Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Pomorskiego

Spośród 68 812 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w listopadzie 2020 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 uzyskało 1967 firm z województwa pomorskiego. Na podium znalazły się GRUPA LOTOS S.A., Energa – Operator S.A. i Gdańsk Transport Company S.A. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego. 

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw.
W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.
Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w październiku 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.  Wykorzystał podstawowe wskaźniki: C/Z i C/Wk.  Ten pierwszy w październiku 2020 r. był wyjątkowo wysoki, wyniósł 42,2, co podbijało wartość firm wykazujących zyski.
Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.
Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył ranking Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Pomorskiego. Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2020, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki

Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Pomorskiego 
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r.  w mln zł
1 GRUPA LOTOS S.A. Gdańsk 21905,6
2 Energa – Operator S.A. Gdańsk 13746
3 Gdańsk Transport Company S.A. Sopot 6367,1
4 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Insbud Jerzy Filipczak i Marian Zardzewiały- sp.j. Kwidzyn 6260,5
5 Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. Starogard Gdański 5288,6
6 LOTOS ASFALT Sp. z o.o. Gdańsk 4742,5
7 DCT GDAŃSK S.A. Gdańsk 4491,2
8 International Paper – Kwidzyn Sp. z o.o. Kwidzyn 3731,8
9 JYSK Sp. z o.o. Gdańsk 2690,1
10 Torus Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 2584,8
11 International Paper Cellulose Fibers (Poland) Sp. z o.o. Gdańsk 2452,9
12 JABIL POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn 2416,3
13 B8 Sp. z o.o. Baltic S.K.A. Gdańsk 2352,2
14 DRUTEX S.A. Bytów 2288,1
15 Eaton Automotive Components Sp. z o.o. Tczew 2278,1
16 Intel Technology Poland Sp. z o.o. Gdańsk 2015,1
17 Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. Gdynia 1708,5
18 GALEON Sp. z o.o. S.K. Straszyn 1678,8
19 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Gdańsk 1646,1
20 Gdańska Stocznia Remontowa im. J. Piłsudskiego S.A. Gdańsk 1633,4
21 Invest Komfort S.A. S.K. Gdynia 1540,3
22 POLBRUK S.A. Gdańsk 1489,1
23 FEDERAL-MOGUL BIMET S.A. Gdańsk 1436,9
24 Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gdańsk 1394
25 Euro Styl S.A. Gdańsk 1299,8
26 Lotos Petrobaltic S.A. Gdańsk 1298,3
27 Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. Gdańsk 1285,8
28 GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A. Gdynia 1219,3
29 WIKĘD Sp. z o.o. S.K. Luzino 1080,7
30 Remontowa Holding S.A. Gdańsk 1078,6
31 Gemini Polska Sp. z o.o. Gdańsk 1064,9
32 Elis Textile Service Sp. z o.o. Żukowo 1062,8
33 Lotos Kolej Sp. z o.o. Gdańsk 1055,1
34 Satel Sp. z o.o. Gdańsk 1018,9
35 DR. OETKER Polska Sp. z o.o. Gdańsk 989,9
36 Lacroix Electronics Sp. z o.o. Kwidzyn 930,6
37 Wibo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kartuzy 926,8
38 ASEKURACJA Sp. z o.o. Sopot 920,9
39 Baltis Investment S.A. Gdynia 899,1
40 Lotos Oil Sp. z o.o. Gdańsk 888,6
41 Politechnika Gdańska Gdańsk 884,3
42 Dovista Polska Sp. z o.o. Wędkowy 874,9
43 Port Północny Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunkowo Składowe Gdańsk 835
44 Plichta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wejherowo 816,8
45 Porta Kmi Poland S.A. Bolszewo 802
46 Nowotna Farma Wiatrowa Sp. z o.o. Gdańsk 773,9
47 NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Gdańsk 773,8
48 Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Gdańsk 756,1
49 Intertoll Polska Sp. z o.o. Pelplin 736,7
50 INPRO S.A. Gdańsk 714,9
51 AIC S.A. Gdynia 678,2
52 INVESTA Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 662,6
53 NAVIMOR INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 649,1
54 SOnac Uśnice Sp. z o.o. Uśnice 597
55 Dekpol S.A. Pinczyn 588,3
56 ELFEKO S.A. Gdynia 584,1
57 Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Sopot 558,6
58 PROCAM POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 542,2
59 BCT – BAŁTYCKI TERMINAL KONTENEROWY Sp. z o.o. Gdynia 541,9
60 Zakłady Mięsne Skiba S.A. Chojnice 541
61 Eurobud Chajewscy sp.j. Starogard Gdański 535,1
62 BBK S.A. Kowale 534,3
63 Montex Shipyard Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 531,9
64 GAS Storage Poland Sp. z o.o. Dębogórze 525,2
65 Oktan Brzeski, Grzenkowicz Sp. z o.o. Słupsk 519,3
66 BALEX – METAL Sp. z o.o. Bolszewo 516,5
67 GLENCORE POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 515,2
68 Leasing Polski Sp. z o.o. Gdańsk 514,8
69 PCC INTERMODAL S.A. Gdynia 513,2
70 Asseco Data Systems S.A. Gdynia 505,1
71 Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o. Gdynia 495,4
72 PRIME CAR MANAGEMENT S.A. Gdańsk 484,8
73 Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIBUD Sp. z o.o. Wielki Klincz 484,7
74 Akomex Sp. z o.o. Starogard Gdański 461
75 FARM FRITES POLAND S.A. Lębork 458,5
76 TAN-VIET International S.A. Łęgowo 456,6
77 APATOR METRIX S.A. Tczew 448,4
78 DLF Sp. z o.o. Gdynia 437,5
79 NFM Production Sp. z o.o. Lębork 428,8
80 Efficient Insurance Solutions Sp. z o.o. Sopot 427,3
81 Zoeller Tech Sp. z o.o. Rekowo Górne 424
82 MILAREX Sp. z o.o. Słupsk 419,8
83 Prefabet Osława Dąbrowa S.A. Osława-Dąbrowa 413,9
84 Flügger Poland Sp. z o.o. Gdańsk 401,2
85 Wodkan-Grzenkowicz Sp. z o.o. Kartuzy 390,6
86 Skat Transport Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 388,5
87 Energa Oświetlenie Sp. z o.o. Sopot 385,3
88 Leca Polska Sp. z o.o. Gniew 380,4
89 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gdynia 367,7
90 Allcon Osiedla Sp. z o.o. Gdynia 365,6
91 Oceanic S.A. Sopot 365
92 Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych FOSFORY Sp. z o.o. Gdańsk 363,9
93 EUROTEL S.A. Gdańsk 360,1
94 NRF POLAND Sp. z o.o. Gdańsk 354,9
95 Thales Dis Polska Sp. z o.o. Tczew 353,9
96 POLMOR Sp. z o.o. Bytów 346,5
97 Ndi Sp. z o.o. Sopot 345,1
98 Mercor S.A. Gdańsk 343
99 BLUE MEDIA S.A. Sopot 339,9
100 Oktan – B i R Brzescy – sp.j. Miechucino 338,1
101 Kb Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 337,7
102 PIPELIFE POLSKA S.A. Kartoszyno 333,9
103 Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno – Torowe Sp. z o.o. Gdańsk 329,6
104 Gdynia Container Terminal S.A. Gdynia 327,3
105 VTS Plant Sp. z o.o. Gdańsk 314,6
106 SAUR NEPTUN GDAŃSK S.A. Gdańsk 308,1
107 Sirius Investments Sp. z o.o. Gdańsk 300
108 Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Unibud Sp. z o.o. Wielki Klincz 299,7
109 Krat-Met Dariusz, Przemysław i Helena Szymaniuk sp.j. Kobylnica 297,7
110 Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. Gdańsk 295,9
111 Fabryka Plastików KWIDZYN Sp. z o.o. Kwidzyn 295
112 Best Foods Polska Sp. z o.o. Sp.K. Sopot 290,4
113 Anro-Trade sp.j. Eksport – Import R. Walder i T. Walder Chwaszczyno 277,6
114 VGL Group Sp. z o.o. Gdynia 273,8
115 WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o. Gdańsk 273,2
116 Angielska Grobla Górski Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 272
117 Hes Gdynia Bulk Terminal Sp. z o.o. Gdynia 271,2
118 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Gdańsk Sp. Komandytowa Gdańsk 266,9
119 Amazon Development Center Poland Sp. z o.o. Gdańsk 262,6
120 Gemini Hütter Sp. z o.o. Wejherowo 259,3
121 Firma Handlowa Bat Sp. z o.o. Sierakowice 259,2
122 Meron Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 256,5
123 ODDK Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 256,5
124 Radmor S.A. Gdynia 254,2
125 CRIST S.A. Gdynia 253,3
126 Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 252,1
127 Polipol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chojnice 252,1
128 Norwood Sp. z o.o. Łęgowo 251,4
129 Dellner Sp. z o.o. Gdynia 246,8
130 Bufab Poland Sp. z o.o. Gdańsk 246,7
131 Firma Handlowa SMĘTEK Zdzisława Smętek Gdańsk 241,3
132 Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o. Gdańsk 239,6
133 GPEC Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 236,7
134 Elhurt – Sp. z o.o. Gdańsk 236,4
135 Atlantic Sp. z o.o. Lulemino 235,3
136 Llentab Sp. z o.o. Gdańsk 235
137 Asist Sp. z o.o. Starogard Gdański 233
138 SPUTNIK Tomasz Pastwa Starogard Gdański 231,4
139 Futurum Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 229
140 Tapflo Sp. z o.o. Tczew 227,6
141 Sylva Sp. z o.o. Wiele 225,1
142 Al Piekarnia-Cukiernia Sp. z o.o. sp.k. Karwia 223,7
143 Invest AL Piekarnia-Cukiernia Sp. z o.o. S.K. Karwia 222,1
144 GRASO Zenon Sobiecki Starogard Gdański 221,3
145 TREFL S.A. Sopot 220,6
146 C1 Marketing Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 220,2
147 VTS Sp. z o.o. Gdańsk 219,5
148 Par Bakuła sp.j. Gdańsk 219,5
149 AS-PL Sp. z o.o. Gdańsk 216,1
150 Wakacje. Pl S.A. Gdańsk 216
151 Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. Gdańsk 214,3
152 Getresponse Sp. z o.o. Gdańsk 213,8
153 Spartez Sp. z o.o. sp. k. Gdańsk 211,6
154 Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. Sopot 211,2
155 Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Dromos Sp. z o.o. Kartuzy 211,2
156 Activa AP Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 208,3
157 Lotos Air Bp Polska Sp. z o.o. Gdańsk 207,6
158 Sibelco Poland Sp. z o.o. Gdańsk 206,8
159 Auto-Partner Holding Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 206,5
160 PRZYMORZE Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 205,2
161 Materbud Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 205
162 Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. Ustka 204,7
163 ENGIE EC Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 203,6
164 ROCKFIN Sp. z o.o. Małkowo 201,4
165 Ligentia Sp. z o.o. Gdynia 200,5
166 CTL Północ Sp. z o.o. Gdynia 198,4
167 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koszałka Sp. z o.o. Kartuzy 197,9
168 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz Gościcino 197,3
169 Jakusz Sp. z o.o. Kościerzyna 195,6
170 Prywatne Przedsiębiorstwo ELWOZ Kazimierz Woźniak Szklana 195,3
171 Elita Sp. z o.o. Sztumskie Pole 195
172 Mip Pharma Polska Sp. z o.o. Gdańsk 193,9
173 POLHOZ Sp. z o.o. Szymankowo 192,8
174 Auto-Hak Sp. z o.o. Słupsk 191,5
175 Chmara S.A. Sopot 191,4
176 LEANN STAŃCZYK S.A. Słupsk 191
177 Matbet Sp. z o.o. Słupsk 190,3
178 Ostrowski-Pilachowski sp.j. Gdynia 189,9
179 Bibus Menos Sp. z o.o. Gdańsk 189,8
180 Zdrojewscy Sp. z o.o. S.K. Stężyca 189,8
181 Firma Budowlano – Drogowa MTM S.A. Gdynia 187,3
182 Domesta Sp. z o.o. Gdańsk 186,9
183 Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku Sopot 186,7
184 Euro – Weld J. Wenerski – M. Wenerski sp.j. Pszczółki 186,5
185 Izopanel Sp. z o.o. Gdańsk 186
186 Kongsberg Maritime CM Sp. z o.o. Gniew 185,5
187 Assel Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 184,5
188 KBR POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn 181,7
189 Plichta sp.j. Wejherowo 181,6
190 SEKO SPÓŁKA AKCYJNA Chojnice 179,5
191 SPIE ELBUD Gdańsk S.A. Gdańsk 177,8
192 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych PLAST – BOX S.A. Słupsk 177,2
193 CAFE SATI POLSKA Sp. z o.o. Kwidzyn 177
194 Horizont Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 175,7
195 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 175,7
196 Hydromechanika Sp. z o.o. S.K. Piaskowiec 175,4
197 Styropian Plus Sp. z o.o. Czarne Dolne 174,7
198 Jeppesen Poland Sp. z o.o. Gdańsk 174,6
199 DS Development Sp. z o.o. S.K. Kosakowo 174,3
200 CBMAX Sp. z o.o. Sp.K. Władysławowo 173,7
201 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Broker Sp. z o.o. Starogard Gdański 173,2
202 Marba-Sport Sp. z o.o. sp.k. Miszewko 172
203 Łużycka Park Investment Sp. z o.o. Gdynia 171,1
204 SCHAAP – POL Sp. z o.o. Puck 170,3
205 J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Gdynia 169,9
206 Bituminium Sp. z o.o. Linia 168,2
207 Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. Kowale 167,6
208 Zafer Taahhut Insaat Ve Ticaret Anonim Sirketi S.A. Oddziałw Polsce Słupsk 165,7
209 J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o. Rumia 165,4
210 Przedsiębiorstwo Produkcyjne POLSTYR Sp. z o.o. Człuchów 165,4
211 Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o. Słupsk 164,1
212 Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o. Gdynia 163,7
213 Batory Investments Sp. z o.o. Gdynia 163,2
214 Galeria Neptun Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Starogard Gdański 162,1
215 Zatoka Sp. z o.o. S.K.A. Starogard Gdański 162
216 Poko-Al Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 160,2
217 METALZBYT Sp. z o.o. Gdańsk 160
218 Taurus Sea Power Sp. z o.o. Dziewięć Włók 159,9
219 Heiztechnik Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 157,2
220 Eques Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Gdańsk 157,1
221 Jubitom Kazimierz Tomasiewicz Rumia 154,4
222 Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński Kościerzyna 154,2
223 Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub Chwaszczyno 152,5
224 Johnnybros Sp. z o.o. Gdańsk 151,5
225 Maritex PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 151,1
226 Baltazar Kompozyty Sp. z o.o. Straszyn 150,9
227 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o. Gdańsk 149
228 Telmax E.R.Gliszczyńscy sp.j. Człuchów 147,6
229 Spółdzielczy Instytut Naukowy G. Bierecki sp.j. Sopot 147,5
230 Kruszywa Polskie S.A. Wąglikowice 147,4
231 LAMINOPOL Sp. z o.o. Redzikowo 147
232 CMA CGM Polska Sp. z o.o. Gdynia 146,6
233 Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy Sopot 146,5
234 Mewo S.A. Straszyn 145,2
235 PORT SERVICE Sp. z o.o. Gdańsk 145,2
236 Forever Entertainment S.A. Gdynia 144,8
237 Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gdańsk 144,7
238 Merkop Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 144,2
239 Portowy Zakład Techniczny Sp. z o.o. Gdynia 143,9
240 Farmpol Sp. z o.o. Gdańsk 143,8
241 Fortune Sp. z o.o. Cieszymowo 141,1
242 B.M. Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 141
243 AMHIL EUROPA Sp. z o.o. Kartoszyno 140,8
244 Browar Amber Sp. z o.o. S.K. Bielkówko 139,6
245 A J Fabryka Mebli Sp. z o.o. Redzikowo 137,9
246 SIM Gdynia Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chwaszczyno 137,4
247 Domax Sp. z o.o. Łężyce 136,8
248 RADPOL S.A. Człuchów 136
249 Suez Północ Sp. z o.o. Gdańsk 135,9
250 Marion Sp. z o.o. Gdynia 135,9
251 INBET Sp. z o.o. Kolbudy 135,2
252 Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K. Gdynia 134,6
253 Dynatrace Sp. z o.o. Gdańsk 133,5
254 Wędzenie i Przetwórstwo Ryb Rafa Stanisławski Janusz, Ustarbowski Andrzej, Trendel Antoni, Struk Edmund sp.j. Władysławowo 132,2
255 Bota Technik Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 132
256 Orlex Invest Sp. z o.o. Sp.K. Gościcino 132
257 C. Hartwig Gdynia S. A. Gdynia 131,9
258 Ekocel Sp. z o.o. Rekowo Górne 130,7
259 VTS POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 130,2
260 Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Gdańsk 129,4
261 Mado Systemy Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 129,3
262 Baukrane Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 128,6
263 WE-MET Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Wenta Kamienica Królewska 128
264 BAŁTYK Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 127,5
265 Zakład Usługowo-Produkcyjny Ergom Sp. z o.o. Szemud 127
266 Kropek Sp. z o.o. S.K. Zblewo 126,4
267 A.W. Klima Sp. z o.o. S.K. Rumia 126,4
268 D & H ENGINEERING POLAND Sp. z o.o. Niezabyszewo 125,8
269 Bvt Components Sp. z o.o. Żukowo 124,9
270 Aste Sp. z o.o. Kowale 124,6
271 Mowi Lębork Sp. z o.o. Lębork 123,7
272 Partnex Szarejko sp.j. Gdańsk 122,8
273 MARKOS Sp. z o.o. Głobino 121,8
274 ROGER Sp. z o.o. S.K. Gościszewo 121,2
275 Lasertechnika Sp. z o.o. S.K. Borzytuchom 120,6
276 Seargin R Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 120,3
277 VGL ROAD Sp. z o.o. Gdynia 118,8
278 Kegar Sp. z o.o. Kępice 118,7
279 PPHU GINTER Bernard Ginter Wyczechy 118,6
280 Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Poltarex Sp. z o.o. Lębork 118,4
281 SCANIA Production Słupsk S.A. Słupsk 117,9
282 Mjb M.Mierzejewska, T.J.Brzezińscy sp.j. Nicponia 117,6
283 Sam 34 Marek Theus sp.j. Gdańsk 117,1
284 Elwoz Eco Sp. z o.o. Sierakowice 116,5
285 COLMEC Sp. z o.o. Rudno 116,4
286 Protea Sp. z o.o. Gdańsk 116,2
287 SESCOM S.A. Gdańsk 116
288 Quiza Sp. z o.o. Gdynia 115,9
289 KRAM S.A. Dzierzgoń 115,5
290 EMU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 115,1
291 PPU ZIELEŃ Sp. z o.o. Gdańsk 115,1
292 Termika – Sp. z o.o. Gdańsk 114,7
293 Dioryt Sp. z o.o. Skórcz 114,4
294 Żegluga Gdańska Sp. z o.o. Gdańsk 114,1
295 Gruba Recykling Sp. z o.o. Gościcino 114
296 Fimal Psb Sp. z o.o. Słupsk 113,5
297 Iglotech Sp. z o.o. Kwidzyn 113,3
298 PORT CONSULTANTS Jacek Parysek i Paweł Parysek S.J. Gdynia 113,2
299 Livisto Sp. z o.o. Gdynia 113,2
300 Pol-Mare Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 113,2
301 Esotiq & Henderson S.A. Gdańsk 112,6
302 Apator Telemetria Sp. z o.o. Słupsk 112,4
303 Polski Rejestr Statków S.A. Gdynia 112,3
304 FEMAX Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 111,9
305 GDAŃSKDIS Sp. z o.o. Gdańsk 111,8
306 RTB Developer Sp. z o.o. Gdańsk 110,9
307 Intertoll Construction Sp. z o.o. Gdańsk 110,8
308 Ast Group Sp. z o.o. Karwieńskie Błoto Pierwsze 109,3
309 Ubojnia Drobiu Gosz Sp. z o.o. Sierakowice 107,5
310 Ekofinn-Pol Sp. z o.o. Banino 107,5
311 Taranko Sp. z o.o. Gdańsk 107
312 ARGO S.A. Gdańsk 106,6
313 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HADM Mieczysław Gramatowski Starogard Gdański 106
314 GBG Gołębiewski Sp. z o.o. S.K. Starogard Gdański 105,5
315 Allcon Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 105,4
316 Stocznia Wisła Sp. z o.o. Gdańsk 105,4
317 Vincent Sp. z o.o. Gdańsk 105,3
318 Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp. z o.o. Lębork 105,1
319 Heatpex Sp. z o.o. Gdańsk 105,1
320 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Motława Sp. z o.o. Gdańsk 105,1
321 Invicta Sp. z o.o. Gdańsk 105
322 Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 104,7
323 Pctruck.Pl Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 104,5
324 Maxima Kustusz, Kyrcz sp.j. Gdańsk 103,5
325 Kruszywo Sp. z o.o. Linia 103,3
326 Sunparadise Sp. z o.o. Malbork 103,2
327 Zdunek Premium Sp. z o.o. Gdańsk 102,7
328 Jedliński, Bierecki i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k. Gdynia 102,5
329 Secespol Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 102,3
330 P P U Komnino Sp. z o. o. Komnino 101,7
331 Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Morena Gdańsk 101,7
332 K&K PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE Krzysztof Wojtanowicz Wejherowo 101,2
333 B & W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska Pruszcz Gdański 101,1
334 P&P Sp. z o.o. Orle 100,5
335 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Complex Sp. z o.o. Gdańsk 100,2
336 Jasna – Pol Sp. z o.o. Jasna 100,1
337 VM Media Sp. z o.o. VM Group Sp. Komandytowa Gdańsk 99,7
338 OOCL Poland Limited Sp. z o.o. Gdynia 99,3
339 Simbesco Polska Sp. z o.o. Janin 98
340 ABP Bus & Coach Sp. z o.o. S.K. Włynkówko 98
341 PLAST TEAM POLAND Sp. z o.o. Słupsk 97,1
342 EUROCAST Sp. z o.o. Strzebielino 97,1
343 Kamaro Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 97
344 Techno Service S.A. Gdańsk 96,8
345 Piekarnia Janca sp.j. Smołdzino 96,4
346 Nadmorskie Elektrownie Wiatrowe Darżyno Sp. z o.o. Gdańsk 96
347 Erontrans Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 95,8
348 Refrigas Sp. z o.o. sp.k. Kwidzyn 95,4
349 Ulenberg Sp. z o.o. Główczyce 94,9
350 KIM Sp. z o.o. sp.k. Sopot 94,8
351 MOSTOSTAL POMORZE S.A. Gdańsk 94,4
352 Gdańskie Młyny Sp. z o.o. Gdańsk 94,3
353 Enamor Sp. z o.o. Gdynia 94,2
354 Bik Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 94,1
355 Maximus Trading Sp. z o.o. Sztumskie Pole 94
356 Łużycka Plus Investment Sp. z o.o. Gdynia 93,8
357 Ms Więcej Niż Okna Sp. z o.o. Słupsk 93,5
358 Metrix Metal Sp. z o.o. Tczew 93
359 Edoradca Sp. z o.o. sp.k. Tczew 92,7
360 Margo H.D. Kuźmiccy sp.j. Gdańsk 92,6
361 Gospodarstwo Rolne Ferma Suchorze Sp. z o.o. Suchorze 92,3
362 Radix Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 92,2
363 Fabryka Turas Sp. z o.o. Słupsk 92,1
364 Flowair Głogowski i Brzeziński sp.j. Gdynia 92
365 CSA Sp. z o.o. Stężyca 91,9
366 Swarovski Global Business Services Sp. z o.o. Gdańsk 91,8
367 Litus Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 91,5
368 Trend Projekt Sp. z o.o. S.K. Mokry Dwór 91,5
369 Pol Trade Sp. z o.o. S.K. Gdynia 91,4
370 DAMEN SHIPYARDS GDYNIA S.A. Gdynia 91,1
371 Sadowa Sp. z o.o. Gdańsk 90,9
372 Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki Gdańsk 90,7
373 Narzędzia Sp. z o.o. Gdańsk 90
374 Cs Natura Tour Sp. z o.o. / Cs Natura Tour Sp. z o.o. Gdańsk 89,9
375 Maszrol Bis Sp. z o.o. sp.k. Siwiałka 89,9
376 Atlanta Poland S.A. Gdańsk 89,5
377 Base Group Sp. z o.o. Koszwały 89,3
378 PPU ROBEX Sp. z o.o. Lębork 89,3
379 Awis Handel Sp. z o.o. S.K. Borzytuchom 89,1
380 ATC Cargo S.A. Gdynia 89
381 ULENBERG Mirosław Ulenberg Główczyce 88,9
382 Biofeed Sp. z o.o. Rajkowy 88,6
383 Remontowa Electrical Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 88,5
384 GPEC System Sp. z o.o. Gdańsk 88,5
385 EKOLAN S.A. Sopot 88,1
386 Coltex Rogala sp.j. Gdańsk 88,1
387 GEA Refrigeration Poland Sp. z o.o. Gdynia 87,1
388 Romed Sp. z o.o. Jantar 87,1
389 Przetwórstwo Rybne Łosoś Sp. z o.o. Włynkówko 86,8
390 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz Słupsk 86,7
391 Matland Sp. z o.o. Miłocin 86,7
392 Cloud Planet S. A. Gdańsk 85
393 Adva Optical Networking Sp. z o.o. Gdynia 84,8
394 Mmb Drives Sp. z o.o. Gdańsk 84,6
395 BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o. Słupsk 84,5
396 Amar i Maj Sp. z o.o. sp.k. Kolbudy 84,5
397 Transplanner Sp. z o.o. Banino 84,4
398 FAST S.A. Gdynia 84,3
399 Polmed S.A. Starogard Gdański 84,2
400 Zakład Usług Inżynierskich Eldro-Fl Sp. z o.o. Żukowo 84
401 Eurogaz Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 83,8
402 Vectra Toruń Sp. z o.o. Gdynia 83,8
403 Młyniec Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 83,4
404 Latis Sp. z o.o. S.K. Gdynia 83,4
405 WPŻ Elbud Gdańsk Sp. z o.o. Owśnice 83,3
406 Muzeum Zamkowe w Malborku Malbork 83,2
407 Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Sp. z o.o. Gdańsk 83,1
408 Beckmann Volmer Technology Sp. z o.o. Żukowo 82,9
409 Baltrade Sp. z o.o. Gdańsk 82,9
410 Fast Shipyard Services Sp. z o.o. Gdynia 82,5
411 Immogdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 81,7
412 TM Laguna Fabryka Okuć Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 81,7
413 Elomatic Sp. z o.o. Gdańsk 81
414 BERO POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 81
415 Cukiernia – Piekarnia B & M Wenta sp.j. Lębork 80,2
416 Hotel Gdańsk Brovarnia Sp. z o.o. Sopot 80,2
417 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe JAREKS Wiesław Fajtek Kościerzyna 80
418 GAMMA Sp. z o.o. S.K. Tczew 79,2
419 Topq Bucior Bukowski sp.j. Gdańsk 78,7
420 Visline Sp. z o.o. Gdynia 78,6
421 Unisystem Sp. z o.o. Gdańsk 78,6
422 Proma Lech, Koriat, Kiełbasiński sp.j. Gdynia 78,3
423 Deck – Dry Polska Sp. z o.o. Gdańsk 78,1
424 Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A. Łubiana 77,9
425 Garnizon Sp. z o.o. Gdańsk 77,9
426 Banco Sp. z o.o. Rusocin 77,7
427 Voestalpine Signaling Poland Sp. z o.o. Sopot 77,7
428 Wartsila Polska Sp. z o.o. Gdańsk 77,6
429 Fratria Sp. z o.o. Gdynia 77,2
430 TALEX Sp. z o.o. S.K. Borzytuchom 76,9
431 SAFE SHIPPING Sp. z o.o. Gdynia 76,3
432 Stabilizator Maszyny Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 76,1
433 TNS Design Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 76,1
434 Wielobranżowa i Projektowa Sp. z o.o. Monat Gdańsk 76,1
435 Hotel Mikołajki Sp. z o.o. Gdańsk 76
436 PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. Gdynia 75,9
437 AMGS Group Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 75,8
438 Ship Service Polska Sp. z o.o. Gdańsk 75,5
439 MARSZAL Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 74,9
440 Exposite Polska Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 74,8
441 Lbiotica Sp. z o.o. Sopot 74,4
442 DSV Sp. z o.o. S.K. Gdynia 74,1
443 Gospodarstwo Siejnik Sp. z o.o. Tczew 74
444 Stal Complex Sp. z o.o. Gdynia 73,9
445 Dental Sense Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 73,8
446 Cafe Aperitif Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 73,8
447 Impladent MDC Sp. z o.o. Sp.K. Kowale 73,8
448 Kainos Software Poland Sp. z o.o. Gdańsk 73,7
449 Franklin Sp. z o.o. S.K. Szydlice 73,4
450 Budrem – Rybak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Luzino 73,3
451 Mirko Sp. z o.o. Głobino 72,9
452 Mw Kontrakt Sp. z o.o. sp.k. Reda 72,5
453 Firma AJTEL S.J. Waldemar i Jarosław Ajtel Gdańsk 72,4
454 Przedsiębiorstwo Comal Sp. z o.o. Gdańsk 72,3
455 Sulmin Borkowski Sp. z o.o. sp.k. Kawle Dolne 72,3
456 Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów Pks Gdańsk-Oliwa S.A. Gdańsk 72,1
457 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Duet Jolanta Kucharska i Henryk Kaszuba sp.j. Człuchów 72
458 Eco Plan S.A. Słupsk 71,8
459 An-Elec Sp. z o.o. Gdynia 71,7
460 Gillmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 71,7
461 Cleanroom Technika Pomiarów Pomieszczeń Czystych Sp. z o.o. S.K. Radogoszcz 71,6
462 Spedman Global Logistics Sp. z o.o. Gdynia 71,3
463 Baltic Spares Service Sp. z o.o. Gdańsk 71,2
464 Tiger Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 70,9
465 Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka Sp. z o.o. Gdynia 70,8
466 Witman Sp. z o.o. Gdańsk 70,4
467 Misiewicz, Mosek i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Gdańsk 70,3
468 Aseco Container Seruices Sp. z o.o. Gdynia 69,7
469 Techmarine Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 69,7
470 IZOHAN Sp. z o.o. Gdynia 69,5
471 Gotkowicz, Kosmus, Kuczyński i Partnerzy – Adwokaci Gdańsk 69,5
472 Studio 1:1 Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 69,2
473 Ad 1990 Sp. z o.o. Sopot 69,2
474 Drawex Sp. z o.o. sp.k. Małkowo 69
475 Elstar Fats Sp. z o.o. Stare Pole 68,5
476 Dabew Sp. z o.o. S.K. Świątkowo 68,4
477 CEDAT Sp. z o.o. Gdańsk 68,4
478 Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk sp.j. Gdańsk 68,2
479 Engie Ec Serwis Sp. z o.o. Słupsk 68,1
480 Malteurop Polska Sp. z o.o. Gdańsk 67,9
481 Ambit Jan Zielonkowski i Wspólnicy sp.j. Gdańsk 67,7
482 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Czynszówka Sp. z o.o. Gdynia 67,4
483 DINEX POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 67,3
484 Eko – Laser Sp. z o.o. sp.k. Bożepole Małe 66,8
485 Trans Polonia S.A. Tczew 66,7
486 Limes Sp. z o.o. Gdańsk 66,4
487 B & W Partners Samochody Luksusowe Sp. z o.o. S.K. Straszyn 66,2
488 Piekarnia Cukiernia Bernard i Jacek Jarzębińscy S.J. Kościerzyna 65,7
489 Słoneczne Wzgórza Sp. z o.o. Gdańsk 65,7
490 Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska Ekomel Sp. z o.o. Chojnice 65,6
491 Texo Invest Sp. z o.o. S.K. Rumia 65,5
492 Prąd Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 65,4
493 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tczewie Tczew 64,9
494 Pro Alex Sp. z o.o. sp.k. Sopot 64,6
495 Morex Sp. z o.o. Gdynia 64,6
496 Medyk Roman Gaik S.J. Jantar 64,6
497 Hotel Sopot Sp. z o.o. S.K. Sopot 64,5
498 Biproraf Sp. z o.o. Gdańsk 64,4
499 Lauda Audio Adamowicz sp.j. Sopot 64,4
500 CARTER Sp. z o.o. Gdańsk 64,2
501 Interdrex Sp. z o.o. Bieszkowice 64,2
502 Sempre Pizza Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 64,2
503 Klocek Sp. z o.o. Gdynia 64,2
504 Wodnik Barbara I Krzysztof Ringwelscy S.J. Krojanty 63,9
505 Expertsender Sp. z o.o. Gdynia 63,8
506 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Zdunek Sp. z o.o. Gdańsk 63,8
507 Fokus Premium Sp. z o.o. Gościcino 63,7
508 Oval Sp. z o.o. sp.k. Malbork 63,5
509 Technozbyt – Witan sp.j. Gdańsk 63,3
510 Fines S.A. Sopot 63,2
511 OPTILUM Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 63,2
512 Flewo – Pol Sp. z o.o. Stegna 63,1
513 Rezydencja Wintera Sp. z o.o. Gdynia 63
514 Stal Nowicki sp.j. Gdańsk 62,9
515 Duramex Sp. z o.o. Borkowo 62,8
516 Shipco Transport Sp. z o.o. Gdynia 62,7
517 Przedsiębiorstwo Usługowe Clean-Bud sp.j. Jarosław Romanowski, Hanna Romanowska Gdynia 62,6
518 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szopińscy Sp. z o.o. Chojnice 62,4
519 Promeco S.A. Gościcino 62,3
520 Przedsiębiorstwo Instalacji i Konstrukcji Instalex M.Zieliński sp.j. Słupsk 62,2
521 Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa Renawa Kwidzyn 62,2
522 Kapeo Sp. z o.o. Mściszewice 62
523 Bay 7 Osiedle Maciejka Sp. z o.o. Gdynia 61,9
524 M & MR TRADING POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 61,8
525 Aplitt Sp. z o.o. Gdańsk 61,2
526 WODOCIĄGI USTKA Sp. z o.o. Ustka 61
527 Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjno Handlowe Megatransport Leszek Lewicki Zblewo 60,9
528 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Modex Sp. z o.o. Kwidzyn 60,6
529 Soxo Sp. z o.o. S.K. Sopot 60,5
530 Taskteams Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 60,4
531 Caldena Sp. z o.o. S.K. Trępnowy 60,2
532 Vacu Activ Sp. z o.o. Bolesławice 60,1
533 ACRYLEX S.J. Ewa Rychert i Piotr Rychert Goręczyno 59,9
534 BAŁTYKGAZ Sp. z o.o. Rumia 59,8
535 Kamir Sp. z o.o. Słupsk 59,8
536 Nordipol Sp. z o.o. S.K. Banino 59,6
537 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Eko sp.j. B.Brzęczek Z.Wójcik Gdynia 59,5
538 VGL CUSTOMS AGENCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Gdynia 59,5
539 Volt Polska Sp. z o.o. Sopot 59,5
540 DGT Sp. z o.o. Straszyn 59,4
541 Plasmet Czechowicz sp.j. Widzino 59,3
542 Uni – Logistics Sp. z o.o. Gdynia 59,1
543 Landsberg Sp. z o.o. S.K. Wolental 59,1
544 LOTOS LAB Sp. z o.o. Gdańsk 59,1
545 Makax Sp. z o.o. Sopot 59
546 LST Sp. z o.o. Sopot 59
547 Logistal Sp. z o.o. Reda 58,9
548 AMG Sp. z o.o. PPH Lębork 58,7
549 Mielewczyk Sp. z o.o. Dzierżążno 58,6
550 Gran Sp. z o.o. Głobino 58,4
551 Arrow Services Sp. z o.o. Gdańsk 57,9
552 Vector Solutions Sp. z o.o. Gdynia 57,9
553 FPT Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 57,7
554 Unisoft Sp. z o.o. Gdynia 57,7
555 Kostbet Sp. z o.o. Gdańsk 57,6
556 Poszukiwacze Przygód Pająk Kochanowski sp.j. Gdańsk 57,5
557 Sanet J. A. Szostak Sp. j Gdańsk 57,3
558 Cerko Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 57,3
559 Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 57,3
560 Konwer Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 57,2
561 Klimor Sp. z o.o. Gdynia 57,2
562 SOLWIT S.A. Gdańsk 57,2
563 Erontrans – Agencja Celna Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 57,1
564 ELFEKO INWESTYCJE Feil, Piwko S.J. Gdynia 56,9
565 NORD CAPITAL Sp. z o.o. Rekowo Górne 56,7
566 Fes Instalacje Sp. z o.o. Gdańsk 56,6
567 Bik Brokers Sp. z o.o. Gdańsk 56,6
568 WOBET Sp. z o.o. S.K. Miłowo 56,5
569 Omida S.A. Gdańsk 56,4
570 Liberty Metal Recycling Europe Sp. z o.o. Gdańsk 56,1
571 Aval-Consult Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Ostrowska, Szychowski, Krawczyk, Korpusik, Grzechowiak i Partnerzy sp.p. Gdańsk 56,1
572 Piekarnia Sambor Sp. z o.o. S.K. Tczew 56,1
573 Myfood Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 55,7
574 Future Północ Sp. z o.o. Starogard Gdański 55,6
575 Euro Farm Sp. z o.o. Wyczechy 55,6
576 Apla Amerykańskie Technologie Sitodruku Edwin Kuffel sp.j. Sopot 55,6
577 Drywa Sp. z o.o. Gdańsk 55,4
578 Aveko Sp. z o.o. Łężyce 55,3
579 Karolex Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 55,2
580 Damet – Dańko, Jaksina sp.j. Tuchom 55,1
581 Eltel Adam i Krzysztof Górzyńscy sp.j. Rychnowy 55,1
582 Dmp Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 55,1
583 Stesar Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 55,1
584 Bmg Goworowski Sp. z o.o. Gdynia 54,8
585 Hoster Sp. z o.o. Wejherowo 54,8
586 TARGO S.A. Gdynia 54,7
587 Ravenol Polska Sp. z o.o. Starogard Gdański 54,6
588 Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o. Gdańsk 54,6
589 Przychodnia Rogowscy Sp. z o.o. sp.k. Tczew 54,6
590 TM Nord S.J. Gdańsk 54,4
591 Ksebek Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 54,3
592 Spółka Rolna Dretyń Sp. z o.o. Dretyń 54,2
593 POLFARM S.A. Chwaszczyno 54,2
594 Record R. Nowak; M. Sawicki; M. Choszcz Sp. J. Słupsk 54,2
595 EUROTAXPOL K. Pokrzykowski, M. Rachubka S.J. Gdańsk 54
596 Agencja Eventowa IKA Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 53,8
597 Lew Transport Sp. z o.o. S.K. Gdynia 53,5
598 K.T.D. Wyposażenie Obiektów Handlowych Sp. z o.o. Gdynia 53,3
599 Rato Industrial Solutions Sp. z o.o. S.K. Rumia 53,3
600 Flavourtec Sp. z o.o. Gdańsk 52,7
601 Trend Projekt Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 52,7
602 It – Logistics Sp. z o.o. Gdynia 52,5
603 MIKROSTYK S.A. Gniew 52,2
604 Wwglass Sp. z o.o. S.K. Gościcino 52,1
605 Submet Sp. z o.o. Tczew 51,8
606 Tco Trading Company sp.j. Wiesława Ryznar-Wojak i Spółka Rokocin 51,6
607 Pk Sp. z o.o. Chojnice 51,6
608 Inventive Logic Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 51,6
609 Nosta Logistik Sp. z o.o. Sopot 51,5
610 Michna Meat Sp. z o.o. S.K. Ropuchy 51,3
611 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Centrum Sp. z o.o. Gdańsk 51,3
612 PKS GDYNIA S.A. Gdynia 51,2
613 Mgk Construction Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 51
614 Sekret Sp. z o.o. Słupsk 51
615 Gpec Tczew Sp. z o.o. Tczew 50,9
616 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Morena Sp. z o.o. Gdańsk 50,8
617 Riverdi Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 50,8
618 1 Piekarnia Cukiernia Sławomir Mielnik 2 Nieruchomości Sławomir Mielnik Straszyn 50,7
619 PHU MART S.A. Bytów 50,6
620 EKOWIK Sp. z o.o. Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Władysławowo 50,5
621 Nomos Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rekcin 50,5
622 Venus Commodities Sa Sp. z o.o. sp.k. Pruszcz Gdański 50,4
623 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe i Obrotu Surowcami Wtórnymi Karol Agnieszka Ligęza, Jacek Ligęza – sp.j. Pęplino 50
624 Purolite Sp. z o.o. Gdynia 49,6
625 A.M.A. Usługi Sp. z o.o. Tczew 49,5
626 West-Pol Sp. z o.o. Chojnice 49,4
627 Techmed Lidziński, Pawłowski, Kandefer sp.j. Kobylnica 49,4
628 Hptech Sp. z o.o. Gdańsk 49,1
629 Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Kąpielisko Morskie Sopot Sp. z o.o. Sopot 49,1
630 Jbs Beauty Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 49
631 Spółdzielnia Mieszkaniowa ROZSTAJE Gdańsk 48,8
632 DIGITEX Sp. z o.o. S.K. Sopot 48,7
633 H&S Construction Sp. z o.o. Sopot 48,6
634 Broker MS Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Starogard Gdański 48,5
635 Centrum Techniki Okrętowej S.A. Gdańsk 48,3
636 SEVENET S.A. Gdańsk 48,3
637 Botrans Sp. z o.o. Kościerzyna 48,2
638 Profit4you Sp. z o.o. Gdańsk 47,9
639 Bau-Form Sp. z o.o. S.K. Przodkowo 47,9
640 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo Czarnylas 47,8
641 Przedsiębiorstwo Budowlane Granit Sp. z o.o. Kartuzy 47,7
642 Zakłady Mięsne Nowak Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 47,6
643 Zakład Remontowo-Budowlany Sp. z o.o. S.K. Nicponia 47,5
644 Anga Sp. z o.o. Gdańsk 47,4
645 Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Technicznych Inex Sp. z o.o. Gdańsk 47,4
646 Gardner Aerospace Tczew Sp. z o.o. Tczew 47,3
647 Seaonics Polska Sp. z o.o. Gdańsk 47,3
648 Jit Team Sp. z o.o. Gdynia 47,2
649 Eclisse Polska Sp. z o.o. Rokitki 47,2
650 Weldtech Industry Service Sp. z o.o. Gdynia 47,2
651 Duko Sp. z o.o. Gdynia 47
652 Gdynia 8 Sp. z o.o. Gdańsk 46,9
653 2 Sun Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 46,8
654 Buda sp.j. Koteże 46,7
655 Megamini Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 46,6
656 Dg Sp. z o.o. Cieplewo 46,6
657 Galport Sp. z o.o. sp.k. Sopot 46,6
658 Adro Adam Rymarski, Jolanta Darznik sp.j. Rumia 46,5
659 Rai Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 46,4
660 Dom Zdrojowy Sp. z o.o. Gdańsk 46,4
661 Geopartner Inżynieria Sp. z o.o. Gdańsk 46,4
662 J – Marine Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 46,3
663 TKG Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 46,1
664 S & P Services Sp. z o.o. S.K.A. Gdynia 46,1
665 Mm Inwestycje Sp. z o.o. Gdańsk 46,1
666 Miejskie Wodociągi Sp. z o.o. Chojnice 46
667 Batory Property Sp. z o.o. S.K. Gdynia 45,9
668 Siled Sp. z o.o. Gdańsk 45,7
669 Colway J. Zych, N. Zych sp.j. Koleczkowo 45,6
670 Impress Towarzystwo Inwestycyjne Investing Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 45,5
671 Trefl Toys Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 45,4
672 Target S.A. Kartoszyno 45,3
673 Zakład Automatyki I Telekomunikacji Sp. z o.o. Gdynia 45,2
674 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Słupsk 45,2
675 Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o. Gdańsk 45,2
676 Arenda Grzegorz Bierecki, Andrzej Sosnowski sp.j. Gdynia 45,1
677 GEBWELL Sp. z o. o. Chwaszczyno 45
678 SPUTNIK II Sp. z o.o. S.K. Starogard Gdański 44,8
679 Drabik sp.j. Gdańsk 44,8
680 Ma Trail Sp. z o.o. S.K. Lichnowy 44,8
681 Inwestycje Sp. z o.o. Człuchów 44,8
682 Sportowa Centrum Sp. z o.o. Gdynia 44,7
683 Atm Lighting Sp. z o.o. Gdańsk 44,4
684 Legalis Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Komar-Komarowscy, Piotrowska, Sulima, Felska-Pela i Partnerzy Sopot 44,4
685 Michna Sp. z o.o. sp.k. Ropuchy 44,4
686 Dock-Pol Sp. z o.o. Gdańsk 44,3
687 Synergia 99 Sp. z o.o. Gdańsk 44,2
688 Hotele Haffner Sp. z o.o. Sopot 44,1
689 Erontrans S.J. Henryk i Karin Eron Pruszcz Gdański 44
690 APTE.PL A.T. Hinz S.J. Reda 44
691 Centrum Medyczne Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 44
692 Pol-Swed Projekt Sp. z o.o. Sopot 43,9
693 LTE Polska Sp. z o.o. Gdynia 43,6
694 Info Projekt Sp. z o.o. Gdańsk 43,6
695 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Chemco Sp. z o.o. Sobowidz 43,5
696 Energo-Remont Sp. z o.o. Kwidzyn 43,5
697 THC Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 43,5
698 Piwna47 Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 43,4
699 Viking Energy sp.j. Marianna Mazur, Marek Dawidowski Słupsk 43,3
700 Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. Bąkowo 43,2
701 MEGA S.A. Gdynia 43,1
702 DREW-TRANS II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy Sp. z o.o. Chojnice 43,1
703 Przedsiębiorstwo Handlowe Hamar sp.j. B. i H. Grzesiak Gdynia 43,1
704 Bruchpol Sp. z o.o. S.K. Pączewo 43,1
705 Portjastar Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 43
706 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Sopot 43
707 Hoch Systemy Kominowe Sp. z o.o. S.K. Nowy Barkoczyn 42,9
708 Renbud Sp. z o.o. Linia 42,8
709 Europapier Polska Sp. z o.o. Tczew 42,7
710 Sondex Poland Sp. z o.o. Koleczkowo 42,6
711 LANDZBERG S.J. Brzeźno Wielkie 42,5
712 Handel i Minerały Nowak Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 42,2
713 Soltec Services Sp. z o.o. Gdańsk 42,1
714 Agrosec Polska Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 42,1
715 Aluminium Plus i Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 42,1
716 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Tczew 41,9
717 Firma Handlowa Saks sp.j. Richert Mirosław i S-Ka Pruszcz Gdański 41,9
718 Feniks Zakład Produkcji Mebli Sp. z o.o. Wolny Dwór 41,8
719 Sim Architekci Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 41,8
720 Logisfera Nova Sp. z o.o. Sopot 41,8
721 Silny & Salomon Sp. z o.o. Gdynia 41,7
722 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELGRUNT Marian Mielewczyk Gdynia 41,7
723 Oiler S.A. Tczew 41,7
724 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD GDAŃSK S.A. Gdańsk 41,5
725 MS Sp. z o.o. Straszyn 41,4
726 Bol – Trans Sp. z o.o. S.K. Rybaki 41,4
727 Silver Investment Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 41,4
728 Inter TP Sp. z o.o. S.K.A. Tczew 41,3
729 Haco Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 41,2
730 Remus T.Studziński, M.Ciesiółka sp.j. Sopot 41,1
731 Biotec Lasers Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 41,1
732 KOLANKO Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 40,9
733 Mgj – Sp. z o.o. Leśniewo 40,9
734 Agriana Sp. z o.o. Szymankowo 40,9
735 Delkom 2000 Sp. z o.o. Wejherowo 40,8
736 Nova Jakub Kiersnowski S.K. Słupsk 40,8
737 Elbudrem S.J. Gdańsk 40,7
738 Szubarga Building Group Sp. z o.o. Sopot 40,7
739 Grant Sp. z o.o. Łęgowo 40,7
740 Metsä Group Services Sp. z o.o. Gdańsk 40,6
741 Remontowa Marine Design & Consulting Sp. z o.o. Gdańsk 40,6
742 Bauhaus Investment Sp. z o.o. Sopot 40,6
743 TRANSPROJEKT GDAŃSKI Sp. z o.o. Gdańsk 40,5
744 Nordic Services Sp. z o.o. Gdańsk 40,5
745 Kornix Sp. z o.o. Skarszewy 40,4
746 Zakłady Odzieżowe WYBRZEŻE Spółdzielnia Inwalidów Gdynia 40,2
747 Pb Eko Sp. z o.o. Gdańsk 40,2
748 ENTRA Sp. z o.o. Juszkowo 40,2
749 Enervert Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 40,1
750 KOCIEWIE Spółdzielnia Mieszkaniowa Starogard Gdański 40,1
751 Polfracht Sp. z o.o. Gdynia 40
752 Baltictest Sp. z o.o. S.K. Gdynia 39,8
753 Wprd Gravel Sp. z o.o. Gdańsk 39,8
754 Dekom Sp. z o.o. PPUH Gdańsk 39,7
755 Loxy Poland Sp. z o.o. Rumia 39,7
756 Bollore Logistics Poland Sp. z o.o. Gdynia 39,6
757 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Mirex K. i H. Mirek sp.j. Człuchów 39,4
758 Duraj sp.j. Przywidz 39,4
759 Anko Sp. z o.o. Drewnica 39,3
760 Remontowa Offshore Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 39,3
761 Versus Sp. z o.o. S. K. Gdańsk 39,2
762 Wejherowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Wejherowo 39,1
763 Fb-Jelcz Sp. z o.o. Chwaszczyno 39,1
764 Aj Food Sp. z o.o. Lębork 39
765 W.C.T. Haase Władysław, Czesław, Tadeusz Haase, sp.j. Pępowo 38,9
766 Resolutions Sp. z o.o. Sopot 38,9
767 Clima Gold Sp. z o.o. Rumia 38,8
768 Delta Dettlaff I Wspólnicy S. J. Krokowa 38,8
769 Gdańska Infrastruktura Społeczna Sp. z o.o. Gdańsk 38,8
770 Spółdzielnia Mieszkaniowa Suchanino Gdańsk 38,7
771 Royal-Baltic M.W.Burzyńscy sp.j. Ustka 38,6
772 Przedsiębiorstwo Nan Andrzej Nelson Małgorzata Nelson sp.j. Zajączkowo 38,5
773 Bp Trading Sp. z o.o. Kolbudy 38,5
774 Zakład Naprawy Środków Transportu-Roman Polak, Marian Wolbrecht, Cezary Żbik, sp.j. Tczew 38,4
775 Silco Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 38,3
776 VGL Distribution Services Sp. z o.o. Gdańsk 38,2
777 ELTES Sebastian Tessmar S.K. Bojano 38,2
778 Anna Rogowska S.K.A. Sopot 38,2
779 Prostal Włodzimierz Werochowski, Rafał Pankau sp.j. Gdańsk 38,2
780 Acxiom Global Service Center Polska Sp. z o.o. Gdańsk 38,1
781 S+c Sp. z o.o. sp.k. Starogard Gdański 38,1
782 Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o. Sopot 38
783 Vectra Serwis Sp. z o.o. Gdynia 37,9
784 Remontowa Lng Systems Sp. z o.o. Rumia 37,9
785 Eura-Tech Sp. z o.o. Wejherowo 37,9
786 Top-Design Chwaszczyno Chudzyński, Stupnicki sp.j. Chwaszczyno 37,8
787 Dzieci Probier Leasing Sp. z o.o. sp.k. Kowale 37,8
788 Alkor Sp. z o.o. Gdańsk 37,7
789 Alfa Forwarding LTD Sp. z o.o. Gdynia 37,7
790 Magnes Sp. z o.o. Tupadły 37,6
791 Ks Sport Sieć Sklepów M. Kujawa M. Krawczyk sp.j. Malbork 37,5
792 Abatec Sp. z o.o. Słupsk 37,5
793 Swederm Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 37,5
794 Sten Sp. z o.o. S.K. Żukowo 37,4
795 LOTOS SERWIS Sp. z o.o. Gdańsk 37,4
796 Dartomeks Lichnerowicz sp.j. Rudno 37,3
797 Sondex Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 37,3
798 El-Star M. Erbel, A. Erbel sp.j. Gdańsk 37,2
799 VM Media Sp. z o.o. – VM Care Spółka Komandytowa Gdańsk 37,2
800 4IB Sp. z o.o. Gdańsk 37,2
801 Biall Sp. z o.o. Gdańsk 37,2
802 CELBUD – PRZEMYSŁÓWKA Przeds. Budownictwa Przemysłowego Sp. z o.o. Kwidzyn 37,1
803 Dorota & Kazik Sp. z o.o. S.K. Trzy Rzeki 37,1
804 Firma Produkcyjno – Handlowa Art-Metal Jolanta Dobrodziej, Grzegorz Dobrodziej sp.j. Łapino Kartuskie 37,1
805 Deltamarin Sp. z o.o. Gdańsk 37
806 Peko Spedycja Międzynarodowa W. Jankowski, P. Stachura sp.j. Gdańsk 36,9
807 Olimpia Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 36,9
808 Van Den Blocke.Pl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bąkowo 36,8
809 Auto-Sport Sp. z o.o. S.K. Cieszenie 36,7
810 Asmet Sp. z o.o. Czersk 36,7
811 GESTRA POLONIA Sp. z o.o. Gdańsk 36,6
812 Ts – Transport Service – Sp. z o.o. Gdynia 36,6
813 Eksploatator Sp. z o.o. Rotmanka 36,6
814 Iq Pl Sp. z o.o. Gdańsk 36,6
815 Golden sp.j. Adam Moszoński Dariusz Sylwanowicz Malbork 36,5
816 FLORET Sp. z o.o. Malbork 36,5
817 Wytwórnia Wędlin Sobolski Sp. z o.o. Bolszewo 36,5
818 Progres Hr International Sp. z o.o. Gdańsk 36,3
819 Roxtec Poland Sp. z o.o. Gdynia 36,3
820 Eko Color Sp. z o.o. Bytów 36,3
821 CNC-Projekt Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 36,3
822 Climarem Sp. z o.o. Gdynia 36,2
823 Axis – Sp. z o.o. Gdańsk 36,2
824 Heveliusa 11 Sp. z o.o. Gdańsk 36,2
825 I.C.E. Transport Poland Sp. z o.o. Gdynia 36,2
826 Navimor International Com Sp. z o.o. Sopot 36,1
827 JF Hillebrand Poland Sp. z o.o. Gdynia 36,1
828 Wip sp.j. A. Wensławowski, P. Pstrągowski Rumia 35,9
829 Przedsiębiorstwo Handlowo Turystyczne Lemax – Tour Sp. z o.o. Stegna 35,9
830 Online Venture Sp. z o.o. Gdańsk 35,9
831 Mag-Ma Sp. z o.o. S.K. Gdynia 35,9
832 Ergo Energy Sp. z o.o. Gdynia 35,8
833 Krajowa Izba Producentów Ryb Ustka 35,8
834 Koma Ps Sp. z o.o. Gdynia 35,7
835 Gpec Starogard Sp. z o.o. Starogard Gdański 35,7
836 Euro Dent C.S. Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 35,7
837 Champion Color Plus P. Lelito sp.j. Połchowo 35,6
838 MERITUM SERVICES ICB S.A. Gdańsk 35,6
839 Terma Artur, Dariusz i Helena Szymaniuk sp.j. Słupsk 35,3
840 Słupskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Słupsk 35,3
841 100sw Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 35,2
842 Nl-Leasing Polska Sp. z o.o. Gdańsk 35,2
843 Gdańskie Wody Sp. z o.o. Gdańsk 35,1
844 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Chojnice 35,1
845 EET Europarts Sp. z o.o. Gdańsk 35,1
846 Mat – Bud Mosty Sp. z o.o. S.K. Dzierzgoń 35,1
847 AJM Sp. z o.o. Gdańsk 35
848 Alfa Izored Sp. z o.o. Reda 35
849 Gros Kapitał Invest Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 35
850 Torfowisko Biały Bór Sp. z o.o. Gościcino 34,9
851 Vgl Sp. z o.o. Gdynia 34,9
852 Santander Global Operations S.A. S.A. Oddział w Polsce Gdynia 34,8
853 Nkm Sp. z o.o. Kartuzy 34,8
854 S T F Sp. z o.o. Chojnice 34,8
855 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo Lichnowy 34,8
856 Presto Sp. z o.o. Bielkówko 34,8
857 Paw Sp. z o.o. Miszewko 34,7
858 ENSTO POL Sp. z o.o. Straszyn 34,7
859 Robi Robert Olszewski Sp. z o.o. sp.k. Kwidzyn 34,7
860 Aga A.Abłażewicz sp.j. Pruszcz Gdański 34,6
861 Beditom-Z.Bednarczyk sp.j. Gdynia 34,6
862 EKOOPAŁ Ossowski, Stenka – S.J. Starogard Gdański 34,5
863 Radiolex Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 34,5
864 Apella S.A. Gdynia 34,4
865 Alter Investment S.A. Gdańsk 34,4
866 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o. Gdańsk 34,3
867 Usługi Samochodowe Grupa Janisz S.A. S.K. Pruszcz Gdański 34,3
868 Hasco-Service&Consulting Sp. z o.o. Kępice 34,3
869 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nauta Turbo Sp. z o.o. Gdynia 34,3
870 3City Invest Sp. z o.o. S.K. Gdynia 34,1
871 Nordmedic Sp. z o.o. Gardna Wielka 34
872 OKE Poland Sp. z o.o. Gdańsk 33,9
873 Unitest Marine Simulators Sp. z o.o. Gdynia 33,8
874 Mastpol Sp. z o.o. S.K. Kosakowo 33,7
875 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 33,7
876 Delta Krokowa Sp. z o.o. S.K. Krokowa 33,6
877 Przedsiębiorstwo Dech-Pol Sp. z o.o. Gdynia 33,6
878 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kaszuby Kartuzy 33,5
879 Platanove Sp. z o.o. sp.k. Sopot 33,5
880 Kolejarz Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 33,5
881 Poleko Budownictwo Sp. z o.o. Gdańsk 33,4
882 Glass-Serwis Sp. z o.o. Zblewo 33,4
883 Eurofins Dermscan Poland Sp. z o.o. Gdańsk 33,4
884 Vogen Sp. z o.o. Gdynia 33,3
885 Masar W. J. Januszewscy i J. Szyszka Sp. J. Chojnice 33,2
886 Altosun Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 33,2
887 Ms Okna i Drzwi Sp. z o.o. Słupsk 33,1
888 BELL-DOM Sp. z o.o. S.K. Kolonia 33,1
889 Navitest Sp. z o.o. Gdańsk 33,1
890 Janiszewski Thermotransport Sp. z o.o. Glincz 33
891 Prodom sp.j. R. Karpiński M. Wójcicki Gdynia 33
892 Dekpol Serwis Sp. z o.o. sp.k. Pinczyn 33
893 Wind And Water Sp. z o.o. Krzemienica 33
894 Vita-Med Centrum Opieki Medycznej Sp. z o.o. Gdynia 32,9
895 Automix Energetyka Sp. z o.o. Gdańsk 32,9
896 Masterlease Sp. z o.o. Gdańsk 32,9
897 Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa Grom Sp. z o.o. Gdańsk 32,8
898 Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 32,8
899 Krzyżagórska Łoboda i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Gdańsk 32,8
900 Gdańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 32,5
901 T.T.U. Urbanowicz Zdzisław Sp. z o.o. Gdańsk 32,4
902 Live Sp. z o.o. Gdańsk 32,4
903 Przedsiębiorstwo Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn sp.j. Reda 32,4
904 PPG COATINGS POLAND Sp. z o.o. Gdynia 32,4
905 Ruda Tadeusz Sosnowski, Krzysztof Szeląg sp.j. Prabuty 32,1
906 Soldevelo Sp. z o.o. Gdynia 32,1
907 Unipiek M. Kwaśniak Spółka Komandytowa Kwidzyn 32,1
908 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SZARAFIN Tomasz Szarafin Skórcz 32,1
909 Wetcab Sp. z o.o. Gdańsk 32
910 Saferoad Kabex Sp. z o.o. Gdańsk 32
911 Grzegorz Sztandera i Aneta Sztandera Hurtownia Erwin sp.j. Wejherowo 31,9
912 Niviss PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 31,9
913 Awis Sp. z o.o. Borzytuchom 31,9
914 Demps Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 31,9
915 Kamena C.D. Sp. z o.o. Gdynia 31,9
916 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe BUDROS Sp. z o.o. Gdańsk 31,8
917 Handsoncode Sp. z o.o. Gdynia 31,8
918 Eimskip Poland Sp. z o.o. Gdynia 31,8
919 Ks Sport M.Kujawa, M.Krawczyk sp.j. Malbork 31,7
920 BET BUD Transport Sp. z o.o. Gdańsk 31,7
921 AP Logistics Sp. z o.o. Gdynia 31,6
922 Firma Handlowa Kolanko sp.j. Marek Papierski Janusz Skawiński Chwaszczyno 31,6
923 Salus Sp. z o.o. Chojnice 31,6
924 Farmjug Sp. z o.o. Dzierżążno 31,5
925 A – Lakiernia Sp. z o.o. Lębork 31,5
926 Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. Koźmin 31,3
927 Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o.o. w Nowym Dworze Gdańskim Nowy Dwór Gdański 31,3
928 Tk Medica Sp. z o.o. Starogard Gdański 31,2
929 AQUA – SOPOT Sp. z o.o. Sopot 31,2
930 Elszyk Sp. z o.o. Gdańsk 31,2
931 Albus Sp. z o.o. Rumia 31,1
932 Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Kwidzyn Sp. z o.o. Kwidzyn 31,1
933 Firma Marbruk Sp. z o.o. sp.k. Charzykowy 31
934 Via Medica Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 31
935 Krężel Sp. z o.o. Kobylnica 30,8
936 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 30,8
937 Alu International Sp. z o.o. Gdańsk 30,8
938 British International School Pl Sp. z o.o. Gdańsk 30,8
939 GSC Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 30,8
940 Hope AP Sp. z o.o. Starogard Gdański 30,8
941 Kram Kapitał Sp. z o.o. Dzierzgoń 30,8
942 Ultrafog Service Sp. z o.o. Tuchom 30,7
943 OZE – Biomar Sp. z o.o. Gdynia 30,7
944 Hydrolab Sp. z o.o. Sp.K. Straszyn 30,6
945 Optimum Sp. z o.o. Bytów 30,6
946 Sword Sp. z o.o. S.K. Gdynia 30,6
947 Ultramare Sp. z o.o. Szemud 30,6
948 WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gnojewo 30,6
949 Legis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 30,6
950 DLS-Trans Ltd Sp. z o.o. Gdynia 30,5
951 Profit Farmakon Sp. z o.o. sp.j. Lębork 30,5
952 Alprof Sp. z o.o. Gdańsk 30,5
953 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirex Sp. z o.o. Kobylnica 30,3
954 Apteka Starowiejska sp.j. Stefan Wolniewicz Filip Wolniewicz Ewa Wolniewicz Kamila Wolniewicz Rumia 30,3
955 Elektro-Cal Sp. z o.o. Zajączkowo 30,2
956 Zibi Steel Sp. z o.o. S.K. Brusy 30,2
957 Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. Gdańsk 30,1
958 Firma Budowlana Efak Andrzej Kotecki, Edmund Figurski sp.j. Gdańsk 30
959 DE Graaf Poland Sp. z o.o. Pelplin 30
960 Swissmed Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 30
961 Jotun Polska Sp. z o.o. Kowale 29,9
962 Azuro Sp. z o.o. Malbork 29,9
963 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kros Sp. z o.o. Iłownica 29,8
964 Virtus Logistics Sp. z o.o. Gdynia 29,8
965 Maxiecu Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 29,7
966 Aku Sp. z o.o. Tczew 29,7
967 Apro Budownictwo Sp. z o.o. Lublewo Gdańskie 29,5
968 Electro Ship Service & Production Sp. z o.o. Gdańsk 29,5
969 Spółdzielnia Mieszkaniowa Orunia Gdańsk 29,5
970 Prino-Plast Sp. z o.o. Joint Venture Produkcja Artykułów Higienicznych Malbork 29,4
971 GT Poland LTD. Sp. z o.o. Gdańsk 29,2
972 Euro-Klima Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 29,2
973 Insbud Wybrzeże Sp. z o.o. Gdynia 29,1
974 Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego i Miejskiego Sp. z o.o. Gdańsk 29,1
975 Majka Reinhardt Sp. z o.o. Glincz 29,1
976 Merkury Ateliers Sp. z o.o. Gdynia 29,1
977 Sekam Sp. z o.o. Kobylnica 29,1
978 ECOL UNICON Sp. z o.o. Gdańsk 29
979 Knedler Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer sp.k. Jantar 29
980 Aldek 34-M.Witulski sp.j. Gdynia 29
981 Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór Gdańsk 29
982 Audytorium Biegli Rewidenci Grabowski, Pigoń sp.p. Gdańsk 29
983 Freight Agency Poland Sp. z o.o. Gdynia 28,9
984 Dekpol Inwestycje Sp. z o.o. Development sp.k. Pinczyn 28,8
985 2P Solution Sp. z o.o. Gdańsk 28,7
986 LKW Transport Gruba sp.j. Reda 28,6
987 Sealab Sp. z o.o. Gdynia 28,6
988 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Wik Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 28,6
989 Thyssenkrupp Group Services Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 28,5
990 Chemia Sp. z o.o. Kowale 28,4
991 Kapeo Polska Sp. z o.o. Mściszewice 28,4
992 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Nordtechnik Sp. z o.o. Sopot 28,4
993 Elmot Sp. z o.o. Kopytkowo 28,4
994 Harat Sp. z o.o. S.K. Miastko 28,4
995 Zakład Przetwórstwa Mięsnego sp.j. Jan i Irena Wnuk Lipińscy w Konarzynach Konarzyny 28,4
996 Dobre Jachty Sp. z o.o. Gdynia 28,3
997 Spedycja Pomorze B. Ziemba, R. Sadecki sp.j. Miastko 28,3
998 Samolej ZTS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Włynkówko 28,3
999 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych TEST Sp. z o.o. Gdańsk 28,3
1000 Astemi Sp. z o.o. Gdynia 28,3
1001 Fol-Plast II M. A. Gostomscy, M. Szczypior sp.j. Skarszewy 28,3
1002 Cmt Chojnice Sp. z o.o. Chojnice 28,3
1003 Marc Kolor Sp. z o.o. Gdynia 28,1
1004 HADEX S.A. Gdynia 28,1
1005 Robs Assembly Sp. z o.o. sp.k. Tczew 28,1
1006 C-L Sp. z o.o. Redzikowo 28
1007 Zarząd Portu Morskiego Hel Sp. z o.o. Hel 28
1008 Bwg Polska Sp. z o.o. Gdynia 27,9
1009 GCH Property Sp. z o.o. Gdynia 27,9
1010 Simbhp Sławomir Małecki, Ireneusz Mikucki sp.j. Słupsk 27,9
1011 Sigma Bk Sp. z o.o. sp.k. Kielno 27,9
1012 Igloport Sp. z o.o. Gdynia 27,9
1013 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Kurzelewscy i Niedźwiedź sp.j. Człuchów 27,8
1014 Synopsys Poland Sp. z o.o. Gdańsk 27,7
1015 Torell-Danuta Wingert i Wspólnicy Sp. J. Pruszcz Gdański 27,7
1016 Inżtor. Adam Pokorski. Janusz Pokorski. sp.j. Gdynia 27,7
1017 Estimet Sp. z o.o. Miechucino 27,7
1018 Kg Profit Sp. z o.o. Tczew 27,7
1019 Solor Bioenergy Polska S.A. Chojnice 27,6
1020 Marine Projects Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 27,6
1021 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Człuchów 27,6
1022 Wt Bonsai Sp. z o.o. Gdańsk 27,6
1023 Fam – M.Gabryołek sp.j. Gdynia 27,5
1024 ARMA-TECH Sp. z o.o. S.K. Borkowo 27,4
1025 Fancyfon S.A. Gdańsk 27,4
1026 BUDOWNICTWO-W Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 27,4
1027 Greencomm Development Sp. z o.o. Gdynia 27,4
1028 Mpl Techma Sp. z o.o. Gdynia 27,4
1029 Big – Autohandel Sp. z o.o. Gdańsk 27,3
1030 Spółdzielnia Mieszkaniowa Żabianka Gdańsk 27,3
1031 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji STAR-WIK Sp. z o.o. Starogard Gdański 27,3
1032 Bap Polska Sp. z o.o. Gdynia 27,3
1033 Medyczne Laboratoria Diagnostyczne Invicta Sp. z o.o. Sopot 27,3
1034 Balticply Sp. z o.o. Pawlice 27,3
1035 Batory Giżycko Sp. z o.o. Gdynia 27,3
1036 VVG Arenz Sp. z o.o. Człuchów 27,3
1037 Grosz M. Zieńkowicz S. Zieńkowicz sp.j. Gdańsk 27,2
1038 Pralnia Kroso Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 27,1
1039 Matthias Sp. z o.o. Gdańsk 27,1
1040 Wydawnictwo Pedagogiczne Operon Sp. z o.o. Gdynia 27,1
1041 Hotel Orle K. Podkówka M. Zdanowski sp.j. Gdańsk 27,1
1042 Metropolis Polmetro Sp. z o.o. sp.k. Jastarnia 27,1
1043 Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ustka 26,9
1044 Pekazet Sp. z o.o. S.K. Kartuzy 26,9
1045 Izipak Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 26,9
1046 Tyszkiewicz Nieruchomości Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 26,8
1047 Eurostandard Sp. z o.o. sp.k. Topole 26,8
1048 Amber Apple Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 26,8
1049 STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Sopot 26,7
1050 Hurtownia Nabiałowo-Spożywcza Trynieccy Serkol Sp. J. Słupsk 26,7
1051 Delikatesy Maciej Mroziński S.K. Sopot 26,7
1052 Przedsiębiorstwo Dróg I Zieleni W Sopocie Sp. z o.o. Sopot 26,6
1053 Safe Co Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 26,5
1054 Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 26,5
1055 Bonamed Sp. z o.o. Jarcewo 26,4
1056 ELEWATOR JABŁOWO Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Obsługi Rolnictwa Jabłowo 26,4
1057 Gospodarstwo Rolne Łan Sp. z o.o. Wielogłowy 26,4
1058 Polaszek Meble Sp. z o.o. Zagórki 26,3
1059 Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o. Gdynia 26,2
1060 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Transfer Niedzielski sp.j. Skarszewy 26,2
1061 I-Med M. Pacer – sp.j. Suchy Dwór 26,1
1062 Scandinavian Steel Products Sp. z o.o. Gdynia 26,1
1063 Kolanko Transport Sp. z o.o. S.K. Borkowo 26,1
1064 Alfa Investment Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 26
1065 Tapi Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o. Gdańsk 26
1066 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Capital Sp. z o.o. Gdańsk 25,9
1067 Sumabud Zakład Usług Inwestycyjnych Roman Małkiewicz S.J. Słupsk 25,8
1068 Apteki Pomorskie Sp. z o.o. Gdańsk 25,8
1069 Protek – System Sp. z o.o. Gdynia 25,8
1070 Alfa Instalacje Sp. z o.o. Kobylnica 25,7
1071 Baltico Sp. z o.o. Słupsk 25,7
1072 Figel Sp. z o.o. Gdańsk 25,7
1073 GST Steel Sp. z o.o. Bąkowo 25,7
1074 Metrox Plast Sp. z o.o. Tczew 25,7
1075 Interbis Sp. z o.o. Gdańsk 25,6
1076 Jet Star International Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 25,6
1077 Dds Poland Sp. Z O.O. sp.k. Gdańsk 25,6
1078 Nordamar Sp. z o.o. S.K. Gdynia 25,6
1079 Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. Pępowo 25,5
1080 Havyard Design And Engineering Poland Sp. z o.o. Sopot 25,5
1081 Softgent Sp. z o.o. Gdańsk 25,5
1082 Maximus A.Domalik sp.j. Gdańsk 25,5
1083 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Koszałka Jan i Stefan – sp.j. Kartuzy 25,5
1084 Inter Play Kamil Kwietniak S.K. Sopot 25,5
1085 Europrojekt Gdańsk S.A. Gdańsk 25,4
1086 Watkowice Sp. z o.o. Watkowice Małe 25,4
1087 Sietom Inwestycje Sp. z o.o. Gdańsk 25,4
1088 Transrem Sp. z o.o. Gdańsk 25,4
1089 ORFIX Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 25,4
1090 J.S. Hamilton Quality Services Sp. z o.o. Gdynia 25,4
1091 Fast Gritblasting Sp. z o.o. Gdynia 25,3
1092 S & P Polska Sp. z o.o. Malbork 25,3
1093 Arvensis Sp. z o.o. S.K. Słupsk 25,2
1094 Damen Marine Components Gdańsk – Sp. z o.o. Gdańsk 25,2
1095 Klimawent S.A. Gdynia 25,2
1096 BMT PRO Sp. z o.o. Straszyn 25,2
1097 Invest Klima Krzysztof Diakowski sp.k. Gdynia 25,2
1098 GIA Polska Sp. z o.o. Gdańsk 25,1
1099 Optem Sp. z o.o. Gdańsk 25,1
1100 Crist Shipyard Sp. z o.o. Gdynia 25,1
1101 Rws Rental Park Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 25,1
1102 Damor Serwis Sp. z o.o. Kosakowo 25,1
1103 Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o. Gdańsk 25,1
1104 Bus Factory Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 25,1
1105 Matter Electro Sp. z o.o. Sopot 25
1106 Merkury Polska Sp. z o.o. Sp.K. Sopot 25
1107 Dl Energia Sp. z o.o. sp.k. Wałdowo 25
1108 Progres Hr Poland Sp. z o.o. Gdańsk 25
1109 Cloud Services Sp. z o.o. Sopot 25
1110 Triton Poland Sp. z o.o. Gdynia 24,9
1111 Emmarol Sp. z o.o. Głobino 24,9
1112 Convess Sp. z o.o. S.K. Gdynia 24,8
1113 Elektronika S.A. Gdynia 24,8
1114 Mettap Sp. z o.o. Stare Pole 24,8
1115 Klimazbyt Sp. z o.o. Gdynia 24,8
1116 Kemira Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 24,7
1117 R.S. Glove Company Sp. z o.o. Sopot 24,7
1118 Banger Sp. z o.o. Łęgowo 24,7
1119 A&M Sp. z o.o. Knybawa 24,7
1120 Polish Baltic Company Phz N.Kuzniecow, K.Smoleń sp.j. Gdańsk 24,6
1121 Naviga Krzysztof Makowski Sp. z o.o. Gdynia 24,5
1122 Macrotec Sp. z o.o. Gdańsk 24,5
1123 PEC Sp. z o.o. Pruszczańskie Przeds. Ciepłownicze Pruszcz Gdański 24,5
1124 Towarzystwo Inwestycyjne Construction Sp. z o.o. Gdańsk 24,4
1125 Hodowca Sp. z o.o. Straszyn 24,4
1126 Larsson Polska Sp. z o.o. Gdańsk 24,4
1127 Akustyk Mont Sp. z o.o. Kowale 24,4
1128 Gospodarstwo Rolne Gosprol Sp. z o.o. Krzyżanowo 24,4
1129 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Abapol Gospodarstwo Rolno- Przemysłowe Bińcze Sp. z o.o. Kijno 24,4
1130 Jwb Sp. z o.o. Sopot 24,3
1131 Wellu Sp. z o.o. Gdynia 24,3
1132 Vimex Center Sp. z o.o. Gdańsk 24,3
1133 Prandelli Polska Sp. z o.o. Gdańsk 24,2
1134 Blesa sp.j. Bil i Wspólnicy Sztum 24,2
1135 Ackurat Ornplast Sp. z o.o. Gdańsk 24,2
1136 Zemar Dorota Jaroń, Marcin Jaroń sp.j. Załęże 24,2
1137 Przychodnia U Źródła Marii Sp. z o.o. Gdynia 24,1
1138 Aura Medic Sp. z o.o. Gdynia 24,1
1139 Faros Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 24,1
1140 Cosco Shipping Lines (Poland) Sp. z o.o. Gdynia 24,1
1141 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Trójbet Sp. z o.o. Łebunia 24,1
1142 RWS Investment Group Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 24,1
1143 Abacosun G. Cichocka sp.j. Gdynia 24
1144 PUH RAJBUD Sp. z o.o. Szymbark 23,9
1145 Steel Welding Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 23,9
1146 Firma Handlowa Bat Tadeusz Bigus, Andrzej Bigus sp.j. Sierakowice 23,9
1147 Santi Sp. z o.o. Gdynia 23,9
1148 Hotel Lubicz Sp. z o.o. Ustka 23,9
1149 Eldro Budowa Sp. z o.o. Żukowo 23,8
1150 NS Kangaz Sp. z o.o. Gdańsk 23,8
1151 Kanwas Sp. z o.o. Tczew 23,8
1152 Przedsiębiorstwo Tencom-Pol Kazimierz Łangowski Sp. z o.o. S.K. Kaliska Kościerskie 23,8
1153 Ygos Shipping Sp. z o.o. S.K. Gdynia 23,7
1154 Sprzedaż Hurt Detal Przetwórstwo Ryb Ryby Mielewczyk Jan i Wspólnicy sp.j. Kartuzy 23,7
1155 Pendulum Instruments Sp. z o.o. Banino 23,7
1156 Aspida Comms Uzdrowski sp.k. Gdynia 23,7
1157 Laguna Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 23,7
1158 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Inrem Sp. z o.o. Gdańsk 23,6
1159 Remedia Sp. z o.o. Władysławowo 23,6
1160 Niemann Polska Sp. z o.o. Rekcin 23,5
1161 Astor Systems Sp. z o.o. Gdańsk 23,5
1162 Ecohouse Sp. z o.o. Invest S.K. Miszewo 23,5
1163 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kwidzynie Kwidzyn 23,5
1164 TAK – REM Sp. z o.o. Gdańsk 23,5
1165 Dom&House Sp. z o.o. S.K. Sopot 23,4
1166 WP Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 23,4
1167 Kom-Bis Sp. z o.o. Gdańsk 23,4
1168 IKA-KOLOR Mariola Szoszorowska i Spółka – S.J. Gdańsk 23,4
1169 Esentra Sp. z o.o. Gdynia 23,4
1170 Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. sp.k. Kolbudy 23,3
1171 PIAB POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 23,3
1172 M&M Sp. z o.o. Gdańsk 23,3
1173 Laguna Ustarbowski Tadeusz, Rekowski Sylwester sp.j. Łebcz 23,2
1174 Centrum Zdrowia Psychicznego Optimmed Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 23,2
1175 Beta Agro Sp. z o.o. Dzierżążno 23,2
1176 ORBIT ONE Sp. z o.o. Prabuty 23,2
1177 PC Invest Sp. z o.o., S.K. Wejherowo 23,2
1178 Evi-Med Sp. z o.o. Gdynia 23,1
1179 Irko Sp. z o.o. Gdańsk 23,1
1180 JM Service Sp. z o.o. S.K. Sopot 23,1
1181 Admit Consultancy Sp. z o.o. I Wspólnik Spółka Komandytowa Sopot 23,1
1182 Byfal Sp. z o.o. Niezabyszewo 23
1183 Adrent Sp. z o.o. Gdańsk 23
1184 Polservice Development Sp. z o.o. Gdynia 23
1185 Torendi Sp. z o.o. Przodkowo 23
1186 Ensono Sp. z o.o. Gdańsk 22,9
1187 Wodociągi Miejskie Bytów Sp. z o.o. Bytów 22,9
1188 Prim Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 22,9
1189 Lux-Pak Sp. z o.o. Starogard Gdański 22,8
1190 Saferoad RRS Polska Sp. z o.o. Gdańsk 22,8
1191 Tojan Sp. z o.o. Lubań 22,8
1192 Puckie Centrum Medyczne Sp. z o.o. S.K. Puck 22,7
1193 KMA Sp. z o.o. S.K. Sopot 22,7
1194 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Krecik C. Cebela, R. Żywiecka sp.j. Gdańsk 22,7
1195 Apteka Orłowska E. Borowska, K. Borowski S.J. Gdynia 22,6
1196 Optimus – System Choromańscy sp.j. Gdynia 22,6
1197 AP-Pol Andrzej Pastuszka S.J. Pruszcz Gdański 22,6
1198 Ttitc Sp. z o.o. Gdańsk 22,6
1199 Betonox Construction Sopot S.A. sp.k. Sopot 22,6
1200 Tdf Sp. z o.o. Rudno 22,6
1201 Grupa Doradczo-Inwestycyjna Konsultant Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 22,6
1202 Mg Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 22,5
1203 Stolarka Sp. z o.o. sp.k. Mojusz 22,5
1204 Amex Coal Sp. z o.o. Sopot 22,5
1205 Zakład Ogólno-Budowlany Maxbud Sp.J. Krzysztof Szychowski i S-Ka Reda 22,5
1206 Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury Kos-Eko Sp. z o.o. Kościerzyna 22,5
1207 Santis Płocicki sp.j. Chwaszczyno 22,4
1208 A1 Sorter Sp. z o.o. Topole 22,4
1209 Busprestige Premium Sp. z o.o. S.K. Kębłowo 22,4
1210 Kancelaria Radców Prawnych Kozikowski Kaszewski i Wspólnicy sp.k. Gdańsk 22,3
1211 BALTICON S.A. Gdańsk 22,3
1212 MARBUD Sp. z o.o. S.K. Gdynia 22,2
1213 XXL Palettenworld Sp. z o.o. Sopot 22,2
1214 Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Gdańsk 22,1
1215 Mgk Construction Service Sp. z o.o. sp.k. Nowy Dwór Gdański 22,1
1216 Hartog Sp. z o.o. Stegna 22,1
1217 Nordwood Sp. z o.o. Gdynia 22
1218 Profobet Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 22
1219 Pronaw Sp. z o.o. Gdańsk 22
1220 Family Partners Sp. z o.o. sp.k. Przodkowo 22
1221 Dehoplast Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 22
1222 Bes-Blum Environmental Services Sp. z o.o. Gdańsk 21,9
1223 Gpec Energia Sp. z o.o. Gdańsk 21,9
1224 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Draco Lesiński sp.j. Gdańsk 21,9
1225 Polfracht Agencja Żeglugowa Sp. z o.o. Gdynia 21,9
1226 Repiński Sp. z o.o. Kościerzyna 21,8
1227 Zakład Prefabrykacji Barkoczyn Sp. z o.o. Nowy Barkoczyn 21,7
1228 PGS Group Sp. z o.o. S.K. Lębork 21,7
1229 Como Polska Sp. z o.o. Sopot 21,7
1230 Ciecholewski Wentylacje Montaż Sp. z o.o. Koźmin 21,7
1231 BB Expedit Sp. z o.o. S.K. Gdynia 21,7
1232 United European Investment Establishment 2 Sp. z o.o. Gdynia 21,7
1233 PPUH COMPANY Ltd. Sp. z o.o. Lębork 21,6
1234 Zakład Budowlany – Dzida i Zaręba – sp.j. Lębork 21,5
1235 Felix Infra Sp. z o.o. Trade sp.k. Gdańsk 21,5
1236 Fit Office Sp. z o.o. Otomin 21,5
1237 Industria Structure Sp. z o.o. Gdańsk 21,5
1238 Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego LODMOR S.A. Gdańsk 21,4
1239 Poldan Net Sp. z o.o. Słupsk 21,4
1240 COMPACT Sp. z o.o. Dobrzewino 21,4
1241 Radiologica Pomorze Sp. z o.o. Rumia 21,4
1242 Martship Sp. z o.o. Work Access sp.k. Gdańsk 21,4
1243 INHAUS Sp. z o.o. S.K. Rumia 21,4
1244 P. H. U. PIASTPOL J. L. ŁANGOWSKI SZYPRYT SPÓŁKA JAWNA Chojnice 21,4
1245 Gospodarstwo Rolne Rędzina Sp. z o.o. Wieszyno 21,4
1246 Inventia Polish Technologies Sp. z o.o. Żuławka 21,3
1247 Bemakor Sp. z o.o. Gdańsk 21,3
1248 Domo A.Żochowski sp.j. Straszyn 21,3
1249 Mp 59 Grzegorz Bierecki, Andrzej Sosnowski sp.j. Gdynia 21,3
1250 Żurawie24 Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 21,2
1251 Arion Shipping Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 21,2
1252 DAMI Sp. z o.o. S.K. Gdynia 21,1
1253 Tes Sp. z o.o. Kowale 21,1
1254 NM-D Sp. z o.o. S.K. Gdynia 21,1
1255 NST Polska Sp. z o.o. Gdynia 21,1
1256 Marlep Trans Sp. z o.o. Kościerzyna 21
1257 Apteka Starowiejska sp.j. Wolniewicz i Wspólnicy Rumia 21
1258 Malborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Malbork 21
1259 Sea-Logistics Sp. z o.o. Suchy Dwór 20,9
1260 POL-LEVANT Linie Żeglugowe Sp. z o.o. Gdynia 20,9
1261 Panlink Sp. z o.o. Rokitki 20,9
1262 Przychodnia Lekarska Jasień Sp. z o.o. Gdańsk 20,8
1263 Malborska Fabryka Obrabiarek PEMAL S.A. Malbork 20,8
1264 Zakład Usług Dźwigowych Remdźwig M.Bąkowski, J.Krężoch sp.j. Gdańsk 20,8
1265 Wybrzeże Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Gdańsk 20,8
1266 Moodo Urban Fashion Mode Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 20,8
1267 Royal Seafood Sp. z o.o. Mosty 20,8
1268 Lonza-Nata Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 20,8
1269 OLGRUM Sp. z o.o. Gdańsk 20,8
1270 BRS Invest Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 20,8
1271 Firma Budowlana Granit Sp. z o.o. Kartuzy 20,7
1272 Helena Transport-Spedycja H.J. Burek sp.j. Gościcino 20,7
1273 Medyceusz Jan Kowalik, Marcin Kowalik, sp.j. Gdańsk 20,6
1274 EPG Sp. z o.o. Sopot 20,6
1275 Sima Sp. z o.o. S.K. Słupsk 20,6
1276 Przedsiębiorstwo J.A.T – Sp. z o.o. Gdańsk 20,5
1277 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TEX-2 Sp. z o.o. S.K. Kwidzyn 20,5
1278 Grupa Progres Sp. z o.o. Gdańsk 20,5
1279 Saska Bis Sp. z o.o. S.K. Kolbudy 20,5
1280 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Pogórze Sp. z o.o. Gdynia 20,4
1281 MICROSERV Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Gdynia 20,4
1282 Bosch Centrum Agares Barbara i Jerzy Schmidt sp.j. Gdańsk 20,4
1283 Weinhaus Jakob Gerhardt-Polonia Sp. z o.o. Gdańsk 20,4
1284 PPH Has – Rokadex – Haro Sp. z o.o. Stegna 20,4
1285 Fario Ewa Iwanowska-Balcerzyk, Ryszard Balcerzyk – sp.j. Żochowo 20,3
1286 My Capital Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 20,3
1287 Krj Sp. z o.o. Rumia 20,3
1288 FURGES Sp. z o.o. Kończewo 20,3
1289 Wireland Sp. z o.o. Bytów 20,2
1290 Vard Engineering Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 20,2
1291 Im Solutions Sp. z o.o. Gdynia 20,2
1292 Grupa Cztery Sp. z o.o. Gdynia 20,1
1293 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Prabutach Prabuty 20,1
1294 Allcon Osiedla Mieszkania Sp. z o.o. Gdynia 20,1
1295 Primagran Sp. z o.o. Żuławki 20,1
1296 Agro-Max Sp. z o.o. Sycewice 20,1
1297 Osiedle Zielone Kazimierz Kotłowski sp.j. Gdynia 20,1
1298 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Zis Sp. z o.o. Rumia 20
1299 Unitherm sp.j. Jerzy Iwicki, Andrzej Piskała Gdańsk 20
1300 Hotton Hotel Sp. z o.o. Gdynia 20
1301 Przedsiębiorstwo Rolno Przemysłowe Kopytkowo Sp. z o.o. Smętowo Graniczne 20
1302 Przedsiębiorstwo Rekom Sp. z o.o. Gdańsk 20
1303 Nowak Lease Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 20
1304 Chojnicka Spółdzielnia Socjalna Chojnice 19,9
1305 Qwantum – Systemy Zarządzania Sp. z o.o. Sopot 19,9
1306 TIMORO Sp. z o.o. Gdynia 19,9
1307 Nge Polska Sp. z o.o. Gdańsk 19,9
1308 Victoria-Sport Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 19,9
1309 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szadółki Gdańsk 19,9
1310 Baltic Diving Solutions Sp. z o.o. Rumia 19,8
1311 Transfennica Polska Sp. z o.o. Gdynia 19,8
1312 Navart Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 19,8
1313 Immobilus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 19,8
1314 Motor Centrum Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością Gdańsk 19,7
1315 Kurt Konig Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. Gdańsk 19,7
1316 HARTUNA Sp. z o.o. Skarszewy 19,6
1317 Meva-Pol Sp. z o.o. Gdańsk 19,6
1318 Idego Group Sp. z o.o. Gdynia 19,6
1319 Frontier C/B Systems Sp. z o.o. Gdańsk 19,6
1320 AMG Chemicals S.A. Malbork 19,6
1321 RUDNICCY MAGETRA Sp. z o.o. Gdańsk 19,5
1322 Promotor-JP Ponikowscy S.J. Gdańsk 19,4
1323 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eter-Med Sp. z o.o. Gdańsk 19,3
1324 Hvdc Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 19,3
1325 A.B.C. Family Med Sp. z o.o. Sopot 19,3
1326 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Starnet Sp. z o.o. Kobylnica 19,3
1327 Art Hotel Gdańsk Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 19,3
1328 Pbm Saturn Sp. z o.o. Gdańsk 19,3
1329 Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 19,3
1330 Manhattan Kazimierz I Godolewa Sikorscy S.J. ZPH Chojnice 19,2
1331 Agro-Jasna Sp. z o.o. Jasna 19,2
1332 Elus Sp. z o.o. Kartuzy 19,1
1333 Hurtownia Elektryczna BYCHOWO-HEL Wiesław Harackiewicz S.K. Kwidzyn 19,1
1334 Radpol Display Sp. z o.o. S.K. Nowy Dwór Wejherowski 19,1
1335 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Sopot Dolny Sopot 19,1
1336 Przedsiębiorstwo Usługowo-Wytwórcze Elektronika Sp. z o.o. Słupsk 19,1
1337 Man Energy Solutions Poland Sp. z o.o. Gdańsk 19,1
1338 Aksis Hurtownia Sprzętu Medycznego Ignaciuk Spigarski sp.j. Gdańsk 19,1
1339 Adamowscy Sp. z o.o. Starogard Gdański 19
1340 HTI BP Sp. z o.o. Północ S.K. Gdańsk 19
1341 Koga-Maris Sp. z o.o. Hel 19
1342 Alarmtech Polska Sp. z o.o. Gniew 19
1343 Rzeźnia Mięspol Sp. z o.o. S.K. Żuromino 18,9
1344 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Nort Sp. z o.o. Szymankowo 18,9
1345 Stalko Sp. z o.o. Gdańsk 18,9
1346 Radio Rada Sp. z o.o. Gdynia 18,8
1347 Jmh Michael Hrakovsky S.K. Gdynia 18,8
1348 Ndi Development Sp. z o.o. Sopot 18,8
1349 Stauff Polska Sp. z o.o. Miszewko 18,7
1350 ZUK Sp. z o.o. Glincz 18,7
1351 Zakład Zieleni i Dróg Acer sp.j. – J.Kapuściński, E.Duffek Borkowo 18,7
1352 Alkemie Group Sp. z o.o. S.K. Gdynia 18,7
1353 Cekol Sp. z o.o. Gdańsk 18,7
1354 Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Słupsk 18,7
1355 PPHU PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Czersk 18,6
1356 Danpol Sp. z o.o. Delowo 18,6
1357 Tejst Wingert i Wspólnicy sp.j. Gdańsk 18,6
1358 Aircool Sp. z o.o. Chwaszczyno 18,5
1359 P-System Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 18,5
1360 Almoni Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 18,5
1361 Mithril Sp. z o.o. Gdańsk 18,5
1362 Klm Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 18,5
1363 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Przychodnia Mickiewicza Sp. z o.o. Gdańsk 18,4
1364 Proelco Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 18,4
1365 Budmix-3 Sp. z o.o. Gdańsk 18,4
1366 Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw Gdańsk 18,4
1367 Przembud Gdańsk S.A. Gdańsk 18,3
1368 Wracam Do Zdrowia 8 Sp. z o.o. Gdynia 18,3
1369 Zakład Meblowy Werxal A.J.Wałdoch – sp.j. Nowa Wieś 18,3
1370 Home-Deweloper Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 18,3
1371 Navigo Services Sp. z o.o. Gdańsk 18,3
1372 LIR Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Borkowo 18,3
1373 Baltic Sea Logistics – Sp. z o.o. Gdynia 18,3
1374 Ndi Apartamenty Sp. z o.o. Sopot 18,3
1375 Tysand sp.j. J.Krawczykiewicz, J. Sowiński Gdańsk 18,2
1376 Sonpap J. K. P. Sondej S.J. Gdańsk 18,2
1377 Przedsiębiorstwo Rolne Malwa Export-Import Sp. z o.o. Tralewo 18,2
1378 Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Gdańsk 18,2
1379 Hotel Gdański Sp. z o.o. Gdańsk 18,1
1380 Park Handlowy Pruszcz Gdański Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 18,1
1381 FKP Sp. z o.o. Pomieczyno 18,1
1382 Nord – Import – Eksport LTD Sp. z o.o. Dziemiany 18,1
1383 Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych El-System Sp. z o.o. Słupsk 18
1384 Jantar 2 Sp. z o.o. Słupsk 18
1385 Ap-P0l Sp. z o.o. Gdańsk 18
1386 Malam Andrzej Malinowski i Michał Malinowski – sp.j. Lębork 18
1387 IGIS Sp. z o.o. S.K. Brusy 18
1388 Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o. Sopot 18
1389 Firma Budowlano-Drogowa Rubikon Sp. z o.o. Gdańsk 18
1390 Morad Sp. z o.o. Kartuzy 17,9
1391 Interactivo Sp. z o.o. Gdańsk 17,9
1392 Nordbeton Sp. z o.o. Kobylnica 17,9
1393 Pb Logistic Sp. z o.o. Gdańsk 17,8
1394 PORTAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Sprzętowo Transportowych Gdańsk 17,8
1395 Image Silver Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 17,8
1396 MS Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Koleczkowo 17,8
1397 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Kwidzyn 17,8
1398 Atut Sp. z o.o. Gdynia 17,8
1399 Eskulap Sp. z o.o. Chojnice 17,8
1400 Ekobudex Sp. z o.o. Gdańsk 17,7
1401 Solidplast Sp. z o.o. Kartuzy 17,7
1402 Żwirownia Pręgowo Sp. z o.o. sp.k. Ostróżki 17,7
1403 Licentia Medica Sp. z o.o. Tczew 17,7
1404 Union Invest Spółka z Ograniczoną Odpowiedzilanością Lipusz 17,7
1405 Speednet Sp. z o.o. Gdynia 17,7
1406 Ned-Project Sp. z o.o. Gdańsk 17,7
1407 Fert, Sp. z o.o. Łapino 17,6
1408 Seatech Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 17,6
1409 Bestlog Sp. z o.o. sp.k. Lębork 17,6
1410 Consteel Services Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 17,6
1411 Igielski Ochrona Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 17,6
1412 Brinkpol Sp. z o.o. Topole 17,6
1413 Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o. Gdynia 17,5
1414 Certigo Sp. z o.o. S.K. Gdynia 17,5
1415 Korol Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 17,5
1416 Firma Usługowo-Handlowa Dombud Pryczkowski sp.j. Łapalice 17,5
1417 VT Development Sp. z o.o. Łęgowo 17,5
1418 Handel Arti 34 sp.j. Sławomir Kisiel Artur Rzeppa Gdańsk 17,5
1419 Altro-Marine Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17,5
1420 Pucka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Puck 17,4
1421 Ph Brent Sp. z o.o. Słupsk 17,4
1422 WIHA POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 17,4
1423 EGA Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś Rzeczna 17,4
1424 Etmal Sp. z o.o. Gdynia 17,4
1425 Dierre Północ Sp. z o.o. Gdańsk 17,4
1426 Tradycyjna Sp. z o.o. Reda 17,4
1427 Neko Sp. z o.o. S.K. Miastko 17,3
1428 Towarzystwo Inwestycyjne Investing Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17,3
1429 Cmc Logistics Poland Sp. z o.o. Gdynia 17,3
1430 Inomed Polska Sp. z o.o. Rokitnica 17,3
1431 Origami Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17,3
1432 Arkada M. i T. Kwidzińscy sp.j. Lębork 17,2
1433 Euro-Car Sp. z o.o. Gdynia 17,2
1434 Boterm Sp. z o.o. Burchardztwo 17,2
1435 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stoczniowiec Gdynia 17,2
1436 HJR Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17,2
1437 Zakład Usług Informatycznych Z.Koza Spółka Komandytowa Sztum 17,1
1438 Mg Schweisstechnik Sp. z o.o. sp.k. Strzebielino 17,1
1439 Astra – Technologia Betonu Sp. z o.o. Straszyn 17,1
1440 Kwartał S Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 17,1
1441 Polterm Instalacje Budynków Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 17
1442 Vantage Polska Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 17
1443 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe IZOBUD Sp. z o.o. Gdańsk 17
1444 Inwestycje Ł.Jakobschy i Wspólnicy – sp.j. Gdańsk 17
1445 STUCCO Sp. z o.o. Dąbrowa 16,9
1446 Ocean Professional Logistics Sp. z o.o. Gdynia 16,9
1447 Przedsiębiorstwo Handlowe Biedronka Wiesława Klimas, Krzysztof Klimas, Tomasz Klimas sp.j. Gdańsk 16,9
1448 Biuro Doradztwa Gospodarczego Hm Sp. z o.o. Rumia 16,9
1449 Fakt Dystrybucja Sp. z o.o. Gdynia 16,9
1450 Altana Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 16,9
1451 Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych Arex Sp. z o.o. Gdynia 16,9
1452 Bytowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Bytów 16,9
1453 Bernhard Schulte Shipmanagement Poland Sp. z o.o. Gdynia 16,9
1454 Allcon Osiedla 2 Sp. z o.o. Gdynia 16,9
1455 Eurotrans Sp. z o.o. Gdańsk 16,8
1456 Fogia Furniture Sp. z o.o. Maks 16,8
1457 Certus Zkb Sp. z o.o. Gdańsk 16,8
1458 Nova Sp. z o.o. Kościerzyna 16,8
1459 Dg Sp. z o.o. Gdynia 16,8
1460 Marwid Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 16,8
1461 Pake Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Wejherowo 16,8
1462 Darekon Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 16,8
1463 Arkom Sp. z o.o. Słupsk 16,8
1464 Aluship Technology Sp. z o.o. Gdańsk 16,7
1465 Menegon Sp. z o.o. Mokry Dwór 16,7
1466 Aksamit Global Sp. z o.o. Gdańsk 16,7
1467 Systemy Oceny Wiarygodności Analiz Medycznych Sowa-Med Sp. z o.o. Gdańsk 16,7
1468 Uniteam Poland Sp. z o.o. Gdańsk 16,7
1469 Bl Inwestycje Sp. z o.o. Stare Pole 16,7
1470 Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. Pępowo 16,7
1471 Remontowa Coating & Equipment Sp. z o.o. Gdańsk 16,6
1472 Przedsiębiorstwo Usług Ogrodniczych Malwa Sp. z o.o. Chwaszczyno 16,6
1473 Exelen Sp. z o.o. S.K. Dobrzewino 16,6
1474 Blue Land Sp. z o.o. Gdynia 16,6
1475 Black Pearls VC S.A. Gdańsk 16,6
1476 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Instal Sp. z o.o. Nieżychowice 16,6
1477 Marpol Aleksandra Szur i Wspólnicy sp.j. Reda 16,5
1478 Suma Sp. z o.o. S.K. Chojnice 16,5
1479 Wejherowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Sp. z o.o. Wejherowo 16,5
1480 Cygnus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 16,5
1481 Przedsiębiorstwo Komunalne Mierzeja Sp. z o.o. Stegna 16,5
1482 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ola Sp. z o.o. Kaliska 16,4
1483 JR Okna Sp. z o.o. sp.k. Słupsk 16,4
1484 Primet S.A. Sztum 16,4
1485 Kartcenter Sp. z o.o. Gdańsk 16,4
1486 Burzak Okoń I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa Gdynia 16,4
1487 Imk Piping Company Sp. z o.o. Nowy Świat 16,4
1488 Escal Sp. z o.o. S.K. Kiełpino 16,4
1489 Continental Goebel sp.j. Słupsk 16,4
1490 Bl Holdings Sp. z o.o. Stare Pole 16,4
1491 Pawel Liszewski Limited sp.k. Gdynia 16,4
1492 Spartan Domy Sp. z o.o. Suchy Dwór 16,3
1493 Munters Sp. z o.o. Oddział w Polsce Gdańsk 16,3
1494 Dom Seniora Dworek Sp. z o.o. Dąbie 16,3
1495 Ciklum Sp. z o.o. Gdańsk 16,3
1496 Pretor Sp. z o.o. Gdańsk 16,2
1497 Trojmiasto.pl Sp. z o.o. Gdańsk 16,2
1498 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAKONICZYN Gdańsk 16,2
1499 Eur Consulting Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 16,2
1500 Partnerzy Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 16,2
1501 KOMA NORD Sp. z o.o. Gdynia 16,1
1502 Pomerania Services Group Sp. z o.o. Miastko 16,1
1503 Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Człuchów Sp. z o.o. Nieżywięć 16,1
1504 Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o. Gdynia 16,1
1505 Nordvik Krzysztof Wróbel i Synowie sp.j. Reda 16,1
1506 RWS Propertus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 16,1
1507 Aguas Limpias Sp. z o.o. Bożepole Wielkie 16
1508 Vigo Sp. z o.o. Gdańsk 16
1509 El-Pro Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 16
1510 Przedsiębiorstwo Rolno-Handlowe Zajączkowo – Sp. z o.o. Zajączkowo 16
1511 Mukka C.Sawera, D.Szarwińska, M.Konkol sp.j. Gdynia 16
1512 Opaliński Sp. z o.o. Bolesławice 16
1513 ECO Malbork Sp. z o.o. Malbork 16
1514 Karub Meble i Profile Giete Sp. z o.o. Kiełpino 16
1515 Roka Budownictwo Sp. z o.o. Starogard Gdański 16
1516 Partner Systems Sp. z o.o. Człuchów 16
1517 Card 2000 Sp. z o.o. Gdańsk 16
1518 TAMARK S.A. Kartoszyno 15,9
1519 Centrum Klinkieru Schutz – sp.j. Nowa Wieś Rzeczna 15,9
1520 Regalux Wózki Widłowe Sp. z o.o. sp.k. Topole 15,9
1521 Przedsiębiorstwo Produkcji Okrętowej Holm Construction Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 15,9
1522 BMC Invest Sp. z o.o. 5 S.K. Gdańsk 15,9
1523 Techmeco Home Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 15,9
1524 Kamex Service Sp. z o.o. Tczew 15,9
1525 Querco Property Sp. z o.o. Gdańsk 15,9
1526 Bright Inventions Sp. z o.o. Gdańsk 15,8
1527 Mgb Pompy Instalacje Sp. z o.o. Gdańsk 15,8
1528 Centrum Innowacji Stb Sp. z o.o. sp.k. Tczew 15,8
1529 Energy Profit Sp. z o.o. S.K. Gdynia 15,8
1530 Spółdzielnia Produkcyjno – Handlowa Samopomoc Chłopska Kolbudy 15,7
1531 Moldrew Literski S.K.A. Trąbki Wielkie 15,7
1532 Nadmorskie Centrum Opieki Zdrowotnej Bursztyn Sp. z o.o. Stegna 15,7
1533 PBH Jumar Sp. z o.o. sp.k. Pruszcz Gdański 15,7
1534 Wadamed Sp. z o.o. S.K. Gdynia 15,6
1535 Lancet Sp. z o.o. Lębork 15,6
1536 Agro-Belpol Sp. z o.o. Bolesławice 15,6
1537 Artpol Koc, Szymański sp.j. Gdańsk 15,6
1538 Mol Sp. z o.o. Gdynia 15,6
1539 Zdunek Kmj Sp. z o.o. Gdańsk 15,6
1540 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Domex K.Rychłowska, H.Konefał sp.j. Malbork 15,6
1541 Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis Puck 15,6
1542 Polan Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Gdańsk-Wieniec Sp. z o.o. Gdańsk 15,6
1543 Mikron J.V. Sp. z o.o. Starogard Gdański 15,6
1544 Cleanair Sp. z o.o. Miszewko 15,5
1545 Ekod Sp. z o.o. S.K. Gdynia 15,5
1546 Multa Sp. z o.o. Puck 15,4
1547 Reknica Sp. z o.o. Kolbudy 15,4
1548 Tai Work Invest Sp. z o.o. Gdańsk 15,4
1549 Tfb Sako Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 15,4
1550 Spółdzielnia Mieszkaniowa Brzeźno Gdańsk 15,4
1551 Markbud Sp. z o.o. Nowy Tuchom 15,4
1552 D.S. Kochanowscy sp.j. Gdynia 15,4
1553 TSE Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 15,3
1554 Gospodarstwo Rolne w Szałwinku Sp. z o.o. Szałwinek 15,3
1555 G Investments Sp. z o.o. Gdańsk 15,3
1556 Gospodarstwo Rolne Gurcz Sp. z o.o. Gurcz 15,3
1557 Pestar Sp. z o.o. Starogard Gdański 15,2
1558 Gosz Sp. z o.o. S.K. Barwik 15,2
1559 Gazdom Sp. z o.o. Gdynia 15,2
1560 P63 Sp. z o.o. Gdańsk 15,2
1561 Deutscher Senior Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 15,2
1562 GR Inspection Sp. z o.o. Gdańsk 15,2
1563 Design And Business Sp. z o.o. Sopot 15,2
1564 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Sp. z o.o. Kościerzyna 15,1
1565 Przeds. Robót Portowych Doker Sp. z o.o. Gdynia 15,1
1566 Strategia 360 Sp. z o.o. Gdańsk 15,1
1567 Costa Project Sp. z o.o. S.K. Gdynia 15,1
1568 SCANDIQ Sp. z o.o. Gdynia 15
1569 Car-Express Sp. z o.o. Gdynia 15
1570 Nelton Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 15
1571 Stark Sp. z o.o. S.K. Kartuzy 15
1572 Rdl Hydraulics Sp. z o.o. Miszewko 15
1573 Hotel Continental Sp. z o.o. Krynica Morska 15
1574 Creo Sp. z o.o. sp.k. Bąkowo 15
1575 Argopompy Sp. z o.o. Borkowo 15
1576 Loper Poland Sp. z o.o. Sopot 15
1577 Ram Invest II Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 15
1578 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kaszuby Sp. z o.o. Wejherowo 14,9
1579 Alltech Sp. z o.o. Kartoszyno 14,9
1580 Ateco Systemy Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14,9
1581 Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j. Gdańsk 14,9
1582 Dick Inter S.A. Gdańsk 14,9
1583 Ajtech Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 14,9
1584 RWS Verus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14,9
1585 Polish Connection Sp. z o.o. Gdynia 14,8
1586 O’Chikara- M. Kwiatkowski i D. Kowalski sp.j. Gdańsk 14,8
1587 Mds Sp. z o.o. Główczyce 14,8
1588 Cezos Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 14,8
1589 Centrum Magazynowe Hutnicza Sp. z o.o. Gdynia 14,8
1590 Ocean-Tech Sp. z o.o. Chwaszczyno 14,7
1591 Optykon Sp. z o.o. Tczew 14,7
1592 Inspicon Sp. z o.o. Górki 14,7
1593 Olbud Straszyn Sp. z o.o. Straszyn 14,7
1594 Marea Sp. z o.o. Gdynia 14,7
1595 Awaz-Ab Origine Sp. z o.o. Gdańsk 14,7
1596 Summit Polska S.A. Gdańsk 14,7
1597 Nil Sp. z o.o. Gdańsk 14,7
1598 D&H Manufacturing Poland S.A. Niezabyszewo 14,6
1599 Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Jasień Gdańsk 14,6
1600 Spawmet Sp. z o.o. Chojnice 14,6
1601 Komin Sp. z o.o. Gdańsk 14,6
1602 Rab-Pol Sp. z o.o. Siemianice 14,6
1603 Przewierty Sp. z o.o. Gdynia 14,6
1604 Imogen Sp. z o.o. Starogard Gdański 14,5
1605 Sunnet Sp. z o.o. Gdańsk 14,5
1606 Net-Cargo Sp. z o.o. Pogórze 14,5
1607 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Empec Sp. z o.o. Ustka 14,5
1608 Apteka Ustecka Sp. z o.o. Tczew 14,5
1609 Drukarnia Wejherplast Sp. z o.o. Wejherowo 14,5
1610 Przedsiębiorstwo Chłodniczo-Klimatyzacyjne Prorem-Agro Sp. z o.o. Gdańsk 14,5
1611 APAC Sp. z o.o. S.K. Kowale 14,5
1612 Profos Wentylacja Sp. z o.o. S.K. Kościerzyna 14,5
1613 Amarila Sp. z o.o. Pogórze 14,4
1614 FHU MOTO-JACK II Sabinasz Piotr, Sabinasz Jacek S.J. Starogard Gdański 14,4
1615 Pliszka Sprinkler Engineering Sp. z o.o. Gdynia 14,4
1616 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Agro-Piaski Eksport-Import Sp. z o.o. Piaski Sztumskie 14,4
1617 AKU Sp. z o.o. S.K. Zajączkowo 14,4
1618 Świętego Ducha Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14,4
1619 Technical Ship Management Sp. z o.o. Gdańsk 14,4
1620 Zielke Sp. z o.o. Buszkowy 14,4
1621 Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo Sp. z o.o. Wejherowo 14,3
1622 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Lębork 14,3
1623 Piekarnia-Ciastkarnia U Karola Sp. z o.o. Gniew 14,3
1624 Kristal Marin Sp. z o.o. Gdańsk 14,3
1625 Mb1 Sp. z o.o. Gdańsk 14,3
1626 JS Fabryka Przekładni Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bierkowo 14,3
1627 AGRO EAST EUROPE Sp. z o.o. Łupawa 14,3
1628 Ubezpieczenia Plus Sp. z o.o. Gdańsk 14,3
1629 Przedsiębiorstwo Handlowe Andrzej Kiedrowski, Michał Stoltman, Jan Szyca – sp.j. Lipnica 14,2
1630 Mtt Sp. z o.o. Gdańsk 14,2
1631 Stalmarket Sp. z o.o. Gdynia 14,2
1632 Savino Del Bene Poland Sp. z o.o. Gdynia 14,2
1633 Biuro Handlowe Kaspo Sp. z o.o. Gdańsk 14,2
1634 Przedsiębiorstwo Agro-Stanowo Sp. z o.o. Stanowo 14,1
1635 Nextgen-Tech.Pl Sp. z o.o. Gdańsk 14,1
1636 Igmar Ad Sp. z o.o. Słupsk 14,1
1637 LS Contracting Sp. z o.o. Lębork 14,1
1638 Columbus Invest Sp. z o.o. sp.k. Ustka 14,1
1639 Eurowax Sp. z o.o. Gdańsk 14,1
1640 Actum Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 14,1
1641 Vtd Sp. z o.o. Gdynia 14
1642 Agro-Ursus Lemańczyk i Wspólnicy sp.j. Chojnice 14
1643 Przedszkole i Żłobek Bocianowo Sp. z o.o. S.K. Żukowo 14
1644 Grupa Producentów Owoców I Warzyw Polfarm Sp. z o.o. Chwaszczyno 14
1645 Paktainer Sp. z o.o. Starogard Gdański 14
1646 Kono Stal Servis Sp. z o.o. Gdańsk 14
1647 Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Lębork 14
1648 Vinci Energies Polska Sp. z o.o. Gdynia 14
1649 Sentigo Sp. z o.o. S.K. Gdynia 13,9
1650 Lenap Hale Sp. z o.o. Gowino 13,9
1651 Zakład Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o. Tczew 13,8
1652 Bassano Collection Poland A. Gierszewski sp.j. Gdynia 13,8
1653 Navimor Oxer Sp. z o.o. Sopot 13,8
1654 Epcido Sp. z o.o. Gdańsk 13,8
1655 Chojnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Chojnice 13,8
1656 Conexion Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 13,8
1657 Zespół Opieki Zdrowotnej Medical Sp. z o.o. Turze 13,8
1658 Spółdzielnia Mieszkaniowa Reda Reda 13,8
1659 Nawrocki Clinic Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 13,8
1660 Wama Polska Sp. z o.o. Sopot 13,7
1661 Centrum Medycyny Pracy Zakład Leczniczo-Profilaktyczny Sp. z o.o. Kwidzyn 13,7
1662 Dataline Automation Support Sp. z o.o. Kwidzyn 13,7
1663 Plichta Sp. z o.o. Wejherowo 13,7
1664 Gdańska Sportowa Szkoła z Przedszkolem Sp. z o.o. Gdańsk 13,7
1665 Mowi Strzelino Sp. z o.o. Strzelino 13,7
1666 Trakt Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 13,7
1667 North Electric Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 13,7
1668 Abes Sp. z o.o. Leźno 13,7
1669 PRO-ACTIV J. Niemiera S.J. Gdynia 13,6
1670 Mecon Sp. z o.o. Gdynia 13,6
1671 Mapeciaki Sp. z o.o. Dąbka sp.k. Wejherowo 13,6
1672 M&Z Sp. z o.o. Gdynia 13,6
1673 Inwesting Sp. z o.o. Gdańsk 13,6
1674 Elmarco Technika Świetlna Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 13,6
1675 Akademicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 13,6
1676 El Technic Sp. z o.o. Gdańsk 13,5
1677 Plichta Cnp Sp. z o.o. Wejherowo 13,5
1678 Przedsiębiorstwo Informatyczno-Elektroniczne Inel Sp. z o.o. Gdańsk 13,5
1679 Przedsiębiorstwo Handlowe Rebis E. i E. Baranowscy sp.j. Słupsk 13,5
1680 Ratpol Sp. z o.o. Kartoszyno 13,5
1681 Gospodarstwo Rybackie Bytów Sp. z o.o. Bytów 13,5
1682 Htc-System Sp. z o.o. Gdańsk 13,5
1683 Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe Nawirem Henryk Kinder, Józef Ormańczyk sp.j. Gdańsk 13,5
1684 Drotaru Polska Sp. z o.o. Gdańsk 13,5
1685 Amber Pharm Sp. z o.o. Sopot 13,4
1686 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicenter Sp. z o.o. Kościerzyna 13,4
1687 Fide-Trans Ożóg sp.j. Gdynia 13,4
1688 PPH REMAL Sp. z o.o. Malbork 13,4
1689 Arnon Sp. z o.o. Wejherowo 13,3
1690 R&R Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 13,3
1691 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Almed Sp. z o.o. Malbork 13,3
1692 Get IT Dan Sp. z o.o. Gdynia 13,3
1693 Eves Projects Sp. z o.o. Lębork 13,3
1694 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Nowy Dwór Gdański 13,3
1695 Cetan Sp. z o.o. Gdynia 13,3
1696 Zakład Zagospodarowania Odpadów Czysta Błękitna Kraina Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 13,3
1697 Supply Technologies Pln Sp. z o.o. Gdynia 13,3
1698 Towarzystwo Budownictwa Społecznego-Abk Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 13,3
1699 Radix-Bis Sp. z o.o. Rotmanka 13,2
1700 Avol Sp. z o.o. S.K. Gdynia 13,2
1701 Przychodnia Lekarska Witomino Sp. z o.o. Gdynia 13,2
1702 Rtclab Sp. z o.o. Gdańsk 13,2
1703 Practice Group Sp. z o.o. Solo S.K.A. Pruszcz Gdański 13,2
1704 Kono Sp. z o.o. Gdańsk 13,2
1705 Tsl Expert Sp. z o.o. S.K. Gdynia 13,1
1706 Grupa Konekt Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 13,1
1707 Veroni Sp. z o.o. Czersk 13,1
1708 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Bbap-Electrics sp.j. Adam Bladowski Piotr Bobrowicz Pogórze 13,1
1709 Flexopack Polska Sp. z o.o. Tragamin 13,1
1710 Beweship Polska Sp. z o.o. Gdynia 13,1
1711 Drób-Full Leszczyński i Tkaczyk sp.j. Malbork 13
1712 Saybolt Poland Sp. z o.o. Gdynia 13
1713 Mikamed Sp. z o.o. Gdańsk 13
1714 Novissime Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 13
1715 Profitum Wealth Management Sp. z o.o. Gdynia 13
1716 Animar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 13
1717 Zakład Oczyszczania Miasta Zom Klawkowo Sp. z o.o. S.K. Klawkowo 13
1718 Paliwa Maszk Sp. z o.o. Kościerzyna 12,9
1719 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Niciejewscy sp.j. Karolewo 12,9
1720 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Brusach Brusy 12,9
1721 Profesjonalne Biuro Usług Inżynierskich Bud-El Sp. z o.o. Gdańsk 12,9
1722 Tecumseh Europe Sales & Logistics SAS (S.A.) Oddział w Polsce Rumia 12,9
1723 ISN Sp. z o.o. Sopot 12,9
1724 Euro Hale Sp. z o.o. Gowino 12,9
1725 Gildia Gdańska S.A. Gdańsk 12,9
1726 Polska Izba Handlu Zagranicznego Certyfikacja Sp. z o.o. Gdynia 12,9
1727 Interlink Ltd Sp. z o.o. Gdynia 12,8
1728 Plexiform Display Sp. z o.o. sp.k. Sopot 12,8
1729 Honesta Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12,8
1730 Modent Sp. z o.o. S.K. Kwidzyn 12,8
1731 Monolit IT Sp. z o.o. Gdynia 12,8
1732 Lewiatan Północ Sp. z o.o. Rumia 12,8
1733 BRYZA Sp. z o.o. Jastarnia 12,8
1734 Ponte Ferrum Sp. z o.o. Gdańsk 12,8
1735 Acel Office Sp. z o.o. Gdańsk 12,8
1736 Korina Sp. z o.o. Pogórze 12,7
1737 JN PACK Sp. z o.o. Gdynia 12,7
1738 Tapptic Poland Sp. z o.o. Gdańsk 12,7
1739 Arp Sp. z o.o. Sopot 12,7
1740 Betel Investment Sp. z o.o. Słupsk 12,7
1741 Tekom Investments Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 12,7
1742 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowa w Kulicach Kulice 12,7
1743 Ibet Sp. z o.o. Reda 12,7
1744 Promus Sp. z o.o. Gdańsk 12,7
1745 Ecotone – Goc, Iliszko, Meissner sp.j. Sopot 12,7
1746 Drpharma Sp. z o.o. Gdynia 12,6
1747 Alte Sp. z o.o. Chojnice 12,6
1748 D2 RT Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 12,6
1749 Totum Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12,6
1750 Ctrl Flota Sp. z o.o. Sopot 12,6
1751 B + K Agency Sp. z o.o. Sopot 12,6
1752 JON Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12,6
1753 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Puck 12,6
1754 Mat-Bud Sp. z o.o. Kiełpino 12,5
1755 Rotal Eco Sp. z o.o. Reda 12,5
1756 Atom Service Krzysztof Gondek sp.j. Gdynia 12,5
1757 Central Trade Union Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 12,5
1758 Duet Kwidzyn K. Filarski, M. Anaczkowski, M. Rygielska, U. Rygielska sp.j. Rozpędziny 12,5
1759 Forsell Sp. z o.o. Gdańsk 12,5
1760 Firma Handlowa – Grażyna i Sławomir Zgubińscy sp.j. Lębork 12,4
1761 Industria Project Sp. z o.o. Gdańsk 12,4
1762 Med-Oral – Sp. z o.o. Rumia 12,4
1763 Ecoinwest Sp. z o.o. Straszyn 12,3
1764 SPEDRAPID Sp. z o.o. Gdynia 12,3
1765 Food Planet Sp. z o.o. Gdańsk 12,3
1766 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nowiny Sp. z o.o. Nowiny 12,3
1767 Safe – Invest Sp. z o.o. Sopot 12,3
1768 Pzz w Kwidzynie Sp. z o.o. Kwidzyn 12,3
1769 Gospodarstwo Rolne Wisła A Sp. z o.o. Trankwice 12,3
1770 Polskie Składy Armatury Sp. z o.o. Chwaszczyno 12,2
1771 Desotec Polska Sp. z o.o. Gdańsk 12,2
1772 Przedsiębiorstwo Instalacyjne Isa Sp. z o.o. Gdańsk 12,2
1773 Remex Shiprepairers Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12,2
1774 Mar-Yard Ltd. Sp. z o.o. Gdańsk 12,2
1775 Gaskopol Sp. z o.o. Mosty 12,2
1776 POLWAR S.A. Gdańsk 12,2
1777 Sec Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 12,2
1778 Zakład Wydobywczy Kruszywo Sp. z o.o. Gdynia 12,2
1779 Baltic Rest Sp. z o.o. Chłapowo 12,2
1780 Architekton Gda Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 12,2
1781 Atut Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 12,1
1782 Lignus Sp. z o.o. Gdańsk 12,1
1783 Abm Touristic Sp. z o.o. Ustka 12,1
1784 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Malborku Sp. z o.o. Malbork 12,1
1785 Carlsson Drewno Sp. z o.o. Żelistrzewo 12,1
1786 Dargoleza Sp. z o.o. Dargoleza 12,1
1787 Activia Sp. z o.o. Gdynia 12
1788 Trimlogic Sp. z o.o. Gdynia 12
1789 Hurtownia Materiałów Budowlanych Mat-Bud sp.j. J.Cholewa R.Gospodarek A.Kofluk Rumia 12
1790 Terbibud Sp. z o.o. Gdańsk 12
1791 Euro Farm Dwa Sp. z o.o. Wyczechy 12
1792 Conti Co Sp. z o.o. Gdańsk 12
1793 Jupiter Shipping Services Sp. z o.o. Gdynia 12
1794 Feniks Sp. z o.o. Jastrzębia Góra 12
1795 Baltic Trans Sp. z o.o. Suchy Dwór 11,9
1796 Insoft Consulting Sp. z o.o. Gdynia 11,9
1797 PN Technika Grzewcza Sp. z o.o. Kościerzyna 11,9
1798 Polima Sp. z o.o. Kwidzyn 11,9
1799 Amg Liquids Arkadiusz Półgrabski, Mariusz Miszta S.J. Nowy Staw 11,9
1800 Pos Systems Sp. z o.o. Dębogórze 11,9
1801 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lęborku Lębork 11,9
1802 PHU SEPIX S.J. Stanisław, Daniela Sekuła Słupsk 11,9
1803 Exito Sp. z o.o. S.K. Pelplin 11,9
1804 Personal Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,9
1805 Internetowe Centrum Dystrybucji Sp. z o.o. Sopot 11,8
1806 Lubiana – Hurt Sp. z o.o. Łubiana 11,8
1807 Tesoro Sp. z o.o. Sopot 11,8
1808 Pomorska Grupa Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o. Gdynia 11,8
1809 Grand Sp. z o.o. Gdynia 11,8
1810 Wdb Sp. z o.o. Rumia 11,8
1811 Sporol Sp. z o.o. Koszwały 11,8
1812 Pro Internet Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,8
1813 Arlena Sp. z o.o. sp.k. Ługi 11,7
1814 Macar Sp. z o.o. Topole 11,7
1815 Future Company Sp. z o.o. Gdynia 11,7
1816 ZRE Gdańsk S.A. Gdańsk 11,7
1817 Baltic Steel Poland Sp. z o.o. Gdynia 11,7
1818 U Młynarza Sp. z o.o. Gołubie 11,6
1819 BLB Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,6
1820 Firma El-Color Renata i Tadeusz Walińscy sp.j. Dobrogoszcz 11,6
1821 Centech Sp. z o.o. Gdańsk 11,6
1822 Pergopol – Bis Sp. z o.o. Gdańsk 11,6
1823 Artnet Sp. z o.o. Gdańsk 11,6
1824 SODRUGESTVO POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 11,6
1825 Europartner Marek Perzyński, Andrzej Śliwiński sp.j. Pruszcz Gdański 11,6
1826 Continental Auto Sp. z o.o. Słupsk 11,5
1827 Dawimax Sp. z o.o. Gdańsk 11,5
1828 Viva Sp. z o.o. Gdańsk 11,5
1829 Columbus Marine Services Sp. z o.o. S.K. Gdynia 11,5
1830 CCR Sp. z o.o. S.K. Rumia 11,5
1831 Jmb Sp. z o.o. Reda 11,4
1832 Mbi Sp. z o.o. Sierakowice 11,4
1833 Agencja Ochrony Osób i Mienia Grom Sp. z o.o. Gdańsk 11,4
1834 Planbet Sp. z o.o. Gdańsk 11,4
1835 Wowbox Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 11,4
1836 Kancelaria Radcy Prawnego Rybszleger sp.k. Gdynia 11,4
1837 Świat Dziecka Warszawa Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,3
1838 SEEGER DACH Sp. z o.o. Gdańsk 11,3
1839 Przedsiębiorstwo Handlowe Duet Irena Tomasińska, Ewa Lubarska, Karol Tomasiński – sp.j. Słupsk 11,3
1840 Kardiotel Sp. z o.o. Sopot 11,3
1841 Unitrade Sp. z o.o. Gdańsk 11,3
1842 Klimat Sp. z o.o. P P U Gdynia 11,3
1843 Ena Went Sp. z o.o. Gdynia 11,3
1844 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kamad Spółka z Ograniczoną Odpowidzialnością Sztum 11,3
1845 Andreko Logistics Sp. z o.o. Rumia 11,3
1846 Mansolutions Sp. z o.o. Gdańsk 11,3
1847 Avil Logistics Sp. z o.o. Gdańsk 11,3
1848 Else Technical And Research Service Co.Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 11,3
1849 Hmm Agency (Poland) Sp. z o.o. Gdynia 11,2
1850 Śliwa Plastic Injection Moulding Sp. z o.o. Kielno 11,2
1851 PEWIK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wodociagów, Kanalizacji i Ciepłownictwa Prabuty 11,2
1852 Skae Sp. z o.o. Kwidzyn 11,2
1853 Gospodarstwo Rolne Czed Sp. z o.o. Stary Targ 11,2
1854 Klj Sp. z o.o. Rudno 11,2
1855 Techna Sp. z o.o. Gdynia 11,2
1856 RR Media Sp. z o.o. Gdynia 11,2
1857 Trineo Sp. z o.o. Gdynia 11,2
1858 Yong Li Sp. z o.o. Czersk 11,2
1859 Bmg Sp. z o.o. Gdynia 11,2
1860 Baltic Fish Piotr Chmiel, Arkadiusz Walkowicz sp.j. Duninowo 11,2
1861 Polmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 11,2
1862 Śląska Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 11,2
1863 Gesso Sp. z o.o. Gdańsk 11,1
1864 Fregata S.A. Gdańsk 11,1
1865 CEMAROL Sp. z o.o. Kobylnica 11,1
1866 Carboline Polska Sp. z o.o. Wiślina 11,1
1867 Trójmiejskie Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,1
1868 Przedsiębiorstwo Budowlane Signum Development Sp. z o.o. Straszyn 11,1
1869 MAT Investment Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Malbork 11
1870 D&D Invest Sp. z o.o. Bolszewo 11
1871 Przedsiębiorstwo Hotele Sp. z o.o. Kwidzyn 11
1872 Mapeciaki Sp. z o.o. Sucharskiego sp.k. Wejherowo 11
1873 AQ Wiring Systems STG Sp. z o.o. Linowiec 11
1874 Scrol Sp. z o.o. Gdynia 11
1875 Narodowe Muzeum Morskie Gdańsk 11
1876 Maurisse Sp. z o.o. Gdynia 11
1877 VTS LC Sp. z o.o. Gdańsk 11
1878 A – Z BIJ Sp. z o.o. S.K. Kościerzyna 11
1879 Rolpol – Sp. z o.o. Zajączkowo 11
1880 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Rolpex Sp. z o.o. Szczytno 11
1881 Kohler Sp. z o.o. Gdynia 10,9
1882 Rintal Polska Sp. z o.o. Tczew 10,9
1883 SUPON S.A. Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne Straszyn 10,9
1884 Profarm Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutyczno – Kosmetycznej Lębork 10,9
1885 ANGUS S.A. Gdańsk 10,9
1886 Adviser Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 10,9
1887 Ares Service Sp. z o.o. Gdańsk 10,8
1888 Swojski Smak Sp. z o.o. Gdańsk 10,8
1889 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Lęborku Lębork 10,8
1890 Db Star Sp. z o.o. Kąty Rybackie 10,8
1891 Skybuild Sp. z o.o. Gdynia 10,8
1892 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Rolmasz Sp. z o.o. Słupsk 10,8
1893 Energo-Rem Sp. z o.o. Gdańsk 10,8
1894 Elwoz Energia Sp. z o.o. Szklana 10,7
1895 Pomorzanin Sp. z o.o. Gdańsk 10,7
1896 Axtech Polska Sp. z o.o. Gdynia 10,7
1897 Mistral Chojnice Sp. z o.o. Chojnice 10,7
1898 Remont Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe M. Markiewicz i Wspólnicy sp.j. Słupsk 10,7
1899 Europell Group Sp. z o.o. Gdańsk 10,7
1900 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Czersku Czersk 10,6
1901 Primer Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. Gdynia 10,6
1902 Spartan Jaworowe Wzgórze Sp. z o.o. Suchy Dwór 10,6
1903 Trend Stal Sp. z o.o. Gdynia 10,6
1904 Hdf Service Sp. z o.o. Gdynia 10,6
1905 Electrical Marine Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 10,6
1906 Medializer Ltd sp.k. Gdynia 10,6
1907 TPS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 10,6
1908 Wejher Solution Sp. z o.o. Wejherowo 10,6
1909 TEXTEL Sp. z o.o. PPUiH Wejherowo 10,6
1910 Kartuskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Kartuzy 10,6
1911 Gospodarstwo Rolne Agrofarm Sp. z o.o. Jurkowice Pierwsze 10,6
1912 Presto Dystrybucja Sp. z o.o. Gdańsk 10,6
1913 Przedsiebiorstwo Nogat Sp. z o.o. Malbork 10,6
1914 Albatros Sp. z o.o. Władysławowo 10,6
1915 Richert Kurjerzy S.K. Gdańsk 10,5
1916 Techtronic Sp. z o.o. Gdynia 10,5
1917 Asklepios – Sp. z o.o. Gdańsk 10,5
1918 Panta Sp. z o.o. Gdańsk 10,5
1919 Patronacka Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 10,5
1920 Nzoz Medycyna Rodzinna Sp. z o.o. Gdańsk 10,4
1921 Martship Sp. z o.o. Gdańsk 10,4
1922 Meblik Sp. z o.o. Topole 10,4
1923 Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. Gdańsk 10,4
1924 Family Service Polen Sp. z o.o. Bytów 10,4
1925 Transport-System Sp. z o.o. S.K. Gdynia 10,3
1926 Drypol Sp. z o.o. S.K. Gdynia 10,3
1927 Fabryka Zieleni Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 10,3
1928 Imkop Sp. z o.o. Ciecholewy 10,3
1929 Wejher Park Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 10,3
1930 Kancelaria Rachunkowa P&D Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 10,3
1931 Straschu Elektro – Dystrybucja Sp. z o.o. Gdańsk 10,3
1932 Eco-Constructions Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 10,3
1933 Wema Wenta Sp. z o.o. Bolszewo 10,3
1934 Almoni Sp. z o.o. Gdańsk 10,3
1935 Wracam Do Zdrowia 5 Sp. z o.o. Czersk 10,3
1936 Sadowski Sp. z o.o. Gdynia 10,3
1937 Verto-Audit Sp. z o.o. Gdańsk 10,3
1938 Eksus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 10,3
1939 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność w Jeldzinie Jeldzino 10,3
1940 BAR CARGOLIFT-POLSKA- Sp. z o.o. Gdańsk 10,2
1941 Altercol Polska Sp. z o.o. Gdynia 10,2
1942 Q Technic Sp. z o.o. Pelplin 10,2
1943 Spółdzielnia Mieszkaniowa Błękitna Fala Gdańsk 10,2
1944 European Finance & Trade Corporation S.A. Gdańsk 10,2
1945 Drewin Sp. z o.o. Łubna 10,1
1946 Dtb Sp. z o.o. Tczew 10,1
1947 Santi Odzież Robocza Sp. z o.o. Gdynia 10,1
1948 AVVS Sp. z o.o. Kartuzy 10,1
1949 Tdk Trade Sp. z o.o. Kończewice 10,1
1950 Klub Żeglarski Klipper Sp. z o.o. Gdańsk 10,1
1951 Przystań Sp. z o.o. Dębki 10,1
1952 Golden Trade Sp. z o.o. Piece 10,1
1953 Pracownia Inżynierska Creator Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 10,1
1954 Ewkm Sp. z o.o. 2 sp.k. Chojnice 10,1
1955 Evrafish Sp. z o.o. Brusy 10,1
1956 Przedsiębiorstwo Rolne Gros-Rol Sp. z o.o. Małe Walichnowy 10,1
1957 Rymipol Sp. z o.o. Kożyczkowo 10,1
1958 Stefship Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 10,1
1959 Buza Sp. z o.o. Tczew 10
1960 Zakład Produkcyjny Jubilex, Siezieniewski i Spółka sp.j. Sopot 10
1961 R-Bud Sp. z o.o. Chojnice 10
1962 Koli Sp. z o.o. Banino 10
1963 Infracorr Sp. z o.o. Gdańsk 10
1964 Farmjug AG Sp. z o.o. Kartuzy 10
1965 Fach-Pak Sp. z o.o. S.K. Słupsk 10
1966 Hurtownia Papiernicza ELBO Mirosław Dzikowski, Bogusława Dzikowska, Łukasz Dzikowski – S.J. Kwidzyn 10
1967 Decka & Decka Sp. z o.o. Pelplin 10

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2019 roku,

3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez  porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych  w październiku  2020 r.

C/Z: 42,2,

C/WK: 0,77

źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Miasto Przyjazne Firmom, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator Polski. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 5 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.

Oferta handlowa

Kontrakt w sprawie oferty handlowej:

Łukasz Krajewski

lukasz.krajewski@europejskafirma.pl

tel. 536 303 088, (22) 77 14 200

#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy