Brylanty Polskiej Gospodarki 2018 Branży Budowlanej

Spośród 51 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w styczniu 2019 r. zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2018 uzyskały 1332 firmy branży budowlanej, bo ich wartość rynkowa wyniosła więcej niż 10 mln zł.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez jedenaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie informacji podanych  przez wywiadownie handlowe.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył wartość rynkową firm na koniec marca 2017 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Uproszczona metodologia liczenia wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najcenniejszych firm w Polsce – Brylantów Polskiej Gospodarki 2018.

Firmy wymienione w poniższym  rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2018 publicznie na wszystkich nośnikach.

 Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2018 oraz  dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Prosimy więc nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2018, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Brylanty Polskiej Gospodarki 2018 Branży Budowlanej
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w marcu 2017 r.  w mln zł
1 STRABAG Sp. z o.o. Pruszków 2828
2 Invest Komfort S.A. S.K. Gdynia 1368
3 Play 3GNS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 1169
4 Depenbrock Polska Sp. z o.o. S.K. Komorniki 1117
5 Wechta Inwestycje Sp. z o.o. Słupca 1110
6 Robyg S.A. Warszawa 1087
7 ELEKTROBUDOWA S.A. Katowice 854
8 Multiserwis Sp. z o.o. Krapkowice 598
9 CFI Holding S.A. Wrocław 582
10 i2 Development S.A. Wrocław 569
11 Warszawa Przyokopowa Sp. z o.o. Wrocław 560
12 Ebf Development Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 558
13 Danwood S.A. Bielsk Podlaski 482
14 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego MÓJ DOM S.A. Wrocław 471
15 WARBUD S.A. Warszawa 468
16 AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. z o.o. Warszawa 437
17 INPRO S.A. Gdańsk 433
18 Eds Strojny sp.j. Kołobrzeg 419
19 ARCHE Sp. z o.o. Warszawa 390
20 AGMET Sp. z o.o. Warszawa 386
21 Fonbud S.A. Sp.K. Wrocław 384
22 GOLDBECK Sp. z o.o. Komorniki 376
23 UNIBEP S.A. Bielsk Podlaski 366
24 ALSECCO – NOWA CUKROWNIA Sp. z o.o. S.K. Szczecin 354
25 Eltel Networks Energetyka S.A. Olsztyn 349
26 Victoria Dom S.A. Warszawa 336
27 APM Development Sp. z o.o. S.K. Warszawa 325
28 Otis Investment Sp. z o.o. Wrocław 316
29 Budnex Deweloper Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 304
30 Cavatina Sp. z o.o. Kraków 302
31 SGI S.A. Szczecin 298
32 Dom-Bud M.Szaflarski S.J. Kraków 292
33 HOCHTIEF POLSKA S.A. Warszawa 288
34 FLUOR S.A. Gliwice 278
35 DACH BUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Wrocław 274
36 Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. Gdynia 270
37 Medos Marian Buławka, Ewa Buławka S.J. Chełmno 266
38 ERBUD S.A. Warszawa 262
39 Zarmen Sp. z o.o. Warszawa 261
40 Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKA S.A. Lubin 259
41 ELFEKO S.A. Gdynia 258
42 MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. Warszawa 251
43 KONE Sp. z o.o. Warszawa 250
44 ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki Warszawa 247
45 Radius Projekt Nowy Raków Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 236
46 RUUKKI POLSKA Sp. z o.o. Żyrardów 227
47 Novmar Sp. z o.o. Kraków 224
48 Trasko – Inwest Sp. z o.o. Ostrzeszów 222
49 Wojdyła Business Park S.A. Wrocław 217
50 Śląsko – Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. Katowice 217
51 Dekpol S.A. Pinczyn 215
52 Semeko Budownictwo Sp. z o.o. Gdańsk 204
53 SBB Energy S.A. Opole 204
54 INSTAL-Kraków S. A. Kraków 198
55 Allcon Osiedla Sp. z o.o. Gdynia 196
56 MERCOR S.A. Gdańsk 195
57 SIEMASZKO Zakład Budowlany Lesław Siemaszko Szczecin 190
58 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe AGROBEX Sp. z o.o. Poznań 189
59 IDS – BUD S.A. Warszawa 189
60 Geofizyka Toruń S.A. Toruń 187
61 HONEYWELL Sp. z o.o. Warszawa 187
62 Ataner Sp. z o.o. Poznań 182
63 Matbet Sp. z o.o. Słupsk 180
64 POLSERVICE Sp. z o.o. Warszawa 179
65 Enea Serwis Sp. z o.o. Gronówko 177
66 Robyg Słoneczna Morena Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 176
67 Firma Inter – Bud – Pol Jarosław Szczepanek Ostrołęka 173
68 IMS Budownictwo Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Kraków 172
69 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Orion Edward Leńczuk Lublin 171
70 TBV S.J. W. Dzioba, P. Bielecki Warszawa 171
71 ELEKTRO-KLIM Przemysław Wawrzyńczyk Czerwonak 171
72 Spie Elbud Gdańsk S.A. Gdańsk 171
73 Markbud Przeds. Remontowe Usługi – Handel Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 164
74 CFE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 161
75 Master House Sp. z o.o. S.K. Szczecin 159
76 Fuste Polska Sp. z o.o. Warszawa 158
77 PHN SPV 33 Sp. z o.o. Warszawa 157
78 PROINS S.A. Kraków 156
79 Smart City Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 155
80 Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. Tarnowskie Góry 154
81 NDI S.A. Sopot 152
82 Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne Sp. z o.o. Tarnów 152
83 MOSTOSTAL Kraków S.A. Kraków 149
84 GPEC Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 149
85 Budimex S.A., Técnicas Reunidas S.A. – Turów s.c. Warszawa 147
86 BESTA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Rzeszów 147
87 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kombinat Budowlany Sp. z o.o. Białystok 146
88 TKT Engineering Sp. z o.o. Warszawa 144
89 J.M.Inwest Sp. z o.o. Warszawa 144
90 PUH EL PROFESSIONAL Mariusz Maszota Luzino 143
91 Sof Dębniki Development Sp. z o.o. Kraków 141
92 VD ER Sp. z o.o. Wrocław 139
93 Promenady ZITA Sp. z o.o. Wrocław 138
94 Przedsiębiorstwo Budowlane DA-SA Piotr Czyżewski, Dariusz Sanojca S.J. Zielona Góra 137
95 Jaz – Bud Sp. z o.o. Przed. Budowlane Białystok 137
96 HARTBEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Rzeszów 137
97 GÓRCZYN Spółdzielnia Mieszkaniowa Gorzów Wielkopolski 133
98 Meron Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 132
99 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. Warszawa 132
100 CD Locum Sp. z o.o. sp. j. Warszawa 131
101 PIEC – BUD Wrocław Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych Legnica 131
102 JAKON Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 131
103 FABET – KONSTRUKCJE Sp. z o.o. Kielce 131
104 Walbet A.D.K.Walkowiak sp.j. Miejska Górka 130
105 REAL Włodzimierz Pospiech Leszno 128
106 Cobouw Polska Sp. z o.o. Łódź 127
107 Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 127
108 Dürr Poland Sp. z o.o. Radom 124
109 Kalter Sp. z o.o. Białystok 124
110 Hra Architekci Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 123
111 Enea Oświetlenie Sp. z o.o. Szczecin 122
112 Deporium INC. Sp. z o.o. Raszyn 122
113 POLIMEX – MOSTOSTAL S.A. Warszawa 121
114 Real – Construct Sp. z o.o. Kraków 121
115 Przeds. Budownictwa i Obrotu Towarowego FRONTON Sp. z o.o. Kraków 119
116 Trakt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 119
117 Mostostal Puławy S.A. Puławy 118
118 TP Teltech Sp. z o.o. Łódź 118
119 Elektromontaż – Poznań S.A. Poznań 117
120 Przedsiębiorstwo Dombud Sp. z o.o. Odolanów 117
121 Amw Sinevia Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 115
122 Kensington Place Sp. z o.o. Warszawa 114
123 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane i Sieci Sanitarnych Astex. Sądelscy. sp.j. Zaskale 114
124 Centrum Biurowe Vinci Sp. z o.o. sp.k. Kraków 113
125 TERLAN Sp. z o.o. Poznań 112
126 Womar Sp. z o.o. sp.k. Kraków 112
127 Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o. Iława 112
128 Alsina Polska Sp. z o.o. Chełmek 111
129 Horizont Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 110
130 LLENTABHALLEN Sp. z o.o. Gdańsk 109
131 Neostar Sp. z o.o. Warszawa 109
132 Usługi Transportowo Budowlane Bernard Baranowski Glinna 109
133 MAL-BUD-1 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 109
134 Ghelamco Poland Sp. z o.o. S.K. Warszawa 109
135 ElektriMont Sp. z o.o. Kraków 109
136 ELEKTROTIM S.A. Wrocław 109
137 Ezbud Budownictwo Zenon Łaski Tomaszów Mazowiecki 108
138 Allcon Osiedla Apartamenty Sp. z o.o. Gdynia 108
139 Euroklimat Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 108
140 Ilho Pl S.A. Warszawa 107
141 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. Skawina 107
142 Dim S.A. Warszawa 107
143 Rogowski Development Nova Sp. z o.o. Bis sp.k. Białystok 106
144 DOM EŁCKI S.J. Ełk 106
145 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ekobud Sp. z o.o. Ostróda 105
146 Makab – Uryga, Kołodziej, Łada S.J. Sokołów 105
147 Energopol Szczecin S.A. Szczecin 105
148 COMMERCECON Sp. z o.o. S.K. Konstantynów Łódzki 104
149 Biko Serwis Sp. z o.o. sp.k. Nowiny 104
150 Megadex Serwis Sp. z o.o. Warszawa 104
151 Wielobranżowa i Projektowa Monat Sp. z o.o. Gdańsk 103
152 Técnicas Reunidas S.A. (S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 103
153 INŻYNIERIA RZESZÓW S.A. Rzeszów 102
154 RE – BAU Sp. z o.o. Kraków 102
155 Arte Construction Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 102
156 Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno – Kartograficzne w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 100
157 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD w Katowicach Sp. z o.o Katowice 99
158 Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Łódź 99
159 Polbau Sp. z o.o. Zakład Techniczno – Budowlany Opole 96
160 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A. Sosnowiec 95
161 SP Invest Dve Sp. z o.o. S.K. Warszawa 95
162 Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Bielsko-Biała 94
163 Przedsiębiorstwo AGAT S.A. Koluszki 94
164 Daldehog Poland Sp. z o.o. Sękocin Nowy 94
165 Consbud Sp. z o.o. Chyliczki 93
166 M3 Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Zdzisław i Leszek Skorupka S.J. Siedlce 93
167 Allcon Osiedla Mieszkania Sp. z o.o. Gdynia 92
168 Menard Polska Sp. z o.o. Warszawa 91
169 Warbud-Porr Szpital Kraków Prokocim S.C. Warszawa 91
170 Novdom Sp. z o.o. Przasnysz 91
171 CZYŻYNY Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 91
172 REST Usługi Remontowo-Budowlane i Specjalistyczne M.Jamróz, J.Nowak S.J. Rzeszów 89
173 Mak Dom Sp. z o.o. Piaseczno 88
174 Wabe Sp. z o.o. Strumiany 87
175 Instac Sp. z o.o. Stara Iwiczna 87
176 GRIMBUD Sp. z o.o. Zakład Budowlano Montażowy Nowy Sącz 87
177 Husar Budownictwo Inżynieryjne S.A. Włocławek 87
178 Stangl Technik Polska Sp. z o.o. Świdnica 87
179 Eleks Janusz Kosiorek sp. j. Warszawa 87
180 Uniserv S.A. Katowice 86
181 Mostostal Zabrze Biprohut S.A. Gliwice 86
182 Przedsiębiorstwo Budowlane CIROKO Sp. z o.o. Szczecin 85
183 ZPS Sp. z o.o. Warszawa 85
184 Remax Construct Sp. z o.o. S.K. Kraków 85
185 Orion Investment S.A. Kraków 85
186 Murapol & M Investment Sp. z o.o. Bielsko-Biała 84
187 Polonez Plus Sp. z o.o. Warszawa 84
188 Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej Pomerania Koszalin 84
189 Elmen Sp. z o.o. Rogowiec 84
190 INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A. Kościan 84
191 KALLA Sp. z o.o. Katowice 84
192 AWZ- AWZ-ET Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 82
193 Termoizolacja i Antykorozja TERBUD Bogdan Jonkwisz Płock 82
194 PRO-BUD Janusz Pawłowski i Wspólnicy. S.J. Legnica 81
195 ARKOP KRZYSZTOF PIANOWSKI Wrocław 81
196 PRW Sp. z o.o. Wrocław 81
197 SKALSKI Sp. z o.o. S.K. Kraków 80
198 Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Chemobudowa Kraków S.A. Kraków 80
199 ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. S.K. Jacewo 80
200 Laris Development Sp. z o.o. Warszawa 80
201 Konsorcjum Projektowo – Wykonawcze Ekobudowa Sp. z o.o. Bełchatów 79
202 Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane TERMOCHEM Sp. z o.o. Puławy 79
203 Pkob Wegner Sp. z o.o. sp.k. Trzemeszno 78
204 KAN-BUD Sp. z o.o. Kąkolewo 78
205 PRZEDSIĘBIORSTWO TYNKBUD -1 Sp. z o.o. Warszawa 77
206 RSJ House Sp. z o.o. S.K. Wieliszew 77
207 Steico Joist Sp. z o.o. Czarnków 77
208 PTHU HYDRO-MARKO – MARIA PLUTA Jarocin 76
209 Pak Infrastruktura Sp. z o.o. Konin 76
210 Ekodynamic Sp. z o.o. S.K. Wrocław 76
211 ARBET Investment Group Sp. z o.o. Olsztyn 76
212 Jakon Jan Konieczny Wojciech Jakubowski Sp. J. Tarnowo Podgórne 75
213 AKME Zdzisław Wiśniewski Wrocław 74
214 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe GÓR-PIS Sp.J. Paweł Góral i Wspólnicy Ząbki 74
215 PPHU PORMAT Mirosław Kapusta, Monika Gałuszka S.J. Kraków 74
216 BARC WARSZAWA S.A. Warszawa 73
217 PBO Nowak Sp. z o.o. S.K. Klonówiec 73
218 SPS CONSTRUCTION Sp. z o.o. Kielce 71
219 ATEM – POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 71
220 GE Infrastruktura Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 71
221 Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT – KRAKÓW S.A. Kraków 70
222 AWBUD S.A. Fugasówka 70
223 ENERGIKA Małgorzata Szamałek, Zbigniew Szamałek S.J. Zasutowo 70
224 Technobud Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp.k. Nowy Sącz 69
225 URBEX Sp. z o.o. Lubin 69
226 Vastbouw Polska Sp. z o.o. Szczecin 69
227 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o. Warszawa 68
228 Thales Polska Sp. z o.o. Warszawa 67
229 SANIX-TUR DEVELOPMENT Sp. z o.o. S.K. Szczecin 66
230 Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 66
231 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ELEKTROPAKS Stanisław Jaroszek Łęczna 66
232 Przedsiębiorstwo Budowlane i Usług Technicznych GRANIT Sp. z o.o. Brzesko 66
233 AMWIN Sp. z o.o. S.K. Września 66
234 SEEN TECHNOLOGIE Sp. z o.o. Warszawa 66
235 Centrum Biurowe Biprostal Sp. z o.o. Kraków 66
236 ARTINSTAL Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Sp. z o.o. S.K. Pogórze 65
237 Instal-Bud Stanisław Starosz S.J. Warszawa 65
238 Telmax E. R. Gliszczyńscy S.J. Człuchów 65
239 Grupa Unimax S.A. Kielce 65
240 RAWBUD – RAWICZ Sp. z o.o. Masłowo 65
241 Poleko Sp. z o.o. Gdańsk 65
242 Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o. Krotoszyn 65
243 Triobud Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Warszawa 64
244 Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. Bąkowo 64
245 Elektrotermia Sp. z o.o. S.K. Kraków 64
246 P.B. INBUD Bielsko Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 64
247 Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Kielce 64
248 Adservco Group Sp. z o.o. Kraków 63
249 ARBUD – Nieruchomości Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 63
250 Domo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rotmanka 63
251 Wega-Mikołów Sp. z o.o. S.K. Mikołów 63
252 Sadyba Best Mall Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 62
253 Posadzki Przemysłowe – Polska Sp. z o.o. Kokotów 62
254 M4wind Sp. z o.o. S.K. Szczecin 62
255 Neo – Świat Rajmund Węgrzynek, Paweł Brodzik S.J. Warszawa 62
256 W.W. Investment Wiśniewscy S.J. Wołomin 62
257 ATLAS WARD Polska Sp. z o.o. Wrocław 62
258 ORLEX Danuta Gębarowska Wejherowo 61
259 Przedsiębiorstwo Budowlane CALBUD Sp. z o.o. Szczecin 61
260 Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 61
261 AJ PROFIBUD Sp. z o.o., S.K. Chmielnik 61
262 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowo- Handlowe Elektromont Leszek Gorol S. J. Woźniki 61
263 TYM-BUD Zakład Remontowo-Budowlany Waldemar Tymoszewski Pruszcz Gdański 61
264 H2optim Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Baranowo 61
265 ELSTA Sp. z o.o. Wieliczka 61
266 P.P.U.B. INKOMET Jan Skubisz Radomsko 61
267 Instalbud E.Gałek i Partnerzy sp.j. Lubycza Królewska 61
268 Bergold Holding Sp. z o.o. Warszawa 61
269 Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu Sp. z o.o. Zgierz 60
270 MK DACH SYSTEM Sp. z o.o. Gliwice 60
271 Tani Dom G. Karasińska J. Karasiński S.J. Niepołomice 60
272 Przedsiebiorstwo Budownictwa Energetycznego ELBUD Poznań S.A. Plewiska 60
273 Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe JEDYNKA S.A. Szczecin 60
274 Przedsiębiorstwo Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn S.J. Reda 60
275 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 60
276 Ambit Sp. z o.o. Leszno 60
277 Tds Zastępstwo Inwestycyjne Sp. z o.o. S.K. Kołobrzeg 60
278 Energotest Sp. z o.o. Gliwice 59
279 NOMA 2 Sp. z o.o. Katowice 58
280 Elbudrem S.J. Gdańsk 58
281 Technika Chłodzenia Sp. z o.o. Zabrze 58
282 Gdańska Infrastruktura Społeczna Sp. z o.o. Gdańsk 58
283 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 7 S.K. Wrocław 58
284 Handan S.J. Instalacje Sanitarne Stanisławowo 58
285 Budopol – Chata – M6 Żynda S.J. Suwałki 57
286 Firmus Domus Sp. z o.o. Mścice 57
287 ELMO S.A. Żelków-Kolonia 57
288 BIPROMET S.A. Katowice 57
289 Olsztyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Olsztyn 57
290 Prywatne Przedsiębiorstwo Elwoz Kazimierz Woźniak Miechucino 57
291 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budownictwa ŁUCZ-BUD Sp. z o.o. Radom 57
292 Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne ŁĘGPRZEM Sp. z o.o. Kraków 56
293 TBS Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kamienna Góra 56
294 OTIS Sp. z o.o. Warszawa 56
295 ELTEL NETWORKS TELECOM Sp. z o.o. Warszawa 56
296 Auto Design Sp. z o.o. Sp.K. Bielsko-Biała 55
297 CAD/CAM SOLUTION Sp. z o.o. Łomianki 55
298 Firma JANEX Sp. z o.o. Kraków 55
299 FHU Multi Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Szczecin 55
300 ALFA DACH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Wrocław 55
301 Energa-Operator Eksploatacja Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 54
302 MILART Sp. z o.o. Wrocław 54
303 Trans-Am Maciej Antkowiak, Małgorzata Antkowiak sp.j. Janikowo 54
304 Klimat Solec Sp. z o.o. Solec Kujawski 54
305 REKMA Sp. z o.o. Brzezie 54
306 BAUDZIEDZIC Sp. z o.o. S.K. Rudna Mała 54
307 Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. Skierniewice 54
308 Siemaszko Sp. z o.o. Szczecin 54
309 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 53
310 CONSTRUCTA PLUS Sp. z o.o. S.K. Poznań 53
311 PPH Komobex – Inel Sp. z o.o. Częstochowa 53
312 Przedsiębiorstwo Budowlane KOKOSZKI S.A. Gdańsk 53
313 JOKA Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 53
314 Przedsiębiorstwo Budowlano – Konserwatorskie CASTELLUM Sp. z o.o. Wrocław 53
315 Tetris Poland Sp. z o.o. Warszawa 53
316 Grupa Profbud Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 52
317 GM Sprinkler Sp. z o.o. Warszawa 52
318 Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o. Bilcza 52
319 Sezam Instal S.J. Opole 52
320 Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych EXPOL S. A. Lublin 51
321 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Inkop Sp. z o.o. Kraków 51
322 RO.SA. – HALE Sp. z o.o. Radom 51
323 Wtórbet Sp. z o.o. Jasienica 51
324 PPI Chrobok S.A. Nowe Bojszowy 51
325 Minsbud Sp. z o.o. sp.k. Marki 50
326 Villa Development V.D. Management Sp. z o.o. S.K. Mińsk Mazowiecki 50
327 KB Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 50
328 Rembud I Sp. z o.o. S.K. Opole 50
329 Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych TERMATEX Sp. z o.o. Suchedniów 50
330 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Wrocław 50
331 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kocoń, S.J. Kocoń Krzysztof, Kocoń Jakub Rycerka Górna 50
332 Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo – Handlowe Zeliaś S.J. Tarnów 50
333 DOMOTHERM PL Sp. z o.o. Kraków 50
334 Bt Inwestycje Sp. z o.o. Krotoszyn 49
335 Allcon Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 49
336 Kyotec Polska Sp. z o.o. Warszawa 49
337 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Agrobex Sp. z o.o. Przeźmierowo Rynkowa S.K. Poznań 49
338 Gll Hana Private Real Estate Poznań Sp. z o.o. Warszawa 49
339 Red Co.Inwestycje Sp. z o.o. Jacewo 49
340 Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tczew 49
341 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Budopol Suwałki Hajko sp.j. Suwałki 48
342 Modzelewski & Rodek Sp. z o.o. Warszawa 48
343 Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga Sp. zo.o. Białystok 48
344 SWEDECENTER Sp. z o.o. Warszawa 48
345 Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o. Kalisz 48
346 Inox Instal Sp. z o.o. S.K. Brzesko 48
347 Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOMONT Sp. z o.o. Rzeszów 48
348 Elbudprojekt Sp. z o.o. Baranowo 48
349 Elmar M. Bezler S.J. Kożuszki-Parcel 47
350 Budextan Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Marcinkowo 47
351 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o. Zabrze 47
352 PROMIS P. Misiura S.J. Kraczkowa 47
353 AMC Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Lublin 47
354 Przedsiębiorstwo Budowlane Esbud Chryczyk Stanisław Ochotnica Dolna 47
355 Zakład Szklarski Artdiame – Artur Wylęga Słupia pod Kępnem 47
356 Komunikacyjne Zakłady Automatyki TRANS – TEL Sp. z o.o. Pobiedziska 47
357 Aleksander Kurek i Franciszek Starowicz – Przedsiębiorstwo Remontowo – Montażowe FERCO S.J. Skawina 47
358 MINIMAX POLSKA Sp. z o.o. Kiełpin 47
359 Enprom Sp. z o.o. Warszawa 47
360 Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane BODEX J. K. Bordulak S.J. Głogów 46
361 WUPRINŻ S.A. Poznań 46
362 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWE „MELIOREX” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Szkocja 46
363 Energa-Operator Eksploatacja Elbląg Sp. z o.o. Gdańsk 46
364 P.H.U. Zaw-Bud Wojciech Zawłocki Nowa Wieś 46
365 Farex Sp. z o.o. Mnich 46
366 Tbs Małopolska Sp. z o.o. Kraków 45
367 Promont Bujak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Przedsiębiorstwo Projektowo – Montażowe Bydgoszcz 45
368 Z.Polański, T.Iwanicki, M.Lajter PPHU Pil – Bud S.J. Chobienia 45
369 Maritime Poland Sp. z o.o. Gdańsk 45
370 Bad Element Polska Sp. z o.o. Rakowice Małe 45
371 Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa MODEHPOLMO Sp. z o.o. Szczecin 45
372 Robyg Construction Sp. z o.o. Warszawa 45
373 AQUA – SOPOT Sp. z o.o. Sopot 44
374 Przedsiębiorstwo Budowlane Budom Sp. J. Józef i Leszek Krzysiak Lublin 44
375 PW SANITEX Sp. z o.o. Chełm 44
376 Projekt Naramowicegrupa Echo Sp. z o.o. S.K.A. Kielce 44
377 RD Instalacje Sp. z o.o. Warszawa 44
378 Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok Sp. J. Bojszowy 44
379 Zakład Usług Budowlano – Handlowych Nowbud Aleksander Nowak, Edward Bracki S.J. Kielce 44
380 Multimon Polska Sp. z o.o. Żary 44
381 MPL Technology Katowice Sp. z o.o. Katowice 43
382 Przedsiębiorstwo SOLGRUD Sp. z o.o. Grudziądz 43
383 BAMIX Sp. z o.o. S.K. Warszawa 43
384 Usługi Ogólnobudowlane Osiński i Syn Arkadiusz Osiński, Tadeusz Wojciech Osiński, Tadeusz Osiński S.J. Strzelin 43
385 ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. Rzeszów 43
386 Viatec Sp. z o.o. Poznań 43
387 Sermabud Poland PPUH Sp. z o.o. Bielsko-Biała 43
388 Bds Budownictwo Sp. z o.o. Łódź 43
389 AK NOVA Sp. z o.o. Poznań 43
390 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 43
391 Dworek Polski Sp. J. Koziński Jacek, Rybak Grzegorz Zalesie Górne 43
392 Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa EFEKT Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 43
393 WATERSYSTEM Sp. z o.o. S.K. Zakręt 42
394 ETP S.A. Katowice 42
395 Termika Sp. z o.o. Gdańsk 42
396 Narew Styl Sp. z o.o. Różan 42
397 Przeds Usług Specjalistycznych MVB S.J. Szczecin 42
398 Totalbud S.A. Warszawa 42
399 POZ Bruk Sp. z o.o. Poznańskie Nieruchomości sp. j. Sobota 42
400 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mark-Bud Sp. z o.o. Białystok 41
401 LOTOS SERWIS Sp. z o.o. Gdańsk 41
402 Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne BUDOMAX Biały, Kuźniar S.J. Rzeszów 41
403 CBR 74 Sp. z o.o. sp.k. Stare Babice 41
404 Artrys Projekt Sp. z o.o. S.K. Warszawa 41
405 Metrona Polska Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o. Warszawa 41
406 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Podkowa sp. j. Boguszewscy Perkowscy Warszawa 41
407 Vimar S.J. Warszawa 41
408 Electro-Croon Polska Sp. z o.o. Warszawa 41
409 Sarens Polska Sp. z o.o. Sochaczew 41
410 KDM Instalacje Sp. z o.o. Warszawa 40
411 Visimind LTD Sp. z o.o. Olsztyn 40
412 Budimex Parking Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 40
413 Good Point 2 Sp. z o.o. Warszawa 40
414 G- Drilling S.A. Warszawa 40
415 Adamietz Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 40
416 P.P. Sp. z o.o. sp.k. Tarnobrzeg 40
417 ELMONTAŻ Sp. z o.o. Żywiec 40
418 Art Building Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 40
419 Willa Developer Sp. z o.o. Sp.K. Kobyłka 40
420 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Diag-Most Sp. z o.o. Warszawa 40
421 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Broker Sp. z o.o. Starogard Gdański 40
422 Miko-Tech Sp. z o.o. Łaziska Górne 39
423 Hutnicze Przedsiebiorstwo Remontowe w Świętochłowicach Sp. z o.o. Bytom 39
424 Firma Handlowo-Usługowa Instbud Stanisław Boguta S.J. Nieznanowice 39
425 PROCOM System S.A. Wrocław 39
426 Prime Construction Sp. z o.o. Szczecin 39
427 Przedsiębiorstwo Pomocnicze Mpwik Sp. z o.o. Kraków 39
428 Consteel Sp. z o.o. Warszawa 39
429 Pbm Budispaw sp. j. M. Czerwiński, M. Dolna-Mróz Warszawa 39
430 Kontra 5 W. Krajewski, W. Staneta, L. Zielenkiewicz sp.j. Ząbki 39
431 Talmex Sp. z o.o. Jaworzno 39
432 Towarzystwo Inwestycyjne BTA Sp. z o.o. Warszawa 39
433 Energa-Operator Eksploatacja Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 38
434 Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sosnowiec 38
435 Priknauber Sp. z o.o. sp.k. Legionowo 38
436 IDEA – INWEST Sp. z o.o. Szczecin 38
437 Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Opole 38
438 Taskoprojekt S.A. Poznań 38
439 Fibre System Sp. z o.o. Warszawa 38
440 FAST GROUP Sp. z o.o. Warszawa 38
441 Energo – Eko – System Sp. z o.o. Katowice 38
442 Wsparcie Grupa Tauron Sp. z o.o. Tarnów 38
443 GRAZ Gruszka Andrzej, Gruszka Zbigniew S.J. Szczecin 38
444 Spie Polska Sp. z o.o. Warszawa 38
445 Wilanów Office Center Sp. z o.o. Warszawa 37
446 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o. Zielonka 37
447 Hydro – Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta S.J. Ostrołęka 37
448 DOMAR Kazimierz Domaracki Tatów 37
449 ENCO Sp. z o.o. Warszawa 37
450 Polmil 2 Sp. z o.o. Kielce 37
451 Espes Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 37
452 Eco – Team Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 37
453 Firma Budowlana Marek Antczak Kalisz 37
454 APS Automatyka Przemysłowa Serwis A. I E. Durańscy, Z. I M. Gmaj S.J. Pruszków 37
455 WOLF SYSTEM Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 37
456 Westerbud Sp. z o.o. Zakład Budowlano Produkcyjny Brodnica 36
457 EKOWENT Sp.J. M. Płaczek, R. Dziech Bielsko-Biała 36
458 AGA – BAUSERVICE Sp. z o.o. Kraków 36
459 Wodpol Sp. z o.o. Żywiec 36
460 Tah Regulacja Sp. z o.o. S.K. Wrocław 36
461 WOD – KAN Grzenkowicz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kartuzy 36
462 Wadoma Sp. z o.o. S.K. Nowy Sącz 36
463 Izomet Stalowa Wola Sp. z o.o. Stalowa Wola 35
464 Altrad- Mostostal – Montaż Sp. z o.o. Siedlce 35
465 IZODACH S.J. W. Całka, H. Sychta Proszówki 35
466 Sar Pw Sp. z o.o. Warszawa 35
467 Erbet Sp. z o.o. Nowy Sącz 35
468 DROBUD S.A. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Golina 35
469 Pasta Sp. z o.o. Poznań 35
470 PAL – GAZ Palacz Sp. z o.o. S.K. Przyłęk 35
471 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Machnik Sp. z o.o. Mochnaczka Wyżna 35
472 MP – Mosty Sp. z o.o. Kraków 35
473 LUBINVEST Sp. z o.o. Świdnik 35
474 Proeko Zarządzamy Energią Sp. z o.o. S.K. Poznań 35
475 Przedsiębiorstwo Robót Zmechanizowanych Budostal 8 S.A. Trzebinia 34
476 Archicom Studio Projekt Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 34
477 PROFILUX Sp. z o.o. S.K. Kraków 34
478 Soiltech Sp. z o.o. Gdańsk 34
479 OLMONT INVESTMENS Sp. z o.o. Warszawa 34
480 ULTRANET Sp. z o.o. Wrocław 34
481 Piuk i Gaweł – Ceramika Sp. z o.o. Węglówka 34
482 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budomex Sp. z o.o. Biała Podlaska 34
483 Ptb Nickel Sp. z o.o. Suchy Las 33
484 PIASCOL Sp. z o.o. Brodnica 33
485 Buma Development S.A. Kraków 33
486 MOLEWSKI Sp. z o.o. Włocławek 33
487 Villa Baltica Sp. z o.o. S.K. Sopot 33
488 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Kraków S.K. Kraków 33
489 CECHINI S.J. Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych Krynica-Zdrój 33
490 Adb Polska Sp. z o.o. Zielona Góra 33
491 KZA Zielonka Sp. z o.o. Leśniakowizna 33
492 BUDOMATEX S.A. Siedlce 33
493 Matex Controls Sp. z o.o. Łomianki 33
494 Zakład Inżynieryjno-Budowlany Sp. z o.o. S.K. Zgierz 33
495 Przedsiębiorstwo Instalacyjne Unimax Sp. z o.o. Kielce 33
496 Przedsiębiorstwo Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych S.A. Kraków 33
497 Sowa Bud ZJ. 1 Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa 33
498 A.W. Klima Sp. z o.o. S.K. Rumia 32
499 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego VESTER Handzelewicz S.J. Kutno 32
500 Gleeds Polska Sp. z o.o. Warszawa 32
501 A.R.S. – Developer Boguszewski S.J. Zielonka 32
502 Stalbudom Sp. z o.o. Warszawa 32
503 Przedsiębiorstwo Budowlane Perfect Sp. z o.o. Bilcza 32
504 Arteo Development Sp. z o.o. Warszawa 32
505 Compudraft Tomasz Napiórkowski, Władysław Głogowski S.J. Kraków 32
506 Firma Dardom Żakiewicz S.J. Augustów 32
507 P B M Eko – Montex Sp. z o.o. Mikołów 32
508 Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Jarocin 32
509 Dyskret Polska Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 32
510 Eltechma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Modernizacyjne Rzeszów 31
511 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Paweł Łukasiak i S-Ka Sp.K. Piastów 31
512 AQUILA PARK Sp. z o.o. Józefów 31
513 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Lem-Bud -Sp. z o.o. Toruń 31
514 Creo Sp. z o.o. Rzeszów 31
515 Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o.o. Poznań 31
516 JT S.A. Warszawa 31
517 Antoma Sp. z o.o. Wieliczka 31
518 Buttimer Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
519 OGBUD Sp. z o.o. Bydgoskie Przeds. Budownictwa Ogólnego Bydgoszcz 31
520 Przeds. Remontowo – Budowlano – Montażowe Cem – Bud Sp. z o.o. Chrzanów 31
521 Bauhaus Investment Sp. z o.o. Sopot 31
522 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe BUDOMONT-7 Sp. z o.o. Ruda Śląska 30
523 Wrocławskie Centrum Inwestycyjne Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 30
524 Inter Construction Warszawa DVE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 30
525 PSE Inwestycje S.A. Warszawa 30
526 DKM – LASKOWSCY S.J. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego, Melioracji, Kanalizacji I Robót Drogowych Kobyłka 30
527 DMT Sp. z o.o. Progress S.K. Katowice 30
528 Instalbud Sp. z o.o. Rzeszów 30
529 SKB S.A. Warszawa 30
530 Quadrum S.A. Kraków 30
531 Instal Warszawa S.A. Warszawa 30
532 Repro Sp. z o.o. Płock 30
533 Calorizol Sp. z o.o. Poznań 30
534 Krakowskie Zakłady Automatyki S.A. Kraków 30
535 Engie Ec Serwis Sp. z o.o. Słupsk 30
536 Pw Pasek sp.j. Będzin 30
537 Cetus-Energetyka Gazowa Sp. z o.o. sp.k. Pawłowice 30
538 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego w Stalowej Woli Stalowa Wola 30
539 PAK SERWIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowe Konin 30
540 Buro Happold Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
541 B2 Studio Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 30
542 GFM Rusztowania Sp. z o.o. sp.k. Grabów nad Prosną 30
543 Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Jaworzno 29
544 ZURiP S.A. Zakład Usług Remontowych i Produkcyjnych Małogoszcz 29
545 Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Sopot 29
546 Total Wind PL Sp. z o.o. Koszalin 29
547 Inergis S.A. Częstochowa 29
548 Zakład Automatyki I Telekomunikacji Sp. z o.o. Gdynia 29
549 Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński Kościerzyna 29
550 PILE ELBUD S.A. Kraków 29
551 Inject Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29
552 Błażej & Roman Usługi Dźwigiem Błażej Kasperski, Roman Kmiecik sp.j. Komorniki 29
553 Elbudbis Sp. z o.o. Warszawa 29
554 COMPLEX-BUD Sp. z o.o. Szczucin 29
555 Biafra Sp. z o.o. Płock 29
556 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 29
557 Savi System Sp. z o.o. Wrocław 29
558 MGGP AERO Sp. z o.o. Tarnów 29
559 PW EBUD – PRZEMYSŁÓWKA Sp. z o.o. Bydgoszcz 28
560 PBM Południe S.A. Warszawa 28
561 Elemont Sp. z o.o. Opole 28
562 Montex Arkadiusz Safandowski, Jerzy Górski, Roman Kuropatwiński sp.j. Kowal 28
563 DTM S. J. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski Białystok 28
564 Investmax Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 28
565 Asbud Stanisław i Grzegorz Pigla sp.j. Gronów 28
566 Algeo Sp. z o.o. Grabownica Starzeńska 28
567 Fagioli Polska Sp. z o.o. Warszawa 28
568 Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o. Włocławek 28
569 ELEKTROMONTAŻ LUBLIN Sp. z o. o. Lublin 28
570 Energo-Trans-Met Sp. J. W. Ćwiek i Wspólnicy Przykona 28
571 D&H TERMOBUD Sp. z o.o. Olsztyn 28
572 B & W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska Pruszcz Gdański 28
573 AK-BUD KURANT S.J. Poznań 28
574 Tapipol-Witold Rzeźnik sp.j. Wrocław 28
575 CAD-MECH Sp. z o.o. Wrocław 28
576 Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. Białystok 28
577 Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Gliwice 28
578 Chrzanowscy Development Sp. z o.o. Warszawa 28
579 Przedsiębiorstwo Budowlano-Projektowe BUD-PROJEKT Szymański i Książkiewicz S.J. Koszalin 28
580 MGGP S. A. Tarnów 27
581 SPEC BAU POLSKA Sp. z o.o. Brzezinka 27
582 Zelbo Szczytno Gołąb S.J. Szczytno 27
583 DAAS Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 27
584 Rttechnik Zach Gmbh S.K. Poznań 27
585 Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 27
586 Tarcon Sp. z o.o. Tarnów 27
587 Vivienda Investment Sp. z o.o. sp.k. Kraków 27
588 ION Architekci Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 27
589 Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych EKO-WOD Sp. z o.o. Świdnica 27
590 Hydro – Service S.J. Przedsiebiorstwo Instalacji Sanitarnych Wojkowice 27
591 Invest IDC Sp. z o.o. sp.j. Kraków 27
592 Lumen Polska Sp. z o.o. Wrocław 27
593 Neinver Asset Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 27
594 Dormakaba Polska Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 27
595 ENERGOMAR – NORD Sp. z o.o. Przeds. Usługowo – Inwestycyjne Budownictwa i Energetyki Warszawa 27
596 Armanski Sp. z o.o. S.K. Opole 27
597 Biuro Projektów KOKSOPROJEKT Sp. z o.o. Zabrze 27
598 Przedsiębiorstwo Budowlane PBR S.A. Wyrzysk 27
599 Gama-M Sp. z o.o. Kraków 27
600 Sanet J. A. Szostak Sp. j Gdynia 27
601 Areal Systems Poland Sp. z o.o. Szczecin 27
602 Przeds. Budowlano – Usługowe Birkbud S.J. Białystok 26
603 Saportia Sp. z o.o. Radom 26
604 STALPRZEM Sp. z o.o. Stalowa Wola 26
605 Protect Tadeusz Cisek I Wspólnicy S. J. Warszawa 26
606 Monrem T. M. Wiciejewski S.K. Poznań 26
607 BUDOPOL Sp. z o.o. Kraków 26
608 MERCURY ENGINEERING POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 26
609 Waśpol Wiesław Waś, Czesław Waś sp. j. Skawina 26
610 SAWSKI & URZĘDOWSKI Sp. z o.o. Ropa 26
611 Techgrup-Serwis Sp. z o.o. Kraków 26
612 Ekenerghia Sp. z o.o. Katowice 26
613 Energotech Lublin Sp. z o.o. Lublin 26
614 Mosty Katowice Sp. z o.o. Katowice 26
615 Remak Sp. z o.o. Legnica 26
616 Corleonis Sp. z o.o. S.K.A. Rumia 26
617 Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne MAVEX Kutno 26
618 WOJTPOL T. Wojtysiak, Z. Krześniak S.J. Kozienice 26
619 Realimpex Sp. z o.o. Kraków 25
620 Dobre Domy Flak & Abramowicz Sp. z o.o. S.k. Wrocław 25
621 ENVIROTECH Sp. z o.o. Poznań 25
622 Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 25
623 Termotech Sp. z o.o. Piła 25
624 FAMEX-BIS Sp. z o.o. Cieszyn 25
625 KROT INVEST 2 KR INŻYNIERIA Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 25
626 Biproraf Sp. z o.o. Gdańsk 25
627 Intech Sp. z o.o. Poznań 25
628 Tree Capital Sp. z o.o. Wola Gołkowska 25
629 BDS Instal Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 25
630 ELSUR Sp. z o.o. Legnica 25
631 Energa-Operator Eksploatacja Toruń Sp. z o.o. Toruń 25
632 Fort Development Sp. z o.o. Warszawa 25
633 Instytut Budownictwa Sp. z o.o. Wysoka 25
634 Ekolog Sp. z o.o. Piła 25
635 K3 Sp. z o.o. Grudziądz 25
636 Contrast Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 25
637 Euro – Stahlservice Sp. z o.o. Kraków 25
638 OPGK Sp. z o.o. Warszawa 25
639 ZISTECHNIKA Sp. z o.o. Kraków 25
640 Gk Sprinkler Polska Sp. z o.o. Legnica 25
641 POLTEGOR PROJEKT Sp. z o.o. Wrocław 25
642 Area-Term Sp. z o.o. Spółka Komandytowa. Czarnochowice 25
643 BSI Construction Sp. z o.o. Śrem 25
644 Brassco Sp. z o.o. Osjaków 25
645 Malborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Malbork 25
646 AMK KRAKÓW S.A. Kraków 25
647 Ledox Kociucki sp.j. Leszno 24
648 Polservice Geo Sp. z o.o. Warszawa 24
649 Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne i Robót Chemoodpornych Chemobud Sp. z o.o. Puławy 24
650 Milimex S.A. Siemianowice Śląskie 24
651 Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych BAZA Sp. z o.o. S.K. Toruń 24
652 Ntb Inwestycje Sp. z o.o. Wykonawstwo S.K. Skawina 24
653 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kwidzynie Kwidzyn 24
654 Chmara Mieszkania Sp. z o.o. Sopot 24
655 BIOGRADEX-HOLDING – Sp. z o.o. Elbląg 24
656 Max-Invest Sp. z o.o. Sosnowiec 24
657 KMW Engineering Sp. z o.o. Solec Kujawski 24
658 CDF Architekci Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 24
659 JAMP Sp. z o.o. Wrocław 24
660 Arcoffice Poland Sp. z o.o. Kraków 24
661 ISL – Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. Kraków 24
662 Bałtycka Instytucja Gospodarki Budżetowej Baltica Gdańsk 24
663 Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Nowy Sącz 24
664 BUILDING BULLS Sp. z o.o. P H U Warszawa 24
665 DES Henryk Dowgier Anna Dowgier sp.j. Kraków 23
666 Przedsiębiorstwo Budowlane Budirem Lucjan Macek, Ewa Żurek S.J. Sosnowiec 23
667 INSS – Pol Sp. z o.o. Wrocław 23
668 Iron Tower Investment Sp. z o.o. sp.k. Poznań 23
669 NGR Technologie Sp. z o.o. Grodzisk 23
670 Przedsiębiorstwo Budowlane Kompleks Krzysztof Króliczek i Wspólnicy sp.j. Jastrzębie-Zdrój 23
671 CEGELEC Sp. z o.o. Katowice 23
672 Sento 14 Sp. z o.o. S.K. Kraków 23
673 Tk-Instalacje1 Sp. z o.o. sp.k. Kraków 23
674 ENERGOAPARATURA S.A. Katowice 23
675 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Stabud – Przemysłówka Sp. z o.o. Bydgoszcz 23
676 Mazovia Development Sp. z o.o. S.K. Marki 23
677 Edag Engineering Polska Sp. z o.o. Warszawa 23
678 MARWOKAT Sp. z o.o. Warszawa 23
679 RS – System Sp. z o.o. Michałowice 23
680 Zeman Hdf Sp. z o.o. Świętochłowice 23
681 Kompago Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 23
682 Boccard Polska Sp. z o.o. Michałowice 23
683 Jaxa – Pol Sp. z o.o. PHP Poznań 23
684 ELEKTRO A-Z Sp. z o.o. Warszawa 23
685 TAMEX OBIEKTY SPORTOWE S.A. Warszawa 23
686 Zawbud Bis Sp. z o.o. Nowa Wieś 23
687 ARD Instalacje Sp. z o.o. Warszawa 23
688 PRAGMA Sp. z o.o. Kraków 23
689 Ekocentrum – Wrocławski Ośrodek Usług Ekologicznych Sp. z o.o. Wrocław 23
690 DOM – EKO Sp. z o.o. Poznań 23
691 Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kraków 23
692 PRK 7 Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 23
693 Geopartner Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 23
694 GROVER BUDOWA LUBLIN Sp. z o.o. Warszawa 23
695 Gorzowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 23
696 ROSA-BUD S.A. Radom 22
697 TRANSPROJEKT GDAŃSKI Sp. z o.o. Gdańsk 22
698 Termoinstal Sp. z o.o. Łańcut 22
699 INSBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Zgorzelec 22
700 Towarzystwo Budownictawa Społecznego w Bolesławcu Sp. z o.o. Bolesławiec 22
701 Instach Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 22
702 Regess Sp. z o.o. Jelenia Góra 22
703 Zakład Usługowo-Handlowy ZMIROB Rolnik, Ząbek S.J. Tychy 22
704 Probat Sp. z o.o. Koszalin 22
705 Izoserwis Sp. z o.o. Tuliszków 22
706 Ekobox S.A. Wiśniówka 22
707 MEGA S.A. Gdynia 22
708 Zwri Sp. z o.o. S.K. Tarnów 22
709 Mp-Mosty Sp. z o.o. sp.k. Kraków 22
710 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe ADMA-BIS S.J. Józef Adamczyk, Stanisław Adamczyk Staszów 22
711 Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych Piecobudowa Sp. z o.o. Szpetal Górny 22
712 Meliorant Tadeusz Zając I Spółka S.K. Garwolin 22
713 Termar B.Chlebicki, M.Wróbel Sp. J. Rzeszów 22
714 MULTI-SERWIS Sp. z o.o. Wola Rasztowska 22
715 Świdnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Świdnica 22
716 BIN – Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. Białe Błota 22
717 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Matexim Heidner i Wspólnicy S. J. Białogard 22
718 ENERGO – SYSTEM – S.A. Rzeszów 22
719 Chemar Rurociągi Sp. z o.o. Kielce 22
720 GLOBAL-MSI Sp. z o.o. Kraków 22
721 Nieruchomości Romb S.A. Świebodzin 22
722 DHV Hydroprojekt Sp. z o.o. Warszawa 21
723 Centrum Innowacji I Wdrożeń Bio-Inwest Sp. z o.o. Tychy 21
724 Marco Sp. z o.o. Warszawa 21
725 Volta D.J. Instalatorstwo Elektryczne Sp. z o.o. Konotopa 21
726 Elektromonter Z. i A. Gawałko S.J. Ciechanów 21
727 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A. Jędrzejów 21
728 KLIMA – BYTOM S.J. Jarosław Szczerba Rafał Szczerba Bytom 21
729 Zakład Usług Budowlano-Montażowych Budomont Mgr Anna Lotko-Habdas Mgr Danuta Lotko Sp.J. Bielsko-Biała 21
730 PU-P TELKA Sp. z o.o. Białystok 21
731 An – Elec Sp. z o.o. Gdynia 21
732 Elstuk Sp. z o.o. Kielce 21
733 SKR Development Sp. z o.o. S.K. Ślęza 21
734 Grupa Inwestycyjna Hetman Sp. z o.o. Warszawa 21
735 ŁĄCZPOL Sp. z o.o. Gdynia 21
736 GEO-KAT Sp. z o.o. Warszawa 21
737 KOPBUD Woźnica, Smok Sp.J. Łazisko 21
738 Boniterm M. Osmański, P. Kołodziejczak S.J. Straszyn 21
739 NEW-HOUSE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 21
740 Infra Instal Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 21
741 EMPOR Sp. z o.o. Kielce 21
742 PW LECH Sp. z o.o. Bydgoszcz 21
743 Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin 21
744 Klima Bud Przedsiębiorstwo Specjalistyczne A.Szymoniuk, R.Albin, J.Wójcik sp.j. Lublin 21
745 Megami Sp. z o.o. Żary 21
746 Aluco System Sp. z o.o. Kielce 21
747 Budoprojekt Sp. z o.o. Gliwice 21
748 Usługi Projektowe i Budowlane ARBUD Paweł Krześlak Piotrków Trybunalski 21
749 Control Project Sp. z o.o. S.K. Katowice 21
750 Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe PRZYSZŁOŚĆ Piotr Wysocki Malbork 21
751 Hydro-Marko Sp. z o.o. S.K. Jarocin 21
752 EURO – WENT Sp. z o.o. Gdańsk 21
753 BRIXX Sp. z o.o. Warszawa 21
754 Financing & Manufacturing & Know-How Sp. z o.o. Krasków 20
755 AOA Deweloper Sp. z o.o. Opalenica 20
756 TARGO S.A. Gdynia 20
757 Aster Astaldi S.P.A., TM.E. S.P.A. Termomeccanica Ecologia s.c. Bydgoszcz 20
758 Matbud sp.j. J. Zarański, A. Zarańska, M. Pyrcak Piątnica Poduchowna 20
759 WODROL Sp. z o.o. Lublin 20
760 Rodeon Sp. z o.o. sp.k. Katowice 20
761 TULCON S.A. Ostrzeszów 20
762 HB Development S.A. HBD Błonie S.K. Błonie 20
763 Abex Technologie Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój 20
764 Franki Fundamenty S.A. Poznań 20
765 Wojt – Bud Sp. z o.o. Kraków 20
766 PRE-FABRYKAT Sp. z o.o. Miłków 20
767 ERBUD INTERNATIONAL Sp. z o.o. Toruń 20
768 Nesta-Bis Sp. z o.o. S. K. Toruń 20
769 PREMONT Sp. z o.o. Katowice 20
770 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Budinż Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 20
771 ATE Sp. z o.o. Z P H U Zbąszyń 20
772 PIL-BUILDING Sp. z o.o. Piła 20
773 Spółdzielnia Mieszkaniowa Turka Turka 20
774 Izomar Polref Sp. z o.o. Warszawa 20
775 Euro-Darmal Sp. z o.o. Kamienna Góra 20
776 ELWOZ Sp. z o.o. Szklana 20
777 Elbud Bełchatów Sp. z o.o. Dąbrowa Rusiecka 20
778 Pgnig Gazoprojekt S.A. Wrocław 20
779 Biuro Projektowo-Konstrukcyjne Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 20
780 Budownictwo Ogólne Sp. z o.o. Lublin 20
781 Eurokop Sp. z o.o. Warszawa 20
782 Tarcon Invest Sp. z o.o. S.K. Tarnów 20
783 Budownictwo Elektroenergetyczne SELPOL S.A. Łódź 20
784 Stelmach Development Sp. z o.o. Warszawa 20
785 Przedsiębiorstwo Instalacyjne NIKOT M. Nikołajuk, A. Otapowicz S.J. Białystok 20
786 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe RENO-DACH Prync Sp.J Krosno 20
787 Cube Sp. z o.o. Bydgoszcz 20
788 Prostal Włodzimierz Werochowski, Rafał Pankau S.J. Gdańsk 20
789 Elektromontaż Kraków S.A. Kraków 20
790 Przemysłówka Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Holding Sp. z o.o. Olsztyn 19
791 JS Budownictwo Sp. z o.o. Lublin 19
792 AG System Sp. z o.o. Kraków 19
793 Everest Budownictwo Gryłko, Papuga S.J. Brzeszcze 19
794 Inwestbud S.J. Łomża 19
795 Konsorcjum Przedsiębiorstw Hutnicze Przedsiębiorstwa Remontowe Dąbrowa Górnicza S.A. Dąbrowa Górnicza 19
796 Alchem Dariusz Igielski, Paweł Chlewicki S.J. Świecie 19
797 Messis Ertel Spółka Komandytowa Rumia 19
798 Stacon TIS Duszak S.J. Kadzidło 19
799 Racis Development Sp. z o.o. Suwałki 19
800 Montomet Sp. z o.o. Zawiercie 19
801 Ols Sp. z o.o. sp.k. Lubliniec 19
802 Firma Gutkowski Jan Gutkowski Leszno 19
803 RW Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
804 ABART Wykładziny E. M. Płowaś S.J. Kraków 19
805 Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Włocławek 19
806 PUH GEO – SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 19
807 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SZARAFIN Tomasz Szarafin Skórcz 19
808 Zakład Komunalny Kleszczów Sp. z o.o. Kleszczów 19
809 TIM – EX Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 19
810 Eko – System S.J. Przedsiębiorstwo Budowlane Białystok 19
811 MSA Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 19
812 Ekofinn – Pol Sp. z o.o. Banino 19
813 KOS – DOM Sp. z o.o. Luboń 19
814 Centrum Serwisu Sp. z o.o. S.J. Warszawa 19
815 Peiter Automatic Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
816 Budowlana Spółka Inżynierska P. Libront, M. Sendor S.J. Kraków 19
817 Donimet Sp. z o.o. sp.k. Warka 19
818 SCANDIQ Sp. z o.o. Gdynia 19
819 Arco System Sp. z o.o. Brzezinka 19
820 Rapid Sp. z o.o. Olkusz 19
821 PETRO WODKAN Sp. z o.o. Maszewo Duże 19
822 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Złocień Sp. z o.o. Kraków 19
823 LINK Sp. z o.o. Poznań 19
824 BIN – MONTAŻ Sp. z o.o. Białe Błota 19
825 Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o. Mikołów 19
826 Firma Bartosz S.J. Bujwicki, Sobiech Białystok 19
827 Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe Elektra Sp. z o.o. Lublin 19
828 FUNAM Sp. z o.o. Wrocław 19
829 CS -Bud Chyła Sikorski S. J. Ługwałd 18
830 CLEAREX Sp. z o.o. Chorzów 18
831 Calwent S.J. PUP Białystok 18
832 Kolbud Sp. z o.o. Bydgoszcz 18
833 Trend Projekt Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 18
834 Renoplast Sp. z o.o. Żywiec 18
835 Symbiona S.A. Warszawa 18
836 Instalacje Sylwester Kocik S.K. Tarnów 18
837 Mprojekt Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
838 ZIS Mieczysław Świątek, Dominik Świątek S.J. Topola Mała 18
839 Biuro Projektów Kolejowych S.A. Lublin 18
840 West – Bud Sp. z o.o. sp. Komandytowa Poznań 18
841 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. Zielona Góra 18
842 PPUH TRANSCOM Sp. z o.o. Katowice 18
843 Przedsiębiorstwo Budowlane JOT-GIE-WU Sp. z o.o. S.K. Kłokoczyn 18
844 Rue-Rzn Sp. z o.o. Rybnik 18
845 Reverto II Sp. z o.o. Głogów 18
846 Zakład Robót Hydrotechnicznych i Podwodnych UW SERVICE Sp. z o.o. Szczecin 18
847 WPW Invest Sp. z o.o. Łódź 18
848 NEXUS Nowe Technologie S.A. Wrocław 18
849 Opgk Rzeszów S.A. Rzeszów 18
850 EURO-KLIMA Sp. z o.o. Gdańsk 18
851 INWESTING Sp. z o.o. Gdańsk 18
852 Landl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jaworzno 18
853 Rosetti Marino S.P.A. Oddział w Polsce Gdańsk 18
854 ELJAKO – AL Sp. z o.o. Legionowo 18
855 WIKONT Sp. z o.o. Rawicz 18
856 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Akwa J. Biskup, S. Owczarek sp.j. Zabrze 18
857 Transprojekt Warszawa Sp. z o.o. Biuro Projektowo – Badawcze Dróg i Mostów Warszawa 18
858 Mromont Sp. z o.o. S.K. Oborniki 18
859 NDI Sp. z o.o. Sopot 18
860 KLIMAR Marek Kawula, Paweł Kozłowski S.J. Rudna Mała 18
861 Navart Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 18
862 ZBM Inwestor Zastępczy S.A. Warszawa 18
863 Comatec Poland Sp. z o.o. Wrocław 18
864 Zakład Robót Instalacyjnych INSTALBUD J. Pankiewicz L. Lewicki S.J. Legnica 18
865 Centralbud Hurtownia Instalacyjna Grupa SBS Andrzej Mielcarek sp. j. Bydgoszcz 18
866 BUD-PIS Sp. z o.o. S.K. Mielec 18
867 Dan Dav Sp. z o.o. Zielona 18
868 PEGAS Sp. z o.o. Legionowo 18
869 Swietelsky Sp. z o.o. Lublin 18
870 SDG-Sigma Development Group-Strot, Pieczkowski S.J. Olsztyn 18
871 Ved Vehicle Engineering & Development Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 18
872 Total Sec Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Warszawa 18
873 Unitrez Elektronik L. Szmagierewski, K. Majewski, J. Dubik S.J. Opole 17
874 Jagiellońska Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 17
875 PROTEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych i Elektroenergetycznych Wrocław 17
876 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Marzyński Sp. z o.o. S.K. Jarocin 17
877 APP-Projekt S.A. Warszawa 17
878 Wartsila Baltic Design Centre Sp. z o.o. Gdynia 17
879 Dorbud – Instal Dorota Różycka,Robert Różycki sp.j. Tychy 17
880 REN-MAT Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 17
881 Luans Sp. z o.o. Żory 17
882 Agma Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 17
883 BLEJKAN S.A. Szczecin 17
884 Arkom Sp. z o.o. Słupsk 17
885 Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych PROMONTIN Sp. z o.o. Kielce 17
886 KPB Cracovia Sp. z o.o. Kraków 17
887 Elektromontaż Energetyka Sp. z o.o. Wrocław 17
888 Budownictwo Maciejak Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 17
889 AP Szczepaniak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 17
890 Naftomontaż Sp. z o.o. Trzebinia 17
891 Przedsiębiorstwo RURBET Sp. z o.o. Opole 17
892 ST Investments Sp. z o.o. sp.k. Stargard 17
893 Ventus Berdzik Parzelski S.J. Radom 17
894 BMG Group Sp. z o.o. S.K. Kostrzyn nad Odrą 17
895 EKBUD Sp. z o.o. Lublin 17
896 Nava Sp. z o. o. Przeds. Projektowo- Usługowe Gdańsk 17
897 Remex Sp. z o.o. S.K. Mińsk Mazowiecki 17
898 Rajbud Development Sp. z o.o. Poznań 17
899 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Krecik C. Cebela, R. Żywiecka sp. j. Gdańsk 17
900 MCKB Sp. z o.o. Łódź 17
901 Biuro Projektów Kazimierski i Ryba S.J. Warszawa 17
902 Rzedsiębiorstwo Usług Budowlanych BROSTER Marek Brodecki & Mirosław Stec – S.J. Janikowo 17
903 Katmet Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 17
904 Nakar Kurlit Sp.J. Drawsko Pomorskie 17
905 Zakład Usługowo Handlowy Instalatorstwo i Artykuły Elektryczne Wiśniewski Nidzica Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 17
906 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD GDAŃSK S.A. Gdańsk 17
907 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Intech S.J. J. Bolisęga, W. Kurcz Tarnów 17
908 ERG Sp. z o.o. S.K. Łódź 17
909 FENIX I Sp. z o.o. Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Dąbrowa Górnicza 17
910 Port Sp. z o.o. Żywiec 17
911 Przedsiębiorstwo Budowlane MAXBUD ABJ Sp. z o.o. Wrocław 17
912 Eltes Sebastian Tessmar sp.k. Bojano 17
913 Mostostal Zachód Sp. z o.o. S.K.A. Szamotuły 16
914 ELEKTRO-SILVER Wojciech Baranowski Konarzyce 16
915 Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gryfino 16
916 Cowi Polska Sp. z o.o. Wrocław 16
917 Multi Inwestycje Sp. z o.o. Legnica 16
918 Przedsiebiorstwo Budowlano Produkcyjny Polprzem Sp. z o.o. Połaniec 16
919 Firma Ekosystem Sp. z o.o. Węgrzce 16
920 Firma Mielec Firma Budowlana Sp. z o.o. Mielec 16
921 KLIMPAR Paweł Krok, Ryszard Szołtysek S.J. Wrocław 16
922 Green Street Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16
923 Intec Projekt Sp. z o.o. Warszawa 16
924 Proffico Sp. z o.o. Warszawa 16
925 Blue Projects Sp. z o.o. Warszawa 16
926 Nowostal Sp. z o.o. Domaniewice 16
927 Przedsiębiorstwo Budowlane Budomal Słowik, Subalski, Zięba sp.j. Koszalin 16
928 DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o. Warszawa 16
929 J-C Services Sp. z o.o. S. K. Szczecin 16
930 Marhan Sp. z o.o. Kobiernice 16
931 ITA Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 16
932 Aror Sp. z o.o. sp.k. Kraków 16
933 GT Projekt Sp. z o.o. & Spółka Komandytowa Tarnowo Podgórne 16
934 Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. Warszawa 16
935 Przedsiębiorstwo Budowlane JPG Sp. z o.o. Rychnów 16
936 Firma Budowlana Rafał Hoffer Działdowo 16
937 Pall – Poland Sp. z o.o. Warszawa 16
938 Prom Sp. z o.o. Miękinia 16
939 Telemax Media Sp. z o.o. Wielmoża 16
940 Zakład Instalacji Sieci Gazowych, Wodno – Kanalizacyjnych, Energetycznych, Handlu i Usług S.J. Ciechanów 16
941 TERMO-DEK Roman Bartczak, Andrzej Markowski S.J. Poznań 16
942 POLBET S.A. Katowice 16
943 Karpat – Bud Sp. z o.o. Rogoźnica 16
944 Com Development Sp. z o.o. Warszawa 16
945 Nawitel Wrocław Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielany Wrocławskie 16
946 JP Contracting Sp. z o.o. Warszawa 16
947 Stal-Went W. Łukasiewicz sp.j. Szczecin 16
948 SGB Posadzki Przemysłowe Sp. z o.o. S.K. Gostynin 16
949 Edes Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 16
950 GPW Inżynieria Sp. z o.o. Piekary Śląskie 16
951 Przedsiębiorstwo Usług Ciepłowniczych Max-Rem Sp. z o.o. sp.k. Poznań 16
952 Zakład Remontowo Budowlano Instalatorski Budo-Max S.J. Radosław Marks, Piotr Marks Częstochowa 16
953 Zakład Techniki Cieplnej I Chłodniczej Klima Sp. z o.o. Łomianki 16
954 Dachmur Nowosiński, Steczkowski sp.j. Jabłonna 16
955 OPEX S.A. Opole 16
956 AMB Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
957 TOMBUD Sp. z o.o. – S.K. Przedsiębiorstwo Budowlane Toruń 16
958 Konsek Janusz, Konsek Ewa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Konsek Sp. J. Żory 16
959 Process Diagnostic And Control Sp. z o.o. S.K. Poznań 16
960 Kobyłecki Elektroinstalacje Sp. z o.o. Brzesko 16
961 STOCKI Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Otwock 15
962 Safehome Sp. z o.o. Wrocław 15
963 Prodlew Sp. z o.o. Warszawa 15
964 Akropol Inwestycje Sp. z o.o. Luboń 15
965 Dromaxx Sp. z o.o. Kłodzko 15
966 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego PRZEMYSŁÓWKA 03 Klecha Antoni Elbląg 15
967 Budofriend Sp.J., Krzysztof Krawczyk, Jerzy Polakowski Olsztyn 15
968 Wodociągi Ostrzeszowskie Sp. z o.o. Ostrzeszów 15
969 Orlex Invest Sp. z o.o. Sp.K. Gościcino 15
970 K&B Development E.barczak, Ł. Kloc Sp.j. Głogów Małopolski 15
971 ZIO – MAX Marcin Ziopaja Kielce 15
972 Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane Wako Mgr Inż. J. Wasilewski, Mgr Inż.Z.Kowalik sp.j. Kraków 15
973 BAXTOM Sp. z o.o. Mława 15
974 ME POLSKA Sp. z o.o. Kraków 15
975 Elektro-Serwis Sp. z o.o. Strzebielino 15
976 PMB Polski Dom Sp. z o.o. Mława 15
977 PPU Redox Sp. z o.o. Warszawa 15
978 Gmc Development Sp. z o.o. Kraków 15
979 Energa-Operator Eksploatacja Kalisz Sp. z o.o. Gdańsk 15
980 Group – Arch Sp. z o.o. Wrocław 15
981 Team Prevent Poland Sp. z o.o. Pszczyna 15
982 Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o. S.J. Poznań 15
983 Energetyk Energy Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 15
984 MALBUD Sp. z o.o. Łupice 15
985 PPUH ELEKTROS Sp. z o.o. Bolesławiec 15
986 Fundament Service Jacek Tomicki Ryszard Gnyszka sp.j. Pruszków 15
987 Przedsiębiorstwo Karbon Ferenc Sp.J. Małkinia Górna 15
988 Chomtech.pl Sp. z o.o. Kraków 15
989 Ostrowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 15
990 IB Systems Sp. z o.o. Poznań 15
991 Tpenerga Sp. z o.o. Brojce 15
992 Przedsiębiorstwo Odwodnienia Marek Szczygieł, Arkadiusz Walkiewicz – S.J. Białe Błota 15
993 Espol Innwestycje Sp. z o.o. Lublin 15
994 Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu Em-Tech Sp. z o.o. Toruń 15
995 Sceno Kreacje Sp. z o.o. Warszawa 15
996 Elektromeks Sp. z o.o. Dębówka 15
997 Przedsiębiorstwo Transportowo Budowlane Krystian Szczepański sp.k. Przemyśl 15
998 Globus Sp. z o.o. Lublin 15
999 Zakład Instalacji Elektrycznych ZREP S.J. Peseł Eugeniusz Wons Damian Bytom 15
1000 Lewar Sp. z o.o. S.K. Sopot 15
1001 Instom Sp. z o.o. Łódź 15
1002 INTRAVI Sp. z o.o. S.K. Żywiec 15
1003 PPH BUDAGROS – BIS Sp. z o.o. Koszalin 15
1004 TELTOR – POL PÓŁNOC S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Techniczne Gdańsk 15
1005 Arka Bud Sp. z o.o. Dąbrówka 15
1006 World Development Sp. z o.o. Inowrocław 15
1007 F.B.I. TASBUD S.A. Warszawa 14
1008 THERMBAU POLSKA Sp. z o.o. S.K. Piła 14
1009 Erekta Budownictwo Sp. z o.o. Warszawa 14
1010 LABORO PLUS Sp. z o.o. Warszawa 14
1011 Bobstal FB Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 14
1012 Budmont S.J. Przedsiebiorstwo Budowlano – Montażowe Świecie 14
1013 Jazbud MM i Sp. z o.o. Białystok 14
1014 Solsum Sp. z o.o. Piwniczna-Zdrój 14
1015 P.P. Sp. z o.o. Jasło 14
1016 Panda Studio Sp. z o.o. Wrocław 14
1017 MTX Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 14
1018 Zakład Budowlany EFEKT J.D. Dziedziccy S.J. Świnoujście 14
1019 PB Jaekel-Bud-Tech Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 14
1020 GRUPA-PROJEKT Sp. z o.o. Kraków 14
1021 REMZAP Sp. z o.o. Puławy 14
1022 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Kielce S.K. Kielce 14
1023 STOGDA SHIP DESIGN & ENGINEERING Sp. z o.o. Gdańsk 14
1024 Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Budowlane BTM Sp. z o.o. Poznań 14
1025 Domtom Plus Sp. z o.o. Łódź 14
1026 PL Europainting Sp. z o.o. Tychy 14
1027 Enso – Orłowski, Szymczak S.J. Szczecin 14
1028 Expobud Sp. z o.o. Toruń 14
1029 Honer Górka Leszek, Górka Sławomir Sp.J. Nowy Sącz 14
1030 Apolloplast S.J. Brzozowski Jacek Brzozowska Edyta Kielce 14
1031 Przedsiębiorstwo Budowlano Montażowe Budexim Bicz S.J. Lublin 14
1032 Maritex 2 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 14
1033 Zakład Ogólnobudowlany REMECO R. Waszczuk, T. Waszczuk S.J. Wilków 14
1034 Dencohappel Polska Sp. z o.o. Wrocław 14
1035 Perfekt Sp. z o.o. Rydułtowy 14
1036 E – Instalacje Fabianowicz S.J. Warszawa 14
1037 Uruchomienia.Eu Sp. z o.o. Łódź 14
1038 Budkom M. Stajer, P. Gendera Sp. j. Zielona Góra 14
1039 Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o. Wrocław 14
1040 Ventus R. Dłużewski i J. Michalak S.J. Piotrków Trybunalski 14
1041 Fire – Wall Sp. z o.o. sp.k. Józefów 14
1042 P.P.H. Sawox Jan Wolak S.J. Kielce 14
1043 O-W S.A. Warszawa 14
1044 Bud-Hrd P.P. Sp. z o.o. sp.k. Tarnobrzeg 14
1045 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Centrum Sp. z o.o. Gdańsk 14
1046 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu I Usług Wujek Leszek Gregorek, Jerzy Gajek S.J. Wrocław 14
1047 Unipam Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 14
1048 Budlex Construction Sp. z o.o. Toruń 14
1049 Samex L. Cieślik sp.k. Warszawa 14
1050 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Lem-Bud Sp. z o.o. Trzcinowa S.K. Toruń 14
1051 Best Construction Sp. z o.o. Rogoźnica 14
1052 Chrobry Spółdzielnia Mieszkaniowa Nakło nad Notecią 14
1053 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anna Anna Kaczyńska Ireneusz Kaczyński sp. j. Zambrów 14
1054 Massive Design Sp. z o.o. Warszawa 14
1055 JRW Fundamenty Sp. z o.o. S.K. Kraków 14
1056 Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe NTB Sp. z o.o. Skawina 14
1057 WEXEL P. Mikołajewski, M. Zaporowski S.J. Psary Małe 14
1058 Duramex Sp. z o.o. Borkowo 14
1059 G+P IZOMONT Sp. z o.o. Włocławek 14
1060 Skynet Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
1061 P P U EKOBUD Sp. z o. o. Grudziądz 14
1062 Uniwersum-I Sp. z o.o. sp.k. Kielce 14
1063 Firma Budowlana Dota Sp. z o.o. S.K. Poznań 14
1064 Investpol Sp. z o.o. Głogów 14
1065 MTM Nowum Sp. z o.o. Lublin 14
1066 Elbox Sp. z o.o. Rogowiec 14
1067 MODERNBUD Sp. z o.o. Legnica 14
1068 Komandorskie Wzgórze S.A. S.K. Gdynia 14
1069 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Montażowe KLIMAWENTEX Sp. z o.o. Rzeszów 14
1070 Bil Sp. z o.o. Opole 14
1071 MTM Budownictwo Sp. z o.o. Tarnów 14
1072 Insta-Serwis Sawczuk sp.j. Koszalin 14
1073 Next Generation Engineering Poland Sp. z o.o. Wrocław 14
1074 Gaz Sp. z o.o. Błonie 14
1075 TELAN A i J Stankiewicz, T i W Waszkiewicz S.J. Białystok 14
1076 SKORBUD – Zygmunt Skorupiński i Wspólnicy S.J. Bydgoszcz 14
1077 PW Holding Sp. z o.o. Kielce 14
1078 BS Construction Sp. z o.o. Bilcza 13
1079 Nowy Dom Holding B.M.Słowińscy S.J. Chodzież 13
1080 NOWBUD Sp. z o.o. PW Bydgoszcz 13
1081 Tripolis Sp. z o.o. Zakliczyn 13
1082 Regionalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Zielona Góra 13
1083 APC Konstrukcje Sp. z o.o. Wrocław 13
1084 Silkbau Sp. z o.o. Wrocław 13
1085 Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane ROMBUD Sp. z o.o. Olsztyn 13
1086 FADBET S.A. Białystok 13
1087 Tapi Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o. Otomin 13
1088 INHAUS Sp. z o.o. S.K. Rumia 13
1089 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elcam Sp. z o.o. Świętochłowice 13
1090 Perfect Building Renovations Sp. z o.o. S.K. Leszno 13
1091 AQUA-SYSTEM Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13
1092 SONNEX Sp. z o.o. Sokółki 13
1093 Tillberg Design Poland Sp. z o.o. Wrocław 13
1094 Piąta Pora Roku Sp. z o.o. sp.k. Płoty 13
1095 Hassa i Jagodziński S. J. Przedsiębiorstwo Budowlane Katowice 13
1096 M&J Bud Sp. z o.o. Invest Eu sp.k. Kielce 13
1097 Zakład Instalacji Budowlanych W. Szostak, A. Duda, Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gliwice 13
1098 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Aspo Maria Jędrzejewska, Witold Kieraszewicz, Grzegorz Jędrzejewski sp.j. Bydgoszcz 13
1099 ELMIKO Sp. z o.o. Mikołów 13
1100 Spec-Rem S.A. Płock 13
1101 Przedsiębiorstwo Budowlane Castor Stefaniak, Włodarczyk, Kędzia-sp.j. Pabianice 13
1102 AMF Konstrukcje Budowlane Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13
1103 Ata-Technik Sp. z o.o. S.K.A. Budzyń 13
1104 01 Partner Sp. z o.o. Łódź 13
1105 Zakład Instalacji Sanitarnych Mróz S.J. Ostrołęka 13
1106 Przedsiębiorstwo Budowlane Janbud Sp. z o.o. Żary 13
1107 Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia Warszawa 13
1108 Przedsiębiorstwo Usługowe Prebud-Elt Sp. z o.o. sp.k. Kraków 13
1109 MAS-BUD Sp. z o.o. Olsztyn 13
1110 Murowany Sp. z o.o. S.K. Katowice 13
1111 Eurotec Recycling Systems Sp. z o.o. Wągrowiec 13
1112 RGB Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13
1113 ELMOT Sp. z o.o. Nowe 13
1114 ECO Serwis S.A. Opole 13
1115 Indomex Sp. z o.o. S.K. Szczecin 13
1116 Strażak Mikołów Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Mikołów 13
1117 GW Sprinkler Sp. z o.o. Warszawa 13
1118 Przeds. Remontowo-Budowlane A.Piaskowski i Spółka Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 13
1119 Bohle Polska Sp. z o.o. Rzezawa 13
1120 Hydros Sp.J. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego Tadeusz Kulesza, Adam Kulesza Białystok 13
1121 MPP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 13
1122 Elektromontaż Wschód Sp. z o.o. Łyski 13
1123 PPHU AWPOL Sp. z o.o. Kielce 13
1124 Przedsiębiorstwo Budowlane Rystal – Bud Sp. z o.o. Kielce 13
1125 Zakład Budowlany Antczak Spółka Jawna Drezdenko 13
1126 Osmos Sistemas Electricos S.L. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 13
1127 Skalski CB Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 13
1128 SAMSON Sp. z o.o. Niedomice 13
1129 WAGAT Sp. z o.o. Lubin 13
1130 Bm Aqua Sp. z o.o. sp.k. Będzin 13
1131 Jalex Sp. z o.o. Kraków 13
1132 Tomi-Strateg Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 13
1133 Klimek i Klimek Andrzej Klimek i Wspólnicy sp. j. Magdalenka 13
1134 PLE Development Sp. z o.o. Warszawa 13
1135 ZUK Sp. z o.o. Glincz 13
1136 Przedsiębiorstwo Budowlane SIGMA Tadeusz Buczek, Stanisław Rzońca S.J. Mysłowice 13
1137 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Zakład Produkcyjno – Sprzętowy Sp. z o.o. Kraków 13
1138 PROJBUD Sp. z o.o. S.K. Szczecin 13
1139 EL-STAR M. Erbel, A. Erbel S.J. Gdańsk 12
1140 Elsik Sp. z o.o. Lniska 12
1141 Promenada Sopocka Sp. z o.o. Sopot 12
1142 Energoprojekt – Warszawa S. A. Warszawa 12
1143 Natura Resort Sp. z o.o. Poznań 12
1144 Wumig-Densit Polska Julian Gajek S.J. Warszawa 12
1145 Sawel Sp. z o.o. S.k. Rzeszów 12
1146 Przedsiębiorstwo Budowlane Stabox Stanisław Toczkowski Sp. j. Ostrów Wielkopolski 12
1147 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Budmex Sp. z o.o. Nowy Sącz 12
1148 ELEKTROBUD GRUDZIĄDZ Sp. z o.o. Grudziądz 12
1149 Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe BUDOPOL – POZNAŃ Sp. z o.o. Poznań 12
1150 Instalbud – Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 12
1151 Mw Kontrakt Sp. z o.o. sp.k. Reda 12
1152 PPUH ALPBUD Marek Konieczny i Jerzy Konieczny S.J. Godziszka 12
1153 IMS Budownictwo Sp. z o.o. Projekt 4 Sp.K. Kraków 12
1154 Radioton Sp. z o.o. Kraków 12
1155 Calor Sp. z o.o. Toruń 12
1156 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe Montel sp. z o.o. Kraków 12
1157 Grem S.J. Lublin 12
1158 Przedsiębiorstwo Wodno – Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 12
1159 Arbud Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Radom 12
1160 VIMAG Sp. z o.o. Toruń 12
1161 Gridnet Sp. z o.o. Warszawa 12
1162 Termbud Sp.J. Skowroński Toruń 12
1163 Piotr Machalewski i Witold Świtkowski Przedsiębiorstwo Budowlanousługowe Wiktor Sp. J. Radomsko 12
1164 ARNIKA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12
1165 Przeds. Budowlano Montażowe NOWBUD Sp. z o.o. Kraków 12
1166 Matbud Systemy Ppoż Sp. z o.o. Słocin 12
1167 PW Dacomet Dariusz Kaczmarek, Andrzej Spychalski S.J. Bydgoszcz 12
1168 Proinvest Sp. z o.o. Opole 12
1169 Studio Atrium Lelek, Godlewski sp.j. Bielsko-Biała 12
1170 Instalatorstwo Elektryczne El-Dom Sławomir Banaś Stanisław Kryśkiewicz S.J. Trojany 12
1171 Przedsiębiorstwo Usług Budowlano-Montażowych Budomont Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12
1172 Leszek Wróbel Maxim-Bud Bis Sp. z o.o. Trzebaw 12
1173 FRANKI Polska Sp. z o.o. Kraków 12
1174 STONCOR Poland Sp. z o.o. Warszawa 12
1175 Przedsiębiorstwo Budowlane PEBEROL Sp. z o.o. Chodzież 12
1176 Meissner Architects Sp. z o.o. S.K. Poznań 12
1177 Przedsiębiorstwo Budowlane Kuncer Sp. z o.o. Koszalin 12
1178 Teklim P. Janowski, P. Młoźniak S.J. Warszawa 12
1179 Baltic Group Biełus, Kaliszewska, Kołodziejska sp.j. Szczecin 12
1180 Probud Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 12
1181 Neoinvest Sp. z o.o. Kielce 12
1182 GRZYWKA S.J. Warszawa 12
1183 REMBUD – PBK Sp. z o.o. Przeds. Remontowo Budowlane Iława 12
1184 Boruta Sp. z o.o. Michałów 12
1185 HOFFMAN A.D. Sp. z o.o. Wrocław 12
1186 VEII Sp. z o.o. S.K. Wrocław 12
1187 Tekktura Sp. z o.o. S.K. Poznań 12
1188 Wizbud Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12
1189 Aksamit Sp. z o.o. Gdańsk 12
1190 Sobol Development Spółka Komandytowo-Akcyjna Sopot 12
1191 Przedsiębiorsywo Budownictwa Specjalistycznego Włodzimierz Olszewski S.J. Sławno 12
1192 Rollmex Sp. z o.o. Gdynia 12
1193 WAKAD Sp. z o.o. Lublin 12
1194 Zakład Techniki Ochrony Środowiska FOLEKO Sp. z o.o. Świdnica 12
1195 Sigma – Tech – Sp. z o.o. Siedlce 12
1196 Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. Wrocław 12
1197 Lafrentz Polska Sp. z o.o. Poznań 12
1198 Grupa Techplast Sp. z o.o. Sp.K. Jarocin 12
1199 Tek-Projekt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 12
1200 Polska Ceramika Ogniotrwała Serwis S.A. Żarów 12
1201 Impression Sp. z o.o. Warszawa 12
1202 Rypińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Rypin 12
1203 Zakład Elektryczny Elektra Wiesław I Danuta Milczarczyk S.J. Grudziądz 12
1204 Arispol Sp. z o.o. S.K. Świątniki Górne 12
1205 Interhall Sp. z o.o. Katowice 12
1206 Przedsiębiorstwo Inwestycyjne BUD – TECH Sp. z o.o. Toruń 12
1207 Go & Management GmbH S.K. Poznań 11
1208 Kamienica Rybacka Sp. z o.o. Gdańsk 11
1209 Ekokanwod Czyszczoń i Półtorak S.J. Nowy Korczyn 11
1210 Daterm Sp. z o.o. Zielona Góra 11
1211 Corlux Sp. z o.o. Szczecin 11
1212 Bud – EL Instal Sp. z o.o. Gdańsk 11
1213 DAKAD Sp. z o.o. Wilków 11
1214 EL-POL Sp. z o.o. Radomsko 11
1215 Iliard Sp. z o.o. I Wspólnicy S.K. Kraków 11
1216 PIU Rol – Baz – Pal S.J. Żerków 11
1217 Zakład Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych ZIS-1 S.J. Tadeusz Kłudczyński, Roman Chrobociński Płock 11
1218 FRISOMAT Sp. z o.o. Grzędy 11
1219 MATBUD Sp. z o.o. Będzin 11
1220 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Gomibud Sp. z o.o. Skawina 11
1221 Biproen Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 11
1222 Biuro Projektów Systemów Telekomunikacyjnych Conntel – Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 11
1223 Centrum Badawczo – Produkcyjne ALCOR Sp. z o.o. Opole 11
1224 Klim – Spaw Sp. z o.o. Warszawa 11
1225 Euro-Mar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Opole 11
1226 ZIEM-BUD Sp. z o.o. S.K. Łódź 11
1227 Alfarex Sp. z o.o. Sp. k. Warszawa 11
1228 Bau-Mix Zbigniew & Paweł Spychała sp.j. Poznań 11
1229 Magnus Alicja Franczyk Sławomir Franczyk S.J. Wrocław 11
1230 Łącki Krzywoszański Architekci Sp. z o.o. S.kK. Zielona Góra 11
1231 Altrad Pomorze Sp. z o.o. Szczecin 11
1232 PERFECT ELECTRO Sp. z o.o. Kostrzyn 11
1233 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KAN-KAN Sp. z o.o. Katowice 11
1234 Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji CHEMOROZRUCH Sp. z o.o. Oświęcim 11
1235 Budkop S.A. Mysłowice 11
1236 Telnet Sp. z o.o. S.K. Bielany Wrocławskie 11
1237 Precise Building Sp. z o.o. Poznań 11
1238 KOMANDOR – BYDGOSZCZ S.A. Bydgoszcz 11
1239 Ipeco sp. z o.o. Warszawa 11
1240 NOVAPOL PBU Sp. z o.o. Toruń 11
1241 Świebodzińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Świebodzin 11
1242 SANITEX Sp. z o.o. Tryńcza 11
1243 BMB Santech Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11
1244 Dombud Mirosław Młynarczyk S.K. Grodzisk Mazowiecki 11
1245 FPU Elektro Proces Sp. z o.o. Kraków 11
1246 Tondera Sp. z o.o. Lubicz Górny 11
1247 PROMIT Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
1248 F.H.U. Omega Sp. z o.o. S.K. Libusza 11
1249 Instal-Gaz Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Płock 11
1250 Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Inżynieryjne Predom Sp. z o.o. Wrocław 11
1251 Invest – BUD Sp. z o.o. Kąkolewo 11
1252 Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Lębork 11
1253 Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne TELEKOM WARMIA Sp. z o.o. Olsztyn 11
1254 Geokons Sp. z o.o. Piastów 11
1255 Sponsor Plus Sp. z o.o. Bytom 11
1256 Biuro Rozwoju Krakowa S.A. Kraków 11
1257 Dachland Sp. z o.o. Olsztyn 11
1258 Argaz S.J. Lublin 11
1259 Telbud S.A. Poznań 11
1260 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Krasnystaw 11
1261 Zakład Ogólnobudowlany MEGA Marian Radliński Eugeniusz Kaczyński S.J. Stargard 11
1262 Moris-Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
1263 Forbau Sp. z o.o. Kraków 11
1264 EURO-LIGHT Sp. z o.o. Piaseczno 11
1265 Przeds. Budownictwa Ogólnego Dana Bud Wolsztyn 11
1266 Doppelmayr Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11
1267 Instel Mariusz Okulski, Ryszard Żudziewicz sp.j. Zielona Góra 11
1268 Unitech 1 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 11
1269 Balkar Technology Sp. z o.o. Staszów 11
1270 CMC Projekt Sp. z o.o. sp.k. Kraków 11
1271 Rem- Bud Żmudzki sp. j. Człuchów 11
1272 Silta Sp. z o.o. Pruszków 11
1273 HAZEL Sp. z o.o. Warszawa 11
1274 HYDRO-GAZ Henryk Zaleszczyk, Piotr Zaleszczyk Sp.J. Lublin 11
1275 Termo Klima Mk Sp. z o.o. S.K. Katowice 11
1276 PEC SERWIS Sp. z o.o. Siedlce 11
1277 Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych RUSIECKI Adam Rusiecki Szczecin 11
1278 Jomasz Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Franklinów 11
1279 KZA Zielonka Invest Sp. z o.o. Leśniakowizna 11
1280 Przedsiębiorstwo Remontowo-Inwestycyjne Ciepłownictwa PEC Rem Sp. z o.o. Poznań 11
1281 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych HYDROPOL – DEKOR Sp. z o.o. Wrocław 11
1282 ATM Sp. z o.o. Tarnobrzeg 11
1283 Wamametal-Konstrukcje Sp. z o.o. Nasielsk 11
1284 Inter Lers Sp. z o.o. Kłecko 11
1285 Saicon Sp. z o.o. Straszyn 11
1286 Lebart Bartosz Łogwiński i Wspólnik S.J. Rakowiska 11
1287 Białostockie Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych Sp. z o.o. Łyski 11
1288 VP Investment Sp. z o.o. Słupsk 11
1289 TBS BUDOSTAL – 3 Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kraków 10
1290 Wektor Sp. z o.o. Warszawa 10
1291 BUDAMEX S. J. P P U H Białystok 10
1292 Elektromontaż – Toruń Sp. z o.o. Toruń 10
1293 BCS Balcerzak, Holisz, Jaworski sp.j. Płock 10
1294 Przedsiębiorstwo Alremex R. Krynicki S.J. Opole 10
1295 Investco Sp. z o.o. Warszawa 10
1296 ERBUD RZESZÓW Sp. z o.o. Jasionka 10
1297 Mir-Bud Sp. z o.o. Białystok 10
1298 VIK-BUD Sp. z o.o. Łask 10
1299 PBT ZACHÓD S.A. Kostrzyn 10
1300 BEG Ingenierie Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
1301 Fides Alarm Sp. z o.o. Kraków 10
1302 TOTALBUD INWESTYCJE Sp. z o.o. Warszawa 10
1303 Micro – Max Sp. z o.o. Zakład Remontowo Budowlany Gliwice 10
1304 Mert Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Głogów 10
1305 Thyssenkrupp Elevator Sp. z o.o. Warszawa 10
1306 Wojewódzki Instalacje Sp. z o.o. S.K. Kraków 10
1307 Zakład Budowy i Remontów Sieci Energetycznych S.J.-Jacek Kwiendacz i Wspólnicy Częstochowa 10
1308 Przedsiębiorstwo Usługowo-Projektowe Argon Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10
1309 Techko Sp. z o.o. Warszawa 10
1310 Gruntbudowa Sp. z o.o. S.K. Kraków 10
1311 Lars Laj Polska Sp. z o.o. Dobra 10
1312 CB Panel System Sp. z o.o. Kraków 10
1313 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Hand-Bud Sp. z o.o. Dębica 10
1314 Chornet S.J. Zielona Góra 10
1315 HVDC Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 10
1316 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Hempol Sp. z o.o. Bydgoszcz 10
1317 GFA Sp. z o.o. Gdańsk 10
1318 Archeton Sp. z o.o. Kraków 10
1319 Przedsiębiorstwo Wod-Inż Sp. z o.o. Warszawa 10
1320 Agrobud Hendzel sp.k. Koszalin 10
1321 Przedsiębiorstwo Budowlane Max-Bud – Sp. z o.o. Nidzica 10
1322 Energo – Linia Maciążek S.J. Warszawa 10
1323 Naar Technik Polska Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 10
1324 Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Śródmieście S.J. Białystok 10
1325 Lokatorska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Krakowie Kraków 10
1326 Stabilizator Fundamenty Sp. z o.o. Gdańsk 10
1327 P.U. Jarex Sp. z o.o. Warszawa 10
1328 ANC-AD-Elektrotechnik Sp. z o.o., S.K. Wierzch 10
1329 WERBAU Sp. z o.o. S.K. Poznań 10
1330 ENSAN Sp. z o.o. Opole 10
1331 BIPROWOD – WARSZAWA Sp. z o.o. Biuro Projektów Gospodarki Wodnej i Ściekowej Warszawa 10
1332 Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. Zabrze 10

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu  na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownie handlowe.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2015-2016,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2016 roku,

3. Zysk netto w latach 2015 i 2016 wyższy niż 1 tys. zł.

4. Kapitał własny w latach 2015 i 2016 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm liczona jest w porównaniu do spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej

W końcu  marcu 2017 r.:  C/Z:  20,1, a  C/WK: 1,34.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW
Według wskaźników giełdowych z  marca 2017 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w końcu marca 2017 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2016 r.  i wskaźnika C/Z w końcu marca 2017 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2016 r.  i wskaźnika C/Wk w końcu marca 2017 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to wartość rynkowa firmy w końcu marca 2017.