To jest przykładowe powiadomienie, można tutaj coś zareklamować, pokazać, itp.

Czytaj więcej Zamknij

Efektywne Firmy 2018

Spośród 51 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w styczniu 2019 r. zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu, tytuł Efektywna Firma 2018 uzyskało 8408 firm, bo stosunek zysku netto do przychodów ze sprzedaży i zrównanych z nimi wyniósł w nich minimum 5 proc.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Efektywna Firma od 2008 r. Przez jedenaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking efektywnych firm według stosunku zysku netto do przychodów ze sprzedaży i zrównanych z nimi.

Do analizy zostały wybrane te firmy, które w 2016 miały minimum 100 tys. złotych przychodów netto, wykazały zysk netto powyżej 1 tys. zł, a wartość ich kapitału własnego była wyższa niż 1 tys. zł.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył ich wartość rynkową na koniec marca 2017 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Uproszczona metodologia liczenia wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył też stosunek zysku netto do przychodów.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najbardziej efektywnych firm w Polsce – Efektywne Firmy 2018.

Firmy wymienione w poniższym  rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Efektywna Firma 2018 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Efektywna Firma 2018 oraz  dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Prosimy więc  nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku statuetki Efektywna Firma, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Efektywna Firma 2018
Efektywne Firmy 2018
Lp. Nazwa firmy Siedziba Średni stosunek zysku netto do przychodów ze sprzedaży i zrównanych z nimi w  latach 2015 i 2016 r. w proc.
1 Echo Aurus Sp. z o.o. Kielce 86409,3
2 Nile Invest Sp. z o.o. Warszawa 64772,5
3 KM Sp. z o.o. Mielec 61221,8
4 Centrum Światowida Sp. z o.o. Warszawa 39294,6
5 Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o. Białystok 17446,5
6 PHN 6 Sp. z o.o. Warszawa 14648,8
7 Assel Holding Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 9619,9
8 Vinci Energies Polska Sp. z o.o. Gdynia 7324,9
9 Nord-Fish S.J. W. Batko A. Makowiecki Kołobrzeg 6489,5
10 Marcin Łytek APM 2 Sp.K. Katowice 5586,4
11 Aapp Sp. z o.o. Warszawa 3547,4
12 Remontowa Holding S.A. Gdańsk 3226,9
13 Pretium Investments Sp. z o.o. S.K.A. Wysoka 3051,2
14 BTC Sp. z o.o. Warszawa 2978,3
15 JAP Sp. z o.o. Gdańsk 2912,1
16 Investors Holding S.A. Warszawa 2904,9
17 Mera – Pnefal S.A. Warszawa 2393,1
18 JR Holding S.A. Kraków 2202,6
19 PPM Development Sp. z o.o. S.K. Kraków 2191,9
20 SILESIA Sp. z o.o. Zabrze 2064,1
21 Globe Trade Centre S.A. Warszawa 2037,9
22 Przedsiębiorstwo Finansowo-Inwestycyjne Global Sp. z o.o. Wrocław 2012,5
23 Aligo Capital Sp. z o.o. Gdańsk 1982,9
24 Mr Sub 1 Sp. z o.o. Alfa S.K.A. Poznań 1855,1
25 Emilia Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 1804,8
26 Artn Sp. z o.o. Warszawa 1794,4
27 E.On Edis Energia Sp. z o.o. Warszawa 1775,4
28 Holding 1 S.A. S. K. Kraków 1590,0
29 Clar System Sp. z o.o. Poznań 1543,1
30 Gremi Inwestycje S.A. Karniowice 1529,6
31 Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek S.J. Gostyń 1437,1
32 WES Sp. z o.o. Warszawa 1411,3
33 ENERGA S.A. Gdańsk 1277,3
34 Fundusz Udziałowy S.A. Gdańsk 1186,5
35 Man Financial Services Poland Sp. z o.o. Wolica 1167,3
36 Dogma Sp. z o.o. Tychy 1126,3
37 DR IRENA ERIS S.A. Piaseczno 1053,2
38 Batory Investments Sp. z o.o. Gdynia 1046,4
39 Agencja Rezerw Materiałowych Warszawa 1037,1
40 Krakowski Holding Komunalny S. A. Kraków 986,2
41 BLU ONE S.A. Poznań 929,2
42 Famisa S.A. Poznań 906,1
43 Nowodvorski II Sp. z o.o. Częstochowa 865,1
44 HOLDING WRONKI S.A. Wronki 843,6
45 Pixel1 Sp. z o.o. Poznań 842,7
46 TMPM Sp. z o.o. Łaziska Górne 841,4
47 MS Services Sp. z o.o. Kraków 823,3
48 Tarsago Media Group Sp. z o.o. Warszawa 785,3
49 J&J Holding Sp. z o.o. Warszawa 771,8
50 ECHO INVESTMENT S.A. Kielce 762,2
51 Wuza 4 Sp. z o.o. Warszawa 751,8
52 Gest – Pol Sp. z o.o. Bogusławice 747,4
53 Baltices Sp. z o.o. Kołobrzeg 707,7
54 GTC KONSTANCJA Sp. z o.o. Warszawa 707,3
55 Veloces Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 672,3
56 TDJ Equity I Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 587,4
57 Versutus Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 582,9
58 Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Zduńska Wola 578,8
59 Bondomo Sp. z o.o. Warszawa 563,2
60 Pwcapital Sp. z o.o. Poznań 550,2
61 LITPOL Sp. z o.o. Suwałki 549,2
62 Probatus Sp. z o.o. Warszawa 534,6
63 Euro-Tax.pl S.A. Poznań 530,4
64 ALUMETAL S.A. Kęty 499,6
65 Kordas Sp. z o.o. Kg Spółka Komandytwa Srebrna Góra 499,0
66 KANTOR CENT SZULC I CZARNOTA SPÓŁKA JAWNA Wrocław 497,9
67 Promedica Care Sp. z o.o. Warszawa 497,2
68 Forint Sp. z o.o. Cieszyn 467,3
69 ARGE Sp. z o.o. Kraków 467,3
70 Nextgen-Tech.Pl Sp. z o.o. Gdańsk 466,6
71 Laguna Capital Spółka z o.o. Kraków 457,4
72 Energia Active Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 438,3
73 Star Europa Holding Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 436,7
74 Axamed S.J. Siemianowice Śląskie 415,6
75 Olivia Gate Olivia Business Centre Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 408,4
76 Lang Nieruchomości Spółka Komandytowa Wrocław 392,4
77 Waldemar Doliński, Marian Syposz, Robert Syposz Sydo Sp.J. Wrocław 388,1
78 TPK-4 Sp. z o.o. Warszawa 385,1
79 Derum Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Katowice 383,9
80 Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. Kielce 383,6
81 Pominno Sp. z o.o. Gdynia 383,4
82 Polescort Sp. z o.o. S.K. Warszawa 375,3
83 Wre Projekt Sp. z o.o. Boat Charter sp.k. Wrocław 372,8
84 Fiat Chrysler Polska Sp. z o.o. Warszawa 371,3
85 Wre Projekt Sp. z o.o. Cbm sp.k. Wrocław 344,6
86 Grupa Partner Sp. z o.o. Warszawa 343,4
87 PK Properties Sp. z o.o. Gdańsk 335,3
88 W.A . Investment Sp. z o.o. Warszawa 333,8
89 Investpol 700 Mila S.A. sp.j. Inowrocław 329,7
90 Wielowski sp. j. Przęsocin 327,8
91 Dazi Investment Sp. z o.o. Bielsko-Biała 318,8
92 ABS Investment S.A. Bielsko-Biała 318,8
93 Kolmet – Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 318,1
94 KDG Nieruchomości Sp. z o.o. Kraków 315,9
95 Pec Ożarów 2 Sp. z o.o. Warszawa 307,7
96 Zofa Sp. z o.o. S.K. Stary Staw 304,2
97 Clean&Carbon Energy S.A. Koszewko 303,6
98 Spółdzielnia Turystyczna Wypoczynek w Poznaniu Poznań 297,1
99 MLP Poznań Sp. z o.o. Pruszków 295,9
100 INTROL S.A. Katowice 295,7
101 Astoria Sp. z o.o. i Wspólnicy S.J. Warszawa 294,3
102 Kobus Organizacja i Zarządzanie Sp. z o.o. Wrocław 294,3
103 Parama Group Sp. z o.o. Warszawa 293,0
104 Zielone Arkady Sp. z o.o. Warszawa 289,5
105 Hossanova Sp. z o.o. Warszawa 287,2
106 Allenort Capital Fund Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 284,0
107 PHN SPV 2 Sp. z o.o. Warszawa 283,8
108 HBH Sp. z o.o. S.K. Poznań 276,3
109 OMC Grupa PGD Sp. z o.o. S.K. Kraków 266,6
110 Simple PM Sp. z o.o. Warszawa 266,4
111 LJW Management Sp. z o.o. Warszawa 264,7
112 Brzóstowska I Wspólnicy sp. j. Poznań 259,5
113 I FUNDUSZ MISTRAL S.A. Warszawa 249,7
114 Ato – R. Łuczak, J. Łuczak, K. Krawczyk Sp.J. Kalisz 249,0
115 Małopolski Regionalny Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o. Kraków 248,2
116 TM Rental Sp. z o.o. Warszawa 245,9
117 Avanu S.A. Katowice 244,8
118 PGO S.A. Katowice 239,7
119 Gi Investment Sp. z o.o. Warszawa 237,6
120 Yolo S.A. Warszawa 236,2
121 SYNTHOS S.A. Oświęcim 234,3
122 Plan 40 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 232,6
123 Midvest Sp. z o.o. S.K Bielsko-Biała 232,4
124 Ci Games S.A. S.J. Warszawa 229,3
125 Facinelli 1 Sp. z o.o. Warszawa 224,8
126 DOMAR Małopolska S.A. Kraków 222,2
127 J.W. Marka Sp. z o.o. Ząbki 215,1
128 Crystal Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 208,5
129 Bristol Warsaw Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 206,7
130 P3 Poznań Park Sp. z o.o. Warszawa 205,6
131 Interinwest Polska S.A. Spółka Komandytowo Akcyjna Poznań 202,6
132 IIYAMA POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 202,2
133 Magellan Pro – Service Sp. z o.o. Kielce 200,0
134 DTS Holding Sp. z o.o. Warszawa 199,9
135 Polski Instytut Sztuki Filmowej Warszawa 199,7
136 Futura Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 199,1
137 Eximus Sp. z o. o. S. K. Gdańsk 196,9
138 Pro Cam Polska (Holdings) Sp. z o.o. Gdańsk 195,6
139 North-West Logistic Park 2 Sp. z o.o. Warszawa 194,2
140 Ambassador Office Building Sp. z o.o. S.K. Warszawa 191,7
141 Łużycka Plus Investment Sp. z o.o. Gdynia 188,6
142 Euronajem Sp. z o.o. Wrocław 187,5
143 Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Warszawa 186,3
144 Blackstones Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 183,6
145 T.W.CO. Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 183,0
146 KMW Engineering Group Sp. z o.o. Solec Kujawski 182,2
147 MCA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 181,0
148 DT – SPV 15 BIS Sp. z o.o. Warszawa 179,1
149 MLP Pruszków II Sp. z o.o. Pruszków 178,2
150 Konimpex Invest Sp. z o.o. Konin 178,0
151 Sidus Investments Sp. z o.o. S.K. Poznań 176,7
152 MURAPOL S.A. Bielsko-Biała 176,2
153 KBD Sp. z o.o. Wrocław 175,2
154 Epp Pasaż Grunwaldzki Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 172,6
155 Fortis Nowy Stary Browar Sp. z o.o. Poznań 172,3
156 Santander Finanse Sp. z o.o. Poznań 170,2
157 MULTICO Sp. z o.o. Warszawa 169,6
158 Galeria PD Sp. z o.o. Warszawa 167,7
159 Fritsch Polska Sp. z o.o. Wrocław 167,2
160 Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S. A. Suwałki 167,2
161 Largo Capital Sp. z o.o. Warszawa 167,2
162 Tesna Sp. z o.o. Olsztyn 165,4
163 Kristensen Group Investments Sp. z o.o. Warszawa 164,0
164 Euro Capital Sp. z o.o. Gdynia 161,0
165 WISTIL S.A. Kalisz 159,4
166 MTC PLUS Sp. z o.o. Białystok 159,1
167 Ascobloc Sp. z o.o. Syców 154,7
168 Polma Real Estate Sp. z o.o. Poznań 153,8
169 Sobiesław Zasada S.A. Kraków 151,8
170 MDDP Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 151,6
171 Unigroup Sp. z o.o. Warszawa 151,6
172 BUDDA FINANSE Sp. z o.o. Psarskie 150,9
173 Einkaufs – Center Galeria Baltycka GmbH & Co. KG S.K. Warszawa 149,7
174 Dominus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 147,5
175 Zylioon Invest Sp. z o.o. Skórzewo 146,1
176 Quarry Plant Hire Sp. z o.o. Niedaszów 145,3
177 Euro DK Sp. z o.o. Głogówek 144,0
178 Dwór Polski Tymawa Sp. z o.o. Warszawa 142,8
179 Wrocław Industrial Park Sp. z o.o. Warszawa 142,7
180 Buma S.A. Kraków 141,9
181 Millennium Dom Maklerski S.A. Warszawa 141,6
182 Garrick Investments Sp. z o.o. Warszawa 140,5
183 Emperia Holding S.A. Warszawa 138,3
184 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Lęborku Lębork 133,6
185 Realności Wielickie Sp. z o.o. Wieliczka 132,9
186 Daga Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 131,7
187 Unicap Sp. z o.o. Warszawa 131,2
188 HE Wroclaw 2 Sp. z o.o. Warszawa 131,0
189 Avallon Sp. z o.o. Łódź 130,9
190 Skłodowscy Wiedza I Finanse Sp. z o.o. Marki 129,9
191 PERFECT SOLUTION Sp. z o.o. Złotów 129,9
192 Software Park Kraków Sp. z o.o. Warszawa 129,7
193 WSSM WARSAW SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 128,8
194 Location First Sp. z o.o. S.K. Kraków 127,5
195 Grupa RMF Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 126,9
196 Polski Fundusz Rozwoju S.A. Warszawa 126,2
197 Aforti Holding S.A. Warszawa 125,5
198 Henry Kruse Nieruchomości Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 124,8
199 Bracka Park Sp. z o.o. Katowice 124,7
200 Peronelle Investment Sp. z o.o. S.K. Warszawa 124,6
201 Duson Investments Sp. z o.o. Warszawa 122,6
202 Kite Duo Sp. z o.o. w likwidacji Warszawa 121,6
203 EDO Sp. z o.o. Wrocław 121,1
204 BZK Sp. z o.o. Nieruchomości Sp.k. Teresin 120,0
205 Kancelaria Radców Prawnych Maciej Kuźnicki, Sławomir Pasieka Spółka Komandytowa Wrocław 119,1
206 KPM Invest Sp. z o.o. Kraków 119,0
207 Crh Holding Sp. z o.o. Lublin 118,5
208 Impress Towarzystwo Inwestycyjne Investing Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 118,2
209 Legal Protection Sp. z o.o. Gdańsk 116,9
210 Podlaski Fundusz Kapitałowy Sp. z o.o. Białystok 115,6
211 Palatine Ventures Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 114,6
212 Cerium Finance Sp. z o.o. Warszawa 112,5
213 GILLETTE POLAND S.A. Warszawa 110,6
214 Global Park Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 110,0
215 Octa LH Sp. z o.o. Warszawa 108,9
216 FTF Columbus S.A. Warszawa 108,7
217 C.Ulrich Założone w 1805 Roku w Warszawie S.A. Gdynia 107,5
218 2PB5 Sp. z o.o. Warszawa 107,2
219 Muzeum Sztuki w Łodzi Łódź 107,1
220 Skarbiec Holding S. A. Warszawa 106,9
221 Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Gdańsk 106,4
222 Farmacol ITB Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 106,3
223 3gon Europe Sp. z o.o. & Wspólnicy S.K. Warszawa 105,9
224 CELL-FAST Słabik i Słabik S.J. Stalowa Wola 105,1
225 MM Sp. z o.o. Wrocław 104,9
226 CP Tychy Sp. z o.o. Pruszków 104,8
227 Ortie Capital Investment S.A. Wrocław 104,7
228 Pawilony Rzemieślnicze i Handlowe Sp. z o.o. Warszawa 103,4
229 Business Managament Sp. z o.o. Warszawa 103,2
230 Atilla Investments Sp. z o.o. Kraków 102,5
231 IP Brand Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 102,4
232 Immofinanz Polska Sp. z o.o. Warszawa 102,2
233 Maro Gulczyński Michalak sp. j. Poznań 101,9
234 Epsilon VD Sp. z o.o. S.K. Wrocław 101,2
235 Rolub Sp. z o.o. Szczecin 100,0
236 THC Fund Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 100,0
237 WFC Investments Sp. z o.o. Warszawa 99,9
238 Pro Handel Wasłowicz S.K. Warzymice 99,7
239 Alspaw Group Sp. z o.o. IP S.K. Ostrów Wielkopolski 99,6
240 Dalpo Usługi Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 99,6
241 LUG S.A. Zielona Góra 99,1
242 CMI Defence Polska Sp. z o.o. Warszawa 99,0
243 TOWARZYSTWO INWESTYCJI KAPITAŁOWYCH S.A. Poznań 99,0
244 M&B Zaslavsky Spółka Komandytowa Warszawa 98,8
245 Tuf Consulting Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 98,8
246 Vertigo Capital Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 98,5
247 CMT Sp. z o.o. Holding – Spółka Komandytowa Warszawa 98,4
248 Kancelaria Prawna G. Bobrowski i Wspólnicy sp.k. Wrocław 97,9
249 Invista S.A. Warszawa 97,8
250 Pawel Liszewski Limited S.K. Gdynia 97,7
251 Prywatna Korporacja Inwestowania Sp. z o.o. Warszawa 97,5
252 Poznań Żonkil S.A. Warszawa 96,8
253 Sobieraj Sp. z o.o. Długołęka 96,5
254 Sangaku Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 96,0
255 Consulting And Implementation Solutions Poland Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 96,0
256 Realfin M&M Consult Sp. z o.o. S.K. Mińsk Mazowiecki 95,9
257 Unidev Sp. z o.o. S.K. Wrocław 95,9
258 SPHI Capital Finance Sp. z o.o. Warszawa 95,8
259 Mix Biura Sp. z o.o. sp.k. Kraków 95,7
260 Exploris Sp. z o.o. S.K. Warszawa 95,6
261 Tomaszowski Inkubator Przedsiębiorczości S. A. Tomaszów Lubelski 95,2
262 ABW SUPERBRUK Antoniuk, Bargłowski, Waszkuć Sp.J. Hryniewicze 94,9
263 M. Wilder i Wspólnicy sp.k. Warszawa 94,7
264 P.H.U. LOKOMOTIV Bronisław Plata Podegrodzie 94,6
265 Eurocash Franczyza Sp. z o.o. Komorniki 94,4
266 Mondo Solutions Sp. z o.o. S.K. Wrocław 94,3
267 BBC COMPANY CZAJA i WSPÓLNICY S.J. Nagawczyna 94,2
268 European Finance & Trade Corporation S.A. Gdańsk 94,0
269 Payroll Ok Księgowość Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 93,9
270 A.Pikula i Wspólnicy sp.k. Warszawa 93,9
271 Podlaski Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o. Białystok 93,9
272 Pricewaterhousecoopers Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 93,7
273 Promipol Development Sp. z o.o. Wrocław 93,7
274 Ms Invest Sp. z o.o. Wejherowo 93,5
275 Taxpoint Sp. z o.o. S.K. Kraków 93,5
276 Bukowińska Development Sp. z o.o. Warszawa 93,1
277 POZNAŃSKI FUNDUSZ PORĘCZEŃ KREDYTOWYCH Sp. z o.o. Poznań 93,0
278 SWIRE Properties Capital Finance Sp. z o.o. Warszawa 92,9
279 MLP Poznań II Sp. z o.o. Pruszków 92,9
280 Zmaj Inwestycje Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 92,9
281 Landbud Bis Sp. z o.o. sp.k. Poznań 92,6
282 TM Nord S.J. Gdańsk 92,6
283 Valeant Sp. z o.o. Warszawa 92,6
284 R & R Poland Sp. z o.o. Kraków 92,4
285 MLP Pruszków IV Sp. z o.o. Pruszków 92,3
286 Reinfuss i Mastalerz S.J. Warszawa 92,3
287 M.Gonta, M.Ignatowicz, T.Barańczyk, M.Chomiuk, A.Jarosz, R.Dróbka, S.Krempa, T.Kassel, J.Wacławek, P.Wiewiórka, B.Jasiołek, M.Laskowska, R.Jurkiewicz Doradcy Podatkowi sp.k. Warszawa 91,9
288 Dis Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 91,8
289 Wyszogrodzki i Wspólnicy sp.j. Warszawa 91,7
290 Skromak Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 91,6
291 Wolf Immobilien Polen S.A. Warszawa 91,5
292 Doxa Capital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 91,4
293 Laguna Sp. z o.o. Gdańsk 91,4
294 Compound Sp. z o.o. Warszawa 90,8
295 USS Fprop (6) Sp. z o.o. Warszawa 90,7
296 Stalmont Wacław Pawluć, Ireneusz Pacholski sp.j. Szczecin 90,6
297 Real Properties 4 Sp. z o.o. Warszawa 90,2
298 Grupa NDI S.A. Sopot 89,6
299 Sarmaticus Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 89,4
300 Harpen Immobilien Sp. z o.o. Warszawa 88,9
301 Property Secured Fund S.A. Warszawa 88,6
302 A8 Sp. z o.o. Katowice 88,5
303 High Street Reim Sp. z o.o. S.K. Warszawa 88,2
304 Benmei Sp. z o.o. Katowice 88,1
305 OC&C Strategy Consultants Sp. z o.o. S.K. Warszawa 88,1
306 K&K Management Sp. z o.o. Warszawa 87,6
307 Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S. A. Katowice 87,5
308 Finance & Rent Help Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 86,6
309 Verbis ETA Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 86,5
310 Polska Grupa Budowlano-Inżynieryjna Sp. z o.o. Jastrząb sp.k. Kołobrzeg 86,0
311 Euro Asset Management Sp. z o.o. Legnica 85,9
312 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe SAGAN Gabriela i Sławomir Wąsala Sp.J. Kępno 85,8
313 Hydropol S.J. PH Grudziądz 85,4
314 Proacct Jamróz S. K. Cieszyn 85,0
315 Xelon Sp. z o.o. Warszawa 85,0
316 Tower Investments S.A. Warszawa 84,5
317 Hasco-Service& Consulting Sp. z o.o. Kępice 84,2
318 Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. Wrocław 84,2
319 NMR 2 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 84,1
320 Seminex Izdebski sp.j. Warszawa 83,9
321 Coleus Sp. z o.o. Warszawa 83,6
322 Moda Wrocław S.A. Wrocław 83,4
323 Top Market Saller Sp. z o.o. Wrocław 83,3
324 Gemini Jasna Park Sp. z o.o. Kraków 83,2
325 APP Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Września 83,0
326 Kancelaria Prawnicza Koziński Rosicki i Wspólnicy Sp.K. Wrocław 83,0
327 Apport Sp. J. Grodzki, Oliszewski Halinów 82,8
328 Lotos Terminale S.A. Czechowice-Dziedzice 82,8
329 Security Partner Sp. z o.o. Wrocław 82,4
330 Quanntum Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Czeladź 82,4
331 Navimor Inter – Trade Sp. z o.o. NT Sp.K. Sopot 82,3
332 GTC Galeria CTWA Sp. z o.o. Warszawa 82,2
333 Inphotech Sp. z o.o. Warszawa 82,2
334 Zielony Rynek BT Kapitał Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 82,1
335 E. B. Personeelsdiensten Polska sp. z o.o. Wodzisław Śląski 82,0
336 Livni And Partner S.K. Pruszcz Gdański 82,0
337 Cambil Sp. z o.o. Warszawa 81,8
338 MP&Co. Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 81,5
339 Spółka Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Poznań 81,1
340 Kancelaria Prawnicza Wojciech Zadykowicz- Radca Prawny i Spółka, Spółka Komandytowa Białystok 81,0
341 Contralog Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 80,9
342 Skierniewice Investment Sp. z o.o. Warszawa 80,9
343 Oponeo Brandhouse Sp. z o.o. Bydgoszcz 80,4
344 Capitalia Sp. z o.o. S.K. Warszawa 80,4
345 Galeria Lodzka Lodz Shopinvest KG Spółka Kondytowa Warszawa 80,3
346 Platinium Wellness Sp. z o.o. Kraków 80,0
347 Klonex-VCS Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sp. z o. o. S. J. Opole 80,0
348 XEVIN Investments sp. z o.o. Warszawa 80,0
349 Warta Management Marinwest Sp. z o.o. S.K. Poznań 79,9
350 Redspol Sp. z o.o. Warszawa 79,8
351 WMDN Sp. z o.o. S.K. Warszawa 79,8
352 SSK Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 79,7
353 Midam Sp. z o.o. S.K. Wrocław 79,7
354 Ludus Sp. z o.o. Bobrów 79,6
355 Andrzej Zarębski i Wspólnicy Sp. z o.o. S.K. Warszawa 79,6
356 Admit Consultancy Sp. z o.o. I Wspólnik Spółka Komandytowa Sopot 79,5
357 Helios SCC Sp. z o.o. Katowice 79,3
358 Expert Ubezpieczenia 1 Sp. z o.o. Wrocław 79,2
359 Bezpieczna Pożyczka Sp. z o.o. sp.k. Kraków 79,1
360 Lender Centrum Finansowe Sp. z o.o. Warszawa 79,0
361 Centrum Wynajmu Nieruchomości 1 S.A Krotoszyn 78,9
362 Pomorska Investments sp. z o.o. Warszawa 78,7
363 Gontar Sp. z o.o. Warszawa 78,5
364 Advent International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 78,5
365 BSA Śledztwa i Audyty Gospodarcze Sp. z o.o. S.K. Warszawa 78,5
366 Alstar J. Kotynia Spółka Komandytowa Kraków 78,4
367 Komputronik Signum Sp. z o.o. Poznań 78,2
368 Beskidzkie Biuro Inwestycyjne S.A. Bielsko-Biała 78,0
369 Optimum Mark Sp. z o.o. Warszawa 78,0
370 SOLEY-INVEST Sp. z o.o. Sulików 77,8
371 NG Invest sp. z o.o. S.K.A. Poznań 77,6
372 Centrum Wynajmu Nieruchomości 4 S.A. Krotoszyn 77,2
373 Lag Management Sp. z o.o. Warszawa 77,2
374 Eureka Technology Park Sp. z o.o. Dąbrowa 77,1
375 Cyfrowy Polsat Trade Marks Sp. z o.o. Warszawa 77,1
376 Przedsiębiorstwo Badawczo-Produkcyjne Forkos Sp. z o.o. Gdynia 77,1
377 JRW Jerzy Domski i Wojciech Domski Sp.J. Kraków 76,8
378 Od Ognia Protector Sp. z o.o. S.K. Wrocław 76,7
379 Komet-Kom Sp. z o.o. Mikołów 76,6
380 Qualia Development Sp. z o.o. Warszawa 76,5
381 Archicom Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 76,3
382 CH Janki Sp. z o.o. Warszawa 76,2
383 Agro Almari Sp. z o.o. Szczecin 76,2
384 BT Development BT Kapitał Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 76,2
385 Novum Finance Sp. z o.o. Wrocław 76,0
386 VOICETEL COMMUNICATIONS S.A. Warszawa 75,8
387 Interdom A. Klecha i Wspólnicy S.J. Kraków 75,8
388 Centrum Wynajmu Nieruchomości 6 S.A. Krotoszyn 75,8
389 Carles Industrial Sp. z o.o. Warszawa 75,6
390 Cersanit Trade Mark Sp. z o.o. Kielce 75,5
391 Wre Projekt Sp. z o.o. Nieruchomości Komercyjne sp.k. Wrocław 75,4
392 Impuls-Insurance Polska Sp. z o.o. Warszawa 75,3
393 Zielony Rynek 4 Bt Kapitał Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 75,3
394 New Incaso Sp. z o.o. Kielce 75,3
395 Sellegro Ab Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 75,3
396 Capital Audyt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 75,2
397 Audit-Expert Sp. z o.o. S.K. Szczecin 74,8
398 ASK Audit Sp. z o.o. Warszawa 74,8
399 Banfi Sp. z o.o. Warszawa 74,7
400 Doradca Sp. z o.o. Centrum Szkoleń I Rehabilitacji Kraków 74,7
401 Klocek Sp. z o.o. Gdynia 74,6
402 Varsovia & Partners Sp. z o.o. S.K. Warszawa 74,6
403 CAPITAL PARTNERS S.A. Warszawa 74,5
404 Kancelaria Prawna P. Grzelka & Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 74,4
405 Kancelaria Prawnicza Klorek Środoń S.K. Warszawa 74,4
406 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Olesznie Krasocin 74,3
407 Q1 Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 74,1
408 Galeria Ostrowiec Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 73,8
409 Łozowska & Reczyńska – Ratajczak Spółka Komandytowa Warszawa 73,7
410 Krajowy Obrót Papierów Wartościowych Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 73,1
411 Polkomtel Business Development Sp. z o.o. Warszawa 72,9
412 M&K Immobilien Sp. z o.o. Koło 72,9
413 Altmaster Bobula Gierałtowski S.J. Józefosław 72,8
414 Brand Limax Spółka Z Ogarniczoną Odpowiedzialnością S.J. (Dawniej: Limax Brand Sp. z o.o.) Żodyń 72,8
415 Bartosz Kacprzak i Wspólnicy S.K. Gdańsk 72,8
416 PKO Agencja Ubezpieczeniowa Sp. z o.o. Warszawa 72,7
417 Alphabet Insurance Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 72,6
418 Skua Sp. z o.o. Warszawa 72,6
419 PPHU TEMPO S.A. Wrocław 72,5
420 Herbewo S.A. Kraków 72,3
421 Cedar Plan Sp. z o.o. Warszawa 72,3
422 Wirtualna Polska Holding S.A. Warszawa 72,3
423 Vertigo Investments Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 72,2
424 Avcs Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 72,2
425 Zentar Trzaskowski, Łańczak S.J. Poznań 72,2
426 Przedpełski, Wąsowski, Lorek Kancelaria Radców Prawnych sp.p. Warszawa 72,2
427 Prime Warsaw Properties Sp. z o.o. Warszawa 72,2
428 Batory Giżycko Sp. z o.o. Gdynia 72,1
429 Centrum Rozliczania Ubezpieczeń Sp. z o.o. Warszawa 72,1
430 Prosta Tower Sp. z o.o. Warszawa 72,1
431 Tradea Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 72,0
432 Zaskowski And Company Sp. z o.o. Augustów 71,9
433 CHATA Żukowski, Puchalski, Żynda S.J. Suwałki 71,7
434 V&P International Agencja Reklamowa Łakińska sp.j. Poznań 71,6
435 Afila Sp. z o.o. Gdańsk 71,5
436 Perfecta Sp. z o.o. Łany 71,3
437 Invest – Rent Sp. z o.o. Gdańsk 71,1
438 Pec Bielsko Biała Sp. z o.o. Warszawa 71,1
439 G&G Grzenkowicz S.J. Chmielno 71,0
440 Nickel Development Sp. z o.o. Złotniki 70,9
441 Orens Sp. z o.o. S.K. Toruń 70,8
442 Cyran, Sasiak, Nowakowska Sp.K. Katowice 70,8
443 Central Fund of Immovables Sp. z o.o. Łódź 70,5
444 Kancelaria Bezpieczeństwa Rapacki I Wspólnicy S.K. Warszawa 70,4
445 PEKAO Faktoring Sp. z o.o. Lublin 70,2
446 Alfa Pro Capital Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 70,2
447 Centrum Wynajmu Nieruchomości 3 S.A. Krotoszyn 70,0
448 Capital Advisers Sp. z o.o. S.K. Katowice 70,0
449 Ciarko Sp. z o.o. Ip S.K. Warszawa 70,0
450 Neumannbrown Sp. z o.o. sp.k. Kraków 69,9
451 CA Immo Wspólna Sp. z o.o. Warszawa 69,8
452 Łempicka Mincewicz Ścibor Kancelaria Radców Prawnych sp.p. Warszawa 69,6
453 Inpharm Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 69,6
454 Biuro Informacji Kapitałowych Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 69,5
455 MERKURY – INVEST Sp. z o.o. Warszawa 69,4
456 Bodo – Trans Ltd Sp. z o.o. Gdynia 69,3
457 ABET – PAWLAK S.J. Siechnice 69,3
458 Bridgepoint Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 69,2
459 Lüttgens Polska Sp. z o.o. Nielbark 69,1
460 Raport S.A. Warszawa 69,1
461 Cobant Sp. z o.o. S.K. Warszawa 69,1
462 Pharmedtechaccess International Sp. z o.o. Warszawa 69,0
463 Mercurius Financial Advisors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 69,0
464 3W Inkaso Sp. z o.o. Ruda Śląska 68,9
465 El Padre Sp. z o.o. S.K. Warszawa 68,9
466 Rm Consulting Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 68,9
467 LILIUM Sp. z o.o. Warszawa 68,8
468 Questa Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 68,8
469 Firma Budowlana JURA Sp. z o.o. Częstochowa 68,8
470 Prime Consulting Partners Sp. z o.o. Warszawa 68,7
471 Laris Investments Sp. z o.o. Warszawa 68,6
472 Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Gorzowie Wielkopolskim Gorzów Wielkopolski 68,5
473 Agencja Reklamowa Plus S.J. Białystok 68,4
474 Dzidowski Kowalczyk Muster Spółka Komandytowa Warszawa 68,4
475 Private Equity Managers S.A. Warszawa 68,3
476 Sekwencja Sp. z o.o. Consulting sp.k. Warszawa 68,1
477 Steadfast Polska Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 68,1
478 Kancelaria Prawna Polfinans Joanna Tarkowska sp.k. Warszawa 67,9
479 Polsat Media Biuro Reklamy Sp. z o.o. S.K. Warszawa 67,8
480 NOVO TECH Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 67,7
481 PM Prestige Apartments Sp. z o.o. S.K. Warszawa 67,7
482 Seepoint Sp. z o.o. S.K. Goleniów 67,6
483 Wista Jolanta Witosławska, Tomasz Staszewski S.J. Dąbrowa 67,6
484 QUADRUM FOODS Sp. z o.o. Kraków 67,6
485 Lenpo, ABJ Investors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 67,5
486 Partner Nowe Winogrady Sp. z o.o. Słupca 67,3
487 Ema Partners Poland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 67,2
488 Poznańska Korporacja Budowlana PEKABEX S.A. Poznań 67,2
489 Sudolski Włoszczyńska Jankowska Gołębiowska Sp.J. Leszno 67,0
490 Marciniak & Niemiec Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k. Katowice 66,9
491 Rms Rastawicki Mianowski Sawicki sp.k. Warszawa 66,9
492 Solivan B. Miszkurka, J. Chabocka, Adwokaci i Radcy Prawni sp.p. Warszawa 66,9
493 Bagier-Kowalik, Mączka i Wspólnicy S.K. Katowice 66,7
494 Lartis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 66,6
495 Virgo Europe Sp. z o.o. Warszawa 66,5
496 Saller Polbau Sp. z o.o. Wrocław 66,4
497 Theta Color Sp. z o.o. Warszawa 66,4
498 Mp 59 Grzegorz Bierecki, Andrzej Sosnowski sp. j. Gdynia 66,3
499 Centrum Wynajmu Nieruchomości 2 S.A. Krotoszyn 66,3
500 SPV Grodzisk Sp. z o.o. Warszawa 66,2
501 Browar Krotoszyn BT Kapitał Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 66,1
502 Milvi Sp. z o.o. Miłakowo 66,0
503 MDI Invest Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 66,0
504 Poli Invest Sp. z o.o. Suwałki 66,0
505 Bilewska I Wspólnicy S.K. Warszawa 65,9
506 Kraków Zielony Złocień Sp. z o.o. Wrocław 65,9
507 B-19 Sp. z o.o. Kołobrzeg 65,9
508 Euro Styl S.A. Gdańsk 65,7
509 Effect Sp. z o.o. Warszawa 65,6
510 A & S Accounting Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 65,5
511 ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A. Warszawa 65,3
512 Kancelaria Prawna Gendek Wasiljew Sp.K. Warszawa 65,2
513 Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Nowakowski i Wspólnicy Sp.K. Wrocław 65,1
514 GTC Corius Sp. z o.o. Warszawa 65,1
515 Kancelaria Notarialna I. Bogusławska R. Choromańska R. Giler W. Gładkowski M.Teperek G. Giler Notariusze sp.p. Warszawa 65,1
516 Kancelaria Prawna Elżbieta Ruszkowska I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 65,0
517 Remship Ozygała, Bogucki S.J. Szczecin 64,8
518 RBI Management Sp. z o.o. S.K. Kraków 64,8
519 Group One S.A. Warszawa 64,4
520 Globis Poznań Sp. z o.o. Warszawa 64,4
521 Centrum Obsługi Działalności Gospodarczej Finanse Sp. z o.o. Kłodzko 64,4
522 Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni Kraków 64,4
523 Tatrzanska Holding Sp. z o.o. Poznań 64,3
524 Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców SPOŁEM Warszawa 64,3
525 Hkk Biegli Rewidenci Sp. z o.o. sp.k. Kraków 64,2
526 Ecol Sp. z o.o. Gdańsk 64,2
527 Frapo – Inwestycje Sp. z o.o. Konin 64,1
528 Kancelaria Radców Prawnych Kopacka, Markieta, Rzucidło i Wspólnicy sp.k. Legnica 63,9
529 Mallson Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 63,8
530 Kasama Investments Sp. z o.o. Warszawa 63,8
531 Korzan – Sobieraj Kłapkowski Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Spółka Komandytowa Warszawa 63,7
532 Euroinvest Saller Sp. z o.o. Wrocław 63,6
533 4T & T Sp. z o.o. Sulejówek 63,6
534 P. Sut Radca Prawny – Spółka Komandytowa Gdańsk 63,5
535 Performance Quality Sp. z o.o. S.K. Warszawa 63,3
536 AMC Sp. z o.o. S.K. Wrocław 63,2
537 Zielony Rynek 5 Bt Kapitał Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 63,2
538 LCT Invest Sp. z o.o. Kleosin 63,0
539 Gowin i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 63,0
540 Sajara Sp. z o.o. Katowice 62,9
541 Firend Sp. z o.o. Katowice 62,7
542 Forte Brand Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 62,7
543 Sezamex Sadowska Stypczyński S.J. Bydgoszcz 62,6
544 Pro – Activ Biuro Rewizyjne Kraków 62,6
545 FSMNW Poznań Sp. z o.o. Warszawa 62,6
546 Viewpoint Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k. Warszawa 62,6
547 Agencja Reklamowo – Handlowa AGENA Sp. z o.o. Koszalin 62,3
548 Nieruchomości Jerczyńscy sp. j. Piaski 62,3
549 Automatix Sp. z o.o. Spółka komandytowa Świdnica 62,2
550 Kancelaria Prawna A. Monkiewicz i Wspólnicy sp.k. Warszawa 62,1
551 TEPCO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jawor 62,1
552 Izba Rozliczeniowa Giełd Towarowych S.A. Warszawa 62,0
553 MNO Sp. z o.o. S.K. Wrocław 62,0
554 Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A. Dzierzgoń 61,9
555 I & B Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 61,9
556 LC CORP S.A. Wrocław 61,8
557 ICG INVEST Sp. z o.o. Wrocław 61,8
558 Parmako S.A. Szczecinek 61,6
559 Hausengel International Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 61,5
560 Bolt Sp. z o.o. Sopot 61,4
561 Codex Radcowie Prawni Kupilas, Krupa sp.k. Bielsko-Biała 61,4
562 Dart Dg Staszak Kełpiński S.J. Gdańsk 61,3
563 TKMC Sp. z o.o. S.K. Warszawa 61,2
564 Alba Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 61,2
565 Penta Investments Sp. z o.o. Warszawa 61,0
566 Idna Investments Sp. z o.o. Warszawa 60,9
567 Hortex Marketing Services Sp. z o.o. Warszawa 60,8
568 Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva Santander S.A. Warszawa 60,8
569 Targi Książki Sp. z o.o. Warszawa 60,8
570 AMI Sp. z o.o. S.K. Gdynia 60,7
571 Alupol Films Sp. z o.o. Oświęcim 60,6
572 Raczkowski Paruch sp.k. Warszawa 60,6
573 Econ-Lab Sp. z o.o. S.K. Warszawa 60,6
574 Kirsch Services Sp. z o.o. sp.k. Krapkowice 60,5
575 Panorama Sp. z o.o. Gliwice 60,5
576 Green Team Polska Sp. z o.o. Korzystno 60,5
577 Inpharm Sp. z o.o. Services S.K. Warszawa 60,5
578 Octa RT Sp. z o.o. Warszawa 60,3
579 Kret Brand Property Sp. z o.o. S.K. Radom 60,3
580 RUBO Sp. z o.o. Gdynia 60,3
581 Credit Agricole Service Sp. z o.o. Wrocław 60,3
582 Finanspol Sp. z o.o. S.K. Warszawa 60,3
583 MDI Strategic Solutions Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 60,2
584 Lokal Serwis Marcin Wiśniewski Spółka Komandytowa Warszawa 60,2
585 Webolit Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Chorzów 60,2
586 Towarzystwo Eksploatacyjne Łukasz Kruczek, Tamara Kruczek sp.j. Mrzezino 60,0
587 Zelatur Sp. z o.o. Wrocław 60,0
588 PEG Sp. z o.o. Warszawa 59,9
589 Castim Sp. z o.o. Warszawa 59,9
590 KPMG Sp. z o.o. S.K. Warszawa 59,9
591 CH Warszawa U Sp. z o.o. Warszawa 59,8
592 Kancelaria Radców Prawnych Kozikowski Kaszewski i Wspólnicy sp.k. Gdańsk 59,8
593 Libra Mars S.J. Kraków 59,8
594 Gotkowicz, Kosmus, Kuczyński i Partnerzy – Adwokaci Gdańsk 59,7
595 D.I.M. Sp. z o.o. S.K. Poznań 59,5
596 CEFARM – WROCŁAW Centrum Zaopatrzenia Farmaceutycznego S.A. Wrocław 59,3
597 Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 59,2
598 Księgowi Sp. z o.o. S.K. Warszawa 59,1
599 Kacperski, Popławski, Adwokaci Spółka Partnerska Warszawa 59,1
600 Mat sp. j. Marek i Ewa Pogorzelec Kalisz 59,0
601 Aprikale Polska Sp. z o.o. Warszawa 59,0
602 Nowy Świat 29 Sp. z o.o. Warszawa 59,0
603 Rich Management & Consulting Sp. z o.o. Warszawa 58,9
604 PARTNER S.J. Police 58,9
605 Pietrzak B. B. Beata Pietrzak Bogdan Pietrzak S.J. Katowice 58,8
606 EFL Finance S.A. Wrocław 58,8
607 Kancelaria Podatkowa Argus Tomasz Rumin sp.k. Katowice 58,7
608 Experior Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 58,7
609 Insurance Fire Sp. z o.o. S.K. Kędzierzyn-Koźle 58,7
610 PGA Polska Sp. z o.o. Warszawa 58,6
611 Creditoo Sp. z o.o. Sp.K. Lublin 58,6
612 Gemini Holding Sp. z o.o. Kraków 58,5
613 IT&T Sp. z o.o. Sp.k. Wrocław 58,5
614 IIC – International Investment Consulting Sp. z o.o. Warszawa 58,5
615 Q R Media Sp. z o.o. Warszawa 58,4
616 Giełda Papierów Wartościowych S. A. Warszawa 58,3
617 Juchiewicz Audyt Consulting S.K. Kielce 58,3
618 Global Propulsion Service Sp. z o.o. S.K. Trutnowy 58,3
619 Novissime Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 58,3
620 Zarząd Majątkiem Górczewska Sp. z o.o. Warszawa 58,2
621 Fidelis Accounting Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 58,1
622 DEKADA NOWY TARG Sp. z o.o. Warszawa 58,1
623 M.O.L. Romgum Ławicki i Spółka sp.j. Suchy Las 58,1
624 Estemedis Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 58,0
625 Irga sp. z o.o. Gdańsk 58,0
626 Lupus Sp. z o.o. Kraków 57,8
627 Wytwórnia Sterylgaz Sp. z o.o. Płock 57,8
628 Przedsiębiorstwo Instalacyjne SZAGRU Sp.J. Szafron W.J. – Gruszka A.J. Studzienice 57,7
629 Bnp Paribas Financial Services Sp. z o.o. Warszawa 57,6
630 Azora International Management Sp. z o.o. Warszawa 57,5
631 Conti Sp. z o.o. Kraków 57,5
632 Project Power Sp. z o.o. S.K. Mysłowice 57,3
633 Arc Broker S.A. Wrocław 57,2
634 Redwood Sp. z o.o. Wrocław 57,2
635 Quality Institute Sp. z o.o. sp.k. Katowice 57,2
636 Submet Sp. z o.o. Tczew 57,1
637 Modrzejewski I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 57,0
638 IMC Grupa Pgd Sp. z o.o. sp.k. Kraków 56,9
639 Inter – Vis Sp. z o.o. Warszawa 56,8
640 Locuss Orłowo 1 Sp. z o.o. Gdynia 56,8
641 Leasingteam Brand Management Sp. z o.o. Warszawa 56,5
642 K2 TM Sp. z o.o. Warszawa 56,5
643 AP Uniapol Sp. z o.o. Poznań 56,3
644 Octa Quattro Sp. z o.o. Warszawa 56,3
645 Castor Drukarnia i Wydawnictwo S.J. Kraków 56,3
646 Mine Master Sp. z o.o. Marketing S.K. Wilków 56,2
647 Polski Holding Nieruchomości S.A. Warszawa 56,1
648 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 56,1
649 Prowest Sp. z o.o. Poznań 56,1
650 White AND Case (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 56,0
651 Stec sp. j. Chrzanów 56,0
652 Kancelaria Michał Wierzbicki I Wspólnicy S.K. Białystok 56,0
653 Pro Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolno 55,8
654 Matmax Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp.K. Szczecin 55,7
655 Alog Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Kędzierzyn-Koźle 55,7
656 DK Group Sp. z o.o. Gdańsk 55,7
657 Koszelowskie Zakłady Kredowe E.Kałabun, J.Chajęcki S.J. Koszelówka 55,6
658 Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Warszawa 55,6
659 I2 Development Sp. z o.o. M3 Sp.K. Wrocław 55,6
660 Centrum Handlowe Domus 2 Sp. z o.o. S.K. Jastrzębie-Zdrój 55,6
661 Swiss Credit Support Sp. z o.o. Gdańsk 55,6
662 BHL Dubiniec I Scheiner S.J. Warszawa 55,5
663 KAN Trademark Sp. z o.o. Łódź 55,5
664 Paula sp. j. Grzegorz Wrona, Artur Wróbel Borzęcin Duży 55,4
665 CA Immo Bitwy Warszawskiej Sp. z o.o. Warszawa 55,2
666 Fleet Accident Management Services Sp. z o.o. Warszawa 55,2
667 Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU S.A. Warszawa 55,2
668 LDC Szczecin S.J. Szczecin 55,0
669 Inwestycje Polskie Sp. z o.o. Warszawa 55,0
670 Immo Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 54,9
671 Profesor Marek Wierzbowski i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Warszawa 54,9
672 Wibudkom Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa Komercyjnego i Obrotu Nieruchomościami Opole 54,8
673 Luna Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 54,8
674 Cinema Tower Sp. z o.o. Poznań 54,7
675 Agata I Sp. z o.o. Katowice 54,6
676 W&A Michałowscy S. J. Kieszek 54,6
677 Biuro Rachunkowe Tax Barbara Stempkowska Spółka Komandytowa Trzebnica 54,5
678 Hills Investments Sp. z o.o. S.K. Katowice 54,5
679 Inwestycje Polskie Sp. z o.o. Katowice 54,5
680 Centrum Projektowo-Wdrożeniowe Detrans Sp. z o.o. S.K. Zabrze 54,4
681 Iglica Nieruchomości Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 54,4
682 Fast Cash Sp. z o.o. S.K.A. Luboń 54,4
683 Biuro Rachunkowe Buchalter Urszula Brzeczkowska, Spółka Komandytowa Warszawa 54,3
684 Conficap Polska Sp. z o.o. Warszawa 54,3
685 RSB Property Sp. z o.o. S.K. Warszawa 54,3
686 Vatt – Invest Sp. z o.o. Warszawa 54,1
687 ASCOT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 54,1
688 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. Warszawa 54,1
689 Gaeu Consulting Sp. z o.o. Kraków 54,1
690 Spółdzielnia Mieszkaniowa Własnościowo-Lokatorska w Szymanowie Szymanów 54,1
691 Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska sp.k. Warszawa 53,8
692 Focus Park Rybnik Bis Sp. z o.o. Warszawa 53,7
693 Wiśniewski & Kłapsa Spółka Komandytowa Kancelaria Prawna Wrocław 53,7
694 Titanum Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 53,6
695 Mgw Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 53,6
696 K-B Sp. z o.o. sp.k. Nowy Targ 53,5
697 Business Expert J.Jerzmanowski sp.k. Poznań 53,5
698 Hosso Holding H1 Sp. z o.o. Szczecin 53,5
699 SBD S.Sypniewska S.K. Konin 53,5
700 8 Sp. z o.o. Załom 53,4
701 Misiewicz, Mosek i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Gdańsk 53,4
702 Europejskie Centra Handlowe Sp. z o.o. Legnica 53,4
703 Spółdzielnia Cotton – Tech Warszawa 53,4
704 D&Ł Sp. z o.o. Wrocław 53,4
705 ASC Invest Sp. z o.o. Świebodzice 53,3
706 Signum Biuro Aktuarialne Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 53,2
707 DSW AFM Sp. z o.o. Kobyłka 53,0
708 Mfinanse S.A. Łódź 53,0
709 LDS Łazewski, Depo i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 53,0
710 Bell Capital Polska Sp. z o.o. Warszawa 52,9
711 Legis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 52,9
712 Grupa 1 Prestige PM Sp. z o.o. S.K.A. Piaseczno 52,9
713 BBS JAM Sp. z o.o. S.K. Kalisz 52,8
714 Paypro S.A. Poznań 52,8
715 Komo Marianna i Krzysztof Orzeszak sp. j. Sękocin Nowy 52,8
716 Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzaty Maliszewskiej Spółka Komandytowa Warszawa 52,7
717 Jara Drapała & Partners Sp.k. Warszawa 52,6
718 Metlife Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 52,6
719 Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 52,6
720 Festa Sp. z o.o. sp.k. Legionowo 52,4
721 Loko Sp. z o.o. S.K. Sopot 52,3
722 Fp Multimedia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 52,3
723 Arbet Investment Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Olsztyn 52,3
724 IMC 2 Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k. Kraków 52,2
725 Medicalgorithmics S.A. Warszawa 52,2
726 CA Immo Warsaw Towers Sp. z o.o. Warszawa 52,2
727 Nieruchomości Powiśle Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 52,2
728 Bdo Legal Łatała i Wspólnicy sp.k. Kraków 52,2
729 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Poznań 52,2
730 DCM Nieruchomości i Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 52,1
731 Profity Sp. z o.o. – S.K. Bielany Wrocławskie 52,1
732 Polconsult Interservice Sp. z o.o. Warszawa 52,0
733 TNS Design Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 52,0
734 R.E. Agricola Sp. z o.o. S.K. Kędzierzyn-Koźle 52,0
735 Ekoster Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 52,0
736 Neamb Sp. z o.o. Rymań 51,9
737 Groupeuroservice Fk Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 51,8
738 Mip Sp. z o.o. S.K.A. Stawiguda 51,8
739 Łukasik i Kropka Kancelaria Prawna S.K. Katowice 51,7
740 Babiaczyk, Skrocki I Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 51,7
741 Versatilis Sp. z o.o. Warszawa 51,7
742 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Argon-Spaw sp.j. L.Rygasiewicz i S-Ka Gdańsk 51,6
743 Zamisoft Sp. z o.o. Poznań 51,6
744 Lighthouse Consultants Sp. z o.o. Solutions sp.k. Warszawa 51,6
745 Polskie Centra Handlowe Sp. z o.o. Legnica 51,5
746 Linklaters Poland Sp. z o.o. Warszawa 51,5
747 GT Immo Polska Sp. z o.o. Wykroty 51,4
748 Aspenn Sp. z o.o. S.K. Warszawa 51,4
749 Business Sport Solutions Sp. z o.o. KI S.K.A. Poznań 51,4
750 Vive Properties Sp. z o.o. Kielce 51,4
751 Konbo Sp. z o.o. Warszawa 51,3
752 Hoffman i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 51,3
753 Zormel Sp. z o.o. Warszawa 51,2
754 Centurion Partners Sp. z o.o. S.K. Warszawa 51,2
755 NIFF Rubber Industry Sp. z o.o. Kraków 51,2
756 Zona Sp. z o.o. S.J. Warszawa 51,1
757 Greloch Jaworski Stanis Adwokaci Spółka Komandytowa Warszawa 51,1
758 MW Kancelaria Sp. z o.o. Mikołów 51,0
759 Eves Projects Sp. z o.o. Lębork 51,0
760 Rolplan Holding Sp. z o.o. S.K. Kleczew 51,0
761 Leithäuser Industrieterrain Sp. z o.o. Leszno 51,0
762 Kancelaria Radców Prawnych K&L Legal Granat i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 50,9
763 Lcp Estelle Investments Sp. z o.o. Warszawa 50,9
764 Warexpo Sp. z o.o. Warszawa 50,8
765 Iglo Fresh Inwest Bistro III Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Skórcz 50,8
766 Towarzystwo Tenisa Stołowego Polonia Bytom Bytom 50,8
767 Fggk Freliszka Gosk-Grodzka Karwowski Adwokaci Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 50,7
768 Familijni.pl Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 50,7
769 Hydrocontrol Sp. z o.o. Wągrowiec 50,6
770 Pminvest Sp. z o.o. S.K. Sopot 50,5
771 BUF Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 50,5
772 GD Poland International Sp. z o.o. Wólka Kosowska 50,5
773 Przeds. Usług Technicznych i Handlowych Polcarbo S.J. Jaworzno 50,4
774 Rent Management Sp. z o.o. Wrocław 50,4
775 Resolutions Sp. z o.o. Sopot 50,3
776 ARGE Nieruchomości Sp. z o.o. Kraków 50,3
777 GG Management Sp. z o.o. Bestwina 50,2
778 Kompresja Sp. z o.o. Katowice 50,1
779 Kancelaria Radców Prawnych Leszek Piętka i Wspólnicy sp.k. Bytom 50,1
780 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Boya 2 Warszawa 50,0
781 Generalne Towarzystwo Leasingowe S.A. Swarzędz 50,0
782 Grzybkowski Guzek i Partnerzy Adwokacka sp.p. Poznań 50,0
783 Grabczyk Sp. z o.o. Warszawa 49,9
784 KP Capital Sp. z o.o. Warszawa 49,9
785 Jutro Sp. z o.o. Poznań 49,9
786 ASM Group S.A. Warszawa 49,9
787 Politan Sp. z o.o. Rybnik 49,8
788 Nasz Dom – Starowiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 49,7
789 Małgorzata Rentflejsz i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 49,7
790 Krajowe Biuro Brokerskie S.A. Warszawa 49,6
791 GM 5 Developers Sp. z o.o. Warszawa 49,5
792 Kasprzaka-Med Sp. z o.o. Warszawa 49,5
793 PN Immobilien Sp. z o.o. Warszawa 49,5
794 Gdynia Podolska Sp. z o.o. Warszawa 49,4
795 WEBB Sp. z o.o. Szczecin 49,3
796 Rekord Nieruchomości Sp. z o.o. I Spółka S.K. Warszawa 49,3
797 KMM Invest Marcin Babiński S.K. Białystok 49,3
798 Baran, Książek, Bigaj Kancelaria Prawna sp.k. Kraków 49,2
799 IMPEL S.A. Wrocław 49,1
800 Nieruchomości Altana Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 49,1
801 Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Sopot 49,0
802 WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. Wysoka 49,0
803 Transpiach Kopalnia Kruszywa Wiesława, Stefan Piotrowscy S.J. Zachowice 49,0
804 Dzieci Probier Leasing Sp. z o.o. sp.k. Kowale 49,0
805 Centrum Teresy 100 Sp. z o.o. sp.k. Łódź 49,0
806 Alteverso Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 48,9
807 Open End Sp. z o.o. Warszawa 48,9
808 GRUPA OŻARÓW S.A. Warszawa 48,8
809 Przedsiębiorstwo Projektowo – Consultingowe GT Projekt P. Łęcki, M.Troć, A. Wojtasik sp.j. Swadzim 48,8
810 Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. Warszawa 48,8
811 Astat-Metal Stalowe Konstrukcje Przemysłowe Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Legnica 48,7
812 ŚFUP Development Sp. z o.o. Wrocław 48,7
813 Stefship Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 48,6
814 QW Sp. z o.o. Poznań 48,6
815 Videotronic Media Solutions Sp. z o.o. Warszawa 48,6
816 Bruynzeel Real Estate Sp. z o.o. Końskie 48,6
817 Descont Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 48,5
818 Bałtycka Grupa Doradcza – Sp. z o.o. Gdynia 48,5
819 Premont Włocławek Białobrzewski, Kasprzak sp. j. Włocławek 48,5
820 Grant Thornton Legal Maślanko Kancelaria Prawna sp.k. Poznań 48,5
821 Iglotech Sp. z o.o. sp.k. Kwidzyn 48,5
822 Peter Nielsen & Partners Law Office Sp.Komandytowa Warszawa 48,5
823 Archicom Sp. z o.o. Wrocław 48,4
824 Zorco R. Czopik Spółka Komandytowa Ślęza 48,4
825 CCR Polska Sp. z o.o. Warszawa 48,4
826 ABC Data Marketing Sp. z o.o. Warszawa 48,3
827 Centrum Bankowości Finansowej Sp. z o.o. S.K. Warszawa 48,3
828 3DS Sp. z o.o. Warszawa 48,2
829 Yawa 9 Sp. z o.o. Warszawa 48,2
830 Thomas – Koziarski Consulting sp.j. Opole 48,2
831 Zielony Rynek 6 Bt Kapitał Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 48,2
832 DTWE S.J. Domagała Zabierzów 48,2
833 BISSMYK Krawczyński i Spółka S.J. Szczecin 48,1
834 WLP Mastalerz i Wspólnicy Doradcy Podatkowi sp.k. Poznań 48,0
835 Emera Sp. z o.o. Gdańsk 47,9
836 TELERAJ Sp. z o.o. Świdnica 47,9
837 Herkules Sp. z o.o. Kiełczów 47,8
838 Pierwszy Bałtycki Fundusz Inwestycyjny Sp. z o.o. Gdynia 47,8
839 Laboratorium GS Sp. z o.o. Warszawa 47,8
840 Avanta Audit Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielany Wrocławskie 47,7
841 Pz Capital Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 47,7
842 Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak I Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 47,6
843 Retail Concept Sp. z o.o. Warszawa 47,5
844 DIAR Sp. z o.o. Gdańsk 47,5
845 Kart Sp. z o.o. Kraków 47,5
846 Davidson Consulting i Wspólnicy Sp. z o.o. Warszawa 47,5
847 Jerzykowski i Wspólnicy. sp. k. Szczecin 47,4
848 Go Finance S.A. Warszawa 47,4
849 P – Serwis sp. z o.o. Płock 47,4
850 Isurvival Sp. z o.o. S.K. Warszawa 47,4
851 BB PROPERTIES Sp. z o.o. Gdynia 47,4
852 ALTA S.A. Warszawa 47,4
853 Raymond James Cee Sp. z o.o. Warszawa 47,3
854 Oto Dom Sp. z o.o. S.K. Warszawa 47,3
855 Centrum Rozwoju Komunalnego S.A. Ostrów Wielkopolski 47,3
856 Forystek i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Kraków 47,3
857 Biuro Usług Rachunkowych sp.j. B. Maćkowiak I Wspólnicy Gniezno 47,2
858 CIBET Sp. z o.o. Przed. Naukowo Techniczne Warszawa 47,2
859 B. Ziarno I Wspólnik Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 47,2
860 Sołtysiński Kawecki & Szlęzak Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k. Warszawa 47,2
861 Super Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Supertour Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 47,2
862 Euro Pożyczka Sp. z o.o. Wałbrzych 47,2
863 Profilex Property Sp. z o.o. sp.k. Orchów 47,1
864 Kancelaria Prawnicza Forum Radca Prawny Krzysztof Piluś I Spółka – Spółka Komandytowa Warszawa 47,1
865 Crem Sp. z o.o. Wrocław 47,1
866 Rigall Arteria Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 47,0
867 Automet Group Sp. z o.o. Sanok 46,9
868 BESTIM K. Skórzewski, C. Rektor S.J. Ceków-Kolonia 46,9
869 Plus TM Management Sp. z o.o. Warszawa 46,9
870 Opti Investment Polska Sp. z o.o. S.K.A. Jaworze 46,9
871 T. Studnicki K. Płeszka Z. Ćwiąkalski J.górski Sp.k. Kraków 46,9
872 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych AGRO S.A. Warszawa 46,9
873 Invest – Nieruchomości Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 46,9
874 Społem Spółdzielnia Produkcji Spożywczej Szczecin 46,9
875 Echo Investment ACC – Grupa Echo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kielce 46,8
876 Śląskie Kamienice S.A. Katowice 46,8
877 Media Jet Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. Warszawa 46,8
878 Apple Poland Sp. z o.o. Warszawa 46,8
879 Socha sp.k. Białystok 46,8
880 Unobrand S.J. Bartniczak A i Kropornicki R Drozdowo 46,8
881 Centrum Usług Wspólnych Baltona Sp. z o.o. Warszawa 46,8
882 IFIS Finance Sp. z o.o. Warszawa 46,7
883 Fundacja LUX Veritatis Warszawa 46,7
884 Brand Stores Sp. z o.o. Warszawa 46,6
885 Mass Media Sp. z o.o. S.K. Warszawa 46,6
886 Koma Sp. z o.o. Stalowa Wola 46,6
887 Orix – Print Łęcki i Wspólnik S.J. Warszawa 46,6
888 Kancelaria Prawna N. Parakiewicz I Wspólnicy S.K. Olsztyn 46,5
889 Agroresearch Sp. z o.o. Warszawa 46,5
890 Spółdzielnia Mieszkaniowa Załoga Legnica 46,4
891 Semeco Telematics Sp. z o.o. S.K. Warszawa 46,4
892 HB Invest Sp. z o.o. Wrocław 46,3
893 Wypychowska i Wspólnicy S.K. Warszawa 46,3
894 Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 46,3
895 Eastprod Société A Responsabilité Limitée sp.k. Warszawa 46,2
896 Indugaz Sp. z o.o. Rudno 46,2
897 PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o. Warszawa 46,2
898 BGC Group Sp. z o.o. Sp.k. Wrocław 46,1
899 Universe Properties Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 46,1
900 Probo Multimedia Sp. z o.o. Warszawa 46,1
901 CH Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 46,1
902 Spółka Prawnicza Blc Bartłomiejczuk Czarniecki Dobrzyń Gil Zadykowicz sp.k. Białystok 46,1
903 ARPIS S.A. Kraków 46,1
904 Profi Credit Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 46,0
905 Ce Rental Sp. z o.o. Poznań 46,0
906 Ibc Investments Sp. z o.o. Warszawa 46,0
907 GNS Sp. z o.o., S.K. Warszawa 46,0
908 Aval-Consult Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Ostrowska, Szychowski, Krawczyk, Korpusik, Grzechowiak i Partnerzy Spółka Partnerska Gdańsk 45,9
909 Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Ad Casum Dębska, Kosmala, Paczkowski i Partnerzy sp.p. Warszawa 45,9
910 Przedsiębiorstwo Handlowe Olimpic Georgios Orfanos Sp. J. Gdynia 45,9
911 Banasik Woźniak i Wspólnicy S.K. Warszawa 45,9
912 Dalo Commerce Sp. z o.o. Gdynia 45,9
913 Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy Sopot 45,8
914 Kancelaria Radców Prawnych Oleś & Rodzynkiewicz Spółka Komandytowa Kraków 45,8
915 Real Properties 3 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 45,8
916 Grand Investment Polska Sp. z o.o. Świecie 45,7
917 Puławska 366 Michał Chruszcz S.j. Warszawa 45,6
918 Inter-Apartments Sp. z o.o. sp.k. Kraków 45,5
919 FLORIMEX A. Więckowski, W. Okrzeja, A. Adamowicz S.J. Zaborów 45,5
920 Ekonomist Sp. z o.o. S.K. Mikołów 45,5
921 Parchimowicz i Kwaśniewski Spółka Adwokacka sp.k. Warszawa 45,5
922 AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 45,5
923 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Wrocław 45,4
924 Merkury Sp. z o.o. Gostyń 45,4
925 NTT Grupa Doradcza Sp. z o.o. S.K. Warszawa 45,4
926 K. Helińska i Wspólnicy S.K. Szczecin 45,3
927 Over Trading GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Leszno 45,3
928 WTI Sp. z o.o. Gdańsk 45,3
929 MERINO Sp. z o.o. Gdynia 45,2
930 Grzegorz Szprych Kancelaria Prawna Sampraus S.K. Wrocław 45,2
931 Centrum Logistyczne Mełgiewska Sp. z o.o. S.K. Lublin 45,2
932 Towarzystwo Budownictwa Społecznego ABK Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 45,2
933 Micro Technologie Sp. z o.o. S.K. Tulce 45,1
934 Epruf S.A. Łódź 45,1
935 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alma K. Marszycka, A. Sieradzan sp.j. Kielce 45,1
936 Biuro Księgowo-Finansowe Konto Leszek Bej S.K.A. Wrocław 45,1
937 Biuro Rachunkowe Anna I Dariusz Iwanowicz sp.j. Augustów 45,0
938 Paige Investments Sp. z o.o. Warszawa 45,0
939 Kancelaria Prawno-Finansowa – Krajowy Dom Inwestycyjny Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Wrocław 45,0
940 Calbud – Developer – Gackowski, Osina, Węgrzyniak sp.j. Szczecin 45,0
941 Tegometall Polska Sp. z o.o. Pniewy 45,0
942 SRS Ship Repair Services Sp. z o.o. S.K. Gdynia 45,0
943 Augum Wiesław Klich, Paweł Klich S.J. Wieliczka 45,0
944 Inter Commerce – Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 45,0
945 Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k. Wrocław 45,0
946 Posesja Tuligłowski S.K. Koszalin 45,0
947 Zakład Gminny Mrzeżyno Sp. z o.o. Mrzeżyno 44,9
948 CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Poznań 44,9
949 Kwartał S Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 44,9
950 NOVA 3 D Sp. z o.o. Lublin 44,9
951 Krakowska Korporacja Finansowa Sp. z o.o. Kraków 44,9
952 Frankiewicz Kapela Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Kraków 44,9
953 ARSBUD Tarczyńska Sp. z o.o. Warszawa 44,9
954 W.A. Invest Sp. z o.o. S.K. Tychy 44,9
955 Biuro Targów Bałtyk Sp. z o.o. Koszalin 44,8
956 Grupa Doradcza Sienna Sp. z o.o. Warszawa 44,8
957 NAP Invest Alfa Sp. z o.o. Warszawa 44,8
958 Edelmet Sp. z o.o. Katowice 44,8
959 Commercial Property Services Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 44,7
960 Agol Sp. z o.o. Poznań 44,7
961 Clear-Intec Sp. z o.o. S.K. Warszawa 44,7
962 Lta Doradztwo Prawne Dopierała i Wspólnicy Sp.k. Warszawa 44,7
963 Projekt 15 Sp. z o.o. MKJ sp.k. Poznań 44,7
964 WJGP Obiekty Handlowe 12 Sp. z o.o. Gdańsk 44,7
965 Optimo Polska Sp. z o.o. Warszawa 44,7
966 Joanna Zdanowska Assets & Funds Audit S.K. Kraśnik 44,6
967 EB Consulting Sp. z o.o. Warszawa 44,6
968 PGE Dom Maklerski S.A. Warszawa 44,6
969 Bp-Revisor Górzyński sp.k. Warszawa 44,6
970 GD & K Investment Sp. z o.o. & S-ka – Projekt Mogilska Spółka Komandytowa Kraków 44,5
971 Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. Radom 44,5
972 Centrum Usług Księgowych BPO Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 44,5
973 Libra Project Sp. z o.o. Warszawa 44,5
974 Lp Pro Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 44,5
975 Boig Project Management Sp. z o.o. S.K. Kraków 44,4
976 Q-Service Equipment Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kajetany 44,4
977 Almark Sp. z o.o. Properties S.K. Leszno 44,4
978 Inwest Eko – System Sp. z o.o. Elbląg 44,4
979 Centrum Medyczne Onyksowa Szerej Sp.J. Lublin 44,4
980 Balt Credit Sp. z o.o. Warszawa 44,4
981 Bohanza Sp. z o.o. Gdańsk 44,4
982 Krakowskie Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Kraków 44,3
983 Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów S.J. Kraków 44,3
984 MSB Invest Property Sp. z o.o. Warszawa 44,3
985 Nowogrodzka Invest Sp. z o.o. Warszawa 44,3
986 HW Inwestycje Sp. z o.o. Węgrzce 44,2
987 P.A. Nova Invest 1 Sp. z o.o. Gliwice 44,2
988 JKJ Sp. z o.o. Szczecin 44,1
989 Bo! Sp. z o.o. Łódź 44,1
990 Przedsiębiorstwo Rewitalizacji Obiektów Podziemnych Sp. z o.o. Kraków 44,1
991 Kancelaria Brochocki Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Warszawa 44,1
992 Pilch Wąsik Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 44,1
993 BT Kapitał Sp. z o.o. Krotoszyn 44,1
994 Lunain Sp. z o.o. Wrocław 44,1
995 Villarica Sp. z o.o. Poznań 44,1
996 Vabank Sp. z o.o. Toruń 44,0
997 CUF Sp. z o.o. Poznań 44,0
998 Fun Time Sp. z o.o. Bielsko-Biała 44,0
999 Genesis Sp. z o.o. Kraków 44,0
1000 Auguri S.A. Warszawa 43,9
1001 Endu Events Sp. z o.o. 1 S.K.A. Poznań 43,9
1002 Polskie Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 43,9
1003 Hdp Real Estate Sp. z o.o. S.K. Malbork 43,9
1004 Immobilus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 43,9
1005 Emir 2 Sp. z o.o. Warszawa 43,9
1006 Ewkm Sp. z o.o. 2 sp.k. Chojnice 43,8
1007 FPW Lease Sp. z o.o. Warszawa 43,8
1008 Abbeys Europejskie Doradztwo Finansowe Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 43,8
1009 Hochman Rozwałka Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 43,8
1010 Zimmerman I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 43,8
1011 Grupa Mobility Sp. z o.o. S.K. Warszawa 43,8
1012 Wiek II Sp. z o.o. Warszawa 43,7
1013 TB Hydro Sp. z o.o. sp.k. Poznań 43,7
1014 CRH ŻAGIEL Sp. z o.o. Lublin 43,7
1015 DIU Sp. z o.o. Michałowice 43,7
1016 Km 7 Sp. z o.o. sp.k. Przeźmierowo 43,7
1017 Karkonoski Park Narodowy z Siedzibą w Jeleniej Górze Jelenia Góra 43,6
1018 DANKS-Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A. Warszawa 43,6
1019 C.U.E. Sp. z o.o. Brójce 43,6
1020 Tettsui Security Sp. z o.o. S.K. Ostrołęka 43,5
1021 LTC Aquila Zarzycki Niebudek Adwokaci i Doradcy Podatkowi sp.k. Warszawa 43,5
1022 Polska Grupa Audytorska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 43,5
1023 Biuro Prawników Lexim Sp. z o.o. Gdańsk 43,4
1024 Pietrzak Siekierzyński Bogen S.J. Warszawa 43,4
1025 Medal Consulting Sp. z o.o. S.K. Poznań 43,4
1026 Pawłowski Skromak Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. Gdańsk 43,4
1027 Wojnar, Smołuch i Wspólnicy. Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 43,4
1028 Robert Solga i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa Katowice 43,3
1029 Bil Sp. z o.o. I S.K.A. Warszawa 43,3
1030 Sepir Investments Sp. z o.o. Lublewo Gdańskie 43,3
1031 POL Supply Sp. z o.o. Gdynia 43,3
1032 Adviser Armknecht i Partnerzy Radcowie Prawni Sp.K. Gdynia 43,3
1033 BBR Polska Holding Sp. z o.o. Warszawa 43,3
1034 Ekolan Inwestycje Sp. z o.o. Beta Spółka Komandytowa Gdynia 43,3
1035 EBC Solicitors Alternatywa Spółka Inwestycyjna S.A. Warszawa 43,3
1036 Tegeno Sp. z o.o. Kielce 43,3
1037 Janusz Gruchalski, Jerzy Kotwas ZAMEK Sp.j. Warszawa 43,3
1038 Bilans Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 43,2
1039 Indmont Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 43,2
1040 Vectra Raczkowscy S.J. Wrocław 43,2
1041 Integra Malirz, Zwierzycki sp. j. Gliwice 43,2
1042 GC INSURANCE SPÓŁKA Z O.O. Kielce 43,2
1043 Genoa Sp. z o.o. Toruń 43,2
1044 Ślusarstwo Stasiak sp.j. Ostrów Wielkopolski 43,2
1045 Mercur-Trade Sp. z o.o. Warszawa 43,1
1046 Kancelaria Prawnicza Siennicki i Wspólnicy Spółka Komandytowa Biała Podlaska 43,1
1047 Agata 11 Sp. z o.o. Katowice 43,1
1048 Bamet Paweł Babraj Kraków 43,0
1049 EL-METAL Maria Mortezaei Siedlec 43,0
1050 Agrobud Nieruchomości Sp. z o.o. Ruszów 42,9
1051 Bud Rental Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Paczkowo 42,9
1052 Bnp Paribas Group Service Center S.A. Warszawa 42,9
1053 Krakowskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego Sp. z o.o. Kraków 42,8
1054 PRO – MAKS Sp. z o.o. Sp.K. Głubczyce 42,8
1055 Koesters I Meyer Sp. z o.o. Malanów 42,8
1056 Ksati Investments Sp. z o.o. Delta S.K.A. Warszawa 42,8
1057 Nazca Tutam Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 42,8
1058 Awima sp. j. B.wiśniewski Józefów 42,8
1059 ASEKURACJA Sp. z o.o. Sopot 42,8
1060 Kancelaria Radców Prawnych Borowski, Prokopowicz, Klimaszewski S. K. Białystok 42,7
1061 Igielski Ochrona Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 42,7
1062 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Gdańsk 42,7
1063 Reka Sp. z o.o. Bolesławiec 42,7
1064 Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 42,7
1065 „JUMA M.BIERNACKI I WSPÓLNICY” SPÓŁKA JAWNA Warszawa 42,6
1066 ELSTAR R. Gloger, S. Szymański S.J. Poznań 42,6
1067 Boemag Sp. z o.o. Gdańsk 42,6
1068 Słowiński Park Narodowy Smołdzino 42,5
1069 Portfel Alliance Silesia III Sp. z o.o. Warszawa 42,5
1070 Doradca Sp. z o.o. Kwidzyn 42,4
1071 Patio Sp. z o.o. Warszawa 42,4
1072 Polmet Recykling S.A. Kraków 42,4
1073 SCT-Broker Sp. z o.o. Warszawa 42,3
1074 Skyline Capital Sp. z o.o. Warszawa 42,3
1075 HERBEWO City S.A. Kraków 42,3
1076 Smm Legal Maciak Mataczyński Adwokaci sp.k. Warszawa 42,3
1077 Ecm Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. Wrocław 42,3
1078 Cermax Logistic Sp. z o.o. Radom 42,3
1079 Warmia – TECH Sp. z o.o. Olsztyn 42,2
1080 Bart Sp. z o.o. Czarnylas 42,1
1081 SCHLICK ZAGÓRÓW Sp. z o.o. Konin 42,1
1082 Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Kraków 42,1
1083 INS BROKER Sp. z o.o. Warszawa 42,1
1084 GTC KORONA S.A. Warszawa 42,1
1085 Maruta Wachta sp.j. Warszawa 42,1
1086 CB Panel System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 42,0
1087 Agroprodukt sp. j. Wspólnicy Ryż i Dzwoniarkiewicz Rzepowo 42,0
1088 Zaira Investments Sp. z o.o. Warszawa 42,0
1089 Cermag Invest Sp. z o.o. Wrocław 42,0
1090 Sygnium K I A Lisińscy T. Kaczmarek M. Machnicka S.J. Łódź 41,9
1091 Logicor President Polska Sp. z o.o. Warszawa 41,9
1092 Dom Katolicki Sp. z o.o. Warszawa 41,9
1093 Przedsiębiorstwo Automatyki Przemysłowej, J. Drzał, E. Selwa S.J. Rzeszów 41,9
1094 Konkowski I Wspólnicy sp.k. Kielce 41,9
1095 Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 41,9
1096 Merit Mark Sp. z o.o. S.K. Wrocław 41,9
1097 DIM Investment Sp. z o.o. Warszawa 41,9
1098 Pierwsza S.B. – M. Organizacji Inteligencji Polskiej Warszawa 41,8
1099 Primo Corporate Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 41,8
1100 Melica Sp. z o.o. Warszawa 41,8
1101 LP3 Sp. z o.o. Sopot 41,8
1102 Kaczor, Klimczyk, Pucher, Wypiór – Adwokaci Spółka Partnerska Kraków 41,7
1103 Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 41,7
1104 Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o. Warszawa 41,7
1105 Mr Nieruchomości Ryczek, Małdzińska S.J. Piła 41,7
1106 Kpszw S.A. sp.k. Wrocław 41,7
1107 Hold Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 41,6
1108 Arkady Wrocławskie S.A. Wrocław 41,6
1109 Evmax Sp. z o.o. Baranówko 41,6
1110 Komahold Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 41,5
1111 Bałtyckie Konsorcjum Inwestycyjne Sp. z o.o. Żuława 41,5
1112 Radwan Investments Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 41,5
1113 Kubas, Kos, Gałkowski Adwokaci sp.p. sp.k. Kraków 41,5
1114 Stolarek i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 41,4
1115 Biuro Rachunkowe Demut i Jaworska Sp. Z O.O. S.K. Rawicz 41,4
1116 Kaszuby Inwest S.A. Wejherowo 41,2
1117 Invest-Mot Sp. z o.o. Warszawa 41,1
1118 EKF-Diagnostyka Sp. z o.o. Kraków 41,1
1119 A. Kustra, E.Trybuchowska,T. Dunikowski sp.k. Wrocław 41,1
1120 Opawska Sp. z o.o. Opole 41,1
1121 Coface Poland Factoring Sp. z o.o. Warszawa 41,1
1122 Renaissance Partners Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 41,1
1123 Altrans Koczerski I, Kobierecki Z., Miloch A., Sarzyński P. S.J. Oleśnica 41,1
1124 MLP GROUP S.A. Pruszków 41,1
1125 LAQ Sp. z o.o. Warszawa 41,1
1126 Sponn Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Ochrony Nieruchomości Nieużytkowych Sp. z o.o. Szczecin 41,0
1127 Przemysłowy Instytut Motoryzacji Warszawa 41,0
1128 Jsf Silikon S. Flak sp.j. Niepołomice 41,0
1129 Sparks Polska Sp. z o.o. Warszawa 41,0
1130 Zgoda 5 P. Kiszkiel i Wspólnicy S.J. Warszawa 41,0
1131 Grupa Gram Sp. z o.o. S.K. Warszawa 41,0
1132 2PB3 Sp. z o.o. Warszawa 41,0
1133 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Pomel Sp. z o.o. Lubin 41,0
1134 Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Nowa Ruda 41,0
1135 Wentworth Tech Sp. z o.o. Poniatowa 41,0
1136 Portus Sp. z o.o. Kraków 40,9
1137 OBST BERNARD OBST, NORBERT OBST, NINA OBST SPÓŁKA JAWNA Pszczew 40,9
1138 X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. Warszawa 40,9
1139 RKKW Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 40,8
1140 Inter.Con.Holding Sp. z o.o. Kalisz 40,8
1141 Buchalter Skłodowcy Sp.J. Marki 40,8
1142 TAG Sp. z o.o. Tychy 40,8
1143 A4business Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 40,7
1144 2MKP Energia Sp. z o.o. Warszawa 40,7
1145 Constans Group Sp. z o.o. Hajnówka 40,7
1146 Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. Warszawa 40,6
1147 P.A. Nova Invest 3 Sp. z o.o. Gliwice 40,6
1148 Spółdzielnia Mieszkaniowa FENIX Warszawa 40,6
1149 GS Seacon Group Anpartsselskab sp.k. Świnoujście 40,5
1150 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Linea-Sim Sp. z o.o. Sopot 40,5
1151 Porębski i Wspólnicy S.K. Warszawa 40,5
1152 Mazur Sp. z o.o. Nowe Miasto Lubawskie 40,5
1153 MEX Polska S.A. Łódź 40,5
1154 Gc Broker Sp. z o.o. Kielce 40,4
1155 Magne Superat Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 40,4
1156 Lottomerkury Sp. z o.o. Warszawa 40,4
1157 T.Land Sp. z o.o. Płock 40,4
1158 Mak Services Sp. z o.o. Warszawa 40,3
1159 Helvetia- Haus Sp. z o.o. Kraków 40,3
1160 MLP Pruszków III Sp. z o.o. Pruszków 40,3
1161 Mawo Technology S. Manicki M. Wojtasik sp.j. Zduńska Wola 40,3
1162 M.W. Trade S.A. Wrocław 40,3
1163 Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy sp.k. Poznań 40,3
1164 Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum I Warszawa 40,3
1165 Rö Radwan-Röhrenschef, Petruczenko, Piechota sp.k. Warszawa 40,2
1166 Levelup S.A. w likwidacji Warszawa 40,1
1167 KN Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 40,1
1168 Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy. S.K. Warszawa 40,1
1169 Sponsoring Expert Sp. z o.o. Warszawa 40,1
1170 KORPORACJA WENEDA II Sp. z o.o. Kołobrzeg 40,1
1171 Fracht Sp. z o.o. Wrocław 40,1
1172 Axioma Sp. z o.o. Warszawa 40,1
1173 Sedulus Sp. z o.o. Opole 40,0
1174 Airoptic Sp. z o.o. Poznań 40,0
1175 Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska Sp. z o.o. S.K. Opole 40,0
1176 Grupa Legalia Kancelaria Prawnicza Szczepanik S.K. Warszawa 40,0
1177 Auraeko Baterpak Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Warszawa 40,0
1178 RB3 Sp. z o.o. Gdynia 39,9
1179 Gerpol Instalacje Sp. z o.o. Mokronos Dolny 39,9
1180 Transport & Offshore Services PolandSp. z o.o. Gdynia 39,9
1181 Porea Sp. z o.o. Warszawa 39,8
1182 Temmen Sp. z o.o. Piaski 39,8
1183 Propoint Sp. z o.o. S.K. Gliwice 39,8
1184 GGML Inwestycje Sp. z o.o. BR S.K. Warszawa 39,8
1185 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Inżynierów Byłego Ministerstwa Kolei Żelaznych w W-wie Warszawa 39,8
1186 International Mall Company Polska Sp. z o.o. Swadzim 39,8
1187 Auto-Land Janusz Andrzejewski Olsztyn 39,8
1188 Atap’s Inwestment Anna Szyszko Spółka Komandytowa Borkowo 39,8
1189 Inwestor Sp. z o.o. Wrocław 39,7
1190 Osińscy Sp. z o.o. Wołów 39,7
1191 Balticberg Consulting Sp. z o.o. S.K. Warszawa 39,7
1192 ABL – Technic Sp. z o.o. Stalowa Wola 39,7
1193 Magna Real Estate Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 39,7
1194 Asseco South Eastern Europe S.A. Rzeszów 39,7
1195 TN Agency Sp. z o.o. Dzierżoniów 39,6
1196 Pietrzyk Dubicki i Wspólnicy sp.k. Warszawa 39,6
1197 Finance Project Polska Sp. z o.o. Warszawa 39,6
1198 KGMM Investments Sp. z o.o. Warszawa 39,6
1199 Marek Kolibski, Andrzej Nikończyk, Michał Dec i Partnerzy Kancelaria Doradców Podatkowych i Radców Prawnych sp.p. Warszawa 39,6
1200 Base-Inwest Sp. z o.o. Kielce 39,6
1201 ESV Serwis Sp. z o.o. Wrocław 39,6
1202 Bester Medical System Sp. z o.o. Nowa Dęba 39,5
1203 Baltico Sp. z o.o. Słupsk 39,5
1204 HM Reality Świebodzice Sp. z o.o. Wieża 39,5
1205 Unibet Sp. z o.o. Zielona Góra 39,5
1206 Argon Legal Adam Miłosz i Sławomir Lisiecki sp.k. Warszawa 39,5
1207 Podwale 61 Projekt Sp. z o.o. Wrocław 39,5
1208 Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 39,5
1209 GWW Ladziński, Cmoch i Wspólnicy S.K. Warszawa 39,4
1210 Grupa Gezet Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 39,4
1211 WBRE Sp. z o.o. Wołomin 39,4
1212 Anna Rogowska S.K.A. Sopot 39,3
1213 Medical Network Marek Woynarowski, Jarosław Kierkuś S.J. Warszawa 39,3
1214 KBK Beata i Krzysztof Kubiak sp.j. Częstochowa 39,3
1215 Unique Service Solution Sp. z o.o. Warszawa 39,3
1216 Pryzmat Sp. z o.o. Wrocław 39,3
1217 Mxtech Sp. z o.o. Warszawa 39,3
1218 Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Kraków 39,2
1219 Projekt Noa Sp. z o.o. Warszawa 39,2
1220 United Titans Sp. z o.o. Warszawa 39,2
1221 M & P Invest Sp. z o.o. sp.k. Osinów Dolny 39,2
1222 Lang I Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Spółka Komandytowa Wrocław 39,1
1223 Alfa Immobilien Sp. z o.o. Wrocław 39,1
1224 Erde Sp. z o.o. Wrocław 39,0
1225 TBWA Sp. z o.o. Warszawa 39,0
1226 Kazmieruk Cnc Sp. z o.o. S.K. Poznań 39,0
1227 Wystawa Klocków Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 38,9
1228 Agros Company Ltd. Sp. z o.o. Kraków 38,9
1229 Dash Dot Creations Sp. z o.o. S.K. Wrocław 38,9
1230 Idea Money S.A. Warszawa 38,9
1231 Laminore Invest S.A. Gdańsk 38,8
1232 Art Hair Design Sp. z o.o. Warszawa 38,8
1233 Four Management Sp. z o.o. Wrocław 38,8
1234 Kancelaria Prawnicza A. Całus, A. Kratiuk, M. Szmelter I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 38,8
1235 Kancelaria Prawna Jakuboze Ponenta sp.k. Warszawa 38,8
1236 Norbert Kiuber Ltd Sp. z o.o. Tczew 38,7
1237 Kancelaria Prawna Domański I Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 38,7
1238 Clickad S.A. Warszawa 38,7
1239 AMP Sp. z o.o. Młochów 38,7
1240 Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o. Wrocław 38,6
1241 Fitch Polska S.A. Warszawa 38,6
1242 Intrum Justitia Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 38,6
1243 DOM S.A. Warszawa 38,5
1244 Przedsiębiorstwo Usługowe Ekspertyz i Doradztwa Finansowo-Księgowego Fin-Rach Sp. z o.o. Piła 38,5
1245 MM Finanse Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotniki 38,5
1246 Euro Invest Sp. z o.o. Krynica Morska 38,5
1247 Gessel, Koziorowski Spółka Komandytowa Warszawa 38,5
1248 Biuro Rachunkowe Finance Sp. z o.o. Stalowa Wola 38,4
1249 Biznes-Animator Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 38,4
1250 Demonet Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 38,3
1251 Redimo Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią Stąporków 38,2
1252 KBSR Kamiński Baranowska Seweryn Rajewicz Staszowska Zembala Notariusze sp.p. Wrocław 38,2
1253 Marsh Services Sp. z o.o. Warszawa 38,2
1254 REMONTEX R. ŚLIWA, K. ŚLIWA S.J. Siemianowice Śląskie 38,2
1255 Domański Zakrzewski Palinka Sp. Komandytowa Warszawa 38,1
1256 Koncept WS Sp. z o.o. Poznań 38,1
1257 PAWS Sp. z o.o. Sopot 38,1
1258 Brand Hero Sp. z o.o. S.K. Warszawa 38,1
1259 Opteam Poland Sp. z o.o. Kraków 38,1
1260 Antczak Kubicki sp. j. Kalisz 38,1
1261 LMJ Sp. z o.o. Porosły 38,1
1262 NOWOGRODZKA Sp. z o.o. Warszawa 38,0
1263 Sarkom – Środki Transportu Kolejowego Sp. z o.o. Oleśnica 38,0
1264 Falconer Sp. z o.o. Warszawa 38,0
1265 Agencja Ochrony Juwentus Sp. z o.o. Warszawa 38,0
1266 Nap Dwa Sp. z o.o. Warszawa 37,9
1267 Vantage Development S.A. Wrocław 37,9
1268 Centrum Handlowe Wiatraczna Sp. z o.o. Warszawa 37,9
1269 Hasco TM Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 37,9
1270 SJOS Sp. z o.o. Wrocław 37,9
1271 S + Sumisławski&Sumisławski P.J. Wrocław 37,9
1272 BKE Sp. z o.o. S.K. Poznań 37,9
1273 Narodowy Instytut Dziedzictwa Warszawa 37,8
1274 Plus – Minus Jan Głaz i Wspólnicy Spółka Komandytowa Stryszawa 37,8
1275 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 37,8
1276 FUNDAC JA ARTVEN Poznań 37,8
1277 Spółdzielnia Mieszkaniowa LECH Świdwin 37,8
1278 Polska Grupa Budowlano-Inżynieryjna Sp. z o.o. Kołobrzeg 37,7
1279 Claro Sp. z o.o. sp.k. Wieliczka 37,7
1280 C&C Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Kraków 37,7
1281 Trefl Toys Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 37,6
1282 Park Przemysłowy Kędzierzyńsko – Kozielski Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 37,6
1283 Autostrada Eksploatacja S.A. Poznań 37,6
1284 Chema Sp. z o.o. Dębe Wielkie 37,6
1285 JM Nieruchomości Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kostrzyn 37,5
1286 Związek Niezależnych Przewoźników Kolejowych Warszawa 37,5
1287 CLIFFORD CHANCE, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i Wspólnicy S.K. Warszawa 37,5
1288 Hoogells Oleksiewicz Sznyrowska sp.k. Warszawa 37,5
1289 Multitec Sp. z o.o. sp.k. Gniezno 37,4
1290 Marol Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Poznań 37,4
1291 Krzywonos & Kucharuk Prawnicza Spółka Komandytowa Warszawa 37,3
1292 Pedersen&Partners Sp. z o.o. Warszawa 37,3
1293 MBG Sp. z o.o. Gdańsk 37,3
1294 D.J.T. Sp. z o.o. Poznań 37,3
1295 Industrial Center 9 Sp. z o.o. Warszawa 37,3
1296 Kensus Sp. z o.o. Gołdap 37,3
1297 Wojcieszak, Basiński i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Spółka Komandytowa Poznań 37,3
1298 Elbes Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 37,2
1299 Polak Piotr I Teresa Sp. z o.o. Jelenia Góra 37,2
1300 Upper Finance Sp. z o.o. S.K. Warszawa 37,2
1301 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Viva Marek Ławicki, Małgorzata Ławicka Grolier sp. j. Suchy Las 37,1
1302 Sójka & Maciak – Adwokaci Spółka Komandytowa Poznań 37,1
1303 Raposo Bernardo Sp. z o.o. Warszawa 37,1
1304 Robot 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz S.J. Wrocław 37,1
1305 Axell Real Estate Sp. z o.o. Rakoniewice 37,1
1306 Systim Sp. z o.o. Warszawa 37,1
1307 B6 Services Sp. z o.o. Warszawa 37,1
1308 ISI Wierzytelności Sp. z o.o. Wrocław 37,0
1309 Bwhs Bartkowiak Wojciechowski Hałupczak Springer S.K. Warszawa 37,0
1310 Olimpijski Football Club Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 37,0
1311 Kancelaria Adwokacka Sp. K. Warszawa 37,0
1312 Vam Expo Sp. z o.o. Wrocław 37,0
1313 Ingenium Logos Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 37,0
1314 Kancelaria Brokerska Grupa Pałasz Sp. z o.o. Warszawa 36,9
1315 Globis Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 36,9
1316 NIP – PL Sp. z o.o. Gdańsk 36,9
1317 Direct AG Sp. z o.o. Gdańsk 36,9
1318 Logistic City Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 36,9
1319 Kancelaria Prawnicza A.Brodowicz, J.Ząber & Wspólnicy sp.k. Kraków 36,9
1320 Minos S.A. Warszawa 36,9
1321 H.A.K. Sp. z o.o. Osinów Dolny 36,8
1322 Konsalnet Sp. z o.o. Warszawa 36,8
1323 MTLD Sp. z o.o. S.K. Mielec 36,8
1324 FSZ Sp. z o.o. Warszawa 36,8
1325 GGML Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Warszawa 36,8
1326 Workforce Sp. z o.o. Opole 36,8
1327 Kancelaria Prawna Paweł Miłek i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 36,7
1328 AB Green Investment Sp. z o.o. Poznań 36,7
1329 Wot-Invest Sp. z o.o. Otwock 36,6
1330 Zapamet Sp. z o.o. Rzuchów 36,6
1331 Kocewicz Business Services Sp. z o.o. Warszawa 36,6
1332 AG Test Hr Sp. z o.o. S.K. Kraków 36,5
1333 CS Projekt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 36,4
1334 Card 2000 Sp. z o.o. Gdańsk 36,4
1335 Komandor System Sp. z o.o. Wrocław 36,4
1336 Hj Real Estate Sp. z o.o. S.K. Poznań 36,4
1337 Italian Hause Sp. z o.o. Lublin 36,4
1338 Full Colour Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 36,4
1339 Polska Fundacja Przedsiębiorczości Szczecin 36,3
1340 TB Technic Sp. z o.o. Wrocław 36,3
1341 Kancelaria Prawna Vindis Sp. z o.o. Gdynia 36,3
1342 Financial Invest Group Sp. z o.o. Poznań 36,3
1343 PKB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 36,3
1344 Żubr Zakład Usług Leśnych Trzcińscy sp.j. Szczytno 36,3
1345 Krafton Accounting Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 36,2
1346 Hurtownie Polskie Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 36,2
1347 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Lęborku Lębork 36,2
1348 Sumi Sp. z o.o. S.K. Sulejówek 36,2
1349 Safaga Sp. z o.o. Suchy Bór 36,2
1350 Market – Koło Sp. z o.o. Koło 36,2
1351 Park Projects Sp. z o.o. Warszawa 36,2
1352 7Nt Rent Sp. z o.o. Jędrzejów 36,2
1353 Carserwis Sp. z o.o. Kościan 36,2
1354 BARG BETONTECHNIK POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 36,1
1355 Terra Casa S.A. Kraków 36,1
1356 TGC TAX Advisers Sp. z o.o. Warszawa 36,1
1357 Prema Inwest S.A. Warszawa 36,1
1358 Towarzystwo Inwestycyjne Inwest Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Starogard Gdański 36,1
1359 Silpro Sp. z o.o. Wrocław 36,1
1360 Interinvest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 36,0
1361 Port-Lex Kancelaria Radców Prawnych T. Buchholz i L. Jabłońska sp.k. Gdynia 36,0
1362 BFF Medfinance S.A. Łódź 36,0
1363 Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Słupsk 35,9
1364 Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Komandytowa Izabella Żyglicka i Wspólnicy Katowice 35,9
1365 Steel Protection Poland Sp. z o.o. Gdynia 35,9
1366 Moderator Inwestycje Sp. z o.o. Bydgoszcz 35,8
1367 IGON Sp. z o.o. Zabrze 35,8
1368 Administrator Mc sp. z o.o. Katowice 35,8
1369 Niezależna Agencja Prasowa Sp. z o.o. Warszawa 35,8
1370 Blackgold M. Szum Kancelaria Prawna S.K. Warszawa 35,8
1371 Niebieski Dom Sp. z o.o. Warszawa 35,8
1372 BG Nysa Logistic Sp. z o.o. Nysa 35,7
1373 European Solutions Sp. z o.o. Łaziska Górne 35,7
1374 Goldlift Sp. z o.o. Wrocław 35,7
1375 Proton Property Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 35,7
1376 Toro Sp. z o.o. PHU Poznań 35,7
1377 MG Dom Sp. z o.o. Białystok 35,6
1378 HMT Polska Sp. z o.o. Warszawa 35,6
1379 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe A&A Sp. z o.o. Gdańsk 35,6
1380 Ewa Kawa i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdynia 35,6
1381 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe I Handlowe Agrobex Sp. z o.o. Galeria Baranowo S.K. Poznań 35,6
1382 Szymańczyk Roman Deresz Karpiński Adwokaci Sp.P. Warszawa 35,6
1383 Sitaco Sp. z o.o. S.K. Kraków 35,5
1384 Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ustka 35,5
1385 M- Pago Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leszno 35,5
1386 Multimag Cisowski I Wspólnicy Sp.j. Poznań 35,5
1387 Posbau Nieruchomości Sp. z o.o. Poznań 35,4
1388 Goods Router Sp. z o.o. Białystok 35,4
1389 Stnux Chiliński I Wspólnicy S.J. Warszawa 35,4
1390 MLP Pruszków I Sp. z o.o. Pruszków 35,3
1391 Walter Herz Sp. z o.o. S.K. Warszawa 35,3
1392 Zakrzów Sp. z o.o. Wrocław 35,2
1393 Kancelaria-PIO Sp. z o.o. Poznań 35,2
1394 Forest Invest Sp. z o.o. Warszawa 35,2
1395 Hartownia Szkła Szotkiewicz – Marek Szotkiewicz, Ewa Uciechowska – S.J. Krotoszyn 35,2
1396 Kozienicka Ceramika i Materiały Budowlane Sp. z o.o. Kozienice 35,2
1397 Top-4 Sp. z o.o. Warszawa 35,2
1398 DL INVEST GROUP III SPÓŁKA Z O.O. Katowice 35,2
1399 Logistic City Sp. z o.o. II sp.k. Piotrków Trybunalski 35,1
1400 Cez Towarowy Dom Maklerski Sp. z o.o. Warszawa 35,1
1401 Investpol Warehouse Sp. z o.o. Warszawa 35,1
1402 Huddleston Melon Design Sp. z o.o. Warszawa 35,1
1403 B52 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 35,1
1404 Kamar Sp. z o.o. Piecki 35,1
1405 Sano Marketing Sp. z o.o. Koszalin 35,0
1406 Inwestycje Ekochron Sp. z o.o., S.K. Ogrodzona 35,0
1407 „ARENDA SPÓŁKA JAWNA H.SZ.P.WAŁACH A.R.ZAWADA” Katowice 35,0
1408 Sezam Zając, Syrek, Meinhardt sp. j. Kraków 35,0
1409 Eltrans S.J. Chorzów 35,0
1410 PCC Cert Sp. z o.o. S.K. Kobierzyce 35,0
1411 Pass+Co Sp. z o.o. Kielce 34,9
1412 BBDO Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 34,9
1413 Hydromechanika Sp. z o.o. S.K. Piaskowiec 34,9
1414 Abita Developer Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Piła 34,9
1415 Marywilska 44 Sp. z o.o. Warszawa 34,9
1416 Index Nieruchomości H.J.M. Skrzyniarz S. J. Szczecin 34,9
1417 Epp Facility Management Grupa Epp Sp. z o.o. sp.k. Kielce 34,9
1418 Housemax Sp. z o.o. Wrocław 34,8
1419 Łużycka Park Investment Sp. z o.o. Gdynia 34,8
1420 Wkb Wierciński, Kwieciński, Baehr sp.k. Warszawa 34,8
1421 Dorfin Ireneusz Kacprzak S.K. Gdańsk 34,8
1422 Tulplast Ireneusz Socha S.J. Paczkowo 34,8
1423 INR Sp. z o.o. Sp.K. Białystok 34,8
1424 Heye – Polska Sp. z o.o. Poznań 34,7
1425 Aveex Sp. z o.o. S.K. Warszawa 34,7
1426 Bodex – Invest Sp. z o.o. Wrocław 34,7
1427 Profi Credit Polska S.A. Bielsko-Biała 34,7
1428 PKO BP FINAT Sp. z o.o. Warszawa 34,7
1429 Alameda Sp. z o.o. S.K. Warszawa 34,7
1430 Faktor Sp. z o.o. Szczecin 34,7
1431 Flexwood Polska II Sp. z o.o. Koszalin 34,7
1432 Exo Sp. z o.o. Wrocław 34,6
1433 Edpol Sp. z o.o. Wrocław 34,6
1434 Delta Property Sp. z o.o. S.K. Wrocław 34,6
1435 Wardyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 34,6
1436 Jagiełło i Smolarek Kancelaria Adwokacka Sp.k. Częstochowa 34,6
1437 ATOM SERVICE Krzysztof Gondek S.J. Gdynia 34,5
1438 Kruszbud B. Danilewicz, H. Szczepański sp.j. Drawsko Pomorskie 34,5
1439 Biuro – Kz Centrum Sp. z o.o. Katowice 34,5
1440 Stowarzyszenie Mieszkańców Chałup Bliza Chałupy 34,5
1441 Instytut Wdrożeń Technicznych Intech Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 34,5
1442 Ślązak, Zapiór i Wspólnicy – Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. Katowice 34,4
1443 Sas Investment Sp. z o.o. sp.k. Puszczykowo 34,4
1444 Zakład Usługowy Koopex Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 34,4
1445 InfoCredit Service Sp. z o.o. Warszawa 34,4
1446 Inco Paprotna II Sp. z o.o. Warszawa 34,4
1447 MULTIFORM Dariusz Krywult Bielsko-Biała 34,4
1448 Portrubikon Sp. z o.o. Lublin 34,4
1449 F&G Nieruchomości Sp. z o.o. Śrem 34,4
1450 Nt Serwis Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 34,3
1451 Dalc i Ochocki – Doradcy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 34,3
1452 Ferrum Marketing Sp. z o.o. Katowice 34,3
1453 Lazurowe Sp. z o.o. Gdańsk 34,2
1454 FKR Investment Sp. z o.o. Nowy Sącz 34,2
1455 Wincool Properties Sp. z o.o. Wrocław 34,2
1456 Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych We Wrocławiu Sp. z o.o. Nasławice 34,2
1457 Future Sp. z o.o. Gostyń 34,2
1458 Emporio sp. z o.o. Zielona Góra 34,2
1459 SWS Kancelaria Prawna Strykowski Wachowiak sp.k. Poznań 34,2
1460 Famur Pemug Sp. z o.o. Katowice 34,2
1461 Ren-Pol sp.j. S. Gomułka, G. Gomułka, J. Żych Śledziejowice 34,2
1462 Technomatik Paweł Ulfik sp.j. Witoszów Dolny 34,2
1463 Kowalik i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. Warszawa 34,2
1464 Aerial Promotion S.A. Straszyn 34,2
1465 Geotechnical Consulting Office Sp. z o.o. S.K. Szczecin 34,1
1466 AMROP Polska Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa 34,1
1467 Negro Sp. z o.o. Rusiec 34,1
1468 Metal Concept Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 34,1
1469 Sukces Sp. z o.o. Rzepkowo 34,1
1470 Projekt STO 33 Sp. z o.o. SP.K. Warszawa 34,1
1471 Alusteel Power Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Brzezinka 34,0
1472 AD 1990 Sp. z o.o. Sopot 34,0
1473 UHY ECA S.A. Kraków 34,0
1474 Magnusson International Rudzińska i Wspólnicy sp. j. Warszawa 34,0
1475 Jobbay Sp. z o.o. Wrocław 34,0
1476 Bieniak, Wielhorski, Wojnar i Partnerzy. Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 34,0
1477 Stewart Title Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce Warszawa 34,0
1478 Elektrohurt Spółka Z Ograniczoną Odpowedzialnością Spółka Komandytowa Bielany Wrocławskie 34,0
1479 EN-KA Sp. z o.o. Warszawa 34,0
1480 Visanti Sp. z o.o. Warszawa 34,0
1481 Akwa -Terma Nieruchomości Lichota Żądło sp. j. Wrocław 34,0
1482 Dalpo Poland Sp. z o.o. Trading S.K. Poznań 33,9
1483 ADK Invest Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 33,9
1484 HK Asset Management Sp. z o.o. Gdańsk 33,9
1485 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 33,9
1486 R.Olszewski i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 33,9
1487 ZAMER Zdzisław Żuromski S.K. Kraszewo 33,9
1488 I & K Sp. z o.o. Kołobrzeg 33,9
1489 Tomasz Niedziński i Wspólnicy Sp. Komandytowa Kancelaria Prawnicza Warszawa 33,8
1490 Apollo PSF Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 33,8
1491 Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o. Warszawa 33,8
1492 Reas Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 33,8
1493 Zdrojowa Invest Sp. z o.o. Projekt 4 S.K. Warszawa 33,8
1494 Arobul Sp. z o.o. Warszawa 33,8
1495 APC Instal Sp. z o.o. Sopot 33,7
1496 Combros Orzechowscy S.J. Kraków 33,7
1497 Servis Trans Sp. z o.o. S.K. Bocheniec 33,6
1498 CERACO UBP Sp. z o.o. Warszawa 33,6
1499 Kancelaria Prawnicza Leopold Komornik i Wspólnicy S.K. Warszawa 33,6
1500 SMG Sp. z o.o. Katowice 33,6
1501 Janpol Auto Sp. z o.o. sp.k. Pniewy 33,6
1502 Solec 22 Sp. z o.o. Warszawa 33,6
1503 Watex-2 S.J. W. Kuczer, A. Pakosz, H. Przibilla Barlinek 33,6
1504 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emeres-Produkt Ryszard Malman, Jan Orzechowski S.J. Sosnowiec 33,6
1505 IBC Service Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ustroń 33,6
1506 GATX Rail Poland Sp. z o.o. Warszawa 33,5
1507 Tfb Sako Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 33,5
1508 Olpa-Bud Sp. z o.o. Józefów 33,5
1509 PAI Sp. z o.o. Properties S.K. Warszawa 33,5
1510 Fidea Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa Warszawa 33,5
1511 Energo Kontrol Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 33,5
1512 Simplex Sp. z o.o. Słupsk 33,4
1513 Tessonics Poland Sp. z o.o. Wrocław 33,4
1514 Concept Plus Sp. z o.o. Opole 33,4
1515 Iexpert.pl S.A. Warszawa 33,3
1516 JW Steel Construction Sp. z o.o. S.K. Szczecin 33,3
1517 FAB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zakręt 33,3
1518 Abrava Sp. z o.o. Pgi 1 S.K.A. Świecie 33,3
1519 Agencja Reklamowa Pemape Sp. z o.o. Warszawa 33,3
1520 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Puck 33,3
1521 Modico Plus Zbigniew Kielban S.K. Poznań 33,3
1522 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Sajmino Sp. z o.o. Ostróda 33,2
1523 Schulz i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 33,2
1524 NEKK Sp. z o.o. Poznań 33,2
1525 Avenir Nieruchomości Alexei Ivachtchenko sp.j. Warszawa 33,2
1526 Księgowość Sp. z o.o. Górzec 33,2
1527 Kancelaria Corpus Iuris Sp. z o.o. Warszawa 33,2
1528 Villa Teddy Bear Sp. z o.o. Gdańsk 33,2
1529 RED Prawn Sp. z o.o. Warszawa 33,1
1530 Spółdzielnia Mieszkaniowa Leśna w Czarnej Wodzie Czarna Woda 33,1
1531 Rafin Sp. z o.o. Wrocław 33,1
1532 Sealab Sp. z o.o. Gdynia 33,1
1533 Żakiewicz Adwokaci Kancelaria Prawa Karnego i Gospodarczego sp.k. Warszawa 33,1
1534 BW Finanse Sp. z o.o. Białystok 33,1
1535 Elżanowski Cherka & Wąsowski Kancelaria Prawna sp.k. Warszawa 33,1
1536 Navikon Ship Repair Yard G. Sobczyk, M. Kowalski S.J. Świnoujście 33,1
1537 I2 Finanse Sp. z o.o. Wrocław 33,0
1538 JKG Finanse Sp. z o.o. Chorzów 33,0
1539 Rewido Sp. z o.o. sp.k. Katowice 33,0
1540 Elek Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 33,0
1541 Santrex Sp. z o.o. Lublin 33,0
1542 Rodox Sp. z o.o. Tychy 33,0
1543 KSP T.Srokosz i Wspólnicy sp.k. Katowice 32,9
1544 Neos Sp. z o.o. Warszawa 32,9
1545 PUH LOBO Sp. z o.o. Poznań 32,9
1546 PZ HTL S.A. Warszawa 32,9
1547 Spółdzielnia Pralex Gorzów Wielkopolski 32,9
1548 Prometriq Akademia Zarządzania Spółka Sp. z o.o. Sopot 32,9
1549 Schubert Music Library Sp. z o.o. Warszawa 32,9
1550 Rakoczyoffice Sp. z o.o. Gdańsk 32,8
1551 Jamel Interactive Sp. z o.o. sp.j. Gdańsk 32,8
1552 Cirrus Sp. z o.o. Kalisz 32,8
1553 Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. Legnica 32,7
1554 Amaro Universal Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Grójec 32,7
1555 Tomczak i Partnerzy Spółka Adwokacka Warszawa 32,7
1556 Przedsiębiorstwo Instalacyjne E. Jankowiak, W. Tomczak S.J. Bydgoszcz 32,7
1557 Golec Fabryka Sp. z o.o.-sp.k. Milówka 32,6
1558 Krakowskie Centrum Biurowe Pilotów 2 Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Kraków 32,6
1559 Druk – Poz Sp. z o.o. Poznań 32,6
1560 Nobel Development Sp. z o.o. Warszawa 32,6
1561 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 32,6
1562 Ship.Zim Sp. z o.o. S.K. Kartuzy 32,5
1563 Arbor Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.j. Gorzów Wielkopolski 32,5
1564 Megamini Inwestycje Sp. z o.o. Gdańsk 32,5
1565 Gaura Investments Sp. z o.o. Warszawa 32,5
1566 Josera Nieruchomości Sp. z o.o. Paproć 32,5
1567 Barbara Lichota Sp.K. Pętkowice-Kolonia 32,5
1568 Gww Grynhoff i Partnerzy Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi sp.p. Warszawa 32,4
1569 Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy S.K. Warszawa 32,4
1570 Prochem Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 32,4
1571 Firma Doradców Finansowych KARG&B Sp. z o.o. Toruń 32,4
1572 Animal Pharma Pomorze-S.J. Olsztyn 32,4
1573 Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Biłgoraj 32,4
1574 Consiliator Sp. z o.o. Wrocław 32,3
1575 Borkomet Sp. z o.o. S.K. Szczekociny 32,3
1576 Firma Handlowa SUKCES Sp. z o.o. Olsztyn 32,3
1577 PEC Muszkieterów Sp. z o.o. Warszawa 32,3
1578 Nowak Lease Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 32,3
1579 BPMBUD Sp. z o.o. Chełm 32,3
1580 Angel Retail Sp. z o.o. 2 sp.k. Kraków 32,3
1581 KPMG Tax M. Michna Spółka Komandytowa Warszawa 32,3
1582 Neptune Poznań Sp. z o.o. Warszawa 32,2
1583 Kuźnica Centrum Sp. z o.o. Kraków 32,2
1584 SDH Za Odrą Sp. z o.o. Opole 32,2
1585 Presa Sp. z o.o. Poznań 32,1
1586 Gildia Gdańska S.A. Gdańsk 32,1
1587 Dom Partner Sp. z o.o. S.K. Wrocław 32,1
1588 MCA Sp. z o.o. Wrocław 32,1
1589 PKL Finance Sp. z o.o. Gdańsk 32,1
1590 Wielkopolskie Centrum Jakości Artykułów Rolno Spożywczych Sp. z o.o. Poznań 32,1
1591 Acel Office Sp. z o.o. Gdańsk 32,1
1592 Prophold Sp. z o.o. Warszawa 32,1
1593 Immoprett Polska Sp. z o.o. Poznań 32,0
1594 Grupa Doradczo-Inwestycyjna Konsultant Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 32,0
1595 BMS Bakery Multi Serwis Sp. z o.o. Końskie 32,0
1596 Tla Smoczyński Koniewski Kancelaria Prawna S.K. Wrocław 32,0
1597 Dubiński Jeleński Masiarz i Wspólnicy sp.k. Warszawa 32,0
1598 Implaser Innovative Technologies Sp. z o.o. Gdańsk 32,0
1599 Livelock Sp. z o.o. Poznań 32,0
1600 Twoje Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Kłodzko 32,0
1601 Grizzly International Sp. z o.o. Stargard 31,9
1602 PAY – BACK POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 31,9
1603 Argali Property Sp. z o.o. Mielec 31,9
1604 Alliance Media Polska S.A. Poznań 31,9
1605 Tanquid Polska Sp. z o.o. Radzionków 31,9
1606 Gersmi Polska Sp. z o.o. Starachowice 31,9
1607 BIG INFO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 31,9
1608 Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. Warszawa 31,9
1609 Claybark Limited sp.k. Warszawa 31,9
1610 Sax Development Sp. z o.o. Wrocław 31,9
1611 Róbeko Sp. z o.o. Szczecin 31,8
1612 Polski Fundusz Nieruchomościowy S.A. Gdańsk 31,8
1613 PFTECH Sp. z o.o. Wierzbica 31,8
1614 Park Sp. z o.o. Wrocław 31,8
1615 Lmm Development Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 31,8
1616 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Tommasch Sp. z o.o. Gdynia 31,8
1617 Boig Tenants Coordination Sp. z o.o. Pm sp.k. Warszawa 31,8
1618 Kancelariadp Sp. z o.o. Będzin 31,8
1619 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Łódź 31,7
1620 Park Emerson Sp. z o.o. S.j. Piotrków Trybunalski 31,7
1621 Ascor Service Sp. z o.o. Warszawa 31,7
1622 KANCELARIA LEGITIMUS Sp. z o.o. Warszawa 31,7
1623 Celmag Andrzej Ośmiałowski S.J. Mareza 31,7
1624 Molteris Sp. z o.o. Wrocław 31,7
1625 GREG Firma Prywatna Gliwice 31,7
1626 AB-Projekt Invest Sp. z o.o. Tychy 31,7
1627 Damech – Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. Jabłonowo Pomorskie 31,7
1628 Food Sp. z o.o. Wadowice 31,7
1629 Kancelaria Radców Prawnych A. Ignasiak i Wspólnicy sp.k. Wrocław 31,7
1630 SN Sp. z o.o. Modlnica 31,6
1631 EMJOT Sp. z o.o. Warszawa 31,6
1632 Budus – Projekt J.R.B. Dworak Wrocław 31,6
1633 Peakside Polonia Management Sp. z o.o. Warszawa 31,6
1634 Kopalnia Dolomitu Rek Sp. z o.o. sp.k. Tychy 31,6
1635 Firma Reklamowa Emo Neon J. Żurawski, T. Morawiec, M. Krawczyk sp. j. Częstochowa 31,5
1636 ELMET Sp. z o.o. PHU Toruń 31,5
1637 Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 31,5
1638 Wrocławska Akademia Kulinarna Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 31,5
1639 B4B Sp. z o.o. S.K. Sopot 31,5
1640 Brandt Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Warszawa 31,5
1641 Hanomag Heat Treatment International Sp. z o.o. Jasin 31,5
1642 Deloitte Legal, Pasternak, Korba, Moskwa, Jarmul i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 31,5
1643 Prima Consulting S.A. Gdańsk 31,5
1644 Szydłowski Sp. z o.o. Gdańsk 31,5
1645 Senoplast Polska Sp. z o.o. Warszawa 31,5
1646 Innova Capital Sp. z o.o. S.K. Warszawa 31,4
1647 Park Techniki Adamiak sp.k. Złoty Stok 31,4
1648 Audytorium Biegli Rewidenci Grabowski, Pigoń Spółka Partnerska Gdańsk 31,4
1649 Polimergraf Sp. z o.o. Jatne 31,4
1650 Damech Kurleto sp. j. Ochojno 31,4
1651 IPER Sp. z o.o. Poznań 31,4
1652 JMTS Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 31,3
1653 EFL SERVICE S.A. Wrocław 31,3
1654 Hotele Olsztyn Sp. z o.o. Olsztyn 31,3
1655 Grandes Kochonos Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 31,3
1656 TK Global Invest Sp. z o.o. Krotoszyn 31,3
1657 PPUH EM S.J. Warszawa 31,2
1658 Uvex Safety Polska Sp. z o.o. Większyce 31,2
1659 Witkowski Sp. z o.o. Nieciecza 31,2
1660 Przedsiębiorstwo Produkcyjne ADAMUS Jerzy Adamus, Agata I Rafał Dobija S.J. Meszna 31,2
1661 Kancelaria Prawna Kurkiewicz, Siejak, Tritt Spółka Komandytowa Poznań 31,2
1662 Saturn Sp. z o.o. sp.k. Oleśnica 31,2
1663 Modzelewska i Paśnik S.K. Warszawa 31,2
1664 POCZTYLION – ARKA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 31,2
1665 CARSERVIS S.A. Warszawa 31,2
1666 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś S.J. Oława 31,1
1667 Kancelaria Prawna Convinium Sp. z o.o. Warszawa 31,1
1668 Syner Sp. z o.o. Warszawa 31,1
1669 Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Łódź 31,1
1670 VOIT CENTER Sp. z o.o. Wrocław 31,1
1671 Robert Jędrzejczyk i Wspólnicy S.K. Warszawa 31,1
1672 Goodmorning Sp. z o.o. Złotów 31,0
1673 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie Rzeszów 31,0
1674 Selent & Słupina sp. j. Wrocław 31,0
1675 ME Invest Sp. z o.o. Złotów 31,0
1676 Rak & Wspólnicy sp.k. Warszawa 31,0
1677 Connie Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 30,9
1678 Gumzamet Sp. z o.o. sp.k. Jędrzychowice 30,9
1679 Retz Sp. z o.o. Krzyżowa 30,9
1680 Glopol-Invest Sp. z o.o. Wrocław 30,9
1681 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Wąwozem Lublin 30,9
1682 Hartownia TS Zbąszynek Sp. z o.o. Zbąszynek 30,9
1683 Maxima Kustusz, Kyrcz S.J. Gdańsk 30,9
1684 Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa SIGERN Wojciech Fałowski S.K. Wielopole 30,9
1685 Polska Izba Handlu Zagranicznego Certyfikacja Sp. z o.o. Gdynia 30,9
1686 Virtual Magic Sp. z o.o. sp.k. Marki 30,9
1687 Ecovis Milczarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 30,8
1688 LOCATOR Sp. z o.o. Wrocław 30,8
1689 MOTŁAWA Sp. z o. o. T B S Gdańsk 30,8
1690 XS Sp. z o.o. Września 30,8
1691 Optimal Sp. z o.o. Poznań 30,8
1692 WPP Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 30,8
1693 Hagemann Jan Ziemianek i Robert Ziemianek, sp.j. Kowary 30,7
1694 Elko-Bis Systemy Odgromowe Sp. z o.o. Wrocław 30,7
1695 BBF Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 30,7
1696 Meramont Automatyka Sp. z o.o. Szczecin 30,7
1697 Kensus Sp. z o.o. SP.K. Gołdap 30,7
1698 Drutex Okna S.A. S.K. Bytów 30,7
1699 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krakbet Marek Termanowski, Krzysztof Termanowski sp.j. Kraków 30,7
1700 Apticom Sp. z o.o. Wrocław 30,7
1701 Property2b Sp. z o.o. Warszawa 30,7
1702 PND Futura S.J. Wrocław 30,7
1703 Capita Sp. z o.o. Chełm 30,7
1704 ZPR Agency Sp. z o.o. Warszawa 30,6
1705 Plexiflex Sp. z o.o. S.K. Sadowa 30,6
1706 ELFEKO INWESTYCJE Feil, Piwko S.J. Gdynia 30,6
1707 Zakład Usługowo – Produkcyjny Ergom Sp. z o.o. Szemud 30,6
1708 Kancelaria Prawna Filipek & Kamiński Spółka Komandytowa Lublin 30,6
1709 Zakłady Produkcyjno-Naprawcze Taboru Maszyn i Urządzeń TABOR M. Dybowski S.J. Trzebinia 30,6
1710 Grupa Stalmot S.A. Olsztyn 30,6
1711 Bituminium Sp. z o.o. Linia 30,5
1712 Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 30,5
1713 Nexum Sp. z o.o. Brokerzy Ubezpieczeniowi Sopot 30,5
1714 Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Warszawa 30,4
1715 Logit – Magazyn Sp. z o.o. Konin 30,4
1716 Nordic Services Sp. z o.o. Gdańsk 30,4
1717 Sch Swapan Chaudhuri sp.k. Warszawa 30,4
1718 Accout Sp. z o.o. S.K. Warszawa 30,4
1719 DBR Sp. z o.o. S.K. Warszawa 30,4
1720 Zakład Rachunkowości AWE Sp. z o.o. Ruda Śląska 30,4
1721 VT Real Estate Sp. z o.o. Łęgowo 30,3
1722 Nowy Świat 64 Sp. z o.o. Warszawa 30,3
1723 Agencja Ochrony Osób i Mienia Optoscan Mirosław Bąk Adam Czaplicki sp.j. Kłodzko 30,3
1724 Allco Sp. z o.o. Warszawa 30,3
1725 Osiedle Zielone Kazimierz Kotłowski sp. j. Gdynia 30,3
1726 3MAK Sp. z o.o. Janikowo 30,3
1727 Wola – Centrum Magazynowe Sp. z o.o. S.K. Poznań 30,3
1728 Pec Działkowa Sp. z o.o. Warszawa 30,3
1729 Garda Investment Sp. z o.o. S.K. Gdynia 30,3
1730 Mała Spółdzielnia Mieszkaniowa Eliza We Wrocławiu Wrocław 30,3
1731 Phoenix Poland Sp. z o.o. S.K. Szczecin 30,3
1732 Lemar Inwest Sp. z o.o. Czersk 30,3
1733 Komunikacja Plus Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 30,2
1734 ERBET B Sp. z o.o. Nowy Sącz 30,2
1735 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Dombud Sp. z o.o. Będzin 30,2
1736 Kuros Tax Advisors Accountants Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 30,2
1737 ALFA BROKERS Sp. z o.o. Toruń 30,2
1738 Ktto Sp. z o.o. Warszawa 30,2
1739 Mont-Inox Sp. z o.o. S.K. Warszawa 30,2
1740 Zakład Mechaniki Jege S.J. Przyszowice 30,2
1741 Hospital System Sp. z o.o. Poznań 30,1
1742 MK Financial Partners Sp. z o.o. Warszawa 30,1
1743 Spec-Poż Mańkowscy S.J. Białystok 30,1
1744 Galeria Libero – Projekt Echo-120 Sp. z o.o. sp.k. Kielce 30,1
1745 Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza S.K. Warszawa 30,1
1746 Magnusson, Tokaj i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 30,1
1747 Blackstones Sp. z o.o. CS S.K. Warszawa 30,1
1748 Piast Investment Sp. z o.o. Wrocław 30,0
1749 EUROGLAS Polska Sp. z o.o. Osiedle Niewiadów 30,0
1750 Jako 1 Sp. z o.o. Wrocław 30,0
1751 Insom S.A. Katowice 30,0
1752 Dartom Sp. z o.o. Warszawa 30,0
1753 P.P.H. PORT Sp. z o.o. Warszawa 30,0
1754 Episo 3 Dąbrówka Sp. z o.o. Warszawa 30,0
1755 Care Sp. z o.o. Warszawa 30,0
1756 Sol Broker Sp. z o.o. Warszawa 29,9
1757 Verbis ETA Sp. z o.o. Warszawa 29,9
1758 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 29,9
1759 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Metrol sp.j. W. Klimczuk Kamieniec Ząbkowicki 29,9
1760 Apartamenty Piekarnicza Sp. z o.o. Gdańsk 29,8
1761 Audit Partner Sp. z o.o. Gdańsk 29,8
1762 Universal-Expert Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 29,8
1763 Awdom Artur Chmiel Wiesław Chmiel S.J. Poznań 29,8
1764 Bud-Rental Investment Sp. z o.o. Paczkowo 29,7
1765 Kotło-Rem Cetera, Maluch, Szczerba S.J. Sędziszów 29,7
1766 Grupa Drogopol Sp. z o.o. Katowice 29,7
1767 Meritum 24 Sp. z o.o. S.K. Ziempniów 29,7
1768 STAHL-MONT Sp. z o.o. sp.k. Słońsk 29,7
1769 Ekoglob Polska Sp. z o.o. Konin 29,7
1770 Custos Security Sp. z o.o. Wrocław 29,7
1771 RGB Elektronika Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 29,7
1772 Biuro Gk Group Sp. z o.o. sp.k. Pszczyna 29,7
1773 Development And Business Consulting Gniazdowski i Partnerzy Spółka Komandytowa Łódź 29,6
1774 Kancelaria Brokerska Modus Sp. z o.o. Warszawa 29,6
1775 Imperial RE Sp. z o.o. Gdańsk 29,6
1776 Hosso Gryfice Partner H1 Sp. z o.o. Szczecin 29,6
1777 Fabryka Naczyń Kamionkowych MANUFAKTURA S.J. Smoleński & Zwierz Bolesławiec 29,6
1778 Partner TBS Sp. z o.o. Słupca 29,5
1779 Net Trade Sp. z o.o. Biskupice 29,5
1780 Centrum Rekreacji I Sportu Kolorowa Sp. z o.o. Karpacz 29,5
1781 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Everest Sp. z o.o. Bydgoszcz 29,5
1782 Aspekt Investment Sp. z o.o. Warszawa 29,5
1783 ROLGAT Sp. z o.o. Piaseczno 29,5
1784 Trimet Sp. z o.o. Gdynia 29,5
1785 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Singiel Sp. z o.o. Koszalin 29,4
1786 Galeria Osielsko Sp. z o.o. S.K. Niemcz 29,4
1787 Rina Poland Sp. z o.o. Gdańsk 29,4
1788 Nordenlind Sp. z o.o. Katowice 29,4
1789 A3 Producent Flag M. Szymura, M. Szymura S.J. Gliwice 29,4
1790 Wytwórnia Naturalnych Wód Mineralnych USTRONIANKA Michał Bożek Ustroń 29,4
1791 Jedenasta Sowiniec Group Sp. z o.o. S.K.A. Sowiniec 29,4
1792 Grasp Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 29,4
1793 MBS Plus Sp. z o.o. Sady 29,4
1794 GALIA S.A. Dąbrowa Górnicza 29,3
1795 AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 29,3
1796 Kancelaria Radców Prawnych Trowski i Wspólnicy sp.k. Gdańsk 29,3
1797 E & M Sp. z o.o. Łódź 29,3
1798 Massinternet Grzegorz Stępień S.K. Kielce 29,3
1799 Zakład Technologii Wysokoenergetycznych Explomet Gałka, Szulc Sp.J. Opole 29,2
1800 VC Sp. z o.o. S.K. Wełnica 29,2
1801 SPV Aida Investment Sp. z o.o. Warszawa 29,2
1802 Agata 5 Sp. z o.o. Katowice 29,2
1803 Kancelaria Medius S.A. Kraków 29,2
1804 Plakat XL Sp. z o.o. sp.k. Katowice 29,2
1805 Talgo Sp. z o.o. Tal & Co sp.k. Warszawa 29,2
1806 Refleks Sp. z o.o. Białystok 29,2
1807 AR Inwestycje Sp. z o.o. Źródła 29,2
1808 Inwest PL Sp. z o.o. Olsztyn 29,2
1809 Instytut Materiałów Budowlanych I Technologii Betonu Sp. z o.o. Warszawa 29,2
1810 Kollamat Sp. z o.o. Wrocław 29,2
1811 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Invest Wawel Sp. z o.o. Kraków 29,2
1812 Zakład Produkcyjno-Handlowy Frezwid Marta Ostrogórska sp.j. Skawina 29,2
1813 Hlb M2 Sp. z o.o. Tax & Audit sp.k. Warszawa 29,2
1814 Kopanina Administracja Sp. z o.o. sp.k. Poznań 29,2
1815 SMZ Polska Sp. z o.o. Poznań 29,2
1816 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Oska Zbigniew Oskwarek, Kazimierz Kasprowicz, Jarosław Kasprowicz sp. j. Białe Błota 29,2
1817 Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 29,1
1818 Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy S.J. Kraków 29,1
1819 ARPOL Sp. z o.o. Piła 29,1
1820 Agencja Handlowa Sp. z o.o. Czerwonak 29,1
1821 Accord Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 29,1
1822 Łaszczuk i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 29,1
1823 Broker Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Obory 29,1
1824 TKP-Lift Sp. z o.o. Warszawa 29,1
1825 Centrum Handlowe Stara Kablownia Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 29,1
1826 Vico Sp. z o.o. Przeds. Gastronomiczno – Hotelarskie Kraków 29,0
1827 Mobi Sp. z o.o. S.K. Kraków 29,0
1828 R & U Apartments LTD. Sp. z o.o. Gdańsk 29,0
1829 Gorczyca & Kozłowska Sp. z o.o. S.K. Szczecin 29,0
1830 Kulikowska & Kulikowski S.K. Warszawa 29,0
1831 ELKOP S.A. Płock 29,0
1832 P.P. Somet S.J. Sułów 29,0
1833 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach Katowice 29,0
1834 Barag Sp. z o.o. Gdynia 28,9
1835 HSL Sp. z o.o. Poznań 28,9
1836 POLISH REAL ESTATE HOLDINGS Sp. z o.o. Warszawa 28,9
1837 K.R. Group Sp. z o.o. Tax sp.k. Warszawa 28,9
1838 Abmbud Sp. z o.o. Lublin 28,9
1839 Opoltrans Sp. z o.o. Opole 28,9
1840 KAPPAA Sp. z o.o. Warszawa 28,8
1841 Multi Truck Center Sp. z o.o. Brzeg Dolny 28,8
1842 MBR Finance S.A. Wrocław 28,8
1843 Oxlex Sp. z o.o. Warszawa 28,8
1844 Sonoma Polska Sp. z o.o. Warszawa 28,8
1845 AT System Sp. z o.o. S.K. Jerzmanowa 28,7
1846 Procan Logistyka Sp. z o.o. S.K. Sady 28,7
1847 NEROPO Sp. z o.o. Studzieniec 28,7
1848 Kopalnia Żwiru I Piasku – Emanuel Kowalczyk, Daniel Kowalczyk S.J. Wojdal 28,7
1849 Planco Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Blizne Łaszczyńskiego 28,7
1850 Maron Sp. z o.o. Szczecin 28,7
1851 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Capital Sp. z o.o. Gdańsk 28,7
1852 Jośko, Prokopowicz i Wspólnicy Sp. z o.o. Tarnów Opolski 28,7
1853 CEZAL SPÓŁKA AKCYJNA OLSZTYN Olsztyn 28,7
1854 Jot-Ce. Concept Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 28,7
1855 Propos Sp. z o.o. Lublin 28,6
1856 Marine Harvest Services Sp. z o.o. Gdańsk 28,6
1857 Agropak sp. j. Brzezińki i Wspólnicy Jaworzno 28,6
1858 Park Przemysłowy Luvena Sp. z o.o. Luboń 28,5
1859 Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A.Łebek i Wspólnicy Sp. Komandytowa Wrocław 28,5
1860 Jaeger Akustik Sp. z o.o. Poznań 28,5
1861 Pokatos Sp. z o.o. Warszawa 28,5
1862 Muskat & Wicher Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 28,5
1863 KABAT TYRE Sp. z o.o. S.J. Budzyń 28,4
1864 Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. Oława 28,4
1865 Wera Sp. z o.o. Wrocław 28,4
1866 Exposite Polska Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 28,4
1867 Roxy Realestate Sp. z o.o. Warszawa 28,4
1868 Vicar Management Sp. z o.o. Warszawa 28,4
1869 Consilium Sp. z o.o. Wrocław 28,4
1870 Animagic Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 28,4
1871 Centrum Sp. z o.o. Wrocław 28,4
1872 FERTICO Sp. z o.o. Goliany 28,3
1873 Pocztowa Agencja Usług Finansowych S.A. Warszawa 28,3
1874 TB Nieruchomości Sp. z o.o. Wolica 28,3
1875 Prodigious Sp. z o.o. Warszawa 28,3
1876 Sabic Poland Sp. z o.o. Warszawa 28,3
1877 SKY Tower S.A. Wrocław 28,2
1878 BSJP System Sp. z o.o. Warszawa 28,2
1879 Bukowski I Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Kraków 28,2
1880 Quatrol Sp. z o.o. Poznań 28,2
1881 BJ HOT COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Wrocław 28,2
1882 Doradcy Podatkowi Poncyljusz, Radź i Wspólnicy S.K. Szczecin 28,2
1883 Kronospan BS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 28,1
1884 CTL MACZKI BÓR S.A. Sosnowiec 28,1
1885 Centrum Mody Warszawa Sp. z o.o. Kajetany 28,1
1886 Rybacka 9 Sp. z o.o. S.K. Wrocław 28,1
1887 Nep Investment Sp. z o.o. S.K. Warszawa 28,1
1888 BMB Kancelaria Radców Prawnych E.Górecka, D.Banaś Spółka Komandytowa Wrocław 28,1
1889 Hemag H.Guziak Sp.J. Kraków 28,1
1890 WELDING STAR Wojciech Staroń Dębica 28,1
1891 CARBONEX Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 28,1
1892 Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Katowice 28,1
1893 Sprecher Automation Polska Sp. z o.o. Świdnica 28,1
1894 Sigma Group DK Sp. z o.o. S.K. Katowice 28,1
1895 Bankowe Biuro Nieruchomości Sp. z o.o. Poznań 28,0
1896 Kruszywa Pietrzak S.J. Krzywda 28,0
1897 SACA Sp. z o.o. Wrocław 28,0
1898 Bacardino Sp. z o.o. Poznań 28,0
1899 Royal Group Services Sp. z o.o. Gdańsk 28,0
1900 K4A.PL Sp. z o.o. Poznań 28,0
1901 Partner Sp. z o.o. Białystok 28,0
1902 Anudal Polska Sp. z o.o. Warszawa 28,0
1903 Halina Miszczuk i S-Ka Biuro Prawne JURYSTA S.K. Żary 28,0
1904 Pomaris Sp. z o.o. Warszawa 28,0
1905 WIEŻA Sp. z o.o. Świdnica 28,0
1906 Poliner Sp. z o.o. Różyniec 28,0
1907 ELPRO DEVELOPMENT S.A. Warszawa 27,9
1908 Wspólnota PMM Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 27,9
1909 Krakowska 111 Sp. z o.o. Warszawa 27,9
1910 Wojas Marketing Sp. z o.o. Nowy Targ 27,9
1911 Futuro Sp. z o.o. Smolec 27,9
1912 Hta Consulting Sp. z o.o. S.K. Kraków 27,9
1913 Megadex Expo Sp. z o.o. Gdynia 27,9
1914 EC-Service Igliński S.J. Mszano 27,9
1915 Pami Arkadiusz Denkiewicz, Paweł Łukaszewski S.J. Poznań 27,9
1916 Fundacja Przy Centralnym Szpitalu Klinicznym Mswia w Warszawie Warszawa 27,9
1917 Best Insurance Sp. z o.o. Luboń 27,9
1918 Alglob Jagiełka Sp.J. Dąbrowa 27,8
1919 Vossloh Skamo Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 27,8
1920 Abrava Sp. z o.o. Pgi 4 Spółka Komandytowo Akcyjna Świecie 27,8
1921 Biuro Projektowo-Wykonawcze PW 2 Sp. z o.o. Tychy 27,8
1922 Hosso Kołobrzeg H1 Sp. z o.o. Szczecin 27,8
1923 BKM Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 27,8
1924 Newia Broker Sp. z o.o. Toruń 27,8
1925 VK Automatenservice Sp. z o.o. Zwierzyn 27,7
1926 Prettl Elektrotechnika Polska Sp. z o.o. Poznań 27,7
1927 Grupa Cbp Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 27,7
1928 Live Sp. z o.o. Gdańsk 27,7
1929 United Process Controls Sp. z o.o. Sosnowiec 27,7
1930 GSM-MOTION Sp. z o.o. S.K. Krzywiń 27,7
1931 SOS Music Remigiusz Trawiński I Wojciech Zaguła sp.j. Toruń 27,7
1932 Refra – Stal Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 27,7
1933 Grupa Kampinos Sp. z o.o. Izabelin 27,6
1934 Fundusz Wschodni Sp. z o.o. Białystok 27,6
1935 Plastan Kacprzyk sp.j. Stanisławów 27,6
1936 Perfecta Sp. z o.o. S.K. Łany 27,6
1937 Nomos Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Straszyn 27,6
1938 Clip Ubezpieczenia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jasin 27,6
1939 Definition Design Sp. z o.o. Warszawa 27,6
1940 Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe NAWIREM Henryk Kinder, Józef Ormańczyk Sp.J. Gdańsk 27,6
1941 Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Bronisze 27,5
1942 Womak Gamma Sp. z o.o. Wrocław 27,5
1943 Work Diwa Personalservice Polska Sp. z o.o. Prószków 27,5
1944 Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k. Wrocław 27,5
1945 Pepsico Consulting Polska Sp. z o.o. Warszawa 27,5
1946 Covebo Jobs Sp. z o.o. Opole 27,5
1947 Marszał Sp. z o.o. S.K. Wydartowo 27,5
1948 Dnb Investment Polska Sp. z o.o. Warszawa 27,4
1949 Kancelaria Radców Prawnych Aleksandra Gibuła i Wspólnicy sp.k. Słupsk 27,4
1950 FIM Polska Sp. z o.o. Komorniki 27,4
1951 Interdom Sp. z o.o. Zgorzelec 27,4
1952 Galanteria Modelarska I Odlewnicza Noram Sp. z o.o. S.K. Tarnowskie Góry 27,4
1953 Scania Finance Polska Sp. z o.o. Stara Wieś 27,4
1954 Sportech Invest Sp. z o.o. Luboń 27,4
1955 Spółdzielnia Mieszkaniowa Aida w Wałbrzychu Wałbrzych 27,4
1956 Ref-Con Service A.Ostrowski & Wspólnicy sp.j. Gdynia 27,4
1957 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Nowy Dom Sp. z o.o. Lublin 27,4
1958 RDJ KLIMA S.J. W.DYBICZ, R.JÓZEFOWICZ, M.RAPICKI Włocławek 27,4
1959 Nieruchomości Henryk Gawin i Wspólnicy S.J. Gdańsk 27,4
1960 Plastimat International Sp. z o.o. Witnica 27,4
1961 Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 27,4
1962 Komandor Sp. z o.o. PPUH Wrocław 27,3
1963 Bota Technik Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 27,3
1964 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SEMAKO Sp. z o.o. Łany Wielkie 27,3
1965 Losko Nieruchomości Sp. z o.o. Olsztyn 27,3
1966 MLK Live Media Sp. z o.o. Warszawa 27,3
1967 AST Assembly Support Team Sp. z o.o. Lubin 27,3
1968 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Zrywtrans Sp. z o.o. Mirosławiec 27,2
1969 Lanxess Central Eastern Europe S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 27,2
1970 Hosso Global H1 Sp. z o.o. Szczecin 27,2
1971 Rozłogi Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Warszawa 27,2
1972 CH Gołąbkowice Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Nowy Sącz 27,2
1973 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wamet Hieronim Firlej, Władysław Masztalerz, Marian Nowak sp.j. Dąbcze 27,2
1974 Zremb E. Dudek i Wspólnicy sp.k. Kraków 27,2
1975 Filtrowent Sp. z o.o. S.K. Boruja Nowa 27,2
1976 Lechpol Logistics Marcin Leszek Spółka Komandytowa Miętne 27,2
1977 Polskie Koleje Państwowe S.A. Warszawa 27,1
1978 Kernel Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 27,1
1979 H&S Construction Sp. z o.o. Sopot 27,1
1980 Dried Flowers Export Import Produkcja Sp. z o.o. Tarnów Bycki 27,1
1981 WN – MA Sp. z o.o. Reda 27,1
1982 Realtraining Sp. z o.o. Zielona Góra 27,1
1983 Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K. Gdynia 27,1
1984 Globo Office Center Sp. z o.o. S.K. Poznań 27,0
1985 AP Geotechnika Sp. z o.o. S.K. Studzienice 27,0
1986 Antares Corporate Finance Sp. z o.o. Warszawa 27,0
1987 Kklw Kurzyński, Łyszyk i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 27,0
1988 Neko Plexi Design S.J. Wesoła 27,0
1989 PPHU Piaseczno Sp. z o.o. Piaseczno 27,0
1990 BS Partner Sp. z o.o. Brodnica 27,0
1991 Herbewo International S.A. Kraków 27,0
1992 Twoje Lokum Sp. z o.o. Poznań 27,0
1993 FTI Profit S.A. Warszawa 27,0
1994 Ross 2 Sp. z o.o. Warszawa 27,0
1995 Gagamodels Sp. z o.o. S.K. Poznań 27,0
1996 Techspring Sp. z o.o. Bielawa 27,0
1997 Dubois, Kosińska-Kozak i Wspólnicy Kancelaria Adwokacko-Radcowska sp.j. Warszawa 27,0
1998 DTA Investment Sp. z o.o. S.K. Smolec 27,0
1999 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szaserów Warszawa 26,9
2000 Yacht Expo Sp. z o.o. Warszawa 26,9
2001 R2 Investment Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 26,9
2002 Inwestor HM Sp. z o.o. Warszawa 26,9
2003 Benz Brod – Sp. z o.o. Brody 26,9
2004 Viapolonia.Com Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 26,9
2005 Heymservice Sp. z o.o. Bydgoszcz 26,9
2006 Proxima Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 26,8
2007 Rafago Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 26,8
2008 DEDEN INVEST Sp. z o.o. Lipno 26,8
2009 Zakład Detali Medycznych Demed Sp. z o.o. Mikołów 26,8
2010 Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. Opole 26,8
2011 Battara Bartoszek Kuliński BBK Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Spółka Partnerska Warszawa 26,7
2012 Komex S.J. Kraków 26,7
2013 Remstat Piotr Pochwatka, Andrzej Szcześniak sp.j. Chwaszczyno 26,7
2014 Foton Sp. z o.o. S.K. Opole 26,7
2015 Finance 24 Management Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26,7
2016 Algorytm Sp. z o.o. Wola Podłężna 26,7
2017 PHU DOMAR Sp. z o.o. Rzeszów 26,7
2018 POL – ORSA Sp. z o.o. Żary 26,7
2019 Pomorze Invest Sp. z o.o. Świecie 26,6
2020 Sevibus Sp. z o.o. Wrocław 26,6
2021 Global 2016 Sp. z o.o. Wrocław 26,6
2022 ZTP Nieruchomości Sp. z o.o. Górzec 26,6
2023 Eurographic Group Sp. z o.o. Szczecin 26,6
2024 Open Partner Matusiak i Wspólnicy sp. j. Włocławek 26,6
2025 Easytaxes Sp. z o.o. Warszawa 26,6
2026 Nad Rudawą Sp. z o.o. Kraków 26,6
2027 Stigmato INC. Sp. z o.o. Warszawa 26,6
2028 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Capital Partners S.A. Warszawa 26,6
2029 Polskie Kasyna Sp. z o.o. Wrocław 26,6
2030 Perfekt Instal Sp. z o.o. Sp.K. Szczecin 26,6
2031 Coronel Sp. z o.o. Gniechowice 26,6
2032 Figaro Fabric Fhm Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 26,5
2033 Instytut Oze Sp. z o.o. Kielce 26,5
2034 Trigon Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 26,5
2035 GPP Business Park S.A. Katowice 26,5
2036 Maxus Sp. z o.o. sp.k. Kraków 26,5
2037 Marbopur Sp. z o.o. Międzychód 26,5
2038 PANTAREI S.A. Powszechne Zakłady Magazynowe i Transportwe Gdynia 26,5
2039 Wydawnictwo Nauka i Innowacje Sp. z o.o. Poznań 26,5
2040 Energomontaż Poznań Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 26,5
2041 PPM Fab S.J. Bolesławiec 26,5
2042 Asta Engineering Sp. z o.o. Toruń 26,5
2043 MARGER Sp. z o.o. Michałów-Grabina 26,5
2044 Grem Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Majdan 26,5
2045 Agro Inwestycje Sp. z o.o. Nowe Piekuty 26,4
2046 Tedspaw – Sp. z o.o. Bilcza 26,4
2047 Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy S.K. Wrocław 26,4
2048 Nuvalu Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 26,4
2049 Wrocław Solar Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 26,4
2050 Bemo Motors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 26,4
2051 BLECH-STAL Blecharscy S.J. Koszyce Wielkie 26,4
2052 Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Białystok 26,4
2053 Marketing Services Group Sp. z o.o. Poznań 26,3
2054 BCC IP Sp. z o.o. Złotniki 26,3
2055 P&B Partners Europe Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26,3
2056 Metron Sp. z o.o. Opole 26,3
2057 Discovery Polska Sp. z o.o. Warszawa 26,3
2058 Kancelaria Radców Prawnych Euco Joanna Smereczańska-Smulczyk i Wspólnicy S.K.A. Legnica 26,3
2059 KSH Invest Sp. z o.o. Śrem 26,3
2060 Monergy Area Sp. z o.o. S.K. Nowy Tomyśl 26,3
2061 Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon Sp. z o.o. S.K. Zawodzie 26,3
2062 Nova Inwestycje Sp. z o.o. Toruń 26,3
2063 Białogardzki Park Inwestycyjny Invest – Park Sp. z o.o. Białogard 26,2
2064 Cedar-Pol Sp. z o.o. Częstochowa 26,2
2065 Lexbridge Groński Adwokaci i Radcowie Prawni S.K. Wrocław 26,2
2066 Filmweb Sp. z o.o. Warszawa 26,2
2067 Causa Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 26,2
2068 System Sp. z o.o. Pszczyna 26,2
2069 Neidhart Nieruchomości i Zarząd sp. z o.o. Świebodzin 26,2
2070 R2M Sp. z o.o. Gdańsk 26,2
2071 Navigator Debt Advisory Sp. z o.o. Warszawa 26,2
2072 Bydgoska Fabryka Urządzeń Chłodniczych Sp. z o.o. Bydgoszcz 26,2
2073 ABC S.A. Ciechanów 26,2
2074 Haas Sp. z o.o. Gdańsk 26,1
2075 ARGENTA Sp. z o.o. Poznań 26,1
2076 Przedsiębiorstwo Konserwacji Zabytków Mateusz Spółka Komandytowa Warszawa 26,1
2077 Koperski I Wspólnicy S.J. Mszczonów 26,1
2078 Kancelaria Radców Prawnych Zygmunt Jerzmanowski I Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 26,1
2079 Bibus Land Polska Sp. z o.o. Dąbrowa 26,1
2080 Nafa Polska sp. z o.o. Łozienica 26,1
2081 Kredyt Inkaso S.A. Warszawa 26,1
2082 Działki Na Śląsku Sp. z o.o. Katowice 26,1
2083 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Miłosławiu Miłosław 26,1
2084 EMERGOPHARM Sp. z o.o. S.K. Konstancin-Jeziorna 26,1
2085 Budland Sp. z o.o. Kraków 26,1
2086 LWW Sp. z o.o. Bielsko-Biała 26,1
2087 Supra Brokers S.A. Wrocław 26,1
2088 Janpol Sp. z o.o. Gdańsk 26,0
2089 Topq Bucior Bukowski S.J. Gdańsk 26,0
2090 Duda Ads Polska Sp. z o.o. Warszawa 26,0
2091 Meteogroup Polska Sp. z o.o. Warszawa 26,0
2092 Ubezpieczenia Plus Sp. z o.o. Gdańsk 26,0
2093 Studio Wydawniczo – Graficzne Dualart Sp. z o.o. Gdańsk 26,0
2094 Inwestor Sp. z o.o. Biuro Strategiczno – Kapitałowe Szczecin 26,0
2095 Urbanum Sp. z o.o. sp.k. Poznań 26,0
2096 Martech Hennig S.J. Żarów 25,9
2097 Azot Biznes Park Sp. z o.o. Jaworzno 25,9
2098 Auraeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Warszawa 25,9
2099 Spółdzielnia Rzemieślnicza Usługowo – Wytwórcza W Opolu Opole 25,9
2100 Zetz Sp. z o.o. Opole 25,9
2101 Kancelaria Prawna Zamlewski i Wspólnicy S.K. Poznań 25,9
2102 Eurowkręt K.M.Piasta i Wspólnicy Sp. J. Radom 25,9
2103 Fsp Service Sp. z o.o. Warszawa 25,9
2104 Partners Studio Potrzebowski Żółtak sp.j. Kielce 25,9
2105 Rowit Sp. z o.o. Warszawa 25,9
2106 Maco Polska Sp. z o.o. Gliwice 25,9
2107 Hm Grupa Sp. z o.o. Jabłonna 25,9
2108 Korporacja Gospodarcza EFEKT S.A. Kraków 25,9
2109 Firma Zegar Wojciech Dzikowski i Alicja Zyder sp.j. Tarnów 25,9
2110 P P H U Merkury Adam i Artur Żurakowscy sp.j. Prudnik 25,8
2111 Lumotubo Sp. z o.o. Lublin 25,8
2112 Kochański Zięba i Partnerzy Rachunkowość i Finanse Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 25,8
2113 Mikrokasa S.A. Gdynia 25,8
2114 Data Invest Sp. z o.o. S.K.A. Toruń 25,8
2115 Rental Space Sp. z o.o. Wejherowo 25,8
2116 ZIELEŃ MIEJSKA Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Pruszków 25,8
2117 Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 25,8
2118 Z 27 Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 25,8
2119 Nieruchomości Lalak Properties Sp. z o.o. S.K.A. Lublin 25,8
2120 Astra Bis Sp. z o.o. Wrocław 25,8
2121 Kancelaria Radców Prawnych A.Pieścik, W.Pietrzykowski, W.Wolniewicz sp.k. Poznań 25,8
2122 PW MASTERCHEM Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski S.J. Zielona Góra 25,7
2123 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Sadlinkach Sadlinki 25,7
2124 MGM Sp. z o.o. Rybaki 25,7
2125 Magnet Finance Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 25,7
2126 F.A.F. Sp. z o.o. Mielno 25,7
2127 MS Sp. z o.o. Sp.K. Zielona Góra 25,7
2128 ET Inwestycje Sp. z o.o. Węgrów 25,7
2129 Don-Plast Beata I Tadeusz Michorczyk sp.j. Kraków 25,7
2130 Trei Real Estate Poland Sp. z o.o. Warszawa 25,7
2131 MATEUSZ Sp. z o.o. Ostrołęka 25,7
2132 Agencja Ochrony Osób I Mienia Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Meduza Włodzimierz Kaczorowski S.J. Poznań 25,6
2133 PRO Sp. z o.o. Wrocław 25,6
2134 Aramus S.A. Kraków 25,6
2135 Westa Nieruchomości Sp. z o.o. Kraków 25,6
2136 Brabantia Poland Sp. z o.o. Warszawa 25,6
2137 Toxlab Sp. z o.o. Katowice 25,6
2138 Asfor Poznański Sp.J. Chełmek 25,6
2139 Avalia Sp. z o.o. Sopot 25,5
2140 Prawol Alicja Wolska, Jerzy Wolski sp.j. Warszawa 25,5
2141 Corktree FPROP Sp. z o.o. Warszawa 25,5
2142 Plexus Sp. z o.o. Nowy Targ 25,5
2143 Logistic Solutions Sp. z o.o. Lublin 25,5
2144 Biuro Księgowo Podatkowe Sp. z o.o. Warszawa 25,5
2145 PRA Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 25,5
2146 Biuro Obsługi Biznesu Sp. z o.o. Warszawa 25,4
2147 Begimo Media Sp. z o.o. Warszawa 25,4
2148 ATM Sp. z o.o. Poznań 25,4
2149 3K Domy Socjalne i Pensjonaty Seniora Sp. z o.o. Wrocław 25,4
2150 Polonia FS Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 25,4
2151 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Karłowice Wielkie 25,4
2152 Gortex Adam Górski sp.j. Nowy Sącz 25,3
2153 Sigma Service Sp. z o.o. S.K. Lubin 25,3
2154 Pogoda Gładki Grzesiek sp.k. Kraków 25,3
2155 Street Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Konstancin-Jeziorna 25,3
2156 Restauracja Stary Dom Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 25,3
2157 Europejskie Biuro Ochrony Finansów Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 25,3
2158 Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Sobótka 25,2
2159 Invest Plan Nr 10 Sp. z o.o. S.K.A. Piaseczno 25,2
2160 Hubix Sp. z o.o. Huta Żabiowolska 25,2
2161 Notedeco Sp. z o.o. sp.k. Poznań 25,2
2162 Pasaż Targowa Sp. z o.o. S.K. Warszawa 25,2
2163 Pro Metis Sp. z o.o. sp.k. Prudnik 25,2
2164 Markowicz Broker Sp. z o.o. Gałowo 25,2
2165 Auto Silesia Sp. z o.o. Katowice 25,2
2166 Wodrol Inwestycje Sp. z o.o. Lublin 25,2
2167 AGPOL S.A. Warszawa 25,2
2168 DSK Sp. z o.o. PPU Gdańsk 25,2
2169 Auto Park Sp. z o.o. Białystok 25,2
2170 Liberex Sp. z o.o. Katowice 25,2
2171 GVM Properties Sp. z o.o. Warszawa 25,2
2172 Amica Handel i Marketing Sp. z o.o. Poznań 25,2
2173 Wind Power Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 25,1
2174 Promanus Group Sp. z o.o. Mysłowice 25,1
2175 Barca Sp. z o.o. Gdańsk 25,1
2176 Nowe Centrum Sp. z o.o. Poznań 25,1
2177 KOPALNIA SUROWCÓW SKALNYCH WISŁA S.A. Wisła 25,1
2178 Incapital Sp. z o.o. Gdynia 25,1
2179 Personage Sp. z o.o. S.K. Warszawa 25,1
2180 Inwen Paweł Ćwierzyński, Marek Kowalski, Marian Słowik – Spółka Jawna Piastów 25,1
2181 WTL Investment Sp. z o.o. S.K. Wrocław 25,1
2182 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Łomazach Łomazy 25,0
2183 Radna Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 25,0
2184 Walcownia Rur Andrzej Sp. z o.o. Zawadzkie 25,0
2185 Centrum Finansowe Sp. z o.o. Trzebnica 25,0
2186 Sped-Trans Jan Błoński I Paweł Błoński S.J. Kielce 25,0
2187 Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska S.K. Wrocław 25,0
2188 Fundacja Digital Knowledge Observatory Warszawa 25,0
2189 Awena Sp. z o.o., sp.k. Warszawa 25,0
2190 Workforce Sp. z o.o. Sp.K. Szczecin 25,0
2191 Fleet Insurance Services Sp. z o.o. Warszawa 24,9
2192 Massada Logistics Eu Sp. z o.o. Warszawa 24,9
2193 Safe Fleet Management Sp. z o.o. Wrocław 24,9
2194 Inwest Pro Sp. z o.o. Warszawa 24,9
2195 Tim Call Center Spółka Komandytowa Warszawa 24,9
2196 A & G Trans Sp. z o.o. S.K. Poznań 24,9
2197 Apart Studio Sp. z o.o. Płock 24,9
2198 Broker Mieszkalnictwa I Klienta Korporacyjnego BMIKK Sp. z o.o. Katowice 24,9
2199 Biuro Rachunkowe Apk Sp. z o.o. Wrocław 24,8
2200 PPH LIMAK Wojciech Mrocheń Częstochowa 24,8
2201 APLAB Aparatura Pomiary Laboratoria Sp. z o.o. Warszawa 24,8
2202 AMHIL EUROPA Sp. z o.o. Krokowa 24,8
2203 Oleś System Sp.J. Dąbrowa Górnicza 24,8
2204 3Ma Sp. z o.o. Janikowo 24,8
2205 KPMG Audyt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 24,8
2206 Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. Warszawa 24,7
2207 JM PARK Sp. z o.o. Kłodzko 24,7
2208 Produkcja – Handel – Usługi Markus Texi Marek Drozdowski, Wacław Pieczonka, Sławomir Wzorek sp.j. Rzeszów 24,7
2209 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Partner Golek S.J. Smugi 24,7
2210 Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych Lipiński S.J. Szklarska Poręba 24,7
2211 Sapere Aude Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Szczecin 24,6
2212 Alfa FC Sp. z o.o. Śrem 24,6
2213 BBS Projekt Sp. z o.o. I S.K. Kalisz 24,6
2214 Burzak Okoń I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa Gdynia 24,6
2215 Kopalnia Soli WIELICZKA S.A. Wieliczka 24,6
2216 Inwestycje Katowice Sp. z o.o. S.K.A. Katowice 24,6
2217 ALTUS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 24,6
2218 Tech Company Sp. z o.o. Starachowice 24,6
2219 Biuro Rachunkowo-Prawne Sp. z o.o. Lublin 24,5
2220 C.U.H.F sp. z o.o. Konin 24,5
2221 Industrial Center 19 Sp. z o.o. Warszawa 24,5
2222 E=R=G Polska Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 24,5
2223 DS Lex K. Zięba sp.k. Gdańsk 24,5
2224 Grupa RB Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 24,5
2225 BPI – Foam – Polska Sp. z o.o. Lipiany 24,5
2226 Simtec Sp. z o.o. Katowice 24,5
2227 Persona Sp. z o.o. Czarnków 24,5
2228 Van Den Blocke.Pl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bąkowo 24,5
2229 Koedu Sp. z o.o. Łódź 24,4
2230 PLASTMOT, JERZY GÓRKIEWICZ, S.J. Zator 24,4
2231 Gryfitlab Sp. z o.o. Łozienica 24,4
2232 Biuro Rachunkowe Perfekt Sp. z o.o. Warszawa 24,4
2233 Biuro Rachunkowe Ires Sp. z o.o. Gdańsk 24,4
2234 MS Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Koleczkowo 24,4
2235 Doradztwo Podatkowe WTS & SAJA Sp. z o.o. Poznań 24,4
2236 Pluss Invest Sp. z o.o. Wrocław 24,4
2237 Kancelaria Radcy Prawnego Rybszleger sp.k. Gdynia 24,3
2238 Canvas Sp. z o.o. SP.K. Warszawa 24,3
2239 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Skrawmet W.Olejniczak, S.Solka I J.Stachurski Sp.J. Sierpc 24,3
2240 Airnet Service Sp. z o.o. Warszawa 24,3
2241 L&E Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 24,3
2242 Sawitar Sp. z o.o. Wrocław 24,3
2243 Adam Chabior Spółka Komandytowa Warszawa 24,3
2244 Tygro Tymoteusz Warmiński, Grzegorz Skórzewski Sp. J. Ceków 24,3
2245 Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o. Wrocław 24,3
2246 Mars Finance 1 Sp. z o.o. Warszawa 24,3
2247 Office Futura Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 24,2
2248 J. A. Gąska S.J. Gotkowice 24,2
2249 ABJ Sp. z o.o. SP.K. Bochnia 24,2
2250 REZAW-PLAST Ryszard Zawół Zaborów 24,2
2251 Biuro Usługowo-Handlowe Majber J.Nacewicz i S-Ka sp. j. Wrocław 24,2
2252 Apartments Sp. z o.o. Baranowo 24,2
2253 Agencja Ochrony Major-1 Sp. z o.o. Poznań 24,2
2254 Clarkson Sp. z o.o. w likwidacji Gdynia 24,2
2255 Spółdzielnia Nabywców I Najemców Zasobów Mieszkaniowych Nagradowice Nagradowice 24,2
2256 Martin Logistic Sp. z o.o. Malnia 24,2
2257 LFS Sp. z o.o. Wrocław 24,2
2258 TRANSPOL Kopalnia Kruszywa Zenon Poliński Łojewo 24,2
2259 Sadyba – Talo Sp. z o.o. S.K. Kraków 24,2
2260 Kliny Zacisze S.A. T B S Kraków 24,2
2261 Dom Marki Max Von Jastrov Inwestycje Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 24,2
2262 WAN S.A. Warszawa 24,1
2263 SAN SKP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Świdnik 24,1
2264 ABL Technic Polska Sp. z o.o. Stalowa Wola 24,1
2265 JAC (Poland ) Ltd. Sp. z o.o. Warszawa 24,1
2266 Swissmed Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 24,1
2267 Arka Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 24,1
2268 Orizzonte Polska Sp. z o.o. Kornica 24,1
2269 Biuro Rachunkowe Jechna Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 24,1
2270 GJ Investment Sp. z o.o. Gdańsk 24,1
2271 GUMET Sz. Geneja S.J. Kraśnik 24,1
2272 PHU Magma Sp. z o.o. sp.k. Gorzów Wielkopolski 24,1
2273 NAWEC Sp. z o.o. Białystok 24,1
2274 Fundacja Dzieło Świętego Jakuba Szczecin 24,1
2275 Witoplast Kisielińscy sp. j. Rudno 24,1
2276 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wieliczka 24,0
2277 Multiface Sp. z o.o. Lublin 24,0
2278 Probaj Sp. z o.o. Wólka 24,0
2279 Dom Sp. z o.o. S.K. Glincz 24,0
2280 Cef International Ltd. sp. z o.o. Warszawa 24,0
2281 Zacisze 16 Sp. z o.o. Wrocław 24,0
2282 Altana Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 24,0
2283 Trawers Sp.j. Piotr Urbaniak, Maciej Matelski, Robert Mańczak Przeźmierowo 24,0
2284 Wemax Metal Janusz Mazurek Krasnystaw 24,0
2285 Kino – Vision Sp. z o.o. Gdańsk 24,0
2286 Octanorm System Polska Sp. z o.o., S.K. Warszawa 24,0
2287 KPMG Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 24,0
2288 Dowlegal Adwokaci Decowska-Olejnik Sp.K. Warszawa 24,0
2289 Dantex Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 24,0
2290 Jung-Off-Ska Edyta Jungowska Spółka Komandytowa Warszawa 24,0
2291 IBA Accounting Services Sp. z o.o. Tyniec Mały 24,0
2292 MAGWENT Sp. z o.o. Warszawa 24,0
2293 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Warszawa 24,0
2294 Querco Property Sp. z o.o. Gdańsk 24,0
2295 Spółdzielnia Rzemieślnicza W Kędzierzynie-Koźlu Kędzierzyn-Koźle 24,0
2296 Hades Sp. z o.o. Świnoujście 24,0
2297 Deloitte PP Sp. z o.o. Warszawa 23,9
2298 Rachbud – TAX Sp. z o.o. Warszawa 23,9
2299 Amargo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koprki 23,9
2300 Zachodnia Korporacja Finansowa Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 23,9
2301 International Casting Industries Polska Sp. z o.o. Brzeg 23,9
2302 Kancelaria Biegłych Rewidentów Czupryniak i Wspólnicy Sp. z o.o. Łódź 23,9
2303 INDOS S.A. Chorzów 23,9
2304 Altrad Końskie Sp. z o.o. Końskie 23,9
2305 FAIST CHEMTEC Sp. z o.o. Złotoryja 23,9
2306 He Blonie 1 Sp. z o.o. Warszawa 23,9
2307 Dl Invest Group Pm S.A. Katowice 23,8
2308 JB Development Sp. z o.o. S.K. Poznań 23,8
2309 Omida S.A. Finance sp.k. Gdańsk 23,8
2310 ATA Accounting Services Sp. z o.o. Warszawa 23,8
2311 For All Seasons Packing Sp. z o.o. Olsztyn 23,8
2312 Artur Sp. z o.o. Gdańsk 23,8
2313 Food Machines Sp. z o.o. sp.k. Ustanów 23,8
2314 RT Tax Sp. z o.o. Gdynia 23,8
2315 Darxa Sp. z o.o. I Wspólnicy Sp.k. Lubicz Dolny 23,8
2316 Mikumi Sp. z o.o. S.K.A. Zarzecze 23,8
2317 Branzo Sp. z o.o. S.K. Wrocław 23,8
2318 Przeds. Handlowo – Usługowo – Transportowe TRANSHURT Sp. z o.o. Lublin 23,8
2319 Kancelaria Prawna TKZ B. Kapuściński, M. Zaręba i Wspólnicy sp.k. Warszawa 23,8
2320 KARBON Inwestycje Sp. z o.o. Poznań 23,8
2321 Smart Media Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 23,7
2322 Skyline Energy Sp. z o.o. Warszawa 23,7
2323 Liston Sp. z o.o. Poznań 23,7
2324 Mol Coatings Sp. z o.o. Podanin 23,7
2325 Centrum Meblowe Agata Sp. z o.o. Dobrodzień 23,7
2326 Tempo Finanse Sp. z o.o. Warszawa 23,7
2327 Centrum Projekt Sp. z o.o. Piła 23,7
2328 Know How Krzysztof Krasuski Anna Szymańska S.J. Marki 23,7
2329 For Cats Sp. z o.o. Warszawa 23,7
2330 Investrem Sp. z o.o. S.K. Konin 23,7
2331 Polinova Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 23,7
2332 Leofal Sp. z o.o. Ubezpieczeniowa Kancelaria Brokerska Suwałki 23,6
2333 Windhunter Mobility Sp. z o.o. Koszalin 23,6
2334 Ruger Sp. z o.o. Katowice 23,6
2335 Wegaplus Spółka Sp. z o.o. Gdańsk 23,6
2336 ALEKSANDER KACZMARCZYK Spółka Komandytowa Kielce 23,6
2337 CD Locum Sp. z o. o. II S. J. Warszawa 23,6
2338 Horyzont S. J. Arkadiusz Burdzik Tychy 23,6
2339 Opti 4 Sp. z o.o. Gdańsk 23,6
2340 Przedsiębiorstwo Varia Sp. z o.o. S.K. Świdnica 23,5
2341 Irriga Lech Bohdanowicz Sp.J. Warszawa 23,5
2342 Hunter ASB Sp. z o.o. Warszawa 23,5
2343 Ered Sp. z o.o. Warszawa 23,5
2344 ASG – PL Sp. z o.o. Wólka Kosowska 23,5
2345 Transport i Logistyka Polska Warszawa 23,5
2346 Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. Warszawa 23,5
2347 Omnicom Media Group Sp. z o.o. Warszawa 23,5
2348 Materbud Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 23,5
2349 KBP-3 Sp. z o.o. Zabierzów 23,5
2350 Korporacja Badawcza Pretendent Sp. z o.o. Wrocław 23,5
2351 AQM LAB Polska Sp. z o.o. Bojano 23,5
2352 Taxrefund Sp. z o.o. Zgorzelec 23,5
2353 Libra Sp. z o.o. Tczew 23,5
2354 Nuvadis Talents Sp. z o.o. Warszawa 23,5
2355 RTC ŚWIERADOWSKA Sp. z o.o. Warszawa 23,5
2356 Centrum Wózków Podnośnikowych Turkiew Demczyszak sp.j. Wrocław 23,5
2357 Hanpoz Handlowo – Usługowa Spółdzielnia Poznań 23,5
2358 Veloce Sp. z o.o. Katowice 23,4
2359 Business Economic Group Sp. z o.o. Krasna 23,4
2360 APK Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 23,4
2361 Polskie Górnictwo Skalne MINERAŁ Artur Widłak Kielce 23,4
2362 Rental Assist M. Korczak i Wspólnik sp.k. Poznań 23,4
2363 Jovi Sp. z o.o. Sopot 23,4
2364 Anmar Sp. z o.o. Gdynia 23,3
2365 Man Energy Solutions Poland Sp. z o.o. Gdańsk 23,3
2366 CP GLASS S.A. Kraków 23,3
2367 Przedsiębiorstwo Dom Książki Sp. z o.o. DK S.K.A. Białystok 23,3
2368 Nord Invest Sp. z o.o. Toruń 23,3
2369 Contador Biuro Księgowe Sp. z o.o. Wrocław 23,3
2370 G Media Plus Sp. z o.o. S.K. Warszawa 23,3
2371 VM Trade Sp. z o.o. Warszawa 23,3
2372 MKPM Sp. z o.o. Wejherowo 23,3
2373 Polon Sp. z o.o. Katowice 23,3
2374 Dalmec Serwis Autoryzowany Wiesław Deptuszewski, Jerzy Ziętkiewicz Spółka Komandytowa Radom 23,3
2375 Przedsiębiorstwo Krona Sp. z o.o. Krzemieniewo 23,3
2376 M&D Sp. z o.o. Izbica 23,3
2377 Malczewskiego 1 Invest Sp. z o.o. Warszawa 23,2
2378 ŻWIR – MAX Sp. z o.o. Chojnice 23,2
2379 First Property Poland Sp. z o.o. Warszawa 23,2
2380 ZIAD BIELSKO – BIAŁA S.A. Bielsko-Biała 23,2
2381 Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności Sp. z o.o. S.K. Wrocław 23,2
2382 Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego Posteor Sp. z o.o. Sopot 23,2
2383 Niezależne Laboratorium Badawcze Stanlab Sp. z o.o. Bielawy 23,2
2384 Elmasz Sp. z o.o. S.K. Biskupice 23,2
2385 Red 8 Digital Sp. z o.o. Warszawa 23,2
2386 Mercedes Benz Ubezpieczenia Sp. z o.o. Warszawa 23,2
2387 Skłodowscy BPV Sp. z o.o. Marki 23,2
2388 Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 23,2
2389 Fm Aldentro Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 23,2
2390 BMS Sp. z o.o. Świdnica 23,1
2391 Sba Flex Recruitment Sp. z o.o. Opole 23,1
2392 Fronte Sp. z o.o. Warszawa 23,1
2393 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kostrzewa Sp.j. Giżycko 23,1
2394 M-LOGISTIC Sp. z o.o. Tychy 23,1
2395 Yudo Poland Sp. z o.o. Wrocław 23,1
2396 Suris Sp. z o.o. Warszawa 23,1
2397 VIESSMANN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o. Legnica 23,1
2398 Delta Trans Trade Sp. z o.o. Kleosin 23,1
2399 Bramster Sp. z o.o. sp.k. Nakło Śląskie 23,0
2400 AOW FAKTORING S.A. Częstochowa 23,0
2401 Westahouse Sp. z o.o. Kostrzyn 23,0
2402 Riverhouse Sosnowiec Sp. z o.o. Warszawa 23,0
2403 Listemann – Polska Sp. z o.o. Kraków 23,0
2404 BK Glass Sp. z o.o. Tarnobrzeg 23,0
2405 Train Polska Sp. z o.o. Wrocław 23,0
2406 Gratifi Rent Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 22,9
2407 Suwrem Sp. z o.o. Kamień 22,9
2408 Pik Plus Sp. z o.o. Poznań 22,9
2409 Activ-Montage Sp. z o.o. Oświęcim 22,9
2410 VC Capital Sp. z o.o. Łęgowo 22,9
2411 Wirex Leasing Sp. z o.o. Wieluń 22,9
2412 Aband Consultants Ltd Sp. z o.o. Piaseczno 22,9
2413 Pharma Distribution Group Sp. z o.o. Wrocław 22,9
2414 Investicity Sp. z o.o. Lubin 22,9
2415 FP Instruments Sp. z o.o. Gliwice 22,9
2416 Citro Invest Sp. z o.o. Warszawa 22,9
2417 Saski Partners Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 22,9
2418 LASERTEX Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Naukowo-Technicznego Sp. z o.o. Wrocław 22,9
2419 Eurojob24 Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 22,8
2420 Żwirtex Sp. z o.o. w likwidacji Wyszomierz Wielki 22,8
2421 CGS Studio Kubiak i Wspólnicy S.J. Mrowino 22,8
2422 A1 Piotrowski, Wielgus sp. j. Warszawa 22,8
2423 Instytut Logistyki i Magazynowania Poznań 22,8
2424 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zacisze w Chełmie Chełm 22,8
2425 Dla Piper Giziński Kycia sp.k. Warszawa 22,8
2426 Genesis Public Relations Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 22,7
2427 SKP Dragon Sp. z o.o. Lublin 22,7
2428 Capital One Partners Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 22,7
2429 KHS Polska Sp. z o.o. Warszawa 22,7
2430 Robyg Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. Warszawa 22,7
2431 RASTER R. Nowak i S-ka S.J. Kielce 22,7
2432 Embarius Sp. z o.o. Katowice 22,7
2433 Igloport Sp. z o.o. Gdynia 22,7
2434 E And S Estates Pland Sp. z o.o. Warszawa 22,7
2435 IGO Sp. z o.o. Warszawa 22,7
2436 Hutnicza Sp. z o.o. Centrum Magazynowe Gdynia 22,7
2437 PETSTAR Sp. z o.o. Warszawa 22,7
2438 Baltic Park Sp. z o.o. Stegna 22,7
2439 Ger Sp. z o.o. Wejherowo 22,6
2440 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Południe Sp. z o.o. Kraków 22,6
2441 Kaskada Sp. z o.o. Opole 22,6
2442 Test Cargo International Sp. z o.o. Gliwice 22,6
2443 MCS – Metal Cleaning Service Sp. z o.o. Stalowa Wola 22,6
2444 Leonhard Sp. z o.o. Gorzyce Wielkie 22,6
2445 Mazowiecka Agencja Energetyczna Sp. z o.o. Warszawa 22,6
2446 CORONADO Sp. z o.o. Warszawa 22,6
2447 IMAWEX Sp. z o.o. S.K. Chrzanów Duży 22,5
2448 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hafis Sp. z o.o. Świebodzin 22,5
2449 Novitas Sp. z o.o. Lubycza Królewska 22,5
2450 Sigma Business Consulting Sp. z o.o. Warszawa 22,5
2451 Opieka Prawna Piast Sp. z o.o. Opole 22,5
2452 Topmed Plus Sp. z o.o. S.K. Poznań 22,5
2453 Ewfe – G.S. Sp. z o.o. Gdańsk 22,5
2454 Crido Legal J. Ziółek i Wspólnicy sp.k. Warszawa 22,5
2455 Develop Investment Sp. z o.o. Rzeszów 22,5
2456 Maus Sp. z o.o. I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 22,5
2457 Prometeusz Finanse Sp. z o.o. Kielce 22,5
2458 Centrum Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22,5
2459 Finup Sp. z o.o. sp.k. w likwidacji Warszawa 22,5
2460 Neoinvest Group Sp. z o.o. Poznań 22,5
2461 CP Brokers Sp. z o.o. Kraków 22,5
2462 Prospector Grupa Konsultingowa Sp. z o.o. Warszawa 22,5
2463 Cross Culture Consulting Sp. z o.o. Warszawa 22,5
2464 Lokum Sp. z o.o. Wrocław 22,5
2465 Kr Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 22,5
2466 Elmine Sp. z o.o. Głogów 22,4
2467 Keila Investments Sp. z o.o. Poznań 22,4
2468 Micro-Tech Sp. z o.o. Sordachy 22,4
2469 Nettle S.A. Wrocław 22,4
2470 NAREV INWESTYCJE Sp. z o.o. Ostrołęka 22,4
2471 Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stefan Piotrowscy Sp. J. Ślęza 22,4
2472 Big Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 22,4
2473 Baltimex Sp. z o.o. Sp.K. Szczecin 22,4
2474 Formy Meblowe Polska Sp. z o.o. Gryfów Śląski 22,4
2475 Silbo Sp. z o.o. Żory 22,3
2476 Radiatym Sp. z o.o. Gliwice 22,3
2477 CSWP Audyt Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22,3
2478 Poltramp Sp. z o.o. Szczecin 22,3
2479 Globaltax Sp. z o.o. Warszawa 22,3
2480 HGS Consulting Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22,3
2481 Impuls Security Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 22,3
2482 Agrosec Polska Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 22,3
2483 Fotobudka Polska Sp. z o.o. Warszawa 22,3
2484 Xconsulter Sp. z o.o. Pszczyna 22,3
2485 Baker Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 22,3
2486 Wamex Sp. z o.o. S.K. Łęczna 22,3
2487 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A. Warszawa 22,3
2488 Express Sp. z o.o. sp.k. Kraków 22,2
2489 Reklama Pomorska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 22,2
2490 Eldrut Sp. z o.o. S.K. Przebendów 22,2
2491 BRILLANCE Sp. z o.o. Kraków 22,2
2492 Egon Zehnder Sp. z o.o. Warszawa 22,2
2493 Idea Getin Leasing S.A. Wrocław 22,2
2494 Polytechnik Polska Sp. z o.o. Gdynia 22,2
2495 Paragona Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22,2
2496 Polskie Projekty Inwestycyjne Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 22,2
2497 Randstad Payroll Solutions Sp. z o.o. Warszawa 22,2
2498 NH Fitness Sp. z o.o. Gdańsk 22,2
2499 Dotpay Sp. z o.o. Kraków 22,2
2500 Kancelaria Prawna Ententa Szarszewska, Cuber i Wspólnicy sp.k. Wrocław 22,2
2501 Bruss Polska Sp. z o.o. Mrągowo 22,2
2502 Partner Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Partner Sp. J. Adam i Grażyna Wiącek Mińsk Mazowiecki 22,2
2503 Proelectric W. Kucharski S.J. Gdańsk 22,2
2504 Siemens Finance Sp. z o.o. Warszawa 22,2
2505 Cassaforte Sp. z o.o. Zielona Góra 22,2
2506 LCM Sp. z o.o. Warszawa 22,2
2507 Pilskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Piła 22,1
2508 Jawro Sp. z o.o. Wrocław 22,1
2509 Armadadom Zapiór Sp.J. Kraków 22,1
2510 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Starym Brusie Stary Brus 22,1
2511 Promedica24 Betreuung Plus Germany Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 22,1
2512 Raś & Raś Sp. z o.o. Kraków 22,1
2513 Infomac Sp. z o.o. S.K. Szczecinek 22,1
2514 Paczuski Taudul Doradcy Podatkowi Spółka Partnerska Warszawa 22,1
2515 WM-Sport Sp. z o.o. Warszawa 22,1
2516 Lanua Services Sp. z o.o. Poznań 22,1
2517 Simple Account Sp. z o.o. Warszawa 22,0
2518 Wałbrzyski Instytut Badań Regionalnych Sp. z o.o. Wałbrzych 22,0
2519 Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń S.J. Kazimierz Rupiński i Ireneusz Machynia Byczeń 22,0
2520 Skyres Sp. z o.o. Wiślinka 22,0
2521 NRC Sp. z o.o. Brody 22,0
2522 TRANS Sp. z o.o. Poznań 21,9
2523 Artegence Sp. z o.o. Warszawa 21,9
2524 Trusiewicz Siwko Kancelaria Prawna Radców Prawnych Spółka Partnerska Warszawa 21,9
2525 Zora S.J. Warszawa 21,9
2526 Nieruchomości Sp. z o.o. Legnica 21,9
2527 Cook Communications Sp. z o.o. Warszawa 21,9
2528 BPD Property Sp. z o.o. Łódź 21,9
2529 Espol Polska Sp. z o.o. Golina-Kolonia 21,9
2530 Libner – Trojan S.J. Warszawa 21,9
2531 Beyond Resources Sp. z o.o. Olsztyn 21,9
2532 Roex Sp. z o.o. Lublin 21,9
2533 Norwegian Maritime Services Sp. z o.o. Szczecin 21,9
2534 Marklas Polska Sp. z o.o. Warszawa 21,9
2535 Medgal Sp. z o.o. Księżyno 21,9
2536 Model Plus – Dariusz Kumosa Management Sp. z o.o. Warszawa 21,9
2537 Omnis Group Sp. z o.o. Głogów 21,8
2538 Bsww Trust Sp. z o.o. Warszawa 21,8
2539 Advisors Sp. z o.o. Warszawa 21,8
2540 UP System Sp. z o.o. Gdynia 21,8
2541 HRT Henryk I Roman Tyszkiewicz , Wanda Szkudlarek S.J. Kołobrzeg 21,8
2542 DT Sp. z o.o. Chlewiska 21,8
2543 Stesar Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 21,8
2544 DM System G. Figlarski, S. Kędzior, J. Napruszewski S.J. Kraków 21,8
2545 Ikea Property Poland Sp. z o.o. Janki 21,8
2546 I.T.R. Poland Sp. z o.o. Wrocław 21,8
2547 Przedsiębiorstwo Produkcyjne, Usługowe, Handlowe Pigwa Sp. z o.o. Trzcianka 21,8
2548 Jurrmed Sp. z o.o. Płochocin 21,8
2549 FARMAK Sp. z o.o. Warszawa 21,8
2550 Kancelaria Doradców Podatkowych Dorfin Przybyszewski S.K. Skierniewice 21,7
2551 3M PROJEKT MARIUSZ MOJSAK, MIECZYSŁAW LEGUS SPÓŁKA JAWNA Białystok 21,7
2552 8O.Pl Sp. z o.o. Warszawa 21,7
2553 Promedica24 Care Team De Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 21,7
2554 Bff Polska S.A. Łódź 21,7
2555 NORSPOL Sp. z o.o. Warszawa 21,7
2556 Medicus Aparatura i Instrumenty Medyczne Sp. z o.o. Wrocław 21,7
2557 BM PROPERTY Sp. z o.o. Sopot 21,6
2558 Osm Sp. z o.o. Poznań 21,6
2559 Regent Insurance Brokers (Polska) Sp. z o.o. Poznań 21,6
2560 Simply Finance Sp. z o.o. Warszawa 21,6
2561 Baracuda Rental Sp. z o.o. Płock 21,6
2562 RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 21,6
2563 Spi Polska Sp. z o.o. Wrocław 21,6
2564 Streetcom Polska Sp. z o.o. Warszawa 21,6
2565 M-Team Sp. z o.o. S.K. Katowice 21,6
2566 Repro – Service Pol Sp. z o.o. Kamień Pomorski 21,6
2567 Platinum Financial Sp. z o.o. sp.k. Poznań 21,6
2568 IPF Sp. z o.o. Darłowo 21,6
2569 Project Sp. z o.o. Warszawa 21,6
2570 Euromax Sp. z o.o. Ruda Śląska 21,6
2571 Erato Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe Wrocław 21,6
2572 Mersch Immobilien Sp. z o.o. Witnica 21,6
2573 Constans Sp. z o.o. Katowice 21,6
2574 Zakład Naprawy Aparatury Medycznej i Laboratoryjnej – P. Bałtakis, A. Bojnowski, S. Orzeł – sp.j. Świdnica 21,6
2575 ICC Serwis Sp. z o.o. Tczew 21,5
2576 Telmar Sp. z o.o. P U H Poszeszupie 21,5
2577 Merkop Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 21,5
2578 Norsk Development Sp. z o.o. Poznań 21,5
2579 Belfor Polska Sp. z o.o. Łódź 21,5
2580 A&M Accountancy Sp. z o.o. Warszawa 21,5
2581 INVESTORS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 21,5
2582 NOWY ŚWIAT S.A. Centrum Bankowo Finansowe Warszawa 21,5
2583 STALMIT Murzyła K. Murzyła M. S.J. Bełchatów 21,5
2584 Pro Concept Sp. z o.o. Wrocław 21,5
2585 Fundacja Ochrony Zdrowia Inwalidów w Warszawie Warszawa 21,5
2586 Biuro Patentów i Znaków Towarowych Sp.J. Warszawa 21,5
2587 Kancelaria Geliński Sp. z o.o. Tczew 21,5
2588 Rolling Sp. z o.o. Nowa Wieś 21,5
2589 Dom Invest Polska Sp. z o.o. Warszawa 21,4
2590 Bladt Industries Polska Sp. z o.o. Szczecin 21,4
2591 Clean Mann Sp. z o.o. Sokolniki Małe 21,4
2592 Asist Sp. z o.o. Starogard Gdański 21,4
2593 AMD Sp. z o.o. Lubin 21,4
2594 Produkcja Elementów Złącznych CONNECTOR S.J. Marek Kociok, Wojciech Konieczko Bytom 21,4
2595 Metalerg Sp. z o.o. S.K. Oława 21,4
2596 Ocrk Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21,4
2597 Inspire Sp. z o.o. Warszawa 21,4
2598 PCCH-Izabela Sp. z o.o. Piła 21,4
2599 Dafni Sp. z o.o. Warszawa 21,4
2600 Stratiforme Immobilier Sp. z o.o. Warszawa 21,4
2601 Che Consulting Sp. z o.o. Białystok 21,3
2602 Danuta Monarcha Consulting I Doradztwo Podatkowe Spółka Komandytowa Poznań 21,3
2603 POL – DOMY Sp. z o.o. Prószków 21,3
2604 Firmus Markets Sp. z o.o. Mścice 21,3
2605 Ilun Sp. z o.o. Kraków 21,3
2606 Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Gacmet Pelagia Gacka, Gizela Gacka S.J. Miedary 21,3
2607 Polska Akademia Aktywnego Rozwoju Warszawa 21,3
2608 Kostrzyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 21,3
2609 K & G Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 21,3
2610 Dom-Serwis Sp. z o.o. Warszawa 21,3
2611 Saueressig Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 21,3
2612 MN Polska Sp. z o.o. Lublin 21,2
2613 Merplast Sp. z o.o. Poznań 21,2
2614 IT.Expert.Group Sp. z o.o. Warszawa 21,2
2615 Forcash Sp. z o.o. Katowice 21,2
2616 Brandex Sp. z o.o. Warszawa 21,2
2617 Honestus Sp. z o.o. Marki 21,2
2618 Promesa Plus Sp. z o.o. Warszawa 21,2
2619 Wapps Sp.J. Piekacz, Wilk Chorzów 21,2
2620 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Elżbieta i Jerzy Pater Sp. z o.o. Brzeźnica 21,2
2621 TC Sp. z o.o. S.K. Plewiska 21,2
2622 SLV-GSI Polska Sp. z o.o. Zabrze 21,2
2623 Taxa Sp. z o.o. Gdańsk 21,1
2624 Plastic Worx Polska Sp. z o.o. sp.k. Kraków 21,1
2625 Vivus Finance Sp. z o.o. Warszawa 21,1
2626 Wielkopolska Agencja Wspierania Inwestycji Sp. z o.o. Leszno 21,1
2627 Instytut Kryminalistyki Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego Sp. z o.o. Warszawa 21,1
2628 San Oil S.A. Warszawa 21,1
2629 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zlem Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 21,1
2630 Pimont Sp. z o.o. Blachownia 21,1
2631 Wratislavia Service Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 21,1
2632 PUH Buchalter24.Pl Sp. z o.o. Warszawa 21,1
2633 Kiepurex S.J. A. ,P., P. Kiepurowie Wapiennik 21,1
2634 JG Inwestycje Sp. z o.o. Wrocław 21,1
2635 TWORZYWA SZTUCZNE PZL MIELEC Sp. z o.o. S.K. Mielec 21,1
2636 Drukarnia INTER – DRUK Grzech, Polkowski, Zdrojewski S.J. Białystok 21,1
2637 Centrum Innowacji Stb Sp. z o.o. sp.k. Tczew 21,0
2638 FIDENS FOODS Sp. z o.o. Śrem 21,0
2639 Pil-Building Inwestycje Sp. z o.o. Piła 21,0
2640 E-Infolex Sp. z o.o. Białystok 21,0
2641 TRANSMAG R.S. Mularczyk Sp.J. Bogucin 21,0
2642 Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o. Warszawa 21,0
2643 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BEMIX Benedykt Mieszczak Więcbork 21,0
2644 Promus Nieruchomości Gliniecki S.K. Ruda Śląska 21,0
2645 Osdruk Sp. z o.o. Ostrołęka 21,0
2646 Spółdzielnia Mieszkaniowa Żelazna Brama Warszawa 21,0
2647 CZAH S.A. PW Katowice 21,0
2648 NDS P. Szostak M. Szymula sp. j. Grudziądz 21,0
2649 Akwilon Sp. z o.o. Gdańsk 21,0
2650 Lemarpol Sp. z o.o. Koprki 21,0
2651 Kronn – Sp. z o.o. Wrocław 21,0
2652 Dozo – Pak Sp. z o.o. Bydgoszcz 21,0
2653 PROGRESS CONSULTING Sp. z o.o. Wrocław 20,9
2654 NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. Gliwice 20,9
2655 Edoradca Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 20,9
2656 Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 20,9
2657 Dawsonrentals Polska Sp. z o.o. Warszawa 20,9
2658 MB Aerospace Technologies (Poland) Sp. z o.o. Kalisz 20,9
2659 Wokas S.A. Łosice 20,9
2660 Opti Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 20,9
2661 BSD Sp. z o.o. Warszawa 20,9
2662 Aqua – Plaza Sp. z o.o. Gdańsk 20,9
2663 SW Research Sp. z o.o. Warszawa 20,8
2664 Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe Sp. z o.o. Warszawa 20,8
2665 CC Mailer Sp. z o.o. Węgrzce 20,8
2666 Dantex Sp. z o.o. Wilcza Spółka Komandytowa Warszawa 20,8
2667 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z Siedzibą w Jelczu-Laskowicach Jelcz-Laskowice 20,8
2668 Kardynał&Kardynał Sp. z o.o. Żagań 20,8
2669 Executive Networks Polska Sp. z o.o. Business Advisory S.K. Warszawa 20,8
2670 Targowisko Bolesławiec Sp. z o.o. Bolesławiec 20,8
2671 Aktisport Sp. z o.o. Poznań 20,8
2672 BAKS Kazimierz Sielski Karczew 20,8
2673 Tevema Automotive Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 20,8
2674 Euro Polska Sieć Handlowa Sp. z o.o. Łomża 20,8
2675 MS Trademarks Sp. z o.o. Bielsko-Biała 20,8
2676 Galeria Sawa Park Sp. z o.o. Warszawa 20,7
2677 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Segla Baryła, Florczaksegla Sp.J. Osiek Mały 20,7
2678 Paweł Cendrowicz, Wojciech Janas S.J. PAWOTEX Łódź 20,7
2679 Wekta Nowa Sp. z o.o. Olsztyn 20,7
2680 „AGRIVET” ALINA KILJAŃSKA, ANDRZEJ KILJAŃSKI SPÓŁKA JAWNA Kuślin 20,7
2681 Apexnet Sp. z o.o. Warszawa 20,7
2682 SZEWCZAK, TARCZYŃSKI WIMEST S.J. Przasnysz 20,7
2683 Stal-Mad Sp. z o.o. Kraków 20,7
2684 Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gdańsk 20,7
2685 Lokus Nieruchomości Sp. z o.o. S.k. Poznań 20,7
2686 Ernst & Young Law Tałasiewicz, Zakrzewska i Wspólnicy sp.k. Warszawa 20,7
2687 Getio IP Sp. z o.o. Katowice 20,7
2688 JH Sp. z o.o. Warszawa 20,6
2689 Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Koziegłowy 20,6
2690 Horizon New Media Sp. z o.o. S.K. Warszawa 20,6
2691 Dreamhomes.Pl Sp. z o.o. Property S.K. Gdynia 20,6
2692 Delikatessen Brand & Design Agency Sp. z o.o. Warszawa 20,6
2693 Biasov Game Table Sp. z o.o. Biała Podlaska 20,6
2694 Grupa Panel Serwis Sp. z o.o. Kalisz 20,6
2695 MDM Capital Sp. z o.o. Poznań 20,6
2696 Huta Szkła Feniks 2 Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 20,6
2697 Mold WB Sp. z o.o. S.K. Warszawa 20,6
2698 Bis Media Łosowska sp. j. Włocławek 20,6
2699 Prochem Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Warszawie Warszawa 20,6
2700 LINUS ECO Sp. z o.o. Bosutów 20,5
2701 Cornstore Sp. z o.o. Gromki 20,5
2702 Polskie Konsorcjum Gospodarcze S.A. Warszawa 20,5
2703 Limax Nieruchomości Sp. z o.o. Żodyń 20,5
2704 Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o. Gdynia 20,5
2705 Kancelaria Radców Prawnych Leszek Czarny, Wojciech Budny i Wsólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 20,5
2706 Verso Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 20,5
2707 M3 Sp. z o.o. Konopnica 20,5
2708 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 20,5
2709 Zakład Metalowy Tomabo Dereżyńscy, S.J. Gorzów Wielkopolski 20,5
2710 SKOWROŃSKI Sp. z o.o. Warszawa 20,5
2711 Makte Rachunkowość Sp. z o.o. SP.K. Warszawa 20,5
2712 Fintechnika Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 20,5
2713 FRONDA PL Sp. z o.o. Warszawa 20,5
2714 Invest – Rem Sp. z o.o. Mogilno 20,5
2715 TEB Edukacja Sp. z o.o. Poznań 20,5
2716 D-Larch Sp. z o.o. Warszawa 20,4
2717 Przeds. Usług, Produkcji i Handlu Incermet Sp. z o.o. Kraków 20,4
2718 Bifamet Sp. z o.o. Jędrzejów 20,4
2719 BPS FAKTOR SPÓŁKA AKCYJNA Warszawa 20,4
2720 Laserstar Sp. z o.o. S.K. Toruń 20,4
2721 Vera Artis Sp. z o.o. Lublin 20,4
2722 Wielkopolski Serwis Ubezpieczeń Sp. z o.o. Poznań 20,4
2723 Bobst Polska Sp. z o.o. Łódź 20,4
2724 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Fol-Pak Krystian Grabka, Stanisław Olesiak sp.j. Mysłowice 20,4
2725 PROTECH Sp. z o.o. Zator 20,4
2726 Krakowska Spółdzielnia Mleczarska Kraków 20,3
2727 DE LAGE LANDEN LEASING POLSKA S.A. Warszawa 20,3
2728 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe POLMEX Sp. z o.o. Olsztyn 20,3
2729 Mastercar Sp. z o.o. Lublin 20,3
2730 BIURO INWESTYCJI KAPITAŁOWYCH S.A. Kraków 20,3
2731 Farma Iluzji Sp. z o.o. Mościska 20,3
2732 Ex Lege. Kancelaria Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. Koszalin 20,3
2733 Poland Business Park IV Sp. z o.o. Warszawa 20,3
2734 Materiały Ścierne Korsil S.J. Myślęcinek 20,3
2735 Gry-Online S.A. Kraków 20,3
2736 Tarnowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tarnów 20,3
2737 Centrum Wspierania Projektów Europejskich S.A. Wrocław 20,3
2738 Menora Sp. z o.o. Lublin 20,3
2739 Feniks Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 20,3
2740 MJB M. Mierzejewska, T.J. Brzezińscy S.J. Nicponia 20,3
2741 Karedonia Sp. z o.o. Warszawa 20,2
2742 Carfi Polska Sp. z o.o. Siedlce 20,2
2743 ADVISERS S.A. Warszawa 20,2
2744 Moneyventures Sp. z o.o. Warszawa 20,2
2745 KUPIEC GORZOWSKI Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 20,2
2746 Martech Sp. z o.o. Gdańsk 20,2
2747 Copynet Sp. z o.o. S.K. Kraków 20,2
2748 Yabimo Services Sp. z o.o. sp.k. Tarnów 20,2
2749 MARS Sp. z o.o. Zamość 20,2
2750 Przeds. Produkcji Materiałów Drogowych Rzeszowie Sp. z o.o. Rzeszów 20,2
2751 Białe Tango Sp. z o.o. Koleczkowo 20,2
2752 D & Z Sp. z o.o. Dziećmorowice 20,2
2753 Centrum Jasna Sp. z o.o. Warszawa 20,2
2754 PPUH GAL Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 20,2
2755 Kancelaria Prawna CERTUS D.Bielski S.K. Wrocław 20,2
2756 Inter – Metal S.J. Radom 20,2
2757 Wągrowieckie Zrzeszenie Handlu i Usług Wągrowiec 20,1
2758 BFQS Sp. z o.o. Kielce 20,1
2759 AQUA PARK ŁÓDŹ Sp. z o.o. Łódź 20,1
2760 Cashventures Sp. z o.o. Warszawa 20,1
2761 Cohn & Wolfe Sp. z o.o. Warszawa 20,1
2762 Agencja Reklamowa Opus B B.Budzik, J.Kozłowska-Miroch sp.j. Kraków 20,1
2763 Uzzi A. Wiśniowska-Isko, A. Cieślak sp. j. Wrocław 20,1
2764 DLG Agrofood Sp. z o.o. Poznań 20,1
2765 DLD Sp. z o.o. Jaworzno 20,1
2766 KANCELARIA K&W Sp. z o.o. Wrocław 20,1
2767 Optima Nieruchomości Sp. z o.o. Kraków 20,1
2768 Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy sp.k. Warszawa 20,1
2769 Zakłady Wyrobów Metalowych SHL S.A. Kielce 20,0
2770 ECS Cable Protection Sp. z o.o. Inowrocław 20,0
2771 Intralog Sp. z o.o. Dobra 20,0
2772 LEO BURNETT Sp. z o.o. Warszawa 20,0
2773 Hologram Industries Polska Sp. z o.o. Wrocław 20,0
2774 Zakład Budowlano-Drogowy Dukt Sp. z o.o. sp.k. Włoszczowa 20,0
2775 NICZUK METALL – PL S.J. Wilimowo 20,0
2776 Deloitte Audyt Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 20,0
2777 Hollywood Rental Sp. z o.o. Sierpc 20,0
2778 S & K Service S. Marzec M. Marzec S.J. Warszawa 20,0
2779 Opera Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 20,0
2780 Sogro Sp. z o.o. Człuchów 20,0
2781 Nn Investment Partners Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 19,9
2782 Kancelaria Prawna Noriet – Zagajewska i Wspólnicy S.K.A. Warszawa 19,9
2783 Topbau Sp. z o.o. Bydgoszcz 19,9
2784 Tower Building Sp. z o.o. Łódź 19,9
2785 PZM PIASECZNO Sp. z o.o. PPHU Piaseczno 19,9
2786 Kompan Manufacturing Poland Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 19,9
2787 Wagran Sp. z o.o. Łódź 19,9
2788 Credo Sp. z o.o. S.K. Szczecinek 19,9
2789 Remplus Marcin Remplewicz Spółka Komandytowa Poznań 19,9
2790 Wala Sp. z o.o. Wilkowice 19,9
2791 Ela Container Polska Sp. z o.o. Wołomin 19,9
2792 Infoakta Sp. z o.o. Koszalin 19,8
2793 Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Kąpielisko Morskie Sopot Sp. z o.o. Sopot 19,8
2794 Romdom 3 Sp. z o.o. Wrocław 19,8
2795 I.S Fresh Sp. z o.o. Dąbrówka 19,8
2796 Aurea Consulting Group Sp. z o.o. Poznań 19,8
2797 JPP Consulting Sp. z o.o. Raszyn 19,8
2798 Hsi Sp. z o.o. Warszawa 19,8
2799 Let Me Pay Sp. z o.o. Warszawa 19,8
2800 Przedsiębiorstwo Rolnicze, Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pierwoszów Sp. z o.o. Pierwoszów 19,8
2801 Centrum Biurowe R20 Sp. z o.o. Kraków 19,8
2802 Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o. Warszawa 19,8
2803 XDEEP Sp. z o.o. Sp.K. Góra 19,8
2804 Igryf Kołbaskowo Sp. z o.o. Szczecin 19,8
2805 Investmarka Marek Poborca i Roman Animucki sp. j. Gdańsk 19,8
2806 Firma GRILEX Stanisław Kozioł, Jan Szura S.J. Łużna 19,8
2807 Krause Legal Spółka Komandytowa Warszawa 19,7
2808 PEKAO FINANCIAL SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 19,7
2809 Krüger Plus Sp. z o.o. sp.k. Janikowo 19,7
2810 XS Events Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 19,7
2811 AMO Sp. z o.o. Gdańsk 19,7
2812 Galwanotechnika Leszno Sp. z o.o. S.K. Leszno 19,7
2813 Ex Novo Sp. z o.o. Sopot 19,7
2814 ALUPOL Packaging S.A. Tychy 19,6
2815 Juno Sp. z o.o. Mrągowo 19,6
2816 Skwat Gwardiak sp.j. Choroszcz 19,6
2817 ACRYLEX S.J. Ewa Rychert i Piotr Rychert Goręczyno 19,6
2818 Wybrzeże Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Gdańsk 19,6
2819 Kontekst Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19,6
2820 Kegel-Błażusiak Trade Sp. z o.o. Nowy Targ 19,6
2821 Viasat Monitoring Sp. z o.o. Warszawa 19,6
2822 Dfusion Communication Sp. z o.o. Warszawa 19,6
2823 Pietrowicz Nieruchomości Sp. z o.o. Słupca 19,6
2824 Goldenstein Sp. z o.o. Szczecin 19,6
2825 Giełda Praw Majątkowych VINDEXUS S.A. Warszawa 19,6
2826 Machura Bros Corporation S. J. Suchy Las 19,6
2827 Proanima Sp. z o.o. Kraków 19,6
2828 AEP Rybicki, Zawada S. J. Zębowice 19,6
2829 Sirmax Polska Sp. z o.o. Kutno 19,6
2830 Nova-Inwestycje Sp. z o.o. S.K.A. Toruń 19,6
2831 Porkpro Polska Sp. z o.o. Warszawa 19,6
2832 Grupa Maspex Sp. z o.o. Sp.K. Wadowice 19,6
2833 Erde Invest Sp. z o.o. Warszawa 19,5
2834 Metlife Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 19,5
2835 PPUH Euromal Sp. z o.o. Węgierska Górka 19,5
2836 Bso Prawo&Podatki Bramorski Szermach i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. Wrocław 19,5
2837 Wrzos Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kleosinie Kleosin 19,5
2838 Kancelaria Brokerów Ubezpieczeniowych Advisor Sp. z o.o. Jelenia Góra 19,5
2839 Tarmet S.J. Tarnowo Podgórne 19,5
2840 Ata Tax Sp. z o.o. Warszawa 19,5
2841 Grupa CBP Sp. z o.o. Warszawa 19,5
2842 Gravity Park Sp. z o.o. Warszawa 19,5
2843 FP Wenglon Sp. z o.o. sp.k. Dobra 19,5
2844 Laboratorium Techniki Budowlanej Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 19,4
2845 Techniflex Sp. z o.o. Ruda Śląska 19,4
2846 Grant Sp. z o.o. Łęgowo 19,4
2847 Audytor – Komp Sp. z o.o. Gdańsk 19,4
2848 Sanpartner Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19,4
2849 Archicenter – K. Dobrowolski, T. Myszkowski i S – Ka S.J. Kraków 19,4
2850 Shadok Av Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 19,4
2851 Debtventures Sp. z o.o. Warszawa 19,4
2852 Zakład Ślusarsko – Galwanizacyjny S.G. Kaczor – sp.j. Wieliczka 19,4
2853 Gdańska Kancelaria Doradztwa Podatkowego Izabela Szymańska i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 19,4
2854 Neubauer Dienstleistung Logistik & Service Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Barnim 19,4
2855 Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 19,4
2856 BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o. Warszawa 19,4
2857 Auto & Aero Technologies Sp. z o.o. Lublin 19,4
2858 DMS – DIRECT MARKETING SERVICES S.J. Poznań 19,3
2859 Poligrafia Kłyszewski Justyn i Połosak Andrzej Sp.J. Otwock 19,3
2860 Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A. Wrocław 19,3
2861 Instar Sp. z o.o. S.K. Limanowa 19,3
2862 Intercolor Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 19,3
2863 SMS Kredyt Sp. z o.o. Wrocław 19,3
2864 DORE Sp. z o.o. Warszawa 19,3
2865 Meltmann Sp. z o.o. Pawłowiczki 19,3
2866 Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. Bydgoszcz 19,3
2867 KFI Sp. z o.o. Rumia 19,3
2868 Pro Studio Pracownia Projektowa Sp. z o.o. Warszawa 19,3
2869 Avoria Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19,3
2870 Horeca Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 19,3
2871 Farmateka Sp. z o.o. Katowice 19,3
2872 Herzog Sp. z o.o. Krapkowice 19,3
2873 Subcon Sp. z o.o. Kwidzyn 19,3
2874 J&J Sport Center Hajtek sp.j. Kraków 19,3
2875 Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o. Polkowice 19,3
2876 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Natolin Warszawa 19,3
2877 TM Service Sp. z o.o. Tokary 19,3
2878 JELENIA PLAST Sp. z o.o. Jelenia Góra 19,3
2879 Pegasus Sp. z o.o. Zadwórze 19,2
2880 Euro – Weld J. Wenerski – M. Wenerski S.J. Pszczółki 19,2
2881 Hollywood Textile Service Sp. z o.o. Sierpc 19,2
2882 Banqsoft Sp. z o.o. Gdańsk 19,2
2883 BOXOFFICE.PL Sp. z o.o. Warszawa 19,2
2884 Zakład Mechaniczno-Handlowy ZAMEH Sp. z o.o. Łagiewniki 19,2
2885 Outsourcing Inter Job Sp. z o.o. S.K. Lubin 19,2
2886 Guy Carpenter & Company GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 19,2
2887 Statima S.A. Katowice 19,2
2888 Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o. Warszawa 19,2
2889 Sellbytel Group GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 19,2
2890 GRE Sp. z o.o. Gdynia 19,2
2891 Kickstartx M. Szczerba i Wspólnicy sp.j. Człuchów 19,2
2892 Pride Inwestycje Kapitałowe Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19,2
2893 Felbermayr Polska Sp. z o.o. Wrocław 19,2
2894 Energo-Serwis Sp. z o.o. Radomsko 19,1
2895 Brel.Pl Biuro Rachunkowe w Złotoryi Sp. z o.o. Kopacz 19,1
2896 ECOMS CONSULTING Sp. z o.o. Wrocław 19,1
2897 Mckinsey Knowledge Center Poland Sp. z o.o. Wrocław 19,1
2898 Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Kostrzyn nad Odrą 19,1
2899 Inwencja Sp. z o.o. sp.k. Gorzów Wielkopolski 19,1
2900 Lastenic Laser & Elektronics Sp. z o.o. Świdnica 19,1
2901 Wedia-Ann S.J. Hollander A.M Jędraszczak J.T Warszawa 19,1
2902 Ewimi Böhm S.J. Warszawa 19,1
2903 Elol Sp. z o.o. Lipków 19,1
2904 Trade Trans Invest Sp. z o.o. Wrocław 19,1
2905 Fortunato Nieruchomości Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 19,1
2906 RT Steel Sp. z o.o. S.K. Poznań 19,1
2907 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Czynszówka Sp. z o.o. Gdynia 19,1
2908 JUST Sp. z o.o. Kraków 19,1
2909 Corsair Sp. z o.o. Katowice 19,1
2910 Jasielska Property Centrum Sp. z o.o. sp.k. Poznań 19,1
2911 Dudziak Sp. z o.o. S.K.A. Wtórek 19,1
2912 L+O International Insurance – Broker Sp. z o.o. Radom 19,1
2913 Narzędziownia-Przylep Nowakowski, Wasilewski, Wiśniewski sp.j. Zielona Góra 19,1
2914 Grudzeń Las Sp. z o.o. Grudzeń-Las 19,1
2915 Qa Solutions Sp. z o.o. Kraków 19,0
2916 Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 19,0
2917 Kancelaria Prawna Corpus Iuris Rotko i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 19,0
2918 Jet Line Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 19,0
2919 Koltel Sp. z o.o. Masłów Pierwszy 19,0
2920 Provide Service Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 19,0
2921 Konforex Sp. z o.o. Prusice 19,0
2922 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Piła 19,0
2923 SOLID GROUP Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19,0
2924 Agchem Project Consulting Sp. z o.o. Poznań 19,0
2925 POL – TOR S.J. Złotoryja 19,0
2926 Promet Majewski, Ziemba, Żarnowski Sp.J. Szczecin 19,0
2927 Plasimet sp.j. Kijas, Uziębło Warszawa 19,0
2928 Spółdzielnia Budowlano- Mieszkaniowa Zachód Warszawa 19,0
2929 Zakład Poligraficzny OFFSET DRUK Adam Motyka Rogoźnica 19,0
2930 Corporate Profiles Real Estate Sp. z o.o. Warszawa 19,0
2931 Agencja Reklamy Szynal i Lis – Sp.j. Wrocław 18,9
2932 RM Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18,9
2933 ATT 2000 Sp. z o.o. Warszawa 18,9
2934 Avi – Vet Service S.J. Tarnowo Podgórne 18,9
2935 Makonline Sp. z o.o. Warszawa 18,9
2936 Grzegrzółka & Ko Sp. z o.o. Gdynia 18,9
2937 KOMAT Mieczysław Kozłowski Romanowo Dolne 18,9
2938 Lissta Kancelaria Podatkowa Sp. z o.o. Wrocław 18,9
2939 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Do – Met Dominik Wyciszkiewicz Sanok 18,9
2940 Bautech Wojciechowski, Lickiewicz, Sp. J. Piaseczno 18,9
2941 Spec – Rem Urządzenia Specjalistyczne Sp. z o.o. Płock 18,9
2942 HVOF – Technika Sp. z o.o. Brzeg 18,8
2943 Mertz Eyewear Sp. z o.o. Sp.K. Bolesławiec 18,8
2944 Firma Inżynierska ENCO S. J. E. Kufel, J. Synowiec Oświęcim 18,8
2945 Infosys Poland Sp. z o.o. Łódź 18,8
2946 Scaserv Sp. z o.o. Chorzów 18,8
2947 BRANDDEX Sp. z o.o. Stargard 18,8
2948 Morskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. Gdańsk 18,8
2949 Eurologis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 18,8
2950 D. DOBKOWSKI Spółka Komandytowa Warszawa 18,8
2951 Maciej I Tadeusz Popielawscy Pimet S.J. Piastów 18,8
2952 ENERGO-COMPLEX Sp. z o.o. Piekary Śląskie 18,8
2953 Clyde Bergemann Polska sp. z o.o. Tychy 18,8
2954 Praska Giełda Spożywcza S.A. Ząbki 18,7
2955 Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Rolmech A.czech, K.kuprianiec, J.maternowski, J.swobodziński Sp. J. Mirosławiec 18,7
2956 RDM Mineral Sp. z o.o. Warszawa 18,7
2957 UNION INVESTMENT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 18,7
2958 Batap Sp. z o.o. S.K. Zasutowo 18,7
2959 Tesmo Sp. z o.o. Michałowice 18,7
2960 Leasing Plus Sp. z o.o. Poznań 18,7
2961 Multi Co Sp. z o.o. Warszawa 18,7
2962 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny Warszawa 18,7
2963 Pag Sp. z o.o. Paproć 18,7
2964 Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości S.A. Kartuzy 18,7
2965 AGP Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 18,7
2966 Diament Intergroup Sp. z o.o. Wrocław 18,6
2967 Ośrodek Badawczo Rozwojowy Przemysłu Produktów Drzewnych Sp. z o.o. Czarna Woda 18,6
2968 Firma Kasperczyk sp.j. Będzin 18,6
2969 Print Systems Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Suchy Las 18,6
2970 Multi Solutions Sp. z o.o. Wrocław 18,6
2971 Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego Justyna Kuś, Dariusz Skłodowski Honestus sp.p. Marki 18,6
2972 CTR-Group Sp. z o.o. Warszawa 18,6
2973 OSIECZNICA Sp. z o.o. Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich Osiecznica 18,6
2974 Klub Żeglarski Klipper Sp. z o.o. Gdańsk 18,6
2975 Emmerson Evaluation North Sp. z o.o. Sopot 18,6
2976 TJM DG Sp. z o.o. Poznań 18,6
2977 Connector.Pl Sp. z o.o. Niepruszewo 18,6
2978 Medax Zdzisław Mozal I Leszek Naumiuk S.J. Ostrowiec Świętokrzyski 18,6
2979 Stellparts Sp. z o.o. Legnica 18,6
2980 GESTOR Sp. z o.o. Tarnów 18,6
2981 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Słoneczna 1 Kobierzyce 18,6
2982 NS 2011 Sp. z o.o. Wrocław 18,6
2983 TOOLMAX Sp. z o.o. Białe Błota 18,6
2984 Spółdzielnia Mieszkaniowa W Nowej Wsi Niemczańskiej Nowa Wieś Niemczańska 18,6
2985 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Certech Jan Kuca, Jerzy Motyka sp. j. Niedomice 18,6
2986 K. T. Skalscy Karin S.J. Jabłonna 18,6
2987 Mera Park 2 Sp. z o.o. Warszawa 18,5
2988 Polskie Doradztwo Energetyczne Sp. z o.o. Poznań 18,5
2989 Kancelaria Prawna Profesor Szydło i Współpracownicy sp.k. Wrocław 18,5
2990 Roztoczański Park Narodowy Zwierzyniec 18,5
2991 BJM Sp. z o.o. Wołomin 18,5
2992 Kloepfel Consulting Sp. z o.o. Warszawa 18,5
2993 Przemtorf Sp. z o.o. Zakład Produkcji Torfowej Chwalimki 18,5
2994 Mariański Group Audyt Sp. z o.o. Łódź 18,5
2995 DGI Wierzytelności Sp. z o.o. Wrocław 18,5
2996 Steripack Medical Poland Sp. z o.o. Łęg 18,5
2997 Energo Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 18,5
2998 Izomar – Invest Sp. z o.o. Warszawa 18,5
2999 Europejski Fundusz Medyczny S.A. Wrocław 18,5
3000 Efigence S.A. Warszawa 18,5
3001 Moto Transus Sp. z o.o. Warszawa 18,5
3002 Gumat Róg, Pawlikowski sp.j. Sędziszów Małopolski 18,5
3003 Dynamic Development Sp. z o.o. Nowa Wola 18,5
3004 KDP Sp. z o.o. Wrocław 18,5
3005 B & E Expertise Sp. z o.o. Warszawa 18,5
3006 Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Bydgoszcz 18,5
3007 Daicon Sp. z o.o. S.K. Łódź 18,5
3008 UNIMIL Sp. z o.o. Kraków 18,5
3009 Bio-Chic Sp. z o.o. Warszawa 18,5
3010 MM Properties Sp. z o.o. Suchy Las 18,4
3011 OTWOCK Spółdzielnia Rzemieślnicza Otwock 18,4
3012 Advicero Accounting Nexia Sp. z o.o. Warszawa 18,4
3013 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KAR-MET. S.J. Kazimierz Neumueler I Spółka Lębork 18,4
3014 SMG Polska Sp. z o.o. Wrocław 18,4
3015 Sttas Europe Sp. z o.o. Warszawa 18,4
3016 Advicero Tax Nexia Sp. z o.o. Warszawa 18,4
3017 Flota Sp. z o.o. Warszawa 18,4
3018 Medicus Dolnośląskie Centrum Laryngologii Sp. z o.o. Wrocław 18,4
3019 Legmod S.J. Zakłady Modelarsko – Odlewnicze Legnica 18,4
3020 Albatros Sp. z o.o. Władysławowo 18,4
3021 Kuguar Security Sp. z o.o. Gdynia 18,4
3022 Alpha Ex Sp. z o.o. Wrocław 18,4
3023 Liczyk Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18,4
3024 Saybolt Poland Sp. z o.o. Gdynia 18,3
3025 Grupa Maciaszczyk Sp. z o.o. S.K. Poznań 18,3
3026 HASBRO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 18,3
3027 Immopo Sp. z o.o. Dąbrówka 18,3
3028 Intertech Sp. z o.o. Gdańsk 18,3
3029 Gikk Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 18,3
3030 Akcesoria Łazienkowe Sp. z o.o. Tyniec Mały 18,3
3031 Lauda Metalplast Sp. z o.o. sp.k. Wielkie Drogi 18,3
3032 NCK Grupa Sp. z o.o. S.K. Piastów 18,3
3033 Mexad Sp. z o.o. Warszawa 18,3
3034 Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o. Katowice 18,3
3035 Jumex Polska Sp. z o.o. Opole 18,3
3036 Food Service Compact Polska Sp. z o.o. Kaliska 18,3
3037 Balsax E. Łabowicz M. Łabowicz sp.j. Kłodzko 18,3
3038 EMB M. i M. Bartkowiak sp.j. Zielona Góra 18,3
3039 Alios Sp. z o.o. S.K. Kalisz 18,2
3040 COTTO PETRUS Sp. z o.o. Końskie 18,2
3041 Yintaro Sp. z o.o. Warszawa 18,2
3042 DAS Company Sp. z o.o. Trzebinia 18,2
3043 Stilmer Sp. z o.o. Warszawa 18,2
3044 Legnicki Park Technologiczny Letia S.A. Legnica 18,2
3045 Przedsiębiorstwo Usługowe Abraham Sp. z o.o. Rumia 18,2
3046 BTLB Bitumex Sp. z o.o. Zgorzelec 18,2
3047 Societas Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18,2
3048 Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych Warszawa 18,2
3049 MAAG Polska Sp. z o.o. S.K. Zabrze 18,2
3050 Ktl.Pl Plus Sp. z o.o. sp.k. Gorzkowice 18,2
3051 Mnp Pres Sp. z o.o. sp.k. i Wspólnicy sp.j. Toruń 18,2
3052 A.Qualisort Polska Sp. z o.o. Janikowo 18,2
3053 GSG Industria Sp. z o.o. Szczecin 18,2
3054 WKKS Sp. z o.o. Gdańsk 18,2
3055 Konkret Sp. z o.o. Ostrołęka 18,1
3056 ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Warszawa 18,1
3057 Śmigielska i Wspólnicy sp.k. Warszawa 18,1
3058 Baumabrick Sp. z o.o. Wrocław 18,1
3059 Straż Grupa Serwisowa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Pyzdry 18,1
3060 S.A.C.Gwarant Sp. z o.o. Mikołów 18,1
3061 Dilekta Sp. z o.o. Warszawa 18,1
3062 Her1 Sp. z o.o. Warszawa 18,1
3063 Polskie Towarzystwo Pożyczkowe Sp. z o.o. S.K. Radom 18,1
3064 Wytwórnia Tablic Znak Sp. z o.o. Warszawa 18,1
3065 Prokofi Architektura Wnętrz Sp. z o.o. Stare Babice 18,1
3066 Nobel.Pro Sp. z o.o. Warszawa 18,1
3067 ICTF Sp. z o.o. Warszawa 18,1
3068 Polymetall Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 18,1
3069 Inter Glob Sp. z o.o. PUH Nowy Dwór Gdański 18,1
3070 Awas – Polska Sp. z o.o. Warszawa 18,1
3071 Era Motor Sp. z o.o. Wrocław 18,1
3072 Nasze Lokum Sp. z o.o. Katowice 18,0
3073 Gest – Centrum Obrotu i Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o. Poznań 18,0
3074 MORSPOL S.A. Chłodnie Warszawskie Warszawa 18,0
3075 Formatic Sp. z o.o. Lusowo 18,0
3076 CD-PLY Sp. z o.o. Warszawa 18,0
3077 Remkon Sp. z o.o. Kwidzyn 18,0
3078 Air Auto Sp. z o.o. Bolesławiec 18,0
3079 AWA Sp. z o.o. Gdynia 18,0
3080 Cofund Sp. z o.o. Warszawa 18,0
3081 Farmakon Sp. z o.o. Świdnica 18,0
3082 STRAMA Sp. z o.o. Zakopane 18,0
3083 Sollers Consulting Sp. z o.o. Warszawa 18,0
3084 Constans Grupa Sp. z o.o. Poznań 18,0
3085 El-Box Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18,0
3086 Instytut Studiów Energetycznych Sp. z o.o. Warszawa 18,0
3087 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arpol Rafał Predenkiewicz Toruń 18,0
3088 Metrum Cryoflex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Blizne Łaszczyńskiego 17,9
3089 Cantina Italia Sp. z o.o. Warszawa 17,9
3090 Improdex Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 17,9
3091 Bread Sp. z o.o. Małkowo 17,9
3092 Miastoprojekt-Kraków Sp. z o.o. Kraków 17,9
3093 Animal Pharma Lublin-Kruszyński, Pieczkowski, Rapkowski, sp.j. Olsztyn 17,9
3094 Taxus Arbor Sp. z o.o. S.K. Tychy 17,9
3095 Brandcomm Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17,9
3096 Bsjp Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson sp.k. Warszawa 17,9
3097 Eleship Electrical Design & Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 17,9
3098 Media Support Group Sp. z o.o. Gdynia 17,9
3099 Maszyny Do Obróbki Rur I Drutu Targa Sp. z o.o. Warszawa 17,9
3100 Zrzeszenie Rybaków Morskich – Organizacja Producentów Władysławowo 17,9
3101 PSA FINANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 17,9
3102 Celta Trade Sp. z o.o. Tczew 17,9
3103 MK Finanse Sp. z o.o. Kołobrzeg 17,9
3104 Żurawie Bprz Sp. z o.o. Białystok 17,8
3105 Cobaltblue Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 17,8
3106 Dwi Management Sp. z o.o. Warszawa 17,8
3107 Mobiem Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17,8
3108 Park Wodny Sopot Sp. z o.o. Sopot 17,8
3109 Ozimska Invest Sp. z o.o. Opole 17,8
3110 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu Toruń 17,8
3111 Zakład Naprawy Środków Transportu – Roman Polak, Marian Wolbrecht, Cezary Żbik Sp.J. Tczew 17,8
3112 Anbud – Export Sp. z o.o. Władysławowo 17,8
3113 Energocenter Sp. z o.o. Katowice 17,8
3114 Jazon Sp. z o.o. Warszawa 17,8
3115 Instytut Lotnictwa Warszawa 17,8
3116 Aitra Consulting Sp. z o.o. Chrzanów 17,8
3117 PPH Terlecki S.J. Częstochowa 17,8
3118 Borema Sp. z o.o. Opole 17,8
3119 Centrum Usług Techniczno – Organizacyjnych Budownictwa Polskiego Związku Inżynierówni techników Budownictwa w Poznaniu Sp. z o.o. Poznań 17,8
3120 Firma Biegłych Rewidentów Mazur I Partnerzy Sp. z o.o. S.K. Białystok 17,8
3121 Wenzel Marine Poland Sp. z o.o. Gdańsk 17,8
3122 Ol – Trans Kruszywa Sp. z o.o. Mrzezino 17,7
3123 Usługowy Zakład Poligraficzny Bieldruk Sp. J. P. A. Dąbrowscy Bielsk Podlaski 17,7
3124 S.T. Auto Serwis Sp. z o.o. PUHP Wałbrzych 17,7
3125 Rynek Centrum Sp. z o.o. Szczecin 17,7
3126 Strongflex Sp. z o.o. Wrocław 17,7
3127 Master Sp. z o.o. S.K. Szczecin 17,7
3128 Biuro Usług Audytorskich B.J. Szafrańscy Sp. z o.o. Warszawa 17,7
3129 Cadm Automotive Sp. z o.o. Kraków 17,7
3130 Aeroklub Gdański Pruszcz Gdański 17,7
3131 Womal Sp. z o.o. Skawina 17,7
3132 CERRAD Sp. z o.o. Starachowice 17,7
3133 TERTIUM Sp. z o.o. Warszawa 17,7
3134 Metropolis Design Hotel Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 17,7
3135 MAJ Sp. z o.o. Stara Iwiczna 17,7
3136 Lba Poland Asset Sp. z o.o. Rydzyna 17,7
3137 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Mąkowarsko Lucim 17,7
3138 Megasystem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych Kraków 17,7
3139 Altrend Investment Sp. z o.o. Katowice 17,7
3140 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Jaworów Stary Jaworów 17,7
3141 PPHU CENTRUM OWCZAREK S.J. Zduńska Wola 17,7
3142 Biuro Rachunkowe Benes Sp. z o.o. Warszawa 17,7
3143 MAG INSTAL Sp. z o.o. Warszawa 17,7
3144 Ceres Investment Sp. z o.o. Wrocław 17,6
3145 Tekton Sp. z o.o. Wrocław 17,6
3146 Fy Audit Sp. z o.o. Gdynia 17,6
3147 Zakład Transportu Kolejowego SIARKOPOL Sp. z o.o. Tarnobrzeg 17,6
3148 Przedsiębiorstwo Związkowe Solpress Sp. z o.o. Opole 17,6
3149 PW Kotłorembud Leszek Cichosz Bogdan Szatlach S.J. Bydgoszcz 17,6
3150 ABC Akademia Sp. z o.o. Poznań 17,6
3151 Dom Towarowy Kupca Kupiec Sp. z o.o. Szczecin 17,6
3152 Wilanów Business Center Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 17,6
3153 KAR Investment Sp. z o.o. Warszawa 17,6
3154 Proautomation Sp. z o.o. Olszewnica Stara 17,6
3155 PROSTER Sp. z o.o. Brzesko 17,6
3156 Alzacja Sp. z o.o. Mrągowo 17,6
3157 Warmiński Dom Brokerski Sp. z o.o. Olsztyn 17,6
3158 Pesa Real Estate Sp. z o.o. Bydgoszcz 17,6
3159 Pajo Plus Sp. z o.o. Luboń 17,6
3160 Mizar Sp. z o.o. Podbrzezie Dolne 17,6
3161 NOVATECH POLSKA Sp. z o.o. Orzesze 17,6
3162 ZAP – MECHANIKA Sp. z o.o. PPU Ostrów Wielkopolski 17,6
3163 Animal Pharma Olsztyn-Kruszyński, Pieczkowski, Rapkowski S.J. Olsztyn 17,6
3164 Control Union Poland Sp. z o.o. Zielona Góra 17,5
3165 Invest – Property Sp. z o.o. Warszawa 17,5
3166 Coloseum Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kalisz 17,5
3167 Kampa Mobile Solutions Sp. z o.o. Popielów 17,5
3168 4M Sp. z o.o. Bosutów 17,5
3169 Martom M. Rychlińska i Wspólnicy S.J. Płock 17,5
3170 Spółdzielnia Mieszkaniowa Mała w Strzałkowie Strzałkowo 17,5
3171 Immobiliare Polska Sp. z o.o. Warszawa 17,5
3172 Eco Plan S.A. Słupsk 17,5
3173 Zakład Elementów Sprężystych i Lotniczych Sp. z o.o. Warszawa 17,5
3174 Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o. Gdańsk 17,5
3175 Pfk 2towarzystwo Inwestycyjne Investing Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 17,5
3176 Plastmer Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 17,5
3177 Architekt Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 17,5
3178 Brown & Co Sp. z o.o. Toruń 17,5
3179 Verto-Audit Sp. z o.o. Gdańsk 17,5
3180 Ośrodek Badania Jakości Wyrobów Zetom Sp. z o.o. Warszawa 17,4
3181 TT PLAST T. Fortuna. T. Bugaj Sp.J. Targowisko 17,4
3182 ALFAKREDYT Sp. z o.o. Warszawa 17,4
3183 NIL Sp. z o.o. Gdańsk 17,4
3184 Ewa Strękowski S.J. PPHU Wygoda 17,4
3185 WROCŁAWSKI PARK WODNY S.A. Wrocław 17,4
3186 Pro Inrem Sp. z o.o. Wrocław 17,4
3187 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe FAWENT-SERVICE Sp. z o. o. Chełm Śląski 17,4
3188 Erif Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Warszawa 17,4
3189 Zakład Wydobywczy KRUSZYWO Sp. z o.o. Gdynia 17,4
3190 EY Global Markets Services Sp. z o.o. Wrocław 17,4
3191 Bizacme Sp. z o.o. Warszawa 17,4
3192 LIDL Polska Sp. z o.o. Jankowice 17,4
3193 Estim Consulting Rudniccy, sp. j. Warszawa 17,4
3194 Rapid Finance Polska Sp. z o.o. Warszawa 17,4
3195 Muzeum Śląskie Katowice 17,4
3196 Emag-Consulting Sp. z o.o. Białystok 17,4
3197 Eres Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tarnów 17,4
3198 Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o. Szczecin 17,4
3199 BENDA – LUTZ SKAWINA Sp. z o.o. Skawina 17,4
3200 Investmed Sp. z o.o. Gdańsk 17,3
3201 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nadzieja z Siedzibą w Jeleńcu Jeleniec 17,3
3202 Spekom Sp. z o.o. Katowice 17,3
3203 Handle Service Sp. z o.o. Toruń 17,3
3204 Przedsiębiorstwo Budowlano- Usługowe Bud-Las Sp. z o.o. Katowice 17,3
3205 Greenberg Traurig Grzesiak Sp.k. Warszawa 17,3
3206 O.S.T.C. Limited sp.k. Warszawa 17,3
3207 Technologia I Styl Sp. z o.o. Wrocław 17,3
3208 Kietzmann Coatings Sp. z o.o. Żagań 17,3
3209 Pralnia Rud-Wir Sp. z o.o. Chorzów 17,3
3210 Kopalnie Porfiru i Diabazu Sp. z o.o. Krzeszowice 17,3
3211 Akademia Czystości Plus Sp. z o.o. Tychy 17,3
3212 Rodan Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 17,3
3213 Ukraińsko-Polskie Centrum Edukacyjne Univerpl Sp. z o.o. Warszawa 17,3
3214 A&RT Rynkowska, Kosieradzki, Piekarz S.K.A. Warszawa 17,3
3215 MBF Sp. z o.o. Rokitki 17,3
3216 Pol – Auto Sp. z o.o. Gniezno 17,3
3217 Oriolus Investments Sp. z o.o. Poznań 17,3
3218 Urząd Dozoru Technicznego Warszawa 17,3
3219 Buchalter Sp. z o.o. Bydgoszcz 17,3
3220 Agencja Informacji Gospodarczej Sp. z o.o. Kłodzko 17,3
3221 Net Service S.A. Warszawa 17,3
3222 Supravis Group S.A. Bydgoszcz 17,3
3223 Kolmech Sp. z o. o. Kolejowe Przeds. Remontowo-Produkcyjne Dziergowice 17,3
3224 MILLENNIUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 17,3
3225 Bonus Development Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 17,3
3226 ACADEMY MARITIME SERVICES LTD Sp. z o.o. Gdynia 17,2
3227 Reflex Polska Sp. z o.o. sp.k. Wąbrzeźno 17,2
3228 Ancora Sp. z o.o. Gdańsk 17,2
3229 Revenue Alley Sp. z o.o. Warszawa 17,2
3230 Karjan Sp. z o.o. Kępno 17,2
3231 Md Partner Ubezpieczenia Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 17,2
3232 NASKO Sp. z o.o. Piaseczno 17,2
3233 Płomyk Cierniewscy S.J. Koźminiec 17,2
3234 CORTEX Sp. z o.o. Olsztyn 17,2
3235 Kiwigroup Sp. z o.o. sp.k. Poznań 17,2
3236 Komunikator Sp. z o.o. Warszawa 17,2
3237 METALIS POLSKA Sp. z o.o. Dzierżoniów 17,2
3238 Codewise Sp. z o.o. sp.k. Kraków 17,2
3239 Santander Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Poznań 17,2
3240 ANMART S.J. Podrzecze 17,2
3241 Dolpi Sp. z o.o. Warszawa 17,2
3242 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Rondzie Puławy 17,2
3243 Panorama Sp. z o.o. Kraków 17,1
3244 PERBUD Sp. z o.o. Warszawa 17,1
3245 Consumer Adviser Sp. z o.o. Opole 17,1
3246 Mercedes Benz Leasing Polska Sp. z o.o. Kraków 17,1
3247 TAX Care S.A. Warszawa 17,1
3248 Trimco Sp. z o.o. S.K. Marianki 17,1
3249 Wromet Sp. z o.o. Konin 17,1
3250 Profity Investment Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 17,1
3251 Petro Centrum Sp. z o.o. Trąbki Wielkie 17,1
3252 ORPLAST Jerzy Orlikowski S.J. Sopot 17,1
3253 White Ducky Sp. z o.o. S.K. Poznań 17,1
3254 KRUK S.A. Wrocław 17,1
3255 ORIENT Sp. z o.o. Wrocław 17,1
3256 Kota Blue Sp. z o.o. Warszawa 17,1
3257 Log-Tech Konstrukcje Sp. z o.o. S.K. Syców 17,1
3258 Warszawski Park Przemysłowy Sp. z o.o. Warszawa 17,0
3259 Tatrzański Park Narodowy z Siedzibą w Zakopanem Zakopane 17,0
3260 PPH TEKLA KRZYSZTOF TEKLA Strumień 17,0
3261 Rachma Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 17,0
3262 Trag Sp. z o.o. Sp.K. Swadzim 17,0
3263 Kopalnia Wapienia CZATKOWICE Sp. z o.o. Krzeszowice 17,0
3264 T+S Sp. z o.o. Kęty 17,0
3265 Pressta – Narzędziownia Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 17,0
3266 LM 500 Sp. z o.o. Warszawa 17,0
3267 Investventures Sp. z o.o. Warszawa 17,0
3268 Vitall Sp. z o.o. S.K. Poznań 17,0
3269 Krager Polska Sp. z o.o. Karnin 17,0
3270 Inner Corp Sp. z o.o. Warszawa 17,0
3271 Galwanotechnika Mrągowo Sp. z o.o. Mrągowo 17,0
3272 Eko-Styl Rental Sp. z o.o. S.K. Leżajsk 17,0
3273 Kalibra Sp. z o.o. Kamienna Góra 17,0
3274 Techmal Sp. z o.o. PUP Gdańsk 17,0
3275 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Draco Lesiński S.J. Gdańsk 17,0
3276 FERROXCUBE POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 16,9
3277 Elgum Automotive Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 16,9
3278 Partner Nieruchomości Sp. z o.o. Koszalin 16,9
3279 Gebo Technika Sp. z o.o. Marki 16,9
3280 Pozitiva Sp. z o.o. Warszawa 16,9
3281 Park Wodny w Krakowie S.A. Kraków 16,9
3282 Sublimo Sp. z o.o. Warszawa 16,9
3283 BSM Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 16,9
3284 Lubelskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A. Lublin 16,9
3285 KRD R. Karolak, D. Zieliński S.J. Bydgoszcz 16,9
3286 Europejski Fundusz Leasingowy S.A. Wrocław 16,9
3287 FST – Management Sp. z o.o. Toruń 16,9
3288 BILANS Sp. z o.o. Białystok 16,9
3289 Górka Cement Sp. z o.o. Trzebinia 16,9
3290 Aurum Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16,9
3291 Rosinski Packaging Sp. z o.o. Bielsko-Biała 16,9
3292 Finish A S.J. Kęty 16,9
3293 Proenser Chylińska Sp. z o.o. Kwidzyn 16,9
3294 MD CLEAN POWER Sp. z o.o. Dobrzykowice 16,9
3295 LOCPO Sp. z o.o. Warszawa 16,9
3296 Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 16,9
3297 HACON Sp. z o.o. Barlinek 16,9
3298 2GO Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 16,9
3299 RUSSEL REYNOLDS ASSOCIATES Sp. z o.o. Warszawa 16,9
3300 Speciopost Brygida Kruczek i Łukasz Kruczek S.J. Gdańsk 16,9
3301 SM Publishing Poland Sp. z o.o. Warszawa 16,9
3302 Midea Sp. z o.o. Wrocław 16,9
3303 Laboratoria Badań Batory Sp. z o.o. Chorzów 16,9
3304 LBV Księgowość I Doradztwo Polska Sp. z o.o. Szczecin 16,8
3305 ALTRAD-MOSTOSTAL Sp. z o.o. Siedlce 16,8
3306 Odlewnia Kaw-Met Marek Kawiński Orły 16,8
3307 Spółdzielnia Mieszkaniowa Podzamcze Pińczów 16,8
3308 Atrium sp.j. M.T. Piechowicz Siemianowice Śląskie 16,8
3309 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Usługowe Ekowent Sp. z o.o. Oświęcim 16,8
3310 Odlewnia Żeliwa Rawica K. Polak, A. Krok sp.j. Rawica-Kolonia 16,8
3311 Mitek Industries Polska Sp. z o.o. Legnica 16,8
3312 Delta Business Service Sp. z o.o. Wrocław 16,8
3313 Pydo I Wspólnicy Sp.K. Warszawa 16,8
3314 Radio Weekend Sp. z o.o. Chojnice 16,8
3315 Berendsen Textile Service Sp. z o.o. Żukowo 16,8
3316 Centrum Ratownictwa i Ochrony Straż Pożarna Sp. z o.o. Zawada 16,8
3317 Active Hotel Sp. z o.o. Wrocław 16,8
3318 PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn Siedlce 16,8
3319 WOLSKA ŻELAZNA BRAMA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 16,8
3320 REMO KOTŁY MALITA Sp. z o.o. Warszawa 16,8
3321 Kort – Bet Sp. z o.o. Kraków 16,8
3322 Pawar Sp. z o.o. sp.k. Rybnik 16,8
3323 Centrum Ubezpieczeń i Leasingu Wiktorski/Wielgórecki Sp. z o.o. Konin 16,8
3324 Prus Development Sp. z o.o. Poznań 16,8
3325 IBM Polska Business Services Sp. z o.o. Warszawa 16,8
3326 Sels Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 16,8
3327 Agma Porządki Sp. z o.o. Mochty-Smok 16,8
3328 Centrum Handlowe Manhattan Sp. z o.o. Leszno 16,8
3329 Czan Sp. z o.o. S.K. Garwolin 16,8
3330 Claims Handling System S.A. Warszawa 16,8
3331 EGL Coral Sp. z o.o. Leszno 16,8
3332 WIGROPOL Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 16,7
3333 Sukurs Sp. z o.o. Kraków 16,7
3334 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Wierzbica Górna 16,7
3335 B.I. EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 16,7
3336 Polska Kancelaria Audytorska Sp. z o.o. Zduńska Wola 16,7
3337 RSI Sp. z o.o. Sopot 16,7
3338 WAN 44 Sp. z o.o. Warszawa 16,7
3339 Power 4 Power Sp. z o.o. Warszawa 16,7
3340 Experience Ten Sp. z o.o. Warszawa 16,7
3341 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Helu Hel 16,7
3342 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski C Warszawa 16,7
3343 Kancelaria Ubezpieczeniowa A.Śliwa Spółka Komandytowa Zabrze 16,7
3344 Euros Sp. z o.o. Rojów 16,7
3345 DBP Eko Sp. z o.o. Rawicz 16,7
3346 Lemahieu Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 16,7
3347 Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o. Łódź 16,7
3348 Wwglass Sp. z o.o. Gościcino 16,7
3349 IMS S.A. Warszawa 16,7
3350 Bcla Bisiorek, Cieśliński i Wspólnicy sp.k. Warszawa 16,7
3351 Havre Sp. z o.o. Kraków 16,7
3352 Gmf Sp. z o.o. Opole 16,7
3353 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Bm Ekos sp. z o.o. Poznań 16,7
3354 SM Nieruchomości Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 16,7
3355 RONDO Sp. z o.o. Warszawa 16,7
3356 Josef Welt Sp. z o.o. Kancelaria Biegłych Rewidentów Łódź 16,7
3357 Kuman-Art A-Z D. Mróz i Ł. Kumański sp. j. Kielce 16,7
3358 Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A. Tarnów Opolski 16,7
3359 Hermes PSF Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 16,7
3360 Pwc Legal Pawłowski, Żelaźnicki sp.k. Warszawa 16,6
3361 Koparki Stal Sp. z o.o. Brzeg Dolny 16,6
3362 Stars Sp. z o.o. Warszawa 16,6
3363 Weilandt Elektronik sp. z o.o. Tarnowskie Góry 16,6
3364 Sulex Group Sp. z o.o. Warszawa 16,6
3365 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Józefów 16,6
3366 Romax Prim Sp. z o.o. sp.k. Kraków 16,6
3367 Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 16,6
3368 ISS IS Sp. z o.o. Warszawa 16,6
3369 Browin Sp. z o.o. sp.k. Łódź 16,6
3370 Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. Warszawa 16,6
3371 Spółdzielnia Socjalna Kofisport Łomża 16,6
3372 Newia Serwis Sp. z o.o. Toruń 16,6
3373 Serwis Pomorskie Eugeniusz Słowik sp.k. Sopot 16,6
3374 Sanok Rubber Company S.A. Sanok 16,6
3375 Zinkpower Wielkopolska Sp. z o.o. Szczecin 16,6
3376 Socha Nieruchomości Spółka Komandytowa Białystok 16,6
3377 Prąd Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 16,6
3378 GRUPA KĘTY S.A. Kęty 16,6
3379 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe SIGMA-LI S.J. Wiejacha Goleszów 16,6
3380 Tablice Media Billboards Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 16,6
3381 MEGA MOLD Sp. z o.o. Jasionka 16,6
3382 Chiltern International Sp. z o.o. Warszawa 16,6
3383 ASPOL Hanna i Leszek Olszewscy Sp.J. Tłuszcz 16,6
3384 Tiger Sp. z o.o. Gdańsk 16,6
3385 PM Nieruchomości Sp. z o.o. Sopot 16,6
3386 Techno – Tex Sp. z o.o. Tczewskie Łąki 16,6
3387 Magan – Podróże, Kongresy i Konferencje Sp. z o.o. Kraków 16,6
3388 Soufflet Facilities Poland Sp. z o.o. Poznań 16,6
3389 Ligra Sp. z o.o. Rybnik 16,6
3390 DL Invest Group Sp. z o.o. Katowice 16,6
3391 ELIT – B. Gancarz, K. Błaszkowski – S.J. Elbląg 16,5
3392 Synergie Sp. z o.o. Oświęcim 16,5
3393 Aval Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Kalisz 16,5
3394 Bagpak Polska Sp. z o.o. Warszawa 16,5
3395 Kompresjan Kostrowiccy sp.j. Perzów 16,5
3396 Marbopur Sp. z o.o. S.K. Bielsko 16,5
3397 Guardian Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 16,5
3398 Kentish Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 16,5
3399 Netpr. Pl Sp. z o.o. Warszawa 16,5
3400 Luna Partner Sp. z o.o. Wrocław 16,5
3401 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szklany Dom Warszawa 16,5
3402 Hunnebeck Polska Sp. z o.o. Łubna 16,5
3403 Radna D. Kiljański, A. Różycki S.J. Warszawa 16,5
3404 Wrzosel Sp. z o.o. sp.k. Toruń 16,5
3405 Zakład Usługowo-Produkcyjny Metal sp.j. Józef Kciuk Myszków 16,5
3406 Multi Investments Sp. z o.o. Kielce 16,5
3407 P.W.E. Technologie Sp. z o.o. Warszawa 16,5
3408 Wejher Park Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 16,5
3409 WM International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 16,5
3410 PKO Leasing S.A. Łódź 16,5
3411 Eulenhorst Sp. z o.o. Nowy Chwalim 16,5
3412 Enklawa Development Koszykarska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 16,4
3413 Alfa Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 16,4
3414 Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Wrocław 16,4
3415 Koneser Group Sp. z o.o. sp.k. Kraków 16,4
3416 Ecopol Sp. z o.o. sp.k. Dębostrów 16,4
3417 Igopak Sp. z o.o. S.K. Witoszów Dolny 16,4
3418 Apricot Capital Group Sp. z o.o. Warszawa 16,4
3419 Skawtech S.J. Skawina 16,4
3420 Agape Finanse Sp. z o.o. Jaworze 16,4
3421 IE Development Sp. z o.o. Wrocław 16,4
3422 Vistra Fund Services Poland Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 16,4
3423 New Business Solutions Sp. z o.o. Warszawa 16,4
3424 WENA STUDIO REKLAMY TOMASZ JURCZAK Oława 16,4
3425 Oxbow Nieruchomości S.A. Warszawa 16,4
3426 Pro-Med Plus Sp. z o.o. Białystok 16,4
3427 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Bielsko-Biała 16,4
3428 APN Service Sp. z o.o. Boguszyce 16,3
3429 Szlif Glass Urszula Szurek i Piotr Szurek sp.j. Pieńsk 16,3
3430 A.M.I. M.A. Machnio Eksport-Import sp.j. Radom 16,3
3431 Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe RENOX Mirosław Wielechowski S.J Olsztyn 16,3
3432 Eagleburgmann Poland Sp. z o.o. Warszawa 16,3
3433 Gestum Broker Sp. z o.o. Warszawa 16,3
3434 Drukarnia Embe Press S.Bezdek, M.Mamczarz Spółka Jawna Lublin 16,3
3435 Szymmar Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 16,3
3436 Currency One S.A. Poznań 16,3
3437 Alter Brand Concept Sp. z o.o. S.J. Wilkowice 16,3
3438 Tamir Sp. z o.o. PPUH Bystrzyca Kłodzka 16,3
3439 Multinor Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 16,3
3440 Kaliskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kalisz 16,3
3441 Milo Investments Sp. z o.o. Gdynia 16,3
3442 Miejska Agencja Ubezpieczeniowa Secesja Sp. z o.o. Łódź 16,3
3443 Galeria Mallwowa Sp. z o.o. S.K. Poznań 16,3
3444 K2 Consulting Sp. z o.o. Warszawa 16,3
3445 Jaśkowiak Sp. z o.o. Poznań 16,3
3446 Procase Doradcy Prawni I Ekonomiczni Sp. z o.o. Wrocław 16,3
3447 Altares Piotr Jarocki i Wspólnicy Sp.K. Dobrowoda 16,3
3448 Ośrodek Badania Bilansów i Analiz Ekonomicznych Partner Sp. z o.o. Gdańsk 16,3
3449 Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy – Audyt Sp. z o.o. Warszawa 16,2
3450 Sirit Poland Sp. z o.o. Świercze 16,2
3451 Teatr Muzyczny Roma Warszawa 16,2
3452 Reino Partners Sp. z o.o. Warszawa 16,2
3453 Omega Sp. z o.o. Chełm 16,2
3454 BALTON Sp. z o.o. Producent Sprzętu Medycznego Warszawa 16,2
3455 MK Consulting Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 16,2
3456 Horus Zbigniew Raczyński Spółka Komandytowa Warszawa 16,2
3457 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Krak – System S.A. Kraków 16,2
3458 Deierling i Ska Sp. z o.o. Poznań 16,2
3459 ZJ – Invest Sp. z o.o. Cieszyn 16,2
3460 Ml-Monopol Sp. z o.o. Warszawa 16,2
3461 PERFECTUM-AUDIT Doradcy Finansowo Księgowi Sp. z o.o. Warszawa 16,2
3462 CTDP Sp. z o.o. & CO Spółka Komandytowa Toruń 16,2
3463 Łopuszańska 12a Sp. z o.o. w likwidacji Warszawa 16,2
3464 Phn Spv 10 Phn K Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 16,2
3465 NSG TM Sp. z o.o. Krosno 16,2
3466 Cygnus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 16,2
3467 JBBR Strategy & Innovation Sp. z o.o. Warszawa 16,2
3468 Techno Sp. z o.o. Święta Katarzyna 16,2
3469 Krajowy Rejestr Wypadków Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 16,2
3470 Grupa Also Sp. z o.o. Mosty 16,2
3471 Airtech Solution Sp. z o.o. Warszawa 16,2
3472 Larnaca Immobilien Sp. z o.o. Poznań 16,2
3473 Shipcon Sp. z o.o. Sopot 16,2
3474 Wytwórnia Betonu Arbud Julian Stanisławczyk Krzysztof Mikołajczyk sp.j. Świnoujście 16,1
3475 Brink’s Global Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 16,1
3476 MWM ELEKTRO Sp. z o.o. Trzebinia 16,1
3477 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Żoliborz Warszawa 16,1
3478 Stemik Sp. z o.o. Klęczany 16,1
3479 Kor – Projekt Silesia Sp. z o.o. Bytom 16,1
3480 TRZUSKAWICA S.A. Sitkówka 16,1
3481 Kars Sp. z o.o. Mielec 16,1
3482 Poszukiwacze Przygód Pająk Kochanowski S. J. Gdańsk 16,1
3483 Waterfun Sp. z o.o. Warszawa 16,1
3484 Przedsiębiorstwo Alplast Piotr Przybyliński i Jarosław Tyczyński sp. j. Bydgoszcz 16,1
3485 Ceva Freight Poland Sp. z o.o. Warszawa 16,1
3486 Wytwórnia Wyrobów Z Drutu Sp. z o.o. Włocławek 16,1
3487 Efekt Jan Piotrowski, Tadeusz Markiewicz S. J. Warszawa 16,1
3488 Samodzielna Pracownia Diagnostyki Obrazowej Tomograf Sp. z o.o. Tychy 16,1
3489 Drukarnia Impresta Tadeusz Rybczyk S.J. Poznań 16,1
3490 Renpo Sp. z o.o. Poznań 16,1
3491 ILOX Sp. z o.o. Toruń 16,1
3492 Money Beat Sp. z o.o. Warszawa 16,1
3493 Concentrix Services (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 16,1
3494 Ratpol Sp. z o.o. Kartoszyno 16,1
3495 Caspar Asset Management S.A. Poznań 16,1
3496 Lexos Windykacja Sp. z o.o. Poznań 16,0
3497 Optimum Garwolin Sp. z o.o. Warszawa 16,0
3498 Zakład Obsługi Leśnictwa Hanna Skrodzka-Bałata, Piotr Bałata sp.j. Tarnobrzeg 16,0
3499 Alphatron Marine Poland Sp. z o.o. Szczecin 16,0
3500 Zakład Mechaniczny Roolex Sp. z o.o. sp.k. Janikowo 16,0
3501 B&K Logistik Sp. z o.o. Siedlce 16,0
3502 Opusproperties Sp. z o.o. Warszawa 16,0
3503 Progreximp Sp. z o.o. Warszawa 16,0
3504 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz Gościcino 16,0
3505 PPHU Palbox sp.j. Jan Kurdyk i Danuta Kurdyk Zbiersk 16,0
3506 INWESTOR S.A. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Góra 16,0
3507 Capital Part 2 Sp. z o.o. Gdańsk 16,0
3508 Aronn Sp. z o.o. Bydgoszcz 16,0
3509 Centrum Pielęgnacyjno – Rehabilitacyjne Jantar – MED Sp. z o.o. Wałbrzych 16,0
3510 Atradius Collections B.V. Sp. z o.o. – Oddział w Polsce Warszawa 16,0
3511 Kancelaria Księgowa Wanecki I Wspólnicy Sp. z o.o. Biała Podlaska 16,0
3512 Baart Sp. z o.o. Lublin 16,0
3513 Zaprawy Mineralne Sp. z o.o. Włodowice 16,0
3514 Virtual Solutions Sp. z o.o. Warszawa 16,0
3515 Zesiuk Investment Sp. z o.o. Warszawa 16,0
3516 Przedsiębiorstwo Poligraficzne GRYFIS Rabiej & Szewczyk & Rabiej S.J. Łomianki 15,9
3517 Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Legnica 15,9
3518 Bałtycka Agencja Obrotu Energią Sp. z o.o. Gdynia 15,9
3519 ADMIROM – 5 Sp. z o.o. Wrocław 15,9
3520 UBT Sp. z o.o. Gdynia 15,9
3521 GBT Polska Sp. z o.o. Rogowiec 15,9
3522 Turzyn Sp. z o.o. Szczecin 15,9
3523 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zgoda w Sycowie Syców 15,9
3524 Mario-Transport Sp. z o.o. Gdańsk 15,9
3525 Balaguer East Europe Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 15,9
3526 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Prosna Sp. z o.o. Kalisz 15,9
3527 Pro-Select Sp. z o.o. Murowana Goślina 15,9
3528 Zakłady Produkcyjno – Usługowe Domena Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 15,9
3529 CERI International Sp. z o.o. Łódź 15,9
3530 Wytwórnia Sprężyn Grześkowiak Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 15,9
3531 Patentaegis.eu Sp. z o.o. Warszawa 15,9
3532 Getio Sp. z o.o. Katowice 15,9
3533 Italab Sp. z o.o. Warszawa 15,9
3534 Vestigio Sp. z o.o. Warszawa 15,9
3535 Dendrosystem Sp. z o.o. Rakowiec 15,9
3536 FMT Ltd Sp. z o.o. Świnoujście 15,9
3537 Spółdzielnia Inwalidów Telemik Balin 15,8
3538 POLPENTEL Sp. z o.o. Osielsko 15,8
3539 Zakład Mechaniczny Ottawa Sp. z o.o. Jaszów 15,8
3540 Grupa Finansowa Ignor Sp. z o.o. Wrocław 15,8
3541 R.N.X. Sp. z o.o. Szczecin 15,8
3542 Techmarine K. Hanć S.J. Gdańsk 15,8
3543 Cieszków Spółdzielnia Mieszkaniowa Cieszków 15,8
3544 Inter – Mark Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kokoszczyn 15,8
3545 ALPLA NDM Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 15,8
3546 Margo Nieruchomości Sp. z o.o. Gdynia 15,8
3547 S.K.K. FARM-VET Sp. z o.o. Sp.K. Opole 15,8
3548 Euro-Tax.Pl Zwrot Podatku S.A. Wrocław 15,8
3549 Lena Serwis Sp. z o.o. Nowy Kościół 15,8
3550 KLINGSPOR Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15,8
3551 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Marki Sp. z o.o. Warszawa 15,8
3552 DGA Audyt Sp. z o.o. Poznań 15,8
3553 Smulders Groep Poland Sp. z o.o. Żary 15,8
3554 Art. Dandeco Sp. z o.o. Warszawa 15,8
3555 Kp Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15,8
3556 MAM Tech Sp. z o.o. Olsztyn 15,8
3557 Spółdzielnia Mieszkaniowa Oś Saska Warszawa 15,8
3558 Human Hunters Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Wielkopolski 15,7
3559 Desim Sp. z o.o. sp.k. Polkowice 15,7
3560 Waggon Service Sp. z o.o. Warszawa 15,7
3561 Inter – Kas Sp. z o.o. Chorzów 15,7
3562 Słupskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Słupsk 15,7
3563 Smart Loyalty Platform Sp. z o.o. S.K. Poznań 15,7
3564 Neovia Logistics Services Polska Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 15,7
3565 BPS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 15,7
3566 Envi – Chem Badania Chemiczne I Środowiskowe Sp. z o.o. Elbląg 15,7
3567 Przedsiębiorstwo Remontowo – Usługowe WIBREM Sp. z o.o. Wrocław 15,7
3568 MK Sp. z o.o. Kadłubia 15,7
3569 Adjatech Sp. z o.o. S.K. Poznań 15,7
3570 Gwarant Poznań Plus Sp. z o.o. Poznań 15,7
3571 UNISON ENGINE COMPONENTS POLAND Sp. z o.o. Dzierżoniów 15,7
3572 Schrader Internationale Logistyk Sp. z o.o. Poznań 15,7
3573 SYR Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 15,7
3574 ALS Likwidacja Szkód Sp. z o.o. Toruń 15,7
3575 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Index Wrocław 15,7
3576 Kieleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kielce 15,7
3577 Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. Wrocław 15,7
3578 International Management Services Sp. z o.o. Kraków 15,7
3579 DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Poznań 15,7
3580 Laszkło Sp. z o.o. Jasło 15,7
3581 Stocznia Szczecińska Sp. z o.o. Szczecin 15,7
3582 PKO BP Bankowy Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 15,7
3583 Energomasz Sp. z o.o. Gdańsk 15,6
3584 PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 15,6
3585 CID Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 15,6
3586 ATS – STEIN Sp. z o.o. Wartowice 15,6
3587 Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie Imienia Profesora Dr Hab.n.med. Jana Nielubowicza Warszawa 15,6
3588 Międzyzdrojskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Międzyzdroje 15,6
3589 Metal-Handel S.J. Jacek Galas i Piotr Galas Końskie 15,6
3590 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hemar Henryka i Marek Musialik Sp. J. Wola Hankowska 15,6
3591 BFM – BTH Sp. z o.o. Legnica 15,6
3592 Allesta Horeglad S. J. Biała Podlaska 15,6
3593 AD Technology Group Sp. z o.o. Warszawa 15,6
3594 Perlipol K. Kuśmierek, G. Derlatka, J. Benben S.J. Bełchatów 15,6
3595 Inter Job Sp. z o.o. Lubin 15,6
3596 Masz – Zap Sp. z o.o. Przeds. Remontowe Maszyn i Armatur Puławy 15,6
3597 B & B Kadry i Płace Sp. z o.o. Tychy 15,6
3598 PTM Sp. z o.o. Warszawa 15,6
3599 Szwoleżerów Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 15,6
3600 Centrum Jakości Agroeko Sp. z o.o. Warszawa 15,6
3601 Spółdzielnia Mieszkaniowa Koński Jar – Nutki Warszawa 15,6
3602 Unia Plus Spółka z o.o. Koszalin 15,6
3603 Firma Audytorsko-Księgowa Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 15,6
3604 Novum Reasekuracja Sp. z o.o. Opole 15,6
3605 Znak Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 15,6
3606 Data Technologies Sp. z o.o. Poznań 15,6
3607 Mako Pharma Sp. z o.o. Kiełpin 15,6
3608 Krakowskie Konsorcjum Inwestycyjne Kki Sp. z o.o. sp.k. Kraków 15,6
3609 GÓRAŻDŻE CEMENT S.A. Chorula 15,6
3610 Baltec Marine Sp. z o.o. Gdańsk 15,6
3611 SKM Sp. z o.o. Złotów 15,6
3612 Centrum Logistyczne Gryf Sp. z o.o. Szczecin 15,6
3613 GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o. Koszalin 15,6
3614 BondSpot S.A. Warszawa 15,6
3615 INFIS Company Sp. z o.o. Olsztyn 15,6
3616 Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Kraków 15,6
3617 DEKRA CERTIFICATION Sp. z o.o. Wrocław 15,6
3618 Staphyt Sp. z o.o. Poznań 15,5
3619 AB OVO Sp. z o.o. Warszawa 15,5
3620 Agencja Ochrony Ares Service Jan Zbigniew Wośko Sp. z o.o. Gdańsk 15,5
3621 Postea Sp. z o.o. Malbork 15,5
3622 Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Tar-Stal J. i J. Kawa sp.j. Sieradza 15,5
3623 VM Media Sp. z o.o. VM Group Sp. Komandytowa Gdańsk 15,5
3624 Wynajem Nieruchomości Komercyjnych Sp. z o.o. Płaczki 15,5
3625 Pago Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 15,5
3626 Copyland Sp. z o.o. Szczecin 15,5
3627 Vet Planet Sp. z o.o. Łomianki 15,5
3628 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Biurokomplet Sp. z o.o. Kraków 15,5
3629 Graden Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. Lublin 15,5
3630 Property Development Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15,5
3631 Dewon Sp. z o.o. Jarnołtówek 15,5
3632 Biocentrum Sp. z o.o. Kraków 15,5
3633 Ubea Sp. z o.o. Wrocław 15,5
3634 Nesc Sp. z o.o. Poznań 15,5
3635 2T Capital Sp. z o.o. Warszawa 15,5
3636 Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce Wrocław 15,5
3637 Kosmetyki i Mydła Naturalne Sp. z o.o. Ostrzeszów 15,5
3638 Firma Produkcyjno-Handlowa M&A Mateusz Michnik, Adam Michnik S.J. Kończyce Wielkie 15,5
3639 Alfa Investment Sp. z o.o. Wrocław 15,5
3640 Teamquest Sp. z o.o. Warszawa 15,5
3641 GP Rental Car Sp. z o.o. Lublin 15,5
3642 PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Warszawa 15,5
3643 Extra Sieć Sp. z o.o. Kartuzy 15,4
3644 Montech Sp. z o.o. Warszawa 15,4
3645 Glass-Service Sp. z o.o. S.K. Tychy 15,4
3646 ING Usługi Dla Biznesu S.A. Katowice 15,4
3647 Magstar Sp. z o.o. Starynia 15,4
3648 Wapo Tech Sp. z o.o. Bulkowo-Kolonia 15,4
3649 Mybenefit Sp. z o.o. Wrocław 15,4
3650 Bel-Pol Pankiewicz, Mielniczyn sp. j. Świdnica 15,4
3651 WX Management Services Sp. z o.o. Warszawa 15,4
3652 Euro-Pegaz Sp. z o.o. Logistyka S.K. Warszawa 15,4
3653 Bilans Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe Mińsk Mazowiecki 15,4
3654 Lotarus Sp. z o.o. Warszawa 15,4
3655 Logipark RHC Sp. z o.o. Toruń 15,4
3656 ERMET S.J. Piotr Pięta i Wspólnicy Stąporków 15,4
3657 Vestland Marine Sp. z o.o. Gdynia 15,4
3658 PPU PALISANDER Sp. z o.o. Białystok 15,4
3659 Tece Industrial Sp. z o.o. Pęcz 15,4
3660 Niku Fitness Sp. z o.o. Poznań 15,4
3661 4 Safety Sp. z o.o. Radzymin 15,4
3662 EHN S.A. Jankowice 15,4
3663 Galwanizer Sp. z o.o. Dzierżoniów 15,4
3664 Mario Sp. z o.o. Starogard Gdański 15,4
3665 Heads Sp. z o.o. Kraków 15,4
3666 Argis Sp. z o.o. Radom 15,3
3667 Albea Poland Sp. z o.o. Łódź 15,3
3668 Zakład Konstrukcji i Ekspertyz Techmarin Sp. z o.o. Świnoujście 15,3
3669 Cargobull Finance Sp. z o.o. Warszawa 15,3
3670 MARSH Sp. z o.o. Warszawa 15,3
3671 P & D Pl Sp. z o.o. Słubice 15,3
3672 Capital One S.A. Warszawa 15,3
3673 Constantia Teich Poland Sp. z o.o. Rogowiec 15,3
3674 Kronospan BS Sp. z o.o. Poznań 15,3
3675 Assessment Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 15,3
3676 Pro-Biz Sp. z o.o. Tczew 15,3
3677 BIOERG S.A. Warszawa 15,3
3678 Europejska Grupa Finansowa Sp. z o.o. Wrocław 15,3
3679 Proterapia Sp. z o.o. Warszawa 15,3
3680 Dębica Sp. z o.o. P P H U Elbląg 15,3
3681 Rączkowski, Kwieciński Adwokaci sp.p. Warszawa 15,3
3682 Joker Security Sp. z o.o. Poznań 15,3
3683 Fundacja Unia & Polska Warszawa 15,3
3684 AZB Sp. z o.o. Warszawa 15,3
3685 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU S.A. Warszawa 15,2
3686 Fox Fittings Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wilamowice 15,2
3687 Fol-Poz Sp. z o.o. Polska S.K.A. Poznań 15,2
3688 Godmar M.R.P. Godzińscy sp.j. Milejewo 15,2
3689 Galfa OT Polska Sp. z o.o. Kaniów 15,2
3690 Cartech Design Sp. z o.o. Warszawa 15,2
3691 Money Coaching Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15,2
3692 P H U Kamar Sp. z o. o. Złotoryja 15,2
3693 UMG Wrocław Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 15,2
3694 SKARBIEC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 15,2
3695 Emt-Systems Sp. z o.o. Gliwice 15,2
3696 M – 47 Corporate Advisors Sp. z o.o. Warszawa 15,2
3697 Kancelaria Doradztwa Podatkowego Raftax Sp. z o.o. Kaszczor 15,2
3698 GIDE Pologne Sp. z o.o. Warszawa 15,2
3699 Jul-Dora Sp. z o.o. Ścinawa 15,2
3700 POLFLAM Sp. z o.o. Runów 15,2
3701 Turbolab-Diagnostyka Turbin Sp. z o.o. Katowice 15,2
3702 Zjednoczona Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa PIAST Kraków 15,2
3703 Nicromet Sp. z o.o. Bestwinka 15,2
3704 Filharmonia Zielonogórska im. T. Bairda Zielona Góra 15,2
3705 Highlander Partners Sp. z o.o. Warszawa 15,2
3706 Fortunato S.A. Wrocław 15,2
3707 WRO DOM Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami Wrocław 15,2
3708 Central European Engine Services Sp. z o.o. Warszawa 15,2
3709 Drukarnia Ekspres Z. Adamska, W. Adamski, Z. Kaczmarek Sp. J. Inowrocław 15,1
3710 Newal Sp. z o.o. Gdańsk 15,1
3711 Dolby Poland Sp. z o.o. Wrocław 15,1
3712 FCPK – Bytów Sp. z o.o. Bytów 15,1
3713 Access Line Lewandowski & Kowalski S.J. Warszawa 15,1
3714 Neonlight Sp. z o.o. S.K. Zabór 15,1
3715 Chroma Sp. z o.o. S.K. Żary 15,1
3716 Carbospec M. Jaśniok S.J. Mikołów 15,1
3717 Dolnośląski Fundusz Gospodarczy Sp. z o.o. Wrocław 15,1
3718 Topsil Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15,1
3719 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski D Warszawa 15,1
3720 We. Wi. Plus Sp. z o.o. Annopol 15,1
3721 Emrom Plast Sp. z o.o. Białystok 15,1
3722 Profika Broker Sp. z o.o. Warszawa 15,1
3723 Roh Sp. z o.o. Katowice 15,1
3724 Ontop Polska Sp. z o.o. Wiewiórczyn 15,1
3725 Paris Optique Polska 4 Sp. z o.o. Warszawa 15,1
3726 GFC S.A. Warszawa 15,1
3727 Nordex Polska Sp. z o.o. Warszawa 15,1
3728 Unitrez Ochrona Op Sp. z o.o. sp.k. Opole 15,1
3729 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe Instalmet sp.j. Łukasz Kowalski & Mariusz Opaliński Grudziądz 15,1
3730 Arteo Spółka z Ograniczoną Odpowiedzielnością Design S.K. Warszawa 15,1
3731 Moto Data Sp. z o.o. Warszawa 15,1
3732 Kancelaria Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. Warszawa 15,1
3733 Masterlease Sp. z o.o. Gdańsk 15,1
3734 ITIB Poland Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 15,1
3735 Hanzatec Sp. z o.o. Gdańsk 15,1
3736 Holo J.Pawlak, P.Wójtowicz sp.j. Warszawa 15,0
3737 Totem.Com.Pl Sp. z o.o. Sp.K. Inowrocław 15,0
3738 BILSTEIN – POLSKA Sp. z o.o. Wolbrom 15,0
3739 MEDCOM Sp. z o.o. Warszawa 15,0
3740 EFFECT Sp. z o.o. Wrocław 15,0
3741 4 Results Sp. z o.o. People S.K. Warszawa 15,0
3742 Herkules Sp. z o.o. S.K. Bonin 15,0
3743 Logo Sp. z o.o. Wałbrzych 15,0
3744 Mega Sport A.K. Strykowski sp.j. Bielsko-Biała 15,0
3745 Sales2do Sp. z o.o. Warszawa 15,0
3746 Centrale Laboratorium Pomiarowo – Badawcze Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 15,0
3747 Marmex Sp. z o.o. Raszowa 15,0
3748 Mediscience Sp. z o.o. Warszawa 15,0
3749 Spółdzielnia Mieszkaniowa ASTER-BUD Warszawa 15,0
3750 DFE Security Sp. z o.o. Warszawa 15,0
3751 NSK Sp. z o.o. Świdnik 15,0
3752 Ayming Polska Sp. z o.o. Warszawa 15,0
3753 MTR Media Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 15,0
3754 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa AR Warszawa 15,0
3755 I.E.S. Sp. z o.o. Warszawa 15,0
3756 Expert Service Sp. z o.o. Warszawa 15,0
3757 Winkelmann Sp. z o.o. Legnica 15,0
3758 Ekoma Rachunkowość i Doradztwo Sp. z o.o. Olsztyn 15,0
3759 Metalex Sp. z o.o. Nowy Sącz 15,0
3760 Strabag Brvz Sp. z o.o. Pruszków 14,9
3761 MGH Sp. z o.o. Wrocław 14,9
3762 MTM CEE Sp. z o.o. S.K. Wola 14,9
3763 Dipol Plastic Technology Sp. z o.o. Jasionka 14,9
3764 Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy sp.p. Warszawa 14,9
3765 Ceresrecruitment Polska Sp. z o.o. Warszawa 14,9
3766 POLFUND S.A. Fundusz Poręczeń Kredytowych Szczecin 14,9
3767 FHP PAK Sp. z o.o. Toruń 14,9
3768 Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Izokal Sp. z o.o. Kalisz 14,9
3769 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emar S.J. Ewa Orechwo, Marek Piłat Koronowo 14,9
3770 PVL Invest Sp. z o.o. Sopot 14,9
3771 Jwp Rzecznicy Patentowi Dorota Rzążewska S.K. Warszawa 14,9
3772 First Data Polska S.A. Warszawa 14,9
3773 CS Sp. z o.o. Dzierzgoń 14,9
3774 Oświata – Ochota Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 14,9
3775 BUDA S.J. Koteże 14,8
3776 Akpa Polska Press Sp. z o.o. Warszawa 14,8
3777 Licencjonowane Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Wyrzysk 14,8
3778 Grupa Recykl S.A. Śrem 14,8
3779 Guala Closures DGS Poland S.A. Włocławek 14,8
3780 Roka-Bis S.J. Niewiadomski I Wspólnicy Szczecin 14,8
3781 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe CORA Adam Sikora Piekary Śląskie 14,8
3782 MM Audyt i Doradztwo Sp. z o.o. Warszawa 14,8
3783 Industry Vision Sp. z o.o. Pasłęk 14,8
3784 Abrava Sp. z o.o. IGP S.K.A. Świecie 14,8
3785 Zakład Produkcji Usług i Handlu Rozest L. Rodzewicz, S. Żabnicki Sp.J. Ząbkowice Śląskie 14,8
3786 BROKERS UNION Sp. z o.o. Wrocław 14,8
3787 Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Zielona Góra 14,8
3788 Kołobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kołobrzeg 14,8
3789 Wiwax Sp. z o.o. Płock 14,8
3790 IPS S.A. Jasin 14,8
3791 Florkowska Makowska Konarski Sp. z o.o. Kraków 14,8
3792 Rybexim Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 14,8
3793 Pameni Polska Sp. z o.o. Gdańsk 14,8
3794 10 Rosoła Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14,7
3795 Artystyczna Odlewnia Metali Art-Odlew Sp. z o.o. Opole 14,7
3796 Ko – Ra Sp. z o.o. Warszawa 14,7
3797 ISK Inspiracja Sp. z o.o. Kraków 14,7
3798 Ochnik Development Sp. z o.o. Warszawa 14,7
3799 SPIROFLEX Sp. z o.o. Mielec 14,7
3800 AKOSPOL Sp. z o.o. Opole 14,7
3801 Ipso Iure Liberski Kita Ambroziak Majewska sp.k. Warszawa 14,7
3802 Partner Krzysztof Knap S. J. Wiechlice 14,7
3803 Pragmatiq Kancelaria Prawna Szymkowiak sp.k. Poznań 14,7
3804 Prodigo Recykling Sp. z o.o. Wrocław 14,7
3805 Progress XXVIII Sp. z o.o. Legnica 14,7
3806 Aldinger Polska Sp. z o.o. Zubrzyca Górna 14,7
3807 FAST-FOL Gadomscy Sp.J. Mława 14,7
3808 Agreco Sp. z o.o. Wrocław 14,7
3809 Sireo Immobilienfonds NO.4 Warszawa Renaissance Plaza Sp. z o.o. Warszawa 14,7
3810 Laccotelli Sp. z o.o. Warszawa 14,7
3811 Budopex S.A. S.K.A. Świebodzin 14,7
3812 Vidicon Investments Sp. z o.o. Wrocław 14,7
3813 Sky Estate Sp. z o.o. Warszawa 14,7
3814 Imago Public Relations Sp. z o.o. Katowice 14,7
3815 Lukmed Sp. z o.o. Świeradów-Zdrój 14,7
3816 Regulus-System Wójcik sp. j. Bielsko-Biała 14,7
3817 Budrad Polska Sp. z o.o. Rzędziany 14,7
3818 Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 14,7
3819 Red Point Company Sp. z o.o. Warszawa 14,7
3820 Elkor – Głogów Sp. z o.o. Żukowice 14,7
3821 Totus Control Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 14,7
3822 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pod Topolami Poznań 14,7
3823 MDDP Sp. z o.o. Finanse i Księgowość sp.k. Warszawa 14,7
3824 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Orłowski sp.j. Orłowski i Wspólnicy Nowe Skalmierzyce 14,7
3825 Optima Sp. z o.o. Wałbrzych 14,7
3826 CERAMIKA TUBĄDZIN II Sp. z o.o. Ozorków 14,6
3827 Solski Communications Sp. z o.o. Warszawa 14,6
3828 Przedsiębiorstwo DECH-POL Sp. z o.o. Gdynia 14,6
3829 Juwentus Serwis Sp. z o.o. Warszawa 14,6
3830 Viliko Sp. z o.o. Świdnik 14,6
3831 Cigno Consulting Sp. z o.o. Warszawa 14,6
3832 Robyg Księgowość Sp. z o.o. Warszawa 14,6
3833 H5 Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14,6
3834 Eurolinks S.A. Sp.K. Gdynia 14,6
3835 Kleffmann & Partner Sp. z o.o. Poznań 14,6
3836 Logiqa Sp. z o.o. Trąbki Wielkie 14,6
3837 KM Invest Sp. z o.o. S.K. Kraków 14,6
3838 Executive Network Sp. z o.o. Warszawa 14,6
3839 Spółdzielnia Mieszkaniowa NASZA FAMILIA Warszawa 14,6
3840 Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno – Spożywcze S.A. Gdańsk 14,6
3841 Śremskie TBS Sp. z o.o. Śrem 14,6
3842 Ernst & Young Audyt Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14,6
3843 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedwab w Nowej Rudzie Nowa Ruda 14,6
3844 Polcomex Sp. z o.o. Warszawa 14,6
3845 Cottonitto Sp. z o.o. Leszno 14,6
3846 Malow Skand Sp. z o.o. Świnoujście 14,6
3847 Aer Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Ochrony Środowiska Wałbrzych 14,6
3848 Rampf Formen Polska Sp. z o.o. Wrocław 14,6
3849 Metalton S.j. Poniatowa 14,6
3850 Jokś Budowa Maszyn Sp. z o.o. Sp.K. Dębno 14,6
3851 Stanton Chase International Sp. z o.o. Warszawa 14,6
3852 Kaczmarski Inkasso Kaczmarski Małgorzata Wrocław 14,5
3853 Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 14,5
3854 Scallier Sp. z o.o. Poznań 14,5
3855 Apiss – Invest Sp. z o.o. Katowice 14,5
3856 JSG Corporate Services Sp. z o.o. Warszawa 14,5
3857 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa BATORY Warszawa 14,5
3858 Nauta Turbo Sp. z o.o. PPUH Gdynia 14,5
3859 Trony Sp. z o.o. Ostrołęka 14,5
3860 Primacare Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzianością Wrocław 14,5
3861 Zarządzanie Nieruchomościami Żubardź Sp. z o.o. Łódź 14,5
3862 J.S. Hamilton Poland S.A. Gdynia 14,5
3863 Agemar Sp. z o.o. Zgierz 14,5
3864 Kancelaria Prawna i Odszkodowawcza Virtum Sp. z o.o. Wrocław 14,5
3865 Magnolia Sp. z o.o. Poniatowa 14,5
3866 Razem Mała Spółdzielnia Mieszkaniowa Pruszcz Gdański 14,5
3867 Wyrób Artykułów z Tworzyw Sztucznych Bożena Grzyb i Wspólnicy S.J. Straszęcin 14,5
3868 Rena Polska Sp. z o.o. Nowogrodziec 14,5
3869 Archon Sp. z o.o. Trzebinia 14,5
3870 Chep Polska Sp. z o.o. Warszawa 14,5
3871 Wampol Sp. z o.o. sp.k. Mysłowice 14,5
3872 Maga Europa Sp. z o.o. Kraków 14,5
3873 Nowy Dom Mieszkaniowa Spółdzielnia Własnościowa Warszawa 14,5
3874 KOMAK PPHU Sp. z o.o. Głogów 14,5
3875 Confex-Product Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14,5
3876 Drebol Sp. z o.o. Wartowice 14,5
3877 Folmet Ebjkp Darmas sp.j. Sosnowiec 14,5
3878 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Jelenia Góra 14,5
3879 Premium Brush Sp. z o.o. sp.k. Lutomia Górna 14,4
3880 UNISEC Sp. z o.o. Wrocław 14,4
3881 Esmoking Institute Sp. z o.o. Poznań 14,4
3882 Dellner Components Sp. z o.o. Gdynia 14,4
3883 Martship Sp. z o.o. S.K. Nowy Dwór Gdański 14,4
3884 Centrum Materiałów Budowlanych Nieruchomości Sp. z o.o. Zielona Góra 14,4
3885 GP Sp. z o.o. Szczecin 14,4
3886 DS Consulting Sp. z o.o. Gdańsk 14,4
3887 Mochtoys S.J. Otwock 14,4
3888 Drukarnia i Wydawnictwo Masterprint Sp. z o.o. Żerniki Wrocławskie 14,4
3889 TEXEL Sp. z o.o. Warszawa 14,4
3890 Radex Sp. z o.o. Gdańsk 14,4
3891 Barylski T., Olszewski A., Brzozowski A. Kancelaria Prawnicza Spółka Komandytowa Warszawa 14,4
3892 Global Market Sp. z o.o. Wrocław 14,4
3893 DOMREL Sp. z o.o. Biuro Usług Inwestycyjnych Szczecin 14,4
3894 Jastimpex Sp. z o.o. Jastrowie 14,4
3895 Inter Skar Sp. z o.o. Skarżysko-Kamienna 14,4
3896 E-Podatnik Sp. z o.o. Zamość 14,4
3897 Piwowar Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 14,4
3898 Irleh Sp. z o.o. Sp.k. Wolsztyn 14,4
3899 Pretorius Sp. z o.o. Kielce 14,4
3900 Posnania Investment S.A. Poznań 14,4
3901 Interdes Serwis Tomasz Kopański S.K. Warszawa 14,4
3902 FAM S.A. Wrocław 14,4
3903 Przeds. Ocen i Inżynierii Środowiska Sozoprojekt Sp. z o.o. Katowice 14,4
3904 Archet – Nausea Sp. z o.o. Gdańsk 14,4
3905 Frioarte S.A. Warszawa 14,4
3906 Metrox Plast Sp. z o.o. Tczew 14,4
3907 Financeventures Sp. z o.o. Warszawa 14,3
3908 HSV Polska Sp. z o.o. Łódź 14,3
3909 Inowrocławskie Kopalnie Soli SOLINO S.A. Inowrocław 14,3
3910 NIDEX NIEDZIELSCY S.J. Garbatka-Letnisko 14,3
3911 Steuler-Kch Polska Sp. z o.o. Kielce 14,3
3912 J.P.Cover Sp. z o.o. Kaczyce 14,3
3913 E-Kierowca Sp. z o.o. Szczecin 14,3
3914 ANDREAS Sp. z o.o. Szczecin 14,3
3915 Partnex St.Grabowski, J.Szarejko sp.j. Gdańsk 14,3
3916 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ceramika Artystyczna Wiza Sp. z o.o. Osiecznica 14,3
3917 Grota Sp. z o.o. Kraków 14,3
3918 TARRO KRAKÓW Sp. z o.o. Kraków 14,3
3919 Blue Ivy Marketing Solutions Sp. z o.o. Warszawa 14,3
3920 Interactive Solutions Sp. z o.o. Poznań 14,3
3921 EULEO Sp. z o.o. S.K. Kraków 14,3
3922 Alloygreen Sp. z o.o. Siechnice 14,3
3923 Dom Szwedzki Sp. z o.o. Warszawa 14,3
3924 Resto Group Sp. z o.o. Ryki 14,3
3925 Dla Seniorów Sp. z o.o. Kraków 14,3
3926 GroupM Sp. z o.o. Warszawa 14,3
3927 JTF Property Sp. z o.o. Świdnica 14,3
3928 Best Systemy Grzewcze Sp. z o.o. Świdnica 14,3
3929 Remus T.Studziński, M.Ciesiółka Sp.J. Sopot 14,3
3930 Forsenior Europflege Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14,3
3931 Aurora International Sp. z o.o. Warszawa 14,3
3932 Financial Group Sp. z o.o. Warszawa 14,3
3933 ML System S.A. Zaczernie 14,3
3934 Korel Sp. z o.o. Poznań 14,2
3935 Hexa Dochodzenie Odszkodowań Sp. z o.o. Warszawa 14,2
3936 Brand Republic Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14,2
3937 Manaja Sp. z o.o. Gdynia 14,2
3938 Advartis Business Services Sp. z o.o. Warszawa 14,2
3939 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Cnc Świdnik Sp. z o.o. Świdnik 14,2
3940 Lumina Investments Sp. z o.o. Poznań 14,2
3941 Zinkpower Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 14,2
3942 Ślusarstwo Józef Niemiec Sp. z o.o. S.K. Goleszów 14,2
3943 Naj International Sp. z o.o. Warszawa 14,2
3944 Krakowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 14,2
3945 PW POLER Drewniak, Dudzik, Pitala S.J. Mszana Dolna 14,2
3946 Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna Sp. z o.o. Katowice 14,2
3947 Omnioffice Sp. z o.o. Warszawa 14,2
3948 Othersource Sp. z o.o. Warszawa 14,2
3949 Spółka Kupiecka Stary Kleparz Sp. z o.o. Kraków 14,2
3950 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa ZNICZ Bydgoszcz 14,2
3951 ALBATROS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 14,2
3952 fallklandy Stanisław i Edward Fal sp.j. Sanok 14,2
3953 BARG Laboratorium Materiałów Budowlanych Dolny Śląsk Sp. z o.o. Wrocław 14,2
3954 Marcelin Management Sp. z o.o. Poznań 14,2
3955 Ferroplast Zbigniew, Elżbieta, Dawid Rybiccy sp. j. Świdwinek 14,2
3956 Pułaski Center Sp. z o.o. Wrocław 14,2
3957 JP Broker Sp. z o.o. Katowice 14,2
3958 PPU ZIELEŃ Sp. z o.o. Gdańsk 14,2
3959 Polrobotica Sp. z o.o. Holiki 14,2
3960 Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Sp. Komandytowa Warszawa 14,2
3961 Jedliński, Bierecki i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k. Gdynia 14,2
3962 Dragon Rouge Sp. z o.o. Warszawa 14,2
3963 Lakos Sp. z o.o. S.K. Białystok 14,2
3964 Hiper – Com Sp. z o.o. Warszawa 14,2
3965 Warszawska SBM Pracowników Umysłowych Warszawa 14,2
3966 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa MSM w Nowej Wsi Lęborskiej Nowa Wieś Lęborska 14,2
3967 Pure Pictures & Accessories Sp. z o.o. Jelenia Góra 14,1
3968 UNIRUBBER Sp. z o.o. Węgliniec 14,1
3969 Helvetia Services Sp. z o.o. Warszawa 14,1
3970 Ordynka Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Giedajty 14,1
3971 Alas Utex Sp. z o.o. Tworków 14,1
3972 Grupa Dsp Sp. z o.o. Warszawa 14,1
3973 Inox Desing Sp. z o.o. Wronki 14,1
3974 BAA Polska Sp. z o.o. Warszawa 14,1
3975 Fasty Sp. z o.o. Rynek Hurtowy Rolno – Spożywczy Fasty 14,1
3976 Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. Warszawa 14,1
3977 Zok – Tech Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 14,1
3978 Kancelaria Prawna Skarbiec R. Nogacki Spółka Komandytowa Warszawa 14,1
3979 Local Sp. z o.o. Olsztyn 14,1
3980 Effective Media Solutions Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 14,1
3981 Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp. z o.o. Warszawa 14,1
3982 TOP – PROFIL Sp. z o.o. Białystok 14,1
3983 KLS Księżopolski Laszczyk sp.j. Bytom 14,1
3984 Kruża i Wspólnicy. Adwokacka Spółka Komandytowa Gdańsk 14,1
3985 Covebo Work Office Sp. z o.o. Opole 14,1
3986 FSG Broker Sp. z o.o. Poznań 14,1
3987 Protector Inkaso Sp. z o.o. Łomża 14,1
3988 PL.2012+ Sp. z o.o. Warszawa 14,1
3989 VICOTEL Sp. z o.o. PHU Wałbrzych 14,1
3990 Dynafinance Sp. z o.o. Wrocław 14,1
3991 Perlit AF Sp. z o.o. Kamienica 14,1
3992 Jagiellońska Centrum Logistyczne Sp. z o.o. Warszawa 14,1
3993 Mobberry Sp. z o.o. Warszawa 14,1
3994 Viva-Zip Sp. z o.o. Kiełpin 14,1
3995 Kancelaria Finansowa Lex Sp. z o.o. Warszawa 14,0
3996 Glob Haus sp. z o.o. Wrocław 14,0
3997 Aventus Group Sp. z o.o. Białystok 14,0
3998 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. Bydgoszcz 14,0
3999 Canpol Group Sp. z o.o. Słubica B 14,0
4000 DTL International Sp. z o.o. Warszawa 14,0
4001 ALU – POL M. Domagała, S. Kaczmarczyk, G. Kuleszewicz, T. Radzion S.J. Stargard 14,0
4002 Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Wrocław 14,0
4003 Energy-Eco Ck Sp. z o.o. Nowy Sącz 14,0
4004 Typograf Zbigniew Karcz, Grzegorz Orwat sp.j. Września 14,0
4005 Autotest Sp. z o.o. Żywiec 14,0
4006 Knight Frank Admin Sp. z o.o. Warszawa 14,0
4007 Costenoble Polska Sp. z o.o. Zgorzelec 14,0
4008 BT Sp. z o.o. S.K. Gniezno 14,0
4009 KAMET S.A. Reńska Wieś 14,0
4010 F.H.P. Prodmax Robert Lichoń Sokołów 14,0
4011 TARET Sp. z o.o. S.K. Milanówek 14,0
4012 Chojnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Chojnice 14,0
4013 WB ZAKŁAD METALOWY PRODUKCJA. HANDEL. USŁUGI WIESŁAW BOŻEK. MARIA BOŻEK Sp.J. Wola Mielecka 14,0
4014 DOM – BEST Sp. z o.o. Szczecin 14,0
4015 Moventum Sp. z o.o. Warszawa 14,0
4016 Inccept Sp. z o.o. Szczecin 14,0
4017 Luqa Sp. z o.o. Wągrowiec 14,0
4018 TREKO LASER Sp. z o.o. Skawina 14,0
4019 Dialcom24 Sp. z o.o. Poznań 14,0
4020 Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 14,0
4021 GARTE Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 14,0
4022 Logisfera FI Sp. z o.o. Sopot 14,0
4023 Idcom Group Sp. z o.o. Poznań 14,0
4024 Active Park Sp. z o.o. Sopot 14,0
4025 J&J Services Sp. z o.o. Warszawa 13,9
4026 Capital Audyt Sp. z o.o. Warszawa 13,9
4027 Cooling System Sp. z o.o. Borowa 13,9
4028 Euro Silesia Sp. z o.o. Opole 13,9
4029 Spółdzielnia Mieszkaniowa OSTOJA Jelenia Góra 13,9
4030 Grupa – PM Investment Sp. z o.o. Gdańsk 13,9
4031 Max-Polska Sp. z o.o. Ustroń 13,9
4032 Wierzbowski Eversheds Sutherland sp.k. Warszawa 13,9
4033 Vestdavit Sp. z o.o. Gdańsk 13,9
4034 MARBET LIPSKO Sp. z o.o. Sp. K. Lipsko 13,9
4035 MKR Group Sp. z o.o. Wrocław 13,9
4036 Pollygraf Sp. z o.o. Gdańsk 13,9
4037 Neofin Sp. z o.o. Gdynia 13,9
4038 Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Poznań 13,9
4039 Filar Development Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13,9
4040 BCS Building Cleaning Services Polska Sp. z o.o. Wrocław 13,9
4041 Fanuc Polska Sp. z o.o. Wrocław 13,9
4042 I.I.C. Retail Sp. z o.o. Warszawa 13,9
4043 Dynacars Sp. z o.o. Jawornik 13,9
4044 Squire Patton Boggs Święcicki Krześniak sp.k. Warszawa 13,9
4045 Hut Technika Środowiska Sp. z o.o. Zielona Góra 13,9
4046 Forma Nieruchomości Sp. z o.o. Biała Podlaska 13,9
4047 ŻWIR-POL Sp. z o.o. Zalasewo 13,9
4048 Bio-Energia Sp. z o.o. Różanka 13,8
4049 Paragraf Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Luzino 13,8
4050 Delikatesy & Frykasy Sp. z o.o. Warszawa 13,8
4051 NBS Communications Sp. z o.o. Warszawa 13,8
4052 Abrava Sp. z o.o. & Co. Pgi 2 sp.k. Świecie 13,8
4053 Orion Sp. z o.o. Warszawa 13,8
4054 Kancelaria Prawna Lexus M. Bobolewski i Spółka, S.K. Wrocław 13,8
4055 Alternatywa Polska Sp. z o.o. Huta Wielka 13,8
4056 PUMM Sp. z o.o. Warszawa 13,8
4057 Konsorcjum Sp. z o.o. Świdnik 13,8
4058 SORPOL Sp. z o.o. Głogów 13,8
4059 Chmielna 28B Sp. z o.o. Warszawa 13,8
4060 Info Project Sp. z o.o. Warszawa 13,8
4061 Astem Sp. z o.o. Tarnów 13,8
4062 RASZ – MET Sp. z o.o. Pysząca 13,8
4063 Grupa Ekoprojekt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,8
4064 PMPG Polskie Media S.A. Warszawa 13,8
4065 ISTA Polska Sp. z o.o. Łódź 13,8
4066 PPHU EKO-INŻ Misztal S.J. Pińczów 13,8
4067 Allrad Sp. z o.o. Okoninki 13,8
4068 Zakład Usług Leśnych Beata Skłodowska, Dariusz Kaczyński sp.j. Szczytno 13,8
4069 CT Polska Sp. z o.o. Święta Katarzyna 13,8
4070 BASTION ADVISORY SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 13,8
4071 Hesal Sp. z o.o. Kraków 13,8
4072 Sartorius Stedim Poland sp. z o.o. Kostrzyn 13,8
4073 Zakład Usługowy WIW – BUD Sp. z o.o. Legnica 13,8
4074 Dalprint Sp. z o.o. Komorniki 13,7
4075 Zakłady Produkcji Kruszyw Rupińscy S.J. Szumowo 13,7
4076 Versus Sp. z o.o. S. K. Gdańsk 13,7
4077 Etiko Sp. z o.o. Trzeszczyn 13,7
4078 Imac Resources Sp. z o.o. Czarny Las 13,7
4079 ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 13,7
4080 GATES POLSKA Sp. z o.o. Legnica 13,7
4081 Mediacap S.A. Warszawa 13,7
4082 TAX Safe Sp. z o.o. Sopot 13,7
4083 DARCO Sp. z o.o. Dębica 13,7
4084 Energoobsługa Kądziela, Kulpa sp. j. Pszczyna 13,7
4085 MMTJ Sp. z o.o. Zielona Góra 13,7
4086 INTERTON Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 13,7
4087 Kraj Sp. z o.o. Katowice 13,7
4088 Fabryka Czekolady Sp. z o.o. Warszawa 13,7
4089 METRIX METAL Sp. z o.o. Tczew 13,7
4090 Agencja Ochrony Lion Sp. z o.o. S.K. Śrem 13,7
4091 Votum S.A. Wrocław 13,7
4092 Euroclean Polska Sp. z o.o. Wrząsowice 13,7
4093 Bonus Management Sp. z o.o. Kraków 13,7
4094 Promus Sp. z o.o. sp.k. Katowice 13,7
4095 Nga Hr Sp. z o.o. Katowice 13,7
4096 Regus Wiśniowy Sp. z o.o. Warszawa 13,7
4097 Bravos Sp. z o.o. Legnica 13,7
4098 Hanse Prospect Shipping Services Sp. z o.o. Szczecin 13,7
4099 Carl Zeiss Shared Services Sp. z o.o. Poznań 13,7
4100 Europol Interim Sp. z o.o. Warszawa 13,7
4101 Efficiency Sp. z o.o. Poznań 13,7
4102 IARO Sp. z o.o. Gniezno 13,7
4103 Bodycote Polska Sp. z o.o. Częstochowa 13,7
4104 VTS Plant Sp. z o.o. Gdańsk 13,7
4105 Good One Sp. z o.o. Warszawa 13,6
4106 PLATA Wytwórnia Zniczy i Świec S.J. Wieliczka 13,6
4107 Targi Kielce S.A Kielce 13,6
4108 Synerga+ S.A. Warszawa 13,6
4109 Specjalistyczny Zakład Elektromechaniczny Maleszka Krzysztof Maleszka Zenon S.J. Dywity 13,6
4110 Attis Service Sp. z o.o. Warszawa 13,6
4111 Business Tax Professionals Sp. z o.o. sp.k., Wrocław 13,6
4112 VGL Distribution Services Sp. z o.o. Gdańsk 13,6
4113 Aludesign Sp. z o.o. Swarzędz 13,6
4114 ABF Zakład Obróbki Skrawaniem Sp. z o.o. Sp.K. Działdowo 13,6
4115 ORANGE PRODUCTS EUROPE Sp. z o.o. Płońsk 13,6
4116 Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 13,6
4117 Quant Research Sp. z o.o. Warszawa 13,6
4118 PROSPERPLAST 1 Sp. z o.o. Rybarzowice 13,6
4119 Enitra Sp. z o.o. Wałbrzych 13,6
4120 Zakład Mechaniki Maszyn BUKPOL Łagodziński Sp.J. Bukowiec 13,6
4121 TOYO SEAL POLAND Sp. z o.o. Tychy 13,6
4122 KK Service Plus Sp. z o.o. Golina Wielka 13,6
4123 Trans-Technobank Sp. z o.o. Warszawa 13,6
4124 Torfowisko Biały Bór Sp. z o.o. Gościcino 13,6
4125 DYNPAP Sp. z o.o. Szczecin 13,5
4126 Nobo Quality Sp. z o.o. Warszawa 13,5
4127 Jle Sp. z o.o. Poznań 13,5
4128 Transportowy Dozór Techniczny Warszawa 13,5
4129 Kupiec Poznański Real Estate Sp. z o.o. Poznań 13,5
4130 ALIPLAST Sp. z o.o. Lublin 13,5
4131 ADT Europe Group Sp. z o.o. S.K. Stare Bielice 13,5
4132 W.P.S. Sp. z o.o. Zagórz 13,5
4133 Retermozanex Holding Sp. z o.o. Warszawa 13,5
4134 LOTOS ASFALT Sp. z o.o. Gdańsk 13,5
4135 Bezpiecznybiznes.Pl Sp. z o.o. Sopot 13,5
4136 Przedsiębiorstwo PREXER Sp. z o.o. Łódź 13,5
4137 Publimar Bis Marek Pińkowski S.J. Lublin 13,5
4138 Agora Job sp. z o.o. Opole 13,5
4139 Sukcesor Sp. z o.o. Warszawa 13,5
4140 Ewex Sp. z o.o. Łódź 13,5
4141 Skyconcept Sp. z o.o. Warszawa 13,5
4142 Mtz Clinical Research Sp. z o.o. Warszawa 13,5
4143 Spes City Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13,5
4144 Garnizon Sp. z o.o. Gdańsk 13,5
4145 Kazimierz Szymański, Roman Zasadziński Karo – Plast Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych sp.j. Konstancin-Jeziorna 13,5
4146 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jabłonowie Jabłonowo 13,5
4147 Mechanika – Service Wózki Widłowe Tomasz Goc, Adam Chmielowiec Sp.J. Dębno 13,5
4148 GTB Metropolis Sp. z o.o. Katowice 13,5
4149 Invest Klima Krzysztof Diakowski S.K. Gdynia 13,5
4150 Energon Sp. z o.o. Toruń 13,5
4151 Wimpact Sp. z o.o. Wrocław 13,5
4152 Polski Związek Łowiecki Warszawa 13,4
4153 Ocynkownia Wektor Henryk Dąbrowski, Marcin Tatol sp.j. Markajmy 13,4
4154 Fun Park Sp. z o.o. Puławy 13,4
4155 Spółdzielnia Mieszkaniowa Batory – Wschód Warszawa 13,4
4156 Fabryka Narzędzi FANAR S.A. Ciechanów 13,4
4157 Sieć Sklepów Miła Sp. z o.o. Czersk 13,4
4158 Spółdzielnia Mieszkaniowa 3 Maja Warszawa 13,4
4159 LOKUS S.A. Kraków 13,4
4160 PHP JG S.J. W. Fedyk i Spółka Chełmża 13,4
4161 Schaumaplast – Organika Sp. z o.o. Łódź 13,4
4162 SME-Finanse.Pl Sp. z o.o. Wrocław 13,4
4163 Ghelamco Gp1 Sp. z o.o. Port Żerański S.K.A. Warszawa 13,4
4164 Voestalpine Signaling Sopot Sp. z o.o. Sopot 13,4
4165 Premium Choice Research & Consulting Sp. z o.o. Warszawa 13,4
4166 Verico Experts Sp. z o.o. Gdynia 13,4
4167 Meritum Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 13,4
4168 Sadyba 2007 Sp. z o.o. Warszawa 13,4
4169 Samolej ZTS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Włynkówko 13,4
4170 ART – Deweloper Sp. z o.o. Wrocław 13,4
4171 Fbserwis Dolny Śląsk Sp. z o.o. Ścinawka Dolna 13,4
4172 WISTA Sp. z o.o. Warszawa 13,4
4173 Drukarnia Print S.J. Wrocław 13,4
4174 Zakład Elektromechaniczny Elrem Sp. z o.o. Bydgoszcz 13,4
4175 C. Gielisch (Polska) Sp. z o.o. Wrocław 13,4
4176 Barg Zachód Sp. z o.o. Poznań 13,4
4177 FIN Ventures Management Sp. z o.o. Warszawa 13,4
4178 Global Wind Service Poland Sp. z o.o. Szczecin 13,4
4179 Archiwis Sp. z o.o. Słupsk 13,4
4180 Outsourcing Pro Tyche Sp. z o.o. Głogów 13,4
4181 Colliers International Poland Sp. z o.o. Warszawa 13,4
4182 Spółdzielnia Socjalna Józefowskie Centrum Rehabilitacji Zawodowej I Społecznej Józefów 13,4
4183 Prologic Sp. z o.o. Chorzów 13,4
4184 Point Est Polska Sp. z o.o. Warszawa 13,4
4185 Majcher S.A. PH Zakopane 13,4
4186 APN Sp. z o.o. Opole 13,3
4187 FABIOS S.A. Białka 13,3
4188 Modern-Group Sp. z o.o. Warszawa 13,3
4189 Perfekt Sp. z o.o. Legnica 13,3
4190 MSC Sp. z o.o. Małuszów 13,3
4191 Reha-Bed Sp. z o.o. Czeladź 13,3
4192 Todan Properties Sp. z o.o. Alfa S.K.A. Warszawa 13,3
4193 Ewikor Sp. z o.o. Świecie 13,3
4194 Meprozet Stare Kurowo Sp. z o.o. Stare Kurowo 13,3
4195 Dora Inco Sp. z o.o. Poznań 13,3
4196 Funk International Polska Sp. z o.o. Warszawa 13,3
4197 Serinus Sp. z o.o. Warszawa 13,3
4198 Reputation Managers sp. z o.o. Warszawa 13,3
4199 R&D Services Sp. z o.o. Warszawa 13,3
4200 Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Gdańsk 13,3
4201 SCHMITTENBERG-POL Sp. z o.o. Szczecin 13,3
4202 Security Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 13,3
4203 Banninger – Formtechnik Sp. z o.o. Częstochowa 13,3
4204 Biochemax Sp. z o.o. Warszawa 13,3
4205 Tm Flota Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13,3
4206 BARBARA JAKSA Pabianice 13,3
4207 Belma Accessories Systems Sp. z o.o. Białe Błota 13,3
4208 CSA Sp. z o.o. Stężyca 13,3
4209 Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań 13,3
4210 SPIREX – Energetyka Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Energetycznych Reda 13,3
4211 Lenso Sp. z o.o. Poznań 13,3
4212 Sławomir Zieleń i Wspólnicy Sp. z o.o. Wałbrzych 13,3
4213 Zone Fitness Michał Otulak S.K. Warszawa 13,3
4214 Bursaki Sp. z o.o. Lublin 13,2
4215 ILPEA Sp. z o.o. Chełstówek 13,2
4216 Studio Gambit Sp. z o.o. Gdańsk 13,2
4217 Rentals Group Sp. z o.o. Kraków 13,2
4218 Dam-Rob Sp. z o.o. S.K. Zalewo 13,2
4219 Cobex Polska Sp. z o.o. Racibórz 13,2
4220 Komster Sp. z o.o. Murowana Goślina 13,2
4221 Faktorzy S.A. Poznań 13,2
4222 ZM Kolno S.A. Kolno 13,2
4223 Zakład Odlewniczy Metali Nieżelaznych PRESS Jerzy Musialik Lgota-Nadwarcie 13,2
4224 AS-Dom Sp. z o.o. Lublin 13,2
4225 Durham Sp. z o.o. Warszawa 13,2
4226 Kronospan Kunststoffe Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 13,2
4227 Perfekton Ltd. sp.k. Warszawa 13,2
4228 Technik Polska Sp. z o.o. Płock 13,2
4229 Antwork Sp. z o.o. Gdańsk 13,2
4230 Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Hydrokop Sp. z o.o. Chrzanów 13,2
4231 Harvest Finanse i Podatki Sp. z o.o. Poznań 13,2
4232 RAUSCHERT Sp. z o.o. S.K. Mysłakowice 13,2
4233 Jubitom Kazimierz Tomasiewicz Rumia 13,2
4234 Garel Plast Lucyna Biernat Wrzaskowska Sp.j. Kijewo 13,2
4235 Innotec Sp. z o.o. Recz 13,2
4236 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Vigilax Sp. z o.o. Sp.k. Buk 13,2
4237 Art & Media Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13,2
4238 PLASTICA Sp. z o.o. Kowalewo Pomorskie 13,2
4239 OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o. Warszawa 13,2
4240 Consensus Sp. z o.o. Łódź 13,1
4241 Towarzystwo Budownictwa Społecznego LOKUM Sp. z o.o. Świdnik 13,1
4242 ELGUM – PLUS Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13,1
4243 I.KA.S Sp. z o.o. Szlichtyngowa 13,1
4244 Neptun – Hydraulika Siłowa Sp. z o.o. Gdańsk 13,1
4245 Biuro Rachunkowe Pro Sp. z o.o. Gdańsk 13,1
4246 Galeria Spomasz Sp. z o.o. Warszawa 13,1
4247 Przedsiębiorstwo Elektryfikacji i Technicznej Obsługi Rolnictwa Sp. z o.o. Opole 13,1
4248 Dubiel Vitrum Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 13,1
4249 England.Pl Sp. z o.o. Koszalin 13,1
4250 CERAMIKA – KOŃSKIE Sp. z o.o. Końskie 13,1
4251 Przedsiębiorstwo Turystyczno-Usługowe VALG – PODHALE Sp. z o.o. Nowy Targ 13,1
4252 VICTAULIC POLSKA Sp. z o.o. Drezdenko 13,1
4253 Dermscan Poland Sp. z o.o. Gdańsk 13,1
4254 KERN-LIEBERS POLAND Sp. z o.o. Sp.Komandytowa Myszków 13,1
4255 Radevelia Sp. z o.o. Gdańsk 13,1
4256 Staco Polska Sp. z o.o. Niepołomice 13,1
4257 CONKRET Z. R. Trejderowscy S.J. Wielkie Rychnowo 13,1
4258 Zakład Usług Remontowo – Montażowych Remak S.J. Włocławek 13,1
4259 R2 Center Sp. z o.o. Suchy Las 13,1
4260 Dunaj – Finanse Sp. z o.o. Warszawa 13,1
4261 Mateco Podesty Ruchome Sp. z o.o. Tychy 13,1
4262 CONTEYOR POLAND Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 13,1
4263 Centrum Handlowo-Usługowe Sp. z o.o. Mysłowice 13,1
4264 Hansa Loadtest Baltic Sp. z o.o. Gdynia 13,1
4265 Vipol Sp. z o.o. Warszawa 13,1
4266 VIA TECHNIKA OBRÓBKI POWIERZCHNIOWEJ Sp. z o.o. Komorniki 13,1
4267 ARGO CARD Sp. z o.o. Gdańsk 13,1
4268 BSC Pharmacenter Sp. z o.o. Poznań 13,1
4269 Eldisy Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 13,1
4270 SKIDD Sp. z o.o. Warszawa 13,0
4271 EP Centrum Finansowe Sp. z o.o. Katowice 13,0
4272 Ponzio Polska Sp. z o.o. Cekanowo 13,0
4273 Oprandi Polska Sp. z o.o. Warszawa 13,0
4274 Domy Spółdzielcze Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 13,0
4275 Nacami Polska Sp. z o.o. Skawina 13,0
4276 Premia Sp. z o.o. Chełm 13,0
4277 Vicotel Security Sp. z o.o. Wałbrzych 13,0
4278 IPT Sp. z o.o. Wrocław 13,0
4279 TKM Projekt Sp. z o.o. Wrocław 13,0
4280 ABA PAPIER INT. Sp. z o.o. Szczecin 13,0
4281 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Igum Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,0
4282 Exlabesa Extrusion Opole Sp. z o.o. Tułowice 13,0
4283 Zaspa Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 13,0
4284 Zarząd Portu Morskiego w Ustce Sp. z o.o. Ustka 13,0
4285 Viainfra Sp. z o.o. Warszawa 13,0
4286 Spółdzielnia Mieszkaniowa Plomba w Szczecinie Szczecin 13,0
4287 Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. Podłęże 13,0
4288 Lubuski Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Zielona Góra 13,0
4289 AP & T Polska Sp. z o.o. Warszawa 13,0
4290 Majster-Pol Sp. z o.o. S.K. Cegłów 13,0
4291 Everest Development Spółka Komandytowa Śrem 13,0
4292 Faserbeton Sp. z o.o. Fałków 13,0
4293 Novarent Sp. z o.o. Szczecin 13,0
4294 Firma Architektoniczno Budowlana Restauracji Zabytków Architekton Leszek Peljan, Leszek Link S.J. Głogów 13,0
4295 Moderndom Sp. z o.o. Latchorzew 13,0
4296 CP RE Sp. z o.o. Kraków 13,0
4297 Białogardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Białogard 13,0
4298 Międzyzakładowa SM Grabów Warszawa 13,0
4299 VIACON Sp. z o.o. Rydzyna 13,0
4300 Amg Consulting Sp. z o.o. Katowice 13,0
4301 NAVY-SAN Sp. z o.o. Gdynia 13,0
4302 Drukarnia JASŁO Kosiba S.J. Jasło 13,0
4303 Stolzle Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 12,9
4304 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LEAR Lech i Artur Kostrzewski S.J. Świdwin 12,9
4305 Corporate Services Sp. z o.o. Kraków 12,9
4306 Nowotax Sp. z o.o. Piaseczno 12,9
4307 Polmo Łomianki S.A. Łomianki 12,9
4308 Tekra Sp. z o.o. Gubin 12,9
4309 AKTUS Sp. z o.o. Łódź 12,9
4310 MAZOWIECKA AGENCJA HANDLOWA SPOŁEM Sp. z o.o. Warszawa 12,9
4311 Agencja Ochrony Osób I Mienia K2 Sp. z o.o. Nowa Ruda 12,9
4312 PPHU DOMUS Sp. z o.o. Gliwice 12,9
4313 Nissin Logistics Poland Sp. z o.o. Ostaszewo 12,9
4314 Gold – Art – Polska Sp. z o.o. Rokitki 12,9
4315 Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o. Warszawa 12,9
4316 Martis Consulting Sp. z o.o. Warszawa 12,9
4317 Pepco Marketing Sp. z o.o. Poznań 12,9
4318 Kancelaria Brokerska Task Sp. z o.o. Chorzów 12,9
4319 Abaco Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Kowale 12,9
4320 EICKHOFF POLONIA Ltd Sp. z o.o. Katowice 12,9
4321 EUROP ASSISTANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12,9
4322 P.R.L. Sp. z o.o. S.K. Wrocław 12,9
4323 Beskidzki Hurt Towarowy S.A. Bielsko-Biała 12,9
4324 Kokabud sp. z o.o. Olsztyn 12,9
4325 Ażur Małgorzata i Mirosław Miś Sp.J. Bestwinka 12,9
4326 Alpha Bau Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 12,9
4327 Wald – Gold Sp. z o.o. Brańsk 12,9
4328 RM Technik Sp. z o.o. Toruń 12,9
4329 Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 12,9
4330 Związkowiec Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 12,9
4331 Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu Zabrze 12,9
4332 Obiekty Design Sp. z o.o. Poznań 12,8
4333 SMT Shipmanagement And Transport Gdynia Ltd Sp. z o.o. Sopot 12,8
4334 Novelty Consulting Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 12,8
4335 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wiktoria Poznań 12,8
4336 Eksploatacja Dźwignic Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 12,8
4337 Rączkowski, Kwieciński Adwokaci sp.j. Warszawa 12,8
4338 Born Invest Sp. z o.o. Warszawa 12,8
4339 AMS S.A. Warszawa 12,8
4340 Mgd Mws Sp. z o.o. sp.k. Wadowice 12,8
4341 Tax Audyt Sp. z o.o. Konin 12,8
4342 EURO – LOCKS Sp. z o.o. Ruda Śląska 12,8
4343 CAN-PACK S.A. Kraków 12,8
4344 Zakład Produkcyjno Usługowy Józef I Danuta Szarwark S.J. Gniezno 12,8
4345 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kobylej Górze Kobyla Góra 12,8
4346 Invent Sp. z o.o. Tychy 12,8
4347 Optimal – System Sp. z o.o. Trzemeszno 12,8
4348 Extra Marta Ustianowska sp. j. Kraków 12,8
4349 Muehsam Jan Krzysztof i Wspólnicy sp.j. Warszawa 12,8
4350 Pro-Men Sp. z o.o. Radawiec Duży 12,8
4351 DEM Sp. z o.o. Warszawa 12,8
4352 Ostrowski-Pilachowski S.J. Gdynia 12,8
4353 Grupa Doradcza KZP Sp. z o.o. Warszawa 12,8
4354 Millennium Service Sp. z o.o. Warszawa 12,8
4355 Armex Sp. z o.o. Rybnik 12,8
4356 Digital Alea Sp. z o.o. Warszawa 12,8
4357 PSL Property Polska Sp. z o.o. Krapkowice 12,8
4358 SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 12,8
4359 Dalfi Sp. z o.o. Wągrowiec 12,8
4360 Golden Hand Sp. z o.o. Gdańsk 12,8
4361 ISOCERT Sp. z o.o. Wrocław 12,8
4362 TELTAR Kobielski I Sech Sp.J. Chmielów 12,8
4363 Hardtop Centrum Odlewnictwa Sp. z o.o. Miechów-Charsznica 12,8
4364 A. Czuba & Wspólnicy Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. Wrocław 12,8
4365 Konsalnet Sp. z o.o. As Pak sp.k. Konin 12,8
4366 Med Plus Sp. z o.o. Kraków 12,7
4367 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lublinie Sp. z o.o. Lublin 12,7
4368 RADMOT Sp. z o.o. S.K. Wola Gutowska 12,7
4369 Blue Jet Charters Sp. z o.o. Warszawa 12,7
4370 Kancelaria Prawno-Podatkowa Ars Lege Sp. z o.o. Gdańsk 12,7
4371 Embis Sp. z o.o. S.K. Poznań 12,7
4372 Zakład Usług Przemysłowych COLDEX Jerzy Błaszczak, Albert Depta, Grzegorz Wieteska S.J. Płońsk 12,7
4373 PPHU Eurokrusz Sp. z o.o. Nowe Miasto 12,7
4374 PNG Sp. z o.o. Cisów 12,7
4375 Flaig + Hommel Polska Sp. z o.o. Głuchołazy 12,7
4376 Grupa KK Kochanowski. S. J. Radom 12,7
4377 Seahouse Sp. z o.o. Ząbki 12,7
4378 GK Plus Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 12,7
4379 VOGEN Sp. z o.o. Gdynia 12,7
4380 Rodan Development Sp. z o.o. Warszawa 12,7
4381 Nobeso S.J. Ostrów Wielkopolski 12,7
4382 BOBS INVEST Sp. z o.o. Wrocław 12,7
4383 Italiana- Construzioni Sp. z o. o. Wrocław 12,7
4384 Termetal Piotr Glaner Spółka Komandytowa Piła 12,7
4385 Zakład Projektowo- Usługowy Radix Sp. z o.o. Kraków 12,7
4386 Nova-Tech Sp. z o.o. Sulnowo 12,7
4387 Eltoro Sp. z o.o. Warszawa 12,7
4388 T4b Ekotechnologie Sp. z o.o. Warszawa 12,7
4389 VSD Instalacje Chłodnicze R. Boiński, R. Miedziarek, M. Sobczak, P. Jędrzak S.J. Poznań 12,7
4390 LAC – MET Sp. z o.o. sp.k. Szczytno 12,7
4391 ZBI-Markt Sp. z o.o. Kołobrzeg 12,7
4392 SAPA Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 12,7
4393 Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Koszalin 12,6
4394 Technical Ship Management Sp. z o.o. Gdańsk 12,6
4395 Ernst&Young Sp. z o.o. Usługi Księgowe sp.k. Warszawa 12,6
4396 Aikon Sp. z o.o. Zielona Góra 12,6
4397 Adkon Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. Konin 12,6
4398 Installcotech Sp. z o.o. Olsztyn 12,6
4399 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o. Wrocław 12,6
4400 Q Future Sp. z o.o. Warszawa 12,6
4401 Bgż Bnp Paribas Faktoring Sp. z o.o. Warszawa 12,6
4402 Topi Sp. z o.o. Warszawa 12,6
4403 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa CEPELIANKA Warszawa 12,6
4404 Respiro Sp. z o.o. Warszawa 12,6
4405 Radcliffe Investments Sp. z o.o. Warszawa 12,6
4406 Wld Drukarnia Sp. z o.o. sp.k. Wiry 12,6
4407 Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe Nida Sp. z o.o. Warszawa 12,6
4408 EXPRESS RELOCATIONS Sp. z o.o. Warszawa 12,6
4409 Global Brokers Sp. z o.o. Toruń 12,6
4410 Protrader Markets Sp. z o.o. Warszawa 12,6
4411 Firlej Engineering Sp. z o.o. Milanówek 12,6
4412 Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka Wieliczka 12,6
4413 Osiedlowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Gronowo Elbląskie 12,6
4414 Lasertechnika Sp. z o.o. S.K. Borzytuchom 12,6
4415 Rawin Sp. z o.o. Więcbork 12,6
4416 Thoni Alutec Sp. z o.o. Stalowa Wola 12,6
4417 Ineos Styrolution Poland Sp. z o.o. Warszawa 12,6
4418 GRA – QUA Group Sp. z o.o. sp.k. Katowice 12,6
4419 SEA TEC Sp. z o.o. Łęgowo 12,6
4420 Investment Trading Consulting Sp. z o.o. Skarszewy 12,6
4421 Biuro Rachunkowe Alfa Sp. z o.o. Bojanowo 12,6
4422 Diam Service Sp. z o.o. Jaworzno 12,6
4423 Komin Sp. z o.o. Gdańsk 12,6
4424 Plantin Sp. z o.o. Wrocław 12,6
4425 Euronet Polska Sp. z o.o. Warszawa 12,6
4426 PGK – CENTRUM Sp. z o.o. Poznań 12,6
4427 Euromex Sp. z o.o. Szczucin 12,6
4428 Przodek i Prawo Sp. z o.o. Szczecinek 12,6
4429 Agmet Sp. z o.o. S.K. Marianki 12,6
4430 RB Logistic Service Bis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12,6
4431 Ebrex Logistics Sp. z o.o. Kalisz 12,6
4432 Aiesec Polska Sp. z o.o. Marki 12,6
4433 Cortizo Sp. z o.o. Radomsko 12,5
4434 Kapeo Laser Sp. z o.o. Kowale 12,5
4435 ARGOS Translations Sp. z o.o. Kraków 12,5
4436 Sterimed Sp. z o.o. Warszawa 12,5
4437 POLPLAST Sp. z o.o. Olsztyn 12,5
4438 Inoris Medical Sp. z o.o. Kowary 12,5
4439 Smdi Doradztwo Inwestycyjne Sp. z o.o. Warszawa 12,5
4440 MASTERPRESS S.A. Białystok 12,5
4441 Migra Sp. z o.o. Paczków 12,5
4442 Orea Sp. z o.o. Gdynia 12,5
4443 NAW Sp. z o.o. Warszawa 12,5
4444 Varsovia Capital S.A. Warszawa 12,5
4445 BiLift Polska Sp. z o.o. Falenty Nowe 12,5
4446 BROKER PARTNERS Sp. z o.o. Szczecin 12,5
4447 PM Inwestycje Sp. z o.o. Białystok 12,5
4448 KFKK Sp. z o.o. Lublin 12,5
4449 Mawos Tech sp. z o.o. Łódź 12,5
4450 Arboris Sp. z o.o. Koty 12,5
4451 Cukero Sp. z o.o. Wrocław 12,5
4452 B+M Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,5
4453 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Usługowe Alfa Sp. z o.o. Andrychów 12,5
4454 Global Blue Polska Sp. z o.o. Warszawa 12,5
4455 Omeko Investment Sp. z o.o. Kraków 12,5
4456 Spółdzielnia Mieszkaniowa Właścicieli w Strzelcach Strzelce 12,5
4457 Eurozet Sp. z o.o. Warszawa 12,5
4458 PAROC Polska Sp. z o.o. Trzemeszno 12,5
4459 Krakowiaków Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 12,5
4460 Gemius S.A. Warszawa 12,5
4461 Heiztechnik Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 12,5
4462 Energetyczne Towarzystwo Finansowo Leasingowe Energo Utech S.A. Poznań 12,5
4463 UNI – Lab Poland Sp. z o.o. Warszawa 12,5
4464 Dreszer i Wspólnicy Sp. z o.o. Warszawa 12,4
4465 PW MS – Ortis Produkt S.J. Dziekanów Leśny 12,4
4466 Euler Hermes Collections Sp. z o.o. Warszawa 12,4
4467 Felgenhauer Sp. z o.o. S.K. Wrocław 12,4
4468 GLG Sp. z o.o. Rumia 12,4
4469 Centrum Fitness No Limits sp. z o.o. Tychy 12,4
4470 Centrum Odszkodowań Drb Sp. z o.o. S.K. Legnica 12,4
4471 Ered 2 Sp. z o.o. Warszawa 12,4
4472 Eaglemoss Polska Sp. z o.o. Warszawa 12,4
4473 Adverti Sp. z o.o. S.K. Łódź 12,4
4474 Kancelaria Księgowa Maxima Sp. z o.o. Wrocław 12,4
4475 Kompa Sp. z o.o. Biała Podlaska 12,4
4476 Marstal Mariusz Cypel, Stanisław Zakrzewski sp. j. Wronki 12,4
4477 Kbz Żuradzka & Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni sp.k. Katowice 12,4
4478 Leasing Polski Sp. z o.o. Gdańsk 12,4
4479 Kancelaria Adwokacka Osiński i Wspólnicy sp.k. Warszawa 12,3
4480 Gre Management Sp. z o.o. Gdynia 12,3
4481 Aluplastika Bis Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Aluplastika Sp. z o.o.) Kępno 12,3
4482 Just Sp. z o.o. sp.k. Poznań 12,3
4483 AMP Logistyka Sp. z o.o. Warszawa 12,3
4484 Metalpietrzyk Sp. z o.o. Skoczów 12,3
4485 KOTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wołów 12,3
4486 OST – POL Sp. z o.o. Tychy 12,3
4487 Kancelaria Biegłych Rewidentów Dorfin Sp. z o.o. Bytom 12,3
4488 High Note Events Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12,3
4489 Carfree Sp. z o.o. Warszawa 12,3
4490 Lama Media Sp. z o.o. Wrocław 12,3
4491 KBR POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn 12,3
4492 MLEASING Sp. z o.o. Warszawa 12,3
4493 AP Vector Sp. z o.o. SP.K. Poznań 12,3
4494 Bartex Sp. z o.o. Gdańsk 12,3
4495 Hester Sp. z o.o. Pieszyce 12,3
4496 Przedsiębiorstwo Usługowe Techniczno-Handlowe KT-MET Sp. z o.o. Sosnowiec 12,3
4497 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Domus Sp. z o.o. Szczecin 12,3
4498 Aera Group Sp. z o.o. Kraków 12,3
4499 Jedność Spółdzielnia Mieszkaniowa W Silnie Silno 12,3
4500 Abakus Pro Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 12,3
4501 ADDIT Sp. z o.o. Węgrów 12,3
4502 AKPOL ADAM KUŚ Kraśnik 12,3
4503 Emiks Składnica Akt Sp. z o.o. Lublin 12,3
4504 Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa Świdnica 12,3
4505 Asysta Sp. z o.o. Warszawa 12,3
4506 Sław-Pol Stasiak I Krysiak S.J. Ruda 12,2
4507 Grunwaldzka Invest Sp. z o.o. Opole 12,2
4508 Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Grudziądz 12,2
4509 Ferber Sp. z o.o. Stargard 12,2
4510 Efka Sp. z o.o. Komorów 12,2
4511 Lamitec Composites Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 12,2
4512 Lions S.A. Warszawa 12,2
4513 Brainbox Sp. z o.o. Kraków 12,2
4514 LARKIS Sp. z o.o. Dobczyce 12,2
4515 G&M Sp. z o.o. Pacanów 12,2
4516 Audyting Sp. z o.o. Olsztyn 12,2
4517 Stowarzyszenie Ostrzeszowskie Centrum Przedsiębiorczości Ostrzeszów 12,2
4518 Womak Delta Sp. z o.o. Wrocław 12,2
4519 Benefit Systems S.A. Warszawa 12,2
4520 MAYENNE SPÓŁKA Z O.O. Węgrów 12,2
4521 W.M Pomtor Wyroby Metalowe i Inne Sp. z o.o. Warnice 12,2
4522 D&B Sp. z o.o. Sobótka 12,2
4523 Pomerania Brokers Sp. z o.o. Szczecin 12,2
4524 Bonus Agent Sp. z o.o. Białystok 12,2
4525 GAM Sp. z o.o. Gdynia 12,2
4526 Kba Sp. z o.o. Warszawa 12,2
4527 Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 12,2
4528 Biuro Rachunkowe Marcin Ratajczak Sp. z o.o. Leszno 12,2
4529 Europrofil Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 12,2
4530 E-Rmk Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12,2
4531 Control Food Sp. z o.o. Mysiadło 12,2
4532 Adsystem Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 12,2
4533 RLS Legal & Tax Advice Sp. z o.o. Katowice 12,2
4534 Cermax S.J. Radom 12,2
4535 Lemmonhouse Sp. z o.o. Warszawa 12,2
4536 A.P. Instruments Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12,2
4537 Kopel Nieruchomości Z.Srokowski S.J. Toruń 12,2
4538 Algontec Polska Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 12,2
4539 LUK METAL CONSTRUCTION Sp. z o.o. Krzeszyce 12,2
4540 METALWELD FIPROM POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec 12,1
4541 Spółdzielnia Osiedle Uszyce 12,1
4542 GALERIA ZIELONA Sp. z o.o. Puławy 12,1
4543 New Communications Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 12,1
4544 K&W Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe Namysłów 12,1
4545 ARTGEIST SPÓŁKA Z O.O. Wrocław 12,1
4546 VITA POLYMERS POLAND Sp. z o.o. Brzeg Dolny 12,1
4547 Profit Sp. z o.o. Dzierżoniów 12,1
4548 Tam Polska Sp. z o.o. Wrocław 12,1
4549 Metal – Plast Białystok Sp. z o.o. Sienkiewicze 12,1
4550 Fundacja Warsaw Enterprise Institute Warszawa 12,1
4551 Biuro Rachunkowe Hst Sp. z o.o. Poznań 12,1
4552 Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 12,1
4553 Drogbud – Larix Sp. z o.o. Olesno 12,1
4554 Panattoni Europe Sp. z o.o. Warszawa 12,1
4555 Grupa S.O.S. Sp. z o.o. Katowice 12,1
4556 Ena Ltd Sp. z o.o. Warszawa 12,1
4557 Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Szczecin 12,1
4558 ASB Poland Sp. z o.o. Warszawa 12,1
4559 Indutronic Sp. z o.o. Wrocław 12,1
4560 EULEO Sp. z o.o. Kraków 12,1
4561 Studio Filmowe OTO Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12,1
4562 Atems Sp. z o.o. Warszawa 12,1
4563 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Klub Dwustu Warszawa 12,1
4564 Biuro Projektowo Inżynierskie Konstruktornia Sp. z o.o. Gdańsk 12,1
4565 Laboratorium Energomontaż Zachód Sp. z o.o. Wrocław 12,1
4566 Profithome Sp. z o.o. Warszawa 12,1
4567 SOLAB Sp. z o.o. Wieliczka 12,1
4568 Mastpol Sp. z o.o. S.K. Kosakowo 12,1
4569 Centrostal Produkcja Sp. z o.o. Toruń 12,1
4570 Przedsiębiorstwo Robót Remontowych EL-GOR Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 12,1
4571 Dieffenbacher Maschinenfabrik Sp. z o.o. Kościan 12,1
4572 Clinical Research Group Sp. z o.o. Warszawa 12,1
4573 Nomos Sp. z o.o. Rekcin 12,1
4574 Cortina Travel Tour Operator Sp. z o.o. Warszawa 12,1
4575 KALENBORN DELMA Sp. z o.o. Strzegom 12,1
4576 Apis Sp. z o.o. Wrocław 12,1
4577 Ey Doradztwo Podatkowe Krupa sp.k. Warszawa 12,1
4578 DGP DOZORBUD GRUPA POLSKA Sp. z o.o. Legnica 12,0
4579 Gawłowski Sp. z o.o. Cieszyn 12,0
4580 LANG TEAM Sp. z o.o. Warszawa 12,0
4581 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Export Import MALBOX Zygmunt Solecki Olkusz 12,0
4582 Thorlinings Sp. z o.o. Przyszowice 12,0
4583 Bikarex Sp. z o.o. Tychy 12,0
4584 Sterkomp Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 12,0
4585 Denzel Polska Sp. z o.o. Katowice 12,0
4586 Axi Immo Group Sp. z o.o. Warszawa 12,0
4587 Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. Nowiny 12,0
4588 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Tech-Dom Michalik sp.j. Gorzów Wielkopolski 12,0
4589 Firma Gwarant – Tomczyk S.J. Głogów 12,0
4590 Zarząd Budynków w Chrzanowie Sp. z o.o. Chrzanów 12,0
4591 Eagle Invest Sp. z o.o. S.K. Poznań 12,0
4592 Alaris 1 Sp. z o.o. Warszawa 12,0
4593 Person Sp. z o.o. Pszczyna 12,0
4594 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zgoda Kandyty 12,0
4595 Digital Spark Sp. z o.o. Warszawa 12,0
4596 Endox Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,0
4597 Jot Be Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 12,0
4598 Atena & Hjw Sp. z o.o. Wrocław 12,0
4599 Simplex sp. z o.o. Mikołów 12,0
4600 Sozax Sp. z o.o. Poznań 12,0
4601 Dnv Gl Poland Sp. z o.o. Gdynia 12,0
4602 Odlewnia Metali Kolorowych D. I A. Kowala S.J. Ustroń 12,0
4603 Destron Fearing Polska Sp. z o.o. Psary Małe 12,0
4604 Budotechnika Sp. z o.o. Pilchowice 12,0
4605 Kid ’S Play Design Sp. z o.o. Poznań 12,0
4606 Prec – Metal Sp. z o.o. Dobrcz 12,0
4607 AK Development Sp. z o.o. Gdańsk 12,0
4608 Fol-Kar Sp. z o.o. Kłecko 12,0
4609 Firma Handlowo-Usługowa GREDAN Grzegorz Czebotar Tychy 12,0
4610 Miejski Klub Sportowy Cracovia Sportowa S.A. Kraków 12,0
4611 BMF Polska Sp. z o.o. Leżajsk 12,0
4612 Gajewscy Jan Gajewski Janina Gajewska S.J. Świętochłowice 11,9
4613 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Forum Rondo Sp. z o.o. Warszawa 11,9
4614 Caliko Sp. z o.o. Sosnowiec 11,9
4615 ALNOR – System Wentylacji Sp. z o.o. Warszawa 11,9
4616 JWR Sp. z o.o. Wrocław 11,9
4617 Kenawi Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe Warszawa 11,9
4618 E. Corax Sp. z o.o. Zielona Góra 11,9
4619 Zakład Mechaniczny HML Nosewicz Jednostka Innowacyjno-Wdrożeniowa S. J. Lidzbark Warmiński 11,9
4620 Elmax Group Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś 11,9
4621 Star – Dust Sp. z o.o. Końskie 11,9
4622 4 PIK Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,9
4623 Kenbit Koenig i Wspólnicy Sp.J. Warszawa 11,9
4624 Winckler Personal Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,9
4625 Nordic Fresh Sp. z o.o. Olsztyn 11,9
4626 Biuro Projektowe Statyk Sp. z o.o. Mikołów 11,9
4627 Platinum Towers Management sp. z o.o. Warszawa 11,9
4628 Spółdzielnia Mieszkaniowa Krowodrza Kraków 11,9
4629 Gnom Sp. z o.o. Łódź 11,9
4630 Polda Tech Sp. z o.o. Wasilków 11,9
4631 WILLDO Sp. z o.o. Iwiny 11,9
4632 Ciepło Pomiar Sp. z o.o. S.K. Luboń 11,9
4633 Columbus Pro Sp. z o.o. Kielce 11,9
4634 Pantomas Sp. z o.o. Warszawa 11,9
4635 MTB Sp. z o.o. Krępna 11,9
4636 NFM Property Sp. z o.o. Potęgowo 11,9
4637 Fashion Agency Aliganza Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,9
4638 Biuro Rachunkowe Bożeny Świnarskiej Sp. z o.o. Gdańsk 11,9
4639 Spółdzielnia Budowy Domów Jednorodzinnych Patio Warszawa 11,9
4640 Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o. Gliwice 11,9
4641 TLA Omnifin Sp. z o.o. Jelenia Góra 11,9
4642 P.P.H.U. RYNMET Sionkowscy S.J. Reńska Wieś 11,9
4643 Biuro Rachunkowe A. Babska & Wspólnicy Sp. z o.o. Opole 11,9
4644 Centrum Motoryzacyjne Polmozbyt Kielce Sp. z o.o. Kielce 11,9
4645 Spółdzielnia Mieszkaniowa Noteć Kaczory 11,9
4646 TIBERIUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 11,9
4647 Przedsiębiorstwo Komputeryzacji Rynku w Warszawie Bitrex Sp. z o.o. Warszawa 11,9
4648 Paretti Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Opole 11,9
4649 Firma TARAPATA Sp. z o.o. Mielec 11,8
4650 Hexar Sp. z o.o. Warszawa 11,8
4651 WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OLSZTYNIE Olsztyn 11,8
4652 Spółdzielnia Mieszkaniowa PODGÓRZE Kraków 11,8
4653 Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka Komandytowa Wrocław 11,8
4654 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Hipolita Cegielskiego Poznań 11,8
4655 Kłos Spółdzielnia Mieszkaniowa Nieżychowice 11,8
4656 Teleperformance Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,8
4657 Cat Traffic Sp. z o.o. Poznań 11,8
4658 Locum Sp. z o.o. Zarządzanie Nieruchomościami Gorzów Wielkopolski 11,8
4659 Vectra Media Sp. z o.o. Warszawa 11,8
4660 City Broker Sp. z o.o. Poznań 11,8
4661 3W Investment Sp. z o.o. Warszawa 11,8
4662 SURMIN KAOLIN S.A. Kopalnie Surowców Mineralnych Nowogrodziec 11,8
4663 Fenice Services Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,8
4664 Hempol Sp. z o.o. Poznań 11,8
4665 Spółdzielnia Mieszkaniowa JANTAR Gdynia 11,8
4666 Mccarthy & Taggart Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,8
4667 SPS Sp. z o.o. Świebodzice 11,8
4668 Pracownicza Sp. z o.o. Granit w Strzegomiu Strzegom 11,8
4669 VERBALUX Sp. z o.o. Szczecin 11,8
4670 Bombardier Transportation (Rail Engineering) Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,8
4671 RCRE Sp. z o.o. Warszawa 11,8
4672 SALMO Sp. z o.o. Gietrzwałd 11,8
4673 Azimutus Associates Sp. z o.o. Warszawa 11,8
4674 G-HR Group Sp. z o.o. Wrocław 11,8
4675 Alzen Sp. z o.o. Skierniewice 11,8
4676 GGG Sp. z o.o. Radom 11,8
4677 Galwa – Kor Sp. z o.o. Płock 11,8
4678 Składnica Sp. z o.o. Zakład Usług Archiwalnych Bystrzyca Kłodzka 11,8
4679 Energoremont Edmund i Halina Ulikowscy S.J. Świecie 11,8
4680 TRIBAG S.A. Siewierz 11,8
4681 METCHEM Sp. z o.o. Wadowice 11,8
4682 Netfinance.pl Sp. z o.o. Wrocław 11,8
4683 Spółdzielnia Mieszkaniowa Dębniki Kraków 11,8
4684 Praca.pl Sp. z o.o. Warszawa 11,8
4685 Amis Art. Sp. z o.o. Sp.K. Bilcza 11,8
4686 Centrum Twórczej Edukacji Dzieci Sp. z o.o. Warszawa 11,8
4687 Metro Term Sp. z o.o. Wrocław 11,8
4688 Gradatim Sp. z o.o. Warszawa 11,8
4689 Kwartet Spółdzielnia Eksploatacyjna Budzistowo 11,7
4690 Heavy Industry Maintenance Sp. z o.o. S.K. Chorzów 11,7
4691 P.B. Rematec Sp. z o.o. Warszawa 11,7
4692 Telbridge Sp. z o.o. Kielce 11,7
4693 Daze W&IP Sp. z o.o. Ignatki 11,7
4694 Rzeczoznawcy Maszyn i Urządzeń Oraz Środków Transportowych SIMPTECH Sp. z o.o. Opole 11,7
4695 New Zinc Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 11,7
4696 Zdrofit Sp. z o.o. Warszawa 11,7
4697 Kol-Dental Sp. z o.o. Warszawa 11,7
4698 Invest Sarko Sp. z o.o. Gdynia 11,7
4699 Mashandel Spółdzielnia Handlow-Usługowa w Wałbrzychu Wałbrzych 11,7
4700 TBS Mieszkanie Naszych Możliwości Sp. z o.o. Warszawa 11,7
4701 Lightmotyw Plus Sp. z o.o. Ignatki-Osiedle 11,7
4702 Partner Holding Sp. z o.o. Warszawa 11,7
4703 SPS Folia Sp. z o.o. Żagań 11,7
4704 Agencja Ochrony Osób I Mienia Grom Sp. z o.o. Olsztyn 11,7
4705 Kluge Klawiatury Sp. z o.o. Wilków 11,7
4706 Przedsiębiorstwo POLSPORT Sp. z o.o. Szamocin 11,7
4707 AUDYTEL S.A. Warszawa 11,7
4708 Aquastacja Sp. z o.o. Gdańsk 11,7
4709 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Wałczu Wałcz 11,7
4710 Kino Świat Sp. z o.o. Warszawa 11,7
4711 Baltic Engineering Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,7
4712 Gizeh Technologies Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 11,7
4713 Unilogo Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Warszawa 11,7
4714 Karma Bella Technika Sp. z o.o. Psarskie 11,7
4715 Biuro Rachunkowe Janusz Małysz I Wspólnicy Sp. z o.o. Nowa Ruda 11,7
4716 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przytorze Tychowo 11,7
4717 GBS Nieruchomości Sp. z o.o. Barlinek 11,7
4718 Kolita Sp. z o.o. Społka Komandytowa Poznań 11,7
4719 Vista Audytorzy, Księgowi I Doradcy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 11,7
4720 Kardan Sp. z o.o. Szczecin 11,7
4721 Firma Corundum Sp. z o.o. Wrocław 11,7
4722 DOMMED Sp. z o.o. Wałbrzych 11,7
4723 Przedsiębiorstwo Produkcyjne POLSTYR Sp. z o.o. Człuchów 11,7
4724 Pierwszy Polski Dom Brokerski Saga Brokers Sp. z o.o. Poznań 11,6
4725 Merob Sp. z o.o. Komorniki 11,6
4726 Spółdzielnia Mieszkaniowa Polam w Gostyninie Gostynin 11,6
4727 Polmarket Sp. z o.o. Gliwice 11,6
4728 Naturovita Sp. z o.o. Warszawa 11,6
4729 Habex Sp. z o.o. Warszawa 11,6
4730 In Facility Sp. z o.o. Dobra 11,6
4731 Exponents Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 11,6
4732 Nieruchomości Wielkopolski Sp. z o.o. sp.k. Poznań 11,6
4733 WIS-GROUP Sp. z o.o. Opoczno 11,6
4734 Vegaconsult Sp. z o.o. Zgorzelec 11,6
4735 Alkor Sp. z o.o. Gdańsk 11,6
4736 Gerresheimer Bolesławiec S.A. Bolesławiec 11,6
4737 ABC – COLOREX Sp. z o.o. Kraków 11,6
4738 Redfarm Sp. z o.o. Warszawa 11,6
4739 MKM Consulting Sp. z o.o. Kraków 11,6
4740 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Amix Sp. z o.o. Złotoryja 11,6
4741 Fractal Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 11,6
4742 SSC Sp. z o.o. sp.k. Mielec 11,6
4743 Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. Wrocław 11,6
4744 Area Sp. z o.o. Końskie 11,6
4745 HTL-STREFA S.A. Ozorków 11,6
4746 Hotel Klif Jk Inwest-Hel Sp. z o.o. sp.k. Chłapowo 11,6
4747 Valueassets Sp. z o.o. Szprotawa 11,6
4748 INSTALCOMPACT – SERVICE Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 11,6
4749 LIM Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11,6
4750 Ogólnopolski Panel Badawczy Sp. z o.o. Warszawa 11,6
4751 Serwal Sp. z o.o. Warszawa 11,6
4752 Astron Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Lublin 11,6
4753 Bimax Sp. z o.o. Krosno 11,6
4754 Vigo-Ortho Polska Sp. z o.o. Łódź 11,6
4755 Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. Warszawa 11,6
4756 Nord – Import – Eksport LTD Sp. z o.o. Dziemiany 11,6
4757 Instytut Pojazdów Szynowych TABOR Poznań 11,6
4758 NIFCO Korea Poland Sp. z o.o. Żory 11,5
4759 T&S Group Sp. z o.o. Opole 11,5
4760 Spółdzielnia Mieszkaniowa Współpraca Warszawa 11,5
4761 OPA-ROW Sp. z o.o. Rybnik 11,5
4762 KZA MECHANIKA Sp. z o.o. Kraków 11,5
4763 Montax Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 11,5
4764 Lubaz Sp. z o.o. S.K. Wieczfnia-Kolonia 11,5
4765 ARPS Sp. z o.o. Warszawa 11,5
4766 Advert Sp. z o.o. Bojano 11,5
4767 PETROSOL Sp. z o.o. Kraków 11,5
4768 Fabryka Plastików KWIDZYN Sp. z o.o. Kwidzyn 11,5
4769 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Zjednoczenie w Warszawie Warszawa 11,5
4770 Hornet Sp. z o.o. Łódź 11,5
4771 G-L Projekt Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 11,5
4772 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ecserwis Sp. z o.o. Zielona Góra 11,5
4773 Pogoda Ducha Sp. z o.o. Wejherowo 11,5
4774 Spółka Kupiecka Flora Sp. z o.o. Jelenia Góra 11,5
4775 Mazurskie Real Estate Sp. z o.o. Olsztyn 11,5
4776 Reac Poland Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 11,5
4777 Polscand Sp. z o.o. Świnoujście 11,5
4778 Sport Grupa sp. z o.o. Warszawa 11,5
4779 Mediconsulting Sp. z o.o. Warszawa 11,5
4780 Polrentcar Sp. z o.o. Gdańsk 11,5
4781 Brand Department Sp. z o.o. Warszawa 11,5
4782 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Instal-Art S.j. Stanisław Rudzki,Wojciech Rudzki,Alicja Rudzka,Janusz Gajewski,Alicja Gajewska Czaniec 11,5
4783 Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. Prószków 11,5
4784 Grosz I Sp. z o.o. Wrocław 11,5
4785 Teleskop Assets Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 11,5
4786 Paoletto Sp. z o.o. Warszawa 11,5
4787 Partnerzy Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 11,5
4788 Deloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy s.k. Warszawa 11,5
4789 COBICO Sp. z o.o. Przebieczany 11,5
4790 BIAŁA GÓRA Sp. z o.o. Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Smardzewice 11,5
4791 Zakład Produkcji Urządzeń Dźwigowych Frenzak Sp. z o.o. Mikołów 11,5
4792 Gamma Metal Leśniczak, Lichocki, Nowicka sp.j. Rakoniewice 11,5
4793 FENIKS Sp. z o.o. F P H U Radom 11,5
4794 ZAPTECH S.J. Sobańscy Janikowo 11,5
4795 Vibracoustic Polska Sp. z o.o. Komorniki 11,5
4796 Odejewski Extreme Sp. z o.o. Sieroczyn 11,5
4797 Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o. Łódź 11,5
4798 Rudy Consulting Sp. z o.o. Wrocław 11,5
4799 Raubo i Wspólnicy S.J. Sibin 11,5
4800 Saga Poland Sp. z o.o. Teresin 11,5
4801 Walkrys General Service Sp. z o.o. Winnica 11,5
4802 Policon Sp. z o.o. Suchy Las 11,5
4803 WT – Polska Sp. z o.o. Poznań 11,5
4804 Vision Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 11,4
4805 K-Development Sp. z o.o. Warszawa 11,4
4806 Kancelaria Doradcza Szmurło Sp. z o.o. Białystok 11,4
4807 PP1 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,4
4808 Przedsiębiorstwo Produkcyjne D. K. Lamin S.J. Daniluk, Kiersnowski Białystok 11,4
4809 Power-Tech Janusz Marcin Ejma Wałcz 11,4
4810 PAWBOL Sp. z o.o. Andrychów 11,4
4811 Support Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Suchy Las 11,4
4812 Powszechna Agencja Handlowa-Kraków Sp. z o.o. Kraków 11,4
4813 Traffic Trends Sp. z o.o. Poznań 11,4
4814 XL – TAPE International Sp. z o.o. Kielce 11,4
4815 Iprospect Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,4
4816 Context Ad Network Sp. z o.o. Warszawa 11,4
4817 FABOS Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 11,4
4818 RKB Sp. z o.o. Wrocław 11,4
4819 Total Market Holding Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,4
4820 Automatic Sp. z o.o. Skawina 11,4
4821 Rolmech Sp. z o.o. Warszawa 11,4
4822 Kancelaria AMK Sp. z o.o. Warszawa 11,4
4823 Isecure Sp. z o.o. Warszawa 11,4
4824 MAXI PLAST ZBIGNIEW ZASIKOWSKI Kobyłka 11,4
4825 Kwe AB Energy Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,4
4826 Contra Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11,4
4827 Arktos Sp. z o.o. Gdańsk 11,4
4828 PPK Sp. z o.o. Kwidzyn 11,4
4829 Targowisko – Zdroje Sp. z o.o. Szczecin 11,4
4830 GO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 11,4
4831 Capita (Polska) Sp. z o.o. Kraków 11,4
4832 ADLINER Sp. z o.o. Warszawa 11,4
4833 Fortum Customer Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,4
4834 Polcreative Sp. z o.o. Bierzglinek 11,4
4835 Zakład Produkcyjny Alexander Piotr Pundzis Chwaszczyno 11,4
4836 WPT Sp. z o.o. Lublin 11,4
4837 Fabryka Zamków Błyskawicznych Persyl S.Peryt-Atak S.J. Łódź 11,4
4838 Centrum Jasnogórska 44 Sp. z o.o. Kraków 11,4
4839 Intermeko Europe Sp. z o.o. Warszawa 11,4
4840 Hrhamela Sp. z o.o. Wrocław 11,4
4841 Hutchinson Poland Sp. z o.o. Żywiec 11,4
4842 Fabryka Armatury HAWLE Sp. z o.o. Koziegłowy 11,4
4843 Big-Pol Sp. z o.o. Warszawa 11,4
4844 Mbroker Net Sp. z o.o. Poznań 11,4
4845 Fabryka Turas Sp. z o.o. Słupsk 11,4
4846 Amek Sp. z o.o. S.K. Popowo 11,4
4847 Lokarent Sp. z o.o. Sopot 11,4
4848 IN – TECH Industrial Service Sp. z o.o. Bystrzyna 11,4
4849 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kabel Kraków 11,4
4850 Biuro Inżynieryjne Centrum Sp. z o.o. Warszawa 11,4
4851 Biavita Polska S.A. Białystok 11,4
4852 Capital Park Racławicka Sp. z o.o. Warszawa 11,3
4853 Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11,3
4854 Schittulli i Wspólnicy, Kancelaria Prawna, sp.k. Warszawa 11,3
4855 Zakłady Usługowe Południe Sp. z o.o. Kraków 11,3
4856 ABC Druk Sp. z o.o. Warszawa 11,3
4857 PIG Farmer Sp. z o.o. Warszawa 11,3
4858 PBM Konstrukcje Sp. z o.o. Warszawa 11,3
4859 Towarzystwo Budownictwa Społeczniego Sp. z o.o. Grajewo 11,3
4860 RV Metal Sp. z o.o. Opole 11,3
4861 AXTONE HSW Sp. z o.o. Stalowa Wola 11,3
4862 Crawford Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,3
4863 DOM-DOOR Sp. z o.o. Szczecin 11,3
4864 SABA Sp. z o.o. Płock 11,3
4865 Van Berde Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mielec 11,3
4866 Krajowa Izba Producentów Ryb Ustka 11,3
4867 Cartamundi Polska Sp. z o.o. Kraków 11,3
4868 Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna Poznań 11,3
4869 PROMAG Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Żelisławice 11,3
4870 Badesta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11,3
4871 Edg Spółka Audytorska Sp. z o.o. Poznań 11,3
4872 Energo Metal Sp. z o.o. Świdnica 11,3
4873 Eurocompanies Sp. z o.o. Warszawa 11,3
4874 Monrem Eugeniusz Szamałek i Marian Wiciejewski S.J. Poznań 11,3
4875 Radchem Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,3
4876 JKI Holding Sp. z o.o. Poznań 11,3
4877 Edenspa.pl Sp. z o.o. Mielno 11,3
4878 Econocom Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,3
4879 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasza Sosnowiec 11,3
4880 Luwix Zajkowski S.J. Nowy Dwór Mazowiecki 11,3
4881 Mazury Sp. z o.o. Ostróda 11,3
4882 Crynoline Sp. z o.o. Katowice 11,3
4883 POLDENT Sp. z o.o. Warszawa 11,3
4884 HEKOBENTONITY Sp. z o.o. Korzeniów 11,3
4885 Ogarit Sp. z o.o. Łomianki 11,3
4886 Sitel Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,3
4887 Technikus Sp. z o.o. Skórzewo 11,3
4888 Biuro Informacyjno – Prawne AKCEPT S.A. Mysłowice 11,3
4889 Rawi Met Sp. z o.o. Rawicz 11,3
4890 Zakłady Przemysłu Gumowego Stargum Stankiewicz Jan Stargard 11,3
4891 Synevo Central Lab Sp. z o.o. Warszawa 11,2
4892 Kordas Sp. z o.o. sp.k. Srebrna Góra 11,2
4893 Grayling Poland Sp. z o.o. Warszawa 11,2
4894 Visset Sp. z o.o. Poznań 11,2
4895 JP Weber Dudarski Spółka Komandytowa Wrocław 11,2
4896 Hush Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 11,2
4897 S4H Sp. z o.o. Kołobrzeg 11,2
4898 Silesia Pro Active Katowice 11,2
4899 DEM Technika Sp. z o.o. Sławno 11,2
4900 HG POLAND Sp. z o.o. Łozienica 11,2
4901 Poli – Glas Sp. z o.o. Warszawa 11,2
4902 Dodiddone Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,2
4903 Nowy Ląd Sp. z o.o. Kopalnia Gipsu i Anhydrytu Lwówek Śląski 11,2
4904 Hydro-Rem Sp. z o.o. Przeds. Remontowo-Usługowo-Projektowe Gdańsk 11,2
4905 Makromor Sp. z o.o. Gdynia 11,2
4906 Kancelaria Księgowo – Audytorska Sp. z o.o. Gliwice 11,2
4907 ABC Events Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,2
4908 Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka Kraków 11,2
4909 OLA Sp. z o.o. Wrocław 11,2
4910 Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 11,2
4911 CSS Corp Sp. z o.o. Wrocław 11,2
4912 MAROLEX Sp. z o.o. Łomianki 11,2
4913 Retail Development Management Sp. z o.o. Warszawa 11,2
4914 MTT SYSTEM Sp. z o.o. Gliwice 11,2
4915 Działdowska Agencja Rozwoju S.A. Działdowo 11,2
4916 Wro-Office Sp. z o. o. sp. k. Wrocław 11,2
4917 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedność Nacław 11,2
4918 Esteem Brand Strategies Sp. z o.o. Warszawa 11,2
4919 Biuro Rachunkowe Konsens Sp. z o.o. Łódź 11,2
4920 MDT Production Sp. z o.o. S.K. Poznań 11,2
4921 Q Install S.A. Gdańsk 11,2
4922 Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze Warszawa 11,2
4923 Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Strzecha w Górze Góra 11,1
4924 Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 11,1
4925 VFS Usługi Finansowe Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,1
4926 Grand Nova Sp. z o.o. Warszawa 11,1
4927 Werbil Sp. z o.o. Wrocław 11,1
4928 Lukandor Sp. z o.o. Węgorzyno 11,1
4929 Respiro Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,1
4930 JAEGER POLSKA Sp. z o.o. Gryfino 11,1
4931 Top Grupa Polska Sp. z o.o. Lubin 11,1
4932 Ramot I.F.M. Poland Sp. z o.o. Warszawa 11,1
4933 Remtor Sp. z o.o. Sępólno Krajeńskie 11,1
4934 9Kont Sp. z o.o. Warszawa 11,1
4935 IWAMET Sp. z o.o. Stalowa Wola 11,1
4936 Esteve – Dwd Polska Sp. z o.o. Zagwiździe 11,1
4937 Wagas S.A. Warszawa 11,1
4938 Magnezyty Grochów S.A. Brzeźnica 11,1
4939 SPA Systemy Pomiarowo-Analityczne Sp. z o.o. Wrocław 11,1
4940 D&H Manufacturing Poland S.A. Niezabyszewo 11,1
4941 Polska Ceramika Ogniotrwała ŻARÓW S.A. Żarów 11,1
4942 Centrum Biotechnologii Sp. z o.o. Złotniki 11,1
4943 GRUPA WOLFF Sp. z o.o. S.K. Kraków 11,1
4944 LMML Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 11,1
4945 Cassiopeia Sp. z o.o. Szczecin 11,1
4946 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno – Usługowa Oświęcim 11,1
4947 CIECH Vitrosilicon S.A. Iłowa 11,1
4948 Zakłady Wrobów Metalowych EMIZET Sp. z o.o. Szydłów 11,1
4949 P U Sabra-Service S.J. Maciej Taranda i Paweł Wielopolski Szczecin 11,1
4950 Axces Production Sp. z o.o. Młyny 11,1
4951 GAP Sp. z o.o. Konin 11,1
4952 APLEX Sp. z o.o. ZPCh Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Bydgoszcz 11,1
4953 Perfect Project Sp. z o.o. Białystok 11,1
4954 Branch Brothers Sp. z o.o. sp.k. Poznań 11,1
4955 SZKŁO – DEKOR Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 11,1
4956 Mexstal Sp. z o.o. Warszawa 11,1
4957 Brodpol Sp. z o.o. Brodnica 11,1
4958 Gromek I Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Warszawa 11,1
4959 Evention Sp. z o.o. Warszawa 11,1
4960 Ergo BTL Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11,1
4961 Wypiszwymaluj Sp. z o.o. Olsztyn 11,1
4962 MCE Sp. z o.o. Starogard Gdański 11,0
4963 Fabryka Opakowań Foliowych ROSSOPLAST D. i R. Rossochaccy S.J. Lidzbark Warmiński 11,0
4964 Mdruk Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,0
4965 Margol Stanisław MARGOMED Przedsiębiorstwo Produkcyjne Lublin 11,0
4966 Terra Vox Sp. z o.o. sp.k. Czerwonak 11,0
4967 Magellan Aerospace (Polska) Sp. z o.o. Mielec 11,0
4968 Konsalnet Cash Management Sp. z o.o. Warszawa 11,0
4969 Biuro Rachunkowe Artemiza Sp. z o.o. Żukowo 11,0
4970 Network Sp. z o.o. Wrocław 11,0
4971 Voit Polska Sp. z o.o. Nowa Sól 11,0
4972 Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o. Koprki 11,0
4973 Atega Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,0
4974 RSQ Management Sp. z o.o. Warszawa 11,0
4975 Makonline Ubezpieczenia Sp. z o.o. Warszawa 11,0
4976 ADMI Sp. z o.o. Wrocław 11,0
4977 Met – Roll Sp. z o.o. Wolbrom 11,0
4978 Vistra Shelf Companies Sp. z o.o. Warszawa 11,0
4979 Insurance Service Sp. z o.o. Warszawa 11,0
4980 Zakład Produkcyjno-Usługowy Automex Mgr Inż.stanisław Ociepa Częstochowa 11,0
4981 Spółdzielnia Mieszkaniowa Marymont Warszawa 11,0
4982 QandS Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 11,0
4983 Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. S.K. Koło 11,0
4984 Przedsiębiorstwo Ekotronik Sp. z o.o. Gdańsk 11,0
4985 Grupa Interlis Sp. z o.o. Kalisz 11,0
4986 Fast Service Group Sp. z o.o. Bis sp.k. Błonie 11,0
4987 TLC Sp. z o.o. Gorlice 11,0
4988 ELFA Manufacturing Poland Sp. z o.o. Koszalin 11,0
4989 STARA PAPIERNIA Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 11,0
4990 LIDMAR Sp. z o.o. Września 11,0
4991 Laboratorium Budowlane Sp. z o.o. Zielona Góra 11,0
4992 Zakład Mechanizacji i Transportu Oraz Usług Księgowych Sp. z o.o. Unisław 11,0
4993 Administracja Nieruchomości Meest Sp. z o.o. Kraków 11,0
4994 Agencja Rynku Energii S.A. Warszawa 11,0
4995 AIDA Stelmaszyński i Wspólnicy sp.j. Choroszcz 11,0
4996 Eurowax Sp. z o.o. Gdańsk 11,0
4997 Techniczna Obsługa Przemysłu Top Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,0
4998 Pnb Sp. z o.o. Nadziejów 11,0
4999 4STB Sp. z o.o. Zielona Góra 11,0
5000 Greiner Real Estate Sp. z o.o. Ozorków 11,0
5001 Instytut Kultury Wizualnej Warszawa 11,0
5002 Tech-Pomp Serwis Sp. z o.o. Warszawa 11,0
5003 Family Service Polen Sp. z o.o. Bytów 11,0
5004 Elkom-Bud Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 11,0
5005 Horyzont-System Sp. z o.o. Suchy Dąb 11,0
5006 Klepierre Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,9
5007 Studio ADS 2 Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10,9
5008 Aro Tubi Components Poland Sp. z o.o. Wrocław 10,9
5009 CLONEX Sp. z o.o. S.K. Węgrzce 10,9
5010 GPTW Institute Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,9
5011 ANRO Firma Poligraficzno-Handlowa Sp. z o.o. Zawiercie 10,9
5012 Spółdzielnia Mieszkaniowa Barka w Kołobrzegu Kołobrzeg 10,9
5013 Tak Broker Sp. z o.o. Kobyłka 10,9
5014 Homanit Polska Sp. z o.o. Karlino 10,9
5015 Atut Sp. z o.o. Gdynia 10,9
5016 GNP Sp. z o.o. S.K. Blizne Jasińskiego 10,9
5017 POLCHAR ASSET MANAGEMENT Sp. z o.o. S.K.A. Police 10,9
5018 Mobideko Sp. z o.o. Świerkówki 10,9
5019 Kuźnia Polska S.A. Skoczów 10,9
5020 INSTYTUT TECHNOLOGII EKSPLOATACJI – PIB Radom 10,9
5021 Firma Myszkowski Spółka z o.o. Maniów Mały 10,9
5022 Republic OF Expo Sp. z o.o. Kielce 10,9
5023 Kasztanowa Sp. z o.o. Piła 10,9
5024 Grupa Finansowo-Konsultingowa – Horyzont Sp. z o.o. Świdnica 10,9
5025 Wytwórnia Opakowań Blaszanych BECZKOPOL Sp. z o.o. Łasin 10,9
5026 Regionalna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Szczecin 10,9
5027 Sun Line Sp. z o.o. Poznań 10,9
5028 Si Music Sp. z o.o. Warszawa 10,9
5029 Zakład Urządzeń Grzewczych Elektromet Wojciech Jurkiewicz Gołuszowice 10,9
5030 JR Investment Sp. z o.o. Warszawa 10,9
5031 Accelevation WBD Sp. z o.o. Warszawa 10,9
5032 Zakład Remontowo-Budowlany Piast – Sp. z o.o. Tokarnia 10,9
5033 MONREM Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,9
5034 Wenecka Sp. z o.o. Warszawa 10,9
5035 Przedsiębiorstwo Usługowe SED – HUT S.A. Kraków 10,9
5036 Spółdzielnia Mieszkaniowa BESKID Nowy Sącz 10,9
5037 JUPOL – CAR Sp. z o.o. Warszawa 10,9
5038 Andersia Tower Sp. z o.o. Poznań 10,9
5039 Zamek Królewski Na Wawelu – Państwowe Zbiory SztukI Kraków 10,9
5040 Viki Plast S.A. Skarżysko-Kamienna 10,9
5041 Inmed-Karczewscy Sp. z o.o. S.K. Krępice 10,8
5042 Avant Management Sp. z o.o. Izabelin 10,8
5043 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Przyszłość Grzmiąca 10,8
5044 Przedsiębiorstwo Technicznej Obsługi Przemysłu PAREM Sp. z o.o. Bielawy 10,8
5045 PAKTAINER Sp. z o.o. Starogard Gdański 10,8
5046 BIBP Sp. z o.o. Zator 10,8
5047 Leinonen Poland Sp. z o.o. Warszawa 10,8
5048 Profigips Wiśnik Pecyna S.J. Rzeczyca 10,8
5049 IB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 10,8
5050 RMA – POLSKA Sp. z o.o. Chojnów 10,8
5051 Kortexim Sp. z o.o. Szczecin 10,8
5052 Coface Poland Insurance Service Sp. z o.o. Warszawa 10,8
5053 Pracownia Finansowa Sp. z o.o. Warszawa 10,8
5054 Biuro Rachunkowo-Finansowe Consult-Pro Sp. z o.o. Kraków 10,8
5055 Spółdzielnia SŁOWO POLSKIE Wrocław 10,8
5056 SLG Thomas International Poland Sp. z o.o. Warszawa 10,8
5057 Ernst & Young Sp. z o.o. Corporate Finance sp.k. Warszawa 10,8
5058 Clinic One Sp. z o.o. w likwidacji Wrocław 10,8
5059 Arcelormittal Syców Sp. z o.o. Syców 10,8
5060 Indusco Sp. z o.o. Straszyn 10,8
5061 Aer Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,8
5062 Sciamus Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,8
5063 Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Chrzanowie Sp. z o.o. Chrzanów 10,8
5064 Schilsner Industry Group Sp. z o.o. Wrocław 10,8
5065 Regus Plaza Sp. z o.o. Warszawa 10,8
5066 Fides Ubezpieczenia Sp. z o.o. Łomianki 10,8
5067 Bardusch – Polska Sp. z o.o. Prudnik 10,8
5068 Nasza Wspólnota Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o.o. Gdańsk 10,8
5069 Kam-Sjenit Sp. z o.o. Piława Górna 10,8
5070 INT. Production JCS Sp. z o.o. Barlinek 10,8
5071 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Belfer w Prabutach Prabuty 10,8
5072 Media Sp. z o.o. Białystok 10,8
5073 Geplastyk Polska Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 10,8
5074 Bazet Serwis Sp. z o.o. Warszawa 10,8
5075 Sprawdzonyekspert.Pl Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10,8
5076 Tritec Production Sp. z o.o. Słupsk 10,7
5077 Lotniczy Dworzec Towarowy Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 10,7
5078 Agro – Krusz Sp. z o.o. Czerwin 10,7
5079 Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przylesie Koszalin 10,7
5080 Racing Logistics Sp. z o.o. Olsztyn 10,7
5081 Bialbud Halina i Jarosław Nikitiuk Choroszcz 10,7
5082 Nerło Sp. J. Nadma 10,7
5083 TARKON Sp. z o.o. Tarnobrzeg 10,7
5084 Elzam – Zamech Sp. z o.o. Zakład Mechaniczny Elbląg 10,7
5085 Kancelaria Prawna Renata Urowska i Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 10,7
5086 Rofa Polska Sp. z o.o. Rzeszów 10,7
5087 COLPAK Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 10,7
5088 FCS Business Solutions Sp. z o.o. Poznań 10,7
5089 100-Sio Nieruchomości Sp. z o.o. Koszalin 10,7
5090 Wołowski And Partners Studio Sp. z o.o. Warszawa 10,7
5091 Universum Spółdzielnia Pracy Poznań 10,7
5092 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dakmet M.j.m. Dzik sp. j. Wolanów 10,7
5093 Gillette Poland International Sp. z o.o. Łódź 10,7
5094 AS Nieruchomości Sp. z o.o. Starogard Gdański 10,7
5095 Bibby Financial Services Sp. z o.o. Warszawa 10,7
5096 Weinhaus Jakob Gerhardt – Polonia Sp. z o.o. Gdańsk 10,7
5097 Izotechnik Sp. z o.o. Płock 10,7
5098 Fair Packaging Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gałowo 10,7
5099 Pacplast Thermoform Polska Sp. z o.o. Katowice 10,7
5100 Administrator Sp. z o.o. Warszawa 10,7
5101 PRO-INVEST Sp. z o.o. Konin 10,7
5102 Euro Finance Sp. z o.o. Wrocław 10,7
5103 Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. Wałbrzych 10,7
5104 FADO Sp. z o.o. Bydgoszcz 10,7
5105 Famag E. M. Krzyżaniak S.J. Poniec 10,7
5106 Global Accounting Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 10,7
5107 Idea Inwest Sp. z o.o. Warszawa 10,7
5108 Serwis System Eugeniusz Słowik Sp.K. Chorzów 10,7
5109 Firma Budowlana BUDPOL Piotr Smolarczyk Częstochowa 10,7
5110 Centrum Milenium Sp. z o.o. Warszawa 10,7
5111 Siedleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Siedlce 10,7
5112 4M Sp. z o.o. Warszawa 10,7
5113 SONAROL SPÓŁKA JAWNA NAJDA Jedwabne 10,7
5114 Maślice Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Wrocław 10,7
5115 Kowalski & Partner Sp. z o.o. Karpacz 10,6
5116 Kaczmarek Malewo sp.j. Gostyń 10,6
5117 Stabil Serwis Sp. z o.o. Wrocław 10,6
5118 Kwalifikacyjno – Kontrolne Laboratorium Drogowe Sp. z o.o. Łódź 10,6
5119 Klinkier Przysucha S.A. Skrzyńsko 10,6
5120 Prosper Finance Sp. z o.o. Katowice 10,6
5121 Splast Sp. z o.o. Krosno 10,6
5122 Drukarnia MM Sp. z o.o. Kraków 10,6
5123 Inwestma Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 10,6
5124 Integracja Kłodzko Sp. z o.o. Kłodzko 10,6
5125 LANI Sp. z o.o. Warszawa 10,6
5126 Altest Sp. z o.o. Lublin 10,6
5127 Dom Finansowy QS S.A. Gdańsk 10,6
5128 Holland Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o. Prószków 10,6
5129 3D System Sp. z o.o. Warszawa 10,6
5130 Starsprings Poland Sp. z o.o. Sady 10,6
5131 Masiota i Wspólnicy Adwokacka sp.p. Poznań 10,6
5132 Business Sport Solutions Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 10,6
5133 Gerbrueder Peitz Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,6
5134 United Registrar Of Systems Polska Sp. z o.o. Wrocław 10,6
5135 Widex Aluminium Warszawa 10,6
5136 Materialise S.A. Bielany Wrocławskie 10,6
5137 D&J Logistic Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 10,6
5138 Benefit Group Sp. z o.o. Gdynia 10,6
5139 Smulders Sp. z o.o. Rakoniewice 10,6
5140 Praca Wm Sp. z o.o. Mrowino 10,6
5141 GB Logistics Sp. z o.o. Warszawa 10,6
5142 Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 10,6
5143 Tomascon, GCP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 10,6
5144 Politech Sp. z o.o. Osielsko 10,6
5145 Lotos Infrastruktura S.A. Jasło 10,6
5146 Kamiński i Wspólnicy Biegli Rewidenci i Konsultanci Podatkowi Sp. z o.o. Warszawa 10,6
5147 Doradztwo Ekonomiczno – Finansowe sp. z o.o. Świdnica 10,6
5148 Contrain Global Sp. z o.o. Poznań 10,6
5149 Tundra Advisory Sp. z o.o. Gdańsk 10,6
5150 Przedsiębiorstwo – Produkcyjno – Usługowe Ironel Sp. z o.o. Końskie 10,6
5151 Przedsiębiorstwo Transportu Spedycji Produkcji i Handlu Transped-Las Sp. z o.o. Olsztynek 10,6
5152 Amc Tech Sp. z o.o. Kraków 10,6
5153 Vossloh Cogifer Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 10,6
5154 METALKO Sp. z o.o. Bydgoszcz 10,6
5155 High Profile Strategic Advisors Sp. z o.o. Warszawa 10,6
5156 SYSTEMY GRZEWCZE SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Kraków 10,6
5157 Zakład Pogrzebowy Klepsydra Sp. z o.o. Piła 10,6
5158 Deloitte Polska Sp. z o.o. w likwidacji Warszawa 10,6
5159 Savtec Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 10,6
5160 DDB Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 10,6
5161 Pack System M. Piwowar Sp. J. Ropczyce 10,6
5162 Buos Sp. z o.o. Warszawa 10,6
5163 Instytut Zootechniki – Państwowy Instytut Badawczy Kraków 10,6
5164 Przedsiębiorstwo Zagraniczne MAZUR-TOM Krystyna Jurczyk Wójtowo 10,5
5165 Lebronze Alloys Poland Sp. z o.o. Rydzyna 10,5
5166 Bentech Sp. z o.o. Wiórek 10,5
5167 Handwit Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 10,5
5168 Marcontrel Sp. z o.o. Szczecin 10,5
5169 The Digitals Sp. z o.o. Warszawa 10,5
5170 Jes Opakowania Sp. z o.o. sp.k. Koszalin 10,5
5171 A. Berger Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 10,5
5172 Arma Sp. z o.o. Warszawa 10,5
5173 Grabek Promotion Sp. z o.o. Jelenia Góra 10,5
5174 112 E Zemborzycka Sp. z o.o. Lublin 10,5
5175 Professional Business Consulting Sp. z o.o. Wrocław 10,5
5176 Centrum Kosmetyczne Sp. z o.o. Warszawa 10,5
5177 CeMat ’70 S.A. Centrum Naukowo – Produkcyjne Materiałów Elektronicznych Warszawa 10,5
5178 VTM HOLDING Sp. z o.o. Pszczyna 10,5
5179 Aeroklub Poznański Im. Wandy Modlibowskiej Kobylnica 10,5
5180 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Powiśle Warszawa 10,5
5181 Zakład Metalowy S.j. Stargard 10,5
5182 Shake Hands Sp. z o.o. Warszawa 10,5
5183 AGS Sp. z o.o. Warszawa 10,5
5184 Algo Polska Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 10,5
5185 Miejski Klub Sportowy Start S.A. Lublin 10,5
5186 LAKMA Sp. z o.o. Cieszyn 10,5
5187 Arpol Sp. z o.o. Tychy 10,5
5188 City Sp. z o.o. sp.k. Kraków 10,5
5189 Kokoszki Międzyzakładowa Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlanych Gdańsk 10,5
5190 Aston Finance Sp. z o.o. Wrocław 10,5
5191 Spółdzielnia Mieszkaniowo – Administracyjna w Budziwojowie Budziwojów 10,5
5192 N50 Sp. z o.o. Gdańsk 10,5
5193 CG2 Sp. z o.o. Opole 10,5
5194 Zatoka S.A. Ostróda 10,5
5195 GRAVITY S.A. Warszawa 10,5
5196 Koli Sp. z o.o. Banino 10,5
5197 Huta Sp. z o.o. S.K. Węgierska Górka 10,5
5198 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Wilanów Warszawa 10,5
5199 Capital Towers Sp. z o.o. S.K.A. Rzeszów 10,5
5200 Kancelaria Finansowa Bid Sp. z o.o. Ostróda 10,4
5201 PROVIDENT POLSKA S.A. Warszawa 10,4
5202 Kragum Sp. z o.o. Sosnowiec 10,4
5203 PPU ROBEX Sp. z o.o. Lębork 10,4
5204 Spółdzielnia Mieszkaniowa Marokańska Warszawa 10,4
5205 Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-Rat Sp. z o.o. Bytom 10,4
5206 Partner Pożyczki Sp. z o.o. Piła 10,4
5207 Poster Zakład Automatyzacji Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,4
5208 Summus Sp. z o.o. Warszawa 10,4
5209 World Systems Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 10,4
5210 Advizo Sp. z o.o. Warszawa 10,4
5211 Biuro Rachunkowe REN Sp. z o.o. Wrocław 10,4
5212 Spółdzielnia Mieszkaniowa Mąkoszyce 10,4
5213 AKE – PIS S.A. Wrocław 10,4
5214 Loanventures Sp. z o.o. Warszawa 10,4
5215 Simplicity Printing House Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,4
5216 Radiotechnika Serwis Sp. z o.o. Wrocław 10,4
5217 FIM Sp. z o.o. Poznań 10,4
5218 AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO Warszawa 10,4
5219 Eurx Sp. z o.o. Gdańsk 10,4
5220 Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 10,4
5221 CHEŁM Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 10,4
5222 Nordex sp. z o.o. Wrocław 10,4
5223 Amir Sp. z o.o. Warszawa 10,4
5224 DEVELEY IMMOBILIEN Sp. z o.o. Warszawa 10,4
5225 AB Job Service Polska Sp. z o.o. Wrocław 10,4
5226 A.S. MESSE CONSULTING Sp. z o.o. Warszawa 10,4
5227 Tenslab Sp. z o.o. Gdańsk 10,4
5228 Capital Service S.A. Ostrołęka 10,4
5229 Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie Warszawa 10,4
5230 Remagum Sp. z o.o. Sp.K. Mysłowice 10,4
5231 MDDP Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. Warszawa 10,4
5232 Regionalne Centrum Serwisowe Wojciech Besz Spółka Komandytowa Wrocław 10,4
5233 Old Town Property Sp. z o.o. Lublin 10,4
5234 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Cza -Ta Niciak Sp.J. Piotrków Trybunalski 10,4
5235 Fenix Horse Sp. z o.o. Przeźmierowo 10,4
5236 Zarządzanie Nieruchomościami Południe Sp. z o.o. Jelenia Góra 10,4
5237 Contrain Group Sp. z o.o. Poznań 10,4
5238 Icentis Capital Sp. z o.o. Warszawa 10,4
5239 Metal-Trans Sp. z o.o. Częstochowa 10,4
5240 Atrium Tychy Sp. z o.o. Tychy 10,4
5241 Turecka Izba Gospodarcza Turek 10,4
5242 Audax Sp. z o.o. Gdynia 10,4
5243 Polska Izba Przemysłu Chemicznego Warszawa 10,4
5244 Uniglass Polska Sp. z o.o. Łomża 10,4
5245 TEMA Sp. z o.o. Białystok 10,4
5246 GRENADIERÓW Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 10,3
5247 AGROHURT S.A. Podkarpackie Centrum Hurtowe Rzeszów 10,3
5248 BT Diuna Arrakis Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 10,3
5249 ELIPSA Sp. z o.o. Gliwice 10,3
5250 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych FIRMUS Sp. z o.o. Olkusz 10,3
5251 Security Service Sp. z o.o. Gdańsk 10,3
5252 Duet Sp. z o.o. Kluczbork 10,3
5253 Avida Sp. z o.o. Warszawa 10,3
5254 Atrium Poland 1 Sp. z o.o. Warszawa 10,3
5255 Kombinat Sp. z o.o. Gdańsk 10,3
5256 Dekra Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,3
5257 Olesno Tec Sp. z o.o. Wojciechów 10,3
5258 Protech Sp. z o.o. Włocławek 10,3
5259 Rbk & Partners sp. z o.o. Warszawa 10,3
5260 Pragma Plus Sławomir Majtyka sp.j. Kraków 10,3
5261 Dolfamex Sp. z o.o. Jelenia Góra 10,3
5262 Elbląskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Elbląg 10,3
5263 Apinex Technika Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Legnica 10,3
5264 Kopalnia Surowców Mineralnych S. Mroczek, T. Szczepański S.J. Parsęcko 10,3
5265 Direct Service Sp. z o.o. Warszawa 10,3
5266 Techbud Cydzik, Żuchowski S.J. Przeds. Wielobranżowe Toruń 10,3
5267 Vestrahouse Sp. z o.o. Warszawa 10,3
5268 BILANS CONSULTING Sp. z o.o. Warszawa 10,3
5269 Supportech Sp. z o.o. Swarzędz 10,3
5270 DEKOR PLASTICS Sp. z o.o. Działdowo 10,3
5271 Koptoń Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 10,3
5272 Polska Grupa Biogazowa S.A. Warszawa 10,3
5273 Narodowe Centrum Badań Jądrowych Otwock 10,3
5274 Heinz Plastics Polska Sp. z o.o. Działdowo 10,3
5275 Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjno – Handlowe Konfin Sp. z o.o. Zielona Góra 10,3
5276 Marker Sp. z o.o. Pruszków 10,3
5277 MSZCZONOWSKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 10,3
5278 Wózki Widłowe Marcin Perepeczko Spółka Komandytowa Gdańsk 10,3
5279 Fundament Spółdzielnia Mieszkaniowa Tychy 10,3
5280 Chemadexprojekt Sp. z o.o. Warszawa 10,3
5281 JAK SZKŁO Przeds. Handlowo-Usługowe. Eksport-Import-Hurt S.J. Żogała Krzysztof, Żogała Halina, Żogała Janusz Goczałkowice-Zdrój 10,3
5282 Asma Polska Sp. z o.o. Wola Ducka 10,3
5283 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pochyła Wrocław 10,3
5284 MIGAPOL Sp. z o.o. Wałbrzych 10,3
5285 System Reklamy Wizualnej Sp. z o.o. Sopot 10,3
5286 Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Łódź 10,3
5287 Pakar Group Sp. z o.o. Kielce 10,3
5288 Connect Finance Sp. z o.o. Józefosław 10,3
5289 PHZ DRIMER Małgorzata Seredyn Toruń 10,2
5290 Utech Clean Sp. z o.o. Poznań 10,2
5291 Profit Sp. z o.o. Racibórz 10,2
5292 HERKULES S.A. Warszawa 10,2
5293 A.M.C. System Tomasz Morawiec, Józef Żurawski Sp.J. Brzezie 10,2
5294 TOPLAST Tomaszewscy S.J. Poznań 10,2
5295 Alcomex Springs-Pol Sp. z o.o. Zielonka 10,2
5296 PODANFOL S.A. Chodzież 10,2
5297 MEGARON S.A. Szczecin 10,2
5298 Zakład Zieleni i Dróg Acer sp.j. J.Kapuściński, E.Duffek Borkowo 10,2
5299 Dekret24.Pl Sp. z o.o. Wrocław 10,2
5300 Fregata Swimming Sp. z o.o. Poznań 10,2
5301 Ofama Sp. z o.o. Opole 10,2
5302 Igness Sp. z o.o. Warszawa 10,2
5303 Energoster Sp. z o.o. Wrocław 10,2
5304 Pakform Group Sp. z o.o. S.K. Pruszków 10,2
5305 Cartrack Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,2
5306 Instytut Chemii i Techniki Jądrowej Warszawa 10,2
5307 Zakład Obróbki Aluminium ZOBAL Krzysztof Zakrzewski Siedlisko 10,2
5308 Canpol Sp. z o.o. Warszawa 10,2
5309 Hogan Lovells (Warszawa) LLP (Spółka Partnerska) Oddział w Polsce Warszawa 10,2
5310 1A Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10,2
5311 SIRTEL Sp. z o.o. Warszawa 10,2
5312 Andwso Sp. z o.o. Kraków 10,2
5313 LEIBER – POLAND Sp. z o.o. Ruda Śląska 10,2
5314 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe And Sp. z o.o. Bytom 10,2
5315 Promont Automatyka Sp. z o.o. Psary 10,2
5316 Adprime Sp. z o.o. Warszawa 10,2
5317 EOM Sp. z o.o. Warszawa 10,2
5318 SIM Gdynia Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chwaszczyno 10,2
5319 Spółdzielnia Socjalna Nowa Przystań Stare Bielice 10,2
5320 Schöck Sp. z o.o. Tychy 10,2
5321 Azzardo Sp. z o.o. Zielona Góra 10,2
5322 Fabryka Zabezpieczeń Sp. z o.o. Poznań 10,2
5323 STELMET S.J. Stec i Gątarski Pstrągowa 10,2
5324 Barg Laboratorium Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 10,2
5325 Almako Handel i Usługi, sp.j. Andrzej Przybylski Kołobrzeg 10,2
5326 Scaform Sp. z o.o. Poznań 10,2
5327 Gartner Sp. z o.o. Legnica 10,2
5328 Haiko Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 10,1
5329 L-Correct Sp. z o.o. Ociąż 10,1
5330 KFT Sp. z o.o. Sopot 10,1
5331 Invest Biasov Sp. z o.o. S.J. Biała Podlaska 10,1
5332 Przedsiębiorstwo Chłodniczo – Klimatyzacyjne Prorem – Agro Sp. z o.o. Gdańsk 10,1
5333 Speedapp Sp. z o.o. Warszawa 10,1
5334 Geyer & Hosaja Sp. z o.o. Zakłady Gumowe Radomyśl Wielki 10,1
5335 CEU Sp. z o.o. Warszawa 10,1
5336 DOMAR S.A. Wrocław 10,1
5337 PROINTECH Sp. z o.o. Przeds. Projektowania i Realizacji Katowice 10,1
5338 M.B.B. Logistics Sp. z o.o. Słubice 10,1
5339 Wicke Polska Sp. z o.o. Łoziska 10,1
5340 ETMAL Sp. z o.o. Gdynia 10,1
5341 YAWAL S.A. Herby 10,1
5342 ZND CE Sp. z o.o. Opole 10,1
5343 STARACHOWICE S.A. Specjalna Strefa Ekonomiczna Starachowice 10,1
5344 Gmw Sp. z o.o. Wadowice 10,1
5345 Agencja Florand Sp. z o.o. Warszawa 10,1
5346 Voxel Display Sp. z o.o. Wrocław 10,1
5347 2C Partners S.A. Warszawa 10,1
5348 Plettac Distribution Sp. z o.o. Ostrzeszów 10,1
5349 Przedsiębiorstwo Cykl Sp. z o.o. Biała Podlaska 10,1
5350 Fines S.A. Sopot 10,1
5351 Nepentes Pharma Sp. z o.o. Warszawa 10,1
5352 Galeria Orkana Sp. z o.o. Warszawa 10,1
5353 Diesel Engine Service Sp. z o.o. Szczecin 10,1
5354 Diagnostyka Techniczna – Badania Sp. z o.o. Kielce 10,1
5355 STRUMET Sp. z o.o. Zakład Wyrobów Metalowych Strumień 10,1
5356 Grekom Sp. z o.o. Kraków 10,1
5357 ENGAS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,1
5358 Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. Tarnów 10,1
5359 Business Sense Agencja SEM Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10,1
5360 Energo-Mar Sp. z o.o. Pszczyna 10,1
5361 Pro-Mach Sp. z o.o. Szczecin 10,1
5362 Polcap Sp. z o.o. Długa Kościelna 10,1
5363 Grupa Egea Sp. z o.o. Gdańsk 10,1
5364 Benchmark Sp. z o.o. Poznań 10,1
5365 Zakład Mechaniczno Odlewniczy Brzeziński Józef Jastrzębia 10,1
5366 Alpha Bio Polska Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 10,1
5367 ARCOM S.J. Artur Wilk, Robert Zięba Rzezawa 10,1
5368 PIPING Construction Consulting Services Sp. z o.o. Jaworzno 10,1
5369 WMBS Sp. z o.o. Skrzyszów 10,1
5370 Netecs Sp. z o.o. Stare Olesno 10,1
5371 World Expo International Sp. z o.o. Bydgoszcz 10,1
5372 Drukarnia Nowator Sp. z o.o. Gdynia 10,1
5373 Pollena S.A. Fabryka Opakowań Kosmetycznych Łaskarzew 10,1
5374 Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy S.J. Suwałki 10,1
5375 Kancelaria Prawna J. Chałas i Wspólnicy Sp. Komandytowa Warszawa 10,1
5376 Promyk Sp. z o.o. Wrocław 10,1
5377 FKT Polska Sp. z o.o. Goraj 10,1
5378 Proinformatyka Sp. z o.o. Bydgoszcz 10,1
5379 Interhal Sp. z o.o. Cieszyn 10,1
5380 CFB Manufaktura Sp. z o.o. Kraków 10,1
5381 T&T Pumps Sp. z o.o. Lubicz Górny 10,0
5382 Marwitpak Sp. z o.o. S.K. Stanisławów 10,0
5383 MARPOL S.A. Ignatki 10,0
5384 Full Colour Sp. z o.o. Media Ster Spółka Komandytowa Warszawa 10,0
5385 Wilhelmsen Marine Personnel Sp. z o.o. Szczecin 10,0
5386 Dolina Nidy Sp. z o.o. Leszcze 10,0
5387 HR Work Force Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10,0
5388 Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji Bosmal Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,0
5389 Przeds. Max Sp. z o.o. Kielce 10,0
5390 MSL Polska Sp. z o.o. Łódź 10,0
5391 Kancelaria Podatkowa Ufiks Katarzyna Białecka-Redkie i Wspólnicy sp.j. Warszawa 10,0
5392 FCA Sp. z o.o. Gdynia 10,0
5393 POLSKI ASFALT Sp. z o.o. Kraków 10,0
5394 EUROSTEEL Sp. z o.o. Kielce 10,0
5395 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Het-Mark Sp. z o.o. Nowa Wieś 10,0
5396 Ubezpieczenia JP Sp. z o.o. Kleosin 10,0
5397 Lostar Sp. z o.o. Gdynia 10,0
5398 LFC Sp. z o.o. Zielona Góra 10,0
5399 Wiśniowa Sp. z o.o. Poznań 10,0
5400 Polskie Centrum Audytu i Rachunkowości Verto – Audit Sp. z o.o. Gdańsk 10,0
5401 MULTICAPS Sp. z o.o. Raszyn 10,0
5402 Accorp Sp. z o.o. Warszawa 10,0
5403 JM LABUS Sp. z o.o. S.K. Katowice 10,0
5404 Landis + Gyr Sp. z o.o. Warszawa 10,0
5405 PAŃSTWOWE MUZEUM AUSCHWITZ-BIRKENAU W Oświęcimiu Oświęcim 10,0
5406 Autoprotect Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,0
5407 Agencja Ochrony Hammer Sp. z o.o. Bielawa 10,0
5408 Eg+ Worldwide Sp. z o.o. Warszawa 10,0
5409 Alkam System Sp. z o.o. Legnica 10,0
5410 Morpho Sp. z o.o. Warszawa 10,0
5411 Laris Property Management Sp. z o.o. Warszawa 10,0
5412 DAPOLOGIC Sp. z o.o. Gdynia 10,0
5413 Nadmorski Dom Seniora Sp. z o.o. Puck 10,0
5414 PZU Pomoc S.A. Warszawa 10,0
5415 FORMASTER S.A. Kielce 10,0
5416 JANTAR Sp. z o.o. Słupsk 10,0
5417 J.B.T. GmbH Sp. z o.o. Gdańsk 10,0
5418 PRONET Sp. z o.o. Świnoujście 10,0
5419 Spółdzielnia Mieszkaniowa Telbud we Wrocławiu Wrocław 10,0
5420 Dative Sp. z o.o. Wrocław 10,0
5421 Jones Lang Lasalle Sp. z o.o. Warszawa 10,0
5422 Chapter 1 Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,0
5423 Wtw Services Sp. z o.o. Warszawa 9,9
5424 Wysoka Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 9,9
5425 Kancelaria Prawno – Finansowa MZ Sp. z o.o. Koszalin 9,9
5426 Krzys – Pol Sp. z o.o. Poznań 9,9
5427 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Sahryniu Sahryń 9,9
5428 FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA KOBEX REMBISZ STANISŁAW Kamień 9,9
5429 Cortec Sp. z o.o. Warszawa 9,9
5430 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Export-Import TIM T. Andrzejewicz, M. Otczyk S.J. Gliwice 9,9
5431 Pegas Sp. z o.o. Zimnodół 9,9
5432 Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Sącz 9,9
5433 Spółdzielnia Mieszkaniowa Senior im. Dr Jadwigi Titz-Kosko Gdynia 9,9
5434 Mezon Instal Serwis Sp. z o.o. Plewiska 9,9
5435 AGM Innotech Sp. z o.o. Kalisz 9,9
5436 Dashwood Polska Broker Sp. z o.o. Olsztyn 9,9
5437 Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. Łódź 9,9
5438 Bona Dea Sp. z o.o. Chojnice 9,9
5439 Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy S.A. Warszawa 9,9
5440 Hodowla Roślin Grunwald Sp. z o.o. Grupa Ihar Bartążek 9,9
5441 Pro Ventura Archiwum Depozytowe Sp. z o.o. Chełm 9,9
5442 Przedsiębiorstwo Usługowe clean – Bud sp.j. Jarosław Romanowski, Hanna Romanowska Gdynia 9,9
5443 Jogra 6 Sp. z o.o. Wrocław 9,9
5444 Schuler Poland Service Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 9,9
5445 Na Lato Sp. z o.o. Warszawa 9,9
5446 Algen Kancelaria Podatkowa Sp. z o.o. Warszawa 9,9
5447 Kuda Truck Parts Sp. z o.o. Police 9,9
5448 Heidemark Polska Sp. z o.o. Poznań 9,9
5449 Forsafe Sp. z o.o. Łódź 9,9
5450 IRBA Agencja Kapitałowo – Promocyjna Sp. z o.o. Mysłowice 9,9
5451 PROLEX LTL Sp. z o.o. Białystok 9,9
5452 SŁUŻEWIEC Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 9,9
5453 Promienniki Gazowe Sp. z o.o. Błaszków 9,9
5454 KRATY MOSTOSTAL KRAKÓW Sp. z o.o. Kraków 9,9
5455 Kotkowska Pyzel, Chmielewski, Szramowski Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 9,9
5456 PBI Sprzęt Sp. z o.o. Sandomierz 9,9
5457 Netlog Polska Sp. z o.o. Warszawa 9,9
5458 Wojskowy Instytut Chemii I Radiometrii Warszawa 9,9
5459 Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 9,9
5460 PMB Professional Sp. z o.o. Sopot 9,9
5461 Polskie Karty Sp. z o.o. Kraków 9,9
5462 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe TALBUD-A Sp. z o.o. Skawina 9,9
5463 DOZAMEL Sp. z o.o. Dolnośląskie Zakłady Usługowo Produkcyjne Wrocław 9,9
5464 ATRIUM TOWER Sp. z o.o. Warszawa 9,9
5465 Ecofinance Sp. z o.o. Gdańsk 9,9
5466 Rubikus Sp. z o.o. Poznań 9,9
5467 Platforma Handlowa Pionier Sp. z o.o. Gniezno 9,8
5468 Budomedia Sp. z o.o. Warszawa 9,8
5469 INTERFREZ Sp. z o.o. Tarnów 9,8
5470 Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o. Warszawa 9,8
5471 GAL – MAL Wieluń Sp. z o.o. Opojowice 9,8
5472 Żeliwo Karczewski, Kossoń S. J. Kielce 9,8
5473 Apogeum Real Estate Sp. z o.o. Warszawa 9,8
5474 Kolejowa Spółdzielnia Mieszkaniowa KOLEJARZ Warszawa 9,8
5475 Biuro Ochrony Osób i Mienia SCORPION Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 9,8
5476 Beditom-Z.Bednarczyk sp.j. Gdynia 9,8
5477 HS BUD Sp. z o.o. Opole 9,8
5478 Grupa Adia Sp. z o.o. Elbląg 9,8
5479 ECO Jarexs Sp. z o.o. Świdnica 9,8
5480 Inwestdom Katowice Sp. z o.o. Katowice 9,8
5481 SMS Sp. z o.o. Radom 9,8
5482 Minaas Sp. z o.o. Szczecin 9,8
5483 Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Warszawa 9,8
5484 Fibrax Sanok Sp. z o.o. Sanok 9,8
5485 Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych S.A. Zgierz 9,8
5486 PPUH JOPP-POL Eksport-Import Ryszard Jopp – Krzysztof Jopp S.J. Ryczywół 9,8
5487 PPH Konmet S.J. Złotów 9,8
5488 Obsługa Nieruchomości GRAF – DOM Sp. z o.o. Lębork 9,8
5489 QMM Global Sp. z o.o. Gdańsk 9,8
5490 Adro Adam Rymarski, Jolanta Darznik sp. j. Rumia 9,8
5491 Towarzystwo Eksploatacji Surowców Mineralnych Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 9,8
5492 Helikon Sp. z o.o. Mikołów 9,8
5493 Remtech Sp. z o.o. Januszkowice 9,8
5494 Metatech sp. z o.o. Orzesze 9,8
5495 TRELLA & NOLTE Sp. z o.o. Łódź 9,8
5496 Badford Continental Sp. z o.o. Katowice 9,8
5497 Premium Financial Sp. z o.o. Pobiedziska 9,8
5498 Public Bridge Sp. z o.o. Wrocław 9,8
5499 Opieka Inter Job Sp. z o.o. S.K. Lubin 9,8
5500 VIVO KIDS Sp. z o.o. Pianowo 9,8
5501 Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina Łódź 9,8
5502 Kreatus Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9,8
5503 Unitax Sp. z o.o. Katowice 9,8
5504 Techno Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Jan Ziomek Sp.J. Wrocław 9,8
5505 Spółdzielnia Mieszkaniowa im T. Kościuszki Kraków 9,8
5506 Sanatorium Wodnik Sp. z o.o. Świnoujście 9,8
5507 ŻUKOWO Spółdzielnia Usługowa Żukowo 9,8
5508 Koltom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Kolnica 9,8
5509 Makro Market Sp. z o.o. sp.j. Wrocław 9,8
5510 AERO-BW K. Domagała S.J. Chrzanów 9,8
5511 EHZ Biuro Sp. z o.o. Wołomin 9,8
5512 Hypercrew Sp. z o.o. Nowy Sącz 9,8
5513 Kancelaria Consensus Sp. z o.o. sp.k. Kraków 9,8
5514 Archivio Sp. z o.o. Warszawa 9,8
5515 Garde Łoziński S. K. Wrocław 9,8
5516 PW Partner Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 9,8
5517 Car Rental Sp. z o.o. Koninko 9,8
5518 Olmar Centrum Epsilon Sp. z o.o. Kołobrzeg 9,8
5519 A. Bombik Kancelaria Biegłego Rewidenta Sp. z o.o. Warszawa 9,8
5520 Przedsiębiorstwo SKOPLAST Stanisław i Krzysztof Szkopek S.J. Kaczory 9,8
5521 DIDXL Sp. z o.o. Warszawa 9,8
5522 Partner Systems Sp. z o.o. Człuchów 9,8
5523 Nełsa Sp. z o.o. Opole 9,8
5524 Colordruk Sp. z o.o. Wielki Klincz 9,8
5525 Variosteel Sp. z o.o. Lębork 9,8
5526 Sizer sp.j. M. A. Ciężar Kadzidło 9,7
5527 Kordel Sp. z o.o. Fabryka Okuć Meblowych Nowa Sól 9,7
5528 Bialski Klub Sportowy Stal Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9,7
5529 Metroplan Polska Sp. z o.o. Wrocław 9,7
5530 Zakład Artykułów Ściernych Armes Sławomir Zadrużniak Nisko 9,7
5531 PERI Polska Sp. z o.o. Płochocin 9,7
5532 IZOBLOK S.A. Chorzów 9,7
5533 Informacjakredytowa.pl Sp. z o.o. Warszawa 9,7
5534 Trackcourse.Com Sp. z o.o. Warszawa 9,7
5535 KOPALNIA SOLI WIELICZKA Zakład Mechaniczny Sp. z o.o. Wieliczka 9,7
5536 Pro Value Sp. z o.o. Warszawa 9,7
5537 Kesz Rozliczenia Sp. z o.o. Tczew 9,7
5538 Merc Art Sp. z o.o. Wrocław 9,7
5539 Euromar-PL Sp. z o. o. Alwernia 9,7
5540 Krajowy Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Warszawa 9,7
5541 Kino Digital Sp. z o.o. Warszawa 9,7
5542 Stalbau Piotr Frączek Sp. Komandytowa Wadowice 9,7
5543 Alpla – Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Żywiec 9,7
5544 MIKOR Sp. z o.o. Wrocław 9,7
5545 FABMET Sp. z o.o. Bytom 9,7
5546 Bic Electric sp. z o.o. Szczecin 9,7
5547 INCEPT Sp. z o.o. Warszawa 9,7
5548 Metal Pl Sp. z o.o. Słupsk 9,7
5549 Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o. Chorzów 9,7
5550 Corporate Profiles Consulting sp. z o.o. Warszawa 9,7
5551 Guardian Progress Broker Sp. z o.o. Gdynia 9,7
5552 Fincare Sp. z o.o. Lwówek 9,7
5553 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Starówka Warszawa 9,7
5554 Owiterm Sp. z o.o. Mikołów 9,7
5555 Velvet Art Sp. z o.o. Warszawa 9,7
5556 Invent Sp. z o.o. Wrocław 9,7
5557 Sierociuk – Kazana – Sierociuk Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Stok – Rol S.J. Łazy 9,7
5558 MJP Drukarnia Sp. z o.o. S.K. Poznań 9,7
5559 Harris – Jet – Service Sp. z o.o. Łódź 9,7
5560 Spóldzielnia Dąb Suchy Dąb 9,7
5561 Przedsiębiorstwo Remontowo – Montażowe Koder Sp. z o.o. Kielce 9,7
5562 M. i A. Gracz Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Euro – Eko – Pak sp.j. Poznań 9,7
5563 Optimet Sp. z o.o. Czarnków 9,7
5564 Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków – Wschód Sp. z o.o. Kraków 9,7
5565 Astromal Sp. z o.o. Wilkowice 9,7
5566 SO.FE.GAR. Polska Sp. z o.o. Świątniki Górne 9,7
5567 MS Ekspert Sp. z o.o. Gdańsk 9,6
5568 Hyab Alucrom Kielce Sp. z o.o. Morawica 9,6
5569 E-TOWERS FAMABA S.A. Głogów 9,6
5570 TQ Group Sp. z o.o. Poznań 9,6
5571 AC Elektro Installation Sp. z o.o. Gdańsk 9,6
5572 Zakład Poligraficzny MOŚ I ŁUCZAK S.J. Poznań 9,6
5573 WP Invest Sp. z o.o. Gdańsk 9,6
5574 Mega-Krusz Małgorzata Napiórkowska, Filip Wilczyński sp.j. Ostrołęka 9,6
5575 Kancelaria Brokerska Sawiko Sp. z o.o. Szczecin 9,6
5576 BGI Polska Sp. z o.o. Leśna 9,6
5577 Biegli Rewidenci Szafraniec Sp. z o.o. Sobótka 9,6
5578 Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Radom 9,6
5579 II Żoliborska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 9,6
5580 SID Szkolenia I Doradztwo Sp. z o.o. Warszawa 9,6
5581 POL – SOFT Sp. z o.o. Złotów 9,6
5582 Silezjan Security – Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o. Wrocław 9,6
5583 Słowo Niezależne Sp. z o.o. Warszawa 9,6
5584 Bites Sp. z o.o. sp.k. Blizne Łaszczyńskiego 9,6
5585 Lewiatan Opole Sp. z o.o. Opole 9,6
5586 Kancelaria Biegłego Księgowego Sp. z o.o. Lędziny 9,6
5587 Glasmark Sp. z o.o. Krosno 9,6
5588 Hossa Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Szczecin 9,6
5589 Seacom Sp. z o.o. Kościan 9,6
5590 W&M Sp. z o.o. Nowiec 9,6
5591 Polish Business Club Sp. z o.o. Warszawa 9,6
5592 EXXONMOBIL POLAND Sp. z o.o. Warszawa 9,6
5593 Yachting Solutions Sp. z o.o. Gdynia 9,6
5594 Ras Poland Sp. z o.o. Warszawa 9,6
5595 MW Rafin Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 9,6
5596 Crassus Sp. z o.o. Mysłowice 9,6
5597 Spółdzielnia Mieszkaniowa Podwawelska Kraków 9,6
5598 Apro Investment Sp. z o.o. Toruń 9,6
5599 Unimax Development Sp. z o.o. Warszawa 9,6
5600 DIF Sp. z o.o. Poznań 9,6
5601 Rebel Media Sp. z o.o. S.K. Warszawa 9,6
5602 Gebhardt Polska Sp. z o.o. Poznań 9,6
5603 Przedsiębiorstwo Usług Leśnych Forest Sp. z o.o. Sitno 9,6
5604 Modertrans Poznań Sp. z o.o. Poznań 9,6
5605 Luckpol Sp. z o.o. Opole Lubelskie 9,6
5606 Mirand Project Management Sp. z o.o. Szczecin 9,6
5607 Jadmar Sp. z o.o. Bolesławiec 9,6
5608 GALWANO-PERFEKT Joanna Leśniewska Sp.J. Poznań 9,6
5609 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Gdyni Gdynia 9,6
5610 Autumn-Care Sp. z o.o. sp.k. Poznań 9,6
5611 DST Logistics Sp. z o.o. Mietków 9,5
5612 Knight Frank Sp. z o.o. Warszawa 9,5
5613 Spółdzielnia Mieszkaniowa Hybryda Wrocław 9,5
5614 Jasłomet Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Furtek – Lipiecki sp.j. Jasło 9,5
5615 Instytut Badawczy Leśnictwa Sękocin Stary 9,5
5616 Kolczykowa Sp. z o.o. Biłgoraj 9,5
5617 Ewe Polska Sp. z o.o. Poznań 9,5
5618 Anmar-Display Design Sp. z o.o. Gdynia 9,5
5619 TERMIX S.J. Kozub B. Świniarsko 9,5
5620 ATUT RENTAL Sp. z o.o. Warszawa 9,5
5621 Neon Muzeum LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 9,5
5622 Amex Coal Sp. z o.o. Sopot 9,5
5623 Kic-Pak Sp. z o.o. Płock 9,5
5624 Biuro Usług Pol – Lotus Sp. z o.o. Warszawa 9,5
5625 Human Resources Poland Sp. z o.o. Warszawa 9,5
5626 Reso Europa Service Sp. z o.o. Suwałki 9,5
5627 Algeco Polska Sp. z o.o. Gdańsk 9,5
5628 Wre Projekt Sp. z o.o. Exmed sp.k. Wrocław 9,5
5629 JS2 Sp. z o.o. sp.k. Katowice 9,5
5630 Ela Sp. z o.o. Wrocław 9,5
5631 POLPLAST POLSKA Sp. z o.o. Myślenice 9,5
5632 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Pracowników Komunikacji Warszawa 9,5
5633 WP Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 9,5
5634 Kosd Przedsiębiorstwo Produkcyjne PP Sp. z o.o. S.K. Rudawa 9,5
5635 Simply Service Sp. z o.o. Warszawa 9,5
5636 Łęczyńskie Przedsiębiorstwo Usług Górniczych Sp. z o.o. Łęczna 9,5
5637 Benox S.J. Kamień 9,5
5638 Kombi Sp. z o.o. Żywiec 9,5
5639 Jaro Sp. z o.o. Zdzieszowice 9,5
5640 Zakład Usługowo-Produkcyjny EKRAN Sp. z o.o. Sędziszów 9,5
5641 Kancelaria Prawna Via Lex L. Szcześniak I Wspólnicy S.K. Wrocław 9,5
5642 Hermann Rinnen Sp. z o.o. Grabówka 9,5
5643 Business Technology Sp. z o.o. Szczecin 9,5
5644 BOPER Sp. z o.o. Miejsce Piastowe 9,5
5645 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jutrzenka Łobez 9,5
5646 RAKOWIEC Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 9,5
5647 Kancelaria Podatkowa Sigma Sp. z o.o. Rzepin 9,5
5648 Kurotec-Polska Sp. z o.o. Kozielice 9,5
5649 CX-80 Polska Agata Nadera, Dariusz Nadera S.J. Kalisz 9,5
5650 SCHOPA BUCHBINDEREI Sp. z o.o. Stargard 9,5
5651 Pamexpol Sp. z o.o. Końskie 9,5
5652 Spółdzielnia Mieszkaniowo – Administracyjna Domanin Domanin 9,4
5653 Open Brokers S.A. Warszawa 9,4
5654 Mikron J.V. Sp. z o.o. Starogard Gdański 9,4
5655 Logis Sp. z o.o. Wrocław 9,4
5656 Energomix Sp. z o.o. Warszawa 9,4
5657 Advertiva Sp. z o.o. S.K. Poznań 9,4
5658 GFK POLONIA Sp. z o.o. Warszawa 9,4
5659 Centrum Sienkiewicza Sp. z o.o. Wrocław 9,4
5660 Unigreg Energia Sp. z o.o. Warszawa 9,4
5661 Security Partner Sp. z o.o. S.K. Wrocław 9,4
5662 Freefarm Sp. z o.o. Ryki 9,4
5663 Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego Warszawa 9,4
5664 Centrum Zarządzania Nieruchomościami Arka Sp. z o.o. Bytom 9,4
5665 Personal – Service – Ost – West Sp. z o.o. Bydgoszcz 9,4
5666 Spółdzielczy Regionalny Związek Rewizyjny Białystok 9,4
5667 Laser – Stal Sp. z o.o. Konin 9,4
5668 Przedsiębiorstwo Modernizacji Urządzeń Energetycznych REMAK S.A. Warszawa 9,4
5669 BS Logistyka Sp. z o.o. Gdynia 9,4
5670 Norflower Sp. z o.o. Ruszkowice 9,4
5671 Metallex Sp. z o.o. S.K. Bytom Odrzański 9,4
5672 Supersigns Polska Sp. z o.o. Warszawa 9,4
5673 SOFT ELEKTRONIK Sp. z o.o. Szczecin 9,4
5674 Carefleet S.A. Wrocław 9,4
5675 Nasze Fokusownie Sp. z o.o. Gdańsk 9,4
5676 Administracja Domów Miejskich ADM Sp. z o.o. Bydgoszcz 9,4
5677 SECO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kraków 9,4
5678 Demon Sp. z o.o. Leszno 9,4
5679 Biuro Rachunkowe Jachting Sp. z o.o. Opole 9,4
5680 Edax-Systems Sp. z o.o. Złotów 9,4
5681 Oruga Group Sp. z o.o. Warszawa 9,4
5682 HBR Sp. z o.o. Opole 9,4
5683 JPU Sp. z o.o. Białystok 9,4
5684 Juma Industriele Montage Sp. z o.o. Reda 9,4
5685 Red8 Advertising Sp. z o.o. Warszawa 9,4
5686 Asirans Sp. z o.o. S.K. Września 9,4
5687 Zakłady Badań i Atestacji Zetom im. prof. F.Stauba w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 9,4
5688 RGS Sp. z o.o. Jelenia Góra 9,4
5689 Origami Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 9,4
5690 Centrum Serwisowe Mik S.J. Radom 9,4
5691 FLEXPOL Sp. z o.o. Płock 9,4
5692 Techtronic Sp. z o.o. Gdynia 9,4
5693 Hanesco-Nieruchomości Sp. z o.o. Lublin 9,4
5694 Freedom Finance Sp. z o.o. Wrocław 9,4
5695 BRAND CONNECTION Sp. z o.o. Warszawa 9,4
5696 4 Results Sp. z o.o. Services S.K. Warszawa 9,4
5697 Konsultacje Kredytowe Hossa Sp. z o.o. Świdnica 9,4
5698 Drukarnia DAKO Kozioł i Wspólnicy S.J. Lubartów 9,4
5699 KMK Finanse Sp. z o.o. Warszawa 9,3
5700 Frezamet Bis Sp. z o.o. Orzesze 9,3
5701 Odlewnia Zawiercie S.A. Zawiercie 9,3
5702 Aptekarze i Partnerzy Sp. z o.o. Zielona Góra 9,3
5703 WOBET Sp. z o.o. S.K. Miłowo 9,3
5704 PRO – MA Sp. z o.o. Warszawa 9,3
5705 Selfish 3 Sp. z o.o. Warszawa 9,3
5706 Trendglass Sp. z o.o. Radom 9,3
5707 Agem Sp. z o.o.0 Katowice 9,3
5708 Agencja Ochrony Legion Sp. z o.o. Andrychów 9,3
5709 Alpoz Sp. z o.o. Pobiedziska 9,3
5710 Empac Polska Sp. z o.o. Zduny 9,3
5711 Tinnitus Sp. z o.o. Podlas 9,3
5712 Spinacz Sp. z o.o. Warszawa 9,3
5713 ASKOM Sp. z o.o. Gliwice 9,3
5714 Prohelp24 Sp. z o.o. Gdynia 9,3
5715 EBA Sp. z o.o. Krosno 9,3
5716 Akromar Sp. z o.o. Zielona Góra 9,3
5717 LIBAR S.A. Wysogotowo 9,3
5718 HERKULES Sp. z o.o. Rydułtowy 9,3
5719 Mixt Sp. z o.o. Chorula 9,3
5720 Centrum Sportu i Rekreacji Olender Sp. z o.o. Wielka Nieszawka 9,3
5721 Administracja Domów Mieszkalnych Kraków Zachód Sp. z o.o. Kraków 9,3
5722 Paged Trade Sp. z o.o. Ip Sp.K. Warszawa 9,3
5723 Ticol Sp. z o.o. Środa Śląska 9,3
5724 Lozyw Sp. z o.o. Katowice 9,3
5725 BACKER OBR Sp. z o.o. Pyrzyce 9,3
5726 Jard S C Łańcut 9,3
5727 J.S.H. Invest Sp. z o.o. Gdynia 9,3
5728 Spółdzielnia Mieszkaniowa Mamry w Giżycku Giżycko 9,3
5729 Press – Service Monitoring Mediów Sp. z o.o. Poznań 9,3
5730 Lina Medical Polska Sp. z o.o. Sady 9,3
5731 Offteam Sp. z o.o. Wrocław 9,3
5732 Ars Thanea S.A. Warszawa 9,3
5733 POWEN S.A. Zabrze 9,3
5734 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. W Olecku Olecko 9,3
5735 XP Sp. z o.o. Warszawa 9,3
5736 BILLBIRD S.A. Kraków 9,3
5737 P.P.U.H. Alfas Sp. z o.o. Łódź 9,3
5738 Altimi Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 9,3
5739 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Remont 4 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 9,3
5740 GZD Sp. z o.o. sp.k. Jonkowo 9,3
5741 Commercial Point Sp. z o.o. Warszawa 9,3
5742 Renta Sp. z o.o. Warszawa 9,3
5743 PETREX S.J. PPH Płock 9,3
5744 Cofen Holding Sp. z o.o. Wiry 9,3
5745 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie Warszawa 9,2
5746 Ceramika Artystyczna Vena Sp. z o.o. Brzeg 9,2
5747 Transtools Sp. z o.o. Lublin 9,2
5748 Muzeum Narodowe we Wrocławiu Wrocław 9,2
5749 Gemicon Sp. z o.o. Białystok 9,2
5750 Agro – Interstar Sp. z o.o. Młynek Nieświński 9,2
5751 BRAZCO MANUFACTURING Sp. z o.o. Gliwice 9,2
5752 Norres Polska Sp. z o.o. Sady 9,2
5753 Signal Consulting Scn Sp. z o.o. S.K. Poznań 9,2
5754 Spółdzielnia Mieszkaniowa Agrodom w Korolówce Osadzie Korolówka 9,2
5755 Effective Sp. z o.o. Gdańsk 9,2
5756 Inverpol Sp. z o.o. Kielce 9,2
5757 Sukces Sp. z o.o. Chełm 9,2
5758 Tadwil Sp. z o.o. Warszawa 9,2
5759 FIRMA Codogni S. J. Stalowa Wola 9,2
5760 W & B Metal Wb Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 9,2
5761 Galess Sp. z o.o. Świdnica 9,2
5762 Żukowo Sp. z o.o. Żukowo 9,2
5763 Flux Medical Sp. z o.o. Boguniewo 9,2
5764 HRK S.A. Warszawa 9,2
5765 Fast Gritblasting Sp. z o.o. Gdynia 9,2
5766 Motivation Direct Sp. z o.o. Warszawa 9,2
5767 Lubelskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Lublin 9,2
5768 Usługi Mieszkaniowe Spółka Wielobranżowa Sp. z o.o. Kalisz 9,2
5769 DTL Sp. z o.o. Porąbka 9,2
5770 CN CORP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 9,2
5771 Glas – Tech S.A. Swarzędz 9,2
5772 Firma Handlowo-Usługowa MATPOL Roman Sagan Sp. z o.o. Sp.K. Skawina 9,2
5773 Baltex Minerały Sp. z o.o. Gdańsk 9,2
5774 Probudex Sp. z o.o. PPHU Kraków 9,2
5775 Grupa MTD Sp. z o.o. Namysłów 9,2
5776 Metrotest Sp. z o.o. Elbląg 9,2
5777 Carda Consultancy S.A. Warszawa 9,2
5778 Pumech Sp. z o.o. Bytom 9,2
5779 Kancelaria Prawno-Windykacyjna Alfa – Grot Sp. z o. o. Wrocław 9,2
5780 POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. Poznań 9,2
5781 101 Studio DTP Tomasz Tęgi i Spółka Sp. z o.o. Łódź 9,2
5782 Carvel Sp. z o.o. Warszawa 9,2
5783 ART. EXPO D.SIKORSKI, M.SIKORSKI S.J. Pruszków 9,2
5784 Nebula Exhibits Poland Sp. z o.o. Poznań 9,2
5785 Firma Handlowo-Usługowa PLUS-BIS Józef Gonet, Andrzej Gonet S.J. Korczyna 9,2
5786 Developerskie Biuro Nieruchomości ANIBAX Sp. z o.o. Kielce 9,2
5787 Metana Sp. z o.o. S.K. Tworóg 9,2
5788 Rai Sp. z o.o. S.K. Kieleńska Huta 9,2
5789 Multi-Pharm Sp. z o.o. Łomża 9,2
5790 UTAL Sp. z o.o. Gruszczyn 9,2
5791 Przedsiębiorstwo Handlowe EKO-LIVE sp.j. M.Kubiczek, R.Kałuża Bielsko-Biała 9,1
5792 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Nova Sp. z o.o. Bytom 9,1
5793 Nordbeton Sp. z o.o. Kobylnica 9,1
5794 Ms Auto Sp. z o.o. Malinowo 9,1
5795 Terytorium Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 9,1
5796 WD Apartments Sp. z o.o. Warszawa 9,1
5797 POL – Strawa Sp. z o.o. Katowice 9,1
5798 Coaches Alicante Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 9,1
5799 Spółdzielnia Mieszkaniowa Łobzów Kraków 9,1
5800 DRUKARNIA DIMOGRAF Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9,1
5801 R&G Plast Sp. z o.o. Mielec 9,1
5802 D&B Invest Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 9,1
5803 L&G Sp. z o.o. Warszawa 9,1
5804 Perfect Cleaning Sp. z o.o. Warszawa 9,1
5805 Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku Gdańsk 9,1
5806 Surfland Sp. z o.o. S.K. Wrocław 9,1
5807 Ramirent S.A. Szczecin 9,1
5808 Kancelaria Podatkowa Anmar Sp. z o.o. Gdańsk 9,1
5809 Hosso Szczecinek H1 Sp. z o.o. Szczecin 9,1
5810 Smulders Polska Sp. z o.o. Chocianów 9,1
5811 YORK PL Sp. z o. o. S.K. Bolechowo 9,1
5812 Ajaks S.A. Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Poznań 9,1
5813 Clip Logistics Sp. z o.o. Jasin 9,1
5814 MKN Group Sp. z o.o. Wejherowo 9,1
5815 Agrobex Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Poznań 9,1
5816 ZET Consulting Sp. z o.o. Warszawa 9,1
5817 NIK Triforium Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 9,1
5818 Rytm-L Sp. z o.o. Tychy 9,1
5819 TDG FK Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 9,1
5820 Pralnia Hevelius Sp. z o.o. Gdynia 9,1
5821 JWW Development Sp. z o.o. Głogów 9,1
5822 New Age Refrigeration Solutions Sp. z o.o. S.K. Warszawa 9,1
5823 Anodesign Sp. z o.o. Góra Kalwaria 9,1
5824 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe AMID Piotr Mikołajczyk Ostrowiec Świętokrzyski 9,1
5825 Entra Group Sp. z o.o. Kraków 9,1
5826 AB Property Sp. z o.o. Ignatki 9,1
5827 Nosag Polska Sp. z o.o. Tychy 9,1
5828 Biuro Usług Finansowych Sp. z o.o. Gdynia 9,1
5829 Lohmann Polska Sp. z o.o. Gdynia 9,1
5830 Centrum Naukowo – Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy Józefów 9,1
5831 Gryfpol Sp. z o.o. Szczecin 9,1
5832 Direx S.J. Sulejówek 9,1
5833 Sobieski Crown Sp. z o.o. Kraków 9,1
5834 Leader Logistics Sp. z o.o. Wrocław 9,1
5835 Agencja Finansowa Grosz Sp. z o.o. Wrocław 9,1
5836 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Głogów 9,1
5837 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasz Dom Wrocław 9,1
5838 Przedsiębiorstwo Delta Sp. z o.o. Gdynia 9,1
5839 Prywatny Ośrodek Doradztwa Rolniczego Sp. z o.o. Biernatki 9,1
5840 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Barbara Wrocław 9,1
5841 Zakład Elektromechaniczny Erhem Hończak i Wspólnicy sp.j. Dębica 9,1
5842 Flex Films Europa Sp. z o.o. Września 9,1
5843 IMG S.A. Gdynia 9,1
5844 Kerzen Ryszard Orlicki S.K. Dzikowiec 9,1
5845 ZUT Wągrowiec Józef Kosiński Wągrowiec 9,1
5846 Intra Logistics S.A. Zielona Góra 9,1
5847 Loyalty Solutions Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 9,1
5848 3ALINK Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 9,1
5849 Zabi Sp. z o.o. Czaniec 9,1
5850 Entrion Polska Sp. z o.o. Gdańsk 9,0
5851 Biuro Usług Księgowych Finans-Buk – Sp. z o.o. Wejherowo 9,0
5852 Zeller + Gmelin Sp. z o.o. Mirków 9,0
5853 Instytut Włókiennictwa Łódź 9,0
5854 OPTIBUY Sp. z o.o. Warszawa 9,0
5855 SEEPOINT Sp. z o.o. Goleniów 9,0
5856 System Pruszyński Sp. z o.o. Drzewica 9,0
5857 Green Studio Sp. z o.o. Warszawa 9,0
5858 SIPEKO Sp. z o.o. Makowisko 9,0
5859 LOTOS LAB Sp. z o.o. Gdańsk 9,0
5860 SM Hydro Sp. z o.o. Katowice 9,0
5861 BHH MIKROMED Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 9,0
5862 Solidart Sp. z o.o. Warszawa 9,0
5863 Zarządca Sp. z o.o. Szczecin 9,0
5864 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Malec Jolanta Malec, Marianna Malec, Henryk Malec S.J. Poniatowa 9,0
5865 Terolling Polska Sp. z o.o. sp.k. Kraków 9,0
5866 Meliński Minuth Sp. z o.o. Poznań 9,0
5867 Wilk Studio Sp. z o.o. Kraków 9,0
5868 Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnica Wałcz 9,0
5869 Fabryka Maszyn ROTOX Sp. z o.o. Zieleniec 9,0
5870 KAZET Sp. z o.o. Głogów 9,0
5871 Firma Doradców Podatkowych Gwarant Sp. z o.o. Tychy 9,0
5872 Stone Master S.A. Łódź 9,0
5873 Q.D.G. Sp. z o.o. Warszawa 9,0
5874 ŚWIT Sp. z o.o. Tarnów 9,0
5875 Quattro Sp. z o.o. Białystok 9,0
5876 Laboratorium Drogowe Bogaccy Sp. z o.o. Rzgów 9,0
5877 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ogrodnictwo Święta 9,0
5878 POLITECHNIKA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 9,0
5879 Nord Probroker Sp. z o.o. Toruń 9,0
5880 INTERMINGLASS Sp. z o.o. Wałbrzych 9,0
5881 Arti – Bau Sp. z o.o. Wrocław 9,0
5882 Ekoconsultant Sp. z o.o. Kraków 9,0
5883 IQS Sp. z o.o. Warszawa 9,0
5884 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Chadmet Bogdan Chadaj I wspólnicy S.J. Paproć 9,0
5885 FMG INTERNATIONAL S.A. Warszawa 9,0
5886 Inlader Sp. z o.o. Plewiska 9,0
5887 MIKROSTYK S.A. Gniew 9,0
5888 Huta Cynku MIASTECZKO ŚLĄSKIE S.A. Miasteczko Śląskie 8,9
5889 POLIMTECH Sp. z o.o. Poznań 8,9
5890 JUBILER Sp. z o.o. Słupsk 8,9
5891 Drukarnia Waldemar Grzebyta Sp. z o.o. Piła 8,9
5892 Astaroth Sp. z o.o. Gdańsk 8,9
5893 J – K Sp. z o.o. Wrocław 8,9
5894 Plakativ Media Sp. z o.o. Katowice 8,9
5895 Centrum Nieruchomości Domena Sp. z o.o. Legnica 8,9
5896 Danish Candle Design Sp. z o.o. Nowogard 8,9
5897 KV Tech Starołęcka 42 Sp. z o.o. S.K. Poznań 8,9
5898 S.A. Odlewnie Polskie Starachowice 8,9
5899 KTK Łabiszyn Sp. z o.o. Konin 8,9
5900 Silesian Accountant Services Sp. z o.o. Katowice 8,9
5901 Mandersloot Logistics Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Komorniki 8,9
5902 Kolejowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Tczew 8,9
5903 Partner Crls Sp. z o.o. sp.k. Reguły 8,9
5904 Krzycka Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 8,9
5905 Konbet Poznań Sp. z o.o. Poznań 8,9
5906 A – Lakiernia Sp. z o.o. Lębork 8,9
5907 Molina Sp. z o.o. Warszawa 8,9
5908 CNC Milling Sp. z o.o. S.K. Poznań 8,9
5909 Stowarzyszenie Archiwistów Polskich Warszawa 8,9
5910 WTW Sp. z o.o. Spólka Komandytowa Szczecin 8,9
5911 Isys Sp. z o.o. Raków 8,9
5912 Łódzki Rynek Hurtowy ZJAZDOWA S.A. Łódź 8,9
5913 CBRE Sp. z o.o. Warszawa 8,9
5914 Gambit Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Lubawka 8,9
5915 Global Supplements Sp. z o.o. Otomin 8,9
5916 Impuls Konin Sp. z o.o. Konin 8,9
5917 KG Eko-Invest Sp. z o.o. Warszawa 8,9
5918 Przedsiębiorstwo Przerobu Stopów Metali Nieżelaznych Sp. z o.o. Wrocław 8,9
5919 Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. Wrocław 8,9
5920 Gloria Funeral Sp. z o.o. Wrocław 8,9
5921 Crowe Advartis Vat Services Sp. z o.o. Warszawa 8,9
5922 Ergo Design Sp. z o.o. Kraków 8,9
5923 JP Weber Sp. z o.o. Wrocław 8,9
5924 Przyjaznepodatki Sp. z o.o. Warszawa 8,9
5925 ALF-SENSOR S.J. Kraków 8,9
5926 Montrem Servis Sp. z o.o. Kraków 8,9
5927 Go Ahead Sp. z o.o. S.K. Poznań 8,9
5928 Sonata Park Sp. z o.o. Białystok 8,9
5929 Aspera Sp. z o.o. Bodzechów 8,9
5930 Spółdzielnia Mieszkaniowa Własnościowo – Lokatorska Dąb w Kaliszu Kalisz 8,9
5931 Woodward Poland Sp. z o.o. Niepołomice 8,9
5932 Net Solutions Sp. z o.o. Warszawa 8,9
5933 Tuba Multimedia Sp. z o.o. Gniezno 8,9
5934 MCS Sp. z o.o. Żory 8,9
5935 Credit Risk Brokers Sp. z o.o. Poznań 8,9
5936 Zakład Narzędziowy Prodnarz Sp. z o.o. Andrychów 8,9
5937 Usługi Finansowo – Księgowe Sp. z o.o. Warszawa 8,9
5938 ECR POLSKA Poznań 8,9
5939 Biotek Agriculture Polska Sp. z o.o. Gać 8,9
5940 Bogucki Folie Sp. z o.o. S.K. Jatne 8,9
5941 Czartek Czarnocki, Taczalski sp. j. Pruszyn 8,9
5942 Biuro Obsługi Inwestycji Military Project Sp. z o.o. Poznań 8,9
5943 Bühler Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,9
5944 Stroński Park Aktywności Jaskinia Niedźwiedzia Sp. z o.o. Stronie Śląskie 8,9
5945 Gorek Restauro Sp. z o.o. S.K. Warszawa 8,9
5946 Electronics Box Magierski, Majewski, Magierski S.J. Łódź 8,9
5947 Infimed Sp. z o.o. Żywiec 8,8
5948 Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o. Płock 8,8
5949 Difre Finanse Sp. z o.o. Sopot 8,8
5950 Easygroup Sp. z o.o. Koszalin 8,8
5951 Yvonne-N Sp. z o.o. Głogów 8,8
5952 Impreglon Engineering Sp. z o.o. Oddział w Polsce Wałcz 8,8
5953 Pex Sp. z o.o. Kończyce Wielkie 8,8
5954 Kruszywa Polskie S.A. Wąglikowice 8,8
5955 Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 8,8
5956 FOLIAREX Sp. z o.o. Słubice 8,8
5957 Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o. Wrocław 8,8
5958 ROEDL, Majchrowicz-Bączyk, Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 8,8
5959 INRECO EMULSJA Sp. z o.o. Marcelin 8,8
5960 Zakład Mechniczny Eltech Sp. z o.o. Elbląg 8,8
5961 Target S.A. Krokowa 8,8
5962 Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN Kraków 8,8
5963 ADB Logistics Sp. z o.o. Gdynia 8,8
5964 Top Service Techniczna Obsługa Produkcji Sp. z o.o. Pieszyce 8,8
5965 ABC – Sevice S.J. Wrocław 8,8
5966 Ekotech 3R Sp. z o.o. Warszawa 8,8
5967 Ameropa Polska Sp. z o.o. Lublin 8,8
5968 NOBO Solutions S.A. Wrocław 8,8
5969 Lewiatan Podlasie Sp. z o.o. Porosły 8,8
5970 Grunty Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 8,8
5971 Airwent System Sp. z o.o. Stare Babice 8,8
5972 Dom&House Sp. z o.o. S.K. Sopot 8,8
5973 Oliwera Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 8,8
5974 PRIME CAR MANAGEMENT S.A. Gdańsk 8,8
5975 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Złotopolska Warszawa 8,8
5976 Mercer (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 8,8
5977 Kamena D.C. Sp. z o.o. Gdynia 8,8
5978 44Event Sp. z o.o. Warszawa 8,8
5979 Spółdzielnia Mieszkaniowa Domy Pogodnej Jesieni Kraków 8,8
5980 MDK-Media Sp. z o.o. Katowice 8,8
5981 Balteam Crewing Agency Sp. z o.o. Szczecin 8,8
5982 KOKSZTYS S.A. Wrocław 8,8
5983 Azysa Polska Sp. z o.o. Wrocław 8,8
5984 Grupa Pb Folie Sp. z o.o. Luboń 8,8
5985 Belstal Sp. z o.o. Olkusz 8,8
5986 Kopalnie Dolomitu S.A. w Sandomierzu Sandomierz 8,8
5987 Ravimed Sp. z o.o. Z P S M Legionowo 8,8
5988 Zakład Sprężyn Technicznych Sp. z o.o. Sp.K. Marki 8,8
5989 Deloitte Consulting S.A. Warszawa 8,8
5990 Mennica Polska S.A. Warszawa 8,8
5991 Kamarado Sp. z o.o. Namysłów 8,8
5992 Rent Design Sp. z o.o. Warszawa 8,8
5993 Zakłady Artykułów Technicznych ARTECH Sp. z o.o. Łódź 8,8
5994 PLASTICON POLAND S.A. Toruń 8,8
5995 Brokers Sp. z o.o. Warszawa 8,8
5996 Detal Polski Sp. z o.o. Siechnice 8,8
5997 Adequate Sp. z o.o. Warszawa 8,8
5998 MELVIT S.A. Warszawa 8,8
5999 Complex Sp. z o.o. Przeds. Innowacyjno-Wdrożeniowe Katowice 8,8
6000 PPH Kott Sp. z o.o. Oława 8,8
6001 Securi Sp. z o.o. Poznań 8,7
6002 FAGUMIT Sp. z o.o. Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych Wolbrom 8,7
6003 Attis Broker Sp. z o.o. Warszawa 8,7
6004 TEAM CENTER Sp. z o.o. Szczecin 8,7
6005 Ciepło – Jawor Sp. z o.o. Jawor 8,7
6006 Contact Center Sp. z o.o. Toruń 8,7
6007 GAMAPLAST K.J. Gamalczyk i Wspólnicy S.K. Gorzów Wielkopolski 8,7
6008 Arles Sp. z o.o. Gdańsk 8,7
6009 SOLE Sp. z o.o. Andrychów 8,7
6010 Xexpert.Pl Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Gdańsk 8,7
6011 Cass Construction And Steel Structures Sp. z o.o. Staszów 8,7
6012 Open Expert Sp. z o.o. Warszawa 8,7
6013 Zdrowie Ze Znakiem Kangura Sp. z o.o. Wrocław 8,7
6014 WEP Polska Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 8,7
6015 R Studio Sp. z o.o. Brzezina 8,7
6016 Biuro Ochrony Osób i Mienia Alkon Sp. z o.o. Warszawa 8,7
6017 MAXES Sp. z o.o. Warszawa 8,7
6018 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ordynacka Warszawa 8,7
6019 Doratex Sp. z o.o. Limanowa 8,7
6020 Gimar – Bis sp. z o.o. Puławy 8,7
6021 Kampmann Polska Sp. z o.o. Łęczyca 8,7
6022 Mobus Sp. z o.o. Rzeszów 8,7
6023 Tankpol B. i R. Mosio S.J. Szczucin 8,7
6024 Tettsui Security Sp. z o.o. Ostrołęka 8,7
6025 Agencja Reklamowa Mana Sp. z o.o. Wejherowo 8,7
6026 SERVCOMP Sp. z o.o. Warszawa 8,7
6027 PD Work Service Sp. z o.o. Lubin 8,7
6028 HDS Serwis Sp. z o.o. Kozy 8,7
6029 Levino Spółdzielnia Rzemieślnicza Lębork 8,7
6030 Zarządca Nieruchomości Nr 1 Sp. z o.o. Kraków 8,7
6031 Controlex Sp. z o.o. Opole 8,7
6032 Nicator Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Brzezinka 8,7
6033 Łączność Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lublinie Lublin 8,7
6034 SHIM – MED Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,7
6035 Zakład Poligraficzny WIKING – GRAF S.J. T. Jakubowski Łódź 8,7
6036 Cramo Sp. z o.o. Warszawa 8,7
6037 Biesse Sp. z o.o. Warszawa 8,7
6038 Spółdzielnia Mieszkaniowa Własnościowa Osiedle Szalejów Górny Szalejów Górny 8,7
6039 Spółdzielnia Mieszkaniowa SZANSA Świdnica 8,7
6040 Polskie Górnictwo Skalne Sp. z o.o. Kielce 8,7
6041 Przedsiębiorstwo Remontowe Budowlano – Montażowe Leon Sembratowicz, Henryk Szydlik S.J. Sulęcin 8,7
6042 Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o. Wrocław 8,7
6043 Freznar Sp. z o.o. Kraków 8,7
6044 Live Nation Sp. z o.o. Warszawa 8,7
6045 Vortex Sp. z o.o. Gdańsk 8,7
6046 Resmo Sp. z o.o. Warszawa 8,7
6047 Stadmar Sp. z o.o. Radziszów 8,7
6048 Iqvia Commercial Sp. z o.o. Warszawa 8,7
6049 WEISS – INWEST Sp. z o.o. Warszawa 8,7
6050 No Art Artur Paszczak, Leszek Kosakowski Sp. J. Czarnów 8,7
6051 Greater Sp. z o.o. Warszawa 8,7
6052 Konsal-Security Sp. z o.o. Gdynia 8,7
6053 Lakos Sp. z o.o. Szprotawa 8,7
6054 Mondi Poznań Sp. z o.o. Dopiewo 8,7
6055 Solbika Sp. z o.o. Maków 8,7
6056 Fundusz Pomerania Sp. z o.o. Szczecin 8,7
6057 Zielone Lusówko Sp. z o.o. S.K. Poznań 8,6
6058 ZPRE Jedlicze Sp. z o.o. Jedlicze 8,6
6059 Wogen Sp. z o.o. Warszawa 8,6
6060 Robos Sp. z o.o. Głogowo 8,6
6061 MIŁA Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 8,6
6062 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Potokiem Warszawa 8,6
6063 Tac Finedile Di Pace Sp. z o.o. Poznań 8,6
6064 Zarząd Nieruchomości Mieszkalnych i Użytkowych Sp. z o.o. Elbląg 8,6
6065 Spółdzielnia Mieszkaniowa W Brzezinkach Brzezinki 8,6
6066 P W Karabela Sp. z o.o. Tarnobrzeg 8,6
6067 KONSTAK Sp. z o.o. Mzurki 8,6
6068 PNO Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,6
6069 PLASTVISION Sp. z o.o. Warszawa 8,6
6070 DMF Serwis Sp. z o.o. Sosnowiec 8,6
6071 Tanie M Sp. z o.o. Olsztyn 8,6
6072 Leuco Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 8,6
6073 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Hańsku Hańsk Pierwszy 8,6
6074 WSL Partner Sp. z o.o. Różyny 8,6
6075 Valeant Med Sp. z o.o. Warszawa 8,6
6076 NR G Solutions Sp. z o.o. Wysogotowo 8,6
6077 Petroff Team Sp. z o.o. Sztum 8,6
6078 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 8,6
6079 Sportwerk Polska sp. z o.o. Warszawa 8,6
6080 Max Medicum S.A. Warszawa 8,6
6081 KON-INS-BUD MONTAŻ Sp. z o.o. Tarnów 8,6
6082 Pol-Audyt Sp. z o.o. Głogów 8,6
6083 BONER Sp. z o.o. Białystok 8,6
6084 Kraus Folie S.J. Kalisz 8,6
6085 Arjan Sp. z o.o. sp.k. Łódź 8,6
6086 PRT Sp. z o.o. Warszawa 8,6
6087 Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. Nidzica 8,6
6088 Quality Medical Services Sp. z o.o. Wrocław 8,6
6089 Benkowski & Hajdo Przychodnia Weterynaryjna Sp. z o.o. Gdynia 8,6
6090 Przychodnia Baltimed Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 8,6
6091 Avikor Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 8,6
6092 Sanit Trans Tech Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 8,6
6093 AP System Sp. z o.o. Warszawa 8,6
6094 Ems Electric Motors Service Sp. z o.o. Bierutów 8,6
6095 Gonar Serwis Sp. z o.o. Polkowice 8,6
6096 Elan Sp. z o.o. S.K. Brzozów 8,6
6097 I-Cona Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Siemianowice Śląskie 8,6
6098 Alspaw Group Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 8,6
6099 Parytet Sp. z o.o. Wrocław 8,6
6100 IP & S Sp. z o.o. Lubiczów 8,6
6101 Sawogaz Krakowiak S.J. Świecie 8,6
6102 Dafa Polska Sp. z o.o. Natolin 8,6
6103 VIA SMS Pl Sp. z o.o. Warszawa 8,6
6104 Gabag Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Lewin Brzeski 8,6
6105 Sigit Poland Sp. z o.o. Skoczów 8,6
6106 Premium Pożyczki S.A. Poznań 8,6
6107 OMIS Wiesław Szczepkowski Ostrołęka 8,6
6108 Ato Signa Ge Sp. z o.o. Kalisz 8,6
6109 Epp-Centrum Bełchatów Sp. z o.o. sp.k. Kielce 8,6
6110 Purinvest Sp. z o.o. Warszawa 8,6
6111 AMB Metal-Forming Sp. z o.o. Lublin 8,6
6112 Spółdzielnia Mieszkaniowa Podlasie Bielsk Podlaski 8,5
6113 Kancelaria Brokerska Cegła i Wspólnicy Sp. z o.o. Wrocław 8,5
6114 Plastsystem Rzeszów Sp. z o.o. Rogoźnica 8,5
6115 KORPORACJA WSCHÓD Sp. z o.o. Warszawa 8,5
6116 S8 S.A. Warszawa 8,5
6117 Szkło Kolor Sp. z o.o. Gdynia 8,5
6118 Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Matoga & Faber Sp. z o.o. Kraków 8,5
6119 Jamalex Sp. z o.o. Rydzyna 8,5
6120 MAN Accounting Center Sp. z o.o. Poznań 8,5
6121 KM Metal Works Sp. z o.o. Bukowiec 8,5
6122 Q4GLASS, ABJ INVESTORS Sp. z o.o. S.K. Koszalin 8,5
6123 Camp Leaders Poland Sp. z o.o. Lublin 8,5
6124 Ronet Sp. z o.o. Więcbork 8,5
6125 Salestube Sp. z o.o. Warszawa 8,5
6126 Andrema Tex Sp. z o.o. Myślenice 8,5
6127 Borowskie Kopalnie Granitu i Piaskowca – SKALIMEX Sp. z o.o. S.K. Kostrza 8,5
6128 Amg Technology Sp. z o.o. Pabianice 8,5
6129 Kem-Form Woźniak, Giemza, Płonka S.J. Bielsko-Biała 8,5
6130 Good Taste Production Sp. z o.o. Poznań 8,5
6131 Dendrolab Sp. z o.o. Gdańsk 8,5
6132 Aploq S.A. Wrocław 8,5
6133 Arti Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,5
6134 Przesiębiorstwo Handlu Wewnętrznego Sp. z o.o. Puławy 8,5
6135 Świętokrzyska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kielcach Kielce 8,5
6136 Lockus Sp. z o.o. Kraków 8,5
6137 Pro Produkcja Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8,5
6138 Przedsiębiorstwo Usługowo-Techniczne KAMI Sp. z o.o. Kielce 8,5
6139 Forstal Sp. z o.o. Krosno 8,5
6140 Tobud Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 8,5
6141 Kami Sp. z o.o. S.K. Leszno 8,5
6142 Seaserv Sp. z o.o. Gdańsk 8,5
6143 Astra Cee Sp. z o.o. Warszawa 8,5
6144 Logit Tomasz J. Kowalewski I Wspólnicy S.J. Konin 8,5
6145 Unimech Sp. z o.o. Prabuty 8,5
6146 Made In Terior Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 8,5
6147 Quality Accounting & Tax Services Sp. z o.o. Warszawa 8,5
6148 Extrudan Sp. z o.o. Dąbrówka 8,5
6149 Pian-Pol Włodzimierz Głowacz, Dorota Bromboszcz, Tomasz Głowacz S.J. Chrzanów 8,5
6150 Fantasyexpo Sp. z o.o. Wrocław 8,5
6151 Esox Projekt Sp. z o.o. Piaseczno 8,5
6152 Związek Zawodowy Maszynistów Pkp w Jaworznie – Szczakowej Jaworzno 8,5
6153 Prosna Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 8,5
6154 BETA Sp. z o.o. Warszawa 8,5
6155 Reklama Pomorska Sp. z o.o. Gdańsk 8,5
6156 Geest Sp. z o.o. Warszawa 8,5
6157 TOMEX S.A. Kraków 8,5
6158 Jedność Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego w Łomży Łomża 8,5
6159 Zeta Projekt Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 8,5
6160 Muzeum Historyczne Miasta Krakowa Kraków 8,5
6161 M Action Poland Sp. z o.o. Olsztyn 8,5
6162 Sulnave Sp. z o.o. Sopot 8,5
6163 Lobo Sp. z o.o. sp.k. Kraków 8,5
6164 Goldental Sp. z o.o. Przyjaźń 8,5
6165 OHHO Media Sp. z o.o. Warszawa 8,5
6166 Synergia 99 Sp. z o.o. Gdańsk 8,5
6167 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ekomet A. Kawecki sp.j. Ozorków 8,4
6168 CGH Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 8,4
6169 Zakład Usług Księgowych Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 8,4
6170 PET FARM Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 8,4
6171 Katowicka 39 Sp. z o.o. Namysłów 8,4
6172 Agencja Leasingu i Finansów S.A. Wrocław 8,4
6173 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa URSUS Warszawa 8,4
6174 MSJ Sp. z o.o. Wrocław 8,4
6175 Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o. Gdynia 8,4
6176 Amec Foster Wheeler Consulting Poland Sp. z o.o. Warszawa 8,4
6177 INPRO Sp. z o.o. Szczecin 8,4
6178 Holmes Place Poland Sp. z o.o. Warszawa 8,4
6179 Spółdzielnia Mieszkaniowa Alina Kalisz 8,4
6180 Techskan Sp. z o.o. Przeds. Projektowo-Wdrożeniowe Przeźmierowo 8,4
6181 Sapphire Ventures Sp. z o.o. Warszawa 8,4
6182 Adrino Sp. z o.o. Warszawa 8,4
6183 Agencja Ochrony Ziemowit Sp. z o.o. Lędziny 8,4
6184 Walko Walkowiak S.J. Kiszewo 8,4
6185 FED Sp. z o.o. Warszawa 8,4
6186 Yours Panasiuk sp.k. Warszawa 8,4
6187 6 MM Sp. z o.o. Warszawa 8,4
6188 Hptech Sp. z o.o. Gdańsk 8,4
6189 H20 Sp. z o.o. Oddział w Warszawie Toruń 8,4
6190 Calypso Fitness S.A. Warszawa 8,4
6191 Kans-Pol Sp. z o.o. Płaza 8,4
6192 Szumen – Jawex Sp. z o.o. Kielce 8,4
6193 Dievision Polska Sp. z o.o. Konin 8,4
6194 SBM Perspektywa Warszawa 8,4
6195 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Kolonia Im. Staszica Warszawa 8,4
6196 Raś & Raś Accounting Sp. z o.o. Kraków 8,4
6197 Dentsu Aegis Network Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,4
6198 Zakłady Tworzyw Sztucznych IZO – ERG S.A. Gliwice 8,4
6199 FBR Sp. z o.o. S.K. Obodowo 8,4
6200 ARPI Tax Consulting Sp. z o.o. Warszawa 8,4
6201 O2A Polska Sp. z o.o. Oława 8,4
6202 PPU POMEL Sp. z o.o. Wyszków 8,4
6203 JG – Marine Sp. z o.o. Sopot 8,4
6204 Wit i Partner Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 8,4
6205 Zbigniew Pawlak – Kancelaria Radcy Prawnego Prokura Spółka Komandytowa Trzcianka 8,4
6206 Gałka Olesiński Business Support Spółka z o.o. Wrocław 8,4
6207 Wytwórnia Pianek Poliuretanowych Sp. z o.o. Bydgoszcz 8,4
6208 FMC Technologies Sp. z o.o. Kraków 8,3
6209 STYRO-MAR Sp. z o. o. Szczecin 8,3
6210 Granit Sp. z o.o. Legionowo 8,3
6211 LENA WILKÓW Sp. z o.o. Nowy Kościół 8,3
6212 Biuro Usług Viking Sp. z o.o. Gdańsk 8,3
6213 Betotest Polska Sp. z o.o. Szczecin 8,3
6214 MCX Sp. z o.o. Warszawa 8,3
6215 Biuro Rachunkowe RK Sp. z o.o. Starogard Gdański 8,3
6216 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Elektron Wrocław 8,3
6217 Katarzynki Akcesoria Meblowe Sp. z o.o. Katarzynki 8,3
6218 Spółdzielnia Mieszkaniowa Trzynastka Wrocław 8,3
6219 Montaport Sp. z o.o. Łódź 8,3
6220 EPS Sp. z o.o. Wrocław 8,3
6221 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Boguszów-Gorce 8,3
6222 Frost & Sullivan S.A. Oddział w Polsce Warszawa 8,3
6223 MISTRZEJOWICE – PÓŁNOC Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 8,3
6224 Mineral Polska Sp. z o.o. Czarny Bór 8,3
6225 MAGNIFLEX POLSKA Sp. z o.o. Rogiedle 8,3
6226 Pigeon Sp. z o.o. Wrocław 8,3
6227 PROGRESS ECO Sp. z o.o. Kielce 8,3
6228 Giszowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Katowice 8,3
6229 Biolabor Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 8,3
6230 Archi Clean Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 8,3
6231 TECHFORMONT Sp. z o.o. Chełmek 8,3
6232 A-BTL Sp. z o.o. Warszawa 8,3
6233 MARCIN KRZEMIEŃ Wadowice 8,3
6234 Spółdzielnia Mieszkaniowa OSIEDLE w Lasowicach Wielkich Lasowice Wielkie 8,3
6235 Wrocławski Instytut Zastosowań Informacji Przestrzennej i Sztucznej Inteligencji Sp. z o.o. Wrocław 8,3
6236 Krasnostawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Krasnystaw 8,3
6237 Kancelaria HMP Invest Sp. z o.o. Legnica 8,3
6238 Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. Konieczki 8,3
6239 Ochrona Juwentus – Bis Sp. z o.o. Warszawa 8,3
6240 PLAC IMBRAMOWSKI Sp. z o.o. Kraków 8,3
6241 GRUPA WEBA Sp. z o.o. Poznań 8,3
6242 Easysend Polska Sp. z o.o. Gdańsk 8,3
6243 MECACONTROL POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 8,3
6244 CPD System Sp. z o.o. Zielonka 8,3
6245 Tom-Plast Mazur Małgorzata Tszan Tomasz sp. j. Sanok 8,3
6246 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agrol Sp. z o.o. Poznań 8,3
6247 Amazon Filters Sp. z o.o. Warszawa 8,3
6248 Biuro Sp. z o.o. Poznań 8,3
6249 Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe BIEŻANÓW Sp. z o.o. Kraków 8,3
6250 Jp Weber Investment Advisory Sp. z o.o. Wrocław 8,3
6251 HALSANG Sp. z o.o. Targowisko 8,3
6252 Chemix Sp. z o.o. Kraków 8,3
6253 SYSTEM Władysław Kędziora, Urszula Kędziora – S.J. Dworzysko 8,3
6254 Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrzeszcz Gdańsk 8,3
6255 SENTREX Sp. z o.o. Gogolin 8,3
6256 Stahl Sp. z o.o. S.K. Głuchołazy 8,3
6257 TGS Service Sp. z o.o. Sp.K. Szczecin 8,3
6258 RENTEL M. Bernaś P. Krzanowski S.J. Zawiercie 8,3
6259 Izoterm Mariusz Wałek S.J. Goździelin 8,3
6260 Stahlbau Sp. z o.o. Brwilno Dolne 8,3
6261 Podziemne Miasto Osówka Sp. z o.o. Głuszyca 8,2
6262 Biochem Agrar Polska Sp. z o.o. Urbanowice 8,2
6263 RUG RIELLO Urządzenia Grzewcze S.A. Warszawa 8,2
6264 Iqor Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,2
6265 Okia Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 8,2
6266 Skanem Poznań Sp. z o.o. Swadzim 8,2
6267 Lentza 35 Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 8,2
6268 Szwachła i Wspólnicy Biuro Księgowe Sp. z o.o. Szczecin 8,2
6269 Agrosec Polska Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 8,2
6270 Ulga S.A. Mikołów 8,2
6271 Invebo Chmielowice Sp. z o.o. Opole 8,2
6272 Nikosax Polska Sp. z o.o. Warszawa 8,2
6273 Konsulta Sp. z o.o. Szczecin 8,2
6274 Szkoła Inwestowania S.A. Wrocław 8,2
6275 Mont – Inox Sp. z o.o. Sanok 8,2
6276 MDT Sp. z o.o. Kraków 8,2
6277 Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. Łódź 8,2
6278 TEKSID IRON POLAND Sp. z o.o. Skoczów 8,2
6279 Energoserwis S.A. Przedsiębiorstwo Remontu i Montażu Urządzeń Energetycznych Lublin 8,2
6280 Drukarnia SKLENIARZ Włodzimierz Skleniarz Kraków 8,2
6281 Fabryka Urządzeń Maszynowych Sp. z o.o. Pabianice 8,2
6282 Ramio Sp. z o.o. Wyszków 8,2
6283 JELONKI Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 8,2
6284 HHP Sp. z o.o. Warszawa 8,2
6285 Narzędziownia Łucznik Sp. z o.o. Radom 8,2
6286 Form – Plastic Sp. z o.o. Ciechocinek 8,2
6287 Szarman Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 8,2
6288 Perkoz-Bis Sp. z o.o. Lichtajny 8,2
6289 Argali Investment Sp. z o.o. Mielec 8,2
6290 Siropol Sp. z o.o. Bydgoszcz 8,2
6291 Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Spółka z o.o. Poznań 8,2
6292 Recykpol Sp. z o.o. Poznań 8,2
6293 Galchem – Zap Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 8,2
6294 Zakład Materiałów Ceramicznych ZMC ZAMAC Sp. z o.o. Kraków 8,2
6295 Centrum Rachunkowo-Finansowo- Doradcze Sp. z o.o. Lubin 8,2
6296 Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum Sp. z o.o. Katowice 8,2
6297 Partis Deskowania Sp. z o.o. Pszczółki 8,2
6298 Krakowskie Przeds. Wytwórczo – Usługowe Artim Sp. z o.o. Kraków 8,2
6299 PH HAMAR S.J. B. i H. Grzesiak Gdynia 8,2
6300 Demex-Chłodnie Sp. z o.o. Warszawa 8,2
6301 Zakłady Górniczo-Hutnicze Bolesław S.A. Bukowno 8,2
6302 Komserwis Sp. z o.o. Trzebinia 8,2
6303 Vakum Serwis System – Sp. z o.o. Gdynia 8,2
6304 Biuro Rachunkowe Serwo Sp. z o.o. Zielonka 8,2
6305 International Plastik Polska Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 8,2
6306 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artemida Sp. z o.o. Gdynia 8,2
6307 AHB SERVICE Sp. z o.o. Gdańsk 8,2
6308 Akwatech Systemy Sp. z o.o. S.K. Poznań 8,2
6309 Biuro Rachunkowe Alwa Sp. z o.o. Gdynia 8,1
6310 Emsur Polska Sp. z o.o. Józefów 8,1
6311 Corner House Sp. z o.o. Lublin 8,1
6312 KOMA STAHLBAU Sp. z o.o. Chmielów 8,1
6313 SGA M. Wesołowski i Ska sp.k. Lublin 8,1
6314 Kancelaria Rachunkowa Podatek Sp. z o.o. Wrocław 8,1
6315 I-Cona Sp. z o.o. Katowice 8,1
6316 Saint – Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. Gliwice 8,1
6317 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Przy Stoczni Północnej w Gdańsku Gdańsk 8,1
6318 Archeon Składnica Akt Pracowniczych Sp. z o.o. Janikowo 8,1
6319 Vgp Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 8,1
6320 Gastoklima Sp. z o.o. P U P Gdańsk 8,1
6321 Optima Kompleks Sp. z o.o. Plewiska 8,1
6322 Folplast Sp. z o.o. S.K. Kościan 8,1
6323 Przedsiębiorstwo Wytwórcze Usługowo-Handlowe PLAST-ROL S.J. J. J. Kałuża Lotyń 8,1
6324 Loco Sp. z o.o. S.K. Warszawa 8,1
6325 Lotos Oil Sp. z o.o. Gdańsk 8,1
6326 Google Poland Sp. z o.o. Warszawa 8,1
6327 Boxpol Sp. z o.o. P. P. U. Słupsk 8,1
6328 Sai Global Assurance Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 8,1
6329 JEST JOB Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 8,1
6330 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pod Jaworami Wrocław 8,1
6331 Trazmet Lager Technik Sp. z o.o. Kalisz 8,1
6332 Portus Kancelaria Sp. z o.o. Legnica 8,1
6333 Upper Finance Sp. z o.o. Warszawa 8,1
6334 Eutro Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 8,1
6335 Główny Instytut Górnictwa Katowice 8,1
6336 Egm S.A. Kraków 8,1
6337 Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. Lędziny 8,1
6338 JVP Steel Poland Sp. z o.o. Szczecin 8,1
6339 Navia Sp. z o.o. Gdynia 8,1
6340 Koelner Łańcucka Fabryka Śrub Sp. z o.o. Łańcut 8,1
6341 Jf Sp. z o.o. Wrocław 8,1
6342 Pozytyw – Kalmus i Skręta S.J. Warszawa 8,1
6343 BPG Polska Audyt Sp. z o.o. Warszawa 8,1
6344 Administrator – Wielkopolska Biuro Zarządzania Zasobami Lokalowymi Sp. z o.o. Poznań 8,1
6345 Ezal Mg Sp. z o.o. S.K. Zaczernie 8,1
6346 Inpuls Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 8,1
6347 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość w Wyszkowie Wyszków 8,1
6348 INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy S.J. Nowa Wieś 8,1
6349 Miltom Sp. z o.o. Warszawa 8,1
6350 Fol Druk Flexo Sp. z o.o. Płock 8,1
6351 Hartmann Crew Consultants Sp. z o.o. Gdynia 8,1
6352 BAYERSYSTEM Grzenia S.J. Lisi Ogon 8,1
6353 Hollywood S.A. Sierpc 8,1
6354 Bodys Sp. z o.o. Warszawa 8,1
6355 Instytut Metalurgii Żelaza Im. Stanisława Staszica Gliwice 8,1
6356 Mes-Eko Sp. z o.o. Wrocław 8,0
6357 L.F. & B. Sp. z o.o. Wrocław 8,0
6358 Lech Investment Sp. z o.o. Kołobrzeg 8,0
6359 Transfer Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 8,0
6360 Krzycka Spółka Kupiecka Sp. z o.o. Wrocław 8,0
6361 Agencja Usługowo-Handlowa Best Sp. z o.o. Stargard 8,0
6362 VERIFIC Sp. z o.o. Warszawa 8,0
6363 Monday Public Relations Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 8,0
6364 PPH AGAPLAST Sp. z o.o. Olsztynek 8,0
6365 Serwis Warszawa Dariusz Kłos Spółka Komandytowa Kobyłka 8,0
6366 Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLICKA Warszawa 8,0
6367 H5 Sp. z o.o. Gdańsk 8,0
6368 Xcel Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zaborze 8,0
6369 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hil Sp. z o.o. Warszawa 8,0
6370 Galwa Met Romuald Frankowski Brzeźno 8,0
6371 Ergomed Sp. z o.o. Kraków 8,0
6372 Aksel Druk Sp. z o.o. Szczecin 8,0
6373 Power Print Sp. z o.o. Swarzędz 8,0
6374 Gwarant-Bis Security Sp. z o.o. Opole 8,0
6375 INTERCOMPACT Sp. z o.o. Radom 8,0
6376 Hutnicze Przeds. Remontowe Remont II Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 8,0
6377 Simga-Bags Stanisław Dzięgielewski, Ryszard Dzięgielewski, Karol Łojewski, Anna Kaczorowska sp.j. Kiełczew Smużny Pierwszy 8,0
6378 Betoniarnia Janik S.J. Podegrodzie 8,0
6379 PSE Innowacje Sp. z o.o. Warszawa 8,0
6380 Zakład Usług Pralniczych Henryka Różalska, Katarzyna Karasiewicz S.J. Mielenko 8,0
6381 Pharmed Sp. z o.o. Jelenia Góra 8,0
6382 Przeds. Wielobranżowe Lumac Sp. z o.o. Kowal 8,0
6383 Pankreator Sp. z o.o. Koszalin 8,0
6384 Via Experior Sp. z o.o. Skarżysko-Kamienna 8,0
6385 Plazmet Sp. z o.o. Kalisz 8,0
6386 Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. Szczecin 8,0
6387 Stańczyk & Partnerzy Sp. z o.o. Góra Kalwaria 8,0
6388 Impel Rental Pro Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 8,0
6389 Audytor Sp. z o.o. Jarocin 8,0
6390 Mslgroup Sp. z o.o. Warszawa 8,0
6391 PRO SPA Sp. z o.o. Poznań 8,0
6392 INVESTBUD MANAGEMENT Sp. z o.o. Wrocław 8,0
6393 Greiner Packaging Sp. z o.o. Teresin 8,0
6394 Azz Wsi Sp. z o.o. Radom 8,0
6395 H. NIEMEYER-POLSERW Sp. z o.o. Gogolin 8,0
6396 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. Łódź 8,0
6397 True Sp. z o.o. Warszawa 8,0
6398 Firma Produkcyjno Handlowa Magnat sp. j., Marek Jarocki, Krzysztof Dąbrowski Kąty Wrocławskie 8,0
6399 Modro Sp. z o.o. Gniezno 8,0
6400 EUROFOAM Polska Sp. z o.o. Zgierz 7,9
6401 Zakład Wielobranżowy Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Simet Sp. z o.o. Tworóg 7,9
6402 Option One Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 7,9
6403 Projekt PR Sp. z o.o. Gdańsk 7,9
6404 DSA Sp. z o.o. Warszawa 7,9
6405 Huta Szkła Topglass 1 Cezary Karolewski Jacek Bochenek S.J. Rajec Szlachecki 7,9
6406 Net Marine Marine Power Service Sp. z o.o. Szczecin 7,9
6407 AMG Sp. z o.o. PPH Lębork 7,9
6408 GTA System Sp. z o.o. Mierzyn 7,9
6409 DGKM Invest Sp. z o.o. Wrocław 7,9
6410 Asterias Sp. z o.o. Tarnów 7,9
6411 SSC Baltic Wind Sp. z o.o. Tuchom 7,9
6412 Fragrant Creations Sp. z o.o. Poznań 7,9
6413 POLMOR Sp. z o.o. Bytów 7,9
6414 Lex – Finance Sp. z o.o. Gdańsk 7,9
6415 Rachunkowość Weryfikacja Sp. z o.o. Warszawa 7,9
6416 Plastpur Sp. z o.o. Bydgoszcz 7,9
6417 Inkasso Plus Sp. z o.o. Katowice 7,9
6418 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe Klaudia Sp. z o.o. Ustroń 7,9
6419 Schwarte Group Sp. z o.o. Olsztyn 7,9
6420 Arkadia Sp. z o.o. TK Gdynia 7,9
6421 Smart Design Expo Sp. z o.o. Wysogotowo 7,9
6422 Kamienice Czynszowe Sp. z o.o. S.K. Kraków 7,9
6423 Białostockie Zakłady Graficzne S.A. Białystok 7,9
6424 Dynamic Technologies Polska Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 7,9
6425 MAT Investment Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Malbork 7,9
6426 Wojskowy Instytut Techniki Pancernej I Samochodowej Sulejówek 7,9
6427 Saldo Sp. z o.o. Gniezno 7,9
6428 Dom Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Kołobrzeg 7,9
6429 P P U Stolgraf Pasternak, Rodziewicz S. J. Stanowice 7,9
6430 VMG Print Sp. z o.o. Poznań 7,9
6431 Transus Sp. z o.o. Zakład Usług Socjalnych I Transportowych Świdnica 7,9
6432 Stalmax Sp. z o.o. Wadowice Górne 7,9
6433 Poland Sp. z o.o. S.K. Warszawa 7,9
6434 Dostawcze24 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 7,9
6435 Jan Dworniak Sp. z o.o. Centrum Badań Audytorskich Analiz i Doradztwa Finanasowego Warszawa 7,9
6436 Prodpol – Inwest Sp. z o.o. Opole 7,9
6437 Chiorino Świdnica Spółka z o.o. Świdnica 7,9
6438 Audit – Sycom Sp. z o.o. Gdańsk 7,9
6439 Spółdzielnia Mieszkaniowa Dąbrówka Stara Dąbrowa 7,9
6440 Esjot Stanisław Janowski sp.k. Wałcz 7,9
6441 Constantia ColorCap Sp. z o.o. Jejkowice 7,9
6442 Remur – Małgoszcz Sp. z o.o. Małogoszcz 7,9
6443 Panattoni Development Europe Sp. z o.o. Warszawa 7,9
6444 Beck & Pollitzer Engineering Services Sp. z o.o. Legnica 7,9
6445 Domeqst Sp. z o.o. Warszawa 7,9
6446 Polgast Sp. z o.o. Wieleń 7,8
6447 Malsandro Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 7,8
6448 Employer Sp. z o.o. Poznań 7,8
6449 Baukrane Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 7,8
6450 Polywest – Polska Sp. z o.o. Podgórzyn 7,8
6451 Whitefox Sp. z o.o. Gdynia 7,8
6452 STROM Sp. z o.o. Katowice 7,8
6453 Bak Broker Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Sopot 7,8
6454 Goleniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Goleniów 7,8
6455 Risk Consult Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,8
6456 Gallup Arteria Management Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 7,8
6457 Żebrowski, Żebrowska Imba Sp.J. Brodnica 7,8
6458 Fitness Club 24 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7,8
6459 Rachunkowiec.Pl Sp. z o.o. Piła 7,8
6460 TCM Polska Tool Consulting & Managment Sp. z o.o. Polkowice 7,8
6461 Handlowo – Usługowa Spółdzielnia Samopomoc Warszawa 7,8
6462 Interchange Poland Sp. z o.o. Warszawa 7,8
6463 Drukarnia POZKAL Sp. z o.o. S.K. Inowrocław 7,8
6464 Diather Sp. z o.o. S.K. Warszawa 7,8
6465 Zakład Obróbki Precyzyjnej CNC Sp. z o.o. Mieścisko 7,8
6466 Stalprodukt S.A. Bochnia 7,8
6467 Q – Systems Sp. z o.o. Leszno 7,8
6468 Dan – Fin Sp. z o.o. Gdańsk 7,8
6469 Drewa Sp. z o.o. Marki 7,8
6470 Niku Serwis sp.j. W.urbaniak G.tomczak Poznań 7,8
6471 P U H Wodrem Sp. z o.o. Wrocław 7,8
6472 Polwax S.A. Jasło 7,8
6473 Muzeum Zamkowe w Malborku Malbork 7,8
6474 Nexttel Fiber Sp. z o.o. Warszawa 7,8
6475 Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. Radomierz 7,8
6476 RG Bogdanka Sp. z o.o. Bogdanka 7,8
6477 Teatr Narodowy w Warszawie Warszawa 7,8
6478 Kaliska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Kalisz 7,8
6479 Spółdzielnia Mieszkaniowa Cegielniana Kraków 7,8
6480 BSC AV Sp. z o.o. Warszawa 7,8
6481 Private Care Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 7,8
6482 Intergeo Real Estate Development Sp. z o.o. Kraków 7,8
6483 BBF Sp. z o.o. Poznań 7,8
6484 Arpes Sp. z o.o. Sosnowiec 7,8
6485 FORMIKA Sp. z o.o. Parzniew 7,8
6486 Huta Szkła w Jaśle S.A. Jasło 7,8
6487 Agencja Opieki Pomoc Sp. z o.o. Chełm 7,8
6488 Surfland Sp. z o.o. Wrocław 7,7
6489 Golden Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,7
6490 Cristal Property Managment Sp. z o.o. Warszawa 7,7
6491 Media Concept Sp. z o.o. S.K. Warszawa 7,7
6492 BALCON Sp. z o.o. Warszawa 7,7
6493 ALBECO – BUCHALTER Sp. z o.o. Plewiska 7,7
6494 IQ Mart Sp. z o.o. Warszawa 7,7
6495 Eques Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Gdańsk 7,7
6496 Renz Sp. z o.o. Gądki 7,7
6497 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TOOLFAS Sp. z o.o. Poznań 7,7
6498 Arpad Sp. z o.o. Zakład Obsługi Archiwalnej Krzykawa 7,7
6499 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Ardek Sp. z o.o. Leszno 7,7
6500 Formant Sp. z o.o. Opole 7,7
6501 Complex Group Sp. z o.o. Warszawa 7,7
6502 Benders Sp. z o.o. Leszno 7,7
6503 Ahrens Textil – Service Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 7,7
6504 Maurice Delbar Staffing Outsourcing Solutions Sp. z o.o. Raszyn 7,7
6505 Projekt Katowice Sp. z o.o. Warszawa 7,7
6506 Saltoro Sp. z o.o. Poznań 7,7
6507 Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. Warszawa 7,7
6508 Saski Business Consulting Sp. z o.o. Warszawa 7,7
6509 Bittner Packaging Sp. z o.o. S.K. Ożarów Mazowiecki 7,7
6510 Tatwedo Sp. z o.o. Agencja Detektywistyczna Bielsko-Biała 7,7
6511 Oficyna Wydawnicza READ ME Włodzimierz Bińczyk Sp.J. Warszawa 7,7
6512 TECHNA Sp. z o.o. Gdynia 7,7
6513 KORPO Sp. z o.o. Jawor 7,7
6514 Blask – Bud Sp. z o.o. P U H Gdańsk 7,7
6515 INTERMEBLE Sp. z o.o. Sompolinek 7,7
6516 TM Audytor Zespół Księgowych i Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. Chełm 7,7
6517 Remstal Sp. z o.o. Chełmża 7,7
6518 BRANDT NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. Warszawa 7,7
6519 Fulicon Sp. z o.o. S.K.A. Toruń 7,7
6520 Rzedsiębiorstwo Specjalistyczne Escort – Lasoccy sp.j. Ciechanów 7,7
6521 Spółdzielnia Mieszkaniowa Perełka Kołobrzeg 7,7
6522 Liquidhub Sp. z o.o. Warszawa 7,7
6523 Aga Kompozyty Sp. z o.o. S.K. Pisarzowice 7,7
6524 Biuro Projektowo-Konsultingowe Marketprojekt Sp. z o.o. Zielona Góra 7,7
6525 SPÓŁDZIELCA Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 7,7
6526 Procnc Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 7,7
6527 KONSTAL – BRALIN Sp. z o.o. Bralin 7,7
6528 RPC Superfos Poland Sp. z o.o. Lubień Kujawski 7,7
6529 K.K. Sp. z o.o. Wólka Ratowiecka 7,7
6530 Multi Machinery Sp. z o.o. Suchy Las 7,7
6531 AUTOMATYKA – MIEDŹ Sp. z o.o. Głogów 7,7
6532 DMS TAX Sp. z o.o. Wrocław 7,7
6533 Zieleń Dawne Mpz Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Sp. z o.o. Wrocław 7,7
6534 Proper Guard Sp. z o.o. Sosnowiec 7,7
6535 Instytut Parazytologii Im Witolda Stefańskiego Pan Warszawa 7,7
6536 SCS Polska Sp. z o.o. Legnica 7,7
6537 DT Consulting Sp. z o.o. Lublin 7,7
6538 KG Group Sp. z o.o. Kraków 7,7
6539 JAWAR Sp. z o.o. Ciechanów 7,7
6540 Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Ciecierski Rak sp.k. Warszawa 7,7
6541 Klub Jeździecki Osadkowski Sp. z o.o. Idzikowice 7,6
6542 Centrum Sopot Sp. z o.o. Sopot 7,6
6543 Vanitystyle Sp. z o.o. Warszawa 7,6
6544 Grupa Finansowa Extender Sp. z o.o. Łódź 7,6
6545 Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe i Usługowe Pomrot Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 7,6
6546 Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej Sp. z o.o. Warszawa 7,6
6547 R 7 Serwis S.A. Kraków 7,6
6548 Bis – Pak Sp. z o.o. Świdwin 7,6
6549 Aroka Sp. z o.o. Olsztyn 7,6
6550 Fiduci Finance Sp. z o.o. Lublin 7,6
6551 Bankowe Centrum Windykacyjne Sp. z o.o. Warszawa 7,6
6552 Belma S.A. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Białe Błota 7,6
6553 Guillin Polska Sp. z o.o. Oleśnica 7,6
6554 Mondi Solec Sp. z o.o. Solec 7,6
6555 TLA Smoczyński Koniewski Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Wrocław 7,6
6556 EX Lege Sp. z o.o. Wejherowo 7,6
6557 Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. Gdańsk 7,6
6558 International Quick Service Polska Sp. z o.o. Gliwice 7,6
6559 Altum Investment Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 7,6
6560 Administrator Budynków i Lokali Prywatnych Sp. z o.o. Szczecin 7,6
6561 Zachęta Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Szczecin 7,6
6562 Drawinvest Sp. z o.o. Drawski Młyn 7,6
6563 Arpi & Partners Sp. z o.o. Warszawa 7,6
6564 Clinmark Sp. z o.o. Warszawa 7,6
6565 Cord Sp. z o.o. Chorzów 7,6
6566 Wspólny Dom Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubartowie Lubartów 7,6
6567 BLOWTECH Sp. z o.o. Wrocław 7,6
6568 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe RAFPOL Ireneusz Kubik Rafał Tomkiewicz Agnieszka Tomkiewicz Sp.J. Radom 7,6
6569 STYLDRUK Sp. z o.o. Warszawa 7,6
6570 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Warex Sp. z o.o. Wałbrzych 7,6
6571 Mazurskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Kruklin 7,6
6572 Elektromatik Sp. z o.o. Stare Olesno 7,6
6573 Eurofins Agroscience Services Sp. z o.o. Kaźmierz 7,6
6574 Prospekt Sp. z o.o. Poniatowa 7,6
6575 Industrade Sp. z o.o. Długołęka 7,6
6576 Zakład Elektro – Mechaniczny Sp. z o.o. Namysłów 7,6
6577 Best Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Gdynia 7,6
6578 Dochodzenie I Obsługa Roszczeń Finansowych Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 7,6
6579 Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Modła Królewska 7,6
6580 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolonia Kasprzaka Warszawa 7,6
6581 Rgis Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o.o. Warszawa 7,6
6582 Brill AV Media Sp. z o.o. Warszawa 7,6
6583 Sky Lift Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 7,6
6584 5AM Artists Sp. z o.o. Poznań 7,6
6585 Mediaexpert Sp. z o.o. Warszawa 7,6
6586 JMT Polska Sp. z o.o. Komorniki 7,6
6587 Businessclick Sp. z o.o. Warszawa 7,6
6588 Batumi Conference & Event Agency Sp. z o.o. Warszawa 7,6
6589 Żagańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Żagań 7,6
6590 GRANT Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 7,6
6591 Loyal Solutions Sp. z o.o. Opole 7,6
6592 Villa Sichów Education And Winery Sp. z o.o. Sichów Duży 7,6
6593 Walk Digital Sp. z o.o. Warszawa 7,6
6594 RETTIG HEATING Sp. z o.o. Rybnik 7,6
6595 Bispro Sp. z o.o. Kraków 7,6
6596 EVJA Sp. z o.o. Hecznarowice 7,6
6597 In Person Sp. z o.o. Opole 7,6
6598 Media System Sp. z o.o. Bydgoszcz 7,6
6599 FPD Sp. z o.o. Kielce 7,6
6600 Amex Security Polska Sp. z o.o. Wrocław 7,5
6601 Bisnode D&B Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,5
6602 A+V Sp. z o.o. Wrocław 7,5
6603 METAL SERVICE Sp. z o.o. Kraków 7,5
6604 SBR Commercial Finance Sp. z o.o. Warszawa 7,5
6605 Przylesie Spółdzielnia Mieszkaniowa Sopot 7,5
6606 Spółdzielnia Mieszkaniowa Międzynarodowa w Warszawie Warszawa 7,5
6607 Zarządzanie Nieruchomościami ADEN Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7,5
6608 Dragonpol Security Group i Sp. z o.o. Warszawa 7,5
6609 Zwierzyniecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w KRAKOWIE Kraków 7,5
6610 Expert Sp. z o.o. Kruszyn Krajeński 7,5
6611 Biuro Hello Sp. z o.o. Wrocław 7,5
6612 Biuro Detektywistyczne i Ochrony Detektor Sp. z o.o. Warszawa 7,5
6613 Spółdzielnia Mieszkaniowa Odzieżowianka Wrocław 7,5
6614 Regionalne Wąbrzeskie T. B. S. Sp. z o. o. Wąbrzeźno 7,5
6615 Frato Sp. z o.o. Warszawa 7,5
6616 Anta Sp. z o.o. Krotoszyn 7,5
6617 Simplex Group Sp. z o.o. Warszawa 7,5
6618 Mastermind Sp. z o.o. Warszawa 7,5
6619 Jastef Sp. z o.o. Rybnik 7,5
6620 Centrum Biurowe Żurawia Sp. z o.o. Warszawa 7,5
6621 PELARGOS Sp. z o.o. Warszawa 7,5
6622 Semerling Security Sp. z o.o. Wejherowo 7,5
6623 Delta Control Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Wrocław 7,5
6624 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 7,5
6625 CSP Customer Services Polska Sp. z o.o. Szczecin 7,5
6626 PRESSMET Sp. z o.o. Szczawnica 7,5
6627 ŚRUBENA UNIA S.A. Żywiec 7,5
6628 Alumet Sp. z o.o. Daleszewo 7,5
6629 Can-Pack Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. Dębica 7,5
6630 Global Inwestment Corporation Sp. z o.o. Wrocław 7,5
6631 Odlewnia Żeliwa Śrem Sp. z o.o. Śrem 7,5
6632 MYSŁOWICE – REMA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Mysłowice 7,5
6633 Minda Ktsn Plastic Andtooling Solutions Sp. z o.o. Bydgoszcz 7,5
6634 Saldo Wielk Opolskie Centrum Rachunkowo-Biznesowe Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 7,5
6635 Carolina Fleet Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 7,5
6636 Eurokonstal Sp. z o.o. Wyry 7,5
6637 Viva-Derm Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 7,5
6638 Czyżewski i Synowie sp.j. Gdańsk 7,5
6639 ELPOLAB Sp. z o.o. Połaniec 7,5
6640 AEW Central Europe sp. z o.o. Warszawa 7,5
6641 BERICAP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7,5
6642 Fabryka Styropianu ARBET Bartosik, Czernicki, Funke, Kuncer, Muzyczuk S.J. Koszalin 7,5
6643 Ewa Mendel Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 7,5
6644 Stanisław Pędziwiatr Wojtex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sp. z o.o. Poznań 7,5
6645 WROBUD – ZABYTKI Sp. z o.o. Wrocław 7,5
6646 Hel – Wita Sp. z o.o. Zielonka 7,5
6647 Zakład Usług Ślusarsko – Mechanicznych NBS Sp.J. Kędzierzyn-Koźle 7,5
6648 PCC Apakor Sp. z o.o. Brzeg Dolny 7,5
6649 W.T.R. Centro Sp. z o.o. Głuchołazy 7,5
6650 Certification Quality Conformity Sp. z o.o. Gdańsk 7,5
6651 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zadworze Kraków 7,5
6652 Glob Sp. z o.o. Fabryka Narzędzi Bielsko-Biała 7,5
6653 Sodexo Benefits And Rewards Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,5
6654 Griston Mgmt Sp. z o.o. Poznań 7,5
6655 Gravel Sp. z o.o. Gdańsk 7,5
6656 Madar Sp. z o.o. Kostrzyn 7,5
6657 Inkomet Sp. z o.o. Szczecinek 7,5
6658 Gudel Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7,4
6659 Eco In Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 7,4
6660 Demarko Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 7,4
6661 Copernicus Sp. z o.o. Szczecin 7,4
6662 MJ Rent Sp. z o.o. Poznań 7,4
6663 Neofac Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 7,4
6664 Pool Broker Sp. z o.o. Lublin 7,4
6665 Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A. Siewierz 7,4
6666 Grandes Kochonos Digital Sp. z o.o. Warszawa 7,4
6667 Tradcon Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7,4
6668 MMP Sp. z o.o. S.K.A. Bochnia 7,4
6669 Nestor Springs Sp. z o.o. sp.k. Oświęcim 7,4
6670 Promet S.A. Starachowice 7,4
6671 ADD Asfalt Sp. z o.o. Kraków 7,4
6672 OPOLGRAF S.A. Opole 7,4
6673 Prodata Consult Sp. z o.o. Warszawa 7,4
6674 Quant Sp. z o.o. Warszawa 7,4
6675 Heinz-Glas Działdowo Sp. z o.o. Działdowo 7,4
6676 Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o. Wrocław 7,4
6677 Radcy Prawni P. Poczęty i Wspólnicy sp.k. Jelenia Góra 7,4
6678 Bludnicki Sp. z o.o. Kolbudy 7,4
6679 Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Gostyninie Sp. z o.o. Gostynin 7,4
6680 STALKOR Sp. z o.o. Opole 7,4
6681 Connect Sp. z o.o. Sokołów Małopolski 7,4
6682 ZRUO Sp. z o.o. Gdynia 7,4
6683 Metsä Group Services Sp. z o.o. Gdańsk 7,4
6684 FLEXERGIS Sp. z o.o. Nowy Sącz 7,4
6685 Złote Piaski Sp. z o.o. Zielona Góra 7,4
6686 Reco Konserwacja Zabytków Sp. z o.o. Katowice 7,4
6687 Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. Toruń 7,4
6688 Global Quantum Sp. z o.o. S.K. Tomaszów Mazowiecki 7,4
6689 Vistra Corporate Services Sp. z o.o. Warszawa 7,4
6690 Rakoczy Stal Sp. z o.o. Stalowa Wola 7,4
6691 MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o. Warszawa 7,4
6692 Vebba Sp. z o.o. Gdańsk 7,4
6693 Pelicana Advertising Sp. z o.o. Poznań 7,4
6694 Przedsiębiorstwo Elektro-Instal Sp. z o.o. Olsztyn 7,4
6695 Biuro Inżynierskie Softechnik Sp. z o.o. S.K. Wrocław 7,4
6696 Takoni Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7,4
6697 Liner Sp. z o.o. Czapury 7,4
6698 TPU Sp. z o.o. Miedniewice 7,4
6699 Protec Konstrukcje Metalowe Sp. z o.o. Kraków 7,4
6700 Mae Multimedia Art. & Education Sp. z o.o. Gdańsk 7,4
6701 Reduta – Nieruchomości Sp. z o.o. Kraków 7,4
6702 Lasland Sp. z o.o. Grądy 7,4
6703 KOMPAN.PL Sp. z o.o. Warszawa 7,4
6704 Orca Precision Parts Sp. z o.o. Piła 7,4
6705 Park Rozrywki Rodzinnej Bobolandia Kluka Łabuńska S. J. Wrocław 7,4
6706 CHEMES M. Szperliński Sp. z o.o. Sady 7,4
6707 CTI Clinical Trial And Consulting Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 7,4
6708 Pol-Cast Sp. z o.o. Gdynia 7,4
6709 Skot Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe Warszawa 7,4
6710 Epore Sp. z o.o. Bogatynia 7,4
6711 Związkowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 7,4
6712 Spółdzielnia DOZÓR Gniezno 7,4
6713 Lądecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lądku Zdroju Lądek-Zdrój 7,4
6714 PRO-ECO Sp. z o.o. Gdynia 7,4
6715 Global-Takt Sp. z o.o. Reda 7,4
6716 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Odra Świnoujście 7,4
6717 Csi Serwis Zbigniew Aleksandrowicz sp.j. Warszawa 7,4
6718 Trójmiejska Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. S.K. Gdynia 7,4
6719 Twój Ekspert Finansowy Sp. z o.o. Białystok 7,4
6720 Air Press Elżbieta Wanik, Bogdan Wanik S.J. Opole 7,4
6721 Montagu Private Equity Sp. z o.o. Warszawa 7,4
6722 Brach-Pol Sp. z o.o. Tomaszów Lubelski 7,4
6723 Windpoldźwig Sp. z o.o. Zielona Góra 7,4
6724 STALFA Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 7,3
6725 Pricewaterhousecoopers Polska Sp. z o.o. Audyt S.K. Warszawa 7,3
6726 North Logistics Sp. z o.o. Koszalin 7,3
6727 Biuro Doradców Podatkowych Tomasz & Rafał Ziółkowscy Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 7,3
6728 Ahead – Media Sp. z o.o. Łódź 7,3
6729 Plus Licens Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,3
6730 CM3 – POLSKA Sp. z o.o. Wykroty 7,3
6731 Ostrowski Park Przemysłowy Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 7,3
6732 Mds Systems Sp. z o.o. Wrocław 7,3
6733 E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7,3
6734 BA Glass Poland Sp. z o.o. Poznań 7,3
6735 Rectus Security Sp. z o.o. Warszawa 7,3
6736 PPHU Kam-Eko Sp. z o.o. Kamień Krajeński 7,3
6737 Instytut Badawczy Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Warszawa 7,3
6738 Sopot Dolny Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Sopot 7,3
6739 Wilkopolski Klub Kapitału Sp. z o.o. Poznań 7,3
6740 Sp-nia Mieszkaniowo-Budowlana SPOŁEM Warszawa 7,3
6741 Aba Budynki Sp. z o.o. Borkowo 7,3
6742 Let Sp. z o.o. Pruszków 7,3
6743 Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o. Warszawa 7,3
6744 MDML Poland Sp. z o.o. Józefów 7,3
6745 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Łucja Banaszkiewicz Skarpol II sp.j. Skaryszew 7,3
6746 SARANA Sp. z o.o. Skawina 7,3
6747 Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o. Koszalin 7,3
6748 Grupa GMT Sp. z o.o. Golędzinów 7,3
6749 Beckmann Volmer Technology Sp. z o.o. Żukowo 7,3
6750 Green Hunters Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Grodzisk Wielkopolski 7,3
6751 Lux – Pak Sp. z o.o. Starogard Gdański 7,3
6752 Elrob Sp. z o.o. Warszawa 7,3
6753 Compania DE Distribucion Integral Logista Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,3
6754 Serwis Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 7,3
6755 ARCHIDOC S.A. Chorzów 7,3
6756 FKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Stare Budy 7,3
6757 Ibet Sp. z o.o. Reda 7,3
6758 PMT Marketing System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 7,3
6759 Steel Construction Sp. z o.o. Rogoźno 7,3
6760 ASSA Sp. z o.o. Chełm 7,3
6761 Transbud – Gdańsk S.A. Gdańsk 7,3
6762 Promet S.J. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Nowy Tomyśl 7,3
6763 Opegieka Sp. z o.o. Elbląg 7,3
6764 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zdrowie Chodzież 7,3
6765 Point Of View Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Piaseczno 7,3
6766 ABN Opakowania Sp. z o.o. S.K. Otusz 7,3
6767 Muzeum Archeologiczne w Biskupinie Biskupin 7,3
6768 Stalgast Radom Sp. z o.o. Warszawa 7,3
6769 Ceramika Artystyczna Spółdzielnia Rękodzieła Arystycznego w Bolesławcu Bolesławiec 7,3
6770 AJL-System Sp. z o.o. Katowice 7,3
6771 Cementownia Warta S.A. Trębaczew 7,3
6772 MAGNAPLAST Sp. z o.o. Lipinki Łużyckie 7,3
6773 Arton Sp. z o.o. Częstochowa 7,3
6774 SESCOM S.A. Gdańsk 7,3
6775 CORVUS Sp. z o.o. Żary 7,3
6776 Przedsiębiorstwo Usług Leśnych West Ignaciuk i Ostaszewski S.J. Giżycko 7,3
6777 AJW Invest Sp. z o.o. Łabiszyn 7,3
6778 DOMENA & TRADE Sp. z o.o. Warszawa 7,3
6779 Almot ECO BIS Sp. z o.o. Poznań 7,3
6780 Meese Polska Sp. z o.o. Brzozów 7,3
6781 Consulenza Sp. z o.o. Wrocław 7,3
6782 Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. A. Mickiewicza Sopot 7,3
6783 Benefia Ubezpieczenia Sp. z o.o. Warszawa 7,3
6784 GWARANT AGENCJA OCHRONY S.A. Opole 7,2
6785 Spółdzielnia Pracy Gryf-Plast Szczecin 7,2
6786 ENTRO HOLDINGS Sp. z o.o. Warszawa 7,2
6787 Mead Johnson Nutrition Poland Sp. z o.o. Warszawa 7,2
6788 Einhell Polska Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 7,2
6789 Jarmex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jarosław Jaskólski Radom 7,2
6790 CPM Sp. z o.o. Warszawa 7,2
6791 METAL UNION Sp. z o.o. Częstochowa 7,2
6792 Zebra Technologies Sp. z o.o. Warszawa 7,2
6793 Profa Sp. z o.o. w likwidacji Wrocław 7,2
6794 Kodeks – Consult Sp. z o.o. Kancelaria Księgowa I Audytorska Wrocław 7,2
6795 ZOWER Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 7,2
6796 BKM Serwis Sp. z o.o. Bolesławiec 7,2
6797 Salus Finance Sp. z o.o. Warszawa 7,2
6798 FSG Audyt Sp. z o.o. Poznań 7,2
6799 TM Drutpol Sp. z o.o. Golub-Dobrzyń 7,2
6800 Batiplus Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,2
6801 MPC Metal Sp. z o.o. Lublin 7,2
6802 Fiskars Polska Sp. z o.o. Włynkówko 7,2
6803 Gliwicki Teatr Muzyczny Gliwice 7,2
6804 Laser Spec Sp. z o.o. Lędziny 7,2
6805 Ośrodek Badawczo Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. Gdynia 7,2
6806 Krzyskul Sp. z o.o. Skulsk 7,2
6807 Narodowe Muzeum Morskie Gdańsk 7,2
6808 Piterson Sp. z o.o. Warszawa 7,2
6809 AON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7,2
6810 Arbor Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 7,2
6811 Wido – Profil Sp. z o.o. Kraków 7,2
6812 Innocer Sp. z o.o. Szczecin 7,2
6813 Integro Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 7,2
6814 Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. Poznań 7,2
6815 RIMO Sp. z o.o. Zbrosławice 7,2
6816 Wspólny Blok Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 7,2
6817 Rs Fillingtech Sp. z o.o. Pępowo 7,2
6818 Fincoord Sp. z o.o. Warszawa 7,2
6819 Pcg Gw Sp. z o.o. Wrocław 7,2
6820 Polskie Składy Rolne Sp. z o.o. Chełmno 7,2
6821 PROVOTO Sp. z o.o. Szczecin 7,2
6822 Summit Packaging Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,2
6823 Delta Security Sp. z o.o. Wrocław 7,2
6824 PPL Sp. z o.o. Wrocław 7,2
6825 MSB Bolzenschweiss-Systeme Sp. z o.o. Szczawnica 7,2
6826 EPP Sp. z o.o. Łęg 7,2
6827 Vitroszlif Sp. z o.o. Częstochowa 7,2
6828 Flexpak Sp. z o.o. Złotów 7,2
6829 Infrastruktura Oświaty Sp. z o.o. Poznań 7,2
6830 Motorlink Sp. z o.o. Warszawa 7,2
6831 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAZAMCZE Włocławek 7,2
6832 Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym Sp. z o.o. Gdańsk 7,2
6833 BARTEK CANDLES Małgorzata i Janusz Bryłkowscy S.J. Bystrzyca 7,2
6834 Vratislavia Lex Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy sp.k. Wrocław 7,2
6835 Kompleksowa Obsługa Osiedla Sp. z o.o. Wrocław 7,2
6836 Palef Sp. z o.o. Goszczyna 7,2
6837 Binartech Sp. z o.o. Opole 7,2
6838 Przeds. Usługowe Archiwum JP Sp. z o.o. Poznań 7,2
6839 Biuro Inżynierskie Automatyki Przemysłowej Sp. z o.o. Wrocław 7,2
6840 K-Bausysteme Sp. z o.o. Krotoszyn 7,2
6841 Weldon Sp. z o.o. Brzezówka 7,2
6842 Spółdzielnia Mieszkaniowa Rolnik Dziemiany 7,2
6843 Mercor S.J. Warszawa 7,2
6844 Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 7,1
6845 MKM Sp. z o.o. Kancelaria Podatkowa Kraków 7,1
6846 Instytut Chemii Fizycznej PAN Warszawa 7,1
6847 Dekada Sp. z o.o. Gdynia 7,1
6848 Spółdzielnia Mieszkaniowa Karwiny Gdynia 7,1
6849 Ocean Park Sp. z o.o. Władysławowo 7,1
6850 Alopak Sp. z o.o. Ostrzeszów 7,1
6851 QSS Sp. z o.o. Warszawa 7,1
6852 Egida Westy Koło Sp. z o.o. Koło 7,1
6853 COVANCE (POLSKA) Sp. z o.o. Warszawa 7,1
6854 Arnona Consulting Sp. z o.o. w likwidacji Łęgowo 7,1
6855 Mdm-Druk Sp. z o.o. S.K. Poznań 7,1
6856 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski Nowe w Krakowie Kraków 7,1
6857 Perfekcja Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia Dębica 7,1
6858 Sigvaris S.A. Warszawa 7,1
6859 Click – Pack Sp. z o.o. Warszawa 7,1
6860 Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm S.J. Piotrków Trybunalski 7,1
6861 DIKPAK S.J. Białystok 7,1
6862 Spółdzielnia Mieszkaniowa Biskupin Wrocław 7,1
6863 Imperia Group S.A. Wągrowiec 7,1
6864 Escort Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 7,1
6865 Spółdzielnia Mieszkaniowa na Kozłówce Kraków 7,1
6866 Euroarchiv Sp. z o.o. Wrocław 7,1
6867 Huta Szkła Justyna Jan Kikta, Jakub Kikta sp.j. Sanok 7,1
6868 Mundipharma Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,1
6869 Argentum Capital Sp. z o.o. Suwałki 7,1
6870 Polska Grupa Dźwigowa Sp. z o.o. Poznań 7,1
6871 Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce Warszawa 7,1
6872 Strategia 360 Sp. z o.o. Gdańsk 7,1
6873 SMS Sp. z o.o. Warszawa 7,1
6874 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osowska Warszawa 7,1
6875 PLJOB Sp. z o.o. S.K. Głogów 7,1
6876 PU Zieleń Sp. z o.o. Płock 7,1
6877 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Kotwica Gdynia 7,1
6878 Present Service Sp. z o.o. sp.k. Luboń 7,1
6879 Podgórna Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świdwinie Świdwin 7,1
6880 Appel Polska Sp. z o.o. Bolesławiec 7,1
6881 Basse Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 7,1
6882 Proma Poland Sp. z o.o. Tychy 7,1
6883 Next Adv Sp. z o.o. Warszawa 7,1
6884 Rebel Sp. z o.o. Gdańsk 7,1
6885 EL – DŻI – EL Sp. z o.o. Bydgoszcz 7,1
6886 Plasmer Sp. z o.o. Otwock 7,1
6887 Morska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 7,1
6888 Termo – Szkło Sp. z o.o. Bystra 7,1
6889 Baltictrade Sp. z o.o. Świdwinek 7,1
6890 Spółdzielnia Mieszkaniowa Fatma Pobiedna 7,1
6891 MK Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 7,1
6892 Ake-C Doradztwo Podatkowe Usługi Księgowo-Biurowe Sp. z o.o. Tychy 7,1
6893 Pro Centum Sp. z o.o. Warszawa 7,1
6894 Delta Skowroński i Skowroński sp.j. Kolbuszowa 7,1
6895 Steinlen Polska Sp. z o.o. Ostrzeszów 7,1
6896 Socialformance Sp. z o.o. Warszawa 7,1
6897 Fala Sp. z o.o. Wrocław 7,1
6898 Lighthouse Consultants Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 7,0
6899 Fabryka Maszyn Ponar-Remo Sp. z o.o. Wschowa 7,0
6900 Biuro Biegłych Rewidentów Finex Sp. z o.o. Gdańsk 7,0
6901 Reproskan Sp. z o.o. Elbląg 7,0
6902 Stalkor Sp. z o.o. w Kwidzynie Przeds. Wielobranżowe Kwidzyn 7,0
6903 2012 Sp. z o.o. Warszawa 7,0
6904 CERSANIT III S.A. Wałbrzych 7,0
6905 PRO-KLIMA Sp. z o.o. Wrocław 7,0
6906 Usługi Księgowe i Finansowe sp. z o.o. Ustrzyki Dolne 7,0
6907 Aworus Sp. z o.o. Surowa 7,0
6908 SKRIVANEK Sp. z o.o. Warszawa 7,0
6909 Aib Sp. z o.o. S.K. Knurów 7,0
6910 TUV SUD Polska Sp. z o.o. Warszawa 7,0
6911 Bonare Sp. z o.o. Dąbrowa 7,0
6912 Envtech Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 7,0
6913 TREFL S.A. Sopot 7,0
6914 Francusko-Polska Izba Gospodarcza Warszawa 7,0
6915 Biacolor Sp. z o.o. Wasilków 7,0
6916 Wielkopolska Gildia Rolno – Ogrodnicza S.A. Poznań 7,0
6917 Kotrak Sp. z o.o. Katowice 7,0
6918 Zakład Wyrobów Gumowych Genes Sp. z o.o. S.K. Sokółka 7,0
6919 Selena FM S.A. Wrocław 7,0
6920 IMPEXMETAL S.A. Warszawa 7,0
6921 Vasco Electronics Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 7,0
6922 CICHY KĄCIK Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 7,0
6923 KIM GROUP KUCZEK I GAWEŁ S.J. Kraków 7,0
6924 Navitest Sp. z o.o. Gdańsk 7,0
6925 Huzap Sp. z o.o. Bytom 7,0
6926 Payroll.Pl Sp. z o.o. Raszyn 7,0
6927 BNA Sp. z o.o. Warszawa 7,0
6928 Verso – Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Malbork 7,0
6929 Brown Brothers Harriman Poland Sp. z o.o. Kraków 7,0
6930 Sylkon Technik Sp. z o.o. Gdynia 7,0
6931 Agro Humański, Janiszewski sp. j. Kutno 7,0
6932 Element Events Sp. z o.o. S.K. Poznań 7,0
6933 Remos Sp. z o.o. Gdynia 7,0
6934 Pulire Warehouse Sp. z o.o. Katowice 7,0
6935 Ardagh Metal Beverage Poland Sp. z o.o. Warszawa 7,0
6936 EIP Finanse Sp. z o.o. Warszawa 7,0
6937 Globgranit Strzegom Sp. z o.o. Żółkiewka 7,0
6938 MACRO SYSTEM Warszawa 7,0
6939 Orlen Laboratorium S.A. Płock 7,0
6940 DR-TECH Sp. z o.o. Imielin 7,0
6941 Open Concept Sp. z o.o. Rokietnica 7,0
6942 Nicator Fabryka Opakowań L. Uba sp.j. Karczew 7,0
6943 ALBEDO Marketing Sp. z o.o. Poznań 7,0
6944 Izolacja Matizol Sp. z o.o. Gorlice 7,0
6945 KLG Sp. z o.o. Bydgoszcz 7,0
6946 Rota Sp. z o.o. Gostynin 7,0
6947 Biuro Paragraf Sp. z o.o. Gdynia 7,0
6948 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Magnat Sp. z o.o. Bilcza 7,0
6949 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe PLASTPOM Świdwin Szwabis Beata Świdwin 7,0
6950 ECOLIFT Sp. z o.o. Białystok 7,0
6951 POLTING – FOAM Sp. z o.o. Gliwice 7,0
6952 METALTECH Piasecki Sp.J. Czosnów 7,0
6953 Unifeq Europe Sp. z o.o. Warszawa 7,0
6954 Spółdzielnia Mieszkaniowa Widok Kraków 7,0
6955 KEMIKO Sp. z o.o. PPH Warszawa 7,0
6956 Korporacja Gwarecka S.A. Bogdanka 7,0
6957 Ryszard Mężyk – Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Nowy Sącz 7,0
6958 Best House Sp. z o.o. Wrocław 6,9
6959 Firma Latek Zdzisław Latek i Wspólnicy S.J. Czyste 6,9
6960 Zarządzanie Nieruchomościami i Inwestycjami Zest Sp. z o.o. Warszawa 6,9
6961 Services Vox Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 6,9
6962 Sedab Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 6,9
6963 Nord Security Sp. z o.o. Gdańsk 6,9
6964 Complex Pro Sp. z o.o. sp.k. Kraków 6,9
6965 Spółdzielnia Mieszkaniowa Świt w Drawsku Pomorskim Drawsko Pomorskie 6,9
6966 Kancelaria Adwokacka RBM Rusecki, Bezak, Manderla S.K. Katowice 6,9
6967 Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid Czystość S.J. Wołomin 6,9
6968 Elbląska Spółdzielnia Niewidomych Elsin w Elblągu Zakład Pracy Chronionej Elbląg 6,9
6969 Wodomierze Sp. z o.o. Sieradz 6,9
6970 P.P.H.U. Efekt Sp.J. Janusz Frąckowiak i Spółka Podzborów 6,9
6971 Lonzapet Polska Sp. z o.o. Gdańsk 6,9
6972 SANGLASS S.A. Mielec 6,9
6973 Arnotex – Sp. z o.o. Warszawa 6,9
6974 Studio Kwadrat S.J. Warszawa 6,9
6975 Heitman Financial Sp. z o.o. Warszawa 6,9
6976 STUDIO ZET Sp. z o.o. Warszawa 6,9
6977 Profi Robert Regucki, Stanisław Jawor S.J. Kraków 6,9
6978 Fabryka Aromatów Sp. z o.o. Wołomin 6,9
6979 Idea.Tm Sp. z o.o. Wrocław 6,9
6980 Jeremias Sp. z o.o. Gniezno 6,9
6981 TUV Nord Polska Sp. z o.o. Katowice 6,9
6982 Trilogiq Poland Sp. z o.o. Warszawa 6,9
6983 GPN Tools Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 6,9
6984 Neuroidea Sp. z o.o. Warszawa 6,9
6985 Kaszuby Sp. z o.o. Kościerzyna 6,9
6986 KER+3MR TECHNIKA ALUMINIOWO-SZKLANA Sp. z o.o. Nadolice Wielkie 6,9
6987 Cementownia Kraków Nowa Huta Sp. z o.o. Kraków 6,9
6988 First Line Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,9
6989 Wamar Nieruchomości Sp. z o.o. Namysłów 6,9
6990 MAJOR Sp. z o.o. Tychy 6,9
6991 Seen Holding Sp. z o.o. Warszawa 6,9
6992 Girder Sp. z o.o. Włocławek 6,9
6993 Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. Strzelin 6,9
6994 SRP Finance Sp. z o.o. Legnica 6,9
6995 GĄDÓW Sp-nia Mieszkaniowa Wrocław 6,9
6996 BM – Digital Sp. z o.o. Wrocław 6,9
6997 Słupskie Zakłady Wyrobów Gumowych Guma Pomorska Spółdzielnia Pracy w Słupsku Głobino 6,9
6998 Kontex Sp. z o.o. Ziębice 6,9
6999 Gemaco Sp. z o.o. Warszawa 6,9
7000 Gierusz i Wspólnicy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Sopot 6,9
7001 INTEMO S.A. Piotrków Kujawski 6,9
7002 REMO – ZAP Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 6,9
7003 Larix Garden Sp. z o.o. Kraków 6,9
7004 Vetcare Group Sp. z o.o. Wrocław 6,9
7005 OBRO – JANSTAL Sp. z o. o. Sp.K. Ostrów Wielkopolski 6,9
7006 METPOL Józef Łukasiak i Piotr Freund S.J. Jezierzyce 6,9
7007 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo – Usługowe Ut – Oil Sp. z o.o. Dzierzgoń 6,9
7008 Sels Sp. z o.o. Warszawa 6,9
7009 Randstad Services Apo Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 6,9
7010 Gdańska Stocznia Remontowa im. J. Piłsudskiego S.A. Gdańsk 6,9
7011 Flores Valles Poland Sp. z o.o. Gdynia 6,9
7012 DB Print Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 6,9
7013 TIMORO Sp. z o.o. Gdynia 6,9
7014 Westmar Sp. z o.o. Gdynia 6,9
7015 SARPOL Sp. z o.o. Śmiardowo Złotowskie 6,9
7016 PPU ZAP – KOOPERACJA Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 6,9
7017 Tenea Sp. z o.o. Radom 6,9
7018 Technika Przemysłowa Sp. z o.o. Wrocław 6,9
7019 BEVER Sp. z o.o. Grodziec 6,9
7020 Resident Broker Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Zielona Góra 6,9
7021 AKMB Sp. z o.o. Sierosław 6,9
7022 Invest – Tech Sp. z o.o. Toruń 6,9
7023 Elfracorr Sp. z o.o. Gdańsk 6,9
7024 Akta – Archiwum Sp. z o.o. Bogucin 6,9
7025 POMELAC Sp. z o.o. Wyszków 6,9
7026 Przeds. Wielofunkcyjne Polmech Sp. z o.o. Rawicz 6,9
7027 Cube Group S.A. Warszawa 6,9
7028 Francusko-Polskie Przedsiębiorstwo Instalacji Przemysłowych Polsnig Sp. z o.o. Tarnów 6,9
7029 AMB-Jk Sp. z o.o. Ługwałd 6,9
7030 Consultex Sp. z o.o. Biuro Doradztwa Techniczno-Handlowego Szczecin 6,9
7031 Zebra Poland Sp. z o.o. Katowice 6,9
7032 New Ursa Sp. z o.o. Warszawa 6,9
7033 Teatr Kamienica Fundacja Wspierania Twórczych Inicjatyw Teatralnych Atut I S-Ka Spółka Komandytowa Warszawa 6,8
7034 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Jelcz-Laskowice 6,8
7035 Gillmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 6,8
7036 Inter – Folia Sp. z o.o. Pabianice 6,8
7037 EKOBUD Sp. z o.o. Katowice 6,8
7038 Mak Dom GK S.A. Warszawa 6,8
7039 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Arpis S.A. Stargard 6,8
7040 SAINT-GOBAIN HPM Polska Sp. z o.o. Koło 6,8
7041 Zakład Produkcyjno-Usługowy STYRCZULA Sp.J. H. J. Styrczula Siepraw 6,8
7042 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Unitarg Sp. z o.o. Kraków 6,8
7043 Kancelaria Podatkowa Król i Wspólnicy Sp. z o.o. Wrocław 6,8
7044 Zakopiańskie TBS Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. Zakopane 6,8
7045 SFT Serwis Sp. z o.o. Zagościniec 6,8
7046 4frame Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 6,8
7047 Comgraph Sp. z o.o. Szczecin 6,8
7048 DOLINKI Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gorzowie Wlkp Gorzów Wielkopolski 6,8
7049 Electropoli Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6,8
7050 NORDKALK Sp. z o.o. Kraków 6,8
7051 Unity Trade Credit Broker Sp. z o.o. Poznań 6,8
7052 CHESPA KLISZE Sp. z o.o. Krapkowice 6,8
7053 XXL Format Sp. z o.o. Łomża 6,8
7054 Lex Capitalis Sp. z o.o. Wrocław 6,8
7055 Dolnośląskie Centrum Zarządzania Nieruchomościami DCZN Sp. z o.o. Wrocław 6,8
7056 Netgear Poland Sp. z o.o. Warszawa 6,8
7057 Biała Woda Sp. z o.o. Sienna 6,8
7058 Kancelaria Rachunkowość Podatki EDDP Sp. z o.o. Katowice 6,8
7059 PPWG WOLMOT Sp. z o.o. Wolbrom 6,8
7060 Biuro Rachunkowo – Księgowe Bilansista Sp. z o.o. Bydgoszcz 6,8
7061 NEOPROFIL S.J. Rafał Herzyk, Adam Prokop Bielsko-Biała 6,8
7062 Belesprit Sp. z o.o. Białystok 6,8
7063 BUDEXPO – WROCŁAW Sp. z o.o. Centrum Promocji Gospodarczej Wrocław 6,8
7064 Firma Dźwigowa Urbanek Sp. z o.o. Kraków 6,8
7065 Netsante Sp. z o.o. Wrocław 6,8
7066 Domiporta Sp. z o.o. Warszawa 6,8
7067 Rensorg Sp. z o.o. Niemce 6,8
7068 SISTEMA POLAND Sp. z o.o. Tychy 6,8
7069 Telekadra Sp. z o.o. S.K. Kraków 6,8
7070 Your Way Sp. z o.o. Warszawa 6,8
7071 Credo Sp. z o.o. Szczecinek 6,8
7072 Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 6,8
7073 Zarząd Nieruchomości Wspólny Dom Sp. z o.o. Piechowice 6,8
7074 CATERPILLAR FINANCIAL SERVICES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 6,8
7075 ZPR – EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 6,8
7076 Dominata Sp. z o.o. Gdańsk 6,8
7077 WIERZYCIEL S.A. Mikołów 6,8
7078 Iqvia Rds Poland Sp. z o.o. Warszawa 6,8
7079 Darmex Casing Sp. z o.o. Świecie 6,8
7080 CUK Ubezpieczenia Jacek Byliński, Maciej Kuczwalski, Przemysław Grabowski S.J. Toruń 6,8
7081 Spółdzielnia Mieszkaniowa KRAKUS Kraków 6,8
7082 Juro Tech Sp. z o.o. Opole 6,8
7083 Logmag Sp. z o.o. SK. Wrocław 6,8
7084 Roman Sp. z o.o. Kraków 6,8
7085 Constans Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. Koszalin 6,8
7086 Gdańskie Zakłady Remontowo-Montażowe GZRM Sp. z o.o. Gdańsk 6,8
7087 Dalian Talent Poland Sp. z o.o. Żabno 6,8
7088 BERLING PROMOTIONS Sp. z o.o. Warszawa 6,8
7089 MOŚCICE Sp. z o.o. PHG Tarnów 6,8
7090 Cetco-Poland, Cetco Sp. z o.o. Spółka Komandytowo- Akcyjna Szczytno 6,8
7091 Sympressa Sp. z o.o. Katowice 6,8
7092 HCS Sp. z o.o. Nowy Tuchom 6,8
7093 DSV Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 6,7
7094 Huta Łabędy S.A. Gliwice 6,7
7095 CB Group Sp. z o.o. Warszawa 6,7
7096 Freiberger Sp. z o.o. Warszawa 6,7
7097 Nelro Investments Sp. z o.o. Warszawa 6,7
7098 ZM PL – LYS – Mecanique Sp. z o.o. Złotoryja 6,7
7099 Paccor Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 6,7
7100 Uhy Eca Audyt Sp. z o.o. sp.k. Kraków 6,7
7101 Audytor – Finanse Sp. z o.o. Wrocław 6,7
7102 PPHU HEAN Głuszko & Pawlak Sp.J. Mścice 6,7
7103 Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. Gdańsk 6,7
7104 EKONIP Sp. z o.o. Radziejowice 6,7
7105 Time Int Sp. z o.o. Wrocław 6,7
7106 GCP Sp. z o.o. Warszawa 6,7
7107 Metrolog Sp. z o.o. Czarnków 6,7
7108 ES-System RE Sp. z o.o. Kraków 6,7
7109 Kaj Sp. z o.o. Działdowo 6,7
7110 Przystanek Tleń Sp. z o.o. Tleń 6,7
7111 Basma Security Sp. z o.o. Warszawa 6,7
7112 RENOMA Sp. z o.o. Zakłady Wielobranżowe Sopot 6,7
7113 Ekobudex Sp. z o.o. Gdańsk 6,7
7114 DIE TECH Sp. z o.o. Tychy 6,7
7115 Elektro-Plast Tadeusz Czachorowski S.J. Nasielsk 6,7
7116 Mech Serwis Sp. z o.o. Radzionków 6,7
7117 Procontent Sp. z o.o. Warszawa 6,7
7118 3Shape Poland Sp. z o.o. Szczecin 6,7
7119 Gawrońscy Sp. z o.o. Józefinka 6,7
7120 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA METALURG Dąbrowa Górnicza 6,7
7121 Redgroup Sp. z o.o. Poznań 6,7
7122 Bogard Sp. z o.o. Warszawa 6,7
7123 IREX Sp. z o.o. Michałowice-Osiedle 6,7
7124 PIONIER Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Kielce 6,7
7125 Avio Finance Sp. z o.o. Warszawa 6,7
7126 Hannecard Polska Sp. z o.o. Kraków 6,7
7127 Ambasada Urody Sp. z o.o. Warszawa 6,7
7128 Stężyca Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Kłodawa 6,7
7129 Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa Ostrołęka 6,7
7130 WALPAS Sp. z o.o. Milanówek 6,7
7131 Goglio East Europe Sp. z o.o. Kraków 6,7
7132 ADPOL Sp. z o.o. Warszawa 6,7
7133 Scarlett Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6,7
7134 Nature Green Production Radzików Sp. z o.o. Radzików 6,7
7135 Eunite Poland Sp. z o.o. Warszawa 6,7
7136 Pro – Bilans J.K. Sp. z o.o. Gdynia 6,7
7137 Eurosystem Polska Sp. z o.o. Przywory 6,7
7138 DRG AGRO GROUP Daniel Gogolewski Tuszyn 6,7
7139 Ideaon Sp. z o.o. Kielce 6,7
7140 M.W. Mizgier S.J. Kijewo 6,7
7141 Sedina Broker Sp. z o.o. Szczecin 6,7
7142 Domodi Sp. z o.o. Wrocław 6,7
7143 Martis Media Sp. z o.o. Warszawa 6,7
7144 Huta Szkła CZECHY S.A. Trąbki 6,7
7145 Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa Warszawa 6,7
7146 Metal-Technik Sp. Cywilna Jarosław Adamski, Joanna Adamska Łomża 6,7
7147 PS Namioty Halowe Sp. z o.o. Radzymin 6,7
7148 Spółdzielnia Mieszkaniowa Rubinkowo Toruń 6,7
7149 ECDF Księgowość Sp. z o.o. S.K. Poznań 6,7
7150 Pirlo Poland Sp. z o.o. Działki Suskowolskie 6,7
7151 Mechanika Precyzyjna Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 6,7
7152 Vasco Sp. z o.o. Gdynia 6,7
7153 Leaseplan Fleet Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,7
7154 Sondex Braze Sp. z o.o. Żelazkowo 6,7
7155 Bnm – Sp. z o.o. Wrocław 6,7
7156 Gen-Sys Sp. z o.o. Warszawa 6,7
7157 POLANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 6,7
7158 CELTECH Sp. z o.o. Poznań 6,7
7159 Polipol Meble Polska Sp. z o.o. Chojnice 6,6
7160 GAL-DRUK Drukarnia Krzysztof Łużyński Brzeźnio 6,6
7161 RYNEK ADMI Sp. z o.o. Wrocław 6,6
7162 LEANN STAŃCZYK S.A. Słupsk 6,6
7163 DC System Company Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 6,6
7164 Hydrotest Sp. z o.o. Gdańsk 6,6
7165 Loyal Concept Sp. z o.o. Warszawa 6,6
7166 Techspeed Bendkowski, Mazur sp.j. Katowice 6,6
7167 Bilans Sp. z o.o. Rybnik 6,6
7168 GEKOPLAST S.A. Krupski Młyn 6,6
7169 FP Multimedia Sp. z o.o. Kraków 6,6
7170 Spółdzielnia Mieszkaniowa Informatyk Wrocław 6,6
7171 Ligum Pol Sp. z o.o. Głogów 6,6
7172 7Plusplus Sp. z o.o. Warszawa 6,6
7173 Kalenborn Bazalt Sp. z o.o. Starachowice 6,6
7174 Green Management sp. z o.o. Gdynia 6,6
7175 Zakład Automatyki ZREMB WARSZAWA Sp. z o.o. Warszawa 6,6
7176 Biuro Rachunkowe Dekret Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 6,6
7177 Tax Cinque Sp. z o.o. Tulce 6,6
7178 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 6,6
7179 Inter Best 97 Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 6,6
7180 Palgetrans Handel – Transport Sp. z o.o. Wykroty 6,6
7181 EDAR Sp. z o.o. Zakład Ochrony Mienia Katowice 6,6
7182 Iskra Centrum Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o. Kielce 6,6
7183 Elpie Nieruchomości Sp. z o.o. Lublin 6,6
7184 IFT Consulting Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 6,6
7185 Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A. Łubiana 6,6
7186 Chojny Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 6,6
7187 AAC Sp. z o.o. Kraków 6,6
7188 Bars Sp. z o.o. Warszawa 6,6
7189 Instytut Techniki Budowlanej Warszawa 6,6
7190 D13 Wm Projekt Sp. z o.o. S.K. Katowice 6,6
7191 Becker Sp. z o.o. Droginia 6,6
7192 Grupa Gumułka-Corporate Finance Sp. z o.o. Katowice 6,6
7193 Dna Kwiatkowski sp.j. Kraków 6,6
7194 Arc Worldwide Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,6
7195 Sekret Sp. z o.o. Słupsk 6,6
7196 Modern & Kotły Sp. z o.o. Wodzisław 6,6
7197 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Zielona Góra 6,6
7198 Rewident Sp. z o.o. Toruń 6,6
7199 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Skarb Warszawa 6,6
7200 MBA Sport Sp. z o.o. Rusiec 6,6
7201 BIEGLI REWIDENCI FINANS – LEX Sp. z o.o. Gniezno 6,6
7202 Profi Enamel Sp. z o.o. Wronki 6,6
7203 Dolnośląskie Biuro Brokerskie DB Brokers Sp. z o.o. Wrocław 6,6
7204 KC Consulting Sp. z o.o. Gostyń 6,6
7205 Kancelaria Artlex – Investment Sp. z o.o. Warszawa 6,6
7206 Eldan Sp. z o.o. Poznań 6,6
7207 PLATAN GROUP Sp. z o.o. Warszawa 6,6
7208 Management More Group Sp. z o.o., sp.k. Warszawa 6,6
7209 Mercede Sp. z o.o. Zielona Góra 6,6
7210 Abmedia Sp. z o.o. Malczyce 6,6
7211 Wirelesscom Sp. z o.o. Warszawa 6,6
7212 LB Relations Sp. z o.o. Warszawa 6,6
7213 Centrum Techniki Okrętowej S.A. Gdańsk 6,6
7214 MACGREGOR POLAND Sp. z o.o. Gdynia 6,6
7215 SCHOLLGLAS POLSKA Sp. z o.o. Tarnobrzeg 6,6
7216 Oxel Sales Business Solutions Sp. z o.o. Warszawa 6,6
7217 Odra – Asfalt Sp. z o.o. Szczecin 6,6
7218 Archiwum Sp. z o.o. Białystok 6,6
7219 Promet Sp. z o.o. Warszawa 6,6
7220 PIAST Spółdzielnia Mieszkaniowa Katowice 6,5
7221 Szydłowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szydłowcu Szydłowiec 6,5
7222 MUZEUM NARODOWE w Kielcach Kielce 6,5
7223 Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej KRAKSERVIS Sp. z o.o. Kraków 6,5
7224 Dogmat Systemy S.A. Suchy Las 6,5
7225 PRZYMORZE Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 6,5
7226 Independent Tax Advisers Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Warszawa 6,5
7227 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH Ząbkowice Śląskie 6,5
7228 Centrum Działalności Inżynierskiej Insimp Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich Oddział w Poznaniu Spółka Komandytowa Poznań 6,5
7229 Gerendis Apo Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 6,5
7230 Centrum Biznesu Sp. z o.o. Szczecin 6,5
7231 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAGRODY Zagrody 6,5
7232 MS Sport Sp. z o.o. Katowice 6,5
7233 MISTRZEJOWICE Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 6,5
7234 Podlaskie Centrum Rolno – Towarowe S.A. Białystok 6,5
7235 ROZTOCZE ZUP Roman Rak Tomaszów Lubelski 6,5
7236 MARMA POLSKIE FOLIE Sp. z o.o. Warszawa 6,5
7237 RBB Centrum Usług Księgowych Sp. z o.o. Gdańsk 6,5
7238 Elstar Serwis Sp. z o.o. Poznań 6,5
7239 Kubala Sp. z o.o. Ustroń 6,5
7240 Grupa Finansowa Sp. z o.o. Katowice 6,5
7241 Bydgoska Spółdzielnia Mieszkaniowa Bydgoszcz 6,5
7242 GLASPO Sp. z o.o. Wrocław 6,5
7243 SAVILLS Sp. z o.o. Warszawa 6,5
7244 Magneto Sp. z o.o. Częstochowa 6,5
7245 Zakłady Kompozytów Sp. z o.o. Czosnów 6,5
7246 Ksh Sp. z o.o. sp.k. Śrem 6,5
7247 RE ALLOYS Sp. z o.o. Łaziska Górne 6,5
7248 Sirch Polska Sp. z o.o. Serby 6,5
7249 Wartsila Polska Sp. z o.o. Gdańsk 6,5
7250 Spółdzielnia Rzemieślnicza Blacharsko – Instalacyjna Poznań 6,5
7251 Reprise Media Sp. z o.o. Warszawa 6,5
7252 Archiwum Serwis Sp. z o.o. Jordanów Śląski 6,5
7253 Col-Garten Sp. z o.o. PHU Stasin 6,5
7254 Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A. Katowice 6,5
7255 Outdoor 3miasto Sp. z o.o. Warszawa 6,5
7256 Dringenberg Polska Sp. z o.o. Żagań 6,5
7257 IMV Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,5
7258 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 6,5
7259 High Level Service Sp. z o.o. Warszawa 6,5
7260 Schrag Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 6,5
7261 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Cypriana Kamila Norwida w Gdyni Gdynia 6,5
7262 ACR Media House Sp. z o.o. Warszawa 6,5
7263 Ochrona Juwentus Południe Sp. z o.o. Warszawa 6,5
7264 Fin – Con Sp. z o.o. Warszawa 6,5
7265 Costoso Sp. z o.o. Warszawa 6,5
7266 Gemo – Silesia Sp. z o.o. Chorzów 6,5
7267 Grupa Audyt Sp. z o.o. Wrocław 6,5
7268 Laguna Fabryka Okuć Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 6,5
7269 Biuro Planowania Przestrzennego i Usług & Mc Sp. z o.o. Zielona Góra 6,5
7270 Diana Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 6,5
7271 Inter – Paket Sp. z o.o. Rabowice 6,5
7272 Trio Management Actuarial Consulting Sp. z o.o. Warszawa 6,5
7273 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Z.G.M Sp. z o.o. Ostrzeszów 6,5
7274 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Tomyślu Nowy Tomyśl 6,5
7275 Akma-Re Sp. z o.o. Katowice 6,5
7276 Effect Glass S.A. Kielce 6,5
7277 DMS Sp. z o.o. Wrocław 6,5
7278 Drukarnia Duet S. Kaczmarczyk, J. Cedro S.J. Kielce 6,5
7279 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Wr Sp. z o.o. Przasnysz 6,5
7280 Drukarnia Franczak Sp. z o.o. Bydgoszcz 6,5
7281 More Group Sp. z o.o. Warszawa 6,5
7282 Ekoceramika Sp. z o.o. Bolesławiec 6,5
7283 NBTA Sp. z o.o. Zielona Góra 6,5
7284 Pro Media Sp. z o.o. Przysieka Polska 6,5
7285 Actia Forum Sp. z o.o. Gdynia 6,5
7286 Komes Sp. z o.o. Wrocław 6,5
7287 ATA Accounting Services Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 6,5
7288 POL – MOT Holding S.A. Warszawa 6,5
7289 PAK Kopalnia Węgla Brunatnego KONIN S.A. Kleczew 6,5
7290 DP Metal Processing Sp. z o.o. Tychy 6,5
7291 DDS Invest Sp. z o.o. Katowice 6,5
7292 Łużyckie Centrum Ubezpieczeniowo-Kredytowe Sp. z o.o. Zgorzelec 6,5
7293 O-I Produkcja Polska S.A. Jarosław 6,4
7294 D&D Sp. z o.o. Gliwice 6,4
7295 Lindem Sp. z o.o. Wrocław 6,4
7296 Pledan Sp. z o.o. Mnich 6,4
7297 Atut Agencja Ochrony Sp. z o.o. Warszawa 6,4
7298 Aesse Stampi Sp. z o.o. Tychy 6,4
7299 Voestalpine Steel Service Center Polska Sp. z o.o. Tychy 6,4
7300 RAMA Sp. z o.o. Kraków 6,4
7301 Helpon Centrum Usług Sp. z o.o. Warszawa 6,4
7302 SCHADE STAL POLSKA Sp. z o.o. Turek 6,4
7303 Wratislavia Biodiesel S.A. Wrocław 6,4
7304 Canada Brokers Sp. z o.o. Warszawa 6,4
7305 Global Audit Partner Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 6,4
7306 Agencja Ochrony Osób i Mienia Argo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 6,4
7307 Państwowy Instytut Weterynaryjny Państwowy Instytut Badawczy Puławy 6,4
7308 Crisil Irevna Poland Sp. z o.o. Wrocław 6,4
7309 Agencja Reklamowa El Sp. z o.o. Leszno 6,4
7310 Profil Krystyna i Paweł Kosowicz S.J. Słupsk 6,4
7311 Smiles Architekci Uśmiechu Sp. z o.o. Sopot 6,4
7312 Magorex Sp. z o.o. S.K. Żary 6,4
7313 Fkinfo Sp. z o.o. Szczecin 6,4
7314 Valuepack Europe Sp. z o.o. Szprotawa 6,4
7315 Atroks Sp. z o.o. Warszawa 6,4
7316 APC Sp. z o.o. Mikołów 6,4
7317 KSM Poland Sp. z o.o. Legnica 6,4
7318 FFK Moulds Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Niepruszewo 6,4
7319 Fenix Metals Sp. z o.o. Chmielów 6,4
7320 Borowiak Sp. z o.o. Inowrocław 6,4
7321 Eurodom Sp. z o.o. Oświęcim 6,4
7322 Instytut Odlewnictwa Kraków 6,4
7323 Energo – Inwest – Broker S.A. Toruń 6,4
7324 Oliwska Grupa Konsultingowa Sp. z o.o. Gdańsk 6,4
7325 Coma-Sport Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 6,4
7326 DCM MASCHINENBAU Sp. z o.o. Wałcz 6,4
7327 Centrum Usług Doradczych W. Michalski i Wspólnicy Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 6,4
7328 Witmet Sp. z o.o. PPHU Witkowice 6,4
7329 MEDAX Sp. z o.o. Kruszów 6,4
7330 INVESTOR Sp. z o.o. Bydgoszcz 6,4
7331 TSA Sp. z o.o. Warszawa 6,4
7332 Loyalty Point Sp. z o.o. Warszawa 6,4
7333 B.M.L. Real Estate Sp. z o.o. Ustka 6,4
7334 Apack Sp. z o.o. Kowanowo 6,4
7335 Firma Usługowa BŁYSK Sp. z o.o. Dębica 6,4
7336 Medipe Sp. z o.o. Wrocław 6,4
7337 Mastal Sp. z o.o. Stalowa Wola 6,4
7338 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Chojnice 6,4
7339 180heartbeats/JVM Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 6,4
7340 Proster – Sport Sp. z o.o. Poznań 6,4
7341 Erbud Industry Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 6,4
7342 PAG Sp. z o.o. Bogdanka 6,4
7343 Simple Marketing Consulting Sp. z o.o. Warszawa 6,4
7344 DSA Investment S.A. Wrocław 6,4
7345 DRUKARNIA COLOR-PRINT S.J. Maria Cicherska, Patrycja Śliwińska Bydgoszcz 6,4
7346 Spółdzielnia Mieszkaniowa Tomaszów Lubelski 6,4
7347 BALEX – METAL Sp. z o.o. Bolszewo 6,4
7348 Euro-Box Sp. z o.o. Ługów 6,4
7349 Zakład Usług Przemysłowych CERTUS Sp. z o.o. Olkusz 6,4
7350 Staromiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 6,4
7351 Vitroterm – Murów S.A. Murów 6,4
7352 SEVITEL Sp. z o.o. Katowice 6,4
7353 Societas Sp. z o.o. Wrocław 6,4
7354 METALBARK Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś Wielka 6,4
7355 SM Prądnik Biały Zachód Kraków 6,4
7356 Przedsiębiorstwo Obsługi Gazownictwa POL-GAZ Sp. z o.o. Jarosław 6,4
7357 Zakład Konstrukcji Spawanych Ferrum S.A. Katowice 6,4
7358 Eura7 Sp. z o.o. Kraków 6,4
7359 Vetpoint Sp. z o.o. S.K. Gietrzwałd 6,4
7360 Ascomp BIS Sp. z o.o. Warszawa 6,4
7361 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gołdapi Gołdap 6,4
7362 Pro – Way Sp. z o.o. Sobienie-Jeziory 6,4
7363 AZ.Con – Sp. z o.o. Toruń 6,4
7364 DB-Projekt Sp. z o.o. Bogdanowo 6,4
7365 KZWM Ogniochron S.A. Andrychów 6,4
7366 MANULI HYDRAULICS POLSKA S. A. Mysłowice 6,4
7367 West Lux Sp. z o.o. Warszawa 6,4
7368 VHP Plus Sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 6,4
7369 Zakłady Usługowo-Wytwórcze AMS Sp. z o.o. Wrocław 6,4
7370 Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. Wrocław 6,4
7371 Opcom Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 6,4
7372 Marsola Sp. z o.o. Sopot 6,4
7373 Unitechnik Sp. z o.o. Białystok 6,4
7374 Silesia Oil Sp. z o.o. Łaziska Górne 6,4
7375 SCHURHOLZ POLSKA Sp. z o.o. Komorniki 6,4
7376 Spółdzielnia Mieszkaniowa Dolnośląska Wrocław 6,4
7377 Bech Packaging Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 6,4
7378 Kompozyty Technologii S.A. Trzcianka 6,4
7379 CLAR SYSTEM S.A. Poznań 6,4
7380 Valassis Sp. z o.o. Białogard 6,3
7381 Victory Precision Technology Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 6,3
7382 Progresja Sp. z o.o. Piekary Śląskie 6,3
7383 Radiotherapy Accessories Sp. z o.o. Września 6,3
7384 WT Bonsai Sp. z o.o. Gdańsk 6,3
7385 Phinance S.A. Poznań 6,3
7386 Noktornet Sp. z o.o. Katowice 6,3
7387 Spółdzielnia Rzemieślnicza Novena Człuchów 6,3
7388 Warsaw – Apartments Sadyba Wilanów Sp. z o.o. Warszawa 6,3
7389 Mismart Sp. z o.o. Euro S.K. Namysłów 6,3
7390 Maxservis Sp. z o.o. Wrocław 6,3
7391 Frank Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 6,3
7392 Białostocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Białystok 6,3
7393 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Trzebnicy Trzebnica 6,3
7394 Icopal Awak Sp. z o.o. Buk 6,3
7395 FOLPOL R. Barczyk, J. Cygan S.J. Wólka Załęska 6,3
7396 Formex Sp. z o.o. PPUH Gdańsk 6,3
7397 Nowo Products Sp. z o.o. Kluczbork 6,3
7398 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Bolesława Krzywoustego Wrocław 6,3
7399 Muzeum Lubelskie w Lublinie Lublin 6,3
7400 CEMAL Sp. z o.o. Gorlice 6,3
7401 Alna Business Solutions Sp. z o.o. Warszawa 6,3
7402 Brand New Sp. z o.o. Warszawa 6,3
7403 IPSA Capital Sp. z o.o. 1 S.K.A. Wrocław 6,3
7404 KOMET Sp. z o.o. Runowo 6,3
7405 AFM Asset & Financial Management Sp. z o.o. Warszawa 6,3
7406 Stacja Narciarska Małe Ciche Sp. z o.o. Małe Ciche 6,3
7407 Agencja Ochrony Strażnik Serwis Sp. z o.o. Lublin 6,3
7408 Europol Meble Polska Sp. z o.o. Chodzież 6,3
7409 Zakład Usług Technicznych Energoaudyt Sp. z o.o. Warszawa 6,3
7410 EJKO-DRUK Janusz i Jolanta Klejment S.J. Stanisławów Drugi 6,3
7411 U2 MEDIA Sp. z o.o. Warszawa 6,3
7412 Air Club Corporate Services Sp. z o.o. Warszawa 6,3
7413 Navigator Capital S.A. Warszawa 6,3
7414 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export Sp. z o.o. Płock 6,3
7415 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Bolesława Chrobrego Łódź 6,3
7416 Europejski Dom Brokerski Sp. z o.o. Wrocław 6,3
7417 Frankonia Poland Sp. z o.o. Dzierżoniów 6,3
7418 ARF Sp. z o.o. Barcinek 6,3
7419 CSC Sp. z o.o. Krąplewo 6,3
7420 Clariter Poland Sp. z o.o. Warszawa 6,3
7421 Whiteclock Sp. z o.o. Warszawa 6,3
7422 Five Media Sp. z o.o. Warszawa 6,3
7423 AUXILIA S.A. Wrocław 6,3
7424 Plast-System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wolsztyn 6,3
7425 Huta Szkła Gloss S.J. Poniec 6,3
7426 Elposerwis Sp. z o.o. Zawada 6,3
7427 Instarter Sp. z o.o. S.K. Oleśnica 6,3
7428 Black Star Sp. z o.o. Gdynia 6,3
7429 Spółdzielnia Mieszkaniowa CENTRUM-WOLA Warszawa 6,3
7430 Biuro Badań Rynkowych Agricontact Sp. z o.o. Poznań 6,3
7431 MERATRONIK S.A. Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej Warszawa 6,3
7432 Kopalnia Kostomłoty Sp. z o.o. Kostomłoty Drugie 6,3
7433 Spółdzielnia Mieszkaniowa Marysin Wawerski Warszawa 6,3
7434 ISS RS Sp. z o.o. Warszawa 6,3
7435 WROMAC Sp. z o.o. Zimnik 6,3
7436 FCA Services Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6,3
7437 Steel Rbb Sp. z o.o. sp.k. Jarocin 6,3
7438 EMG Plast Group Sp. z o.o. Studzienice 6,3
7439 Prądnik Czerwony Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 6,3
7440 Proservia Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,3
7441 Dako Work Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 6,3
7442 FKS Sp. z o.o. Okucia Okienne i Drzwiowe Śmigiel 6,3
7443 Spółdzielnia Mieszkaniowa CICHY KĄCIK Wąsosz 6,3
7444 Arpro Sp. z o.o. Wrocław 6,3
7445 Amcor Specialty Cartons Polska Sp. z o.o. Łódź 6,3
7446 Zakład Urządzeń Metalowych Metal-Chem L. Szymański, M. Aplas S.J. Nowa Słupia 6,3
7447 STYROPIANEX Produkcja Sprzedaż Styropianu Eugeniusz Bucior Leżajsk 6,3
7448 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 6,3
7449 Dpmtech Sp. z o.o. Rybnik 6,3
7450 Dar-Ma Sp. z o.o. Olsztyn 6,3
7451 Przeds. Produkcji Handlu i Usług Stanpol Sp. z o.o. Koło 6,2
7452 Sentra Sp. z o.o. Puszczykowo 6,2
7453 Zakład Metalowy Zelmet Sp. z o.o. Rzeszów 6,2
7454 Spotfin Sp. z o.o. Pisz 6,2
7455 Hico Group Sp. z o.o. Bydgoszcz 6,2
7456 Kancelaria Podatkowa Paragraf Sp. z o.o. Magdalenka 6,2
7457 Logaris Serwis Sp. z o.o. Poznań 6,2
7458 FallWork Sp. z o.o. Poznań 6,2
7459 P P H Vovitex Sp. z o.o. Koszalin 6,2
7460 Jarkop Sp. z o.o. Zofiówka 6,2
7461 STROER MEDIA Sp. z o.o. Sp. kom. Warszawa 6,2
7462 Koniński Klub Szermierczy Konin 6,2
7463 J.R. Purtec Sp. z o.o. Międzyrzecz 6,2
7464 E-Muzyka S.A. Warszawa 6,2
7465 SP Moulding Poland Sp. z o.o. Sieradz 6,2
7466 Wdrożenia Nowych Wyrobów i Technologii Sp. z o.o. Krokowa 6,2
7467 Kantar Media Sp. z o.o. Wrocław 6,2
7468 Remet S.A. Stalowa Wola 6,2
7469 HERCO Sp. z o.o. Cielądz 6,2
7470 ISF Solutions Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 6,2
7471 Keter Poland Sp. z o.o. Warszawa 6,2
7472 Akcept Finance S.A. Mysłowice 6,2
7473 Julmat Konin Sp. z o.o. Konin 6,2
7474 Agencja Rozwoju Gdyni Sp. z o.o. Gdynia 6,2
7475 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych MINEC Sp. z o.o. Świętochłowice 6,2
7476 Dakar Budowa i Remonty Statków Sp. z o.o. Gdańsk 6,2
7477 Piletest Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 6,2
7478 PIT-RADWAR S.A. Warszawa 6,2
7479 Kodar Polska Sp. z o.o. Wrocław 6,2
7480 Turboned Poland Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 6,2
7481 Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A. Wolbrom 6,2
7482 Mogan Sp. z o.o. Warszawa 6,2
7483 Wspólnota Spółdzielnia Mieszkaniowa w Głodowie Głodowo 6,2
7484 Promotech Sp. z o.o. Białystok 6,2
7485 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyczółek Grochowski Warszawa 6,2
7486 Korn/ Ferry International Sp. z o.o. Warszawa 6,2
7487 BAC Investment Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 6,2
7488 Spółdzielnia Mieszkaniowa Właścicieli w Oleśnicy Oleśnica 6,2
7489 CODIMEX Sp. z o.o. Warszawa 6,2
7490 Plastico Sp. z o.o. Wielopole 6,2
7491 Marketing Media House Sp. z o.o. Koszalin 6,2
7492 Vert Sp. z o.o. Wieluń 6,2
7493 Liadur Sp. z o.o. Wrocław 6,2
7494 Szklarskie Zakłady Przetwórcze Przełom Spółdzielnia Osób Fizycznych Kraków 6,2
7495 STARGLASS PPHU Ltd Sp. z o.o. Ostrołęka 6,2
7496 Gardena Sp. z o.o. S.K. Nowy Sącz 6,2
7497 Toyota Logistics Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 6,2
7498 KRAWAL Krakowska Wytwórnia Lalek Sp. z o.o. Kraków 6,2
7499 Astor Sp. z o.o. Gdańsk 6,2
7500 Agencja Reklamowa Axel Janusz Dembiński Spółka Komandytowa Poznań 6,2
7501 Ceramika Pilch Sp. z o.o. S.K. Jasienica 6,2
7502 Michael Page International (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 6,2
7503 Polskie Badania Czytelnictwa Sp. z o.o. Warszawa 6,2
7504 AS Investing Sp. z o.o. Czeladź 6,2
7505 Marhen Sp. z o.o. Trzemeszno 6,2
7506 Insoglas Andrzej I Karol Woźniak sp.j. Wysogotowo 6,2
7507 Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o. Kielce 6,2
7508 Autopart Sp. z o.o. Gdynia 6,2
7509 Plastwil Sp. z o.o. Ujście 6,2
7510 Sonion Polska Sp. z o.o. Szczecin 6,2
7511 NOEX Sp. z o.o. S.K. Komorniki 6,2
7512 Zakłady Ceramiczne Bolesławiec w Bolesławcu Sp. z o.o. Bolesławiec 6,2
7513 ALG Tassa Sp. z o.o. Wrocław 6,2
7514 Odlewnia Żeliwa Bydgoszcz Sp. z o.o. Bydgoszcz 6,2
7515 Poltech Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 6,2
7516 Akromar Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 6,2
7517 City Core Sp. z o.o. Warszawa 6,2
7518 Plafor Sp. z o.o. Kobiernice 6,2
7519 Certbud Sp. z o.o. Warszawa 6,2
7520 AM Art – Media Agencja PR Sp. z o.o. Warszawa 6,2
7521 Morison Finansista Audit Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 6,2
7522 B.S. Sp. z o.o. Czaplinek 6,2
7523 Lamart Sp. z o.o. Dziekanów Polski 6,2
7524 Inquiry Sp. z o.o. Warszawa 6,2
7525 Alwot Sp. z o.o. Lublin 6,2
7526 Excon Controlling Polska Sp. z o.o. Poznań 6,2
7527 Eurorental Sp. z o.o. Opole 6,2
7528 P P H GWAREK Sp. z o.o. Katowice 6,2
7529 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zatorze Gościno 6,2
7530 Spółdzielnia Mieszkaniowa Muranów Warszawa 6,2
7531 Unitrex Sp. z o.o. Rzeszów 6,2
7532 Roka – Niewiadomski Spółka Komandytowa Szczecin 6,2
7533 PPH AIZ Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,2
7534 The Yachting Club Sp. z o.o. Gdynia 6,2
7535 APP Sp. z o.o. Kraków 6,2
7536 Marcus Invest Sp. z o.o. Gdańsk 6,2
7537 Strefa – Glass Sp. z o.o. Grzybów 6,2
7538 ORW – ELS Sp. z o.o. Nowa Sarzyna 6,2
7539 Acron Sp. z o.o. Warszawa 6,2
7540 Biuro Rachunkowe ESQ Sp. z o.o. Poznań 6,2
7541 Centrum Obsługi Zamówień Publicznych Sp. z o.o. Warszawa 6,2
7542 Wojskowy Instytut Łączności Im. Prof. dr hab. Janusza Groszkowskiego Zegrze 6,2
7543 REBHAN – OPAKOWANIA Sp. z o.o. Plewiska 6,1
7544 Diament Sp. z o.o. Inowrocław 6,1
7545 Natalii Sp. z o.o. Rokietnica 6,1
7546 Vivalo Sp. z o.o. Warszawa 6,1
7547 Centrum Rekreacji i Wypoczynku Hawrań Sp. z o.o. w Jurgowie Jurgów 6,1
7548 Mechanika Maszyn Joachim i Wawrzyniec Ziegert Sp. J. Brodnica 6,1
7549 Spółdzielnia Budowlano- Mieszkaniowa Tęcza Warszawa 6,1
7550 Instytut Wdrożeń i Technologii Sp. z o.o. Starachowice 6,1
7551 Biuro-Nix Usługi Księgowe Sp. z o.o. Poznań 6,1
7552 Partner Of Promotion Sp. z o.o. Warszawa 6,1
7553 FAST Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Zielona Góra 6,1
7554 Studio Borowski Sp. z o.o. Tomaszów Bolesławiecki 6,1
7555 JUTRZENKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 6,1
7556 QUALITY PACKERS Sp. z o.o. Sułkowice 6,1
7557 Trade Union Sp. z o.o. Warszawa 6,1
7558 Pirotoks Sp. z o.o. Katowice 6,1
7559 Minkas Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 6,1
7560 Metaltech Cynkownia Sp. z o.o. Płońsk 6,1
7561 Przeds. Robót Ogrodniczo – Leśnych PROLAS Sp. z o.o. Gdańsk 6,1
7562 Biuro Badawczo – Wdrożeniowe Sp. z o.o. Cieszyn 6,1
7563 Aktywa Sp. z o.o. Bydgoszcz 6,1
7564 Waldrex Sp. z o.o. S.K. Mielec 6,1
7565 Drukarnia Beltrani Sp.J. Kraków 6,1
7566 PPUH DOLOMIT S.A. Kopalnia Ząbkowice Dąbrowa Górnicza 6,1
7567 SATURN Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 6,1
7568 Perspecto Sp. z o.o. Wrocław 6,1
7569 Men At Work Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 6,1
7570 RADMIR SP. Z O.O. Radom 6,1
7571 DEWIZA Sp. z o.o. Piła 6,1
7572 IPB STOLMET Sp. z o.o. Przeds. Metalowo Drzewne Iława 6,1
7573 LP Group Sp. z o.o. Warszawa 6,1
7574 Pruftechnik – Wibrem Sp. z o.o. Wrocław 6,1
7575 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Regą Gryfice 6,1
7576 P.P.H.U. ARTGUM Karpiński, Sobieraj, Sadowski Sp.J. Pułtusk 6,1
7577 Biuro Rachunkowe Lukan Sp. z o.o. Warszawa 6,1
7578 DARMET Sp. z o.o. Zakład Obróbki Skrawaniem Białystok 6,1
7579 Task Force Consulting Sp. z o.o. Warszawa 6,1
7580 Szklarmont Sp. z o.o. Międzyrzec Podlaski 6,1
7581 Manusad Sp. z o.o. Sadki 6,1
7582 Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 6,1
7583 AB System Sp. z o.o. Rydzyna 6,1
7584 Pro Relocation Sp. z o.o. Warszawa 6,1
7585 Modus Sp. z o.o. S.K. Warszawa 6,1
7586 MBSP Sp. z o.o. Warszawa 6,1
7587 Spółdzielnia Mieszkaniowa PIASKI Białystok 6,1
7588 Drukarnia UPI Sp. z o.o. Warszawa 6,1
7589 Zakład Produkcyjno – Usługowy Rombex Sp. z o.o. Gdańsk 6,1
7590 Hadepol Flexo Sp. z o.o. Rypin 6,1
7591 House Rent Management Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 6,1
7592 St-Majewski S.A. S.K. Pruszków 6,1
7593 State Street Bank International GMBH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Kraków 6,1
7594 Roedl Outsourcing Sp. z o.o. Warszawa 6,1
7595 West Sp. z o.o. Gortatowo 6,1
7596 Mega-Rem Sp. z o.o. Lublin 6,1
7597 CONVEX – GLASS Sp. z o.o. Chmielek 6,1
7598 Slow Sp. z o.o. Warszawa 6,1
7599 DBL Sp. z o.o. Wynajem Odzieży Roboczej Rumia 6,1
7600 Luxvet Sp. z o.o. Warszawa 6,1
7601 KLEEN-TEX Polska Sp. z o.o. Suchedniów 6,1
7602 KANCELARIA EULEO M. Burczyńska-Radym, D. Olszewski Radcowie Prawni S.K. Kraków 6,1
7603 Executive Club Sp. z o.o. Warszawa 6,1
7604 Gepard Security Andrzej Obrocki Sp. z o.o. Wrocław 6,1
7605 C&R Auditors Sp. z o.o. Warszawa 6,1
7606 Bioscience S.A. Bydgoszcz 6,1
7607 ASPI Sp. z o.o. S.K. Suwałki 6,1
7608 ISOTEX Sp. z o.o. Poznań 6,1
7609 PROMA Lech, Koriat, Kiełbasiński S.J. Gdynia 6,1
7610 Socialyse Sp. z o.o. Warszawa 6,1
7611 ZBJ Sp. z o.o. Wałbrzych 6,1
7612 Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana JARY Warszawa 6,1
7613 Dako Sp. z o.o. Cieciułów 6,0
7614 Kościerskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. Kościerzyna 6,0
7615 Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych FASER S.A. Tarnowskie Góry 6,0
7616 East Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,0
7617 JEŻYCE Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Poznań 6,0
7618 KOLEJARZ Spółdzielnia Mieszkaniowa Słupsk 6,0
7619 KLGS Sp. z o.o. Myślenice 6,0
7620 Grupa PEP-Projekty Energetyczne 1 Sp. z o.o., ENS Consulting S.K. Warszawa 6,0
7621 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Kraków 6,0
7622 RAMP Sp. z o.o. Łódź 6,0
7623 Energezap Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów Energetycznych Puławy 6,0
7624 Bardzo Sp. z o.o. Warszawa 6,0
7625 Prestige Finanse Sp. z o.o. Kartuzy 6,0
7626 Auer Polska Sp. z o.o. Warszawa 6,0
7627 Spółdzielnia Mieszkaniowa Celuloza Kostrzyn nad Odrą 6,0
7628 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Warszawa 6,0
7629 Rejonowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Choszcznie Choszczno 6,0
7630 Drukarnia Leyko Sp. z o.o. Kraków 6,0
7631 Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe Mont – Bud Sp. z o.o. Szczecin 6,0
7632 Best Rent A Car Sp. z o.o. Warszawa 6,0
7633 BIAGLASS Huta Szkła Białystok Sp. z o.o. Białystok 6,0
7634 GabMed Sp. z o.o. Łańcut 6,0
7635 Omniconsole Sp. z o.o. Warszawa 6,0
7636 Projektone Sp. z o.o. w likwidacji Grabów nad Prosną 6,0
7637 BUSINESS CENTRE Sp. z o.o. Warszawa 6,0
7638 BIO – KSEL Sp. z o.o. Grudziądz 6,0
7639 Pilska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Pile Piła 6,0
7640 CARBO – LEASING Sp. z o.o. Katowice 6,0
7641 Euro Studio Sp. z o.o. Olsztyn 6,0
7642 Lorenz Services Sp. z o.o. Sady 6,0
7643 LEX-GO Sp. z o.o. Opole 6,0
7644 A&A Agencja Joanna Tkaczyk, Joanna Parapura S.J. Warszawa 6,0
7645 Edelmann Poland Sp. z o.o. Pruszków 6,0
7646 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Piaseczno Sp. z o.o. Piaseczno 6,0
7647 Spółdzielnia Mieszkaniowa Polanka II Wrocław 6,0
7648 INSTYTUT PRZEMYSŁU ORGANICZNEGO Warszawa 6,0
7649 Baby’s World Sp. z o.o. Kokocko 6,0
7650 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Międzychód 6,0
7651 Aret Sp. z o.o. S.K. Tulce 6,0
7652 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Sopot 6,0
7653 MALWA Sp. z o.o. Przeds. Usług Ogrodniczych Chwaszczyno 6,0
7654 Alumetal Poland Sp. z o.o. Nowa Sól 6,0
7655 STOMET Sp. z o.o. Sanok 6,0
7656 Ferniko Sp. z o.o. Kampinos 6,0
7657 SEALED AIR POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 6,0
7658 FOLLAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Warszawa 6,0
7659 Bewer Sp. z o.o. Warszawa 6,0
7660 Brass Polska Sp. z o.o. Poniatowa 6,0
7661 Kancelaria Radców Prawnych Michalak i Wspólnicy sp.k. Opole 6,0
7662 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Grochów w Warszawie Warszawa 6,0
7663 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pro-Bet sp.j. Stanisław Babiuch, Jarosław Majda Olewin 6,0
7664 POLTEXTIL Sp. z o.o. Warszawa 6,0
7665 Vetlab Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 6,0
7666 KRUGER METAL Sp. z o.o. Wrocław 6,0
7667 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Płońsku Płońsk 6,0
7668 PRAWTECH Sp. z o.o. Wolbrom 6,0
7669 Textile & Print Polska Sp. z o.o. Białystok 6,0
7670 Wygodne Mieszkanie Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław 6,0
7671 Spółdzielnia Mieszkaniowa Siarkowiec W Tarnobrzegu Tarnobrzeg 6,0
7672 Comex Polska Sp. z o.o. Kraków 6,0
7673 Spółdzielnia Mieszkaniowa Służew Nad Dolinką Warszawa 6,0
7674 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Legnica 6,0
7675 GIW Sp. z o.o Agencja Wytwórczo – Handlowo – Usługowa Pisz 6,0
7676 Gondek Sp. z o.o. Wierzchowie 6,0
7677 Prowet Pokrycia Techniczne Sp. z o.o. Wrocław 6,0
7678 Mała Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Zakładzie Karnym w Sztumie Sztum 6,0
7679 Bufu Damo Sp. z o.o. Kraków 6,0
7680 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Pod Kopcem Warszawa 6,0
7681 Forno Sp. z o.o. Rybnik 6,0
7682 Galt Accounting Sp. z o.o. Warszawa 6,0
7683 INTER – MAX SZCZERBA S.J. Pułtusk 6,0
7684 Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 6,0
7685 Expo – Linia Sp. z o.o. Buk 6,0
7686 INTERPLAST PLASTIC PRODUCTS Sp. z o.o. Bytom 6,0
7687 PIGO Sp. z o.o. Dobre Miasto 6,0
7688 Budar Logistic Sp. z o.o. Królewiec Poprzeczny 6,0
7689 IT Roedl Consulting Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 6,0
7690 MTS Investment Sp. z o.o. Kielce 6,0
7691 Prokstal Sp. z o.o. Trębaczew 6,0
7692 Ewa Mendel Sp. z o.o. Wysogotowo 6,0
7693 Spółdzielnia Usług Motoryzacyjnych Spolmot Wrocław 6,0
7694 Alufenotherm Sp. z o.o. Potęgowo 5,9
7695 EB Elektronic Sp. z o.o. Sp.K. Świebodzice 5,9
7696 Omero Sp. z o.o. Lublin 5,9
7697 Guliwer Pro Sp. z o.o. Warszawa 5,9
7698 Kamieniołom Berwałd Sp. z o.o. Barwałd Dolny 5,9
7699 Rhenus Logistics S.A. Warszawa 5,9
7700 Firma Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. Toruń 5,9
7701 Centrum Usług Finansowych Sp. z o.o. Kielce 5,9
7702 Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki Siarkopol S.A. Staszów 5,9
7703 KURP-DACH Sp. z o.o. Troszyn 5,9
7704 Naftoserwis Sp. z o.o. Warszawa 5,9
7705 Sasconcierge.Com Sp. z o.o. Warszawa 5,9
7706 Gummi.Tech Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 5,9
7707 B.G.E. Automotive Solutions Sp. z o.o. Poznań 5,9
7708 Alu Pro Polska Sp. z o.o. Opole 5,9
7709 Szkło-Bud Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Płock 5,9
7710 LT SERVICE Sp. z o.o. Poznań 5,9
7711 Brytyjsko Polskie Usługi Sp. z o.o. Warszawa 5,9
7712 Belfatto Sp. z o.o. Jasin 5,9
7713 Pagero Sp. z o.o. Wrocław 5,9
7714 Adagri Sp. z o.o. Wrocław 5,9
7715 Antykor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Gdańsk 5,9
7716 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wiktor Wrocław 5,9
7717 Nova Panorama Sp. z o.o. Poznań 5,9
7718 ZAN Sp. z o.o. Zarząd i Administracja Nieruchomościami Stargard 5,9
7719 Odlewnia Żeliwa Orzechowski S.K. Wincentów 5,9
7720 Alupack Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 5,9
7721 Mail Serwice Polska Sp. z o.o. Borek 5,9
7722 Spółdzielnia Ogrodnicza W Katowicach Katowice 5,9
7723 Met – Plast – Kolor Józef Grala, Eugeniusz Gutowski sp.j. Ostrołęka 5,9
7724 Argraf Sp. z o.o. Warszawa 5,9
7725 Sanel Krakowska Spółdzielnia Niewidomych Kraków 5,9
7726 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ujeścisko Gdańsk 5,9
7727 Inwest-Serwis Sp. z o.o. Lublin 5,9
7728 Margostal Rewolińscy S.J. Margonin 5,9
7729 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Skwierzyna 5,9
7730 Instytut Nowych Syntez Chemicznych Puławy 5,9
7731 Ecovis System Rewident Sp. z o.o. Warszawa 5,9
7732 ENEA Pomiary Sp. z o.o. Poznań 5,9
7733 ILORAZ Sp. z o.o. Warszawa 5,9
7734 Adman Sp. z o.o. Cigacice 5,9
7735 IZOHAN Sp. z o.o. Gdynia 5,9
7736 Sierosławscy Jan Sierosławski sp. j. Przecław 5,9
7737 MLA HOLDING Sp. z o.o. Żabno 5,9
7738 HCL Poland Sp. z o.o. Zabierzów 5,9
7739 Zakład Naprawczy Taboru Kolejowego OŁAWA Sp. z o.o. Oława 5,9
7740 Real Estate Support Sp. z o.o. Pruszków 5,9
7741 WKRĘT-MET Sp. z o.o. S.K. Kuźnica Kiedrzyńska 5,9
7742 Apleona Hsg Sp. z o.o. Warszawa 5,9
7743 Vicesima Sp. z o.o. Wrocław 5,9
7744 Świt Pharma Sp. z o.o. Warszawa 5,9
7745 Spectrum Sp. z o.o. Ostrołęka 5,9
7746 ZORZA Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa Myślenice 5,9
7747 SGP – Sorting Group Poland sp. z o.o. Częstochowa 5,9
7748 Mattlex Sp. z o.o. Władysławów 5,9
7749 Nivette Fleet Management Sp. z o.o. Warszawa 5,9
7750 Adheads Sp. z o.o. Kraków 5,9
7751 POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN S.A. Płock 5,9
7752 Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o. Warszawa 5,9
7753 Prime Install Sp. z o.o. Toruń 5,9
7754 Jet Sp. z o.o. Skoczów 5,9
7755 Perfekt Flota Fm Sp. z o.o. Gdańsk 5,9
7756 DKA Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 5,9
7757 Agencja Reklamowa Interdont Sp. z o.o. Chorzów 5,9
7758 Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór Gdańsk 5,9
7759 WDK Solution Sp. z o.o. Paczków 5,9
7760 Konstrukcje Stalowe JANO Sp. z o.o. Jarocin 5,9
7761 ARKADIA Domy Emeryta I Rencisty Sp. z o.o. Polanica-Zdrój 5,9
7762 Pamet Serwis Sp. z o.o. Imielin 5,9
7763 Brave Hearts Sp. z o.o. Warszawa 5,9
7764 Petit Skład-Druk-Oprawa Wojciech Guz i Wspólnicy-Spółka Komandytowa Lublin 5,9
7765 SWGK Podatki Sp. z o.o. Poznań 5,8
7766 Eurowater Sp. z o.o. Izabelin 5,8
7767 APEX M.J. Psiuk – Sp.J. Starogard Gdański 5,8
7768 CSL Behring Sp. z o.o. Warszawa 5,8
7769 Orlewianka Spółdzielnia Mieszkaniowa Orle 5,8
7770 Gibo Sp. z o.o. Sieradz 5,8
7771 Przy Torach Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Koszalin 5,8
7772 Sportpoland.com Sp. z o.o. Chwaszczyno 5,8
7773 Deutsche Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,8
7774 Gabrex Sp. z o.o. Niestępowo 5,8
7775 Sun Service Cleaning Due Sp. z o.o. Warszawa 5,8
7776 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Energetyk Wrocław 5,8
7777 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stare Przedmieście Gdańsk 5,8
7778 Rendor Sp. z o.o. Puławy 5,8
7779 Astek Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,8
7780 Patio Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 5,8
7781 DECORATUM Sp. z o.o. Poznań 5,8
7782 UGOREK Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 5,8
7783 R&S Wind Sp. z o.o. Suchy Las 5,8
7784 Idoc Poland Sp. z o.o. Oborniki 5,8
7785 Wojskowe Zakłady Kartograficzne Sp. z o.o. Warszawa 5,8
7786 Newspoint Sp. z o.o. Warszawa 5,8
7787 Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o. Żarów 5,8
7788 Ripex Polska Sp. z o.o. Żagań 5,8
7789 KAS-BOKS Sp. z o.o. Zieliniec 5,8
7790 Muzeum Podkarpackie w Krośnie Krosno 5,8
7791 ZEC ENERGOSERVICE Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 5,8
7792 Digitouch Sp. z o.o. Suchy Las 5,8
7793 Księgowość Badania Finanse Atut Sp. z o.o. Prudnik 5,8
7794 OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. Warszawa 5,8
7795 WAN 29 Sp. z o.o. Warszawa 5,8
7796 Wietpol Aerospace Sp. z o.o. S.K. Jasionka 5,8
7797 Galeco Sp. z o.o. Balice 5,8
7798 Magna Formpol Sp. z o.o. Tychy 5,8
7799 Advanced Technology Solutions Sp. z o.o. Warszawa 5,8
7800 Ultra Sp. z o.o. Wrocław 5,8
7801 Eneria Sp. z o.o. Izabelin-Dziekanówek 5,8
7802 Novar Sp. z o.o. Gliwice 5,8
7803 Yasa Motors Poland Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Mielec 5,8
7804 PACK DRUK POLIGRAFIA Uszok & Uszok S.A. Toruń 5,8
7805 Metbud Sp. z o.o. S.K. Biała Niżna 5,8
7806 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Bema w Krynkach Krynki 5,8
7807 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stoczniowiec We Wrocławiu Wrocław 5,8
7808 Górnicze Biuro Projektów PANGAZ Sp. z o.o. Kraków 5,8
7809 Spółdzielnia Mieszkaniowa MECHANIK Mińsk Mazowiecki 5,8
7810 PERSPEKTYWA Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ruda Śląska 5,8
7811 Villa Iustitia Sp. z o.o. Gdańsk 5,8
7812 Orlen Serwis S.A. Płock 5,8
7813 Cynkomet Sp. z o.o. Czarna Białostocka 5,8
7814 Hls Stalbud Konstrukcje i Urządzenia Galwaniczne Sp. z o.o. Mrągowo 5,8
7815 KWLM Finanse Sp. z o.o. Warszawa 5,8
7816 Axium Investment Sp. z o.o. Opole 5,8
7817 Kuźnia Glinik Sp. z o.o. Gorlice 5,8
7818 Obsługa Kancelarii Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 5,8
7819 Razem Spółdzielnia Mieszkaniowa w Słupsku Słupsk 5,8
7820 Gerente Serwis Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 5,8
7821 DM Qualitas Sp. z o.o. Wielka Wieś 5,8
7822 KTS IMPORT EXPORT GMBH Sp. z o.o. Drogomyśl 5,8
7823 Robimy Prezenty Sp. z o.o. Poznań 5,8
7824 Signumat Polska Sp. z o.o. Bolechowo 5,8
7825 ZN-Inwestycje Sp. z o.o. Wrocław 5,8
7826 Sondex Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 5,8
7827 Sivantos Sp. z o.o. Poznań 5,8
7828 Spółdzielnia Mieszkaniowa Barbara Chorzów 5,8
7829 Merkury Ateliers Sp. z o.o. Gdynia 5,8
7830 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAWIŚLANKA w Puławach Puławy 5,8
7831 Małopolski Instytut Studiów Podatkowych Sp. z o.o. Kraków 5,8
7832 Studio DR Sp. z o.o. Malinka 5,8
7833 Media Sp. z o.o. Katowice 5,8
7834 Inter – House Sp. z o.o. Mikołów 5,8
7835 Carbotrans Sp. z o.o. PPHU Lędziny 5,8
7836 Słupska Spółdzielnia Mieszkaniowa CZYN Słupsk 5,8
7837 Securitas East Sp. z o.o. Łomża 5,8
7838 JANAR Sp. z o.o. Mstów 5,8
7839 Ikea Purchasing Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,8
7840 Family Fast Print Sp. z o.o. Poznań 5,8
7841 Finow Polska Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 5,8
7842 Miejskie Centrum Sportu W Ząbkach Sp. z o.o. Ząbki 5,8
7843 Medical Finance Group S.A. Warszawa 5,7
7844 Litar Sp. z o.o. Opole 5,7
7845 Sleever International Sp. z o.o. Karczew 5,7
7846 Magne Superat Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 5,7
7847 Asystent Sp. z o.o. Poznań 5,7
7848 Szemikowie S.J. Kęty 5,7
7849 DKD Sp. z o.o. Zielona Góra 5,7
7850 Banking Retail System Sp. z o.o. Warszawa 5,7
7851 Zembrowski – Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. Białystok 5,7
7852 ROM-BUD Jędruszczak S.J. Chełm 5,7
7853 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa CHEMIK Płock 5,7
7854 Korporacja Przedsiębiorców Budowlanych Uni-Bud Warszawa 5,7
7855 BMGM Sp. z o.o. Legnica 5,7
7856 SBN Runowo Sp. z o.o. Runowo Krajeńskie 5,7
7857 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk Wrocław 5,7
7858 Niras IC Sp. z o.o. Warszawa 5,7
7859 Can-Pack Metal Closures Sp. z o.o. Kraków 5,7
7860 Cleaner Sp. z o.o. Łódź 5,7
7861 Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa WINOGRADY w Poznaniu Poznań 5,7
7862 Dogadamycie.Pl Sp. z o.o. Koszalin 5,7
7863 SPV Impexmetal Sp. z o.o. Warszawa 5,7
7864 Fonte Sp. z o.o. Zator 5,7
7865 Sara System Sp. z o.o. Poznań 5,7
7866 ODO 24 Sp. z o.o. Warszawa 5,7
7867 Mauer Sp. z o.o. Królów 5,7
7868 Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,7
7869 Lorenz Snack-World Logistics Sp. z o.o. Sady 5,7
7870 4audyt sp. z o.o. Poznań 5,7
7871 PRINTXL DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. S.K. Poznań 5,7
7872 Social Media London Style Sp. z o.o. Tychy 5,7
7873 Tivien Sp. z o.o. Warszawa 5,7
7874 PB Eko Sp. z o.o. Gdańsk 5,7
7875 TS Finance Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 5,7
7876 Pulire Sp. z o.o. Katowice 5,7
7877 Zakład Mechaniczny Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 5,7
7878 Oki Doki Hostels Sp. z o.o. Warszawa 5,7
7879 Rif Optimum Sp. z o.o. Wrocław 5,7
7880 NK Traffic Sp. z o.o. Komorniki 5,7
7881 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Żaganiu Żagań 5,7
7882 Collect Consulting S.A. Katowice 5,7
7883 Pcc Services Gmbh Der Deutschen Bank Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 5,7
7884 Fikoland Sp. z o.o. Białystok 5,7
7885 Pionier Jawor Sp. z o.o. Jawor 5,7
7886 ENERGETYKA Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 5,7
7887 Energotest – Diagnostyka Sp. z o.o. Opole 5,7
7888 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wałbrzychu Wałbrzych 5,7
7889 TPA Sp. z o.o. Pruszków 5,7
7890 WMR Invest Sp. z o.o. Warszawa 5,7
7891 Logmaster Sp. z o.o. sp.k. Radzymin 5,7
7892 Promont Sp. z o.o. Opole 5,7
7893 Foto Centrum Amigo Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 5,7
7894 Idipsum Sp. z o.o. Lublin 5,7
7895 Talking Heads Sp. z o.o. Warszawa 5,7
7896 FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,7
7897 Askop Sp. z o.o. Katowice 5,7
7898 GRAFICOLOR Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 5,7
7899 Veolia Industry Polska Sp. z o.o. Poznań 5,7
7900 Oficyna Edukacyjna * Krzysztof Pazdro Sp. z o.o. Warszawa 5,7
7901 Gonvarri Polska Sp. z o.o. Września 5,7
7902 Ipopema Business Consulting sp. z o.o. Warszawa 5,7
7903 Spółdzielnia Obsługi Mieszkaniowej Kłos Świdwin 5,7
7904 INWIDO POLSKA GLASS Sp. z o.o. Sokółka 5,7
7905 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość Koszalin 5,7
7906 Auto Rex Kielce Sp. z o.o. Kielce 5,7
7907 Koneser Sp. z o.o. Kraków 5,7
7908 Rur-Dan Marian, Danuta Misztal i Synowie S.J. Częstochowa 5,7
7909 Larix Sp. z o.o. Budownictwo i Konstrukcje Stalowe Białystok 5,7
7910 Abriso Sp. z o.o. Jaraczewo 5,7
7911 Arcelormittal Tubular Products Kraków Sp. z o.o. Kraków 5,7
7912 Anwo Sp. z o.o. Wrocław 5,7
7913 Follett Europe Polska Sp. z o.o. Wiślina 5,7
7914 Wellu Science & Technology Sp. z o.o. Gdynia 5,7
7915 Chemont Sp. z o.o. Oświęcim 5,7
7916 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa DOM Warszawa 5,7
7917 NOT Sp. z o.o. Warszawski Dom Technika Warszawa 5,7
7918 Administration Personnel Services Sp. z o.o. Warszawa 5,7
7919 TPP Thermoplastics Polska sp. z o.o. Solec Kujawski 5,7
7920 Spółdzielnia Mieszkaniowa KORAB w Ustce Ustka 5,6
7921 Heiche Polska Sp. z o.o. Stanowice 5,6
7922 NOVARTIS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 5,6
7923 Dom Sp. z o.o. Żukowo 5,6
7924 ZPU Międzyrzecz Polskie Rury Preizolowane Sp. z o.o. Międzyrzecz 5,6
7925 ZIZ Centrum Edukacji Sp. z o.o. Kraków 5,6
7926 Fairwind Sp. z o.o. Szczecin 5,6
7927 Studio Mak Sp. z o.o. Wrocław 5,6
7928 Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych ZETO – PROJEKT Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 5,6
7929 Bojar Sp. z o.o. Buczki 5,6
7930 Urbitor Sp. z o.o. Toruń 5,6
7931 Clinico Medical Sp. z o.o. Błonie 5,6
7932 Olimp Company Sp. z o.o. Głogów 5,6
7933 Bago Sp. z o.o. S.K. Szamotuły 5,6
7934 Shapers’ Polska sp. z o.o. Bydgoszcz 5,6
7935 Cedru Sp. z o.o. Wrocław 5,6
7936 B i P W. Bala, J. Kaspura S.J. Świdnica 5,6
7937 Unitrade Sp. z o.o. Gdańsk 5,6
7938 Restal GCS Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 5,6
7939 Steel Constructions Agico Sp. z o.o. S.K.A. Szczecin 5,6
7940 MRE Opieka Sp. z o.o. Wrocław 5,6
7941 Property Experts Sp. z o.o. Warszawa 5,6
7942 Partners Kancelarie Doradcze Sp. z o.o. Warszawa 5,6
7943 Printmax D. Kunysz, A. Szor S.J. Warszawa 5,6
7944 Gospodarstwo Rolne Agrofarm Sp. z o.o. Jurkowice 5,6
7945 Poliner Sp. z o.o. S.K. Różyniec 5,6
7946 Cerrad II Sp. z o.o. Starachowice 5,6
7947 Constant Sp. z o.o. Mostki 5,6
7948 Spółdzielnia Pracy Kominarzy w Wadowicach Wadowice 5,6
7949 AT Home Sp. z o.o. Warszawa 5,6
7950 INSTYTUT MORSKI Gdańsk 5,6
7951 Wrocławskie Biuro Ubezpieczeń Sp. z o.o. Wrocław 5,6
7952 Nova Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 5,6
7953 Zakład Wyrobów Stalowych Taks- Stal Sp. z o.o. Nowiny 5,6
7954 ALU – Lids Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 5,6
7955 EKSPERT – FIN Biegli Rewidenci Sp. z o.o. Płock 5,6
7956 Ajro Sp. z o.o. Gdynia 5,6
7957 Marplast Sp. z o.o. Mała Grzywna 5,6
7958 FERROCARBO Sp. z o.o. Kraków 5,6
7959 2-Expo Sp. z o.o. Warszawa 5,6
7960 Orion Ship Management Sp. z o.o. Gdynia 5,6
7961 Hfs Sp. z o.o. S.K. Poznań 5,6
7962 Platforma Sp. z o.o. Szczecin 5,6
7963 Crafts Sp. z o.o. Kielce 5,6
7964 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lipnie Lipno 5,6
7965 LUBSTA Sp. z o.o. Lublin 5,6
7966 Zakład Usługowo-Handlowy REM KĘPNO Sp. z o.o. Łęka Opatowska 5,6
7967 APM Konstrukcje Sp. z o.o. Warszawa 5,6
7968 Abrax Sp. z o.o. Lublin 5,6
7969 Staamp Poland Sp. z o.o. Błonie 5,6
7970 Nowa Polska Sp. z o.o. Rokitno 5,6
7971 Stiegelmeyer Kępno Sp. z o.o. Kępno 5,6
7972 LOG Sp. z o.o. Warszawa 5,6
7973 Magic Play Sp. z o.o. Kalisz 5,6
7974 Czart Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 5,6
7975 Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. Kraków 5,6
7976 KEY COMPANY Sp. z o.o. Białystok 5,6
7977 Biuro Ochrony Osób I Mienia Argus Sp. z o.o. Włocławek 5,6
7978 Accenture Services Sp. z o.o. Warszawa 5,6
7979 Komplex Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 5,6
7980 J.M. EXIM KONSTAL Sp. z o.o. Przeźmierowo 5,6
7981 PLAST-FARB Sp. z o.o. S.K. Toruń 5,6
7982 Firma Art Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 5,6
7983 P.P.H.U. TECHTRANS S.J. Andrzej Szmit i Ireneusz Ziemiński Elbląg 5,6
7984 ALMARE Sp. z o.o. Szczecin 5,6
7985 NCK Grupa Sp. z o.o. Warszawa 5,6
7986 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lemar Sp. z o.o. Potrzanowo 5,6
7987 GOLDENLINE Sp. z o.o. Warszawa 5,6
7988 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zacisze w Oleśnicy Oleśnica 5,6
7989 Star – Gress Sp. z o.o. Końskie 5,6
7990 Interpersonal Sp. z o.o. Bydgoszcz 5,6
7991 Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. Raszyn 5,6
7992 Międzywojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów Rzeszów 5,6
7993 Telecommunications Operations & Service Centre (ACN) Sp. z o.o. Wrocław 5,5
7994 Investmen Sp. z o.o. Biernatki 5,5
7995 Rugia Sp. z o.o.-Spółka Komandytowa Zielona Góra 5,5
7996 Multiconsult Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,5
7997 100-Sio Biuro Usług i Ekspertyz Finansowo – Księgowych Sp. z o.o. Koszalin 5,5
7998 Farmacja Dolnośląska Wrocław 5,5
7999 ARS System Sp. z o.o. Wrocław 5,5
8000 Lear Sp. z o.o. Wrocław 5,5
8001 Przedsiębiorstwo Automatyzacji ADK Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 5,5
8002 KUBLER Sp. z o.o. Poznań 5,5
8003 IES Insurance Engineering Services Sp. z o.o. Warszawa 5,5
8004 Podatki I Finanse Sp. z o.o. Gdańsk 5,5
8005 BAŁTYK Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 5,5
8006 Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników Warszawa 5,5
8007 Łódzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 5,5
8008 EKOLAN S.A. Sopot 5,5
8009 Cablex – P Sp. z o.o. Łódź 5,5
8010 TIME S.A. Warszawa 5,5
8011 Mar – Spaw Sp. z o.o. Tryńcza 5,5
8012 Remi – B Krzysztof Boiński, Adam Krokowski sp.j. Bielsko-Biała 5,5
8013 Browar Mieszczański Sp. z o.o. Wrocław 5,5
8014 Zakład Produkcji Form,Narzędzi Specjalnych i Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Graform Stanisław Grabowski Bydgoszcz 5,5
8015 Santer Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. Poznań 5,5
8016 Globmetal Trade Sp. z o.o. Koszalin 5,5
8017 Make Event Sp. z o.o. Warszawa 5,5
8018 STOLTUR S.J. Jan i Marian Miller Turek 5,5
8019 Stabilis Spółka z o.o. Żary 5,5
8020 CHEMAR Service Sp. z o.o. Kielce 5,5
8021 PPU Kom-Bud Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5,5
8022 Gravitas S.A. Gdańsk 5,5
8023 Rolno Spożywczy Rynek Hurtowy GIEŁDA ELBLĄSKA S.A. Elbląg 5,5
8024 PPUH PLASTJAN Piotr Dzielski & Jan Weisbrót S.J. Chełmża 5,5
8025 MARCATO Sp. z o.o. Rzakta 5,5
8026 S i A PIETRUCHA Sp. z o.o. Ksawerów 5,5
8027 Starachowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wspólny Dom Sp. z o.o. w Starachowicach Starachowice 5,5
8028 Centrum Handlowe Budownictwa Sp. z o.o. Zielona Góra 5,5
8029 Galwah Sp. z o.o. S.K. Herby 5,5
8030 Atrium Consulting Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 5,5
8031 Rosco EKO – Tech Sp. z o.o. Kraków 5,5
8032 SIC LAZARO POLSKA Sp. z o.o. Police 5,5
8033 Certus Sp. z o.o. P U H P Gdańsk 5,5
8034 Maestro Investments Sp. z o.o. Warszawa 5,5
8035 Diferente Sp. z o.o. Warszawa 5,5
8036 Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum Kraków 5,5
8037 Sprint Sp. z o.o. Warszawa 5,5
8038 Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o. Wrocław 5,5
8039 CGS Invest Sp. z o.o. Mrowino 5,5
8040 Centrum Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o. Polkowice 5,5
8041 MIŚ Sp. z o.o. Warszawa 5,5
8042 Tauron Dystrybucja Serwis S.A. Wrocław 5,5
8043 Alhen Artszkło Sp. z o.o. Poznań 5,5
8044 DP Finance Service & Consulting Sp. z o.o. Gruszczyn 5,5
8045 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH I BUDOWLANYCH SERWIS UTRZYMANIA RUCHU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Garki 5,5
8046 Extral Sp. z o.o. Żory 5,5
8047 Polkowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Polkowice 5,5
8048 WILSHIRE HOLDING Sp. z o.o. Błonie 5,5
8049 Chłodnie Helskie Sp. z o.o. Hel 5,5
8050 Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o. Wrocław 5,5
8051 Noma – Stacja Monitorowania Alarmów Sp. z o.o. Katowice 5,5
8052 ORTHDRUK Sp. z o.o. Białystok 5,5
8053 Dozór 24 Sp. z o.o. Bukówka 5,5
8054 LIFOCOLOR FARBPLAST Sp. z o.o. Bydgoszcz 5,5
8055 Mecalit Polska Sp. z o.o. Łódź 5,5
8056 Futuro Finance Sp. z o.o. Wrocław 5,5
8057 Partnerski Serwis Detaliczny S.A. Warszawa 5,5
8058 Rapmet Sp. z o.o. Kłodzko 5,5
8059 Marceli Sp. z o.o. Warszawa 5,5
8060 Instytut Spawalnictwa Gliwice 5,5
8061 Steelpress Sp. z o.o. Poznań 5,4
8062 Diverse Cg Sp. z o.o. S.K. Warszawa 5,4
8063 Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5,4
8064 Korporacja Przemysłowa Arkada S.A. Płoty 5,4
8065 KOMET – URPOL Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 5,4
8066 Spółdzielnia Inwalidów Zut Zielona Góra 5,4
8067 Pamer Sp. z o.o. Bochnia 5,4
8068 Pro Duct By Business Friends Sp. z o.o. Warszawa 5,4
8069 PROGRAFIX Sp. z o.o. Dębica 5,4
8070 Sanro Sp. z o.o. Warszawa 5,4
8071 Fabryka Śrub I Elementów Złącznych BEA-STAR Sp. z o.o. Starachowice 5,4
8072 Ser-Went Sp. z o.o. Kraków 5,4
8073 Aldesa Polska Services Sp. z o.o. Warszawa 5,4
8074 Księga Sp. z o.o. Kancelaria Biegłych Rewidentów Katowice 5,4
8075 Szklany Dom Sp. z o.o. Łęczna 5,4
8076 Inter – Castor Sp. z o.o. PPUH Połupin 5,4
8077 UPST – IBP Sp. z o.o. Iława 5,4
8078 Enter Profit Sp. z o.o. Warszawa 5,4
8079 Globmedica Sp. z o.o. Kowary 5,4
8080 Cede Sp. z o.o. Wrocław 5,4
8081 Agencja K2 Sp. z o.o. Warszawa 5,4
8082 Ingram Micro CFS Fulfilment Sp. z o.o. Świebodzin 5,4
8083 Tarnowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Tarnów 5,4
8084 Nepcon Sp. z o.o. Kraków 5,4
8085 ROTARY DIE COMPANY Sp. z o.o. Warszawa 5,4
8086 Msi Capital Sp. z o.o. Piekary Śląskie 5,4
8087 Guma Wicherek S.J. Oborniki 5,4
8088 MultiValve Sp. z o.o. Gliwice 5,4
8089 Gazspaw Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 5,4
8090 Mar-Co Sp. z o.o. Warszawa 5,4
8091 Zakłady Remontowe Energetyki Elko Sp. z o.o. Racibórz 5,4
8092 ITC Sp. z o.o. Warszawa 5,4
8093 Ordynka Kancelaria Doradcy Podatkowego Sp. z o.o. Olsztyn 5,4
8094 KRD Księgowość Rachunkowość Doradztwo Sp. z o.o. Poznań 5,4
8095 Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Sobieski Warszawa 5,4
8096 SP Medical Sp. z o.o. Zduńska Wola 5,4
8097 Cynkpol Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 5,4
8098 OCYNKOWNIA ŚLĄSK Sp. z o.o. Chrzanów 5,4
8099 Grządziel Investment sp. z o.o. Włocławek 5,4
8100 Prolight Sp. z o.o. Pruszków 5,4
8101 SCHOLZ & FRIENDS WARSZAWA Sp. z o.o. Warszawa 5,4
8102 Fiuka Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 5,4
8103 Acer 2 Sp. z o.o. Kielce 5,4
8104 Orlis Ubezpieczenia Sp. z o.o. Katowice 5,4
8105 Eurostandard Sp. z o.o. Gdynia 5,4
8106 Mirtech Sp. z o.o. Sarbka 5,4
8107 Adboard Sp. z o.o. Sielinko 5,4
8108 Smartcat Sp. z o.o. Warszawa 5,4
8109 CMW Sp. z o.o. Skwirzowa 5,4
8110 Kamikaze Sp. z o.o. Łódź 5,4
8111 Allcon Investment Sp. z o.o. Gdynia 5,4
8112 Emerson Electric Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,4
8113 Metal-Zap Sp. z o.o. P P H U Ostrów Wielkopolski 5,4
8114 Sopocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Sopot 5,4
8115 Stowarzyszenie Elektryków Polskich Warszawa 5,4
8116 Garda Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia Sosnowiec 5,4
8117 TERMA Sp. z o.o. Czaple 5,4
8118 PROLIFT – CALISIA Sp. z o.o. Kalisz 5,4
8119 DB Consorzio S.C.A.R.L. Spółka Konsorcyjna o Ograniczonej Odpowiedzialności Oddział w Polsce Warszawa 5,4
8120 Gazdom Sp. z o.o. Gdynia 5,4
8121 URSA Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 5,4
8122 MID Europa Partners Sp. z o.o. Warszawa 5,4
8123 Plichta Sp. z o.o. Wejherowo 5,4
8124 Klanad Sp. z o.o. Toruń 5,3
8125 Moderno Mundo Sp. z o.o. Robakowo 5,3
8126 FLORIAN Spółdzielnia Pracy Usług Kominiarskich Wrocław 5,3
8127 Górnik Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa Ruda 5,3
8128 JWW Sp. z o.o. Wrocław 5,3
8129 Pureza Sp. z o.o. Wrocław 5,3
8130 Gea Westfalia Separator Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,3
8131 MEDIAFOCUS Sp. z o.o. Gdańsk 5,3
8132 Pro-Bau Sp. z o.o. Warszawa 5,3
8133 GRUPA BCG Sp. z o.o. Warszawa 5,3
8134 Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. Chludowo 5,3
8135 Four Colors Sp. z o.o. Reguły 5,3
8136 Exilys Sp. z o.o. Poznań 5,3
8137 Vixonmedia Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 5,3
8138 Business Lease Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,3
8139 ATUT 24 Sp. z o.o. Kłodzko 5,3
8140 Gt3 Cup Challenge Central Europe Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5,3
8141 ENERGOREMONT Przeds. Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o. Krasnystaw 5,3
8142 POLMET Sp. z o.o. Warszawa 5,3
8143 Narodowy Instytut Fryderyka Chopina Warszawa 5,3
8144 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Fremark Sp. z o.o. Osieczna 5,3
8145 Scena Capitol Sp. z o.o. Warszawa 5,3
8146 Długie Ogrody Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 5,3
8147 Centrum Badawczo-Rozwojowe Partner Sp. z o.o. Wrocław 5,3
8148 Młyniec Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 5,3
8149 AW – Consultants Sp. z o.o. Gdynia 5,3
8150 J&P Audyt Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. Sopot 5,3
8151 Audyt i Consulting Biuro Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. Poznań 5,3
8152 Printfaktoria Sp. z o.o. Warszawa 5,3
8153 Vishome Sp. z o.o. Poznań 5,3
8154 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wrocław 5,3
8155 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek Kielce 5,3
8156 Spółdzielnia Mieszkaniowa Anin Udanin 5,3
8157 MANA SPA Sp. z o.o. Gdynia 5,3
8158 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Cerplast Sp. z o.o. sp.k. Oleśnica 5,3
8159 Kontarmed Sp. z o.o. Gdańsk 5,3
8160 BARBOR Sp. z o.o. Skowarcz 5,3
8161 Spółdzielnia Mieszkaniowa Halinka Wrocław 5,3
8162 Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. Warszawa 5,3
8163 Iuridico Legal & Financial Translations Sp. z o.o. Gdynia 5,3
8164 Star Digital Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Warszawa 5,3
8165 Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o. S.K. Rusocin 5,3
8166 Obsługa Wspólnot Mieszkaniowych J.K. Gestia Sp. z o.o. Gdańsk 5,3
8167 E – R – S Polska Sp. z o.o. Wrocław 5,3
8168 AK Sp. z o.o. Komorniki 5,3
8169 Bikkoplast Sp. z o.o. Wrocław 5,3
8170 Fincrea S.A. Wrocław 5,3
8171 KRAKOWSKIE BIURO FESTIWALOWE Kraków 5,3
8172 Silesia Commercial Investment Sp. z o.o. Sp. K. Warszawa 5,3
8173 Eco In Sp. z o.o. Warszawa 5,3
8174 STN Serwis Techniczny Nieruchomości Sp. z o.o. Gdynia 5,3
8175 Biogen Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,3
8176 Metal – System Sp. z o.o. Stalowa Wola 5,3
8177 Verallia Polska Sp. z o.o. Gniezno 5,3
8178 Spółdzielnia Turystyczno – Gospodarcza Samopomoc Chłopska Opole 5,3
8179 Instytut Dendrologii Polskiej Akademii Nauk Kórnik 5,3
8180 Zarmen FPA Sp. z o.o. Warszawa 5,3
8181 RIMSA PLUS Sp. z o.o. Piekary Śląskie 5,3
8182 Serta Polska Sp. z o.o. Piaseczno 5,3
8183 Luarko Sp. z o.o. Sierakowice 5,3
8184 Elefant-Design Sp. z o.o. Gubin 5,3
8185 Puszczykowo Real Estate Investment Sp. z o.o. Puszczykowo 5,3
8186 Upside Property Sp. z o.o. Gdańsk 5,3
8187 Redcomm Sp. z o.o. Warszawa 5,3
8188 Izba Rzemieślnicza Mazowsza, Kurpi i Podlasia w Warszawie Warszawa 5,3
8189 Grupa JPD Sp. z o.o. Lublin 5,3
8190 Ochrona Juwentus-Bis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 5,3
8191 Pracownicza Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Sabat Wrocław 5,3
8192 Movincar Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5,3
8193 GUSS-EX Sp. z o.o. Warszawa 5,3
8194 Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o. Łódź 5,3
8195 KENTEL Polska Sp. z o.o. Szamotuły 5,3
8196 Arwenter Sp. z o.o. Twardogóra 5,3
8197 Spółdzielnia Mieszkaniowa WASZYNGTONA Warszawa 5,3
8198 WRĘBOWA Sp. z o.o. Rybnik 5,3
8199 Przedsiębiorstwo Usług Wielobranżowych Sp. z o.o. Wrocław 5,3
8200 Zielone Studio Sp. z o.o. Kraków 5,3
8201 Financewell Sp. z o.o. Warszawa 5,3
8202 Ultra Agency Sp. z o.o. Gdańsk 5,3
8203 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Górnicze Row-Jas Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 5,3
8204 Expack Sp. z o.o. sp.j. Kraków 5,3
8205 Gotec Polska Sp. z o.o. Komorniki 5,3
8206 Testa Sp. z o.o. Biuro Usług Księgowych Świniarsko 5,3
8207 Grenkeleasing Sp. z o.o. Poznań 5,3
8208 Promet Sp. z o.o. Świdnica 5,2
8209 JMS Sp. z o.o. Toruń 5,2
8210 Javin Investments Sp. z o.o. Gdańsk 5,2
8211 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Sochaczewie Sochaczew 5,2
8212 Bispol Sp. z o.o. Łańcut 5,2
8213 CARGOTEC POLAND Sp. z o.o. Stargard 5,2
8214 Spółdzielnia Pionier Prudnik 5,2
8215 Ametyst Sp. z o.o. Kartuzy 5,2
8216 Battis Sp. z o.o. Radzymin 5,2
8217 PARK-M Sp. z o.o. Stary Sącz 5,2
8218 Energotechnika Engineering Sp. z o.o. Gliwice 5,2
8219 Briju Secur Sp. z o.o. Gniezno 5,2
8220 Sigismund Sp. z o.o. Zielona Góra 5,2
8221 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsk Podlaski 5,2
8222 Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. Kęty 5,2
8223 Biuro Ekspertów Księgowych AUDYTOR Sp. z o.o. Wrocław 5,2
8224 Konig Metall Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 5,2
8225 Xentia Sp. z o.o. Warszawa 5,2
8226 LOKATOR Sp. z o.o. Warszawa 5,2
8227 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Puck 5,2
8228 Scorise Sp. z o.o. Warszawa 5,2
8229 Armar Sp. z o.o. Białogard 5,2
8230 WP BAU Sp. z o.o. Gdańsk 5,2
8231 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólny Dom Wrocław 5,2
8232 Havas PR Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 5,2
8233 Jan Kubiak Sp. z o.o. Bytom 5,2
8234 Solartime Sp. z o.o. Rzeszów 5,2
8235 Ogrody polskie Sp. z o.o. S.K. Kiełczów 5,2
8236 Emmerson Finanse S.A. Warszawa 5,2
8237 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sławpol Sp. z o.o. Bydgoszcz 5,2
8238 POLMOZBYT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Obrotu Samochodami i Częściami Zamiennymi Starachowice 5,2
8239 Budtrans Systemy Aluminiowe Sp. z o.o. Stobno 5,2
8240 Fujifilm Sericol Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,2
8241 Makata Sp. z o.o. Warszawa 5,2
8242 MC BAUCHEMIE Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 5,2
8243 Amberstone Associates Sp. z o.o. Warszawa 5,2
8244 IMS GLASS-DECOR Sp. z o.o. Poznań 5,2
8245 Sinkos Sp. z o.o. Police 5,2
8246 WTW Pomiarowy i Analityczny Sprzęt Techniczny Sp. z o.o. Wrocław 5,2
8247 Spółdzielnia Mieszkaniowa Niedźwiadek Warszawa 5,2
8248 INLINE Poland Sp. z o.o. Murowana Goślina 5,2
8249 Polska Korporacja Flotowa Sp. z o.o. Warszawa 5,2
8250 BNY Mellon Poland Sp. z o.o. Wrocław 5,2
8251 Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. S.K.-A. Gdynia 5,2
8252 Bieniak Smołuch Wielhorski Wojnar i Wspólnicy S.K. Warszawa 5,2
8253 Biskup & Joks Brokers Sp. z o.o. Wrocław 5,2
8254 Allround JOB Services Sp. z o.o. Szczecin 5,2
8255 Impel Security Partner Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 5,2
8256 Natwest Markets Plc S.A. Oddział w Polsce Warszawa 5,2
8257 Actelion Pharma Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,2
8258 Ecotech Sp. z o.o. Gdańsk 5,2
8259 Administrator Sp. z o.o. Gdynia 5,2
8260 Margraf Sp. z o.o. Szczecin 5,2
8261 Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k. Wrocław 5,2
8262 Spółdzielnia Mieszkaniowa Na Stoku Kielce 5,2
8263 Biuro Handlowe Netto Plus Sp. z o.o. S.K. Białystok 5,2
8264 Spółdzielnia Mieszkaniowa MAŁOPOLSKA w Gorlicach Gorlice 5,2
8265 Szarpaul Sp. z o.o. Szczecin 5,2
8266 ATS Digital Sp. z o.o. S.K.A. Piaseczno 5,2
8267 Banpost Serwis Sp. z o.o. Katowice 5,2
8268 Automationstechnik Sp. z o.o. Kraków 5,2
8269 KRUSZGEO Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o. Poznań 5,2
8270 Biuro Doradztwa Inwestycyjnego Krakinwest sp. z o.o. Kraków 5,2
8271 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Agropom Sp. z o.o. Wielgłowy 5,2
8272 Glob-Invest Mobilne Usługi Finansowe Sp. z o.o. Wrocław 5,2
8273 ER&P ELEKTRO PL Sp. z o.o. Cieszyn 5,2
8274 CA Property Services Sp. z o.o. Warszawa 5,2
8275 FHU ARTA Szal, Wojtas S.J. Katy 5,2
8276 HTS MEDIJ Sp. z o.o. Pępowo 5,2
8277 Seprotec Multilingual Solutions Sp. z o.o. Kraków 5,2
8278 Kwazar Corporation Sp. z o.o. Budy-Grzybek 5,2
8279 MBO – Hutmen JV Sp. z o.o. Wrocław 5,2
8280 Budia Standard Sp. z o.o. Oleśnica 5,1
8281 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Praconików Państwowych w Lublinie Lublin 5,1
8282 Vic Sp. z o.o. Wrocław 5,1
8283 Sine Qua Non TS Centrum Telemarketingu Sp. z o.o. Sosnowiec 5,1
8284 Eksploatacyjna Spółdzielnia Mieszkaniowa w Złotowie Złotów 5,1
8285 Beskidzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsko-Biała 5,1
8286 Albus Sp. z o.o. Kosakowo 5,1
8287 Marbad Sp. z o.o. Warszawa 5,1
8288 Gestor Sp. z o.o. Łódź 5,1
8289 Qiagen Business Services Sp. z o.o. Wrocław 5,1
8290 Opakowania Eksportowe Sp. z o.o. sp.k. Kotarwice 5,1
8291 Metbud-Gończyce Sp. z o.o. Gończyce 5,1
8292 APO Sp. z o.o. Łódź 5,1
8293 Alumast S.A. Wodzisław Śląski 5,1
8294 Musictoolz Sp. z o.o. Warszawa 5,1
8295 MIKO PAC Sp. z o.o. Bydgoszcz 5,1
8296 Macif Serwis Sp. z o.o. Warszawa 5,1
8297 Norblin Industrial Park Sp. z o.o. Warszawa 5,1
8298 Technology Brokers Sp. z o.o. Kraków 5,1
8299 Polisa Expert Sp. z o.o. Piła 5,1
8300 IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o.o. Kraków 5,1
8301 Invest Nord Group Sp. z o.o. Rewa 5,1
8302 Miller Graphics Poland Sp. z o.o. Suchy Las 5,1
8303 Metalsolution Sp. z o.o. Zabrze 5,1
8304 Fabryka Kotłów FAKO S.A. Rumia 5,1
8305 Blyss Polska Sp. z o.o. Praszka 5,1
8306 Fol-Plast Zawadka Sp. z o.o. sp.k. Pilawa 5,1
8307 Travis Sp. z o.o. Wałbrzych 5,1
8308 Ciesiółka Auto Group sp. j. Leszno 5,1
8309 Zakład Mechaniczny Progress Leszek Sawicki Nowa Wieś Książęca 5,1
8310 Instytut Marketingu i Komunikacji Inmark M. Winkler – Spółka Komandytowa Poznań 5,1
8311 Spółdzielnia Mieszkaniowa Selfa w Szczecinie Szczecin 5,1
8312 DLK Sp. z o.o. Jaworzno 5,1
8313 Przedsiębiorstwo Techniczne ENERGOPIAST Sp. z o.o. Wrocław 5,1
8314 Biuro Rachunkowe Biurex Sp. z o.o. Kielce 5,1
8315 Ursynów Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Warszawa 5,1
8316 Ocean Consulting Sp. z o.o. Wrocław 5,1
8317 Ewadex Nieruchomości Sp. z o.o. Mysłowice 5,1
8318 Inpromet Sp. z o.o. Koszalin 5,1
8319 Zakład Izolatorów Elektrotechnicznych Boplast Sp. z o.o. Lębork 5,1
8320 Bluecollar Jobsupply Sp. z o.o. Szczecin 5,1
8321 Galwanizernia Radmor Sp. z o.o. Gdynia 5,1
8322 Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Transportowych w U T E H Sp. z o.o. Szczecin 5,1
8323 Fana Sp. z o.o. Poznań 5,1
8324 PPH ABET Sp. z o.o. Wrocław 5,1
8325 General Electric International S.A., Oddział w Polsce Warszawa 5,1
8326 Moda Media Sp. z o.o. Świecie 5,1
8327 TPA Sp. z o.o. S.K. Poznań 5,1
8328 Track Tec Koltram Sp. z o.o. Warszawa 5,1
8329 TABOR DĘBICA Sp. z o.o. Dębica 5,1
8330 RO.SA.-INVEST Sp. z o.o. Radom 5,1
8331 POM-SAKON Sp. z o.o. Strzelce Krajeńskie 5,1
8332 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bryza w Szczecinie Szczecin 5,1
8333 American Bureau Of Shipping Poland Sp. z o.o. Gdańsk 5,1
8334 Nantes – Systemy Nanotechnologii Sp. z o.o. Bolesławiec 5,1
8335 IPOPEMA SECURITIES S.A. Warszawa 5,1
8336 May.Pl Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 5,1
8337 Zemar Dorota Jaroń, Marcin Jaroń sp.j. Załęże 5,1
8338 CTP Sp. z o.o. Warszawa 5,1
8339 Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o. Lublin 5,1
8340 Biuro Handlowe Megamini Sp. z o.o. Gdańsk 5,1
8341 POLIPASO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Katowice 5,1
8342 Europejskie Centrum Tłumaczeń Sp. z o.o. Warszawa 5,1
8343 Nieruchomości 2 Lalak Properties Sp. z o.o. S.K.A. Lublin 5,1
8344 Spółdzielnia Mieszkaniowa POJEZIERZE w Olsztynie Olsztyn 5,1
8345 Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,1
8346 Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. Warszawa 5,1
8347 Zdrój Spółdzielnia Mieszkaniowa Świeradów-Zdrój 5,1
8348 Polfin Sp. z o.o. Jankowa 5,1
8349 KPDC Sp. z o.o. Rokietnica 5,1
8350 NP Polska Sp. z o.o. Tychy 5,1
8351 STUDIO SARA Sp. z o.o. Warszawa 5,1
8352 ECM Partner Sp. z o.o. Wrocław 5,1
8353 Meta Systemy Magazynowania Sp. z o.o. Kraków 5,1
8354 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólny Dom Góra 5,1
8355 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im . Jana III Sobieskiego Wrocław 5,1
8356 PHU JAWI Sp. z o. o. Poznań 5,1
8357 BNI Poland Sp. z o.o. Warszawa 5,1
8358 Emca S.A. Warszawa 5,1
8359 PPUH SUPRON 3 Sp. z o.o. Radom 5,1
8360 Sondex Poland Sp. z o.o. Koleczkowo 5,1
8361 EG Project Sp. z o.o. Gdańsk 5,1
8362 West Frost Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 5,0
8363 PR9 Sp. z o.o. Poznań 5,0
8364 AC Konserwacja Zabytków Piotrowski Kosakowski S. J. Kraków 5,0
8365 Konstal Polska Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 5,0
8366 Salon EW Sp. z o.o. Warszawa 5,0
8367 Agencja Produkcyjna Palma Sp. z o.o. Warszawa 5,0
8368 Montostal Sp. z o.o. Janikowo 5,0
8369 Odyssey Of The Mind Polska Gdańsk 5,0
8370 Żywieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Żywiec 5,0
8371 Dtr Vms Poland Sp. z o.o. Częstochowa 5,0
8372 MM Systemy Sp. z o.o. Kąty Opolskie 5,0
8373 JANOSCHKA POLSKA Sp. z o.o. Góra Kalwaria 5,0
8374 Funke Polska Sp. z o.o. Prusy 5,0
8375 Biss Group Sp. z o.o. Mława 5,0
8376 Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowy Instytut Badawczy Błonie 5,0
8377 Spółdzielnia Mieszkaniowa Michał Siemianowice Śląskie 5,0
8378 Korona Candles S.A. Wieluń 5,0
8379 Ipf Global Sp. z o.o. Poznań 5,0
8380 Ipsos Sp. z o.o. Warszawa 5,0
8381 EXPOM S.A. Kurzętnik 5,0
8382 Tp Reflex Polska Sp. z o.o. Żarów 5,0
8383 Przeds. Handlowo-Usługowe Spark Ltd. Sp. z o.o. Sopot 5,0
8384 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Centrum Sp. z o.o. Wrocław 5,0
8385 Spółdzielnia Pracy Dźwigi Rybnik 5,0
8386 Markowski Sp. z o.o. Gostyń 5,0
8387 DECORA S.A. Środa Wielkopolska 5,0
8388 Tech-Project Sp. z o.o. Radom 5,0
8389 Radunia Spółdzielnia Mieszkaniowa Pruszcz Gdański 5,0
8390 Czarodzieja Investments Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 5,0
8391 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Błonie Nowe Skalmierzyce 5,0
8392 Elecom Sp. z o.o. Gdynia 5,0
8393 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Opole 5,0
8394 Hydromet Sp. z o.o. Stróże 5,0
8395 KPMG USŁUGI KSIĘGOWE Sp. z o.o. Warszawa 5,0
8396 Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. sp.k. Tarnowo Podgórne 5,0
8397 PPHU TEL-POŻ-SYSTEM ISKRA Sp. z o.o. Poznań 5,0
8398 Work Solutions Sp. z o.o. Wrocław 5,0
8399 AbbVie Polska Sp. z o.o. Warszawa 5,0
8400 STALKO Sp. z o.o. Mogilno 5,0
8401 KDIK Sp. z o.o. Biała Podlaska 5,0
8402 Schönherr Stangl sp.k. Warszawa 5,0
8403 Pra Group Kancelaria Radców Prawnych Wróblewski i Wspólnicy S.K.A. Warszawa 5,0
8404 Administrowanie i Zarządzanie Nieruchomościami DOM Sp. z o.o. Lublin 5,0
8405 Agencja Konsultingowa SAS Sp. z o.o. Bydgoszcz 5,0
8406 Royal Hostel Sp. z o.o. Wrocław 5,0
8407 TEKNOMET SPÓŁKA Z O.O. Goleszów 5,0
8408 Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. Gliwice 5,0

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu  na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownie handlowe.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2015-2016,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaż