To jest przykładowe powiadomienie, można tutaj coś zareklamować, pokazać, itp.

Czytaj więcej Zamknij

Brylanty Polskiej Gospodarki 2018 Branży Handlowej

Spośród 51 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w styczniu 2019 r. zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2018 uzyskały 3764 firmy branży handlowej, bo ich wartość rynkowa wyniosła więcej niż 10 mln zł.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez jedenaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie informacji podanych  przez wywiadownie handlowe.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył wartość rynkową firm na koniec marca 2017 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Uproszczona metodologia liczenia wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najcenniejszych firm w Polsce – Brylantów Polskiej Gospodarki 2018.

Firmy wymienione w poniższym  rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2018 publicznie na wszystkich nośnikach.

 Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2018 oraz  dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Prosimy więc nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2018, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Brylanty Polskiej Gospodarki 2018 Branży Handlowej
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w marcu 2017 r.  w mln zł
1 Jeronimo Martins Polska S.A. Kostrzyn 17589
2 Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o. Łódź 9884
3 CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6993
4 LPP S.A. Gdańsk 4405
5 BP Europa SE Spółka Europejska Oddział w Polsce Kraków 4386
6 Auchan Polska Sp. z o.o. Piaseczno 3724
7 Dino Polska S.A. Krotoszyn 3370
8 Węglokoks S.A. Katowice 3323
9 Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. Toruń 3034
10 Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. S.K. Wrocław 2903
11 PEPCO POLAND Sp. z o.o. Poznań 2569
12 CIECH S.A. Warszawa 2503
13 Henkel Polska Sp. z o.o. Warszawa 2201
14 Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 2133
15 BARLINEK S.A. Kielce 2082
16 LEROY-MERLIN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1962
17 IKEA RETAIL Sp. z o.o. Janki 1957
18 RECKITT BENCKISER (Poland) S.A. Nowy Dwór Mazowiecki 1939
19 SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o. Warszawa 1850
20 EUROCASH S.A. Komorniki 1834
21 Lotos Paliwa Sp. z o.o. Gdańsk 1706
22 Shell Polska Sp. z o.o. Warszawa 1630
23 Agata S.A. Katowice 1626
24 L ‚OREAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 1505
25 APART Sp. z o.o. Suchy Las 1396
26 Polski Holding Obronny Sp. z o.o. Warszawa 1393
27 Terg S.A. Złotów 1363
28 EURO – NET Sp. z o.o. Warszawa 1345
29 PUH CHEMIROL Sp. z o.o. Mogilno 1222
30 Pelion S.A. Łódź 1221
31 Transgourmet Polska Sp. z o.o. Poznań 1178
32 Merkury Market Sp. z o.o. sp.k. Krosno 1166
33 CCC S.A. Polkowice 1087
34 H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o. Warszawa 1061
35 BAYER Sp. z o.o. Warszawa 1028
36 Thyssenkrupp Materials Poland S.A. Toruń 977
37 SYNTOM Sp. z o.o. S.K. Warszawa 969
38 Royal Canin Dystrybucja Sp. z o.o. Niepołomice 952
39 BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 935
40 Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Płock 916
41 MARTES SPORT Sp. z o.o. Bielsko-Biała 902
42 GASPOL S.A. Warszawa 889
43 AB S.A. Magnice 840
44 3M POLAND Sp. z o.o. Kajetany 815
45 KOLPORTER Sp. z o.o. S.K. Kielce 804
46 Orlen Paliwa Sp. z o.o. Widełka 766
47 New Yorker Polska Sp. z o.o. Poznań 746
48 Raw-Pol Stefański S.J. Rawa Mazowiecka 746
49 Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. S.K. Lesznowola 744
50 MENNICA POLSKA OD 1766 SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 724
51 Stora Enso Narew Sp. z o.o. Ostrołęka 718
52 Konsorcjum Stali S.A. Zawiercie 702
53 DEICHMANN – OBUWIE Sp. z o.o. Wrocław 691
54 Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Łódź 671
55 Zara Polska Sp. z o.o. Warszawa 663
56 AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 660
57 BLUM POLSKA Sp. z o.o. Jasin 651
58 CIRCLE K POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 646
59 Farmacol S. A. Katowice 635
60 GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE Sp. z o.o. Poznań 604
61 Firma Handlowa DAVIS Kazimierz Hanusiak Bielsko-Biała 598
62 Fresenius Medical Care Polska S.A. Poznań 592
63 Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. Warszawa 592
64 Nesperta Sp. z o.o. Luboń 580
65 Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. Warszawa 578
66 BASF Polska Sp. z o.o. Warszawa 568
67 OTCF S.A. Wieliczka 544
68 Rockwell Automation Sp. z o.o. Warszawa 537
69 Procter And Gamble DS Polska Sp. z o.o. Warszawa 525
70 DECATHLON Sp. z o.o. Warszawa 520
71 NOVA TRADING S.A. Toruń 514
72 VISION EXPRESS SP Sp. z o.o. Warszawa 509
73 Vistula Group S.A. Kraków 488
74 MAKITA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 485
75 Siemens Healthcare Sp. z o.o. Warszawa 484
76 ORLEN ASFALT Sp. z o.o. Płock 474
77 EWE Energia sp. z o.o. Międzyrzecz 474
78 Siemens Sp. z o.o. Warszawa 470
79 BBK S.A. Kowale 468
80 ACP PHARMA S.A. Toruń 465
81 Eobuwie.pl S.A. Zielona Góra 462
82 BEKO S.A. Warszawa 451
83 BONPRIX Sp. z o.o. Łódź 450
84 DAJAR Sp. z o.o. Koszalin 442
85 LG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 430
86 TOYA S.A. Wrocław 424
87 TJX Poland Sp. z o.o. Warszawa 410
88 Sawex S.A. Warszawa 409
89 UNIMOT S.A. Zawadzkie 405
90 Onico S.A. Warszawa 405
91 Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. Warszawa 404
92 GSK SERVICES Sp. z o.o. Poznań 394
93 Pfizer Trading Polska Sp. z o.o. Warszawa 393
94 Essity Poland Sp. z o.o. Warszawa 393
95 Firma Księgarska Olesiejuk Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 387
96 Tesla Recycling Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Mazowiecki 386
97 W. Kruk S.A. Kraków 386
98 SLOVNAFT – POLSKA S.A. Kraków 380
99 TARMAX Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 380
100 Monnari Trade S.A. Łódź 372
101 ABC Data S.A. Warszawa 365
102 Natur – Produkt Zdrovit Sp. z o.o. Warszawa 355
103 BUDMAT Bogdan Więcek Płock 346
104 SEPHORA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 340
105 Yes Biżuteria S.A. Poznań 339
106 ANDREAS STIHL Sp. z o.o. Sady 332
107 ROCHE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 332
108 Skamex Sp. z o.o. S.K. Łódź 328
109 Procter & Gamble Polska Sp. z o.o. Warszawa 321
110 P P H Legs Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 321
111 Wittchen S.A. Palmiry 307
112 GRUPA TOPEX Sp. z o.o. S.K. Warszawa 304
113 Douglas Polska Sp. z o.o. Warszawa 303
114 Eurofirany B. B. Choczyńscy S. J. Żywiec 299
115 Biuro Techniczno – Handlowe BTH IMPORT – STAL Sp. z o.o. Kraków 291
116 YARA Poland Sp. z o.o. Szczecin 289
117 Bowa International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotkowo 287
118 ADIDAS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 286
119 ARGIP Sp. z o.o. Poznań 286
120 Navo Orbico Sp. z o.o. Warszawa 284
121 Ciechtrading S.A. Warszawa 283
122 Kanlux S.A. Radzionków 282
123 LINDAB Sp. z o.o. Wieruchów 278
124 BOWIM S.A. Sosnowiec 276
125 INVESTA Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 274
126 VERACOMP S.A. Kraków 274
127 STALPROFIL S.A. Dąbrowa Górnicza 274
128 AKZO Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o. Warszawa 273
129 KAEM Sp. z o.o. S.K. Baranowo 262
130 Urtica Sp. z o.o. Wrocław 258
131 Industrial Division Sp. z o.o. Wrocław 257
132 BOEHRINGER INGELHEIM Sp. z o.o. Warszawa 254
133 RYWAL-RHC Sp. z o.o. Warszawa 251
134 SOFRALUX Sp. z o.o. Warszawa 250
135 MEDIVET S.A. Śrem 250
136 USP Zdrowie Sp. z o.o. Warszawa 246
137 GLENCORE POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 246
138 Zibi S.A. Warszawa 245
139 Jungheinrich Polska Sp. z o.o. Bronisze 245
140 DAGMA Sp. z o.o. Katowice 244
141 GTV Poland Sp. z o.o. S.K. Pruszków 243
142 Trumpf Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 242
143 Sarantis Polska S.A. Piaseczno 242
144 MGI POLSKA Sp. z o.o. Swadzim 241
145 Solumus S.A. Spółka Komandytowo – Akcyjna Płock 240
146 KARCHER Sp. z o.o. Kraków 240
147 Przedsiębiorstwo Handlowo-Spedycyjne Petek Rupik I Tarnówka S. J. Zabrze 237
148 AS 24 POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 236
149 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe ELMAT S.A. Jaryszki 233
150 A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 228
151 KRKA – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 225
152 FAGRON Sp. z o.o. Kraków 223
153 Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. Warszawa 222
154 De Longhi Polska Sp. z o.o. Warszawa 221
155 PPH STANDARD Sp. z o.o. Lublin 221
156 PHILIPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 221
157 KOMPUTRONIK S.A. Poznań 219
158 S.I.C. Sp. z o.o. Łódź 218
159 INGRAM MICRO Sp. z o.o. Warszawa 218
160 VORWERK POLSKA Sp. z o.o. S.K. Wrocław 217
161 PROFIX Sp. z o.o. Warszawa 213
162 PPHU i Obrotu Surowcami Wtórnymi Karmil S.J. Poznań 211
163 DELL Sp. z o.o. Warszawa 211
164 Oktan Energy & V/L Service Sp. z o.o. Warszawa 211
165 Chemetall Polska Sp. z o.o. Warszawa 210
166 KONIMPEX Sp. z o.o. Konin 209
167 POSNET POLSKA S.A. Warszawa 209
168 Manta S.A. Warszawa 209
169 FLINT Group Polska Sp. z o.o. Konstantynów 208
170 WAGO ELWAG Sp. z o.o. Wrocław 207
171 Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 206
172 Mag Krak Sp. z o.o. Kraków 206
173 EDC Poterek Sp.J. Ożarów Mazowiecki 205
174 Ashland Specialties Poland Sp. z o.o. Warszawa 205
175 PROMAR Sp. z o.o. P P H Łomianki 204
176 Polmax S.A. S.K.A. Świebodzin 202
177 PROMAG S.A. Poznań 201
178 ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 201
179 Paczóski Zbigniew Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TOPAZ Sokołów Podlaski 201
180 SUN CHEMICAL Sp. z o.o. Marki 200
181 Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o. Warszawa 200
182 MAXSTAL Sp. z o.o. Kraków 199
183 Briju Surowce Briju Secur Sp. z o.o. S.K. Gniezno 198
184 Valvoline Poland Sp. z o.o. Warszawa 197
185 Cosmo Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 196
186 CENEGA S.A. Warszawa 196
187 Gabona Grzegorz Hryciuk Radziejowice 195
188 Optifarma Sp. z o.o. S.K. Wolica 193
189 TOTAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 192
190 NAVIMOR INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 188
191 MYLAN EPD Sp. z o.o. Warszawa 188
192 Fibrain Sp. z o.o. Zaczernie 188
193 Stolarz Lempert S.K. Baranów 187
194 O-I Sprzedaż i Dystrybucja Polska Sp. z o.o. Jarosław 186
195 AMPOL-MEROL Sp. z o.o. Wąbrzeźno 185
196 JOINCO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 185
197 P.P-U-H. Perfexim Ltd Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 185
198 Atlas Copco Polska Sp. z o.o. Warszawa 185
199 Mattel Poland Sp. z o.o. Warszawa 184
200 Ośrodek Badawczo – Produkcyjny Politechniki Łódzkiej ICHEM Sp. z o.o. Łódź 184
201 OKTAN Brzeski, Grzenkowicz S.J. Słupsk 184
202 General Electric Company Polska Sp. z o.o. Warszawa 183
203 Enamor Sp. z o.o. Gdynia 182
204 X-Kom Sp. z o.o. Częstochowa 181
205 TXM S.A. Andrychów 181
206 GEMI Sp. z o.o. Łaziska Górne 180
207 VBH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 180
208 Infocam Sp. z o.o. S.K. Warszawa 179
209 Pandora Jewelry Cee Sp. z o.o. Warszawa 179
210 TIM S.A. Wrocław 178
211 Syngenta Polska Sp. z o.o. Warszawa 178
212 CDRL S.A. Pianowo 178
213 Josera Polska Sp. z o.o. Paproć 177
214 FESTO Sp. z o.o. Janki 177
215 Naturhouse Sp. z o.o. Łódź 175
216 Polimex.net Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 175
217 Egida IT Solutions Sp. z o.o. Warszawa 175
218 Moris Sp. z o.o. Tychy 175
219 Homag Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 175
220 TOM2 Sp. z o.o. Szczecin 173
221 Arrow ECS Sp. z o.o. Kraków 173
222 Xerox Polska Sp. z o.o. Warszawa 172
223 Kares Trade Sp. z o.o. Warszawa 172
224 Firma Handlowa Geko Grzegorz Kowalczyk Kietlin 171
225 BOSCH REXROTH Sp. z o.o. Wrocław 170
226 Mercator Medical S.A. Kraków 170
227 Tuplex Sp. z o.o. Warszawa 170
228 Polstar Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 169
229 Tabapol Tarnówka S.J. Zabrze 168
230 HYDAC Sp. z o.o. Mikołów 167
231 SUMI AGRO Poland Sp. z o.o. Warszawa 167
232 DOW POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 167
233 Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o. Gdańsk 166
234 Klimas Sp. z o.o. Kuźnica Kiedrzyńska 166
235 Ekoinstal Holding Sp. z o.o. S.K. Katowice 165
236 VOITH TURBO Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 165
237 BIMEX – BOLLHOFF Sp. z o.o. Krzemienica 164
238 Sandvik Polska Sp. z o.o. Warszawa 163
239 Ochnik S.A. Garwolin 162
240 Adler International Sp. z o.o. S.K. Łańcut 162
241 Suek Polska Sp. z o.o. Gdańsk 161
242 BSK RETURN S.A. Zawiercie 160
243 Lapp Kabel Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 160
244 Pearson Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 159
245 Finnair S.A. Oddział w Polsce Warszawa 158
246 MERIDA Sp. z o.o. Wrocław 158
247 DOZ S.A. DIRECT S.K. Łódź 157
248 FLUGGER Sp. z o.o. Gdańsk 157
249 Arc-Interiors Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 156
250 IMCD – Polska Sp. z o.o. Warszawa 155
251 Orbis Kontrakty Sp. z o.o. Warszawa 154
252 ROLMEX S.A. Warszawa 153
253 Amgen Sp. z o.o. Warszawa 153
254 Bradas Sp. z o.o. S.K. Olesno 151
255 METALEXPORT – S Sp. z o.o. Warszawa 151
256 Polbilding Sp. z o.o. S.K. Warszawa 151
257 Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o. Warszawa 151
258 HURTAP S.A. Łęczyca 150
259 FPG Sp. z o.o. Warszawa 150
260 FERRO S.A. Skawina 149
261 Estee Lauder Poland Sp. z o.o. Warszawa 149
262 PRIMULATOR Sp. z o.o. Łódź 148
263 Gilead Sciences Poland Sp. z o.o. Warszawa 148
264 Alfa Sigma Polska Sp. z o.o. Warszawa 147
265 DOHLER POLSKA Sp. z o.o. Kozietuły Nowe 146
266 Soley Areca Sp. z o.o. Sp. k. Sulików 145
267 MERCUS LOGISTYKA Sp. z o.o. Polkowice 145
268 METALL-EXPRES Sp. z o.o. Rzeszów 144
269 HYDROSOLAR Sp. z o.o. MAŁOPOLSKA S.K. Kraków 144
270 BRAWO Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 143
271 Venezia Oganowska Nachiło sp.j. Warszawa 143
272 STOKROTKA Sp. z o.o. Lublin 142
273 MULTIVAC Sp. z o.o. Natalin 142
274 MERCK Sp. z o.o. Warszawa 142
275 Roche Diabetes Care Polska Sp. z o.o. Warszawa 142
276 BERGERAT MONNOYEUR Sp. z o.o. Izabelin-Dziekanówek 142
277 STOKVIS TAPES POLSKA Sp. z o.o. Kowale 142
278 LAGARDERE TRAVEL RETAIL Sp. z o.o. Warszawa 141
279 Diebold Nixdorf Sp. z o.o. Warszawa 141
280 RITTAL Sp. z o.o. Warszawa 141
281 Shimano Polska Sp. z o.o. Żerniki 140
282 OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 140
283 Batory Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 140
284 Optimum Anna Złotnicka-Plucińska, Wojciech Pluciński sp.j. Resko 139
285 Parker Hannifin Sales Poland Sp. z o.o. Warszawa 139
286 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import, Jacek Bińczyk, Wojciech Bińczyk sp. j. Radom 138
287 LEGO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 138
288 Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o. Świdnica 137
289 LS Asmet Sp. z o.o. S. K. A. Reguły 137
290 Bytom S.A. Kraków 137
291 KONIG STAHL Sp. z o.o. Warszawa 136
292 Konica Minolta Business Solution Polska Sp. z o.o. Warszawa 136
293 Sdv Polska Sp. z o.o. Warszawa 136
294 Florentyna Sp. z o.o. Korzkwy 135
295 FHP-VILEDA Sp. z o.o. Warszawa 135
296 BAXTER Polska Sp. z o.o. Warszawa 134
297 Mas Sp. z o.o. Mikołów 134
298 Urgent R. Szczęsny, M. Więźniak S.J. Skępe 133
299 OIL Transfer Investment Sp. z o.o. Suwałki 133
300 Lisec Polska Sp. z o.o. Jawczyce 133
301 AGRO – EFEKT Sp. z o.o. P H P Słupia pod Bralinem 133
302 Juki Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 133
303 OSADKOWSKI – CEBULSKI Sp. z o.o. Legnica 133
304 UCB PHARMA Sp. z o.o. Warszawa 133
305 Biorafineria Lubstów Sp. z o.o. Lubstów 133
306 TEVA Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o. Warszawa 132
307 Norpol Sp. z o.o. Goleniów 132
308 Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Spółka Komandytowa Poznań 132
309 NAC Sp. z o.o. Raszyn 131
310 MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o. Warszawa 131
311 BAMAR – POL S.J. Opole 131
312 Klima-Therm Sp. z o.o. S.K. Warszawa 131
313 Tp – Link Polska Sp. z o.o. Duchnice 131
314 GRODNO S.A. Michałów-Grabina 131
315 ŚWIAT TELEFONÓW Maria Głowacka Warszawa 131
316 KAZAR FOOTWEAR Sp. z o.o. Przemyśl 131
317 AES S.A. Grupa SBS Jasło 129
318 Lark Europe S.A. Warszawa 128
319 DACPOL Sp. z o.o. Piaseczno 128
320 ABBVIE Sp. z o.o. Warszawa 127
321 G-U Polska Sp. z o.o. Poznań 127
322 Novatek Polska Sp. z o.o. Kraków 126
323 LYRECO POLSKA S.A. Sokołów 126
324 Astellas Pharma Sp. z o.o. Warszawa 126
325 Expondo Polska Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 126
326 Albis Polska Sp. z o.o. Poznań 126
327 Nordson Polska Sp. z o.o. Warszawa 126
328 ES – SYSTEM S.A. Kraków 125
329 Helikon-Tex Sp. z o.o. Wrocław 125
330 Madejski S.J. Kraków 125
331 Huta Pokój S.A. Ruda Śląska 125
332 Silcare Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 125
333 Extradach Sp. z o.o. S.K. Szczecin 125
334 Jelux Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mikołów 125
335 Venture Industries Sp. z o.o. Kiełpin 125
336 GALICJA Sp. z o.o. Brzeźnica 124
337 Domex Kuśnierek Sp.j. Rydzyna 124
338 Vive Textile Recycling Sp. z o.o. Kielce 123
339 Donauchem Polska Sp. z o.o. Rokietnica 123
340 Przedsiębiorstwo AMS Sp. z o.o. Jagodnik 123
341 INPOL-PAPIER Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 123
342 Komtur Polska Sp. z o.o. Warszawa 123
343 Baltic Company Sp. z o.o. Warszawa 122
344 ASMET Sp. z o.o. S.K. Reguły 122
345 Colgate – Palmolive (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 122
346 ISOURCE S.A. Warszawa 122
347 SSAB Poland Sp. z o.o. Żórawina 122
348 Święty Wojciech Dom Medialny Sp. z o.o. Poznań 121
349 WDX S.A. Warszawa 120
350 ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 120
351 Instalbud Janosz Sp. z o.o. Pszczyna 119
352 NEONET S.A. Wrocław 119
353 Audio Klan Janusz Prządka Sp. j. Warszawa 118
354 High Technology Machines Sp. z o.o. Gliwice 118
355 NTT SYSTEM S.A. Zakręt 118
356 Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 118
357 Esperanza S.J. Poterek Ożarów Mazowiecki 117
358 ACTIV PACHOLCZYK TOMASZ Wrocław 117
359 Somfy Sp. z o.o. Warszawa 117
360 Helukabel Polska Sp. z o.o. Radziejowice 117
361 Louis Vuitton Polska Sp. z o.o. Warszawa 116
362 FH ELEKTRET S.J. Stanisław i Jacek Bieda, Agata Mól Limanowa 116
363 Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. Warszawa 116
364 Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o. Warszawa 116
365 Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 115
366 Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. Sp.K. Sępólno Krajeńskie 115
367 Riela Polska Sp. z o.o. Kartoszyno 115
368 Grupa Czh S.A. Katowice 114
369 Lewiatan Kielce Sp. z o.o. Kielce 114
370 Atut Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Rakoniewice 114
371 Claas Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 114
372 ALINOX Sp. z o.o. Mysłowice 114
373 BIOMERIEUX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 114
374 Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. Jaktorów 114
375 Węglokoks Energia Sp. z o.o. Katowice 113
376 ACERINOX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 112
377 Nordmann, Rassmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 112
378 APR Sp. z o.o. Warszawa 112
379 Lennox Polska Sp. z o.o. Warszawa 112
380 ELEKTRO – SPARK Sp. z o.o. Lublin 110
381 ITP S.A. Warszawa 110
382 H.B. CRAB S.J. Stacja Paliw Zając Adam, Bąk Paweł, Piestrak Krzysztof Rybnik 109
383 KATPOL Wajcowicz i Wspólnicy S. J. Lubin 109
384 Saginomiya Europe Sp. z o.o. Warszawa 109
385 BIZEA Sp. z o.o. Tomice 109
386 AMIX S. J. Konik & Bietkał Białystok 108
387 TOM Sp. z o.o. Szczecin 108
388 Wojciech Wójcik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zof – Stal Tychy 107
389 WILO POLSKA Sp. z o.o. Lesznowola 107
390 Liebherr – Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 107
391 Berlin – Chemie Menarini Polska Sp. z o.o. Warszawa 107
392 DOW Agrosciences Polska Sp. z o.o. Warszawa 106
393 Bayleg Andrzej Woźnica i Wspólnicy sp. j. Ziemnice 106
394 SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o. Warszawa 106
395 Galicja Tomaszek Sp. z o.o. Łańcut 106
396 Micros S.J. W. Kędra i J. Lic Kraków 106
397 Ewmaj Jędrzejczyk i S.J. Chynów 106
398 Multistal i Lohmann Sp. z o.o. Poznań 105
399 Baza Paliw Sp. z o.o. Zielona Góra 105
400 ANWIM S. A. Warszawa 105
401 Axpol Trading Sp. z o.o. S.K. Złotniki 105
402 WURTH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 104
403 Skaltex – Kaczmarek, Błaszczyk S.J. Nowe Skalmierzyce 104
404 CONNECTOR.PL Sp. z o.o. S.K. Niepruszewo 104
405 NICE – POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 104
406 PROF-MET-KOL Sp. z o.o. Warszawa 104
407 Smak i Zdrowie Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 104
408 Zatoka Sp. z o.o. S.K.A. Starogard Gdański 104
409 Polit-Elektronik Sp. z o.o. S.K. Warszawa 104
410 Orbico Salon Professional Sp. z o.o. Warszawa 104
411 Ravi Sp. z o.o. Brzeźnica 104
412 East-Pol Sp. z o.o. Kraków 103
413 Azmet Radom Sp. z o.o. sp.k. Radom 103
414 Phoenix Contact Sp. z o.o. Wrocław 103
415 Pfizer Polska Sp. z o.o. Warszawa 103
416 B.M. Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 103
417 SPUTNIK Tomasz Pastwa Starogard Gdański 103
418 P.P.H.U. BETA Paweł Kopacz Wąwał 102
419 Domowe Sanatorium – Zimnoch, S.J. Białystok 102
420 PCE Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 102
421 Bufab Poland Sp. z o.o. Gdańsk 102
422 Ankol Sp. z o.o. Chorzelów 102
423 Saturn Planet Sp. z o.o. Warszawa I Sp. Komandytowa Warszawa 102
424 HALMAR A. Mysior, W. Gąsiorski Sp. Komandytowa Stalowa Wola 102
425 TASTA ARMATURA Sp. z o.o. Stalowa Wola 101
426 GALON – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 101
427 Metal Team Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rzeszów 101
428 Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. Łazy 101
429 Bebio Sp. z o.o. Warszawa 101
430 NIKE Poland Sp. z o.o. Warszawa 101
431 SICK Sp. z o.o. Warszawa 100
432 Polska Sieć Handlowa NASZ – SKLEP S.A. Warszawa 100
433 PREMA S.A. Warszawa 100
434 PPH Galfarm Sp. z o.o. Kraków 100
435 Grabikowski – Grabikowska PPHU INEX S.J. Giżycko 100
436 Bartex Sp. z o.o. Płoskinia 100
437 FHU ROLMET Kowalski Marek Frączek Zbigniew S.J. Kazimierza Wielka 100
438 EXCELLENT S.A. Podłęże 99
439 PLATINET S.A. Kraków 99
440 PH AGRO – TERS Edward Solak i Stanisław Solak S.J. Chełm 99
441 Kramp Sp. z o.o. Modła Królewska 99
442 Par. Bakuła sp. j. Gdańsk 98
443 ALTOM Sp. z o.o. S.K. Gniezno 98
444 PGD Polska Sp. z o.o. Poznań 98
445 DELKO S.A. Śrem 98
446 CARL ZEISS Sp. z o.o. Poznań 98
447 SOLGAR POLSKA Sp. z o. o. Warszawa 98
448 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Białymstoku Białystok 97
449 OKTAN B i R Brzescy S.J. Miechucino 97
450 Stacja Sprzedaży Paliw Eko-Tank Zbigniew Piekut I Józef Bryszewski sp.j. Słubice 97
451 MARGO Sp. z o.o. S.K. Toruń 97
452 Stryker Polska Sp. z o.o. Warszawa 96
453 Metro Andrzej Lipka i Wspólnicy sp. j. Łazy 96
454 PHU WĘGLOHUT S.J. Ewa Hoppe-Polak, Grzegorz Polak Rybnik 96
455 DUPONT POLAND Sp. z o.o. Warszawa 96
456 Unimet Sp. z o.o. Rzeszów 96
457 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 Spółka Komandytowa Warszawa 96
458 SEVROLL SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 95
459 Chore – Time Europe Sp. z o.o. Strykowo 95
460 WIRTGEN Polska Sp. z o.o. Poznań 95
461 Jarmag Sp. z o.o. Lublin 95
462 Promet Sp. z o.o. Grudziądz 94
463 CORTLAND Sp. z o.o. Poznań 94
464 AUTO – PLAST PRODUKT S.A. Września 94
465 Calz Polska Sp. z o.o. Warszawa 94
466 GSK Commercial Sp. z o.o. Warszawa 94
467 Naturell Polska S.A. Kraków 93
468 Topus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 93
469 Kwadrat Sp. z o.o. Zabrze 93
470 Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. Brzoza 93
471 Wojnarowscy Sp. z o.o. Katowice 93
472 Fado Sp. z o.o. w Organizacji sp.j. Kraków 93
473 Filip i S-ka Dromader S.J. Łódź 92
474 Hydro ZNPHS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 92
475 Euro-Trade Sp. z o.o. sp.k. Kraków 92
476 Orlen Aviation Sp. z o.o. Warszawa 92
477 KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o. Bronisze 92
478 COMESA Polska Sp. z o.o. Warszawa 92
479 RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 92
480 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Wagner-Service P.S.W. Wilczek sp.j. Świętochłowice 92
481 Firma TANK S.J. W. Konczalski M. Konczalski Toruń 92
482 BECTON DICKINSON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 92
483 E Plus M Sp. z o.o. Łoziska 92
484 Media Markt Polska Sp. z o.o. Szczecin Spółka Komandytowa Warszawa 92
485 CEFARM – KRAKÓW S.A. Przedsiębiorstwo Zaoptarzenia Farmaceutycznego Kraków 92
486 GERLACH S.A. Drzewica 91
487 PHU Omega Sp. z o.o. sp.k. Świebodzin 91
488 NYNAS Sp. z o.o. Szczecin 91
489 CRODA Poland Sp. z o.o. Kraków 91
490 Elekta Sp. z o.o. Warszawa 91
491 Newell Poland Sp. z o.o. Poznań 91
492 Golden Rose Sp. z o.o. Łódź 91
493 RAVET Sp. z o.o. Wrocław 91
494 PERSCHMANN Sp. z o.o. Poznań 90
495 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Centro-Chem Hanna Borkowska, Dariusz Mandziuk S.J. Turka 90
496 Sanico Electronics Polska Sp. z o.o. Marki 90
497 Firma Handlowa JAWRO Jacek Wroniecki Ostrzeszów 90
498 Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o. Stobno 90
499 KFD Sp. z o.o. Warszawa 90
500 Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. Młochów 90
501 ARGO S.A. Gdańsk 90
502 Lotos Air Bp Polska Sp. z o.o. Gdańsk 89
503 DEANTE ANTCZAK S.J. Łódź 89
504 PARTNER TELE.COM Sp. z o.o. S.K. Kraków 89
505 Severstal Distribution Sp. z o.o. Sosnowiec 89
506 Media Markt Polska Sp. z o.o. Białystok Spółka Komandytowa Warszawa 89
507 ALBECO Sp. z o.o. Plewiska 89
508 Sirowa Poland Sp. z o.o. Warszawa 89
509 PRO-WET S.J. Koszalin 89
510 Teknika S.A. Warszawa 89
511 KWITNĄCA Sp. z o.o. Warszawa 88
512 OLKOP Hurtownia Olejów i Paliw Gabriel Kropkowski Kowalewo Pomorskie 88
513 DLF Sp. z o.o. Gdynia 88
514 Ateneum Sp. z o.o. S.K. Kraków 88
515 Murbet Gabrylewicz S.J. Ełk 87
516 Canpol Art&Smart Sp. z o.o. sp.k. Poznań 87
517 Kuchinox Polska Sp. z o.o. sp.k. Łódź 87
518 Abbott Medical Sp. z o.o. Warszawa 87
519 KORPORACJA KGL S.A. Mościska 87
520 OEX S.A. Warszawa 86
521 Kwant S.J. Dąbrowa Tarnowska 86
522 Kar-Tel Sp. z o.o. S.K. Gliwice 86
523 ORIFLAME POLAND Sp. z o.o. Warszawa 86
524 Jula Poland Sp. z o.o. Warszawa 86
525 Maem Sp. z o.o. Kraków 86
526 HUTTENES – ALBERTUS POLSKA Sp. z o.o. Lublin 86
527 JASPER Sp. z o.o. Kraków 85
528 Best Coffee Systems Sp. z o.o. Wrocław 85
529 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Dolny Śląsk S.K. Stanowice 85
530 CEFARM Białystok S.A. Białystok 85
531 Firma PCH Christos Papanaum Zgorzelec 85
532 Firma BEHRENDT – Grupa SBS Marian Behrendt Brodnica 85
533 Triumph International (Polska) Sp. z o. o. Warszawa 85
534 Zaltech Polska Sp. z o.o. Rzeszów 85
535 Petrax Sp. z o.o. Warszawa 85
536 Jorge Fireworks Sp. z o.o. S.K. Czerwieńsk 85
537 Dmg Mori Polska Sp. z o.o. Pleszew 84
538 Dedra – Exim Sp. z o.o. Pruszków 84
539 Esotiq & Henderson S.A. Gdańsk 84
540 Hama Polska Sp. z o.o. Robakowo 84
541 TALEX S.A. Poznań 84
542 Comparex Poland Sp. z o.o. Warszawa 84
543 E-R2 Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 84
544 Sułowski Grzegorz York Hurtownia Radom 84
545 METALZBYT Sp. z o.o. Gdańsk 84
546 Omnires Sp. z o.o. Warszawa 84
547 Impall Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 83
548 RECTUS POLSKA Sp. z o.o. Gumna 83
549 Firma Handlowo-Usługowa Łukasik Stanisław Łukasik S.J. Zielonki 83
550 AJS Parts Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 83
551 J&S ENERGY S.A. Warszawa 82
552 Astra Sp. z o.o. Wrocław 82
553 SAD Sp. z o.o. Warszawa 82
554 Cefarm Śląski Sp. z o.o. Gdynia 82
555 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Alkor Jacek Wołk i Jerzy Szott sp.j. Przemyśl 82
556 Karen Dariusz Czerniak S.J. Racibórz 82
557 Allergan Sp. z o.o. Warszawa 82
558 Tryumf Sp. z o.o. Stalowa Wola 82
559 HILTI (POLAND) Sp. z o.o. Warszawa 82
560 3D Sp. z o.o. Lublin 82
561 UNIMAX S.A. Kielce 81
562 Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. sp.k. Sułkowice 81
563 Em & Em M. Pietrucha M. Deptuła sp.j. Warszawa 81
564 Kadefarm Sp. z o.o. Sierosław 81
565 PH Polder i Rajder Derkacz S.J. Sieradz 80
566 Emtor Sp. z o.o. Toruń 80
567 Bialchem Group Sp. z o.o. Białystok 80
568 Przedsiębiorstwo Handlowe Agroskład Sp. J. Włodzimierz Jabłoński, Jacek Kaczuba Józefin 80
569 LEMAR R.L.E. Leśniak S.J. Nowe Brzesko 80
570 Beta Polska Sp. z o.o. Skarbimierzyce 80
571 N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne Głogów 80
572 SAS Sp. z o.o. Stęszew 79
573 Dakoma Sp. z o.o. Wiązowna 79
574 Harting Polska Sp. z o.o. Wrocław 79
575 P P H U El-Kag Zelek i Wspólnicy S.J. Kraków 79
576 Panmar Czekańska Szmyd sp. j. Krosno 79
577 TW METALS POLSKA Sp. z o.o. Rzeszów 79
578 Popioły Przemysłowe Sp. z o.o. Opole 79
579 AGROMASZ Sp. z o.o. PHU Rzekuń 79
580 Koree Sp. z o.o. Reguły 79
581 Bristol – Myers Squibb Polska Sp. z o.o. Warszawa 79
582 PHU WAMEX Sp. z o.o. Wola Rzędzińska 78
583 CTC CLATRONIC Sp. z o.o. Opole 78
584 GTI Sp. z o.o. Warszawa 78
585 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Opal Irena Puławska, Roman Puławski Sp. J. Hajnówka 78
586 Respol Export – Import Sp. z o.o. Warszawa 78
587 MASTERMEDIA Cioczek i Wójciak S.J. Lublin 78
588 Pryzmat Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 78
589 Falken Trade Polska Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 77
590 Fargotex Sp. z o.o. Łomża 77
591 Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. Warszawa 77
592 Eko – Instal R.Chabowski sp.j. Bydgoszcz 77
593 Osadkowski S.A. Bierutów 77
594 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Tawol M.bajek, C.bajek, D.piegza Sp. j. Chęciny 77
595 Abplanalp Sp. z o.o. Warszawa 77
596 Diversey Polska Sp. z o.o. Warszawa 77
597 Transbud Piotr Nowak, Jerzy Magosiewicz S.J. Reda 77
598 Celgene Sp. z o.o. Warszawa 77
599 Partydeco Sp. z o.o. S.K. Szczecin 77
600 EGIS Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 76
601 Imso Sp. z o.o. Koszalin 76
602 TSC Sp. z o.o. Warszawa 76
603 Watis Sp. z o.o. Strzałkowo 76
604 Michalczyk i Prokop Sp. z o.o. Łódź 76
605 Megmar Logistics & Consulting Sp. z o.o. Kutno 76
606 PPHU Elektrometal Krawczyk, Wilk, Zwolińscy S.J. Zabrze 76
607 Aereco Wentylacja Sp. z o.o. Warszawa 76
608 Biuro Handlowe Ruda Sp. z o.o. S.K. Katowice 75
609 WIALAN Langer i Wiatr S.J. Tarnów 75
610 Martis-Stilon S. A. Aleksandrów Łódzki 75
611 KACZMAREK ELECTRIC S.A. Wolsztyn 75
612 EBRO TRADE Sp. z o.o. Warszawa 75
613 Tomton Polska Sp. z o.o. Warszawa 74
614 ARGENTA MIKROBIOLOGIA Sp. z o.o. S.K. Poznań 74
615 LOB Master Key Sp. z o.o. Leszno 74
616 NEUMO – POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 74
617 BACKALDRIN Polska Sp. z o.o. Warszawa 74
618 Euroterm Sp. z o.o. S.K. Przemyśl 74
619 CHESPA Sp. z o.o. Krapkowice 74
620 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zachęta Zbigniew Kaleta, Adam Kaleta sp.j. Kraków 74
621 INTERSTAL S.A. Kraków 74
622 ARBURG POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 74
623 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa II S.K. Warszawa 74
624 PHPU SEMEX Fertacz, Huszno S.J. Częstochowa 73
625 RIVER Jacek Bator S. J. Kraków 73
626 LAMINOPOL Sp. z o.o. Słupsk 73
627 Delta Optical G. Matosek H. Matosek S.J. Nowe Osiny 73
628 KARBON 2 Sp. z o.o. Katowice 73
629 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Stanlab sp.j. P.Mączka, K.Bryda Lublin 73
630 FLORA Sp. z o.o. Praszka 73
631 HAGER POLO Sp. z o.o. Tychy 72
632 HURTOSTAL Wyroby Metalowe i Metale Kolorowe Sp. z o.o. Bydgoszcz 72
633 Ursapharm Poland Sp. z o.o. Łomianki 72
634 Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe Z. Niziński Wyszków 72
635 Kodak Polska Sp. z o.o. Warszawa 72
636 SPIRAX SARCO Sp. z o.o. Warszawa 72
637 Assa Abloy Poland Sp. z o.o. Warszawa 72
638 ASPLEX Sp. z o.o. Wrocław 72
639 Forte – Nowoczesne Protezowanie Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Zielona Góra 72
640 SERVIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 72
641 BIALMED Sp. z o.o. Biała Piska 72
642 PAN DRAGON Sp. z o.o. Gdańsk 72
643 Callisto Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 72
644 Farmer Raniś – Zmyślony S.J. Fabianów 71
645 Berling S.A. Warszawa 71
646 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Mat-Bud Sp. z o.o. S.K. Zławieś Wielka 71
647 Servier Polska Services Sp. z o.o. Warszawa 71
648 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa III S.K. Warszawa 71
649 Mikulski Eb Sp. z o.o. Kraków 71
650 Ziko Apteka Sp. z o.o. Kraków 71
651 Cordes Polen Sp. z o.o. Mogilno 71
652 Port 2000 Marcinkiewicz S.J. Zielona Góra 70
653 PHU BOMI Michalina Kołcz Przemyśl 70
654 INS-EL Sp. z o. o. S. K. Łódź 70
655 Jaxon Sp. z o.o. Skórzewo 70
656 Bydgoska Spółdzielnia Spożywców w Bydgoszczy Bydgoszcz 70
657 WARSAW GAS TRADING Sp. z o.o. Warszawa 70
658 Atlantic Marine Sp. z o.o. sp.k. Augustów 70
659 ENSTO POL Sp. z o.o. Straszyn 70
660 PHUP GNIEZNO Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp-ka Komandytowa Gniezno 70
661 TlC Łożyska Sławomir Tenderenda, Edward Lesiński,Tomasz Paweł Cudny sp. j. Warszawa 70
662 CHR. Hansen Poland Sp. z o.o. Czosnów 70
663 AD-SYSTEM Sp. z o.o. Kraków 70
664 Novo S.A. Tychy 70
665 Cda Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 69
666 Canon Polska Sp. z o.o. Warszawa 69
667 Masters Sp. z o.o. Straszyn 69
668 TRACOM Sp. z o.o. PHT Mrągowo 69
669 POL-OIL-CORPORATION Sp. z o.o. Stanisławowo 69
670 BARENTZ Sp. z o.o. Warszawa 69
671 JBS Kisielewski Turos Kisielewski S.J. Gdańsk 69
672 Elhurt Sp. z o.o. Warszawa 69
673 GLOB-TERMINAL Sp. z o.o. Białystok 68
674 HALMAR Sp. z o.o. Stalowa Wola 68
675 Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe Bobrek S.J. J. Małek, B. Macianty Dąbrowa Górnicza 68
676 Spectrum Brands Poland Sp. z o.o. Warszawa 68
677 PLAST TEAM POLAND Sp. z o.o. Słupsk 68
678 Théa Polska Sp. z o.o. Warszawa 68
679 Sarton Sp. z o.o. Zielona Góra 68
680 VIACON POLSKA – Sp. z o.o. Rydzyna 68
681 Interma Trade S.A. Gniezno 68
682 Katowicki Węgiel Sp. z o.o. Katowice 68
683 NEXEO SOLUTIONS POLAND SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 68
684 Engel Polska Sp. z o.o. Warszawa 68
685 Lenze Polska Sp. z o.o. Katowice 68
686 Schiessl Polska Sp. z o.o. Warszawa 68
687 Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 67
688 POLTRA Sp. z o.o. Stalowa Wola 67
689 Navimor International Com Sp. z o.o. Sopot 67
690 Protektor S.A. Lublin 67
691 JSD Polska Sp. z o.o. Warszawa 67
692 Pierre Fabre Medicament Polska Sp. z o.o. Warszawa 67
693 Falco Mazurkiewicz i Wspólnicy sp.j. Olsztyn 67
694 INS-EL S.J. Paweł Zdanowski, Izabela Gębicka-Zdanowska Łódź 67
695 Larix, Janusz Pieła – Spółka Jawna Bielsko-Biała 67
696 TERUMO BCT POLSKA Sp. z o.o. Katowice 67
697 Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. Warszawa 67
698 Hurtownia Elektryk Sp. z o.o. S.K. Ełk 67
699 Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex Sp. z o.o. Lublin 66
700 Kondor Sp. z o.o. Łódź 66
701 Toptextil Sp. z o.o. Kraków 66
702 Sünkel C.U.E. Sp. z o.o. Brójce 66
703 Cortina Poland Sp. z o.o. S.K. Katowice 66
704 Radiometer Sp. z o.o. Warszawa 66
705 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Górny Śląsk S.K. Przyszowice 66
706 Corab Sp. z o.o. Olsztyn 66
707 Amocarat S.A. Czaniec 66
708 2N – Everpol Sp. z o.o. Warszawa 65
709 TELKO-POLAND Sp. z o.o. Warszawa 65
710 P.P.H.U. J.R.T.W.M. – KRAWCZYK – S.J. Otwock 65
711 Floraland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Stanisławów Pierwszy 65
712 Wikan Kanert S.J. Katowice 65
713 App Sp. z o.o. Września 65
714 Groupon Sp. z o.o. Warszawa 65
715 Sato Polska Sp. z o.o. Wrocław 65
716 Ibcol Sp. z o.o. Warszawa 65
717 Rail-Mil Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 65
718 ELTE GPS Sp. z o.o. Kraków 65
719 Logis Med Sp. z o.o. Kraków 65
720 Mcalpine Polska Krysiak -S. J. Karpin 65
721 Taurus SEA Power Sp. z o.o. Dziewięć Włók 65
722 ProCardia Medical Sp. z o.o. Warszawa 64
723 CSI B.Marzec, B.Marzec, A.Zasucha S.J. Kraków 64
724 Tabal Sp. z o.o. Lublin 64
725 EURO SKLEP S.A. Bielsko-Biała 64
726 Design Sp. z o.o. Głuchołazy 64
727 AHLERS – POLAND Sp. z o.o. Opole 64
728 AUMA Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 64
729 Auto Centrum Dębowscy Sp.J. Siedlce 64
730 Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna DREWMET Wacław Pajda, Józefa Pajda Sp.J. Mogilany 64
731 HP INC Polska Sp. z o.o. Warszawa 64
732 Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o. Tychy 64
733 Centrum Motoryzacji P. Czyżycki S.J. Gnojnik 63
734 Ehrle Sp. z o.o. Warzymice 63
735 METTLER – TOLEDO Sp. z o.o. Warszawa 63
736 Spółdzielnia STW w Bolesławcu Bolesławiec 63
737 PHU JAN Jan Burkat Dobczyce 63
738 PEKA Sp. z o.o. Jasin 63
739 ARCO S.J. Katowice 63
740 Baltic Spares Services Sp. z o.o. Gdańsk 63
741 Stalgast Sp. z o.o. Warszawa 63
742 HANSGROHE Sp. z o.o. Warszawa 63
743 EBM PAPST POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 63
744 CT CREATIVE TEAM S.A. Warszawa 63
745 VECTOR Sp. z o.o. Gdynia 63
746 BIC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 62
747 Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o. Piaseczno 62
748 Xbest.Pl Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 62
749 Timac Agro Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 62
750 Salus International Sp. z o.o. Katowice 62
751 Bipromasz Bipron Trading S.A. Warszawa 62
752 TEKSTYLIA Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grochowski Robert Brzozowska Teresa S.J. Nadolice Wielkie 62
753 FORCH-POLSKA Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 62
754 AGED Sp. z o.o. Pruszków 61
755 MODECOM S.A. Stara Iwiczna 61
756 Wienkra Sp. z o.o. Kraków 61
757 Euro Vinyl Sp. z o.o. Macierzysz 61
758 Krahn Chemie Polska Sp. z o.o. Poznań 61
759 Skłodowski S.J. Zaręby Kościelne 61
760 Dipol Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp. j. Kraków 61
761 MARBA – SPORT MARCIN MOCARSKI Miszewko 61
762 Biopoint S.J. Stawiguda 61
763 PHOENIX PHARMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 61
764 PUH SZUPEX Dystrybucja Farmaceutyczna Jan Szupina, Piotr Szupina S.J. Żywiec 61
765 Artex II Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Milanówek 61
766 Mtl Lewandowski Dariusz, Kamiński Robert, Pitulski Piotr sp.j. Toruń 61
767 Fackelmann Polska Sp. z o.o. Tomice 61
768 Flowcrete Polska Sp. z o.o. Warszawa 61
769 Zacisze S.A. Warszawa 61
770 Freeway OMT Sp. z o.o. Dopiewiec 61
771 Beauty Gallery Sp. z o.o. Łódź 61
772 Luxottica Poland Sp. z o.o. Kraków 61
773 Deltafan Sp. z o.o. S.K. Brzeźnica 61
774 Matrix Media Sp. z o.o. Suchy Las 60
775 PPHU Rolbud S.J. Ciechanów 60
776 Ecowater Systems Poland Sp. z o.o. Poznań 60
777 BORT – WIMAR S.J. Grodków 60
778 Wafelek Supermarkety Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 60
779 P.P.H.U. MENPOL Krzysztof Mencel Słubice 60
780 PC Print S.J. Warszawa 60
781 Eco Logistyka Sp. z o.o. Opole 60
782 MIRALEX Sp. z o.o. Piła 60
783 SMT Scharf Polska Sp. z o.o. Tychy 60
784 Iscar-Poland sp. z o.o. Katowice 60
785 SPOŁEM Tarnowska Spółdzielnia Spożywców Tarnów 60
786 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe STOLLIDO Lidia i Stanisław Kulejewscy S.J. Cyganka 60
787 A.P.N. PROMISE S.A. Warszawa 60
788 HSH Chemie Sp. z o.o. Warszawa 60
789 AGRO-JUMAL Sp. z o.o. Sieradz 60
790 Ultex – Pol Sp. z o.o. Częstochowa 60
791 GRANULAT-CHMIELARZ S.J. Częstochowa 60
792 Przedsiębiorstwo Prywatne SAW-TRAK Paweł Zdyb Kraków 59
793 Würth Elektronik Polska Sp. z o.o. Wrocław 59
794 Abena Polska Sp. z o.o. Łozienica 59
795 Jowat Polska Sp. z o.o. S.K. Sady 59
796 Media Markt Polska Sp. z o.o. Rzeszów Spółka Komandytowa Warszawa 59
797 STERN WEBER POLSKA KRZYSZTOF BŁAŻEJCZYK Warszawa 59
798 EPI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 59
799 Dil Surowce Wtórne Sp. z o.o., sp.k. Bielsko-Biała 59
800 UNIVERSAL STAL Sp. z o.o. Gliwice 59
801 Dematec Polska Sp. z o.o. Niepołomice 59
802 Canea.pl Sp. z o.o. Ogrodzona 59
803 Schulke Polska Sp. z o.o. Warszawa 59
804 Nowa S.A. Sosnowiec 58
805 Klejnot Sp. z o.o. sp.k. Orzesze 58
806 Ocean Trade Sp. z o.o. Łazy 58
807 NCR POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 58
808 KINNARPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 58
809 AVERY DENNISON POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 58
810 SOUDAL Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 58
811 Firma OL-TERM Rudziński Trusielewicz S.J. Olsztyn 58
812 ELMARK AUTOMATYKA Sp. z o.o. Warszawa 58
813 PUCCINI Sp. z o.o. Skarbimierzyce 58
814 Aniro Sp. z o.o. Toruń 58
815 BGW Sp. z o.o. Poznań 58
816 SANOFI PASTEUR Sp. z o.o. Warszawa 58
817 Irma Sp. z o.o. sp.k. Siepraw 58
818 Archimedes Sp. z o.o. Toruń 58
819 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa Warszawa 58
820 Kemppi Sp. z o.o. Warszawa 57
821 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anmar Sp. z o.o. S.K. Tychy 57
822 Salzgitter Mannesmann Stahlhandel Sp. z o.o. Słupca 57
823 Insbud Sp. z o.o. Wolsztyn 57
824 CSV Sp. z o.o. Szczecin 57
825 A-Z Medica Sp. z o.o. Gdańsk 57
826 Gf Energia Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 57
827 PPHU A-LIMA-BIS Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 57
828 INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 57
829 Abook Sp. z o.o. Warszawa 57
830 Ensinger Polska Sp. z o.o. Leszno 57
831 Oqema Sp. z o.o. Ozorków 57
832 Społem Poznańska Spółdzielnia Spożywców w Poznaniu Poznań 57
833 Papier-Mettler Polska Sp. z o.o. Wrocław 57
834 4CV Mobile Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 57
835 ZIĘBICE Sp. z o.o. Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Ziębice 56
836 Sony Europe Limited (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Warszawa 56
837 Dantherm Sp. z o.o. Gądki 56
838 SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa Warszawa 56
839 Kosmaz Sp. z o.o. Koszalin 56
840 Ceratizit Polska Sp. z o.o. Kraków 56
841 Polymed Polska Sp. z o.o. Stare Babice 56
842 Horex S.J. A. i E. Horoszkiewicz Gubin 56
843 Hsm Polska sp. z o.o. Warszawa 56
844 HYDROPRESS Wojciech Górzny Elbląg 56
845 Beijer Ref Polska Sp. z o.o. Sękocin Nowy 56
846 Ktm S.A. Kostrzyn nad Odrą 56
847 Hert Sp. z o.o. S.K. Warszawa 56
848 Przedsiębiorstwo Góralmet Małgorzata i Józef Góral Import – Export S.J. Czchów 56
849 AdiFeed Sp. z o.o. Warszawa 55
850 Td As Poland Sp. z o.o. Warszawa 55
851 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe Prodrex- Poland Sp. z o.o. Rudołtowice 55
852 HELM POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 55
853 Agrolex Sp. z o.o. Pyrzyce 55
854 Simone Plitzko Corporate Fashion International Sp. z o.o. S.K. Poznań 55
855 Jkk Pro-Moto Sp. z o.o. S.K. Katowice 55
856 PPH Trade – Prod Sp. z o.o. Warszawa 55
857 Univar Poland Sp. z o.o. Macierzysz 55
858 Iturri Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 55
859 Przedsiębiorstwo Usługowo-Wdrożeniowe AKPOL Sp. z o.o. Gdańsk 55
860 M.B.MARKET LTD. Sp. z o.o. Baniocha 55
861 Advertise Group Sp. z o.o. Sp.K. Gliwice 55
862 BUSCH POLSKA Sp. z o.o. Nowa Wieś 55
863 Fast Oil Plus Sp. z o.o. S.K. Mława 55
864 MEDILAB Sp. z o.o. Firma Wytwórczo-Usługowa Białystok 55
865 Unimet S.J. Rzeszów 55
866 Społem Zakopane Sp. z o.o. Zakopane 55
867 BH Jota Sp. z o.o. Janikowo 55
868 Medicus Sp. z o.o. Wrocław 54
869 Rolpol Ołdakowscy S.J. Szepietowo 54
870 Häfele Polska Sp. z o.o. Mirków 54
871 COLEMAN INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 54
872 Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. Warszawa 54
873 FERONA Polska S.A. Mysłowice 54
874 Grupa Uchacz S.A. sp.j. Tymbark 54
875 Cafe+Co Delikomat Sp. z o.o. Bielsko-Biała 54
876 HANPIK Sp. z o.o. Kielce 54
877 J.Chodacki, A.Misztal, Medica sp.j. Lubin 54
878 Tiger Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 54
879 4Kids Dystrybucja S.Szymla, M.Węgrzyn sp.j. Kraków 54
880 Basco 2 Sp. z o.o. sp.k. Mielec 54
881 Skrzeszewscy S.J. Busko-Zdrój 54
882 H 500 Sp. z o.o. P 500 S.K.A. Świecie 54
883 ELBAR – KATOWICE Sp. z o.o. Katowice 54
884 Milar Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 54
885 Adama Polska Sp. z o.o. Warszawa 54
886 DSV Sp. z o.o. S.K. Gdynia 54
887 Belmeb Sp. z o.o. Izdebnik 54
888 A.D. SYSTEM Limited Sp. z o.o. S.K. Trzemeszno 54
889 FIRMENICH Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 54
890 PW CENTROSTAL – WROCŁAW S.A. Wrocław 54
891 Jumi Sp. z o.o. Pabianice 53
892 Iks 2 Mucha sp.j. Mikołów 53
893 Merkator S.j. Gliwice 53
894 Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o. Łódź 53
895 Ropa Polska Sp. z o.o. Błonie 53
896 BEST Przedsiębiorstwo Wielobranżowe S.J. Centrum BHP i P.Poż. Eugeniusz Garbera Zielona Góra 53
897 Ampere Polska Sp. z o.o. Wrocław 53
898 Wende Recyclingtech S. C. Ewa i Piotr Pantoł Kościerzyce 53
899 Maxx10group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 53
900 Stella Sp. z o.o. Łódź 53
901 MEGABAJT Sp. z o.o. Warszawa 53
902 Hurtownia Farmaceutyczna ISMED S.J. Otwock 53
903 G&G Lucchesi-Kozłowska S.K. Warszawa 53
904 AGRO-BIZNES S.J. Sularz – Rudnicki Gorzów Wielkopolski 53
905 DAN-POL Daniel Dworak Żagań 53
906 Kompol Sp. z o.o. Kozerki 53
907 Agromarket Sp. z o.o. S.K. Jaryszki 53
908 Korporacja Budowlano – Handlowa AKORD Hernas, Komorowski S.J. Kraków 52
909 Chomik M.Świeży S.J. Gdów 52
910 Integrated Solutions Sp. z o.o. Warszawa 52
911 KALIBER Sp. z o.o. Warszawa 52
912 Total-Pack Sp. z o.o. Warszawa 52
913 AGA S.J. Gdynia 52
914 DORIAN Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki S.J. Michałów-Reginów 52
915 Sysmex Polska Sp. z o.o. Warszawa 52
916 AGRIMPEX Piotrów Ewa Jarosław 52
917 CONSORTE – SR Sp. z o.o. Wrocław 52
918 PROMARK Sp. z o.o. Warszawa 52
919 BIESTERFELD POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 52
920 Prostaf S.J. Poznań 52
921 Inter Projekt S.A. Warszawa 52
922 Pezetel Aviation Sp. z o.o. Warszawa 52
923 Utc Hvac Polska Sp. z o.o. Warszawa 52
924 PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 52
925 MARMAX Jurzysta Gąsecki S.J. Czudec 52
926 ODMET S.A. Siedlce 52
927 BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o. Słupsk 51
928 Mag Instal Sp. z o.o. S.K. Warszawa 51
929 Quest – Dystrybucja Sp. z o.o. Wrocław 51
930 AUREX LPG Sp. z o.o. Kolonia Mrokowska 51
931 PPHU MEBLOHAND Leonard Braun Jankowy 51
932 Frank Glasse ELTRON Wrocław 51
933 Bialpak Choromański, Leszczyński sp. j. Biała Podlaska 51
934 MULTIFARB Sp. z o.o. Rzeszów 51
935 MODERN – EXPO S.A. Lublin 51
936 FLORADA Sp. z o.o. Zielonka 51
937 Mptech Sp. z o.o. Warszawa 51
938 GAMABIK Malec Chorobik Gawęda S. J. Kraków 51
939 Am Technologies Sp. z o.o. S.K. Warszawa 51
940 Teknotherm Marine Hvac Sp. z o.o. Szczecin 51
941 Fielmann Sp. z o.o. Gdynia 51
942 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gdańsk II sp.k. Warszawa 51
943 Media Markt Polska Sp. z o.o. Wrocław II Spółka Komandytowa Warszawa 51
944 AIDA Sp. z o.o. Białystok 51
945 Manuli Ekobal Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 51
946 Polski Gaz S.A. Warszawa 51
947 YVES ROCHER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 51
948 AMATEC POLSKA Sp. z o.o. Radwanice 51
949 Spectra Lighting Sp. z o.o. S.K. Warszawa 51
950 Houghton Polska Sp. z o.o. Kraków 51
951 Magboss Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 51
952 Bibus Menos Sp. z o.o. Gdańsk 50
953 MASTERSPORT Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Psary Małe 50
954 PGS Sp. z o.o. Warszawa 50
955 WANZL Sp. z o.o. Nadarzyn 50
956 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Kraków III sp.k. Warszawa 50
957 ABRA S.A. Kraków 50
958 4kraft Sp. z o.o. Poznań 50
959 P.U.H.P. Solvent Export – Import S.J. M.M. Cichońscy Płock 50
960 Liteximp Sp. z o.o. Prostki 50
961 ARCHE S.A. Siedlce 50
962 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa VIII sp.k. Warszawa 50
963 Supertape Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 50
964 Euroimmun Polska Sp. z o.o. Wrocław 50
965 Life Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 50
966 OAZA Sp. z o.o. Zielona Góra 50
967 Maritex PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 50
968 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa VII sp.k. Warszawa 50
969 Media Markt Polska Sp. z o.o. Poznań I Spółka Komandytowa Warszawa 50
970 Iglotech Sp. z o.o. Kwidzyn 50
971 NSS Sp. z o.o. Warszawa 50
972 SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o. Warszawa 50
973 VAILLANT SAUNIER DUVAL Sp. z o.o. Warszawa 49
974 T.K.J. Matuszewski S.J. Grudziądz 49
975 Jupro Taim K.Krawczyńska i S-Ka Sp. J. Konin 49
976 VINCENT Sp. z o.o. Gdańsk 49
977 Tomar T. Maj M. Szydłowski S.J. Perzyce 49
978 FIRE – MAX Sp. z o.o. Warszawa 49
979 Schrack Seconet Polska Sp. z o.o. Warszawa 49
980 MATPOL S.J. Anna Stachlewska, Maciej Stachlewski Lutomiersk 49
981 Biolanic Sp. z o.o. Kraków 49
982 Granit Części Zamienne Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sady 49
983 Farex Sp. z o.o. S.K. Węgrów 49
984 W.A.G. Payment Solutions, A.S. S.A. Oddział w Polsce Warszawa 49
985 INTERMIK Sp. z o.o. Warszawa 49
986 Kol-Dental Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 49
987 Merkury S.A. Białystok 49
988 Energizer Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 49
989 MARKAT Sp. z o.o. Brody 49
990 Design Light Sp. z o.o. Głuchołazy 49
991 Greenpoint S.A. Kraków 49
992 Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 49
993 QL Controls Sp. z o.o., Sp.K. Kobielice 49
994 AS Bylak i Wspólnicy S.J. Suwałki 49
995 Firma Handlowa Midex Sp. J. D.J.Starzycki i M.G. Łabędź Kraków 49
996 ABC Zdzisław Bonkowski Kościerzyna 48
997 Bart Sp. z o.o. S.K. Słupno 48
998 PUH PILOT UNLIMITED Sp. z o.o. S.K. Warszawa 48
999 CDA S.A. Wrocław 48
1000 Marek Szaniewski Las Vegas Poznań 48
1001 Corrimex Janusz Sałapatek, Stanisław Cwajda Sp. J. Łomianki 48
1002 Sabic Innovative Plastics Poland Sp. z o.o. Warszawa 48
1003 SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW w Bochni Bochnia 48
1004 INTER – VION S.A. Warszawa 48
1005 Grzegorz Kierzkowski i Piotr Stanuch S.J. PHUW MULTIMAT Nowy Sącz 48
1006 Perfumesco.pl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 48
1007 4visions Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 48
1008 Firma Rogala Sp. z o. o. Bobowa 48
1009 Rapacz S. J. Raba Wyżna 48
1010 Pierre Rene Sp. z o.o. Ustka 48
1011 VITAMED Marcin Har Smardzewice 48
1012 Mekanika Sp. z o.o. Gorlice 48
1013 SWEGON Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 48
1014 DE Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o. Wrocław 48
1015 Rader S.J. Piła 47
1016 Lemar Electric Sp. z o.o. Mysłowice 47
1017 JANEX INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 47
1018 Petrojet Sp. z o.o. Kieszek 47
1019 Delta Plus Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 47
1020 Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. Kraków 47
1021 WSK International Sp. z o.o. Skawina 47
1022 AUREPIO Sp. z o.o. Warszawa 47
1023 Baltazar Kompozyty Sp. z o.o. Straszyn 47
1024 Hubergroup Polska Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 47
1025 Wesstron Sp. z o.o. Augustowo 47
1026 ASGARD Sp. z o.o. Baranowo 47
1027 ARPOL A. Braszak R. Wybieralski S.J. Poznań 47
1028 Firma Handlowa MASZ Dariusz Malinowski Gliwice 47
1029 Esab Polska Sp. z o.o. Katowice 47
1030 Media Markt Polska Sp. z o.o. Czeladź Spółka Komandytowa Warszawa 47
1031 Sako – Expo Techtextilplast S.J. Sakowski Wiśniewski Ozorków 47
1032 MPM AGD S.A. Milanówek 47
1033 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kaliszu Kalisz 47
1034 EFFECT SYSTEM S.A. Kamienna Góra 47
1035 Agromarket Jaryszki Ewa Skrzypczak I Jan Skrzypczak S.J. Jaryszki 47
1036 MAPAL Sp. z o.o. Narzędzia Precyzyjne Poznań 46
1037 Stalmax 2 Sp. z o.o. S.K. Gostynin 46
1038 Gardner Denver Polska Sp. z o.o. Kraków 46
1039 Welmax + Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 46
1040 PHU Beskid Plus Roman Tyrna, Janusz Cybuch, Bartosz Tyrna S.J. Cieszyn 46
1041 Henry Kruse Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 46
1042 DLM Sp. z o.o. Suchy Dwór 46
1043 PPHU MEGA – TRANS Sp. z o.o. Myszków 46
1044 Tm Synthetics S.A. Warszawa 46
1045 Winterhalter Gastronom Polska sp. z o.o. Warszawa 46
1046 EVERTS-POL Sp. z o.o. Warszawa 46
1047 KW TRADE Sp. z o.o. Kraków 46
1048 Efen Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 46
1049 Zoetis Polska Sp. z o.o. Warszawa 46
1050 BAŁTYKGAZ Sp. z o.o. Rumia 46
1051 Frac Handel Sp. z o.o. Auto Market S.K.A. Rzeszów 46
1052 Selprima Sp. z o.o. S.K. Warszawa 46
1053 PHARMENA S.A. Łódź 46
1054 PARTNER Sp. z o.o. Lipno 46
1055 Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.K Warszawa 46
1056 CDM Sp. z o.o. Ksawerów 45
1057 KAPRYS-MET Maria Gniadek, Jacek Gniadek S.J. Rzeszotary 45
1058 Ledvance Sp. z o.o. Warszawa 45
1059 KONKRET Dagmara Fik, Marcin Mazurkiewicz S.J. Chełmno 45
1060 PW WENTA Sp. z o.o. Frysztak 45
1061 TECH – TRADING Sp. z o.o. Chorzów 45
1062 POLDEM Sp. z o.o. Łódź 45
1063 HORN DISTRIBUTION S.A. Warszawa 45
1064 Salonika S. Konarski; A. Wasilewska Sp.j. Lublin 45
1065 Delfin Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś 45
1066 Zakład Usługowo-Handlowy MIXPOL Łodygowice 45
1067 Invicta Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 45
1068 Baby Design Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poczesna 45
1069 Bemko Sp. z o.o. Jawczyce 45
1070 DIPARLUX Magnon – Jabłońska Gabriella Warszawa 45
1071 Energa Logistyka Sp. z o.o. Płock 45
1072 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe EJ Józef Janusz Zamojtuk Jasionówka 45
1073 Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 45
1074 Trox Bsh Technik Polska Sp. z o.o. Piaseczno 45
1075 Techniki Lakiernicze Sołtysiak S.J. Bieruń 45
1076 SAN-KOW S.J. Kowalski Tadeusz Sławomir Kowalska Grażyna Hurt-Detal Artykuły Hydrauliczne Żelechów 45
1077 PHU DOMAR S.A. Lublin 45
1078 AMBIT Sp. z o.o. PUHP Białystok 44
1079 Techrail A.Orłowski S.J. Warszawa 44
1080 Dumat S.J. Mysłowice 44
1081 Polska Grupa Farnaceutyczna Aptekarz Sp. z o.o. Rzeszów 44
1082 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe TARKOR Władysław Smoleń Nowy Korczyn 44
1083 RAK AND ROLL S.J. Rybnik 44
1084 SAMBUD – 2 Sp. z o.o. Kraków 44
1085 UNIMOT EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 44
1086 PASSEROTTI Sp. z o.o. Bielsko-Biała 44
1087 Rafbol BRW S.J. Żernica 44
1088 Hranipex Sp. z o.o. Złotniki 44
1089 Lancerto S.A. Łańcut 44
1090 AX Technology Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 44
1091 FEROX – ENERGY – SYSTEMS Sp. z o.o. Katowice 44
1092 Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j. Zielona Góra 44
1093 Racontrols Sp. z o.o. Katowice 44
1094 Partex Marking Systems Sp. z o.o. Lubicz Dolny 44
1095 Target Pro Sp. z o.o. sp.k. Łódź 44
1096 RESINEX Sp. z o.o. Warszawa 44
1097 INTERHANDLER Sp. z o.o. Toruń 44
1098 Sukces Technology Group Dziemiańczuk sp. j. Wasilków 44
1099 Media Markt Polska Sp. z o.o. Poznań II Spółka Komandytowa Warszawa 44
1100 Zaopatrzenie Rolnictwa Andrzej Termena Jelcz-Laskowice 44
1101 Nat-Com Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łomianki 44
1102 Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 44
1103 P H EWMAR – NESS Sp. z o. o. Sosnowiec 43
1104 HAKO POLSKA Sp. z o.o. Kraków 43
1105 SCORPIO Sp. z o.o. Łódź 43
1106 EMU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 43
1107 Haulotte Polska Sp. z o.o. Janki 43
1108 Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 43
1109 Polanik Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 43
1110 Lenovo Technology B. V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 43
1111 Bevo Sp. z o.o. Przeźmierowo 43
1112 P.H.U. Bobryk S.J. Szczecin 43
1113 Wach we Frampolu Sp. z o.o. Biłgoraj 43
1114 PPUH SAREL Ryszard Sabik Jelcz-Laskowice 43
1115 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Jareks Wiesław Fajtek Kościerzyna 43
1116 Norgpol Czerwiński S.J. Warszawa 43
1117 Magma Sp. z o.o. Poznań 43
1118 Plastics Group Sp. z o.o. Warszawa 43
1119 PBS Connect Polska Sp. z o.o. Warszawa 43
1120 Zeppelin Polska Sp. z o.o. Kajetany 43
1121 Indasa Polska Sp. z o.o. Gdańsk 43
1122 Agrocentrum Sp. z o.o. Olszowa 43
1123 Eprus Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 43
1124 Bit Computer Juliusz Jaworski Kraków 43
1125 Inwestel Sp. z o.o. Warszawa 43
1126 PHU GROT Jacek Olszewski Pisz 42
1127 Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak S.J. Śmigiel 42
1128 GRUDNIK Sp. z o.o. Kraków 42
1129 COBI S.A. Warszawa 42
1130 Centrum Budowlane Stanisław i Marcin Guzowicz S.J. Darłowo 42
1131 Hass Wasiluk sp.j. Białystok 42
1132 Goshe Sp. z o.o. Olsztyn 42
1133 BIJOU BRIGITTE Sp. z o.o. Warszawa 42
1134 Firma Handlowa BOZ S.A. Rzeszów 42
1135 Zagroda Sp. z o.o. sp.k. Kraków 42
1136 VELO Sp. z o.o. Gliwice 42
1137 Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi Złompol Jończyk, Nowak Sp.J. Częstochowa 42
1138 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Poznań III sp.k. Warszawa 42
1139 Tubes International Sp. z o.o. Poznań 42
1140 Wilka Polska Sp. z o.o. Leszno 42
1141 Active MG Sp. z o.o. sp.k. Kielce 42
1142 Ran Plus Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 42
1143 Lauda Audio Adamowicz S.J. Sopot 42
1144 TM Toys Sp. z o.o. Szczecin 42
1145 Petronas Lubricants Poland Sp. z o.o. Kraków 42
1146 Altimus-Tech Sp. z o.o. Warszawa 42
1147 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Techsam Woch sp. j. Lublin 42
1148 ENERGO Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 42
1149 C&C Partners Sp. z o.o. Leszno 42
1150 AGROMIX Sp. z o.o. PUP Rydzyna 42
1151 Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa EREM Ryszard Musz Przemyśl 42
1152 Farma 2 Sp. z o.o. Wrocław 41
1153 Api.pl Sp. z o.o. Rąbień 41
1154 OPTIDENT S.J. Małgorzata Foubert, Dariusz Stój Wrocław 41
1155 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego CEFARM – SZCZECIN S.A. Szczecin 41
1156 Danisco Poland Sp. z o.o. Poznań 41
1157 Brita Polska Sp. z o.o. Ołtarzew 41
1158 Paso Polska Sp. z o.o. sp.k. Sierosław 41
1159 FM Group World Andrzej Trawiński Spółka Komandytowa Wrocław 41
1160 TESA TAPE Sp. z o.o. Poznań 41
1161 Poligrafia Szczecin Best Sub Poland Sp. z o.o. Lipiany 41
1162 Firma Oaza Jan Świerczek Rybarzowice 41
1163 Elstead Lighting Sp. z o.o. Kraków 41
1164 Inspiracja Puziuk S.J. Choroszcz 41
1165 Euroleki GK Sp. z o.o. sp.k. Łódź 41
1166 Happet Sp. z o.o. Poznań 41
1167 Kennametal Sp. z o.o. Żory 41
1168 Rydzewski-K.Rydzewski T.Rydzewska S.J. Ełk 41
1169 Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL S.A. – Wrocław Wrocław 41
1170 Kanex Sp. z o.o. Kleosin 41
1171 Hamer Polska Sp. z o.o. S.K. Kraków 41
1172 Arge Paliwa Sp. z o.o. Kraków 41
1173 KORNIX Sp. z o.o. Skarszewy 41
1174 TRANSBED Sp. z o.o. Pyrzowice 41
1175 Westerberg Sp. z o.o. Jaworzno 41
1176 Astra Concept Sp. z o.o. Warszawa 41
1177 Firma Handlowo-Usługowa Jazgot Jan Krzywdzik Sp. J. Łąka 41
1178 Profine Polska Sp. z o.o. Wrocław 41
1179 Playada Sp. z o.o. Kielce 40
1180 KBT Polska Sp. z o.o. Warszawa 40
1181 Hexagon Metrology Sp. z o.o. Kraków 40
1182 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ELJOT Jacek Jurkiewicz, Włodzimierz Lewandowski Sp.J. Kowalewo Pomorskie 40
1183 LŁ Sp. z o.o. S.K. Byków 40
1184 Agamet Sp. z o.o. S.K. Marki 40
1185 Immo Muszkieterowie Polska Sp. z o.o. Swadzim 40
1186 Studiotech Poland Sp. z o.o. Warszawa 40
1187 PHU ETOLL S.J. Janusz Tatarski, Zbigniew Tatarski, Adam Jaworski Strzelin 40
1188 KRISMILTON S C TOMASZ KOCUR KRYSTIAN JERZYK MIŁOSZ GIBAŁKA Szczawno-Zdrój 40
1189 Falesia Systemy Sp. z o.o. Warszawa 40
1190 Dhollandia Poland Sp. z o.o. Kraków 40
1191 BIOTRONIK POLSKA Sp. z o.o. Poznań 40
1192 Würth Industrie Service Gmbh & Co. Kg , Oddział W Polsce Bydgoszcz 40
1193 HAVO Sp. z o.o. Białystok 40
1194 ECO LINE Piotr Potocki Krosno 40
1195 Leitz Polska Sp. z o.o. Radomsko 40
1196 LOGISTAL Sp. z o.o. Reda 40
1197 Simaxtkaniny Sp. z o.o. S.K. Plewiska 40
1198 Partner Sp. z o.o. Wrocław 40
1199 Docufield Sp. z o.o. sp.k. Poznań 40
1200 COLOPLAST Sp. z o.o. Warszawa 40
1201 SPÓŁKA JAWNA CITY MARKET Adam Czekajewski i inni Kraków 40
1202 CANTONI MOTOR S.A. Cieszyn 39
1203 KIEL-TECH Sp. z o.o. Kielce 39
1204 Jorge Sp. z o.o. Czerwieńsk 39
1205 EKO – TRANS S.J. Jastrzębie-Zdrój 39
1206 Ambra Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 39
1207 Apteka Pod Lwem Sp. z o.o. Wrocław 39
1208 FLUKAR Sp. z o.o. Katowice 39
1209 SOPP Packaging Sp. z o.o. Kamienna Góra 39
1210 PHU KRAKBUD S.J. Adam Krakowski, Bogdan Malik Zakliczyn 39
1211 FORFARM Sp. z o.o. Warszawa 39
1212 Thyssenkrupp Materials Trading Poland Sp. z o.o. Katowice 39
1213 BRANQ Sp. z o.o. Redzikowo 39
1214 BRB Central Eastern Europe Sp. z o.o. Kraków 39
1215 Elkabel Szczygielski Sp.J. Lublin 39
1216 Chde Polska S.A. Rzeszów 39
1217 Media Markt Polska Sp. z o.o. Bielsko Biała Spółka Komandytowa Warszawa 39
1218 INCOM GROUP S.A. Wrocław 39
1219 Conrad Company Sp. z o.o. S.K. Porosły-Kolonia 39
1220 APA Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kobylnica 39
1221 Extom-Meble Jacek Tomaszewski Kazimierzowo 39
1222 Beam P. Podbielski S.J. Szczecin 39
1223 Silla Sp. z o.o. Mszana Dolna 39
1224 ASCLEPIOS S.A. Wrocław 39
1225 BRAMMER S.A. Kolbuszowa 39
1226 Marlin sp.j. Małeccy Krotoszyn 39
1227 Simple Creative Products S.A. Warszawa 38
1228 Profis Over Europe Sp. z o.o. Spółka Komandtowa Klembów 38
1229 Alexis II S.J. Reguły 38
1230 BMZ Polska Sp. z o.o. Katowice 38
1231 Oysho Polska Sp. z o.o. Warszawa 38
1232 NCH – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 38
1233 Lupher S.J. Import-Export Maszyn i Urządzeń Budowlanych Wielopole 38
1234 King Tony Polska M. Chudy, J. Siemienas, M. Szymankiewicz Sp.J. Komorniki 38
1235 TWA Retail Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 38
1236 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa IV Spółka Komandytowa Warszawa 38
1237 Kopel Sp. z o.o. Hurtownie Elektryczne Toruń 38
1238 UNIMETALEX S.J. Warszewice 38
1239 Pakom Sp. z o.o. Chwaszczyno 38
1240 Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o.o. Dziekanów Polski 38
1241 Wab Artykuły Poligraficzne S.J. Lublin 38
1242 PAULINKA S.J. M. K. T. R. Handzlik Kozy 38
1243 Chiorino Sp. z o.o. Bydgoszcz 38
1244 Hydrokrak Sp. z o.o. Bielsko-Biała 38
1245 Wisła Corporation Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 38
1246 OMC Envag Sp. z o.o. Warszawa 38
1247 Burchacińscy S.A. sp.k. Wieluń 38
1248 Marrodent Sp. z o.o. Bielsko-Biała 38
1249 FIMTEC-Polska Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 38
1250 Elbi – Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 38
1251 CID Lines Sp. z o.o. Niepruszewo 38
1252 Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Staladam Sp. J. Adam Czepiel, Barbara Czepiel Szczyrzyc 38
1253 PHU LUXKON S. Jacolik E. Studziński K. Studziński S.J. w Koninie Konin 38
1254 PPHU Gama sp.j. Rurarz D., Rutkowski W. i Spółka Sokołów Podlaski 38
1255 Łazienkaplus.pl S.A. Żerniki 38
1256 APTE.PL A.T. Hinz S.J. Reda 38
1257 ASTRA S.A. Warszawa 38
1258 Sovrana Polska S.J. M. Szastak, R. Kaim Olkusz 38
1259 Wild Flavors Polska Sp. z o.o. Warszawa 38
1260 COL Way M.Turek, J.Zych S.J. Koleczkowo 37
1261 Tormec Reduktor P. Mariański, D. Tomicki, Z Wiśniewski S.J. Toruń 37
1262 AIFO GROUP Zając, Zięcik, Stabrawa S.J. Bochnia 37
1263 Toma Sp. z o.o. Przeźmierowo 37
1264 Immergas Polska sp. z o.o. Łódź 37
1265 KOMSA POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 37
1266 Keramet Polska Sp. z o.o. Częstochowa 37
1267 Stan Rol Bogusław Stankiewicz Jaświły 37
1268 BGM Molydal S.J. C. Borowiecki R. Gil Sobótka 37
1269 Towarzystwo Gospodarcze MEBLOPOL Sp. z o.o. Poznań 37
1270 Grolman Sp. z o.o. Bydgoszcz 37
1271 Inpharm Sp. z o.o. Warszawa 37
1272 Denison D. Biernat, M. Biernat S.J. Niepołomice 37
1273 Druga Apteka ZDROWIT Sp. z o.o. Piekary Śląskie 37
1274 Madorin E. Daniszewski, A. Hryszko, J. Karpiuk Sp. J. Białystok 37
1275 Cornelius Polska Sp. z o.o. Warszawa 37
1276 Lublindis Polska Sp. z o.o. Lublin 37
1277 Hurtownia Elektryczna ELTECH Feliks Obremski Bydgoszcz 37
1278 Centrum Teresy 100 Sp. z o.o. 2 S.K. Warszawa 37
1279 COATS POLSKA Sp. z o.o. Łódź 37
1280 Grażyna Konecka Diag- Med Pruszków 37
1281 PHARM SUPPLY Sp. z o.o. Warszawa 37
1282 Silbet Sp. z o.o. Wrocław 37
1283 Distance S.A. Poznań 37
1284 MULTI SERVICE Sp. z o.o. Lubelskie Centrum Zaopatrzenia Lublin 37
1285 Enka Ślosarczyk O. sp.j. Zabrze 37
1286 Świat Prasy Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 37
1287 Spectra Lighting Sp. z o.o. Warszawa 37
1288 AMPOL – MEROL Karol Smoleński Wąbrzeźno 37
1289 GPCO Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 37
1290 Stanchem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Chemiczne Niemce 37
1291 FALKON G.SOKÓŁ I S-KA – S.J. Sosnowiec 37
1292 Zing Sp. z o.o. Warszawa 37
1293 MISTAL Sp. z o.o. Katowice 37
1294 PW Mada Kosiec i Wspólnicy S.J. Warszawa 37
1295 SPOŁEM PSS w Siedlcach Siedlce 37
1296 POLWELL Sp. z o.o. Bydgoszcz 37
1297 Wittmann Battenfeld Polska Sp. z o.o. Adamowizna 37
1298 HENDI Polska sp. z o.o. Gądki 37
1299 Danje – Polymer Sp. z o.o. Warszawa 37
1300 MEGAEL Sp. z o.o. Tarnów 37
1301 Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. Żerniki 36
1302 Orion Sp. z o.o. Bogucin 36
1303 Aner Stal Sp. z o.o. S.K. Wrocław 36
1304 Duni Sales Poland Sp. z o.o. Poznań 36
1305 OSDW Azymut Sp. z o.o. Warszawa 36
1306 Thorex Laskowscy S.J. Łódź 36
1307 Pharmalink Sp. z o.o. Łódź 36
1308 ADLER AGRO Sp. z o.o. Zaścianki 36
1309 MARKSTAL Sp. z o.o. Swadzim 36
1310 AWD Interior S.J. B. Rajewska i S-Ka Bielsko-Biała 36
1311 Jura Poland Sp. z o.o. Warszawa 36
1312 Racksystem Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 36
1313 PW Tyrex Sp. z o.o. sp.k. Kozy 36
1314 PAS Katowice Sp. z o.o. Imielin 36
1315 Eko – Invest Sp. z o.o. Szczecinek 36
1316 MAKROCHEM S.A. Lublin 36
1317 Diagnosis S.A. Białystok 36
1318 Faiveley Transport Polska Sp. z o.o. Poznań 36
1319 NOVOTERM Sp. z o.o. Szczecin 36
1320 PIOTR I PAWEŁ PLUS Sp. z o.o. Poznań 36
1321 Rzeszówdis Sp. z o.o. Rzeszów 36
1322 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gdańsk I Spółka Komandytowa Warszawa 36
1323 Firma Handlowo-Usługowa Wod.Kan.C.O.I Gaz Jachowicz i Synowie S.J. Grybów 36
1324 Igus Sp. z o.o. Warszawa 36
1325 WLP Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 36
1326 BIURO STYL Sp. z o.o. Poznań 36
1327 Polskie Maszyny Górnicze S.A. Katowice 36
1328 Jubiler Sp. z o.o. PHU Warszawa 36
1329 DELPI Nina Korszak Fasty 36
1330 BIZERBA POLSKA Sp. z o.o. Lublin 36
1331 GIANT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 36
1332 Asten Group Sp. z o.o. Częstochowa 36
1333 Eglo Polska Sp. z o.o. Warszawa 35
1334 Grospol Jędruch sp.j. Ząbki 35
1335 Hermes Sławomir Zalech S.J. Mirosław 35
1336 GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 35
1337 POLSOUND Sp. z o.o. Łomianki 35
1338 Kreski sp.j. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki Warszawa 35
1339 Ivoclar – Vivadent Polska Sp. z o.o. Warszawa 35
1340 IKA Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 35
1341 PU-H GAZOL Wincenty Wysokiński Mirosław Wysokiński S.J. Międzyrzec Podlaski 35
1342 Firma Handlowa D&S Drapała, Szerląg S.J. Bogoniowice 35
1343 Intervet Sp. z o.o. Warszawa 35
1344 PRYMUS S.A. Tychy 35
1345 HIT – KODY KRESKOWE G.J.J. Iglewscy S.J. Suchy Las 35
1346 PW Metkom Sp. z o.o. Sp.K. Warszowice 35
1347 Hilfiger Stores sp. z o.o. Warszawa 35
1348 Elhurt – Sp. z o.o. Gdańsk 35
1349 Inter – Car Sp. z o.o. Suchy Las 35
1350 Prodental Sp. z o.o. Rzeszów 35
1351 Biurpap J.M.G. Figińscy S.J. Łódź 35
1352 Baltimpex Telecom Group S.A. Katowice 35
1353 Famel Sp. z o.o. Kluczbork 35
1354 Tragar Trąbka sp.j. Izdebnik 35
1355 Comtex Sp. z o.o. S.K. Lublin 35
1356 Boxmet Medical Sp. z o.o. Piskorzów 35
1357 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa IX sp.k. Warszawa 35
1358 Zalco Sp. z o.o. Warszawa 35
1359 S & A S.A. Gdynia 35
1360 C.H. Erbsloh Polska Sp. z o.o. Warszawa 35
1361 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SPIŻ G. Wawrzak C. Wawrzak S.J. Częstochowa 35
1362 Versalis International Societe Anonyme S.A. Oddział w Polsce Warszawa 35
1363 PPM Innowacje Sp. z o.o. S.K. Wrocław 35
1364 Akcess Starosta i Wspólnicy S.J. Białystok 34
1365 Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy, sp.j. Płock 34
1366 CEFARM RZESZÓW Sp. z o.o. Toruń 34
1367 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Łódź S.K. Łódź 34
1368 Intimex Sp. z o.o. S.K. Legionowo 34
1369 Komandor Warszawa S.A. Marki 34
1370 Antar S.J. Warszawa 34
1371 Koncept L S. A. Warszawa 34
1372 Api Market Sp. z o.o. Wołomin 34
1373 TPL Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 34
1374 ROBOT-SERWIS D. Majorkowski B. Gołda S.J. Wrocław 34
1375 Joanna Frąckowiak i Wspólnicy sp. j. Plewiska 34
1376 PRO-CAR Zbigniew Doniec Kraków 34
1377 FERGUSON Sp. z o.o. Poznań 34
1378 PROSAT FOJCIK JERZY Racibórz 34
1379 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Kielce 34
1380 STRIMA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 34
1381 Biokom S.J. Raszyn 34
1382 Tersteel Group Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 34
1383 Nois Sp. z o.o. Warszawa 34
1384 JJH MEDICAL Sp. z o.o. S.K. Warszawa 34
1385 Enerpol S.C. Bogusława Żabkiewicz, Bartłomiej Żabkiewicz, Kamila Żabkiewicz Szczecin 34
1386 Producencka Centrala Farmaceutyczna Procefar Sp. z o.o. Wrocław 34
1387 Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 34
1388 CSC COMPUTER SCIENCES POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 34
1389 Me S903 Sp. z o.o. Złotów 34
1390 Eurofluid Poland Sp. z o.o. sp.k. Kielce 34
1391 ROBOD S.A. Gdańsk 34
1392 Multi-Decor Sp. z o.o. Całowanie 34
1393 OLPOL Antoni Wawrzyn S.J. Olsztyn 34
1394 VF POLSKA DISTRIBUTION Sp. z o.o. Warszawa 34
1395 ABM S.A. Kraków 34
1396 MERAZET S.A. Poznań 34
1397 Apollo Electronics Sp. z o.o. Warszawa 34
1398 Selfarm Sp. z o.o. Łódź 34
1399 NICO POLSKA Sp. z o.o. Modlnica 33
1400 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Katowice III sp.k. Warszawa 33
1401 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski Spółka Komandytowa Warszawa 33
1402 Frech – Polska Sp. z o.o. Przedmość 33
1403 JKF Polska Sp. z o.o. Berzyna 33
1404 Habasit Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 33
1405 Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. S.K. Gajków 33
1406 AGROTEX Przemysław Adamowicz Kostry 33
1407 Agco Sp. z o.o. Paczkowo 33
1408 Axium Sp. z o.o. S.K. Piaseczno 33
1409 Iguana Group Sp. z o.o. Bielsko-Biała 33
1410 Valeant Sp. z o.o. Europe S.J. Rzeszów 33
1411 F. H. ALU MET CEMPA DARIUSZ Nowy Sącz 33
1412 Instalator R.i B. Kopacz, B. Kubit Sp. J. Krosno 33
1413 Posterior S.A. Kraków 33
1414 Mondex Anna i Jerzy Affek S.J. Olsztyn 33
1415 Etak Sp. z o.o. Wadowice 33
1416 Nobilitat Sp. z o.o. Kołobrzeg 33
1417 Hifi Filter Polska Sp. z o.o. Siestrzeń 33
1418 Dorel Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 33
1419 PH GALICJA MTM Ścianek S.J. Nowy Sącz 33
1420 Euphora Grzegorz Wnęk sp. j. Kraków 33
1421 Brandbq Sp. z o.o. Kraków 33
1422 JMP WÓZKI WIDŁOWE PALUCHIEWICZ S.J. Białystok 33
1423 Compan – IT S.K. Jelenia Góra 33
1424 Kathay-Haster M. Brzostowski, A.A. Ślebioda sp. j. Poznań 33
1425 Media Markt Polska Sp. z o.o. Koszalin Spółka Komandytowa Warszawa 33
1426 Orbitvu Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 33
1427 CHEMPAK Marek Więckowski Brzesko 33
1428 SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o. Żory 33
1429 TECHNOZBYT – WITAN S.J. Gdańsk 33
1430 Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o. Racibórz 33
1431 Nedcon Silesia Sp. z o.o. Wrocław 33
1432 POLY TOR Sp. z o.o. Toruń 33
1433 Fabryka Armatury Idmar Sp. z o.o. Krosno 33
1434 PALUSZEK Marzena i Piotr Paluch S.J. Toruń 33
1435 Anna Wajdlejt Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Export-Import WAJDLEJT E.R.A. Braniewo 33
1436 Media Markt Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz Spółka Komandytowa Warszawa 33
1437 Domer Sierecki S.J. Pleszew 33
1438 Biovita sp.j. M. Danecki, J. Danecka Tenczynek 33
1439 METIMPEX Sp. z o.o. Kraków 33
1440 Termika Grala, Wojciechowski sp.j. Kalisz 32
1441 Produs Shop Services Sp. z o.o. Sękocin Nowy 32
1442 PW Tramad – Elbląg Sp. z o.o. Elbląg 32
1443 Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Metali SEGROMET Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 32
1444 Anitech 2 Ogulewicz S.J. Bartoszyce 32
1445 Inflight Service Poland Sp. z o.o. Warszawa 32
1446 Global Concepts 2000 Polska Sp. z o.o. Szczecin 32
1447 ACS Słuchmed Sp. z o.o. Lublin 32
1448 Marrob Sp. z o.o. sp.k. Myślenice 32
1449 Zenner Poland Sp. z o.o. Łódź 32
1450 Aleksandra Błażek Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Akces PPH Akces Kępno 32
1451 TOMSOL Sp. z o.o. Koszalin 32
1452 GAMMA Sp. z o.o. Warszawa 32
1453 Lanster Sp. z o.o. Kraków 32
1454 Interroll Polska Sp. z o.o. Warszawa 32
1455 Bowim – Podkarpacie Sp. z o.o. Rzeszów 32
1456 Mead Johnson Nutrition Trading Poland Sp. z o.o. Warszawa 32
1457 TESPOL Sp. z o.o. Wrocław 32
1458 Oris Jan Jasiołek S.J. Wołowice 32
1459 CENTROWET Sp. z o.o. Olsztyn 32
1460 Modern-Expo S.A. Spółka Komandytowa Lublin 32
1461 ECOLAB Sp. z o.o. Kraków 32
1462 Krzysztof Kocięda Meblolux Działdowo 32
1463 Cel-R Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Olsztyn 32
1464 Fmc Agro Polska Sp. z o.o. Warszawa 32
1465 Layher Sp. z o.o. Siestrzeń 32
1466 Apteka Prywatna AVENA Marzena Malinowska Płock 32
1467 IGLOMEN Sp. z o.o. Kokotów 32
1468 Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o. Warszawa 32
1469 Malibu Pc R. Bujalski, W. Dejer i R. Maciak sp.j. Warszawa 32
1470 Unitube Sp. z o.o. Zawadzkie 32
1471 Donegal Sp. z o.o. Rzeszów 32
1472 BP TECHEM S.A. Warszawa 32
1473 Aisko Artur Jackowicz Sp. J. Magdalenka 32
1474 AMTRA Sp. z o.o. Sosnowiec 32
1475 GRAM Sadeccy S.J. Płock 32
1476 Pegas Grupa Sp. z o.o. Promna 31
1477 Adb Furniture Sp. z o.o. Suwałki 31
1478 TORMAR Sp. z o.o. Toruń 31
1479 Pafoscan Farm Mariola Rozbicka, Janusz Rozbicki Sp. J. Wrocław 31
1480 EKOBUT Sp. z o.o. Warszawa 31
1481 Elektra Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 31
1482 Candellux Lighting Sp. z o.o. Wołomin 31
1483 Medkon Hurt Sp. z o.o. Poznań 31
1484 PROFARB Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 31
1485 Kunert S.J. Poladowo 31
1486 MDM Firany Sp. z o.o. Łódź 31
1487 GRUNDFOS POMPY Sp. z o.o. Baranowo 31
1488 Aplauz Sp. z o.o. Łomianki 31
1489 SPOŁEM PSS w Śremie Śrem 31
1490 Leader Tech Ltd Sp. z o.o. Wielki Konopat 31
1491 Valentis Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
1492 SKLEJKA TRADE W. Gromek I. Gromek T. Dondziło S.J. Choroszcz 31
1493 Aliga – Katarzyna I Paweł Gałązka S.J. Warszawa 31
1494 Bracco Imaging Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
1495 Bossard Poland Sp. z o.o. Radom 31
1496 GRANIT-COLOR Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 31
1497 Weindich S. J. Chorzów 31
1498 Volta Sp. z o.o. Warszawa 31
1499 Schrack Technik Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
1500 VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. Konin 31
1501 Firma Handlowa Pik sp. j. Hubert i Krystyna Piksa Świerklany 31
1502 PW Elektro – Hurt Aleksander Winter Sp. z o.o. Gniezno 31
1503 LAJON Tadeusz Zając S.J. Świętoszowice 31
1504 Enes Magnesy Paweł i Tomasz Zientek sp.k. Warszawa 31
1505 Gravit Sp. z o.o. S.K. Lublin 31
1506 ETC Plus Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 31
1507 ICL Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
1508 RS Components Sp. z o.o. Warszawa 31
1509 Elektryk Sp. z o.o. Kalisz 31
1510 Agrotechnik Wojciech Dzięgielewski Tafiły 31
1511 TEAMAGRO Krystyna Kuczyńska Zamość 31
1512 ZYMETRIC Sp. z o.o. Marki 31
1513 Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PEKAR Sp. z o.o. Warszawa 31
1514 RADMIN S.J. Wilczyńscy i Mąkosa Radom 31
1515 CERMAG Sp. z o.o. Wrocław 31
1516 PTM Sp. z o.o. Sucha Beskidzka 31
1517 Media Markt Polska Sp. z o.o. Katowice I Spółka Komandytowa Warszawa 31
1518 MPL POWER ELEKTRO Sp. z o.o. Gliwice 31
1519 ELIKOPOL BK Sp. z o.o. Bielsko-Biała 31
1520 Tally Weijl (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 31
1521 Fair Play Plus Marek Krzemieniewski S.J. Ząbki 31
1522 F H U P ABLER Sp. z o. o. Toruń 31
1523 Fronius Polska Sp. z o.o. Gliwice 31
1524 Media Markt Polska Sp. z o.o. Olsztyn Spółka Komandytowa Warszawa 31
1525 Samwha Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 31
1526 Came Poland Sp. z o.o. Warszawa 30
1527 ETI Sp. z o.o. S.K. Poznań 30
1528 AGROCHEST Sp. z o.o. Kostrzyn 30
1529 One System sp. z o.o. Warszawa 30
1530 GULIVER Sp. z o.o. S.K. Kraków 30
1531 Papyrus Sp. z o.o. Warszawa 30
1532 TSN Sp. z o.o. Targowisko 30
1533 Nike Retail Poland Sp. z o.o. Warszawa 30
1534 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Omega Łukasz Sosnowski Bogusław Stempień, S.J. Szczekociny 30
1535 Radex – Stal Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 30
1536 K INVESTMENTS SPÓŁKA Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 30
1537 PHP HYDRO Eugeniusz & Arkadiusz Dobroń S.J. Leszno 30
1538 Rodan Sp. z o.o. Poznań 30
1539 Przedsiębiorstwo Handlowe SUPERMARKET PANORAMA S.J. Leszek Myśliwiec, Anna Skołożyńska Radzymin 30
1540 Media Markt Polska Sp. z o.o. Wrocław I Spółka Komandytowa Warszawa 30
1541 Lehmann Agrotechnika Sebastian Lehmann Sp. z o.o. Niepruszewo 30
1542 Aluteam-Alumeco Sp. z o.o. Rzeszów 30
1543 UTC Fire & Security Sp. z o.o. Gdańsk 30
1544 Trytyt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 30
1545 Firma Handlowa HURT-DETAL Janusz Grzegorz Szulc Suwałki 30
1546 MM -Sport Maciej Maciantowicz sp.j. Kraków 30
1547 PHU BESTT Tomasz Bieniasiewicz, Bogumił Ratajczak, Stanisław Dobropolski S.J. Dębno 30
1548 Marbex Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 30
1549 Charter Agro – Masz Sp. z o.o. Garzyn 30
1550 Przedsiębiorstwo Prod.Handl.Usług. Gałkowski Szymon Rakoniewice 30
1551 BJM Technology Sp. z o.o. Stary Sącz 30
1552 Biuro Projektowo – Handlowe Klimatech S.J. Wrocław 30
1553 Firma Handlowa SAKS S.J. Richert Mirosław i S-Ka Pruszcz Gdański 30
1554 TST Systems Sp. z o.o. S.K. Mikołów 30
1555 Adar Handel Nawozami Sztucznymi Sp. z o.o. Skrót Firmy: Adar Hns Sp. z o.o. Pakość 30
1556 Convatec Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
1557 ASWO PL Pobrotyń S.J. Koszalin 30
1558 Mazur S.J. Wrocław 30
1559 Ewax Ewa i Jacek Duniec sp.j. Wrocław 30
1560 Transcom International S.J. Paczków 30
1561 Tank Petrol Sp. z o.o. sp.k. Kobiór 30
1562 Imex Piechota i Sp. z o.o. sp.k. Opole 30
1563 STR Shipping and Trading Sp. z o.o. Szczecin 30
1564 SSI Schäfer Sp. z o.o. Warszawa 30
1565 Tamar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tulce 30
1566 BIG DUTCHMAN POLSKA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 30
1567 Cisco International Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 30
1568 Lubfarm S.A. Lublin 30
1569 Ideus Sp. z o.o. Chorzów 30
1570 CFT Polska Sp. z o.o. Tychy 30
1571 EDIRO Edward I Robert Łukaszewicz S.J. Warszawa 29
1572 Market ABC Bożena Piekarz, Władysław Piekarz sp. j. Lubin 29
1573 ALFA Sp. z o.o. Wolbórz 29
1574 WOSTIM S. Filipek Sp.J. Biała Podlaska 29
1575 TRODAT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 29
1576 Desa Unicum S.A. Warszawa 29
1577 K. Schroeder Polska Sp. z o.o. Nowa Kopernia 29
1578 ABE IPS Sp. z o.o. Warszawa 29
1579 Firma Handlowa Max-Fliz Sp. z o.o. sp.k. Kraków 29
1580 Hydra-Grupa SBS J. Kłos S.J. Łask 29
1581 Remei Polska Sp. z o.o. Opole 29
1582 Przedsiębiorstwo KPS Sp. z o.o. Poznań 29
1583 Inter-Plast Z. Bodziachowska Kluza S.J. Częstochowa 29
1584 Agrotrade Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno – Handlowe Eksportowo – Importowe Warszawa 29
1585 R&G Plus Sp. z o.o. Mielec 29
1586 BHG Sp. z o.o. Pruszków 29
1587 Sony Interactive Entertainment Polska Sp. z o.o. Warszawa 29
1588 F.H. Midex Sp. z o.o. Kraków 29
1589 MEDLINE Sp. z o.o. Zielona Góra 29
1590 Hafner Pomagier Trzebuchowscy sp. j. Toruń 29
1591 Urban Polska Sp. z o.o. Żary 29
1592 SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW JEDNOŚĆ Częstochowa 29
1593 Hala Wola Sp. z o.o. Warszawa 29
1594 FARMEXIM Sp. z o.o. Wrocław 29
1595 METZŁOM Ligęza S. J. Słupsk 29
1596 J.Musioł Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Marko sp.j. Wodzisław Śląski 29
1597 Pierre Fabre Dermo – Cosmetique Polska Sp. z o.o. Warszawa 29
1598 CENTROSTAL S.A. Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi Kielce 29
1599 Olimpia Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 29
1600 Belimo Siłowniki S.A. Warszawa 29
1601 ATEQ PL Sp. z o.o. Warszawa 29
1602 SPARTA Sp. z o.o. Bogucin 29
1603 OMV Polska Sp. z o.o. Pruszków 29
1604 POLPAK Sp. z o.o. Małe Czyste 29
1605 P.H.U. GROSIK M. Krzesińska, M. Krzesiński, R. Krzesiński S.J. Białobrzegi 29
1606 Złompol S.J. Jeziorzany 29
1607 ABRAMIS Sp. z o.o. Łomianki 29
1608 AMUN Sp. z o.o. Wydawnictwo Artystów Malujących Ustami i Nogami Racibórz 29
1609 Technologies 4ALL Sp. z o.o. S.K. Krążkowy 29
1610 ERGOSYSTEM Sp.J. R.Makuch, M.Wolski, J.Wiatr Warszawa 29
1611 360 Circus Sp. z o.o. Rzeszów 29
1612 Argo A & G Sp. z o.o. S.K. Mińsk Mazowiecki 29
1613 AGRO – SIEĆ Sp. z o.o. Chełmno 29
1614 Hmy Polska Sp. z o.o. Warszawa 29
1615 SYSTEMAIR S.A. Łazy 29
1616 Gomuła S.J. Tadeusz Gomuła, Mariusz Gomuła Józefów 29
1617 Liny Stalowe Brugg Sp. z o.o. S.K. Stobiec 29
1618 PH Polsab Spółka Komandytowa Opole 29
1619 PW Pieprzyk Sp. z o.o. Rawicz 29
1620 ASAJ Sp. z o.o. Siedlce 28
1621 Gambit Kutno Sp. z o.o. S.K. Kutno 28
1622 Autocentrum Waldemar Nowak, Mirosław Sikorski sp.j. Płock 28
1623 Seifert Polska Sp. z o.o. Mysłowice 28
1624 PSS SPOŁEM Katowice 28
1625 Mactronic Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 28
1626 Alfaco Polska Sp. z o.o. Wrocław 28
1627 CMC Sp. z o.o. Brzesko 28
1628 MIKOMAX Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 28
1629 Holdbox Frączkiewicz sp. j. Żabia Wola 28
1630 Wizbar Ludomir Wize i S-Ka Sp. j. Dawidy 28
1631 President Elektronics Poland Sp. z o.o. Częstochowa 28
1632 Techmed Lidziński, Pawłowski, Kandefer S.J. Kobylnica 28
1633 Krysiak Sp. z o.o. Baranowo 28
1634 BEMAR Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 28
1635 Tradycja i Jakość Sp. z o.o. Wrocław 28
1636 POLCOM Sp. z o.o. Skawina 28
1637 JAI Kudo Polska Sp. z o.o. Poznań 28
1638 VICTUS – EMAK Sp. z o.o. Poznań 28
1639 Stal – Hart Sp. z o.o. Bujaków 28
1640 Firma Elleena M. Apryjas, M. Raczyńska sp.j. Łapczyca 28
1641 Norcospectra Sp. z o.o. Ciechanów 28
1642 Silesian Pharma Sp. z o.o. Katowice 28
1643 Galderma Polska Sp. z o.o. Warszawa 28
1644 Voltea Poland Sp. z o.o. S.K. Łochowo 28
1645 Cyganek Sp.J. Skoczów 28
1646 Metrox – Service Sp. z o.o. Tczew 28
1647 Kegel – Błażusiak Trade Sp. z o.o. Sp.K. Nowy Targ 28
1648 SPOŁEM P S S Zawiercie 28
1649 For Ever Sp. z o.o. Warszawa 28
1650 HERLITZ Sp. z o.o. Baranowo 28
1651 Meta Piotr Wosiek, Jarosław Szewczyk S.J. Olszany 28
1652 CER – ROL Sp. z o.o. Mniszków 28
1653 Gold – Pol Jastrzębscy S.J. Warszawa 28
1654 Mateus Sp. z o.o. Ząbki 28
1655 Management Company S.A. Katowice 28
1656 Agata 3 Sp. z o.o. Katowice 28
1657 Unigaz – Marczak i Przybysz S.J. Tłuszcz 28
1658 Tece Sp. z o.o. Strzelin 28
1659 KRZYSZTOF ANTCZAK ZAKŁADTRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWY SPÓŁKA JAWNA Sierakowo 28
1660 PHU JAWOR Genowefa Grajkowska, Regina Libner S.J. Mogilno 28
1661 ANEK Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 28
1662 AB Cosmetique Polska Sp. z o.o. Warszawa 28
1663 Healthmore Sp. z o.o. Kielce 28
1664 Gebo Technika International Sp. z o.o. Marki 28
1665 Schachermayer Polska Sp. z o.o. Zabierzów 28
1666 PPHU Westech Sp. z o.o. Kielce 28
1667 Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Prymus – AGD Wiesława i Jan Ślażyńscy sp.j. Kowalanka 28
1668 Eko Oil Sp. z o.o. sp.k. Sieradz 28
1669 Western Equipment For Sport And Other Technologies – Polska Sp. z o.o. Wrocław 28
1670 Kramer S.A. Gietrzwałd 28
1671 IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o. Zakrzew 28
1672 M & MR TRADING POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 28
1673 Chrobok Zbigniew Agnieszka F.H. Wodzisław Śląski 28
1674 Statim Integrator Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 28
1675 Prolech R. i S. Leszek Sp.J. Stary Puznów 28
1676 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ADARA Sp. z o.o. Warszawa 28
1677 Quay Biuro Handlowo-Usługowe Sp. z o.o. Poznań 28
1678 BEMAR Sp. z o.o. Gliwice 28
1679 Forcar – Mrugała Piotr, Czaja Robert S.J. Nowy Targ 28
1680 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Aga-Vet Piotr Kwieciński & Agata Kwiecińska S.J. Brudzew 28
1681 RENEX PREDRAG TOPIĆ Włocławek 28
1682 KOREX Szablowski i Wspólnicy S.J. Tuchów 28
1683 Transport Towarowy Handel Opałem Stasiak Mirosław Kletnia 28
1684 Faro Zieliński sp.j. Kraków 28
1685 Max – Stal S.J. Pionki 28
1686 Paso-Trading Sp. z o.o. Pabianice 27
1687 PID Polska Sp. z o.o. Warszawa 27
1688 EPCD Sp. z o.o. Warszawa 27
1689 ATMOMAT Szatkowski, Ryniec Sp.J. Włocławek 27
1690 FPHU JUREK Jerzy Lamch Żarki 27
1691 Berthold Sichert Sp. z o.o. Bydgoszcz 27
1692 Unisystem Sp. z o.o. Gdańsk 27
1693 Arysta LifeScience Polska Sp. z o.o. Warszawa 27
1694 Schimar Sp. z o.o. sp.k. Łódź 27
1695 Yakudo Plus Sp. z o.o. Tychy 27
1696 Mega Sierpc Sp. z o.o. Sierpc 27
1697 Spółdzielnia Handlowo Usługowa Samopomoc Koszalin 27
1698 Admaco S.J. Elizówka 27
1699 Sacmi Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 27
1700 Inter Fashion Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 27
1701 TRANSOIL ENERGY Sp. z o.o. Warszawa 27
1702 TURCK Sp. z o.o. Opole 27
1703 Zacharzewski Witold Marek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zacharzewski Łomża 27
1704 CGFP Sp. z o.o. Wojnowo 27
1705 NORD NAPĘDY Sp. z o.o. Wieliczka 27
1706 Dap Polska Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 27
1707 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Remetex Andrzej Ludwikowski Bogumiła Ludwikowska sp. j. Dzierżoniów 27
1708 Optex Security Sp. z o.o. Warszawa 27
1709 SANBUD W. Leszczuk i K. Głuchowski S.J. Siedlce 27
1710 AB INITIO M. Matejczyk, C. Stańczak S.J. Łódź 27
1711 Centrumelektroniki Arkadiusz Wlazłowski i Rafał Wlazłowski Sp.j. Tarnowskie Góry 27
1712 Euroterm Nowa Sp. z o.o. S.K. Przemyśl 27
1713 Zwick Roell Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 27
1714 Home Textil S.A. Korzkwy 27
1715 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Gdańsk IV sp.k. Warszawa 27
1716 Coccodrillo Concepts Sp. z o.o. Pianowo 27
1717 AMPER B Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 27
1718 P.P.H.U. Jumida Jerzy Pietrzak Przasnysz 27
1719 Sikla Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 27
1720 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jadwiga Paprocka Sp.K. Świdwin 27
1721 Zara Home Polska Sp. z o.o. Warszawa 27
1722 Green Lights Holding Sp. z o.o. Warszawa 27
1723 Flotex Polska II Sp. z o.o. Sp.K. Rzeszów 27
1724 MHSI Sp. z o.o. Warszawa 27
1725 PH-P-U i Obrotu Surowcami Wtórnymi KAROL Agnieszka Ligęza, Jacek Ligęza – Sp. J. Ustka 27
1726 Transpetrol – Bis Sp. z o.o. Salnia 27
1727 Alfa Laval Polska Sp. z o.o. Warszawa 27
1728 POLMARS R. Ziółkowski i S-ka S.K. Warszawa 27
1729 Art. Neon Lighting Sp. z o.o. S.J. Skawina 27
1730 Arttech Cinema Sp. z o.o. Warszawa 27
1731 THC Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 27
1732 El-Plus Sp. z o.o. Chorzów 27
1733 Media Markt Polska Sp. z o.o. Częstochowa Spółka Komandytowa Warszawa 27
1734 SPOŁEM PSS w Leżajsku Leżajsk 27
1735 ARCELORMITTAL FCE POLAND Sp. z o.o. Kraków 27
1736 TMS Sp. z o.o. Warszawa 27
1737 Medinco Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 27
1738 STOMIL EAST Sp. z o.o. Sanok 27
1739 Gallo Images Poland Sp. z o.o. Warszawa 27
1740 Polak Meble Sp. z o.o. Kępno 27
1741 BESTPOL Sp. z o.o. Stary Sącz 27
1742 Olkop Sp. z o.o. Frydrychowo 27
1743 ANEK Sroczyński S.J. Warszawa 27
1744 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Leszcz Tomasz Stępień, Wojciech Stępień-Sp. J. Radom 27
1745 Jomiro Sp. z o.o. Kępno 27
1746 HORTIMEX Plus Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Konin 27
1747 MIREX Sp. z o.o. Bielsko-Biała 27
1748 RYMAX Chorobik Wojtycza S.J. Dobczyce 27
1749 BD Poland Sp. z o.o. Konstantynówek 26
1750 GCE Sp. z o.o. Warszawa 26
1751 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego RENEX Sp. z o.o. Janki 26
1752 PH Polsirhurt Borys Tadeusz Borys Jerzy S.J. Sieradz 26
1753 SORIMEX Sp. z o.o. S.K. Toruń 26
1754 Esculap Dyl S.J. Myślenice 26
1755 WIMAD S.J. Wrocław 26
1756 Apla Amerykańskie Technologie Sitodruku Edwin Kuffel S.J. Sopot 26
1757 Item Polska Sp. z o.o. Wrocław 26
1758 EPEE Polska Sp. z o.o. Szczecin 26
1759 Fabimex S.J. Warszawa 26
1760 Daw – Bytom Sp. z o.o. Centrala Obrotu Towarami Masowymi Bytom 26
1761 Cosmo J. Brzyski, J. Stępień Sp. J. Siemianowice Śląskie 26
1762 DIAMANT POLSKA Sp. z o.o. Liszki 26
1763 Bcd Polymers Sp. z o.o. Suchy Las 26
1764 Supon S.A. Szczecin 26
1765 Sundoor Sp. z o.o. S.K. Chorzów 26
1766 Ag Dekor-G.augustyniak sp.j. Dygowo 26
1767 PW DREWMOR S.J. Waldemar Moryń Rafał Moryń Częstochowa 26
1768 Construsoft Sp. z o.o. Poznań 26
1769 Domitech Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 26
1770 SZYMANOWICZ I SPÓŁKA S.J. Elżbieta Szymanowicz Gołków 26
1771 Wiesław Jurczyk Zakład Wielobranżowy Darkat Stargard 26
1772 FH WALOR S.J. Kolbuszowa 26
1773 Netflex A. Basiński sp.j. Poznań 26
1774 Mopex His Sp. z o.o. S.K. Pokój 26
1775 Liberty Poland S.A. Chorzów 26
1776 Hurtownia Elektroniczna Lider BogdanmaciągS.J. Starachowice 26
1777 Direkta A. Pęciak S. Supernak S.J. Częstochowa 26
1778 HH POLAND S.A. Gliwice 26
1779 EWPOL Automatyka Przemysłowa Paweł, Ewa Weretko S.J. Wrocław 26
1780 Dutch Trade Sp. z o.o. Psarskie 26
1781 Bcd Polska Sp. z o.o. Warszawa 26
1782 Mahr Polska Sp. z o.o. Warszawa 26
1783 NEPTUN Sp. z o.o. Lublin 26
1784 Sklepy Adaś J.A. Kościelniak Sp.J. Rabka-Zdrój 26
1785 Vervo Sp. z o.o. Łódź 26
1786 Erca Wilmar Cosmetic Ingredients Sp. z o.o. Warszawa 26
1787 Vents Group Sp. z o.o. Niepruszewo 26
1788 ARKAS Sp. z o.o. Jawor 26
1789 Naos Poland Sp. z o.o. Kraków 26
1790 Quadro Sp. z o.o. S.K. Żydowo 26
1791 GESTRA POLONIA Sp. z o.o. Gdańsk 26
1792 Leica Geosystems Sp. z o.o. Warszawa 26
1793 ZUHIP Sp. z o. o. Olszówka 26
1794 Digiprint Pl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26
1795 Therma-Klim Sp. z o.o. S.K. Wrocław 26
1796 Chemmot S.J. Skawina 26
1797 ARA PNEUMATIK. L.T.M. Kościelniak. S.J. Wrocław 26
1798 ASSAI Sp. z o.o. PHZ Wrocław 26
1799 PINIA Sp. z o.o. Jarocin 26
1800 Cool Sport Sp. z o.o. S.K. Modlniczka 26
1801 Inkom Instruments Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26
1802 S4E S.A. Kraków 26
1803 CIURKO S.J. W. Ciurko, W. Ciurko, R. Ciurko Krapkowice 26
1804 Vemag Polska Sp. z o.o. Warszawa 26
1805 Słomka S.J. Otwock 26
1806 Aptel Adam Pawlak S.J. Białystok 26
1807 Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o. Olsztyn 26
1808 FROG MS DELKO Sp. z o.o. Kraków 26
1809 Hawa S.A. Gniezno 26
1810 Benteler Distribution Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 26
1811 Delta Service Stanisław Echilczuk, Iwona Kuziuk, Robert Wargenau S.J. Zielonka 26
1812 Mako – Polska Sp. z o.o. Kraków 25
1813 PH Davi Sp. z o.o. Gostyń 25
1814 Autoimex Sp. z o.o. sp.k. Marki 25
1815 Europapier Polska Sp. z o.o. Tczew 25
1816 Firma Handlowo – Usługowa Żaboklicki Sp.J. Czaple 25
1817 Terraexim Agroimpex Sp. z o.o. Zakrzewo 25
1818 Polnix Marek, Piotr, Paweł Kurkierewicz Sp.J. Warszawa 25
1819 Telehit Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 25
1820 Grupa Chorten Sp. z o.o. Białystok 25
1821 PSS SPOŁEM ZGODA Płock 25
1822 HURTOWNIA SMAK Grzegorz Krężołek S.J. Nowy Targ 25
1823 PHPU ROLBUD Michał Michalak Pleszew 25
1824 Fermintrade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Konin 25
1825 Olofarm Sp. z o.o. w likwidacji Poznań 25
1826 EGIS Sp. z o.o. Kraków 25
1827 DIERRE Polska Sp. z o.o. Warszawa 25
1828 K+L Biuro Handlowe Polska Sp. z o.o. Łódź 25
1829 Mars – Sport S.J. Warszawa 25
1830 Parktel Sp. z o.o. Wrocław 25
1831 Społem Oława Sp. z o.o. Oława 25
1832 Bilmex-Tank Sp. z o.o. sp.k. Głogoczów 25
1833 Livisto Sp. z o.o. Gdynia 25
1834 Elektronika S.A. Gdynia 25
1835 F. H. Roan E. i M. Włodarczyk Sp.J. Kraków 25
1836 Denar Marek Dembiński I Wspólnicy S.J. Rożnowo 25
1837 Instalnova Grupa SBS K.Borkowski-Sp.k. Włocławek 25
1838 GASTRONOMIA TECHNOLOGIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Poznań 25
1839 Kobi Light S.J. Spółka Komandytowa Rzeszów 25
1840 Ciesielscy sp. j. Mielec 25
1841 POLYPHARM S.A. Warszawa 25
1842 BIUROMAX Sp. z o.o. Baniocha 25
1843 ACUS S.J. Warszawa 25
1844 ACV Polska Sp. z o.o. Włocławek 25
1845 STERNET Sp. z o.o. Tarnów 25
1846 GROFARM S.J. Gromada i Wspólnicy Białystok 25
1847 Waters Sp. z o.o. Warszawa 25
1848 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Art-Hen sp.j. H i A Zdrzałek Racibórz 25
1849 Altra M. Jamrozik, K. Kościuk, J. Urbańczyk sp.j. Katowice 25
1850 Dräger Safety Polska Sp. z o.o. Katowice 25
1851 P.U.H. Nel – Tech J. Dutka, J. Baran, M. Piętka – S.J. Nowy Sącz 25
1852 Kontri Sp. z o.o. Białystok 25
1853 Meditrans Sp. z o.o. SP.K. Kielce 25
1854 A.S. Inter Silesia Sp. z o.o. Katowice 25
1855 Ośrodek Usług Technicznych MEZAR Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 25
1856 PBH S.A. Bydgoszcz 25
1857 DARYMEX D. Gruca i R. Rączka S.J. Brzeszcze 25
1858 PHU AMC Andrzej Ciszewski & Krystyna Śmiałek S.J. Morawica 25
1859 Arpex Sp. z o.o. Gliwice 25
1860 KŁODZKODIS Sp. z o.o. Kłodzko 25
1861 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PWF Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 25
1862 Nenufar S.J. Krześniak Wichary Zabrze 25
1863 Olimpia Enterprise Sp. z o.o. Warszawa 25
1864 Centrala Zbytu Węgla Węglozbyt S.A. Katowice 25
1865 FATRO POLSKA Sp. z o.o. Kobierzyce 25
1866 Varimed Sp. z o.o. Wrocław 25
1867 Mx Norm Sp. z o.o. Tychy 24
1868 FRAC S.A. Rzeszów 24
1869 AIRCON Sp. z o.o. Marki 24
1870 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ryszard Kaczmarek I Synowie Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mrowino 24
1871 Arteriae Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 24
1872 Pol-Plus Systemy Grzewcze Sp. z o.o. Zielona Góra 24
1873 PUH BIS S.J. Józef Szyszka i Jerzy Szyszka Bralin 24
1874 Q4lab Sp. z o.o. Warszawa 24
1875 PUMAR Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 24
1876 BIURO PLUS B. Krępa, W. Krępa S.J. Zielona Góra 24
1877 Kornix Forest Sp. z o.o. Wejherowo 24
1878 Take Sp. z o.o. S.K. Katowice 24
1879 WACKER Neuson Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 24
1880 Beiks Machulski sp.j. Kraśnik 24
1881 M i G Import-Eksport Głowacki S.J. Białystok 24
1882 Musa Alicja Musiał, Tadeusz Musiał S.J. Targowisko Dolne 24
1883 SDK Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 24
1884 Spectro – Lab Sp. z o.o. Łomianki 24
1885 ZIBI DETAL Sp. z o.o. Warszawa 24
1886 K. S. D. Polska S. Stryjewski, D. Krawczyk Sp. J. Toruń 24
1887 Center-Mebel Sp. z o.o. S.K. Łomża 24
1888 Bosky Sp. z o.o. Kielce 24
1889 DSI Schaum Chemie Sp. z o.o. Mikołów 24
1890 Ekomed Sp. z o.o. Warszawa 24
1891 Systherm Danuta Gazińska sp. j. Poznań 24
1892 Przedsiębiorstwo SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik Gdańsk 24
1893 P.W. Hestia Sp. z o.o. Lublin 24
1894 FAAC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 24
1895 Media Markt Polska Sp. z o.o. Zielona Góra Spółka Komandytowa Warszawa 24
1896 Jott Joanna i Leonard Pieraccy S.J. Szczecin 24
1897 SCM GROUP Polska Sp. z o.o. Suchy Las 24
1898 Mayoral Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
1899 Remes Sp. z o.o. Opalenica 24
1900 MAR Andrzejewski S.J. Łódź 24
1901 M-Profil Sp. z o.o. S. K. Katowice 24
1902 Salinex Sp. z o.o. Piechcin 24
1903 Test Systemy Uszczelniające J.,W. Okularczyk M.,M. Stępień S.J. Częstochowa 24
1904 Firma Usługowo-Handlowa Semaco Jerzy Skałoń, Marek Strojniak sp. j. Kraków 24
1905 Themar Import-Eksport Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 24
1906 Kim Kuźma S.J. Jarosław 24
1907 FORMA Sp. z o.o. Warszawa 24
1908 Geotechnology Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 24
1909 Perfect Sp. z o.o. Leszno 24
1910 Arrow Electronics Poland Sp. z o.o. Warszawa 24
1911 LOGIS Sp. z o.o. Komorniki 24
1912 Rato Industrial Solutions Sp. z o.o. S.K. Rumia 24
1913 TRANS-OIL Hurtownia Paliw Tomasz Ciempka Poręba Górna 24
1914 Asdex Sp. z o.o. Białystok 24
1915 Imperial P.R.K. Andrzejewscy Spółka Jawna Bydgoszcz 24
1916 Integart Invest IBMT Sp. z o.o. sp.k. Błonie 24
1917 Demps Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 24
1918 Apis Sp. z o.o. Grupa SBS Siedlce 24
1919 Intar Tools Rozdejczer Sp.J. Parole 24
1920 Xtg S.A. Wrocław 24
1921 D-M Sp. z o.o. Krotoszyn 24
1922 Adrenaline.Pl Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 24
1923 Bito Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
1924 Vivasanit Sp. z o.o. S.K. Skawina 24
1925 BEA Beleza Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 24
1926 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bistar K. Burak i S-Ka sp.k. Białystok 24
1927 Yasumi Sp. z o.o. S.K. Kalisz 24
1928 COOPEXIM Sp. z o.o. Warszawa 24
1929 Media Markt Polska Sp. z o.o. Radom Spółka Komandytowa Warszawa 24
1930 DCG S.A. Warszawa 24
1931 INTECH A.A. KRAMARCZYK SPÓŁKA JAWNA AGENCJA TECHNICZNO-HANDLOWA Zabierzów 24
1932 Gf Machining Solutions Sp. z o.o. Raszyn 24
1933 Unirol Parts Sp. z o.o. S.K. Borek Wielkopolski 24
1934 Lewiatan Holding S.A. Włocławek 24
1935 Polmex Pharma Biniecki & Malinowski S.J. Warszawa 24
1936 Przedsiębiorstwo Surowców Wtórnych WTÓRSTAL S.J. Stalowa Wola 24
1937 APG CO. W. Kisielewski, J. Kierdelewicz Sp.J. Białystok 24
1938 GIEWONT Sp. z o.o. Rzeszów 24
1939 Powergate Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 24
1940 MGT Marta Tataj, Andrzej Dymek S.J. Łowicz 24
1941 HACH LANGE Sp. z o.o. Wrocław 24
1942 ABET Sp. z o.o. Warszawa 24
1943 Impakt Sp. z o.o. Mosina 24
1944 LDP Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 24
1945 Slam Poland Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 24
1946 Euro Kiela S. J. Bierzwnik 24
1947 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Aptek MULTI PHARME S.A. Łomża 24
1948 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków II Spółka Komandytowa Warszawa 23
1949 Travel Free Poland Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 23
1950 Sanimex 1 Sp. z o.o. S.K. Gliwice 23
1951 Stal – Produkt sp.j. Kornelia Zaława, Dariusz Zaława Myszków 23
1952 Platon Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 23
1953 Mada J. Tomalik, M. Obuchowicz Sp. J. Olsztyn 23
1954 Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o.o. Augustów 23
1955 Aesseal Polska Sp. z o.o. Mazańcowice 23
1956 SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Rzeszowie Rzeszów 23
1957 Promark Serwis Sp. z o.o. Warszawa 23
1958 Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 23
1959 Enza Zaden Poland Sp. z o.o. Warszawa 23
1960 PHPU EKODOM – GAJEK Sp. z o.o. Lublin 23
1961 EGA Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś Rzeczna 23
1962 Bakata Design Aleksandra Lampka Skowrońska S. J. Wrocław 23
1963 Alva Sp. z o.o. Wrocław 23
1964 C-L Sp. z o.o. Słupsk 23
1965 Napena Sp. z o.o. Szamotuły 23
1966 WBS Sp. z o.o. sp.k. Strzebielinko 23
1967 LEWIATAN Kujawy Sp. z o.o. Włocławek 23
1968 Akson Sp. z o.o. S.K. Katowice 23
1969 Roba Metals Polska Sp. z o.o. Stanowice 23
1970 Pol – Sver Sp. z o.o. Warszawa 23
1971 FHUP Krak – Znicz Andrzej Majer, Józef Wolak S.J. Kraków 23
1972 Delia Cosmetics Sp. z o.o. Rzgów 23
1973 Trops Coatings Sp. z o.o. Toruń 23
1974 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rupex 2 Sp. J. Renata Płońska, Dariusz Płoński Boguszów-Gorce 23
1975 Sagemcom Poland Sp. z o.o. Warszawa 23
1976 Wam Polska Sp. z o.o. Kruszyn 23
1977 Tadej Sp. z o.o. sp.k. Chróścice 23
1978 Stefańczyk S.J. Łódź 23
1979 Pti sp. z o.o. Poznań 23
1980 IFM Electronic Sp. z o.o. Katowice 23
1981 PHU – Hajduk Radosław Gaworzyce 23
1982 HEATING – INSTGAZ Sp. z o.o. Rzeszów 23
1983 Przedsiębiorstwo Handlowe WDF Fijołek Sp. J. Gubin 23
1984 Fellowes Polska S.A. Warszawa 23
1985 Karo Elektro Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 23
1986 PB Technik Sp. z o.o. Warszawa 23
1987 Drabpol S.J. Mykanów 23
1988 M.Ostrowski Sp.J. Wrocław 23
1989 SGK Sp. z o.o. S.K. Kamieńsk 23
1990 Wistal S.J. Świdnica 23
1991 Metalcom Sp. z o.o. Wrocław 23
1992 Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Euro-Dorex B. K. Czechowscy, D. A. Zglec sp.j. Wyszków 23
1993 AKA – SZCZERBICCY. S.J. Wrocław 23
1994 Rudolf Budny Rafał Budny Renata Budny Polszlif S.J. Rudzica 23
1995 Inv Poland Sp. z o.o. S.K. Kraków 23
1996 Cebitgroup EP Sp. z o.o. Sp.J. Wrocław 23
1997 HORTICO S.A. Wrocław 23
1998 Fights On Logistics Sp. z o.o. Warszawa 23
1999 INTER ALNET Adam Albiński Warszawa 23
2000 Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. Solec Kujawski 23
2001 Valmet Automation Sp. z o.o. Gliwice 23
2002 Colop Polska Sp. z o.o. Bytom 23
2003 Akces i J.Ostrowscy S.J. Ożarów Mazowiecki 23
2004 Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K. Gdynia 23
2005 IVM Chemicals Sp. z o.o. Warszawa 23
2006 Resler Plus Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Łucja Resler Chojnice 23
2007 Grass-Hopper Polska Sp. z o.o. sp.k. Kraków 23
2008 Volt Polska Sp. z o.o. Sopot 23
2009 Jawal & M.R.Z. Murawiec S.J. Mrocza 23
2010 Instal – Konsorcjum Sp. z o.o. Wrocław 23
2011 Libra Sp. z o.o. Bielsko-Biała 23
2012 Artel Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 23
2013 Rosco Steel Sp. z o.o. Rzeszów 23
2014 Schaffner Sp. z o.o. S.K. Kraków 23
2015 Ermin Sp. z o.o. Łódź 23
2016 Tiger Coatings Poland Sp. z o.o. Stara Iwiczna 23
2017 Telmar Rybiccy S.J. Nowe Miasto Lubawskie 23
2018 Tox Pressotechnik Sp. z o.o. Wrocław 23
2019 Techman Sp. z o.o. Warszawa 22
2020 Komes Sp. z o.o. Szubin 22
2021 Metkol Pruszyński Sp. z o.o. Michałowice 22
2022 PPH HEN-STOL Hanna Piórkowska S.J. Żebry-Chudek 22
2023 DELTA S.J. Jankowski Pluciński Zawada Pleszew 22
2024 Machine Tools International Sp. z o.o. Rybnik 22
2025 Warsfoll – Zyśk, Tarnowicz sp.j. Warszawa 22
2026 Idesin M. Siwek S.J. Kielce 22
2027 GERDA Sp. z o.o. Sokołów 22
2028 AGRAHURT Export-Import Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowe Osjaków 22
2029 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Metal Max J.świętochowski, M.świętochowska sp. j. Wyszków 22
2030 ERPATECH Beata Praga Warszawa 22
2031 Kokos Frymus i Zuckerman S.J. Jaroszyn 22
2032 Artvinyl-Pol Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 22
2033 Audio Plus Sp. z o.o. Łomianki 22
2034 Ziehl – Abegg Polska Sp. z o.o. Macierzysz 22
2035 Fischer Polska Sp. z o.o. Kraków 22
2036 MKJ Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Olsztyn 22
2037 B&B S.J. Wrocław 22
2038 Saturn Planet Sp. z o.o. Szczecin I Spółka Komandytowa Warszawa 22
2039 Int Technics Sp. z o.o. Tarnów 22
2040 Centrum Techniki Macro Sp. z o.o. Suchy Las 22
2041 Vipolimex Sp. z o.o. Stare Babice 22
2042 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Stęszewie Stęszew 22
2043 P.B.W.C. Sp. z o.o. Potrzanowo 22
2044 Santint (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 22
2045 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Oktan Stanisław Bednarz Kamień 22
2046 SPOŁEM PSS Września 22
2047 Media Markt Polska Sp. z o.o. Toruń Spółka Komandytowa Warszawa 22
2048 Przedsiębiorstwo Prywatne Zbigniew Sobolewski Siedlce 22
2049 Eclipse Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 22
2050 Alto Computers M. Borowiak, R. Wróbel S.J. Zabrze 22
2051 Over Group Sp. z o.o. S.K. Łask 22
2052 ROLMEX – Misiuda S. J. Kielce 22
2053 Signode Polska Sp. z o.o. Piaseczno 22
2054 Petropol Wolsztyn Sp. z o.o. S.K. Wolsztyn 22
2055 TOREC Sp. z o.o. PUH Toruń 22
2056 Lege Artis – C. Daniłowicz i G. Daniłowicz S.J. Wrocław 22
2057 Idemia Poland Sp. z o.o. Kobyłka 22
2058 Patio Dystrybucja Sp. z o.o. Szczecin 22
2059 SIMBHP Sławomir Małecki, Ireneusz Mikucki Sp.J. Słupsk 22
2060 Technopomiar Sp. z o.o. Wrocław 22
2061 PETROFER-POLSKA Sp. z o.o. Nowiny 22
2062 Kolnex Zajko i Wspólnicy S.J. Białystok 22
2063 Spin Elektronik Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 22
2064 ARPIS S.A. Wielkopolskie PHUP Poznań 22
2065 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Opolu Opole 22
2066 THERMO SYSTEMS Sp. z o.o. Katowice 22
2067 John Crane Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22
2068 HOGER Sp. z o.o. Lubliniec 22
2069 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Piomar Sp. z o.o. Pisarzowice 22
2070 GEDEON Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22
2071 Media Markt Polska Sp. z o.o. Lublin S.K. Warszawa 22
2072 Przeds. Handlowo – Transportowe Bespol Sp. z o.o. Łasin 22
2073 Brand Sp. z o.o. Warszawa 22
2074 Schmalz Sp. z o.o. Złotniki 22
2075 Nowa Elektro Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 22
2076 Murrelektronik Sp. z o.o. Katowice 22
2077 Orion Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 22
2078 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowo-Handlowe Bukorol Sp. z o.o. Bukowie 22
2079 Integart Sp. z o.o. Błonie 22
2080 AGAT – J. A. Kowalewscy i A. B. Adamowicz S.J. Lidzbark Warmiński 22
2081 NEFAB PACKAGING POLAND Sp. z o.o. Gdańsk 22
2082 Provitel Polska Sp. z o.o. Luboń 22
2083 Mebel Art Sp. z o.o. Chróścice 22
2084 Sped Malaga Edward, Malaga Renata sp. j. Wrocław 22
2085 EQUIMED Hołda, Lenk, Trembecki Sp.J. Kraków 22
2086 Tara S.J. PH Częstochowa 22
2087 POL-EURO Sp. z o.o. Polik 22
2088 ZG Lighting Polska Sp. z o.o. Wrocław 22
2089 Nicrometal S.A. Toruń 22
2090 Tekpoint Sp. z o.o. Warszawa 22
2091 Mcpolska.Pl Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 22
2092 Ampacet Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 22
2093 Bellevue Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
2094 Retail Partner Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 22
2095 Katalizatory.Pro Sp. z o.o. sp.k. Poznań 22
2096 Orno-Logistic Sp. z o.o. Mikołów 22
2097 Beckhoff Automation Sp. z o.o. Żabiniec 22
2098 RHEAVENDORS POLSKA Sp. z o.o. Poznań 22
2099 Laser-Atl Anna Lech, Tomasz Lech sp.j. Częstochowa 22
2100 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BHP – System Beata Raszewska, Jacek Raszewski Sp.J. Radom 22
2101 Bilans Sp. z o.o. Słubice 22
2102 MPT PIK Grzegorz Kasprowicz, Piotr Kasprowicz, Błażej Pawłowski sp.j. Września 22
2103 Hitmark Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 22
2104 VELUX – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 22
2105 MEIBES Sp. z o.o. Przeds. z udziałem zagranicznym Leszno 22
2106 Chiesi Poland Sp. z o.o. Warszawa 22
2107 Santis Płocicki Sp.J. Chwaszczyno 22
2108 PH-U HEMIST Henryk Konstanty, Mirosław Zych, Stanisław Konstanty S.J. Gnojnik 21
2109 Przedsiębiorstwo Multi Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Opole 21
2110 Mega-Pack Jerzy Iwaniuk, Małgorzata Iwaniuk S.J. Marki 21
2111 Europhone Sp. z o.o. Poznań 21
2112 Amex Stationery Sp. z o.o. Kraków 21
2113 RIEKER POLSKA Sp. z o.o. Kraków 21
2114 Awmet Wolniewicz s.j. Grodzisk Mazowiecki 21
2115 ELBLĄGDIS Sp. z o.o. Elbląg 21
2116 PETROL – HAWEN S.J. Przedsiębiorstwo Prywatne Handlowo-Usługowe Piła 21
2117 VEFI EUROPA Sp. z o.o. Skierniewice 21
2118 HTI BP Sp. z o.o. Centrum S.K. Łódź 21
2119 Eura – Tech J.Obszyński S.J. Wejherowo 21
2120 Adler – Polska Sp. z o.o. Kraków 21
2121 Dornwell S.J. Rymaszewski, Rymaszewska Warszawa 21
2122 Petro-Kompleks Marek Klęczar i Wspólnicy Sp. j. Nowa Wieś 21
2123 Ruckzuck.Biz Sp. z o.o. Zwonowice 21
2124 Krones Sp. z o.o. Warszawa 21
2125 Asics Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
2126 Top Gifts Sks Sp. z o.o. sp.k. Radom 21
2127 PRO – MAR S.A. Poznań 21
2128 PHU Euro Sp. z o.o. Bytom 21
2129 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Juszczak S.J. Wieruszów 21
2130 Zakład Handlowo-Usługowy Iwona Tomasz Kotynia S.K.A. Popów 21
2131 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo WARUS Sp. z o.o. Warszawa 21
2132 Dystrybutor BHP Jaskon P. M. Skonieczny S.J. Konin 21
2133 Hurtownia Oświetlenia Lux Sp. z o.o. S.K. Warszawa 21
2134 Hurtownia Rolno-Ogrodnicza INAGRI Sp. z o.o. Sieradz 21
2135 Cuprum Hurtownia Instalacyjno-Sanitarna Sp. z o.o. S.K. Koszalin 21
2136 Plus sp.j. Jurkiewicz i Syn Zaścianki 21
2137 Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o. Łomża 21
2138 Javena Grygieńć Sp. J. Suwałki 21
2139 HAYGROVE POLAND Sp. z o.o. Kępno 21
2140 Optotech Medical Sp. z o.o. S.K. Wieliczka 21
2141 CSK Food Enrichment Poland Sp. z o.o. Toruń 21
2142 ROMOS Sp. z o.o. Gostyń 21
2143 Esoll Sp. z o.o. Baniocha 21
2144 Introl Automatyka Sp. z o.o. sp.k. Katowice 21
2145 Berner Polska Sp. z o.o. Kraków 21
2146 Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych S.J. Gdańsk 21
2147 FURUNO POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 21
2148 Heban Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 21
2149 Lidmann i Megger S. J. Lisi Ogon 21
2150 Stacje Paliw Lampa Sp. z o.o. Jawornik 21
2151 BOMAR 2 Marek Dziekan S.J. Kraków 21
2152 Stalpol R.Rozyn, J.Olszowy sp.j. Lublin 21
2153 TORIMEX – Chemicals LTD Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 21
2154 Hyper – TEL Sp. z o.o. Warszawa 21
2155 FACTUM Sp. z o.o. Bydgoszcz 21
2156 Promidea Central Europe Sp. z o.o. Piaseczno 21
2157 Titus Polska Sp. z o.o. Suchy Las 21
2158 ST Twarowscy S.J. Zaścianki 21
2159 Lodimex Sp. z o.o. S.K. Szczecin 21
2160 Lams Sp. z o.o. S.K. Tychy 21
2161 Farmpartner Sp. z o.o. S.K. Zabrze 21
2162 Tajwańskie Biuro Techniczne K.Celińska Mysław sp.j. Marki 21
2163 Valmark Sp. z o.o. Warszawa 21
2164 Same Dobre Apteki Sp. z o.o. Krasnystaw 21
2165 Professional Trade Company Sp. z o.o. Sławków 21
2166 PHU SONIK S.J. Andrzej Socha i Wojciech Niźnik Elbląg 21
2167 MIRPOL S.J. Kołobrzeg 21
2168 Delta Dettlaff I Wspólnicy S. J. Krokowa 21
2169 Alta – Sieć Handlowa Sp. z o.o. Brzozów 21
2170 PHU EDMIR-POL J. i M. Hutnik S.J. Chorzów 21
2171 SWEDEPONIC POLSKA Sp. z o.o. Kraśnicza Wola 21
2172 Glimat Sp. z o.o. Gliwice 21
2173 Medsystems Sp. z o.o. Lublin 21
2174 Firma Mik-Stal Sp. z o.o. S.K. Łojki 21
2175 Glenmark Pharmaceuticals Sp. z o.o. Warszawa 21
2176 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Żuchliński G.A.P. Żuchlińscy sp.j. Gdynia 21
2177 P P H Exima Agriculture 2000 S. J. Jeziorko 21
2178 Stego Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 21
2179 Przedsiębiorstwo Romanowski Bartoszyce 21
2180 REMS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa 21
2181 Studio Forma 96 Będkowski, Urbaniak sp. j. Poznań 21
2182 Vidis S.A. Bielany Wrocławskie 21
2183 TRI – TEX Bis Sp. z o.o. Sp.K. Wola Zaradzyńska 21
2184 Womar Food Sp. z o.o. S.K. Krosno 21
2185 ŻELIMET J. Urbanek i S-ka S.J. Twardogóra 21
2186 57 Concepts Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 21
2187 P.A.D Technologies Ltd sp. z o.o. Warszawa 21
2188 Alcor Sp. z o.o. Warszawa 21
2189 WEISHAUPT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 21
2190 PHPU ALKA RAFAŁ DEMIDOWICZ Warszawa 21
2191 Agromex S.J. Kurzętnik 21
2192 Orwak Polska Sp. z o.o. Łódź 21
2193 PUPH Solfum Sp. z o.o. Rąbień AB 21
2194 PARAMEDICA Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
2195 WRW S C JUCHA URBANEK BLICHARCZYK Zręcin 21
2196 SAFER J.Sbeczka G.Sbeczka Sp.J. Tworków 21
2197 NAP Sp. z o.o. Warszawa 21
2198 Rubi Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
2199 Walter Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
2200 Hegen Polska Sp. z o.o. Olkusz 21
2201 DIM System Sp. z o.o. Warszawa 21
2202 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Łódź IV sp.k. Warszawa 20
2203 Bucik Marta Sajda, Joanna Wolna, sp.j. Przeźmierowo 20
2204 Firma Młynek Marek Młynarczyk Biała Podlaska 20
2205 Lordpharm Sp. z o.o. Połczyn-Zdrój 20
2206 Forever Living Products Poland Sp. z o.o. Warszawa 20
2207 Paramedica Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 20
2208 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Mgs S.j. Gniechowice 20
2209 Narzędzia Dla Leśnictwa Grube Sp. z o.o. Suchy Las 20
2210 CHEMIFARB S.A. Rzeszów 20
2211 Free Polska Sp. z o.o. Kraków 20
2212 Hurtownia Narzędzi Seger S.J. Dębica 20
2213 FRESH TRADE Andrei Brenko Mikalai Lukashuk S.J. Warszawa 20
2214 Soyter Components Sp. z o.o. S.K. Izabelin 20
2215 Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO Sp. z o.o. Wrocław 20
2216 Inter Decor Pro Sp. z o.o. Warszawa 20
2217 Centrostal – Handel Sp. z o.o. Toruń 20
2218 Carmin Spf Sp. z o.o. Lublin 20
2219 OPTYKA OXYS S.J. P. Gołębiowski, M. Kulas Będzin 20
2220 HYGIEIA Chojnacki S.J. Kraków 20
2221 FM Produkty Dla Stomatologii Wojciech Feć, Beata Feć S.J. Kraków 20
2222 MILA Sp. z o.o. Częstochowa 20
2223 Besspol Magdalena Bess Łoś, Krzysztof Bess S.J. Osielsko 20
2224 F H U Trójka Stanisław Turek Węgorzyno 20
2225 Andmar S.J. Krosno 20
2226 SPOŁEM PSS Szczecin 20
2227 Biuro Handlowe PER-MED Ryszard, Jarosław i Przemysław Ziora Sp.J. Skoczów 20
2228 Magystral – Polska Sp. z o.o. Warszawa 20
2229 Damen Sp. z o.o. Marki 20
2230 TOPCON POLSKA Sp. z o.o. Siewierz 20
2231 Glopack Sp. z o.o. Lublin 20
2232 MKAJ Skorupa Sp. z o.o. Łódź 20
2233 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Perkoz Spółka z Graniczoną Odpowiedzialnością Brodnica 20
2234 Aurepio-Kalij Sp. z o.o. Warszawa 20
2235 MALTA TRADING Sp. z o.o. Poznań 20
2236 Konstruktor Sp. z o.o. Gniezno 20
2237 Pneumatig A. Wojciechowski L. Wojciechowski S. J. Gdynia 20
2238 COSMETICS RDT Sp. z o.o. Łomża 20
2239 Tompol T.Jajecznik i Spółka Sp. J. Dębe-Kolonia 20
2240 HEKTOR Sp.J. J. Cieciura, P. Michałkiewicz, P. Wiśniewski Toruń 20
2241 Ordom R. Krasiński i Wspólnicy Sp.J. Łódź 20
2242 Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. Warszawa 20
2243 TRANS-KOL Paliwa Sp. z o.o. Koło 20
2244 Samar S.J. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marcin Saulicz, Michał Saulicz Opole 20
2245 Patyński Andrzej Stal – Bud Mińsk Mazowiecki 20
2246 MAGROL TOMASZ MAGDZIAK, MACIEJ MAGDZIAK S.J. Kazimierzew 20
2247 Kramer – Opakowania Przemysłowe A. Kania J. Kiełb S.J. Sokołów Małopolski 20
2248 ROAN – Hurtownia Opakowań Piskorz, Liszewski S.J. Suwałki 20
2249 Evimex Sp. z o.o. Agencja Handowo – Usługowa Tomaszów Mazowiecki 20
2250 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Bogusława i Paweł Jankowiak S.J. Rawicz 20
2251 Apteki J i J Koczorowscy S.J. Rawicz 20
2252 Livia Corsetti Fashion Sp. J. W. L. Żentała Koszalin 20
2253 Technika Spawalnicza Sp. z o.o. Poznań 20
2254 TRESKO S.J. Trzebinia 20
2255 Konimpex Chemicals Sp. z o.o. Konin 20
2256 Pferd Vsm sp. z o.o. Kostrzyn 20
2257 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „STAL-EX” SPÓŁKA JAWNA PAWEŁWALCZAK I JOLANTA WALCZAK Kalisz 20
2258 Onico Gas Sp. z o.o. Warszawa 20
2259 Przedsiębiorstwo Handlowe Medox Lepiarz Jarosław,Lepiarz Alicja-S.J. Jaworzno 20
2260 Biuro Handlowo Usługowe Orion sp.j. Paweł Cieśliński i Wspólnicy Bełchatów 20
2261 PM SPORT P. Lewandowski i M. Wojtiuk Sp.J. Warszawa 20
2262 B & W Sp. z o.o. Jaworzyna Śląska 20
2263 Perforacja Blachy Perforowane Sp. z o.o. Kraków 20
2264 SPOŁEM Spółdzielnia Hurtowo – Detaliczna TĘCZA Wrocław 20
2265 Perfect Displays Sp. z o.o. Warszawa 20
2266 Hager Polonia Sp. z o.o. Wrocław 20
2267 Dom Aukcyjny Polswiss Art Sp. z o.o. Warszawa 20
2268 Techno Plus Janusz Baranowski S.J. Gdańsk 20
2269 Port 2010, A. Hödel-Senán, R.Zarzecki sp.j. Żarska Wieś 20
2270 MT – Metal M. Miążkiewicz, T. Perkowski Sp.J. Białystok 20
2271 Pako Lorente Chrapkowicz Magiera S.J. Kęty 20
2272 PHU BRUTAL Stanisław Karp, Andrzej Skupień S.J. Zakopane 20
2273 Kamstrup Sp. z o.o. Warszawa 20
2274 Wac-Woj Sp. z o.o. Grybów 20
2275 KTR – Polska Sp. z o.o. Kraków 20
2276 Dommar Grupa Sbs Sp. z o.o. S.K. Jarocin 20
2277 Szron Sp. z o.o. PHU Jarosław 20
2278 TOPSERW Stanisław Echilczuk, Mirosław Kuziuk S.J. Zielonka 20
2279 Konek PSN S.J. Bydgoszcz 20
2280 Pos Systems Sp. z o.o. Dębogórze 20
2281 ELEKTROTEK Sp. z o.o. Opole 20
2282 Brandline Group Sp. z o.o. Poznań 20
2283 Psp Sp. z o.o. Lublin 20
2284 WW Ekochem Sp. z o.o. S.K. Głogowo 20
2285 Nexio Management Sp. z o.o. Warszawa 20
2286 NOVASPINE Sp. z o.o. Tyniec Mały 20
2287 Mercur-Trade Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 20
2288 Dekoma Sp. z o.o. Zalasewo 20
2289 Złom – Biała Sp. z o.o. Tyczyn 20
2290 POLMARKUS Sp. z o.o. Pyskowice 20
2291 Toto Hair Company Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 20
2292 RHS Sp. z o.o. Wieluń 20
2293 Ostrołękadis Sp. z o.o. Poznań 20
2294 Przedsiębiorstwo EL 12 Sp. z o.o. Opole 20
2295 Widziszwszystko Limited S.K. Gorzów Wielkopolski 19
2296 FARMPOL Sp. z o.o. Gdańsk 19
2297 Agricola – Lublin Sp. z o.o. Ciecierzyn 19
2298 Verder Polska Sp. z o.o. Katowice 19
2299 Baltic -Trade Sp. z o.o. Sopot 19
2300 MAAN HURTOWNIA Andrzej Długołęcki, Marek Winiarczyk S.J. Warszawa 19
2301 Perfumeria Quality Missala sp.j. Warszawa 19
2302 Stanley Engineered Fastening Eastern Europe Sp. z o.o. Poznań 19
2303 PENTEL POLAND Sp. z o.o. Osielsko 19
2304 Bartek S.A. Mińsk Mazowiecki 19
2305 Firma Handlowo Usługowa Maja Jacek Knitter Kościerzyna 19
2306 UTA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 19
2307 STRAAG Sp. z o.o. Będzin 19
2308 Mayr-Melnhof Karton Polska Sp. z o.o. Poznań 19
2309 Garmin Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
2310 POHL & POHL Sp. z o.o. Racibórz 19
2311 PVG Sp. z o.o. S.K. Szczecin 19
2312 Chairconcept.com Sp. z o.o. Toruń 19
2313 Mat – Oil Sp. z o.o. Poznań 19
2314 Eco Schulte Sp. z o.o. Janki 19
2315 PHU Domagała S.J. Wojkowice 19
2316 Kaiser + Kraft Sp. z o.o. Warszawa 19
2317 JAK Sp. z o.o. Warszawa 19
2318 Góral Andrzej i Wspólnicy S.J. Roczyny 19
2319 Intertrade Sp. z o.o. Skawina 19
2320 Stacja Benzynowa Pami A. Pawłowicz S.J. Połęcze 19
2321 Metalkom Sp. z o.o. Kryspinów 19
2322 Sudpack Polska Sp. z o.o. Katowice 19
2323 Tovares Sp. z o.o. Myślęcinek 19
2324 Fiorentini Polska Sp. z o.o. Poznań 19
2325 S-PHARMA Sp. z o.o. Kalisz 19
2326 Marinex Maria Wieteska, Grzegorz Wieteska sp.j. Nieborów 19
2327 Wacker – Chemia Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
2328 METRO-PLAST Paweł Klimas, Anna Andruszkiewicz S.J. Nysa 19
2329 PRO Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19
2330 MULTI Sp. z o.o. Opole 19
2331 Sklep Spożywczo-Przemysłowy Delikatesy Marek Makowski Rzeszów 19
2332 Wipol Sp. z o.o. Włocławek 19
2333 Borim Sp. z o.o. Pszczyna 19
2334 Termitech A.T. Jaroszewicz S.J. Białystok 19
2335 EET Europarts Sp. z o.o. Gdańsk 19
2336 MERKURY S.J. Kalwaria Zebrzydowska 19
2337 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Szczecin S.K. Warzymice 19
2338 Savona Sp. z o.o. Rudnik Szlachecki 19
2339 POFAM – POZNAŃ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Obrotu i Fabrykacji Artykułów Medycznych Poznań 19
2340 Alfatec Sp. z o.o. Poznań 19
2341 DOBKOWSKI PALIWA TOMASZ DOBKOWSKI Augustów 19
2342 BŁYSK Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 19
2343 ABRO Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
2344 Arhelan Sp. z o.o. S.K. Bielsk Podlaski 19
2345 Concept Solutions Sp. z o.o. Janki 19
2346 Turka Invest Sp. z o.o. Tarczyn 19
2347 MM-PHARMA Sp. z o.o. Kalisz 19
2348 ABC S.J. Gdynia 19
2349 International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. Rudno 19
2350 Progress Pharm Mariusz Sierka, Mieczysław Stępień S.J. Sosnowiec 19
2351 Firma Handlowo-Usługowa Kograko Grażyna i Krzysztof Kozak, Sp. J. Dębica 19
2352 TRANS-NAFT St.Szperna L.Kiełb S.J. Studzianki 19
2353 KM-Metal Machoń sp. j. Blachownia 19
2354 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe L.K.R. Nowakowscy sp.j. Żyrardów 19
2355 Festool Polska Sp. z o.o. Komorów 19
2356 Excellent Office Ewa Łączyńska Robert Łączyński S.J. Warszawa 19
2357 Wiarus Gunia Marta, Gunia Leszek i Wspólnicy S.J. Bielsko-Biała 19
2358 Firma Handlowa JOL-MET Jolanta Grabowska Płoniawy-Bramura 19
2359 Redford & Grant Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
2360 Optiguard Sp. z o.o. Toruń 19
2361 Petro Carbon Energia Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
2362 Technologie Galwaniczne Sp. z o.o. Łódź 19
2363 Hecht Polska Sp. z o.o. Wrocław 19
2364 KF Furniture Sp. z o.o. S.K. Duszniki 19
2365 Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. Poznań 19
2366 Gemed Elias S.J. Chorzów 19
2367 AGROPOL Marek I Dariusz Jarych S.J. Mroczeń 19
2368 Metalfrio Solutions Poland Sp. z o.o. Warszawa 19
2369 LEDATEL Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Warszawa 19
2370 EUROBOLT S.J. B. Brenskott R. Brylska Bielsko-Biała 19
2371 PPHU STOLMET JiM KOTYRBA S.J. Kalwaria Zebrzydowska 19
2372 Pure Solve Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
2373 Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi Stalimport Marcinkowski i Wspólnicy sp.j. Lipno 19
2374 VEDIM Sp. z o.o. Warszawa 19
2375 Morele.net Sp. z o.o. Kraków 19
2376 Pollux Sp. z o.o. Warszawa 19
2377 Konsorcjum Handlowe STOFARB S.A. Chorzów 19
2378 Pro Vita Polska Sp. z o.o. S.K. Strzelce Opolskie 19
2379 PW INTER-VAX Wacław Górny S.J. Żnin 19
2380 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bełka S.J. Złotów 19
2381 Centrum Druku S.J. Adam Stachura Mariola Stachura Kraków 19
2382 OPUS Sp. z o.o. Gliwice 19
2383 SABA POLSKA Sp. z o.o. Kostrzyn 19
2384 PPUH Euro-Gaz Łój, Wierzbicka, Nawrot, Wierzbicki – S.J. Nowiny 19
2385 Hurtownia Monika Górka i Wspólnicy S.J. Żuromin 19
2386 Elektro-Partner Izabela Opioła, Grzegorz Opioła S.J. Ząbkowice Śląskie 19
2387 Abic Polska Sp. z o.o. Śrem 19
2388 Poltechnik Sp. z o.o. sp.k. Miękinia 19
2389 AWT International (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 19
2390 Intergas Sp. z o.o. Szczecin 18
2391 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Piekarz Sp. z o.o. Poznań 18
2392 Rational Sp. z o.o. Warszawa 18
2393 Metal Work Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 18
2394 Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o. Wrocław 18
2395 IDEO GROUP Sp. z o.o. Warszawa 18
2396 Przedsiębiorstwo Handlowe Poltop Jacek Piotrowski i S-Ka, S.J. Wrocław 18
2397 EBV Elektronik Sp. z o.o. Wrocław 18
2398 Gal Sp. z o.o. Kraków 18
2399 PIXEL Sp. z o.o. Bydgoszcz 18
2400 W.P.C. Sp. z o.o. Warszawa 18
2401 SLOVRUR Sp. z o.o. Stalowa Wola 18
2402 Józef Kurgan, Mariusz Piotrowski, Krzysztof Kurgan Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe GAN-REM S.J. Gdynia 18
2403 IQU Systems Sp. z o.o. sp.k. Olsztyn 18
2404 Kaja Alfred Olszewski Łyski 18
2405 Mistal Accessories Monika Głuszek, Michał Głuszek, S.J. Tomkowa 18
2406 DPG Michał Zieliński, Marzena Adamczyk S.J. Warszawa 18
2407 NATURAL – Sławomir Walczak, Maria Antoniewska-Banach – S.J. Łódź 18
2408 Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 18
2409 SPOŁEM WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW WOLA Warszawa 18
2410 HTI BP Sp. z o.o. Warszawa S.K. Warszawa 18
2411 Akccept P.jusiński M.pyzel S.J. Warszawa 18
2412 Auroland Sp. z o.o. Bytom 18
2413 Anvis Sp. z o.o. S.K. Rokietnica 18
2414 Consultronix S.A. Balice 18
2415 Farmjug Sp. z o.o. Dzierżążno 18
2416 Cerpol A. Buba sp.k. Ligota Prószkowska 18
2417 Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp.j. Gniezno 18
2418 Wodstal S.J. Włoszakowice 18
2419 Uvex Safety Polska Sp. z o.o. sp.k. Reńska Wieś 18
2420 Billmed Sp. z o.o. Warszawa 18
2421 Ofix Lewandowski sp. j. Suchy Las 18
2422 Falcon Medical Polska Sp. z o.o. Łódź 18
2423 Fago Sp. z o.o. Dzierżoniów 18
2424 ROSCO POLSKA Sp. z o.o. Kraków 18
2425 Dalimex Sp. z o.o. Lublin 18
2426 AJA Anna Adamus-Matuszewska, Ryszard Matuszewski S.J. Rzgów 18
2427 Alkor Sp. z o.o. Nysa 18
2428 Deef S.J. Gryfino 18
2429 MH Automatyka Sp. z o.o. Gdańsk 18
2430 STOMED – Małgorzata Kobierska, Waldemar Kobierski S.J. Warszawa 18
2431 KEMIN POLAND Sp. z o.o. Warszawa 18
2432 FREEVOLT Sp. z o.o. Bydgoszcz 18
2433 Hovet – Zbigniew Siwiec Piotr Dardziński Sp. J. Lubartów 18
2434 Polcasting Sp. z o.o. Warszawa 18
2435 Drut – Plast Biuro Handlowe Sp. z o.o. Katowice 18
2436 Ingersoll-Rand Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
2437 Art – Pol Sp. z o.o. Wrocław 18
2438 Siglo Sp. z o.o. Warszawa 18
2439 Speed Pack J. Górecki Sp.J. Kraków 18
2440 Ladenbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 18
2441 E.S.S.-Audio Sp. z o.o. Łomianki 18
2442 Infusion.Pl A. Banaszkiewicz sp.j. Warszawa 18
2443 CEFARM Sp. z o.o. Warszawa 18
2444 Bio Energy Sp. z o.o. S.K. Gryfice 18
2445 TOMECHNA – Małgorzata Tomechna, Michał Tomechna – Sp.J. Prószków 18
2446 GRAFIKUS – Systemy Graficzne Sp. z o.o. Warszawa 18
2447 COLOR TRADING Sp. z o.o. Warszawa 18
2448 Tente Sp. z o.o. Czerwonak 18
2449 Sambra Health & Beauty Sp. z o.o. Warszawa 18
2450 Przedsiębiorstwo Handlowe Kanwa Adamczyk i S-Ka sp. j. Warszawa 18
2451 CASP SYSTEM Sp. z o.o. Jaworzno 18
2452 MEDI-SEPT Sp. z o.o. Konopnica 18
2453 Cedrus Sp. z o.o. sp.k. Brzeziny 18
2454 Flowair Głogowski I Brzeziński Sp.J. Gdynia 18
2455 POL PERFECT Sp. z o.o. Warszawa 18
2456 Dräger Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 18
2457 JKM Trade Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 18
2458 Avemi Sp. z o.o. Warszawa 18
2459 Firma Handlowo-Usługowa GL Sp.J. Zbigniew Leżoń, Urszula Leżoń, Janusz Garbarz, Stefania Garbarz Dąbrowa Tarnowska 18
2460 Hitech Sp. z o.o. sp.k. Białystok 18
2461 Barabasz Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 18
2462 Gminna Spółdzielnia w Zwoleniu Zwoleń 18
2463 Labstore Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
2464 Parfum Company Sp. z o.o. S.K.A. Zakręt 18
2465 Purolite Sp. z o.o. Gdynia 18
2466 GAO Sp. z o.o. Bydgoszcz 18
2467 Beapol Buszczak, Olejniczak S.J. Buk 18
2468 Altaria Solutions Sp. z o.o. Warszawa 18
2469 Ż&K Proskene Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 18
2470 Metso Poland Sp. z o.o. Warszawa 18
2471 Supon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne Rzeszów 18
2472 SAS – Jaworscy S.J. Biała Podlaska 18
2473 Ceramika Group Sp. z o.o. Poznań 18
2474 MOTO – AGRO Jacek Błoch, Dariusz Dziuba S.J. Białystok 18
2475 Corner R.Bojarski, B.Malski Sp.J. Tarnów 18
2476 Emerson Automation Solutions Final Control Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
2477 KTS PAPIER W. Dobroński i Ska S.J. Kalinówka 18
2478 Lewiatan Wielkopolska Sp. z o.o. Poznań 18
2479 Misiek S.J. Rzeszów 18
2480 B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Poznań 18
2481 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe TRAFIKA S.J. T. Korszeń, G. Wiśniewski Siedlce 18
2482 DEPOL Sp. z o.o. Warszawa 18
2483 Vlad-Oil Sp. z o.o. Katowice 18
2484 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Agro Sp. z o.o. Busko-Zdrój 18
2485 Linvatec Polska SpWarszawa. z o.o. Warszawa 18
2486 ELEKTROSPRZĘT Hurt i Detal Przybylscy S.J. Gorlice 18
2487 Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi CENTROSTAL Sp. z o.o. Bielsko-Biała 18
2488 ITAN Sp. z o.o. Włocławek 18
2489 Fh Jacek Sp. z o.o. sp.k. Opoczno 18
2490 PHU GP GROCHALSKI – PIĘT S.J. Nysa 18
2491 Węglo Smyk Sp. z o.o. Ruda Śląska 18
2492 Bi – Met Sp. z o.o. Warszawa 18
2493 Beloil Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
2494 Trokos Market Point Sp. z o.o. S.K. Gdów 18
2495 P.P.H. Sonic Janina I Ewelina Stępniewska Sp.j. Warszawa 18
2496 Alfa i Omega Iwona Szulc, Janusz Szulc sp.j. Głogów 18
2497 Gemini Sp. z o.o. Wejherowo 18
2498 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bielsku-Białej Bielsko-Biała 18
2499 Eco-Consulting Quality Standards Sp. z o.o. Iskrzyczyn 18
2500 Słoneczko Sp.J. Mgr Farm. Katarzyna Gałaj, Dariusz Gałaj Zduny 18
2501 Kadorna Sp. z o.o. Sp.K. Macierzysz 18
2502 Floko Sp. z o.o. Wrocław 18
2503 PACK-CENTER Kołodziej i Wspólnicy S.J. Katowice 18
2504 Promet Sp. z o.o. Rybnik 18
2505 ARVEX GROBELNY Sp. z o.o. Kraków 18
2506 EASTCHEM Sp. z o.o. Zawiercie 18
2507 Sonova Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
2508 Firma Handlowo Usługowa Admet Adam i Teresa Czekaj Mniszów 18
2509 Unimetal- Serwis Sp. z o.o. Złotów 18
2510 Gasso Polska Sp. z o.o. S.K. Wilamowice 18
2511 Apteki Centrum Sp.J. A. Budziak, B. Ficek Elbląg 18
2512 EXIMP Grzegorz Kuta, Marek Kuta Sp.J. Warszawa 18
2513 PLUS AGD RTV Andrzej, Dariusz i Piotr Przytarscy S.J. Nakło nad Notecią 18
2514 SEMICON Sp. z o.o. Warszawa 18
2515 Avenir LTD Sp. z o.o. Warszawa 18
2516 Rako Optyk Serwis Sp. z o.o. Szczecin 18
2517 Musi Lublin Sp. z o.o. Lublin 18
2518 Firma Handlowa Mueller-Janoszka, Alfred Mueller, Krzysztof Janoszka S.J. Zbrosławice 18
2519 Makpol Polska Sp. z o.o. sp.k. Łódź 18
2520 ZIKO Sp. z o.o. Kraków 17
2521 Odejewski – Odan Sp. z o.o. Człuchów 17
2522 Stacja Paliw W. Rak S. J. Bolesławiec 17
2523 Plantag Sp. z o.o. Żmigród 17
2524 Bolf Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 17
2525 MANROLAND POLSKA Sp. z o. o. Wolica 17
2526 DELTA SPORT WRONA Sp.J. Siedlce 17
2527 Arcelormittal Commercial Long Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 17
2528 RockChem Sp. z o.o. S.K. Smolec 17
2529 Nova Sp. z o.o. Poznań 17
2530 Aston Sp. z o.o. Strzelno 17
2531 INTEX Sp. z o.o. Katowice 17
2532 Techdent Center Tasiemski Piotr, Tasiemski Jakub sp.j. Warszawa 17
2533 EBSCO Sp. z o.o. Warszawa 17
2534 Bio-Kosmetyka Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janina Skórczyńska, Bożena Bieńkowska, Leszek Skórczyński, sp.j. Wrocław 17
2535 Chemipetrol Sp. z o.o. Jasło 17
2536 COMAD Sp. z o.o. Szczecin 17
2537 Velosar Polypo Company Sp. z o.o. sp.k. Poznań 17
2538 Hanmar Sp. z o.o. Pabianice 17
2539 MILA PAPIER Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 17
2540 Pamexpol Sp. z o.o. Warszawa 17
2541 IMMOŻOLI Sp. z o.o. Warszawa 17
2542 Sigma Bk Bartosz, Korchow i Wspólnicy sp.j. Kielno 17
2543 Wiko Klebetechnik Sp. z o.o. Częstochowa 17
2544 KS Sport Sieć Sklepów M. Kujawa M. Krawczyk S.J. Malbork 17
2545 DPM Industry Sp. z o.o. S.K.A. Bytom 17
2546 Trilux Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2547 Polonus Tel Sp. z o.o. Katowice 17
2548 HASTA Sp. z o.o. Wrocław 17
2549 MEDYCZNE ABC Andrzej Prus Alicja Prus S.J. Legnica 17
2550 WADIM PLAST Narojek S.J. Reguły 17
2551 ARDO S.A. Warszawa 17
2552 Budmar Sp. z o.o. Międzychód 17
2553 PGC Polska Grupa Ceramiczna Sp. z o.o. Łódź 17
2554 Hurtownia Farmaceutyczna Mgr Farm. J. Bieńkowski S.J. Częstochowa 17
2555 AQUA – GRUPA SBS – Sp. z o.o. Zielona Góra 17
2556 Scanditron Sp. z o.o. Łódź 17
2557 Firma Piekarz sp.j. Warszawa 17
2558 Olimp Danuta I Janusz Włodarczyk S.J. Olsztyn 17
2559 EDMAR Marzena i Edward Dziurzyńscy Sp.J. Pobiednik Wielki 17
2560 JACQUET POLSKA Sp. z o.o. Mysłowice 17
2561 Węglomattrzciana Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 17
2562 Stomil Sanok – Dystrybucja Sp. z o.o. Bogucin 17
2563 Vita Pharmacy Sp. z o.o. S.K. Lubartów 17
2564 Midas Pharma Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2565 Centrum Handlowe TGG Sp. z o.o. Wrocław 17
2566 Eurotech Sp. z o.o. Mielec 17
2567 LEDIBERG Sp. z o.o. Warszawa 17
2568 Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Pneumatic Complex Osojca J i P S.J. Zgórsko 17
2569 ORLE MONT – BUD Sp. z o.o. Trzemeszno 17
2570 Alfako Sp. z o.o. Kłecko 17
2571 Expans Sp. z o.o. Warszawa 17
2572 MAL-SPED Sp. z o.o. Lublin 17
2573 Tormet Sp. z o.o. – sp.k. Toruń 17
2574 BENTRA S.J. Pisz 17
2575 Aquaclean Poland Sp. z o.o. Warszawa 17
2576 POLPAK POLAND Sp. z o.o. Warszawa 17
2577 Ledin Sp. z o.o. sp.k. Ostrołęka 17
2578 Apex Dynamics Polska Sp. z o.o. Balice 17
2579 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Venta Sp. z o.o. Lublin 17
2580 BRAT – MET S.J. Radom 17
2581 Firma Handlowa Bis Jarosław Woźniak, Marek Modrzejewski sp.j. Chodecz 17
2582 Delmet Senftleben sp.j. Leszno 17
2583 FELONA Sp. z o.o. Kępno 17
2584 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Rawski Józefów 17
2585 Est Energy Sp. z o.o. S.K. Otwock 17
2586 Media – Tech Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2587 Norimpex Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 17
2588 Polimet S.Kij S.J. Bielsko-Biała 17
2589 Hurt Papier S.J. Rzeszów 17
2590 Loos Centrum Sp. z o.o. Warszawa 17
2591 KEIJSERS INTERIOR PROJECTS Sp. z o.o. Bochnia 17
2592 SKLEP SPOŻYWCZO – PRZEMYSŁOWY BARTOSZ LELENO, WIESŁAWA LELENO SPÓŁKA JAWNA Leszno 17
2593 P.H. Paulina Napert S. J. Warszawa 17
2594 Premac Sp. z o.o. Warszawa 17
2595 F-Elektro Bryzek-Najbor Sp.J. Roczyny 17
2596 Becker Polska Sp. z o.o. Pianowo 17
2597 Medicart Healthcare Sp. z o.o. Warszawa 17
2598 Przedsiębiorstwo Handlowe SIBUK S.J. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis Puck 17
2599 CFI World S.A. Robakowo 17
2600 Essilor Polonia Sp. z o.o. Warszawa 17
2601 DORADO POLAND Sp. z o.o. S.K. Kościan 17
2602 Hydro – Partner Sp. z o.o. Leszno 17
2603 Gastronom – Mikuła sp. j. Kruklanki 17
2604 Elmark S.J. Jędrzejewska Olsztyn 17
2605 LINOTECH Sp. z o.o. Klucze 17
2606 Automat Spec Sp. z o.o. S.K. Kaszów 17
2607 Elbis Sp. z o.o. Bielsko-Biała 17
2608 REA Elektronik Sp. z o.o. Kawczyn 17
2609 ART-SERVICE Okna, Drzwi, Bramy Artur Majewski i Wspólnicy S.J. Radom 17
2610 Meblolux sp.j. Jóźwina, Gębała, Czajka Lublin 17
2611 ELGRYF Sp. z o.o. Gryfino 17
2612 Itron Polska sp. z o.o. Kraków 17
2613 Vero Sp. z o.o. Dobrodzień 17
2614 Wool Star S.A. S.K. Buk 17
2615 Hydrosolar Sp. z o.o. Podkarpacie S.K. Rzeszów 17
2616 Kosma – Farm Sp. z o.o. Wrocław 17
2617 Surchem Sp. z o.o. Łódź 17
2618 Graco Sp. z o.o. Warszawa 17
2619 Voltex S.A. Lubin 17
2620 Haberkorn Sp. z o.o. Skrzyszów 17
2621 PORTWEST Polska Sp. z o.o. Czeladź 17
2622 Drew-Farb Tomasz Buława, Danuta Piasecka S.J. Myślenice 17
2623 Armatura Grzegorz Tutaj, Jerzy Piotrowski S.J. Kielce 17
2624 Vilmorin Garden Sp. z o.o. Komorniki 17
2625 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia i Zbytu FERSTAN – Ciostek S.J. Olsztyn 17
2626 Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. S.K. Solec Kujawski 17
2627 Lgc Standards Sp. z o.o. Kiełpin 17
2628 Mat Usługi Informatyczne Sp. z o.o. S.k. Kraków 17
2629 Stal Nowicki S.J. Gdańsk 17
2630 AMCO Sp. z o.o. Olsztyn 16
2631 Roma Robert Biegański, Małgorzata Biegańska S.J. Warszawa 16
2632 Lemar S.J. Olsztyn 16
2633 Przeds. Frafil J.V. Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 16
2634 IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o. Siestrzeń 16
2635 NCAB Group Polska Sp. z o.o. Piaseczno 16
2636 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pryzmat Sp. z o.o. S.K. Hrubieszów 16
2637 Gminne Składy Sp. z o.o. Opalenica 16
2638 Bottcher Polska Sp. z o.o. Błonie 16
2639 Woźniak i Wspólnicy S.J. Wadowice 16
2640 Krak-Tar Sp. z o.o. Tarnów 16
2641 Sklepy Plusik D.J. Mirek S.J. Bielsko-Biała 16
2642 Domex S.J. Tarnów 16
2643 ALKOM Noscal, Nowak S.J. Kraków 16
2644 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Aliwesa Sp. J. Cezary Baranowski-Krzysztof Baranowski Bartoszyce 16
2645 MMT Supermarket Sp. z o.o. S.K. Poznań 16
2646 Womag Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 16
2647 Centrum Meblarstwa Sp. z o.o. Świdnica 16
2648 Przedsiębiorstwo Handlowe Paxer Jolanta Prusinowska, Grzegorz Prusinowski sp. j. Olsztyn 16
2649 Smart Style Sp. z o.o. S.K. Poznań 16
2650 Agro-Bis Barszcz Sp. J. Mielec 16
2651 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o. Lublin 16
2652 MARSZAL Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 16
2653 ZAMKON-ARMATUREN K.Zamczewski i S-Ka, Sp.J. Kędzierzyn-Koźle 16
2654 PELCOWIZNA Wiesław Giler Sp.J. Warszawa 16
2655 Firma Handlowo-Usługowa NOWEK S.J. Kielce 16
2656 Mat – Corund S.J. Kraków 16
2657 Ventia Sp. z o.o. Warszawa 16
2658 Agro-Handlowiec Szymańscy Sp. z o.o. Nr 1 S.K.A. Wyszków 16
2659 Inergia Sp. z o.o. Lublin 16
2660 Efmed Sp. z o.o. Gdańsk 16
2661 EFMETAL Sp. z o.o. Włocławek 16
2662 ELMET Sp. z o.o. Warszawa 16
2663 Ventosystem Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16
2664 Lifton Polska Sp. J. Marek Misiak, Mariusz Kuberski Zabrze 16
2665 Hurtownia Ogrodnicza Flortom S.J. Bydgoszcz 16
2666 TEKA POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 16
2667 SIGMA – ALDRICH Sp. z o.o. Poznań 16
2668 TBH Polska Sp. z o.o. S.K. Sierosław 16
2669 Schmersal – Polska S.J. Warszawa 16
2670 Delko Otto Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 16
2671 Protor Merkury Galas Rogalski sp.j. Radom 16
2672 Rotor S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe Paweł Hapaniuk & Leszek Glaza Wejherowo 16
2673 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Remark sp.j. Ewelina Mikulska, Robert Mikulski Żagań 16
2674 CHMARA LIPIANIN Sp.J. Nowa Ruda 16
2675 Prewenta Sp. z o.o. Mikołów 16
2676 ELEKTRO INSTAL RPS Sp. z o.o. Jabłonna 16
2677 Sumaris Sp. z o.o. S.K. Złotniki 16
2678 PIEK-HURT Jarosław Maciejewski Koszalin 16
2679 Kathrein Poland Sp. z o.o. Warszawa 16
2680 Burgo Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
2681 Asklepios Jeszke-Ochendal S.J. Tuchola 16
2682 GK Hair Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
2683 ŁOŚ Z. Łagocki, B. Łagocka S.J. Grudziądz 16
2684 BUDMAR JUDKOWIAK Sp.J. Baranowo 16
2685 Metrohm Polska Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 16
2686 CP TRADE Sp. z o.o. Kraków 16
2687 Malis Sp. z o.o. S.K. Poznań 16
2688 Tema 2 Sp. z o.o. Warszawa 16
2689 GTM-Mobil M-T T. Walisiewicz S.K. Warszawa 16
2690 PHPU UNIA Sp. z o.o. Białystok 16
2691 Derlatka sp. j. Kielce 16
2692 Profi M Tec Psg Silesia Sp. z o.o. sp.k. Jankowice 16
2693 Panaceum Jaszczuk S.J. Piastów 16
2694 Mennica Skarbowa S.A. Warszawa 16
2695 PPH EKTO Sp. z o.o. Białystok 16
2696 P.p.h.u. Inter $ sp. j. Irena Walczak, Edward Walczak, Waldemar Walczak, Wojciech Walczak Kępno 16
2697 Pik Sp. j. Hurt Detal K. i B. Nartowicz Białystok 16
2698 BT Sp. z o.o. JAKOMEX S.K. Reguły 16
2699 Flavon Group Polska Sp. z o.o. Kraków 16
2700 Firma Handlowa Dymeks Izabela Dymek Spółka Komandytowa Rosko 16
2701 A.B. Berren – Handlowy Sp. z o.o. Michałowice 16
2702 Robertech Piotr Mazur & Robert Socha S.J. Pilzno 16
2703 METALS MINERALS Sp. z o.o. Warszawa 16
2704 THALGO POLAND Sp. z o.o. Michałowice 16
2705 Suntar Sp. z o.o. Tarnów 16
2706 Merkury Pawłowscy sp. j. Białystok 16
2707 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mastertrans Paszkowski i Spółka – S.J. Okonek 16
2708 M. P. Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
2709 Beauty Planet Sp. z o.o. sp.k. Łódź 16
2710 ESALES Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Katowice 16
2711 Adam KOSOWSKI – P.H.U. ADAMEX Podolsze 16
2712 Eurax Plus Pawlicki, Głochowiak sp.j. Psarskie 16
2713 AMM Sp. z o.o. S.K. Biała Podlaska 16
2714 KM & BM Sp. z o.o. Pszczyna 16
2715 Stiebel Eltron – Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
2716 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ceramika Tułowice Grzegorz Grata, Fabryka Porcelany Tułowice Sp. z o.o. S.J. Tułowice 16
2717 IRIS POLONIA Sp. z o.o. Olsztyn 16
2718 PH ROBOPOL S.J. Zbigniew Panek, Janusz Fuk Kępa 16
2719 Dienes Polska sp. z o.o. Inowrocław 16
2720 Galaxy Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Zielona Góra 16
2721 Stacja Paliw Kogut Sp.J. Krasnystaw 16
2722 Efekt Bis Sp. z o.o. S.K. Lublin 16
2723 SPOŁEM Lubelska Spółdzielnia Spożywców w Lublinie Lublin 16
2724 P.P.H.U. Pro-One Piotr Krztoń Trzebownisko 16
2725 Jarton Sp. z o.o. Warszawa 16
2726 Emso Sp. z o.o. S.K. Mościska 16
2727 Pharmed Sp. z o.o. Szczecin 16
2728 FART S.J. Białystok 16
2729 Kliweko Biuro Techniczno – Handlowe Sp. z o.o. Włosań 16
2730 Czarnik Sp. z o.o. Rzeszów 16
2731 Consalnet S.A. Niegosławice 16
2732 B&S Sp. z o.o. Szczecin 16
2733 STANPOL IMPEX Stróżyk Janusz Swarzędz 16
2734 Seton K. Cichocki, R.Matusiewicz sp. j. Ełk 16
2735 JUBILAT Handlowa Spółdzielnia Kraków 16
2736 Sicame Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
2737 KOMPLEX – TORUS Sp. z o.o. Warszawa 16
2738 EMGO Franciszek Solka Radosław Kopryjaniuk S.J. Siedlce 16
2739 Firma Handlowa KODI Halina Nowaczyńska Roman Nowaczyński Sp.J. Lublin 16
2740 Uni – Pack Maciejko S.J. Piaseczno 16
2741 Wodmiar Wiśniewscy Sp.J. Olsztyn 16
2742 Rol-Mech Grażyna i Jan Grześko Sp. z o.o. Radymno 16
2743 Mas-Pol Przesmycki Leszek, Przesmycki Antoni, Przesmycka Anna, Przesmycka Janina, Łukasiak Sławomir, Łukasiak Magdalena sp. j. Kałuszyn 16
2744 YG-1 Poland Sp. z o.o. Warszawa 16
2745 Biochem S.J. Kietrz 16
2746 Marketing i Konsultacje Farmaceutyczne Sp. z o.o. Bydgoszcz 16
2747 Inwest – Klima M. Godlewski, E. Hankowska S.J. Białystok 16
2748 Świgoniak S.J. Nasielsk 16
2749 Kabeltech Sp. z o.o. sp.k. Katowice 16
2750 Duolife S.A. Więckowice 16
2751 Euromat sp.j. Parcej Jerzy Chwaliński Oliwer i Małgorzata Niemodlin 16
2752 PPHU Paulo Paweł Szaniewski Lubrza 16
2753 ANB Sp. z o.o. Warszawa 16
2754 Łucznik Lockpol Sp. z o.o. Łódź 16
2755 TM Invest Sp. z o.o. Szczecin 16
2756 Dexion Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
2757 Apteka Zabobrze Aniela Makiela, Manfred Makiela, Monika Barbara Makiela sp. j. Jelenia Góra 16
2758 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Kalchem Spółka z o.o. Wielki Głęboczek 16
2759 COMDREV.PL Sp. z o.o. Szczecinek 16
2760 Arpol Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o. Osielsko 16
2761 Dpm Industry Sp. z o.o. Gasenergy sp.k. Bytom 15
2762 WINDSPORT Andrzej Roszkowski, Maksymilian Śpiewak S.J. Kraków 15
2763 WT Resources Sp. z o.o. Tychy 15
2764 Info Global Marek Dąbrowski, Dariusz Śron sp. j. Ostrów Wielkopolski 15
2765 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz S.K. Bydgoszcz 15
2766 EL-SAM B. Szlachetka, J. Zalewski S.J. Ostrołęka 15
2767 Matix Sp. z o.o. Częstochowa 15
2768 Stoy Sp. z o.o. Gryfino 15
2769 Ubisoft GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 15
2770 Confirme Sp. z o.o. Warszawa 15
2771 Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
2772 AGROPOL MARIAN OLEJNIK, STANISŁAW KRAWIEC SPÓŁKA JAWNA Łosiów 15
2773 OWL International Sp. z o.o. Warszawa 15
2774 ELHURT PLUS Sp. z o.o. S.K. Osieczany 15
2775 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Transfer Niedzielski sp. j. Skarszewy 15
2776 Polman, A. Cellary, E. Wysoczańska, M. Cellary, Sp.J. Michałowice 15
2777 PPUiH OMEGA S. J. Rychter, Twardzicki Świdnica 15
2778 Zakład Techniki Odlewniczej PROMET Sp. z o.o. Wałbrzych 15
2779 ADAMET – NIEMET Sp. z o.o. Rzeszów 15
2780 OMRON ELECTRONICS Sp. z o.o. Warszawa 15
2781 Stacja Paliw Tarpal S.J. Żegocina 15
2782 Lapena Nagorka S.J. Warszawa 15
2783 ELDORADO COMPUTERS Sp.J. Rafał Grabowski Warszawa 15
2784 Dalprint Sp. z o.o. S.K. Komorniki 15
2785 Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni S.J. Kraków 15
2786 MEGA MUSIC Sp. z o.o. Sopot 15
2787 SCAWAR Sp. z o.o. Warszawa 15
2788 Ortocentrum Sp. z o.o. Babice Nowe 15
2789 Salumanus Sp. z o.o. Kraków 15
2790 H 500 Sp. z o.o. G 540 S.K.A. Świecie 15
2791 SPOŁEM PSS Grodzisk Mazowiecki 15
2792 Bydgoska Hurtownia Narzędzi Vista Sp. z o.o. Bydgoszcz 15
2793 Sanz Clima Sp. z o.o. Poznań 15
2794 SPOŁEM Augustowska Spółdzielnia Spożywców Augustów 15
2795 Supermarket DETAL Magdalena Makowska Bielsko-Biała 15
2796 Viega Sp. z o.o. Warszawa 15
2797 GWD Concept Sp. z o.o. Warszawa 15
2798 Spółdzielnia Hale Banacha Warszawa 15
2799 G. POLAND Sp. z o.o. Warszawa 15
2800 Elektrit Sp. z o.o. Łapy 15
2801 DROTEX Sp. z o.o. Warszawa 15
2802 Braitrim Deutschland Sp. z o.o. Oddział w Polsce Poznań 15
2803 Vilemo Sp. z o.o. Leszno 15
2804 KAPOST Sp. z o.o. Sępólno Krajeńskie 15
2805 Eur – Med Polska Sp. z o.o. Katowice 15
2806 Eleccio Sp. z o.o. Opoczno 15
2807 Sugarfree Sp. z o.o. Warszawa 15
2808 Polnet ID Sp. z o.o. Psary Małe 15
2809 Polver Sp. z o.o. S.K. Kraków 15
2810 Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
2811 Intergos Sp. z o.o. P W Bielsko-Biała 15
2812 ABER Sp. z o.o. Warszawa 15
2813 Dehak Sp. z o.o. sp.k. Katowice 15
2814 SOFTIN Sp. z o. o. P U P Wrocław 15
2815 Rampers R.Ginalski, M.Zabłocka Sp. J. Lublin 15
2816 Auto Shoł S. J. R. Szrajber K. Szombierski Sośnicowice 15
2817 TCO Trading Company Sp.J. Ryznar – Wojak i Spółka Rokocin 15
2818 Artano Sp. z o.o. Rypin 15
2819 Normbud Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15
2820 MMC Hardmetal Poland Sp. z o.o. Wrocław 15
2821 Folpolter II Sp. z o.o. S.K. Jasło 15
2822 EKO-WITAL Sp. z o.o. Warszawa 15
2823 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dar-Food Dariusz Tchórz sp.j. Szczecin 15
2824 MK Systems Sp. z o.o. Lublin 15
2825 DHT K. Nowak S.J. Warszawa 15
2826 Lemigo Sp. z o.o. Grudziądz 15
2827 Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o. Warszawa 15
2828 Optim S.J. Turek 15
2829 TWN Sp. z o.o. Nowogard 15
2830 Alumaster Polska sp. z o.o. Toruń 15
2831 Fortuna Familia Ciota S.J. Warszawa 15
2832 Tarsago Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
2833 MDS Sp. z o.o. Potęgowo 15
2834 Formed Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Żywiec 15
2835 Ekopol Górnośląski Holding S.A. Piekary Śląskie 15
2836 Milan Polska Sp. z o.o. Raszyn 15
2837 P.H.U.P. Budrol A. Wcisło, M. Wcisło S.J. Proszowice 15
2838 Krzysztof Oettingen SINOMA Kraków 15
2839 Mar – Koks S.J. Zielonka 15
2840 Wedco Polska Sp. z o.o. Oleśnica 15
2841 Interkommerz Sp. z o.o. Sulechów 15
2842 KERANISS Sp. z o.o. Warszawa 15
2843 Weilburger Grafik – Polska Sp. z o.o. Batorowo 15
2844 Polflor Sp. z o.o. Poznań 15
2845 Silco Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 15
2846 Atrax R. Gajdasik M. Książek S.J. Blizne Łaszczyńskiego 15
2847 Thormex Sp. z o.o. Warszawa 15
2848 Frac Handel Sp. z o.o. S.K.A. Rzeszów 15
2849 PHP ALEXIS S.J. Warszawa 15
2850 Arboleda Sp. z o.o. Warszawa 15
2851 PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski S.K. Gniezno 15
2852 IMED POLAND Sp. z o.o. Warszawa 15
2853 Naftimex Z. Mosoń i Wspólnicy sp.j. Kraków 15
2854 Admi Sp. z o.o. sp.k. Chlebna 15
2855 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kielce Spółka Komandytowa Warszawa 15
2856 KUPCZYK S.J. Kraków 15
2857 INVEST-ROL Piotr Maślanka Czarnocin 15
2858 ZADOIL L.J.M.E. ZADORA S.J. Maków Podhalański 15
2859 Avila Sp. z o.o. Iława 15
2860 Media Markt Polska Sp. z o.o. Łódź I Spółka Komandytowa Warszawa 15
2861 Polska Grupa Elektryczna FORUM – RONDO Sp. z o.o. Morszków 15
2862 Amager Sp.J. Myszczyński, Bazyluk Łyski 15
2863 Hurtownia Instalacyjna INMET Jerzy Zębik i Roman Łocki S.J. Cieszyn 15
2864 Petrotech Sp. z o.o. Szczecin 15
2865 BUZET Sp. z o.o. Wieluń 15
2866 CALIER POLSKA Sp. z o.o. Deszczno 15
2867 TROPS S.A. Toruń 15
2868 Kraton Polymers North East Europe Sp. z o.o. Warszawa 15
2869 Europe Distribution Group Sp. z o.o. Kryniczno 15
2870 Unionstal Sp. z o.o. Katowice 15
2871 Ecco Plus Sp. z o.o. sp.k. Białystok 15
2872 PL Sp. z o.o. Warszawa 15
2873 STS – BERG Sp. z o.o. Nowy Sącz 15
2874 NOVA Technologie Obiektowe R. Niemyjski & P. Aninowski S.J. Wołomin 15
2875 Eltech Hurtownia Materiałów Elektrycznych R.Jastrzębski, I.Ziomek sp.j. Radom 15
2876 BAJK SERWIS Sp. z o.o. Szczecin 15
2877 TAMARK S.A. Kartoszyno 15
2878 Agro Sznajder Sp. z o.o. Olsztyn 15
2879 Faurum Sp. z o.o. Poznań 15
2880 Tejbrant Polska Sp. z o.o. Wyszków 15
2881 Alpol Sp. z o.o. Katowice 15
2882 El Drut Winding Wires Sp. z o.o. S.K. Wieleń 15
2883 NGE Polska Sp. z o.o. Gdańsk 15
2884 KAREL 2 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14
2885 NOVUS Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
2886 Stiga Sp. z o.o. Baranowo 14
2887 Agraf Sp. z o.o. Łódź 14
2888 Merkury Krzysztof Piątkowski, Edwarda Wróbel sp. j. Nasielsk 14
2889 Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Ruda Śląska 14
2890 Maspol Mikulski Jurand & Zychowicz Stanisław S.J. Nowy Sącz 14
2891 Olkop Bis Sp. z o.o. Golub-Dobrzyń 14
2892 Smart Investment Group Sp. z o.o. Pianowo 14
2893 Bth Elstar Sp. z o.o. Elbląg 14
2894 Abicor Binzel Technika Spawalnicza Sp. z o.o. Opole 14
2895 Nov – Weld Sp. z o.o. Miszewko 14
2896 ZEHNDER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 14
2897 DKS Sp. z o.o. Gdańsk 14
2898 Toj- Hand Przedsiębiorstwo Handlowo- Produkcyjne Osypiuk sp.j. Lublin 14
2899 Optima Sp. z o.o. Leszno 14
2900 BTLB Bitumex Sp. z o.o. S.K. Jędrzychowice 14
2901 Aqua Lab A.Sierzputowski i Wspólnicy S.J. Warszawa 14
2902 Kowstal Roman, Marek Kowalscy Sp.J. Jasin 14
2903 Galilu sp.j. – Warynia Grela, Agnieszka Łukasik Warszawa 14
2904 Axxon Sp. z o.o. Warszawa 14
2905 DELKOR Sp. z o.o. Łódź 14
2906 KS Sport M. Kujawa, M. Krawczyk S.J. Malbork 14
2907 Voiter Sp. z o.o. Poznań 14
2908 Anna A.A. Sp. z o.o. S.K. Stanisławów Pierwszy 14
2909 Bestservice Sp. z o.o. Warszawa 14
2910 Towarzystwo Handlowo – Consultingowe JASTOR G.F. Sp. z o.o. Katowice 14
2911 PETROL Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 14
2912 FLORIMEX H. Paluch, M. Hereć S.J. Lublin 14
2913 Spiżarnia Smakosza, Natural Sweet Good Sp. z o.o. S.K. Żuromin 14
2914 Acel Sp. z o.o. sp. k. Gdańsk 14
2915 Pellasx Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Piła 14
2916 HAPPICH POLSKA Sp. z o.o. Suchy Las 14
2917 Celsium Serwis Sp. z o.o. Skarżysko-Kamienna 14
2918 Procad S.A. Gdańsk 14
2919 Lewiatan Market Sp. z o.o. Kraków 14
2920 Przedsiębiorstwo ERG S.J. Bytów 14
2921 Elhurt – Elmet Sp. z o.o. Białystok 14
2922 H. Hesse Kaltroprofile + Bearbeitung gmbh & Co. Sp. Komandytowa Bydgoszcz 14
2923 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hydraulik Sp. z o.o. S.K. Jastrzębie-Zdrój 14
2924 GUNNEBO POLSKA Sp. z o.o. Kalisz 14
2925 SKR Strzelce Krajeńskie Sp. z o.o. Strzelce Krajeńskie 14
2926 IGLOMAK II Jolanta Pałęcka-Makulewicz i Dariusz Makulewicz S.J. Otmuchów 14
2927 Medyceusz Jan Kowalik, Marcin Kowalik, sp.j. Gdańsk 14
2928 Alter Ego-Farby Drukarskie I.j. Maniurka Sp.J. Świerklaniec 14
2929 Elektrotechnika S.J. Wadowice 14
2930 WIS J. Wantuch, G.Sipiora Sp.J. Tarnów 14
2931 Pressta Eisele Polska Sp. z o.o. Elbląg 14
2932 LOJACK S.A. Warszawa 14
2933 Kart K. Baranowski, A. I A. Łukaszewicz S.J. Białystok 14
2934 INSTAL-MET Alina Bromber, Anna Galasińska S.J. Pniewy 14
2935 Delikatesy Maciej Mroziński S.K. Sopot 14
2936 Dometic Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
2937 Pro-Agro Jan Rząd sp. j. Gałęzów 14
2938 ToRoPol Sp. z o.o. Warszawa 14
2939 Romi Sp. z o.o. Warszawa 14
2940 Sbc Europe Bis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
2941 OTTENSTEN POLSKA Sp. z o.o. Stargard 14
2942 AGFA Sp. z o.o. Warszawa 14
2943 Ziel-Gaz Kazimierz Zieliński i Wspólnicy S.J. Zielonki 14
2944 FPC Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 14
2945 Hydrohurt Sp. z o.o. Warszawa 14
2946 Firma ABC S.J. Kraków 14
2947 Radius-Radpol Wiecheć sp.j. Skórzewo 14
2948 Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Wajm Wiesław, Janusz Malęgowscy Sp. J. Gniezno 14
2949 CONTRACTUS Sp. z o.o. Warszawa 14
2950 Parfarma Sp. z o.o. Parczew 14
2951 Aston Chemicals Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 14
2952 SimpleAV Sp. z o.o. Wrocław 14
2953 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DARGAZ Dariusz Smuniewski, Krystyna Smuniewska Sp.J. Sokołów Podlaski 14
2954 4M M. Zięciak, P. Gałęski, R. Rabęda S.J. Krosno Odrzańskie 14
2955 Technika Grzewcza i Sanitarna Piotr i Jarosław Gejcyg Sp.J. Żyrardów 14
2956 H&S Steel Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 14
2957 HTI BP Sp. z o.o. Śląsk S.K. Stanowice 14
2958 Auto – Benz Sp. z o.o. Warszawa 14
2959 SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców Radom 14
2960 Bilińscy Stacje Paliw sp.j. Kostrzyn nad Odrą 14
2961 A – U Distribution Poland Sp. z o.o. Kielce 14
2962 INTER-ELEKTRO S.A. Urzut 14
2963 Raypath International Sp. z o.o. S.K. Rząska 14
2964 KVERNELAND Group Polska Sp. z o.o. Toruń 14
2965 Artykuły Przemysłowe Paweł Kulak, Piotr Kulak S.J. Chodzież 14
2966 TEST Łukasz i Grzegorz Kiełbowicz S.J. Gniezno 14
2967 Metaltrade Sp. z o.o. Warszawa 14
2968 Firma Handlowa Towarzystwo Węglowe Sp. z o.o. Jaworzno 14
2969 PCC Polska T. Jarmuszczak S. J. Wrocław 14
2970 Cryoprofil S.A. Warszawa 14
2971 MEDIM Sp. z o.o. Piaseczno 14
2972 HUBERT S.J. Wschowa 14
2973 Aldek 34-M. Witulski S.J. Gdynia 14
2974 Amc Market Adamczuk sp.j. Krasnobród 14
2975 CHS Sp. z o.o. S.K. Łódź 14
2976 Pol-Agro S. A. Mazowieckie Zakłady Przetwórstwa Rolno-Spożywczego Grójec 14
2977 Fast M.J. Orszańscy Sp.j. Łódź 14
2978 SATLAN Sp. z o.o. Wrocław 14
2979 Anitech Sp. z o.o. Olsztyn 14
2980 Texol Milewski, Zakrzewski Sp. j. Swarzędz 14
2981 Naprzód Logistyka Sp. z o.o. Kraków 14
2982 JORDAN MATCON Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 14
2983 Hydrosan J. Klęczaj, E. Klęczaj, I. Klęczaj, J. Siara S.J. Radom 14
2984 Medezin Sp. z o.o. Łódź 14
2985 CEWAR Sp. z o.o. S.K. Lublin 14
2986 Amer Sports Poland Sp. z o.o. Kraków 14
2987 Poltorex Sp. z o.o. Radzyń Podlaski 14
2988 Szkla.Com S.A. Kraków 14
2989 ELDOM Sp. z o.o. Katowice 14
2990 NOVET S.J. Kaczmarek i Wspólnicy Stara Gadka 14
2991 Małecki, Urbaniak Malex Sp.j. Poznań 14
2992 Złom-Trans i Sp. z o.o. S.K. Bartoszów 14
2993 DHL Exel Supply Chain Trade (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 14
2994 Swarovski Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
2995 Rolbud Sp. z o.o. Szumowo 14
2996 Flow Control Sp. z o.o. Wyry 14
2997 Bonita Hah Sp. z o.o. S.K. Poznań 14
2998 PHU JAGO-BIS Goździkiewicz S.J. Władysławów 14
2999 Dynamic – Seat Beata Król-Miezianko S.J. Oleśnica 14
3000 HTI BP Sp. z o.o. Południe Spółka Komandytowa Kraków 14
3001 KLL Adam Litner, Artur Litner, Michał Kleszcz S.J. Bielsko-Biała 14
3002 Prima Power Central Europe Sp. z o.o. Czosnów 14
3003 Biuro Handlowe Krokowicz Sp. z o.o. Poznań 14
3004 Przedsiębiorstwo Handlowe Sawczak S.J. Gryfów Śląski 14
3005 EXPO Service Sp. z o.o. Warszawa 14
3006 Agrohandel S.J. Legnica 14
3007 ITPunkt Sp. z o.o. Ruda Śląska 14
3008 A.S. Inter Silesia Sp. z o.o. sp.k. Katowice 14
3009 Apteka Starowiejska S.J. Stefan Wolniewicz Filip Wolniewicz Ewa Wolniewicz Kamila Wolniewicz Rumia 14
3010 Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz S.J. Bytom 14
3011 Roem Sp. z o.o. Świdnik 14
3012 Stacja Paliw M. Nalewajko Sp. z o.o. Złotoria 14
3013 Grifols Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
3014 Klimaty B.B. Klim Sp.J. Olsztyn 14
3015 Grześ W. Szymczak S.J. Syców 14
3016 Hydro Centrum D. K. Koperscy, M. Mastalerz S.J. Mińsk Mazowiecki 14
3017 Firma Handlowa SOFT Marta Mazur, Mariusz Mazur S.J. Rzeszów 14
3018 AE Solution Sp. z o.o. Gdańsk 14
3019 Comef Sp. z o.o. S.K. Katowice 14
3020 GAZELA CICHY ANDRZEJ Wilkszyn 14
3021 Marro Sp. z o.o. Warszawa 14
3022 Papilart Sp. z o.o. sp.k. Łomianki 14
3023 Centrum Antykorozji Resin J. Janiszewski, M. Gawlik, H. Luba S.J. Jurczyce 14
3024 Arcturus Sp. z o.o. Szczecin 14
3025 PLANNJA Sp. z o.o. Żyrardów 14
3026 Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Złotkowo 14
3027 Chemitech Sp. z o.o. Kraków 14
3028 PROAUTO Sp. z o.o. Mierzyn 14
3029 Edentex Sp. z o.o. Łódź 14
3030 4IQ Group Sp. z o.o. Iława 14
3031 Geldbach Polska Sp. z o.o. Mysłowice 14
3032 WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o. Łódź 14
3033 Leviatan – Poligrafia Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14
3034 Sklep Wielobranżowy KORAL A. Z. Kaleta S.J. Kraków 14
3035 Remex Sp. z o.o. Bieruń 14
3036 HORUS Sp. z o.o. Innowacyjne Materiały Przemysłowe Bydgoszcz 14
3037 Electronic International Commerce Sp. z o.o. Warszawa 14
3038 Klimazbyt Sp. z o.o. Gdynia 14
3039 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Paksol Leszek i Małgorzata Witczak sp.j. Damasławek 14
3040 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Głogowie Głogów 14
3041 Granit Dulniak Sp. z o.o. Lublin 14
3042 AGRO – TOP S. Kotowicz S.J. Łódź 14
3043 ZPUH Mini Zap B i K Łepkowicz, A. Roguszna – sp.j. Przygodzice 14
3044 TELETORIUM Sp. z o.o. Wrocław 14
3045 Vita Farm II Sp. z o.o. Katowice 13
3046 Freudenberg Sealing Technologies Sp. z o.o. Brzostek 13
3047 Wasbruk S.J. Nasielsk 13
3048 SHOP LINE Sp. z o.o. Warszawa 13
3049 ZOLUX POLSKA Sp. z o.o. Łężki 13
3050 BDI Poland Sp. z o.o. Straszęcin 13
3051 Globex Głuszek I Wspólnicy S.J. Gorzów Wielkopolski 13
3052 PHU Muller B.H.R. Muller, U. Jarosz S.J. Kowary 13
3053 Stator Mk Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13
3054 Demos Trade Sp. z o.o. Katowice 13
3055 Real Line Rlm Sp. z o.o. sp. k. Warszawa 13
3056 ADT Group Sp. z o.o. Warszawa 13
3057 Stalesia Sp. z o.o. Kraków 13
3058 TEXAGON Sp. z o.o. Janki 13
3059 Eurofryz Group Marczak-Misiewicz sp.j. Piaseczno 13
3060 Kadimex Sp. z o.o. sp.k. Ząbki 13
3061 Supon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo – Techniczne Kielce 13
3062 SCANVET POLAND Sp. z o.o. Gniezno 13
3063 Acer Nowakowscy Sp.J. Łomża 13
3064 Ko Pa Ko I. I J. Płachta S.J. Swarzędz 13
3065 FHU Czosnyka S.J. Żabno 13
3066 Firma Handlowa AGROLMET Krzysztof Kaczorowski Gniewkowo 13
3067 Im Plus – Ilona i Andrzej Soleccy sp.j. Łódź 13
3068 NORDFLAM Sp. z o.o. S.K. Cieszyn 13
3069 Bolzoni Auramo Polska Sp. z o.o. Lublin 13
3070 Biuro Handlu Zagranicznego K&M S.J. Andrychów 13
3071 Miletis Polska Sp. z o.o. Turzyn 13
3072 Chemoform Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 13
3073 Lux-Motor Oil A. Nieścior, J. Nieścior Sp. J. Pułtusk 13
3074 Apteka Na Górnym Borze Michał Konior i Wspólnicy S.J. Jaworze 13
3075 SCHELLING – POLSKA, Obrabiarki do Drewna Sp. z o.o. Kijewo 13
3076 BENZOL Sp. z o.o. Ostrołęka 13
3077 Rolmix-Mieczysław Głuchowski, Tadeusz Kicko, Krzysztof Rumik S.J. Łosice 13
3078 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Pex-Pool Katarzyna Weryńska-Kania, Janusz Kania Sp. J. Dębica 13
3079 Testo Sp. z o.o. Pruszków 13
3080 Agata Sp. z o.o. Siedlce 13
3081 PHU GRAMAX Sp. z o.o. Mława 13
3082 Piecha S. J. Bulowice 13
3083 Water Plus Sp. J. Dariusz Szleper, Zofia Szleper, Wojciech Szleper Kłobuck 13
3084 Lemon Fashion Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
3085 P H U LOBOS Sp. z o.o. Kraków 13
3086 ELCOM PROPACK Sp. z o.o. Przeźmierowo 13
3087 Radioster Sp. z o.o. Katowice 13
3088 Mikran Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 13
3089 Quadient Poland Sp. z o.o. Warszawa 13
3090 Zakład Usługowo-Handlowy Naftohurt Sp. z o.o. Sompolno 13
3091 Jacek i Marek Kujko Emjot sp.j. Warszawa 13
3092 MB – Pneumatyka Sp. z o.o. Sulechów 13
3093 PH Jacek Rzońca Sp.J. Dąbrowa Górnicza 13
3094 RM Gastro Polska Sp. z o.o. Ustroń 13
3095 ARTIM Sp. z o.o. Opole 13
3096 Exoil Paliwa Sp. z o.o. S.K. Chełm 13
3097 E-COMMERCE PARTNERS Sp. z o.o. Częstochowa 13
3098 Tezap sp.j. I.T. Jurgiewicz Dzierżoniów 13
3099 EKO ALU Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
3100 MONACOR – POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 13
3101 BNI Sp. z o.o. Amapola Sp.K. Warszawa 13
3102 Ammann Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
3103 ROLMECH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Płońsk 13
3104 MEDEST DUO Sp. z o.o. S.K. Kutno 13
3105 PT-Płock Sp. z o.o. Płock 13
3106 CORAX Sp. z o.o. Częstochowa 13
3107 Marmed S.A. Gorlice 13
3108 TG Instalacje Sp. z o.o. Warszawa 13
3109 Ibuy Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13
3110 PROKMET Sp. z o.o. Koszalin 13
3111 FHU Globe Sp. z o.o. Piaseczno 13
3112 Univerpol sp. z o.o. Zakręt 13
3113 Przesiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe DIMEX Sp. z o.o. Katowice 13
3114 Tanik III Sklepy Ogólnospożywczo – Przemysłowe S.J. Warszawa 13
3115 DOKO Sp. z o.o. Brodnica 13
3116 Wasbruk Sp. z o.o. Warszawa 13
3117 Baltona Shipchandlers Sp. z o.o. Świnoujście 13
3118 APX TECHNOLOGIE Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 13
3119 Ars Polska Popek i Wspólnicy sp.j. Lubin 13
3120 Madej Sp. z o.o. Piaseczno 13
3121 Texware I. Gocek S.J. Starowa Góra 13
3122 PPH ESKULAP M. Furyk, J. Matłosz S.J. Gliwice 13
3123 Wik Sp. z o.o. Rybnik 13
3124 Dolnośląska Grupa Apteczna S.A. Wrocław 13
3125 Gigaset Communications Polska Sp. z o.o. Wrocław 13
3126 Strefa Tenisa Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13
3127 Wozimex Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13
3128 Dynamik Sp. z o.o. Kraków 13
3129 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe MASTER Jarosław Zientek, Maciej Zientek I Mieczysław Zientek Sp.J. Solec Kujawski 13
3130 R.S. Trading Lachowscy sp.j. Łódź 13
3131 Alan Telekomunikacja Sp. z o.o. Jawczyce 13
3132 LA SAL Gallery Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 13
3133 ITECOM Sp. z o.o. Krotoszyn 13
3134 Przedsiębiorstwo SCHEMAT Marczak, Lewiński – Sp.J. Sieradz 13
3135 Towarzystwo Gospodarcze SAMBOR S.A. Tczew 13
3136 Phoenix Chemicals Trading Sp. z o.o. Warszawa 13
3137 Fortum Sprzedaż Sp. z o.o. Warszawa 13
3138 Elmar Hurtownia Elektrotechniczna J.Maruszewski-K.Maruszewski sp.j. Przeźmierowo 13
3139 Brymorex Sp. z o.o. SP.K. Warszawa 13
3140 Panaceum Sp. z o.o. Warszawa 13
3141 Global Supplements Sp. z o.o. sp.k. Otomin 13
3142 HAUBITZ – POLSKA Sp. z o.o. Mirosławice 13
3143 Eura – Tech Sp. z o.o. Wejherowo 13
3144 ADAPHARM Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 13
3145 Market Punkt 4 PL Sp. z o.o. S.K. Kraków 13
3146 Omega Beata i Jacek Dziuban sp.j. Sanok 13
3147 Hurtownia Artchem Sikora & Lang S.J. Ustroń 13
3148 F.H.U. Libra Sp. z o.o. S.K. Gdynia 13
3149 Ms-Pharma Sp. z o.o. Kalisz 13
3150 Wes.Expert Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13
3151 Santech Sp. z o.o. Warszawa 13
3152 Azuro Sp. z o.o. Malbork 13
3153 GIA Polska Sp. z o.o. Gdańsk 13
3154 Fluidra Polska Sp. z o.o. Wrocław 13
3155 Mantion Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
3156 DTP – Soft Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 13
3157 Auto-Eko-Gaz Maciejkowicz Elżbieta, Gancarczyk Iwona, Gancarczyk Władysław – S.J. Mysłowice 13
3158 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Słupsku Słupsk 13
3159 DUET Karwowska Sp.J. Suwałki 13
3160 Dekordom Sp. z o.o. Bytom 13
3161 Spółka Handlowo-Usługowa Adrom B. R. A. Borowczyk sp.j. Żelechlinek 13
3162 Cintamani Poland S.J. Piaseczno 13
3163 STALTRANS Sp. z o.o. Kraków 13
3164 Cloos – Polska Sp. z o.o. Świdnica 13
3165 Jamatel Skrzypczyk, Guzik Sp.J. Kraków 13
3166 POLPACK Sp. z o.o. Warszawa 13
3167 Kanne – Group Polska Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 13
3168 NIWEX Plus Sp. z o.o. Jarosław 13
3169 Alfa – Zeta Sp. z o.o. Łódź 13
3170 Lubricant Polska Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 13
3171 Medsolution Sp. z o.o. Siechnice 13
3172 Skk S.A. Kraków 13
3173 Apteka Miętowa Mosiołek i Wspólnicy Sp. z o.o. Szydłowiec 13
3174 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe LOGIS – Sp. z o.o. Kielce 13
3175 Genata European Goods Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13
3176 Centrosan-Bud Jacek Brzeski, Sławomir Wachowicz sp.j. Piaseczno 13
3177 PANTA Sp. z o.o. Łódź 13
3178 TTT Invest Sp. z o.o. Medic-Mar Hurtownia Sprzętu Medycznego S.K. Łódź 13
3179 Elektro-Invest Hurt Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 13
3180 EKOOPAŁ Ossowski, Stenka – S.J. Starogard Gdański 13
3181 AUTOID Polska S.A. Kraków 13
3182 Bauer Group Polska Sp. z o.o. Jasionka 13
3183 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Jamax sp.j. Jarosław Cieluch Marek Dzidek Tadeusz Jaworski Kraków 13
3184 NEWTECH ENGINEERING Sp. z o.o. Gliwice 13
3185 Welser Profile Sp. z o.o. Kraków 13
3186 PH DOBIS Sp. z o.o. Trzciana 13
3187 PUH Skar K. Karwowski sp.j. Jasice 13
3188 Feniks S.J. T. Niewczas, M. Rosłaniec, W. Gołębiewski Kochów 13
3189 Befashion Sp. z o.o. Warszawa 13
3190 Tenex Sp. z o.o. Puchały 13
3191 SITI – POL Sp. z o.o. Milejowice 13
3192 Walraven Sp. z o.o. Kraków 13
3193 Złomostal Renata i Zbigniew Puzio S.J. Koszalin 13
3194 Społem Chełm Sp. z o.o. Chełm 13
3195 P.P.U.H. Supron 1 sp.j. Zenon Piasny, Zygmunt Czarnota Olkusz 13
3196 Coltex ST Sp. z o.o. Chorzów 13
3197 SE-MAR S.J. Błonie 13
3198 LEGIC Kompania Importowa Dóbr Luksusowych Sp. z o.o. Warszawa 13
3199 Bis-Podex Sp. J. Bogdan Dębski i Grzegorz Biczysko Kalisz 13
3200 KODE KOMOROWSKI S.J. Warszawa 13
3201 Instant Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
3202 Biolife + Sp. z o.o. sp.k. Buk 13
3203 International Cleaning Services Polska Z. Kotłowski, H. Kotłowska Sp.J. Mosty 13
3204 Marko Paliwa Sp. z o.o. S.K. Stara Wieś 13
3205 Malkom D. Malińska I Wspólnicy Sp.J. Warszawa 13
3206 P.M. International Sp. z o.o. Katowice 13
3207 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Komponent S.J. Sławomir Noszczyk, Michał Noszczyk Mysłowice 13
3208 Apteka Centrum Muskała Sp.J. Połczyn-Zdrój 13
3209 Słowińscy Sp. z o.o. S.K. Słupca 13
3210 HOBBS Sp. z o.o. Warszawa 13
3211 Robi Sp. z o.o. sp.k. Poznań 13
3212 NAFTKOM Sp.J. Jacek i Anna Lisewscy Olsztyn 13
3213 Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. J. Marek i Piotr Dworscy Bydgoszcz 13
3214 Towarzystwo Włókiennicze Produkcyjno Handlowe Magictex Sp. z o.o. Łódź 13
3215 Agencja Handlowa Łożyska Toczne S.J. Płock 13
3216 Grosz M. Zieńkowicz S. Zieńkowicz sp. j. Gdańsk 13
3217 P.P.U-H. SOLEX Sp.J. Solecki Bogusław & Solecki Zbigniew Olkusz 13
3218 EUROLAND Sp. z o.o. Białogard 13
3219 Elektromid sp.j. Mirosław Dziatkowski Koszalin 12
3220 LEBAL S.A. Śrem 12
3221 Eilfix Polska sp. j. Łagowska Taulitz Wrocław 12
3222 ANG Wentylacja Sp. z o.o. Modlnica 12
3223 HODOWCA Sp. z o.o. Straszyn 12
3224 Enap S.A. Wilczkowice Górne 12
3225 Timago International Group Sp. z o.o. i Spółka – Sp. Komandytowa Bielsko-Biała 12
3226 Fenu Malinowscy S.J. Pruszków 12
3227 Dukt Sp. z o.o. Mysłowice 12
3228 Komo Service Sp. z o.o. Kunów 12
3229 Marfil Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
3230 Lux S.J. FHU Sokołów Podlaski 12
3231 Mar-Rom Marian Janiszek i Wspólnicy sp. j. Orońsko 12
3232 Jaskółka Sp. z o.o. Sokółka 12
3233 ŚWISTOWSKI S.A. Toruń 12
3234 Lid Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 12
3235 Belse Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12
3236 Bosch Centrum Agares Barbara i Jerzy Schmidt Sp.J. Gdańsk 12
3237 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Tabit Sp. z o.o. Otwock 12
3238 Jeans Retail Sp. z o.o. Zakręt 12
3239 Gaz Petrol Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 12
3240 OLICON Sp. z o.o. Gdańsk 12
3241 Konsbud Audio Sp. z o.o. Warszawa 12
3242 Technika Podwodna Sp. z o.o. Warszawa 12
3243 EKO-STEEL Sp. z o.o. Chorzów 12
3244 UNI-SERW D. Głowacki, W. Borowski S.J. Grudziądz 12
3245 Ars Medica D. Kiełkiewicz S. J. Wrocław 12
3246 Roll Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12
3247 Wracam Do Zdrowia 2 Sp. z o.o. Gdynia 12
3248 Systech Sp. z o.o. Systemy Technologiczno – Narzędziowe Rawicz 12
3249 Kaczyński Joanna Kaczyńska, Jacek Kaczyński S.J. Kalinówka 12
3250 PRO Power Lanckamer Sp.j. Warszawa 12
3251 Globex Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 12
3252 Torell-Danuta Wingert i Wspólnicy Sp. J. Pruszcz Gdański 12
3253 Profit Plus Sp. z o.o. Warszawa 12
3254 Klasmann-Deilmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
3255 Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. Mrągowo 12
3256 Samsonite Sp. z o.o. Warszawa 12
3257 Hurtowet Pawlisiak, Haława sp. j. Święciechowa 12
3258 Torusnet Sp. z o.o. S.K. Łódź 12
3259 PW Tylpol Zbigniew Tylicki, Marek Tylicki Sp.j. Solec Kujawski 12
3260 Przedsiębiorstwo Handlowe Instal Stanisław Skuciński Michał Jarosz S.J. Liszki 12
3261 Hurtownia KUBA Kędzior i S-Ka S.J. Legnica 12
3262 Miejska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Kalisz 12
3263 ASPOL Sp. z o.o. Rzeszów 12
3264 Artprol Ceckowscy S. J. Suwałki 12
3265 EPM Machines Polska Sp. z o.o. Rzeszów 12
3266 Oase Sp. z o.o. Warszawa 12
3267 ARIES POWER EQUIPMENT Sp. z o.o. Warszawa 12
3268 Smykoland Sp. z o.o. Żabno 12
3269 EKOMER – K. Wróblewska S.J. Toruń 12
3270 U Złotego Źródła Plus Weiss Paniączyk S.J. Poznań 12
3271 Samtel Sp. z o.o. sp.k. Tarnobrzeg 12
3272 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Werteks Sp. z o.o. Tarnów 12
3273 Super Siódemka Lucjan Wypych S.J. Poznań 12
3274 NFK J. Kopa S.J. Rąbień 12
3275 Lenzkes Techniki Mocowania Sp. z o.o. Poznań 12
3276 Markanda S.A. Białystok 12
3277 MEDEN – INMED Sp. z o.o. Koszalin 12
3278 Alup Kompressoren Polska Sp. z o.o. Janki 12
3279 DR. OPTIMA Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
3280 DBN Sp. z o.o. Mikołów 12
3281 JAMROŻEK S.J. Kielce 12
3282 DNS Sp. z o.o. Kraków 12
3283 Geoinf Głydziak Sp. J. Płock 12
3284 Testo Duo Rent Pl Sp. z o.o. sp.k. Kraków 12
3285 Terminal Przeładunkowy Zabłotczyzna Sp. z o.o. Bielany-Żyłaki 12
3286 Bonotex S.J. Małgorzata Borótko, Kazimierz Nosal Jaworze 12
3287 AWEXIM Sp. z o.o. Warszawa 12
3288 Esco – Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
3289 Handel Usługi Arkadiusz Głowacki Olsztyn 12
3290 Naftpol Anna Zwiewka Arkadiusz Zwiewka S.J. Stopka 12
3291 AET Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 12
3292 Schuller Eh’klar Polska Sp. z o.o. Ustroń 12
3293 U Złotego Źródła Weiss, Paniączyk Sp.J. Poznań 12
3294 Warszawska Spółdzielnia Handlowa FALA Warszawa 12
3295 ILAPAK Sp. z o.o. Kraków 12
3296 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe INSTALBUD Jarosław Rusin, Jarosław Bogusz, Artur Bogusz Sp.J. Chrzanów 12
3297 OWOPOL RUSNARCZYK & KOZA S.J. Łącko 12
3298 Apteka Mgr Teresa Wysmolińska S.J. Skarżysko-Kamienna 12
3299 Mirage S.J. Kraków 12
3300 Etam Poland Sp. z o.o. Warszawa 12
3301 Przedsiębiorstwo Handlowe AGROCHEMIK Kazimierz Cholewski, Elżbieta Cholewska Sp.J. Pułtusk 12
3302 Firma AZET Cz. M. Szczepaniak S.J. Leszno 12
3303 KBH AKORD Metale Kolorowe Sp. z o.o. Kraków 12
3304 Felder Group Polska Sp. z o.o. Żory 12
3305 Partner Premium Salata sp. j. Płock 12
3306 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jamdex A. i J. Kowalczuk sp.j. Kleosin 12
3307 Auto Żelazo S.J. Stojadła 12
3308 Klinger w Polsce Sp. z o.o. Warszawa 12
3309 Light Prestige Sp. z o.o. S.K. Skawina 12
3310 Scubatech Sp. z o.o. Mierzyn 12
3311 Bas – Pol Sp. z o.o. PPHU Paszowice 12
3312 FHU EKO W.Rybak Sp. j. Janikowo 12
3313 P.P.H.U. Metalmex Bronisław Stań, Violetta Kowalczyk, Elżbieta Stań-Kuźniarek sp.j. Wysogotowo 12
3314 MATIX E. M. Matysiak S.J. Święciechowa 12
3315 GRAMBET GRUPA SBS SPÓŁKA JAWNA MIROSŁAW GUCIA, MACIEJ GUCIA Skórzewo 12
3316 Wielkopolska Giełda Odzieżowa Sp. z o.o. Poznań 12
3317 Smart Solution Sp. z o.o. Jankowice 12
3318 Zajdel S.J. Pruszków 12
3319 Nutrimix Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 12
3320 Profar Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno – Handlowy Staniowice 12
3321 Salon Techniczny Sp. z o.o. Wieliczka 12
3322 Tabu Sp. z o.o. Kraków 12
3323 Synchrotech Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 12
3324 Bakosport Sp. z o.o. Warszawa 12
3325 BDG Sp. z o.o. Tarnów 12
3326 MARECKI – STREFA PŁYT Sp. z o.o. Maków Podhalański 12
3327 Panda KM S.J. Przemysław Kaczyński, Izabela Markiewicz Olsztyn 12
3328 PPHU Agromarket Sp. z o.o. Węgorzyno 12
3329 Manhattan Kazimierz I Godolewa Sikorscy S.J. ZPH Chojnice 12
3330 Firma Handlowa Pigwa J.Mucha I Wspólnicy S.J. Katowice 12
3331 Siemag Tecberg Polska Sp. z o.o. Katowice 12
3332 Atip Ludwiniak Tadeusz, Wójcik Ireneusz sp.j. Sulejówek 12
3333 Firma Handlowo-Usługowa Plewa sp. j. Mirosław Plewa, Bartłomiej Plewa Skomielna Biała 12
3334 Społem Słubice Sp. z o.o. Słubice 12
3335 Jadan Automatyka Sp. z o.o. Wrocław 12
3336 PHU ROJAX Paweł Czekański Rzeszów 12
3337 Narva – Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
3338 Groeneveld Polska Sp. z o.o. Poznań 12
3339 Struski Sp.J. Chęciny 12
3340 WM Sp. z o.o. Lublin 12
3341 CYFROWE.PL Sp. z o.o. Gdańsk 12
3342 Ramix Sp. z o.o. sp.k. Białystok 12
3343 IQ Prisma Sp. z o.o. Opole 12
3344 Ridera Polska Sp. z o.o. Zabrze 12
3345 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Pro-Bike P. Omieciński, J. Przybysz S.J. Jelenia Góra 12
3346 Westpol Oil Sp. z o.o. S.K. Gubin 12
3347 Wodmel Sp. z o.o. Wołomin 12
3348 Loft37 Sp. z o.o. Warszawa 12
3349 PHS Hospital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 12
3350 MEGASET Sp. z o.o. Piekary Śląskie 12
3351 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Koronowie Koronowo 12
3352 Liu.Jo Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
3353 Firma Wójcik M.Wójcik, St.Wójcik sp.j. Lublin 12
3354 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Koszałka Jan i Stefan Sp. J. Kartuzy 12
3355 AGROMA Sp. z o.o. Modła Królewska 12
3356 Tiross Polska Sp. z o.o. Sękocin Stary 12
3357 Faxtel Chmurski i Chrzanowski S.J. Katowice 12
3358 RUDNIK Sp. z o.o. Szczecin 12
3359 Protekta Sp. z o.o. Warszawa 12
3360 KOMA NORD Sp. z o.o. Gdynia 12
3361 HANDEL ARTI 34 S.J. SŁAWOMIR KISIEL ARTUR RZEPPA Gdańsk 12
3362 Istpol Sp. z o.o. Warszawa 12
3363 Suplemed Sp. z o.o. Kobyla Góra 12
3364 DEK Sp. z o.o. PHUP Kielce 12
3365 Polstal S.J. M. Słabosz, A. Krawiec Sosnowiec 12
3366 Media Press Sp. z o.o. Warszawa 12
3367 Dexol Kalinowski, Brózda S.J. Kraków 12
3368 3J Sp. z o.o. Sp.K. Częstochowa 12
3369 Biuro Handlowe Karcz Sp. z o.o. Andrychów 12
3370 DOMO-STYL A. Kobylec, A. Kulig S.J. Gliwice 12
3371 ASKO – TECH Sp. z o.o. Szczecin 12
3372 Siro – Poland Sp. z o.o. Radom 12
3373 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bms S.J. Z. Bielecki Kwidzyn 12
3374 B&H Supply Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 12
3375 MULTIOFFICE Sp. z o.o. Kraków 12
3376 Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa SAMOPOMOC CHŁOPSKA Trzebnica 12
3377 Solpharm Sp. z o.o. Warszawa 12
3378 Luka Sp. z o.o. Katowice 12
3379 Pivexin Technology Sp. z o.o. Babice 12
3380 10Clouds Sp. z o.o. Warszawa 12
3381 BOSTON SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12
3382 Amgen Biotechnologia Sp. z o.o. Warszawa 12
3383 Elixir Warmiafarm Sp. z o.o. sp.j. Małszewo 12
3384 Progress Sp. z o.o. Ostrołęka 12
3385 Market Eden Iwanowska, Najda S.J. Zambrów 12
3386 Galon Sp. z o.o. Świętochłowice 12
3387 Vissavi Sp. z o.o. Rzeszów 12
3388 Havac Sp. z o.o. Warszawa 12
3389 PE – ES ZHS Sp. z o.o. Puławy 12
3390 Perfekt S.A. Gądki 12
3391 Tajfun Poland Sp. z o.o. Warszawa 12
3392 ANIXTER POLAND Sp. z o.o. Warszawa 12
3393 Baza Maszynowa Danex D. Krajewski, J. Siwik. S.J. Rogienice Wielkie 12
3394 Zakład Usługowo-Handlowy S.J. Okrzesik Mieczysław Kolonko Henryk Kocierz Moszczanicki 12
3395 Nowotomyski Dom Handlowy Pawelec Sp. J. Nowy Tomyśl 12
3396 Polgen Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 12
3397 OMEGA Sp.J. A. Krysiak J. Witosz Rybnik 12
3398 Market Przemysłowy Bracia Olejniczak S.J. Szamotuły 12
3399 Rolv Group Sp. z o.o. Pruszków 12
3400 Abraservice Polska Sp. z o.o. Gliwice 12
3401 Społem PSS w Grajewie Sp. z o.o. Grajewo 12
3402 ELS Elektrotechnika Sp. z o.o. S.K. Bielawa 12
3403 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EKO Tomasz Borecki i Adam Pasek-S.J. Olkusz 12
3404 HAHN + KOLB POLSKA Sp. z o.o. Poznań 12
3405 Sarstedt Sp. z o.o. Blizne Łaszczyńskiego 12
3406 ANB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 12
3407 Firma Handlowa Eskot Kotowicz – sp.j. Kraków 12
3408 Entrack – Pol Sp. z o.o. Brzeg Dolny 12
3409 Helios Polska Sp. z o.o. Farby, Lakiery, Żywice i Kleje Ostrów Wielkopolski 12
3410 Rdl Hydraulics Sp. z o.o. Miszewko 12
3411 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Technosan Sp. z o.o. Białystok 12
3412 CP Trade Tarnów Sp. z o.o. Tarnów 12
3413 Ecovarm Sp. z o.o. Pierzchnica 12
3414 Hardy Sp. z o.o. Grudziądz 12
3415 ARKA AGD Sp. z o.o. Radom 12
3416 Docu – System Sp. z o.o. Warszawa 12
3417 Microdis Elektronicos Sp. z o.o. Żerniki Wrocławskie 12
3418 Petro-Bis W. Myśliński, D. Myśliński S.J. Rudzienice 12
3419 Baag S.J. Olesno 11
3420 HC Lift Sp. z o.o. Stąporków 11
3421 Nawrot & Nawrot sp.j. Kazimierza Wielka 11
3422 PHU A/B/C Bogdan Serafin, Piotr Graca S.J. Bielsko-Biała 11
3423 Ultimate Trade Sp. z o.o. Poznań 11
3424 OFI – DETAL Sp. z o.o. Sp.K. Kielce 11
3425 Kme Sp. z o.o. Janikowo 11
3426 MIRO Sp. z o.o. Warszawa 11
3427 L I Z Drzymalski S.J. Wiązownica Duża 11
3428 Syntec Sp. z o.o. S.K. Chełm 11
3429 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe JANO Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 11
3430 Sulzer Pumps Wastewater Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
3431 Dan-Mar sp.j. Danuta Selwiet, Maria Gulińska Katowice 11
3432 KOCYK Sp. z o.o. S.K. Kraków 11
3433 Przedsiębiorstwo Handlowe Indrax, K. Wszołek, K. Lasoń, sp.j. Zabrze 11
3434 Ama Trading Company Małgorzata Jabłońska-Nowak sp. j. Dziekanów Leśny 11
3435 LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. Wrocław 11
3436 Obo Bettermann Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
3437 COLORIS Sp. z o.o. Mościska 11
3438 PPHU ELTEX Sp. z o.o. Kraśnik 11
3439 Start J. Pietrukiewicz i Wspólnicy Sp. J. Suwałki 11
3440 STW Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 11
3441 A+F POLAND Sp. z o.o. Mianowice 11
3442 Świat Zdrowia S.A. Toruń 11
3443 Eko-Star Muszyński S.J. Grodzisko 11
3444 Purac Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
3445 PHU MAKPOL Sp.J. Mazurkiewicz, Koziarska Opole Lubelskie 11
3446 Pol-Daw sp. z o.o. Olimpin 11
3447 Grupa Siwulski sp. j. Podegrodzie 11
3448 Ziaja Rzeszów Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 11
3449 Firma Handlowa Abc Krzysztof Bobula i Andrzej Bobula Sp.J. Kraków 11
3450 WSC Witold Szymanik i S-Ka Sp. z o.o. Warszawa 11
3451 Stewopol Ms Sp. z o.o. S.K. Tczew 11
3452 Firma WIDUTO Sp.J. Arkadiusz, Krzysztof i Witold Widuto Solec Kujawski 11
3453 Eptimo S.A. Warszawa 11
3454 Cordstrap – Polska Sp. z o.o. Zakrzewo 11
3455 Amefa Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
3456 Elbud Partner Sp. z o.o. Wyszków 11
3457 Ert Wypieki Sp. z o.o. sp.k. Biskupice 11
3458 Gardeco Sp. z o.o. Kraków 11
3459 Regionalna Firma Handlowa GAMA Sp. z o.o. Świecie 11
3460 Seba Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Opole 11
3461 FLESCH POLSKA Sp. z o.o. Rusiec 11
3462 Amido S.J. Ząbki 11
3463 Demanttechnology Centre Sp. z o.o. Warszawa 11
3464 Handel Opałem I Paliwami Tadeusz,Wojciech I Grzegorz Mierzwińscy S.J. Wysokie Mazowieckie 11
3465 MEDITECH Sp. z o.o. Przeźmierowo 11
3466 ELEKTRO-AUTOMATYKA Mularz S.J. Brzesko 11
3467 Naftan Sp. z o.o. Oleksze 11
3468 Meda Veneer Sp. z o.o. Białośliwie 11
3469 SMJ Sport Sp. z o.o. Warszawa 11
3470 BNH – Oil Polska Sp. z o. o. w Warszawie Warszawa 11
3471 Minebea Intec Poland Sp. z o.o. Kostrzyn 11
3472 A.Marciniak OT sp. z o.o. Piaseczno 11
3473 Profit M Sp. z o.o. Warszawa 11
3474 Przedsiębiorstwo Modernizacji Obiektów Przemysłowych CEMA S.A. Opole 11
3475 Partner XXI Kleks sp.j. Mieczysława Wójcik, Wiesław Wójcik Toruń 11
3476 P.H.U. IMPROMEX Szafrański S.J. Zielona Góra 11
3477 Vipstar – Sp. z o.o. Siedlce 11
3478 ERIS Partner Bydgoszcz S.J. Katarzyna Tyma, Piotr Tyma Osielsko 11
3479 Colway International S.A. Koleczkowo 11
3480 Molex Ces Ee Sp. z o.o. Rokitki 11
3481 Lbb – Papier Sp. z o.o. Iłża 11
3482 Salamander – Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
3483 Genesis Pharm M. Matejczyk, C. Stańczak, J. Zwoliński S.J. Łódź 11
3484 Unipol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa i Handlu Częstochowa 11
3485 Infinity Line Sp. z o.o. Babice 11
3486 A.Kołodziejek H.Kołodziejek A.Kołodziejek Sp.J. Ryki 11
3487 ASAMED Sp. z o.o. Przeźmierowo 11
3488 Mega sp.j. Budzik i Wspólnicy Tarnów 11
3489 Lavorwash Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
3490 Renthoff Trade D. Chudy, G. Śmiałkowski sp.j. Kraków 11
3491 Adko Kowalczyk Adamczyk Sp.J. Będzin 11
3492 Emi-Med Sp. z o.o. S.K. Kraków 11
3493 Eurochem Service Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
3494 Aga A.Abłażewicz Sp.J. Pruszcz Gdański 11
3495 Pneumatyka Plus Marcin Romański Jacek Romański sp. j. Olsztyn 11
3496 Grupa Konsultingowo-Inżynieryjna Kompleks S.A. Wałbrzych 11
3497 KBU Sp. z o.o. Kraków 11
3498 Sfs Group Sp. z o.o. Poznań 11
3499 Wip Sp.J. A. Wensławowski, P. Pstrągowski Rumia 11
3500 TORIMPEX – TRADE Sp. z o.o. Toruń 11
3501 Zuma Line Sp. z o.o. Katowice 11
3502 Led-Pol Sp. z o. o. S. K. Bielsko-Biała 11
3503 Modo24 Group Sp. z o.o. S.K. Gądki 11
3504 Stok Emballering Poland Sp. z o.o. Goleniów 11
3505 S-Cabling Sp. z o.o. Leszno 11
3506 Vershold Holding Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
3507 ULTRA-GASTRO Jachimowski, Zawiszewski S.K. Częstochowa 11
3508 Haltec Hale Sp. z o.o. Komorniki 11
3509 Sklep ARKADIUSZ Arkadiusz Kopczyński, Mariusz Kopczyński S.J. Sopot 11
3510 OEM Automatic Sp. z o.o. Warszawa 11
3511 PHU Art – Chem S.J. Bydgoszcz 11
3512 KRAK-GASTRO Cygankiewicz, Chyrek S.J. Kraków 11
3513 Wropetrol Sp. z o.o. Wrocław 11
3514 Tank Sp. z o.o. Kłodzko 11
3515 Symphar Sp. z o.o. Warszawa 11
3516 Przedsiębiorstwo Handlowe REBIS E. i E. Baranowscy S.J. Słupsk 11
3517 Ekohigiena Aparatura Ryszard Putyra sp. j. Środa Śląska 11
3518 Buwar Sp. z o.o. Legnica 11
3519 Rejonowa Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Krzeszowice 11
3520 INFORES POBO Sp. z o.o. S.K. Przemyśl 11
3521 Spectra Plus Sp. z o.o. S.K. Bodzanów 11
3522 EUROPEX Sp. z o.o. Staniszcze Małe 11
3523 VITA Agnieszka Jargiło Bogusław Jargiło Sp.J. Tomaszów Lubelski 11
3524 Partner Bis Aleksander Zembaczyński Sp. z o.o. Zabór 11
3525 Gaztech Sp. z o.o. S.K. Płock 11
3526 APS Glass & Bar Supply Sp. z o.o. Warszawa 11
3527 Firma Handlowa Mac – Mor S.Morawski, M.Maciejewski Sp.J. Piaseczno 11
3528 SAS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zielona Góra 11
3529 METAL-MARKET G. KUPCZYŃSKA J. CYCOŃ S.J. Sosnowiec 11
3530 Staltex Śliwonik Sp.J. Nadarzyn 11
3531 NOBIPHARM Sp. z o.o. Warszawa 11
3532 Plastoplan Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
3533 Ackerman S.A. Warszawa 11
3534 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Plus sp.j. Grzegorz Chotnicki, Paweł Chotnicki Łosice 11
3535 Gotta Sp. z o.o. Promnice 11
3536 L. J. Stankiewicz S.J. Białystok 11
3537 Zmetis Sp. z o.o. Koło 11
3538 Tasc Technology Bis Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11
3539 Raca I Wspólnicy S.J. Złotów 11
3540 Hermes Recycling Sp. z o.o. Barszczówka 11
3541 RDS STAL Synowicz, Dymitrow S.J. Płock 11
3542 Irex G. Czarniecki, w. Ilkiewicz S.J. Bielsko-Biała 11
3543 Evoca Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
3544 BIM Jerzy Bujakowski i Leszek Machnik S.J. Proszowice 11
3545 Eaton Filtration (Poland) Sp. z o.o. Sandomierz 11
3546 TRADE-PORT Sp. z o.o. Katowice 11
3547 GROSAR Sp. z o.o. Sanok 11
3548 Powerstone Sp. z o.o. Poznań 11
3549 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Eurotom sp. z o.o. Warszawa 11
3550 AGRO – TRADE Sp. z o.o. Tulce 11
3551 GRANAT Sp. z o.o. Nowa Sól 11
3552 Firma Handlowa Elektron M. Bujakowski, J. Grudziński, J. Grzybowski sp.j. Ciechanów 11
3553 Design Fishing Sp. z o.o. Białe Błota 11
3554 Brzeskie Centrum Handlowe MARKO Zakład Pracy Chronionej Scelina Marek i Spółka S.J. Brzeg 11
3555 Ahag Grabska sp.k. Warszawa 11
3556 Amtest Poland Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 11
3557 Narzędzia Skrawające Tools Sp. z o.o. Siechnice 11
3558 Biall Sp. z o.o. Gdańsk 11
3559 Vasco Group Sp. z o.o. Legnica 11
3560 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maxim Mieczysław Pałysa Paweł Pałysa S.J. Garwolin 11
3561 Apteki Gdańskie Sp. z o.o. Wejherowo 11
3562 4 Pharma Sp. z o.o. Wrocław 11
3563 PCM Sp. z o.o. EASY GIFTS S.K. Byków 11
3564 Phu Ewmar Sp. J. P.Rabiega S.Nyczak Kościan 11
3565 Agrobard S.J. Oblas 11
3566 R2 INVEST Sp. z o.o. Wrocław 11
3567 Aeton Sp. z o.o. Warszawa 11
3568 SIMONA POLSKA Sp. z o.o. Wojkowice 11
3569 Nova Oil Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 11
3570 Skup I Sprzedaż Makulatury Eko – Mak Góra Sławomir – Wojtalak Jacek S.J. Słonawy 11
3571 AWARTECH A. Chmielewska, A. Petyniak S.J. Kiełczów 11
3572 Busch Polska Sp. z o.o. Kraków 11
3573 Aspa Electro Sp. z o.o. Wrocław 11
3574 ADK Commercial Sp. z o.o. Warszawa 11
3575 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Boguchwale Boguchwała 11
3576 HAP ARMATURA Grupa SBS Sp. z o.o. Lublin 11
3577 Flota Logistic Bis Sp. z o.o. sp.k. Tychy 11
3578 Elgra W. E. Kubik S.J. Opole 11
3579 Aspi Tech Sp. z o.o. S.K. Suwałki 11
3580 CHIMIMECA POLSKA Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 11
3581 Grast & MTB Sp. z o.o. Warszawa 11
3582 Irchem Sp. Z O.O. S.K. Częstochowa 11
3583 SERVINETTI Danuta, Zenon, Wiesław Serwin Sp.J. Przytkowice 11
3584 Eco-Stal Sp. z o.o. Katowice 11
3585 Osaa Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
3586 ORFIX Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11
3587 Meritum Tomasz Cieślak, Filip Cieślak sp. j. Łódź 11
3588 Europnet Sp. z o.o. S.K. Kruszyna 11
3589 AVK ARMADAN Sp. z o.o. Pniewy 11
3590 Pepe Sp. z o.o. Solec Kujawski 11
3591 Hipo P.G. Gołda sp. j. Błonie 11
3592 Przedsiębiorstwo Rolne Kost – Rol Sp. z o.o. Kostów 11
3593 RYSZARD NOWAK Sp. z o.o. Janikowo 11
3594 Przedsiębiorstwo Budownictwa i Handlu UNIPOL, Dariusz Gołąbek, Waldemar Rabsztyn, Jacek Ujma – S.J. Częstochowa 11
3595 Galen sp.j. Nieśmiałek i Wspólnicy Łódź 11
3596 Italvelutti Polska Sp. z o.o. Brzezna 11
3597 ITW Novadan Sp. z o.o. Czosnów 11
3598 Pectoriamus Sp. z o.o. Wiry 11
3599 Todini Europe Sp. z o.o. Kraków 11
3600 Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. Ostróda 11
3601 Mm Glass sp. j. W. Sypniewska, M. Świątek Olsztyn 11
3602 P. H. U. PIASTPOL J. L. ŁANGOWSKI SZYPRYT SPÓŁKA JAWNA Chojnice 11
3603 Ringer Sp. z o.o. Kawnice-Kolonia 11
3604 Anna Sp. z o.o. Olsztyn 11
3605 Anchem Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
3606 Efez Sp. z o.o. Rawicz 11
3607 Green Steam Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Dojazdów 11
3608 Metalic sp.j. Janowiak Nowy Targ 11
3609 ECO-CIEPŁO M. S. Bul S.J. Opole 11
3610 Top-Agro Sp. z o.o. Łagów 11
3611 Foot Locker Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
3612 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Inter – Technik Spółka Z Ograniczoną Odpo Wiedzialnością S. K. Zgorzelec 11
3613 Wibako Sp. z o.o. Kojszówka 11
3614 Axirem Sp. z o.o. w likwidacji Kraków 11
3615 F.H.U. MK Borowscy Borowski Michał, Borowska Krystyna sp.j. Alwernia 11
3616 PUH Test Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 11
3617 Konsorcjum ATS S. Sumiński, M. Nosek, S. Wietrzyński S.J. Radom 11
3618 BAUSERVICE Sp. z o.o. Warszawa 11
3619 Schunk Intec Sp. z o.o. Piaseczno 11
3620 PW Mera S.J. Radom 11
3621 Wega-Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 11
3622 Fagum Stomil Sp. z o.o. Łuków 11
3623 Abisal Sp. z o.o. Bytom 11
3624 Steel System Sp. z o.o. Psary Małe 11
3625 APTEKA POD ZŁOTĄ WAGĄ S.J. Słupca 11
3626 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kantorex S.J. A. Sołtysek J. Kantor Rajcza 11
3627 Stalserwis Chojnice S.A. Topole 11
3628 PREGO S.A. Bielawa 11
3629 PPHZ Zoolog S.J. Wrocław 11
3630 Market Raj Kozarzewscy i Smoczyński S.J. Sulejówek 11
3631 AFG Computers Sp. z o.o. sp.k. Poznań 11
3632 Biuro Perfekt Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 11
3633 RECA POLSKA Sp. z o.o. Węgrzce 11
3634 Prospecta Sp. z o.o. Warszawa 10
3635 DONAU TRADING CORP Sp. z o.o. Warszawa 10
3636 IW-Met Ryszard Matuszak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Pniewy 10
3637 Atut Sp. z o.o. Wrocław 10
3638 Med – Interplast Sp. z o.o. Białystok 10
3639 Getinge Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
3640 Agripak Sp. z o.o. S.K. Stary Drzewicz 10
3641 GALEN J. Talik, M. Stolarczyk S.J. Kraków 10
3642 Apteka Wratislavia Dorota Marcinkowska, Jacek Macikowski S. J. Wrocław 10
3643 Tychydis Sp. z o.o. Tychy 10
3644 KARGO S.J. PHU Łomża 10
3645 Power Investment Michał Krzymowski SP.J. Lublin 10
3646 VISKOPOL Sp. z o.o. Baranowo 10
3647 GWM Sp. z o.o. ZPCh Gorzów Wielkopolski 10
3648 Krimark Solutions Sp. z o.o. Warszawa 10
3649 Robert sp. j. Dorota Beźnic, Zofia Dryja Starachowice 10
3650 Vagner Sp. z o.o. Zielona Góra 10
3651 Farmar Kozak S.J. Bielsko-Biała 10
3652 Signal F SB Sp. z o.o. S.K. Luboń 10
3653 Food Machines Sp. z o.o. Ustanów 10
3654 Landotech Mobile Sp. z o.o. Kraków 10
3655 CEMAROL Sp. z o.o. Kobylnica 10
3656 ART-BUD T. Wykpisz i P. Błaszczyk Sp.J. Koło 10
3657 Nuvias Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
3658 Beeline Poland Sp. z o.o. Kraków 10
3659 Bezokularow.pl S.A. Gniezno 10
3660 Przedsiębiorstwo Transportowo – Sprzętowe Transbud- Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 10
3661 EU Pharmacia Sp. z o.o. Warszawa 10
3662 SM 21 Energetyka Sp. z o.o. Łódź 10
3663 ARON Sp. z o.o. Kielce 10
3664 MOTIP DUPLI POLSKA Sp. z o.o. Pietrzykowice 10
3665 Sabur Sp. z o.o. Warszawa 10
3666 FIRMA HANDLOWA YARD S.C. Henryk Kurzeja, Zdzisław Kurzeja Jaworzno 10
3667 Folpol S.J. Krzemienica 10
3668 Delta Elektro Sp.J. Anna Grabowska, Krzysztof Grochowski Lublin 10
3669 EUROPLASTIK S.J. Władysław Borutko, Adrian Borutko, Sylwia Gandor Bielsko-Biała 10
3670 Bamet S.J. Środa Wielkopolska 10
3671 ŚLĄSKIE KONSORCJUM KAPITAŁOWE Sp. z o.o. Racibórz 10
3672 Przedsiębiorstwo AGROMA Sp. z o.o. Koszalin 10
3673 Gandia Sp. z o.o. Strzelce Krajeńskie 10
3674 Inox-Plus Sp. z o.o. Sosnowiec 10
3675 GRUPER Sp. z o.o. S.K. Kraków 10
3676 HAWA Sp. z o.o. Gniezno 10
3677 Jan Lelek, Stanisław Pacułt Stacja Paliw Sp.J. Wielkie Drogi 10
3678 Paw Sp. z o.o. Miszewko 10
3679 Bionorica Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
3680 ENTC Dairy Solutions Sp. z o.o. Pasłęk 10
3681 ARMATECH Sp. z o.o. Warszawa 10
3682 FH Ewa Wącławska, Marek Wącławski S.J. Kraków 10
3683 Hydrosolar Sp. z o.o. Warszawa Spółka Komandytowa Raszyn 10
3684 Stanwes Trade Sp. z o.o. Łomża 10
3685 Ekowater Sp. z o.o. Warszawa 10
3686 FLESZ Sp. z o.o. Warszawa 10
3687 MEDICOM Sp. z o.o. Zabrze 10
3688 Printed Circuit Board Technology Sp. z o.o. Elbląg 10
3689 INPOL-KRAK Sp. z o.o. Kraków 10
3690 Sodibo Sp. z o.o. Dzierżoniów 10
3691 Holtex – Energoserwis M. J. Drobnik S.J. Stara Gadka 10
3692 PH Dom – Lux S.J. Chełm 10
3693 Furmanek Trading S.J. Daleszyce 10
3694 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda W Krakowie Kraków 10
3695 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Majmex Józef Maj, Beata Maj S.J. Częstochowa 10
3696 Forex Polska Sp. z o.o. Główna 10
3697 P.J. Kompleks sp.j. P.Krawczyk. J.Krawczyk Łąkta Górna 10
3698 Aksis Hurtownia Sprzętu Medycznego Ignaciuk Spigarski S.J. Gdańsk 10
3699 Greenland Group Sp. z o.o. Łaziska Górne 10
3700 BIAMEDITEK Sp. z o.o. Białystok 10
3701 MITUTOYO Polska Sp. z o.o. Wrocław 10
3702 Makasar Sp. z o.o. Śrem 10
3703 Konsorcjum Olejów Przepracowanych Organizacja Odzysku Opakowań i Olejów S. A. Jedlicze 10
3704 Centrala Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Częstochowa 10
3705 Labo Baza Zawielak i Wspólnicy S.J. Jelonek 10
3706 Mikomax 2 Meble Biurowe Sp. z o.o. Wrocław 10
3707 STRUSINIANKA Sp. z o.o. Tarnów 10
3708 Gold Solar Sp. z o.o. Wrocław 10
3709 SKD Dystrybution Sp. z o.o. Warszawa 10
3710 Centropack Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 10
3711 GLI-THERM Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 10
3712 NZOZ Provita J. Słobodzian, W. Słobodzian sp.k. Bolesławiec 10
3713 TRES Sp. z o.o. Szczecin 10
3714 Firma Handlowa ELEKTRON Hurtownia Artykułów Elektrycznych Piotr i Elżbieta Balcerzak sp.j. Gostynin 10
3715 NOVO NORDISK PHARMA Sp. z o.o. Warszawa 10
3716 Lorien Sp. z o.o. Warszawa 10
3717 Industrian Sp. z o.o. & Co Sp. Komandytowa Janikowo 10
3718 Trend TJ Sp. z o.o. Opole 10
3719 Media Check Point Sp. z o.o. Warszawa 10
3720 Przedsiębiorstwo Obrotu Artykułami Rolnymi sp.j. Anna i Mieczysław Kłak Złotoryja 10
3721 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BIK Sp. z o.o. Dobczyce 10
3722 FOR EM GROUP Sp. z o.o. Warszawa 10
3723 Laser Machine Service Sp. z o.o. Imielin 10
3724 Starkam Sp. z o.o. sp.k. Katowice 10
3725 FH Kowalik S.J. Leszno 10
3726 Technology Gate Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
3727 Ekonaft – Bolesławiec Sp. z o.o. Bolesławiec 10
3728 P H U P ROLMASZ Sp. z o.o. Słupsk 10
3729 RC Consulting Sp. z o.o. Swarzewo 10
3730 Mistama.Com Sp. z o.o. Kielce 10
3731 Kasprzyk sp.j. Opatów 10
3732 Galmed J. Juszczak, K. Błachowicz, M. Juszczak sp.j. Zduńska Wola 10
3733 Tyczka Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 10
3734 Idalia Ireneusz Wolak sp.j. Radom 10
3735 PPHU Flaxpol Sp. z o.o. Kluczbork 10
3736 Soudal Services Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 10
3737 WAMEX Sp. z o.o. Warszawa 10
3738 Media Markt Polska Sp. z o.o. Opole Spółka Komandytowa Warszawa 10
3739 ZPH Correct S.J. Grzegorz Deckert, Stefan Soroka Koszalin 10
3740 EP Coal Trading Polska S.A. Czechowice-Dziedzice 10
3741 Odyssey Sp. z o.o. Toruń 10
3742 Zext sp. z o.o. Warszawa 10
3743 KLIMAR – M. Klityński, N. Klityński S.J. Suchy Dwór 10
3744 Concept Solutions Sp. z o.o. Warszawa 10
3745 Farmacja Polska Apteki Główne Sp. z o.o. Warszawa 10
3746 Optima Serwis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10
3747 TG Instalacje Sp. z o.o. Dąbrowa 10
3748 M.S.U.C. Sp. z o.o. Kwidzyn 10
3749 Oberon Sp. z o.o. Przeds. Rozwoju i Wdrożeń Warszawa 10
3750 Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o. Szczecin 10
3751 Perfo Sp. z o.o. Texconcept Spółka Komandytowa Poznań 10
3752 EDMASZ Edward Nowacki Sp.J. Wysokie Mazowieckie 10
3753 EF Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
3754 Tatrzańska Fala Sp. z o.o. Bukowina Tatrzańska 10
3755 Sunflower Środek Jesieni Sp. z o.o. SP.K. Lublin 10
3756 Środek Jesieni Sp. z o.o. Sp.K. Lublin 10
3757 Stacja Paliw Petrol Sp. z o.o. Łukowa 10
3758 Altro – Marine Sp. z o.o. Gdańsk 10
3759 Loco Adam Sawczuk sp.j. Bydgoszcz 10
3760 Exon Computer Systems Andrzej Jassowicz Spółka Komandytowa Toruń 10
3761 DELKOM 2000 Sp. z o.o. Wejherowo 10
3762 R&D Tech Sp. z o.o. Zielona Góra 10
3763 KSM Sp. z o.o. Nowy Targ 10
3764 D+H Polska Sp. z o.o. Wrocław 10

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu  na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownie handlowe.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2015-2016,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2016 roku,

3. Zysk netto w latach 2015 i 2016 wyższy niż 1 tys. zł.

4. Kapitał własny w latach 2015 i 2016 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm liczona jest w porównaniu do spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej

W końcu  marcu 2017 r.:  C/Z:  20,1, a  C/WK: 1,34.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW
Według wskaźników giełdowych z  marca 2017 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w końcu marca 2017 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2016 r.  i wskaźnika C/Z w końcu marca 2017 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2016 r.  i wskaźnika C/Wk w końcu marca 2017 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to wartość rynkowa firmy w końcu marca 2017.
3 tygodnie temu przez w Instytut , Polskie Brylanty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał RSS. Zostaw odpowiedź, lub trackback ze swojej własnej strony.

Zostaw odpowiedź

Wymagane