Efektywne Firmy 2018 Branży Handlowej

Spośród 51 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w styczniu 2019 r. zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu, tytuł Efektywna Firma 2018 uzyskało 5966 firm branży handlowej, bo stosunek zysku netto do przychodów ze sprzedaży i zrównanych z nimi wyniósł w ich przypadku minimum 3 proc.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Efektywna Firma od 2008 r. Przez jedenaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking efektywnych firm według stosunku zysku netto do przychodów ze sprzedaży i zrównanych z nimi.

Do analizy zostały wybrane te firmy, które w 2016 miały minimum 100 tys. złotych przychodów netto, wykazały zysk netto powyżej 1 tys. zł, a wartość ich kapitału własnego była wyższa niż 1 tys. zł.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył też stosunek zysku netto do przychodów ze sprzedaży.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najbardziej efektywnych firm w Polsce – Efektywne Firmy 2018.

Firmy wymienione w poniższym  rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Efektywna Firma 2018 publicznie na wszystkich nośnikach.

 

Statuetka Efektywna Firma 2018
Płatne są logo Efektywna Firma 2018 oraz  dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Prosimy więc  nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku statuetki Efektywna Firma, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.
Efektywne Firmy 2018 Branży Handlowej 
Lp. Nazwa firmy Siedziba Średni stosunek zysku netto do przychodów ze sprzedaży w  latach 2015 i 2016 r. w proc.
1 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Lądku-Zdroju Lądek-Zdrój 1127,4
2 NAVIMOR INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 768,1
3 Integart Invest IBMT Sp. z o.o. sp.k. Błonie 716,6
4 ROSCO POLSKA Sp. z o.o. Kraków 650,6
5 CEFARM RZESZÓW Sp. z o.o. Toruń 264,3
6 Remes Sp. z o.o. Opalenica 208,8
7 Małopolska Spółka Handlowa A.chwedczuk S.j. Kraków 201,4
8 Biorafineria Lubstów Sp. z o.o. Lubstów 198,2
9 Popioły Przemysłowe Sp. z o.o. Opole 195,9
10 Batory Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 189,2
11 DOMUS Sp. z o.o. Białystok 186,1
12 PTS Rabka Handel Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 178,7
13 Kraton Polymers North East Europe Sp. z o.o. Warszawa 149,8
14 Tabapol Tarnówka S.J. Zabrze 148,5
15 AUTO – PLAST PRODUKT S.A. Września 121,6
16 Pelion S.A. Łódź 120,7
17 Forte – Nowoczesne Protezowanie Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Zielona Góra 117,5
18 INS-EL S.J. Paweł Zdanowski, Izabela Gębicka-Zdanowska Łódź 108,5
19 DOSCHEM Sp. z o.o. Rekcin 105,2
20 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY WIMEX EXPORT-IMPORT M. SIKORA, A. KWOLEK S.J. Katowice 104,2
21 Globex Głuszek I Wspólnicy S.J. Gorzów Wielkopolski 97,6
22 Velosar Polypo Company Sp. z o.o. sp.k. Poznań 96,9
23 ANEK Sroczyński S.J. Warszawa 96,6
24 Finnair S.A. Oddział w Polsce Warszawa 93,6
25 Domino Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 93,1
26 Ineon Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 86,1
27 Orbis Kontrakty Sp. z o.o. Warszawa 85,1
28 GROKOM Sp. z o.o. PW Grodzisk Wielkopolski 84,6
29 Techrail A.Orłowski S.J. Warszawa 84,5
30 Arcelormittal Flat Carbon Europe Oddział W Polsce Dąbrowa Górnicza 81,0
31 Stacja Paliw Zaf Zielińscy, Roszkowska sp. j. Kurzętnik 80,7
32 Interbenz Sp. z o.o. Lędziny 78,8
33 Bitumix Sp. z o.o. Oborniki Śląskie 76,6
34 Ahag Grabska sp.k. Warszawa 73,2
35 Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. Sp.K. Sępólno Krajeńskie 72,9
36 Przedsiębiorstwo Handlowe Bisko S.J. M.Biszczad, J.Skiba Chełm 72,1
37 Arc-Interiors Sp. z o.o. Warszawa 71,7
38 KEY COMPANY S.J. Zaścianki 70,8
39 ELKOND – Kakareko, Olszewski, Panas S.J. Białystok 70,4
40 Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Płock 70,1
41 Hurtownia U Stefana Dodatki Krawieckie Kowalcsy J.G. S.J. Poznań 70,0
42 Eugeniusz Lenczuk i Wspólnicy L De L S.J. Wrocław 69,2
43 WNCL Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 68,9
44 Baltic Service Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Lębork 68,5
45 Navimor Shipbrokers Sp. z o.o. Bojano 67,0
46 Arbo S.J. Rzeszotary 67,0
47 Flyer-Aviation Sp. z o.o. Warszawa 66,5
48 P.p.h.u. Inter $ sp. j. Irena Walczak, Edward Walczak, Waldemar Walczak, Wojciech Walczak Kępno 66,2
49 SPINAKER Sp. z o.o. Swadzim 65,8
50 Spółdzielnia Handlowo Usługowa Samopomoc Koszalin 64,7
51 Unimet S.J. Rzeszów 64,4
52 Instalator S.J. Łomża 63,5
53 Texware I. Gocek S.J. Starowa Góra 63,2
54 Merkury Pawłowscy sp. j. Białystok 61,4
55 Optex Security Sp. z o.o. Warszawa 60,8
56 Gomuła S.J. Tadeusz Gomuła, Mariusz Gomuła Józefów 60,3
57 Green Lights Holding Sp. z o.o. Warszawa 59,5
58 Conrad Company Sp. z o.o. S.K. Porosły-Kolonia 59,5
59 Enka Ślosarczyk O. sp.j. Zabrze 58,6
60 Agata 3 Sp. z o.o. Katowice 58,0
61 Simone Plitzko Corporate Fashion International Sp. z o.o. S.K. Poznań 57,8
62 CDA S.A. Wrocław 56,7
63 Noris Polska Sp. z o.o. Warszawa 56,3
64 Art. -Metal Piguła i Wspólnicy Sp. J. Konin 56,3
65 Auto-Gum Sp. z o.o. Kraków 55,2
66 Bednar Sp. z o.o. Gdańsk 54,9
67 K. S. D. Polska S. Stryjewski, D. Krawczyk Sp. J. Toruń 54,3
68 Agrima Polska Sp. z o.o. Wałcz 53,5
69 Przedsiębiorstwo Sezam A. E. Łazarz i Inni S.J. Kartuzy 53,5
70 Firma Handlowa Midex Sp. J. D.J.Starzycki i M.G. Łabędź Kraków 53,1
71 Welser Profile Sp. z o.o. Kraków 52,9
72 International Partner Papiernik S. J. Kraków 52,8
73 Infocam Sp. z o.o. S.K. Warszawa 52,8
74 F & A Trading Sp. z o.o. Dakowy Mokre 51,8
75 CIS Sp. z o.o. Kleosin 51,7
76 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kartuzach Kartuzy 51,4
77 Altro – Marine Sp. z o.o. Gdańsk 50,7
78 LA SAL Gallery Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 50,5
79 Polmex Pharma Biniecki & Malinowski S.J. Warszawa 50,4
80 ACP PHARMA S.A. Toruń 50,3
81 TBH Polska Sp. z o.o. S.K. Sierosław 50,2
82 Gminna Sp-Nia Samopomoc Chłopska w Kostrzynie Wlkp Kostrzyn 50,1
83 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jadwiga Paprocka Sp.K. Świdwin 50,0
84 PHU DOMAR S.A. Lublin 49,8
85 Kot-Metal Sp. z o.o. Hrubieszów 49,6
86 Konpex Sp. z o.o. Konin 49,2
87 Glantier Sp. z o.o. Głubczyce 49,0
88 Inspiracja Puziuk S.J. Choroszcz 48,9
89 Bebio Sp. z o.o. Warszawa 48,7
90 Sabic Innovative Plastics Poland Sp. z o.o. Warszawa 48,5
91 DPG Michał Zieliński, Marzena Adamczyk S.J. Warszawa 48,4
92 EDIRO Edward I Robert Łukaszewicz S.J. Warszawa 48,3
93 Beauty&Spaexpert Sp. z o.o. i Wspólnicy, Spółka Komandytowa Warszawa 48,0
94 Helios Energy Sp. z o.o. Wrocław 48,0
95 Jordan Matcon Investment Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 47,2
96 BS Marka Sp. z o.o. S.K. Wołomin 46,6
97 Eura – Tech J.Obszyński S.J. Wejherowo 46,2
98 Lysi Polska Sp. z o.o. Gdynia 45,8
99 TST Systems Sp. z o.o. S.K. Mikołów 45,8
100 Uniwersam Sp. z o.o. Sokółka 45,7
101 INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 45,5
102 Creo Sp. z o.o. Bąkowo 45,5
103 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Zawoi Zawoja 45,1
104 MTS Galicja-II Ścianek S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe Nowy Sącz 44,9
105 Alvu Sp. z o.o. Warszawa 44,7
106 Nuovo Technical And Commercial Service Sp. z o.o. Gdańsk 44,6
107 ECON TRADE Sp. z o.o. Warszawa 43,6
108 FIRMENICH Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 43,6
109 Apteka Prywatna Mgr Maria Ciepła Arkadiusz i Paweł Ciepły Sp.j. Sandomierz 43,5
110 PLANNJA Sp. z o.o. Żyrardów 43,2
111 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maxol: Czesław Bujnowski i Ryszard Świtek -sp.j. Suchedniów 43,2
112 Delikatesy Mini – Europa S.J. Warszawa 42,3
113 BST POLSKA Sp. z o.o. Poznań 42,1
114 J&S ENERGY S.A. Warszawa 41,9
115 BRAMID Sp. z o.o. Braniewo 41,7
116 Tools Sp. z o.o. Gdańsk 41,2
117 INTERACTIVE Sp. z o.o. Lębork 41,1
118 Vimec Polska Sp. z o.o. Warszawa 41,1
119 Natmax Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 41,0
120 Nesperta Sp. z o.o. Luboń 40,9
121 Nowa Sp. z o.o. Biłgoraj 40,4
122 Signal F SB Sp. z o.o. S.K. Luboń 40,4
123 Widziszwszystko Limited S.K. Gorzów Wielkopolski 39,7
124 Mitramed S. J. Paweł Wysocki, Piotr Wachaczyk Warszawa 39,7
125 TM Invest Sp. z o.o. Szczecin 39,4
126 Stanren Sp. z o.o. Mycielin 39,3
127 Media Dialog Sp. z o.o. Warszawa 39,2
128 Valeant Sp. z o.o. Europe S.J. Rzeszów 39,1
129 Home Textil S.A. Korzkwy 39,0
130 FAGRON Sp. z o.o. Kraków 39,0
131 HAVO Sp. z o.o. Białystok 38,9
132 Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 38,8
133 Mayr-Melnhof Karton Polska Sp. z o.o. Poznań 38,5
134 Mairim Sp. z o.o. Gdynia 38,2
135 Consenta Sp. z o.o. Gdynia 37,9
136 Profithome Sp. z o.o. S.K. Warszawa 36,9
137 Transcom International S.J. Paczków 36,9
138 Liny Stalowe Brugg Sp. z o.o. S.K. Stobiec 36,6
139 Eleccio Sp. z o.o. Opoczno 36,6
140 MP40 Sp. z o.o. Warszawa 36,2
141 Ośrodek Usług Technicznych MEZAR Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 36,0
142 SFS Polska Sp. z o.o. Kraków 35,7
143 Eurobudtrade Sp. z o.o. Warszawa 35,3
144 Sebbin Polska Sp. z o.o. Katowice 35,3
145 Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o. Gdańsk 35,3
146 Europnet Sp. z o.o. S.K. Kruszyna 35,0
147 S.A.S. S.J. Świdnica 35,0
148 Rurexpol Sp. z o.o. Częstochowa 34,8
149 Soyter Components Sp. z o.o. Klaudyn 34,7
150 Burgo Polska Sp. z o.o. Warszawa 34,6
151 OIL Transfer Investment Sp. z o.o. Suwałki 34,5
152 E-R2 Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 34,2
153 P P H Exima Agriculture 2000 S. J. Jeziorko 34,2
154 Agamet Sp. z o.o. S.K. Marki 34,0
155 Polgrop Sp. z o.o. Sopot 33,9
156 Compan – IT S.K. Jelenia Góra 33,7
157 PVG Sp. z o.o. S.K. Szczecin 33,6
158 Eko – Invest Sp. z o.o. Szczecinek 33,5
159 Centrum Handlowe Ryś Sp. z o.o. Sanok 33,4
160 MK Systems Sp. z o.o. Lublin 33,4
161 Versalis International Societe Anonyme S.A. Oddział w Polsce Warszawa 33,3
162 F. H. Roan E. i M. Włodarczyk Sp.J. Kraków 33,3
163 Domowe Sanatorium – Zimnoch, S.J. Białystok 33,3
164 UV Colorsystem Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Białystok 33,2
165 Fagum Stomil Sp. z o.o. Łuków 32,9
166 Perfumeria Quality Missala sp.j. Warszawa 32,7
167 NOVUS Polska Sp. z o.o. Warszawa 32,6
168 Homesys Polska Sp. z o.o. Warszawa 32,5
169 Profis Over Europe Sp. z o.o. Spółka Komandtowa Klembów 32,4
170 Pakom Sp. z o.o. Chwaszczyno 32,3
171 Grand Invest Sp. z o.o. Warszawa 32,3
172 Cefor Sp. z o.o. Płock 32,1
173 P&P Medical Sp. z o.o. sp.k. Białystok 31,9
174 A.I. Polska Sp. z o.o. Warszawa 31,9
175 RADMIN S.J. Wilczyńscy i Mąkosa Radom 31,8
176 Atlantic Marine Sp. z o.o. sp.k. Augustów 31,7
177 Agroconsult M. Maciejewski, W. Dubiela sp.j. w likwidacji Serock 31,7
178 Protektor S.A. Lublin 31,6
179 BMC Craft Ibmt Sp. z o.o. S.K. Błonie 31,6
180 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Starnet Sp. z o.o. Słupsk 31,5
181 Przedsiębiorstwo Handlowo-Spedycyjne Petek Rupik I Tarnówka S. J. Zabrze 31,4
182 Igrasil Sp. z o.o. Warszawa 31,2
183 Techmed Lidziński, Pawłowski, Kandefer S.J. Kobylnica 31,1
184 ROMA MODE Sp. z o.o. Szczecin 31,0
185 Par. Bakuła sp. j. Gdańsk 30,9
186 71media.Pl S.A. Wrocław 30,8
187 Export-Import Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Saymon Sp. z o.o. Gdynia 30,8
188 MG Concept Sp. z o.o. Warszawa 30,8
189 Smartlife Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 30,7
190 PHU MART S.A. Bytów 30,6
191 Narbud Market Budowlano-Ogrodniczy Dom I Ogród Sp. z o.o. Narew 30,6
192 BD Poland Sp. z o.o. Konstantynówek 30,5
193 FDE Sp. z o.o. Warszawa 30,4
194 ICL Polska Sp. z o.o. Warszawa 30,2
195 Brzeskie Centrum Handlowe MARKO Zakład Pracy Chronionej Scelina Marek i Spółka S.J. Brzeg 30,1
196 SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW Oborniki 30,0
197 Kipp Polska Sp. z o.o. Wrocław 29,7
198 Axes Raczyński i Łastowski sp.j. Gdańsk 29,7
199 Carten Sp. z o.o. Warszawa 29,6
200 Ekohigiena Aparatura Ryszard Putyra sp. j. Środa Śląska 29,6
201 BGM Molydal S.J. C. Borowiecki R. Gil Sobótka 29,6
202 Vapefun Sp. z o.o. Gdańsk 29,6
203 Desa Unicum S.A. Warszawa 29,5
204 Foxlane Sp. z o.o. Warszawa 29,5
205 PH Polder i Rajder Derkacz S.J. Sieradz 29,4
206 Vimex Center Sp. z o.o. Gdańsk 29,4
207 Europe Distribution Group Sp. z o.o. Kryniczno 29,3
208 ELMET Sp. z o.o. Warszawa 29,1
209 Agentools Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 29,0
210 Niko-Med Sp. z o.o. Białystok 29,0
211 Agra Glapiński Sp.J. Opole 29,0
212 Hexo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rumia 28,9
213 Biopoint S.J. Stawiguda 28,8
214 TBR Polska Sp. z o.o. Opole 28,8
215 Demps Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 28,7
216 KATPOL Wajcowicz i Wspólnicy S. J. Lubin 28,6
217 Docufield Sp. z o.o. sp.k. Poznań 28,6
218 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paal Andrzej Pieszak, Andrzej Lis S.J. Środa Wielkopolska 28,5
219 Warsfoll – Zyśk, Tarnowicz sp.j. Warszawa 28,3
220 Fast M.J. Orszańscy Sp.j. Łódź 28,3
221 Maxx10group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 28,2
222 Święty Wojciech Dom Medialny Sp. z o.o. Poznań 28,1
223 Wega-Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 28,1
224 MT Power Sp. z o.o. Pianowo 28,0
225 Happet Sp. z o.o. Poznań 27,9
226 BTLB Bitumex Sp. z o.o. S.K. Jędrzychowice 27,9
227 GTM-Mobil M-T T. Walisiewicz S.K. Warszawa 27,8
228 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe ELMAT S.A. Jaryszki 27,5
229 JJH MEDICAL Sp. z o.o. S.K. Warszawa 27,5
230 Naturhouse Sp. z o.o. Łódź 27,5
231 Comac International Sp. z o.o. Warszawa 27,5
232 TLI Sp. z o.o. Bielawa 27,5
233 Inkom Instruments Sp. z o.o. S.K. Warszawa 27,5
234 Radioautomatyka Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 27,5
235 Muro Sp. z o.o. Mroków 27,5
236 PREGO S.A. Bielawa 27,3
237 Rolkomplex Sp. z o.o. Górno 27,3
238 Mcpolska.Pl Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 27,2
239 MARTOM II S.J. Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Zawidów 27,2
240 Hager Polonia Sp. z o.o. Wrocław 27,1
241 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jabłonnie z siedzibą w Legionowie Legionowo 27,1
242 Imaco M. Kania sp.k. Warszawa 27,1
243 Tak Pharma Sp. z o.o. Warszawa 27,1
244 Polnet ID Sp. z o.o. Psary Małe 27,0
245 Firma AZET Cz. M. Szczepaniak S.J. Leszno 27,0
246 KEMIN POLAND Sp. z o.o. Warszawa 26,9
247 Malkom D. Malińska I Wspólnicy Sp.J. Warszawa 26,9
248 Rebeltec Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26,9
249 ACTIV PACHOLCZYK TOMASZ Wrocław 26,8
250 Techniki Lakiernicze Sołtysiak S.J. Bieruń 26,8
251 Fado Sp. z o.o. w Organizacji sp.j. Kraków 26,7
252 Derland Sp. z o.o. Warszawa 26,7
253 Polman, A. Cellary, E. Wysoczańska, M. Cellary, Sp.J. Michałowice 26,7
254 SEA LIGHT Sp. z o.o. Gdańsk 26,7
255 Fabimex S.J. Warszawa 26,6
256 LHM Sp. z o.o. Warszawa 26,6
257 Abic Polska Sp. z o.o. Śrem 26,6
258 Konitec Sp. z o.o. sp.k. Olsztyn 26,6
259 WINDSPORT Andrzej Roszkowski, Maksymilian Śpiewak S.J. Kraków 26,5
260 Wacker – Chemia Polska Sp. z o.o. Warszawa 26,5
261 Vitrum – Krzysztof Maciejewski S.J. Pruszków 26,5
262 DROTEX Sp. z o.o. Warszawa 26,5
263 Immo Muszkieterowie Polska Sp. z o.o. Swadzim 26,3
264 SOFTIN Sp. z o. o. P U P Wrocław 26,3
265 Centrum Handlowe Jantar Sp. z o.o. Lębork 26,3
266 Advertise Group Sp. z o.o. Sp.K. Gliwice 26,2
267 METALEXPORT – S Sp. z o.o. Warszawa 26,2
268 Cloud Power Sp. z o.o. Warszawa 26,2
269 Spectra Lighting Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26,1
270 Gold – Pol Jastrzębscy S.J. Warszawa 26,1
271 PHP ALEXIS S.J. Warszawa 26,1
272 PPHU Westech Sp. z o.o. Kielce 26,1
273 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Mrągowo 26,1
274 Canpol Art&Smart Sp. z o.o. sp.k. Poznań 26,0
275 Hafrox Sp. z o.o. S.K.A. Opole 26,0
276 Euroterm Nowa Sp. z o.o. S.K. Przemyśl 26,0
277 Firma Handlowa Geko Grzegorz Kowalczyk Kietlin 25,9
278 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowo-Handlowe Bukorol Sp. z o.o. Bukowie 25,9
279 FALKON G.SOKÓŁ I S-KA – S.J. Sosnowiec 25,9
280 Rafbol BRW S.J. Żernica 25,9
281 APA Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kobylnica 25,8
282 Test Systemy Uszczelniające J.,W. Okularczyk M.,M. Stępień S.J. Częstochowa 25,8
283 PUH SZUPEX Dystrybucja Farmaceutyczna Jan Szupina, Piotr Szupina S.J. Żywiec 25,7
284 Lemon Fashion Sp. z o.o. S.K. Poznań 25,7
285 Promidea Central Europe Sp. z o.o. Piaseczno 25,7
286 Marine Center Sp. z o.o. Gdańsk 25,6
287 Aliga – Katarzyna I Paweł Gałązka S.J. Warszawa 25,5
288 Pulimed Sp. z o.o. Polskie Usługi Laboratoryjne i Medyczne Warszawa 25,5
289 ATDV Sp. z o.o. Poznań 25,5
290 Medsolution Sp. z o.o. Siechnice 25,3
291 Vision Comfort Sp. z o.o. S.K. Otwock 25,3
292 CT CREATIVE TEAM S.A. Warszawa 25,3
293 Raban Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 25,2
294 Chemetall Polska Sp. z o.o. Warszawa 25,1
295 Bowa International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotkowo 25,1
296 Phu Ewmar Sp. J. P.Rabiega S.Nyczak Kościan 25,0
297 Tormec Reduktor P. Mariański, D. Tomicki, Z Wiśniewski S.J. Toruń 25,0
298 OZ Pharma Sp. z o.o. Opole 25,0
299 Rail-Mil Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 24,9
300 MMCC Polska Dariusz Muszyński Grażyna Jaworska – sp.j. Wrocław 24,8
301 SPA Land Sp. z o.o. Warszawa 24,8
302 As Crop Sp. z o.o. Poznań 24,7
303 INTER – TECHNIK Sp. z o.o. Przeds. Innowacyjno – Wdrożeniowe Zgorzelec 24,7
304 Ecovarm Sp. z o.o. Pierzchnica 24,6
305 G.E.A. S.J. Warszawa 24,5
306 SIEF Sp. z o.o. Stęszew 24,4
307 Dynamic – Seat Beata Król-Miezianko S.J. Oleśnica 24,4
308 Remede Sp. z o.o. Łąka 24,4
309 Taxipharm Sp. z o.o. Poznań 24,3
310 Chemia Legnica Sp. z o.o. Legnica 24,3
311 Apla Amerykańskie Technologie Sitodruku Edwin Kuffel S.J. Sopot 24,2
312 Epitress Sp. z o.o. S.K. Warszawa 24,2
313 Begerman Sp. z o.o. Katowice 24,1
314 Alan Sp. z o.o. Poznań 24,1
315 JASPER Sp. z o.o. Kraków 24,1
316 IQ Prisma Sp. z o.o. Opole 24,0
317 Shori International Sp. z o.o. Warszawa 24,0
318 Lupher S.J. Import-Export Maszyn i Urządzeń Budowlanych Wielopole 24,0
319 Jadan Automatyka Sp. z o.o. Wrocław 23,8
320 Jott Joanna i Leonard Pieraccy S.J. Szczecin 23,7
321 3D Sp. z o.o. Lublin 23,6
322 KFD Sp. z o.o. Warszawa 23,6
323 Laser Pro Sp. z o.o. Wrocław 23,6
324 INPOL-KRAK Sp. z o.o. Kraków 23,6
325 Spin Elektronik Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 23,6
326 Klasa Sp. z o.o. Warszawa 23,5
327 Slavi Sp. z o.o. S.K. Lędziny 23,5
328 F.I. Manta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zawadzkie 23,5
329 Rato Industrial Solutions Sp. z o.o. S.K. Rumia 23,4
330 EVERTS-POL Sp. z o.o. Warszawa 23,3
331 IQU Systems Sp. z o.o. sp.k. Olsztyn 23,3
332 EDC Poterek Sp.J. Ożarów Mazowiecki 23,3
333 Stillgard Sp. z o.o. Rokocin 23,3
334 ELTE GPS Sp. z o.o. Kraków 23,3
335 Kegel – Błażusiak Trade Sp. z o.o. Sp.K. Nowy Targ 23,2
336 Real Line Rlm Sp. z o.o. sp. k. Warszawa 23,2
337 Lapena Nagorka S.J. Warszawa 23,1
338 Stacja Paliw W. Rak S. J. Bolesławiec 22,9
339 Evonik Performance Materials GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 22,9
340 Tasc Technology Bis Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 22,8
341 Biuro Projektowo – Handlowe Klimatech S.J. Wrocław 22,8
342 Polit-Elektronik Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22,7
343 Bio-Kosmetyka Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janina Skórczyńska, Bożena Bieńkowska, Leszek Skórczyński, sp.j. Wrocław 22,7
344 Xbest.Pl Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 22,7
345 Mag Krak Sp. z o.o. Kraków 22,6
346 Centrum Handlowe TGG Sp. z o.o. Wrocław 22,6
347 Ventosystem Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22,6
348 NFK J. Kopa S.J. Rąbień 22,6
349 Grupa Inwestycyjno Kapitałowa GIK Sp. z o.o. Sulechów 22,6
350 Tomek Firma Handlowa Tomkowiakowie S.J. Poznań 22,6
351 Beam P. Podbielski S.J. Szczecin 22,5
352 Pamexpol Sp. z o.o. Warszawa 22,5
353 Sumaris Sp. z o.o. S.K. Złotniki 22,5
354 Sunerzha Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 22,5
355 Bimo Tech Sp. z o.o. Wrocław 22,5
356 Aisko Artur Jackowicz Sp. J. Magdalenka 22,4
357 Żyleta Sp. z o.o. Warszawa 22,4
358 Lemken Polska Sp. z o.o. Żalęcino 22,4
359 SPIRAX SARCO Sp. z o.o. Warszawa 22,3
360 Naturell Polska S.A. Kraków 22,3
361 Hass Wasiluk sp.j. Białystok 22,3
362 Pneumatig A. Wojciechowski L. Wojciechowski S. J. Gdynia 22,3
363 Robertech Piotr Mazur & Robert Socha S.J. Pilzno 22,3
364 Cosmo Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 22,2
365 KM & BM Sp. z o.o. Pszczyna 22,2
366 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stoper-Bis Mariusz Radomski i Aleksandra Radomska S.J. Bydgoszcz 22,2
367 Meublinter Sp. z o.o. Oborniki 22,2
368 Heygen Sp. z o.o. S.K. Wodników Górny 22,1
369 Petrotech Sp. z o.o. Szczecin 22,1
370 Norpol Sp. z o.o. Goleniów 22,0
371 METAL-MARKET G. KUPCZYŃSKA J. CYCOŃ S.J. Sosnowiec 22,0
372 Firma Handlowa SAKS S.J. Richert Mirosław i S-Ka Pruszcz Gdański 22,0
373 Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych S.J. Gdańsk 21,9
374 COMDREV.PL Sp. z o.o. Szczecinek 21,9
375 Onico Gas Sp. z o.o. Warszawa 21,8
376 Leader Tech Ltd Sp. z o.o. Wielki Konopat 21,8
377 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Remark sp.j. Ewelina Mikulska, Robert Mikulski Żagań 21,8
378 Nanochemie Sp. z o.o. S.K. Kraków 21,8
379 Jorge Sp. z o.o. Czerwieńsk 21,8
380 Baryt Sp. z o.o. Warszawa 21,7
381 Andel Technology Polska Sp. z o.o. Mirków 21,7
382 Ideapack Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 21,7
383 Statim Integrator Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 21,6
384 ROLMEX – Misiuda S. J. Kielce 21,6
385 TPL Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 21,6
386 Eprus Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 21,6
387 Sovrana Polska S.J. M. Szastak, R. Kaim Olkusz 21,6
388 OEX S.A. Warszawa 21,6
389 Thyssenkrupp Materials Trading Poland Sp. z o.o. Katowice 21,5
390 Quest – Dystrybucja Sp. z o.o. Wrocław 21,5
391 A20 Sp. z o.o. Gdańsk 21,5
392 Stewopol Ms Sp. z o.o. S.K. Tczew 21,4
393 International Cleaning Services Polska Z. Kotłowski, H. Kotłowska Sp.J. Mosty 21,4
394 Polimex.net Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 21,4
395 Cryoprofil S.A. Warszawa 21,3
396 Technologies 4ALL Sp. z o.o. S.K. Krążkowy 21,3
397 U Złotego Źródła Plus Weiss Paniączyk S.J. Poznań 21,3
398 Gerpol Joint Venture Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 21,3
399 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ELJOT Jacek Jurkiewicz, Włodzimierz Lewandowski Sp.J. Kowalewo Pomorskie 21,2
400 Nordson Polska Sp. z o.o. Warszawa 21,2
401 Ośrodek Innowacyjno-Wytwórczy Prima-Energia Sp. z o.o. Gdańsk 21,2
402 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Mgs S.j. Gniechowice 21,2
403 Fortuna – Oil Sp. z o.o. Żyrardów 21,1
404 Propap Poland Sp. z o.o. Wrocław 21,1
405 Wielkopolska Giełda Odzieżowa Sp. z o.o. Poznań 21,1
406 Samar S.J. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marcin Saulicz, Michał Saulicz Opole 21,0
407 Labo Baza Zawielak i Wspólnicy S.J. Jelonek 21,0
408 Royal Canin Dystrybucja Sp. z o.o. Niepołomice 20,9
409 Construsoft Sp. z o.o. Poznań 20,9
410 BAMAR – POL S.J. Opole 20,9
411 Hydro Aluminium Rolled Products Polska Sp. z o.o. Kraków 20,9
412 Silesian Pharma Sp. z o.o. Katowice 20,9
413 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Elblągu Elbląg 20,9
414 Hibiskus Sp. z o.o. Warszawa 20,9
415 Przedsiębiorstwo AMS Sp. z o.o. Jagodnik 20,8
416 Celgene Sp. z o.o. Warszawa 20,8
417 Timago International Group Sp. z o.o. i Spółka – Sp. Komandytowa Bielsko-Biała 20,8
418 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Xenon Z.Opala, M.Radek, A.Radek sp.j. Koszalin 20,8
419 Mcalpine Polska Krysiak -S. J. Karpin 20,7
420 SAMBUD – 2 Sp. z o.o. Kraków 20,7
421 Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna DREWMET Wacław Pajda, Józefa Pajda Sp.J. Mogilany 20,6
422 Essels International Sp. z o.o. Warszawa 20,6
423 ARGIP Sp. z o.o. Poznań 20,6
424 Norgpol Czerwiński S.J. Warszawa 20,5
425 PPH Galfarm Sp. z o.o. Kraków 20,5
426 Myla T. Terra Firenze Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 20,5
427 Medaccess Sp. z o.o. S.K. Warszawa 20,5
428 DAP Sp. z o.o. Miszewo 20,5
429 Medsystems Sp. z o.o. Lublin 20,4
430 Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. S.K. Lesznowola 20,4
431 Terra Mare Investment Sp. z o.o. Gdynia 20,4
432 Novisc Pharma Sp. z o.o. Warszawa 20,3
433 Dehak Sp. z o.o. sp.k. Katowice 20,3
434 RECKITT BENCKISER (Poland) S.A. Nowy Dwór Mazowiecki 20,3
435 Gasso Polska Sp. z o.o. S.K. Wilamowice 20,2
436 Voiter Sp. z o.o. Poznań 20,2
437 Zatoka Sp. z o.o. S.K.A. Starogard Gdański 20,2
438 Würth Elektronik Polska Sp. z o.o. Wrocław 20,2
439 Amberpoint Sp. z o.o. Gdańsk 20,2
440 Zwick Roell Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 20,2
441 Industrial Division Sp. z o.o. Wrocław 20,1
442 4Kids Dystrybucja S.Szymla, M.Węgrzyn sp.j. Kraków 20,1
443 Euro Vinyl Sp. z o.o. Macierzysz 20,1
444 Market Raj Kozarzewscy i Smoczyński S.J. Sulejówek 20,1
445 GISS Sp. z o.o. Warszawa 20,1
446 Global Concepts 2000 Polska Sp. z o.o. Szczecin 20,0
447 Viking Supplynet Sp. z o.o. Warszawa 20,0
448 Therma-Klim Sp. z o.o. S.K. Wrocław 20,0
449 LEDATEL Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Warszawa 20,0
450 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Biuroservice Sp. z o.o. Kraków 20,0
451 Arka Corporation Sp. z o.o. Gdańsk 20,0
452 Partner XXI – Respol Sp. z o.o. Szczecin 20,0
453 RIVER Jacek Bator S. J. Kraków 19,9
454 King Tony Polska M. Chudy, J. Siemienas, M. Szymankiewicz Sp.J. Komorniki 19,9
455 CFT Polska Sp. z o.o. Tychy 19,9
456 Bioveta Polska Sp. z o.o. Warszawa 19,9
457 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Sławków Sławków 19,9
458 Auto Centrum Dębowscy Sp.J. Siedlce 19,8
459 Madorin E. Daniszewski, A. Hryszko, J. Karpiuk Sp. J. Białystok 19,8
460 LDP Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 19,7
461 Raw-Pol Stefański S.J. Rawa Mazowiecka 19,7
462 MG LED Light Sp. z o.o. Pleszew 19,7
463 Polver Sp. z o.o. S.K. Kraków 19,7
464 Design Light Sp. z o.o. Głuchołazy 19,6
465 Ursapharm Poland Sp. z o.o. Łomianki 19,6
466 Noblelink Sp. z o.o. S.K. Tychy 19,6
467 Prozam S.J. Kalisz 19,6
468 Cmyk Sp. z o.o. Agencja Reklamowo – Handlowa Kielce 19,6
469 Petro-Kompleks Marek Klęczar i Wspólnicy Sp. j. Nowa Wieś 19,5
470 Befashion Sp. z o.o. Warszawa 19,5
471 Salonika S. Konarski; A. Wasilewska Sp.j. Lublin 19,5
472 Przedsiębiorstwo Multi Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Opole 19,5
473 Gaztech Sp. z o.o. S.K. Płock 19,5
474 Aqua Lab A.Sierzputowski i Wspólnicy S.J. Warszawa 19,4
475 Pezetel Aviation Sp. z o.o. Warszawa 19,4
476 Nlab B. Pałys M. Pałys S.J. Warszawa 19,4
477 AGA S.J. Gdynia 19,3
478 Milan Polska Sp. z o.o. Raszyn 19,3
479 RAUSCHERT Sp. z o.o. Mysłakowice 19,3
480 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Larion LTD Sp. z o.o. Katowice 19,3
481 Firma Handlowa Annco Krzysztof Pierścionek i Mirosław Szary sp.j. Kraków 19,3
482 Meblotechnika Sp. z o.o. Kleszczewo 19,3
483 Elitel sp. z o.o. Warszawa 19,3
484 Silcare Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 19,2
485 Zasilanie.Com Sp. z o.o. Spółka Komadytowa Sopot 19,2
486 Centrum Budowlane Stanisław i Marcin Guzowicz S.J. Darłowo 19,2
487 TECHNOZBYT – WITAN S.J. Gdańsk 19,2
488 TIMLER Sp. z o.o. Grupa Kapitałowa Wrocław 19,2
489 Bestsellers Distribution Sp. z o.o. Warszawa 19,2
490 Newell Poland Sp. z o.o. Poznań 19,1
491 Firma Handlowa JAWRO Jacek Wroniecki Ostrzeszów 19,1
492 Forsales Sp. z o.o. Warszawa 19,1
493 Galilu sp.j. – Warynia Grela, Agnieszka Łukasik Warszawa 19,1
494 10Clouds Sp. z o.o. Warszawa 19,1
495 Cda Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 19,0
496 Astra Concept Sp. z o.o. Warszawa 19,0
497 J.Chodacki, A.Misztal, Medica sp.j. Lubin 19,0
498 KTR – Polska Sp. z o.o. Kraków 19,0
499 Romex Sp. z o.o. Legnica 19,0
500 Pro Metis Sp. z o.o. Prudnik 19,0
501 Eurofluid Poland Sp. z o.o. sp.k. Kielce 18,9
502 Firma DAX S.J. Katowice 18,9
503 OPTIMAL A. Ostafin J. Wójcik S.J. Krosno 18,9
504 Biatech Sp. z o.o. Zaścianki 18,9
505 Indusoft Polska Sp. z o.o. Wrocław 18,9
506 Kontex Balcerek sp.j. Suchy Las 18,9
507 Polstar Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 18,8
508 Yasumi Sp. z o.o. S.K. Kalisz 18,8
509 Wojciech Wójcik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zof – Stal Tychy 18,8
510 TESA TAPE Sp. z o.o. Poznań 18,8
511 Sbc Europe Bis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18,8
512 Womag Bułajew, Zadrożny Sp.J. Wrocław 18,8
513 Indigo Europe Sp. z o.o. Gdynia 18,8
514 Skrzeszewscy S.J. Busko-Zdrój 18,7
515 Ekomed Sp. z o.o. Warszawa 18,7
516 Vabene Sp. z o.o. Sękowo 18,7
517 PASAŻ Sp. z o.o. Przeźmierowo 18,7
518 Ran Plus Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 18,6
519 Vitasystems Sobczak i Wspólnicy S.J. Warszawa 18,6
520 Lubmedical Sp. z o.o. Sp.K. Lublin 18,6
521 Digiprint Pl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18,6
522 AMUN Sp. z o.o. Wydawnictwo Artystów Malujących Ustami i Nogami Racibórz 18,6
523 Partex Marking Systems Sp. z o.o. Lubicz Dolny 18,6
524 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BHP – System Beata Raszewska, Jacek Raszewski Sp.J. Radom 18,6
525 Lenzkes Techniki Mocowania Sp. z o.o. Poznań 18,6
526 Enza Zaden Poland Sp. z o.o. Warszawa 18,6
527 PPHU MACHBUD S.J. Tadeusz Machalski, Anna Kowalska Częstochowa 18,6
528 La Marru Polska Sp. z o.o. Mikołów 18,6
529 Helikon-Tex Sp. z o.o. Wrocław 18,5
530 Selprima Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18,5
531 AJS Parts Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 18,5
532 Geoinf Głydziak Sp. J. Płock 18,5
533 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Art-Hen sp.j. H i A Zdrzałek Racibórz 18,4
534 COL Way M.Turek, J.Zych S.J. Koleczkowo 18,3
535 Bipromasz Bipron Trading S.A. Warszawa 18,3
536 Essential Takana Sp. z o.o. sp.k. Janki 18,3
537 Mico Electric Sp. z o.o. Nowe Oborzyska 18,3
538 Syngen Biotech Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 18,3
539 Vagner Sp. z o.o. Zielona Góra 18,2
540 Chore – Time Europe Sp. z o.o. Strykowo 18,2
541 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe STOLLIDO Lidia i Stanisław Kulejewscy S.J. Cyganka 18,2
542 NEWIS Sp. z o.o. Trzebnica 18,2
543 Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Horn Sp. z o.o. Gdynia 18,2
544 Louis Vuitton Polska Sp. z o.o. Warszawa 18,1
545 Inter Decor Pro Sp. z o.o. Warszawa 18,1
546 Casys Sp. z o.o. Warszawa 18,1
547 Filip i S-ka Dromader S.J. Łódź 18,1
548 Maspol Mikulski Jurand & Zychowicz Stanisław S.J. Nowy Sącz 18,1
549 Texim Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 18,1
550 Sowwa Sp. z o.o. Warszawa 18,1
551 Elektrit Sp. z o.o. Łapy 18,0
552 Inv Poland Sp. z o.o. S.K. Kraków 18,0
553 Stego Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 18,0
554 AWD Interior S.J. B. Rajewska i S-Ka Bielsko-Biała 18,0
555 BNI Sp. z o.o. Amapola Sp.K. Warszawa 18,0
556 Maro S.J. Firma Produkcyjno Handlowa Bąków 18,0
557 STARFAX Ireneusz Maranowski, Mariusz Wyszyński Sp.J. Warszawa 18,0
558 Hurtownia Oświetlenia Lux Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17,9
559 Pro Vita Polska Sp. z o.o. S.K. Strzelce Opolskie 17,9
560 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lubinie Lubin 17,9
561 Good-Belts Sp. z o.o. S.K. Poznań 17,9
562 Cintamani Poland S.J. Piaseczno 17,9
563 Poltechnik Sp. z o.o. sp.k. Miękinia 17,9
564 PHU JAWOR Genowefa Grajkowska, Regina Libner S.J. Mogilno 17,9
565 Kadefarm Sp. z o.o. Sierosław 17,9
566 HARTMANN – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 17,9
567 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Atest Krupnik sp.j. Bytom 17,9
568 Drip – Pol Sp. z o.o. Warszawa 17,9
569 Autoimex Sp. z o.o. sp.k. Marki 17,8
570 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Eurotom sp. z o.o. Warszawa 17,8
571 FIMTEC-Polska Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 17,8
572 Poltex Sp. z o.o. Poznań 17,8
573 Komandor Warszawa S.A. Marki 17,8
574 Danomar D. Noske S.J. Rumia 17,8
575 Inelektra Sp. z o.o. Warszawa 17,8
576 Powergate Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 17,7
577 Techno Plus Janusz Baranowski S.J. Gdańsk 17,6
578 Autocentrum Waldemar Nowak, Mirosław Sikorski sp.j. Płock 17,6
579 Hydrosan J. Klęczaj, E. Klęczaj, I. Klęczaj, J. Siara S.J. Radom 17,6
580 Firma Handlowa Mueller-Janoszka, Alfred Mueller, Krzysztof Janoszka S.J. Zbrosławice 17,5
581 Inter-Plast Z. Bodziachowska Kluza S.J. Częstochowa 17,5
582 Z. Karczmarczyk i Wspólnicy Biuro Łożysk Tocznych Biloz S.J. Warszawa 17,5
583 Gotta Sp. z o.o. Promnice 17,5
584 Green Steam Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Dojazdów 17,5
585 Enamor Sp. z o.o. Gdynia 17,5
586 EURO SKLEP S.A. Bielsko-Biała 17,5
587 Westerberg Sp. z o.o. Jaworzno 17,4
588 Altimus-Tech Sp. z o.o. Warszawa 17,4
589 Kemppi Sp. z o.o. Warszawa 17,4
590 Farmar Kozak S.J. Bielsko-Biała 17,4
591 Febumed Ferenc sp.k. Warszawa 17,4
592 LOJACK S.A. Warszawa 17,3
593 Wiko Klebetechnik Sp. z o.o. Częstochowa 17,3
594 Cefla Polska Sp. z o.o. Warszawa 17,3
595 TECH – TRADING Sp. z o.o. Chorzów 17,3
596 Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o. Piaseczno 17,3
597 Munters Sp. z o.o. Oddział w Polsce Gdańsk 17,3
598 Cebitgroup EP Sp. z o.o. Sp.J. Wrocław 17,2
599 Arimex PWC Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 17,2
600 Elekta Sp. z o.o. Warszawa 17,2
601 Irma Sp. z o.o. sp.k. Siepraw 17,2
602 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE „ARIMPEX” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Radlin 17,2
603 Biokom S.J. Raszyn 17,1
604 Merkator S.j. Gliwice 17,1
605 Wikan Kanert S.J. Katowice 17,1
606 Muco Sp. z o.o. Gdynia 17,1
607 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Inter – Technik Spółka Z Ograniczoną Odpo Wiedzialnością S. K. Zgorzelec 17,1
608 Delta Service Stanisław Echilczuk, Iwona Kuziuk, Robert Wargenau S.J. Zielonka 17,1
609 UNI-SERW D. Głowacki, W. Borowski S.J. Grudziądz 17,1
610 Sułowski Grzegorz York Hurtownia Radom 17,1
611 Alfa – Zeta Sp. z o.o. Łódź 17,1
612 Epi Sp. z o.o. Wrocław 17,1
613 PPM Innowacje Sp. z o.o. S.K. Wrocław 17,0
614 Spółdzielnia Handlowo – Usługowa Samopomoc Chłopska w Łomiankach Łomianki 17,0
615 Omega Sp. z o.o. Warszawa 17,0
616 Roma Robert Biegański, Małgorzata Biegańska S.J. Warszawa 17,0
617 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Żuchliński G.A.P. Żuchlińscy sp.j. Gdynia 17,0
618 Scan – Thor Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 17,0
619 ART – Florist Jantar Sp. z o.o. Gdynia 17,0
620 Eurobatt Sp. z o.o. S.K. Janki 17,0
621 Expondo Polska Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 16,9
622 Grupa DS Sp. z o.o. Warszawa 16,9
623 BW Błoch Woźniak S.J. Wrocław 16,9
624 MT – Metal M. Miążkiewicz, T. Perkowski Sp.J. Białystok 16,9
625 MIRPOL S.J. Kołobrzeg 16,9
626 Mozaika Sp. z o.o. Słupsk 16,9
627 Pollda Sp. z o.o. Zabrze 16,9
628 Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 16,8
629 WSK International Sp. z o.o. Skawina 16,8
630 Ag Dekor-G.augustyniak sp.j. Dygowo 16,8
631 Cool Sport Sp. z o.o. S.K. Modlniczka 16,8
632 Biuro Handlowo Usługowe Orion sp.j. Paweł Cieśliński i Wspólnicy Bełchatów 16,8
633 Braitrim Deutschland Sp. z o.o. Oddział w Polsce Poznań 16,8
634 Beaver Cosmetic Group Sp. z o.o. Olsztyn 16,8
635 A.D. SYSTEM Limited Sp. z o.o. S.K. Trzemeszno 16,7
636 Santint (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 16,7
637 BUSCH POLSKA Sp. z o.o. Nowa Wieś 16,7
638 Equalan Pharma Europe Sp. z o.o. Białystok 16,7
639 DSM Food Specialties Poland Sp. z o.o. Mszczonów 16,7
640 COMESA Polska Sp. z o.o. Warszawa 16,7
641 Mekanika Sp. z o.o. Gorlice 16,7
642 Mistal Accessories Monika Głuszek, Michał Głuszek, S.J. Tomkowa 16,7
643 Ankol Sp. z o.o. Chorzelów 16,7
644 Alfa Kucharski S.J. Włocławek 16,7
645 Orthomed S. J. Opole 16,7
646 PH Polsirhurt Borys Tadeusz Borys Jerzy S.J. Sieradz 16,6
647 COLEMAN INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 16,6
648 Mecconti S.A.R.L. Sp. z o.o. Warszawa 16,6
649 Medical Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 16,6
650 Andrzej Beata Szablewscy Paste Group sp. j. Poznań 16,6
651 Pamacolor Sp. z o.o. S.K. Katowice 16,6
652 Micros S.J. W. Kędra i J. Lic Kraków 16,6
653 Atrax R. Gajdasik M. Książek S.J. Blizne Łaszczyńskiego 16,6
654 BIMEX – BOLLHOFF Sp. z o.o. Krzemienica 16,6
655 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe MASTER Jarosław Zientek, Maciej Zientek I Mieczysław Zientek Sp.J. Solec Kujawski 16,6
656 PHU KRAKBUD S.J. Adam Krakowski, Bogdan Malik Zakliczyn 16,6
657 Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni S.J. Kraków 16,6
658 DAGMA Sp. z o.o. Katowice 16,6
659 Western Equipment For Sport And Other Technologies – Polska Sp. z o.o. Wrocław 16,6
660 Elektron Krzysztof Borowiec I Paweł Rzadkiewicz S.J. Poznań 16,6
661 Biomed Neurotechnologie Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16,6
662 Akces i J.Ostrowscy S.J. Ożarów Mazowiecki 16,5
663 Cortina Poland Sp. z o.o. S.K. Katowice 16,5
664 RC Consulting Sp. z o.o. Swarzewo 16,5
665 SGK Sp. z o.o. S.K. Kamieńsk 16,5
666 Studio Agmar Sp. z o.o. Komorniki 16,5
667 LOB Master Key Sp. z o.o. Leszno 16,5
668 JMP WÓZKI WIDŁOWE PALUCHIEWICZ S.J. Białystok 16,5
669 Mm Glass sp. j. W. Sypniewska, M. Świątek Olsztyn 16,5
670 POHL & POHL Sp. z o.o. Racibórz 16,5
671 BNI Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16,5
672 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Liber Maria Korniluk I Marek Korniluk S.J. Białystok 16,5
673 SOLGAR POLSKA Sp. z o. o. Warszawa 16,4
674 Commo Polska Sp. z o.o. Warszawa 16,4
675 Rober J & J Wojtas S.J. Kraków 16,4
676 TR Automatyka Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16,4
677 Svea Polska Sp. z o.o. Gdańsk 16,4
678 Polcasting Sp. z o.o. Warszawa 16,4
679 Dpm Industry Sp. z o.o. Gasenergy sp.k. Bytom 16,4
680 Drussis Sp. z o.o. Pianowo 16,4
681 Thorex Laskowscy S.J. Łódź 16,3
682 Bakata Design Aleksandra Lampka Skowrońska S. J. Wrocław 16,3
683 MENNICA POLSKA OD 1766 SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 16,3
684 BJM Technology Sp. z o.o. Stary Sącz 16,3
685 Prostaf S.J. Poznań 16,3
686 Appo Sp. z o.o. Warszawa 16,3
687 Micro-Res Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 16,3
688 AFG Poland Sp. z o.o. Gdańsk 16,3
689 Floko Sp. z o.o. Wrocław 16,3
690 Grabikowski – Grabikowska PPHU INEX S.J. Giżycko 16,3
691 Ran-Synchron Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 16,3
692 GIPEXIM Piotr Adamski i Spółka Sp.J. Płock 16,3
693 Technical Service sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 16,3
694 Biuro Handlu Zagranicznego K&M S.J. Andrychów 16,2
695 Enes Magnesy Paweł i Tomasz Zientek sp.k. Warszawa 16,2
696 Weltor Sp. z o.o. Mikołów 16,2
697 Farmpress Sp. z o.o. Wołomin 16,2
698 Firma OL-TERM Rudziński Trusielewicz S.J. Olsztyn 16,2
699 EU Pharmacia Sp. z o.o. Warszawa 16,2
700 WIS J. Wantuch, G.Sipiora Sp.J. Tarnów 16,2
701 Synchrotech Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 16,2
702 Ortocentrum Sp. z o.o. Babice Nowe 16,2
703 Dr Piktel Medic@L Systems Sp. z o.o. Białystok 16,2
704 Ko-Be S. Beba & B. Kołodziej sp.j. Głogów 16,2
705 Gaja Sp. z o.o. Wołomin 16,2
706 Firma Otto U.I L.otto S.J. Lublin 16,2
707 NZOZ Provita J. Słobodzian, W. Słobodzian sp.k. Bolesławiec 16,1
708 REA Elektronik Sp. z o.o. Kawczyn 16,1
709 WBS Sp. z o.o. sp.k. Strzebielinko 16,1
710 Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi Stalimport Marcinkowski i Wspólnicy sp.j. Lipno 16,1
711 Jupro Taim K.Krawczyńska i S-Ka Sp. J. Konin 16,1
712 CONTAR TARASKA S.J. Poznań 16,1
713 K. Schroeder Polska Sp. z o.o. Nowa Kopernia 16,0
714 Dom Aukcyjny Polswiss Art Sp. z o.o. Warszawa 16,0
715 Arc-Interiors Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 16,0
716 Biuro Rachunkowe Dębowa 4 Sp. z o.o. Kraków 16,0
717 Wibako Sp. z o.o. Kojszówka 16,0
718 Verder Polska Sp. z o.o. Katowice 16,0
719 Logispak Sp. z o.o. S.K. Plewiska 16,0
720 Nanotech Diamond Poland Sp. z o.o. Warszawa 16,0
721 TCN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 16,0
722 Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o. Łomża 15,9
723 Rader S.J. Piła 15,9
724 Schaffner Sp. z o.o. S.K. Kraków 15,9
725 Fryzela Elżbieta Chwicewska, Stanisław Chwicewski S.J. Białystok 15,9
726 Mona Pro Moda Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 15,9
727 PUH Test Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 15,8
728 Bio Energy Sp. z o.o. S.K. Gryfice 15,8
729 Firma Handlowo-Usługowa Jazgot Jan Krzywdzik Sp. J. Łąka 15,8
730 FURUNO POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 15,8
731 Poligrafia Szczecin Best Sub Poland Sp. z o.o. Lipiany 15,8
732 Mix-Graf Sp. z o.o. Warszawa 15,8
733 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EKO Tomasz Borecki i Adam Pasek-S.J. Olkusz 15,8
734 B2B-Europe.Pl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 15,8
735 Firma Handlowa Specjal Kurkiewicz S. J. Kraków 15,8
736 Jan-Wal Sp. z o.o. Raszków 15,8
737 Abacosun G. Cichocka S.J. Gdynia 15,8
738 FPC Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 15,7
739 Partydeco Sp. z o.o. S.K. Szczecin 15,7
740 Garden Parts Sp. z o.o. Warszawa 15,7
741 POSNET POLSKA S.A. Warszawa 15,7
742 Nat-Com Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łomianki 15,7
743 MAR Andrzejewski S.J. Łódź 15,7
744 Heico Poland Sp. z o.o. Radom 15,7
745 Kampo Sp. z o.o. sp.k. Gorzów Wielkopolski 15,7
746 Kadorna Sp. z o.o. Sp.K. Macierzysz 15,6
747 Meritum Tomasz Cieślak, Filip Cieślak sp. j. Łódź 15,6
748 Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy, sp.j. Płock 15,6
749 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Paksol Leszek i Małgorzata Witczak sp.j. Damasławek 15,6
750 PHU AMC Andrzej Ciszewski & Krystyna Śmiałek S.J. Morawica 15,6
751 Instant Polska Sp. z o.o. Warszawa 15,6
752 Agro Profit Sp. z o.o. sp.k. Żelazno 15,6
753 FARMEX Sp. z o.o. Bielice 15,6
754 Pawilon Handlowy Uni Mebel Skarbińscy S.J. Słupca 15,6
755 ERGOSYSTEM Sp.J. R.Makuch, M.Wolski, J.Wiatr Warszawa 15,5
756 Alfako Sp. z o.o. Kłecko 15,5
757 Altra M. Jamrozik, K. Kościuk, J. Urbańczyk sp.j. Katowice 15,5
758 Eilfix Polska sp. j. Łagowska Taulitz Wrocław 15,5
759 BKG – Polska Robert Grębosz Iwspólnicy sp.j. Straszyn 15,5
760 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arkon Czesław i Krystyna Sobaniak sp.j. Przemków 15,5
761 Przedsiębiorstwo Prywatne SAW-TRAK Paweł Zdyb Kraków 15,4
762 Inter Fashion Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 15,4
763 PAN DRAGON Sp. z o.o. Gdańsk 15,4
764 ATMOMAT Szatkowski, Ryniec Sp.J. Włocławek 15,4
765 Faiveley Transport Polska Sp. z o.o. Poznań 15,4
766 Nortrade Pharma Sp. z o.o. Warszawa 15,4
767 Firma BEHRENDT – Grupa SBS Marian Behrendt Brodnica 15,3
768 STOMIL EAST Sp. z o.o. Sanok 15,3
769 Elektrotechnika S.J. Wadowice 15,3
770 Speed Pack J. Górecki Sp.J. Kraków 15,3
771 Staltex Śliwonik Sp.J. Nadarzyn 15,3
772 Komes Sp. z o.o. Szubin 15,3
773 Billmed Sp. z o.o. Warszawa 15,3
774 Wende Recyclingtech S. C. Ewa i Piotr Pantoł Kościerzyce 15,3
775 Bikor Sp. z o.o. Gdańsk 15,3
776 Polska Grupa Farnaceutyczna Aptekarz Sp. z o.o. Rzeszów 15,2
777 Maem Sp. z o.o. Kraków 15,2
778 Best Coffee Systems Sp. z o.o. Wrocław 15,2
779 Beapol Buszczak, Olejniczak S.J. Buk 15,2
780 Wirteco Sp. z o.o. Warszawa 15,2
781 Wojciechowski S.J. Złotów 15,2
782 Femax Sp. z o.o. Gdańsk 15,2
783 KONKRET Dagmara Fik, Marcin Mazurkiewicz S.J. Chełmno 15,2
784 Firma Handlowa Mac – Mor S.Morawski, M.Maciejewski Sp.J. Piaseczno 15,2
785 Anvapol Sp. z o.o. Biała Podlaska 15,2
786 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Techsam Woch sp. j. Lublin 15,1
787 Toto Hair Company Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 15,1
788 Ciesielscy sp. j. Mielec 15,1
789 Green Steam International Sp. z o.o. Kraków 15,1
790 Smart Investment Group Sp. z o.o. Pianowo 15,1
791 Trytyt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15,1
792 PHARM SUPPLY Sp. z o.o. Warszawa 15,1
793 Omnia S.J. K. i Z. Raczyńscy Bydgoszcz Bydgoszcz 15,1
794 Ars Polska Popek i Wspólnicy sp.j. Lubin 15,0
795 Adler International Sp. z o.o. S.K. Łańcut 15,0
796 KA 4 Sp. z o.o. S.K. Kołaczkowice 15,0
797 Quadro Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa 15,0
798 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wólce Lublin 15,0
799 Polgen Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 15,0
800 Dornwell S.J. Rymaszewski, Rymaszewska Warszawa 15,0
801 Provitel Polska Sp. z o.o. Luboń 15,0
802 BRABORK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Zielonka 15,0
803 Elmar Hurtownia Elektrotechniczna J.Maruszewski-K.Maruszewski sp.j. Przeźmierowo 14,9
804 Awmet Wolniewicz s.j. Grodzisk Mazowiecki 14,9
805 Urgent R. Szczęsny, M. Więźniak S.J. Skępe 14,9
806 EMGO Franciszek Solka Radosław Kopryjaniuk S.J. Siedlce 14,9
807 PEZAL Sp. z o.o. Gdańsk 14,9
808 Merkury Polska Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 14,9
809 TEKSTYLIA Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grochowski Robert Brzozowska Teresa S.J. Nadolice Wielkie 14,9
810 Bamet S.J. Środa Wielkopolska 14,9
811 Yesap Mariusz Kowalczyk Spółka Komandytowa Wrocław 14,9
812 Store Benefit Sp. z o.o. Solec 14,9
813 APART Sp. z o.o. Suchy Las 14,8
814 F-Elektro Bryzek-Najbor Sp.J. Roczyny 14,8
815 Pearson Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 14,8
816 AET Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 14,8
817 Ewax Ewa i Jacek Duniec sp.j. Wrocław 14,8
818 P.P.H. Sonic Janina I Ewelina Stępniewska Sp.j. Warszawa 14,8
819 Silco Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14,8
820 OWL International Sp. z o.o. Warszawa 14,8
821 Anpol,Ryszard Polański, Marta Polańska sp.j. Warszawa 14,8
822 Soda Pluss Sp. z o.o. Wrocław 14,8
823 Compart International Kałużny i Hopfer sp.j. Warszawa 14,8
824 Flash Sp. z o.o. Warszawa 14,8
825 Vesta Sp. z o.o. Rumia 14,8
826 TARMAX Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 14,7
827 Santis Płocicki Sp.J. Chwaszczyno 14,7
828 Arpol Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o. Osielsko 14,7
829 SM 21 Energetyka Sp. z o.o. Łódź 14,7
830 Claro Red Sp. z o.o. Tulce 14,7
831 P.O.G. Sp. z o.o. Szczecin 14,7
832 Ofta Sp. z o.o. Warszawa 14,7
833 Am Technologies Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14,7
834 Wedco Polska Sp. z o.o. Oleśnica 14,7
835 AIFO GROUP Zając, Zięcik, Stabrawa S.J. Bochnia 14,7
836 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Wimar Wiak, Wierzchowski sp.j. Lublin 14,7
837 Elephant Lukić Sp.J. Łódź 14,7
838 Esmalglass-Itaca Sp. z o.o. Warszawa 14,7
839 Biomedipharm Sp. z o.o. Warszawa 14,7
840 OPW FTG Polska S.J. Korczyk, Sulimierski Wilamowice 14,7
841 Novexim Export – Import Sp. z o.o. PW Poznań 14,7
842 QL Controls Sp. z o.o., Sp.K. Kobielice 14,6
843 Q4lab Sp. z o.o. Warszawa 14,6
844 PH Polsab Spółka Komandytowa Opole 14,6
845 ATEQ PL Sp. z o.o. Warszawa 14,6
846 Borysowski & Spółka Beata Borysowska, Grzegorz Borysowski sp.j. Dziekanów Leśny 14,6
847 Pamex Pharmaceuticals Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 14,6
848 Ośrodek Badawczo – Produkcyjny Politechniki Łódzkiej ICHEM Sp. z o.o. Łódź 14,6
849 Olimpia Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 14,6
850 SUMI AGRO Poland Sp. z o.o. Warszawa 14,6
851 Feniks Sp. z o.o. Siemiatycze 14,6
852 Precoptic Co. Wojciechowscy Spółka Jawna Warszawa 14,6
853 SOPP Packaging Sp. z o.o. Kamienna Góra 14,5
854 STOKVIS TAPES POLSKA Sp. z o.o. Kowale 14,5
855 THC Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 14,5
856 Delta Optical G. Matosek H. Matosek S.J. Nowe Osiny 14,5
857 HOPEA S.J. Warszawa 14,5
858 4CV Mobile Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14,5
859 PHPU EKODOM – GAJEK Sp. z o.o. Lublin 14,5
860 Pneumatyka Plus Marcin Romański Jacek Romański sp. j. Olsztyn 14,5
861 P.U.H. Nel – Tech J. Dutka, J. Baran, M. Piętka – S.J. Nowy Sącz 14,5
862 KODE KOMOROWSKI S.J. Warszawa 14,5
863 MWM Production Sp. z o.o. Ustka 14,5
864 Apteka Królewska Elżbieta Mnitowska, Małgorzata Hajduk, Krzysztof Mnitowski, Kazimierz Hajduk sp.j. Z/S w Strzegomiu Strzegom 14,5
865 Radunia-Containers K.Pich & Wspólnicy sp.j. Gdynia 14,5
866 Malavi Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14,5
867 Voltea Poland Sp. z o.o. S.K. Łochowo 14,4
868 Oris Jan Jasiołek S.J. Wołowice 14,4
869 Korting Polska Sp. z o.o. Poznań 14,4
870 MJ Group Sales & Marketing Sp. z o.o. Wrocław 14,4
871 Algaenautic Sp. z o.o. Warszawa 14,4
872 Speed Accessories Sp. z o.o. Szczecin 14,4
873 SOFRALUX Sp. z o.o. Warszawa 14,4
874 Kadimex Sp. z o.o. sp.k. Ząbki 14,4
875 Prostein Polska Sp. z o.o. Poznań 14,4
876 Gero Technik Sp. z o.o. Obrowiec 14,4
877 Miejska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Kalisz 14,3
878 Bufab Poland Sp. z o.o. Gdańsk 14,3
879 Alfa Sigma Polska Sp. z o.o. Warszawa 14,3
880 Gofishing 4Success Sp. z o.o. S.K. Stare Babice 14,3
881 Apteka Pharmakon Zuzanna Kobza – Charciarek Sp. z o.o. Nowe Miasto nad Wartą 14,3
882 Wendor Sp. z o.o. Warszawa 14,3
883 Aluflam Sp. z o.o. Lublin 14,3
884 Koree Sp. z o.o. Reguły 14,3
885 Arcelormittal Commercial Long Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 14,3
886 Metso Poland Sp. z o.o. Warszawa 14,3
887 Purolite Sp. z o.o. Gdynia 14,3
888 Elektromid sp.j. Mirosław Dziatkowski Koszalin 14,3
889 Arteriae Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 14,3
890 APR Sp. z o.o. Warszawa 14,3
891 Glob Kiddy Sp. z o.o. Pianowo 14,3
892 Ker-Her Marek Hermann, Marek Budziński, Tadeusz Hermann S.J. Poznań 14,3
893 LIT Sp. z o.o. Szczecin 14,3
894 Imex Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 14,3
895 Arttech Cinema Sp. z o.o. Warszawa 14,2
896 Firma Handlowa MASZ Dariusz Malinowski Gliwice 14,2
897 Henryk Chwaliński-Zenon Purc Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Henzen sp. j. w Lublinie Lublin 14,2
898 Beauty Planet Sp. z o.o. sp.k. Łódź 14,2
899 Chemmot S.J. Skawina 14,2
900 CHIMIMECA POLSKA Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 14,2
901 PCC Polska T. Jarmuszczak S. J. Wrocław 14,2
902 Sundoor Sp. z o.o. S.K. Chorzów 14,2
903 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Olko D. Rybicka, Z. Olko S.J. Sopot 14,2
904 Kawimet W. Bunia i Spółka S.J. Warszawa 14,2
905 Apteka Szwedzka Krzysztof Wojtych S.J. Kraków 14,2
906 Warmińska Księgarnia Diecezjalna Hosianum Sp. z o.o. Olsztyn 14,2
907 PARAMEDICA Polska Sp. z o.o. Warszawa 14,1
908 Polanik Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 14,1
909 Sugarfree Sp. z o.o. Warszawa 14,1
910 BARLINEK S.A. Kielce 14,1
911 Promax Ventures Sp. z o.o. Warszawa 14,1
912 Rem J. Markiewicz S.J. Lublin 14,1
913 Ż&K Proskene Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 14,1
914 International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. Rudno 14,1
915 Amager Sp.J. Myszczyński, Bazyluk Łyski 14,1
916 Sigma Bk Bartosz, Korchow i Wspólnicy sp.j. Kielno 14,1
917 FHUP Krak – Znicz Andrzej Majer, Józef Wolak S.J. Kraków 14,1
918 Flavon Group Polska Sp. z o.o. Kraków 14,1
919 Bradas Sp. z o.o. S.K. Olesno 14,0
920 Ocean Trade Sp. z o.o. Łazy 14,0
921 MHSI Sp. z o.o. Warszawa 14,0
922 Modo24 Group Sp. z o.o. S.K. Gądki 14,0
923 Eclipse Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 14,0
924 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Bogusława i Paweł Jankowiak S.J. Rawicz 14,0
925 Steam Alicja Walczak Sp. z o.o. Legnica 14,0
926 Wrześniak Glassworks Sp. z o.o. Ładna 14,0
927 AMIX S. J. Konik & Bietkał Białystok 14,0
928 SE-MAR S.J. Błonie 14,0
929 EUROBOLT S.J. B. Brenskott R. Brylska Bielsko-Biała 14,0
930 Colway International S.A. Koleczkowo 14,0
931 Navitec Sp. z o.o. Łódź 14,0
932 Astor Wrocław Sp. z o.o. Kraków 14,0
933 SMS Martime Services Sp. z o.o. Szczecin 14,0
934 Castell Alicja Szymańska i Marek Szymański, S.J. Płock 14,0
935 Wilka Polska Sp. z o.o. Leszno 13,9
936 Hydrohurt Sp. z o.o. Warszawa 13,9
937 Smart Style Sp. z o.o. S.K. Poznań 13,9
938 Indual Sp. z o.o. Stąporków 13,9
939 Pulver Polska Grzegorz Ośko S.K. Sulejówek 13,9
940 Goldmann Sp. z o.o. Warszawa 13,9
941 Leger Group Sp. z o.o. Święcice 13,9
942 Aksis Hurtownia Sprzętu Medycznego Ignaciuk Spigarski S.J. Gdańsk 13,9
943 Harting Polska Sp. z o.o. Wrocław 13,9
944 Schmersal – Polska S.J. Warszawa 13,9
945 DBH Polska Sp. z o.o. Warszawa 13,9
946 Informatyk P. Polcyn, Ł. Żużak S.J. Poznań 13,9
947 VORWERK POLSKA Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,8
948 WT Resources Sp. z o.o. Tychy 13,8
949 Venair Sp. z o.o. Suchy Las 13,8
950 Anitel Sp. z o.o. Jawor 13,8
951 Designer Plus Tomasz Wojciuszkiewicz S.K. Zielona Góra 13,8
952 Biuro Inżynieryjno-Techniczne Mar-Tet Małgorzata Kopiel, Tadeusz Gidziński S.J. Kraków 13,8
953 Atom Sp. z o.o. Krotoszyn 13,8
954 Indasa Polska Sp. z o.o. Gdańsk 13,8
955 Jorge Fireworks Sp. z o.o. S.K. Czerwieńsk 13,8
956 Corner R.Bojarski, B.Malski Sp.J. Tarnów 13,8
957 Pellasx Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Piła 13,8
958 Centroodlew Badowski i Stoszek sp. j. Łódź 13,8
959 Safrano Dariusz Nowakowski sp.j. Poznań 13,8
960 Gastro – Top Sp. z o.o. Syców 13,8
961 Omnibus Trading Majchrzak i Wspólnicy S.J. Poznań 13,8
962 Audio Klan Janusz Prządka Sp. j. Warszawa 13,7
963 Tragar Trąbka sp.j. Izdebnik 13,7
964 Valentis Polska Sp. z o.o. Warszawa 13,7
965 ASSAI Sp. z o.o. PHZ Wrocław 13,7
966 CSV Sp. z o.o. Szczecin 13,7
967 Dalprint Sp. z o.o. S.K. Komorniki 13,7
968 Medyceusz Jan Kowalik, Marcin Kowalik, sp.j. Gdańsk 13,7
969 Forcar – Mrugała Piotr, Czaja Robert S.J. Nowy Targ 13,7
970 Centrum Antykorozji Resin J. Janiszewski, M. Gawlik, H. Luba S.J. Jurczyce 13,7
971 Budmiar Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 13,7
972 EK Group Sp. z o.o. sp.k. Konin 13,7
973 Biuro Handlowe PER-MED Ryszard, Jarosław i Przemysław Ziora Sp.J. Skoczów 13,6
974 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Wagner-Service P.S.W. Wilczek sp.j. Świętochłowice 13,6
975 Malibu Pc R. Bujalski, W. Dejer i R. Maciak sp.j. Warszawa 13,6
976 Thormex Sp. z o.o. Warszawa 13,6
977 Karen Dariusz Czerniak S.J. Racibórz 13,6
978 Aesseal Polska Sp. z o.o. Mazańcowice 13,6
979 Ekoenergo Sp. z o.o. Kończewice 13,6
980 MB Distribution Sp. z o.o. Poznań 13,6
981 Tajwańskie Biuro Techniczne K.Celińska Mysław sp.j. Marki 13,6
982 Livia Corsetti Fashion Sp. J. W. L. Żentała Koszalin 13,6
983 CHMARA LIPIANIN Sp.J. Nowa Ruda 13,6
984 WLP Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 13,6
985 Emipak Sp. z o.o. Warszawa 13,6
986 Smartoys Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13,6
987 Statsoft Polska Sp. z o.o. Kraków 13,6
988 Euro Queis Sp. z o.o. Rębiszów 13,6
989 Yabimo Klaster Tarnów Sp. z o.o. sp.k. Tarnów 13,6
990 Sato Polska Sp. z o.o. Wrocław 13,5
991 HAPPICH POLSKA Sp. z o.o. Suchy Las 13,5
992 57 Concepts Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 13,5
993 Słoneczko Sp.J. Mgr Farm. Katarzyna Gałaj, Dariusz Gałaj Zduny 13,5
994 GASTRONOMIA TECHNOLOGIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Poznań 13,5
995 Wittchen S.A. Palmiry 13,5
996 Amocarat S.A. Czaniec 13,5
997 Geotechnology Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 13,5
998 Luxpol Sp. z o.o. Zawiercie 13,5
999 Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Pneumatic Complex Osojca J i P S.J. Zgórsko 13,4
1000 Elettronica Italiana Sp. z o.o. Warszawa 13,4
1001 Riverdi Sp. z o.o. Straszyn 13,4
1002 Unimat Sp. z o.o. Warszawa 13,4
1003 Industrian Sp. z o.o. & Co Sp. Komandytowa Janikowo 13,4
1004 Skamex Sp. z o.o. S.K. Łódź 13,4
1005 Unimetal- Serwis Sp. z o.o. Złotów 13,4
1006 P.H.U. IMPROMEX Szafrański S.J. Zielona Góra 13,4
1007 Labcenter Polska Sp. z o.o. Warszawa 13,4
1008 Lechar Sp. z o.o. Warszawa 13,4
1009 Klara Sp. z o.o. Reda 13,4
1010 Doroshenko-Deker Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 13,4
1011 Medix Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa 13,4
1012 Konwestor Sp. z o.o. Szczecin 13,4
1013 STG Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 13,4
1014 Eurotaxpol S.J. Gdańsk 13,4
1015 Art. Neon Lighting Sp. z o.o. S.J. Skawina 13,3
1016 PROMARK Sp. z o.o. Warszawa 13,3
1017 PHU Beskid Plus Roman Tyrna, Janusz Cybuch, Bartosz Tyrna S.J. Cieszyn 13,3
1018 Simaxtkaniny Sp. z o.o. S.K. Plewiska 13,3
1019 PUPH Solfum Sp. z o.o. Rąbień AB 13,3
1020 Eobuwie.pl S.A. Zielona Góra 13,3
1021 Mat – Corund S.J. Kraków 13,3
1022 GCE Sp. z o.o. Warszawa 13,3
1023 Kreski sp.j. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki Warszawa 13,3
1024 Zakład Usługowo-Handlowy S.J. Okrzesik Mieczysław Kolonko Henryk Kocierz Moszczanicki 13,3
1025 Scood Sp. z o.o. Warszawa 13,3
1026 Vaspol Sp. z o.o. Jabłonna 13,3
1027 PRASMET Bis M. Granczewski, J. Margulski S.J. Radziejów 13,3
1028 Detal Centrum Sp. z o.o. Wrocław 13,3
1029 Mustaszar Sp. z o.o. Opole 13,3
1030 INN Management Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 13,3
1031 Gallo Images Poland Sp. z o.o. Warszawa 13,2
1032 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Tawol M.bajek, C.bajek, D.piegza Sp. j. Chęciny 13,2
1033 M-Profil Sp. z o.o. S. K. Katowice 13,2
1034 Golden Rose Sp. z o.o. Łódź 13,2
1035 Mad Malek-Kolev S.K. Czechowice-Dziedzice 13,2
1036 Kaspa Sp. z o.o. Warszawa 13,2
1037 Melody Impex Sp. z o.o. Warszawa 13,2
1038 Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Spółka Komandytowa Poznań 13,2
1039 Corrimex Janusz Sałapatek, Stanisław Cwajda Sp. J. Łomianki 13,2
1040 Bonotex S.J. Małgorzata Borótko, Kazimierz Nosal Jaworze 13,2
1041 Mag Instal Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13,2
1042 Busch Polska Sp. z o.o. Kraków 13,2
1043 Drewnostal D. i J. Kaleccy i R. Miłecki sp. j. Szpetal Górny 13,2
1044 Comu Collection Sp. z o.o. Raszyn 13,2
1045 BLUM POLSKA Sp. z o.o. Jasin 13,1
1046 New Yorker Polska Sp. z o.o. Poznań 13,1
1047 Racksystem Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 13,1
1048 PRIMULATOR Sp. z o.o. Łódź 13,1
1049 Volt Polska Sp. z o.o. Sopot 13,1
1050 ABA Sport Sp. z o.o. S.K. Staniszewo 13,1
1051 Accuro Sp. z o.o. Warszawa 13,1
1052 TERUMO BCT POLSKA Sp. z o.o. Katowice 13,1
1053 ARCELORMITTAL FCE POLAND Sp. z o.o. Kraków 13,1
1054 4M M. Zięciak, P. Gałęski, R. Rabęda S.J. Krosno Odrzańskie 13,1
1055 MAKITA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,1
1056 Office Team Sp. z o.o. Warszawa 13,1
1057 Woburg Rubber Sp. z o.o. S.K. Dobrzeń Wielki 13,1
1058 Apex Dynamics Polska Sp. z o.o. Balice 13,0
1059 Sukces Technology Group Dziemiańczuk sp. j. Wasilków 13,0
1060 Lark Europe S.A. Warszawa 13,0
1061 FATRO POLSKA Sp. z o.o. Kobierzyce 13,0
1062 Perforacja Blachy Perforowane Sp. z o.o. Kraków 13,0
1063 MANHATTAN – MEBLE R. Szczygielski K. Zaskórski Sp.J. Wrocław 13,0
1064 Linstar Sp. z o.o. S.K. Mikołów 13,0
1065 Mikulski Eb Sp. z o.o. Kraków 12,9
1066 JBS Kisielewski Turos Kisielewski S.J. Gdańsk 12,9
1067 Ceratizit Polska Sp. z o.o. Kraków 12,9
1068 Zalco Sp. z o.o. Warszawa 12,9
1069 ULTRA-GASTRO Jachimowski, Zawiszewski S.K. Częstochowa 12,9
1070 Biuro Consult Karczmarz Kwiatkowski sp.j. Warszawa 12,9
1071 Olieen Sp. z o.o. Wrocław 12,9
1072 Błysk Ł. Klimek A. Kałużna S.J. Tomaszów Mazowiecki 12,9
1073 Raj Dla Myśliwego Sp. z o.o. Słupsk 12,9
1074 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Leszcz Tomasz Stępień, Wojciech Stępień-Sp. J. Radom 12,9
1075 PW DREWMOR S.J. Waldemar Moryń Rafał Moryń Częstochowa 12,9
1076 Falesia Systemy Sp. z o.o. Warszawa 12,9
1077 Ziel-Gaz Kazimierz Zieliński i Wspólnicy S.J. Zielonki 12,9
1078 Stalówka Sp. z o.o. Opole 12,9
1079 Greenie Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 12,9
1080 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Martex Jędrowiak Sp. J. Zielona Góra 12,9
1081 Firma Handlowa DAVIS Kazimierz Hanusiak Bielsko-Biała 12,8
1082 TCO Trading Company Sp.J. Ryznar – Wojak i Spółka Rokocin 12,8
1083 U Złotego Źródła Weiss, Paniączyk Sp.J. Poznań 12,8
1084 Infinity Line Sp. z o.o. Babice 12,8
1085 Centrum Ogrodzeń Konstruktor, P. Piotrkowicz, E. Woźnicki-S.J. Wielgolas Brzeziński 12,8
1086 APG CO. W. Kisielewski, J. Kierdelewicz Sp.J. Białystok 12,8
1087 Furmanek Trading S.J. Daleszyce 12,8
1088 POLYGEN Sp. z o.o. Gliwice 12,8
1089 MD Sp. z o.o. Warszawa 12,8
1090 Duravit Polska Sp. z o.o. Piaseczno 12,8
1091 Dax – Drgas S.J. Wschowa 12,8
1092 Nes Pharma Ryszard Pisklak S.J. Tarnów 12,8
1093 Metal Team Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rzeszów 12,7
1094 AGRIMPEX Piotrów Ewa Jarosław 12,7
1095 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Opal Irena Puławska, Roman Puławski Sp. J. Hajnówka 12,7
1096 FM Produkty Dla Stomatologii Wojciech Feć, Beata Feć S.J. Kraków 12,7
1097 Manhattan Kazimierz I Godolewa Sikorscy S.J. ZPH Chojnice 12,7
1098 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ADARA Sp. z o.o. Warszawa 12,7
1099 Welmax + Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 12,7
1100 Direkta A. Pęciak S. Supernak S.J. Częstochowa 12,7
1101 MATIX E. M. Matysiak S.J. Święciechowa 12,7
1102 ECO LINE Piotr Potocki Krosno 12,7
1103 Bioem Sp. z o.o. Wrocław 12,7
1104 Tribotec Polska Sp. z o.o. Wrocław 12,7
1105 Clay Materials Sp. z o.o. Mikstat-Pustkowie 12,7
1106 Looxon S.A. Gdańsk 12,7
1107 Stigo Sp. z o.o. S.K. Kraków 12,7
1108 Perfect Sp. z o.o. Leszno 12,6
1109 Cordes Polen Sp. z o.o. Mogilno 12,6
1110 Axpol Trading Sp. z o.o. S.K. Złotniki 12,6
1111 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Nekli Nekla 12,6
1112 PP Design Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 12,6
1113 Norsteel Sp. z o.o. Świdnica 12,6
1114 Bonita Hah Sp. z o.o. S.K. Poznań 12,6
1115 Instalator R.i B. Kopacz, B. Kubit Sp. J. Krosno 12,6
1116 Tezap sp.j. I.T. Jurgiewicz Dzierżoniów 12,6
1117 ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 12,6
1118 Ecowater Systems Poland Sp. z o.o. Poznań 12,6
1119 Gtm Process Valves Sp. z o.o. Poznań 12,6
1120 Super Siódemka Logistyka Sp. z o.o. Poznań 12,6
1121 CPS Sp. z o.o. Warszawa 12,6
1122 Pateh – Jan Petryna sp. j. Warszawa 12,6
1123 Vapro sp.j. – Waldemar Prończyk Białystok 12,6
1124 Adima Sp. z o.o. Wrocław 12,6
1125 Soho – Distribution Sp. z o.o. Bolesławiec 12,6
1126 JPZ Janusz Zięba, Janina Zięba, Piotr Zięba Sp. J. Ostrołęka 12,6
1127 LM Line Sp. z o.o. Szczecin 12,6
1128 Fights On Logistics Sp. z o.o. Warszawa 12,5
1129 Kolnex Zajko i Wspólnicy S.J. Białystok 12,5
1130 Rozmus Sp. z o.o. Sosnowiec 12,5
1131 JJ Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12,5
1132 Arno – Med Sp. z o.o. Mietków 12,5
1133 Agrol S.J. Nowa Ruda 12,5
1134 KAEM Sp. z o.o. S.K. Baranowo 12,5
1135 VISION EXPRESS SP Sp. z o.o. Warszawa 12,5
1136 OPTYKA OXYS S.J. P. Gołębiowski, M. Kulas Będzin 12,5
1137 KRAK-GASTRO Cygankiewicz, Chyrek S.J. Kraków 12,5
1138 Modern-Expo S.A. Spółka Komandytowa Lublin 12,5
1139 PHARMENA S.A. Łódź 12,5
1140 Commercium World Contract Carpet Sp. z o.o. Katowice 12,5
1141 Agro Hurt Żołyński, Smoliński sp.j. Warszawa 12,5
1142 EJA Sp. z o.o. Warszawa 12,5
1143 ABL & E Jasco Polska Sp. z o.o. Kraków 12,5
1144 PHU GROT Jacek Olszewski Pisz 12,4
1145 Imperial P.R.K. Andrzejewscy Spółka Jawna Bydgoszcz 12,4
1146 PW Tramad – Elbląg Sp. z o.o. Elbląg 12,4
1147 PACK-CENTER Kołodziej i Wspólnicy S.J. Katowice 12,4
1148 Polymed Polska Sp. z o.o. Stare Babice 12,4
1149 AB Cosmetique Polska Sp. z o.o. Warszawa 12,4
1150 Idesin M. Siwek S.J. Kielce 12,4
1151 Sanexim Sp. z o.o. Łomianki 12,4
1152 Misso Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 12,4
1153 MMT Sp. z o.o. Toruń 12,4
1154 PASSEROTTI Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,4
1155 Kramer S.A. Gietrzwałd 12,4
1156 Wab Artykuły Poligraficzne S.J. Lublin 12,4
1157 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Lotos Sp. z o.o. w Busku – Zdroju Busko-Zdrój 12,4
1158 AWW Wawrzyniak S.J. Niedźwiady 12,4
1159 SRW Sp. z o.o. S.K. Promna-Kolonia 12,4
1160 Vitel Chachaj S. J. Wejherowo 12,4
1161 WIMAD S.J. Wrocław 12,3
1162 ETI Sp. z o.o. S.K. Poznań 12,3
1163 Coccodrillo Concepts Sp. z o.o. Pianowo 12,3
1164 Global Supplements Sp. z o.o. sp.k. Otomin 12,3
1165 Ko Pa Ko I. I J. Płachta S.J. Swarzędz 12,3
1166 Tox Pressotechnik Sp. z o.o. Wrocław 12,3
1167 Toma Sp. z o.o. Przeźmierowo 12,3
1168 Tersteel Group Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 12,3
1169 John Bean Technologies Sp. z o.o. Warszawa 12,3
1170 Preston Group Sp. z o.o. Poznań 12,3
1171 Orfin Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12,3
1172 Metro Andrzej Lipka i Wspólnicy sp. j. Łazy 12,3
1173 EMU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 12,3
1174 ARPOL A. Braszak R. Wybieralski S.J. Poznań 12,3
1175 Firma Handlowa Pik sp. j. Hubert i Krystyna Piksa Świerklany 12,3
1176 Przedsiębiorstwo Handlowe Imex Sp. z o.o. Gdynia 12,3
1177 Przedsiębiorstwo Handlowe Rafbi Rafał Adamus – S.J. Wrocław 12,3
1178 BE Poland Think, Solve & Execute Sp. z o.o. Warszawa 12,3
1179 Farmia Partner sp.j. Iwona i Piotr Mianowscy Wołomin 12,3
1180 SPOŁEM PSS Jutrzenka Złocieniec 12,3
1181 Ensinger Polska Sp. z o.o. Leszno 12,2
1182 Carmin Spf Sp. z o.o. Lublin 12,2
1183 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mastertrans Paszkowski i Spółka – S.J. Okonek 12,2
1184 Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. sp.k. Sułkowice 12,2
1185 Baltic Company Sp. z o.o. Warszawa 12,2
1186 Livisto Sp. z o.o. Gdynia 12,2
1187 Przedsiębiorstwo Góralmet Małgorzata i Józef Góral Import – Export S.J. Czchów 12,2
1188 Kyocera Unimerco Tooling Sp. z o.o. Wrocław 12,2
1189 Aqua Paweł Karasiewicz Spółka Komandytowa Piaseczno 12,2
1190 JBS Optima Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12,2
1191 CONNECTOR.PL Sp. z o.o. S.K. Niepruszewo 12,2
1192 High Technology Machines Sp. z o.o. Gliwice 12,2
1193 Eko – Natura S.J. Opole 12,2
1194 Instytut Dermatologii sp. z o.o. Kraków 12,2
1195 IGAZ Sp. z o.o. Wąsosz 12,2
1196 OŻGA & BANASIK-KOKOSZKA S.J. Ostrowiec Świętokrzyski 12,2
1197 Bakosport Sp. z o.o. Warszawa 12,1
1198 Kowstal Roman, Marek Kowalscy Sp.J. Jasin 12,1
1199 Schmalz Sp. z o.o. Złotniki 12,1
1200 Denar Marek Dembiński I Wspólnicy S.J. Rożnowo 12,1
1201 Shimano Polska Sp. z o.o. Żerniki 12,1
1202 PCE Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 12,1
1203 Light Prestige Sp. z o.o. S.K. Skawina 12,1
1204 Kabeltech Sp. z o.o. sp.k. Katowice 12,1
1205 Dom Gaz Madej i Wspólnicy S.J. Centrum Handlowo Usługowe Stalowa Wola 12,1
1206 PZT – ELMETOR Sp.J. D.Borońska i Wspólnik Toruń 12,1
1207 Alcomex Sprężyny Sp. z o.o. Nędza 12,1
1208 K. I P. Kuryłek sp. j. Zielonki-Parcela 12,1
1209 Pbp Sp. z o.o. Warszawa 12,1
1210 Syno Sp. z o.o. Szczodre 12,1
1211 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Transfer Niedzielski sp. j. Skarszewy 12,0
1212 Inter – Car Sp. z o.o. Suchy Las 12,0
1213 Foodpol-Service Sp. z o.o. S.K. Piła 12,0
1214 L ‚OREAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 12,0
1215 Klimaty B.B. Klim Sp.J. Olsztyn 12,0
1216 Design Sp. z o.o. Głuchołazy 12,0
1217 Safety Camera Systems Sp. z o.o. Warszawa 12,0
1218 Hydrochem Sp. z o.o. Kruszyn Krajeński 12,0
1219 Magnus Medical Sp. z o.o. Sp.K. Środa Śląska 12,0
1220 Apteka – Anna Jamontt I Wspólnicy S.J. Wrocław 12,0
1221 Markel Sp. z o.o. Piaseczno 12,0
1222 Promark Light Sp. z o.o. Warszawa 12,0
1223 Charter Agro – Masz Sp. z o.o. Garzyn 11,9
1224 4IQ Group Sp. z o.o. Iława 11,9
1225 A.Kołodziejek H.Kołodziejek A.Kołodziejek Sp.J. Ryki 11,9
1226 Przedsiębiorstwo Handlowe SIBUK S.J. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis Puck 11,9
1227 GERLACH S.A. Drzewica 11,9
1228 Hamer Polska Sp. z o.o. S.K. Kraków 11,9
1229 BW Auto Produkt Sp. z o.o. Zławieś Wielka 11,9
1230 SANBUD W. Leszczuk i K. Głuchowski S.J. Siedlce 11,9
1231 Wam Polska Sp. z o.o. Kruszyn 11,9
1232 HYDROSOLAR Sp. z o.o. MAŁOPOLSKA S.K. Kraków 11,9
1233 VITAMED Marcin Har Smardzewice 11,9
1234 Anitech 2 Ogulewicz S.J. Bartoszyce 11,9
1235 Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o. Warszawa 11,9
1236 Egida IT Solutions Sp. z o.o. Warszawa 11,9
1237 Firma Handlowo-Usługowa Wod.Kan.C.O.I Gaz Jachowicz i Synowie S.J. Grybów 11,9
1238 Dunlop Conveyor Belting Polska Spółka z o.o. Mikołów 11,9
1239 Performance Quality Consulting Sp. z o.o. Warszawa 11,9
1240 Zacisze Sp. z o.o. Parczew 11,9
1241 Central sp.j. Kochanowscy, Rupińscy Legionowo 11,9
1242 Tissimpex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Swarzędz 11,9
1243 Apteka Verbena Maria Cichocka – Koralewska, Wanda Wanowska-Frączek sp.j. Szczecin 11,9
1244 PH Spoko Szostak sp. j. Wałbrzych 11,9
1245 Prestige Sp. z o.o. Koszalin 11,9
1246 Sun Kler Sp. z o.o. Warszawa 11,9
1247 Ideal Partner Sp. z o.o. S.K. Choroszcz 11,9
1248 Tamipol T. M. D. Polańscy sp.j. Tarnowo Podgórne 11,9
1249 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe Prodrex- Poland Sp. z o.o. Rudołtowice 11,8
1250 Polskiesuplementy.Pl Sp. z o.o. Bojano 11,8
1251 ORFIX Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,8
1252 Labstore Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,8
1253 HYDROPRESS Wojciech Górzny Elbląg 11,8
1254 ALKOM Noscal, Nowak S.J. Kraków 11,8
1255 Kasprzyk sp.j. Opatów 11,8
1256 Apteka Na Wzgórzu – Maria Jakubowska, Grzegorz Jakubowski S.J. Konin 11,8
1257 ATA Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 11,8
1258 Biurosystel Issel S.J. Wrocław 11,8
1259 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BISS Grażyna Zachoszcz, Mirosław Zachoszcz sp.j. Połczyn-Zdrój 11,8
1260 SPOŁEM PSS Odrodzenie Człuchów 11,8
1261 Vision Polska Sp. z o.o. Poznań 11,8
1262 PL Sp. z o.o. Warszawa 11,7
1263 Metrox – Service Sp. z o.o. Tczew 11,7
1264 ASWO PL Pobrotyń S.J. Koszalin 11,7
1265 Dakoma Sp. z o.o. Wiązowna 11,7
1266 Cyganek Sp.J. Skoczów 11,7
1267 Elstead Lighting Sp. z o.o. Kraków 11,7
1268 P. H. U. PIASTPOL J. L. ŁANGOWSKI SZYPRYT SPÓŁKA JAWNA Chojnice 11,7
1269 Konpack Polska Sp. z o.o. Konin 11,7
1270 Heinzel Sales Poland Sp. z o.o. Warszawa 11,7
1271 Fair Isaac Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,7
1272 PREMA S.A. Warszawa 11,7
1273 PC Print S.J. Warszawa 11,7
1274 KLL Adam Litner, Artur Litner, Michał Kleszcz S.J. Bielsko-Biała 11,7
1275 Nat Sp. z o.o. Długołęka 11,7
1276 PUH ELPAD Grzesiowski i Wspólnicy S.J. Elbląg 11,7
1277 KOMERC Sp. z o.o. Chojnów 11,7
1278 Mr Fish Poland Sp. z o.o. Warszawa 11,7
1279 Mariteam Polska Sp. z o.o. Gdynia 11,7
1280 Opolcan K. Haraziński Spółka Komandytowa Opole 11,7
1281 Saysonic Sp. z o.o. Warszawa 11,7
1282 Shark S.J. Poznań 11,7
1283 BPM Lighting Polska Sp. z o.o. Ozorków 11,7
1284 Tanik V Cieszkowska sp. j. Piaseczno 11,7
1285 Axed jakubowski Wojciechowski Sp.J. Poznań 11,7
1286 Rolexim Sp. z o.o. Zielona Góra 11,7
1287 Paso Polska Sp. z o.o. Sierosław 11,7
1288 PHU Birex S.J. Józefów 11,7
1289 Jab – Pol Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 11,7
1290 SPÓŁKA JAWNA CITY MARKET Adam Czekajewski i inni Kraków 11,6
1291 ELS Elektrotechnika Sp. z o.o. S.K. Bielawa 11,6
1292 EKO – TRANS S.J. Jastrzębie-Zdrój 11,6
1293 PAS Katowice Sp. z o.o. Imielin 11,6
1294 Ermin Sp. z o.o. Łódź 11,6
1295 UNIMOT EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 11,6
1296 Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K. Gdynia 11,6
1297 MULTI SERVICE Sp. z o.o. Lubelskie Centrum Zaopatrzenia Lublin 11,6
1298 Torfan Sp. z o.o. Skierniewice 11,6
1299 First Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11,6
1300 Timeless Art & Design Sp. z o.o. Warszawa 11,6
1301 Metalzbyt Poznań Spychała i Haze S.J. Poznań 11,6
1302 Lenze Polska Sp. z o.o. Katowice 11,6
1303 Mactronic Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11,6
1304 Kathay-Haster M. Brzostowski, A.A. Ślebioda sp. j. Poznań 11,6
1305 FORMA Sp. z o.o. Warszawa 11,6
1306 PPH HEN-STOL Hanna Piórkowska S.J. Żebry-Chudek 11,6
1307 CIECH S.A. Warszawa 11,6
1308 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kantorex S.J. A. Sołtysek J. Kantor Rajcza 11,6
1309 Michalczyk i Prokop Sp. z o.o. Łódź 11,6
1310 Renthoff Trade D. Chudy, G. Śmiałkowski sp.j. Kraków 11,6
1311 Archimedes Sp. z o.o. Toruń 11,6
1312 AT – Akcept Sp. z o.o. Sp.K. Szczecin 11,6
1313 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Zielonej Górze Zielona Góra 11,6
1314 Pomerania Services Group Sp. z o.o. Miastko 11,6
1315 Brunali Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11,6
1316 TBH Polska Sp. z o.o. Sierosław 11,6
1317 Przedsiębiorstwo Handlowe Eurospark Leszek Płaszecki sp.j. Kraków 11,6
1318 Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Łódź 11,5
1319 Pafoscan Farm Mariola Rozbicka, Janusz Rozbicki Sp. J. Wrocław 11,5
1320 Fair Play Plus Marek Krzemieniewski S.J. Ząbki 11,5
1321 HANDEL ARTI 34 S.J. SŁAWOMIR KISIEL ARTUR RZEPPA Gdańsk 11,5
1322 Optima Sp. z o.o. Leszno 11,5
1323 SKLEP SPOŻYWCZO – PRZEMYSŁOWY BARTOSZ LELENO, WIESŁAWA LELENO SPÓŁKA JAWNA Leszno 11,5
1324 ARPIS S.A. Wielkopolskie PHUP Poznań 11,5
1325 Azmet Radom Sp. z o.o. sp.k. Radom 11,5
1326 FHP-VILEDA Sp. z o.o. Warszawa 11,5
1327 Strefa Tenisa Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11,5
1328 Selo Energia Sp. z o.o. Warszawa 11,5
1329 PMC Green Poland Sp. z o.o. Gdańsk 11,5
1330 PMK Sp. z o.o. Przodkowo 11,5
1331 Vipstar – Sp. z o.o. Siedlce 11,5
1332 Eurotech Sp. z o.o. Mielec 11,5
1333 Ladenbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11,5
1334 Hafner Pomagier Trzebuchowscy sp. j. Toruń 11,5
1335 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hydraulik Sp. z o.o. S.K. Jastrzębie-Zdrój 11,5
1336 Firma Handlowo – Usługowa Żaboklicki Sp.J. Czaple 11,5
1337 Gespar – G. Pyjor, A. Olszewski, M. Sutkowski – sp.j. Warszawa 11,5
1338 ZPUH CENTROCHEM Kotuła S.J. Tarnowskie Góry 11,5
1339 BIWAL Sp. z o.o. Białystok 11,5
1340 Gama System Polska Sp. z o.o. Kielce 11,5
1341 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe El – VID sp.j. Marian Budny, Michał Parys Kalety 11,5
1342 Interlab Sp. z o.o. Warszawa 11,5
1343 Łącznik S.J. Nochowicz i Wspólnicy Poznań 11,5
1344 Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o. Łódź 11,4
1345 Góral Andrzej i Wspólnicy S.J. Roczyny 11,4
1346 Kokos Frymus i Zuckerman S.J. Jaroszyn 11,4
1347 Marrob Sp. z o.o. sp.k. Myślenice 11,4
1348 Systech Sp. z o.o. Systemy Technologiczno – Narzędziowe Rawicz 11,4
1349 ST Twarowscy S.J. Zaścianki 11,4
1350 PPUH Euro-Gaz Łój, Wierzbicka, Nawrot, Wierzbicki – S.J. Nowiny 11,4
1351 KBU Sp. z o.o. Kraków 11,4
1352 LINDAB Sp. z o.o. Wieruchów 11,4
1353 Eko – Koral Sp. z o.o. Opole 11,4
1354 Tradepro Sp. z o.o. Warszawa 11,4
1355 Hurt Asystent Sp. z o.o. Wrocław 11,4
1356 Spółdzielnia Handlowa w Kętrzynie Kętrzyn 11,4
1357 Family Heban Sp. z o.o. S.K. Janów Lubelski 11,4
1358 EQUIMED Hołda, Lenk, Trembecki Sp.J. Kraków 11,4
1359 John Crane Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,4
1360 Infusion.Pl A. Banaszkiewicz sp.j. Warszawa 11,4
1361 AVERY DENNISON POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 11,4
1362 Apteka Pogodna R.lewandowska-Wetoszka, J.wetoszka-Puchalska S.J. Szczecin 11,4
1363 Agrogama Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Kuźma I Keli Sp.J. Rogoźno 11,4
1364 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hamex-2 Urszula Paryska i Marcin Paryska S.J. Warszawa 11,4
1365 Teejet Poland Sp. z o.o. Dąbrowa 11,4
1366 Peterwild & Partners Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,4
1367 Aktes Sp. z o.o. Wrocław 11,4
1368 Enervision J. Gruszecka S.J. Bielsko-Biała 11,4
1369 Grospol Jędruch sp.j. Ząbki 11,3
1370 Euphora Grzegorz Wnęk sp. j. Kraków 11,3
1371 ARGENTA MIKROBIOLOGIA Sp. z o.o. S.K. Poznań 11,3
1372 Skup I Sprzedaż Makulatury Eko – Mak Góra Sławomir – Wojtalak Jacek S.J. Słonawy 11,3
1373 Groeneveld Polska Sp. z o.o. Poznań 11,3
1374 Innotec Sp. z o.o. Lublin 11,3
1375 BIONAFT Sp. z o.o. S.K. Pietrzykowice 11,3
1376 Metering Polska Sp. z o.o. Gdańsk 11,3
1377 AUMA Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 11,3
1378 Chemipetrol Sp. z o.o. Jasło 11,3
1379 Przedsiębiorstwo Rolne Kost – Rol Sp. z o.o. Kostów 11,3
1380 MEDYCZNE ABC Andrzej Prus Alicja Prus S.J. Legnica 11,3
1381 Aplauz Sp. z o.o. Łomianki 11,3
1382 Kanlux S.A. Radzionków 11,3
1383 ARTPOL Koc, Szymański Sp.J. Gdańsk 11,3
1384 Formica Sp. z o.o. Warszawa 11,3
1385 Ga-Ma Gaz Sp. z o.o. Radlin 11,3
1386 Konsmetal Poltrezor SJ Warszawa 11,3
1387 Izoservice Sp. z o.o. Marki 11,3
1388 PROWENT Centrum Zaopatrzenia Budowlanego – J. Cwaliński S.J. Kędzierzyn-Koźle 11,3
1389 Sunen Sp. z o.o. Gdynia 11,3
1390 Holmatro Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,3
1391 Bladecom Przybysławski S.J. Radom 11,3
1392 Apteka Niebieska Krzysztof Wojtych S.J. Skawina 11,3
1393 Marux Sp. z o.o. S.K. Leszno 11,3
1394 Mondex Anna i Jerzy Affek S.J. Olsztyn 11,2
1395 Świgoniak S.J. Nasielsk 11,2
1396 PEKA Sp. z o.o. Jasin 11,2
1397 SMT Scharf Polska Sp. z o.o. Tychy 11,2
1398 RAK AND ROLL S.J. Rybnik 11,2
1399 Firma Piekarz sp.j. Warszawa 11,2
1400 PPHU MEBLOHAND Leonard Braun Jankowy 11,2
1401 POLDEM Sp. z o.o. Łódź 11,2
1402 2G Group Sp. z o.o. Gdynia 11,2
1403 Alg-Borje Polska Sp. z o.o. Gdynia 11,2
1404 K.O. Metal Sp. z o.o. Warszawa 11,2
1405 Amitech Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11,2
1406 TECHNICON Sp. z o.o. Poznań 11,2
1407 Eurominerals Polska Sp. z o.o. Damasławek 11,2
1408 Aidpol Sp. z o.o. Warszawa 11,2
1409 Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. Warszawa 11,2
1410 Megmar Logistics & Consulting Sp. z o.o. Kutno 11,2
1411 Retail Partner Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 11,2
1412 DOMO-STYL A. Kobylec, A. Kulig S.J. Gliwice 11,2
1413 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import, Jacek Bińczyk, Wojciech Bińczyk sp. j. Radom 11,2
1414 PINIA Sp. z o.o. Jarocin 11,2
1415 Akccept P.jusiński M.pyzel S.J. Warszawa 11,2
1416 Firma Handlowa ELEKTRON Hurtownia Artykułów Elektrycznych Piotr i Elżbieta Balcerzak sp.j. Gostynin 11,2
1417 UNIKAT P. Kasprzak, K. Moellenbrock Sp.J. Poznań 11,2
1418 Kinsky Spółka Sp. z o.o. Pelplin 11,2
1419 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Elektroserw Piotr Imieliński Dąbrowa Górnicza 11,2
1420 Plener S.J. Piotr Sokołowski, Paweł Sokołowski Katowice 11,2
1421 Time Sp. z o.o. Gdynia 11,2
1422 Apteki J i J Koczorowscy S.J. Rawicz 11,1
1423 PHU BOMI Michalina Kołcz Przemyśl 11,1
1424 EXIMP Grzegorz Kuta, Marek Kuta Sp.J. Warszawa 11,1
1425 DELTA SPORT WRONA Sp.J. Siedlce 11,1
1426 Armatura Grzegorz Tutaj, Jerzy Piotrowski S.J. Kielce 11,1
1427 Hermes Sławomir Zalech S.J. Mirosław 11,1
1428 Rubi Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,1
1429 A+F POLAND Sp. z o.o. Mianowice 11,1
1430 MATPOL S.J. Anna Stachlewska, Maciej Stachlewski Lutomiersk 11,1
1431 Land Reko Sp. z o.o. S.K. Nowiny 11,1
1432 DN Group Sp. z o.o. Białystok 11,1
1433 Power Factory Sp. z o.o. Legnica 11,1
1434 Odzysk Sp. z o.o. Przeds. Gospodarowania Odpadami Białystok 11,1
1435 IT Trade Sp. z o.o. Warszawa 11,1
1436 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Mini Max Sp. z o.o. Poznań 11,1
1437 Proestetica Sp. z o.o. Gdańsk 11,1
1438 ID Lifting Sp. z o.o. Wrocław 11,1
1439 RECTUS POLSKA Sp. z o.o. Gumna 11,1
1440 AMPOL – MEROL Karol Smoleński Wąbrzeźno 11,1
1441 PHS Hospital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 11,1
1442 Aston Sp. z o.o. Strzelno 11,1
1443 Przedsiębiorstwo KPS Sp. z o.o. Poznań 11,1
1444 Water Plus Sp. J. Dariusz Szleper, Zofia Szleper, Wojciech Szleper Kłobuck 11,1
1445 Microsens Sp. z o.o. Wrocław 11,1
1446 Astor Systems Sp. z o.o. Gdańsk 11,1
1447 SUMAX Elektronarzędzia Suszycki S.J. Wrocław 11,1
1448 Polfran S.J. Białystok 11,1
1449 Quadient Poland Sp. z o.o. Warszawa 11,0
1450 KARGO S.J. PHU Łomża 11,0
1451 Em & Em M. Pietrucha M. Deptuła sp.j. Warszawa 11,0
1452 LINOTECH Sp. z o.o. Klucze 11,0
1453 Apteka Portowa Sp. z o.o. S.K. Szczecin 11,0
1454 Sonniger Polska Sp. z o.o. Gdynia 11,0
1455 Anker Sp. z o.o. Warszawa 11,0
1456 Apteka Leśna G. Dudziak K. Seredyszyn S.J. Lubin 11,0
1457 Inter Import – Export Sp. z o.o. Bojanowo 11,0
1458 Riela Polska Sp. z o.o. Kartoszyno 11,0
1459 Audio Plus Sp. z o.o. Łomianki 11,0
1460 Artvinyl-Pol Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 11,0
1461 Czarnik Sp. z o.o. Rzeszów 11,0
1462 Techdent Center Tasiemski Piotr, Tasiemski Jakub sp.j. Warszawa 11,0
1463 Dipol Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp. j. Kraków 11,0
1464 Abicor Binzel Technika Spawalnicza Sp. z o.o. Opole 11,0
1465 Wizbar Ludomir Wize i S-Ka Sp. j. Dawidy 11,0
1466 BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o. Słupsk 11,0
1467 LŁ Sp. z o.o. Byków 11,0
1468 Maxim Delikatesy Mazurowski Jarosław, Mazurowska Renata S.J. Lubin 11,0
1469 Laboranalityka Sp. z o.o. Gliwice 11,0
1470 Silwena Andrzej Szymaniuk S.K. Pszenno 11,0
1471 Contix Invest Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11,0
1472 Kominki Dovre sp.j. Kochmański Olsztyn 11,0
1473 Dbm J. Sroczyński sp. j. Warszawa 11,0
1474 Siemens Healthcare Sp. z o.o. Warszawa 10,9
1475 Esperanza S.J. Poterek Ożarów Mazowiecki 10,9
1476 Eglo Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,9
1477 Firma Wójcik M.Wójcik, St.Wójcik sp.j. Lublin 10,9
1478 Duolife S.A. Więckowice 10,9
1479 P.H. Paulina Napert S. J. Warszawa 10,9
1480 PHU Omega Sp. z o.o. sp.k. Świebodzin 10,9
1481 Posterior S.A. Kraków 10,9
1482 Mahr Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,9
1483 Ideus Sp. z o.o. Chorzów 10,9
1484 MK Elektronik Krzysztof Grudzień, Honorata Kołomyjska S.J. Gdańsk 10,9
1485 Multi Fashion Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 10,9
1486 Przedsiębiorstwo Uslugowe Gaś-Poż Sp. z o.o. Rumia 10,9
1487 Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec S.J. Poznań 10,9
1488 Outlet Eurocomfort Sp. z o.o. Leszno 10,9
1489 Corab Sp. z o.o. Olsztyn 10,9
1490 WW Ekochem Sp. z o.o. S.K. Głogowo 10,9
1491 PLUS AGD RTV Andrzej, Dariusz i Piotr Przytarscy S.J. Nakło nad Notecią 10,9
1492 ALBECO Sp. z o.o. Plewiska 10,9
1493 Mx Norm Sp. z o.o. Tychy 10,9
1494 Spectro – Lab Sp. z o.o. Łomianki 10,9
1495 Trade Company Sp. z o.o. Poznań 10,9
1496 Escumed Mayab Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10,9
1497 Internet Services Corporation Of Poland Sp. z o.o. Warszawa 10,9
1498 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Żary 10,9
1499 TAP Systemy Alarmowe Sp. z o.o. Poznań 10,9
1500 BM Partner Sp. z o.o. Kraków 10,9
1501 ATUT Sp. z o.o. Lublin 10,9
1502 Przedsiębiorstwo KREZUS M. Zarzycki S.J. Katowice 10,9
1503 CMC Sp. z o.o. Brzesko 10,8
1504 COMAD Sp. z o.o. Szczecin 10,8
1505 Łazy 157 Sp. z o.o. R&B S.K. Warszawa 10,8
1506 Agata S.A. Katowice 10,8
1507 Jaxon Sp. z o.o. Skórzewo 10,8
1508 Sped Malaga Edward, Malaga Renata sp. j. Wrocław 10,8
1509 Damen Sp. z o.o. Marki 10,8
1510 Skaltex – Kaczmarek, Błaszczyk S.J. Nowe Skalmierzyce 10,8
1511 ARA PNEUMATIK. L.T.M. Kościelniak. S.J. Wrocław 10,8
1512 Hranipex Sp. z o.o. Złotniki 10,8
1513 Optotech Medical Sp. z o.o. S.K. Wieliczka 10,8
1514 Fortum Sprzedaż Sp. z o.o. Warszawa 10,8
1515 Dolpima Sp. z o.o. Kielce 10,8
1516 Ferox Sp. z o.o. Poznań 10,8
1517 Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10,8
1518 Satreco Sp. z o.o. Warszawa 10,8
1519 Chiorino Sp. z o.o. Bydgoszcz 10,7
1520 Titus Polska Sp. z o.o. Suchy Las 10,7
1521 Trend TJ Sp. z o.o. Opole 10,7
1522 Elgra W. E. Kubik S.J. Opole 10,7
1523 Tovares Sp. z o.o. Myślęcinek 10,7
1524 Warmińsko-Mazurskie Centrum Westfalia Bożena Krupska, Romuald Krupski S.J. Lidzbark Warmiński 10,7
1525 EXYT Sp. z o.o. Warszawa 10,7
1526 Dpv Logistic Sp. z o.o. Wrocław 10,7
1527 Ducato Sp. z o.o. Jelenia Góra 10,7
1528 P.P.H.U. BETA Paweł Kopacz Wąwał 10,7
1529 El Drut Winding Wires Sp. z o.o. S.K. Wieleń 10,7
1530 Alto Computers M. Borowiak, R. Wróbel S.J. Zabrze 10,7
1531 Firma Usługowo-Handlowa Semaco Jerzy Skałoń, Marek Strojniak sp. j. Kraków 10,7
1532 Lubricant Polska Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 10,7
1533 Protekta Sp. z o.o. Warszawa 10,7
1534 Efen Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 10,7
1535 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Hrubieszowie Hrubieszów 10,7
1536 APTEKA GRODZKA Zbigniew Zieliński S.J. Środa Śląska 10,7
1537 Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o. Porti S.K. Warszawa 10,7
1538 Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa J. H. Paprocka S.J. Świdwin 10,7
1539 Deltagraf Sp. z o.o. Warszawa 10,7
1540 SEDKOMP S.J. Siedlce 10,7
1541 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pinnacle Sp. z o.o. w Szczecinie Szczecin 10,7
1542 Agromarket Jaryszki Ewa Skrzypczak I Jan Skrzypczak S.J. Jaryszki 10,6
1543 Printed Circuit Board Technology Sp. z o.o. Elbląg 10,6
1544 D-M Sp. z o.o. Krotoszyn 10,6
1545 TOYA S.A. Wrocław 10,6
1546 RockChem Sp. z o.o. S.K. Smolec 10,6
1547 Fiorentini Polska Sp. z o.o. Poznań 10,6
1548 ITP S.A. Warszawa 10,6
1549 Euromart Sp. z o.o. Warszawa 10,6
1550 Gribet Sp. z o.o. Warszawa 10,6
1551 LS Asmet Sp. z o.o. S. K. A. Reguły 10,6
1552 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Metal Max J.świętochowski, M.świętochowska sp. j. Wyszków 10,6
1553 Pryzmat Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 10,6
1554 Nova Sp. z o.o. Poznań 10,6
1555 Tamar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tulce 10,6
1556 Mars – Sport S.J. Warszawa 10,6
1557 Skowbud Sp. z o.o. S.K. Staszów 10,6
1558 Euro Lider Sp. z o.o. Warszawa 10,6
1559 MC Pharma Sp. z o.o. S.K.A. Lublin 10,6
1560 Majster S.J. W. Mierzejewski Białystok 10,6
1561 Printing Polska Sp. z o.o. Szczecin 10,6
1562 PUCCINI Sp. z o.o. Skarbimierzyce 10,5
1563 PRO Power Lanckamer Sp.j. Warszawa 10,5
1564 Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 10,5
1565 Monnari Trade S.A. Łódź 10,5
1566 Josera Polska Sp. z o.o. Paproć 10,5
1567 Dental Mail Sp. z o.o. Cegłów 10,5
1568 Grizzly-Polska Sp. z o.o. Piła 10,5
1569 As-Med Sp. z o.o. Siedlce 10,5
1570 Hurtownia Artykułów Elektrycznych Alina Mielcarek Sp.J. Ostrów Wielkopolski 10,5
1571 AWT International (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 10,5
1572 TEST Łukasz i Grzegorz Kiełbowicz S.J. Gniezno 10,5
1573 Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o. Warszawa 10,5
1574 Anvis Sp. z o.o. S.K. Rokietnica 10,5
1575 Środek Jesieni Sp. z o.o. Sp.K. Lublin 10,5
1576 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Trans-Puk Andrzej Puk, Edmund Puk sp.j. Sosnowiec 10,5
1577 Społem Kupiecko – Wytwórcza Spółdzielnia Pracy Malbork 10,5
1578 Abditus Sp. z o.o. Wrocław 10,5
1579 Ya Tong Sp. z o.o. Skępe 10,5
1580 Zuma Line Sp. z o.o. Katowice 10,4
1581 CTC CLATRONIC Sp. z o.o. Opole 10,4
1582 G. POLAND Sp. z o.o. Warszawa 10,4
1583 Studio Forma 96 Będkowski, Urbaniak sp. j. Poznań 10,4
1584 PHU SONIK S.J. Andrzej Socha i Wojciech Niźnik Elbląg 10,4
1585 NIKE Poland Sp. z o.o. Warszawa 10,4
1586 Profit Plus Sp. z o.o. Warszawa 10,4
1587 Yota Sp. z o.o. Katowice 10,4
1588 Systemy Oceny Wiarygodności Analiz Medycznych Sowa-Med Sp. z o.o. Gdańsk 10,4
1589 Apteka Fabianowska Kamila Wiśniewska Sp. z o.o. Plewiska 10,4
1590 Robintrans Sp. z o.o. Poznań 10,4
1591 Hi-Tech Medical Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,4
1592 METIMPEX Sp. z o.o. Kraków 10,4
1593 Meta Piotr Wosiek, Jarosław Szewczyk S.J. Olszany 10,4
1594 Telmar Rybiccy S.J. Nowe Miasto Lubawskie 10,4
1595 Amc Market Adamczuk sp.j. Krasnobród 10,4
1596 KSM Sp. z o.o. Nowy Targ 10,4
1597 POLTRA Sp. z o.o. Stalowa Wola 10,4
1598 Społem Słubice Sp. z o.o. Słubice 10,4
1599 WAMEX Sp. z o.o. Warszawa 10,4
1600 ENPOL Sp. z o.o. Warszawa 10,4
1601 PEPCO POLAND Sp. z o.o. Poznań 10,3
1602 Sako – Expo Techtextilplast S.J. Sakowski Wiśniewski Ozorków 10,3
1603 Logis Med Sp. z o.o. Kraków 10,3
1604 KF Furniture Sp. z o.o. S.K. Duszniki 10,3
1605 HALMAR A. Mysior, W. Gąsiorski Sp. Komandytowa Stalowa Wola 10,3
1606 Donegal Sp. z o.o. Rzeszów 10,3
1607 PHU MAKPOL Sp.J. Mazurkiewicz, Koziarska Opole Lubelskie 10,3
1608 NOVASPINE Sp. z o.o. Tyniec Mały 10,3
1609 Musi Lublin Sp. z o.o. Lublin 10,3
1610 TUKAN Paweł Woźniak, Janusz Śledziona Sp.J. Rzeszów 10,3
1611 Jupiter Sp. z o.o. Hajnówka 10,3
1612 Techniki Systemów Aplikacyjnych Sp. z o.o. Szczecin 10,3
1613 M i G Import-Eksport Głowacki S.J. Białystok 10,3
1614 PH ROBOPOL S.J. Zbigniew Panek, Janusz Fuk Kępa 10,3
1615 FREEVOLT Sp. z o.o. Bydgoszcz 10,3
1616 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Tabit Sp. z o.o. Otwock 10,3
1617 Uvex Safety Polska Sp. z o.o. sp.k. Reńska Wieś 10,3
1618 CCC S.A. Polkowice 10,3
1619 Hydro ZNPHS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,3
1620 AMPER B Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 10,3
1621 Ast Sp. z o.o. S.K. Sulęcin 10,3
1622 Lauda Audio Adamowicz S.J. Sopot 10,2
1623 Węglokoks Energia Sp. z o.o. Katowice 10,2
1624 Seda Trading Sp. z o.o. sp.k. Katowice 10,2
1625 2Ends Telecom Sp. z o.o. Warszawa 10,2
1626 Berwa Sp. z o.o. Warszawa 10,2
1627 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe AMPER Sp.J. Jerzy Pawełkowicz, Zbigniew Nasiukiewicz Oborniki Śląskie 10,2
1628 Przedsiębiorstwo Handlowe WPHW Sp. z o. o. w Pile Piła 10,2
1629 Balzen- Plast Maria Balejko, Zenon Balejko sp. j. Katowice 10,2
1630 LACK SERVICE D.MISZUDA, A.NOWICZ SPÓŁKA JAWNA Piekary Śląskie 10,2
1631 Rockwell Automation Sp. z o.o. Warszawa 10,2
1632 Intergas Sp. z o.o. Szczecin 10,2
1633 Technopomiar Sp. z o.o. Wrocław 10,2
1634 ARGO S.A. Gdańsk 10,2
1635 Vipolimex Sp. z o.o. Stare Babice 10,2
1636 Firma Handlowa Abc Krzysztof Bobula i Andrzej Bobula Sp.J. Kraków 10,2
1637 Orwak Polska Sp. z o.o. Łódź 10,2
1638 HYDAC Sp. z o.o. Mikołów 10,2
1639 Apteka Remedium Beata Betlej, Arkadiusz Kołodziej sp.j. Kęty 10,2
1640 Demero M. Mrugała, D. Nosiadek S.J. Wrocław 10,2
1641 Gregor Sp. z o.o. Dąbrowa Tomaszowska 10,2
1642 Softinet Sp. z o.o. Warszawa 10,2
1643 Elbox Sp. z o.o. Elbląg 10,2
1644 Netflex A. Basiński sp.j. Poznań 10,1
1645 Hifi Filter Polska Sp. z o.o. Siestrzeń 10,1
1646 Tiger Coatings Poland Sp. z o.o. Stara Iwiczna 10,1
1647 Kanex Sp. z o.o. Kleosin 10,1
1648 Aereco Wentylacja Sp. z o.o. Warszawa 10,1
1649 Wiko Sp. z o.o. Białystok 10,1
1650 Polmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 10,1
1651 PANEL-STYL Kalinowski, Mucha S.J. Białystok 10,1
1652 Profit-Stat Ep Szynkiewicz sp.j. Lesznowola 10,1
1653 ACO-TEC Adam Litner, Artur Litner S.J. Bielsko-Biała 10,1
1654 Wodstal S.J. Włoszakowice 10,1
1655 Aniro Sp. z o.o. Toruń 10,1
1656 Biuro Perfekt Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,1
1657 SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa Warszawa 10,1
1658 FHU Globe Sp. z o.o. Piaseczno 10,1
1659 Simpax Sp. z o.o. Grabonóg 10,1
1660 Spółdzielnia Handlowo Produkcyjno Usługowa Drawsko Pomorskie 10,1
1661 S.W. Pharm Stella Krośnicka, Waldemar Krośnicki Sp.J. Lubawa 10,1
1662 Giełda Okęcie Sp. z o.o. Warszawa 10,1
1663 Firma Handlowo-Usługowa Trol Wiesław Boduszek Leszek Lubowicz S.J. Jedlina-Zdrój 10,1
1664 Taurus SEA Power Sp. z o.o. Dziewięć Włók 10,0
1665 Orbitvu Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 10,0
1666 Konek PSN S.J. Bydgoszcz 10,0
1667 Alter Ego-Farby Drukarskie I.j. Maniurka Sp.J. Świerklaniec 10,0
1668 Goshe Sp. z o.o. Olsztyn 10,0
1669 CENEGA S.A. Warszawa 10,0
1670 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe B i T Sp. z o.o. Opalenica 10,0
1671 Enpol Freezers Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10,0
1672 Biurimex Sp. z o.o. Leszno 10,0
1673 Optykon Sp. z o.o. Tczew 10,0
1674 Evergreen Sp. z o.o. Warszawa 10,0
1675 Trade4u Sp. z o.o. Suszec 10,0
1676 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PWF Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 10,0
1677 Becker Polska Sp. z o.o. Pianowo 10,0
1678 Toj- Hand Przedsiębiorstwo Handlowo- Produkcyjne Osypiuk sp.j. Lublin 10,0
1679 Dommar Grupa Sbs Sp. z o.o. S.K. Jarocin 10,0
1680 Paw Sp. z o.o. Miszewko 10,0
1681 Alva Sp. z o.o. Wrocław 10,0
1682 Carpatia, Kowalczyk, Przęczek, Suder sp.j. Łyczanka 10,0
1683 Apteka Pod Aniołem Lenard Iwspólnicy S. J. Tarnobrzeg 10,0
1684 Watts Industries Polska Sp. z o.o. Piaseczno 10,0
1685 BRADOS Sp.J. T.Grzesiak, P.Pawlak, K.Kuchciński Zabrodzie 10,0
1686 MDM Group Sp. z o.o. S.K. Ostrzeszów 10,0
1687 Firma Mik-Stal Sp. z o.o. S.K. Łojki 9,9
1688 Sanico Electronics Polska Sp. z o.o. Marki 9,9
1689 Gemed Elias S.J. Chorzów 9,9
1690 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Omega Łukasz Sosnowski Bogusław Stempień, S.J. Szczekociny 9,9
1691 Ibcol Sp. z o.o. Warszawa 9,9
1692 Optifarma Sp. z o.o. S.K. Wolica 9,9
1693 Inwestel Sp. z o.o. Warszawa 9,9
1694 AUREX LPG Sp. z o.o. Kolonia Mrokowska 9,9
1695 Otxcare Sp. z o.o. Warszawa 9,9
1696 Enertest Testery i Diagnostyka Sp. z o.o. Warszawa 9,9
1697 Partlan Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 9,9
1698 Estee Lauder Poland Sp. z o.o. Warszawa 9,9
1699 Linvatec Polska SpWarszawa. z o.o. Warszawa 9,9
1700 MEDITECH Sp. z o.o. Przeźmierowo 9,9
1701 TlC Łożyska Sławomir Tenderenda, Edward Lesiński,Tomasz Paweł Cudny sp. j. Warszawa 9,9
1702 NGE Polska Sp. z o.o. Gdańsk 9,9
1703 KAPRYS-MET Maria Gniadek, Jacek Gniadek S.J. Rzeszotary 9,9
1704 INSTAL-MET Alina Bromber, Anna Galasińska S.J. Pniewy 9,9
1705 Danje – Polymer Sp. z o.o. Warszawa 9,9
1706 Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o. Racibórz 9,9
1707 Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j. Zielona Góra 9,9
1708 Jenot S.A. sp.k. Miłosław 9,9
1709 F.H.U.P. GERONIMO M. Dziadur S.J. Węgrzce 9,9
1710 FDS Polska Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 9,9
1711 Ars Dental Sp. z o.o. Warszawa 9,9
1712 Tfci Sp. z o.o. Końskie 9,9
1713 Cerber M & D Sp. z o.o. Szczecin 9,9
1714 Podlaskie Towarzystwo Handlowe Halen S.J. Białystok 9,9
1715 Wehrfritz Sp. z o.o. Wrocław 9,9
1716 INTER GLOBAL Sp. z o.o. Rybarzowice 9,9
1717 Sensient Food Colors Poland Sp. z o.o. Warszawa 9,9
1718 DARYMEX D. Gruca i R. Rączka S.J. Brzeszcze 9,8
1719 Denison D. Biernat, M. Biernat S.J. Niepołomice 9,8
1720 Apteka Miętowa Mosiołek i Wspólnicy Sp. z o.o. Szydłowiec 9,8
1721 Gebo Technika International Sp. z o.o. Marki 9,8
1722 Struski Sp.J. Chęciny 9,8
1723 JMC Sp. z o.o. Wrocław 9,8
1724 FLOPPY COMPUTER SYSTEMS Sp. z o.o. Toruń 9,8
1725 Solix Sp. z o.o. Sp.K. Starachowice 9,8
1726 FMT Tooling Systems Sp. z o.o. Komorowice 9,8
1727 Oysho Polska Sp. z o.o. Warszawa 9,8
1728 Orlen Aviation Sp. z o.o. Warszawa 9,8
1729 Paso-Trading Sp. z o.o. Pabianice 9,8
1730 Lanster Sp. z o.o. Kraków 9,8
1731 Dan-Mar sp.j. Danuta Selwiet, Maria Gulińska Katowice 9,8
1732 4visions Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 9,8
1733 Tema 2 Sp. z o.o. Warszawa 9,8
1734 MDM Firany Sp. z o.o. Łódź 9,8
1735 Olimp Danuta I Janusz Włodarczyk S.J. Olsztyn 9,8
1736 N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne Głogów 9,8
1737 PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 9,8
1738 STERN WEBER POLSKA KRZYSZTOF BŁAŻEJCZYK Warszawa 9,8
1739 Lanius Przedsiębiorstwo Handlowe, Halina Bobrowska Czesław Bobrowski sp.j. Poznań 9,8
1740 Robotex S.J. PPHU Częstochowa 9,8
1741 Euro – Plant K.Bielak – Wolińska,A.Golisowicz sp.j. Warszawa 9,8
1742 Emar Graphics Sp. z o.o. Poznań 9,8
1743 Otoria Sp. z o.o. S.K. Spórok 9,8
1744 Logo Jacygrad, Zawadzki S.J. Warszawa 9,8
1745 Berpol Sp. z o.o. Szczecin 9,8
1746 Murrelektronik Sp. z o.o. Katowice 9,7
1747 KBT Polska Sp. z o.o. Warszawa 9,7
1748 Euroimmun Polska Sp. z o.o. Wrocław 9,7
1749 Tajfun Poland Sp. z o.o. Warszawa 9,7
1750 Firma Handlowa KODI Halina Nowaczyńska Roman Nowaczyński Sp.J. Lublin 9,7
1751 Nutka sp.j. Małgorzata Partyka, Henryk Partyka Stalowa Wola 9,7
1752 Mikamed Sp. z o.o. Gdańsk 9,7
1753 MAJKA REINHARDT Sp. z o.o. Glincz 9,7
1754 Jetta Zbigniew Podlasiński sp. j. Ożarów Mazowiecki 9,7
1755 Klasyka Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 9,7
1756 Handel Hurtowy i Detaliczny sp. j. Edmund Kmieć, Marek Przestacki Jarocin 9,7
1757 Wodan A. M. T. Zdeb sp.j. Lublin 9,7
1758 Annais Bridal Sp. z o.o. Siechnice 9,7
1759 Schimar Sp. z o.o. sp.k. Łódź 9,7
1760 KRISMILTON S C TOMASZ KOCUR KRYSTIAN JERZYK MIŁOSZ GIBAŁKA Szczawno-Zdrój 9,7
1761 Milar Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 9,7
1762 Magboss Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 9,7
1763 ELDORADO COMPUTERS Sp.J. Rafał Grabowski Warszawa 9,7
1764 Łucznik Lockpol Sp. z o.o. Łódź 9,7
1765 Tanik III Sklepy Ogólnospożywczo – Przemysłowe S.J. Warszawa 9,7
1766 GRAMBET GRUPA SBS SPÓŁKA JAWNA MIROSŁAW GUCIA, MACIEJ GUCIA Skórzewo 9,7
1767 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Koszałka Jan i Stefan Sp. J. Kartuzy 9,7
1768 Bydgoska Hurtownia Narzędzi Vista Sp. z o.o. Bydgoszcz 9,7
1769 Norcospectra Sp. z o.o. Ciechanów 9,7
1770 Eco Schulte Sp. z o.o. Janki 9,7
1771 Firma Handlowo-Usługowa GL Sp.J. Zbigniew Leżoń, Urszula Leżoń, Janusz Garbarz, Stefania Garbarz Dąbrowa Tarnowska 9,7
1772 Sunnen Polska Sp. z o.o. Warszawa 9,7
1773 VIKTEL Sp. z o.o. Gdynia 9,7
1774 R. D. I. Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9,7
1775 Augman Jolanta Żmijan, Beata Mandziuk sp.j. Turka 9,7
1776 Apteka Verbena M. Niewiadomska i Spółka S.J. Rawa Mazowiecka 9,7
1777 TELE-HURT Sp. z o.o. S.K. Szczecin 9,7
1778 Audioton Sp. z o.o. Ełk 9,7
1779 SILCO Sp. z o.o. Gdańsk 9,7
1780 Olszewscy S.J. Giżycko 9,7
1781 Hurtownia Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Prabuty 9,7
1782 Apteka Im. J. Korczaka Czerniakowska Nagel sp.j. Toruń 9,7
1783 Ledin Sp. z o.o. sp.k. Ostrołęka 9,6
1784 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda W Krakowie Kraków 9,6
1785 Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 9,6
1786 Tiger Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 9,6
1787 DUET Karwowska Sp.J. Suwałki 9,6
1788 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Szamotuły 9,6
1789 Enetel Sp. z o.o. Kraków 9,6
1790 Aleotti Sp. z o.o. S.K. Warszawa 9,6
1791 Ad-Dar Adam Madeja Dariusz Madeja S.J. Lublin 9,6
1792 JK Box Sp. z o.o. Cieszyn 9,6
1793 Cambridge Diagnostics Polska Sp. z o.o. Warszawa 9,6
1794 SAFER J.Sbeczka G.Sbeczka Sp.J. Tworków 9,6
1795 Apollo Electronics Sp. z o.o. Warszawa 9,6
1796 Orbico Salon Professional Sp. z o.o. Warszawa 9,6
1797 Makpol Polska Sp. z o.o. sp.k. Łódź 9,6
1798 Beta Polska Sp. z o.o. Skarbimierzyce 9,6
1799 Maritex PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 9,6
1800 Met – Pol S.J. Technika Grzewcza i Sanitarna Świątniki Górne 9,6
1801 Konwerga Sp. z o.o. Poznań 9,6
1802 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Albex Sp. z o.o. Gdańsk 9,6
1803 Suerte Woronowicz i Wspólnicy S.J. Pruszowice 9,6
1804 Mix Tech Polska Sp. z o.o. Wrocław 9,6
1805 Delta Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 9,6
1806 ALTA S.J. Hurtownia AGD Józefów 9,6
1807 Sanlab J. Kaczorek, M. Bińczak S.J. Warszawa 9,6
1808 Pawmax Sp. z o.o. Poznań 9,6
1809 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anika Sp. z o.o. Barlinek 9,6
1810 Przedsiębiorstwo Prywatne Mak Rokosz S.J. Sianów 9,6
1811 A 2 Sp. z o.o. Banino 9,6
1812 Barabasz Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 9,5
1813 Docu – System Sp. z o.o. Warszawa 9,5
1814 Metrohm Polska Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 9,5
1815 P.H.U. GROSIK M. Krzesińska, M. Krzesiński, R. Krzesiński S.J. Białobrzegi 9,5
1816 KALIBER Sp. z o.o. Warszawa 9,5
1817 Tendo Jarosław Nawrot Sp.J. Gdańsk 9,5
1818 Sej Com Sp. z o.o. Warszawa 9,5
1819 Selldo Sp. z o.o. Gdańsk 9,5
1820 Eos Logistic Sp. z o.o. Starachowice 9,5
1821 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farbex Sp. z o.o. Kościerzyna 9,5
1822 BBC Sp. z o.o. Chojnica 9,5
1823 Mattel Poland Sp. z o.o. Warszawa 9,5
1824 Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Wajm Wiesław, Janusz Malęgowscy Sp. J. Gniezno 9,5
1825 GESTRA POLONIA Sp. z o.o. Gdańsk 9,5
1826 Raca I Wspólnicy S.J. Złotów 9,5
1827 Firma Handlowa Eskot Kotowicz – sp.j. Kraków 9,5
1828 Hitmark Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 9,5
1829 DTS St. Lubiński S.J. Piaseczno 9,5
1830 Europompy Hanc Rafał Boniecki Jacek S.J. Kielce 9,5
1831 Grupa Medyczna Sp. z o.o. Poznań 9,5
1832 Apteka nad Kamienną S.J. Dymitrakis Balarys, Paweł Lis Piechowice 9,5
1833 Em-Med Sp. z o.o. Kraków 9,5
1834 Stelmaszyk Sp.J. Poznań 9,5
1835 Apteka Staromiejska Jadwiga Różycka Teresa Spalińska sp.j. Gdańsk 9,5
1836 Monika T.T.T.H Sp. z o.o. w likwidacji Wola Mrokowska 9,5
1837 Kerox Sp. z o.o. Raszyn 9,5
1838 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Marcco sp.j. Babiarz Wałbrzych 9,5
1839 EWE Energia sp. z o.o. Międzyrzecz 9,4
1840 Perfo Sp. z o.o. Texconcept Spółka Komandytowa Poznań 9,4
1841 STOMED – Małgorzata Kobierska, Waldemar Kobierski S.J. Warszawa 9,4
1842 Elbi – Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 9,4
1843 WSC Witold Szymanik i S-Ka Sp. z o.o. Warszawa 9,4
1844 Pierre Rene Sp. z o.o. Ustka 9,4
1845 Toptextil Sp. z o.o. Kraków 9,4
1846 Piecha S. J. Bulowice 9,4
1847 Rm Consumer Sp. z o.o. sp.k. Plewiska 9,4
1848 Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o. Kraków 9,4
1849 Centrumtechniki Narzędziowej Elektromet Zalewa S.J. Chełm 9,4
1850 Bonus 1 Gierz sp.j. Lewków 9,4
1851 Business Institute Sp. z o.o. Wrocław 9,4
1852 ALTIS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9,4
1853 NM-D Sp. z o.o. S.K. Gdynia 9,4
1854 Venture Industries Sp. z o.o. Kiełpin 9,4
1855 SORIMEX Sp. z o.o. S.K. Toruń 9,4
1856 Mazur S.J. Wrocław 9,4
1857 Comef Sp. z o.o. S.K. Katowice 9,4
1858 Entrack – Pol Sp. z o.o. Brzeg Dolny 9,4
1859 Larix, Janusz Pieła – Spółka Jawna Bielsko-Biała 9,4
1860 Rudolf Budny Rafał Budny Renata Budny Polszlif S.J. Rudzica 9,4
1861 Hurtownia Best Elżbieta Kaczmaryk Henryk Kaczmaryk sp.j. Miastko 9,4
1862 Usnr Sp. z o.o. Warszawa 9,4
1863 Privacon Technics Sp. z o.o. Bydgoszcz 9,4
1864 SG Sp. z o.o. Katowice 9,4
1865 M. Karczewski i Wspólnicy Optometria Karczewski sp.j. Toruń 9,4
1866 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA W WASILKOWIE Wasilków 9,4
1867 Centech Sp. z o.o. Gdańsk 9,4
1868 Apteka Arnika Mgr Farm. Teresa Jarzemska, Mgr Farm. Paulina Jarzemska – Wróblewska sp.j. Gryfice 9,4
1869 ALITECH Sp. z o.o. Wrocław 9,4
1870 Este Sp. z o.o. Wrocław 9,4
1871 BRONA Sp. z o.o. Bielawa 9,4
1872 Essa Classic Sp.J. Marlena Czerwińska, Katarzyna Walczak Piaseczno 9,4
1873 Centrosan-Bud Jacek Brzeski, Sławomir Wachowicz sp.j. Piaseczno 9,3
1874 Nordmann, Rassmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 9,3
1875 Eurofirany B. B. Choczyńscy S. J. Żywiec 9,3
1876 Dienes Polska sp. z o.o. Inowrocław 9,3
1877 VINCENT Sp. z o.o. Gdańsk 9,3
1878 Stanley Engineered Fastening Eastern Europe Sp. z o.o. Poznań 9,3
1879 Sarton Sp. z o.o. Zielona Góra 9,3
1880 ELEKTRO-AUTOMATYKA Mularz S.J. Brzesko 9,3
1881 MEDILAB Sp. z o.o. Firma Wytwórczo-Usługowa Białystok 9,3
1882 AMAGRO Sp. z o.o. Warszawa 9,3
1883 F.A. Polska Sp. z o.o. Tuchom 9,3
1884 A&M Sp. z o.o. Knybawa 9,3
1885 Bizera Sp. z o.o. Warszawa 9,3
1886 JBS System Sp. z o.o. Warszawa 9,3
1887 HAKO POLSKA Sp. z o.o. Kraków 9,3
1888 Promark Serwis Sp. z o.o. Warszawa 9,3
1889 PHU – Hajduk Radosław Gaworzyce 9,3
1890 Scanditron Sp. z o.o. Łódź 9,3
1891 MILA PAPIER Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 9,3
1892 Papier-Mettler Polska Sp. z o.o. Wrocław 9,3
1893 Zaltech Polska Sp. z o.o. Rzeszów 9,3
1894 Firma Handlowa PEKAR Piotr Miszkurka, Jerzy Dziedzic, Maria Miszkurka S.J. Kraków 9,3
1895 OP Kowalewscy Sp.J. Siedlce 9,3
1896 Tyranik Przedsiębiorstwo Handlowo – Transportowe Export – Import Marek Jakubik i Sp. S.J. Krapkowice 9,3
1897 Garda Sp. z o.o. Gdańsk 9,3
1898 Kravter Sp. z o.o. Poznań 9,3
1899 Baza Augustyniak i Błażek Sp.J. Pruszcz Gdański 9,3
1900 BBK S.A. Kowale 9,2
1901 Kart K. Baranowski, A. I A. Łukaszewicz S.J. Białystok 9,2
1902 Würth Industrie Service Gmbh & Co. Kg , Oddział W Polsce Bydgoszcz 9,2
1903 Lordpharm Sp. z o.o. Połczyn-Zdrój 9,2
1904 Wodmiar Wiśniewscy Sp.J. Olsztyn 9,2
1905 Centrum Teresy 100 Sp. z o.o. 2 S.K. Warszawa 9,2
1906 Boxmet Medical Sp. z o.o. Piskorzów 9,2
1907 PROFIX Sp. z o.o. Warszawa 9,2
1908 Lewiatan Wielkopolska Sp. z o.o. Poznań 9,2
1909 FH ELEKTRET S.J. Stanisław i Jacek Bieda, Agata Mól Limanowa 9,2
1910 Sikla Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 9,2
1911 Salon Aranżacji Sp. z o.o. Poznań 9,2
1912 SALANŻ Sp. z o.o. Gdynia 9,2
1913 Primotex Moda Styl Sp. z o.o. Łódź 9,2
1914 Artbox Sp. z o.o. Wrocław 9,2
1915 PHU Uni – Trade Export – Import S.J. Płock 9,2
1916 G-SOURCE Sp. z o.o. Łuków 9,2
1917 ETC Plus Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 9,2
1918 Anna Wajdlejt Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Export-Import WAJDLEJT E.R.A. Braniewo 9,2
1919 ACV Polska Sp. z o.o. Włocławek 9,2
1920 Elhurt Sp. z o.o. Warszawa 9,2
1921 B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Poznań 9,2
1922 Optim S.J. Turek 9,2
1923 Technologie Galwaniczne Sp. z o.o. Łódź 9,2
1924 MIRALEX Sp. z o.o. Piła 9,2
1925 Grzegorz Kierzkowski i Piotr Stanuch S.J. PHUW MULTIMAT Nowy Sącz 9,2
1926 Promet Sp. z o.o. Rybnik 9,2
1927 Ms Spektrum Szkolmowski sp.j. Warszawa 9,2
1928 LAVERY Sp. z o.o. Długołęka 9,2
1929 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ferrum – Krzysztof Sikora I Paweł Sikora – S.J. Krotoszyn 9,2
1930 Davide Lifestyle Sp. z o.o. Warszawa 9,2
1931 PZE Elektromont – Wojtowicz S.J. Bydgoszcz 9,2
1932 E Diamenty. Pl T. Kwiatkiewicz M. Kwiatkiewicz sp.j. Poznań 9,2
1933 Przedsiębiorstwo Handlowe Masta S. Drzazga SJ. Częstochowa 9,2
1934 EL-MARO Kreczetowscy, Ratajczak S.J. Leszno 9,2
1935 Funerali Sp. z o.o. Minkowice-Kolonia 9,2
1936 Foton – Bis Sp. z o.o. Bydgoszcz 9,2
1937 HC Lift Sp. z o.o. Stąporków 9,1
1938 Canea.pl Sp. z o.o. Ogrodzona 9,1
1939 Kaiser + Kraft Sp. z o.o. Warszawa 9,1
1940 Spectra Plus Sp. z o.o. S.K. Bodzanów 9,1
1941 Vita Pharmacy Sp. z o.o. S.K. Lubartów 9,1
1942 Hanmar Sp. z o.o. Pabianice 9,1
1943 HURTOSTAL Wyroby Metalowe i Metale Kolorowe Sp. z o.o. Bydgoszcz 9,1
1944 ARCHE S.A. Siedlce 9,1
1945 Flow Control Sp. z o.o. Wyry 9,1
1946 MARBA – SPORT MARCIN MOCARSKI Miszewko 9,1
1947 Gabona Grzegorz Hryciuk Radziejowice 9,1
1948 Arion Sp. z o.o. Kielce 9,1
1949 Profisteel Sp. z o.o. Katowice 9,1
1950 Zephyr Polska Sp. z o.o. Garby 9,1
1951 Solid-Budowa Sp. z o.o. Jelenia Góra 9,1
1952 Glen Sp. z o.o. Kraków 9,1
1953 FES TRADING Sp. z o.o. Gdańsk 9,1
1954 Screen – Led Sp. z o.o. Inowrocław 9,1
1955 GWD Concept Sp. z o.o. Warszawa 9,1
1956 Przedsiębiorstwo SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik Gdańsk 9,1
1957 Jamatel Skrzypczyk, Guzik Sp.J. Kraków 9,1
1958 Fortuna Familia Ciota S.J. Warszawa 9,1
1959 Bit Computer Juliusz Jaworski Kraków 9,1
1960 Media Markt Polska Sp. z o.o. Białystok Spółka Komandytowa Warszawa 9,1
1961 SKD Dystrybution Sp. z o.o. Warszawa 9,1
1962 Aramus Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 9,1
1963 Arkaga Lidia Karnafel Arszyńska Sp.J. I wspólnicy Bydgoszcz 9,1
1964 Digipress Sp. z o.o. Kraków 9,1
1965 Pietrzykowscy Sp.J. Jelenia Góra 9,1
1966 Proplasma Sp. z o.o. S.K. Warszawa 9,1
1967 Impression Sp. z o.o. S.K. Łódź 9,1
1968 M&T Maszyny I Technologie Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 9,1
1969 NCK Sp. z o.o. Gdańsk 9,1
1970 Pękała – Stacja Paliw S.J. Kąkolewnica Wschodnia 9,1
1971 Kash Krzysztof Kaszyński S.J. Toruń 9,1
1972 SANIT-POL GRUPA SBS S.J. HURTOWNIA ARMATURY SANITARNEJ I TECHNIKI GRZEWCZEJ Szprotawa 9,1
1973 I-Med M. Pacer S.J. Suchy Dwór 9,1
1974 Natur – Produkt Zdrovit Sp. z o.o. Warszawa 9,0
1975 COLORIS Sp. z o.o. Mościska 9,0
1976 Sanz Clima Sp. z o.o. Poznań 9,0
1977 Wodmel Sp. z o.o. Wołomin 9,0
1978 THALGO POLAND Sp. z o.o. Michałowice 9,0
1979 Artykuły Przemysłowe Paweł Kulak, Piotr Kulak S.J. Chodzież 9,0
1980 Rapacz S. J. Raba Wyżna 9,0
1981 Crocom Computer Systems W. Bojarski Z. Czerniak S.J. Gdańsk 9,0
1982 Timex-Pol Phu Sp. J. Andrychów 9,0
1983 Monster Media Group Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 9,0
1984 Truck Zone Sp. z o.o. Chotomów 9,0
1985 Apteka Pod Złotą Wagą Dorota Przybylska, Alicja Rosińska S.J. Milicz 9,0
1986 Hubika Sp. z o.o. Warszawa 9,0
1987 Grolman Sp. z o.o. Bydgoszcz 9,0
1988 Fibrain Sp. z o.o. Zaczernie 9,0
1989 Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o. Tychy 9,0
1990 Sony Europe Limited (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Warszawa 9,0
1991 DSI Schaum Chemie Sp. z o.o. Mikołów 9,0
1992 Alfa i Omega Iwona Szulc, Janusz Szulc sp.j. Głogów 9,0
1993 Eltech Hurtownia Materiałów Elektrycznych R.Jastrzębski, I.Ziomek sp.j. Radom 9,0
1994 Scubatech Sp. z o.o. Mierzyn 9,0
1995 JKF Polska Sp. z o.o. Berzyna 9,0
1996 Lemar S.J. Olsztyn 9,0
1997 Bit-Technologies Piotr Tomczyk, Dariusz Biernat, Maciej Permus sp.j. Katowice 9,0
1998 MKJ Sp. z o.o. Sopot 9,0
1999 Luxpol Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zawiercie 9,0
2000 SPORTING S.J. Sylwia Chodaniewicz; Wojciech Chodaniewicz Wałbrzych 9,0
2001 Spółdzielnia Pracy Handlowo – Produkcyjna w Głogowie Głogów 9,0
2002 Goldmann Sp. z o.o. Lubin 9,0
2003 Łazy 157 Sp. z o.o. Max System S.K. Warszawa 9,0
2004 Termo-San A i B Lenczewscy sp.j. Białystok 9,0
2005 Cel-R Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Olsztyn 8,9
2006 Siglo Sp. z o.o. Warszawa 8,9
2007 Api.pl Sp. z o.o. Rąbień 8,9
2008 Sacmi Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 8,9
2009 PID Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,9
2010 Apteka Światłowska, Michalak S.J. Lublin 8,9
2011 GJ Machinery Sp. z o.o. Warszawa 8,9
2012 Profi S.J. Zielona Góra 8,9
2013 JML COLOR – L. Kowalczyk, M. Waśniewski, J. Bylica S.J. Warszawa 8,9
2014 Antex S.J. Jerzy Maćkówka i S-ka Łbiska 8,9
2015 Cosmoscience Sp. z o.o. Wrocław 8,9
2016 Henkel Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,9
2017 VOITH TURBO Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 8,9
2018 Elektro-Partner Izabela Opioła, Grzegorz Opioła S.J. Ząbkowice Śląskie 8,9
2019 Deltafan Sp. z o.o. S.K. Brzeźnica 8,9
2020 Stalmet E. J. Kaczmarek i K. Mikołajczak S.J. Nekla 8,9
2021 LDM POLSKA Sp. z o.o. Katowice 8,9
2022 ELMONTER S.J. Sławek Pietrzyk i Marek Banasiuk Sokołów Podlaski 8,9
2023 Rail-Mil Computers Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 8,9
2024 Thera Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,9
2025 Akmont H. Dziwoki, K. Dziwoki sp.j. Opole 8,9
2026 Ochnik S.A. Garwolin 8,8
2027 Ultimate Trade Sp. z o.o. Poznań 8,8
2028 GEDEON Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8,8
2029 Przedsiębiorstwo Handlowe REBIS E. i E. Baranowscy S.J. Słupsk 8,8
2030 AX Technology Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 8,8
2031 Teknotherm Marine Hvac Sp. z o.o. Szczecin 8,8
2032 EBRO TRADE Sp. z o.o. Warszawa 8,8
2033 Hurtownia Elektroniczna Lider BogdanmaciągS.J. Starachowice 8,8
2034 Zagroda Sp. z o.o. sp.k. Kraków 8,8
2035 Bart Sp. z o.o. S.K. Słupno 8,8
2036 Azmar M. Frys, M. Rajca sp.j. Zabrze 8,8
2037 Feniks K&W Sp. z o.o. i Spółka – Spółka Komandytowa Cieszyn 8,8
2038 Ebr Poland Services Sp. z o.o. Warszawa 8,8
2039 Sampol-Rosnowo Sp. z o.o. Rosnowo 8,8
2040 Jaroszka, Siejka, Kozłowski Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koral sp. j. Ostrowiec Świętokrzyski 8,8
2041 Euronova Polska Sp. z o.o. Konojady 8,8
2042 Technika Podwodna Sp. z o.o. Warszawa 8,8
2043 Edentex Sp. z o.o. Łódź 8,8
2044 Prospecta Sp. z o.o. Warszawa 8,8
2045 SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o. Żory 8,8
2046 Lege Artis – C. Daniłowicz i G. Daniłowicz S.J. Wrocław 8,8
2047 Wasbruk S.J. Nasielsk 8,8
2048 Ama Trading Company Małgorzata Jabłońska-Nowak sp. j. Dziekanów Leśny 8,8
2049 Schrack Seconet Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,8
2050 Tara S.J. PH Częstochowa 8,8
2051 POLPAK POLAND Sp. z o.o. Warszawa 8,8
2052 ZPUH Mini Zap B i K Łepkowicz, A. Roguszna – sp.j. Przygodzice 8,8
2053 ELEKTROSPRZĘT Hurt i Detal Przybylscy S.J. Gorlice 8,8
2054 K.K.A. DUDKIEWICZ – SPÓŁKA JAWNA Ciechanów 8,8
2055 Pronar Sp. z o.o. Płock 8,8
2056 Ortmed Sp. z o.o. Warszawa 8,8
2057 Elid Sp. z o.o. Maszyny Rolnicze Gutowo Wielkie 8,8
2058 R – LINE S.J. Zielona Góra 8,8
2059 Pro-Eximp B. K. Piwko sp.j. Warszawa 8,8
2060 Bauer Group Polska Sp. z o.o. Jasionka 8,7
2061 Lifton Polska Sp. J. Marek Misiak, Mariusz Kuberski Zabrze 8,7
2062 Dhollandia Poland Sp. z o.o. Kraków 8,7
2063 ROBOT-SERWIS D. Majorkowski B. Gołda S.J. Wrocław 8,7
2064 3J Sp. z o.o. Sp.K. Częstochowa 8,7
2065 Jelux Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mikołów 8,7
2066 Apteka Mgr Teresa Wysmolińska S.J. Skarżysko-Kamienna 8,7
2067 Hydra-Grupa SBS J. Kłos S.J. Łask 8,7
2068 Sanimex 1 Sp. z o.o. S.K. Gliwice 8,7
2069 Kondor Sp. z o.o. Łódź 8,7
2070 Item Polska Sp. z o.o. Wrocław 8,7
2071 PRO-WET S.J. Koszalin 8,7
2072 Biomus Sp. z o.o. Lublin 8,7
2073 Team – Pro S.J. Kalisz 8,7
2074 ROLCHEM Sp. z o.o. Wyczechy 8,7
2075 Korona – Kosmetyki S.J. Bydgoszcz 8,7
2076 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arma Sp. z o.o. Szubin 8,7
2077 Horizon Technologies Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 8,7
2078 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Fuks Zadrowscy sp.j. Wejherowo 8,7
2079 Salamander – Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,7
2080 Delta Elektro Sp.J. Anna Grabowska, Krzysztof Grochowski Lublin 8,7
2081 AdiFeed Sp. z o.o. Warszawa 8,7
2082 F.H.U. MK Borowscy Borowski Michał, Borowska Krystyna sp.j. Alwernia 8,7
2083 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anmar Sp. z o.o. S.K. Tychy 8,7
2084 Vertigo Investments Sp. z o.o. Warszawa 8,7
2085 In Corpore Sp. z o.o. Czosnów 8,7
2086 Hubertech Sp. z o.o. Katowice 8,7
2087 BOREX Ryszard I Łukasz Borris Sp.J. Tczew 8,7
2088 Jard-Sp. z o.o. Tłuszcz 8,7
2089 Fistal Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 8,7
2090 Cezar Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. Radom 8,7
2091 APTEKA VITAFARM Z.SOCHACKA, M.NOWAK, M.SOCHACKI S.J. Poznań 8,7
2092 M&M Pharma Sp. z o.o. Warszawa 8,7
2093 Motohanex Motoryzacyjno – Handlowa Spółdzielnia Pracy w Gnieźnie Gniezno 8,7
2094 Tadeusz Mazur, Alicja Mazur Firma Handlowa Mazury sp.j. Jelenia Góra 8,7
2095 KRAK MIX Sp. z o.o. Kraków 8,7
2096 Syntis Sp. z o.o. Grabówka 8,7
2097 OTCF S.A. Wieliczka 8,6
2098 Themar Import-Eksport Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 8,6
2099 GK Hair Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,6
2100 NATURAL – Sławomir Walczak, Maria Antoniewska-Banach – S.J. Łódź 8,6
2101 ABC S.J. Gdynia 8,6
2102 Belse Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8,6
2103 Flowcrete Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,6
2104 Ciechtrading S.A. Warszawa 8,6
2105 ROAN – Hurtownia Opakowań Piskorz, Liszewski S.J. Suwałki 8,6
2106 Iks 2 Mucha sp.j. Mikołów 8,6
2107 C.H. Erbsloh Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,6
2108 Madejski S.J. Kraków 8,6
2109 AMATEC POLSKA Sp. z o.o. Radwanice 8,6
2110 Technika Grzewcza i Sanitarna Piotr i Jarosław Gejcyg Sp.J. Żyrardów 8,6
2111 Ultex – Pol Sp. z o.o. Częstochowa 8,6
2112 Fulmo MTD Sp. z o.o. Wyry 8,6
2113 Inducomp Industrial Components Sp. z o.o. Izabelin 8,6
2114 Symag Sp. z o.o. Warszawa 8,6
2115 Market – Jeans S.J. PH Włocławek 8,6
2116 Matejka S.J. Opole 8,6
2117 Grupa Martin Sp. z o.o. Łochów 8,6
2118 Oase Sp. z o.o. Warszawa 8,6
2119 P.P.U.H. Supron 1 sp.j. Zenon Piasny, Zygmunt Czarnota Olkusz 8,6
2120 Aleksandra Błażek Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Akces PPH Akces Kępno 8,6
2121 EGIS Sp. z o.o. Kraków 8,6
2122 Aspi Tech Sp. z o.o. S.K. Suwałki 8,6
2123 Supermarket DETAL Magdalena Makowska Bielsko-Biała 8,6
2124 Radioster Sp. z o.o. Katowice 8,6
2125 Soyter Components Sp. z o.o. S.K. Izabelin 8,6
2126 Falcon Medical Polska Sp. z o.o. Łódź 8,6
2127 Meble Borkowski Sp. z o.o. Biskupiec 8,6
2128 INOSTALEX Sp. z o.o. S.K. Radzionków 8,6
2129 Kaliniec S.J. Kalisz 8,6
2130 Soko International Polarczyk Tober S.J. Pruszków 8,6
2131 Best Łukaszuk-Rybiński S.J. Michałowo 8,6
2132 T & F Plasttrade Sp. z o.o. Toruń 8,6
2133 BRANQ Sp. z o.o. Redzikowo 8,5
2134 Merkury Market Sp. z o.o. sp.k. Krosno 8,5
2135 Bossard Poland Sp. z o.o. Radom 8,5
2136 Lisec Polska Sp. z o.o. Jawczyce 8,5
2137 BAUSERVICE Sp. z o.o. Warszawa 8,5
2138 Ziaja Rzeszów Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 8,5
2139 Ordom R. Krasiński i Wspólnicy Sp.J. Łódź 8,5
2140 Pos Systems Sp. z o.o. Dębogórze 8,5
2141 Baby Design Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poczesna 8,5
2142 Toy Planet Sp. z o.o. Wrocław 8,5
2143 Silesia Meble Sp. z o.o. Bełk 8,5
2144 Unibox IT Sp. z o.o. Toruń 8,5
2145 Serwis Bank Sp. z o.o. Kraków 8,5
2146 ICRO Sp. z o.o. Warszawa 8,5
2147 Netinet Sp. z o.o. Warszawa 8,5
2148 Bram-Furt Słaby Adam, Fałowski Bogdan sp.j. Wielogłowy 8,5
2149 Akasz Sp. z o.o. Jawor 8,5
2150 Szemar Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 8,5
2151 Eco Save Group Sp. z o.o. Wiskitki 8,5
2152 LAGARDERE TRAVEL RETAIL Sp. z o.o. Warszawa 8,5
2153 Siemag Tecberg Polska Sp. z o.o. Katowice 8,5
2154 Mega-Pack Jerzy Iwaniuk, Małgorzata Iwaniuk S.J. Marki 8,5
2155 OPTIDENT S.J. Małgorzata Foubert, Dariusz Stój Wrocław 8,5
2156 Medinco Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 8,5
2157 DIPARLUX Magnon – Jabłońska Gabriella Warszawa 8,5
2158 Marmed S.A. Gorlice 8,5
2159 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia i Zbytu FERSTAN – Ciostek S.J. Olsztyn 8,5
2160 RENEX PREDRAG TOPIĆ Włocławek 8,5
2161 Apteka Aronia Jadwiga Morawicka-Ziajor, Jolanta Nachel sp.j. Tarnów 8,5
2162 Apteka Galenika K.p. Grygiel S.J. Czechowice-Dziedzice 8,5
2163 Bassano Collection Poland A. Gierszewski sp.j. Gdynia 8,5
2164 Atmo Sp. z o.o. Warszawa 8,5
2165 Maks Sp. z o.o. Olsztyn 8,5
2166 MIG Dom Handlowy, Stacja Paliw, Bar Sp. z o.o. Warszówek 8,5
2167 Sztuka Ludowa Spółdzielnia Wytwórców Rękodzieła Ludowego i Artystycznego Białystok 8,5
2168 SPUTNIK Tomasz Pastwa Starogard Gdański 8,4
2169 EFMETAL Sp. z o.o. Włocławek 8,4
2170 NICE – POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 8,4
2171 Unisystem Sp. z o.o. Gdańsk 8,4
2172 Stalpol R.Rozyn, J.Olszowy sp.j. Lublin 8,4
2173 Perfekt S.A. Gądki 8,4
2174 Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o. Wrocław 8,4
2175 PHU Euro Sp. z o.o. Bytom 8,4
2176 Malis Sp. z o.o. S.K. Poznań 8,4
2177 Polcom S.A. Skawina 8,4
2178 Firma Handlowo-Usługowa Agro-Gama Józef Psica, Marek Litewka S.J. Proszowice 8,4
2179 Ulmos – PM Sp. z o.o. Opole 8,4
2180 Sobinco Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,4
2181 Carpa Sp. z o.o. Wrocław 8,4
2182 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Zbistal Franciszek i Zbigniew Wojtyla sp.j. Ząbkowice Śląskie 8,4
2183 Bosch Centrum Agares Barbara i Jerzy Schmidt Sp.J. Gdańsk 8,4
2184 Firma WIDUTO Sp.J. Arkadiusz, Krzysztof i Witold Widuto Solec Kujawski 8,4
2185 Granit Dulniak Sp. z o.o. Lublin 8,4
2186 NSS Sp. z o.o. Warszawa 8,4
2187 Unigaz – Marczak i Przybysz S.J. Tłuszcz 8,4
2188 Apteki CENTRUM Sp. z o.o. Kamień 8,4
2189 GT Sport sp.j. Marek Gwizdała, Dariusz Tryk Gdynia 8,4
2190 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Prabutach Prabuty 8,4
2191 Eddi Complex Sp. z o.o. S.K. Kęty 8,4
2192 Węglokoks Stal Sp. z o.o. Katowice 8,4
2193 Art – Met Narzędzia sp. j. Angelika Karasek-Kramarczyk, Robert Łaciok Bielsko-Biała 8,4
2194 COMPACT Sp. z o.o. Gdańsk 8,4
2195 Kebohr Polska Sp. z o.o. Wejherowo 8,4
2196 Kancelaria Finansowo-Księgowa Sp. z o.o. Warszawa 8,4
2197 Madal Bal Sp. z o.o. Wejherowo 8,4
2198 MARTES SPORT Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8,3
2199 Przedsiębiorstwo Obrotu Artykułami Rolnymi sp.j. Anna i Mieczysław Kłak Złotoryja 8,3
2200 Homag Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 8,3
2201 Zenner Poland Sp. z o.o. Łódź 8,3
2202 Biovita sp.j. M. Danecki, J. Danecka Tenczynek 8,3
2203 Paso Polska Sp. z o.o. sp.k. Sierosław 8,3
2204 DLF Sp. z o.o. Gdynia 8,3
2205 FHU EKO W.Rybak Sp. j. Janikowo 8,3
2206 KOREX Szablowski i Wspólnicy S.J. Tuchów 8,3
2207 CNC-Projekt Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 8,3
2208 ELAN Sp. z o.o. Gdańsk 8,3
2209 IGO3D Polska Sp. z o.o. Gdynia 8,3
2210 Pama Trading Sp. z o.o. Poznań 8,3
2211 Ener Kap Sp. z o.o. Osielsko 8,3
2212 Pozzani Polska Sp. z o.o. Toruń 8,3
2213 Klimazbyt Łódź Sp. z o.o. Łódź 8,3
2214 A-Zet Centrum Pompowe Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 8,3
2215 Farmakon D.A.J.J. Szafrańscy sp.j. Warszawa 8,3
2216 Nextkom Sp. z o.o. Lębork 8,3
2217 PHP HYDRO Eugeniusz & Arkadiusz Dobroń S.J. Leszno 8,3
2218 EKOMER – K. Wróblewska S.J. Toruń 8,3
2219 Anchem Sp. z o.o. S.K. Warszawa 8,3
2220 Agro-Big-Pol-Import-Eksport S.J. Stanisław Bukowski & Jan Paszkiewicz Cybinka 8,3
2221 ARMA Firma Inżynierska Jerzy Noworyta, Bartosz Noworyta S.J. Kraków 8,3
2222 Menu Express Sp. z o.o. S.K. Warszawa 8,3
2223 Elżbieta Zalewska sp. j. Raciąż 8,3
2224 Kopec – Staniewicz Sp.J. Przedsiebiorstao Handlowe Giżycko 8,3
2225 PU-H SCARLETT Zbigniew Machnicki – Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 8,3
2226 EST ENERGY Sp. z o.o. Otwock 8,3
2227 Glaser Group Sp. z o.o. Warszawa 8,3
2228 Pozmebel Mateusz Gawroński S.J. Poznań 8,3
2229 Chemetech Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,3
2230 Vestigodata Sp. z o.o. Warszawa 8,3
2231 Veta Spółka z o.o. Katowice 8,3
2232 Art Pharma Kwiatkowski S.J. Konstantynów Łódzki 8,3
2233 Agencja Inwestycyjno- Handlowa V- Project Sp. z o.o. Warszawa 8,3
2234 Alfa Sp. z o.o. Katowice 8,3
2235 Pro Sales Sp. z o.o. Opole 8,3
2236 Winterhalter Gastronom Polska sp. z o.o. Warszawa 8,2
2237 Konsorcjum Olejów Przepracowanych Organizacja Odzysku Opakowań i Olejów S. A. Jedlicze 8,2
2238 JSD Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,2
2239 Ashland Specialties Poland Sp. z o.o. Warszawa 8,2
2240 Colop Polska Sp. z o.o. Bytom 8,2
2241 Lapp Kabel Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 8,2
2242 Hurtownia Instalacyjna INMET Jerzy Zębik i Roman Łocki S.J. Cieszyn 8,2
2243 Grupa Siwulski sp. j. Podegrodzie 8,2
2244 Topus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 8,2
2245 Firma Handlowa Magnetik Bartkowski Andrzej, Huzarski Ireneusz, Huzarski Mariusz sp. j. Toruń 8,2
2246 Impag Chemicals Poland Sp. z o.o. Warszawa 8,2
2247 MGG PROJEKT Sp. z o.o. Żmigród 8,2
2248 Zakład Elektroakustyki Profesjonalnej Lubiński S.J. Piaseczno 8,2
2249 Finplast Sp. z o.o. S.K. Warszawa 8,2
2250 Fiduciamed Sp. z o.o. Jelenia Góra 8,2
2251 Multi sp.j. Beata Grzybowska, Tomasz Siekierski Brodnica 8,2
2252 Aconexim S. Śliwiński, D. Śliwińska sp. j. Warszawa 8,2
2253 Deef S.J. Gryfino 8,2
2254 PH Jacek Rzońca Sp.J. Dąbrowa Górnicza 8,2
2255 BRAT – MET S.J. Radom 8,2
2256 MEBLE POLSKIE S.J. Krosno 8,2
2257 Chemsol Sp. z o.o. (Dawniej: Chemsol St. Polinowski S.J.) Bydgoszcz 8,2
2258 Prates Sp.J. Paweł i Izabela Bokszczanin Ośno Lubuskie 8,2
2259 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Redis Kantorski sp. j. Toruń 8,2
2260 Nixor Polska Sp. z o.o. Kowale 8,2
2261 Katos Sp. z o.o. Warszawa 8,2
2262 Maqsimum Matusiewicz Ruchlewicz Wycichowski S.J. Szczecin 8,2
2263 Tech-Art Sp. z o.o. S.K. Toruń 8,2
2264 REMSTAL M. I K. Siegel S.J. Tarnowskie Góry 8,2
2265 Hectronic Polska Sp. z o.o. Częstochowa 8,2
2266 Hard Sp. z o.o. Kraków 8,2
2267 CONSORTE – SR Sp. z o.o. Wrocław 8,1
2268 Cosmo J. Brzyski, J. Stępień Sp. J. Siemianowice Śląskie 8,1
2269 Kramer – Opakowania Przemysłowe A. Kania J. Kiełb S.J. Sokołów Małopolski 8,1
2270 Slam Poland Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 8,1
2271 Minebea Intec Poland Sp. z o.o. Kostrzyn 8,1
2272 Chemoform Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 8,1
2273 Baltic Spares Services Sp. z o.o. Gdańsk 8,1
2274 Tiross Polska Sp. z o.o. Sękocin Stary 8,1
2275 Available Sp. z o.o. Warszawa 8,1
2276 Extech Sp. z o.o. S.K. Kraków 8,1
2277 Apteka Św. Józefa Sp. z o.o. sp.k. Poznań 8,1
2278 SMB Jędrzejuk S.J. Marki 8,1
2279 Harenda sp.j. Bachleda-Księdzularz, Chyc Zakopane 8,1
2280 Nord Electronics Solutions Sp. z o.o. Wrocław 8,1
2281 Agropol Kowalczyk Sp. z o.o. Zakrzewo 8,1
2282 Asmex Sp. z o.o. Swarzędz 8,1
2283 Mac – Met S.J. Jarocin 8,1
2284 KW TRADE Sp. z o.o. Kraków 8,1
2285 Hurtownia Narzędzi Seger S.J. Dębica 8,1
2286 LEWIATAN Kujawy Sp. z o.o. Włocławek 8,1
2287 JAI Kudo Polska Sp. z o.o. Poznań 8,1
2288 Hert Sp. z o.o. S.K. Warszawa 8,1
2289 Energizer Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 8,1
2290 Emi-Med Sp. z o.o. S.K. Kraków 8,1
2291 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Pro-Bike P. Omieciński, J. Przybysz S.J. Jelenia Góra 8,1
2292 FH WALOR S.J. Kolbuszowa 8,1
2293 Saturn Planet Sp. z o.o. Warszawa I Sp. Komandytowa Warszawa 8,1
2294 Przedsiębiorstwo Handlowe SUPERMARKET PANORAMA S.J. Leszek Myśliwiec, Anna Skołożyńska Radzymin 8,1
2295 Polimet S.Kij S.J. Bielsko-Biała 8,1
2296 TTT Invest Sp. z o.o. Medic-Mar Hurtownia Sprzętu Medycznego S.K. Łódź 8,1
2297 Metalcom Sp. z o.o. Wrocław 8,1
2298 SIMBHP Sławomir Małecki, Ireneusz Mikucki Sp.J. Słupsk 8,1
2299 ENSTO POL Sp. z o.o. Straszyn 8,1
2300 Bionaft Saracyn Tomaszewski S. J. Kielce 8,1
2301 Firma Handlowa Iwo W. Wojdała, A. Szczurek, I. Radosz S.J. Kraków 8,1
2302 Nissen Polska Sp. z o.o. Szczecin 8,1
2303 LL – Oil Sp. z o.o. Szczecin 8,1
2304 Firma Handlowa Astra Duda & Duda Sp. J Bielsko-Biała 8,1
2305 Marzena i Marek Pejas S.J. Nidzica 8,1
2306 Flexin Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8,1
2307 TOP – Chem S.J. Kruszyn 8,1
2308 POP Time Sp. z o.o. Warszawa 8,1
2309 Homefitness Sp. z o.o. Leszno 8,1
2310 Zioło-Lek M. M. Zaklika & A. Piotrowiak S.J. Olesno 8,1
2311 A&M Export – Import Agnieszka Klasura i Spółka sp.j. Łódź 8,1
2312 Unison Sp. z o.o. Kraków 8,1
2313 Tdk Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,1
2314 Plastcolor Wróblewscy Sp. J. Białystok 8,1
2315 Real Sp. z o.o. Olsztyn 8,1
2316 Alfatec Sp. z o.o. Poznań 8,0
2317 Cognitran Sp. z o.o. Warszawa 8,0
2318 Ch Elektromarket Sp. z o.o. S.K. Września 8,0
2319 Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 8,0
2320 Apteka NOWA M. Plewa, K. Radecki S.J. Rejowiec Fabryczny 8,0
2321 INTER-HURT Piotr Gawryluk, Michał Koniuszewski S.J. Białystok 8,0
2322 Bilińscy Stacje Paliw sp.j. Kostrzyn nad Odrą 8,0
2323 Igus Sp. z o.o. Warszawa 8,0
2324 Bis-Podex Sp. J. Bogdan Dębski i Grzegorz Biczysko Kalisz 8,0
2325 Freudenberg Sealing Technologies Sp. z o.o. Brzostek 8,0
2326 APTE.PL A.T. Hinz S.J. Reda 8,0
2327 IKA Kalisiak i Groszek sp.j. Legionowo 8,0
2328 B&L International Sp. z o.o. Warszawa 8,0
2329 Taryk Sp.J. T. Krzemień, Z. Krezemień Toruń 8,0
2330 Trade Consulting Sp. z o.o. Kalisz 8,0
2331 ZPW Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 8,0
2332 Everest Polska Sp. z o.o. Piaseczno 8,0
2333 Apteka Przy Grobli Aleksandra Jędrzejczak – Agata Jędrzejczak Dadej – Maria Marciniak sp.j. Poznań 8,0
2334 Jedynka J. K. Kordowscy, J. Małachowski – sp.j. Ostrów Mazowiecka 8,0
2335 Targowa Janusz Nowicki Rafał Żuberek S.J. Zielona Góra 8,0
2336 D2 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 8,0
2337 Molos Kawecki Kuźnicki Zieliński sp. j. Wieruchów 8,0
2338 Maico Poland Sp. z o.o. Gdańsk 8,0
2339 PPUH Saga Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 8,0
2340 Pharma Cur Sp. z o.o. Kłodzko 8,0
2341 New FashionSp. z o.o. Gdańsk 8,0
2342 Apteka Leśnicka s.c. Joanna Byczkowska Wojciech Byczkowski Grzegorz Poros Wrocław 8,0
2343 GVC TAX Sławomir Sobecki, Maciej Wolański Sp.J. Wrocław 8,0
2344 P P H U Vega Meble S. J. Księżyno 8,0
2345 Exprime Sp. z o.o. Warszawa 8,0
2346 SICK Sp. z o.o. Warszawa 7,9
2347 Woźniak i Wspólnicy S.J. Wadowice 7,9
2348 Alexis II S.J. Reguły 7,9
2349 Kim Kuźma S.J. Jarosław 7,9
2350 AKZO Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,9
2351 TOPSERW Stanisław Echilczuk, Mirosław Kuziuk S.J. Zielonka 7,9
2352 METRO-PLAST Paweł Klimas, Anna Andruszkiewicz S.J. Nysa 7,9
2353 P.A.D Technologies Ltd sp. z o.o. Warszawa 7,9
2354 PHPU SEMEX Fertacz, Huszno S.J. Częstochowa 7,9
2355 Interkommerz Sp. z o.o. Sulechów 7,9
2356 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Marexim Sp. z o.o. Wrocław 7,9
2357 SDI Sp. z o.o. Baranowo 7,9
2358 Alkara Sp. z o.o. Chorzów 7,9
2359 Bonari Sp. z o.o. Warszawa 7,9
2360 Hurtownia Techniczna Kamet Sp. z o.o. w Grodkowie Grodków 7,9
2361 Haver & Boecker Polska Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 7,9
2362 HVAC Automation Systems Sp. z o.o. Tarnów 7,9
2363 APT Sp. z o.o. Poznań 7,9
2364 Schott Poland Sp. z o.o. Warszawa 7,9
2365 Destal Marek Czarnecki sp.j. Kielce 7,9
2366 Bosky Sp. z o.o. Kielce 7,9
2367 Bytom S.A. Kraków 7,9
2368 Zacharzewski Witold Marek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zacharzewski Łomża 7,9
2369 Haltec Hale Sp. z o.o. Komorniki 7,9
2370 Acer Nowakowscy Sp.J. Łomża 7,9
2371 Burchacińscy S.A. sp.k. Wieluń 7,9
2372 Firma Handlowa Bis Jarosław Woźniak, Marek Modrzejewski sp.j. Chodecz 7,9
2373 PPUH SAREL Ryszard Sabik Jelcz-Laskowice 7,9
2374 Domer Sierecki S.J. Pleszew 7,9
2375 GLI-THERM Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 7,9
2376 ProCardia Medical Sp. z o.o. Warszawa 7,9
2377 CRODA Poland Sp. z o.o. Kraków 7,9
2378 Osaa Sp. z o.o. Bydgoszcz 7,9
2379 Delta Dettlaff I Wspólnicy S. J. Krokowa 7,9
2380 Chrobok Zbigniew Agnieszka F.H. Wodzisław Śląski 7,9
2381 TSN Sp. z o.o. Targowisko 7,9
2382 HTK – Went – Polska Sp. z o.o. Kraków 7,9
2383 Ic Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 7,9
2384 Weno Sp. z o.o. Technika Zamocowań Spółka Komandytowa Większyce 7,9
2385 Correct S.J. Zduńska Wola 7,9
2386 GOPLAST Serafińscy S.J. Gorzów Wielkopolski 7,9
2387 Victorinho K. Loga-Chicheł, P. Chicheł S.J. Śrem 7,9
2388 Quest Sp. z o.o. Warszawa 7,9
2389 Columbovet Barbara Szeleszczuk i Tomasz Romanik S.J. Warszawa 7,9
2390 Stara Mydlarnia Sp. z o.o. Białe Błota 7,9
2391 Arka AGD Sp. z o.o. sp.k. Radom 7,9
2392 Elite Sp. z o.o. Warszawa 7,9
2393 Ascon Polska Sp. z o.o. Kochcice 7,9
2394 Eksoy Chemicals Poland Sp. z o.o. Łódź 7,9
2395 Janmar sp.j. Jan Kobiałka Mariusz Kobiałka Kraków 7,9
2396 Animalab Sp. z o.o. Poznań 7,9
2397 Yes Biżuteria S.A. Poznań 7,8
2398 PPHU STOLMET JiM KOTYRBA S.J. Kalwaria Zebrzydowska 7,8
2399 DORADO POLAND Sp. z o.o. S.K. Kościan 7,8
2400 CEFARM – KRAKÓW S.A. Przedsiębiorstwo Zaoptarzenia Farmaceutycznego Kraków 7,8
2401 Gf Energia Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 7,8
2402 Fenu Malinowscy S.J. Pruszków 7,8
2403 Yakudo Plus Sp. z o.o. Tychy 7,8
2404 SEVROLL SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 7,8
2405 Tadej Sp. z o.o. sp.k. Chróścice 7,8
2406 VITA Agnieszka Jargiło Bogusław Jargiło Sp.J. Tomaszów Lubelski 7,8
2407 Robi Sp. z o.o. sp.k. Poznań 7,8
2408 Somfy Sp. z o.o. Warszawa 7,8
2409 Falcon Sp. z o.o. Szczecin 7,8
2410 Gust Mariusz Borysiuk Waldemar Krypa Sp. J. Łuków 7,8
2411 EFFIN Sp. z o.o. Szczawno-Zdrój 7,8
2412 Global Control 5 Sp. z o.o. Warszawa 7,8
2413 Impala Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 7,8
2414 CARL ZEISS Sp. z o.o. Poznań 7,8
2415 Joanna Frąckowiak i Wspólnicy sp. j. Plewiska 7,8
2416 HAUBITZ – POLSKA Sp. z o.o. Mirosławice 7,8
2417 Przedsiębiorstwo Handlowe Medox Lepiarz Jarosław,Lepiarz Alicja-S.J. Jaworzno 7,8
2418 Musa Alicja Musiał, Tadeusz Musiał S.J. Targowisko Dolne 7,8
2419 Concept Solutions Sp. z o.o. Warszawa 7,8
2420 ASAMED Sp. z o.o. Przeźmierowo 7,8
2421 Berthold Sichert Sp. z o.o. Bydgoszcz 7,8
2422 Domex Kuśnierek Sp.j. Rydzyna 7,8
2423 PARTNER TELE.COM Sp. z o.o. S.K. Kraków 7,8
2424 Firma Elleena M. Apryjas, M. Raczyńska sp.j. Łapczyca 7,8
2425 Callisto Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 7,8
2426 Awar Wardak Sp.J. Radzymin 7,8
2427 Tractel Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,8
2428 PHU Cuprum Bis Z. Kowalski Sp. J. Grupa SBS Toruń 7,8
2429 Gminna Spółdzielnia Sampomoc Chłopska w Dębnie Wola Dębińska 7,8
2430 Homeoutlet J.Prociak S.K. Ząbki 7,8
2431 Emergraf W. Ryppa R. Mączka sp.j. Wieliczka 7,8
2432 Foma Stępień i Wspólnicy S.J. Warszawa 7,8
2433 BIGAR BIK KRZYSZTOF GARDYZA ZBIGNIEW SPÓŁKA JAWNA Poznań 7,8
2434 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „INTERTOP” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Malbork 7,8
2435 Sonic Distribution D. Górka i Wspólnicy S.J. Warszawa 7,8
2436 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Trojka Sp. z o.o. Mała Piaśnica 7,8
2437 Plasticolor Polska Sp. z o.o. Gądki 7,8
2438 Fiddex Drygas I Żabko sp.j. Poznań 7,8
2439 Apteka Starowiejska S.J. Stefan Wolniewicz Filip Wolniewicz Ewa Wolniewicz Kamila Wolniewicz Rumia 7,7
2440 Wistal S.J. Świdnica 7,7
2441 De Longhi Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,7
2442 Mako – Polska Sp. z o.o. Kraków 7,7
2443 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bms S.J. Z. Bielecki Kwidzyn 7,7
2444 Asklepios Jeszke-Ochendal S.J. Tuchola 7,7
2445 DOHLER POLSKA Sp. z o.o. Kozietuły Nowe 7,7
2446 Power Investment Michał Krzymowski SP.J. Lublin 7,7
2447 Trokos Market Point Sp. z o.o. S.K. Gdów 7,7
2448 Holdbox Frączkiewicz sp. j. Żabia Wola 7,7
2449 FELONA Sp. z o.o. Kępno 7,7
2450 Wes.Expert Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 7,7
2451 Firma Handlowa Lider Jan Fąk i Wspólnicy sp. j. Ostrołęka 7,7
2452 Flocspeed Sp. z o.o. Warszawa 7,7
2453 Smartt Sp. z o.o. Kobielice 7,7
2454 ON Stage Sp. z o.o. Wrocław 7,7
2455 Tehpromtrade Sp. z o.o. Warszawa 7,7
2456 Zettler Electronics Poland – Sp. z o.o. Żary 7,7
2457 Amtest Poland Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 7,7
2458 Est Energy Sp. z o.o. S.K. Otwock 7,7
2459 Chairconcept.com Sp. z o.o. Toruń 7,7
2460 TRANS-NAFT St.Szperna L.Kiełb S.J. Studzianki 7,7
2461 Remei Polska Sp. z o.o. Opole 7,7
2462 Pollux Sp. z o.o. Warszawa 7,7
2463 ZAMKON-ARMATUREN K.Zamczewski i S-Ka, Sp.J. Kędzierzyn-Koźle 7,7
2464 OKTAN B i R Brzescy S.J. Miechucino 7,7
2465 Deka Izolacje i Wentylacje N.P. Bogacz sp.j. Dołuje 7,7
2466 Przeds. Doradztwa Technicznego Geomor-Technik Sp. z o.o. Szczecin 7,7
2467 Vollmer – Basen Serwis Sp. z o.o. Prószków 7,7
2468 Firma Handlowo-Usługowa Tewa Sp. z o.o. Warszawa 7,7
2469 ATO Sp. z o.o. Donimierz 7,7
2470 Onmacabim Pol Sp. z o.o. Warszawa 7,7
2471 Optimat S.J. Piotr Gandecki i Wspólnicy Wrocław 7,7
2472 Technoton Design Sp. z o.o. Warszawa 7,7
2473 ASMG Sp. z o.o. Rzeszów 7,7
2474 Pachecka I Wspólnicy S.J. Warszawa 7,7
2475 K P B Intra Polska Sp. z o.o. Tychy 7,7
2476 Kemar Stacja Kontroli Pojazdów Sp. z o.o. Pacanów 7,7
2477 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Rudex – Bis Adam Grabowski, Witold Grabowski sp.j. Myślenice 7,7
2478 EUROPLASTIK S.J. Władysław Borutko, Adrian Borutko, Sylwia Gandor Bielsko-Biała 7,6
2479 Abook Sp. z o.o. Warszawa 7,6
2480 Polbilding Sp. z o.o. S.K. Warszawa 7,6
2481 Firma Księgarska Olesiejuk Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 7,6
2482 P.P-U-H. Perfexim Ltd Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 7,6
2483 Holtex – Energoserwis M. J. Drobnik S.J. Stara Gadka 7,6
2484 RAVET Sp. z o.o. Wrocław 7,6
2485 Asdex Sp. z o.o. Białystok 7,6
2486 Théa Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,6
2487 Allergan Sp. z o.o. Warszawa 7,6
2488 Hexagon Metrology Sp. z o.o. Kraków 7,6
2489 SUN CHEMICAL Sp. z o.o. Marki 7,6
2490 Remex Sp. z o.o. Bieruń 7,6
2491 Impall Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 7,6
2492 A.Marciniak OT sp. z o.o. Piaseczno 7,6
2493 Drim Wacław Drwięga Sp.J. P. P. U. H. Sanok 7,6
2494 ZEFIR Sp. z o.o. Białystok 7,6
2495 DRS Sp. z o.o. Lublin 7,6
2496 Belamed Sp. z o.o. Katowice 7,6
2497 Echotech Sp. z o.o. Wrocław 7,6
2498 Flexhouse Sp. z o.o. Warszawa 7,6
2499 Skanor Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 7,6
2500 BIM Jerzy Bujakowski i Leszek Machnik S.J. Proszowice 7,6
2501 ARBURG POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7,6
2502 Sabur Sp. z o.o. Warszawa 7,6
2503 Eco Logistyka Sp. z o.o. Opole 7,6
2504 P.P.U-H. SOLEX Sp.J. Solecki Bogusław & Solecki Zbigniew Olkusz 7,6
2505 KIEL-TECH Sp. z o.o. Kielce 7,6
2506 RITTAL Sp. z o.o. Warszawa 7,6
2507 Apvacuum Sp. z o.o. Suchy Las 7,6
2508 3Eco Sp. z o.o. Warszawa 7,6
2509 FIRMA SKWARCZYŃSKI S.J. Pniewy 7,6
2510 CTM Sp. z o.o. Mikołów 7,6
2511 Melisa KM Target Sp. z o.o. i Wspólnicy sp. j. Stare Miasto 7,6
2512 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Rolchem Alojzy Lesiak, Brunon Nowok S.J. Ćwiklice 7,6
2513 Eurocast Industries Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 7,6
2514 Hbm Prenscia Sp. z o.o. Warszawa 7,6
2515 Wiking sp.j. Jerzy Kur, Grażyna Kur, Jerzy Skrzeczyński Radzymin 7,6
2516 Sterbios Sp. z o.o. Warszawa 7,6
2517 TATIANA Sp. z o.o. Warszawa 7,6
2518 Sklep Ogólnospożywczy Krystyna i Kazimierz Kaminik S.J. Szydłowiec 7,6
2519 PROBIS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7,6
2520 PM – M S.J. Białystok 7,6
2521 Metalzbyt – Hurt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7,6
2522 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU CHEMIKALIAMI CHEMIA Sp. z o.o. Warszawa 7,6
2523 Mega Twarowska i S-ka S.J. Pruszków 7,6
2524 Fairbox Sp. z o.o. Poznań 7,5
2525 ELHURT PLUS Sp. z o.o. S.K. Osieczany 7,5
2526 Floraland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Stanisławów Pierwszy 7,5
2527 Sklepy Adaś J.A. Kościelniak Sp.J. Rabka-Zdrój 7,5
2528 Intimex Sp. z o.o. S.K. Legionowo 7,5
2529 Delikatesy Maciej Mroziński S.K. Sopot 7,5
2530 ASGARD Sp. z o.o. Baranowo 7,5
2531 Xpress Sp. z o.o. Wrocław 7,5
2532 Kontratech Sp. z o.o. Osielsko 7,5
2533 Fonti Sp. z o.o. S.K. Białystok 7,5
2534 Supernova International Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 7,5
2535 Age-Power B. Lamentowicz, G. Dobkowski, A. Michalczuk S.J. Milanówek 7,5
2536 Sovrana Sp. z o.o. Olkusz 7,5
2537 Dierre Poznań Sp. z o.o. Poznań 7,5
2538 Pro-Industry Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 7,5
2539 Biopal Sp. z o.o. Chojnice 7,5
2540 RAF Sp.J. Rafał i Janusz Śliwarski Bielsko-Biała 7,5
2541 Greeneris Sp. z o.o. Warszawa 7,5
2542 IPS Sp. z o.o. Warszawa 7,5
2543 Almagna Sp. z o.o. Wrocław 7,5
2544 GRUPA TOPEX Sp. z o.o. S.K. Warszawa 7,5
2545 K+L Biuro Handlowe Polska Sp. z o.o. Łódź 7,5
2546 Festool Polska Sp. z o.o. Komorów 7,5
2547 Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. Toruń 7,5
2548 Euromat sp.j. Parcej Jerzy Chwaliński Oliwer i Małgorzata Niemodlin 7,5
2549 Extom-Meble Jacek Tomaszewski Kazimierzowo 7,5
2550 Radius-Radpol Wiecheć sp.j. Skórzewo 7,5
2551 DACPOL Sp. z o.o. Piaseczno 7,5
2552 Grosz M. Zieńkowicz S. Zieńkowicz sp. j. Gdańsk 7,5
2553 FPHU JUREK Jerzy Lamch Żarki 7,5
2554 Hurtownia Elektryk Sp. z o.o. S.K. Ełk 7,5
2555 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Łódź S.K. Łódź 7,5
2556 Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o. Warszawa 7,5
2557 Farmedica Sp. z o.o. Warszawa 7,5
2558 Gravo Sp. z o.o. Gdynia 7,5
2559 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Pruszcz Gdański 7,5
2560 Sklep Spożywczo-Przemysłowy Smak S.J. Edward Dudek, Natalia Dudek Szklarska Poręba 7,5
2561 Ogrodowa S.J. Dorota Inglot i S-ka Wrocław 7,5
2562 Genti Sp. z o.o. Choroszcz 7,5
2563 Saba S.J. J.Rój I S.Kierepka Biłgoraj 7,5
2564 Haldex Sp. z o.o. Kowale 7,5
2565 Energy Partners Sp. z o.o. Zakrzewo 7,5
2566 Nasz Sklep Jan Bryńczak, Grażyna Bryńczak, Łukasz Bryńczak sp.j. Piaseczno 7,5
2567 Serwis – Fol Sp. z o.o. Warszawa 7,5
2568 Topvision Sp. z o.o. Leszno 7,5
2569 Biotechnika-Prim sp. z o.o. Warszawa 7,5
2570 Investpol Sp. z o.o. Łapino 7,5
2571 Labro Technologie Sp. z o.o. S.K. Kraków 7,5
2572 Sambra Health & Beauty Sp. z o.o. Warszawa 7,4
2573 Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o. Warszawa 7,4
2574 ŻELIMET J. Urbanek i S-ka S.J. Twardogóra 7,4
2575 Alumaster Polska sp. z o.o. Toruń 7,4
2576 Elektryk Sp. z o.o. Kalisz 7,4
2577 FEROX – ENERGY – SYSTEMS Sp. z o.o. Katowice 7,4
2578 Bolzoni Auramo Polska Sp. z o.o. Lublin 7,4
2579 FLORADA Sp. z o.o. Zielonka 7,4
2580 P.B.W.C. Sp. z o.o. Potrzanowo 7,4
2581 ANDREAS STIHL Sp. z o.o. Sady 7,4
2582 Avila Sp. z o.o. Iława 7,4
2583 Złomostal Renata i Zbigniew Puzio S.J. Koszalin 7,4
2584 Kuzik Sp. z o.o. Targoszyn 7,4
2585 Frigo Sp. z o.o. Warszawa 7,4
2586 INGRISTAR Sp. z o.o. Weremowice 7,4
2587 Steel – Box – M. Stępień, S. Urbański Sp.J. Łódź 7,4
2588 Algum Sp. z o.o. Gutkowo 7,4
2589 SERVINETTI Danuta, Zenon, Wiesław Serwin Sp.J. Przytkowice 7,4
2590 A.B. Berren – Handlowy Sp. z o.o. Michałowice 7,4
2591 Trumpf Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 7,4
2592 Metalic sp.j. Janowiak Nowy Targ 7,4
2593 Krzysztof Kocięda Meblolux Działdowo 7,4
2594 Solpharm Sp. z o.o. Warszawa 7,4
2595 TSC Sp. z o.o. Warszawa 7,4
2596 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Aliwesa Sp. J. Cezary Baranowski-Krzysztof Baranowski Bartoszyce 7,4
2597 P P H U El-Kag Zelek i Wspólnicy S.J. Kraków 7,4
2598 Daw – Bytom Sp. z o.o. Centrala Obrotu Towarami Masowymi Bytom 7,4
2599 BIZERBA POLSKA Sp. z o.o. Lublin 7,4
2600 Firma ABC S.J. Kraków 7,4
2601 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Juszczak S.J. Wieruszów 7,4
2602 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 Spółka Komandytowa Warszawa 7,4
2603 Sklep Spożywczo-Przemysłowy Delikatesy Marek Makowski Rzeszów 7,4
2604 A&K Traders Sp. z o.o. S.K. Wałcz 7,4
2605 Clown Polska Sp. z o.o. Koszalin 7,4
2606 Centrum Choma sp.j. Sokołów Podlaski 7,4
2607 FD Sp. z o.o. Sp.K. Częstochowa 7,4
2608 Animus Sp. z o.o. Borne Sulinowo 7,4
2609 Micro Activ Components Krawczyk Iwspólnicy sp.j. Warszawa 7,4
2610 Ram Baltic Sp. z o.o. Warszawa 7,4
2611 Dantex Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 7,4
2612 Frutto – Market Chorobik, Kowal sp.j. Świątniki Górne 7,4
2613 Moton Sp. z o.o. Warszawa 7,4
2614 Emporo Sp. z o.o. Krzeptów 7,4
2615 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE GNIEMIX SPÓŁKA JAWNA KAZIMIERZ I SYLWIA KOŻYCZKOWSCY Gniewino 7,4
2616 F&P Sp. z o.o. Suchy Las 7,4
2617 TECHSAN Malesa, Osmólski S.J. Biała Podlaska 7,4
2618 SYNTOM Sp. z o.o. S.K. Warszawa 7,3
2619 BEST Przedsiębiorstwo Wielobranżowe S.J. Centrum BHP i P.Poż. Eugeniusz Garbera Zielona Góra 7,3
2620 Womag Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 7,3
2621 Ravi Sp. z o.o. Brzeźnica 7,3
2622 Target Pro Sp. z o.o. sp.k. Łódź 7,3
2623 FRESH TRADE Andrei Brenko Mikalai Lukashuk S.J. Warszawa 7,3
2624 POLSOUND Sp. z o.o. Łomianki 7,3
2625 MULTI Sp. z o.o. Opole 7,3
2626 Tesla Recycling Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Mazowiecki 7,3
2627 Tompol T.Jajecznik i Spółka Sp. J. Dębe-Kolonia 7,3
2628 Gardner Denver Polska Sp. z o.o. Kraków 7,3
2629 Hsm Polska sp. z o.o. Warszawa 7,3
2630 IRIS POLONIA Sp. z o.o. Olsztyn 7,3
2631 Sicame Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,3
2632 AGROTEX Przemysław Adamowicz Kostry 7,3
2633 Laser Machine Service Sp. z o.o. Imielin 7,3
2634 Tucher Wybrzeże Brzozowski Kilanowski S.J. Gdańsk 7,3
2635 Firma Handlowa Elipsa S.J. Zarzecze 7,3
2636 Clockwork Polska Sp. z o.o. Bogucin 7,3
2637 PACTIMEX Sp. z o.o. Białystok 7,3
2638 DEUBLIN POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 7,3
2639 Mawapol Sp. z o.o. Kraków 7,3
2640 Mazowieckie Centrum Pompowe Sp. z o.o. Warszawa 7,3
2641 Agencja Aktywizacji Handlu, Produkcji I Usług Akord M. Zając, W. Zając S.J. Koprki 7,3
2642 Woodlab Poland Sp. z o.o. Piotrowice 7,3
2643 JMP Service Sp. z o.o. Warszawa 7,3
2644 Tien Thanh Company Sp. z o.o. Jabłonowo 7,3
2645 Zielonysklep.pl Przybył, Kotowski Sp.J. Syców 7,3
2646 SAN-KOW S.J. Kowalski Tadeusz Sławomir Kowalska Grażyna Hurt-Detal Artykuły Hydrauliczne Żelechów 7,3
2647 Helukabel Polska Sp. z o.o. Radziejowice 7,3
2648 Mat Usługi Informatyczne Sp. z o.o. S.k. Kraków 7,3
2649 Przedsiębiorstwo Handlowe Poltop Jacek Piotrowski i S-Ka, S.J. Wrocław 7,3
2650 Aga A.Abłażewicz Sp.J. Pruszcz Gdański 7,3
2651 Antar S.J. Warszawa 7,3
2652 ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7,3
2653 Farma 2 Sp. z o.o. Wrocław 7,3
2654 Beiks Machulski sp.j. Kraśnik 7,3
2655 Firma Handlowa SOFT Marta Mazur, Mariusz Mazur S.J. Rzeszów 7,3
2656 ADT Group Sp. z o.o. Warszawa 7,3
2657 Klima-Therm Sp. z o.o. S.K. Warszawa 7,3
2658 Media Markt Polska Sp. z o.o. Rzeszów Spółka Komandytowa Warszawa 7,3
2659 LTT Sp. z o.o. Warszawa 7,3
2660 MARPOL Maciej Baranowski i Jarosław Zander S.J. Gdańsk 7,3
2661 Multifood STP Północ 1 Sp. z o.o. Wrocław 7,3
2662 Tomra Sorting Sp. z o.o. Katowice 7,3
2663 Hurtownia Tkanin Plus Maciej Plust, Andrzej Dominiak sp.j. Gorzów Wielkopolski 7,3
2664 Enter AIR Services Sp. z o.o. Warszawa 7,3
2665 Cartec K.Wiśniewski, B.Nowak sp.j. Katowice 7,3
2666 TOP Meble Jaracz Sp.J. Gorlice 7,3
2667 SANECO Sp. z o.o. Warszawa 7,3
2668 Koopman International Polska Sp. z o.o. Komorniki 7,3
2669 Borpasz-Borysiak S. J. Sokołów Podlaski 7,3
2670 PHU Pabo Ireneusz Pasoń Grzegorz Bobryk sp.j. Nysa 7,3
2671 Nobilitat Sp. z o.o. Kołobrzeg 7,2
2672 Quadro Sp. z o.o. S.K. Żydowo 7,2
2673 Schuller Eh’klar Polska Sp. z o.o. Ustroń 7,2
2674 IMCD – Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,2
2675 Hitech Sp. z o.o. sp.k. Białystok 7,2
2676 BRB Central Eastern Europe Sp. z o.o. Kraków 7,2
2677 Mikran Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 7,2
2678 MM -Sport Maciej Maciantowicz sp.j. Kraków 7,2
2679 Polnix Marek, Piotr, Paweł Kurkierewicz Sp.J. Warszawa 7,2
2680 PALUSZEK Marzena i Piotr Paluch S.J. Toruń 7,2
2681 Bazkar Bazyk & Kardasz sp. j. Inowrocław 7,2
2682 Clementoni Polska Sp. z o.o. Gdańsk 7,2
2683 Amc Networks Zone Poland Sp. z o.o. Warszawa 7,2
2684 Global AGD RTV Sp. z o.o. Jarosław 7,2
2685 Fulmarket Sp. z o.o. Mszana Dolna 7,2
2686 Tool Temp Polska Sp. z o.o. Kielce 7,2
2687 BIOMERIEUX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7,2
2688 Protor Merkury Galas Rogalski sp.j. Radom 7,2
2689 Narzędzia Dla Leśnictwa Grube Sp. z o.o. Suchy Las 7,2
2690 Hurtownia Elektryczna ELTECH Feliks Obremski Bydgoszcz 7,2
2691 PHU Domagała S.J. Wojkowice 7,2
2692 Spectra Lighting Sp. z o.o. Warszawa 7,2
2693 TRODAT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7,2
2694 MONACOR – POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 7,2
2695 Lancerto S.A. Łańcut 7,2
2696 D-Link (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 7,2
2697 Steinhoff International Sourcing And Logistics Poland Sp. z o.o. Warszawa 7,2
2698 Alter Graf Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Brzezie 7,2
2699 Gminna Spółdzielnia Rolników w Oleśnicy Oleśnica 7,2
2700 BCP Sp. z o.o. Warszawa 7,2
2701 Tupiko Sp. z o.o. Węgrów 7,2
2702 Texland Pl Sp. z o.o. Warszawa 7,2
2703 Visonic Sp. z o.o. Warszawa 7,2
2704 Apteki Zielone Fludra S.J. Środa Wielkopolska 7,2
2705 Fral Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,2
2706 Samchem Sp. z o.o. sp.k. Stary Sącz 7,2
2707 Apteka Wołowska, Lisowska, Kawałko, Chądzyńska S.J. Wołów 7,2
2708 Elektryk Jerzy Stajszczyk sp.k. Namysłów 7,2
2709 INTEROPAK Jolanta Freliszka Katarzyna Rogowska Edmund Freliszka S.J. Warszawa 7,2
2710 Nowa Dautel Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,2
2711 Andar Wierciński sp.j. Łódź 7,2
2712 Farmacovit Sp. z o.o. Pietrzykowice 7,2
2713 MEYBA Sp. z o.o. Barłomino 7,2
2714 Cafe+Co Delikomat Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7,1
2715 EPM Machines Polska Sp. z o.o. Rzeszów 7,1
2716 Cornelius Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,1
2717 ABC Zdzisław Bonkowski Kościerzyna 7,1
2718 Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. J. Marek i Piotr Dworscy Bydgoszcz 7,1
2719 BAJK SERWIS Sp. z o.o. Szczecin 7,1
2720 Elbud Partner Sp. z o.o. Wyszków 7,1
2721 CALIER POLSKA Sp. z o.o. Deszczno 7,1
2722 ARCO S.J. Katowice 7,1
2723 Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. S.K. Gajków 7,1
2724 Centrofarm Sp. z o.o. Łomianki 7,1
2725 Komak Sp. z o.o. Poznań 7,1
2726 Przedsiębiorstwo Handlowe Ewant 2 A.P. Woźniak S.J. Kozy 7,1
2727 SG Light Sp. z o.o. Warszawa 7,1
2728 Haug Chemie Polska Sp. z o.o. Milanówek 7,1
2729 LESTER S.A. Warszawa 7,1
2730 Premium Sleeve Sp. z o.o. Łódź 7,1
2731 Di-Zet Sp. z o.o. S.K. Warszawa 7,1
2732 PROMAG S.A. Poznań 7,1
2733 Fielmann Sp. z o.o. Gdynia 7,1
2734 Tejbrant Polska Sp. z o.o. Wyszków 7,1
2735 Vilmorin Garden Sp. z o.o. Komorniki 7,1
2736 Redford & Grant Sp. z o.o. S.K. Warszawa 7,1
2737 PPH ESKULAP M. Furyk, J. Matłosz S.J. Gliwice 7,1
2738 WILO POLSKA Sp. z o.o. Lesznowola 7,1
2739 PPHU A-LIMA-BIS Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 7,1
2740 Siro – Poland Sp. z o.o. Radom 7,1
2741 Hurtownia KUBA Kędzior i S-Ka S.J. Legnica 7,1
2742 Adam KOSOWSKI – P.H.U. ADAMEX Podolsze 7,1
2743 Centrum Meblarstwa Sp. z o.o. Świdnica 7,1
2744 Schachermayer Polska Sp. z o.o. Zabierzów 7,1
2745 FRYBUD Sp. z o.o. Świętoszówka 7,1
2746 LIFT-TECHNIKA BIS Sp. z o.o. Wrocław 7,1
2747 SERWOKONTROL Sp. z o.o. Wrocław 7,1
2748 TTI Poland Sp. z o.o. Górki 7,1
2749 ARUBA Sp. z o.o. Lublin 7,1
2750 Tendens Sp. z o.o. Warszawa 7,1
2751 Polska Izba Przemysłu Farmaceutycznego i Wyrobów Medycznych Polfarmed Warszawa 7,1
2752 Tabal Sp. z o.o. Lublin 7,0
2753 Bayleg Andrzej Woźnica i Wspólnicy sp. j. Ziemnice 7,0
2754 CHEMPAK Marek Więckowski Brzesko 7,0
2755 Ivoclar – Vivadent Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,0
2756 Mebel Art Sp. z o.o. Chróścice 7,0
2757 Chomik M.Świeży S.J. Gdów 7,0
2758 Norimpex Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 7,0
2759 Lavorwash Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 7,0
2760 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „STAL-EX” SPÓŁKA JAWNA PAWEŁWALCZAK I JOLANTA WALCZAK Kalisz 7,0
2761 Kuchinox Polska Sp. z o.o. sp.k. Łódź 7,0
2762 Aptel Adam Pawlak S.J. Białystok 7,0
2763 Delfin Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś 7,0
2764 2N – Everpol Sp. z o.o. Warszawa 7,0
2765 Marbex Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 7,0
2766 Irchem Sp. Z O.O. S.K. Częstochowa 7,0
2767 Fenice Sp. z o.o. Warszawa 7,0
2768 Carmotion Polska Sp. z o.o. Żodyń 7,0
2769 K&K Backtechnik Sp. z o.o. Harta 7,0
2770 Ramstus Sp. z o.o. Warszawa 7,0
2771 Salon Meblowy Segmar Martyna i Ryszard Segiet S.J. Lubin 7,0
2772 Icom Poland Sp. z o.o. Sp.K. Robakowo 7,0
2773 Bizanti Sp. z o.o. Warszawa 7,0
2774 StudioTiVi Sp. z o.o. Warszawa 7,0
2775 Italvelutti Polska Sp. z o.o. Brzezna 7,0
2776 Resler Plus Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Łucja Resler Chojnice 7,0
2777 Ehrle Sp. z o.o. Warzymice 7,0
2778 Wojnarowscy Sp. z o.o. Katowice 7,0
2779 Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o. Stobno 7,0
2780 Freeway OMT Sp. z o.o. Dopiewiec 7,0
2781 Farex Sp. z o.o. S.K. Węgrów 7,0
2782 Hurtownia Monika Górka i Wspólnicy S.J. Żuromin 7,0
2783 Eurofryz Group Marczak-Misiewicz sp.j. Piaseczno 7,0
2784 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Poznań III sp.k. Warszawa 7,0
2785 Inwest – Klima M. Godlewski, E. Hankowska S.J. Białystok 7,0
2786 FPG Sp. z o.o. Warszawa 7,0
2787 Apteka-D.Zięba, K.Zięba, W.Zięba S.J. Gorlice 7,0
2788 Domus Adam Chromik i Wspólnicy S.J. Czechowice-Dziedzice 7,0
2789 ETP Purveyor Sp. z o.o. Gdynia 7,0
2790 Technika Cieplna Sp. z o.o. P H U Białystok 7,0
2791 Diesel Loko Distribution Sp. z o.o. Zaborze 7,0
2792 Evit – Farm S.J. Warszawa 7,0
2793 Sartorius Poland Sp. z o.o. Kostrzyn 7,0
2794 Lobo Anna Bagińska, Dariusz Niezabitowski S.J. Koszalin 7,0
2795 August D.Hadas-Augustyn, P.Augustyn Sp. J Nowodworze 7,0
2796 INSTALSAN E. M. KALISZ S.J. Warszawa 7,0
2797 Apteka Rodzinna Teresa i Jerzy Kałaska sp.j. Garwolin 7,0
2798 Zygmunt i Witold Bibrzycki S.J. Oświęcim 7,0
2799 ANB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 6,9
2800 Demanttechnology Centre Sp. z o.o. Warszawa 6,9
2801 Nedcon Silesia Sp. z o.o. Wrocław 6,9
2802 PPHU i Obrotu Surowcami Wtórnymi Karmil S.J. Poznań 6,9
2803 Mopex His Sp. z o.o. S.K. Pokój 6,9
2804 DIM System Sp. z o.o. Warszawa 6,9
2805 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Głogówek 6,9
2806 Dzieła Sztuki i Antyki DESA Sp. z o.o. Kraków 6,9
2807 Invest BH Sp. z o.o. Wrocław 6,9
2808 Hofrat Sp. z o.o. Baranów 6,9
2809 Sklep Spożywczy Noculak sp.j. Kępno 6,9
2810 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DRUX Sp. z o.o. Puszczykowo 6,9
2811 P.H.U. Mirex Mirosław Cichecki, Zbigniew Cichecki Sp.J. Celestynów 6,9
2812 Rexxer Sp. z o.o. i Wspólnicy, Spółka Komandytowa Parzniew 6,9
2813 Elessartrade Sp. z o.o. Olsztyn 6,9
2814 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Merx Migacz, Poręba S.J. Nowy Sącz 6,9
2815 Sysmex Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,9
2816 LPP S.A. Gdańsk 6,9
2817 P.U.H.P. Solvent Export – Import S.J. M.M. Cichońscy Płock 6,9
2818 Cuprum Hurtownia Instalacyjno-Sanitarna Sp. z o.o. S.K. Koszalin 6,9
2819 IFM Electronic Sp. z o.o. Katowice 6,9
2820 Akson Sp. z o.o. S.K. Katowice 6,9
2821 Jacek i Marek Kujko Emjot sp.j. Warszawa 6,9
2822 HIT – KODY KRESKOWE G.J.J. Iglewscy S.J. Suchy Las 6,9
2823 Food Machines Sp. z o.o. Ustanów 6,9
2824 Life Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,9
2825 Elektrostal S.J. Lublin 6,9
2826 P.J.Tekstil Sp. z o.o. Mierzyn 6,9
2827 Novodomo Sp. z o.o. Goleniów 6,9
2828 Hurtownia Wędkarska S.J. Stargard 6,9
2829 Eurosejf Konsmetal Centrum Zabezpieczeń Rybak i Spółka S.J. Piaseczno 6,9
2830 Poltechnik Sp. z o.o. Błonie 6,9
2831 Sewerin Sp. z o.o. Warszawa 6,9
2832 KROTGAZ S.j. Rozlewnia Gazu Płynnego Krotoszyn 6,9
2833 Copa-Data Polska Sp. z o.o. Kraków 6,9
2834 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe BNS Sp. z o.o. Katowice 6,9
2835 K.A.J. Sp. z o.o. Warszawa 6,9
2836 Business Consulting Center Group Sp. z o.o. Kuślin 6,9
2837 Tryumf Sp. z o.o. Stalowa Wola 6,8
2838 B.M. Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 6,8
2839 T.K.J. Matuszewski S.J. Grudziądz 6,8
2840 SPARTA Sp. z o.o. Bogucin 6,8
2841 PPHU MEGA – TRANS Sp. z o.o. Myszków 6,8
2842 Ubisoft GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 6,8
2843 ERPATECH Beata Praga Warszawa 6,8
2844 P.P.H.U. Metalmex Bronisław Stań, Violetta Kowalczyk, Elżbieta Stań-Kuźniarek sp.j. Wysogotowo 6,8
2845 Tomar T. Maj M. Szydłowski S.J. Perzyce 6,8
2846 Bevo Sp. z o.o. Przeźmierowo 6,8
2847 TELKO-POLAND Sp. z o.o. Warszawa 6,8
2848 Rosco Steel Sp. z o.o. Rzeszów 6,8
2849 Centropack Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 6,8
2850 Sünkel C.U.E. Sp. z o.o. Brójce 6,8
2851 W. Kruk S.A. Kraków 6,8
2852 AMP Sp.J. Agnieszka i Piotr Wielgus Zakliczyn 6,8
2853 Kmr Majchrzak sp.j. Gostynin 6,8
2854 AGENCJA HANDLOWA VABANK S.J. Elbląg 6,8
2855 Specjalistyczne Sklepy Medyczne I Punkty Ortopedyczne ULMED Sp. z o.o. Legnica 6,8
2856 Ekochem – TECH Sp. z o.o. Żarów 6,8
2857 Agit Sp. z o.o. Katowice 6,8
2858 ECO Gold Paliwa Sp. z o.o. Wrocław 6,8
2859 Theusled Tnc Investments Sp. z o.o. S.K. Warszawa 6,8
2860 Przedsiębiorstwo Handlowe Andrex sp.j., Grześkowiak i S-Ka Wrocław 6,8
2861 Liberdent Sp. z o.o. Kraków 6,8
2862 AGIW Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 6,8
2863 Leds Polska Sp. z o.o. Wrocław 6,8
2864 Faktor Sp. z o.o. Opole 6,8
2865 Zara Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,8
2866 BIURO PLUS B. Krępa, W. Krępa S.J. Zielona Góra 6,8
2867 Fackelmann Polska Sp. z o.o. Tomice 6,8
2868 Globex Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 6,8
2869 Kosmaz Sp. z o.o. Koszalin 6,8
2870 FENIKS Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa Koszalin 6,8
2871 Wirexim Sp. z o.o. Gądki 6,8
2872 F/X Kamińska, Cisowski S.J. Częstochowa 6,8
2873 Ets Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,8
2874 Artom Bis sp.j. M.Kowalczyk J.Żebrowski Bydgoszcz 6,8
2875 ADVANCE EUROPE Sp. z o.o. Biuro Techniczno – Handlowe Warszawa 6,8
2876 Don Marco International Sp. z o.o. Gdańsk 6,8
2877 Ładeks Sp. J. K. Skrobisz, P. Stolarski Warszawa 6,8
2878 Altarex S.J. Warszawa 6,8
2879 Transaco Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 6,8
2880 Apteka Prywatna im. Mgr. Farm. Józefa Stopy Sp.J. Sucha Beskidzka 6,8
2881 Trade Industry Sp. z o.o. Warszawa 6,8
2882 GOK REGLER UND ARMATUREN POLSKA Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 6,8
2883 KLEMT – PHARMA Sp. z o.o. Warszawa 6,8
2884 Aksa Sp. z o.o. Wrocław 6,8
2885 Farm Mpartner Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 6,8
2886 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Skromet – Skrodzki, Myszko, Osiedlewicz S.J. Milejowice 6,8
2887 Wracam Do Zdrowia 10 Sp. z o.o. Starogard Gdański 6,8
2888 Kołderka Sp. z o.o. Konin 6,8
2889 Tomlab K. Tomera Sp.k. Ignatki 6,8
2890 Niezłe Ziółko Sp. z o.o. Mirków 6,8
2891 Vila Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Szczecin 6,8
2892 Apteka Prywatna w Piszu – B. Głodowska L. Tamkun sp.j. w Piszu Pisz 6,8
2893 Chemie Pharmacie Poland CPP Sp. z o.o. Warszawa 6,8
2894 Dil Surowce Wtórne Sp. z o.o., sp.k. Bielsko-Biała 6,7
2895 P.M. International Sp. z o.o. Katowice 6,7
2896 BIG DUTCHMAN POLSKA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 6,7
2897 Domitech Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 6,7
2898 Kontri Sp. z o.o. Białystok 6,7
2899 Nowotomyski Dom Handlowy Pawelec Sp. J. Nowy Tomyśl 6,7
2900 D&A Consulting -Trading Sp. z o.o. Słupsk 6,7
2901 Z.Danaj,T.Łukaszczyk, Z.Romanów, H.Serwa Pal-Trans sp.j. Chodzież 6,7
2902 Firma Handlowa A. P. E. B. Szeląg Sp.J. Węgrzce Wielkie 6,7
2903 Nucmed Sp. z o.o. Warszawa 6,7
2904 Futuro Sp. z o.o. Warszawa 6,7
2905 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Globaldex Jadwiga Sikorska I Wojciech Kamiński sp.j. Maszewo Duże 6,7
2906 Zepar Sp. z o.o. Dzierżoniów 6,7
2907 Katarzyna Prus, Grzegorz Prus S.J. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe WOLPRES Radom 6,7
2908 RACA Sp. z o.o. Ostróda 6,7
2909 F.H. WÓJCIK Sp. z o.o. Kraków 6,7
2910 4 Masz Gastro Sp. z o.o. Poznań 6,7
2911 Hani Sp. z o.o. sp.k. Dobrzeń Wielki 6,7
2912 Radwan Sp. z o.o. Gdańsk 6,7
2913 AE Solution Sp. z o.o. Gdańsk 6,7
2914 AGAT – J. A. Kowalewscy i A. B. Adamowicz S.J. Lidzbark Warmiński 6,7
2915 Małecki, Urbaniak Malex Sp.j. Poznań 6,7
2916 FESTO Sp. z o.o. Janki 6,7
2917 Delia Cosmetics Sp. z o.o. Rzgów 6,7
2918 Optima Serwis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 6,7
2919 Gminna Spółdzielnia w Zwoleniu Zwoleń 6,7
2920 Pepe Sp. z o.o. Solec Kujawski 6,7
2921 AWARTECH A. Chmielewska, A. Petyniak S.J. Kiełczów 6,7
2922 Gardeco Sp. z o.o. Kraków 6,7
2923 DOW POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6,7
2924 Admaco S.J. Elizówka 6,7
2925 LŁ Sp. z o.o. S.K. Byków 6,7
2926 Dębski & Syn Sp. z o.o. Wrocław 6,7
2927 Tuloko Sp. z o.o. Józefów 6,7
2928 Makwi Sp. z o.o. & Sp.k. Płock 6,7
2929 Dfp Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 6,7
2930 HARPO Sp. z o.o. Poznań 6,7
2931 PH Myszka A. Janik i A. Janik S.J. Twardogóra 6,7
2932 Arctic Paper Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,7
2933 WASKOR Hurt-Detal S.J. B.P.Cypryan I B.W.Horowski Gostyń 6,7
2934 Suma Solutions Sp. z o.o. Katowice 6,7
2935 Getwell Sp. z o.o. Poznań 6,7
2936 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo – Usługowe Victor S.J. Ewa Janus I Barbara Potrzeszcz Skarżysko-Kamienna 6,7
2937 ŚRUBY – 1 Sp. z o.o. Wrocław 6,7
2938 Hacop Technika Grzewcza D.D. Jabłońscy sp.j. Toruń 6,7
2939 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Obrzycko 6,7
2940 ELEKTRO-CENTRUM S.J. A. Majewski,T. Micholcz Koszalin 6,7
2941 Hydrex Sp. z o.o. S.K. Łódź 6,7
2942 BEM HURT-DETAL S.J Krapkowice 6,7
2943 Bito Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,6
2944 PPHU Gama sp.j. Rurarz D., Rutkowski W. i Spółka Sokołów Podlaski 6,6
2945 P.P.H.U. Jumida Jerzy Pietrzak Przasnysz 6,6
2946 Ringer Sp. z o.o. Kawnice-Kolonia 6,6
2947 PERSCHMANN Sp. z o.o. Poznań 6,6
2948 G-U Polska Sp. z o.o. Poznań 6,6
2949 Firma Handlowa Elektron M. Bujakowski, J. Grudziński, J. Grzybowski sp.j. Ciechanów 6,6
2950 Papilart Sp. z o.o. sp.k. Łomianki 6,6
2951 Wittmann Battenfeld Polska Sp. z o.o. Adamowizna 6,6
2952 TRI – TEX Bis Sp. z o.o. Sp.K. Wola Zaradzyńska 6,6
2953 SKLEJKA TRADE W. Gromek I. Gromek T. Dondziło S.J. Choroszcz 6,6
2954 Abena Polska Sp. z o.o. Łozienica 6,6
2955 Przedsiębiorstwo Obsługi Przemysłu Krs Sp. z o.o. Sitkówka-Nowiny 6,6
2956 DOTSTENN Sp. z o.o. Warszawa 6,6
2957 Bererzański S. J. Puszczykowo 6,6
2958 Gtg Import Export Sp. z o.o. sp.k. Sękocin Nowy 6,6
2959 Senko Hurt Sp. z o.o. Kosowo 6,6
2960 Essa Trends Sp. z o.o. Warszawa 6,6
2961 Lancet Sp. z o.o. Lębork 6,6
2962 Qartex Sp. j. Marek Małkiewicz, Jacek Małkiewicz, Artur Ulanowski, Dorota Kardasz Tuplice 6,6
2963 Biomass Pl Sp. z o.o. Brzeg 6,6
2964 Tronus Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,6
2965 Promax II Sp. z o.o. S.K. Kielce 6,6
2966 Motorgas Sp. z o.o. Sopot 6,6
2967 Alba Marketing i Konsultacje Farmaceutyczne Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 6,6
2968 Agroserwis S.J. Nowy Tomyśl 6,6
2969 Paleta Agnieszka Sobol-Gulbinowicz sp.j. Kobylanka 6,6
2970 Nglab Sp. z o.o. Warszawa 6,6
2971 NITEX Suwała, Szczepanowski S.J. Radom 6,6
2972 Firma Margo S.J. Niepołomice 6,6
2973 ETHIFARM Sp. z o.o. Poznań 6,6
2974 CSC COMPUTER SCIENCES POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6,6
2975 CSI B.Marzec, B.Marzec, A.Zasucha S.J. Kraków 6,6
2976 Klinger w Polsce Sp. z o.o. Warszawa 6,6
2977 Biall Sp. z o.o. Gdańsk 6,6
2978 Omnires Sp. z o.o. Warszawa 6,6
2979 R.S. Trading Lachowscy sp.j. Łódź 6,6
2980 ToRoPol Sp. z o.o. Warszawa 6,6
2981 SUPERHOBBY DOM I OGRÓD Sp. z o.o. Warszawa 6,6
2982 Jd Tools Polska Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 6,6
2983 Grupa Marox Sp. z o.o. Sp.K. Oświęcim 6,6
2984 Apteka Prywatna Eskulap MGR Janina Łukasiuk i Wspólnicy S.J. Opole 6,6
2985 AB-MICRO Sp. z o.o. Warszawa 6,6
2986 Mega Sp. z o.o. sp.j. Łuków 6,6
2987 Norela Sp. z o.o. Suwałki 6,6
2988 ADMI Sp. z o.o. Warszawa 6,6
2989 Ptspolimer Jarosław Pawlik sp.j. Wrocław 6,6
2990 KMP PRINTTECHNIK Polska Sp. z o.o. Sękocin Stary 6,6
2991 VIRIDIAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6,6
2992 Best Total Sp. z o.o. Nowy Dwór 6,6
2993 Top Nar Narzędzia Profesjonalne L.Łęcka-Tomczyk, M.Tomczyk sp.j. Łódź 6,6
2994 Alfa sp. j. Artur Korczykowski-Jolanta Korczykowska Płock 6,6
2995 P W Budohand Sp. z o.o. w Koszutach Słupca 6,6
2996 Max Plus M. Kulikowski Sp.J. Krapkowice 6,6
2997 Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o. Katowice 6,6
2998 Ex Libris Galeria Polskiej Książki Sp. z o.o. Warszawa 6,6
2999 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Nowe Miasto Lubawskie 6,6
3000 AMECO M. Chłostecki J. Dębkowski T. Kądziela Sp.J. Warszawa 6,6
3001 EXPERT BOWL Sp. z o.o. Łódź 6,6
3002 Saz-Welding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 6,6
3003 VIP S.D. PIKUL SPÓŁKA JAWNA Lubicz Górny 6,6
3004 V.D.M. Sp. z o.o. Warszawa 6,6
3005 WIKA B.M. Radke Sp.J. Gdynia 6,6
3006 ERIS Partner Bydgoszcz S.J. Katarzyna Tyma, Piotr Tyma Osielsko 6,5
3007 Marfil Sp. z o.o. S.K. Warszawa 6,5
3008 Rydzewski-K.Rydzewski T.Rydzewska S.J. Ełk 6,5
3009 BIJOU BRIGITTE Sp. z o.o. Warszawa 6,5
3010 Firma Handlowo-Usługowa Plewa sp. j. Mirosław Plewa, Bartłomiej Plewa Skomielna Biała 6,5
3011 HUTTENES – ALBERTUS POLSKA Sp. z o.o. Lublin 6,5
3012 GULIVER Sp. z o.o. S.K. Kraków 6,5
3013 Jura Poland Sp. z o.o. Warszawa 6,5
3014 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Plus sp.j. Grzegorz Chotnicki, Paweł Chotnicki Łosice 6,5
3015 Wienkra Sp. z o.o. Kraków 6,5
3016 Europa Inwestycje Sp. z o.o. Poznań 6,5
3017 IN4POLAND Sp. z o.o. Rzeszów 6,5
3018 Benex Banaszkiewicz S.J. Chrzypsko Wielkie 6,5
3019 Butstar Sp. z o.o. Zblewo 6,5
3020 PIAB POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 6,5
3021 Celexon Poland Sp. z o.o. Sp.K. Zielona Góra 6,5
3022 Greenlite Media Sp. z o.o. Warszawa 6,5
3023 FEI – Long INT. Sp. z o.o. Warszawa 6,5
3024 Uni-Mebel Skarbińscy Sp. z o.o. S.K. Słupca 6,5
3025 Minimega Sp. z o.o. Wólka Kosowska 6,5
3026 Powszechna Agencja Handlowa Danuta Bąkowska-Radosław Bąkowski Sp.J. Koszalin 6,5
3027 Pfizer Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,5
3028 Silbet Sp. z o.o. Wrocław 6,5
3029 DTP – Soft Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 6,5
3030 Gastronom – Mikuła sp. j. Kruklanki 6,5
3031 Mercur-Trade Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 6,5
3032 APTEKA POD ZŁOTĄ WAGĄ S.J. Słupca 6,5
3033 Hmy Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,5
3034 PW Metkom Sp. z o.o. Sp.K. Warszowice 6,5
3035 DEPOL Sp. z o.o. Warszawa 6,5
3036 Andmar S.J. Krosno 6,5
3037 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ryszard Kaczmarek I Synowie Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mrowino 6,5
3038 ALTOM Sp. z o.o. S.K. Gniezno 6,5
3039 Iguana Group Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6,5
3040 Esculap Dyl S.J. Myślenice 6,5
3041 Corus Sp. z o.o. Warszawa 6,5
3042 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Protex W.D.Czupryńscy Sp.j. Wiesiołów 6,5
3043 Project Pharma Sp.j. A.Kłos Gdańsk 6,5
3044 PHU Grecki S.J. Tadeusz Grecki, Ryszard Grecki Wałbrzych 6,5
3045 Hurtownia Papiernicza ELBO Mirosław Dzikowski, Bogusława Dzikowska, Łukasz Dzikowski – S.J. Kwidzyn 6,5
3046 MERKURY Sp. z o.o. Płock 6,5
3047 Magra Plus Zdunek i Spółka S.J. Warszawa 6,5
3048 Rozenblat Sp. z o.o. Sp.k. Krosinko 6,5
3049 ACT Polska Sp. z o.o. Poznań 6,5
3050 Emko-FashionSp. z o.o. Wolsztyn 6,5
3051 Magdalena Połomska, Arkadiusz Połomski Petrol S.J. Kąkolewo 6,5
3052 Apteka Piastowska Magdalena Spólnicka sp. j. Radomsko 6,5
3053 Golik&Golik sp.j. Kraków 6,5
3054 Creme Cycles Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 6,5
3055 Cemat Stefański Czesław, Stefański Maciej S.J. Tumlin-Wykień 6,5
3056 Ecfe Sp. z o.o. Warszawa 6,5
3057 Af-Lider J. J. Antosik Sp. J. Łódź 6,5
3058 AQUA-GAS Sp. z o.o. Lublin 6,5
3059 Vitality Sp. z o.o. Hanulin 6,5
3060 Sepix P H U S. J. Słupsk 6,5
3061 Via Color Sp. z o.o. Góra Kalwaria 6,5
3062 Dedra – Exim Sp. z o.o. Pruszków 6,4
3063 Loft37 Sp. z o.o. Warszawa 6,4
3064 P P H Legs Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 6,4
3065 Vervo Sp. z o.o. Łódź 6,4
3066 DEANTE ANTCZAK S.J. Łódź 6,4
3067 RHEAVENDORS POLSKA Sp. z o.o. Poznań 6,4
3068 VISKOPOL Sp. z o.o. Baranowo 6,4
3069 TOPCON POLSKA Sp. z o.o. Siewierz 6,4
3070 Adko Kowalczyk Adamczyk Sp.J. Będzin 6,4
3071 Stacja Sprzedaży Paliw Eko-Tank Zbigniew Piekut I Józef Bryszewski sp.j. Słubice 6,4
3072 Przedsiębiorstwo Handlowe WDF Fijołek Sp. J. Gubin 6,4
3073 Oberon Sp. z o.o. Przeds. Rozwoju i Wdrożeń Warszawa 6,4
3074 Grażyna Konecka Diag- Med Pruszków 6,4
3075 Mar – Koks S.J. Zielonka 6,4
3076 Extradach Sp. z o.o. S.K. Szczecin 6,4
3077 AIRCON Sp. z o.o. Marki 6,4
3078 Vemag Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,4
3079 FORCH-POLSKA Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 6,4
3080 B&B S.J. Wrocław 6,4
3081 Skantrade Sp. z o.o. Sopot 6,4
3082 Poelking Shoe Fashion Sp. z o.o. Poznań 6,4
3083 A. A. Majchrzak S.J. Pniewy 6,4
3084 Pako Poznań Sp. z o.o. Poznań 6,4
3085 Thai Duong Sp. z o.o. Piaseczno 6,4
3086 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Trans – West Gmbh Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 6,4
3087 Strapmet Sp. z o.o. Świebodzice 6,4
3088 Sklep Kolonialny S.J. Andrzej Nejman, Janina Nejman Warszawa 6,4
3089 M&I Rostocki Sp. z o.o. Wrocław 6,4
3090 Qleta Sp. z o.o. Gdańsk 6,4
3091 Adamus Sp. z o.o. Poznań 6,4
3092 CKS Warsaw International Trade Sp. z o.o. Wólka Kosowska 6,4
3093 CZT Sp. z o.o. Będzin 6,4
3094 Apteka POD LIPAMI Jolanta Krumplewska, Michał Krumplewski S.J. Świebodzice 6,4
3095 EPI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 6,4
3096 Supertape Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 6,4
3097 Swarovski Poland Sp. z o.o. Warszawa 6,4
3098 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bełka S.J. Złotów 6,4
3099 Misiek S.J. Rzeszów 6,4
3100 PHU EDMIR-POL J. i M. Hutnik S.J. Chorzów 6,4
3101 Przedsiębiorstwo Budownictwa i Handlu UNIPOL, Dariusz Gołąbek, Waldemar Rabsztyn, Jacek Ujma – S.J. Częstochowa 6,4
3102 Optiguard Sp. z o.o. Toruń 6,4
3103 Zara Home Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,4
3104 Machine Tools International Sp. z o.o. Rybnik 6,4
3105 Bellussi Group Sp. z o.o. Łódź 6,4
3106 Instbud Sp. z o.o. Bełchatów 6,4
3107 BILL Wojciech Bill, Małgorzata Bill. Sp.J. Wrocław 6,4
3108 Apteka Familia Iwona Johan, Barbara Kryjak S.J. Wałbrzych 6,4
3109 Apteka Marzeń Sp. z o.o. Wrocław 6,4
3110 Chiaravalli Polska Sp. z o.o. Toruń 6,4
3111 ADI Hurtownia Chemii Gospodarczej Sp. z o.o. Poznań 6,4
3112 Wojciech Kroczak i Janusz Wójcik WIK Handlowo-Produkcyjna Sp.J. Krosno 6,4
3113 HTH – Novotech Sp. z o.o. Katowice 6,4
3114 Maus Electronics Sp. z o.o. Wrocław 6,4
3115 Deo Deoniziak S.J. Białystok 6,4
3116 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Koszalin S.K. Koszalin 6,4
3117 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Akpol Andrzej Krzemiński S.J. Kielce 6,4
3118 SIGMA Sp. z o.o. Opole 6,4
3119 Antonio Wind Power Sp. z o.o. Wrocław 6,4
3120 International Paint Sp. z o.o. Gdańsk 6,4
3121 Confirme Sp. z o.o. Warszawa 6,3
3122 Galmed J. Juszczak, K. Błachowicz, M. Juszczak sp.j. Zduńska Wola 6,3
3123 Unimet Sp. z o.o. Rzeszów 6,3
3124 MARSZAL Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 6,3
3125 Biolife + Sp. z o.o. sp.k. Buk 6,3
3126 SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,3
3127 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa VII sp.k. Warszawa 6,3
3128 TW METALS POLSKA Sp. z o.o. Rzeszów 6,3
3129 Józef Kurgan, Mariusz Piotrowski, Krzysztof Kurgan Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe GAN-REM S.J. Gdynia 6,3
3130 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dar-Food Dariusz Tchórz sp.j. Szczecin 6,3
3131 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe JOWISZ Dariusz Dziobek S.J. Limanowa 6,3
3132 Besins Healthcare Poland Sp. z o.o. Warszawa 6,3
3133 Groupon Goods Poland Sp. z o.o. w likwidacji Warszawa 6,3
3134 GBZI Polska Sp. z o.o. Kamień Śląski 6,3
3135 Pianpol Tex Sp. z o.o. Łomża 6,3
3136 Allto Sport Sp. z o.o. Poznań 6,3
3137 PPE Poland Sp. z o.o. Świętochłowice 6,3
3138 Somar S.J. Kalisz 6,3
3139 Calz Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,3
3140 PROMAR Sp. z o.o. P P H Łomianki 6,3
3141 President Elektronics Poland Sp. z o.o. Częstochowa 6,3
3142 PCM Sp. z o.o. EASY GIFTS S.K. Byków 6,3
3143 Adb Furniture Sp. z o.o. Suwałki 6,3
3144 PHU WĘGLOHUT S.J. Ewa Hoppe-Polak, Grzegorz Polak Rybnik 6,3
3145 Unirol Parts Sp. z o.o. S.K. Borek Wielkopolski 6,3
3146 Hydrokrak Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6,3
3147 OWOPOL RUSNARCZYK & KOZA S.J. Łącko 6,3
3148 TEXAGON Sp. z o.o. Janki 6,3
3149 Frac Handel Sp. z o.o. Auto Market S.K.A. Rzeszów 6,3
3150 Media Markt Polska Sp. z o.o. Wrocław II Spółka Komandytowa Warszawa 6,3
3151 Firma Handlowo Usługowa Niko Tworzydło S.J. Nowy Wiśnicz 6,3
3152 N.B.C. POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6,3
3153 Konsbud Hi – Fi Sp. z o.o. Stara Iwiczna 6,3
3154 Vibra Pol Sp. z o.o. Poznań 6,3
3155 Peikko Polska Sp. z o.o. Sopot 6,3
3156 Test – Therm Sp. z o.o. Kraków 6,3
3157 Klubben Polska Sp. z o.o. Ciele 6,3
3158 Concept Store Sp. z o.o. Warszawa 6,3
3159 Biurpap J.M.G. Figińscy S.J. Łódź 6,2
3160 Regionalna Firma Handlowa GAMA Sp. z o.o. Świecie 6,2
3161 Firma PCH Christos Papanaum Zgorzelec 6,2
3162 R2 INVEST Sp. z o.o. Wrocław 6,2
3163 Lennox Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,2
3164 Medezin Sp. z o.o. Łódź 6,2
3165 Excellent Office Ewa Łączyńska Robert Łączyński S.J. Warszawa 6,2
3166 Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. S.K. Solec Kujawski 6,2
3167 E Plus M Sp. z o.o. Łoziska 6,2
3168 ARDO S.A. Warszawa 6,2
3169 Testo Sp. z o.o. Pruszków 6,2
3170 Avemi Sp. z o.o. Warszawa 6,2
3171 Energia Invest Sp. z o.o. Gdańsk 6,2
3172 Elektro Puls Sp. z o.o. Poznań 6,2
3173 PROBUD S.A. Siedlecka Centrala Materiałów Budowlanych Siedlce 6,2
3174 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe M&J Sp. z o.o. Lublin 6,2
3175 BHP MTM Poland Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 6,2
3176 AJA-ALKON A.KĘSIK, S.J. Człuchów 6,2
3177 Aracar Sp. z o.o. Lublin 6,2
3178 Kalldera Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 6,2
3179 Moby.Pl Sp. z o.o. Wrocław 6,2
3180 Forest Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,2
3181 Bąkowska Gocał Sp.J. Daleszyce 6,2
3182 Repap Kijanka, Kołodziejczyk S. J. Gdańsk 6,2
3183 Veramed Sp. z o.o. Piaski 6,2
3184 AJP Sp. z o.o. S.K. Czarnochowice 6,2
3185 AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6,2
3186 Asten Group Sp. z o.o. Częstochowa 6,2
3187 Valmark Sp. z o.o. Warszawa 6,2
3188 Brand Sp. z o.o. Warszawa 6,2
3189 ELIKOPOL BK Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6,2
3190 Wip Sp.J. A. Wensławowski, P. Pstrągowski Rumia 6,2
3191 Comtex Sp. z o.o. S.K. Lublin 6,2
3192 MAAN HURTOWNIA Andrzej Długołęcki, Marek Winiarczyk S.J. Warszawa 6,2
3193 NEFAB PACKAGING POLAND Sp. z o.o. Gdańsk 6,2
3194 Spółka Handlowo-Usługowa Adrom B. R. A. Borowczyk sp.j. Żelechlinek 6,2
3195 Faro Zieliński sp.j. Kraków 6,2
3196 Agromex S.J. Kurzętnik 6,2
3197 NCH – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6,2
3198 Media Markt Polska Sp. z o.o. Szczecin Spółka Komandytowa Warszawa 6,2
3199 Timac Agro Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 6,2
3200 Aldek 34-M. Witulski S.J. Gdynia 6,2
3201 S & A S.A. Gdynia 6,2
3202 Recovet Sp. z o.o. Łódź 6,2
3203 Świat Prezentów Sp. z o.o. Warszawa 6,2
3204 Geholit Polska Sp. z o.o. Chrzanów 6,2
3205 S.K. Model Sp. z o.o. Gdańsk 6,2
3206 KORAB Narzędzia Ścierne Sp.J. Brwinów 6,2
3207 Technomac Sp. z o.o. Warszawa 6,2
3208 Toshiba Europe GMBHSpółka z Oograniczoną Odpowiedzialnością, Oddział w Polsce Wrocław 6,2
3209 Zakład Usług Gospodarczo – Administracyjnych SHL – ZUGA Sp. z o.o. Kielce 6,2
3210 Conbest Sp. z o.o. Firma Inżyniersko – Handlowa Kraków 6,2
3211 Megavision Technology Sp. z o.o. Warszawa 6,2
3212 Trend Hair Cosmetic Poland R. D. Duda sp.j. Warszawa 6,2
3213 Juwet Jtr Sp. z o.o. S.K. Bystra 6,2
3214 Polver Sp. z o.o. Kraków 6,2
3215 STARCOM Dawid Jurek i Janusz Korczak Sp.J. Głogów 6,2
3216 Przedsiębiorstwo Handlowe WABI-MARKET Beata, Jan Wawrzyńczak S.J. Czaplinek 6,2
3217 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Art-Chem-Mis Mieczysław i Stanisław Zuń sp.j. Chojnice 6,2
3218 PW PROFIL Maciej Jurecki i Spółka S.J. Kielce 6,2
3219 Panalytica Sp. z o.o. Warszawa 6,2
3220 Jmr Sp. z o.o. Warszawa 6,2
3221 Ortikon A.Rzymowski i R.Wasilik Sp.J. Lublin 6,2
3222 Polgabo Invest Sp. z o.o. Warszawa 6,2
3223 Bejouchka Krakowska Sp. z o.o. Kraków 6,2
3224 Dierre Łódź Sp. z o.o. Łódź 6,2
3225 Motionitalia Sp. z o.o. Podegrodzie 6,2
3226 Tunap Polska Sp. z o.o. Zielonka 6,2
3227 MOBILEX Sp. z o.o. Łódź 6,2
3228 Apteka Arnica, – M.Kłak, A.Kłak – Skubis Sp.J. Hrubieszów 6,2
3229 NPI Sp. z o.o. Szczodre 6,2
3230 Leitz Polska Sp. z o.o. Radomsko 6,1
3231 Fronius Polska Sp. z o.o. Gliwice 6,1
3232 S.I.C. Sp. z o.o. Łódź 6,1
3233 Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 6,1
3234 Nois Sp. z o.o. Warszawa 6,1
3235 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Centro-Chem Hanna Borkowska, Dariusz Mandziuk S.J. Turka 6,1
3236 Frech – Polska Sp. z o.o. Przedmość 6,1
3237 Polonus Tel Sp. z o.o. Katowice 6,1
3238 Hurtownia Zabawek Toys Blicharz S.J. Lublin 6,1
3239 Chemical Solutions Sp. z o.o. Wołów 6,1
3240 Promiler Sp. z o.o. Poznań 6,1
3241 Amilis Sp. z o.o. Warszawa 6,1
3242 Mira – Lux International Ltd Sp. z o.o. Warszawa 6,1
3243 Shot Blasting Sp. z o.o. S.K. Radwanice 6,1
3244 Translight Sp. z o.o. Warszawa 6,1
3245 Przedsiębiorstwo Handlowe Kaukaz Sp. z o.o. Wólka Kosowska 6,1
3246 Anma Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 6,1
3247 CONS-MED Sp. z o.o. Gdynia 6,1
3248 Kontrakt Sp. z o.o. Białystok 6,1
3249 Classeq Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,1
3250 Nova Sp. z o.o. Warszawa 6,1
3251 Inicjatywa Północno – Zachodnia PW Sp. z o.o. Kołbaskowo 6,1
3252 GS Samopomoc Chłopska w Czempiniu Czempiń 6,1
3253 APILA Sp. z o.o. Suchy Las 6,1
3254 KAMEN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6,1
3255 General Electric Company Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,1
3256 Xerox Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,1
3257 Irex G. Czarniecki, w. Ilkiewicz S.J. Bielsko-Biała 6,1
3258 RYMAX Chorobik Wojtycza S.J. Dobczyce 6,1
3259 ELMARK AUTOMATYKA Sp. z o.o. Warszawa 6,1
3260 LEDIBERG Sp. z o.o. Warszawa 6,1
3261 Klimazbyt Sp. z o.o. Gdynia 6,1
3262 Impakt Sp. z o.o. Mosina 6,1
3263 3M POLAND Sp. z o.o. Kajetany 6,1
3264 Rampers R.Ginalski, M.Zabłocka Sp. J. Lublin 6,1
3265 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Górny Śląsk S.K. Przyszowice 6,1
3266 PETROFER-POLSKA Sp. z o.o. Nowiny 6,1
3267 Petronas Lubricants Poland Sp. z o.o. Kraków 6,1
3268 ART-BUD T. Wykpisz i P. Błaszczyk Sp.J. Koło 6,1
3269 Media Markt Polska Sp. z o.o. Czeladź Spółka Komandytowa Warszawa 6,1
3270 Tente Sp. z o.o. Czerwonak 6,1
3271 Noe-Pl Sp. z o.o. Warszawa 6,1
3272 AZET – ZAŁĘCKA ANNA, ZAŁĘCKI ANDRZEJ SPÓŁKA JAWNA Zamość 6,1
3273 Mado Systemy Sp. z o.o. Sopot 6,1
3274 Piątka Sp. z o.o. sp.k. Myślenice 6,1
3275 Apteka Zamkowa U. Lis, Z. Lis, M. Lis S.J. Ostrzeszów 6,1
3276 Complex Computers Sp. z o.o. S.K. Kielce 6,1
3277 Silesia Music Center Sp. z o.o. Kęty 6,1
3278 Arctic Paper East Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 6,1
3279 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sandex-Bis Elżbieta Szandecka, Mariusz Szandecki sp.j. Łomianki 6,1
3280 Kaii Sp. z o.o. Wrocław 6,1
3281 Pro – Domo Sp. z o.o. Sękocin Nowy 6,1
3282 Probiko Aqua Sp. z o.o. Swarzędz 6,1
3283 Amoena Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,1
3284 Svemi Sp. z o.o. Wrocław 6,1
3285 Firma Usługowo-Handlowa DOMBUD Pryczkowski S.J. Łapalice 6,1
3286 Utech Hydraulic Sp. z o.o. Kielce 6,1
3287 FLUGGER Sp. z o.o. Gdańsk 6,0
3288 Ekowater Sp. z o.o. Warszawa 6,0
3289 Over Group Sp. z o.o. S.K. Łask 6,0
3290 Naftimex Z. Mosoń i Wspólnicy sp.j. Kraków 6,0
3291 Rotor S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe Paweł Hapaniuk & Leszek Glaza Wejherowo 6,0
3292 Rdl Hydraulics Sp. z o.o. Miszewko 6,0
3293 Market ABC Bożena Piekarz, Władysław Piekarz sp. j. Lubin 6,0
3294 Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. Kraków 6,0
3295 Arboleda Sp. z o.o. Warszawa 6,0
3296 Expans Sp. z o.o. Warszawa 6,0
3297 Vita Farm II Sp. z o.o. Katowice 6,0
3298 Centrala Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Częstochowa 6,0
3299 Pol-Plus Systemy Grzewcze Sp. z o.o. Zielona Góra 6,0
3300 RYSZARD NOWAK Sp. z o.o. Janikowo 6,0
3301 Eco-Consulting Quality Standards Sp. z o.o. Iskrzyczyn 6,0
3302 Centrumelektroniki Arkadiusz Wlazłowski i Rafał Wlazłowski Sp.j. Tarnowskie Góry 6,0
3303 AGRO-JUMAL Sp. z o.o. Sieradz 6,0
3304 Technology Gate Poland Sp. z o.o. Warszawa 6,0
3305 Profi M Tec Psg Silesia Sp. z o.o. sp.k. Jankowice 6,0
3306 Weilburger Grafik – Polska Sp. z o.o. Batorowo 6,0
3307 J.Musioł Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Marko sp.j. Wodzisław Śląski 6,0
3308 Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. Warszawa 6,0
3309 Temel Sp. z o.o. Tychów 6,0
3310 Medical – Łomża Sp. z o.o. Łomża 6,0
3311 Granimex Więcko Sp. z o.o. Warszawa 6,0
3312 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agro-Masz-Brzeźnik S.J. Małgorzata Karol, Grzegorz Długosz Brzeźnik 6,0
3313 Feniks Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 6,0
3314 Zajdel S.J. Pruszków 6,0
3315 Kunert S.J. Poladowo 6,0
3316 EFFECT SYSTEM S.A. Kamienna Góra 6,0
3317 M & MR TRADING POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 6,0
3318 ELBAR – KATOWICE Sp. z o.o. Katowice 6,0
3319 Leica Geosystems Sp. z o.o. Warszawa 6,0
3320 PPHZ Zoolog S.J. Wrocław 6,0
3321 Apteka Na Górnym Borze Michał Konior i Wspólnicy S.J. Jaworze 6,0
3322 Elmark S.J. Jędrzejewska Olsztyn 6,0
3323 VEDIM Sp. z o.o. Warszawa 6,0
3324 360 Circus Sp. z o.o. Rzeszów 6,0
3325 PLATINET S.A. Kraków 6,0
3326 Li – Mar Sp. z o.o. Stargard 6,0
3327 Złote Runo Sp. z o.o. Warszawa 6,0
3328 Carpets Group Sp. z o.o. Sp.K. Zabrze 6,0
3329 KORLEN Sp. z o.o. Witkowo 6,0
3330 Labo Plus Sp. z o.o. Warszawa 6,0
3331 Center Hair Style sp. z o.o. Poznań 6,0
3332 Herbich Michael Sp. z o.o. Zielona Góra 6,0
3333 Tam The-Quoc The Ho Sp.K. Katowice 6,0
3334 IBDL Sp. z o.o. Warszawa 6,0
3335 COLUBUS MCKINNON POLSKA Sp. z o.o. Plewiska 6,0
3336 WW Elektronik Sp. z o.o. Sp.K. Sopot 6,0
3337 ZWM Malinka Sp. z o.o. Opole 6,0
3338 Skaap Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 6,0
3339 Centrum Handlowe Dobrzyńscy S.J. Sochaczew 6,0
3340 Stacja Paliw SAK S.J. w Świdwinie Świdwin 6,0
3341 Delta Controls Sp. z o.o. Kraków 6,0
3342 Corailts Sp. z o.o. Warszawa 6,0
3343 Haik Sp. z o.o. Swarzędz 6,0
3344 Firma Handlowa TWÓJ DOM I OGRÓD A.M.G.J. Malisz S.J. Szczucin 6,0
3345 Przedsiębiorstwo Handlowe Integra Sp. z o.o. Słupsk 6,0
3346 Gambit – Centrum Oprogramowania i Szkoleń Sp. z o.o. Kraków 6,0
3347 Zibi S.A. Warszawa 5,9
3348 Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. Poznań 5,9
3349 AUTOID Polska S.A. Kraków 5,9
3350 M. P. Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,9
3351 Altaria Solutions Sp. z o.o. Warszawa 5,9
3352 Teknika S.A. Warszawa 5,9
3353 Exon Computer Systems Andrzej Jassowicz Spółka Komandytowa Toruń 5,9
3354 Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp.j. Gniezno 5,9
3355 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bistar K. Burak i S-Ka sp.k. Białystok 5,9
3356 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa II S.K. Warszawa 5,9
3357 WOSTIM S. Filipek Sp.J. Biała Podlaska 5,9
3358 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ceramika Tułowice Grzegorz Grata, Fabryka Porcelany Tułowice Sp. z o.o. S.J. Tułowice 5,9
3359 Fargotex Sp. z o.o. Łomża 5,9
3360 A-Z Medica Sp. z o.o. Gdańsk 5,9
3361 Feniks S.J. T. Niewczas, M. Rosłaniec, W. Gołębiewski Kochów 5,9
3362 Polska Organizacja Handlowa Sp. z o.o. Katowice 5,9
3363 Protec Ingredia Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,9
3364 Kazia Sp. z o.o. Międzylesie 5,9
3365 Drewdud Fhu Stanisław Duda I Wspólnicy sp.j. Mielec 5,9
3366 Spotmed Sp. z o.o. Warszawa 5,9
3367 GFC Complex Solutions Sp. z o.o. Wrocław 5,9
3368 Komplex Sp. z o.o. Wrocław 5,9
3369 TVH Polska Sp. z o.o. Tychy 5,9
3370 ACTE Sp. z o.o. Warszawa 5,9
3371 PMG Polska sp. z o.o. Kielce 5,9
3372 CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5,9
3373 GALICJA Sp. z o.o. Brzeźnica 5,9
3374 PGS Sp. z o.o. Warszawa 5,9
3375 Etak Sp. z o.o. Wadowice 5,9
3376 Glimat Sp. z o.o. Gliwice 5,9
3377 CASP SYSTEM Sp. z o.o. Jaworzno 5,9
3378 Złompol S.J. Jeziorzany 5,9
3379 Navimor International Com Sp. z o.o. Sopot 5,9
3380 Optimum Anna Złotnicka-Plucińska, Wojciech Pluciński sp.j. Resko 5,9
3381 Kobi Light S.J. Spółka Komandytowa Rzeszów 5,9
3382 ORLEN ASFALT Sp. z o.o. Płock 5,9
3383 SAS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zielona Góra 5,9
3384 Led-Pol Sp. z o. o. S. K. Bielsko-Biała 5,9
3385 MARGO Sp. z o.o. S.K. Toruń 5,9
3386 Przedsiębiorstwo Usługowo-Wdrożeniowe AKPOL Sp. z o.o. Gdańsk 5,9
3387 Intertoys Sp. z o.o. Poznań 5,9
3388 Czako K.A.K. Kurczoba S.J. Koło 5,9
3389 Szlif S.J. Ciecierzyn 5,9
3390 SKLEP PKS – Sp. z o.o. Toruń 5,9
3391 Firma Budowlana SULIMA Z. Sulima S.J. Gdynia 5,9
3392 Astin Sp. z o.o. Warszawa 5,9
3393 Basma Basel i Pietrzak sp.j. Wrocław 5,9
3394 Railing Sp. z o.o. Janki 5,9
3395 Papier-Hurt Marcin Kiciński i Wspólnicy sp.k. Warszawa 5,9
3396 H.A.K. Lewandowscy S.J. Świnoujście 5,9
3397 Security Expert Sp. z o.o. Poznań 5,9
3398 Slavitech Sp. z o.o. Warszawa 5,9
3399 Rothenberger – Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,9
3400 Active For Sport Sp. z o.o. S.K. Warszawa 5,9
3401 ROVERS POLSKA Sp. z o.o. Piaseczno 5,9
3402 Vist I. Butkiewicz i Wspólnicy sp. j. Suwałki 5,9
3403 Opta-Tech Sp. z o.o. Warszawa 5,9
3404 AKWIZYTOR Sp. z o.o. Kościan 5,9
3405 Huntsman (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 5,9
3406 Spax Polska Sp. z o.o. Wieliczka 5,9
3407 Greenfone Sp. z o.o. Warszawa 5,9
3408 Valvoline Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,8
3409 DEICHMANN – OBUWIE Sp. z o.o. Wrocław 5,8
3410 Hydro Centrum D. K. Koperscy, M. Mastalerz S.J. Mińsk Mazowiecki 5,8
3411 ŚWIAT TELEFONÓW Maria Głowacka Warszawa 5,8
3412 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Aga-Vet Piotr Kwieciński & Agata Kwiecińska S.J. Brudzew 5,8
3413 Rako Optyk Serwis Sp. z o.o. Szczecin 5,8
3414 Pharmed Sp. z o.o. Szczecin 5,8
3415 Haulotte Polska Sp. z o.o. Janki 5,8
3416 A.S. Inter Silesia Sp. z o.o. sp.k. Katowice 5,8
3417 Bemko Sp. z o.o. Jawczyce 5,8
3418 OMV Polska Sp. z o.o. Pruszków 5,8
3419 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Komponent S.J. Sławomir Noszczyk, Michał Noszczyk Mysłowice 5,8
3420 Mada J. Tomalik, M. Obuchowicz Sp. J. Olsztyn 5,8
3421 Konstruktor Sp. z o.o. Gniezno 5,8
3422 Stator Mk Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 5,8
3423 GRANULAT-CHMIELARZ S.J. Częstochowa 5,8
3424 Eko – Efekt Sp. z o.o. Lublin 5,8
3425 Antidotum Group Sp. z o.o. Leszno 5,8
3426 Aril Sp. z o.o. Bielewo 5,8
3427 Galwet Sp. z o.o. Wrocław 5,8
3428 Kaczmarek – Zakrzewski S.J. Zduńska Wola 5,8
3429 Jardmeble Sp. z o.o. S.K. Świdwin 5,8
3430 Petronaf Sp. z o.o. Warszawa 5,8
3431 Spółdzielnia Samopomoc Jasienica – Jaworze Jasienica 5,8
3432 Premium Fashion Sp. z o.o. Łańcut 5,8
3433 Tomex sp.j., Tomasz Halama, Wojciech Halama Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowo – Produkcyjne Bielsko-Biała 5,8
3434 Axfarm Sp. z o.o. Bydgoszcz 5,8
3435 Unitronex Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,8
3436 Vasco Sp. z o.o. Białogard 5,8
3437 Inter Cera Sp. z o.o. Kraków 5,8
3438 LSR Sp. z o.o. Szczecin 5,8
3439 Zebra Technology Sp. z o.o. Warszawa 5,8
3440 Kapron sp.j. Dorota i Zofia Gwóźdź Kielce 5,8
3441 Liebherr – Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 5,8
3442 TASTA ARMATURA Sp. z o.o. Stalowa Wola 5,8
3443 RDS STAL Synowicz, Dymitrow S.J. Płock 5,8
3444 Eko – Instal R.Chabowski sp.j. Bydgoszcz 5,8
3445 TWN Sp. z o.o. Nowogard 5,8
3446 Apteka Zabobrze Aniela Makiela, Manfred Makiela, Monika Barbara Makiela sp. j. Jelenia Góra 5,8
3447 BACKALDRIN Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,8
3448 PORTWEST Polska Sp. z o.o. Czeladź 5,8
3449 PPHU ELTEX Sp. z o.o. Kraśnik 5,8
3450 Lemigo Sp. z o.o. Grudziądz 5,8
3451 Kaczyński Joanna Kaczyńska, Jacek Kaczyński S.J. Kalinówka 5,8
3452 MASTERSPORT Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Psary Małe 5,8
3453 Vents Group Sp. z o.o. Niepruszewo 5,8
3454 GRANAT Sp. z o.o. Nowa Sól 5,8
3455 Layher Sp. z o.o. Siestrzeń 5,8
3456 VBH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5,8
3457 Azuro Sp. z o.o. Malbork 5,8
3458 Wiesław Jurczyk Zakład Wielobranżowy Darkat Stargard 5,8
3459 Waterjet Sp. z o.o. Gdynia 5,8
3460 Market Smak G.s. Gołuchowscy i D.a. Jabłońscy Sp. J. Drezdenko 5,8
3461 CSF Polska Sp. z o.o. Rzeszów 5,8
3462 Medianus Sp. z o.o. Kraków 5,8
3463 Elmehurt L. Kisielewski, M.Sieraczkiewicz, T.Szybieniecki sp.j. Włocławek 5,8
3464 Restauracja Zajazd 48 Sp. z o.o. Micigózd 5,8
3465 SHOT BLASTING Sp. z o.o. Radwanice 5,8
3466 Alpintech Sp. z o.o. Mikołów 5,8
3467 RSC Sp. z o.o. Poznań 5,8
3468 Prima Pen Sp. z o.o. Lublin 5,8
3469 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Marlex Sp. J. Janowski Waldemar Janowska Marlena Janikowo 5,8
3470 Cezal Sp. z o.o. Warszawa 5,8
3471 Chłodrol Stanisław Wawrzyniak sp.j. Wilkowice 5,8
3472 POL Vending Sp. z o.o. Długołęka 5,8
3473 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Euro Chata W. Kuśnierek, R. Janowski sp.j. Poznań 5,8
3474 Spółdzielnia Pracy TĘCZA w Strzelinie Strzelin 5,8
3475 Sigma – Max sp. z o.o. Ciechanów 5,8
3476 Adamczyk Elektrotechnika Przemyslowa Sp. z o.o. Dzierżoniów 5,8
3477 Radiometer Sp. z o.o. Warszawa 5,7
3478 Fresenius Medical Care Polska S.A. Poznań 5,7
3479 SMJ Sport Sp. z o.o. Warszawa 5,7
3480 KARCHER Sp. z o.o. Kraków 5,7
3481 Bialpak Choromański, Leszczyński sp. j. Biała Podlaska 5,7
3482 Roche Diabetes Care Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,7
3483 PROSAT FOJCIK JERZY Racibórz 5,7
3484 Celsium Serwis Sp. z o.o. Skarżysko-Kamienna 5,7
3485 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rupex 2 Sp. J. Renata Płońska, Dariusz Płoński Boguszów-Gorce 5,7
3486 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe JANO Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 5,7
3487 Merkury Krzysztof Piątkowski, Edwarda Wróbel sp. j. Nasielsk 5,7
3488 Manta S.A. Warszawa 5,7
3489 STR Shipping and Trading Sp. z o.o. Szczecin 5,7
3490 Bartex Sp. z o.o. Płoskinia 5,7
3491 CID Lines Sp. z o.o. Niepruszewo 5,7
3492 Termitech A.T. Jaroszewicz S.J. Białystok 5,7
3493 CDRL S.A. Pianowo 5,7
3494 YG-1 Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,7
3495 Signode Polska Sp. z o.o. Piaseczno 5,7
3496 Albis Polska Sp. z o.o. Poznań 5,7
3497 Meblolux sp.j. Jóźwina, Gębała, Czajka Lublin 5,7
3498 Vissavi Sp. z o.o. Rzeszów 5,7
3499 OMEGA Sp.J. A. Krysiak J. Witosz Rybnik 5,7
3500 Continental Trade Sp. z o.o. Warszawa 5,7
3501 Tomasz Miszczak Tableart Sp. z o.o. Sp. K Poznań 5,7
3502 AKE Polska Sp. z o.o. Wieruszów 5,7
3503 Palarnie.Pl Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 5,7
3504 Crux Group Sp. z o.o. Płońsk 5,7
3505 MK Engineering Sp. z o.o. Legnica 5,7
3506 Faro Sp. z o.o. S.K. Opole 5,7
3507 Drew-Met Białystok Sp. z o.o. Białystok 5,7
3508 Karo S.J. Suchy Las 5,7
3509 Meskon-Hurt Sp. z o.o. S.K. Katowice 5,7
3510 Meblostyl – Szymczak S.J. Krosno Odrzańskie 5,7
3511 L.Pańkowski – Labopak System Sp. K. Otwock 5,7
3512 Puidukoda Polska Sp. z o.o. Orzysz 5,7
3513 OLICON Sp. z o.o. Gdańsk 5,7
3514 Agencja Handlowa Łożyska Toczne S.J. Płock 5,7
3515 Poltorex Sp. z o.o. Radzyń Podlaski 5,7
3516 FERRO S.A. Skawina 5,7
3517 S-Cabling Sp. z o.o. Leszno 5,7
3518 Phoenix Contact Sp. z o.o. Wrocław 5,7
3519 Dorel Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 5,7
3520 Firma Handlowa Dymeks Izabela Dymek Spółka Komandytowa Rosko 5,7
3521 Distance S.A. Poznań 5,7
3522 FART S.J. Białystok 5,7
3523 Dalimex Sp. z o.o. Lublin 5,7
3524 DPM Industry Sp. z o.o. S.K.A. Bytom 5,7
3525 Terraexim Agroimpex Sp. z o.o. Zakrzewo 5,7
3526 Media Markt Polska Sp. z o.o. Poznań I Spółka Komandytowa Warszawa 5,7
3527 Tavrida Electric Polska Sp. z o.o. Tychy 5,7
3528 PRO-ACTIV J. Niemiera S.J. Gdynia 5,7
3529 A-TEC Systemy Instalacyjne Sp. z o.o. Kowale 5,7
3530 Inter-Mirex Sp. z o.o. sp.k. Katowice 5,7
3531 Firma Handlowa Iga Grażyna Prokopczyk, Marek Białous sp. j. Wasilków 5,7
3532 Intertradex Sp. z o.o. Łomża 5,7
3533 Nova Centrum Sp. z o.o. Szczecinek 5,7
3534 Kurowski Group Sp. z o.o. Jelenia Góra 5,7
3535 ITALMATCH POLSKA Sp. z o.o. Chorzów 5,7
3536 F.H.U. Spectank E. Jewiarz I. Kowalik M. Janicki S.J. Stopnica 5,7
3537 Imidio Sp. z o.o. Warszawa 5,7
3538 JAWEX Małgorzata Kempińska S.J. Kielce 5,7
3539 Potis Sp. z o.o. Wrocław 5,7
3540 Aktim Sp. z o.o. Kraków 5,7
3541 JOINCO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5,6
3542 RECA POLSKA Sp. z o.o. Węgrzce 5,6
3543 P.P.H.U. J.R.T.W.M. – KRAWCZYK – S.J. Otwock 5,6
3544 Systherm Danuta Gazińska sp. j. Poznań 5,6
3545 NAC Sp. z o.o. Raszyn 5,6
3546 DAJAR Sp. z o.o. Koszalin 5,6
3547 IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o. Zakrzew 5,6
3548 Przedsiębiorstwo ERG S.J. Bytów 5,6
3549 Firma Handlowo-Usługowa Łukasik Stanisław Łukasik S.J. Zielonki 5,6
3550 Hydraulik Services Sp. z o.o. Wrocław 5,6
3551 Fenicjanin Sp. z o.o. Gdynia 5,6
3552 Firma Handlowo-Usługowa Turkus S.J. Mścice 5,6
3553 E.M. Import – Export Sp. z o.o. Warszawa 5,6
3554 KKS Steel Sp. z o.o. Kostrzyn 5,6
3555 PRAXIS Technika Oświetleniowa Sp. z o.o. Gdynia 5,6
3556 Apotex Sp. z o.o. Otmuchów 5,6
3557 PERRY MACHINERY POLAND Ltd Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 5,6
3558 Kobraflex Sp. z o.o. Jedlina-Zdrój 5,6
3559 Przedsiębiorstwo Handlowe AMPER M. Ross, J. Basiński, M. Jabłoński S.J. Nowy Sącz 5,6
3560 Samaco Sp. z o.o. Wrocław 5,6
3561 Spartan Cleaner Sp. z o.o. Katowice 5,6
3562 PJ Consulting Sp. z o.o. Wrocław 5,6
3563 MLS Sp. z o.o. Białystok 5,6
3564 MEDIVET S.A. Śrem 5,6
3565 Stanwes Trade Sp. z o.o. Łomża 5,6
3566 Chde Polska S.A. Rzeszów 5,6
3567 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gdańsk II sp.k. Warszawa 5,6
3568 Idemia Poland Sp. z o.o. Kobyłka 5,6
3569 Nutrimix Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 5,6
3570 GAO Sp. z o.o. Bydgoszcz 5,6
3571 Start J. Pietrukiewicz i Wspólnicy Sp. J. Suwałki 5,6
3572 GAMABIK Malec Chorobik Gawęda S. J. Kraków 5,6
3573 Beijer Ref Polska Sp. z o.o. Sękocin Nowy 5,6
3574 ARVEX GROBELNY Sp. z o.o. Kraków 5,6
3575 Frank Glasse ELTRON Wrocław 5,6
3576 MEGAEL Sp. z o.o. Tarnów 5,6
3577 GAZELA CICHY ANDRZEJ Wilkszyn 5,6
3578 VIACON POLSKA – Sp. z o.o. Rydzyna 5,6
3579 REMS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa 5,6
3580 PW Mada Kosiec i Wspólnicy S.J. Warszawa 5,6
3581 Klima L. Zimmerman, B. Przybyłowicz sp.j. Łomianki 5,6
3582 AHS Polska Sp. z o.o. Wrocław 5,6
3583 Terminal Strzałkowo Sp. z o.o. Strzałkowo 5,6
3584 Wrocławskie Zakłady Aparatury Spawalniczej Wrozas Sp. z o.o. Wrocław 5,6
3585 Integro Daniło i Wspólnicy Sp.J. Białystok 5,6
3586 Max Biznes Sp. z o.o. Gdańsk 5,6
3587 Intellego Sp. z o.o. Ślęza 5,6
3588 Hafen Marcin Kizeweter S.K. Siedlce 5,6
3589 Casa Sp. z o.o. Czersk 5,6
3590 Eversea Sp. z o.o. Ustka 5,6
3591 Endopro Sp. z o.o. Katowice 5,6
3592 Sanmet Sp. z o.o. S.K. Łomża 5,6
3593 Seyko Sp. z o.o. Jabłonowo 5,6
3594 FIRMA HANDLOWA CDN PAWEŁ RURAK WERONIKA RURAK Sp.J. Jelenia Góra 5,6
3595 Rodana Sp. z o.o. S.K. Chorzele 5,6
3596 Baza Narzędziowa Sp. z o.o. Kowale 5,6
3597 Migra Sp. z o.o. Wrocław 5,6
3598 Amatex Sp. z o.o. Warszawa 5,6
3599 Eden Plus M.Zachwieja, P.Zachwieja S.J. Leszno 5,6
3600 D.N.I. – PL Sp. z o.o. Kraków 5,6
3601 DEMART – S.J. Żelazny Łomża 5,6
3602 INWIT-ARMATURA Sp. z o.o. Ksawerów 5,6
3603 Designer Homeware Distribution Poland Sp. z o.o. Poznań 5,6
3604 No-El S.J. Ryszard Nowak, Barbara Musiałek Katowice 5,6
3605 Tres Sp. z o.o. PPH Gdańsk 5,6
3606 Kerbl East Sp. z o.o. Wola Rasztowska 5,6
3607 KTSP Sp. z o.o. Kalisz 5,6
3608 Berolina Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,6
3609 Stolarz Lempert S.K. Baranów 5,5
3610 Węglokoks S.A. Katowice 5,5
3611 NICO POLSKA Sp. z o.o. Modlnica 5,5
3612 ASPOL Sp. z o.o. Rzeszów 5,5
3613 Euro Kiela S. J. Bierzwnik 5,5
3614 Centrum Techniki Macro Sp. z o.o. Suchy Las 5,5
3615 FLINT Group Polska Sp. z o.o. Konstantynów 5,5
3616 Brandline Group Sp. z o.o. Poznań 5,5
3617 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa III S.K. Warszawa 5,5
3618 Pik Sp. j. Hurt Detal K. i B. Nartowicz Białystok 5,5
3619 Dap Polska Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 5,5
3620 PUMAR Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 5,5
3621 BOSCH REXROTH Sp. z o.o. Wrocław 5,5
3622 Kobold Instruments Sp. z o.o. Warszawa 5,5
3623 Leser Polska Sp. z o.o. Batorowo 5,5
3624 Mindray Medical Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,5
3625 Clima Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,5
3626 IPRA POLSKA Sp. z o.o. Nowy Sącz 5,5
3627 Drawstal Sp. z o.o. Chrząstowice 5,5
3628 ABH NOMOS Sp. z o.o. Warszawa 5,5
3629 Protech Sp. z o.o. Opole 5,5
3630 SZAFRAN Sp. z o.o. Świdwin 5,5
3631 Emmerson Sp. z o.o. S.K. Jarocin 5,5
3632 Super-Market Korwek S.J. Mikołajki 5,5
3633 Perfectwave Sp. z o.o. Warszawa 5,5
3634 Kompania Biurowa Sp. z o.o. Warszawa 5,5
3635 GAMMA Sp. z o.o. Warszawa 5,5
3636 PH AGRO – TERS Edward Solak i Stanisław Solak S.J. Chełm 5,5
3637 Stalgast Sp. z o.o. Warszawa 5,5
3638 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa Warszawa 5,5
3639 DSV Sp. z o.o. S.K. Gdynia 5,5
3640 ART-SERVICE Okna, Drzwi, Bramy Artur Majewski i Wspólnicy S.J. Radom 5,5
3641 Alkor Sp. z o.o. Nysa 5,5
3642 FAAC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5,5
3643 Normbud Sp. z o.o. S.K. Warszawa 5,5
3644 OKTAN Brzeski, Grzenkowicz S.J. Słupsk 5,5
3645 AES S.A. Grupa SBS Jasło 5,5
3646 STANPOL IMPEX Stróżyk Janusz Swarzędz 5,5
3647 Formed Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Żywiec 5,5
3648 Basco 2 Sp. z o.o. sp.k. Mielec 5,5
3649 PPHU Rolbud S.J. Ciechanów 5,5
3650 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa VIII sp.k. Warszawa 5,5
3651 Marketing i Konsultacje Farmaceutyczne Sp. z o.o. Bydgoszcz 5,5
3652 MAPAL Sp. z o.o. Narzędzia Precyzyjne Poznań 5,5
3653 Alup Kompressoren Polska Sp. z o.o. Janki 5,5
3654 Pressta Eisele Polska Sp. z o.o. Elbląg 5,5
3655 Firma Respect M. A. P. Jasionowscy S.J. Kraków 5,5
3656 Integra Jtr Sp. z o.o. S.K. Żywiec 5,5
3657 Hurtownia Turbacz Bocianowski, Wójciak sp.j. Rabka-Zdrój 5,5
3658 Sense And Body Sp. z o.o. Warszawa 5,5
3659 MJM Kowalik I Wspólnicy S.J. Kielce 5,5
3660 Kasu Sp. z o.o. Gdańsk 5,5
3661 System Design Sp. z o.o. Warszawa 5,5
3662 Eticod sp. z o.o. Katowice 5,5
3663 PRO – Comp Sp. z o.o. Lipno 5,5
3664 Hurtownia Art. Przemysłowych Duszyński K. Wawrzyniak A. Duszyńska L. Wawrzyniak B. S.J. Ujazd 5,5
3665 BMS METAL Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 5,5
3666 Rytex Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5,5
3667 Aero – Medika Sp. z o.o. Warszawa 5,5
3668 Added Value Gifts Sp. z o.o. Warszawa 5,5
3669 Optima Tools Sp. z o.o. S.K. Świdnica 5,5
3670 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Łączność Wtomaszowie Maz. Tomaszów Mazowiecki 5,5
3671 FACHMAN – Grażyna i Marek Kruszona Sp.J. Poznań 5,5
3672 Morion.Pl Sp. z o.o. S.K. Wieliczka 5,5
3673 Ha – Be Polska Sp. z o.o. Łozina 5,5
3674 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gaz-Mot Maria Chorążyczewska, Czesław Chorążyczewski sp. j. Piła 5,5
3675 Delta Plus Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 5,4
3676 Dumat S.J. Mysłowice 5,4
3677 RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5,4
3678 MODERN – EXPO S.A. Lublin 5,4
3679 AD-SYSTEM Sp. z o.o. Kraków 5,4
3680 Saginomiya Europe Sp. z o.o. Warszawa 5,4
3681 Aquaclean Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,4
3682 EWPOL Automatyka Przemysłowa Paweł, Ewa Weretko S.J. Wrocław 5,4
3683 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe EJ Józef Janusz Zamojtuk Jasionówka 5,4
3684 Engel Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,4
3685 IGLOMAK II Jolanta Pałęcka-Makulewicz i Dariusz Makulewicz S.J. Otmuchów 5,4
3686 Prolech R. i S. Leszek Sp.J. Stary Puznów 5,4
3687 NAFTKOM Sp.J. Jacek i Anna Lisewscy Olsztyn 5,4
3688 Jeans Retail Sp. z o.o. Zakręt 5,4
3689 Aner Stal Sp. z o.o. S.K. Wrocław 5,4
3690 PHU A/B/C Bogdan Serafin, Piotr Graca S.J. Bielsko-Biała 5,4
3691 Borealis Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,4
3692 Trend Info Sp. z o.o. Warszawa 5,4
3693 Essenza WR Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 5,4
3694 WOLFGANG PREINFALK POLEN Sp. z o.o. Łaziska Górne 5,4
3695 RAND Sp. z o.o. Wrocław 5,4
3696 Stern Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 5,4
3697 BIGA STAL Piotr Bicz Sp.J. Rudawa 5,4
3698 Neomed Polska Sp. z o.o. Piaseczno 5,4
3699 AMMIGO Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 5,4
3700 Delta Electronics (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 5,4
3701 MARAX R.RAJ Sp.J. Kraków 5,4
3702 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Łobez 5,4
3703 Caramella Sp. z o.o. Warszawa 5,4
3704 Nasza Apteka Sp. z o.o. Krapkowice 5,4
3705 3dconnexion Polska Sp. z o.o. Wrocław 5,4
3706 Stryker Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,4
3707 DIAMANT POLSKA Sp. z o.o. Liszki 5,4
3708 Tabu Sp. z o.o. Kraków 5,4
3709 Polak Meble Sp. z o.o. Kępno 5,4
3710 EBSCO Sp. z o.o. Warszawa 5,4
3711 Evimex Sp. z o.o. Agencja Handowo – Usługowa Tomaszów Mazowiecki 5,4
3712 LOGISTAL Sp. z o.o. Reda 5,4
3713 Multistal i Lohmann Sp. z o.o. Poznań 5,4
3714 C&C Partners Sp. z o.o. Leszno 5,4
3715 Sklep ARKADIUSZ Arkadiusz Kopczyński, Mariusz Kopczyński S.J. Sopot 5,4
3716 Krones Sp. z o.o. Warszawa 5,4
3717 Berlin – Chemie Menarini Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,4
3718 Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Euro-Dorex B. K. Czechowscy, D. A. Zglec sp.j. Wyszków 5,4
3719 Andra – Pak Sp. z o.o. Raszyn 5,4
3720 X-Comp Sp. z o.o. Rzeszów 5,4
3721 Strictus Marcin Depta S.J. Białystok 5,4
3722 Wing Poland Sp. z o.o. Wólka Kosowska 5,4
3723 Azled Sp. z o.o. Katowice 5,4
3724 TROPEX Sp. z o.o. Koszalin 5,4
3725 Elektro – Trading Sp. z o.o. Gliwice 5,4
3726 ARKA Aleksander Czarny i Wspólnicy S. J. Kraków 5,4
3727 Vmd Polska Sp. z o.o. Kościerska Huta 5,4
3728 Elpio Sp. z o.o. Komorniki 5,4
3729 Optima KM Target Sp. z o.o. i Wspólnicy S.J. Konin 5,4
3730 Xinhe Sp. z o.o. Wólka Kosowska 5,4
3731 Outotec (Polska) Sp. z o.o. Katowice 5,4
3732 Mobi Malik & Jaworski S.J. PHU Skoczów 5,4
3733 Farmakol Baduchowska, Gąska, Koktysz-Prez S.J. Ryki 5,4
3734 Elektra Leokadia i Ryszard Dworniccy S.J. Wrocław 5,4
3735 M. Witkiewicz, D. Kiszka-Demski Darmado sp.j. Warszawa 5,4
3736 Mikomax Poznań Sp. z o.o. Poznań 5,4
3737 EPS Level Sp. z o.o. Warszawa 5,4
3738 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Master, Marek Porczak sp.j. Jarosław 5,4
3739 Dobosz Market S.J. Kłodzko 5,4
3740 Papirus Czechowice Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 5,4
3741 CRM Metale Sp. z o.o. Sp.K. Jasień 5,4
3742 Jan Lelek, Stanisław Pacułt Stacja Paliw Sp.J. Wielkie Drogi 5,3
3743 Karo Elektro Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 5,3
3744 Interroll Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,3
3745 Sunflower Środek Jesieni Sp. z o.o. SP.K. Lublin 5,3
3746 Olofarm Sp. z o.o. w likwidacji Poznań 5,3
3747 EBM PAPST POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5,3
3748 CDM Sp. z o.o. Ksawerów 5,3
3749 Admi Sp. z o.o. sp.k. Chlebna 5,3
3750 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Remetex Andrzej Ludwikowski Bogumiła Ludwikowska sp. j. Dzierżoniów 5,3
3751 Wesstron Sp. z o.o. Augustowo 5,3
3752 Artois – Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,3
3753 ROLPOL B.Duda, W.Sienkiewicz Sp.J. Dobre Miasto 5,3
3754 Krzysztof Olechowski, Piotr Olechowski Sp.J. Rogóżno 5,3
3755 Arba Sp. z o.o. Choszczno 5,3
3756 Klarwod Sp. z o.o. Bielawa 5,3
3757 Farmed E. Bukiewicz Sp.J. Warszawa 5,3
3758 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Rolmasz sp. j. Hanna Rogowska Mirosław Rogowski Łomża 5,3
3759 Dilectro Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 5,3
3760 Apteki Polskie Sp. z o.o. Serock 5,3
3761 AB Ekoset Sp. z o.o. Ligota 5,3
3762 Waiss Sp. z o.o. Ratowice 5,3
3763 BAMAR S.J. Marek I Maria Gierlach, Bartłomiej Zarówny Krosno 5,3
3764 Papirus M. Górecki, A. Nowicki, J. Karyś S.J. Częstochowa 5,3
3765 Jeltek Group Andrzej Osowski S.K. Wałbrzych 5,3
3766 Ada-Music Kręcichwost sp.j. Czechowice-Dziedzice 5,3
3767 Market Eden Iwanowska, Najda S.J. Zambrów 5,3
3768 Savona Sp. z o.o. Rudnik Szlachecki 5,3
3769 PUH CHEMIROL Sp. z o.o. Mogilno 5,3
3770 PU-H GAZOL Wincenty Wysokiński Mirosław Wysokiński S.J. Międzyrzec Podlaski 5,3
3771 Przedsiębiorstwo SCHEMAT Marczak, Lewiński – Sp.J. Sieradz 5,3
3772 Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. Żerniki 5,3
3773 Omega Beata i Jacek Dziuban sp.j. Sanok 5,3
3774 Kosma – Farm Sp. z o.o. Wrocław 5,3
3775 Comparex Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,3
3776 GIANT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5,3
3777 Elixir Warmiafarm Sp. z o.o. sp.j. Małszewo 5,3
3778 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Jareks Wiesław Fajtek Kościerzyna 5,3
3779 DOW Agrosciences Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,3
3780 Sodibo Sp. z o.o. Dzierżoniów 5,3
3781 Gigaset Communications Polska Sp. z o.o. Wrocław 5,3
3782 Thermacut – Poland Sp. z o.o. Cieszyn 5,3
3783 Tikoo Sp. z o.o. Wejherowo 5,3
3784 IKA-KOLOR Mariola Szoszorowska i Spółka – S.J. Gdańsk 5,3
3785 Filtration Group Sp. z o.o. Wrocław 5,3
3786 Troymarine Sp. z o.o. Gdynia 5,3
3787 TOOL Center Sp. z o.o. Warszawa 5,3
3788 Apteka Eliksir Sp. z o.o. Szczecin 5,3
3789 Falmec Polska Sp. z o.o. Konotopa 5,3
3790 Przedsiębiorstwo Handlowe Rolmasz Robert Hawrot & Jacek Mierzejewski & Kazimierz Stachowiak sp.j. Gniezno 5,3
3791 Ps Lift Sp. z o.o. Racot 5,3
3792 Interteg Sp. z o.o. Puchaczów 5,3
3793 P.H.U. Sawana Ewa Wiechnik, Henryk Wiechnik S.J. Lublin 5,3
3794 Vikar Sp. z o.o. Lubin 5,3
3795 BATERO S.J. Teresa ,Andrzej Wenus & Bożena, Roman Horodyscy Kielce 5,3
3796 Tradeart Sp. z o.o. S.K. Poznań 5,3
3797 FIRE – SYSTEM S.J PPHU Sprzętu Pożarniczego Ochronnego Mszana 5,3
3798 Comex S.A. Gdańsk 5,3
3799 Prograss Polska Sp. z o.o. Trzciana 5,3
3800 Pro – West Sp. z o.o. Bydgoszcz 5,3
3801 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE JACKOWSKI, SIKORA SPÓŁKA JAWNA Środa Wielkopolska 5,3
3802 Kojzar LTD. Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 5,3
3803 F.h.u. Wnęk sp. j. Niepołomice 5,3
3804 Relaks Sp. z o.o. Łowicz 5,3
3805 Marko Stefan Markiewicz sp.j. Wrocław 5,3
3806 MEGAZEC S.J. Agencja Handlowo Serwisowa Toruń 5,3
3807 Dabex Kraków Sp. z o.o. Kraków 5,3
3808 Libang J.Kostecki, W.Mazurek Sp. J. Lublin 5,3
3809 Wyposażenie Hoteli Multiko Sp. z o.o. Sp.K. Szczecin 5,3
3810 Tomix Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 5,3
3811 HBT Roltrac Sp. z o.o. S.K. Cieszyn 5,3
3812 Wojciech Makowski I Bogusław Milewski – S.J. Olecko 5,3
3813 Altkom Software & Consulting Sp. z o.o. Warszawa 5,3
3814 Drew-Farb Tomasz Buława, Danuta Piasecka S.J. Myślenice 5,2
3815 Grupa Chorten Sp. z o.o. Białystok 5,2
3816 Metalfrio Solutions Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,2
3817 Termika Grala, Wojciechowski sp.j. Kalisz 5,2
3818 INTER ALNET Adam Albiński Warszawa 5,2
3819 Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o. Świdnica 5,2
3820 NCAB Group Polska Sp. z o.o. Piaseczno 5,2
3821 Marinex Maria Wieteska, Grzegorz Wieteska sp.j. Nieborów 5,2
3822 Medicart Healthcare Sp. z o.o. Warszawa 5,2
3823 Jkk Pro-Moto Sp. z o.o. S.K. Katowice 5,2
3824 Inox-Plus Sp. z o.o. Sosnowiec 5,2
3825 Farmpartner Sp. z o.o. S.K. Zabrze 5,2
3826 Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. Solec Kujawski 5,2
3827 Silla Sp. z o.o. Mszana Dolna 5,2
3828 Łazienkaplus.pl S.A. Żerniki 5,2
3829 Torusnet Sp. z o.o. S.K. Łódź 5,2
3830 TONATO Sp. z o.o. Katowice 5,2
3831 Fontis Sp. z o.o. Piaseczno 5,2
3832 C & N Company Sp. z o.o. Sopot 5,2
3833 Merkury Akcesoria Meblowe Sp. z o.o. Nowy Targ 5,2
3834 Car-Line Małgorzata Lasik sp.j. Wrocław 5,2
3835 Respiromix Sp. z o.o. Warszawa 5,2
3836 Favet Sp. z o.o. Morąg 5,2
3837 Adampol – A. i L. Antonik S.J. Ostrów Lubelski 5,2
3838 Polish Baltic Company PHZ N. Kuzniecow, K. Smoleń S.J. Gdańsk 5,2
3839 GREAT TRADE Sp. z o.o. Sopot 5,2
3840 Esvico Sp. z o.o. Bożepole Wielkie 5,2
3841 Skorpion L. Niemiec, I. Laszuk Sp. J. Białystok 5,2
3842 M.A.K.S. Ambroży, Kurowska-Moskal, Nalepa, Wielgus, Wołek S.J. Myślenice 5,2
3843 Ad Sp. z o.o. Płock 5,2
3844 Kamako Sp. z o.o. Sękocin Stary 5,2
3845 Sport4you Sp. z o.o. Wrocław 5,2
3846 Cołokidzi i Wspólnicy Lipiany Południe S.J. Bolesławiec 5,2
3847 Ecowood International Sp. z o.o. Gdańsk 5,2
3848 NOVET S.J. Kaczmarek i Wspólnicy Stara Gadka 5,2
3849 Polski Holding Obronny Sp. z o.o. Warszawa 5,2
3850 Partner Sp. z o.o. Wrocław 5,2
3851 EPCD Sp. z o.o. Warszawa 5,2
3852 Kaja Alfred Olszewski Łyski 5,2
3853 Wozimex Sp. z o.o. S.K. Warszawa 5,2
3854 Klasmann-Deilmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,2
3855 Agrobard S.J. Oblas 5,2
3856 Media Markt Polska Sp. z o.o. Bielsko Biała Spółka Komandytowa Warszawa 5,2
3857 Bracco Imaging Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,2
3858 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Piomar Sp. z o.o. Pisarzowice 5,2
3859 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski Spółka Komandytowa Warszawa 5,2
3860 Galen sp.j. Nieśmiałek i Wspólnicy Łódź 5,2
3861 Media Markt Polska Sp. z o.o. Poznań II Spółka Komandytowa Warszawa 5,2
3862 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Venta Sp. z o.o. Lublin 5,2
3863 Cloos – Polska Sp. z o.o. Świdnica 5,2
3864 TURCK Sp. z o.o. Opole 5,2
3865 Firma Handlowa HURT-DETAL Janusz Grzegorz Szulc Suwałki 5,2
3866 Adler – Polska Sp. z o.o. Kraków 5,2
3867 Media Markt Polska Sp. z o.o. Zielona Góra Spółka Komandytowa Warszawa 5,2
3868 MGT Marta Tataj, Andrzej Dymek S.J. Łowicz 5,2
3869 Sklep Spożywczo Przemysłowy Platan S.J. Świecie 5,2
3870 Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o. Tarnów 5,2
3871 ELMIKO MEDICAL Sp. z o.o. Warszawa 5,2
3872 Wist Sp. z o.o. S.K. Wrocław 5,2
3873 Amtek Spol. S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 5,2
3874 Zakład Produkcyjno-Handlowy Pajęczyna Sp. z o.o. Zielonki 5,2
3875 WAMECH PRODUCENT WÓZKÓW PRZEMYSŁOWYCH PIOTR I ALBINA WĄSIK S.J. Kraków 5,2
3876 MULTI OIL Sp. z o.o. Białystok 5,2
3877 ZIP Wieczorek Sp. z o.o. sp.k. Lublin 5,2
3878 Epabex Sp. z o.o. Wrocław 5,2
3879 Kablotech Sp. z o.o. sp.j. Legnica 5,2
3880 Przedsiębiorstwo Handlowe Pako Marian Kurek, Andrzej Kurek Sp. J. Zielonka 5,2
3881 MPL TECHMA Sp. z o.o. Gdynia 5,2
3882 Drosera Km-Target Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.j. Konin 5,2
3883 Mosca Direct Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,2
3884 Panda Import Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 5,2
3885 Milieumed Sp. z o.o. Piaseczno 5,2
3886 ERIS PARTNER – Suwałki – Siemiaszko Sp.J. Suwałki 5,2
3887 Kwadrat Sp. z o.o. Zabrze 5,1
3888 Europhone Sp. z o.o. Poznań 5,1
3889 MAXSTAL Sp. z o.o. Kraków 5,1
3890 Vistula Group S.A. Kraków 5,1
3891 Racontrols Sp. z o.o. Katowice 5,1
3892 Ackerman S.A. Warszawa 5,1
3893 Stal Nowicki S.J. Gdańsk 5,1
3894 LAMINOPOL Sp. z o.o. Słupsk 5,1
3895 INTECH A.A. KRAMARCZYK SPÓŁKA JAWNA AGENCJA TECHNICZNO-HANDLOWA Zabierzów 5,1
3896 INTER – VION S.A. Warszawa 5,1
3897 WEISHAUPT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5,1
3898 Lams Sp. z o.o. S.K. Tychy 5,1
3899 Przedsiębiorstwo Handlowe Sawczak S.J. Gryfów Śląski 5,1
3900 Cedrus Sp. z o.o. sp.k. Brzeziny 5,1
3901 Orion Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,1
3902 Keramet Polska Sp. z o.o. Częstochowa 5,1
3903 Soley Areca Sp. z o.o. Sp. k. Sulików 5,1
3904 Surchem Sp. z o.o. Łódź 5,1
3905 AGROMASZ Sp. z o.o. PHU Rzekuń 5,1
3906 Elpin Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 5,1
3907 Pet Food 24 Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 5,1
3908 Otaro Sp. z o.o. Kraków 5,1
3909 Refurb Trade Sp. z o.o. Stronie Śląskie 5,1
3910 Elblinger Elektronik Sp. z o.o. Skórzewo 5,1
3911 Engineering Company Sp. z o.o. Oława 5,1
3912 Schroder Polska Sp. z o.o. Łódź 5,1
3913 JMS Zdrowie Sp. z o.o. Iwaniska 5,1
3914 Lasermed Sp. z o.o. Kalisz 5,1
3915 HORN & CO POLSKA Sp. z o.o. Chorzów 5,1
3916 My Adventure Sp. z o.o. Warszawa 5,1
3917 K&T Fashion Sp. z o.o. Ożarów 5,1
3918 Karol Tuszyński i Andrzej Lewandowski S.J. Mysłowice 5,1
3919 Pacific Sun Sp. z o.o. Góra 5,1
3920 Hmc W. F. Kołodziejczak sp.j. Warszawa 5,1
3921 Vidicom Sp. z o.o. Warszawa 5,1
3922 Rudolf Chemie Polska Sp. z o.o. Łódź 5,1
3923 Brzostek & Brzostek M.Z. Brzostek sp.j. Lublin 5,1
3924 Olga Invest Sp. z o.o. Warszawa 5,1
3925 Chromex Sp. z o.o. Lubań 5,1
3926 MEDI KOLL S.J. Poznań 5,1
3927 Misiek Sp. z o.o. Rzeszów 5,1
3928 BWP Enterprise Sp. z o.o. Rzeszów 5,1
3929 LEROY-MERLIN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5,1
3930 Todini Europe Sp. z o.o. Kraków 5,1
3931 KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o. Bronisze 5,1
3932 Mirage S.J. Kraków 5,1
3933 FARMEXIM Sp. z o.o. Wrocław 5,1
3934 AGRO – TRADE Sp. z o.o. Tulce 5,1
3935 MEDICOM Sp. z o.o. Zabrze 5,1
3936 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DARGAZ Dariusz Smuniewski, Krystyna Smuniewska Sp.J. Sokołów Podlaski 5,1
3937 Kamstrup Sp. z o.o. Warszawa 5,1
3938 Procter And Gamble DS Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,1
3939 EUROPEX Sp. z o.o. Staniszcze Małe 5,1
3940 Spectrum Brands Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,1
3941 Bottcher Polska Sp. z o.o. Błonie 5,1
3942 HAYGROVE POLAND Sp. z o.o. Kępno 5,1
3943 Kwant S.J. Dąbrowa Tarnowska 5,1
3944 ABRO Sp. z o.o. S.K. Warszawa 5,1
3945 Agraf Sp. z o.o. Łódź 5,1
3946 Straschu Elektro – Dystrybucja Sp. z o.o. Gdańsk 5,1
3947 Daytona Lubricants Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 5,1
3948 Itwares Sp. z o.o. Nowa Wola 5,1
3949 Jacol Sp. z o.o. Modła Królewska 5,1
3950 Komputronik Plus Sp. z o.o. Poznań 5,1
3951 Edam Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. z o.o. Warszawa 5,1
3952 Angels Robert Gołębniak i Syn Spółka Komandytowa Jarocin 5,1
3953 Apteka Floris w Bochni – U. Tomczyk M. Jacak – S.J. Bochnia 5,1
3954 Play 4 Mix Sp. z o.o. Kraków 5,1
3955 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Agriteam Sp. z o.o. Trląg 5,1
3956 Lekpol Sp. z o.o. Braniewo 5,1
3957 Kosta Sp. z o.o. Inowrocław 5,1
3958 Inbras Energoserwis Sp. z o.o. Inowrocław 5,1
3959 Pomian Dukat i Wspólnicy S.J. Kraków 5,1
3960 CBT Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 5,1
3961 Megger Sp. z o.o. Stara Iwiczna 5,1
3962 OPTYKA W PASAŻU Sp. z o.o. Warszawa 5,1
3963 Machala Sp. z o.o. Wrocław 5,1
3964 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Opolu Opole 5,0
3965 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe L.K.R. Nowakowscy sp.j. Żyrardów 5,0
3966 NOVA Technologie Obiektowe R. Niemyjski & P. Aninowski S.J. Wołomin 5,0
3967 Ewmaj Jędrzejczyk i S.J. Chynów 5,0
3968 BRAWO Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 5,0
3969 Pivexin Technology Sp. z o.o. Babice 5,0
3970 Media Markt Polska Sp. z o.o. Koszalin Spółka Komandytowa Warszawa 5,0
3971 AGROMA Sp. z o.o. Modła Królewska 5,0
3972 Luxottica Poland Sp. z o.o. Kraków 5,0
3973 Krahn Chemie Polska Sp. z o.o. Poznań 5,0
3974 Apteka Pod Świerkami Sp. z o.o. Rudniki 5,0
3975 R. Marek i Wspólnicy S.K. Brwinów 5,0
3976 Vetter Polska Sp. z o.o. Racot 5,0
3977 Quantum – Korporacja Transferu technologii Sp. z o.o. Wrocław 5,0
3978 Ricom Energy Sp. z o.o. Skawina 5,0
3979 Comprital Polska Sp. z o.o. Stanisławowo 5,0
3980 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Avicold sp.j. – Rychlik P. K. M. J., Rucka M. Cieszyn 5,0
3981 Amegra Sp. z o.o. S.K. Warszawa 5,0
3982 Millenium Farmacja Sp. z o.o. Wrocław 5,0
3983 PPH Import – Export Stanley Sp. z o.o. Poznań 5,0
3984 Bio – Textil Sp. z o.o. Poznań 5,0
3985 Kueper Polska Sp. z o.o. Kotlarnia 5,0
3986 Hopex Sp. z o.o. Baczyna 5,0
3987 Agro – Terreco Polska Sp. z o.o. Szlachcin 5,0
3988 Expresspharm Sp. z o.o. S.K. Wrocław 5,0
3989 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Dolny Śląsk S.K. Stanowice 5,0
3990 Varimed Sp. z o.o. Wrocław 5,0
3991 Enap S.A. Wilczkowice Górne 5,0
3992 Dutch Trade Sp. z o.o. Psarskie 5,0
3993 Euroleki GK Sp. z o.o. sp.k. Łódź 5,0
3994 Salon Techniczny Sp. z o.o. Wieliczka 5,0
3995 Studiotech Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,0
3996 BEKO S.A. Warszawa 5,0
3997 Salumanus Sp. z o.o. Kraków 5,0
3998 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Mat-Bud Sp. z o.o. S.K. Zławieś Wielka 5,0
3999 MANROLAND POLSKA Sp. z o. o. Wolica 5,0
4000 P.J. Kompleks sp.j. P.Krawczyk. J.Krawczyk Łąkta Górna 5,0
4001 Szron Sp. z o.o. PHU Jarosław 5,0
4002 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Stanlab sp.j. P.Mączka, K.Bryda Lublin 5,0
4003 Przedsiębiorstwo Handlowe Instal Stanisław Skuciński Michał Jarosz S.J. Liszki 5,0
4004 Przedsiębiorstwo Handlowe Paxer Jolanta Prusinowska, Grzegorz Prusinowski sp. j. Olsztyn 5,0
4005 PTM Sp. z o.o. Sucha Beskidzka 5,0
4006 Steel System Sp. z o.o. Psary Małe 5,0
4007 GALON – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5,0
4008 SimpleAV Sp. z o.o. Wrocław 5,0
4009 PRO-CAR Zbigniew Doniec Kraków 5,0
4010 Lidmann i Megger S. J. Lisi Ogon 5,0
4011 EGA Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś Rzeczna 5,0
4012 Ammann Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,0
4013 PHU LUXKON S. Jacolik E. Studziński K. Studziński S.J. w Koninie Konin 5,0
4014 Plantag Sp. z o.o. Żmigród 5,0
4015 Hydropure Polska Sp. z o.o. Wrocław 5,0
4016 Firma Handlowo – Usługowa R.J. Kizior Apteka w Rynku S.J. Dębica 5,0
4017 Atabajt, Roik, Słowik, Mazurkiewicz, Sp. J. Opole 5,0
4018 Multi Stone sp. z o.o. Jasienica Rosielna 5,0
4019 Przedsiębiorstwo Handlowe Hermes-Market S.j. Wrocław 5,0
4020 Amdapol Sp. z o.o. Warszawa 5,0
4021 Storm International LTD Sp. z o.o. Gdańsk 5,0
4022 RS Auto Sp. z o.o. Kielce 5,0
4023 EUROSTAL – POŁUDNIE Jan Pławecki, Piotr Pławecki S.J. Bochnia 5,0
4024 Ruta Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 5,0
4025 Kuźnica Market Sp. z o.o. Kraków 5,0
4026 Apteka Prywatna – Maria Ryczek, Ewa Kuta-Piekarska – S.J. Tarnów 5,0
4027 Przedsiębiorstwo Handlowe Usjo Bożena Kortas i Mateusz Kortas sp.j. Chojnice 5,0
4028 P4s Sp. z o.o. Zabrze 5,0
4029 Hardwork Sp. z o.o. Szabelnia 5,0
4030 Oberon 3 D L.Pietrzak i Wspólnicy S.J. Tychy 5,0
4031 Spaw Sp. z o.o. Kraków 5,0
4032 Abakus Industrial Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 5,0
4033 Gonciarz Opakowania M. Gonciarz, I. Gonciarz – sp.j. Ząbki 5,0
4034 AD Zinc Sp.J. Król, Tobiasz Warszawa 5,0
4035 TME Techmat Euro Sp. z o.o. Człuchów 5,0
4036 Kometka Sp. z o.o. Białystok 5,0
4037 BM Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 5,0
4038 SCHIMA Sp. z o.o. Wrocław 5,0
4039 Firma Gospodarczo – Handlowa Agria Sp. z o.o. Tarnów 5,0
4040 Hitmasz Henryk Kołtonowski S.J. Toruń 5,0
4041 Apteka E. Brózda I K. Brózda – S.J. Złotów 5,0
4042 „PH PISAREK – SPÓŁKA JAWNA” Kajetany 5,0
4043 Domena S.J. Katowice 5,0
4044 VELO Sp. z o.o. Gliwice 4,9
4045 PAULINKA S.J. M. K. T. R. Handzlik Kozy 4,9
4046 Folpolter II Sp. z o.o. S.K. Jasło 4,9
4047 WAGO ELWAG Sp. z o.o. Wrocław 4,9
4048 Derlatka sp. j. Kielce 4,9
4049 Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO Sp. z o.o. Wrocław 4,9
4050 KS Sport Sieć Sklepów M. Kujawa M. Krawczyk S.J. Malbork 4,9
4051 Premac Sp. z o.o. Warszawa 4,9
4052 Sarantis Polska S.A. Piaseczno 4,9
4053 Petro-Bis W. Myśliński, D. Myśliński S.J. Rudzienice 4,9
4054 Auto Żelazo S.J. Stojadła 4,9
4055 Bolf Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 4,9
4056 Santech Sp. z o.o. Warszawa 4,9
4057 Krimark Solutions Sp. z o.o. Warszawa 4,9
4058 Eura – Tech Sp. z o.o. Wejherowo 4,9
4059 Tp – Link Polska Sp. z o.o. Duchnice 4,9
4060 Przedsiębiorstwo Handlowe Indrax, K. Wszołek, K. Lasoń, sp.j. Zabrze 4,9
4061 BONPRIX Sp. z o.o. Łódź 4,9
4062 WIRTGEN Polska Sp. z o.o. Poznań 4,9
4063 KINNARPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4,9
4064 Apteka Wratislavia Dorota Marcinkowska, Jacek Macikowski S. J. Wrocław 4,9
4065 Przedsiębiorstwo Prod.Handl.Usług. Gałkowski Szymon Rakoniewice 4,9
4066 Handsman Sp. z o.o. Radom 4,9
4067 Folie Ochronne Sp. z o.o. Kłaj 4,9
4068 NG PLM – TEC Sp. z o.o. Wrocław 4,9
4069 AMADO S.J. Koszalin 4,9
4070 Hurtownia Ania Anna Kowalska i Wspólnicy S.J. Końskie 4,9
4071 Firma Handlowa Ramotowski S. J. Kolno 4,9
4072 Opał Dominex Sp. z o.o. Bytom 4,9
4073 Chemia Rzeszów Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami Rzeszów 4,9
4074 Promedico Dr N. Farm. Hanna Jankowiak-Gracz I Wspólnicy S. J. Poznań 4,9
4075 Skup Surowców Wtórnych M. Patora S. Andrzejewski S.J. Szadek 4,9
4076 SKB Industrial Sp. z o.o. Warszawa 4,9
4077 Apteka Gawor sp.j. Starachowice 4,9
4078 LOGAN Sp. z o.o. Kraków 4,9
4079 Stone World Sp. z o.o. Grzędy 4,9
4080 Zakład Handlowy Mik sp.j. Michał i Adrian Szwedzińscy Lubliniec 4,9
4081 Lome Sp. z o.o. Brzesko 4,9
4082 Hecc Sp. z o.o. Wrocław 4,9
4083 Maciejewski Inwestycje Kreatywne Sp. z o.o. Kobylnica 4,9
4084 J.King Sp. z o.o. Długołęka 4,9
4085 DEL-ART Anna i Mieczysław Ochnik S.J. Lublin 4,9
4086 Farmed Sabina Sielicka I Wspólnicy Sp.j. Morąg 4,9
4087 Duors Sp. z o.o. Gdańsk 4,9
4088 BIUREX S.J. Toruń 4,9
4089 Power Paweł Gorczyca sp. j. Kraków 4,9
4090 Flossmann Sp. z o.o. Wrocław 4,9
4091 Watch Distribution Center Sp. z o.o. Warszawa 4,9
4092 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,9
4093 Fit4you Sp. z o.o. Warszawa 4,9
4094 APS Import-Export Sp. z o.o. Lublin 4,9
4095 ELEKTRO INSTAL RPS Sp. z o.o. Jabłonna 4,9
4096 Zakład Handlowo-Usługowy Iwona Tomasz Kotynia S.K.A. Popów 4,9
4097 Bibus Menos Sp. z o.o. Gdańsk 4,9
4098 Cisco International Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 4,9
4099 Artex II Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Milanówek 4,9
4100 L I Z Drzymalski S.J. Wiązownica Duża 4,9
4101 Technika Spawalnicza Sp. z o.o. Poznań 4,9
4102 Elhurt – Sp. z o.o. Gdańsk 4,9
4103 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Pex-Pool Katarzyna Weryńska-Kania, Janusz Kania Sp. J. Dębica 4,9
4104 Eur – Med Polska Sp. z o.o. Katowice 4,9
4105 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa IX sp.k. Warszawa 4,9
4106 SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,9
4107 Pracownicza Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna w Legnicy Legnica 4,9
4108 Izipak Sp. z o.o. Chwaszczyno 4,9
4109 Varia Sp. z o.o. Kraków 4,9
4110 OLICON – DELTA Sp. z o.o. Gdańsk 4,9
4111 Operator Sp. z o.o. Białystok 4,9
4112 Lift Service Komponenty Sp. z o.o. Lublin 4,9
4113 A New Therapy Sp. z o.o. Warszawa 4,9
4114 Dom Handowy PANDA Góźdź Wojtczak Sp.J. Września 4,9
4115 Libram Sp. z o.o. Lubin 4,9
4116 Beti Sp. z o.o. Olsztyn 4,9
4117 Altel Sp. z o.o. Lublin 4,9
4118 Chemix Oława Sp. z o.o. Oława 4,9
4119 PHU LEMIR Mirosław Gawryluk i Inni S.J. Zaścianki 4,9
4120 AWEG EDWARD KOWALSKI ANASTAZJA KOWALSKA VIOLETTA KWIATKOWSKA SPÓŁKA JAWNA Opole 4,9
4121 Rosmedica Sp. z o.o. Swarzędz 4,9
4122 Uni – Lux Sp. z o.o. Warszawa 4,9
4123 Ekamant – Polska Sp. z o.o. Poznań 4,9
4124 FIBRESCO Sp. z o.o. Łódź 4,9
4125 Mille Sapori Kraków Sp. z o.o. Kraków 4,9
4126 Eko-Elbud Gólczyński Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 4,9
4127 ZORIA Zacharias S.J. Kraków 4,9
4128 Super Market Gama Bogusława Pyrek-Rączka, Jan Rączka sp.j. Buczkowice 4,9
4129 Przeds. Farmaceutyczne LEKFARM Sp. z o.o. Wrocław 4,9
4130 N-FARM Kozłowski & Szukała Sp. J. Słupca 4,9
4131 RH Sound – Pl Sp. z o.o. Trzebnica 4,9
4132 Twoja Apteka Ewa Czopek I Wspólnicy S.J. Kalwaria Zebrzydowska 4,9
4133 Normazet Sp. z o.o. S.K. Wrocław 4,9
4134 K + S Polska Sp. z o.o. Poznań 4,9
4135 Arctus ZOO Sp. z o.o. Lublin 4,9
4136 Primavera Sp. z o.o. Kraków 4,9
4137 Salon Dobrej Podłogi Sp. z o.o. S.K. Warszawa 4,9
4138 Luk-Pol Sp. z o.o. Kiełczów 4,9
4139 Tara Sp. z o.o. Grudziądz 4,9
4140 Dino Polska S.A. Krotoszyn 4,8
4141 Procter & Gamble Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,8
4142 Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,8
4143 SEPHORA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4,8
4144 Firma Handlowa D&S Drapała, Szerląg S.J. Bogoniowice 4,8
4145 Zakład Techniki Odlewniczej PROMET Sp. z o.o. Wałbrzych 4,8
4146 BIZEA Sp. z o.o. Tomice 4,8
4147 Towarzystwo Włókiennicze Produkcyjno Handlowe Magictex Sp. z o.o. Łódź 4,8
4148 BIESTERFELD POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4,8
4149 Vilemo Sp. z o.o. Leszno 4,8
4150 Apteka Centrum Muskała Sp.J. Połczyn-Zdrój 4,8
4151 Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o. Łódź 4,8
4152 AS 24 POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4,8
4153 Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi Złompol Jończyk, Nowak Sp.J. Częstochowa 4,8
4154 Ars Medica D. Kiełkiewicz S. J. Wrocław 4,8
4155 SDK Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 4,8
4156 Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 4,8
4157 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Kraków III sp.k. Warszawa 4,8
4158 Covimed Sp. z o.o. Warszawa 4,8
4159 BARBÓRKA S.J. Łomża 4,8
4160 Asteco Polska Sp. z o.o. Rybnik 4,8
4161 Kontakt Sp. z o.o. S.K. Gdynia 4,8
4162 Kriosystem Life Sp. z o.o. Wrocław 4,8
4163 GNT Polska Customer Service Sp. z o.o. Poznań 4,8
4164 Euro Pacific Group Sp. z o.o. Warszawa 4,8
4165 PPHU Polcarpet Stanisław Kleszcz, Bogusław Kuszowski sp.j. Straszęcin 4,8
4166 Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o. Warszawa 4,8
4167 Czemarol Papugowie Sp. z o.o. Zbylitowska Góra 4,8
4168 Basen I Sauna Sp. z o.o. Gdańsk 4,8
4169 Romax R.p. Abramczyk sp.j. Warszawa 4,8
4170 INCORSA Sp. z o.o. Towarzystwo Handlu Zagranicznego Warszawa 4,8
4171 NST Polska Sp. z o.o. Gdynia 4,8
4172 Restocking Sp. z o.o. Warszawa 4,8
4173 RTV KOTŁOWSKI – S.J. Dariusz Kotłowski i Joanna Kotłowska Katowice 4,8
4174 Gemini Sp. z o.o. Wejherowo 4,8
4175 SCORPIO Sp. z o.o. Łódź 4,8
4176 PHU JAGO-BIS Goździkiewicz S.J. Władysławów 4,8
4177 Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 4,8
4178 Stiebel Eltron – Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,8
4179 CEFARM Białystok S.A. Białystok 4,8
4180 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa IV Spółka Komandytowa Warszawa 4,8
4181 Berling S.A. Warszawa 4,8
4182 Bellevue Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,8
4183 HAGER POLO Sp. z o.o. Tychy 4,8
4184 Wipol Sp. z o.o. Włocławek 4,8
4185 Trops Coatings Sp. z o.o. Toruń 4,8
4186 Arysta LifeScience Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,8
4187 Nawrot & Nawrot sp.j. Kazimierza Wielka 4,8
4188 Torell-Danuta Wingert i Wspólnicy Sp. J. Pruszcz Gdański 4,8
4189 Zaopatrzenie Rolnictwa Andrzej Termena Jelcz-Laskowice 4,8
4190 Artprol Ceckowscy S. J. Suwałki 4,8
4191 AGFA Sp. z o.o. Warszawa 4,8
4192 Hurtownia Ogrodnicza Flortom S.J. Bydgoszcz 4,8
4193 Diagnosis S.A. Białystok 4,8
4194 PPUH CONTENT Sp. z o.o. Katowice 4,8
4195 Mierzejewscy Kazimierz Mierzejewski Agnieszka Mierzejewska sp. j. Warszawa 4,8
4196 Verinlegno Polska Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 4,8
4197 Delos Sp. z o.o. Wschowa 4,8
4198 Reitz Wentylatory Polska Sp. z o.o. Kościan 4,8
4199 Gerpol Instalacje Sp. z o.o. S.K. Mokronos Dolny 4,8
4200 Mevaco Sp. z o.o. Kraków 4,8
4201 Noxan Sp. z o.o. Poznań 4,8
4202 Somi. Mokotowska 63 Sp. z o.o. Warszawa 4,8
4203 Pfeifer Technika Linowa i Dźwigowa Sp. z o.o. Krępice 4,8
4204 EL-SKŁAD S.J. W. Pałajski, M. Migatulski Dzierżoniów 4,8
4205 Gatito Sp. z o.o. S.K. Oświęcim 4,8
4206 Flex Polska Sp. z o.o. Strzegom 4,8
4207 Bibtex-Pol Sp. z o.o. Swarzędz 4,8
4208 Europump Polska Sp. z o.o. Grudziądz 4,8
4209 Pol – Stal Sp. z o.o. Świętochłowice 4,8
4210 Carl Villa Sp. z o.o. Serock 4,8
4211 Apm Hurtownia Wyrobów Metalowych Piotr Drózd sp. j. Radom 4,8
4212 Apteka Medpharma Sp. z o.o. Starogard Gdański 4,8
4213 Fomag Sp. z o.o. Gdańsk 4,8
4214 LIDER Z. Lekan, S. Małek, D. Matwis S.J. Biłgoraj 4,8
4215 Centrum Bielizny Wyszczuplającej Sp. z o.o. Gdynia 4,8
4216 ŻAR-WIK Sp. z o.o. Koszalin 4,8
4217 Office Plus Kraków Sp. z o.o. Warszawa 4,8
4218 Starter Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rzeszów 4,8
4219 Ordersoft Sp. z o.o. Poznań 4,8
4220 PREDOM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Warszawa 4,8
4221 Syntial Sp. z o.o. Sząbruk 4,8
4222 AM-Distribution Sp. z o.o. Warszawa 4,8
4223 Dominex Sp. z o.o. Świętochłowice 4,8
4224 HANSGROHE Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4225 Transport Towarowy Handel Opałem Stasiak Mirosław Kletnia 4,7
4226 SANOFI PASTEUR Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4227 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Jamax sp.j. Jarosław Cieluch Marek Dzidek Tadeusz Jaworski Kraków 4,7
4228 Rational Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4229 LEMAR R.L.E. Leśniak S.J. Nowe Brzesko 4,7
4230 Orno-Logistic Sp. z o.o. Mikołów 4,7
4231 Ropa Polska Sp. z o.o. Błonie 4,7
4232 ASTRA S.A. Warszawa 4,7
4233 POLY TOR Sp. z o.o. Toruń 4,7
4234 Wiarus Gunia Marta, Gunia Leszek i Wspólnicy S.J. Bielsko-Biała 4,7
4235 Insbud Sp. z o.o. Wolsztyn 4,7
4236 Max – Stal S.J. Pionki 4,7
4237 Syntec Sp. z o.o. S.K. Chełm 4,7
4238 Media – Tech Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4239 STERNET Sp. z o.o. Tarnów 4,7
4240 Efez Sp. z o.o. Rawicz 4,7
4241 BUDMAR JUDKOWIAK Sp.J. Baranowo 4,7
4242 Famel Sp. z o.o. Kluczbork 4,7
4243 MB – Pneumatyka Sp. z o.o. Sulechów 4,7
4244 Hecht Polska Sp. z o.o. Wrocław 4,7
4245 TWA Retail Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 4,7
4246 KM-Metal Machoń sp. j. Blachownia 4,7
4247 Swedmar Sp. z o.o. Strzebielino 4,7
4248 Klimazbyt Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4249 BARTPOL BIS Holding Sp. z o.o. Mała Wieś 4,7
4250 ZM Holding Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4251 Voice Sp. z o.o. Cieszyn 4,7
4252 BD Aesthetic Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4253 Agro-Matadex sp.j. Eksport-Import Monika Gierczak Warszawa 4,7
4254 Młynapiek Sp. z o.o. Gołubie 4,7
4255 Sokrates Sp. z o.o. Suchowola 4,7
4256 GS Samopomoc Chłopska w Ożarowie Mazowieckim Duchnice 4,7
4257 Thomas S.J. Świątkiewicz Toruń 4,7
4258 Contract Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4259 Mac`s Medical Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4260 Vixio Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4261 ICH Eskens Sp. z o.o. Plewiska 4,7
4262 Dach System S.J. Rzeszów 4,7
4263 Euroterm Haik, Mackiewicz sp.j. Zamość 4,7
4264 H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4265 PHU BESTT Tomasz Bieniasiewicz, Bogumił Ratajczak, Stanisław Dobropolski S.J. Dębno 4,7
4266 P.H.U.P. Budrol A. Wcisło, M. Wcisło S.J. Proszowice 4,7
4267 BARENTZ Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4268 SYSTEMAIR S.A. Łazy 4,7
4269 Aston Chemicals Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 4,7
4270 Arrow Electronics Poland Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4271 Instalnova Grupa SBS K.Borkowski-Sp.k. Włocławek 4,7
4272 Media Markt Polska Sp. z o.o. Olsztyn Spółka Komandytowa Warszawa 4,7
4273 Media Markt Polska Sp. z o.o. Katowice I Spółka Komandytowa Warszawa 4,7
4274 Lgc Standards Sp. z o.o. Kiełpin 4,7
4275 PHU Art – Chem S.J. Bydgoszcz 4,7
4276 GUNNEBO POLSKA Sp. z o.o. Kalisz 4,7
4277 Westpol Oil Sp. z o.o. S.K. Gubin 4,7
4278 Stefańczyk S.J. Łódź 4,7
4279 Ms-Pharma Sp. z o.o. Kalisz 4,7
4280 NOBIPHARM Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4281 Instalbud Janosz Sp. z o.o. Pszczyna 4,7
4282 Metal Work Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 4,7
4283 USP Zdrowie Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4284 OFI – DETAL Sp. z o.o. Sp.K. Kielce 4,7
4285 STW Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 4,7
4286 Parker Hannifin Sales Poland Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4287 Galderma Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4288 Allnet Sp. z o.o. S.K. Bełk 4,7
4289 Zakład Obsługi Rolnictwa Sp. z o.o. Turośl 4,7
4290 Hermes Wyroby Złączne Robert Rdzanek Monika Tyczyńska-Rdzanek S.J. Radom 4,7
4291 NaturalCrop Poland Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4292 Medarius Sp. z o.o. Poznań 4,7
4293 Tarmot 2 Sp. z o.o. Ełk 4,7
4294 JM Home Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4295 Główna Księgarnia Naukowa S.J Kraków 4,7
4296 MDM Faber Sp. z o.o. Kraków 4,7
4297 Kurdek Dariusz Kurdek Jarosław Kurdek sp.j. Suchań 4,7
4298 Berfin Sp. z o.o. Wola Mrokowska 4,7
4299 Apteka Jantarowa Magdalena Rosseger S.J. Wrocław 4,7
4300 IGE Sp. z o.o. Pieszyce 4,7
4301 Centrum Dr Seidla – Bernard Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4302 Lemar International Sp. z o.o. Gdańsk 4,7
4303 Bibus Metals Sp. z o.o. Dąbrowa 4,7
4304 GRASDORF-KOŁA POLSKA Sp. z o.o. Krapkowice 4,7
4305 APTEKA ARNICA H.Zalega, I.Brych-Zalega S.J. Wałbrzych 4,7
4306 X-Kom Services Sp. z o.o. Piaseczno 4,7
4307 Alm Walorczyk i Wspólnicy sp.j. Lubosz 4,7
4308 Ak_Invest Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4309 EURECA GROUP Sp. z o.o. S.K.A. Tarnowskie Góry 4,7
4310 Remasz – Bis Sp. z o.o. Pabianice 4,7
4311 Irontools Sp. z o.o. Jelenia Góra 4,7
4312 Wzorbud Sp. z o.o. Ligota Dobrodzieńska 4,7
4313 SVL Sp. z o.o. Iłża 4,7
4314 PPHU SKŁAD – GAŁUSZKA S.J. Maleniska 4,7
4315 SUPON Bydgoszcz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo – Techniczne Stargard 4,7
4316 Livanova Poland Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4317 Spol-Produkcja Sp. z o.o. Śrem 4,7
4318 H2O – Rozwiązania Proekologiczne Sp. z o.o. Warszawa 4,7
4319 Trox Bsh Technik Polska Sp. z o.o. Piaseczno 4,6
4320 STRIMA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 4,6
4321 SCHELLING – POLSKA, Obrabiarki do Drewna Sp. z o.o. Kijewo 4,6
4322 Stacja Paliw M. Nalewajko Sp. z o.o. Złotoria 4,6
4323 Total-Pack Sp. z o.o. Warszawa 4,6
4324 STS – BERG Sp. z o.o. Nowy Sącz 4,6
4325 PHPU UNIA Sp. z o.o. Białystok 4,6
4326 MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o. Warszawa 4,6
4327 WM Sp. z o.o. Lublin 4,6
4328 Partner Premium Salata sp. j. Płock 4,6
4329 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jamdex A. i J. Kowalczuk sp.j. Kleosin 4,6
4330 Alcor Sp. z o.o. Warszawa 4,6
4331 ARMATECH Sp. z o.o. Warszawa 4,6
4332 ALINOX Sp. z o.o. Mysłowice 4,6
4333 AJA Anna Adamus-Matuszewska, Ryszard Matuszewski S.J. Rzgów 4,6
4334 EastWorks Sp. z o.o. Blizne Łaszczyńskiego 4,6
4335 Marco Marine Sp. z o.o. Szczecin 4,6
4336 DR Sp. z o.o. Sokołów Małopolski 4,6
4337 ABC Do Wnętrz Wyżyńscy S.J. Bartoszyce 4,6
4338 Interocean Premium Sp. z o.o. Warszawa 4,6
4339 Palsa Sp. z o.o. Poznań 4,6
4340 Firma Handlowa Liss Jan, Tomasz, Wojciech Liss sp.j. Puck 4,6
4341 Menfor Sp. z o.o. Warszawa 4,6
4342 Guerbet Poland Sp. z o.o. Warszawa 4,6
4343 JW Nowik S.J. Łomża 4,6
4344 Vega Systems East Europe Sp. z o.o. Moczydłów 4,6
4345 Fabryka Maszyn XCMG-Europa Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 4,6
4346 Hapax Sp. z o.o. Jawor 4,6
4347 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Orkanika Sp. z o.o. Minkowice-Kolonia 4,6
4348 FHU Technic-Leader Sp. z o.o. Gdańsk 4,6
4349 HERT Sp. z o.o. Akcesoria Sp.K. Warszawa 4,6
4350 Stotel Sp. z o.o. S.K. Oleśnica 4,6
4351 Polgad Sp.J. Wizna 4,6
4352 Tomar Sport Sp. z o.o. Kraków 4,6
4353 KDK Sp. z o.o. Kraków 4,6
4354 Jungheinrich Polska Sp. z o.o. Bronisze 4,6
4355 Fluidra Polska Sp. z o.o. Wrocław 4,6
4356 Stok Emballering Poland Sp. z o.o. Goleniów 4,6
4357 Fischer Polska Sp. z o.o. Kraków 4,6
4358 Adrenaline.Pl Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 4,6
4359 Techman Sp. z o.o. Warszawa 4,6
4360 SWEDEPONIC POLSKA Sp. z o.o. Kraśnicza Wola 4,6
4361 AKA – SZCZERBICCY. S.J. Wrocław 4,6
4362 TALEX S.A. Poznań 4,6
4363 TRANSBED Sp. z o.o. Pyrzowice 4,6
4364 Narzędzia Skrawające Tools Sp. z o.o. Siechnice 4,6
4365 SATLAN Sp. z o.o. Wrocław 4,6
4366 Intar Tools Rozdejczer Sp.J. Parole 4,6
4367 UCB PHARMA Sp. z o.o. Warszawa 4,6
4368 AS Bylak i Wspólnicy S.J. Suwałki 4,6
4369 VF POLSKA DISTRIBUTION Sp. z o.o. Warszawa 4,6
4370 Healthmore Sp. z o.o. Kielce 4,6
4371 ŚWISTOWSKI S.A. Toruń 4,6
4372 Loos Centrum Sp. z o.o. Warszawa 4,6
4373 Chemitech Sp. z o.o. Kraków 4,6
4374 Van Der Valk Sp. z o.o. Leszno 4,6
4375 DHC Sp. z o.o. Katowice 4,6
4376 Phenix Sp. z o.o. Warszawa 4,6
4377 Przedsiębiorstwo Handlowe Index-Pol Bolesław Stolarz, Marcin Stolarz Sp.j. Wrocław 4,6
4378 Novum Office Sp. z o.o. Kraków 4,6
4379 Ascoinstal Sp. z o. o. Warszawa 4,6
4380 Gorzowski Rynek Hurtowy S.A. Gorzów Wielkopolski 4,6
4381 Kool Jurkiewicz i Wspólnicy sp.j. Wrocław 4,6
4382 Handel Hurtowy Paweł Filipiuk,Iwona Filipiuk sp.j. Meriwa Lublin 4,6
4383 ROLVET S.J. Lwówek 4,6
4384 Firma Zegarmistrzowska Budziński Sp. z o.o. Mysłowice 4,6
4385 Boba M. Boba, A. Guliński S.J. Gronowo Górne 4,6
4386 Grafix K. Olszewska Piotrowska M. Tyrała sp.j. Białystok 4,6
4387 Jeven Sp. z o.o. Poznań 4,6
4388 Elwag Sp. z o.o. Gliwice 4,6
4389 Honeywell Safety Products Polska Sp. z o.o. Łódź 4,6
4390 ARCTIC-SPAW Sp. z o.o. Gdańsk 4,6
4391 Inomed Polska Sp. z o.o. Rokitnica 4,6
4392 Reo Croma Sp. z o.o. Warszawa 4,6
4393 Biuro Techniczno-Handlowe Schipolska sp. z o.o. Poznań 4,6
4394 Summit Pharma Sukiennik sp. j. Skierniewice 4,6
4395 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe – Dakal S.J. Mikołów 4,6
4396 Maphond Hondra Marek i Paweł Sp. J. Płońsk 4,6
4397 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kopanicy Kopanica 4,6
4398 FAGO Sp. z o.o. Szczytno 4,6
4399 Art-Biur Sp. z o.o. Jaworzno 4,6
4400 Mega – Niezgoda i Sulik S.J. Gliwice 4,6
4401 Excellence Distribution Sp. z o.o. Warszawa 4,6
4402 Handel Pomorza Sp. z o.o. Malbork 4,6
4403 DECATHLON Sp. z o.o. Warszawa 4,5
4404 SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o. Warszawa 4,5
4405 Brymorex Sp. z o.o. SP.K. Warszawa 4,5
4406 Marlin sp.j. Małeccy Krotoszyn 4,5
4407 POLPAK Sp. z o.o. Małe Czyste 4,5
4408 WDX S.A. Warszawa 4,5
4409 NYNAS Sp. z o.o. Szczecin 4,5
4410 GRANIT-COLOR Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 4,5
4411 Petro Carbon Energia Sp. z o.o. S.K. Warszawa 4,5
4412 JANEX INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 4,5
4413 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BIK Sp. z o.o. Dobczyce 4,5
4414 Agripak Sp. z o.o. S.K. Stary Drzewicz 4,5
4415 Greenpoint S.A. Kraków 4,5
4416 Atut Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Rakoniewice 4,5
4417 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gdańsk I Spółka Komandytowa Warszawa 4,5
4418 Progress Pharm Mariusz Sierka, Mieczysław Stępień S.J. Sosnowiec 4,5
4419 Masters Sp. z o.o. Straszyn 4,5
4420 M.B.MARKET LTD. Sp. z o.o. Baniocha 4,5
4421 Emerson Automation Solutions Final Control Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,5
4422 Meda Veneer Sp. z o.o. Białośliwie 4,5
4423 Zakład Handlowy Produkcyjno-Usługowy S.J. Marek, Stanisław, Jakub Raszewscy Kawęczyn 4,5
4424 Cleanair Sp. z o.o. Miszewko 4,5
4425 John Guest Polska Sp. z o.o. Poznań 4,5
4426 Home & Kitchen Sp. z o.o. Warszawa 4,5
4427 Carbo-Tech Sp. z o.o. Tuchów 4,5
4428 Masz-Ciąg Sp. z o.o. Komorówko 4,5
4429 Transpol Gerard Matuszewski & Tomasz Najderek S.J. Szamotuły 4,5
4430 ROJAR R.E.J. Osika S.J. Tuchów 4,5
4431 Powers Partner Sp. z o.o. Czapury 4,5
4432 Sauter Automatyka Sp. z o.o. Warszawa 4,5
4433 SAM U Jacka Glińska-S.J. Góra Kalwaria 4,5
4434 Polstein Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 4,5
4435 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Psary Będzin 4,5
4436 B.F.C. Complex Sp. z o.o. Warszawa 4,5
4437 Europejska II Sp. z o.o. Czeladź 4,5
4438 United Vision Sp. z o.o. Ostrzeszów 4,5
4439 Autocolor Sp. z o.o. Nowy Sącz 4,5
4440 Hartmann Polska Sp. z o.o. Poznań 4,5
4441 HNB Sp. z o.o. Swarzędz 4,5
4442 Kartal Company Sp. z o.o. Gdańsk 4,5
4443 Stora Enso Narew Sp. z o.o. Ostrołęka 4,5
4444 Siemens Sp. z o.o. Warszawa 4,5
4445 BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 4,5
4446 BUDMAT Bogdan Więcek Płock 4,5
4447 Active MG Sp. z o.o. sp.k. Kielce 4,5
4448 BEMAR Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 4,5
4449 Stacja Paliw Kogut Sp.J. Krasnystaw 4,5
4450 WRW S C JUCHA URBANEK BLICHARCZYK Zręcin 4,5
4451 Sonova Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,5
4452 VAILLANT SAUNIER DUVAL Sp. z o.o. Warszawa 4,5
4453 ABE IPS Sp. z o.o. Warszawa 4,5
4454 Pharmalink Sp. z o.o. Łódź 4,5
4455 Apteki Centrum Sp.J. A. Budziak, B. Ficek Elbląg 4,5
4456 CIURKO S.J. W. Ciurko, W. Ciurko, R. Ciurko Krapkowice 4,5
4457 EL-SAM B. Szlachetka, J. Zalewski S.J. Ostrołęka 4,5
4458 H&M Proinwest Sp. z o.o. Piaseczno 4,5
4459 Maszyny Rolnicze Suchy sp. j. Krapkowice 4,5
4460 JP Instalacje Irena Patryn Jarosław Patryn S.J. Chorzów 4,5
4461 Centrum Dystrybucji Farb CDF Sp. z o.o. Wrocław 4,5
4462 Mefa Polska Sp. z o.o. Stara Iwiczna 4,5
4463 MW-DOM Inwestycje Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 4,5
4464 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jeleniowie Jeleniów 4,5
4465 D&S Sp. z o.o. Białystok 4,5
4466 Tarhed Import – Eksport S.J. Piła 4,5
4467 Venture Sp. z o.o. Wrocław 4,5
4468 P.w. Pak-Dar Dariusz Żyła, Paweł Żyła sp. j. Konin 4,5
4469 MACTAC Polska Sp. z o.o. Duchnice 4,5
4470 Finclub Poland Sp. z o.o. Cieszyn 4,5
4471 MO & JA S.J. Sprzedaż Paliw Płynnych Strzyżewice 4,5
4472 Eskulap Zuchora S.J. Sochaczew 4,5
4473 POL – DOM HE Sp. z o.o. Głogoczów 4,5
4474 Lodel Sp. z o.o. Kłanino 4,5
4475 Amaks Anita Gubler Biczysko, Wojciech Biczysko Sp.J. Wrocław 4,5
4476 Perceptron Sp. z o.o. Kraków 4,5
4477 DF EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 4,5
4478 Profi Partner Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. Warszawa 4,5
4479 POLAMI Walas i Walas S.J. Kraków 4,5
4480 Voxflor Europe Sp. z o.o. Konin 4,5
4481 Firma Handlowo-Usługowa Wiśniewscy Sp.J. Zambrów 4,5
4482 Hurtownia Tężnia III Lucyna Kończak Radosław Kończak sp.j. Ciechocinek 4,5
4483 Apteka-Mgr B.Pułczyńska i Spółka sp. j. Warszawa 4,5
4484 Optometrica Sp. z o.o. Legnica 4,5
4485 XOFA Sp. z o.o. Oleśnica 4,5
4486 Biomar Diagnostyka Sp. z o.o. Gliwice 4,5
4487 Cop Security Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,5
4488 Grupa Supon Sp. z o.o. Wrocław 4,5
4489 Bisko-Dom i Ogród Sp. z o.o. Chełm 4,5
4490 ARDOM Leśniewscy S.J. Suwałki 4,5
4491 Mokotowianka S.J. Warszawa 4,5
4492 Przedsiębiorstwo Dostaw Energii Ekowar T. Ciarkowski I Syn Sp.J. Pruszcz Gdański 4,5
4493 Dometic Poland Sp. z o.o. Warszawa 4,4
4494 BENTRA S.J. Pisz 4,4
4495 Fabryka Armatury Idmar Sp. z o.o. Krosno 4,4
4496 HALMAR Sp. z o.o. Stalowa Wola 4,4
4497 Demos Trade Sp. z o.o. Katowice 4,4
4498 Schunk Intec Sp. z o.o. Piaseczno 4,4
4499 KONIG STAHL Sp. z o.o. Warszawa 4,4
4500 Axirem Sp. z o.o. w likwidacji Kraków 4,4
4501 Alfaco Polska Sp. z o.o. Wrocław 4,4
4502 Medicus Sp. z o.o. Wrocław 4,4
4503 DUDIX Sp. z o.o. Wrocław 4,4
4504 Konsmetal Alians Sp. z o.o. Warszawa 4,4
4505 Eliza S.J. PUH Kaźmierz 4,4
4506 Mzec – Opał Sp. z o.o. Chojnice 4,4
4507 FLOW-ARM Sp. z o.o. Kraków 4,4
4508 AUTOGPS Sp. z o.o. Warszawa 4,4
4509 Kucharski Sp. z o.o. Lublin 4,4
4510 Conecto Sp. z o.o. Florentyna 4,4
4511 Britop Lighting Sp. z o.o. Bierawa 4,4
4512 Topfarm S.J. Luboń 4,4
4513 ID Point Polska Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 4,4
4514 IQRC Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,4
4515 Apteka Zdrowie Sp. z o.o. Zakopane 4,4
4516 Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów Sp. z o.o. S.K. Warszawa 4,4
4517 Norma Stal AG Sp. z o.o. Mikołów 4,4
4518 ELPRO – BIS Sp. z o.o. Kalisz 4,4
4519 L-Shop-Team Polska Sp. z o.o. Kraków 4,4
4520 Wygodne Zakupy Sp. z o.o. S.K. Murowana Goślina 4,4
4521 Multiglob Sp. z o.o. Szemud 4,4
4522 DIO Sp. z o.o. Warszawa 4,4
4523 Artykuły Rolno – Przemysłowe i Paliwowe, Leszek Czyżewski & Kazimierz Czyżewski S.J. Wąsosz 4,4
4524 Przedsiębiorstwo Handlowe Kas Jacek Kasperski Sp. J. Gdynia 4,4
4525 Martop Sp. z o.o. Plewiska 4,4
4526 BIM Sp. z o.o. Złotniki 4,4
4527 BP Service Center S.J. Poznań 4,4
4528 Brunali Sp. z o.o. Wrocław 4,4
4529 Smak i Zdrowie Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 4,4
4530 FRAC S.A. Rzeszów 4,4
4531 Magma Sp. z o.o. Poznań 4,4
4532 KUPCZYK S.J. Kraków 4,4
4533 Vivasanit Sp. z o.o. S.K. Skawina 4,4
4534 Firma Handlowo-Usługowa Kograko Grażyna i Krzysztof Kozak, Sp. J. Dębica 4,4
4535 Raypath International Sp. z o.o. S.K. Rząska 4,4
4536 Firma Handlowa AGROLMET Krzysztof Kaczorowski Gniewkowo 4,4
4537 HOBBS Sp. z o.o. Warszawa 4,4
4538 FIRE – MAX Sp. z o.o. Warszawa 4,4
4539 Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.K Warszawa 4,4
4540 Farmer Raniś – Zmyślony S.J. Fabianów 4,4
4541 YARA Poland Sp. z o.o. Szczecin 4,4
4542 GSK Commercial Sp. z o.o. Warszawa 4,4
4543 AGRO – TOP S. Kotowicz S.J. Łódź 4,4
4544 Mikomax 2 Meble Biurowe Sp. z o.o. Wrocław 4,4
4545 Media Markt Polska Sp. z o.o. Częstochowa Spółka Komandytowa Warszawa 4,4
4546 Przedsiębiorstwo Surowców Wtórnych WTÓRSTAL S.J. Stalowa Wola 4,4
4547 Orion Sp. z o.o. Bogucin 4,4
4548 Klejnot Sp. z o.o. sp.k. Orzesze 4,4
4549 Jubiler Sp. z o.o. PHU Warszawa 4,4
4550 ARKA AGD Sp. z o.o. Radom 4,4
4551 DAKAR S. W. Szewczenko S.J. Ignatki 4,4
4552 DOTAL Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 4,4
4553 D.K. MFG Sp. z o.o. Józefin 4,4
4554 Auto-Port Brzezimierz PHU R. Kaczor J. Kaczor sp.j. Brzezimierz 4,4
4555 Projekt-K2 D.Kraśnicki i wspólnicy S.J. Bielkówko 4,4
4556 Arcade Audio Sp. z o.o. Michałowice 4,4
4557 Bulmach Sp. z o.o. Warszawa 4,4
4558 Meblux S.J. Łomża 4,4
4559 Navitech Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 4,4
4560 Aksel Opakowania Kamela Sp.J. Lublin 4,4
4561 Smartis Sp. z o.o. Łódź 4,4
4562 Ambusto Sp. z o.o. Wrocław 4,4
4563 VIS – ABRA Sp. z o.o. Lublin 4,4
4564 Stacja Paliw Bis Bolesław Paś, Stanisław Paś S.J. Tenczyn 4,4
4565 MEGAT S.A. Łapino 4,4
4566 ANDAN Sp. z o.o. Gdańsk 4,4
4567 Zd Krajna Sp. z o.o. sp.k. Rogoźno 4,4
4568 Stoopol Sp. z o.o. Bolesławiec 4,4
4569 Bi-Farm Sp. z o.o. Wojcieszów 4,4
4570 WERIT POLSKA Sp. z o.o. Błonie 4,4
4571 ARMA – POL Sp. z o.o. Brzeszcze 4,4
4572 Kolor sp. z o.o. Kraków 4,4
4573 Lamba Sp. z o.o. Polanica-Zdrój 4,4
4574 Baltic Montex Steel Sp. z o.o. Gdynia 4,4
4575 Marbo B i G Sowa S.J. Skaryszew 4,4
4576 Bergsport Uno Sp. z o.o. Wrocław 4,4
4577 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TEKTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Katowice 4,4
4578 Osprzęt Roma Dudzińska Sp. z o.o. Poznań 4,4
4579 Conec Polska Sp. z o.o. Wrocław 4,4
4580 Dagstój Sp. z o.o. Raniżów 4,4
4581 CX Dystrybucja Sp. z o.o. Piaseczno 4,4
4582 Heltkopol Anna Królikowska, Bartłomiej Królikowski sp. j. Lublin 4,4
4583 GRASO MODA Sp. z o.o. Poznań 4,4
4584 MARESPOL Sp. z o.o. Gdynia 4,4
4585 METALZBYT Sp. z o.o. Gdańsk 4,3
4586 G&G Lucchesi-Kozłowska S.K. Warszawa 4,3
4587 M.Ostrowski Sp.J. Wrocław 4,3
4588 SITI – POL Sp. z o.o. Milejowice 4,3
4589 FH Ewa Wącławska, Marek Wącławski S.J. Kraków 4,3
4590 Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Staladam Sp. J. Adam Czepiel, Barbara Czepiel Szczyrzyc 4,3
4591 MULTIVAC Sp. z o.o. Natalin 4,3
4592 Wild Flavors Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,3
4593 PHU BRUTAL Stanisław Karp, Andrzej Skupień S.J. Zakopane 4,3
4594 Falken Trade Polska Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 4,3
4595 AGED Sp. z o.o. Pruszków 4,3
4596 PW Mera S.J. Radom 4,3
4597 BORT – WIMAR S.J. Grodków 4,3
4598 SAS Sp. z o.o. Stęszew 4,3
4599 KBH AKORD Metale Kolorowe Sp. z o.o. Kraków 4,3
4600 Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,3
4601 Media Markt Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz Spółka Komandytowa Warszawa 4,3
4602 Daro Dystrybucja Sp. z o.o. Fit 4 More sp.k. Żnin 4,3
4603 Sirius Sp. z o.o. Białystok 4,3
4604 Vitarepo Sp. z o.o. Plewiska 4,3
4605 ATA Sp. z o.o. Warszawa 4,3
4606 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Geoserv sp. z o.o. Warszawa 4,3
4607 Aniro Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 4,3
4608 Ultramedia Sp. z o.o. Warszawa 4,3
4609 Adas Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 4,3
4610 DDM Surowce Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Wielkopolski 4,3
4611 Stora Enso Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,3
4612 LEMAR S.J. Systemy Wentylacji i Klimatyzacji Wieszowa 4,3
4613 Biurowe Eproco Sp. z o.o. S.J. Ostrów Wielkopolski 4,3
4614 TG Instalacje, M.Benedycka-Dubiel, D.Chadziński, S.J. Katowice 4,3
4615 HAKON SOFTWARE Sp. z o.o. Gdynia 4,3
4616 Bauma Sp. z o.o. S.K. Sulejów 4,3
4617 Arka Sp. z o.o. Warszawa 4,3
4618 GTMC Sp. z o.o. Tczew 4,3
4619 Metal-Wiem Sp. z o.o. Gdynia 4,3
4620 ARB Sp. z o.o. Warszawa 4,3
4621 J. Pajor & Beba Major sp. j. Nowy Sącz 4,3
4622 KRKA – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4,3
4623 TXM S.A. Andrychów 4,3
4624 PH-P-U i Obrotu Surowcami Wtórnymi KAROL Agnieszka Ligęza, Jacek Ligęza – Sp. J. Ustka 4,3
4625 EBV Elektronik Sp. z o.o. Wrocław 4,3
4626 Alfa Laval Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,3
4627 Testo Duo Rent Pl Sp. z o.o. sp.k. Kraków 4,3
4628 Słowińscy Sp. z o.o. S.K. Słupca 4,3
4629 EPEE Polska Sp. z o.o. Szczecin 4,3
4630 Iscar-Poland sp. z o.o. Katowice 4,3
4631 CENTROWET Sp. z o.o. Olsztyn 4,3
4632 GROFARM S.J. Gromada i Wspólnicy Białystok 4,3
4633 BIURO STYL Sp. z o.o. Poznań 4,3
4634 EASTCHEM Sp. z o.o. Zawiercie 4,3
4635 Exmet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 4,3
4636 Dignus IT Solutions Sp. z o.o. Warszawa 4,3
4637 Volat Sp. z o.o. Wolsztyn 4,3
4638 BEWEX Sp. z o.o. Warszawa 4,3
4639 Hydro-Masz Sp. z o.o. S.K. Zapole 4,3
4640 Kosmed Sp. z o.o. Kielce 4,3
4641 Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami Chemia Sp. z o.o. Opole 4,3
4642 Marinex International Sp. z o.o. Łódź 4,3
4643 Helenor Sp. z o.o. Łódź 4,3
4644 Firma Handlowa Bartoszek S.J. Tyniowice 4,3
4645 Sotex Sp. z o.o. sp.k. Łazy 4,3
4646 SALIX Wolska Sp.J. Lublin 4,3
4647 Laboratorium Estetyki L.E.A. Futur Sp. z o.o. Kraków 4,3
4648 PRZEDSIĘBIORSTWO OBSŁUGI BUDOWNICTWA POLDOM A.JUNG, J.TOMCZYK SPÓŁKA JAWNA Radom 4,3
4649 Ekomark Sp. z o.o. Warszawa 4,3
4650 DAREL Ltd Sp. z o.o. Warszawa 4,3
4651 Isotek Sp. z o.o. Poznań 4,3
4652 Hbt – Vuong Minh Hoang S.K. Katowice 4,3
4653 Fashion Design Group Sp. z o.o. Warszawa 4,3
4654 Senoma Sp. z o.o. Katowice 4,3
4655 Mithril Sp. z o.o. Gdańsk 4,3
4656 Koexpro-Silesia Sp. z o.o. Katowice 4,3
4657 Inter Szyk J. Kozikowski S.J. Gdańsk 4,3
4658 Teredo Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 4,3
4659 Euro – Pan Sp. z o.o. Warszawa 4,3
4660 Domos Rybczyńscy S.J. Kielce 4,3
4661 Przedsiębiorstwo Ekomax Sp. z o.o. Licheń Stary 4,3
4662 Milo sp.j. A.T. Stryszawscy Kraków 4,3
4663 Biuro Handlowe Dorsel Sp. z o.o. Poznań 4,3
4664 PHU Triada Sp. z o.o. Suchy Las 4,3
4665 Ampere Polska Sp. z o.o. Wrocław 4,2
4666 Stacja Benzynowa Pami A. Pawłowicz S.J. Połęcze 4,2
4667 Abraservice Polska Sp. z o.o. Gliwice 4,2
4668 Telehit Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 4,2
4669 PHU GP GROCHALSKI – PIĘT S.J. Nysa 4,2
4670 OMC Envag Sp. z o.o. Warszawa 4,2
4671 Dematec Polska Sp. z o.o. Niepołomice 4,2
4672 DLM Sp. z o.o. Suchy Dwór 4,2
4673 ŚLĄSKIE KONSORCJUM KAPITAŁOWE Sp. z o.o. Racibórz 4,2
4674 Wisła Corporation Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 4,2
4675 Tatrzańska Fala Sp. z o.o. Bukowina Tatrzańska 4,2
4676 Transbud Piotr Nowak, Jerzy Magosiewicz S.J. Reda 4,2
4677 TOM2 Sp. z o.o. Szczecin 4,2
4678 Marek Szaniewski Las Vegas Poznań 4,2
4679 GTI Sp. z o.o. Warszawa 4,2
4680 Mega sp.j. Budzik i Wspólnicy Tarnów 4,2
4681 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Werteks Sp. z o.o. Tarnów 4,2
4682 PPHU Paulo Paweł Szaniewski Lubrza 4,2
4683 Biker Sp. z o.o. Warszawa 4,2
4684 Djp Sp. z o.o. Warszawa 4,2
4685 MDM Komputery Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 4,2
4686 Biesterfeld International Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,2
4687 MADO Sp.J. Bożena Dołęcka – Zawistowska, Grażyna Maciejewska Szczecinek 4,2
4688 Pascal Sp. z o.o. Katowice 4,2
4689 F.H.U. Emir M. Janicka, E. Jewiarz, I. Jewiarz S.J. Stopnica 4,2
4690 Surimet E. Tankiewicz, W. Biegańska, M. Biegański S.J. Grudziądz 4,2
4691 Siba Polska Sp. z o.o. Łomianki 4,2
4692 Aluprofil Sp. z o.o. Warszawa 4,2
4693 Dorex Sp. z o.o. Tychy 4,2
4694 Firma Handlowa Corsa Sp. z o.o. Słupsk 4,2
4695 TRAFISTEL Sp. z o.o. Bielawa 4,2
4696 Q-Glasstech Sp. z o.o. Zblewo 4,2
4697 Starówka Koliński Grzegorz, Kędzierski Zbigniew sp.j. Golina 4,2
4698 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anmar Sp. z o.o. Tychy 4,2
4699 BIOARCUS Sp. z o.o. Warszawa 4,2
4700 Karambola Sp. z o.o. Pleszew 4,2
4701 Ga-Ga S.J. Sklep Spożywczo-Przemysłowy Góra Kalwaria 4,2
4702 Takapol Sp. z o.o. Warszawa 4,2
4703 BECTON DICKINSON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4,2
4704 AGROPOL Marek I Dariusz Jarych S.J. Mroczeń 4,2
4705 Apteka Pod Lwem Sp. z o.o. Wrocław 4,2
4706 Panmar Czekańska Szmyd sp. j. Krosno 4,2
4707 Katowicki Węgiel Sp. z o.o. Katowice 4,2
4708 Häfele Polska Sp. z o.o. Mirków 4,2
4709 LOGIS Sp. z o.o. Komorniki 4,2
4710 PHU JAN Jan Burkat Dobczyce 4,2
4711 Jomiro Sp. z o.o. Kępno 4,2
4712 FLORIMEX H. Paluch, M. Hereć S.J. Lublin 4,2
4713 Baza Maszynowa Danex D. Krajewski, J. Siwik. S.J. Rogienice Wielkie 4,2
4714 Lewiatan Kielce Sp. z o.o. Kielce 4,2
4715 SWEGON Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 4,2
4716 SERVIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4,2
4717 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Agro Sp. z o.o. Busko-Zdrój 4,2
4718 Int Technics Sp. z o.o. Tarnów 4,2
4719 MOTIP DUPLI POLSKA Sp. z o.o. Pietrzykowice 4,2
4720 Dystrybutor BHP Jaskon P. M. Skonieczny S.J. Konin 4,2
4721 Klaromed Sp. z o.o. Sulejówek 4,2
4722 Firma Handlowa Renoma C.zgajewska-Harasym i J.harasym sp. j. Dębica 4,2
4723 Przedsiębiorstwo Handlowe Royal Pośpiech S.J. Częstochowa 4,2
4724 HERBA Sp. z o.o. Toruń 4,2
4725 RYŚ Sp. z o.o. Wrocław 4,2
4726 GM STORE Sp. z o.o. Kozły 4,2
4727 Tec Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,2
4728 Tayama Sp. z o.o. S.K. Katowice 4,2
4729 Firma Handlowa – Grażyna i Sławomir Zgubińscy S.J. Lębork 4,2
4730 Gemax Sp. z o.o. Bolesławiec 4,2
4731 Human Office Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,2
4732 Dunin Sp. z o.o. Bielsko-Biała 4,2
4733 Pet Experts Sp. z o.o. Warszawa 4,2
4734 BSK Technika Zamocowań Sp. z o.o. Katowice 4,2
4735 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Edmund Sp. z o.o. Sochaczew 4,2
4736 PW Sezam Sp. z o.o. Września 4,2
4737 Alex Sp. z o.o. Białystok 4,2
4738 Derkom S.J. Zamość 4,2
4739 Apogeo Sp. z o.o. Kraków 4,2
4740 RAD-MARK Radosław Zawadzki I Marek Lipski S.J. Tomaszów Lubelski 4,2
4741 Helet sp.j. Jarosław Szpilarewicz i Wspólnicy Wałbrzych 4,2
4742 Sumifarm-Bis S.J. Ewa Miłkowska,Jadwiga Sułowicz Kraków 4,2
4743 VERO G. Gniadek, I. Gniadek-Chwała, M. Skałka S.J. Kraków 4,2
4744 MD System Sp. z o.o. Warszawa 4,2
4745 Centrum Giełdowe Balicka Sp. z o.o. Kraków 4,2
4746 Kontel Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 4,2
4747 Ecco Finishing Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,2
4748 S4F Service For Foundries Sp. z o.o. Gostyń 4,2
4749 Komages Sp. z o.o. Janczewo 4,2
4750 SYSTEM DATA Sp. z o.o. Mielec 4,2
4751 GASTROPOLIS POLSKA Sp. z o.o. Poznań 4,2
4752 Rub Poland Sp. z o.o. Warszawa 4,2
4753 Agrochemik Zbigniew Kącki, Marta Kącka Sp. J. Bochnia 4,2
4754 BAG Sp. z o.o. Kuniów 4,2
4755 Linteli Sp. z o.o. Zakrzewo 4,2
4756 Kom Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o. Kraków 4,2
4757 TMC Sp. z o.o. Grudziądz 4,2
4758 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Samfix-Papier Grzegorz Badtke, Dagmar Badtkeova sp.j. Gdańsk 4,2
4759 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Łaszczowie Łaszczów 4,2
4760 ALMIDES Sp. z o.o. Warszawa 4,2
4761 BRUGG Systemy Rurowe Sp. z o.o. Płochocin 4,2
4762 OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4,1
4763 Market Przemysłowy Bracia Olejniczak S.J. Szamotuły 4,1
4764 Candellux Lighting Sp. z o.o. Wołomin 4,1
4765 Urban Polska Sp. z o.o. Żary 4,1
4766 Hegen Polska Sp. z o.o. Olkusz 4,1
4767 Heban Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 4,1
4768 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe INSTALBUD Jarosław Rusin, Jarosław Bogusz, Artur Bogusz Sp.J. Chrzanów 4,1
4769 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o. Lublin 4,1
4770 Schulke Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,1
4771 RS Components Sp. z o.o. Warszawa 4,1
4772 APS Glass & Bar Supply Sp. z o.o. Warszawa 4,1
4773 Psp Sp. z o.o. Lublin 4,1
4774 TESPOL Sp. z o.o. Wrocław 4,1
4775 PROF-MET-KOL Sp. z o.o. Warszawa 4,1
4776 PRYMUS S.A. Tychy 4,1
4777 THERMO SYSTEMS Sp. z o.o. Katowice 4,1
4778 Brita Polska Sp. z o.o. Ołtarzew 4,1
4779 Lemar Electric Sp. z o.o. Mysłowice 4,1
4780 Baltazar Kompozyty Sp. z o.o. Straszyn 4,1
4781 App Sp. z o.o. Września 4,1
4782 MAKROCHEM S.A. Lublin 4,1
4783 Istpol Sp. z o.o. Warszawa 4,1
4784 Haberkorn Sp. z o.o. Skrzyszów 4,1
4785 Harken Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,1
4786 Gastor sp. j. Stanisław Strzelec, Jerzy Zarębski Skoczów 4,1
4787 ARTUR Artur i Adam Łukaszewicz Sp.J. Białystok 4,1
4788 Digital Revolution Poland sp. z o.o. Radwanice 4,1
4789 Cooper Industries Poland LLC Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 4,1
4790 EMAR Sp. z o.o. PUP Sopot 4,1
4791 Aces S.A. Gdynia 4,1
4792 M. T. M. Handel, Usługi Małgorzata Bałkowiec, Ryszard Bałkowiec sp.j. Sokołów Podlaski 4,1
4793 Firma Handlowa Bo-Hen sp. j. Bożena i Henryk Zimnol Mnich 4,1
4794 PBS Polska Sp. z o.o. Poznań 4,1
4795 C.E.P. Polska Sp. z o.o. Mościska 4,1
4796 Polifarb – Market Sp. z o.o. Cieszyn 4,1
4797 MAR – OL Development Sp. z o.o. Poznań 4,1
4798 Dystrybucja Sp. z o.o. Wrocław 4,1
4799 KAJA Kozłowscy Sp.J. Białystok 4,1
4800 Nova Invest Sp. z o.o. Elbląg 4,1
4801 Apteka Piekarska 5 Sp. z o.o. Katowice 4,1
4802 Inoxihp Poland Sp. z o.o. Katowice 4,1
4803 Przeds. Specjalistyczne Sprzęt – Poż Irena, Krzysztof Zając S.J. Opole 4,1
4804 Odus Sp. z o.o. Kraków 4,1
4805 SCHELL INDUSTRIES POLSKA Sp. z o.o. Rzepin 4,1
4806 MALAM Andrzej Malinowski i Michał Malinowski – S.J. Lębork 4,1
4807 ANAPACK Sp. z o.o. S.K. Krężoły 4,1
4808 Most Sp. z o. o. Lublin 4,1
4809 Krati Sp. z o.o. Warszawa 4,1
4810 KWITNĄCA Sp. z o.o. Warszawa 4,1
4811 HUBERT S.J. Wschowa 4,1
4812 WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o. Łódź 4,1
4813 WADIM PLAST Narojek S.J. Reguły 4,1
4814 Patio Dystrybucja Sp. z o.o. Szczecin 4,1
4815 CGFP Sp. z o.o. Wojnowo 4,1
4816 COLOPLAST Sp. z o.o. Warszawa 4,1
4817 MEDI-SEPT Sp. z o.o. Konopnica 4,1
4818 HACH LANGE Sp. z o.o. Wrocław 4,1
4819 Słomka S.J. Otwock 4,1
4820 DORIAN Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki S.J. Michałów-Reginów 4,1
4821 HORN DISTRIBUTION S.A. Warszawa 4,1
4822 Rolmix-Mieczysław Głuchowski, Tadeusz Kicko, Krzysztof Rumik S.J. Łosice 4,1
4823 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Majmex Józef Maj, Beata Maj S.J. Częstochowa 4,1
4824 Consultronix S.A. Balice 4,1
4825 Schiessl Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,1
4826 RYWAL-RHC Sp. z o.o. Warszawa 4,1
4827 Stacja Paliw A. Muszyński, W. Stachowiak sp.j. Wronki 4,1
4828 Eurolek Leszek Konik i S-ka S.J. Kraków 4,1
4829 GW – Tech Sp. z o.o. Warszawa 4,1
4830 STAL-HURT-DETAL Kwiatkowski Sp. z o.o. z Siedzibą w Łobżenicy Łobżenica 4,1
4831 Drukservice Sp. z o.o. Brzoza 4,1
4832 Solidus Molewska i Wspólnicy sp.j. Chodecz 4,1
4833 Vipservice Sp. z o.o. Ząbki 4,1
4834 Aboca Polska Sp. z o.o. Lublin 4,1
4835 ELMAX – HURT Żywicki S.J. Tychy 4,1
4836 Keyser & Mackay Polska Sp. z o.o. Łódź 4,1
4837 August Sp. z o.o. Krapkowice 4,1
4838 Beninca Polonia Sp. z o.o. Czosnów 4,1
4839 STALDEX Sp. z o.o. Zamość 4,1
4840 Ita Sp. z o.o. Krze Duże 4,1
4841 Devicor Medical Poland Sp. z o.o. Kraków 4,1
4842 PPHU MTM Sp. z o.o. Opole 4,1
4843 AGROPLON S.J. Męcinka 4,1
4844 Grupa Marcova Polska Defence Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 4,1
4845 Patis Sp. z o.o. Warszawa 4,1
4846 Beta Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 4,1
4847 MAT – BUD S.J. Handel Materiałami Budowlanymi Konopnica 4,1
4848 Hezbo-H. Ostalski Z. Ostalski sp.j. Czerniewice 4,1
4849 MEGA NOCOŃ S.J. Gdynia 4,1
4850 ERGE Sp. z o.o. Poznań 4,1
4851 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Metrol Sp. z o.o. Lublin 4,1
4852 Plech I Zięba Sp. z o.o. Końskie 4,1
4853 GASPOL S.A. Warszawa 4,0
4854 INPOL-PAPIER Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 4,0
4855 Pako Lorente Chrapkowicz Magiera S.J. Kęty 4,0
4856 F.H.U. Libra Sp. z o.o. S.K. Gdynia 4,0
4857 MARKAT Sp. z o.o. Brody 4,0
4858 Biuro Handlowe Karcz Sp. z o.o. Andrychów 4,0
4859 Fermintrade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Konin 4,0
4860 H. Hesse Kaltroprofile + Bearbeitung gmbh & Co. Sp. Komandytowa Bydgoszcz 4,0
4861 Promet Sp. z o.o. Grudziądz 4,0
4862 Kram Firma Handlowo Usługowa Janina Płatek, Jarosław Płatek, Tomasz Płatek, Adam Zalewski S.J. Nidzica 4,0
4863 Watermann Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 4,0
4864 PDT Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 4,0
4865 MANAGA Sp. z o.o. Brodnica 4,0
4866 Glovex Sp. z o.o. Warszawa 4,0
4867 FEST Sp. z o.o. Gdańsk 4,0
4868 Mr. Hunter Sp. z o.o. Kowalewo Pomorskie 4,0
4869 Arans Sp. z o.o. Warszawa 4,0
4870 AKU Sp. z o.o. S.K. Zajączkowo 4,0
4871 Uni-Color Sp. z o.o. Szczecin 4,0
4872 Amra M. R. Andryańczyk S.J. Bydgoszcz 4,0
4873 Rejonowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Szczecin 4,0
4874 Solid Base Sp. z o.o. Sopot 4,0
4875 Biuro Market – Leszek Kulina Sp. J. Kielce 4,0
4876 THM Group Sp. z o.o. Rzeszów 4,0
4877 Perełka Elżbieta Dobrzyńska, Krzysztof Janakowski sp.j. Warszawa 4,0
4878 Hicopy Gdańsk Grzegorz Wojtkiewicz sp.k. Gdańsk 4,0
4879 Dawex Nord Sp. z o.o. S.K. Koszalin 4,0
4880 Gleich Aluminium Sp. z o.o. Kalisz 4,0
4881 Cleoni Sp. z o.o. Rożnowo 4,0
4882 Jaxgraf Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe Jaworze 4,0
4883 TCH Systemy Grzewcze Sp. z o.o. S.K. Płońsk 4,0
4884 Arnap Sp. z o.o. Bielsko-Biała 4,0
4885 Bogaro Sp. z o.o. Rzeszów 4,0
4886 ROKA sp. z o.o. Kielce 4,0
4887 Profitech Sp. z o.o. Tarnów 4,0
4888 Passa Sp. z o.o. S.K. Łańcut 4,0
4889 Elektrohurt Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 4,0
4890 MERA Sp. z o.o. Warszawa 4,0
4891 Nefre Sp. z o.o. Wągrowiec 4,0
4892 Marant Polska Sp. z o.o. Gdańsk 4,0
4893 Hydrosolar Sp. z o.o. Podkarpacie S.K. Rzeszów 4,0
4894 AWEXIM Sp. z o.o. Warszawa 4,0
4895 Besspol Magdalena Bess Łoś, Krzysztof Bess S.J. Osielsko 4,0
4896 FH Kowalik S.J. Leszno 4,0
4897 Przedsiębiorstwo Handlowe Kanwa Adamczyk i S-Ka sp. j. Warszawa 4,0
4898 SPOŁEM PSS w Siedlcach Siedlce 4,0
4899 Konsorcjum ATS S. Sumiński, M. Nosek, S. Wietrzyński S.J. Radom 4,0
4900 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Szczecin S.K. Warzymice 4,0
4901 FIRMA HANDLOWA YARD S.C. Henryk Kurzeja, Zdzisław Kurzeja Jaworzno 4,0
4902 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Katowice III sp.k. Warszawa 4,0
4903 MERAZET S.A. Poznań 4,0
4904 Mantion Polska Sp. z o.o. Warszawa 4,0
4905 PW Tylpol Zbigniew Tylicki, Marek Tylicki Sp.j. Solec Kujawski 4,0
4906 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe TARKOR Władysław Smoleń Nowy Korczyn 4,0
4907 Luka Sp. z o.o. Katowice 4,0
4908 Masterlux Sp. z o.o. Warszawa 4,0
4909 Elite Pharm Sp. z o.o. Ostrzeszów 4,0
4910 Melissa Mikołaj Gauer Sp.J. Łódź 4,0
4911 Partner Sp. z o.o. Leszno 4,0
4912 Bsm Group Sp. z o.o. S.K. Toruń 4,0
4913 MM Maszyny Do Drewna Sp. z o.o. Więcbork 4,0
4914 Top Gen Sp. z o.o. Głubczyce 4,0
4915 Borgia Sp. z o.o. Katowice 4,0
4916 Apteka Pod Gwiazdą Sp. z o.o. Skawina 4,0
4917 Cermax Pottery Sp. z o.o. Radom 4,0
4918 Elgal Sp. z o.o. S.K. Płock 4,0
4919 Markowicz Sp. z o.o. Olsztyn 4,0
4920 TELCO POLAND Sp. z o.o. Poznań 4,0
4921 August Kuhfuss Sp. z o.o. Poznań 4,0
4922 Vescom Sp. z o.o. S.K. Łódź 4,0
4923 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Żywcu Żywiec 4,0
4924 Ardeks sp.j. J. Marciniak i S-Ka Łódź 4,0
4925 Polska Grupa Producentów Odzieży Sp. z o.o. Kraków 4,0
4926 Opalia Sp. z o.o. Lębork 4,0
4927 Stecko Meble Gabriela Stecko, Andrzej Stecko sp. j. Szczecin 4,0
4928 Centroblach Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 4,0
4929 MR GREGOR A. Sadowska i G. Jaskulski S.J. Ziębice 4,0
4930 Cerso Sp. z o.o. Legnica 4,0
4931 FAXIKO Sp. z o.o. Olsztyn 4,0
4932 Support Sp. z o.o. Biłgoraj 4,0
4933 Invest Mix Sp. z o.o. Słonawy 4,0
4934 Indira Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 4,0
4935 WSL-TECH Sp. z o.o. Witaszyce 4,0
4936 Przedsiębiorstwo Armakon Sp. z o.o. Konin 4,0
4937 Przedsiebiorstwo Handlowo-Usługowe Mega Master Mirosław Marcinkowski, Monika Marcinkowska, Leszek Korfel S.J. Kraków 4,0
4938 APTEKA ALGA Olszanowska Kałużna S.j. Poznań 4,0
4939 In.tech Innowacyjne Technologie Sp. z o.o. Warszawa 4,0
4940 Varimex-Valves Poland Sp. z o.o. Warszawa 4,0
4941 Przedsiębiorstwo Obsługi Importu i Exportu Semper Sp. z o.o. Warszawa 4,0
4942 Interchem Sp. z o.o. Katowice 4,0
4943 P P U H DANTE Sp. z o.o. Szczecin 4,0
4944 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Dukat Wojciech Kaim, Gabrielcuryło sp. j. Olkusz 4,0
4945 Supon Usługi Sp. z o.o. Białystok 4,0
4946 Towarzystwo Doradczo-Finansowe Carbo-Partner Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 4,0
4947 ZHU Ana S.J. Szczecin 4,0
4948 AMBIT Sp. z o.o. PUHP Białystok 3,9
4949 Weindich S. J. Chorzów 3,9
4950 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Alkor Jacek Wołk i Jerzy Szott sp.j. Przemyśl 3,9
4951 Assa Abloy Poland Sp. z o.o. Warszawa 3,9
4952 LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. Wrocław 3,9
4953 EXCELLENT S.A. Podłęże 3,9
4954 Firma TANK S.J. W. Konczalski M. Konczalski Toruń 3,9
4955 NAP Sp. z o.o. Warszawa 3,9
4956 Liu.Jo Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,9
4957 Społem Zakopane Sp. z o.o. Zakopane 3,9
4958 GTV Poland Sp. z o.o. S.K. Pruszków 3,9
4959 Naos Poland Sp. z o.o. Kraków 3,9
4960 Free Polska Sp. z o.o. Kraków 3,9
4961 MEDLINE Sp. z o.o. Zielona Góra 3,9
4962 SPOŁEM Tarnowska Spółdzielnia Spożywców Tarnów 3,9
4963 Top Gifts Sks Sp. z o.o. sp.k. Radom 3,9
4964 Argo A & G Sp. z o.o. S.K. Mińsk Mazowiecki 3,9
4965 Suntar Sp. z o.o. Tarnów 3,9
4966 MARMAX Jurzysta Gąsecki S.J. Czudec 3,9
4967 Delikatesy Mini-Europa Dorota Bienias, Dominika Wasiljew, Arkadiusz Bienias sp.j. Warszawa 3,9
4968 UNITELKOM Sp. z o.o. Wrocław 3,9
4969 Alfa – Technika Sp. z o.o. Bydgoszcz 3,9
4970 A`VISTA Sp.J. Leszek Mider, Zbigniew Mider Wrocław 3,9
4971 Ridet Sp. z o.o. Sucha Beskidzka 3,9
4972 Masterstal Sp. z o.o. Kościan 3,9
4973 Rudan Import-Eksport Sp. z o.o. Kalisz 3,9
4974 Margaret Brand Sp. z o.o. Wrocław 3,9
4975 Firma Handlowo-Usługowa Elita Bartoszewski S.J. Bartoszyce 3,9
4976 INTERMAL – OPAKOWANIA S.J. Marcin Malewski, Ewelina Malewska Sosnowiec 3,9
4977 Dz 1 Sp. z o.o. sp.k. Kraków 3,9
4978 LIWIA Sp. z o.o. Szczecinek 3,9
4979 Eplaneta Sp. z o.o. Tychy 3,9
4980 Apteka Kłodzka Jolanta Rawska S.J. Kłodzko 3,9
4981 Kleen-Flo Europe Sp. z o.o. Kraków 3,9
4982 Centrum Ochrony Przeciwpożarowej i Antywłamaniowej Krak-Poż Sp. z o.o. Kraków 3,9
4983 Susino Poland Sp. z o.o. Mroków 3,9
4984 ABJ Trade Sp. z o.o. S.K. Łódź 3,9
4985 Mt Plastics Sp. z o.o. Lubiejew 3,9
4986 Agmar Butkiewicz i Wspólnicy sp. j. Suwałki 3,9
4987 BMC Sp. z o.o. Warszawa 3,9
4988 Unimat Ireneusz Drabik i Jarosław Słoka, sp. j. Skarżysko-Kamienna 3,9
4989 Handel Materiałami Sypkimi i Opałowymi sp.j. Aldona Golonka, Agnieszka Golonka, Jerzy Mazur Mysłowice 3,9
4990 MP Sp. z o.o. Poznań 3,9
4991 Agrosystemy Sp. z o.o. Puławy 3,9
4992 Przedsiębiorstwo Handlowe Batmar, B.czerska, T. Pochwała, M. Pochwała, sp.j. Skarżysko-Kamienna 3,9
4993 GLOSEL Sp. z o.o. S.K. Białystok 3,9
4994 Venezia Oganowska Nachiło sp.j. Warszawa 3,9
4995 A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 3,9
4996 Astra Sp. z o.o. Wrocław 3,9
4997 DELPI Nina Korszak Fasty 3,9
4998 Rolpol Ołdakowscy S.J. Szepietowo 3,9
4999 Bionorica Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,9
5000 INVEST-ROL Piotr Maślanka Czarnocin 3,9
5001 Nenufar S.J. Krześniak Wichary Zabrze 3,9
5002 SEMICON Sp. z o.o. Warszawa 3,9
5003 Efmed Sp. z o.o. Gdańsk 3,9
5004 Abplanalp Sp. z o.o. Warszawa 3,9
5005 MH Automatyka Sp. z o.o. Gdańsk 3,9
5006 PM SPORT P. Lewandowski i M. Wojtiuk Sp.J. Warszawa 3,9
5007 Ventia Sp. z o.o. Warszawa 3,9
5008 Metkol Pruszyński Sp. z o.o. Michałowice 3,9
5009 E.S.S.-Audio Sp. z o.o. Łomianki 3,9
5010 Axxon Sp. z o.o. Warszawa 3,9
5011 Apteka Prywatna AVENA Marzena Malinowska Płock 3,9
5012 Wracam Do Zdrowia 9 Sp. z o.o. Kościerzyna 3,9
5013 Gierth Sp. z o.o. Wrocław 3,9
5014 Klaren Sp. z o.o. Warszawa 3,9
5015 Skład Opału Mat. Budowlanych i Nawozów S.J. Kalisz 3,9
5016 Vixon – Plus S.J. Ostrów Wielkopolski 3,9
5017 PHU Samba T. Dubowik S. Krajewski S.J. Olsztyn 3,9
5018 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Naft-Turyst sp.j. I.Wymysłowski, K.Gibki Nowogard 3,9
5019 Esovio Sp. z o.o. Kraków 3,9
5020 Vigo Katowice sp.j.tomasz Palica, Szymon Gorys Katowice 3,9
5021 FURNIMAT Sp. z o.o. Lidzbark Warmiński 3,9
5022 Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Arex Maria Załęczna, Krzysztof Mielczarek S.J. Bełchatów 3,9
5023 Wielkopolskie Centrum Dystrybucji sp. z o.o. Poznań 3,9
5024 Firma Handlowo Usługowa Amart Małgorzata Tarkowska-Lewicka, Iwona Radecka, Tadeusz Radecki S.J. Kraków 3,9
5025 BHF Harendarczyk Sp. z o.o. Opacz 3,9
5026 Carega Sp. z o.o. Lubliniec 3,9
5027 UNITECHNIKA S.A. Poznań 3,9
5028 Technology Holding Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 3,9
5029 Stal-Met Oborniki Sp. z o.o. Oborniki 3,9
5030 Daga Sp. z o.o. Wojnowice 3,9
5031 Poro Additive Sp. z o.o. Warszawa 3,9
5032 Firma Handlowa Katarzyna i Mariusz Czosnyka S.J. Łęg Tarnowski 3,9
5033 AMS Pharma Sp. z o.o. Białystok 3,9
5034 DTT Sp. z o.o. Augustów 3,9
5035 REFF Fitness Equipment Sp. z o.o. Poznań 3,9
5036 Eurotek International Sp. z o.o. Warszawa 3,9
5037 Przedsiębiorstwo Handlowe Halim sp.j. Anita Bakir, Iwona i Grzegorz Słabosz Częstochowa 3,9
5038 Firma Handlowo Usługowa Kim Habczyk Krzysztof sp.j. Balin 3,9
5039 Kendrolab Sp. z o.o. Warszawa 3,9
5040 Żonkil Sp. z o.o. Żary 3,9
5041 Brevi Sp. z o.o. Barlinek 3,9
5042 MELBA Przynoga Dariusz, Przynoga Elżbieta Sp.J. Stęszew 3,9
5043 WIL Sp. z o.o. Wrocław 3,9
5044 BAXTER Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,8
5045 Efekt Bis Sp. z o.o. S.K. Lublin 3,8
5046 Miletis Polska Sp. z o.o. Turzyn 3,8
5047 P.P.H.U. MENPOL Krzysztof Mencel Słubice 3,8
5048 MYLAN EPD Sp. z o.o. Warszawa 3,8
5049 Cordstrap – Polska Sp. z o.o. Zakrzewo 3,8
5050 Jumi Sp. z o.o. Pabianice 3,8
5051 Came Poland Sp. z o.o. Warszawa 3,8
5052 Univar Poland Sp. z o.o. Macierzysz 3,8
5053 Severstal Distribution Sp. z o.o. Sosnowiec 3,8
5054 Management Company S.A. Katowice 3,8
5055 Stal – Hart Sp. z o.o. Bujaków 3,8
5056 Top-Agro Sp. z o.o. Łagów 3,8
5057 Ofix Lewandowski sp. j. Suchy Las 3,8
5058 Automat Spec Sp. z o.o. S.K. Kaszów 3,8
5059 Ibuy Sp. z o.o. S.K. Warszawa 3,8
5060 Ceramika Group Sp. z o.o. Poznań 3,8
5061 Stella Sp. z o.o. Łódź 3,8
5062 BABY FANT S.J. Lublin 3,8
5063 Johns Manville Polska Sp. z o.o. Kraków 3,8
5064 Krantech Sp. z o.o. Szczecin 3,8
5065 MIG Zabilscy S.J. Nysa 3,8
5066 Eltech – Service Sp. z o.o. Tarnów 3,8
5067 Morelowa sp. z o.o. Zielona Góra 3,8
5068 Gastromedia Sp. z o.o. Warszawa 3,8
5069 Effect Sp. z o.o. Szczecin 3,8
5070 Firma Handlowa Rabat Tomasz Słowikowski, Tomasz Kosiór S.J. Zarzecze 3,8
5071 BKK Automatic Sp. z o.o. Lublin 3,8
5072 Profiloplast Sp. z o.o. Wilkowice 3,8
5073 Kolsontex Sp. z o.o. Łódź 3,8
5074 Ales Groupe Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,8
5075 Ciepbud Sp. z o.o. Tychy 3,8
5076 Borkowski Grupa SBS Sp. z o.o. Swarzędz 3,8
5077 Meble Best Sp. z o.o. Czerwonak 3,8
5078 Lawal Sp. z o.o. Warszawa 3,8
5079 Privlab Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 3,8
5080 WAMET.COM Sp. z o.o. Olesno 3,8
5081 ECOS POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 3,8
5082 ABR Maszyny Sp. z o.o. Sieraków 3,8
5083 Farmjug Sp. z o.o. Dzierżążno 3,8
5084 HODOWCA Sp. z o.o. Straszyn 3,8
5085 NEUMO – POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 3,8
5086 Emso Sp. z o.o. S.K. Mościska 3,8
5087 MERKURY S.J. Kalwaria Zebrzydowska 3,8
5088 PW Tyrex Sp. z o.o. sp.k. Kozy 3,8
5089 Loco Adam Sawczuk sp.j. Bydgoszcz 3,8
5090 MIKOMAX Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 3,8
5091 Info Global Marek Dąbrowski, Dariusz Śron sp. j. Ostrów Wielkopolski 3,8
5092 ES – SYSTEM S.A. Kraków 3,8
5093 EDMASZ Edward Nowacki Sp.J. Wysokie Mazowieckie 3,8
5094 PBH S.A. Bydgoszcz 3,8
5095 TMS Sp. z o.o. Warszawa 3,8
5096 Itron Polska sp. z o.o. Kraków 3,8
5097 KL Trade Sp. z o.o. Warszawa 3,8
5098 T-CARE Sp. z o.o. Warszawa 3,8
5099 TANK – Tomasz Kasperski, Roman Zagórski – S.J. Łęknica 3,8
5100 Servodata Elektronik Sp. z o.o. Lublin 3,8
5101 Camelia Jarosław Glich, Mariusz Szczypior sp.j. Linowiec 3,8
5102 King ZOO Sp. z o.o. Lublin 3,8
5103 ZAMA Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 3,8
5104 Instalnet Szabat, Rydzewski S.J. Kraśnik 3,8
5105 WIHA POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 3,8
5106 Szansa Sp. z o.o. PHU Kędzierzyn-Koźle 3,8
5107 Gama Sp. z o.o. P H U Gdańsk 3,8
5108 Poland Optical Sp. z o.o. Cieszyn 3,8
5109 Waktim Sp. z o.o. Lublin 3,8
5110 Sklep Wielobranżowy R. Dytko i B. Dytko S.J. Kożuchów 3,8
5111 Ergo Partners Sp. z o.o. Przeźmierowo 3,8
5112 Anna I Wojciech Lasek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ragtime S.J. Opole 3,8
5113 Eurowet Sp. z o.o. Kościelna Wieś 3,8
5114 TRIAS S.A. Warszawa 3,8
5115 Clima Technology Sp. z o.o. Dąbrowa 3,8
5116 VITAL – BIS Sp. z o.o. PHU Białystok 3,8
5117 Agencja Anticorr Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 3,8
5118 NZ Techno Sp. z o.o. Warszawa 3,8
5119 Agencja 1 J. Banyś, M. Barczyk, G. Janik S.J. Wolbrom 3,8
5120 MBBM Poland Sp. z o.o. sp.k. Katowice 3,8
5121 Kredo – Metal Sp. z o.o. Warszawa 3,8
5122 Euromed Medical Solution Sp. z o.o. S.K. Poznań 3,8
5123 MTM sp.j. Jędrusik, Ogorzałek Stróże 3,8
5124 Kjm Integracja Sp. z o.o. Olsztyn 3,8
5125 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Podlasie S.J. Karczewski, Melon, Stąpór, Stąpór Kielce 3,8
5126 Vault Sp. z o.o. i Wspólnicy-Spółka Komandytowa Skawina 3,8
5127 Faneco Sp. z o.o. sp.k. Poznań 3,8
5128 Rol-Bud W. Pietraszczyk S. J. Rzgów 3,8
5129 DST Polska Sp. z o.o. Grudziądz 3,8
5130 KOMBUD Sp. z o.o. Przeds. Komunalno Budowlane Ciężkowice 3,8
5131 EG System Sp. z o.o. Warszawa 3,8
5132 BOBI – RED S.J. Lublin 3,8
5133 GK Projekt Sp. z o.o. Warszawa 3,8
5134 ELDOM Sp. z o.o. Katowice 3,7
5135 Womar Food Sp. z o.o. S.K. Krosno 3,7
5136 Mayoral Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,7
5137 Dekordom Sp. z o.o. Bytom 3,7
5138 PPHU Elektrometal Krawczyk, Wilk, Zwolińscy S.J. Zabrze 3,7
5139 Seba Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Opole 3,7
5140 Ziehl – Abegg Polska Sp. z o.o. Macierzysz 3,7
5141 F.H. Midex Sp. z o.o. Kraków 3,7
5142 Bestservice Sp. z o.o. Warszawa 3,7
5143 AIDA Sp. z o.o. Białystok 3,7
5144 BIC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 3,7
5145 CORTLAND Sp. z o.o. Poznań 3,7
5146 Metalkom Sp. z o.o. Kryspinów 3,7
5147 Koncept L S. A. Warszawa 3,7
5148 Krzysztof Oettingen SINOMA Kraków 3,7
5149 Victor Ink Jet System Service Sp. z o.o. Komorniki 3,7
5150 NTS Sp. z o.o. Września 3,7
5151 EL-KAB Sp. z o.o. Wawrów 3,7
5152 KOLOR PPHU R. Domagalski S.J. Lublin 3,7
5153 Prescot sp. z o.o. Gajewo 3,7
5154 Zawieszane Podnośniki Widłowe Sp. z o.o. Biała Nyska 3,7
5155 Genova Sp. z o.o. Kluczbork 3,7
5156 9D Sp. z o.o. Warszawa 3,7
5157 Ferrokrak Sp. z o.o. Kraków 3,7
5158 Kemia Tau Polska Sp. z o.o. Kraków 3,7
5159 Balsan Polska Sp. z o.o. Poznań 3,7
5160 Wyroby Hutnicze Grzegorz Gomulak i S-Ka sp.j. Głogoczów 3,7
5161 Dermaprofil Sp. z o.o. Warszawa 3,7
5162 Avril Sp. z o.o. Ostrzeszów 3,7
5163 Firma Handlowa Notus Kułak, Lasak, Mróz Sp. J. Kielce 3,7
5164 TSS SPÓŁKA Z O.O. Kraków 3,7
5165 Farmacja Siedleccy sp. z o.o. Grudziądz 3,7
5166 Bako Polska Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 3,7
5167 Elco Sp. z o.o. Warszawa 3,7
5168 Servo Sp. z o.o. S.K. Warszawa 3,7
5169 Staton Sp. z o.o. S.K. Szczecinek 3,7
5170 Eko Basket Recykling Sp. z o.o. Wrocław 3,7
5171 Kopa – Kamiński Maszyny Leśne Sp. z o.o. Konin 3,7
5172 Van 7 Sp. z o.o. Gliwice 3,7
5173 Klaus – Peter Zander Sp. z o.o. Paproć 3,7
5174 Elmarco Technika Świetlna Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 3,7
5175 ROTOR S.J. Stanisław Kubik Stefan Płaszczyca Bestwina 3,7
5176 Samal Sp. z o.o. Warszawa 3,7
5177 F H U Trójka Stanisław Turek Węgorzyno 3,7
5178 ASMET Sp. z o.o. S.K. Reguły 3,7
5179 KERANISS Sp. z o.o. Warszawa 3,7
5180 Eko-Star Muszyński S.J. Grodzisko 3,7
5181 Pure Solve Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,7
5182 Chiesi Poland Sp. z o.o. Warszawa 3,7
5183 4 Pharma Sp. z o.o. Wrocław 3,7
5184 ELEKTRO – SPARK Sp. z o.o. Lublin 3,7
5185 Geldbach Polska Sp. z o.o. Mysłowice 3,7
5186 Perfumesco.pl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 3,7
5187 Agrotrade Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno – Handlowe Eksportowo – Importowe Warszawa 3,7
5188 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maxim Mieczysław Pałysa Paweł Pałysa S.J. Garwolin 3,7
5189 DBN Sp. z o.o. Mikołów 3,7
5190 Madej Sp. z o.o. Piaseczno 3,7
5191 MM-PHARMA Sp. z o.o. Kalisz 3,7
5192 Delmet Senftleben sp.j. Leszno 3,7
5193 Jarmag Sp. z o.o. Lublin 3,7
5194 METALL-EXPRES Sp. z o.o. Rzeszów 3,7
5195 HEKTOR Sp.J. J. Cieciura, P. Michałkiewicz, P. Wiśniewski Toruń 3,7
5196 Tormet Sp. z o.o. – sp.k. Toruń 3,7
5197 Duni Sales Poland Sp. z o.o. Poznań 3,7
5198 ZOLUX POLSKA Sp. z o.o. Łężki 3,7
5199 Agromarket Sp. z o.o. S.K. Jaryszki 3,7
5200 METTLER – TOLEDO Sp. z o.o. Warszawa 3,7
5201 BIAMEDITEK Sp. z o.o. Białystok 3,7
5202 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pryzmat Sp. z o.o. S.K. Hrubieszów 3,7
5203 Introl Automatyka Sp. z o.o. sp.k. Katowice 3,7
5204 Schrack Technik Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,7
5205 MEGA MUSIC Sp. z o.o. Sopot 3,7
5206 Fortus Fortune Europe Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 3,7
5207 Firma Produkcyjno Handlowa ŚRUBRES R. Krauz T. Rzeźnik S.J. Rzeszów 3,7
5208 PILAR-TECH S.J. T. Krzysztofek K. Loranc Kraków 3,7
5209 JGO J. Oleksy G. Oleksy S.J. Brzezna 3,7
5210 Grokas Sp. z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim Ostrowiec Świętokrzyski 3,7
5211 Maxima M i M Sp. z o.o. Krapkowice 3,7
5212 ACSE Sp. z o.o. Kraków 3,7
5213 Petro-Tank sp. j. Czajczyńscy Nowe Skalmierzyce 3,7
5214 Videojet Technologies Sp. z o.o. Warszawa 3,7
5215 Apteka Prywatna Mgr Farm. Piotr Jóźwiakowski, Dariusz Koczy Sp.J. Nowy Targ 3,7
5216 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Sezam Bernadeta Wojciech Odrobny S.J. Wronki 3,7
5217 Tomkol Kołodziej i Wspólnicy S.J. Kęty 3,7
5218 Tusnovics Instruments Sp. z o.o. Kraków 3,7
5219 Auto-Benz Stacja Paliw Suchecki i Wspólnicy sp.j. Ostrołęka 3,7
5220 Prima – Komputery. Systemy Komputerowe Sp. z o.o. Koszalin 3,7
5221 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hydromat Bogdan Liński i Elżbieta Lińska sp.j. Gostynin 3,7
5222 P.P.H.U. Gałkowski Sp. z o.o. Rakoniewice 3,7
5223 Przedsiębiorstwo Handlowe Askot Sp. J. Andrzej Skotny, Anna Skotny Wrocław 3,7
5224 Izba Technicznej Ochrony Mienia Euroalarm S.J. Małgorzata i Waldemar Kulik Bydgoszcz 3,7
5225 Emtron Sp. z o.o. Warszawa 3,7
5226 Contractors Sp. z o.o. Gdańsk 3,7
5227 Staport Przedsiębiorstwo Przedstawicielskie Sp. z o.o. Warszawa 3,7
5228 WJM Sp. z o.o. Otwock 3,7
5229 SAUNOPOL Maciejewski S.J. – Grupa SBS Łódź 3,7
5230 EPO Plus Sp. z o.o. Wrocław 3,7
5231 Firma Handlowo – Usługowa ALMAR Sp. z o.o. Opole 3,7
5232 ZJ Moje Zdrowie Sp. z o.o. Warszawa 3,7
5233 Sn Strukton Sp. z o.o. Gdańsk 3,7
5234 Scaffolding Sp. z o.o. Orle 3,7
5235 Faber Sp. z o.o. Szczecin 3,7
5236 Tomton Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,6
5237 Donauchem Polska Sp. z o.o. Rokietnica 3,6
5238 ANEK Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 3,6
5239 Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa SAMOPOMOC CHŁOPSKA Trzebnica 3,6
5240 Dräger Safety Polska Sp. z o.o. Katowice 3,6
5241 ACS Słuchmed Sp. z o.o. Lublin 3,6
5242 Fellowes Polska S.A. Warszawa 3,6
5243 Pandora Jewelry Cee Sp. z o.o. Warszawa 3,6
5244 Biuro Handlowe Krokowicz Sp. z o.o. Poznań 3,6
5245 PB Technik Sp. z o.o. Warszawa 3,6
5246 Panaceum Sp. z o.o. Warszawa 3,6
5247 KORNIX Sp. z o.o. Skarszewy 3,6
5248 Bcd Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,6
5249 Waters Sp. z o.o. Warszawa 3,6
5250 ROLMEX S.A. Warszawa 3,6
5251 Stoy Sp. z o.o. Gryfino 3,6
5252 Sirowa Poland Sp. z o.o. Warszawa 3,6
5253 Wisenet Sp. z o.o. Warszawa 3,6
5254 PRZEDSIĘBIORSTWO IMPORTOWO-EKSPORTOWE PROVIMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Reda 3,6
5255 Renpol Sp. z o.o. Siedlce 3,6
5256 Van Leeuwen Rury Sp. z o.o. Sosnowiec 3,6
5257 Gros – Beata Grodner, Paweł Rosiński Sp.J. Warszawa 3,6
5258 Bal Teluria Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 3,6
5259 Perfekcyjna Kuchnia Sp. z o.o. Poznań 3,6
5260 Hydronetka.Pl Sp. z o.o. Kalisz 3,6
5261 BONA – POLSKA Sp. z o.o. Poznań 3,6
5262 Qualcos Lab Sp. z o.o. Kraków 3,6
5263 Edmer Sp. z o.o. Płock 3,6
5264 Partnerska Stacja Paliw BP Bożenna Miller I Zygmunt Miller S.J. Kętrzyn 3,6
5265 STATOM Stacja Paliw Stanisław Kołdys Tomasz Tomczyk S.J. Pisz 3,6
5266 Lareka Larinets Sp.K. Przemyśl 3,6
5267 TINOS Sp. z o.o. Września 3,6
5268 Bst Invest Sp. z o.o. Zenonów 3,6
5269 Domstyl Sp. z o.o. Koszalin 3,6
5270 Maxi-Plon Sp. z o.o. Sopot 3,6
5271 Grand Ortho Sp. z o.o. Warszawa 3,6
5272 Apteka Panaceum Sp. z o.o. Trzebnica 3,6
5273 MS Trading Sp. z o.o. Warszawa 3,6
5274 PAKOSTAL Sp. z o.o. Oława 3,6
5275 PERUGIA Sp. z o.o. Poznań 3,6
5276 Viento Sp. z o.o. Jaworzno 3,6
5277 Estelia Sp. z o.o. Gdynia 3,6
5278 T – Matic Ełk Sp. z o.o. Ełk 3,6
5279 Podnosek.Pl Sp. z o.o. Tychy 3,6
5280 PDD Polski Dystrybutor Dentystyczny Sp. z o.o. Gdańsk 3,6
5281 Alltrans Sp. z o.o. Warszawa 3,6
5282 Emtor Sp. z o.o. Toruń 3,6
5283 SPOŁEM PSS Września 3,6
5284 ANG Wentylacja Sp. z o.o. Modlnica 3,6
5285 Perfect Displays Sp. z o.o. Warszawa 3,6
5286 SPOŁEM P S S Zawiercie 3,6
5287 Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa EREM Ryszard Musz Przemyśl 3,6
5288 Sawex S.A. Warszawa 3,6
5289 Parfarma Sp. z o.o. Parczew 3,6
5290 MULTIFARB Sp. z o.o. Rzeszów 3,6
5291 Parfum Company Sp. z o.o. S.K.A. Zakręt 3,6
5292 Kliweko Biuro Techniczno – Handlowe Sp. z o.o. Włosań 3,6
5293 P.W. Hestia Sp. z o.o. Lublin 3,6
5294 A.S. Inter Silesia Sp. z o.o. Katowice 3,6
5295 Starkam Sp. z o.o. sp.k. Katowice 3,6
5296 Petronova Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 3,6
5297 BARTH Tadeusz Barth, Wacław Barth Sp.J. Nowy Sącz 3,6
5298 BASS Sp.J. Jan Chodkowski Dariusz Byszko Biała Podlaska 3,6
5299 Wpg Oilfarm sp.j. Piotr Woźniewicz, Małgorzata Woźniewicz Bydgoszcz 3,6
5300 Alkam Security Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Warszawa 3,6
5301 Computer Controls Sp. z o.o. Bielsko-Biała 3,6
5302 PPG COATINGS POLAND Sp. z o.o. Gdynia 3,6
5303 TRANSCORN Sp. z o.o. Olsztyn 3,6
5304 BSC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 3,6
5305 Polska Grupa Słoń Torbalski Sp. z o.o. Kraków 3,6
5306 Achitex Minerva Polska S.A. Łódź 3,6
5307 WIMTEC Sp. z o.o. Warszawa 3,6
5308 Kosta Group Sp. z o.o. Kamień 3,6
5309 Metal – Vis Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 3,6
5310 Marut Maszyny i Urządzenia sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 3,6
5311 PHU Edmel Melnyk i S-ka S.J. Legnica 3,6
5312 POLIMAL S.J. A. Sanetra, J. Kuźmicki, J. Sanetra Czeladź 3,6
5313 Tres Bis Sp. z o.o. Gdańsk 3,6
5314 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Rychtalu w likwidacji Rychtal 3,6
5315 Novopharm – Miller S.J. Bydgoszcz 3,6
5316 Minus – Detal sp. z o.o. Opole 3,6
5317 KWESTO Sp. z o.o. Wrocław 3,6
5318 Afor Sp.J. Zawadzcy Bielsk Podlaski 3,6
5319 Paradigm Spine Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,6
5320 Trade – Pharm Sp. z o.o. Warszawa 3,6
5321 Aldomar Sp. z o.o. Katowice 3,6
5322 Eris Partner Warszawa Sp. z o.o. Zakręt 3,6
5323 POLPOŻ Sp. z o.o. Płock 3,6
5324 KLAR Sp. z o.o. Zielona Góra 3,6
5325 Interfis Sp. z o.o. Gdańsk 3,6
5326 B2B Partner Sp. z o.o. Kraków 3,6
5327 Punkt Sprzedaży Paliw JANTOS S.J. Kępno 3,6
5328 Colormix Marek I Renata Relich sp.j. Nowa Sól 3,6
5329 Stator Sp. z o.o. Wrocław 3,6
5330 Mag 45 Sp. z o.o. Piła 3,6
5331 BeF Home Polska Sp. z o.o. Bąków 3,6
5332 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Bystrzycy Kłodzkiej Bystrzyca Kłodzka 3,6
5333 Pacostal Sp. z o.o. Wrocław 3,6
5334 Stallergenes Sp. z o.o. Warszawa 3,6
5335 TECHMEX Sp. z o.o. Gdańsk 3,6
5336 Internews Grzegorz Stępień, Aleksandra Stępień, sp. j. Warszawa 3,6
5337 Kamiński Sp. z o.o. Sp. K Gliwice 3,6
5338 IKEA RETAIL Sp. z o.o. Janki 3,5
5339 Turka Invest Sp. z o.o. Tarczyn 3,5
5340 KEIJSERS INTERIOR PROJECTS Sp. z o.o. Bochnia 3,5
5341 Lenovo Technology B. V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 3,5
5342 Anna A.A. Sp. z o.o. S.K. Stanisławów Pierwszy 3,5
5343 Belimo Siłowniki S.A. Warszawa 3,5
5344 Uni – Pack Maciejko S.J. Piaseczno 3,5
5345 MARECKI – STREFA PŁYT Sp. z o.o. Maków Podhalański 3,5
5346 DHL Exel Supply Chain Trade (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 3,5
5347 B & W Sp. z o.o. Jaworzyna Śląska 3,5
5348 Media Markt Polska Sp. z o.o. Wrocław I Spółka Komandytowa Warszawa 3,5
5349 Tenex Sp. z o.o. Puchały 3,5
5350 TM Toys Sp. z o.o. Szczecin 3,5
5351 Oqema Sp. z o.o. Ozorków 3,5
5352 ENTC Dairy Solutions Sp. z o.o. Pasłęk 3,5
5353 Drabpol S.J. Mykanów 3,5
5354 HSH Chemie Sp. z o.o. Warszawa 3,5
5355 Stalserwis Chojnice S.A. Topole 3,5
5356 Houghton Polska Sp. z o.o. Kraków 3,5
5357 Zeus Packaging Poland Sp. z o.o. Poznań 3,5
5358 Unitron Sp. z o.o. Przeds. Usług, Handlu i Produkcji Różnej Świdnica 3,5
5359 Enatural Sp. z o.o. Oborniki 3,5
5360 ART-MOTO-SERVIS Józef i Krystyna Michałek S.J. Batorz Pierwszy 3,5
5361 Petrol M. Jastrzębski, J. Krawczyk, J. Marecik sp.j. Żegocina 3,5
5362 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Achimax Sp. z o.o. Nysa 3,5
5363 Exacta Sp. z o.o. Warszawa 3,5
5364 MAKDAR Maciej Krzemień Dariusz Ekiert S.J. Krosno 3,5
5365 OCEAN-TECH Sp. z o.o. Chwaszczyno 3,5
5366 Sap Renovation Sp. z o.o. Kalisz 3,5
5367 Tornos Technologies Poland sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 3,5
5368 Aeromax 2014 Sp. z o.o. Lublin 3,5
5369 Agrotop Kaczmarek Sp. z o.o. Niedźwiedź 3,5
5370 Nomak Sp. z o.o. Orzesze 3,5
5371 Sporting S.J. PPH Leszno 3,5
5372 A. Raymond Jablonec Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 3,5
5373 Diprocon Sp. z o.o. Warszawa 3,5
5374 D.P.S. Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Szczecin 3,5
5375 NMS-Novelty Medical Supply Sp. z o.o. Czekanów 3,5
5376 Top Zone Sp. z o.o. S.K. Warszawa 3,5
5377 Mieczysław Szczepański S.J. PPHU Oława 3,5
5378 Fire Family Sp. z o.o. Świdnica 3,5
5379 Beauty System Sp. z o.o. Wrocław 3,5
5380 Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. Łazy 3,5
5381 POLYPHARM S.A. Warszawa 3,5
5382 HTI BP Sp. z o.o. Warszawa S.K. Warszawa 3,5
5383 SABA POLSKA Sp. z o.o. Kostrzyn 3,5
5384 Belmeb Sp. z o.o. Izdebnik 3,5
5385 Supon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo – Techniczne Kielce 3,5
5386 ZYMETRIC Sp. z o.o. Marki 3,5
5387 Hurtownia Farmaceutyczna Mgr Farm. J. Bieńkowski S.J. Częstochowa 3,5
5388 Pol – Sver Sp. z o.o. Warszawa 3,5
5389 DOBKOWSKI PALIWA TOMASZ DOBKOWSKI Augustów 3,5
5390 Consalnet S.A. Niegosławice 3,5
5391 Jawal & M.R.Z. Murawiec S.J. Mrocza 3,5
5392 PROFARB Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 3,5
5393 Leviatan – Poligrafia Sp. z o.o. Bielsko-Biała 3,5
5394 Walter Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,5
5395 CEWAR Sp. z o.o. S.K. Lublin 3,5
5396 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Piekarz Sp. z o.o. Poznań 3,5
5397 Gandia Sp. z o.o. Strzelce Krajeńskie 3,5
5398 Sklepy Plusik D.J. Mirek S.J. Bielsko-Biała 3,5
5399 Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. Warszawa 3,5
5400 MEGABAJT Sp. z o.o. Warszawa 3,5
5401 Bth Elstar Sp. z o.o. Elbląg 3,5
5402 Powerstone Sp. z o.o. Poznań 3,5
5403 MEDIM Sp. z o.o. Piaseczno 3,5
5404 Stan Rol Bogusław Stankiewicz Jaświły 3,5
5405 Dexion Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,5
5406 BGH NETWORK S.A. Katowice 3,5
5407 I! Sp. z o.o. Kraków 3,5
5408 Amigo Zielnik Kurzawa sp.j. Kalisz 3,5
5409 Grupa Instalacyjno – Budowlana Eurodom Sp. z o.o. Warszawa 3,5
5410 Firma Handlowo Usługowa Tramp sp.j. Adamczyk Bagiński Kutno 3,5
5411 PPHU Wiplast Sp. z o.o. Syców 3,5
5412 KOPELIA Sp. z o.o. Słubice 3,5
5413 Merlo Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,5
5414 Apteka Centralna I. Szpytkowska, J. Skubiszewska sp.j. Miastko 3,5
5415 Pego Polska Sp. z o.o. Wrocław 3,5
5416 Tempur Sealy Polska Sp. z o.o. Wrocław 3,5
5417 Apteka CENTRUM Sp.J. Halina i Jakub Tokarz Limanowa 3,5
5418 HEFT S.J. Hurtowe Centrum Spawalnicze Warszawa 3,5
5419 Biuro Plus Janowscy Sp.J. Toruń 3,5
5420 Firma Handlowa KATPOL K. Chwałek i T. Chwałek S.J. Szczucin 3,5
5421 Technet Sp. z o.o. Radom 3,5
5422 Jaga Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,5
5423 Róża Sp. z o.o. Róża 3,5
5424 WARKA Sp. z o.o. Nowa Sól 3,5
5425 Apteka Osiedlowa Katarzyna Langowska, Krzysztof Borowski sp.j. Gdańsk 3,5
5426 KJM Soft Sp. z o.o. Olsztyn 3,5
5427 MG Stal Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 3,5
5428 Przedsiębiorstwo Obrotu Produktami Naftowymi Ropol S.J. Mikołów 3,5
5429 Evan – Poland Sp. z o.o. Warszawa 3,5
5430 Europress Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,5
5431 Bio-Agra Sp. z o.o. Domaszowice 3,5
5432 Skalar – Knieć Zbigniew sp.k. Lublin 3,5
5433 AXFLOW Sp. z o.o. Warszawa 3,5
5434 INTER – RABS Sp. z o.o. Wołomin 3,5
5435 Hurtownia Nowa Nowaczewscy Sp.J. Grójec 3,5
5436 Apteka Herbowa Ryszard, Robert, Jadwiga i Karolina Basara sp.j. Głogów 3,5
5437 Wojtal Sp. z o.o. Grodków 3,5
5438 Eximplus II Sp. z o.o. Rzeszów 3,5
5439 EF Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5440 VEFI EUROPA Sp. z o.o. Skierniewice 3,4
5441 Gravit Sp. z o.o. S.K. Lublin 3,4
5442 IVM Chemicals Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5443 Pierre Fabre Dermo – Cosmetique Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5444 Amefa Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5445 Bydgoska Spółdzielnia Spożywców w Bydgoszczy Bydgoszcz 3,4
5446 JACQUET POLSKA Sp. z o.o. Mysłowice 3,4
5447 Midas Pharma Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5448 Media Press Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5449 Markanda S.A. Białystok 3,4
5450 HOGER Sp. z o.o. Lubliniec 3,4
5451 Handel Opałem I Paliwami Tadeusz,Wojciech I Grzegorz Mierzwińscy S.J. Wysokie Mazowieckie 3,4
5452 DONAU TRADING CORP Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5453 Sdv Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5454 Kodak Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5455 IDEO GROUP Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5456 Murbet Gabrylewicz S.J. Ełk 3,4
5457 HORUS Sp. z o.o. Innowacyjne Materiały Przemysłowe Bydgoszcz 3,4
5458 EET Europarts Sp. z o.o. Gdańsk 3,4
5459 Inflight Service Poland Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5460 FC Farm Sp. z o.o. Gdańsk 3,4
5461 Apteka Pod Gwiazdą Janusz Lorfing sp.j. Leżajsk 3,4
5462 Vinity Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5463 Tan – Phat Sp. z o.o. Cedynia 3,4
5464 POLSSAJ Sukiennik i Wspólnicy S.J. Nowy Sącz 3,4
5465 DMT Packaging Sp. z o.o. Wrocław 3,4
5466 Guitel- Point M S.A. Lesznowola 3,4
5467 Medical Solution Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5468 Marinet Sp. z o.o. Gdynia 3,4
5469 Label Mars sp. j. Kraków 3,4
5470 S&S Poltrans Sp. z o.o. Dzierżoniów 3,4
5471 ATC RAVEN Sp. z o.o. Wasilków 3,4
5472 Cm International S.A. Wilczyce 3,4
5473 Rekord II Robert Sadowy Spółka Komandytowa Nienadówka 3,4
5474 Lucky Star Polska Sp. z o.o. Łódź 3,4
5475 Crown Polska Sp. z o.o. Siedlce 3,4
5476 Green Hills Sp. z o.o. Tczew 3,4
5477 Xanna Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5478 Mova Sp. z o.o. Wałcz 3,4
5479 Fable Sp. z o.o. Kiełczów 3,4
5480 Cemor Sp. z o.o. Gdańsk 3,4
5481 Banus Limited Sp. z o.o. Świebodzice 3,4
5482 Grafit Silesia Sp. z o.o. Sosnowiec 3,4
5483 Petrobos Sp. z o.o. Kielce 3,4
5484 ATOL Sp. z o.o. Lubsko 3,4
5485 BALTA Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 3,4
5486 Witt Sp. z o.o. Dobrodzień 3,4
5487 GCL Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5488 PH S.K. Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 3,4
5489 Dystrybucja Pro Sp. z o.o. Cholerzyn 3,4
5490 Projekcja Sp. z o.o. Wrocław 3,4
5491 Technika Biurowa Sp. z o.o. Leszno 3,4
5492 Zooplus Polska Sp. z o.o. Kraków 3,4
5493 Neskor Opakowania Sp. z o.o. Reguły 3,4
5494 Tadeo Trading Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5495 Via Cargo Technika Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5496 Alspaw Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 3,4
5497 SAS Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5498 Martis-Stilon S. A. Aleksandrów Łódzki 3,4
5499 UTC Fire & Security Sp. z o.o. Gdańsk 3,4
5500 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz S.K. Bydgoszcz 3,4
5501 Media Markt Polska Sp. z o.o. Lublin S.K. Warszawa 3,4
5502 Erca Wilmar Cosmetic Ingredients Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5503 Wik Sp. z o.o. Rybnik 3,4
5504 NIWEX Plus Sp. z o.o. Jarosław 3,4
5505 KTS PAPIER W. Dobroński i Ska S.J. Kalinówka 3,4
5506 Granit Części Zamienne Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sady 3,4
5507 M.S.U.C. Sp. z o.o. Kwidzyn 3,4
5508 INFORES POBO Sp. z o.o. S.K. Przemyśl 3,4
5509 Martez Sp. z o.o. Wrocław 3,4
5510 Treko Sp. z o.o. Poznań 3,4
5511 FENIKS S.J. PH Nowy Sącz 3,4
5512 KENT Polska Sp. z o.o. Mikołów 3,4
5513 Steamart Sp. z o.o. Luboń 3,4
5514 Hydro-Instal Zamość Sp. z o.o. Zamość 3,4
5515 Primavera Parfum Sp. z o.o. S.K. Warszawa 3,4
5516 Pronatura Sp. z o.o. Janów Lubelski 3,4
5517 Ado-Med Sp. z o.o. Świętochłowice 3,4
5518 EKOPAL Spółka Handlowo – Usługowa R. Batorski, A. Batorski Sp.J. Gródki 3,4
5519 Ahorst Sp. z o.o. Milanówek 3,4
5520 Tamar S.J. Września 3,4
5521 Pinakolada Sp. z o.o. Bełchatów 3,4
5522 Vector Systemy Higieniczne Sp. z o.o. Wrocław 3,4
5523 Golden Stone Sp. z o.o. sp.k. Czechowice-Dziedzice 3,4
5524 Mirapol Next Sp. z o.o. Gdów 3,4
5525 Eko-Kz Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 3,4
5526 Ditex Sp. z o.o. Dobroszyce 3,4
5527 DICAM Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5528 Mores Sp. z o.o. Żnin 3,4
5529 Farmline Sp. z o.o. Lubicz Górny 3,4
5530 ANWO J. i A. Dawid S.J. Lublin 3,4
5531 PASANIL Sp. z o.o. Gdańsk 3,4
5532 Juni-Farm E. Lasota i Wspólnicy. S.J. Radom 3,4
5533 Spanset Polska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Sp. z o.o. Balice 3,4
5534 E-Dywany 24 Sp. z o.o. Poznań 3,4
5535 Bto Sp. z o.o. Łódź 3,4
5536 Ziaja Farmacja Sp. z o.o. Poznań 3,4
5537 EGA Sp. z o.o. Nowa Wieś 3,4
5538 Agroltech Kuźma, Ogórkiewicz S.J. Wyrzeka 3,4
5539 Hipra Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5540 MWM Eko Sp. z o.o. Racibórz 3,4
5541 DCSS Sp. z o.o. S.K. Legionowo 3,4
5542 DMR Group Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5543 ROLLODIN Sp. z o.o. Mrągowo 3,4
5544 Francuskie Konsorcjum Techniki Przetwórstwa Rolno – Spożywczego Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5545 Optidata Sp. z o.o. Kraków 3,4
5546 Ratajczak & Ochnik Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5547 Moc Jakość Zysk Sp. z o.o. Nowizna 3,4
5548 Garets Sp. z o.o. Warszawa 3,4
5549 GEMI Sp. z o.o. Łaziska Górne 3,3
5550 Douglas Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5551 Biuro Techniczno – Handlowe BTH IMPORT – STAL Sp. z o.o. Kraków 3,3
5552 Volta Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5553 Univerpol sp. z o.o. Zakręt 3,3
5554 Media Markt Polska Sp. z o.o. Radom Spółka Komandytowa Warszawa 3,3
5555 Bezokularow.pl S.A. Gniezno 3,3
5556 MMC Hardmetal Poland Sp. z o.o. Wrocław 3,3
5557 Danisco Poland Sp. z o.o. Poznań 3,3
5558 VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. Konin 3,3
5559 Hardy Sp. z o.o. Grudziądz 3,3
5560 INVESTA Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 3,3
5561 CER – ROL Sp. z o.o. Mniszków 3,3
5562 Euro-Trade Sp. z o.o. sp.k. Kraków 3,3
5563 Smart Solution Sp. z o.o. Jankowice 3,3
5564 Pierre Fabre Medicament Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5565 Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5566 KAREL 2 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 3,3
5567 Mtl Lewandowski Dariusz, Kamiński Robert, Pitulski Piotr sp.j. Toruń 3,3
5568 Glopack Sp. z o.o. Lublin 3,3
5569 Zmetis Sp. z o.o. Koło 3,3
5570 Hovet – Zbigniew Siwiec Piotr Dardziński Sp. J. Lubartów 3,3
5571 ALFA Sp. z o.o. Wolbórz 3,3
5572 Ceramika Witoń J. Witoń S.J. Opole 3,3
5573 Sellneo Sp. z o.o. Gdańsk 3,3
5574 ELTCRAC SYSTEM Sp. z o.o. Kraków 3,3
5575 DIM S.J. FHU Kętrzyn 3,3
5576 Aces Projekt Sp. z o.o. Pabianice 3,3
5577 His-Pol Juniak S.J. Bronisze 3,3
5578 Firma Handlowa DOMAX – SERAFIN Sp.J. Kraków 3,3
5579 Netter Sp. z o.o. Lublin 3,3
5580 Przedsiębiorstwo Cezas Sp. z o.o. Zielona Góra 3,3
5581 Infonet G.Kogut, M.Szumowski sp.j. Zamość 3,3
5582 Olador Sp. z o.o. Ząbki 3,3
5583 Spółdzielnia Informatyk Szczecin 3,3
5584 Marco Systemy Budowlane Sp. z o.o. Żary 3,3
5585 Global Hardware Solutions Sp. z o.o. Toruń 3,3
5586 PAX Sp. z o.o. Solec Kujawski 3,3
5587 Noweko Sp. z o.o. Bielsko-Biała 3,3
5588 Lift Components Sp. z o.o. Piaseczno 3,3
5589 ESBE Hydronic Systems Sp. z o.o. Poznań 3,3
5590 De Tay Spółka Przemysłu Tekstylnego i Handlu Wewnętrznego i Zagranicznego Sp. z o.o. Jabłonowo 3,3
5591 Q 39 Sp. z o.o. Gdynia 3,3
5592 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Erkar Sp. z o.o. Malbork 3,3
5593 Amcor Europe Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5594 Bejouchka Kraków Sp. z o.o. Kraków 3,3
5595 FTS1 Sp. z o.o. Zielona Góra 3,3
5596 Lagmet Sp. z o.o. Preczów 3,3
5597 Heavenly Health Company Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 3,3
5598 PPHU DELTA Dzięciołowski S.J. Biczyce Dolne 3,3
5599 Drob Inter Sp. z o.o. Grzebienisko 3,3
5600 Simple Creative Products S.A. Warszawa 3,3
5601 YVES ROCHER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5602 BGW Sp. z o.o. Poznań 3,3
5603 ITECOM Sp. z o.o. Krotoszyn 3,3
5604 HELM POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5605 DEK Sp. z o.o. PHUP Kielce 3,3
5606 Auto-Eko-Gaz Maciejkowicz Elżbieta, Gancarczyk Iwona, Gancarczyk Władysław – S.J. Mysłowice 3,3
5607 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków II Spółka Komandytowa Warszawa 3,3
5608 Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Ruda Śląska 3,3
5609 PHPU ALKA RAFAŁ DEMIDOWICZ Warszawa 3,3
5610 Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5611 Laser-Atl Anna Lech, Tomasz Lech sp.j. Częstochowa 3,3
5612 BP TECHEM S.A. Warszawa 3,3
5613 Tuplex Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5614 POLPACK Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5615 Euroterm Sp. z o.o. S.K. Przemyśl 3,3
5616 PRO – MAR S.A. Poznań 3,3
5617 Idalia Ireneusz Wolak sp.j. Radom 3,3
5618 PW INTER-VAX Wacław Górny S.J. Żnin 3,3
5619 Agro Centrum M.Maćkowiak, D.Holka S.J. Krężoły 3,3
5620 Skibiński Sp. z o.o. Zambrów 3,3
5621 OKTAN-BG Józef Grzenkowicz, Ryszard Brzeski, Beata Brzeska, Hanna Grzenkowicz S.J. Nowa Dąbrowa 3,3
5622 Wadamed Sp. z o.o. S.K. Gdynia 3,3
5623 Logitech Poland Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5624 Olimpia Wizna Sp. z o.o. Wizna 3,3
5625 Warbis Sp. z o.o. Olsztyn 3,3
5626 Sombin Stanisław Tyrała Sp. J. Jelenia Góra 3,3
5627 Acerys Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5628 AFH Poland Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5629 Davos Sp. z o.o. Gdańsk 3,3
5630 SPS Group Sp. z o.o. Wrocław 3,3
5631 NKK System Nowak, Kukułka, Kornijasz S.J. Kraków 3,3
5632 Gal-Gaz Galewice Sp. z o.o. sp.k. Galewice 3,3
5633 APT Agora Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5634 Silent Trade Energy Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 3,3
5635 Italian Paper Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5636 Boca – Sport Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5637 KCC Sp. z o.o. Sopot 3,3
5638 Prestige Invest Sp. z o.o. Gdynia 3,3
5639 Dlapilota.pl Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5640 MKJ Jakóbisiak Sp.J. Wołomin 3,3
5641 Serwis Pomp Wysokociśnieniowych Huberjet Sp. z o.o. Tczew 3,3
5642 MPK Gaz S.J. Pomiechówek 3,3
5643 DTA – Technik Sp. z o.o. Bachorzew 3,3
5644 Bax Baumaschinen Polska Sp. z o.o. Suchy Las 3,3
5645 Chemicals Sp. z o.o. w likwidacji Zielona Góra 3,3
5646 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gabriel Jankowski Sp.j. Janowiec Wielkopolski 3,3
5647 Firma Handlowa Tech-Trade Sp. z o.o. Borkowo 3,3
5648 Kreator Sp. z o.o. Białystok 3,3
5649 Olan Sp. z o.o. Lublin 3,3
5650 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Jaw II S.J. Janusz Stachowicz Katowice 3,3
5651 Einstal East Sp. z o.o. Mikołów 3,3
5652 Nasze Zdrowie GL + Sp. z o.o. Poznań 3,3
5653 Interlex Sp. z o.o. Kraków 3,3
5654 Asus Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5655 Interelcom Sp. z o.o. Wrocław 3,3
5656 Dostawy-Węgla.pl Sp. z o.o. Warszawa 3,3
5657 Lanex Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 3,3
5658 Panagastro Sp. z o.o. Poznań 3,3
5659 Jeronimo Martins Polska S.A. Kostrzyn 3,2
5660 EKO-WITAL Sp. z o.o. Warszawa 3,2
5661 Nov – Weld Sp. z o.o. Miszewko 3,2
5662 Abbott Medical Sp. z o.o. Warszawa 3,2
5663 FHU ROLMET Kowalski Marek Frączek Zbigniew S.J. Kazimierza Wielka 3,2
5664 ARKAS Sp. z o.o. Jawor 3,2
5665 Dekoma Sp. z o.o. Zalasewo 3,2
5666 Nexio Management Sp. z o.o. Warszawa 3,2
5667 Professional Trade Company Sp. z o.o. Sławków 3,2
5668 Fast Oil Plus Sp. z o.o. S.K. Mława 3,2
5669 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Gdańsk IV sp.k. Warszawa 3,2
5670 Hurtownia Artchem Sikora & Lang S.J. Ustroń 3,2
5671 BOMAR 2 Marek Dziekan S.J. Kraków 3,2
5672 UNIVERSAL STAL Sp. z o.o. Gliwice 3,2
5673 WANZL Sp. z o.o. Nadarzyn 3,2
5674 UNIMAX S.A. Kielce 3,2
5675 Produs Shop Services Sp. z o.o. Sękocin Nowy 3,2
5676 Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe Z. Niziński Wyszków 3,2
5677 MARKSTAL Sp. z o.o. Swadzim 3,2
5678 CHS Sp. z o.o. S.K. Łódź 3,2
5679 Cefarm Śląski Sp. z o.o. Gdynia 3,2
5680 PBS Connect Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,2
5681 BH Jota Sp. z o.o. Janikowo 3,2
5682 NEWTECH ENGINEERING Sp. z o.o. Gliwice 3,2
5683 INGRAM MICRO Sp. z o.o. Warszawa 3,2
5684 Stalmax 2 Sp. z o.o. S.K. Gostynin 3,2
5685 Take Sp. z o.o. S.K. Katowice 3,2
5686 Hamond Sp. z o.o. Skarszewy 3,2
5687 Apteka Anna i Tomasz Przedniczek S.J. Kozienice 3,2
5688 Starline Sp. z o.o. Szczecin 3,2
5689 All Import Group Sp. z o.o. Warszawa 3,2
5690 Tedi Group Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 3,2
5691 Pronto Moda M2 Sp. z o.o. Wólka Kosowska 3,2
5692 KORRIDA Sp. z o.o. Limanowa 3,2
5693 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe EL – Team Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 3,2
5694 Zieleniak S.J. Wilkowice 3,2
5695 JUSTA ELEKTRON Sp. z o.o. Raszyn 3,2
5696 Fast Box Sp. z o.o. Braniewo 3,2
5697 Stacja Paliw Em-Ka sp.j. Józef Musiał,Tomasz Musiał Gdów 3,2
5698 Kab-Mar Skoczylas sp.j. Kraków 3,2
5699 BC STAL Sp. z o.o. Tychy 3,2
5700 Grejspol – Krak Sp. z o.o. Kraków 3,2
5701 Multa Sp. z o.o. Puck 3,2
5702 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Roel Szmidt i Miśta S.J. Marki 3,2
5703 LINEGAL CHEMICALS Sp. z o.o. Warszawa 3,2
5704 Becker Antriebe Sp. z o.o. Pabianice 3,2
5705 Lenartt Sp. z o.o. Pęgów 3,2
5706 Linea – Decor Sp. z o.o. Mrągowo 3,2
5707 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Siedlcach Siedlce 3,2
5708 Urban Sp. z o.o. Jarosław 3,2
5709 La Franco – Polonaise D’Imort-Export Sp. z o.o. Kębłowo 3,2
5710 Pharm Point Sp. z o.o. Gdańsk 3,2
5711 Molteni Farmaceutici Polska Sp. z o.o. Kraków 3,2
5712 OLKOP Hurtownia Olejów i Paliw Gabriel Kropkowski Kowalewo Pomorskie 3,2
5713 ZEHNDER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 3,2
5714 MEIBES Sp. z o.o. Przeds. z udziałem zagranicznym Leszno 3,2
5715 Immergas Polska sp. z o.o. Łódź 3,2
5716 PHU WAMEX Sp. z o.o. Wola Rzędzińska 3,2
5717 Media Markt Polska Sp. z o.o. Toruń Spółka Komandytowa Warszawa 3,2
5718 Esotiq & Henderson S.A. Gdańsk 3,2
5719 FROG MS DELKO Sp. z o.o. Kraków 3,2
5720 MDS Sp. z o.o. Potęgowo 3,2
5721 KARBON 2 Sp. z o.o. Katowice 3,2
5722 Purac Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,2
5723 MEDEST DUO Sp. z o.o. S.K. Kutno 3,2
5724 AMM Sp. z o.o. S.K. Biała Podlaska 3,2
5725 Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak S.J. Śmigiel 3,2
5726 BEA Beleza Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 3,2
5727 SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW w Bochni Bochnia 3,2
5728 Iturri Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 3,2
5729 Towarzystwo Gospodarcze SAMBOR S.A. Tczew 3,2
5730 Jurgen Armack Sp. z o.o. Piła 3,2
5731 Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. Solec Kujawski 3,2
5732 Najechalski, Osińska-Najechalska Hakona sp.j. Płońsk 3,2
5733 Zakład Produkcyjno Usługowy Rotor Sp. z o.o. Elbląg 3,2
5734 Digel Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,2
5735 K 3 System Sp. z o.o. Warszawa 3,2
5736 Inspirion Polska Sp. z o.o. Trzebnica 3,2
5737 New Age Welding Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 3,2
5738 Kropa Sp. z o.o. Szałsza 3,2
5739 Havel Composites PL Sp. z o.o. Cieszyn 3,2
5740 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARKOPOL Sp. z o.o. Lublin 3,2
5741 Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Farmer J.K.R.W. Musiał sp.j. Skalbmierz 3,2
5742 TARANKO Sp. z o.o. Gdańsk 3,2
5743 PH-U MEBLEX D. Jesiołowska, A. Zimoląg S.J. Rzeszów 3,2
5744 Borma Sp. z o.o. Starogard Gdański 3,2
5745 Sapir Polska Sp. z o.o. Janki 3,2
5746 Berest Sp. z o.o. Białystok 3,2
5747 Legi Polska Sp. z o.o. Karolina 3,2
5748 Ferring Pharmaceuticals Poland Sp. z o.o. Warszawa 3,2
5749 AUSTROWAREN POLSKA Sp. z o.o. Piaseczno 3,2
5750 DOM HANDLOWY „MODEL” K.R.M.R KUCHARCZYK SPÓŁKA JAWNA Katowice 3,2
5751 Stacja Paliw Radziejowice Rekord Nieruchomości Sp. z o.o. I Spółka, sp.k. Warszawa 3,2
5752 MK Petrol Sp. z o.o. Warszawa 3,2
5753 Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. Katowice 3,2
5754 Gurur Tekstil Polska Sp. z o.o. Łódź 3,2
5755 Adalto Sp. z o.o. Dąbrowa 3,2
5756 Frapo Sp. z o.o. Konin 3,2
5757 Complex Pack Service Sp. z o.o. Łódź 3,2
5758 BM Sp. z o.o. Sękocin Nowy 3,2
5759 Stacja Paliw GALON Woźniak, Jarzyna, Urbaniak S.J. Jarocin 3,2
5760 Bimex-Michelin Wasilewski I Wspólnicy S.J. Włocławek 3,2
5761 Extra Punkt Gralak, Wadas S.J. Włocławek 3,2
5762 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Niciejewscy sp.j. Chojnice 3,2
5763 Fast Oil Gadomski Choroś sp.j. Mława 3,2
5764 Togo Sp. z o.o. Złocieniec 3,2
5765 Octapharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 3,2
5766 Apteka Małgorzata S.J. Bielsko-Biała 3,2
5767 Safic Alcan Polska sp. z o.o. Warszawa 3,2
5768 Amtradex Sp. z o.o. Łomża 3,2
5769 Przedsiębiorstwo Zagraniczne Panepol Sp. z o.o. Przeźmierowo 3,2
5770 Tares Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 3,2
5771 SALES Sp. z o.o. Żory 3,2
5772 Assmann Distribution Sp. z o.o. Wrocław 3,2
5773 Pegas Sp. z o.o. Wrocław 3,2
5774 Stacja Paliw Kami Maria Kapa, Stanisław Kapa S.J. Żabno 3,2
5775 Apteka Nowa Sp. z o.o. Słubice 3,2
5776 Tik – Soft Sp. z o.o. Warszawa 3,2
5777 Przedsiębiorstwo EDISON – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – S.J. Katowice 3,2
5778 MDT Wadowski S.K.A. Warszawa 3,2
5779 Klimas Sp. z o.o. Kuźnica Kiedrzyńska 3,1
5780 Ekoinstal Holding Sp. z o.o. S.K. Katowice 3,1
5781 GPCO Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 3,1
5782 Eco-Stal Sp. z o.o. Katowice 3,1
5783 FERGUSON Sp. z o.o. Poznań 3,1
5784 Budmar Sp. z o.o. Międzychód 3,1
5785 METZŁOM Ligęza S. J. Słupsk 3,1
5786 Plus sp.j. Jurkiewicz i Syn Zaścianki 3,1
5787 ROBOD S.A. Gdańsk 3,1
5788 CFI World S.A. Robakowo 3,1
5789 CERMAG Sp. z o.o. Wrocław 3,1
5790 HANPIK Sp. z o.o. Kielce 3,1
5791 Przedsiębiorstwo Transportowo – Sprzętowe Transbud- Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 3,1
5792 ELGRYF Sp. z o.o. Gryfino 3,1
5793 Lux-Motor Oil A. Nieścior, J. Nieścior Sp. J. Pułtusk 3,1
5794 HORTIMEX Plus Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Konin 3,1
5795 INS-EL Sp. z o. o. S. K. Łódź 3,1
5796 Grupa Uchacz S.A. sp.j. Tymbark 3,1
5797 COLOR TRADING Sp. z o.o. Warszawa 3,1
5798 Im Plus – Ilona i Andrzej Soleccy sp.j. Łódź 3,1
5799 KS Sport M. Kujawa, M. Krawczyk S.J. Malbork 3,1
5800 Hurtownia Rolno-Ogrodnicza INAGRI Sp. z o.o. Sieradz 3,1
5801 Oxygen Informationtechnology Sp. z o.o. Warszawa 3,1
5802 Przedsiębiorstwo Handlowe Jaroszuk sp.j. Radzyń Podlaski 3,1
5803 GRAND Sp. z o.o. Lublin 3,1
5804 Sportina Sp. z o.o. Warszawa 3,1
5805 Propet Recycling Podlaski Tomczak S.J. Rawicz 3,1
5806 Pati i Maks Danuta i Przemysław Chocieszyńscy sp.j. Poznań 3,1
5807 AP 2 Sp. z o.o. S.K. Sierakowice 3,1
5808 Lifestyle Cosmetics Sp. z o.o. Gdańsk 3,1
5809 Interforum Pharma Sp. z o.o. Kraków 3,1
5810 Elwi Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 3,1
5811 IMTREX S.J. Gliwice 3,1
5812 Indoor Group Ltd Sp. z o.o. Iława 3,1
5813 Lusia Pieniak, Gawryszewska Sp.J. Warszawa 3,1
5814 Interower Sp. z o.o. Opole 3,1
5815 MANITOU POLSKA Sp. z o.o. Sękocin Stary 3,1
5816 Transbud – Sanok S.J. Sanok 3,1
5817 Autokolor-Ukleja Sp. z o.o. sp.k. Nowa Wieś Ujska 3,1
5818 F.H.U. Budmat Tokarczyk I Wspólnicy sp. j. Roztoka Ryterska 3,1
5819 Kom-Eco Sp. z o.o. Swarzędz 3,1
5820 Anda Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 3,1
5821 Bodymania Sp. z o.o. sp.k. Tychy 3,1
5822 Texko Poland Sp. z o.o. Wólka Kosowska 3,1
5823 F. H. AL Sp. J. Lucyna Wajda Brodnica 3,1
5824 Arhelan Sp. z o.o. S.K. Bielsk Podlaski 3,1
5825 COBI S.A. Warszawa 3,1
5826 Dmg Mori Polska Sp. z o.o. Pleszew 3,1
5827 Samtel Sp. z o.o. sp.k. Tarnobrzeg 3,1
5828 Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,1
5829 Esco – Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,1
5830 Molex Ces Ee Sp. z o.o. Rokitki 3,1
5831 MASTERMEDIA Cioczek i Wójciak S.J. Lublin 3,1
5832 CP Trade Tarnów Sp. z o.o. Tarnów 3,1
5833 Pferd Vsm sp. z o.o. Kostrzyn 3,1
5834 GROSS Wazia S.J. Łódź 3,1
5835 Evora sp. z o.o. Sulęcin 3,1
5836 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe i Produkcyjne Trans – Bud Sp. z o.o. Włoszczowa 3,1
5837 Pramet Sp. z o.o. Sosnowiec 3,1
5838 4Players Sp. z o.o. Jelenia Góra 3,1
5839 Firma Maltom Smyk W. sp. j. Tomaszów Mazowiecki 3,1
5840 Ronomed Sp. z o.o. S.K. Wrocław 3,1
5841 Armandia Ejsmont, Iłendo sp.j. Białystok 3,1
5842 Mofflo Sp. z o.o. Warszawa 3,1
5843 Tesan PHU Andrzej Maciejowski i Wspólnicy sp.j. Świdnica 3,1
5844 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Opkom Sp. z o.o. Opole 3,1
5845 Hydrobud-Przeworsk Sp. z o.o. Przeworsk 3,1
5846 Magra Kojro i Wspólnicy Sp. J. Warszawa 3,1
5847 ANTRA Sp. z o.o. Ruda Śląska 3,1
5848 Intechnowa Sp. z o.o. Mikołów 3,1
5849 MH Gdy Sp. z o.o. S.K. Leszno 3,1
5850 Comer Sp. z o.o. S.K. Swadzim 3,1
5851 BIUREX Sp. z o.o. Kielce 3,1
5852 Zakład Handlowo-Usługowy Eldoom Cinal – Klocek S.J. Cieszyn 3,1
5853 Dig Świtała sp. z o.o. Łaziska 3,1
5854 Meblostyl-Eko Sp. z o.o. Zielona Góra 3,1
5855 Kolwicz Sp. z o.o. Gdańsk 3,1
5856 Hydromat Sp. z o.o. Góra Kalwaria 3,1
5857 Ameba Recykling Sp. z o.o. Biskupice 3,1
5858 Carrick Polska Sp. z o.o. Lublin 3,1
5859 Apteka Tęcza Cichowska Małgorzata, Maruchacz Jerzy sp.j. Mrągowo 3,1
5860 A i I Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 3,1
5861 Global Sp. z o.o. Wilków 3,1
5862 SPEDBUD Roman Falkowski, Ireneusz Wojciechowski S.J. Inowrocław 3,1
5863 Intergrafix Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 3,1
5864 Domar S.A. – Wielkopolska Spółka Handlowo-Usługowa Poznań 3,1
5865 BORELAS Sp. z o.o. Choszczno 3,1
5866 CYTRA Sp. z o.o. Świdnica 3,1
5867 KFB Sp. z o.o. Warszawa 3,1
5868 Centrum Produktów Naftowych Kruszyk i S-Ka sp. j. Jarocin 3,1
5869 Agro – Mal Jan Pokrywka i Wspólnicy S.J. Lubaczów 3,1
5870 Aptom System Sp. z o.o. Warszawa 3,1
5871 Reality Sp. z o.o. Włocławek 3,1
5872 PW OL-GAZ Sp. z o.o. Włocławek 3,1
5873 Na Zhao Sp. z o.o. Wólka Kosowska 3,1
5874 Firma Handlowa Pigwa J.Mucha I Wspólnicy S.J. Katowice 3,0
5875 Firma Handlowa JOL-MET Jolanta Grabowska Płoniawy-Bramura 3,0
5876 Center-Mebel Sp. z o.o. S.K. Łomża 3,0
5877 ESALES Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Katowice 3,0
5878 Naprzód Logistyka Sp. z o.o. Kraków 3,0
5879 Lux S.J. FHU Sokołów Podlaski 3,0
5880 Mercator Medical S.A. Kraków 3,0
5881 Briju Surowce Briju Secur Sp. z o.o. S.K. Gniezno 3,0
5882 TRACOM Sp. z o.o. PHT Mrągowo 3,0
5883 M&M Polska Sp. z o.o. Golęczewo 3,0
5884 Kupsch Sp. z o.o. Roztoka 3,0
5885 Cetbud Sp. z o.o. Złotoryja 3,0
5886 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Węglobud W.Zawrocka, B.Zawrocki, P.Zawrocki sp.j. Budzisław Kościelny 3,0
5887 Inwestar Sp. z o.o. S.K. Niemcz 3,0
5888 GTE System Sp. z o.o. Katowice 3,0
5889 IBSA Poland Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5890 Zakład Zaopatrzenia i Usług Dla Rolnictwa Brembor Zdzisław, Sroczyński Eugeniusz sp. j. Stare Bojanowo 3,0
5891 Sedona Joanna Jędrzejczak i Wspólnicy Sp.J. Poznań 3,0
5892 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców We Wronkach Wronki 3,0
5893 Ovako Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5894 TEC Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5895 Bil-Zel S.J. PPHU Budziszewice 3,0
5896 P H U Merico-Lewandowscy sp. j. Chynów 3,0
5897 Bechtle Direct Polska Sp. z o.o. Wrocław 3,0
5898 BIURO-PLUS L.A. Koptyra S.J. Stalowa Wola 3,0
5899 Konica Minolta Business Solution Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5900 TJX Poland Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5901 Lublindis Polska Sp. z o.o. Lublin 3,0
5902 SCM GROUP Polska Sp. z o.o. Suchy Las 3,0
5903 Handel Usługi Arkadiusz Głowacki Olsztyn 3,0
5904 DCG S.A. Warszawa 3,0
5905 Druga Apteka ZDROWIT Sp. z o.o. Piekary Śląskie 3,0
5906 MKJ Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Olsztyn 3,0
5907 Bowim – Podkarpacie Sp. z o.o. Rzeszów 3,0
5908 Atlas Copco Polska Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5909 Jarton Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5910 Sklep Wielobranżowy KORAL A. Z. Kaleta S.J. Kraków 3,0
5911 Fine Expol Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5912 Thulium Sp. z o.o. Kraków 3,0
5913 Comercial Quimica Masso S.A. Oddział w Polsce Warszawa 3,0
5914 System Serwis Sp. z o.o. Poznań 3,0
5915 Otto Bock Polska Sp. z o.o. Poznań 3,0
5916 Artosis Sp. z o.o. Poznań 3,0
5917 ACER Sp. z o.o. Katowice 3,0
5918 Jablomexim Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5919 GERFLOR POLSKA Sp. z o.o. Poznań 3,0
5920 X-Blue Sp. z o.o. Nysa 3,0
5921 Multibrand24 Sp. z o.o. Olsztyn 3,0
5922 Mark-Rol Marek Piniarski sp.j. Bydgoszcz 3,0
5923 Termeco Tchórzewscy S.J. Lublin 3,0
5924 Pias – Kan Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5925 Bella – Handel Sp. z o.o. Toruń 3,0
5926 J&M Bracia Małkiewicz sp. j. Zielona Góra 3,0
5927 Tigret Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5928 Storage Partners Sp. z o.o. Poznań 3,0
5929 KT Inox Sp. z o.o. Kielce 3,0
5930 Confexim I Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5931 TTK Sp. z o.o. Gliwice 3,0
5932 ASKO – TECH Sp. z o.o. Szczecin 3,0
5933 Meditrans Sp. z o.o. SP.K. Kielce 3,0
5934 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kielce Spółka Komandytowa Warszawa 3,0
5935 Atip Ludwiniak Tadeusz, Wójcik Ireneusz sp.j. Sulejówek 3,0
5936 DHT K. Nowak S.J. Warszawa 3,0
5937 Hurtowet Pawlisiak, Haława sp. j. Święciechowa 3,0
5938 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Oktan Stanisław Bednarz Kamień 3,0
5939 Horex S.J. A. i E. Horoszkiewicz Gubin 3,0
5940 Eurax Plus Pawlicki, Głochowiak sp.j. Psarskie 3,0
5941 HENDI Polska sp. z o.o. Gądki 3,0
5942 Med – Interplast Sp. z o.o. Białystok 3,0
5943 DUPONT POLAND Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5944 Stacja Paliw Krupińscy S.J. Międzyborów 3,0
5945 Edimari Edyta Wiśniewska-Szymańska i Wspólnicy S.J. Konin 3,0
5946 Mikulski EB Sp. z o.o. S.K. Kraków 3,0
5947 Carwar S.J. Ostrów Mazowiecka 3,0
5948 DC Druckchemie Polska Sp. z o.o. Gniezno 3,0
5949 KBH Sp. z o.o. Krasnystaw 3,0
5950 Witafarma Sp. z o.o. Szczecin 3,0
5951 S.T.M. Systemy i Technologie Mechaniczne Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5952 N&W Global Vending Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5953 Ridex Sp. z o.o. sp.k. Poznań 3,0
5954 AFS PEGASUS Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5955 Estropol Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5956 Gdański Gabinet Numizmatyczny Sp. z o.o. Gdańsk 3,0
5957 Ngroup Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5958 GM System Integracja Systemów Inżynierskiech Sp. z o.o. Wrocław 3,0
5959 Mateus Ltd Sp. z o.o. Kraków 3,0
5960 RADOMIX S.J. Hurtownia Papieru Bracia Radomscy Szarlejka 3,0
5961 Aleris Aluminum Poland Sp. z o.o. Katowice 3,0
5962 Bakra Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 3,0
5963 Ca Technologies Sp. z o.o. Warszawa 3,0
5964 Cullinan Arkadiusz Michałeczko Sp.K. Szczecin 3,0
5965 LOGIN Sp. z o.o Katowice 3,0
5966 Mpl Energy Sp. z o.o. Gliwice 3,0

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownie handlowe.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2015-2016,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2016 roku,

3. Zysk netto w latach 2015 i 2016 wyższy niż 1 tys. zł.

4. Kapitał własny w latach 2015 i 2016 wyższy niż 1 tys. zł.