Światowa Firma 2018 Branży Handlowej

Instytutu Europejskiego Biznesu w szóstej edycji Konkursu Światowa Firma Worldwide Company 2018  znalazł ponad 6 tysięcy firm, które osiągnęły przychody z eksportu w latach 2015-2016 roku. Spośród nich 1300 przedsiębiorstw Branży Handlowej eksportowało w 2016 r. do minimum 3 państw i uzyskały tytuł Światowa Firma Worldwide Company 2018 Branży Handlowej.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi  Konkurs Światowa Firma od 2013 r.

Danych do konkursu dostarcza mu Wywiadownia Handlową InfoCredit, która zbiera informacje o eksporterach z urzędów celnych.

Instytutu Europejskiego Biznesu przedstawiamy ranking Światowa Firma Worldwide Company 2018 Branży Handlowej w kolejności według liczby krajów, do których prowadzony był eksport w 2016 r.

 

Firmy wymienione w rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Światowa Firma Worldwide Company 2018 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Światowa Firma Worldwide Company 2018 oraz  dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Prosimy więc nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku statuetki Światowa Firma Worldwide Company, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Konkursu Światowa Firma Worldwide Company

 

Światowa Firma Worldwide Company 2018
Lp. Nazwa firmy Siedziba firmy Liczba państwa, do których firma prowadziła eksport Wielkość eksportu w mln zł
2015 2016 2015 2016
1 Big Brands Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kostowiec 67 67 >100 >100
2 Interfood Polska Sp. z o.o. Warszawa 40 49 >100 >100
3 QUADRUM FOODS Sp. z o.o. S.K. Kraków 42 46 >100 >100
4 MITMAR Sp. z o.o. Głowno 39 44 50 – 75 75 – 100
5 PPH EWA-BIS Sp. z o.o. Warszawa 23 37 30 – 50 30 – 50
6 Kaskat Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 33 37 50 – 75 50 – 75
7 Arsenal Eu Sp. z o.o. sp.k. Białystok 42 37 >100 >100
8 AGRAIMPEX Sp. z o.o. Warszawa 30 36 >100 >100
9 Agros Trading Confectionery S.A. Warszawa 33 36 >100 >100
10 Kampol – Fruit Sp. z o.o. Biała Rawska 23 32 50 – 75 50 – 75
11 Olam Polska Sp. z o.o. Warszawa 36 32 >100 >100
12 Firma Handlowa ROLNIK S.J. Mikołów 30 30 30 – 50 10 – 30
13 Avalon Foods Sp. z o.o. Rumia 31 30 30 – 50 30 – 50
14 NERO Sp. z o.o. Lublin 24 29 30 – 50 30 – 50
15 Nutrifarm Sp. z o.o. Pustynia 33 28 10 – 30 4 – 10
16 Meat Team Poland Sp. z o.o. Warszawa 28 27 30 – 50 50 – 75
17 Europharma Alliance Sp. z o.o. Rzeplin 24 24 4 – 10 10 – 30
18 Laktopol International Sp. z o.o. Bosutów 15 24 30 – 50 >100
19 Warsaw Meats Sp. z o.o. Warszawa 17 23 10 – 30 30 – 50
20 HOOGWEGT POLAND Sp. z o.o. Warszawa 28 23 >100 >100
21 Mckeen-Beef Sp. z o .o. Lisków 21 23 >100 >100
22 Uno Foods Dubicki i Wspólnicy sp.j. Bydgoszcz 21 22 4 – 10 10 – 30
23 HJ HEINZ POLSKA Sp. z o.o. Pudliszki 23 22 10 – 30 4 – 10
24 Lactalis Polska Sp. z o.o. Warszawa 19 22 >100 >100
25 Borowski – Borowski S.J. Wasilków 10 21 1 – 4 10 – 30
26 Agrofood Poland Chmielnicki, Ferenc S.J. Nowy Sącz 24 21 50 – 75 50 – 75
27 Best Foods Polska Sp. z o.o. Sp.K. Sopot 15 21 >100 >100
28 Amplus Sp. z o.o. Niegardów 17 20 10 – 30 10 – 30
29 Mm Brown Sp. z o.o. Poznań 13 20 10 – 30 4 – 10
30 ECO Fruits Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15 20 50 – 75 10 – 30
31 Target Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 21 19 >100 >100
32 Rolmex K. Rogala, R. Rogala, A. Witoński Sp. J. Kalisz 16 18 4 – 10 4 – 10
33 Euroser Dairy Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 12 17 10 – 30 30 – 50
34 MARTIN BAUER POLSKA Sp. z o.o. Witaszyce 19 17 75 – 100 75 – 100
35 Fresh Fruit Services S.J. Warszawa 14 16 10 – 30 4 – 10
36 Grupa Producentów Warzyw Primavega Sp. z o.o. Wróblewo-Osiedle 12 16 10 – 30 10 – 30
37 Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o. Poznań 17 16 75 – 100 >100
38 Baltima Sp. z o.o. Gdynia 17 16 >100 75 – 100
39 Havi Logistics Sp. z o.o. Warszawa 8 15 1 – 4 1 – 4
40 SPS HANDEL S.A. Warszawa 11 15 10 – 30 10 – 30
41 ALVENA Sp. z o.o. Miętne 12 15 10 – 30 10 – 30
42 FOODCOM S.A. Warszawa 10 15 10 – 30 30 – 50
43 Agroline Sp. z o.o. S.K. Sopot 5 14 1 – 4 4 – 10
44 Kekbel-Max Sp. z o.o. sp.k. Belęcin 14 14 10 – 30 10 – 30
45 Tahami Fish Sp. z o.o. Olsztyn 15 14 50 – 75 50 – 75
46 Essence Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 4 13 <1 1 – 4
47 GPW Bober Sp. z o.o. S.K. Warszawa 7 13 4 – 10 10 – 30
48 BERO POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 13 13 10 – 30 10 – 30
49 Darmilk Sp. z o.o. S.K. Piaseczno 10 13 10 – 30 10 – 30
50 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Spółdzielni Mleczarskich LACPOL Sp. z o.o. Warszawa 15 13 >100 50 – 75
51 Fento Sp. z o.o. Warszawa 11 13 >100 >100
52 Fruit – Group Sp. z o.o. Dąbrówka Stara 15 12 4 – 10 4 – 10
53 BP Trading Sp. z o.o. Kolbudy 5 12 4 – 10 30 – 50
54 MAYPOL FOODS Sp. z o.o. Warszawa 11 12 30 – 50 30 – 50
55 Spółdzielnia Pieczarka Siedlecka Krześlin 8 12 30 – 50 10 – 30
56 FHU Robert Sp. z o.o. S.K. Siedlce 16 12 >100 75 – 100
57 Mw Food Sp. z o.o. sp.k. Wadowice 11 11 10 – 30 30 – 50
58 Sell – Buy. Com Sp. z o.o. Lublin 9 11 10 – 30 10 – 30
59 KALGRUP Sp. z o.o. Steniatyn-Kolonia 10 11 10 – 30 10 – 30
60 Grupa Producentów Grzybowy Raj Sp. z o.o. Gołąbek 10 11 30 – 50 30 – 50
61 Arctic Sp. z o.o. Szczecin 11 11 75 – 100 >100
62 BLACK-FISH S.J. M. Prusinowski i Wspólnicy Olsztyn 10 10 1 – 4 4 – 10
63 Consup Polska Sp. z o.o. Sława 10 10 10 – 30 30 – 50
64 MARLEX Poland Sp. z o.o. Warszawa 10 10 10 – 30 4 – 10
65 Grupa Producentów Owoców Polskie Jagody Sp. z o.o. Olchowiec 12 10 10 – 30 10 – 30
66 Navigato R Marcin Pilaciński S.K.A. Warszawa 8 10 10 – 30 4 – 10
67 TIM S.A. Bielsko-Biała 8 9 <1 <1
68 Sad Sandomierski Sp. z o.o. Węgrce Panieńskie 1 9 <1 1 – 4
69 Palsgaard Polska Sp. z o.o. Kobierzyce 8 9 1 – 4 4 – 10
70 Przedsiębiorstwo Handlowe Sopra Stryszewski, Kukla, Nowicki sp.j. Kraków 12 9 1 – 4 4 – 10
71 Polska Meat S.A. Gdynia 9 9 1 – 4 4 – 10
72 Rolnicze PPH CONTRACTUS Sp. z o.o. Sokółka 1 9 30 – 50 10 – 30
73 Dom Wina Sp. z o.o. Kraków 9 8 <1 <1
74 Mipama E.Z.Szafarz sp.j. Opatówek 2 8 <1 <1
75 MARE FOODS Sp. z o.o. Łozienica 6 8 1 – 4 4 – 10
76 Biovico Sp. z o.o. Gdynia 7 8 1 – 4 1 – 4
77 Jot-Ł Sp. z o.o. Wrocław 7 8 1 – 4 4 – 10
78 ANECOOP POLSKA Sp. z o.o. Swarzędz 5 8 4 – 10 10 – 30
79 Larex Fruit Sp. z o.o. Warszawa 4 8 10 – 30 10 – 30
80 Towarzystwo Handlowo – Udziałowe Drinks & Food Sp. z o.o. Warszawa 8 8 10 – 30 10 – 30
81 Jalek Sp. z o.o. Zielona Góra 7 8 10 – 30 10 – 30
82 Głuchowski Group Sp. z o.o. Nowosielec 10 8 50 – 75 30 – 50
83 SCM Sp. z o.o. Warszawa 1 7 <1 <1
84 Michna Meat Sp. z o.o. S.K. Ropuchy 11 7 1 – 4 1 – 4
85 Smart Sp. z o.o. Nowy Sącz 3 7 4 – 10 4 – 10
86 Euro – Foods Polska Sp. z o.o. Warszawa 8 7 10 – 30 30 – 50
87 Kamix Sp. z o.o. Warszawa 7 7 10 – 30 10 – 30
88 Agro Grupa Bonako Sp. z o.o. Koniusza 7 7 10 – 30 10 – 30
89 Grupa Producentów Owoców I Warzyw Gospodarstwo Ogrodnicze T. Mularski Sp. z o.o. Różanki 7 7 10 – 30 10 – 30
90 Świeży Owoc Sp. z o.o. Warszawa 8 7 10 – 30 4 – 10
91 P P H U Specjał Sp. z o.o. Warszawa 10 7 30 – 50 10 – 30
92 Hajduk Grupa Producentów Pieczarek Sp. z o.o. Sława 8 7 50 – 75 75 – 100
93 Atlantic Sp. z o.o. Lulemino 7 7 50 – 75 75 – 100
94 United Beverages S.A. Toruń 5 6 <1 <1
95 Polski Lek S.A. Wadowice 4 6 <1 <1
96 Tobacco Trading International Poland Sp. z o.o. Modlnica 1 6 <1 1 – 4
97 Basstion Fruit Sp. z o.o. Chrząszczew 2 6 <1 1 – 4
98 UDH United Distribution Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Poznań 2 6 <1 1 – 4
99 DICK 2000 Zdzisław Gdaniec Włocławek 7 6 1 – 4 1 – 4
100 Bissa Sp. z o.o. Stargard 6 6 4 – 10 10 – 30
101 Jantex Polska Sp. z o.o. Śnieciska 8 6 4 – 10 4 – 10
102 ALPAN, Maciej Pankiewicz Sp.J. Warszawa 5 6 10 – 30 10 – 30
103 BESTMILK Sp. z o.o. Warszawa 3 6 10 – 30 10 – 30
104 Weles Sp. z o.o. Poznań 8 6 30 – 50 50 – 75
105 Banken Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 8 6 50 – 75 50 – 75
106 SEZAM – FURMAN Sp. z o.o. Kartuzy 8 6 50 – 75 75 – 100
107 Kuchnie Świata S.A. Warszawa 5 5 <1 1 – 4
108 AN.KA Wines Sp. z o.o. Warszawa 4 5 <1 <1
109 Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. Kraków 3 5 <1 <1
110 Deimpex Sp. z o.o. Krzepice 2 5 1 – 4 1 – 4
111 BADYL PARTNER Dawiec, Miśkowiec Sp.J. Mszana Górna 4 5 1 – 4 1 – 4
112 Polesie Sp. z o.o. Radzyń Podlaski 6 5 4 – 10 4 – 10
113 Firma Handlowo-Usługowa Danuta Będkowska Wolbrom 6 5 4 – 10 10 – 30
114 Łakoć Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6 5 4 – 10 1 – 4
115 TAG S.J. Małgorzata Cemer, Albert Cemer Fasty 5 5 4 – 10 4 – 10
116 PHUP Poldrób Sp. z o.o. Gniezno 4 5 10 – 30 10 – 30
117 POLFOOD Radosław Kolaj Mława 6 5 10 – 30 10 – 30
118 FH TRADE Sp. z o.o. Poznań 5 5 10 – 30 30 – 50
119 W.M. Meat Sp. z o.o. Warszawa 7 5 10 – 30 30 – 50
120 LEMONEX S.A. Lublin 6 5 75 – 100 75 – 100
121 Partner Center Sp. z o.o. Łódź 3 4 <1 <1
122 ANPAH – JANIAK S.J. Kalisz 2 4 1 – 4 10 – 30
123 Azuba Polska Sp. z o.o. Kraków 4 4 1 – 4 1 – 4
124 LINDT & SPRUNGLI ( POLAND ) Sp. z o.o. Warszawa 6 4 4 – 10 1 – 4
125 MONA-KONTRA Sp. z o.o. Suwałki 3 4 4 – 10 1 – 4
126 FHU Paskar Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 4 4 4 – 10 4 – 10
127 Górny Sp. z o.o. Czempiń 2 4 4 – 10 4 – 10
128 RTB S.J. Wolsztyn 4 4 10 – 30 4 – 10
129 Daro Dystrybucja Sp. z o.o. Hurt sp.k. Żnin 6 4 10 – 30 30 – 50
130 Royal Food Production Sp. z o.o. Kopytów 6 4 30 – 50 30 – 50
131 Bimex Sp. z o.o. Sulechów 5 4 50 – 75 75 – 100
132 BWS Polska Sp. z o.o. Zaczernie 5 3 <1 <1
133 Backerei Dahlhoff Polonia Sp. z o.o. Katowice 3 3 <1 1 – 4
134 Limpol Sp. z o.o. Kraków 1 3 <1 4 – 10
135 HOLPOL Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 2 3 <1 1 – 4
136 Przedsiębiorstwo Handlowe Famix S i G Tarnowscy sp.j. Rzeszów 1 3 <1 4 – 10
137 Teliani Valley Polska S.A. Wrocław 3 3 <1 <1
138 BIO PLANET S.A. Wilkowa Wieś 2 3 <1 <1
139 KRA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Lublin 2 3 <1 1 – 4
140 Distribev Orbico Sp. z o.o. Warszawa 2 3 <1 <1
141 Firma Michałowski Henryk Michałowski S.J. Pniewy 4 3 1 – 4 <1
142 MPT Tabo Sp. z o.o. Bogucin 6 3 1 – 4 <1
143 Lactex Sp. z o.o. Lublin 2 3 4 – 10 4 – 10
144 Cukrohurt Sp. z o.o. Siedlce 3 3 4 – 10 4 – 10
145 Polimex S.J. Stara Warka 8 3 4 – 10 1 – 4
146 Banasik S.J. Firma Handlowo Usługowa Sosnowiec 5 3 4 – 10 4 – 10
147 SI Cash And Carry Sp. z o.o. Rokietnica 3 3 4 – 10 10 – 30
148 Serek Sp. z o.o. Warszawa 6 3 10 – 30 <1
149 AGRA – PODLASIE Sp. z o.o. Czerwińsk nad Wisłą 9 3 10 – 30 <1
150 Globalcommer Sp. z o.o. Księżyno 3 3 10 – 30 4 – 10
151 JAMA Sp. z o.o. Wałbrzych 3 3 30 – 50 30 – 50
152 Solt AAC Corp Sp. z o.o. S.K. Białystok 2 3 30 – 50 30 – 50
153 Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. Warszawa 5 3 >100 >100
154 Fakro Sp. z o.o. Nowy Sącz 50 47 >100 >100
155 Saint – Gobain Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 47 46 >100 75 – 100
156 Eurosystem Polska Sp. z o.o. sp.k. Przywory 37 39 30 – 50 30 – 50
157 Tubądzin Management Group Sp. z o.o. Ozorków 41 38 75 – 100 >100
158 Kdc Sp. z o.o. Mielec 32 37 75 – 100 >100
159 LINDAB Sp. z o.o. Wieruchów 29 32 50 – 75 50 – 75
160 Atlas Sp. z o.o. Łódź 25 29 30 – 50 30 – 50
161 Firma Handlowa SMĘTEK Zdzisława Smętek Gdańsk 24 25 10 – 30 10 – 30
162 Castel Engineering Polska Sp. z o.o. Tomaszowice-Kolonia 17 22 1 – 4 4 – 10
163 DÖLLKEN Sp. z o.o. Sosnowiec 17 20 10 – 30 10 – 30
164 INTERSTONE Sp. z o.o. Andrychów 18 19 4 – 10 4 – 10
165 K – Flex Sp. z o.o. Gdynia 18 18 50 – 75 75 – 100
166 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Inter-S Piotr Sielski Międzyborów 12 17 4 – 10 10 – 30
167 FORBUILD S.A. Końskie 15 16 1 – 4 4 – 10
168 SIG Sp. z o.o. Kraków 18 16 4 – 10 4 – 10
169 Classen Floor Systems Sp. z o.o. Zwonowice 18 16 4 – 10 10 – 30
170 Steico Cee Sp. z o.o. Czarnków 19 16 30 – 50 30 – 50
171 Tako Armatura Rurociągi Sp. z o.o. Wrocław 13 14 1 – 4 4 – 10
172 LAMINART Sp. z o.o. Stęszew 15 14 4 – 10 1 – 4
173 Bratex Dachy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Dębica 15 14 10 – 30 4 – 10
174 DEN BRAVEN EAST Sp. z o.o. Sady 15 13 10 – 30 4 – 10
175 SANPOL Sp. z o.o. Poznań 10 12 1 – 4 1 – 4
176 Stalco Sp. z o.o. S.K.A. Skawina 10 12 1 – 4 1 – 4
177 INTAR Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 11 11 1 – 4 4 – 10
178 Matex Sp. z o.o. Jelenia Góra 11 11 1 – 4 1 – 4
179 Tweetop Sp. z o.o. Szczecin 13 11 4 – 10 4 – 10
180 AALBORG PORTLAND POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9 11 10 – 30 10 – 30
181 Pepliński & Banaszewski Sp. z o.o. Jarocin 6 10 4 – 10 4 – 10
182 VT-Sport Sp. z o.o. Szczecin 8 10 4 – 10 4 – 10
183 Norgips Sp. z o.o. Warszawa 8 10 50 – 75 50 – 75
184 PHU MARK Sp. z o.o. Brzesko 5 9 <1 1 – 4
185 UNIPAK POLSKA Sp. z o.o. Zielona Góra 7 9 1 – 4 1 – 4
186 CERAMPOL Tomczyk i Wspólnicy S.J. Rabka-Zdrój 6 9 1 – 4 1 – 4
187 FINSA POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 8 9 4 – 10 4 – 10
188 Jarosław Halarewicz, Henryk Bogusz Bohamet Armatura Sp.J. Ciele 10 9 4 – 10 1 – 4
189 Orte Polska Sp. z o.o. Pruszków 8 9 4 – 10 10 – 30
190 Centrum Ceramiki Budowlanej Importex Czernialis S.J. Suwałki 8 8 4 – 10 4 – 10
191 REYNAERS POLSKA Sp. z o.o. Piaseczno 10 8 50 – 75 75 – 100
192 WIÓR Kostro, Romaniuk S.J. Białystok 7 7 4 – 10 1 – 4
193 Poldrew Trading Company Sp. z o.o. Lidzbark 7 7 10 – 30 10 – 30
194 CCI Sp. z o.o. Długołęka 5 6 1 – 4 1 – 4
195 FHU DREWNOSTYL Adam Matuszny Istebna 6 6 4 – 10 4 – 10
196 Rheinzink Polska Sp. z o.o. Wiązowna 4 5 1 – 4 1 – 4
197 Paszkiewicz Holding Sp. z o.o. S.K. Augustów 4 5 1 – 4 1 – 4
198 GEZE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6 5 4 – 10 1 – 4
199 Global Sp. z o.o. S.K. Wasilków 3 4 <1 1 – 4
200 F H Glass Sp. z o.o. Wasilków 5 4 1 – 4 <1
201 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE TRANSMAR MAREK PRZYBYŁO Kraków 5 4 1 – 4 <1
202 Rajman Marcin Rapcewicz S.J. Słubice 3 4 1 – 4 1 – 4
203 KLINKIER-BUD Czesław Penconek PPUH Konstancin-Jeziorna 4 4 4 – 10 1 – 4
204 Venska Sp. z o.o. Gdańsk 4 4 10 – 30 10 – 30
205 BAT Sp. z o.o. Firma Handlowa Sierakowice 3 3 <1 <1
206 Firma Zaopatrzenia KORNER Sp. z o.o. Strzałków 1 3 <1 1 – 4
207 OMNICOM Sp. z o.o. Warszawa 1 3 <1 <1
208 EPS Poland Sp. z o.o. Gdańsk 3 3 <1 <1
209 FEMAX Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 2 3 1 – 4 1 – 4
210 EGEN S.A. Lublin 2 3 1 – 4 1 – 4
211 PW DOMUS Jerzy Biskowski i Beata Hryniszyn Sp.J. Przemyśl 4 3 1 – 4 1 – 4
212 Elmas Sowa, Pawlak S.J. Zakręt 2 3 1 – 4 1 – 4
213 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Wojciech Tycner Mielec 1 3 1 – 4 <1
214 Markat Plus Renata Brózda Banasik, Michał Banasik sp.j. Brody 2 3 1 – 4 4 – 10
215 Kosbud Bracia Kosińscy Adam Kosiński, Mariusz Kosiński, Marcin Kosiński S.J. Dziękowizna 6 3 1 – 4 1 – 4
216 Niemann Polska Sp. z o.o. Gdańsk 4 3 1 – 4 1 – 4
217 BUDOWLANKA Marek Słowik S.J. Żywiec 4 3 4 – 10 4 – 10
218 JASAM Sp. z o.o. Olsztyn 3 3 10 – 30 4 – 10
219 DREBSZOK – DREWPOL Sp. z o.o. Wrocław 2 3 10 – 30 10 – 30
220 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Stal-Bud Ryszard Syta, Elżbieta Kajmowicz sp.j. Skoczów 4 3 10 – 30 10 – 30
221 Provit Sp. z o.o. Kutno 23 25 10 – 30 10 – 30
222 Vitroflora Grupa Producentów sp. z o.o. Trzęsacz 22 23 10 – 30 10 – 30
223 Leja Sp. z o.o. S.K. Studzieniec 17 18 10 – 30 10 – 30
224 RUNO Sp. z o.o. Hajnówka 16 17 4 – 10 4 – 10
225 Astex Sp. z o.o. Wierzbówiec 14 16 4 – 10 4 – 10
226 Agrii Polska Sp. z o.o. Poznań 11 16 >100 >100
227 P P H AGRONAS Sp. z o.o. Koło 19 15 10 – 30 10 – 30
228 JBT Sp. z o.o. Lublin 3 13 1 – 4 10 – 30
229 KALNAS Sp. z o.o. Centrala Nasienna Kalisz 13 13 4 – 10 4 – 10
230 Plants Service Sp. z o.o. Nowe Miasto nad Pilicą 8 10 1 – 4 4 – 10
231 PROCAM POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 7 9 10 – 30 10 – 30
232 DAKU International Sp. z o.o. Warszawa 10 9 >100 75 – 100
233 Supros Sp. z o.o. Bakałarzewo 9 9 >100 >100
234 Przedsiębiorstwo Nasienne Rolnas Sp. z o.o. Bydgoszcz 7 8 4 – 10 4 – 10
235 PH AGROMOR Ryszard Niemczura i Paweł Łuczak S.J. Sławno 3 8 4 – 10 4 – 10
236 EKO – PASZA Sp. z o.o. Strzelin 8 8 30 – 50 10 – 30
237 Agrostar S.J. A.Starownik, J.Starownik Nowa Jedlanka 8 8 75 – 100 75 – 100
238 BELCHIM CROP PROTECTION POLAND Sp. z o.o. Warszawa 5 7 4 – 10 4 – 10
239 PHU AGRO – AS Z. Bednarski & A. Sajdutka S.J. Grodków 4 7 10 – 30 30 – 50
240 APC POLSKA Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 9 7 10 – 30 4 – 10
241 NOACK POLEN Sp. z o.o. Warszawa 1 6 <1 4 – 10
242 Saatbau Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 6 5 1 – 4 1 – 4
243 KWS POLSKA Sp. z o.o. Poznań 2 5 1 – 4 1 – 4
244 Tobaccoland Sp. z o.o. Biskupiec 6 5 10 – 30 1 – 4
245 AGROLOK Sp. z o.o. Golub-Dobrzyń 2 4 10 – 30 10 – 30
246 P.H. KONRAD Krzysztof Przeździecki Łomża 3 3 <1 <1
247 Zakłady Mięsne BM Kobylin Sp. z o.o. Kobylin 1 3 <1 1 – 4
248 Koga Sp. z o.o. Zamarski 1 3 1 – 4 1 – 4
249 PORKPRO POLSKA Sp. z o.o. S.K. Warszawa 2 3 1 – 4 1 – 4
250 Grupa Producentów Bydła Mięsnego Świderscy Sp. z o.o. Ostrów Lubelski 4 3 1 – 4 1 – 4
251 Monsanto Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 3 4 – 10 1 – 4
252 Ropolfarm Sp. z o.o. Słubice 2 3 4 – 10 10 – 30
253 BRASSICA TRADE Sp. z o.o. Katowice 3 3 4 – 10 1 – 4
254 Lontex Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 55 51 10 – 30 10 – 30
255 Tip – Topol Sp. z o.o. Pobiedziska 39 43 30 – 50 50 – 75
256 INTER CARS S.A. Warszawa 43 39 >100 >100
257 Techmot Sp. z o.o. Choroszcz 39 38 10 – 30 10 – 30
258 Alex Sp. z o.o. Kleosin 36 37 10 – 30 10 – 30
259 Denckermann Sp. z o.o. Warszawa 34 37 10 – 30 10 – 30
260 Nordglass Sp. z o.o. Koszalin 37 36 >100 >100
261 IOW SERVICE Sp. z o.o. Kochlice 23 33 4 – 10 4 – 10
262 Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. Rybnik 31 32 >100 >100
263 Euro Driveshafts Limited – Sp. z o.o. Oddział w Polsce Łomianki 26 31 4 – 10 4 – 10
264 Highway International Sp. z o.o. Kraków 25 31 4 – 10 10 – 30
265 PW AUTOS Sp. z o.o. Solec Kujawski 28 30 30 – 50 30 – 50
266 Moto – Remo S.J. Iława 23 29 4 – 10 4 – 10
267 Celkar Sp. z o.o. Niepołomice 28 29 10 – 30 30 – 50
268 Magneti Marelli Aftermarket Sp. z o.o. Katowice 30 29 50 – 75 50 – 75
269 Moto-Profil Sp. z o.o. Chorzów 25 28 >100 >100
270 Inter – Team Sp. z o.o. Warszawa 28 27 >100 >100
271 PHUP Opoltrans 1 Sp. z o.o. Opole 22 26 10 – 30 10 – 30
272 Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. Warszawa 28 26 30 – 50 30 – 50
273 Voss Automotive Polska Sp. z o.o. Legnickie Pole 25 25 >100 >100
274 FHU Wilmat L. Matecki, A. Wiśniewski S.J. Toruń 21 24 1 – 4 4 – 10
275 Bimmertech Matysiak S.K. Warszawa 31 24 1 – 4 1 – 4
276 Auto Partner S.A. Bieruń 20 23 75 – 100 >100
277 Hurtownia Motoryzacyjna Gordon Sp. z o.o. Zamość 21 23 75 – 100 >100
278 Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 17 22 4 – 10 4 – 10
279 Kufieta S.J. Wodzisław Śląski 20 21 1 – 4 4 – 10
280 SUDER & SUDER Sp. z o.o. Modlnica 24 21 4 – 10 4 – 10
281 SCANIA POLSKA S.A. Stara Wieś 18 21 10 – 30 10 – 30
282 A. Max Krzewski sp. j. Białystok 23 21 30 – 50 30 – 50
283 Elit Polska Sp. z o.o. Kraków 16 20 10 – 30 10 – 30
284 Still Polska Sp. z o.o. Żerniki 15 20 10 – 30 10 – 30
285 Mercedes-Benz Polska sp. z o.o. Warszawa 16 20 >100 >100
286 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Roll-Car Chodorek Krzysztof Piórków 20 19 4 – 10 4 – 10
287 Kode Arkadiusz Szyszkowski, Artur Radel sp.j. Ełk 17 19 4 – 10 4 – 10
288 Inter Parts Sp. z o.o. S.K.A. Stawiguda 17 19 10 – 30 10 – 30
289 Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 19 19 30 – 50 >100
290 ROBERT BOSCH Sp. z o.o. Warszawa 17 19 50 – 75 50 – 75
291 FŁT Polska Sp. z o.o. Warszawa 24 19 >100 >100
292 Oponeo.pl S.A. Bydgoszcz 19 18 4 – 10 1 – 4
293 OLEK MOTOCYKLE Aleksander Gwóźdź Bielsko-Biała 13 18 4 – 10 4 – 10
294 SF – FILTER Sp. z o.o. Lubin 18 18 4 – 10 4 – 10
295 Auto – Handel – Centrum Krotoski – Cichy S.J. Wysogotowo 11 18 50 – 75 50 – 75
296 K – M Import S.J. Stara Łubianka 21 17 4 – 10 4 – 10
297 Firma Wanicki Sp. z o.o. Mogilany 19 17 10 – 30 10 – 30
298 Hansa S.A. z Siedzibą w Kielcach Kielce 13 17 10 – 30 10 – 30
299 Esa Trucks Polska Sp. z o.o. Komorniki 10 16 10 – 30 4 – 10
300 BSPL Sp. z o.o. Kraków 18 15 10 – 30 10 – 30
301 Sena E i N Grządka Sp. J. Radom 18 14 1 – 4 1 – 4
302 Walmar – Drażba S.J. Suwałki 14 14 10 – 30 10 – 30
303 Auto Land Polska S.A. Olsztyn 1 13 <1 10 – 30
304 V. Orlandi Poland Sp. z o.o. sp.k. Dopiewo 10 13 <1 <1
305 DINEX POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 12 13 4 – 10 4 – 10
306 G4 GARAGE Sp. z o.o. Kraków 15 13 10 – 30 4 – 10
307 INCHCAPE MOTOR POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 3 12 <1 1 – 4
308 Auto-Gh Sp. z o.o. S.K. Lublin 16 12 <1 1 – 4
309 Powerbike S.A. Dąbrowa 8 12 1 – 4 1 – 4
310 Bawaria Motors Sp. z o.o. Warszawa 10 12 1 – 4 1 – 4
311 Pommier Polska Sp. z o.o. Zgorzała 11 12 4 – 10 1 – 4
312 Turbo Tec Sp. z o.o. Jaworzno 10 12 10 – 30 10 – 30
313 ZPH TAURUS Marek Senczek Mikołów 3 11 <1 1 – 4
314 Auto – Special Sp. z o.o. Modlniczka 4 11 4 – 10 4 – 10
315 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Parys Sp. z o.o. Lublin 11 11 4 – 10 4 – 10
316 Hella Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 11 4 – 10 10 – 30
317 Części TIR Chlebek S.J. Ligota 9 11 4 – 10 4 – 10
318 Hankook Tire Polska Sp. z o.o. Warszawa 8 11 4 – 10 10 – 30
319 Grupa PGD Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 15 11 10 – 30 50 – 75
320 Pol Mot Auto S.A. Warszawa 8 11 10 – 30 30 – 50
321 Plichta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wejherowo 7 11 10 – 30 10 – 30
322 Wtc Sp. z o.o. Długołęka 2 10 <1 1 – 4
323 GERMAZ Sp. z o.o. Dom Samochodowy Wrocław 5 10 1 – 4 4 – 10
324 Inter – Car II Sp. z o.o. Zabrze 9 10 1 – 4 1 – 4
325 Partners Team Sp. z o.o. Wrocław 12 10 4 – 10 1 – 4
326 Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 7 10 10 – 30 30 – 50
327 NSK Polska Sp. z o.o. Kielce 9 10 10 – 30 10 – 30
328 Carcommerce Sp. z o.o. Warszawa 12 9 1 – 4 <1
329 Motobus Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 6 9 1 – 4 1 – 4
330 Auto – Elements Maria i Adrian Sklorz S.J. Katowice 5 9 1 – 4 4 – 10
331 Jabłoński Truck S.J. Laskowa 8 9 1 – 4 4 – 10
332 Inter Starter Sp. z o.o. Ryjewo 5 9 1 – 4 4 – 10
333 BEMO MOTORS Sp. z o.o. Poznań 6 9 4 – 10 4 – 10
334 AUTOREMO S. J. Andrzej i Edward Kuchta Bukowina Tatrzańska 8 9 4 – 10 4 – 10
335 COLMEC Sp. z o.o. Rudno 10 9 10 – 30 10 – 30
336 LANDI RENZO POLSKA Sp. z o.o. Józefów 9 9 10 – 30 10 – 30
337 Firma Handlowa MOTOROL Wiesława Kałkus, Stanisław Kałkus, Marek Kałkus, Marian Kałkus S.J. Kraków 10 9 30 – 50 75 – 100
338 Dieseltechnika-Sp. z o.o. Lublin 4 7 <1 <1
339 Tandem – Truck Sp. z o.o. Katowice 3 7 1 – 4 1 – 4
340 AUTO CENTRUM GOLEMO S.J. Kraków 6 7 4 – 10 10 – 30
341 Auto – Zięba Sp. z o.o. Katowice 4 7 10 – 30 10 – 30
342 Iow Trade Sp. z o.o. Warszawa 3 6 <1 <1
343 Auto Compol S.A. Poznań 3 6 1 – 4 4 – 10
344 Summit Auto Poland Sp. z o.o. Warszawa 6 6 1 – 4 1 – 4
345 Autolamp sp. z o.o. Jaworze 5 6 4 – 10 4 – 10
346 MB Motors Sp. z o.o. Piaseczno 8 6 4 – 10 1 – 4
347 PIRELLI POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7 6 10 – 30 10 – 30
348 CER MOTOR Sp. z o.o. Warszawa 6 5 <1 <1
349 Romix Company Sp. z o.o. Mościska 4 5 <1 <1
350 Lux – Truck Sp. z o.o. Siechnice 4 5 <1 1 – 4
351 Auto-Części J.J.Łajca i K.Łajca S.J. Nowy Dwór Gdański 2 5 <1 <1
352 Bełtowski Sp. z o.o. S. K. Kraków 4 5 <1 <1
353 EURO – CAR Sp. z o.o. Gdynia 5 5 1 – 4 <1
354 Bottari Polska Sp. z o.o. Radziejowice-Parcel 8 5 1 – 4 1 – 4
355 Salaheddin Kaka Sp. z o.o. Koryta 5 5 1 – 4 1 – 4
356 ABC Rol Sp. z o.o. Pyrzyce 8 5 4 – 10 1 – 4
357 Motorpol Sp. z o.o. Wrocław 4 5 10 – 30 10 – 30
358 Batcar Krzysztof Pawluć, Bogdan Tyliszczak sp.j. Zielona Góra 7 5 10 – 30 10 – 30
359 Ultima Sp. z o.o. Jelenia Góra 9 5 10 – 30 10 – 30
360 RENAULT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6 5 >100 >100
361 Wabco Polska Sprzedaż Sp. z o.o. Wrocław 4 5 >100 >100
362 Suder Plus Sp. z o.o. Kraków 1 4 <1 <1
363 Anwa – Tech Sp. z o.o. Sulejówek 3 4 <1 <1
364 Handel Transport Fenix Sp. z o.o. Sitaniec-Wolica 2 4 <1 <1
365 Chodzeń Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 7 4 1 – 4 1 – 4
366 Tomala S. J. Bystrzyca Kłodzka 4 4 1 – 4 4 – 10
367 Probike Sp. z o.o. Warszawa 5 4 4 – 10 1 – 4
368 Wadowscy Sp. z o.o. Kraków 4 4 4 – 10 4 – 10
369 Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o. Poznań 3 4 10 – 30 10 – 30
370 SAF HOLLAND POLSKA Sp. z o.o. Piła 6 4 10 – 30 10 – 30
371 Plichta S. J. Wejherowo 2 4 10 – 30 10 – 30
372 Autorud Stanisław Górski, Stanisław Sobiło Sp. J. Stalowa Wola 3 4 >100 >100
373 POZKRONE S.A. Tarnowo Podgórne 2 3 <1 <1
374 ZESZUTA Sp. z o.o. Warszawa 2 3 <1 <1
375 P U H Zdunek Sp. z o.o. Gdańsk 4 3 <1 <1
376 Hewea Sp. z o.o. Byków 2 3 <1 1 – 4
377 Z&Z MOTOART Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marian Zdziebło & Krzysztof Zawodniak Sp.J. Sosnowiec 2 3 <1 <1
378 TG ERSATZTEILE-POLSKA Sp. z o.o. Lublin 4 3 <1 <1
379 Alex Dominiak sp.j. Szczecin 2 3 <1 1 – 4
380 Aaltonen Team Sp. z o.o. Warszawa 1 3 <1 <1
381 Anro-Trade sp. j. Eksport Import R. Walder i T. Walder Chwaszczyno 2 3 1 – 4 <1
382 Auto Zatoka Sp. z o.o. Wrocław 1 3 1 – 4 1 – 4
383 Volvo Car Poland Sp. z o.o. Warszawa 3 3 4 – 10 <1
384 TIMEX S.A. Warszawa 8 3 4 – 10 1 – 4
385 INTER CAR NOWAK Sp. z o.o. Kraków 3 3 4 – 10 10 – 30
386 GAM Sp. z o.o. Wrocław 3 3 4 – 10 4 – 10
387 Świtoń-Paczkowski Sp. z o.o. Zielona Góra 7 3 4 – 10 1 – 4
388 Centrum TMT, Tadeusz Kwiędacz, Tomasz Kwiędacz- S.J. Dzierżoniów 2 3 4 – 10 10 – 30
389 ZAMEL Sp. z o.o. Biała Podlaska 12 3 4 – 10 4 – 10
390 E-Moto Sp. z o.o. Wrocław 21 3 4 – 10 <1
391 Da-Ko Kozubal Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 3 3 10 – 30 10 – 30
392 GALL – ICM S.J. Legnica 2 3 30 – 50 50 – 75
393 Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Poznań 4 3 50 – 75 50 – 75
394 Maem Sp. z o.o. Kraków 84 86 10 – 30 10 – 30
395 Inter Projekt S.A. Warszawa 74 77 >100 >100
396 CIECH S.A. Warszawa 64 70 >100 >100
397 Int Technics Sp. z o.o. Tarnów 61 69 30 – 50 30 – 50
398 Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. S.K. Lesznowola 70 65 >100 >100
399 WSK International Sp. z o.o. Skawina 67 64 10 – 30 4 – 10
400 BARLINEK S.A. Kielce 57 61 >100 >100
401 Brand Distribution Poland LTD Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 70 60 >100 75 – 100
402 DACPOL Sp. z o.o. Piaseczno 52 57 10 – 30 10 – 30
403 Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o. Stobno 63 57 50 – 75 50 – 75
404 ES – SYSTEM S.A. Kraków 49 56 10 – 30 30 – 50
405 GWD Concept Sp. z o.o. Warszawa 30 55 4 – 10 10 – 30
406 Helikon-Tex Sp. z o.o. Wrocław 54 55 10 – 30 10 – 30
407 STRIMA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 51 54 10 – 30 10 – 30
408 PUH PILOT UNLIMITED Sp. z o.o. S.K. Warszawa 63 54 >100 75 – 100
409 Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. sp.k. Sułkowice 46 52 10 – 30 30 – 50
410 GRUPA TOPEX Sp. z o.o. S.K. Warszawa 45 52 75 – 100 75 – 100
411 Klimas Sp. z o.o. Kuźnica Kiedrzyńska 50 52 75 – 100 75 – 100
412 MEDEN – INMED Sp. z o.o. Koszalin 44 51 10 – 30 10 – 30
413 ALBECO Sp. z o.o. Plewiska 50 49 4 – 10 4 – 10
414 Habasit Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 33 49 50 – 75 75 – 100
415 Topus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 48 49 50 – 75 75 – 100
416 Dantherm Sp. z o.o. Gądki 49 48 30 – 50 50 – 75
417 ABC Data S.A. Warszawa 44 46 >100 >100
418 Magboss Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 51 45 10 – 30 10 – 30
419 Dipol Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp. j. Kraków 42 43 4 – 10 4 – 10
420 MODECOM S.A. Piaseczno 42 43 10 – 30 10 – 30
421 OTCF S.A. Wieliczka 37 42 10 – 30 30 – 50
422 Axium M. Kubiak, K. Boudali S.J. Piaseczno 47 42 30 – 50 50 – 75
423 TOYA S.A. Wrocław 43 41 50 – 75 75 – 100
424 KONIMPEX Sp. z o.o. Konin 45 41 >100 75 – 100
425 BAMAR – POL S.J. Opole 37 40 10 – 30 10 – 30
426 Amocarat S.A. Czaniec 38 40 10 – 30 10 – 30
427 DKS Sp. z o.o. Gdańsk 35 40 30 – 50 50 – 75
428 Assa Abloy Poland Sp. z o.o. Warszawa 41 39 10 – 30 4 – 10
429 CANTONI MOTOR S.A. Cieszyn 40 39 >100 >100
430 Rockwell Automation Sp. z o.o. Warszawa 34 39 >100 >100
431 Hydro ZNPHS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 38 38 4 – 10 4 – 10
432 Wojnarowscy Sp. z o.o. Katowice 29 37 10 – 30 10 – 30
433 Xtg S.A. Wrocław 20 37 50 – 75 >100
434 Sato Polska Sp. z o.o. Wrocław 33 36 4 – 10 10 – 30
435 Stanchem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Chemiczne Lublin 34 36 >100 >100
436 Delta Optical G. Matosek H. Matosek S.J. Nowe Osiny 35 35 4 – 10 10 – 30
437 Gatito Sp. z o.o. S.K. Oświęcim 35 35 4 – 10 1 – 4
438 Fargotex Sp. z o.o. Łomża 37 35 10 – 30 10 – 30
439 PPH STANDARD Sp. z o.o. Lublin 30 35 75 – 100 >100
440 GLENCORE POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 31 35 >100 >100
441 Pierre Rene Sp. z o.o. Ustka 33 34 4 – 10 10 – 30
442 EGA Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś Rzeczna 29 34 4 – 10 4 – 10
443 Fermintrade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Konin 26 34 10 – 30 10 – 30
444 DAJAR Sp. z o.o. Koszalin 37 34 30 – 50 30 – 50
445 Zagroda Sp. z o.o. sp.k. Kraków 30 34 30 – 50 30 – 50
446 Firma Handlowa DAVIS Kazimierz Hanusiak Bielsko-Biała 35 34 50 – 75 75 – 100
447 Stolarz Lempert S.K. Baranów 35 34 75 – 100 >100
448 Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 24 33 1 – 4 4 – 10
449 Livia Corsetti Fashion Sp. J. W. L. Żentała Koszalin 30 33 4 – 10 4 – 10
450 FERRO S.A. Skawina 34 33 30 – 50 50 – 75
451 Rywal RHC Sp. z o.o. Warszawa 33 33 30 – 50 30 – 50
452 PARTNER TELE.COM Sp. z o.o. S.K. Kraków 30 33 50 – 75 50 – 75
453 AB S.A. Magnice 33 33 >100 >100
454 Mactronic Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 37 32 1 – 4 1 – 4
455 ROPLA ELEKTRONIK Sp. z o.o. Wrocław 21 32 4 – 10 4 – 10
456 Hmy Polska Sp. z o.o. Warszawa 30 32 4 – 10 10 – 30
457 Pos Systems Sp. z o.o. Dębogórze 27 32 4 – 10 10 – 30
458 Jaxon Sp. z o.o. Skórzewo 29 32 4 – 10 4 – 10
459 DEANTE ANTCZAK S.J. Łódź 30 32 10 – 30 10 – 30
460 S & A S.A. Gdynia 35 32 10 – 30 10 – 30
461 Venture Industries Sp. z o.o. Kiełpin 28 32 30 – 50 30 – 50
462 FM Group World Andrzej Trawiński Spółka Komandytowa Wrocław 33 32 50 – 75 30 – 50
463 NOVA TRADING S.A. Toruń 29 32 >100 >100
464 Alexis II S.J. Reguły 28 31 4 – 10 4 – 10
465 Euro-Trade Sp. z o.o. sp.k. Kraków 31 31 10 – 30 10 – 30
466 Info Global Marek Dąbrowski, Dariusz Śron sp. j. Ostrów Wielkopolski 27 31 10 – 30 10 – 30
467 Stalgast Sp. z o.o. Warszawa 27 31 10 – 30 10 – 30
468 Spectra Lighting Sp. z o.o. Warszawa 26 31 10 – 30 4 – 10
469 Chore – Time Europe Sp. z o.o. Strykowo 32 31 10 – 30 10 – 30
470 Flowair Głogowski I Brzeziński Sp.J. Gdynia 31 31 10 – 30 10 – 30
471 MARTES SPORT Sp. z o.o. Bielsko-Biała 27 31 10 – 30 10 – 30
472 PBS Connect Polska Sp. z o.o. Warszawa 28 31 10 – 30 10 – 30
473 Mercator Medical S.A. Kraków 26 31 30 – 50 30 – 50
474 Martis-Stilon S. A. Aleksandrów Łódzki 26 31 30 – 50 50 – 75
475 CDRL S.A. Pianowo 32 31 30 – 50 30 – 50
476 Ciechtrading S.A. Warszawa 29 31 50 – 75 30 – 50
477 Valvoline Poland Sp. z o.o. Warszawa 32 31 75 – 100 50 – 75
478 Stora Enso Narew Sp. z o.o. Ostrołęka 16 31 >100 >100
479 KOMPUTRONIK S.A. Poznań 33 31 >100 >100
480 RAK AND ROLL S.J. Rybnik 34 30 1 – 4 1 – 4
481 Esperanza S.J. Poterek Ożarów Mazowiecki 26 30 1 – 4 4 – 10
482 MaxCom S.A. Tychy 29 30 4 – 10 10 – 30
483 Patio Dystrybucja Sp. z o.o. Szczecin 28 30 4 – 10 10 – 30
484 Poligrafia Szczecin Best Sub Poland Sp. z o.o. Lipiany 27 30 4 – 10 4 – 10
485 A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 27 30 30 – 50 50 – 75
486 Adler Sp. z o.o. Warszawa 31 30 30 – 50 30 – 50
487 B.M. Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 25 30 50 – 75 75 – 100
488 Eptimo S.A. Warszawa 32 30 50 – 75 75 – 100
489 PREMA S.A. Warszawa 19 29 <1 1 – 4
490 SEMICON Sp. z o.o. Warszawa 21 29 <1 1 – 4
491 AJS Parts Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 25 29 4 – 10 10 – 30
492 VECTOR Sp. z o.o. Gdynia 39 29 10 – 30 4 – 10
493 Koncept L S. A. Warszawa 19 29 10 – 30 10 – 30
494 PROSAT FOJCIK JERZY Racibórz 32 29 10 – 30 10 – 30
495 Iks 2 Mucha sp.j. Mikołów 26 29 10 – 30 10 – 30
496 Ultima Displays Polska Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 28 28 1 – 4 10 – 30
497 Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o.o. Augustów 25 28 4 – 10 4 – 10
498 ELMARK AUTOMATYKA Sp. z o.o. Warszawa 29 28 4 – 10 4 – 10
499 CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 25 28 10 – 30 >100
500 KREIS PACK Sp. z o.o. Niepruszewo 25 28 30 – 50 30 – 50
501 INGRAM MICRO Sp. z o.o. Warszawa 29 28 30 – 50 30 – 50
502 BUDMAT Bogdan Więcek Płock 28 28 50 – 75 50 – 75
503 Parktel Sp. z o.o. Wrocław 22 28 50 – 75 >100
504 INTER – VION S.A. Warszawa 24 27 4 – 10 4 – 10
505 Partner Sp. z o.o. Wrocław 25 27 4 – 10 4 – 10
506 Rocket Poland Sp. z o.o. Starogard Gdański 26 27 4 – 10 1 – 4
507 Manta S.A. Warszawa 25 27 10 – 30 10 – 30
508 STALPROFIL S.A. Dąbrowa Górnicza 23 27 30 – 50 30 – 50
509 CONTRACTUS Sp. z o.o. Warszawa 23 27 30 – 50 10 – 30
510 Madejski S.J. Kraków 20 27 30 – 50 50 – 75
511 LPP S.A. Gdańsk 25 27 >100 >100
512 Firma Handlowa Max-Fliz Sp. z o.o. sp.k. Kraków 26 26 4 – 10 1 – 4
513 P H EWMAR – NESS Sp. z o. o. Sosnowiec 19 26 4 – 10 4 – 10
514 AMIX S. J. Konik & Bietkał Białystok 20 26 4 – 10 4 – 10
515 Terg S.A. Złotów 25 26 4 – 10 4 – 10
516 Dekoma Sp. z o.o. Zalasewo 25 26 4 – 10 4 – 10
517 ACTIV PACHOLCZYK TOMASZ Wrocław 25 26 4 – 10 4 – 10
518 LEROY-MERLIN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 32 26 10 – 30 10 – 30
519 VBH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 19 26 10 – 30 4 – 10
520 Atlas Copco Polska Sp. z o.o. Warszawa 21 26 10 – 30 10 – 30
521 PROFIX Sp. z o.o. Warszawa 26 26 10 – 30 30 – 50
522 EVERTS-POL Sp. z o.o. Warszawa 26 26 10 – 30 10 – 30
523 Biuro Techniczno – Handlowe BTH IMPORT – STAL Sp. z o.o. Kraków 23 26 50 – 75 >100
524 Kol-Dental Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 29 25 4 – 10 4 – 10
525 Art – Pol Sp. z o.o. Wrocław 24 25 4 – 10 4 – 10
526 ASMET Sp. z o.o. S.K. Reguły 25 25 4 – 10 10 – 30
527 Eco Service Sp. z o.o. Kobierzyce 32 25 10 – 30 10 – 30
528 MENNICA POLSKA OD 1766 SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 25 25 10 – 30 10 – 30
529 Jorge Fireworks Sp. z o.o. S.K. Czerwieńsk 21 25 10 – 30 10 – 30
530 HYDAC Sp. z o.o. Mikołów 29 25 50 – 75 50 – 75
531 Thyssenkrupp Materials Poland S.A. Toruń 26 25 >100 >100
532 NTT SYSTEM S.A. Zakręt 30 25 >100 75 – 100
533 KOMSA POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 27 25 >100 30 – 50
534 MODERN – EXPO S.A. Lublin 1 24 1 – 4 10 – 30
535 Primotex Moda Styl Sp. z o.o. Łódź 23 24 1 – 4 1 – 4
536 Vidis S.A. Bielany Wrocławskie 26 24 4 – 10 1 – 4
537 SSAB Poland Sp. z o.o. Żórawina 19 24 10 – 30 50 – 75
538 XOFA Sp. z o.o. Oleśnica 22 24 10 – 30 10 – 30
539 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Centro-Chem Hanna Borkowska, Dariusz Mandziuk S.J. Turka 20 24 10 – 30 10 – 30
540 STOKVIS TAPES POLSKA Sp. z o.o. Kowale 24 24 10 – 30 30 – 50
541 KBT Polska Sp. z o.o. Warszawa 25 24 10 – 30 10 – 30
542 BIMEX – BOLLHOFF Sp. z o.o. Krzemienica 22 24 30 – 50 30 – 50
543 Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o. Gdańsk 19 24 75 – 100 10 – 30
544 Design Light Sp. z o.o. Głuchołazy 12 23 <1 4 – 10
545 Toptextil Sp. z o.o. Kraków 19 23 1 – 4 4 – 10
546 Kokos Frymus i Zuckerman S.J. Jaroszyn 22 23 1 – 4 1 – 4
547 Robinson Europe S.A. Bielsko-Biała 21 23 1 – 4 1 – 4
548 ARGO S.A. Gdańsk 26 23 4 – 10 4 – 10
549 ASGARD Sp. z o.o. Baranowo 27 23 4 – 10 1 – 4
550 Firma Handlowa Geko Grzegorz Kowalczyk Kietlin 13 23 4 – 10 4 – 10
551 Landotech Mobile Sp. z o.o. Kraków 12 23 4 – 10 >100
552 Ohio Sp. z o.o. Warszawa 14 23 30 – 50 30 – 50
553 Mas Sp. z o.o. Mikołów 21 23 50 – 75 50 – 75
554 PROMAG S.A. Poznań 10 22 <1 1 – 4
555 AIFO GROUP Zając, Zięcik, Stabrawa S.J. Bochnia 5 22 <1 1 – 4
556 HSH Chemie Sp. z o.o. Warszawa 15 22 1 – 4 4 – 10
557 VIDICON Sp. z o.o. Wrocław 27 22 1 – 4 4 – 10
558 Faro Zieliński sp.j. Kraków 22 22 1 – 4 4 – 10
559 BOSCH REXROTH Sp. z o.o. Wrocław 32 22 4 – 10 10 – 30
560 APART Sp. z o.o. Suchy Las 15 22 4 – 10 10 – 30
561 VALCOMP Sp. z o.o. Warszawa 25 22 4 – 10 4 – 10
562 FERGUSON Sp. z o.o. Poznań 21 22 4 – 10 4 – 10
563 Europump Polska Sp. z o.o. Grudziądz 26 22 4 – 10 4 – 10
564 Bemko Sp. z o.o. Jawczyce 22 22 4 – 10 4 – 10
565 Govena Lighting S.A. Toruń 24 22 4 – 10 1 – 4
566 Xdisc S.A. Warszawa 17 22 10 – 30 10 – 30
567 Transgourmet Polska Sp. z o.o. Poznań 22 22 30 – 50 30 – 50
568 Morele.net Sp. z o.o. Kraków 24 22 50 – 75 50 – 75
569 Falken Trade Polska Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 21 22 50 – 75 75 – 100
570 INVESTA Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 21 22 75 – 100 75 – 100
571 Husqvarna Poland Sp. z o.o. Warszawa 19 22 >100 >100
572 Firma Handlowa BOZ S.A. Rzeszów 7 21 <1 <1
573 ASTRA S.A. Warszawa 15 21 <1 1 – 4
574 Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych S.J. Gdańsk 25 21 1 – 4 1 – 4
575 HARPO Sp. z o.o. Poznań 24 21 1 – 4 1 – 4
576 Bth Elstar Sp. z o.o. Elbląg 5 21 1 – 4 1 – 4
577 Supertape Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 16 21 4 – 10 4 – 10
578 RENEX PREDRAG TOPIĆ Włocławek 31 21 4 – 10 1 – 4
579 Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o. Warszawa 18 21 10 – 30 10 – 30
580 X-Kom Sp. z o.o. Częstochowa 20 21 10 – 30 30 – 50
581 Jowat Polska Sp. z o.o. S.K. Sady 19 21 30 – 50 50 – 75
582 MEGABAJT Sp. z o.o. Warszawa 9 20 1 – 4 4 – 10
583 Fackelmann Polska Sp. z o.o. Tomice 17 20 1 – 4 1 – 4
584 SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o. Warszawa 16 20 1 – 4 1 – 4
585 Epa Marine Sp. z o.o. Szczecin 15 20 1 – 4 4 – 10
586 NEXEO SOLUTIONS POLAND SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 19 20 1 – 4 4 – 10
587 Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 21 20 4 – 10 1 – 4
588 MAKITA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19 20 4 – 10 4 – 10
589 Cda Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16 20 4 – 10 4 – 10
590 PARKANEX Sp. z o.o. Targowisko 20 20 4 – 10 4 – 10
591 AWD Interior S.J. B. Rajewska i S-Ka Bielsko-Biała 23 20 4 – 10 4 – 10
592 Top-Agro Sp. z o.o. Łagów 13 20 4 – 10 10 – 30
593 BIZEA Sp. z o.o. Tomice 19 20 10 – 30 30 – 50
594 AMATEC POLSKA Sp. z o.o. Radwanice 21 20 10 – 30 4 – 10
595 Impakt Sp. z o.o. Mosina 22 20 10 – 30 4 – 10
596 STR Shipping and Trading Sp. z o.o. Szczecin 23 20 10 – 30 10 – 30
597 HENDI Polska sp. z o.o. Gądki 18 20 10 – 30 10 – 30
598 Ampere Polska Sp. z o.o. Wrocław 16 20 10 – 30 10 – 30
599 Norcospectra Sp. z o.o. Ciechanów 14 20 10 – 30 10 – 30
600 Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Ruda Śląska 22 20 10 – 30 4 – 10
601 OAZA Sp. z o.o. Zielona Góra 16 20 30 – 50 30 – 50
602 Pandora Jewelry Cee Sp. z o.o. Warszawa 27 20 30 – 50 30 – 50
603 Węglokoks S.A. Katowice 20 20 >100 >100
604 POLPAK POLAND Sp. z o.o. Warszawa 3 19 <1 1 – 4
605 Contrans TI Sp. z o.o. Wrocław 3 19 <1 1 – 4
606 Maritex PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 17 19 <1 <1
607 Technoton Design Sp. z o.o. Warszawa 2 19 <1 1 – 4
608 Riverdi Sp. z o.o. Straszyn 8 19 <1 1 – 4
609 CORTLAND Sp. z o.o. Poznań 10 19 1 – 4 4 – 10
610 CP TRADE Sp. z o.o. Kraków 12 19 1 – 4 1 – 4
611 Cleoni Sp. z o.o. Rożnowo 19 19 1 – 4 1 – 4
612 Techman Sp. z o.o. Warszawa 13 19 4 – 10 4 – 10
613 Polfran S.J. Białystok 17 19 4 – 10 4 – 10
614 Berling S.A. Warszawa 19 19 4 – 10 4 – 10
615 BRANQ Sp. z o.o. Redzikowo 22 19 4 – 10 4 – 10
616 Eurofirany B. B. Choczyńscy S. J. Żywiec 19 19 4 – 10 10 – 30
617 Bartek S.A. Mińsk Mazowiecki 22 19 10 – 30 10 – 30
618 Polska Grupa Tekstylna Sp. z o.o. Warszawa 20 19 10 – 30 30 – 50
619 Cordes Polen Sp. z o.o. Mogilno 17 19 10 – 30 10 – 30
620 Extom -Meble Jacek Tomaszewski Kazimierzowo 17 19 30 – 50 30 – 50
621 Phoenix Chemicals Trading Sp. z o.o. Warszawa 17 19 30 – 50 50 – 75
622 EUROCASH S.A. Komorniki 20 19 >100 >100
623 Protektor S.A. Lublin 13 18 1 – 4 1 – 4
624 Milar Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 15 18 1 – 4 4 – 10
625 KW TRADE Sp. z o.o. Kraków 17 18 1 – 4 1 – 4
626 GAMMA Sp. z o.o. Warszawa 19 18 1 – 4 1 – 4
627 Polnix Marek, Piotr, Paweł Kurkierewicz Sp.J. Warszawa 18 18 1 – 4 4 – 10
628 Iturri Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 17 18 1 – 4 4 – 10
629 Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K. Gdynia 2 18 1 – 4 1 – 4
630 Alfa – Zeta Sp. z o.o. Łódź 32 18 4 – 10 1 – 4
631 C&C Partners Telecom Sp. z o.o. Leszno 15 18 4 – 10 10 – 30
632 Polstal S.J. M. Słabosz, A. Krawiec Sosnowiec 16 18 4 – 10 10 – 30
633 Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o. Tychy 18 18 4 – 10 4 – 10
634 Aleksandra Błażek Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Akces PPH Akces Kępno 22 18 4 – 10 4 – 10
635 Elstead Lighting Sp. z o.o. Kraków 18 18 4 – 10 10 – 30
636 4CV Mobile Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 19 18 4 – 10 4 – 10
637 PPHU A-LIMA-BIS Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 14 18 10 – 30 10 – 30
638 IKEA RETAIL Sp. z o.o. Janki 23 18 10 – 30 10 – 30
639 TEKSTYLIA Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grochowski Robert Brzozowska Teresa S.J. Nadolice Wielkie 18 18 10 – 30 10 – 30
640 Intar Tools Rozdejczer Sp.J. Parole 17 18 10 – 30 10 – 30
641 Duni Sales Poland Sp. z o.o. Poznań 20 18 10 – 30 10 – 30
642 CHR. Hansen Poland Sp. z o.o. Czosnów 16 18 50 – 75 75 – 100
643 Panmar Czekańska Szmyd sp. j. Krosno 16 18 50 – 75 75 – 100
644 Surfpeople Sp. z o.o. Lublin 17 17 <1 <1
645 Floraland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Stanisławów Pierwszy 7 17 <1 1 – 4
646 Denison D. Biernat, M. Biernat S.J. Niepołomice 6 17 <1 4 – 10
647 Integart Sp. z o.o. Błonie 10 17 <1 1 – 4
648 Alfaco Polska Sp. z o.o. Wrocław 16 17 1 – 4 1 – 4
649 Chomik M.Świeży S.J. Gdów 13 17 1 – 4 4 – 10
650 Belmeb Sp. z o.o. Izdebnik 18 17 1 – 4 1 – 4
651 Western Equipment For Sport And Other Technologies – Polska Sp. z o.o. Wrocław 17 17 1 – 4 1 – 4
652 Bart Sp. z o.o. S.K. Słupno 8 17 1 – 4 10 – 30
653 Jaskot S.J. T. Jaskot, G. Jaskot Siekierczyn 13 17 1 – 4 4 – 10
654 Esotiq & Henderson S.A. Gdańsk 15 17 1 – 4 1 – 4
655 Kurowski Group Sp. z o.o. Jelenia Góra 17 17 1 – 4 1 – 4
656 Partex Marking Systems Sp. z o.o. Lubicz Dolny 14 17 4 – 10 4 – 10
657 Sünkel C.U.E. Sp. z o.o. Brójce 15 17 4 – 10 4 – 10
658 Leviatan – Poligrafia Sp. z o.o. Bielsko-Biała 17 17 4 – 10 4 – 10
659 Unirol Parts Sp. z o.o. S.K. Borek Wielkopolski 12 17 4 – 10 10 – 30
660 Compan – IT S.K. Jelenia Góra 18 17 4 – 10 4 – 10
661 RHEAVENDORS POLSKA Sp. z o.o. Poznań 20 17 10 – 30 10 – 30
662 K INVESTMENTS SPÓŁKA Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 9 17 10 – 30 30 – 50
663 METALL-EXPRES Sp. z o.o. Rzeszów 18 17 30 – 50 50 – 75
664 Galicja Tomaszek Sp. z o.o. Łańcut 16 17 50 – 75 30 – 50
665 BASF Polska Sp. z o.o. Warszawa 19 17 >100 >100
666 Diebold Nixdorf Sp. z o.o. Warszawa 21 17 >100 4 – 10
667 Interma Trade S.A. Gniezno 14 17 >100 >100
668 Global Control 5 Sp. z o.o. Warszawa 5 16 <1 1 – 4
669 INTERHANDLER Sp. z o.o. Toruń 12 16 1 – 4 1 – 4
670 ROBOD S.A. Gdańsk 16 16 1 – 4 1 – 4
671 Venezia Oganowska Nachiło sp.j. Warszawa 11 16 1 – 4 4 – 10
672 Anticor Sp. z o.o. Wieliczka 21 16 1 – 4 1 – 4
673 POLWELL Sp. z o.o. Bydgoszcz 20 16 4 – 10 4 – 10
674 Enamor Sp. z o.o. Gdynia 16 16 4 – 10 1 – 4
675 Artvinyl-Pol Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 13 16 4 – 10 1 – 4
676 TOTAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 15 16 10 – 30 30 – 50
677 VOITH TURBO Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 18 16 10 – 30 4 – 10
678 VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. Konin 11 16 10 – 30 10 – 30
679 Dedra – Exim Sp. z o.o. Pruszków 19 16 10 – 30 10 – 30
680 ILAPAK Sp. z o.o. Kraków 14 16 10 – 30 1 – 4
681 Deltafan Sp. z o.o. S.K. Brzeźnica 20 16 10 – 30 4 – 10
682 Eastend Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17 16 10 – 30 10 – 30
683 FLUGGER Sp. z o.o. Gdańsk 19 16 30 – 50 10 – 30
684 Beijer Ref Polska Sp. z o.o. Sękocin Nowy 10 15 <1 1 – 4
685 Firma Handlowa MASZ Dariusz Malinowski Gliwice 10 15 <1 1 – 4
686 Maat Sp. z o.o. Gdynia 13 15 <1 <1
687 Amex Stationery Sp. z o.o. Kraków 16 15 1 – 4 1 – 4
688 WDX S.A. Warszawa 11 15 1 – 4 4 – 10
689 TELKO-POLAND Sp. z o.o. Warszawa 14 15 1 – 4 4 – 10
690 Poliński AMT Sp. z o.o. Warszawa 7 15 1 – 4 4 – 10
691 TPI Sp. z o.o. Warszawa 12 15 1 – 4 4 – 10
692 CYFROWE.PL Sp. z o.o. Gdańsk 17 15 1 – 4 4 – 10
693 Euphora Grzegorz Wnęk sp. j. Kraków 9 15 1 – 4 4 – 10
694 SDK Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 14 15 1 – 4 1 – 4
695 DR Sp. z o.o. Sokołów Małopolski 10 15 1 – 4 4 – 10
696 Consultronix S.A. Balice 9 15 4 – 10 4 – 10
697 Excellent Profile Grzybczyk, Rogoda, Szczepocki, Ziębicki Sp.J. Kraków 15 15 4 – 10 4 – 10
698 TW METALS POLSKA Sp. z o.o. Rzeszów 14 15 4 – 10 10 – 30
699 Przedsiębiorstwo Góralmet Małgorzata i Józef Góral Import – Export S.J. Czchów 18 15 4 – 10 4 – 10
700 Chemmot S.J. Skawina 16 15 4 – 10 4 – 10
701 Walraven Sp. z o.o. Kraków 15 15 4 – 10 4 – 10
702 Supon Usługi Sp. z o.o. Białystok 15 15 4 – 10 4 – 10
703 SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o. Warszawa 13 15 10 – 30 10 – 30
704 MATPOL S.J. Anna Stachlewska, Maciej Stachlewski Lutomiersk 15 15 10 – 30 10 – 30
705 Flowcrete Polska Sp. z o.o. Warszawa 17 15 10 – 30 10 – 30
706 KACZMAREK ELECTRIC S.A. Wolsztyn 15 15 10 – 30 10 – 30
707 MOTO – AGRO Jacek Błoch, Dariusz Dziuba S.J. Białystok 17 15 10 – 30 10 – 30
708 EET Europarts Sp. z o.o. Gdańsk 16 15 10 – 30 10 – 30
709 Sap Renovation Sp. z o.o. Kalisz 17 15 10 – 30 10 – 30
710 AGROTEX Przemysław Adamowicz Kostry 14 15 10 – 30 10 – 30
711 Kramp Sp. z o.o. Modła Królewska 23 15 10 – 30 4 – 10
712 Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 14 15 30 – 50 30 – 50
713 GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 15 15 30 – 50 30 – 50
714 Hermes Recycling Sp. z o.o. Barszczówka 13 15 50 – 75 50 – 75
715 Osadkowski S.A. Bierutów 11 15 >100 75 – 100
716 Onico S.A. Warszawa 10 15 >100 >100
717 ABM S.A. Kraków 3 14 <1 1 – 4
718 Volta Sp. z o.o. Warszawa 3 14 <1 <1
719 CASP SYSTEM Sp. z o.o. Jaworzno 4 14 <1 1 – 4
720 Jungheinrich Polska Sp. z o.o. Bronisze 9 14 1 – 4 1 – 4
721 SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12 14 1 – 4 4 – 10
722 Ecovarm Sp. z o.o. Pierzchnica 15 14 1 – 4 1 – 4
723 Optiguard Sp. z o.o. Toruń 14 14 1 – 4 <1
724 PCM Sp. z o.o. EASY GIFTS S.K. Byków 10 14 1 – 4 4 – 10
725 DLM Sp. z o.o. Suchy Dwór 10 14 1 – 4 4 – 10
726 Europapier Polska Sp. z o.o. Tczew 16 14 4 – 10 4 – 10
727 TM Toys Sp. z o.o. Szczecin 11 14 4 – 10 4 – 10
728 MISTAL Sp. z o.o. Katowice 11 14 4 – 10 4 – 10
729 Santint (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 16 14 4 – 10 4 – 10
730 Jula Poland Sp. z o.o. Warszawa 15 14 4 – 10 1 – 4
731 FESTO Sp. z o.o. Janki 15 14 10 – 30 10 – 30
732 YVES ROCHER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 22 14 10 – 30 10 – 30
733 Omnis Sp. z o.o. Warszawa 14 14 10 – 30 10 – 30
734 Sawa Import-Export Sp. z o.o. Warszawa 7 14 10 – 30 4 – 10
735 Gardeco Sp. z o.o. Kraków 14 14 10 – 30 10 – 30
736 W. Kruk S.A. Kraków 11 14 10 – 30 10 – 30
737 TSC Sp. z o.o. Warszawa 13 14 50 – 75 50 – 75
738 SYNTOM Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14 14 50 – 75 75 – 100
739 FORFARM Sp. z o.o. Warszawa 14 14 75 – 100 50 – 75
740 GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE Sp. z o.o. Warszawa 17 14 >100 >100
741 L ‚OREAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 8 13 1 – 4 50 – 75
742 Rajapack Sp. z o.o. Warszawa 8 13 1 – 4 4 – 10
743 AdiFeed Sp. z o.o. Warszawa 8 13 1 – 4 1 – 4
744 Real Line Rlm Sp. z o.o. sp. k. Warszawa 13 13 1 – 4 1 – 4
745 Mistal Accessories Monika Głuszek, Michał Głuszek, S.J. Tomkowa 13 13 1 – 4 1 – 4
746 Polans Group Sp. z o.o. Słupsk 11 13 1 – 4 1 – 4
747 PUH CHEMIROL Sp. z o.o. Mogilno 12 13 4 – 10 30 – 50
748 Schiessl Polska Sp. z o.o. Piaseczno 15 13 4 – 10 4 – 10
749 Ultex – Pol Sp. z o.o. Częstochowa 10 13 4 – 10 4 – 10
750 Polcasting Sp. z o.o. Warszawa 12 13 4 – 10 1 – 4
751 Antar S.J. Warszawa 13 13 4 – 10 4 – 10
752 MAG – KRAK A. i R. Pluta S.J. Kraków 17 13 4 – 10 1 – 4
753 Canea.pl Sp. z o.o. Ogrodzona 16 13 4 – 10 10 – 30
754 HAYGROVE POLAND Sp. z o.o. Kępno 17 13 10 – 30 10 – 30
755 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Alkor Jacek Wołk i Jerzy Szott sp.j. Przemyśl 10 13 10 – 30 10 – 30
756 Kanex Sp. z o.o. Kleosin 14 13 10 – 30 10 – 30
757 Szkla.Com S.A. Kraków 15 13 10 – 30 30 – 50
758 Lehmann Agrotechnika Sebastian Lehmann Sp. z o.o. Niepruszewo 17 13 10 – 30 10 – 30
759 Bowa International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotkowo 15 13 50 – 75 75 – 100
760 MJST Sp. z o.o. Gdynia 9 12 <1 1 – 4
761 Continental Trade Sp. z o.o. Warszawa 2 12 <1 <1
762 Pneumatig A. Wojciechowski L. Wojciechowski S. J. Gdynia 2 12 <1 <1
763 DONAUCHEM POLSKA Sp. z o.o. Rokietnica 10 12 1 – 4 1 – 4
764 Abplanalp Sp. z o.o. Warszawa 10 12 1 – 4 1 – 4
765 Vilmorin Garden Sp. z o.o. Komorniki 11 12 1 – 4 1 – 4
766 RM Gastro Polska Sp. z o.o. Ustroń 11 12 1 – 4 1 – 4
767 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Stanlab sp.j. P.Mączka, K.Bryda Lublin 11 12 1 – 4 4 – 10
768 Urgent R. Szczęsny, M. Więźniak S.J. Skępe 9 12 1 – 4 1 – 4
769 Instalbud Janosz Sp. z o.o. Pszczyna 12 12 4 – 10 10 – 30
770 HUTTENES – ALBERTUS POLSKA Sp. z o.o. Lublin 12 12 4 – 10 4 – 10
771 LECHITA A.R.T. Sp. z o.o. Rębków 11 12 4 – 10 4 – 10
772 Kuchinox Polska Sp. z o.o. sp.k. Łódź 8 12 4 – 10 4 – 10
773 PPH HEN-STOL Hanna Piórkowska S.J. Żebry-Chudek 11 12 4 – 10 4 – 10
774 KONIG STAHL Sp. z o.o. Warszawa 15 12 10 – 30 10 – 30
775 BERGERAT MONNOYEUR Sp. z o.o. Izabelin-Dziekanówek 20 12 10 – 30 10 – 30
776 G-U Polska Sp. z o.o. Poznań 10 12 10 – 30 10 – 30
777 MEDIVET S.A. Śrem 10 12 10 – 30 10 – 30
778 Saga Coffee Poland Sp. z o.o. Warszawa 13 12 10 – 30 10 – 30
779 PPHU MEBLOHAND Leonard Braun Jankowy 10 12 10 – 30 10 – 30
780 Teknotherm Marine Hvac Sp. z o.o. Szczecin 11 12 10 – 30 30 – 50
781 Moris Sp. z o.o. Tychy 9 12 10 – 30 30 – 50
782 Domitech Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 9 12 10 – 30 10 – 30
783 Triumph International (Polska) Sp. z o. o. Warszawa 12 12 30 – 50 30 – 50
784 Delta Plus Polska Serwis Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 12 12 30 – 50 30 – 50
785 Medkon Hurt Sp. z o.o. Poznań 11 12 50 – 75 75 – 100
786 UNIMOT S.A. Zawadzkie 8 12 >100 >100
787 Biuro Handlowe Ruda Sp. z o.o. S.K. Katowice 13 11 <1 1 – 4
788 Agata S.A. Katowice 11 11 1 – 4 1 – 4
789 KORPORACJA KGL S.A. Mościska 8 11 1 – 4 4 – 10
790 Euromat sp.j. Parcej Jerzy Chwaliński Oliwer i Małgorzata Niemodlin 10 11 1 – 4 1 – 4
791 Grabikowski – Grabikowska PPHU INEX S.J. Giżycko 17 11 1 – 4 1 – 4
792 DOE Sp. z o.o. Gdynia 18 11 1 – 4 1 – 4
793 ARKAS Sp. z o.o. Jawor 17 11 1 – 4 1 – 4
794 TORIMEX – Chemicals LTD Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 8 11 1 – 4 4 – 10
795 Fischerpolska Sp. z o.o. Kraków 14 11 1 – 4 1 – 4
796 One System sp. z o.o. Warszawa 14 11 1 – 4 <1
797 Fellowes Polska S.A. Warszawa 9 11 4 – 10 4 – 10
798 Benteler Distribution Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 12 11 4 – 10 10 – 30
799 Lgc Standards Sp. z o.o. Łomianki 10 11 4 – 10 10 – 30
800 2N – Everpol Sp. z o.o. Warszawa 12 11 4 – 10 4 – 10
801 Efen Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 11 11 4 – 10 10 – 30
802 A i I Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 10 11 4 – 10 4 – 10
803 PCE Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 9 11 10 – 30 30 – 50
804 Inter-Natural Sp. z o.o. Pewel Mała 8 11 10 – 30 10 – 30
805 Roem Sp. z o.o. Świdnik 6 11 10 – 30 10 – 30
806 Biolanic Sp. z o.o. Kraków 12 11 50 – 75 30 – 50
807 Syngenta Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 11 75 – 100 >100
808 RECKITT BENCKISER (Poland) S.A. Nowy Dwór Mazowiecki 13 11 >100 >100
809 AHLERS – POLAND Sp. z o.o. Opole 13 11 >100 >100
810 General Electric Company Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 10 <1 <1
811 COMPART INTERNATIONAL M.M. Kałużni Sp.J. Warszawa 9 10 <1 <1
812 FLESZ Sp. z o.o. Warszawa 2 10 <1 1 – 4
813 MDM Komputery Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 1 10 <1 1 – 4
814 COLOR TRADING Sp. z o.o. Warszawa 13 10 1 – 4 1 – 4
815 WALOWSKY INTERNATIONAL MASCHINENHANDEL KRAKÓW Sp. z o.o. Kraków 8 10 1 – 4 1 – 4
816 Celpap Sp. z o.o. Wieliczka 7 10 1 – 4 1 – 4
817 Gras 2 Sp. z o.o. Korzybie 10 10 1 – 4 1 – 4
818 Helukabel Polska Sp. z o.o. Radziejowice 6 10 1 – 4 1 – 4
819 Baltimar Sp. z o.o. Gdynia 22 10 1 – 4 <1
820 Wab Artykuły Poligraficzne S.J. Lublin 6 10 1 – 4 1 – 4
821 Globimix Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 6 10 1 – 4 1 – 4
822 ZYMETRIC Sp. z o.o. Warszawa 5 10 1 – 4 <1
823 EMU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 10 10 1 – 4 1 – 4
824 Todini Europe Sp. z o.o. Kraków 10 10 1 – 4 1 – 4
825 Stotel Sp. z o.o. S.K. Oleśnica 3 10 1 – 4 10 – 30
826 B&R Sp. z o.o. Góra Kalwaria 2 10 1 – 4 10 – 30
827 CER – ROL Sp. z o.o. Mniszków 10 10 4 – 10 4 – 10
828 ACER Sp. z o.o. Katowice 11 10 4 – 10 4 – 10
829 Lauda Audio Adamowicz S.J. Sopot 8 10 4 – 10 4 – 10
830 Rosco Steel Sp. z o.o. Rzeszów 8 10 4 – 10 4 – 10
831 ENTC Dairy Solutions Sp. z o.o. Pasłęk 10 10 4 – 10 4 – 10
832 Trade2.Biz Sp. z o.o. Wrocław 11 10 4 – 10 10 – 30
833 PW Metkom Sp. z o.o. Sp.K. Warszowice 13 10 4 – 10 4 – 10
834 HERLITZ Sp. z o.o. Baranowo 10 10 10 – 30 10 – 30
835 Siemens Sp. z o.o. Warszawa 13 10 10 – 30 1 – 4
836 PROF-MET-KOL Sp. z o.o. Warszawa 12 10 10 – 30 10 – 30
837 Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o. Warszawa 8 10 10 – 30 4 – 10
838 Salzgitter Mannesmann Stahlhandel Sp. z o.o. Słupca 10 10 10 – 30 30 – 50
839 MULTIOFFICE Sp. z o.o. Kraków 10 10 10 – 30 10 – 30
840 SABA POLSKA Sp. z o.o. Kostrzyn 11 10 10 – 30 10 – 30
841 Food Trading Sp. z o.o. Warszawa 9 10 10 – 30 10 – 30
842 BRB Central Eastern Europe Sp. z o.o. Kraków 11 10 10 – 30 30 – 50
843 WARSAW GAS TRADING Sp. z o.o. Warszawa 7 10 30 – 50 >100
844 Expondo Polska Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 14 10 30 – 50 30 – 50
845 Coty Polska Sp. z o.o. Warszawa 12 10 >100 >100
846 BEKO S.A. Warszawa 6 9 <1 1 – 4
847 Elgra W. E. Kubik S.J. Opole 2 9 <1 <1
848 Cogito Sp. z o.o. Szałsza 11 9 <1 <1
849 MARKAT Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 7 9 1 – 4 1 – 4
850 GIEWONT Sp. z o.o. Rzeszów 7 9 1 – 4 1 – 4
851 Elkabel Szczygielski Sp.J. Lublin 10 9 1 – 4 <1
852 Beiks BiK Machulski sp. j. Kraśnik 13 9 1 – 4 1 – 4
853 Oqema Sp. z o.o. Ozorków 9 9 1 – 4 <1
854 PM – M S.J. Białystok 7 9 1 – 4 1 – 4
855 Dystrybutor BHP Jaskon P. M. Skonieczny S.J. Konin 10 9 1 – 4 4 – 10
856 Zext sp. z o.o. Warszawa 11 9 1 – 4 1 – 4
857 Esoll Sp. z o.o. Baniocha 7 9 1 – 4 4 – 10
858 Polmax S.A. S.K.A. Świebodzin 5 9 4 – 10 75 – 100
859 Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe Bobrek S.J. J. Małek, B. Macianty Dąbrowa Górnicza 10 9 4 – 10 10 – 30
860 AGRO – EFEKT Sp. z o.o. P H P Słupia pod Bralinem 10 9 4 – 10 10 – 30
861 Unitube Sp. z o.o. Zawadzkie 9 9 4 – 10 4 – 10
862 RADKA POLSKA Sp. z o.o. Błonie 11 9 4 – 10 4 – 10
863 Logis Med Sp. z o.o. Kraków 6 9 4 – 10 10 – 30
864 Total-Pack Sp. z o.o. Warszawa 8 9 10 – 30 4 – 10
865 BOWIM S.A. Sosnowiec 12 9 10 – 30 10 – 30
866 MAXSTAL Sp. z o.o. Kraków 10 9 10 – 30 30 – 50
867 Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. Mrągowo 7 9 10 – 30 4 – 10
868 KEIJSERS INTERIOR PROJECTS Sp. z o.o. Bochnia 3 9 10 – 30 10 – 30
869 EKO ALU Sp. z o.o. S.K. Poznań 7 9 10 – 30 10 – 30
870 Brand Distribution Company Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 16 9 10 – 30 10 – 30
871 MSU Supplies Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 9 9 10 – 30 10 – 30
872 CSK Food Enrichment Poland Sp. z o.o. Toruń 10 9 30 – 50 10 – 30
873 BONPRIX Sp. z o.o. Łódź 8 9 >100 >100
874 Przedsiębiorstwo Handlowe A – T S.A. Krotoszyn 11 9 >100 >100
875 PHU WĘGLOHUT S.J. Ewa Hoppe-Polak, Grzegorz Polak Rybnik 10 9 >100 75 – 100
876 Bohler Uddeholm Polska Sp. z o.o. Dziekanów Polski 1 8 <1 1 – 4
877 CP Trade Tarnów Sp. z o.o. Tarnów 6 8 <1 1 – 4
878 Przedsiębiorstwo Prywatne SAW-TRAK Paweł Zdyb Kraków 4 8 <1 <1
879 Mecconti S.A.R.L. Sp. z o.o. Warszawa 8 8 <1 <1
880 PANTA Sp. z o.o. Łódź 7 8 1 – 4 1 – 4
881 Akcess Starosta i Wspólnicy S.J. Białystok 7 8 1 – 4 4 – 10
882 MEIBES Sp. z o.o. Przeds. z udziałem zagranicznym Leszno 9 8 1 – 4 1 – 4
883 Tetenal Polska Sp. z o.o. Katowice 9 8 1 – 4 4 – 10
884 LUBFARM S.A. Lublin 3 8 1 – 4 10 – 30
885 Adama Polska Sp. z o.o. Warszawa 7 8 1 – 4 4 – 10
886 BAJK SERWIS Sp. z o.o. Szczecin 7 8 1 – 4 <1
887 Termitech A.T. Jaroszewicz S.J. Białystok 11 8 1 – 4 1 – 4
888 Sportech Sp. z o.o. Poznań 7 8 1 – 4 4 – 10
889 PPHU BODEX Sp. z o.o. S.K. Łapy 4 8 1 – 4 1 – 4
890 FTS1 Sp. z o.o. Zielona Góra 8 8 1 – 4 4 – 10
891 Came Poland Sp. z o.o. Warszawa 6 8 1 – 4 4 – 10
892 Arexim Packaging Sp. z o.o. Warszawa 3 8 1 – 4 10 – 30
893 Tarsago Polska Sp. z o.o. Warszawa 4 8 4 – 10 4 – 10
894 ALVEUS Sp. z o.o. Lesznowola 10 8 4 – 10 10 – 30
895 PH DOBIS Sp. z o.o. Trzciana 8 8 4 – 10 4 – 10
896 WPT Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Warszawa 7 8 4 – 10 50 – 75
897 MB – Pneumatyka Sp. z o.o. Sulechów 6 8 4 – 10 4 – 10
898 Seyko Sp. z o.o. Jabłonowo 7 8 4 – 10 4 – 10
899 Safic Alcan Polska sp. z o.o. Warszawa 6 8 4 – 10 1 – 4
900 Amcor Europe Sp. z o.o. Warszawa 9 8 4 – 10 4 – 10
901 GASPOL S.A. Warszawa 6 8 10 – 30 50 – 75
902 AUREPIO Sp. z o.o. Warszawa 5 8 10 – 30 4 – 10
903 MERKURY S.J. Kalwaria Zebrzydowska 8 8 10 – 30 10 – 30
904 POL – AGRA S.J. Płońsk 8 8 10 – 30 10 – 30
905 NAC Sp. z o.o. Raszyn 8 8 10 – 30 4 – 10
906 DAKAR S. W. Szewczenko S.J. Ignatki 8 8 10 – 30 10 – 30
907 Riela Polska Sp. z o.o. Kartoszyno 8 8 10 – 30 30 – 50
908 Nowe Kolory Sp. z o.o. Warszawa 9 8 10 – 30 10 – 30
909 ZUHIP Sp. z o. o. Olszówka 9 8 30 – 50 30 – 50
910 BESTPOL Sp. z o.o. Stary Sącz 8 8 50 – 75 30 – 50
911 AMM Sp. z o.o. S.K. Biała Podlaska 4 8 50 – 75 50 – 75
912 Petrax Sp. z o.o. Warszawa 7 8 >100 >100
913 Ochnik S.A. Garwolin 7 7 <1 <1
914 NCR POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 14 7 <1 <1
915 METTLER – TOLEDO Sp. z o.o. Warszawa 4 7 <1 <1
916 Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 5 7 <1 <1
917 Bibus Menos Sp. z o.o. Gdańsk 6 7 <1 1 – 4
918 ROJAR R.E.J. Osika S.J. Tuchów 6 7 <1 1 – 4
919 MONACOR – POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 6 7 <1 <1
920 GRANULAT-CHMIELARZ S.J. Częstochowa 2 7 <1 1 – 4
921 Microdis Elektronicos Sp. z o.o. Żerniki Wrocławskie 5 7 <1 <1
922 Masters Sp. z o.o. Straszyn 17 7 <1 <1
923 APA Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kobylnica 6 7 <1 <1
924 Pellasx Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Piła 4 7 <1 <1
925 Alkor Sp. z o.o. Nysa 6 7 1 – 4 1 – 4
926 AGROMIX Sp. z o.o. PUP Rydzyna 6 7 1 – 4 4 – 10
927 Pearson Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 5 7 1 – 4 4 – 10
928 PENTEL POLAND Sp. z o.o. Osielsko 7 7 1 – 4 1 – 4
929 OSDW Azymut Sp. z o.o. Warszawa 6 7 1 – 4 4 – 10
930 PROAUTO Sp. z o.o. Mierzyn 4 7 1 – 4 1 – 4
931 Partner Bis Aleksander Zembaczyński Sp. z o.o. Zabór 9 7 1 – 4 1 – 4
932 Urban Sp. z o.o. Jarosław 8 7 1 – 4 1 – 4
933 Agrotechnik Wojciech Dzięgielewski Tafiły 6 7 1 – 4 1 – 4
934 Stalesia Sp. z o.o. Kraków 5 7 1 – 4 1 – 4
935 Creme Cycles Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 9 7 1 – 4 4 – 10
936 HP INC Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 7 1 – 4 4 – 10
937 PHPU UNIA Sp. z o.o. Białystok 6 7 4 – 10 4 – 10
938 FART S.J. Białystok 9 7 4 – 10 4 – 10
939 Agro-Matadex sp.j. Eksport-Import Monika Gierczak Warszawa 8 7 4 – 10 4 – 10
940 PRZEDSIĘBIORSTWO IMPORTOWO-EKSPORTOWE PROVIMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Reda 12 7 4 – 10 4 – 10
941 Florentyna Zakład Pracy Chronionej Sp. z o.o. Korzkwy 9 7 4 – 10 4 – 10
942 Trade Company Sp. z o.o. Poznań 11 7 4 – 10 1 – 4
943 MDS Cardio Sp. z o.o. Warszawa 1 7 4 – 10 1 – 4
944 Ropa Polska Sp. z o.o. Błonie 8 7 4 – 10 4 – 10
945 Top-Line Pl Sp. z o.o. Sopel 8 7 4 – 10 4 – 10
946 Parker Hannifin Sales Poland Sp. z o.o. Warszawa 8 7 4 – 10 10 – 30
947 KF Furniture Sp. z o.o. S.K. Duszniki 7 7 4 – 10 10 – 30
948 Inwestar Sp. z o.o. S.K. Niemcz 2 7 4 – 10 10 – 30
949 PROMAR Sp. z o.o. P P H Łomianki 6 7 10 – 30 10 – 30
950 Josera Polska Sp. z o.o. Paproć 7 7 10 – 30 10 – 30
951 PPHU i Obrotu Surowcami Wtórnymi Karmil S.J. Poznań 8 7 10 – 30 10 – 30
952 Roba Metals Polska Sp. z o.o. Stanowice 8 7 10 – 30 4 – 10
953 MASTERSPORT Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Psary Małe 9 7 10 – 30 10 – 30
954 EMTS Sp. z o.o. Poznań 4 7 30 – 50 30 – 50
955 Maxicore International Sp. z o.o. Warszawa 11 7 30 – 50 10 – 30
956 Colgate – Palmolive (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 5 7 50 – 75 50 – 75
957 ENERGIZER GROUP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6 7 50 – 75 10 – 30
958 Adb Furniture Sp. z o.o. Suwałki 7 7 50 – 75 50 – 75
959 Apollo Electronics Sp. z o.o. Warszawa 15 7 >100 1 – 4
960 Oktan Energy & V/L Service Sp. z o.o. Warszawa 3 7 >100 >100
961 Komtur Polska Sp. z o.o. Warszawa 8 7 >100 50 – 75
962 TRADE-PORT Sp. z o.o. Katowice 7 7 >100 75 – 100
963 Procter & Gamble Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 6 <1 <1
964 ARIES POWER EQUIPMENT Sp. z o.o. Warszawa 5 6 <1 <1
965 Ridex Sp. z o.o. sp.k. Poznań 5 6 <1 1 – 4
966 BP TECHEM S.A. Warszawa 5 6 <1 <1
967 Kaja Alfred Olszewski Łyski 3 6 <1 1 – 4
968 Ecowater Systems Poland Sp. z o.o. Poznań 5 6 <1 <1
969 Drabpol S.J. Mykanów 4 6 <1 1 – 4
970 Tenex Sp. z o.o. Puchały 3 6 <1 1 – 4
971 Hedan Sp. z o.o. Wrocław 1 6 <1 <1
972 EUROBOLT S.J. B. Brenskott R. Brylska Bielsko-Biała 1 6 <1 <1
973 Bikor Sp. z o.o. Gdańsk 4 6 <1 <1
974 E-R2 Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 5 6 <1 <1
975 Unisystem Sp. z o.o. Gdańsk 8 6 <1 <1
976 PW CENTROSTAL – WROCŁAW S.A. Wrocław 5 6 1 – 4 1 – 4
977 Wittchen S.A. Kiełpin 5 6 1 – 4 1 – 4
978 CHEMIFARB S.A. Rzeszów 3 6 1 – 4 4 – 10
979 Orlen Paliwa Sp. z o.o. Widełka 1 6 1 – 4 10 – 30
980 JS Sp. z o.o. Lublin 8 6 1 – 4 1 – 4
981 Hestia Sp. z o.o. Lublin 8 6 1 – 4 1 – 4
982 Technetix Poland Sp. z o.o. Wrocław 7 6 1 – 4 4 – 10
983 Dap Polska Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 5 6 1 – 4 1 – 4
984 Bastex Sp. z o.o. Warszawa 5 6 1 – 4 1 – 4
985 Simple Creative Products S.A. Warszawa 3 6 1 – 4 1 – 4
986 Firma Handlowa Iga Grażyna Prokopczyk, Marek Białous sp. j. Wasilków 5 6 1 – 4 1 – 4
987 COLUBUS MCKINNON POLSKA Sp. z o.o. Plewiska 5 6 1 – 4 1 – 4
988 Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o. Racibórz 9 6 1 – 4 1 – 4
989 Agrohandel S.J. Legnica 5 6 1 – 4 <1
990 Yodeyma Polonia Sp. z o.o. Warszawa 6 6 1 – 4 4 – 10
991 Pozzani Polska Sp. z o.o. Toruń 6 6 1 – 4 1 – 4
992 Arrow ECS Sp. z o.o. Kraków 11 6 4 – 10 1 – 4
993 Kennametal Sp. z o.o. Żory 9 6 4 – 10 1 – 4
994 NICE – POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 4 6 4 – 10 1 – 4
995 Monnari Trade S.A. Łódź 9 6 4 – 10 1 – 4
996 JKF Polska Sp. z o.o. Berzyna 7 6 4 – 10 4 – 10
997 Birno Sp. z o.o. Łódź 5 6 4 – 10 4 – 10
998 ELGRYF Sp. z o.o. Gryfino 5 6 4 – 10 4 – 10
999 Fornaroli Polymers Sp. z o.o. Katowice 5 6 4 – 10 4 – 10
1000 PHUP GNIEZNO Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp-ka Komandytowa Gniezno 8 6 10 – 30 4 – 10
1001 BBK S.A. Kowale 6 6 10 – 30 4 – 10
1002 COBI S.A. Warszawa 6 6 10 – 30 10 – 30
1003 Papyrus Sp. z o.o. Warszawa 3 6 10 – 30 10 – 30
1004 DELTA S.J. Jankowski Pluciński Zawada Pleszew 5 6 10 – 30 10 – 30
1005 Z i P Wieczorek Sp. z o.o. Lublin 9 6 10 – 30 10 – 30
1006 PHU WAMEX Sp. z o.o. Wola Rzędzińska 5 6 10 – 30 4 – 10
1007 Radiometer Sp. z o.o. Warszawa 4 6 10 – 30 10 – 30
1008 Euroterm Sp. z o.o. S.K. Przemyśl 10 6 10 – 30 4 – 10
1009 Meble Matkowski Sp. z o.o. Krzyż Wielkopolski 6 6 10 – 30 10 – 30
1010 COMECO S.A. Płock 7 6 10 – 30 4 – 10
1011 INTERMIK Sp. z o.o. Warszawa 8 6 30 – 50 30 – 50
1012 BMZ Polska Sp. z o.o. Katowice 9 6 30 – 50 30 – 50
1013 Voltrim Trade Sp. z o.o. Kartoszyno 6 6 50 – 75 50 – 75
1014 Indigo International Sp. z o.o. Janki 9 6 50 – 75 4 – 10
1015 WURTH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 3 5 <1 <1
1016 YES BIŻUTERIA Sp. z o.o. Poznań 8 5 <1 <1
1017 BIAMEDITEK Sp. z o.o. Białystok 7 5 <1 <1
1018 Arysta LifeScience Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 5 <1 1 – 4
1019 ACNET Sp. z o.o. Warszawa 7 5 <1 <1
1020 BECTON DICKINSON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 8 5 <1 <1
1021 VISION EXPRESS SP Sp. z o.o. Warszawa 2 5 <1 <1
1022 Pulanna Sp. z o.o. Końskowola 7 5 <1 <1
1023 ATEQ PL Sp. z o.o. Warszawa 4 5 <1 <1
1024 MEDITECH Sp. z o.o. Przeźmierowo 5 5 <1 <1
1025 Koree Sp. z o.o. Reguły 4 5 <1 <1
1026 STERNET Sp. z o.o. Tarnów 3 5 <1 <1
1027 Kornix Forest Sp. z o.o. Wejherowo 3 5 <1 <1
1028 TCO Trading Company Sp.J. Ryznar – Wojak i Spółka Rokocin 1 5 <1 <1
1029 DLF Sp. z o.o. Gdynia 6 5 <1 1 – 4
1030 Top-Gym Sp. z o.o. S.K. Wrocław 2 5 <1 1 – 4
1031 Cortina Poland Sp. z o.o. S.K. Katowice 6 5 <1 4 – 10
1032 Fabryka Armatury Idmar Sp. z o.o. Krosno 3 5 <1 <1
1033 Kriosystem Life Sp. z o.o. Wrocław 2 5 <1 1 – 4
1034 Spartan Cleaner Sp. z o.o. Katowice 3 5 <1 1 – 4
1035 Cornelius Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 5 <1 1 – 4
1036 Brandbq Sp. z o.o. Kraków 5 5 <1 1 – 4
1037 SimpleAV Sp. z o.o. Wrocław 1 5 <1 <1
1038 3M POLAND Sp. z o.o. Kajetany 9 5 1 – 4 <1
1039 Jumi Sp. z o.o. Pabianice 12 5 1 – 4 1 – 4
1040 MULTIFARB Sp. z o.o. Rzeszów 5 5 1 – 4 4 – 10
1041 Przedsiębiorstwo Modernizacji Obiektów Przemysłowych CEMA S.A. Opole 4 5 1 – 4 1 – 4
1042 SUN CHEMICAL Sp. z o.o. Marki 4 5 1 – 4 <1
1043 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Perkoz Spółka z Graniczoną Odpowiedzialnością Brodnica 2 5 1 – 4 1 – 4
1044 Jarton Sp. z o.o. Warszawa 5 5 1 – 4 <1
1045 HAPPICH POLSKA Sp. z o.o. Suchy Las 5 5 1 – 4 1 – 4
1046 EXIMP Grzegorz Kuta, Marek Kuta Sp.J. Warszawa 6 5 1 – 4 <1
1047 BACKALDRIN Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 5 1 – 4 1 – 4
1048 Image Recording Solutions Sp. z o.o. Warszawa 4 5 1 – 4 <1
1049 Aktim Sp. z o.o. Kraków 5 5 1 – 4 1 – 4
1050 Gregoire Besson Polska Sp. z o.o. Oborniki 5 5 1 – 4 1 – 4
1051 Norpol Sp. z o.o. Goleniów 5 5 1 – 4 10 – 30
1052 KDM Sp. z o.o. Porajów 4 5 1 – 4 <1
1053 Donegal Sp. z o.o. Rzeszów 6 5 1 – 4 1 – 4
1054 Lodimex Sp. z o.o. S.K. Szczecin 6 5 1 – 4 4 – 10
1055 Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. Warszawa 2 5 1 – 4 4 – 10
1056 NOVASPINE Sp. z o.o. Tyniec Mały 7 5 1 – 4 1 – 4
1057 Normbud Sp. z o.o. S.K. Warszawa 5 5 1 – 4 4 – 10
1058 ACI Partner Sp. z o.o. Świdnica 6 5 1 – 4 1 – 4
1059 Dehak Sp. z o.o. sp.k. Katowice 3 5 1 – 4 <1
1060 SZYMANOWICZ I SPÓŁKA S.J. Elżbieta Szymanowicz Gołków 6 5 4 – 10 4 – 10
1061 EFFECT SYSTEM S.A. Kamienna Góra 8 5 4 – 10 1 – 4
1062 MIREX Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5 5 4 – 10 10 – 30
1063 AWT International (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 5 5 4 – 10 4 – 10
1064 TRODAT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7 5 4 – 10 4 – 10
1065 KOLPORTER Sp. z o.o. S.K. Kielce 3 5 4 – 10 4 – 10
1066 Biuro Handlu Zagranicznego K&M S.J. Andrychów 4 5 4 – 10 4 – 10
1067 Liebherr – Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 6 5 4 – 10 4 – 10
1068 Interkommerz Sp. z o.o. Sulechów 5 5 4 – 10 4 – 10
1069 Spaceone Sp. z o.o. Wrocław 2 5 4 – 10 4 – 10
1070 Inpharm Sp. z o.o. Warszawa 6 5 4 – 10 4 – 10
1071 Wesstron Sp. z o.o. Augustowo 5 5 4 – 10 4 – 10
1072 EBM PAPST POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6 5 10 – 30 10 – 30
1073 PRYMUS S.A. Tychy 4 5 10 – 30 10 – 30
1074 Biuro Handlowe PER-MED Ryszard, Jarosław i Przemysław Ziora Sp.J. Skoczów 5 5 10 – 30 10 – 30
1075 Hurtownia Farmaceutyczna Mgr Farm. J. Bieńkowski S.J. Częstochowa 7 5 10 – 30 4 – 10
1076 Bi – Met Sp. z o.o. Warszawa 7 5 10 – 30 10 – 30
1077 Severstal Distribution Sp. z o.o. Sosnowiec 6 5 10 – 30 4 – 10
1078 Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa EREM Ryszard Musz Przemyśl 9 5 30 – 50 <1
1079 UNIMETALEX S.J. Warszewice 2 5 30 – 50 10 – 30
1080 PH-P-U i Obrotu Surowcami Wtórnymi KAROL Agnieszka Ligęza, Jacek Ligęza – Sp. J. Ustka 5 5 30 – 50 10 – 30
1081 DELPI Nina Korszak Fasty 3 5 30 – 50 10 – 30
1082 Glob – Terminal Sp. z o.o. Białystok 4 5 30 – 50 10 – 30
1083 Agata Sp. z o.o. Siedlce 2 5 30 – 50 30 – 50
1084 Zing Sp. z o.o. Kraków 10 5 50 – 75 30 – 50
1085 PEPCO POLAND Sp. z o.o. Poznań 7 5 >100 >100
1086 M.B.MARKET LTD. Sp. z o.o. Baniocha 5 4 <1 <1
1087 Hipo P.G. Gołda sp. j. Błonie 4 4 <1 1 – 4
1088 Skk S.A. Kraków 4 4 <1 <1
1089 SCORPIO Sp. z o.o. Łódź 5 4 <1 <1
1090 OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1 4 <1 <1
1091 Gravit Sp. z o.o. S.K. Lublin 1 4 <1 1 – 4
1092 Konsorcjum Stali S.A. Zawiercie 2 4 <1 1 – 4
1093 BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o. Słupsk 3 4 <1 1 – 4
1094 Abook Sp. z o.o. Warszawa 1 4 <1 <1
1095 Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Złotkowo 2 4 <1 <1
1096 INTERSTAL S.A. Kraków 2 4 <1 1 – 4
1097 OEM Automatic Sp. z o.o. Warszawa 6 4 <1 <1
1098 Tusnovics Instruments Sp. z o.o. Kraków 4 4 <1 <1
1099 MEDLINE Sp. z o.o. Zielona Góra 4 4 <1 <1
1100 Quay Biuro Handlowo-Usługowe Sp. z o.o. Poznań 1 4 <1 <1
1101 Ewax Ewa i Jacek Duniec sp.j. Wrocław 3 4 <1 <1
1102 Scanditron Sp. z o.o. Łódź 2 4 <1 <1
1103 Abacosun G. Cichocka S.J. Gdynia 2 4 <1 <1
1104 Przeds. Trimor Sp. z o.o. Sopot 1 4 <1 <1
1105 Torusnet Sp. z o.o. S.K. Łódź 2 4 <1 <1
1106 Firma Usługowo-Handlowa Semaco Jerzy Skałoń, Marek Strojniak sp. j. Kraków 4 4 <1 <1
1107 Rdl Hydraulics Sp. z o.o. Miszewko 7 4 <1 <1
1108 Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 3 4 <1 <1
1109 PHARMENA S.A. Łódź 2 4 <1 <1
1110 AIRCON Sp. z o.o. Dybów-Kolonia 4 4 <1 1 – 4
1111 Hexagon Metrology Sp. z o.o. Kraków 3 4 <1 1 – 4
1112 Transcom International S.J. Paczków 5 4 <1 <1
1113 Cedar Sp. z o.o. Warszawa 3 4 <1 <1
1114 Polymed Polska Sp. z o.o. Stare Babice 3 4 <1 <1
1115 Despol Techniki Montażowe Sp. z o.o. Warszawa 1 4 <1 <1
1116 Aluteam-Alumeco Sp. z o.o. Rzeszów 2 4 <1 1 – 4
1117 Arnap Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1 4 <1 <1
1118 KFD Sp. z o.o. Warszawa 1 4 <1 <1
1119 Izoservice Sp. z o.o. Marki 2 4 <1 <1
1120 Fh Jacek Sp. z o.o. sp.k. Opoczno 2 4 <1 1 – 4
1121 WM Sp. z o.o. Lublin 2 4 <1 <1
1122 Odyssey Sp. z o.o. Toruń 4 4 <1 1 – 4
1123 GISS Sp. z o.o. Warszawa 2 4 <1 <1
1124 Pamex Pharmaceuticals Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 1 4 <1 <1
1125 Xbest.Pl Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 3 4 <1 <1
1126 Druck.Pl Sp. z o.o. Smolec 1 4 <1 <1
1127 CSI B.Marzec, B.Marzec, A.Zasucha S.J. Kraków 4 4 <1 <1
1128 POLYPHARM S.A. Warszawa 5 4 1 – 4 <1
1129 W.P.C. Sp. z o.o. Warszawa 12 4 1 – 4 1 – 4
1130 IGE Sp. z o.o. Pieszyce 10 4 1 – 4 <1
1131 Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. S.K. Wrocław 4 4 1 – 4 <1
1132 Ampacet Polska Sp. z o.o. Warszawa 5 4 1 – 4 4 – 10
1133 Diversey Polska Sp. z o.o. Warszawa 7 4 1 – 4 4 – 10
1134 BEWEX Sp. z o.o. Warszawa 4 4 1 – 4 1 – 4
1135 MPT PIK Grzegorz Kasprowicz, Piotr Kasprowicz, Błażej Pawłowski sp.j. Września 5 4 1 – 4 1 – 4
1136 Rol-Mech Grażyna i Jan Grześko Sp. z o.o. Radymno 5 4 1 – 4 10 – 30
1137 Mebel Art Sp. z o.o. Chróścice 5 4 1 – 4 <1
1138 Spax Polska Sp. z o.o. Wieliczka 11 4 1 – 4 1 – 4
1139 Mada J. Tomalik, M. Obuchowicz Sp. J. Olsztyn 3 4 1 – 4 1 – 4
1140 Italvelutti Polska Sp. z o.o. Brzezna 4 4 1 – 4 4 – 10
1141 DUWI INTERNATIONAL Sp. z o.o. Bieruń 5 4 1 – 4 1 – 4
1142 Indasa Polska Sp. z o.o. Gdańsk 5 4 1 – 4 1 – 4
1143 BOBI – RED S.J. Lublin 5 4 1 – 4 1 – 4
1144 Stecko Meble Gabriela Stecko, Andrzej Stecko sp. j. Szczecin 3 4 1 – 4 1 – 4
1145 Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich DOLTECH Sp. z o.o. Wrocław 1 4 1 – 4 1 – 4
1146 MARESPOL Sp. z o.o. Gdynia 3 4 1 – 4 4 – 10
1147 Lennox Polska Sp. z o.o. Warszawa 4 4 1 – 4 1 – 4
1148 Erowa Technology Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 5 4 1 – 4 1 – 4
1149 Tersteel Group Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 4 4 1 – 4 1 – 4
1150 DQ-PP Sp. z o.o. Police 5 4 1 – 4 1 – 4
1151 Pryzmat Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 4 4 1 – 4 <1
1152 Belinwest Plus Sp. z o.o. Warszawa 4 4 1 – 4 1 – 4
1153 WW Ekochem Sp. z o.o. S.K. Głogowo 6 4 1 – 4 <1
1154 Partlan Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 4 4 1 – 4 1 – 4
1155 Dafi Market S.A. Kielce 4 4 1 – 4 <1
1156 Vistula Group S.A. Kraków 9 4 4 – 10 <1
1157 Top Ten Sp. z o.o. Olsztyn 4 4 4 – 10 1 – 4
1158 PHILIPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4 4 4 – 10 4 – 10
1159 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bistar K. Burak i S-Ka sp.k. Białystok 8 4 4 – 10 1 – 4
1160 CCC S.A. Polkowice 8 4 4 – 10 4 – 10
1161 Eko – Invest Sp. z o.o. Szczecinek 3 4 4 – 10 4 – 10
1162 ABR Sp. z o.o. Mikołów 1 4 4 – 10 1 – 4
1163 ALM Grzegorczyk i Wspólnicy S.J. Lubosz 4 4 4 – 10 1 – 4
1164 Siglo Sp. z o.o. Warszawa 4 4 4 – 10 4 – 10
1165 Extradach Sp. z o.o. S.K. Szczecin 10 4 4 – 10 <1
1166 Ngroup Sp. z o.o. Warszawa 4 4 4 – 10 4 – 10
1167 MERCUS LOGISTYKA Sp. z o.o. Polkowice 10 4 10 – 30 4 – 10
1168 Javena Grygieńć Sp. J. Suwałki 5 4 10 – 30 10 – 30
1169 RIEKER POLSKA Sp. z o.o. Kraków 5 4 10 – 30 30 – 50
1170 PW Tyrex Sp. z o.o. sp.k. Kozy 6 4 10 – 30 <1
1171 ABC System Sp. z o.o. Toruń 3 4 10 – 30 4 – 10
1172 Distance S.A. Poznań 3 4 10 – 30 10 – 30
1173 MEXPOL S.A. Warszawa 7 4 50 – 75 10 – 30
1174 Polbilding Sp. z o.o. S.K. Warszawa 6 4 50 – 75 75 – 100
1175 WAGO ELWAG Sp. z o.o. Wrocław 4 4 75 – 100 >100
1176 Navimor International Com Sp. z o.o. Sopot 3 4 75 – 100 50 – 75
1177 East-Pol Sp. z o.o. Kraków 2 4 75 – 100 >100
1178 PRÓCHNIK S.A. Łódź 2 3 <1 <1
1179 CENREX Sp. z o.o. Warszawa 4 3 <1 <1
1180 MC DIAM Sp. z o.o. Warszawa 2 3 <1 <1
1181 Respol Export – Import Sp. z o.o. Warszawa 3 3 <1 <1
1182 NIKE Poland Sp. z o.o. Warszawa 1 3 <1 <1
1183 HILTI (POLAND) Sp. z o.o. Warszawa 2 3 <1 <1
1184 MERCK Sp. z o.o. Warszawa 3 3 <1 <1
1185 Edam Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. z o.o. Warszawa 3 3 <1 <1
1186 Soyter Components Sp. z o.o. S.K. Izabelin 3 3 <1 <1
1187 ADLER AGRO Sp. z o.o. Zaścianki 2 3 <1 1 – 4
1188 Introl Sp. z o.o. S.K. Katowice 4 3 <1 <1
1189 UTC Fire & Security Sp. z o.o. Gdańsk 1 3 <1 <1
1190 ASTRO Sp. z o.o. Lublin 1 3 <1 <1
1191 KVERNELAND Group Polska Sp. z o.o. Toruń 1 3 <1 1 – 4
1192 Handlowa Spółdzielnia Gorzków Nowy Sącz 4 3 <1 <1
1193 Grupa Konsultingowo-Inżynieryjna Kompleks S.A. Wałbrzych 2 3 <1 <1
1194 Bialchem Group Sp. z o.o. Białystok 1 3 <1 <1
1195 ABET Sp. z o.o. Warszawa 3 3 <1 <1
1196 Medi – Sept Sp. z o.o. Motycz 3 3 <1 <1
1197 BTT AUTOMATYKA Sp. z o.o. Gdańsk 3 3 <1 <1
1198 VICTUS – EMAK Sp. z o.o. Poznań 1 3 <1 <1
1199 M&ST Sp. z o.o. Warszawa 3 3 <1 <1
1200 Häfele Polska Sp. z o.o. Mirków 3 3 <1 <1
1201 PERRY MACHINERY POLAND Ltd Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 2 3 <1 <1
1202 Bufab Poland Sp. z o.o. Gdańsk 4 3 <1 <1
1203 MEDI KOLL S.J. Poznań 2 3 <1 <1
1204 FEROX – ENERGY – SYSTEMS Sp. z o.o. Katowice 5 3 <1 <1
1205 Diagnosis S.A. Białystok 2 3 <1 <1
1206 Procardia Medical Sp. z o.o. Warszawa 2 3 <1 <1
1207 HONEYWELL Sp. z o.o. Warszawa 5 3 <1 <1
1208 PB Technik Sp. z o.o. Warszawa 2 3 <1 <1
1209 IMCD – Polska Sp. z o.o. Warszawa 4 3 <1 <1
1210 Ticon Sp. z o.o. Jasin 1 3 <1 <1
1211 Tin Tours Sp. z o.o. Brzeszcze 2 3 <1 <1
1212 Stryker Polska Sp. z o.o. Warszawa 7 3 <1 <1
1213 Albis Polska Sp. z o.o. Poznań 1 3 <1 <1
1214 Ecco Finishing Polska Sp. z o.o. Warszawa 3 3 <1 <1
1215 JSD Polska Sp. z o.o. Warszawa 3 3 <1 4 – 10
1216 Univar Poland Sp. z o.o. Macierzysz 1 3 <1 <1
1217 Przedsiębiorstwo Music – Info Sp. z o.o. Kraków 2 3 <1 <1
1218 Media – Tech Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 3 <1 <1
1219 Flexico Sp. z o.o. Wrocław 4 3 <1 <1
1220 Macma Polska Sp. z o.o. Mirków 2 3 <1 <1
1221 Schelling Polska Obrabiarki Do Drewna Sp. z o.o. Kijewo 1 3 <1 <1
1222 NAP Sp. z o.o. Warszawa 2 3 <1 <1
1223 Eura – Tech Sp. z o.o. Wejherowo 4 3 <1 <1
1224 Firma Handlowo Usługowa Vimar Sp. z o.o. Krasne 2 3 <1 <1
1225 MEGA MUSIC Sp. z o.o. Sopot 2 3 <1 <1
1226 Polteknik Ltd Sp. z o.o. Miszewko 2 3 <1 <1
1227 Elmarco Technika Świetlna Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 2 3 <1 <1
1228 COMAD Sp. z o.o. Szczecin 2 3 <1 <1
1229 Hydrokrak Sp. z o.o. Bielsko-Biała 2 3 <1 <1
1230 Sanitti Sp. z o.o. Straszyn 4 3 <1 <1
1231 GSK SERVICES Sp. z o.o. Poznań 4 3 <1 <1
1232 AWARTECH A. Chmielewska, A. Petyniak S.J. Kiełczów 2 3 <1 <1
1233 LEDATEL Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Warszawa 1 3 <1 <1
1234 CHEM & POL Sp. z o.o. Warszawa 5 3 <1 <1
1235 Wega-Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 2 3 <1 <1
1236 Witt Sp. z o.o. Dobrodzień 1 3 <1 1 – 4
1237 Industria Polska Sp. z o.o. Kraków 1 3 <1 <1
1238 Api.pl Sp. z o.o. Rąbień 3 3 <1 <1
1239 Interelcom Sp. z o.o. Wrocław 3 3 <1 <1
1240 VAKOMTEK S.A. Poznań 3 3 <1 <1
1241 Nord Electronics Solutions Sp. z o.o. Wrocław 1 3 <1 <1
1242 All Good Sp. z o.o. Kołobrzeg 1 3 <1 <1
1243 Mcpolska.Pl Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 2 3 <1 <1
1244 Voxflor Europe Sp. z o.o. Konin 2 3 <1 <1
1245 LNS Sp. z o.o. Wrocław 3 3 <1 <1
1246 Lodmar Gastro Solution Sp. z o.o. Gniezno 1 3 <1 <1
1247 Aveko Sp. z o.o. Gdynia 2 3 <1 <1
1248 OCEAN-TECH Sp. z o.o. Gdańsk 3 3 <1 <1
1249 Ringer Sp. z o.o. Kawnice-Kolonia 1 3 <1 <1
1250 PAKMAR Sp. z o.o. Warszawa 3 3 1 – 4 1 – 4
1251 Mariteam Polska Sp. z o.o. Gdynia 2 3 1 – 4 <1
1252 EUROCHEMIA Sp. z o.o. Wrocław 6 3 1 – 4 1 – 4
1253 Polstein Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 3 3 1 – 4 1 – 4
1254 Lbb – Papier Sp. z o.o. Iłża 4 3 1 – 4 <1
1255 Medical – Łomża Sp. z o.o. Łomża 2 3 1 – 4 1 – 4
1256 Kawa. Ska Sp. z o.o. Zalesie Górne 4 3 1 – 4 <1
1257 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KRAM Sp. z o.o. Suwałki 4 3 1 – 4 1 – 4
1258 Karo – Biuro Handlu Zagranicznego Sp. z o.o. Toruń 1 3 1 – 4 10 – 30
1259 Wojciech Wójcik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zof – Stal Tychy 1 3 1 – 4 <1
1260 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe EJ Józef Janusz Zamojtuk Jasionówka 4 3 1 – 4 4 – 10
1261 T.K.J. Matuszewski S.J. Grudziądz 10 3 1 – 4 1 – 4
1262 Jorge Sp. z o.o. Czerwieńsk 18 3 1 – 4 <1
1263 Eurotaxpol S.J. Gdańsk 4 3 1 – 4 1 – 4
1264 Efekt Bis Sp. z o.o. S.K. Lublin 3 3 1 – 4 1 – 4
1265 IRIS POLONIA Sp. z o.o. Olsztyn 3 3 1 – 4 1 – 4
1266 Camelia Jarosław Glich, Mariusz Szczypior sp.j. Linowiec 5 3 1 – 4 1 – 4
1267 Maus Electronics Sp. z o.o. Wrocław 4 3 1 – 4 1 – 4
1268 Doschem Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Pruszcz Gdański 3 3 1 – 4 1 – 4
1269 A.P.N. PROMISE S.A. Warszawa 2 3 4 – 10 4 – 10
1270 TEKA POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 2 3 4 – 10 4 – 10
1271 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Giolli Sp. z o.o. Poznań 3 3 4 – 10 4 – 10
1272 Armandia Ejsmont, Iłendo sp.j. Białystok 3 3 4 – 10 4 – 10
1273 Thomas S.J. Świątkiewicz Toruń 3 3 4 – 10 4 – 10
1274 Złompol S.J. Jeziorzany 3 3 4 – 10 4 – 10
1275 Polgabo Sp. z o.o. Warszawa 3 3 4 – 10 4 – 10
1276 Gal Sp. z o.o. Kraków 2 3 4 – 10 10 – 30
1277 Paleta Agnieszka Sobol-Gulbinowicz sp.j. Kobylanka 3 3 4 – 10 4 – 10
1278 MisterM Sp. z o.o. Kraków 10 3 4 – 10 4 – 10
1279 Suek Polska Sp. z o.o. Gdańsk 7 3 4 – 10 <1
1280 Samwha Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 7 3 4 – 10 1 – 4
1281 KM-Metal Machoń sp. j. Blachownia 3 3 4 – 10 4 – 10
1282 TXM S.A. Andrychów 2 3 4 – 10 10 – 30
1283 Wonder Sp. z o.o. Warszawa 4 3 4 – 10 4 – 10
1284 Carega Sp. z o.o. Lubliniec 3 3 4 – 10 1 – 4
1285 Venus Commodities Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 2 3 4 – 10 30 – 50
1286 Sima Trade, Marcin Skwarek, Artur Skwarek S.J. Ząbkowice Śląskie 3 3 4 – 10 4 – 10
1287 Partner XXI Sp. z o.o. Zabrze 3 3 10 – 30 10 – 30
1288 Intervet Sp. z o.o. Warszawa 4 3 10 – 30 10 – 30
1289 KERANISS Sp. z o.o. Warszawa 3 3 10 – 30 10 – 30
1290 STOMIL EAST Sp. z o.o. Sanok 3 3 10 – 30 10 – 30
1291 Terraexim Agroimpex Sp. z o.o. Zakrzewo 2 3 10 – 30 4 – 10
1292 Naftan Sp. z o.o. Oleksze 13 3 10 – 30 1 – 4
1293 Bodex Group Sp. z o.o. Łapy 3 3 10 – 30 4 – 10
1294 EDMAR Marzena i Edward Dziurzyńscy Sp.J. Pobiednik Wielki 2 3 10 – 30 10 – 30
1295 HORTICO S.A. Wrocław 3 3 10 – 30 10 – 30
1296 Mohicana Sp. z o.o. Warszawa 8 3 10 – 30 1 – 4
1297 Artex II Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Milanówek 3 3 30 – 50 10 – 30
1298 OSADKOWSKI – CEBULSKI Sp. z o.o. Legnica 4 3 75 – 100 75 – 100
1299 CHEM POLAND S.A. Warszawa 1 3 75 – 100 >100
1300 Lotos Air Bp Polska Sp. z o.o. Gdańsk 2 3 >100 >100

Źródło : Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z urzędów celnych, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.