Brylanty Polskiej Gospodarki 2018

Spośród 51 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w styczniu 2019 r. zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2018 uzyskało 5558 firm, bo ich wartość rynkowa wyniosła więcej niż 10 mln zł.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez jedenaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie informacji podanych  przez wywiadownie handlowe.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył wartość rynkową firm na koniec marca 2017 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Uproszczona metodologia liczenia wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najcenniejszych firm w Polsce – Brylantów Polskiej Gospodarki 2018.

Firmy wymienione w poniższym  rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2018 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2018 oraz  dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Prosimy więc nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2018, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

 Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki

Brylanty Polskiej Gospodarki 2018 
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w marcu 2017 r.  w mln zł Średnia z dynamik zysku i przychodów od 2015 r.do 2016 r. w proc. Średni stosunek zysku netto do przychodów w  latach 2015 i 2016 r. w proc.
1 POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN S.A. Płock 72355 200,3 5,9
2 PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Warszawa 40338 -5,2 15,5
3 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 14965 -3,9 33,9
4 ENERGA S.A. Gdańsk 13186 3,3 1277,3
5 ARCELORMITTAL Poland S.A. Dąbrowa Górnicza 12603 18,8 4,7
6 Polskie Koleje Państwowe S.A. Warszawa 9830 -17,0 27,1
7 Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Warszawa 9192 4,3 5,0
8 Grupa RMF Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 6897 332,7 126,9
9 CAN-PACK S.A. Kraków 6689 2,8 12,8
10 NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. Gliwice 6000 30,7 20,9
11 GRUPA OŻARÓW S.A. Warszawa 5803 22,2 48,8
12 Globe Trade Centre S.A. Warszawa 5612 17,4 2037,9
13 FTF Columbus S.A. Warszawa 5186 2442,1 108,7
14 Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. Radom 4548 174,5 44,5
15 Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 4477 21,4 12,9
16 Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Warszawa 4189 -40,3 186,3
17 AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO Warszawa 4114 -43,4 10,4
18 SYNTHOS S.A. Oświęcim 3997 7,2 234,3
19 Crystal Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 3922 -3,1 208,5
20 ECHO INVESTMENT S.A. Kielce 3882 -18,8 762,2
21 Grupa Maspex Sp. z o.o. Sp.K. Wadowice 3815 -43,9 19,6
22 Optimum Mark Sp. z o.o. Warszawa 3695 13,5 78,0
23 Hutchinson Poland Sp. z o.o. Żywiec 3538 28,8 11,4
24 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Warszawa 3140 -2,3 6,0
25 Kampinoski Park Narodowy Izabelin C 3101 -13,8 1,4
26 MICHELIN POLSKA S.A. Olsztyn 3086 64,3 2,9
27 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 3057 6,0 29,9
28 Agencja Rezerw Materiałowych Warszawa 3021 724,7 1037,1
29 Castim Sp. z o.o. Warszawa 2875 0,2 59,9
30 EUROGLAS Polska Sp. z o.o. Osiedle Niewiadów 2686 97,7 30,0
31 Star Europa Holding Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 2637 169,3 436,7
32 KM Sp. z o.o. Mielec 2596 54356,4 61221,8
33 Krakowski Holding Komunalny S. A. Kraków 2420 558,4 986,2
34 GRUPA KĘTY S.A. Kęty 2395 14,6 16,6
35 PROVIDENT POLSKA S.A. Warszawa 2159 -26,6 10,4
36 GÓRAŻDŻE CEMENT S.A. Chorula 2106 -2,3 15,6
37 Stalprodukt S.A. Bochnia 1999 -8,9 7,8
38 Centrum Światowida Sp. z o.o. Warszawa 1948 88,0 39294,6
39 Euro Styl S.A. Gdańsk 1939 680,2 65,7
40 MURAPOL S.A. Bielsko-Biała 1761 55,5 176,2
41 IMPEXMETAL S.A. Warszawa 1733 47,6 7,0
42 PPM Development Sp. z o.o. S.K. Kraków 1703 146,7 2191,9
43 LOTOS ASFALT Sp. z o.o. Gdańsk 1692 -18,0 13,5
44 Helios SCC Sp. z o.o. Katowice 1676 41,2 79,3
45 Mfinanse S.A. Łódź 1646 -16,3 53,0
46 Sanok Rubber Company S.A. Sanok 1620 18,2 16,6
47 Einkaufs – Center Galeria Baltycka GmbH & Co. KG S.K. Warszawa 1579 -10,9 149,7
48 Plus TM Management Sp. z o.o. Warszawa 1565 125,2 46,9
49 Giełda Papierów Wartościowych S. A. Warszawa 1561 5,6 58,3
50 Tatrzański Park Narodowy z Siedzibą w Zakopanem Zakopane 1553 246,3 17,0
51 WFC Investments Sp. z o.o. Warszawa 1490 84,2 99,9
52 GATX Rail Poland Sp. z o.o. Warszawa 1461 -3,9 33,5
53 Zakłady Górniczo-Hutnicze Bolesław S.A. Bukowno 1458 56,0 8,2
54 Polski Holding Nieruchomości S.A. Warszawa 1454 -55,7 56,1
55 Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 1448 -10,9 59,2
56 Winkelmann Sp. z o.o. Legnica 1444 -9,5 15,0
57 Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. Warszawa 1436 11,0 48,8
58 SPHI Capital Finance Sp. z o.o. Warszawa 1401 1,1 95,8
59 GATES POLSKA Sp. z o.o. Legnica 1400 20,8 13,7
60 Firma Oponiarska Dębica S.A. Dębica 1381 -11,4 4,2
61 Polsat Media Biuro Reklamy Sp. z o.o. S.K. Warszawa 1360 11,4 67,8
62 CMC Poland Sp. z o.o. Zawiercie 1313 21,1 2,9
63 PLASTICA Sp. z o.o. Kowalewo Pomorskie 1275 4,5 13,2
64 Huta Cynku MIASTECZKO ŚLĄSKIE S.A. Miasteczko Śląskie 1270 50,6 8,9
65 Europejski Fundusz Leasingowy S.A. Wrocław 1266 6,0 16,9
66 Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva Santander S.A. Warszawa 1252 -14,7 60,8
67 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Gdańsk 1251 -0,6 42,7
68 Cyfrowy Polsat Trade Marks Sp. z o.o. Warszawa 1251 17,4 77,1
69 TDJ Equity I Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 1246 1378,9 587,4
70 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Łódź 1245 17,5 31,7
71 Olivia Gate Olivia Business Centre Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 1235 987,6 408,4
72 Guardian Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 1231 34,3 16,5
73 Remontowa Holding S.A. Gdańsk 1226 -30,8 3226,9
74 Panattoni Development Europe Sp. z o.o. Warszawa 1222 53,6 7,9
75 Profi Credit Polska S.A. Bielsko-Biała 1215 83,5 34,7
76 Cobex Polska Sp. z o.o. Racibórz 1207 -22,6 13,2
77 PHN 6 Sp. z o.o. Warszawa 1198 -44,7 14648,8
78 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach Katowice 1166 -24,5 29,0
79 Urząd Dozoru Technicznego Warszawa 1148 7,1 17,3
80 CARGOTEC POLAND Sp. z o.o. Stargard 1144 8,4 5,2
81 Alumetal Poland Sp. z o.o. Nowa Sól 1122 -5,8 6,0
82 Central Fund of Immovables Sp. z o.o. Łódź 1115 34,9 70,5
83 Vivus Finance Sp. z o.o. Warszawa 1103 52,5 21,1
84 CP GLASS S.A. Kraków 1100 13,4 23,3
85 3M Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 1098 -9,2 4,8
86 ORLEN POŁUDNIE S.A. Trzebinia 1097 8,9 4,6
87 Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników Warszawa 1088 228,8 5,5
88 ALTUS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 1072 33,4 24,6
89 ALUPOL Packaging S.A. Tychy 1064 7,4 19,6
90 GTC Galeria CTWA Sp. z o.o. Warszawa 1060 129,7 82,2
91 Cersanit Trade Mark Sp. z o.o. Kielce 1056 18,8 75,5
92 X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. Warszawa 1027 -25,1 40,9
93 Saint – Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. Gliwice 1026 5,1 8,1
94 Pepsico Consulting Polska Sp. z o.o. Warszawa 1025 579,2 27,5
95 LSC Communications Europe Sp. z o.o. Kraków 1018 -4,6 4,9
96 Gillette Poland International Sp. z o.o. Łódź 1012 2,3 10,7
97 ALUMETAL S.A. Kęty 1004 31,6 499,6
98 Sobiesław Zasada S.A. Kraków 1000 36,1 151,8
99 Holding 1 S.A. S. K. Kraków 973 54,7 1590,0
100 Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska sp.k. Warszawa 935 5,1 53,8
101 Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o. Warszawa 932 8,0 41,7
102 Thoni Alutec Sp. z o.o. Stalowa Wola 927 15,9 12,6
103 BRIDGESTONE Poznań Sp. z o.o. Poznań 925 7,5 2,5
104 Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o. Katowice 921 -32,1 18,3
105 Galeria Lodzka Lodz Shopinvest KG Spółka Kondytowa Warszawa 914 74,9 80,3
106 KLINGSPOR Sp. z o.o. Bielsko-Biała 911 8,4 15,8
107 Benefit Systems S.A. Warszawa 911 27,7 12,2
108 Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. Nowiny 907 20,9 12,0
109 Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 901 24,7 11,1
110 Vibracoustic Polska Sp. z o.o. Komorniki 897 -5,1 11,5
111 Polski Fundusz Rozwoju S.A. Warszawa 894 -36,3 126,2
112 LC CORP S.A. Wrocław 879 102,2 61,8
113 HTL-STREFA S.A. Ozorków 872 18,1 11,6
114 Alpla – Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Żywiec 862 6,4 9,7
115 Bridgestone Stargard Sp. z o.o. Stargard 856 16,8 4,3
116 TRZUSKAWICA S.A. Sitkówka 845 3,2 16,1
117 Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o. Łódź 840 -7,6 11,5
118 Mennica Polska S.A. Warszawa 836 16,5 8,8
119 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Poznań 835 -9,4 52,2
120 PAK Kopalnia Węgla Brunatnego KONIN S.A. Kleczew 835 87,2 6,5
121 Stolzle Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 835 10,1 12,9
122 Technicolor Polska Sp. z o.o. Józefosław 827 6,8 3,8
123 MLEASING Sp. z o.o. Warszawa 827 18,0 12,3
124 Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 827 2,4 6,8
125 Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU S.A. Warszawa 821 -7,9 55,2
126 Eurocash Franczyza Sp. z o.o. Komorniki 813 -26,8 94,4
127 Reflex Polska Sp. z o.o. sp.k. Wąbrzeźno 810 79,6 17,2
128 Guala Closures DGS Poland S.A. Włocławek 807 -1,4 14,8
129 Magna Formpol Sp. z o.o. Tychy 798 75,4 5,8
130 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 797 13,6 4,3
131 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Wrocław 794 15,4 45,4
132 JELENIA PLAST Sp. z o.o. Jelenia Góra 791 899,0 19,3
133 Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o. Sady 776 19,3 3,0
134 PAROC Polska Sp. z o.o. Trzemeszno 768 2,6 12,5
135 KABAT TYRE Sp. z o.o. S.J. Budzyń 768 -40,0 28,4
136 Mera – Pnefal S.A. Warszawa 768 65593,4 2393,1
137 VITA POLYMERS POLAND Sp. z o.o. Brzeg Dolny 767 119,5 12,1
138 Idea Getin Leasing S.A. Wrocław 765 13,0 22,2
139 Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A. Tarnów Opolski 763 18,3 16,7
140 Prime Warsaw Properties Sp. z o.o. Warszawa 763 70,8 72,2
141 LIDL Polska Sp. z o.o. Jankowice 761 -33,5 17,4
142 Cementownia Warta S.A. Trębaczew 753 36,1 7,3
143 Infosys Poland Sp. z o.o. Łódź 748 26,8 18,8
144 Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 748 -13,0 19,0
145 GILLETTE POLAND S.A. Warszawa 740 -9,1 110,6
146 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 737 -45,1 32,6
147 Ambassador Office Building Sp. z o.o. S.K. Warszawa 731 815,0 191,7
148 Promedica24 Care Team De Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 728 89,0 21,7
149 Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 721 -15,9 12,1
150 Epp Pasaż Grunwaldzki Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 703 -56,9 172,6
151 RETTIG HEATING Sp. z o.o. Rybnik 699 22,5 7,6
152 Lotos Oil Sp. z o.o. Gdańsk 698 20,2 8,1
153 PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 698 2,3 15,6
154 VIESSMANN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o. Legnica 697 15,9 23,1
155 PIT-RADWAR S.A. Warszawa 691 122,2 6,2
156 Alupol Films Sp. z o.o. Oświęcim 689 854,4 60,6
157 Credit Agricole Service Sp. z o.o. Wrocław 689 52,3 60,3
158 Autostrada Eksploatacja S.A. Poznań 681 1,3 37,6
159 Wolf Immobilien Polen S.A. Warszawa 677 122,6 91,5
160 BA Glass Poland Sp. z o.o. Poznań 675 62,5 7,3
161 Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Gdańsk 666 -23,1 13,3
162 NEWAG S.A. Nowy Sącz 662 -1,8 4,8
163 Witoplast Kisielińscy sp. j. Rudno 655 41,6 24,1
164 P.H.U. LOKOMOTIV Bronisław Plata Podegrodzie 646 254,8 94,6
165 Leaseplan Fleet Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 644 12,7 6,7
166 Midvest Sp. z o.o. S.K Bielsko-Biała 644 14706,1 232,4
167 Instytut Lotnictwa Warszawa 644 10,6 17,8
168 O.S.T.C. Limited sp.k. Warszawa 642 -14,6 17,3
169 ARGE Sp. z o.o. Kraków 638 28,1 467,3
170 SAINT-GOBAIN HPM Polska Sp. z o.o. Koło 635 25,7 6,8
171 Aapp Sp. z o.o. Warszawa 634 22,4 3547,4
172 SOLID GROUP Sp. z o.o. S.K. Warszawa 631 13,1 19,0
173 Huta Łabędy S.A. Gliwice 630 3,9 6,7
174 HBH Sp. z o.o. S.K. Poznań 628 -18,1 276,3
175 Adient Seating Poland Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 625 78,1 2,6
176 SWIRE Properties Capital Finance Sp. z o.o. Warszawa 621 80,4 92,9
177 Sirmax Polska Sp. z o.o. Kutno 618 26,9 19,6
178 J.W. Marka Sp. z o.o. Ząbki 617 498,3 215,1
179 Wratislavia Biodiesel S.A. Wrocław 617 157,4 6,4
180 ROCKWOOL POLSKA Sp. z o.o. Cigacice 611 -37,3 2,2
181 Euronet Polska Sp. z o.o. Warszawa 610 -20,1 12,6
182 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 607 -5,6 0,3
183 Express Sp. z o.o. sp.k. Kraków 606 65,1 22,2
184 Ikea Property Poland Sp. z o.o. Janki 602 -39,5 21,8
185 First Data Polska S.A. Warszawa 601 -13,9 14,9
186 Paccor Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 600 22,0 6,7
187 Siemens Finance Sp. z o.o. Warszawa 597 -1,9 22,2
188 E.On Edis Energia Sp. z o.o. Warszawa 595 6,4 1775,4
189 Santander Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Poznań 591 5,6 17,2
190 PRIME CAR MANAGEMENT S.A. Gdańsk 589 0,4 8,8
191 Nord-Fish S.J. W. Batko A. Makowiecki Kołobrzeg 588 323,3 6489,5
192 WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o. Piekary Śląskie 574 572,0 3,2
193 BALEX – METAL Sp. z o.o. Bolszewo 573 -3,9 6,4
194 PERI Polska Sp. z o.o. Płochocin 570 29,1 9,7
195 HOLDING WRONKI S.A. Wronki 569 239,6 843,6
196 GD Poland International Sp. z o.o. Wólka Kosowska 564 4835,3 50,5
197 WSSM WARSAW SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 563 -1,8 128,8
198 FKR Investment Sp. z o.o. Nowy Sącz 563 9,3 34,2
199 Medicalgorithmics S.A. Warszawa 560 104,9 52,2
200 Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o. Gliwice 558 52,7 11,9
201 MANULI HYDRAULICS POLSKA S. A. Mysłowice 557 -10,2 6,4
202 Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 553 19,2 16,9
203 BAKS Kazimierz Sielski Karczew 550 -8,7 20,8
204 ARGE Nieruchomości Sp. z o.o. Kraków 547 -5,3 50,3
205 PKO BP FINAT Sp. z o.o. Warszawa 542 124,8 34,7
206 Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Warszawa 536 62,6 55,6
207 Kaczmarek Malewo sp.j. Gostyń 534 -6,8 10,6
208 EFL Finance S.A. Wrocław 531 37,8 58,8
209 CERAMIKA – KOŃSKIE Sp. z o.o. Końskie 530 14,0 13,1
210 PGO S.A. Katowice 530 1785,6 239,7
211 Metlife Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 529 -10,5 52,6
212 Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. Radomierz 527 11,8 7,8
213 PKO Agencja Ubezpieczeniowa Sp. z o.o. Warszawa 525 19,0 72,7
214 Sołtysiński Kawecki & Szlęzak Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k. Warszawa 525 3,1 47,2
215 Marcegaglia Poland Sp. z o.o. Praszka 525 241,9 2,1
216 Farmacol ITB Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 522 1,2 106,3
217 PKO Leasing S.A. Łódź 519 19,4 16,5
218 Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. Wyszków 517 14,9 4,7
219 KRUK S.A. Wrocław 515 -37,0 17,1
220 Supravis Group S.A. Bydgoszcz 514 79,2 17,3
221 Bruss Polska Sp. z o.o. Mrągowo 513 26,0 22,2
222 Mercedes Benz Leasing Polska Sp. z o.o. Kraków 512 5,7 17,1
223 M. Wilder i Wspólnicy sp.k. Warszawa 512 8,5 94,7
224 Flex Films Europa Sp. z o.o. Września 510 24,0 9,1
225 Emperia Holding S.A. Warszawa 506 -13,3 138,3
226 Constantia Teich Poland Sp. z o.o. Rogowiec 497 13,4 15,3
227 Paige Investments Sp. z o.o. Warszawa 496 -33,5 45,0
228 Trigon Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 496 182,6 26,5
229 Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. Łódź 495 0,7 9,9
230 CREDIT SUISSE (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 493 51,1 3,8
231 Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa WINOGRADY w Poznaniu Poznań 488 28,2 5,7
232 Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o. Warszawa 488 2421,6 19,2
233 Gemini Jasna Park Sp. z o.o. Kraków 486 10,3 83,2
234 R2 Center Sp. z o.o. Suchy Las 483 20,4 13,1
235 Carles Industrial Sp. z o.o. Warszawa 481 60,6 75,6
236 Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o. Sandomierz 478 80,0 1,3
237 TEKSID IRON POLAND Sp. z o.o. Skoczów 478 43,9 8,2
238 ALPLA NDM Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 474 7,2 15,8
239 ALTRAD-MOSTOSTAL Sp. z o.o. Siedlce 470 22,9 16,8
240 ENERGETYKA Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 468 -6,1 5,7
241 Amica Handel i Marketing Sp. z o.o. Poznań 466 8,5 25,2
242 Chep Polska Sp. z o.o. Warszawa 465 17,8 14,5
243 Lotos Terminale S.A. Czechowice-Dziedzice 464 -11,1 82,8
244 Woodward Poland Sp. z o.o. Niepołomice 461 25,7 8,9
245 Ewe Polska Sp. z o.o. Poznań 460 667,8 9,5
246 Penta Investments Sp. z o.o. Warszawa 459 31,9 61,0
247 KPMG Tax M. Michna Spółka Komandytowa Warszawa 456 11,8 32,3
248 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. Bydgoszcz 456 -5,9 14,0
249 Nn Investment Partners Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 454 -14,2 19,9
250 DP Metal Processing Sp. z o.o. Tychy 454 -1,4 6,5
251 EUROFOAM Polska Sp. z o.o. Zgierz 453 -8,7 7,9
252 Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze VICTORIA S.A. Wałbrzych 453 3,7 3,7
253 Gi Investment Sp. z o.o. Warszawa 452 1648,3 237,6
254 CLIFFORD CHANCE, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i Wspólnicy S.K. Warszawa 445 2,8 37,5
255 CH Janki Sp. z o.o. Warszawa 444 -24,6 76,2
256 Press Glass S.A. Nowa Wieś 443 -25,5 4,8
257 Roztoczański Park Narodowy Zwierzyniec 443 209,2 18,5
258 Assel Holding Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 440 38807,2 9619,9
259 Spółdzielnia Mieszkaniowa DĄB Szczecin 434 1,0 4,3
260 Fundacja LUX Veritatis Warszawa 434 151,4 46,7
261 PRAGA Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 433 9,7 3,9
262 Ceramika Paradyż Sp. z o.o. Opoczno 433 58,1 3,2
263 ALIPLAST Sp. z o.o. Lublin 432 1,8 13,5
264 KPMG Audyt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 431 2,4 24,8
265 FM Polska Sp. z o.o. Mszczonów 430 52,2 2,8
266 AMS S.A. Warszawa 427 33,1 12,8
267 Amcor Specialty Cartons Polska Sp. z o.o. Łódź 424 14,6 6,3
268 BORYSZEW S.A. Warszawa 420 3,8 0,3
269 CeDo Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 419 32,1 3,3
270 Asseco South Eastern Europe S.A. Rzeszów 419 -84,9 39,7
271 Grupa NDI S.A. Sopot 417 -17,5 89,6
272 BACKER OBR Sp. z o.o. Pyrzyce 417 20,5 9,3
273 Bff Polska S.A. Łódź 414 -22,1 21,7
274 Gdańska Stocznia Remontowa im. J. Piłsudskiego S.A. Gdańsk 413 -53,0 6,9
275 Belma Accessories Systems Sp. z o.o. Białe Błota 413 49,3 13,3
276 Green Team Polska Sp. z o.o. Korzystno 410 -29,4 60,5
277 PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. Warszawa 410 34,6 2,4
278 Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna Sp. z o.o. Katowice 409 6,0 14,2
279 Górka Cement Sp. z o.o. Trzebinia 409 30,4 16,9
280 RE ALLOYS Sp. z o.o. Łaziska Górne 407 10,0 6,5
281 Zakłady Produkcji Kruszyw Rupińscy S.J. Szumowo 407 -11,5 13,7
282 MARMA POLSKIE FOLIE Sp. z o.o. Warszawa 406 19,2 6,5
283 Arkady Wrocławskie S.A. Wrocław 403 -9,7 41,6
284 FERROXCUBE POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 402 16,1 16,9
285 Wre Projekt Sp. z o.o. Cbm sp.k. Wrocław 402 248,4 344,6
286 RUG RIELLO Urządzenia Grzewcze S.A. Warszawa 402 -15,1 8,2
287 CERRAD Sp. z o.o. Starachowice 400 50,8 17,7
288 Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o. Trzcianka 400 934,3 1,6
289 Voestalpine Steel Service Center Polska Sp. z o.o. Tychy 398 30,9 6,4
290 INVEST – PARK Sp. z o.o. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Wałbrzych 398 270,7 3,6
291 CH Warszawa U Sp. z o.o. Warszawa 394 43,8 59,8
292 Trei Real Estate Poland Sp. z o.o. Warszawa 394 1,2 25,7
293 Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA Warszawa 394 15,2 3,6
294 Berendsen Textile Service Sp. z o.o. Żukowo 393 14,1 16,8
295 O-I Produkcja Polska S.A. Jarosław 393 2,4 6,4
296 Dantex Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 392 -57,0 24,0
297 Mondi Poznań Sp. z o.o. Dopiewo 391 6,5 8,7
298 Santander Finanse Sp. z o.o. Poznań 391 3,4 170,2
299 VICTAULIC POLSKA Sp. z o.o. Drezdenko 390 0,0 13,1
300 MEDCOM Sp. z o.o. Warszawa 390 -29,8 15,0
301 Mesko S.A. Skarżysko-Kamienna 389 -17,3 1,0
302 Largo Capital Sp. z o.o. Warszawa 388 7583,2 167,2
303 Millennium Service Sp. z o.o. Warszawa 386 6513,5 12,8
304 Zielone Arkady Sp. z o.o. Warszawa 385 248,8 289,5
305 Discovery Polska Sp. z o.o. Warszawa 383 42,8 26,3
306 Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. Warszawa 382 2,3 23,5
307 Narodowe Centrum Badań Jądrowych Otwock 381 13,8 10,3
308 Bagpak Polska Sp. z o.o. Warszawa 380 14,9 16,5
309 Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. Poznań 380 54,8 2,2
310 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wrocław 380 -24,2 5,3
311 Expert Ubezpieczenia 1 Sp. z o.o. Wrocław 377 -22,1 79,2
312 Gonvarri Polska Sp. z o.o. Września 375 5,8 5,7
313 SPV Aida Investment Sp. z o.o. Warszawa 374 -26,2 29,2
314 Inowrocławskie Kopalnie Soli SOLINO S.A. Inowrocław 374 -4,8 14,3
315 Avallon Sp. z o.o. Łódź 374 613,6 130,9
316 Wirtualna Polska Holding S.A. Warszawa 372 24,2 72,3
317 Can-Pack Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. Dębica 371 3,2 7,5
318 DE LAGE LANDEN LEASING POLSKA S.A. Warszawa 371 522,5 20,3
319 Clinico Medical Sp. z o.o. Błonie 370 44,1 5,6
320 Izba Rozliczeniowa Giełd Towarowych S.A. Warszawa 370 2,3 62,0
321 Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. Warszawa 370 -38,4 31,9
322 ELPRO DEVELOPMENT S.A. Warszawa 370 -30,9 27,9
323 Google Poland Sp. z o.o. Warszawa 367 31,0 8,1
324 Kuźnia Polska S.A. Skoczów 366 26,7 10,9
325 AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 365 -12,3 45,5
326 MLP Pruszków I Sp. z o.o. Pruszków 364 48,8 35,3
327 Idea Money S.A. Warszawa 363 -0,4 38,9
328 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu Toruń 362 89,6 17,8
329 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU S.A. Warszawa 352 6,3 15,2
330 Argali Property Sp. z o.o. Mielec 350 109,7 31,9
331 ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Warszawa 349 -53,0 18,1
332 GroupM Sp. z o.o. Warszawa 349 18,4 14,3
333 Eurozet Sp. z o.o. Warszawa 348 -1,3 12,5
334 PW MASTERCHEM Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski S.J. Zielona Góra 347 23,3 25,7
335 Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki Siarkopol S.A. Staszów 346 -29,7 5,9
336 Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. Warszawa 344 9,8 5,3
337 IMPEL S.A. Wrocław 343 10,9 49,1
338 LILIUM Sp. z o.o. Warszawa 343 -8,5 68,8
339 Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Poznaniu Poznań 343 -4,0 3,8
340 STRUMET Sp. z o.o. Zakład Wyrobów Metalowych Strumień 342 17,1 10,1
341 Echo Aurus Sp. z o.o. Kielce 342 -39,7 86409,3
342 CTL MACZKI BÓR S.A. Sosnowiec 342 -27,6 28,1
343 Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. Wrocław 341 110,3 84,2
344 Domański Zakrzewski Palinka Sp. Komandytowa Warszawa 337 -10,9 38,1
345 Greiner Packaging Sp. z o.o. Teresin 337 23,3 8,0
346 Ernst & Young Audyt Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 337 4,1 14,6
347 Partner Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Partner Sp. J. Adam i Grażyna Wiącek Mińsk Mazowiecki 337 52,7 22,2
348 Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 337 -1,9 30,5
349 Jones Lang Lasalle Sp. z o.o. Warszawa 336 44,7 10,0
350 Mondi Solec Sp. z o.o. Solec 336 20,1 7,6
351 State Street Bank International GMBH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Kraków 335 26,5 6,1
352 Wardyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 335 13,8 34,6
353 IBM Polska Business Services Sp. z o.o. Warszawa 334 13,4 16,8
354 CERSANIT IV Sp. z o.o. Krasnystaw 333 -21,6 3,6
355 Deloitte Audyt Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 330 2,0 20,0
356 Arc Broker S.A. Wrocław 330 5,4 57,2
357 Leasing Polski Sp. z o.o. Gdańsk 329 31,8 12,4
358 WAN S.A. Warszawa 328 101,6 24,1
359 PROSPERPLAST 1 Sp. z o.o. Rybarzowice 328 -68,9 13,6
360 Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 327 -17,4 4,6
361 Forte Brand Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 326 335,2 62,7
362 SKY Tower S.A. Wrocław 326 -11,4 28,2
363 CEFARM – WROCŁAW Centrum Zaopatrzenia Farmaceutycznego S.A. Wrocław 325 163,6 59,3
364 ASEKURACJA Sp. z o.o. Sopot 325 -2,7 42,8
365 Bristol Warsaw Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 324 70,9 206,7
366 Vantage Development S.A. Wrocław 324 212,8 37,9
367 UNISON ENGINE COMPONENTS POLAND Sp. z o.o. Dzierżoniów 322 26,2 15,7
368 RPC Superfos Poland Sp. z o.o. Lubień Kujawski 322 29,2 7,7
369 Gerresheimer Bolesławiec S.A. Bolesławiec 322 -4,1 11,6
370 Ulma Construccion Polska S.A. Koszajec 320 16687,3 3,2
371 GAS Storage Poland Sp. z o.o. Dębogórze 318 13,7 2,5
372 ILPEA Sp. z o.o. Chełstówek 318 85,8 13,2
373 Hossanova Sp. z o.o. Warszawa 317 91,0 287,2
374 Tece Industrial Sp. z o.o. Pęcz 317 27,1 15,4
375 Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. Wrocław 317 1,0 15,7
376 BT Development BT Kapitał Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 316 3798,8 76,2
377 Geberit Produkcja Sp. z o.o. Koło 316 16,5 3,3
378 SOLID SECURITY Sp. z o.o. Warszawa 316 -9,2 4,5
379 SEALED AIR POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 315 -11,7 6,0
380 Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. S.K.-A. Gdynia 314 -30,8 5,2
381 NIFCO Korea Poland Sp. z o.o. Żory 314 102,7 11,5
382 Konsalnet Holding S.A. Warszawa 313 9,3 4,6
383 NORDKALK Sp. z o.o. Kraków 311 12,7 6,8
384 Apple Poland Sp. z o.o. Warszawa 310 147,8 46,8
385 Rhenus Logistics S.A. Warszawa 310 46,4 5,9
386 BALTON Sp. z o.o. Producent Sprzętu Medycznego Warszawa 308 -14,2 16,2
387 Kronospan HPL Sp. z o.o. Mielec 307 7,1 4,5
388 Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S. A. Katowice 307 13,4 87,5
389 ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A. Warszawa 305 9,2 65,3
390 GTC KORONA S.A. Warszawa 304 0,8 42,1
391 FAIST CHEMTEC Sp. z o.o. Złotoryja 303 6,9 23,9
392 Marywilska 44 Sp. z o.o. Warszawa 303 194,4 34,9
393 MULTICO Sp. z o.o. Warszawa 303 -11,8 169,6
394 VIACON Sp. z o.o. Rydzyna 302 9,7 13,0
395 Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. Warszawa 302 865,7 14,1
396 Koelner Łańcucka Fabryka Śrub Sp. z o.o. Łańcut 301 32,6 8,1
397 Skarbiec Holding S. A. Warszawa 301 -18,4 106,9
398 NICROMET Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bestwinka 301 -25,9 3,1
399 Bolsius Polska Sprzedaż Sp. z o.o. Poznań 301 2,4 5,0
400 FABIOS S.A. Białka 300 4,5 13,3
401 GSM-MOTION Sp. z o.o. S.K. Krzywiń 299 53,9 27,7
402 Niebieski Dom Sp. z o.o. Warszawa 299 30,2 35,8
403 Emilia Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 298 7,8 1804,8
404 Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. Warszawa 297 -12,1 40,6
405 INTROL S.A. Katowice 297 7,0 295,7
406 Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. Sopot 296 26,2 2,7
407 Opoltrans Sp. z o.o. Opole 296 5,4 28,9
408 Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o. Łódź 296 17,6 16,7
409 Scania Finance Polska Sp. z o.o. Stara Wieś 295 3,3 27,4
410 Heinz-Glas Działdowo Sp. z o.o. Działdowo 295 149,1 7,4
411 Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 293 -14,5 52,6
412 Kopalnia Soli WIELICZKA S.A. Wieliczka 292 9,4 24,6
413 UNION INVESTMENT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 291 -26,3 18,7
414 Pricewaterhousecoopers Polska Sp. z o.o. Audyt S.K. Warszawa 290 -17,4 7,3
415 DOMAR Małopolska S.A. Kraków 289 173,1 222,2
416 Walcownia Metali DZIEDZICE S.A. Czechowice-Dziedzice 289 32,3 2,6
417 Drukarnia DAKO Kozioł i Wspólnicy S.J. Lubartów 286 20,0 9,4
418 Coface Poland Factoring Sp. z o.o. Warszawa 286 3,7 41,1
419 Greenberg Traurig Grzesiak Sp.k. Warszawa 286 123,8 17,3
420 MECALUX Sp. z o.o. Gliwice 284 42,8 3,5
421 PGE Dom Maklerski S.A. Warszawa 284 86,1 44,6
422 Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. Gdańsk 283 95,1 7,6
423 Star – Dust Sp. z o.o. Końskie 283 -0,6 11,9
424 Polwax S.A. Jasło 282 -3,8 7,8
425 Wentworth Tech Sp. z o.o. Poniatowa 277 -56,6 41,0
426 Wytwórnia Opakowań Blaszanych BECZKOPOL Sp. z o.o. Łasin 277 12,3 10,9
427 Focus Park Rybnik Bis Sp. z o.o. Warszawa 277 166,0 53,7
428 Vestas – Poland Sp. z o.o. Szczecin 276 608,2 1,0
429 CERSANIT III S.A. Wałbrzych 275 -38,3 7,0
430 JM Nieruchomości Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kostrzyn 273 1,2 37,5
431 Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 272 -14,8 27,4
432 WSPÓLNY DOM Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szczecinie Szczecin 271 -9,3 3,3
433 Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 271 37,5 14,5
434 Ramirent S.A. Szczecin 270 9,6 9,1
435 Serwistal Sp. z o.o. Ełk 270 73,4 3,2
436 STAR – TYP SPORT Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. Katowice 269 21,7 4,0
437 Saueressig Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 268 58,8 21,3
438 OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o. Warszawa 268 -2,4 13,2
439 Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 267 -17,4 41,7
440 Instytut Zootechniki – Państwowy Instytut Badawczy Kraków 265 4,0 10,6
441 Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A. Wolbrom 265 35,0 6,2
442 Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Kraków 265 -15,2 42,1
443 Kopalnia Wapienia CZATKOWICE Sp. z o.o. Krzeszowice 265 2,0 17,0
444 Pesa Real Estate Sp. z o.o. Bydgoszcz 264 35,1 17,6
445 PILKINGTON IGP Sp. z o.o. Sandomierz 263 24,5 3,4
446 MASTERPRESS S.A. Białystok 263 7,5 12,5
447 Ponzio Polska Sp. z o.o. Cekanowo 263 7,3 13,0
448 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś S.J. Oława 262 25,4 31,1
449 Laris Investments Sp. z o.o. Warszawa 262 46,5 68,6
450 Fortis Nowy Stary Browar Sp. z o.o. Poznań 261 -73,4 172,3
451 Fenix Metals Sp. z o.o. Chmielów 260 -2,0 6,4
452 Selena FM S.A. Wrocław 260 -30,8 7,0
453 Kiepurex S.J. A. ,P., P. Kiepurowie Wapiennik 260 7,0 21,1
454 Pixel1 Sp. z o.o. Poznań 259 29439,1 842,7
455 STALMAG Sp. z o.o. Ruda Śląska 259 13,3 0,9
456 Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Szczecin 258 -9,9 12,1
457 Bogucki Folie Sp. z o.o. S.K. Jatne 258 19,1 8,9
458 Drutex Okna S.A. S.K. Bytów 258 25,9 30,7
459 Albea Poland Sp. z o.o. Łódź 258 -39,7 15,3
460 Hunnebeck Polska Sp. z o.o. Łubna 257 37,6 16,5
461 SMG Poland Sp. z o.o. Warszawa 256 143,6 3,8
462 MCA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 256 29301,9 181,0
463 Bispol Sp. z o.o. Łańcut 254 6,7 5,2
464 Qualia Development Sp. z o.o. Warszawa 253 -40,6 76,5
465 Vesuvius Poland Sp. z o.o. Skawina 253 4,3 4,0
466 Termetal Piotr Glaner Spółka Komandytowa Piła 252 62,2 12,7
467 Codewise Sp. z o.o. sp.k. Kraków 252 10,1 17,2
468 Develop Investment Sp. z o.o. Rzeszów 252 1433,2 22,5
469 Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Bronisze 250 -9,5 27,5
470 Opoczno I Sp. z o.o. Opoczno 250 -28,0 2,3
471 A.Pikula i Wspólnicy sp.k. Warszawa 248 13,5 93,9
472 Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Wrocław 248 -18,3 16,4
473 Cambil Sp. z o.o. Warszawa 245 38,3 81,8
474 Gotec Polska Sp. z o.o. Komorniki 243 7,2 5,3
475 Orlen Serwis S.A. Płock 241 135,2 5,8
476 Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. Legnica 240 -12,7 32,7
477 Rosinski Packaging Sp. z o.o. Bielsko-Biała 240 -68,6 16,9
478 TAX Care S.A. Warszawa 239 -39,9 17,1
479 Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 238 7,4 10,4
480 Przedsiębiorstwo Modernizacji Urządzeń Energetycznych REMAK S.A. Warszawa 238 188,7 9,4
481 Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Legnica 237 10,6 15,9
482 CERAMIKA TUBĄDZIN II Sp. z o.o. Ozorków 237 -43,9 14,6
483 ALNOR – System Wentylacji Sp. z o.o. Warszawa 237 11,0 11,9
484 EDF TRADING POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 236 221,8 2,6
485 KPMG Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 236 -1,9 24,0
486 Carefleet S.A. Wrocław 235 8,2 9,4
487 FAM S.A. Wrocław 235 63,3 14,4
488 Rapid Finance Polska Sp. z o.o. Warszawa 234 168,8 17,4
489 PHN SPV 2 Sp. z o.o. Warszawa 233 63,1 283,8
490 Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 233 -12,2 12,2
491 GTC KONSTANCJA Sp. z o.o. Warszawa 231 258,5 707,3
492 POLPLAST POLSKA Sp. z o.o. Myślenice 231 31,7 9,5
493 Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. Warszawa 231 12,9 5,1
494 I FUNDUSZ MISTRAL S.A. Warszawa 230 7,6 249,7
495 FCPK – Bytów Sp. z o.o. Bytów 229 20,7 15,1
496 HERKULES S.A. Warszawa 229 -26,1 10,2
497 Nickel Development Sp. z o.o. Złotniki 228 701,3 70,9
498 WYŻYNY Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 228 -8,6 4,4
499 Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana Osiedle Kabaty Warszawa 226 58,3 2,0
500 2PB5 Sp. z o.o. Warszawa 226 -18,2 107,2
501 Poznań Żonkil S.A. Warszawa 226 -48,7 96,8
502 Promedica Care Sp. z o.o. Warszawa 226 -2,6 497,2
503 Omnicom Media Group Sp. z o.o. Warszawa 226 23,6 23,5
504 Pomorska Investments sp. z o.o. Warszawa 225 -25,9 78,7
505 SISTEMA POLAND Sp. z o.o. Tychy 225 -20,7 6,8
506 Allianz Polska Services Sp. z o.o. Warszawa 224 50,8 3,4
507 Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 224 8,4 6,1
508 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie Rzeszów 223 15,1 31,0
509 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 222 8,5 20,5
510 Ey Doradztwo Podatkowe Krupa sp.k. Warszawa 222 5,4 12,1
511 Fiskars Polska Sp. z o.o. Włynkówko 221 4,9 7,2
512 Dellner Components Sp. z o.o. Gdynia 221 90,8 14,4
513 Zakład Produkcji Folii Efekt – Plus Sp. z o.o. Warszawa 221 42,6 3,5
514 Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. Strzelin 221 18,6 6,9
515 BIBLIOTEKA NARODOWA Warszawa 221 -58,1 2,7
516 Proma Poland Sp. z o.o. Tychy 220 59,4 7,1
517 Canpol Sp. z o.o. Warszawa 218 38,6 10,2
518 Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Poznań 217 68,9 13,9
519 Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych S.A. Zgierz 217 -11,7 9,8
520 Grudzeń Las Sp. z o.o. Grudzeń-Las 216 1,5 19,1
521 Deloitte Legal, Pasternak, Korba, Moskwa, Jarmul i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 216 39,6 31,5
522 Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o. Wrocław 216 33,2 2,5
523 Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. Kęty 215 3,0 5,2
524 Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. Warszawa 215 136,8 0,4
525 Casinos Poland Sp. z o.o. Warszawa 214 52,2 1,1
526 Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. Oława 214 14,3 28,4
527 PPG Industries Poland Sp. z o.o. Gliwice 213 17,2 3,8
528 Verbis ETA Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 213 4,3 86,5
529 XL – TAPE International Sp. z o.o. Kielce 213 10,4 11,4
530 MELVIT S.A. Warszawa 212 21,4 8,8
531 Tauron Dystrybucja Serwis S.A. Wrocław 210 573,7 5,5
532 Wokas S.A. Łosice 210 6,9 20,9
533 AMHIL EUROPA Sp. z o.o. Krokowa 210 24,3 24,8
534 Folplast Sp. z o.o. S.K. Kościan 209 26,9 8,1
535 Steripack Medical Poland Sp. z o.o. Łęg 209 18,8 18,5
536 Constantia ColorCap Sp. z o.o. Jejkowice 209 4,0 7,9
537 Galeria Ostrowiec Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 209 87,5 73,8
538 Paypro S.A. Poznań 207 199,8 52,8
539 OCHOTA Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 207 24,7 4,9
540 ADDIT Sp. z o.o. Węgrów 207 23,4 12,3
541 Korona Candles S.A. Wieluń 207 -20,7 5,0
542 Energia Active Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 207 72,7 438,3
543 MAGNAPLAST Sp. z o.o. Lipinki Łużyckie 206 0,7 7,3
544 Centrum Wynajmu Nieruchomości 1 S.A Krotoszyn 206 5,0 78,9
545 Famet S.A. Kędzierzyn-Koźle 206 -5,8 1,7
546 Rafin Sp. z o.o. Wrocław 206 13,0 33,1
547 NOVO TECH Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 205 27,5 67,7
548 CIECH Vitrosilicon S.A. Iłowa 204 -21,8 11,1
549 2PB3 Sp. z o.o. Warszawa 204 37,7 41,0
550 GRENADIERÓW Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 204 528,5 10,3
551 Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o. Wrocław 204 -44,0 7,4
552 Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stefan Piotrowscy Sp. J. Ślęza 203 -1,7 22,4
553 Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 203 -3,1 25,8
554 H & M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. Gądki 203 8,9 3,9
555 DECORA S.A. Środa Wielkopolska 203 75,6 5,0
556 VITKOVICE MILMET S.A. Sosnowiec 203 29,9 4,5
557 APERAM STAINLESS SERVICES & SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 203 183,8 1,6
558 Weldon Sp. z o.o. Brzezówka 203 92,5 7,2
559 Investors Holding S.A. Warszawa 202 -5,1 2904,9
560 Pago Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 202 -16,5 15,5
561 Kupiec Poznański Real Estate Sp. z o.o. Poznań 202 -28,8 13,5
562 Mueller Fabryka Świec S.A. Bydgoszcz 202 9,5 3,8
563 Private Equity Managers S.A. Warszawa 202 -69,5 68,3
564 Promedica24 Betreuung Plus Germany Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 202 -56,6 22,1
565 Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Katowice 202 -16,5 28,1
566 ABC Data Marketing Sp. z o.o. Warszawa 202 -10,4 48,3
567 PRZYMORZE Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 201 -3,3 6,5
568 Accenture Services Sp. z o.o. Warszawa 201 10,7 5,6
569 Keter Poland Sp. z o.o. Warszawa 201 3,8 6,2
570 Extral Sp. z o.o. Żory 201 115,3 5,5
571 PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów S.A. Warenka 200 1424,1 2,8
572 Spółdzielnia Mieszkaniowa SŁONECZNY STOK Białystok 200 -10,6 0,6
573 Millennium Dom Maklerski S.A. Warszawa 200 15,7 141,6
574 LEIBER – POLAND Sp. z o.o. Ruda Śląska 199 8,9 10,2
575 FOLIAREX Sp. z o.o. Słubice 199 98,5 8,8
576 Wre Projekt Sp. z o.o. Boat Charter sp.k. Wrocław 199 505,1 372,8
577 Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana JARY Warszawa 199 -4,6 6,1
578 PIAST Spółdzielnia Mieszkaniowa Katowice 198 0,6 6,5
579 JW Steel Construction Sp. z o.o. S.K. Szczecin 198 100,9 33,3
580 Nepentes Pharma Sp. z o.o. Warszawa 198 18,5 10,1
581 Bischof + Klein Polska GmbK sp.k. Walce 197 36,0 4,9
582 CONTEYOR POLAND Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 197 76,6 13,1
583 Schwarte Group Sp. z o.o. Olsztyn 197 7,5 7,9
584 Dtr Vms Poland Sp. z o.o. Częstochowa 197 61,2 5,0
585 Poznańska Korporacja Budowlana PEKABEX S.A. Poznań 196 7,7 67,2
586 OMYA Sp. z o.o. Warszawa 196 4,2 4,7
587 Białostocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Białystok 196 36,4 6,3
588 NEOPROFIL S.J. Rafał Herzyk, Adam Prokop Bielsko-Biała 195 35,4 6,8
589 Mix Biura Sp. z o.o. sp.k. Kraków 195 32,1 95,7
590 Przemysłowy Instytut Motoryzacji Warszawa 195 2965,6 41,0
591 Natwest Markets Plc S.A. Oddział w Polsce Warszawa 195 1,3 5,2
592 Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. Poznań 195 111,2 7,2
593 VFS Usługi Finansowe Polska Sp. z o.o. Warszawa 194 26,7 11,1
594 Transportowy Dozór Techniczny Warszawa 194 -15,4 13,5
595 CONKRET Z. R. Trejderowscy S.J. Wielkie Rychnowo 194 91,2 13,1
596 M.W. Trade S.A. Wrocław 194 21,2 40,3
597 Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji Bosmal Sp. z o.o. Bielsko-Biała 194 176,9 10,0
598 Bnp Paribas Group Service Center S.A. Warszawa 193 369,3 42,9
599 HSV Polska Sp. z o.o. Łódź 193 -11,9 14,3
600 NEKK Sp. z o.o. Poznań 193 5,5 33,2
601 Spółdzielnia Mieszkaniowa STROP Warszawa 193 -41,6 1,9
602 Pruszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Pruszków 192 -1,1 1,7
603 Dolina Nidy Sp. z o.o. Leszcze 192 0,5 10,0
604 Zakłady Usługowe Południe Sp. z o.o. Kraków 191 289,9 11,3
605 Fabryka Plastików KWIDZYN Sp. z o.o. Kwidzyn 190 94,0 11,5
606 IZOSTAL S.A. Kolonowskie 190 134,8 1,5
607 WSK Rzeszów Sp. z o.o. Zakłady Metalurgiczne Rzeszów 190 18,9 4,2
608 MARPOL S.A. Ignatki 189 42,4 10,0
609 LEO BURNETT Sp. z o.o. Warszawa 189 941,6 20,0
610 PKO BP Bankowy Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 189 -60,7 15,7
611 Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKATOR Dąbrowa Górnicza 189 14,9 3,3
612 Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Grudziądz 188 -15,8 12,2
613 Logicor President Polska Sp. z o.o. Warszawa 188 72,9 41,9
614 LIM Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 188 -12,6 11,6
615 Splast Sp. z o.o. Krosno 188 29,5 10,6
616 BGH Polska Sp. z o.o. Katowice 188 425,1 3,7
617 MS Trademarks Sp. z o.o. Bielsko-Biała 188 526,3 20,8
618 JOST Polska Sp. z o.o. Nowa Sól 188 18,6 3,9
619 Eldisy Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 188 15,3 13,1
620 UNIMIL Sp. z o.o. Kraków 187 35,2 18,5
621 Effect Glass S.A. Kielce 186 16,6 6,5
622 Alba Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 186 339,0 61,2
623 MULTIFORM Dariusz Krywult Bielsko-Biała 186 -2,5 34,4
624 Arcelormittal Tubular Products Kraków Sp. z o.o. Kraków 186 5,1 5,7
625 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 186 -5,0 6,5
626 Grupa Stalmot S.A. Olsztyn 184 -71,3 30,6
627 Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A. Łubiana 184 44,7 6,6
628 URSA Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 183 178,1 5,4
629 Cerium Finance Sp. z o.o. Warszawa 183 13,7 112,5
630 Inwestycje Polskie Sp. z o.o. Warszawa 183 69,5 55,0
631 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Toruń 182 8,1 3,9
632 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. Łódź 182 -29,8 8,0
633 Can-Pack Metal Closures Sp. z o.o. Kraków 182 57,8 5,7
634 Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. Warszawa 182 -33,0 2,8
635 Brown Brothers Harriman Poland Sp. z o.o. Kraków 182 39,3 7,0
636 Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. Warszawa 181 57,8 2,0
637 Chroma Sp. z o.o. S.K. Żary 181 5,4 15,1
638 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. Warszawa 181 -5,6 54,1
639 Dynamic Technologies Polska Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 180 96,4 7,9
640 Statima S.A. Katowice 180 12308,1 19,2
641 SONAROL SPÓŁKA JAWNA NAJDA Jedwabne 180 -11,9 10,7
642 Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przylesie Koszalin 180 -3,5 10,7
643 Polskie Projekty Inwestycyjne Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 180 0,1 22,2
644 Star – Gress Sp. z o.o. Końskie 179 -6,1 5,6
645 Vectra Media Sp. z o.o. Warszawa 179 5939,3 11,8
646 Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD Tychy 178 4,9 4,5
647 Spółdzielnia Mieszkaniowa Rodzina Kolejowa w Białymstoku Białystok 178 -0,7 1,2
648 POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. Poznań 178 14,5 9,2
649 IFIS Finance Sp. z o.o. Warszawa 178 39,1 46,7
650 Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN Kraków 178 166,0 8,8
651 RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 178 8,8 21,6
652 PL.2012+ Sp. z o.o. Warszawa 178 264,1 14,1
653 Finco-Stal Serwis Sp. z o.o. sp.k. Nowa Bukówka 178 36,9 4,8
654 Indmont Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 177 84,0 43,2
655 METALIS POLSKA Sp. z o.o. Dzierżoniów 177 17,9 17,2
656 CBRE Sp. z o.o. Warszawa 177 88,7 8,9
657 Neptune Poznań Sp. z o.o. Warszawa 176 150,0 32,2
658 Eurometal S.A. Stalowa Wola 176 20,9 3,6
659 Geyer & Hosaja Sp. z o.o. Zakłady Gumowe Radomyśl Wielki 176 65,3 10,1
660 ISTA Polska Sp. z o.o. Łódź 175 3,9 13,8
661 TREFL S.A. Sopot 175 14,9 7,0
662 Spółdzielnia Mieszkaniowa Rubinkowo Toruń 174 1,7 6,7
663 REZAW-PLAST Ryszard Zawół Zaborów 174 29,4 24,2
664 BAŁTYK Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 174 -14,3 5,5
665 YAWAL S.A. Herby 174 -39,5 10,1
666 KNAUF Industries Polska Sp. z o.o. Adamowice 174 79,1 4,3
667 Gerbrueder Peitz Polska Sp. z o.o. Warszawa 173 -1,4 10,6
668 Scanfil Poland Sp. z o.o. Mysłowice 173 -23,3 2,2
669 Polska Ceramika Ogniotrwała ŻARÓW S.A. Żarów 173 -17,3 11,1
670 S.A. Odlewnie Polskie Starachowice 172 3,6 8,9
671 BENDA – LUTZ SKAWINA Sp. z o.o. Skawina 172 10,6 17,4
672 Staco Polska Sp. z o.o. Niepołomice 172 7,1 13,1
673 Zakłady Tworzyw Sztucznych IZO – ERG S.A. Gliwice 172 50,9 8,4
674 Vorwerk Autotec Polska Sp. z o.o. Brodnica 172 31,8 2,1
675 Rosti Poland Sp. z o.o. Białystok 172 749,8 1,2
676 Dl Invest Group Pm S.A. Katowice 171 91,9 23,8
677 Spółdzielnia Mieszkaniowa Śródmieście Szczecin 171 -6,9 3,9
678 Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Sp. Komandytowa Warszawa 171 12,2 14,2
679 Gemini Holding Sp. z o.o. Kraków 171 29,9 58,5
680 Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. Gliwice 171 80,3 5,0
681 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa URSUS Warszawa 170 -7,8 8,4
682 Danfoss Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 170 -15,3 2,5
683 A. Berger Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 169 32,9 10,5
684 Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Pabianice 169 -19,3 5,0
685 Fines S.A. Sopot 169 34,2 10,1
686 Pec Bielsko Biała Sp. z o.o. Warszawa 169 239,3 71,1
687 Exlabesa Extrusion Opole Sp. z o.o. Tułowice 169 61,9 13,0
688 Felgenhauer Sp. z o.o. S.K. Wrocław 168 54,2 12,4
689 Sumiriko Poland Sp. z o.o. Wolbrom 168 2,3 2,2
690 Bemo Motors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 167 -0,1 26,4
691 KDPW_CCP S.A. Warszawa 167 16987,0 2,4
692 Multi Co Sp. z o.o. Warszawa 167 90,4 18,7
693 Warszawska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa CHOMICZÓWKA Warszawa 167 4,8 4,5
694 YORK PL Sp. z o. o. S.K. Bolechowo 167 15,5 9,1
695 ZACHĘTA Spółdzielnia Mieszkaniowa Białystok 167 58,5 4,3
696 PRA Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 167 167,6 25,5
697 Ardagh Metal Beverage Poland Sp. z o.o. Warszawa 166 -10,9 7,0
698 FLEXPOL Sp. z o.o. Płock 166 -51,5 9,4
699 INVESTORS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 166 0,0 21,5
700 Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o. Warszawa 166 250,0 2,3
701 Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Rzeszów 166 2,8 4,5
702 PIPELIFE POLSKA S.A. Kartoszyno 165 -25,8 3,2
703 PMI SERVICE CENTER EUROPE Sp. z o.o. Kraków 165 17,3 3,8
704 Sollers Consulting Sp. z o.o. Warszawa 165 45,3 18,0
705 ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. Komorniki 165 32,3 2,3
706 Muzeum Narodowe we Wrocławiu Wrocław 164 25,4 9,2
707 Effect Sp. z o.o. Warszawa 164 9,0 65,6
708 Targi Kielce S.A Kielce 163 19,1 13,6
709 POLCHAR Sp. z o.o. Police 163 7,6 3,9
710 Cetco-Poland, Cetco Sp. z o.o. Spółka Komandytowo- Akcyjna Szczytno 163 7,6 6,8
711 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Certech Jan Kuca, Jerzy Motyka sp. j. Niedomice 163 10,2 18,6
712 RBB – Stal S.A. Jarocin 162 41,7 2,9
713 Consulting And Implementation Solutions Poland Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 162 16,7 96,0
714 PZ HTL S.A. Warszawa 162 11,3 32,9
715 HACON Sp. z o.o. Barlinek 162 26,6 16,9
716 Zakład Usług Przemysłowych COLDEX Jerzy Błaszczak, Albert Depta, Grzegorz Wieteska S.J. Płońsk 161 38,8 12,7
717 Fabryka Narzędzi FANAR S.A. Ciechanów 160 18,7 13,4
718 Hydromechanika Sp. z o.o. S.K. Piaskowiec 160 -45,4 34,9
719 Hortex Marketing Services Sp. z o.o. Warszawa 160 22,3 60,8
720 Przedsiębiorstwo Finansowo-Inwestycyjne Global Sp. z o.o. Wrocław 160 36,5 2012,5
721 General Electric International S.A., Oddział w Polsce Warszawa 160 -39,5 5,1
722 Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lublin 160 201,3 0,1
723 Jeremias Sp. z o.o. Gniezno 159 39,6 6,9
724 CICHY KĄCIK Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 159 -7,4 7,0
725 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 4 S.A. Warszawa 159 33,3 5,0
726 Ascobloc Sp. z o.o. Syców 159 411,8 154,7
727 Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. Nidzica 159 7832,2 8,6
728 WROCŁAW – POŁUDNIE Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 159 20,8 4,5
729 Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. Konieczki 158 39,9 8,3
730 Paged Trade Sp. z o.o. Ip Sp.K. Warszawa 158 65,5 9,3
731 Ceva Freight Poland Sp. z o.o. Warszawa 157 6,4 16,1
732 MILLENNIUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 157 -13,4 17,3
733 Zinkpower Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 157 51,9 14,2
734 Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek S.J. Gostyń 157 -49,6 1437,1
735 IP Brand Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 156 6,3 102,4
736 BTC Sp. z o.o. Warszawa 156 178,2 2978,3
737 Polska Fundacja Przedsiębiorczości Szczecin 156 8,6 36,3
738 Gontar Sp. z o.o. Warszawa 156 -21,5 78,5
739 COTTO PETRUS Sp. z o.o. Końskie 156 -27,6 18,2
740 Clip Logistics Sp. z o.o. Jasin 156 -38,2 9,1
741 NSG TM Sp. z o.o. Krosno 155 27,7 16,2
742 Teleskop Assets Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 155 101,1 11,5
743 MOTŁAWA Sp. z o. o. T B S Gdańsk 155 214,3 30,8
744 CERI International Sp. z o.o. Łódź 155 16,2 15,9
745 M-LOGISTIC Sp. z o.o. Tychy 155 -7,5 23,1
746 Łużycka Plus Investment Sp. z o.o. Gdynia 154 5601,2 188,6
747 Przeds. Handlowo – Usługowo – Transportowe TRANSHURT Sp. z o.o. Lublin 154 2,3 23,8
748 Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa Zielona Góra 154 40,3 1,5
749 Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Sobótka 153 -7,0 25,2
750 JEŻYCE Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Poznań 153 11,1 6,0
751 TOYO SEAL POLAND Sp. z o.o. Tychy 153 17,4 13,6
752 PWC Advisory Sp. z o.o. S.K. Warszawa 153 -16,6 4,9
753 WISTIL S.A. Kalisz 152 15,2 159,4
754 Invest – Rem Sp. z o.o. Mogilno 152 -18,2 20,5
755 ARTGEIST SPÓŁKA Z O.O. Wrocław 151 167,3 12,1
756 Reac Poland Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 151 19,2 11,5
757 PEKAO Faktoring Sp. z o.o. Lublin 151 3,0 70,2
758 Colliers International Poland Sp. z o.o. Warszawa 151 19,5 13,4
759 Sandoz Polska Sp. z o.o. Warszawa 151 -2,0 4,8
760 PPH LIMAK Wojciech Mrocheń Częstochowa 150 22,4 24,8
761 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jaroty Olsztyn 150 -13,7 3,4
762 Tempo Finanse Sp. z o.o. Warszawa 150 29,7 23,7
763 J.S. Hamilton Poland S.A. Gdynia 150 18,0 14,5
764 Centrum Wynajmu Nieruchomości 4 S.A. Krotoszyn 150 -5,9 77,2
765 Centrum Wynajmu Nieruchomości 2 S.A. Krotoszyn 150 0,1 66,3
766 KOPERNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa Toruń 149 2,8 5,0
767 Tanquid Polska Sp. z o.o. Radzionków 149 19,7 31,9
768 Interactive Solutions Sp. z o.o. Poznań 149 119,5 14,3
769 Roca Polska Sp. z o.o. Gliwice 149 -5,2 2,1
770 Nieruchomości Powiśle Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 149 2,2 52,2
771 Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A. Katowice 149 -20,4 6,5
772 Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gdańsk 149 3,4 20,7
773 Dekorglass Działdowo S.A. Działdowo 149 32,5 4,2
774 DR IRENA ERIS S.A. Piaseczno 148 -35,6 1053,2
775 BERICAP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 148 15,1 7,5
776 Raport S.A. Warszawa 148 53,9 69,1
777 Kaliska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Kalisz 148 153,4 7,8
778 DOZAMEL Sp. z o.o. Dolnośląskie Zakłady Usługowo Produkcyjne Wrocław 147 -10,3 9,9
779 SPV Impexmetal Sp. z o.o. Warszawa 147 -29,2 5,7
780 Euler Hermes Collections Sp. z o.o. Warszawa 147 -24,2 12,4
781 Fabryka Armatury HAWLE Sp. z o.o. Koziegłowy 147 -9,4 11,4
782 Pricewaterhousecoopers Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 147 16,9 93,7
783 K.C.B. INTERLIGHT Sp. z o.o. Gniewkowo 147 131,2 2,5
784 Kino Świat Sp. z o.o. Warszawa 147 2,6 11,7
785 SKARBIEC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 147 -11,5 15,2
786 ADECCO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 147 22,0 1,3
787 ZM Silesia S.A. Katowice 146 -27,6 1,7
788 KINGSPAN Sp. z o.o. Lipsko 146 -16,3 4,7
789 Pepco Marketing Sp. z o.o. Poznań 145 411,4 12,9
790 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krakbet Marek Termanowski, Krzysztof Termanowski sp.j. Kraków 145 18,7 30,7
791 Centrum Wynajmu Nieruchomości 3 S.A. Krotoszyn 145 -0,2 70,0
792 FORMIKA Sp. z o.o. Parzniew 144 15,9 7,8
793 Zinkpower Wielkopolska Sp. z o.o. Szczecin 144 71,4 16,6
794 Kopalnie Porfiru i Diabazu Sp. z o.o. Krzeszowice 144 -19,2 17,3
795 Raczkowski Paruch sp.k. Warszawa 144 25,8 60,6
796 OSIECZNICA Sp. z o.o. Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich Osiecznica 144 15,1 18,6
797 Cementownia ODRA S.A. Opole 144 52,5 2,8
798 ŚRUBENA UNIA S.A. Żywiec 144 2,4 7,5
799 Centrum Wynajmu Nieruchomości 6 S.A. Krotoszyn 144 1,1 75,8
800 Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o. Gdynia 143 2,5 8,4
801 Trimco Sp. z o.o. S.K. Marianki 143 26,9 17,1
802 ZPR – EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 143 618,9 6,8
803 T. Studnicki K. Płeszka Z. Ćwiąkalski J.górski Sp.k. Kraków 143 -7,1 46,9
804 Essel Propack Polska Sp. z o.o. Poznań 143 42,2 4,5
805 BMF Polska Sp. z o.o. Leżajsk 143 41,4 12,0
806 IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o.o. Kraków 142 3,5 5,1
807 Kancelaria Prawnicza Forum Radca Prawny Krzysztof Piluś I Spółka – Spółka Komandytowa Warszawa 142 217,4 47,1
808 BATERPOL S.A. Katowice 142 20,7 2,3
809 „JUMA M.BIERNACKI I WSPÓLNICY” SPÓŁKA JAWNA Warszawa 142 72,5 42,6
810 METCHEM Sp. z o.o. Wadowice 142 6,1 11,8
811 Mercer (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 142 88,0 8,8
812 EL-METAL Maria Mortezaei Siedlec 142 4,5 43,0
813 L-Correct Sp. z o.o. Ociąż 141 -15,6 10,1
814 Odlewnia Zawiercie S.A. Zawiercie 141 19,0 9,3
815 Spółdzielnia Mieszkaniowa Czuby w Lublinie Lublin 141 62,9 1,1
816 Kopalnie Dolomitu S.A. w Sandomierzu Sandomierz 141 -37,8 8,8
817 DT – SPV 15 BIS Sp. z o.o. Warszawa 141 -94,1 179,1
818 REJS Sp. z o.o. Rypin 140 19,7 3,6
819 St-Majewski S.A. S.K. Pruszków 140 0,4 6,1
820 Bydgoska Spółdzielnia Mieszkaniowa Bydgoszcz 140 9,9 6,5
821 Dla Piper Giziński Kycia sp.k. Warszawa 139 19,6 22,8
822 PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn Siedlce 139 16,0 16,8
823 Foton Sp. z o.o. S.K. Opole 139 245,3 26,7
824 Giełda Praw Majątkowych VINDEXUS S.A. Warszawa 139 48,2 19,6
825 STALMA S.A. Lublin 139 54,6 3,2
826 HG POLAND Sp. z o.o. Łozienica 139 23,3 11,2
827 Dam-Rob Sp. z o.o. S.K. Zalewo 139 38,7 13,2
828 IMIELIN Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana Warszawa 138 -3,2 4,9
829 CH Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 138 -35,5 46,1
830 Descont Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 138 57,4 48,5
831 ALTA S.A. Warszawa 137 -56,0 47,4
832 Impuls-Insurance Polska Sp. z o.o. Warszawa 137 28,8 75,3
833 Huta Szkła CZECHY S.A. Trąbki 137 38,3 6,7
834 Baker Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 137 -19,8 22,3
835 Integrit S.A. Wrocław 137 982,2 5,0
836 BNY Mellon Poland Sp. z o.o. Wrocław 137 57,8 5,2
837 Browin Sp. z o.o. sp.k. Łódź 137 19,4 16,6
838 Manpowergroup Sp. z o.o. Warszawa 137 -8,4 2,9
839 Cortizo Sp. z o.o. Radomsko 137 21,7 12,5
840 Lemahieu Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 137 29,8 16,7
841 Dnv Gl Poland Sp. z o.o. Gdynia 137 -10,2 12,0
842 Melica Sp. z o.o. Warszawa 136 -13,0 41,8
843 FPW Lease Sp. z o.o. Warszawa 136 19,1 43,8
844 UTAL Sp. z o.o. Gruszczyn 136 33,5 9,2
845 Budokrusz S.A. Odrano-Wola 136 19,2 0,9
846 Wtw Services Sp. z o.o. Warszawa 136 32,2 9,9
847 Harpen Immobilien Sp. z o.o. Warszawa 135 74,1 88,9
848 Projekt Katowice Sp. z o.o. Warszawa 135 -37,7 7,7
849 SENTREX Sp. z o.o. Gogolin 135 37,4 8,3
850 STARCOM Sp. z o.o. Warszawa 135 43,9 1,2
851 Konsalnet Cash Management Sp. z o.o. Warszawa 135 3,7 11,0
852 Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Łomża 135 11,3 3,8
853 Rena Polska Sp. z o.o. Nowogrodziec 135 161,0 14,5
854 Fanuc Polska Sp. z o.o. Wrocław 135 29,6 13,9
855 Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Szczecin 135 10,6 4,7
856 BETAFENCE Sp. z o.o. Kotlarnia 135 21,6 4,3
857 POLFLAM Sp. z o.o. Runów 135 3,7 15,2
858 MARBET LIPSKO Sp. z o.o. Sp. K. Lipsko 135 -17,9 13,9
859 TIME S.A. Warszawa 134 0,1 5,5
860 FORTACO Sp. z o.o. Wrocław 134 159,7 4,1
861 GFK POLONIA Sp. z o.o. Warszawa 134 36,9 9,4
862 CZECHÓW Spółdzielnia Mieszkaniowa Lublin 134 -17,9 3,6
863 Prosta Tower Sp. z o.o. Warszawa 133 2486,4 72,1
864 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Opolu Opole 133 1,1 3,9
865 Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon Sp. z o.o. S.K. Zawodzie 133 6,7 26,3
866 Spółdzielnia Mieszkaniowa RETKINIA – POŁUDNIE Łódź 133 -10,7 2,6
867 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych PLAST – BOX S.A. Słupsk 133 19,3 4,5
868 HANPLAST Sp. z o.o. Bydgoszcz 132 2,4 2,7
869 Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 132 -32,7 39,5
870 POLMOR Sp. z o.o. Bytów 132 36,9 7,9
871 OCYNKOWNIA ŚLĄSK Sp. z o.o. Chrzanów 132 19,1 5,4
872 KBR POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn 132 -21,1 12,3
873 Tesco Dystrybucja Sp. z o.o. Kraków 131 23,8 3,4
874 Thyssenkrupp Materials Processing Europe Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 131 17,8 2,9
875 KOŁO Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 131 -39,9 0,4
876 Kredyt Inkaso S.A. Warszawa 131 -0,5 26,1
877 Mckinsey Knowledge Center Poland Sp. z o.o. Wrocław 131 -8,6 19,1
878 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Grudziądzu Grudziądz 130 0,1 4,1
879 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. S. Batorego Łódź 130 92,8 3,8
880 Główny Instytut Górnictwa Katowice 130 -3,8 8,1
881 Jubitom Kazimierz Tomasiewicz Rumia 130 -6,2 13,2
882 Gdynia Podolska Sp. z o.o. Warszawa 130 -28,2 49,4
883 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolonia Kasprzaka Warszawa 130 4402,0 7,6
884 Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Łódź 130 6,3 31,1
885 Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowy Instytut Badawczy Błonie 130 -68,3 5,0
886 Polska Federacja Hodowców Bydła I Producentów Mleka Warszawa 129 41,2 3,2
887 Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Sopot 129 -30,5 49,0
888 MK Sp. z o.o. Kadłubia 129 7,4 15,7
889 FINAL S.A. Dąbrowa Górnicza 129 10,2 3,4
890 Związek Nauczycielstwa Polskiego Warszawa 129 137,9 3,0
891 NOVARTIS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 129 -47,1 5,6
892 CA Immo Wspólna Sp. z o.o. Warszawa 128 83,0 69,8
893 USS Fprop (6) Sp. z o.o. Warszawa 128 58,8 90,7
894 KOTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wołów 128 40,6 12,3
895 PSA FINANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 128 -38,4 17,9
896 UNIRUBBER Sp. z o.o. Węgliniec 127 14,5 14,1
897 Talgo Sp. z o.o. Tal & Co sp.k. Warszawa 127 -53,1 29,2
898 NICZUK METALL – PL S.J. Wilimowo 127 11,4 20,0
899 Firma Handlowo-Usługowa GREDAN Grzegorz Czebotar Tychy 127 121,8 12,0
900 Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Siedlce 126 8,8 1,6
901 EUROTEL S.A. Gdańsk 126 28,5 3,5
902 CHEŁM Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 126 -26,1 10,4
903 ROSA EUROPE Sp. z o.o. Wrocław 126 219,8 2,0
904 Plastan Kacprzyk sp.j. Stanisławów 126 -10,2 27,6
905 3Shape Poland Sp. z o.o. Szczecin 125 32,8 6,7
906 Pietrzak B. B. Beata Pietrzak Bogdan Pietrzak S.J. Katowice 125 51,5 58,8
907 Sosnowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Sosnowiec 125 55,1 4,2
908 Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Białystok 125 -4,6 26,4
909 Łużycka Park Investment Sp. z o.o. Gdynia 125 -13,6 34,8
910 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o. Grudziądz 125 71,2 0,9
911 Ursynów Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Warszawa 124 -5,4 5,1
912 Spółdzielnia Mieszkaniowa DOMATOR Kielce 124 179,3 2,0
913 Spółdzielnia Mieszkaniowa POJEZIERZE w Olsztynie Olsztyn 124 -10,1 5,1
914 BOLIX S.A. Żywiec 124 41,8 3,9
915 J. A. Gąska S.J. Gotkowice 124 31,2 24,2
916 Vinci Energies Polska Sp. z o.o. Gdynia 124 72,1 7324,9
917 Tp Reflex Polska Sp. z o.o. Żarów 124 21,2 5,0
918 SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 124 -39,8 12,8
919 Spółdzielnia Mieszkaniowa Teofilów w Łodzi Łódź 123 -1,4 1,8
920 CP RE Sp. z o.o. Kraków 123 27,4 13,0
921 Kaczmarski Inkasso Kaczmarski Małgorzata Wrocław 123 -20,0 14,5
922 Algeco Polska Sp. z o.o. Gdańsk 123 28,6 9,5
923 Wkb Wierciński, Kwieciński, Baehr sp.k. Warszawa 123 20,3 34,8
924 Hasco TM Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 123 18,1 37,9
925 Eagleburgmann Poland Sp. z o.o. Warszawa 123 46,3 16,3
926 FCA Services Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 123 70,8 6,3
927 Altmaster Bobula Gierałtowski S.J. Józefosław 123 -0,4 72,8
928 Polskie Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 123 6,6 43,9
929 JR Holding S.A. Kraków 122 190,3 2202,6
930 Coca-Cola Poland Services Sp. z o.o. Warszawa 122 96,2 3,7
931 Spółdzielnia Mieszkaniowa Starówka Warszawa 122 52,9 3,3
932 Linklaters Poland Sp. z o.o. Warszawa 121 27,6 51,5
933 Alpha Technology Sp. z o.o. S.K. Kraków 121 19,3 3,8
934 CASINO Sp. z o.o. Warszawa 121 81,0 0,9
935 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe SIGMA-LI S.J. Wiejacha Goleszów 121 -7,4 16,6
936 KORPO Sp. z o.o. Jawor 121 71,6 7,7
937 Proton Property Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 121 517,3 35,7
938 Thomson Reuters (Markets) Europe SA S.A. Oddział w Polsce Warszawa 121 24,0 3,4
939 Kraków Zielony Złocień Sp. z o.o. Wrocław 120 -59,8 65,9
940 Firma TARAPATA Sp. z o.o. Mielec 120 20,6 11,8
941 Iprospect Polska Sp. z o.o. Warszawa 120 62,8 11,4
942 Skua Sp. z o.o. Warszawa 120 102,4 72,6
943 MLP Pruszków IV Sp. z o.o. Pruszków 120 124,1 92,3
944 Elko-Bis Systemy Odgromowe Sp. z o.o. Wrocław 120 168,4 30,7
945 MORENA Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 120 1,9 3,2
946 DARCO Sp. z o.o. Dębica 120 3,8 13,7
947 Plan 40 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 119 611,5 232,6
948 Wielowski sp. j. Przęsocin 119 560,3 327,8
949 Augum Wiesław Klich, Paweł Klich S.J. Wieliczka 119 28,7 45,0
950 Gebo Technika Sp. z o.o. Marki 119 58,7 16,9
951 BIAŁA GÓRA Sp. z o.o. Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Smardzewice 119 0,7 11,5
952 BARBARA JAKSA Pabianice 119 21,3 13,3
953 Propoint Sp. z o.o. S.K. Gliwice 119 -26,1 39,8
954 Perfecta Sp. z o.o. S.K. Łany 118 -12,9 27,6
955 TT PLAST T. Fortuna. T. Bugaj Sp.J. Targowisko 118 -6,4 17,4
956 E-TOWERS FAMABA S.A. Głogów 118 7,1 9,6
957 Software Park Kraków Sp. z o.o. Warszawa 118 10,8 129,7
958 Robyg Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. Warszawa 118 233,8 22,7
959 ZIELEŃ MIEJSKA Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Pruszków 118 -15,6 25,8
960 Fabryka Styropianu ARBET Bartosik, Czernicki, Funke, Kuncer, Muzyczuk S.J. Koszalin 117 -2,9 7,5
961 Deloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy s.k. Warszawa 117 -8,5 11,5
962 Columbus Pro Sp. z o.o. Kielce 117 84,4 11,9
963 Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. Warszawa 117 5,5 16,6
964 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Dom 82 Warszawa 117 -19,5 2,1
965 Przeds. Usług Technicznych i Handlowych Polcarbo S.J. Jaworzno 117 -17,2 50,4
966 Pec Działkowa Sp. z o.o. Warszawa 117 47,8 30,3
967 ORPLAST Jerzy Orlikowski S.J. Sopot 117 35,8 17,1
968 METALKO Sp. z o.o. Bydgoszcz 117 59,6 10,6
969 Frapo-Invest Sp. z o.o. Konin 117 33,8 4,7
970 CA Immo Warsaw Towers Sp. z o.o. Warszawa 117 -52,8 52,2
971 JUPOL – CAR Sp. z o.o. Warszawa 117 1,6 10,9
972 Laguna Fabryka Okuć Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 117 629,3 6,5
973 Chojny Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 117 -1,4 6,6
974 GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o. Koszalin 116 5,0 15,6
975 Real Properties 4 Sp. z o.o. Warszawa 116 154,7 90,2
976 Artn Sp. z o.o. Warszawa 116 -14,0 1794,4
977 Arcelormittal Syców Sp. z o.o. Syców 116 12,9 10,8
978 VTS Plant Sp. z o.o. Gdańsk 116 37,7 13,7
979 Spółdzielnia Mieszkaniowa Na Skraju Warszawa 116 -17,9 4,3
980 Nicator Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Brzezinka 115 23,6 8,7
981 Spółdzielnia Mieszkaniowa GÓRNIK Katowice 115 97,2 2,2
982 Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń S.J. Kazimierz Rupiński i Ireneusz Machynia Byczeń 115 56,2 22,0
983 PEC Muszkieterów Sp. z o.o. Warszawa 115 63,9 32,3
984 Fiat Chrysler Polska Sp. z o.o. Warszawa 115 20,1 371,3
985 PROTECH Sp. z o.o. Zator 115 33,2 20,4
986 WROCŁAWSKI PARK WODNY S.A. Wrocław 114 29,1 17,4
987 YETICO S.A. Olsztyn 114 13,0 4,7
988 Man Financial Services Poland Sp. z o.o. Wolica 114 -68,6 1167,3
989 MARCATO Sp. z o.o. Rzakta 114 7,0 5,5
990 CAPITAL PARTNERS S.A. Warszawa 114 -75,3 74,5
991 Południe Spółdzielnia Mieszkaniowa Włocławek 114 -8,9 2,6
992 Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 114 9,0 11,2
993 Polmo Łomianki S.A. Łomianki 114 31,9 12,9
994 DRUKARNIA DIMOGRAF Sp. z o.o. Bielsko-Biała 114 23,9 9,1
995 Instytut Badawczy Leśnictwa Sękocin Stary 114 54,3 9,5
996 Desim Sp. z o.o. sp.k. Polkowice 114 -4,5 15,7
997 Matmax Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp.K. Szczecin 114 7,4 55,7
998 Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o. Szczecin 113 17,5 17,4
999 Grem Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Majdan 113 42,0 26,5
1000 Buma S.A. Kraków 113 143,2 141,9
1001 Ciarko Sp. z o.o. Ip S.K. Warszawa 113 11,5 70,0
1002 RAKOWIEC Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 113 0,3 9,5
1003 Vatt – Invest Sp. z o.o. Warszawa 113 98,3 54,1
1004 Przeds. Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO S.A. Rzeszów 113 -11,0 1,8
1005 Ochrona Juwentus-Bis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 112 173,3 5,3
1006 Cinkciarz.Pl Sp. z o.o. Zielona Góra 112 24,3 0,0
1007 Zakłady Wyrobów Metalowych SHL S.A. Kielce 112 158,9 20,0
1008 Wrocławska Akademia Kulinarna Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 112 57,6 31,5
1009 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Klub Dwustu Warszawa 112 1120,5 12,1
1010 INLINE Poland Sp. z o.o. Murowana Goślina 112 1,8 5,2
1011 Torwar Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Warszawa 112 6,7 3,8
1012 I2 Development Sp. z o.o. M3 Sp.K. Wrocław 112 639,3 55,6
1013 Invest – Tech Sp. z o.o. Toruń 112 51,8 6,9
1014 Electropoli Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 112 8,7 6,8
1015 Pollena S.A. Fabryka Opakowań Kosmetycznych Łaskarzew 111 -13,7 10,1
1016 Termo Organika Sp. z o.o. Kraków 111 -3,3 3,4
1017 Agropak sp. j. Brzezińki i Wspólnicy Jaworzno 111 -8,6 28,6
1018 Marflex – M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. Karczew 111 41,1 1,3
1019 Spółdzielnia Mieszkaniowa PIAST Wrocław 111 -5,8 2,2
1020 Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 111 -24,5 20,9
1021 ATUT RENTAL Sp. z o.o. Warszawa 111 -1,5 9,5
1022 Guillin Polska Sp. z o.o. Oleśnica 111 18,4 7,6
1023 Wala Sp. z o.o. Wilkowice 110 36,0 19,9
1024 SCHOLLGLAS POLSKA Sp. z o.o. Tarnobrzeg 110 -9,9 6,6
1025 Bnp Paribas Financial Services Sp. z o.o. Warszawa 110 0,0 57,6
1026 NOEX Sp. z o.o. S.K. Komorniki 110 596,3 6,2
1027 Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub Chwaszczyno 110 -6,5 3,6
1028 PODANFOL S.A. Chodzież 110 30,9 10,2
1029 NRC Sp. z o.o. Brody 110 -14,2 22,0
1030 Instytut Techniki Budowlanej Warszawa 110 -6,0 6,6
1031 Henry Kruse Nieruchomości Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 110 184,9 124,8
1032 Stocznia Szczecińska Sp. z o.o. Szczecin 109 -10,1 15,7
1033 Energoremont Edmund i Halina Ulikowscy S.J. Świecie 109 22,8 11,8
1034 Yabimo Services Sp. z o.o. sp.k. Tarnów 109 46,5 20,2
1035 Silbo Sp. z o.o. Żory 108 89,7 22,3
1036 Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 108 -36,4 9,9
1037 Instytut Metali Nieżelaznych Gliwice 108 11,7 2,5
1038 AbbVie Polska Sp. z o.o. Warszawa 108 26,0 5,0
1039 Improdex Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 108 2,3 17,9
1040 Opera Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 108 -2,6 20,0
1041 Drukpol.Flexo Sp. z o.o. S.K. Nowy Dwór Mazowiecki 108 523,8 3,0
1042 Cargobull Finance Sp. z o.o. Warszawa 108 13,3 15,3
1043 SPV Grodzisk Sp. z o.o. Warszawa 108 -10,1 66,2
1044 Vossloh Cogifer Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 108 -42,4 10,6
1045 Nordex Polska Sp. z o.o. Warszawa 108 -64,2 15,1
1046 Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Kostrzyn nad Odrą 108 35,1 19,1
1047 MLP Pruszków II Sp. z o.o. Pruszków 107 -34,0 178,2
1048 Advent International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 107 -21,3 78,5
1049 Kronospan Kunststoffe Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 107 679,5 13,2
1050 CGH Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 107 26,6 8,4
1051 Energomontaż Poznań Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 107 45,5 26,5
1052 PAŃSTWOWE MUZEUM AUSCHWITZ-BIRKENAU W Oświęcimiu Oświęcim 107 16,3 10,0
1053 Compound Sp. z o.o. Warszawa 107 94,4 90,8
1054 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego w Koziegłowach Koziegłowy 107 6,9 3,4
1055 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A. Warszawa 107 4,6 22,3
1056 MC BAUCHEMIE Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 107 -32,9 5,2
1057 Octa Quattro Sp. z o.o. Warszawa 107 207,8 56,3
1058 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BEMIX Benedykt Mieszczak Więcbork 107 15,8 21,0
1059 AK Sp. z o.o. Komorniki 106 21,6 5,3
1060 POL – MOT Holding S.A. Warszawa 106 105,5 6,5
1061 Oponeo Brandhouse Sp. z o.o. Bydgoszcz 106 23,5 80,4
1062 Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie Warszawa 106 -22,5 10,4
1063 Bamet Paweł Babraj Kraków 106 9,8 43,0
1064 Tarnowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Tarnów 106 36,5 5,4
1065 MIKO PAC Sp. z o.o. Bydgoszcz 106 -11,8 5,1
1066 Kancelaria Medius S.A. Kraków 106 109,4 29,2
1067 Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 106 22,8 16,6
1068 Nafa Polska sp. z o.o. Łozienica 106 26,0 26,1
1069 Expander Advisors Sp. z o.o. Warszawa 106 -23,4 2,1
1070 DDB Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 106 16,5 10,6
1071 Frioarte S.A. Warszawa 105 -46,5 14,4
1072 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny Warszawa 105 -13,7 18,7
1073 Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Mielec 105 -1,1 4,5
1074 Durham Sp. z o.o. Warszawa 104 -29,4 13,2
1075 Votum S.A. Wrocław 104 -18,3 13,7
1076 Octa RT Sp. z o.o. Warszawa 104 56,3 60,3
1077 P.P. Somet S.J. Sułów 104 6,3 29,0
1078 KOMAT Mieczysław Kozłowski Romanowo Dolne 104 14,8 18,9
1079 Centrum Usług Wspólnych Baltona Sp. z o.o. Warszawa 104 132,8 46,8
1080 Globis Poznań Sp. z o.o. Warszawa 104 2,0 64,4
1081 STROER MEDIA Sp. z o.o. Sp. kom. Warszawa 104 6,7 6,2
1082 Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A. Wrocław 104 -13,4 19,3
1083 MLP GROUP S.A. Pruszków 103 -50,3 41,1
1084 BULTEN Polska S.A. Bielsko-Biała 103 -7,3 2,3
1085 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREMEX Sp. z o.o. Rudna Mała 103 37,2 2,5
1086 Corktree FPROP Sp. z o.o. Warszawa 103 -16,2 25,5
1087 Virtu Holding Sp. z o.o. Zawiercie 103 -36,5 1,4
1088 BUDOWLANI Sp-nia Mieszkaniowa Bydgoszcz 103 6,7 2,4
1089 TARKON Sp. z o.o. Tarnobrzeg 103 48,2 10,7
1090 Zamek Królewski Na Wawelu – Państwowe Zbiory SztukI Kraków 103 -21,0 10,9
1091 Spółdzielnia Mieszkaniowa Służew Nad Dolinką Warszawa 103 -14,4 6,0
1092 Voestalpine Signaling Sopot Sp. z o.o. Sopot 103 126,0 13,4
1093 KCR S.A. Warszawa 103 150,6 4,8
1094 Drukarnia Embe Press S.Bezdek, M.Mamczarz Spółka Jawna Lublin 102 27,9 16,3
1095 Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Sącz 102 -13,9 9,9
1096 Lotos Infrastruktura S.A. Jasło 102 110,6 10,6
1097 FORMASTER S.A. Kielce 102 102,9 10,0
1098 BBDO Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 102 -8,0 34,9
1099 Koesters I Meyer Sp. z o.o. Malanów 101 12,0 42,8
1100 MBF Sp. z o.o. Rokitki 101 -14,8 17,3
1101 PPU ZIELEŃ Sp. z o.o. Gdańsk 101 -4,6 14,2
1102 Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S. A. Suwałki 101 135,8 167,2
1103 Tekra Sp. z o.o. Gubin 101 -5,5 12,9
1104 KIM GROUP KUCZEK I GAWEŁ S.J. Kraków 101 19,8 7,0
1105 Yolo S.A. Warszawa 101 -61,7 236,2
1106 NOWY ŚWIAT S.A. Centrum Bankowo Finansowe Warszawa 101 -7,4 21,5
1107 Pretium Investments Sp. z o.o. S.K.A. Wysoka 100 338,1 3051,2
1108 Iqvia Rds Poland Sp. z o.o. Warszawa 100 32,6 6,8
1109 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Orłowski sp.j. Orłowski i Wspólnicy Nowe Skalmierzyce 100 1121,5 14,7
1110 Mochtoys S.J. Otwock 100 34,3 14,4
1111 PEKAO FINANCIAL SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 100 -4,7 19,7
1112 LDS Łazewski, Depo i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 100 14,6 53,0
1113 D.J.T. Sp. z o.o. Poznań 100 7,8 37,3
1114 Aludesign Sp. z o.o. Swarzędz 100 9,6 13,6
1115 Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. Wrocław 99 15,8 8,9
1116 Futura Leasing S. A. Gdańsk 99 50,4 4,2
1117 Spółdzielnia Mieszkaniowa Oświecenia w Krakowie Kraków 99 19,4 3,1
1118 Miejski Klub Sportowy Cracovia Sportowa S.A. Kraków 99 1256,0 12,0
1119 Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 99 -43,1 3,2
1120 Spółdzielnia Mieszkaniowa im T. Kościuszki Kraków 99 -4,8 9,8
1121 Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Płock 99 6,9 4,3
1122 Teleaudio Dwa Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 99 625,7 5,0
1123 Korporacja Gospodarcza EFEKT S.A. Kraków 99 3,4 25,9
1124 Ernst & Young Sp. z o.o. Corporate Finance sp.k. Warszawa 99 5,6 10,8
1125 SŁOWIANIN Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Świnoujście 99 -11,8 2,0
1126 MAGO S.A. Rusiec 99 0,5 2,0
1127 MWM ELEKTRO Sp. z o.o. Trzebinia 99 65,2 16,1
1128 Vicar Management Sp. z o.o. Warszawa 98 -19,5 28,4
1129 EUROP ASSISTANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 98 -2,0 12,9
1130 EDO Sp. z o.o. Wrocław 98 1792,1 121,1
1131 Spółdzielnia Zodiak Rzeszów 98 -40,6 3,1
1132 KOLEJARZ Spółdzielnia Mieszkaniowa Słupsk 98 1,2 6,0
1133 Reso Europa Service Sp. z o.o. Suwałki 98 401,3 9,5
1134 Firma Reklamowa Emo Neon J. Żurawski, T. Morawiec, M. Krawczyk sp. j. Częstochowa 98 8,7 31,5
1135 Sax Development Sp. z o.o. Wrocław 98 -1,7 31,9
1136 Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A. Katowice 98 -22,4 0,8
1137 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Export Import MALBOX Zygmunt Solecki Olkusz 98 46,4 12,0
1138 Castor Drukarnia i Wydawnictwo S.J. Kraków 98 12,5 56,3
1139 Landis + Gyr Sp. z o.o. Warszawa 98 80,2 10,0
1140 Koneser Group Sp. z o.o. sp.k. Kraków 97 262,7 16,4
1141 ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 97 -32,4 13,7
1142 Kancelaria Radców Prawnych Euco Joanna Smereczańska-Smulczyk i Wspólnicy S.K.A. Legnica 97 -33,7 26,3
1143 Teatr Narodowy w Warszawie Warszawa 97 14,0 7,8
1144 PERSPEKTYWA Spółdzielnia Mieszkaniowa Łomża 97 -29,0 1,5
1145 Emsur Polska Sp. z o.o. Józefów 97 -27,9 8,1
1146 Nadodrze Spółdzielnia Mieszkaniowa w Głogowie Głogów 97 -8,6 3,0
1147 Graham Packaging Poland Sp. z o.o. Sulejówek 97 -64,2 2,8
1148 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kurdwanów Nowy Kraków 96 0,2 1,0
1149 CA Immo Bitwy Warszawskiej Sp. z o.o. Warszawa 96 -37,0 55,2
1150 Mateco Podesty Ruchome Sp. z o.o. Tychy 96 -18,6 13,1
1151 Fitch Polska S.A. Warszawa 96 31,2 38,6
1152 ZOK Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 96 66,5 2,4
1153 Zakłady Produkcyjno-Naprawcze Taboru Maszyn i Urządzeń TABOR M. Dybowski S.J. Trzebinia 96 -7,5 30,6
1154 Nova-Tech Sp. z o.o. Sulnowo 96 88,2 12,7
1155 Odlewnia Żeliwa Śrem Sp. z o.o. Śrem 96 -48,4 7,5
1156 Kompan Manufacturing Poland Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 96 121,5 19,9
1157 Metalowiec Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 95 31,5 2,3
1158 Midam Sp. z o.o. S.K. Wrocław 95 503,8 79,7
1159 Power-Tech Janusz Marcin Ejma Wałcz 95 93,3 11,4
1160 Interinwest Polska S.A. Spółka Komandytowo Akcyjna Poznań 95 -54,5 202,6
1161 Crem Sp. z o.o. Wrocław 95 765,0 47,1
1162 Techniflex Sp. z o.o. Ruda Śląska 95 -20,5 19,4
1163 Wuza 4 Sp. z o.o. Warszawa 95 97,2 751,8
1164 WOLSKA ŻELAZNA BRAMA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 95 -15,3 16,8
1165 Maco Productions Polonia Sp. z o.o. Wrocław 95 0,7 1,5
1166 Eneria Sp. z o.o. Izabelin-Dziekanówek 95 -17,9 5,8
1167 ECS Cable Protection Sp. z o.o. Inowrocław 95 11,0 20,0
1168 Muehsam Jan Krzysztof i Wspólnicy sp.j. Warszawa 95 34,7 12,8
1169 Dom Finansowy QS S.A. Gdańsk 95 55,0 10,6
1170 Skanem Poznań Sp. z o.o. Swadzim 95 -7,2 8,2
1171 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Bolesława Chrobrego Łódź 95 -0,7 6,3
1172 Nowy Ląd Sp. z o.o. Kopalnia Gipsu i Anhydrytu Lwówek Śląski 94 56,3 11,2
1173 Państwowy Instytut Weterynaryjny Państwowy Instytut Badawczy Puławy 94 6,1 6,4
1174 Cinema Tower Sp. z o.o. Poznań 94 166,2 54,7
1175 Mecalit Polska Sp. z o.o. Łódź 94 20,9 5,5
1176 Kenbit Koenig i Wspólnicy Sp.J. Warszawa 94 13,5 11,9
1177 Mineral Polska Sp. z o.o. Czarny Bór 94 -13,5 8,3
1178 Tulplast Ireneusz Socha S.J. Paczkowo 94 15,3 34,8
1179 No Limit Sp. z o.o. Warszawa 93 52,8 4,0
1180 Calypso Fitness S.A. Warszawa 93 20,4 8,4
1181 Litex Promo Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 93 9,7 4,1
1182 IZOBLOK S.A. Chorzów 93 -16,8 9,7
1183 Kraus Folie S.J. Kalisz 93 55,3 8,6
1184 Zakład Urządzeń Grzewczych Elektromet Wojciech Jurkiewicz Gołuszowice 93 -12,6 10,9
1185 Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Zielona Góra 93 2,2 14,8
1186 Octa LH Sp. z o.o. Warszawa 93 334,4 108,9
1187 Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k. Wrocław 93 -7,4 45,0
1188 Inpharm Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 93 21,9 69,6
1189 Siemianowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Siemianowice Śląskie 93 -25,1 1,2
1190 Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Wrocław 93 1,5 3,4
1191 CHEMES M. Szperliński Sp. z o.o. Sady 93 52,3 7,4
1192 MUZEUM – ZAMEK w Łańcucie Łańcut 93 -51,0 0,8
1193 Shapers' Polska sp. z o.o. Bydgoszcz 93 305,2 5,6
1194 Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa Bydgoszcz 93 -4,0 2,3
1195 Tesna Sp. z o.o. Olsztyn 93 18,0 165,4
1196 Starsprings Poland Sp. z o.o. Sady 92 21,8 10,6
1197 Przedsiębiorstwo Produkcyjne POLSTYR Sp. z o.o. Człuchów 92 71,6 11,7
1198 MISTRZEJOWICE Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 92 6,0 6,5
1199 PAWBOL Sp. z o.o. Andrychów 92 17,4 11,4
1200 Services Vox Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 92 1211,0 6,9
1201 WINKHAUS POLSKA Beteiligungs Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Rydzyna 92 10,8 2,6
1202 BZK Sp. z o.o. Nieruchomości Sp.k. Teresin 92 182,8 120,0
1203 IWAMET Sp. z o.o. Stalowa Wola 92 2,5 11,1
1204 Otwocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Otwock 92 7,9 2,6
1205 Aon Sp. z o.o. Warszawa 92 76,2 3,5
1206 BFF Medfinance S.A. Łódź 92 88,2 36,0
1207 Currency One S.A. Poznań 92 100,5 16,3
1208 Korporacja Gwarecka S.A. Bogdanka 92 6,6 7,0
1209 STALKO Sp. z o.o. Mogilno 92 88,8 5,0
1210 Dalpo Poznań Sp. z o.o. S.K. Poznań 92 15,7 2,9
1211 Komputronik Signum Sp. z o.o. Poznań 92 -4,9 78,2
1212 GAMET S.A. Toruń 92 89,5 3,5
1213 PROSTER Sp. z o.o. Brzesko 91 21,6 17,6
1214 Polski Związek Łowiecki Warszawa 91 -42,5 13,4
1215 Gest – Pol Sp. z o.o. Bogusławice 91 17,5 747,4
1216 Media Direction Sp. z o.o. Warszawa 91 -14,0 3,6
1217 Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Inowrocław 91 2,5 1,8
1218 POLCOLORIT S.A. Piechowice 91 183,3 2,5
1219 Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o. Warszawa 91 17,2 19,8
1220 Fabryka Broni Łucznik – Radom Sp. z o.o. Radom 91 -20,2 3,7
1221 KLEEN-TEX Polska Sp. z o.o. Suchedniów 91 52,0 6,1
1222 Cementownia Kraków Nowa Huta Sp. z o.o. Kraków 90 703,0 6,9
1223 Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze Warszawa 90 869,3 11,2
1224 Zakład Produkcji Form,Narzędzi Specjalnych i Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Graform Stanisław Grabowski Bydgoszcz 90 -8,1 5,5
1225 Modertrans Poznań Sp. z o.o. Poznań 90 -41,2 9,6
1226 FRANKE POLSKA Sp. z o.o. Sękocin Nowy 90 14,6 4,9
1227 SCS Polska Sp. z o.o. Legnica 90 4,1 7,7
1228 Galeco Sp. z o.o. Balice 90 2,6 5,8
1229 Gerendis Apo Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 89 26,8 6,5
1230 Zjednoczona Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa PIAST Kraków 89 -9,7 15,2
1231 RPC BEBO POLSKA Sp. z o.o. Poznań 89 3,4 4,5
1232 Profil Krystyna i Paweł Kosowicz S.J. Słupsk 89 84,1 6,4
1233 Voit Polska Sp. z o.o. Nowa Sól 89 66,2 11,0
1234 F.H.P. Prodmax Robert Lichoń Sokołów 89 41,0 14,0
1235 PLASTICON POLAND S.A. Toruń 89 32,8 8,8
1236 Suwalska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Suwałkach Suwałki 89 -3,3 4,4
1237 Spółdzielnia Mieszkaniowa RETKINIA – PÓŁNOC Łódź 88 5,3 2,8
1238 WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OLSZTYNIE Olsztyn 88 -31,9 11,8
1239 Dotpay Sp. z o.o. Kraków 88 20,9 22,2
1240 Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. Podłęże 88 59,8 13,0
1241 Fabryka Opakowań Foliowych ROSSOPLAST D. i R. Rossochaccy S.J. Lidzbark Warmiński 88 50,6 11,0
1242 Bialska Spółdzielnia Mieszkaniowa ZGODA Biała Podlaska 88 -9,6 2,4
1243 Egm S.A. Kraków 88 511,7 8,1
1244 Gruplast Gruba S.J. Kołbiel 88 38,8 1,5
1245 Sitel Polska Sp. z o.o. Warszawa 88 19,6 11,3
1246 Energetyczne Towarzystwo Finansowo Leasingowe Energo Utech S.A. Poznań 88 34,8 12,5
1247 Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 88 2,3 41,9
1248 EURO – LOCKS Sp. z o.o. Ruda Śląska 88 17,0 12,8
1249 Marbopur Sp. z o.o. S.K. Bielsko 87 36,2 16,5
1250 Nivette Fleet Management Sp. z o.o. Warszawa 87 13,1 5,9
1251 Edelmet Sp. z o.o. Katowice 87 -53,2 44,8
1252 WKRĘT-MET Sp. z o.o. S.K. Kuźnica Kiedrzyńska 87 154,4 5,9
1253 EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 87 4025,6 4,4
1254 Zakłady Porcelany Elektrotechnicznej ZAPEL S.A. Boguchwała 87 87,6 2,7
1255 GSG Towers Sp. z o.o. Gdańsk 87 272,0 0,4
1256 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego w Wołominie Wołomin 87 -7,4 3,0
1257 TREKO LASER Sp. z o.o. Skawina 87 17,6 14,0
1258 Clyde Bergemann Polska sp. z o.o. Tychy 86 40,9 18,8
1259 Zakłady Przemysłu Gumowego Stargum Stankiewicz Jan Stargard 86 29,4 11,3
1260 Batory Investments Sp. z o.o. Gdynia 86 14,1 1046,4
1261 Meprozet Stare Kurowo Sp. z o.o. Stare Kurowo 86 1,3 13,3
1262 Młyniec Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 86 -2,7 5,3
1263 PGA Polska Sp. z o.o. Warszawa 86 -41,8 58,6
1264 Ortie Capital Investment S.A. Wrocław 86 -30,9 104,7
1265 ZAGRODNIKI Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 86 1,1 4,3
1266 AMC Sp. z o.o. S.K. Wrocław 86 1,0 63,2
1267 Spółdzielnia Mieszkaniowa Karwiny Gdynia 86 -6,6 7,1
1268 IZOHAN Sp. z o.o. Gdynia 85 0,3 5,9
1269 Sp-nia Mieszkaniowa OSTROBRAMSKA Warszawa 85 6,9 4,2
1270 Muzeum Śląskie Katowice 85 15,0 17,4
1271 Cembrit Production S.A. Trzemeszno 85 3,6 4,2
1272 HERCO Sp. z o.o. Cielądz 85 44,2 6,2
1273 Instytut Nowych Syntez Chemicznych Puławy 85 -19,7 5,9
1274 Bodycote Polska Sp. z o.o. Częstochowa 85 19,8 13,7
1275 Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A.Łebek i Wspólnicy Sp. Komandytowa Wrocław 85 44,4 28,5
1276 Kalibra Sp. z o.o. Kamienna Góra 85 11,4 17,0
1277 Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. Toruń 85 24,0 7,4
1278 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa CHEMIK Płock 85 -24,5 5,7
1279 Kruszywa Polskie S.A. Wąglikowice 84 44,1 8,8
1280 Mercurius Financial Advisors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 84 152,3 69,0
1281 BILLBIRD S.A. Kraków 84 -10,5 9,3
1282 Duda Ads Polska Sp. z o.o. Warszawa 84 0,3 26,0
1283 FHP PAK Sp. z o.o. Toruń 84 197,5 14,9
1284 Poland Smelting Technologies POLST Sp. z o.o. Wałbrzych 84 -18,2 2,8
1285 Tuf Consulting Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 84 -15,4 98,8
1286 DIF Sp. z o.o. Poznań 84 10,9 9,6
1287 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Komuny Paryskiej Gdynia 84 44,7 3,8
1288 OPA-ROW Sp. z o.o. Rybnik 84 -24,1 11,5
1289 Hanomag Heat Treatment International Sp. z o.o. Jasin 84 11,2 31,5
1290 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kostrzewa Sp.j. Giżycko 84 26,9 23,1
1291 Track Tec Koltram Sp. z o.o. Warszawa 84 -54,2 5,1
1292 RMA – POLSKA Sp. z o.o. Chojnów 84 164,7 10,8
1293 Edelmann Poland Sp. z o.o. Pruszków 84 23,3 6,0
1294 Centrale Laboratorium Pomiarowo – Badawcze Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 84 22,4 15,0
1295 Tamir Sp. z o.o. PPUH Bystrzyca Kłodzka 84 4,2 16,3
1296 Metlife Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 84 -11,8 19,5
1297 Przeds. Produkcji Materiałów Drogowych Rzeszowie Sp. z o.o. Rzeszów 84 -4,3 20,2
1298 Carfi Polska Sp. z o.o. Siedlce 84 18,0 20,2
1299 GUSS-EX Sp. z o.o. Warszawa 83 45,9 5,3
1300 Andersia Tower Sp. z o.o. Poznań 83 -1,4 10,9
1301 Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chrzanowie Chrzanów 83 142,5 4,9
1302 Ochnik Development Sp. z o.o. Warszawa 83 163,7 14,7
1303 GEKOPLAST S.A. Krupski Młyn 83 8,4 6,6
1304 Landbud Bis Sp. z o.o. sp.k. Poznań 83 -45,5 92,6
1305 Mochnik Sp. z o.o. S.K. Opole 83 13,3 4,6
1306 MARSH Sp. z o.o. Warszawa 83 -14,8 15,3
1307 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szóstka Wrocław 83 -6,0 3,4
1308 Spaas Candles Poland Sp. z o.o. Stargard 83 45,9 4,7
1309 SOLEY-INVEST Sp. z o.o. Sulików 83 32,8 77,8
1310 MSZCZONOWSKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 83 22,9 10,3
1311 Spółka Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Poznań 83 -16,5 81,1
1312 Grupa Azoty Prorem Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 83 39,4 3,9
1313 Business Lease Poland Sp. z o.o. Warszawa 83 -2,5 5,3
1314 PPU POMEL Sp. z o.o. Wyszków 83 13,3 8,4
1315 ZAP – MECHANIKA Sp. z o.o. PPU Ostrów Wielkopolski 82 41,4 17,6
1316 Grupa 1 Prestige PM Sp. z o.o. S.K.A. Piaseczno 82 -95,7 52,9
1317 PPU ZAP – KOOPERACJA Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 82 24,0 6,9
1318 KLG Sp. z o.o. Bydgoszcz 82 210,9 7,0
1319 Jara Drapała & Partners Sp.k. Warszawa 82 25,6 52,6
1320 ICG INVEST Sp. z o.o. Wrocław 82 -13,1 61,8
1321 PERSPEKTYWA Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ruda Śląska 82 -12,6 5,8
1322 W.P.S. Sp. z o.o. Zagórz 82 -24,6 13,5
1323 J&J Holding Sp. z o.o. Warszawa 82 426,1 771,8
1324 Izotechnik Sp. z o.o. Płock 81 9,3 10,7
1325 Bell Capital Polska Sp. z o.o. Warszawa 81 66,0 52,9
1326 Częstochowska Spółdzielnia Mieszkaniowa NASZA PRACA Częstochowa 81 -39,6 2,4
1327 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe CORA Adam Sikora Piekary Śląskie 81 0,5 14,8
1328 Bud-Rental Investment Sp. z o.o. Paczkowo 81 19,9 29,7
1329 Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy sp.k. Warszawa 81 43,5 20,1
1330 Ferroplast Zbigniew, Elżbieta, Dawid Rybiccy sp. j. Świdwinek 81 49,9 14,2
1331 Europejski Dom Brokerski Sp. z o.o. Wrocław 81 25,9 6,3
1332 Belfor Polska Sp. z o.o. Łódź 81 -36,0 21,5
1333 RECARO AIRCRAFT SEATING POLSKA Sp. z o.o. Świebodzin 81 3,7 4,0
1334 Administracja Domów Miejskich ADM Sp. z o.o. Bydgoszcz 81 -1,7 9,4
1335 KRAM S.A. Dzierzgoń 80 10,8 4,2
1336 GGG Sp. z o.o. Radom 80 10,4 11,8
1337 Vossloh Skamo Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 80 -48,9 27,8
1338 PPH ABET Sp. z o.o. Wrocław 80 -20,9 5,1
1339 STABAR Sp. z o.o. Żyrardów 80 467,7 3,1
1340 Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych Lipiński S.J. Szklarska Poręba 80 -5,6 24,7
1341 Auto-Land Janusz Andrzejewski Olsztyn 80 19,3 39,8
1342 Group One S.A. Warszawa 80 75,3 64,4
1343 KRATY MOSTOSTAL KRAKÓW Sp. z o.o. Kraków 80 43,9 9,9
1344 Geplastyk Polska Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 80 15,8 10,8
1345 I.I.C. Retail Sp. z o.o. Warszawa 80 -30,0 13,9
1346 GTC Corius Sp. z o.o. Warszawa 79 31,9 65,1
1347 ATEŃSKA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 79 -3,1 4,6
1348 New Age Refrigeration Solutions Sp. z o.o. S.K. Warszawa 79 61,8 9,1
1349 INTEMO S.A. Piotrków Kujawski 79 6,6 6,9
1350 FLEXERGIS Sp. z o.o. Nowy Sącz 79 -3,4 7,4
1351 Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce Warszawa 79 -45,3 7,1
1352 Apro Investment Sp. z o.o. Toruń 79 502,8 9,6
1353 Spółdzielnia Mieszkaniowa NOWY DWÓR Wrocław 79 39,1 4,5
1354 Famisa S.A. Poznań 79 10279,1 906,1
1355 Epore Sp. z o.o. Bogatynia 79 -19,5 7,4
1356 Deloitte Consulting S.A. Warszawa 78 40,8 8,8
1357 Galeria PD Sp. z o.o. Warszawa 78 142,1 167,7
1358 MCS Sp. z o.o. Żory 78 14,1 8,9
1359 Zakład Konstrukcji Spawanych Ferrum S.A. Katowice 78 2,3 6,4
1360 POCZTYLION – ARKA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 78 -11,1 31,2
1361 Pilska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Pile Piła 78 -3,6 6,0
1362 Crh Holding Sp. z o.o. Lublin 78 -62,2 118,5
1363 Ci Games S.A. S.J. Warszawa 78 -44,1 229,3
1364 UDS Sp. z o.o. Nowy Kawęczyn 78 1316,7 3,4
1365 Clean&Carbon Energy S.A. Koszewko 78 -50,1 303,6
1366 Integra Malirz, Zwierzycki sp. j. Gliwice 78 -22,4 43,2
1367 Modrzejewski I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 78 12,2 57,0
1368 Capital Service S.A. Ostrołęka 78 53,0 10,4
1369 Immofinanz Polska Sp. z o.o. Warszawa 78 28,9 102,2
1370 Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa Jelenia Góra 78 1,9 3,2
1371 Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp. z o.o. Warszawa 77 15,3 14,1
1372 Eurowkręt K.M.Piasta i Wspólnicy Sp. J. Radom 77 11,2 25,9
1373 Bobst Polska Sp. z o.o. Łódź 77 -11,9 20,4
1374 DTWE S.J. Domagała Zabierzów 77 7,6 48,2
1375 NMC Polska Sp. z o.o. Zabrze 77 427,7 2,9
1376 Bridgepoint Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 77 7,3 69,2
1377 Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o. Poznań 77 -48,0 3,3
1378 Awima sp. j. B.wiśniewski Józefów 77 52,4 42,8
1379 Żyrardowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żyrardów 77 200,4 1,1
1380 Smm Legal Maciak Mataczyński Adwokaci sp.k. Warszawa 77 101,4 42,3
1381 2GO Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 76 1223,8 16,9
1382 GÓR-STAL Sp. z o.o. Gorlice 76 99,0 2,7
1383 Zarząd Budynków Miejskich i Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gliwice 76 55,0 4,0
1384 Janusz Gruchalski, Jerzy Kotwas ZAMEK Sp.j. Warszawa 76 16,6 43,3
1385 PZU Pomoc S.A. Warszawa 76 -5,2 10,0
1386 Browar Krotoszyn BT Kapitał Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 76 321,6 66,1
1387 Materbud Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 76 -6,1 23,5
1388 Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Sieradz 76 -0,4 1,8
1389 Medgal Sp. z o.o. Księżyno 76 -4,9 21,9
1390 Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gniezno 76 11,3 2,7
1391 Gessel, Koziorowski Spółka Komandytowa Warszawa 76 -18,4 38,5
1392 ZPU Międzyrzecz Polskie Rury Preizolowane Sp. z o.o. Międzyrzecz 76 -51,1 5,6
1393 AQUA PARK ŁÓDŹ Sp. z o.o. Łódź 76 16,4 20,1
1394 Spółdzielnia Mieszkaniowa Świdnik 76 49,7 2,5
1395 SN Sp. z o.o. Modlnica 76 71,6 31,6
1396 Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa Tarnobrzeg 76 -17,5 1,8
1397 POL – SOFT Sp. z o.o. Złotów 76 52,1 9,6
1398 PN Immobilien Sp. z o.o. Warszawa 76 -10,0 49,5
1399 Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. Warszawa 76 -15,7 5,7
1400 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość w Wyszkowie Wyszków 75 -11,0 8,1
1401 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Legnica 75 34,2 6,0
1402 White & Case M. Studniarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. Warszawa 75 11758,5 4,4
1403 PAREXEL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 75 18,2 4,5
1404 Asist Sp. z o.o. Starogard Gdański 75 58,0 21,4
1405 Impel Cash Solutions Sp. z o.o. Warszawa 75 65,3 4,4
1406 Dalian Talent Poland Sp. z o.o. Żabno 75 -34,6 6,8
1407 Nextgen-Tech.Pl Sp. z o.o. Gdańsk 75 14406,4 466,6
1408 Zakłady Wrobów Metalowych EMIZET Sp. z o.o. Szydłów 75 2,3 11,1
1409 Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 75 55,8 4,2
1410 Krause Sp. z o.o. Świdnica 75 47,5 1,9
1411 PPU PALISANDER Sp. z o.o. Białystok 74 6,5 15,4
1412 Drukarnia POZKAL Sp. z o.o. S.K. Inowrocław 74 -14,7 7,8
1413 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Żorach Żory 74 62,7 4,7
1414 WELDING STAR Wojciech Staroń Dębica 74 -37,1 28,1
1415 Nova-Inwestycje Sp. z o.o. S.K.A. Toruń 74 10,1 19,6
1416 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 74 9,6 1,9
1417 ZEHNDER Group Bolesławiec – Sp. z o.o. Bolesławiec 74 7,4 2,7
1418 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Hipolita Cegielskiego Poznań 74 -0,4 11,8
1419 ASM Group S.A. Warszawa 74 -55,0 49,9
1420 Iqvia Commercial Sp. z o.o. Warszawa 74 25,8 8,7
1421 Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Olsztyn 74 7,9 0,7
1422 Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Nowa Ruda 74 49,8 41,0
1423 IT Card Centrum Technologii Płatniczych S.A. Warszawa 73 43,6 3,2
1424 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa ARMATURY w Kielcach Kielce 73 -31,4 3,9
1425 Teleperformance Polska Sp. z o.o. Warszawa 73 37,0 11,8
1426 JANTAR Sp. z o.o. Słupsk 73 11,1 10,0
1427 Mars Finance 1 Sp. z o.o. Warszawa 73 -15,4 24,3
1428 Energoserwis S.A. Przedsiębiorstwo Remontu i Montażu Urządzeń Energetycznych Lublin 73 -58,6 8,2
1429 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Władysława Jagiełły Łódź 73 60,8 0,3
1430 DIE TECH Sp. z o.o. Tychy 73 18,5 6,7
1431 Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Zabrze 73 5,7 0,9
1432 Agencja Handlowa Sp. z o.o. Czerwonak 73 32,9 29,1
1433 Bibby Financial Services Sp. z o.o. Warszawa 73 23,7 10,7
1434 EICKHOFF POLONIA Ltd Sp. z o.o. Katowice 73 20,6 12,9
1435 Terra Vox Sp. z o.o. sp.k. Czerwonak 73 65,9 11,0
1436 Bozamet Sp. z o.o. Ujrzanów 73 35,5 4,7
1437 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Oaza w Lublinie Lublin 73 77,5 1,3
1438 Supra Brokers S.A. Wrocław 73 13,2 26,1
1439 Topsil Sp. z o.o. S.K. Warszawa 73 -2,0 15,1
1440 Tedi Sp. z o.o. sp.k. S.K.A. Suwałki 73 -47,5 2,3
1441 RUDA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 73 2,8 3,7
1442 Międzyzakładowe Spółdzielcze Zrzeszenie Budowy Domów Mieszkalnych Ochota Warszawa 72 -17,3 2,5
1443 HSW – Kuźnia Stalowa Wola Sp. z o.o. Stalowa Wola 72 64,9 4,3
1444 EFL SERVICE S.A. Wrocław 72 -12,2 31,3
1445 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Natolin Warszawa 72 -39,0 19,3
1446 DOBRZEC Spółdzielnia Mieszkaniowa Kalisz 72 212,2 2,7
1447 Solvera Gawel Technology S.A. Łąka 72 15,3 2,5
1448 CTDP Sp. z o.o. & CO Spółka Komandytowa Toruń 72 245,8 16,2
1449 Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Płock 72 12,0 4,8
1450 ERG S.A. Dąbrowa Górnicza 72 129,7 3,0
1451 SIM Gdynia Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chwaszczyno 72 47,0 10,2
1452 Polkomtel Business Development Sp. z o.o. Warszawa 71 110,0 72,9
1453 Alligator Polska Sp. z o.o. Nekla 71 70,7 3,6
1454 Bgż Bnp Paribas Faktoring Sp. z o.o. Warszawa 71 94,0 12,6
1455 Investment Trading Consulting Sp. z o.o. Skarszewy 71 15,2 12,6
1456 P W Karabela Sp. z o.o. Tarnobrzeg 71 21,7 8,6
1457 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Wilanów Warszawa 71 -7,1 10,5
1458 Capita (Polska) Sp. z o.o. Kraków 71 25,8 11,4
1459 Przedsiębiorstwo Produkcyjne ADAMUS Jerzy Adamus, Agata I Rafał Dobija S.J. Meszna 71 14,2 31,2
1460 Total Market Holding Sp. z o.o. S.K. Warszawa 71 31,2 11,4
1461 PPHU TEMPO S.A. Wrocław 71 283,2 72,5
1462 Ośrodek Badawczo Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. Gdynia 71 -64,1 7,2
1463 GREG Firma Prywatna Gliwice 71 -21,8 31,7
1464 Ocrk Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 71 344,8 21,4
1465 Spółdzielnia Mieszkaniowa Na Stoku Kielce 71 14,7 5,2
1466 Spółdzielnia Mieszkaniowa PODGÓRZE Kraków 71 -23,6 11,8
1467 Sadyba – Talo Sp. z o.o. S.K. Kraków 71 22,7 24,2
1468 HCL Poland Sp. z o.o. Zabierzów 71 18,1 5,9
1469 Doxa Capital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 71 349,5 91,4
1470 Value Media Sp. z o.o. Warszawa 71 103,0 2,2
1471 Janssen – Cilag Polska Sp. z o.o. Warszawa 71 173,2 1,3
1472 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe SAGAN Gabriela i Sławomir Wąsala Sp.J. Kępno 71 6,7 85,8
1473 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAZAMCZE Włocławek 70 17,1 7,2
1474 Schaumaplast – Organika Sp. z o.o. Łódź 70 2,1 13,4
1475 Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. Wolibórz 70 -31,5 3,9
1476 Grupa Azoty Automatyka Sp. z o.o. Tarnów 70 22,1 4,8
1477 Apport Sp. J. Grodzki, Oliszewski Halinów 70 -1,0 82,8
1478 Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. Łódź 70 -18,4 4,2
1479 Follett Europe Polska Sp. z o.o. Wiślina 70 94,4 5,7
1480 Zimmer Biomet Polska Sp. z o.o. Warszawa 70 13,6 2,8
1481 Robot 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz S.J. Wrocław 70 6,1 37,1
1482 Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie Epłatności S.A. Tajęcina 70 -10,3 2,7
1483 Zgierska Spółdzielnia Mieszkaniowa Zgierz 70 -5,7 2,6
1484 VERMEIREN POLSKA Sp. z o.o. Trzebnica 70 39,2 3,3
1485 Takoni Sp. z o.o. Bielsko-Biała 70 22,5 7,4
1486 Spółdzielnia Mieszkaniowa Tczew 70 -2,8 4,2
1487 Duson Investments Sp. z o.o. Warszawa 70 -43,7 122,6
1488 FCA Sp. z o.o. Niepołomice 70 252,9 3,2
1489 AXTONE HSW Sp. z o.o. Stalowa Wola 70 45,5 11,3
1490 United Process Controls Sp. z o.o. Sosnowiec 70 -40,9 27,7
1491 Bracka Park Sp. z o.o. Katowice 69 606,0 124,7
1492 TM Rental Sp. z o.o. Warszawa 69 1487,7 245,9
1493 GS Seacon Group Anpartsselskab sp.k. Świnoujście 69 33,1 40,5
1494 BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o. Warszawa 69 -29,5 19,4
1495 CARSERVIS S.A. Warszawa 69 -28,8 31,2
1496 ELFA Manufacturing Poland Sp. z o.o. Koszalin 69 -17,4 11,0
1497 AON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 69 -4,3 7,2
1498 Sano Marketing Sp. z o.o. Koszalin 69 -6,0 35,0
1499 Masterlease Sp. z o.o. Gdańsk 69 -30,4 15,1
1500 Kordas Sp. z o.o. Kg Spółka Komandytwa Srebrna Góra 69 -22,8 499,0
1501 Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 69 28,3 23,2
1502 ITALMETAL Sp. z o.o. Łęg 69 -34,5 0,6
1503 Magellan Aerospace (Polska) Sp. z o.o. Mielec 69 209,4 11,0
1504 Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Zduńska Wola 69 78,6 578,8
1505 IMS S.A. Warszawa 69 -8,6 16,7
1506 Sigit Poland Sp. z o.o. Skoczów 69 45,6 8,6
1507 CEDAT Sp. z o.o. Gdańsk 68 87,7 4,4
1508 ESAB Sp. z o.o. Katowice 68 -5,2 3,5
1509 Spółdzielnia Mieszkaniowa Biskupin Wrocław 68 8,3 7,1
1510 Kuźnia Glinik Sp. z o.o. Gorlice 68 -17,3 5,8
1511 Farmateka Sp. z o.o. Katowice 68 -32,3 19,3
1512 Mercor S.J. Warszawa 68 19,4 7,2
1513 JMS Sp. z o.o. Toruń 68 -23,5 5,2
1514 Bukowiańskie Towarzystwo Geotermalne Sp. z o.o. Bukowina Tatrzańska 68 18,4 4,4
1515 Idna Investments Sp. z o.o. Warszawa 68 35,2 60,9
1516 Fleet Accident Management Services Sp. z o.o. Warszawa 68 137,0 55,2
1517 Izolbet Sp. z o.o. Gostynin 68 -15,9 2,2
1518 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz Gościcino 68 -3,7 16,0
1519 Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka Kraków 68 271,3 11,2
1520 Wartsila Polska Sp. z o.o. Gdańsk 68 -11,7 6,5
1521 Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o. Białystok 68 22639,5 17446,5
1522 Jazon Sp. z o.o. Warszawa 68 286,4 17,8
1523 Algo Polska Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 68 20,0 10,5
1524 PACK DRUK POLIGRAFIA Uszok & Uszok S.A. Toruń 68 15,2 5,8
1525 Arteo Spółka z Ograniczoną Odpowiedzielnością Design S.K. Warszawa 68 34,1 15,1
1526 Strabag Brvz Sp. z o.o. Pruszków 68 0,5 14,9
1527 ORAS Olesno Sp. z o.o. Olesno 68 14,0 3,0
1528 Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o. Płock 68 26,6 8,8
1529 Media Impact Polska Sp. z o.o. Warszawa 68 -16,3 2,0
1530 ALBATROS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 68 -18,0 14,2
1531 METALTECH Piasecki Sp.J. Czosnów 68 -6,1 7,0
1532 Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Hydrokop Sp. z o.o. Chrzanów 68 71,7 13,2
1533 Instytut Logistyki i Magazynowania Poznań 68 -2,8 22,8
1534 Raben Management Services sp. z o.o. Robakowo 68 360,3 2,3
1535 Nga Hr Sp. z o.o. Katowice 67 44,3 13,7
1536 FST – Management Sp. z o.o. Toruń 67 32,5 16,9
1537 Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno – Spożywcze S.A. Gdańsk 67 16,5 14,6
1538 GAMAPLAST K.J. Gamalczyk i Wspólnicy S.K. Gorzów Wielkopolski 67 42,1 8,7
1539 IMC Grupa Pgd Sp. z o.o. sp.k. Kraków 67 5,5 56,9
1540 Grupa Partner Sp. z o.o. Warszawa 67 8,7 343,4
1541 Halfen Produkcja Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 67 33,0 4,4
1542 Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o. Wrocław 67 375,2 8,8
1543 Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe BIEŻANÓW Sp. z o.o. Kraków 67 -48,4 8,3
1544 Gallup Arteria Management Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 67 3,8 7,8
1545 STALFA Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 67 7,0 7,3
1546 Ernst & Young Sp. z o.o. Business Advisory sp. k. Warszawa 67 -12,6 4,2
1547 Cramo Sp. z o.o. Warszawa 67 5,8 8,7
1548 KONIŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA Konin 67 -7,2 4,4
1549 Steuler-Kch Polska Sp. z o.o. Kielce 67 0,3 14,3
1550 Tankpol B. i R. Mosio S.J. Szczucin 67 -56,4 8,7
1551 Wiwax Sp. z o.o. Płock 67 -6,1 14,8
1552 JVP Steel Poland Sp. z o.o. Szczecin 67 53,0 8,1
1553 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Elżbieta i Jerzy Pater Sp. z o.o. Brzeźnica 67 5,3 21,2
1554 ABC – COLOREX Sp. z o.o. Kraków 67 4,6 11,6
1555 Apleona Hsg Sp. z o.o. Warszawa 66 -4,9 5,9
1556 Globis Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 66 -29,1 36,9
1557 Hologram Industries Polska Sp. z o.o. Wrocław 66 23,2 20,0
1558 H.A.K. Sp. z o.o. Osinów Dolny 66 75,0 36,8
1559 Stone Master S.A. Łódź 66 -2,0 9,0
1560 Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy. S.K. Warszawa 66 -2,6 40,1
1561 Słupska Spółdzielnia Mieszkaniowa CZYN Słupsk 66 -10,7 5,8
1562 Centrum Rozwoju Komunalnego S.A. Ostrów Wielkopolski 66 111,4 47,3
1563 SIC LAZARO POLSKA Sp. z o.o. Police 66 12,9 5,5
1564 Karkonoski Park Narodowy z Siedzibą w Jeleniej Górze Jelenia Góra 66 61,3 43,6
1565 TEB Edukacja Sp. z o.o. Poznań 66 66,2 20,5
1566 Pec Ożarów 2 Sp. z o.o. Warszawa 66 -2,0 307,7
1567 Rozłogi Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Warszawa 66 -19,9 27,2
1568 JELONKI Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 66 -29,9 8,2
1569 SEVITEL Sp. z o.o. Katowice 66 88,3 6,4
1570 TERMA Sp. z o.o. Czaple 66 43,0 5,4
1571 Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum I Warszawa 66 9,5 40,3
1572 Stemik Sp. z o.o. Klęczany 66 29,0 16,1
1573 ARGO CARD Sp. z o.o. Gdańsk 66 10,1 13,1
1574 Hogan Lovells (Warszawa) LLP (Spółka Partnerska) Oddział w Polsce Warszawa 66 16,7 10,2
1575 Sumi Sp. z o.o. S.K. Sulejówek 66 7,7 36,2
1576 KUŹNIA JAWOR S.A. Jawor 66 -9,2 3,8
1577 CUK Ubezpieczenia Jacek Byliński, Maciej Kuczwalski, Przemysław Grabowski S.J. Toruń 65 178,4 6,8
1578 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ujeścisko Gdańsk 65 10,5 5,9
1579 Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. Chludowo 65 31,7 5,3
1580 Epruf S.A. Łódź 65 7,5 45,1
1581 PMPG Polskie Media S.A. Warszawa 65 38,6 13,8
1582 POLSKI ASFALT Sp. z o.o. Kraków 65 -5,8 10,0
1583 Sttas Europe Sp. z o.o. Warszawa 65 47,4 18,4
1584 Revico S.A. Mirosław 65 -40,4 2,9
1585 Hays Poland Sp. z o.o. Warszawa 65 44,1 4,5
1586 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa DOM Warszawa 65 -1,3 5,7
1587 Metrolog Sp. z o.o. Czarnków 65 -13,1 6,7
1588 HEIDELBERG POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 65 -29,0 3,0
1589 POLFUND S.A. Fundusz Poręczeń Kredytowych Szczecin 65 10,8 14,9
1590 Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska S.K. Wrocław 65 -0,6 25,0
1591 Glas – Tech S.A. Swarzędz 65 583,3 9,2
1592 MEKRO Sp. z o.o. Świecie 65 -4,6 4,9
1593 Algontec Polska Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 65 24,6 12,2
1594 BIURO INWESTYCJI KAPITAŁOWYCH S.A. Kraków 65 25,5 20,3
1595 Global Wind Service Poland Sp. z o.o. Szczecin 65 26,3 13,4
1596 Park Wodny w Krakowie S.A. Kraków 65 38,7 16,9
1597 SSK Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 65 -17,6 79,7
1598 Zakład Produkcyjno-Handlowy Frezwid Marta Ostrogórska sp.j. Skawina 65 4,2 29,2
1599 Keeeper Sp. z o.o. Bydgoszcz 65 -5,8 2,8
1600 Teatr Muzyczny Roma Warszawa 65 -8,3 16,2
1601 Ingram Micro CFS Fulfilment Sp. z o.o. Świebodzin 65 271,9 5,4
1602 FAST Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Zielona Góra 65 -27,3 6,1
1603 Live Nation Sp. z o.o. Warszawa 65 -27,8 8,7
1604 Uniglass Polska Sp. z o.o. Łomża 65 -1,9 10,4
1605 VM Media Sp. z o.o. VM Group Sp. Komandytowa Gdańsk 65 13,8 15,5
1606 Spółdzielnia Mieszkaniowa PODZAMCZE Wałbrzych 64 64,0 3,5
1607 FERTICO Sp. z o.o. Goliany 64 24,1 28,3
1608 Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Warszawa 64 -10,9 2,5
1609 IRYD Sp. z o.o. Gołdap 64 -24,4 3,2
1610 Ostrowski-Pilachowski S.J. Gdynia 64 1112,6 12,8
1611 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Segla Baryła, Florczaksegla Sp.J. Osiek Mały 64 -0,4 20,7
1612 Spółdzielnia Mieszkaniowa Włodarzewska II Warszawa 64 1,2 0,9
1613 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Czynszówka Sp. z o.o. Gdynia 64 11,5 19,1
1614 Prowest Sp. z o.o. Poznań 64 -31,1 56,1
1615 Instar Sp. z o.o. S.K. Limanowa 64 13,4 19,3
1616 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Krotoszyn 64 -36,1 2,5
1617 Marcelin Management Sp. z o.o. Poznań 64 35,8 14,2
1618 Eureka Technology Park Sp. z o.o. Dąbrowa 64 619,8 77,1
1619 Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o. Warszawa 64 6,5 7,3
1620 REMONTEX R. ŚLIWA, K. ŚLIWA S.J. Siemianowice Śląskie 64 13,4 38,2
1621 Agencja Ochrony Juwentus Sp. z o.o. S.K. Warszawa 64 32,0 3,7
1622 Instytut Badawczy Dróg i Mostów Warszawa 64 58,5 4,9
1623 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osada Wrocław 64 6,1 2,3
1624 Dringenberg Polska Sp. z o.o. Żagań 64 42,6 6,5
1625 P – Serwis sp. z o.o. Płock 64 -0,5 47,4
1626 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stargard 63 1,0 3,9
1627 Partner Krzysztof Knap S. J. Wiechlice 63 62,3 14,7
1628 Lanxess Central Eastern Europe S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 63 56,3 27,2
1629 Akamai Technologies Poland Sp. z o.o. Warszawa 63 78,0 4,7
1630 Instytut Włókiennictwa Łódź 63 61,7 9,0
1631 Vgp Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 63 -35,6 8,1
1632 Lohmann Polska Sp. z o.o. Gdynia 63 0,1 9,1
1633 MB Aerospace Technologies (Poland) Sp. z o.o. Kalisz 63 -9,5 20,9
1634 Ksh Sp. z o.o. sp.k. Śrem 63 -15,8 6,5
1635 Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A. Siewierz 63 -2,6 7,4
1636 Kasama Investments Sp. z o.o. Warszawa 63 -44,7 63,8
1637 LARKIS Sp. z o.o. Dobczyce 63 -3,1 12,2
1638 Hollywood S.A. Sierpc 63 85,8 8,1
1639 Orlen Laboratorium S.A. Płock 63 -13,8 7,0
1640 Electronic Arts Polska Sp. z o.o. Warszawa 63 57,4 1,8
1641 Wielkopolska Gildia Rolno – Ogrodnicza S.A. Poznań 63 52,6 7,0
1642 Spółdzielnia Mieszkaniowa Międzynarodowa w Warszawie Warszawa 63 -13,2 7,5
1643 MAAG Polska Sp. z o.o. S.K. Zabrze 63 -10,4 18,2
1644 Zakład Produkcyjny Alexander Piotr Pundzis Chwaszczyno 63 9,2 11,4
1645 GENDERKA Sp. z o.o. Bydgoszcz 63 -13,7 3,4
1646 Dafa Polska Sp. z o.o. Natolin 63 -12,7 8,6
1647 Invest – Park Development Sp. z o.o. Wałbrzych 63 102,2 2,0
1648 HE Wroclaw 2 Sp. z o.o. Warszawa 63 -36,7 131,0
1649 ARF Sp. z o.o. Barcinek 63 170,7 6,3
1650 Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 63 165,7 0,2
1651 Kurotec-Polska Sp. z o.o. Kozielice 63 38,4 9,5
1652 Famur Pemug Sp. z o.o. Katowice 63 4708,2 34,2
1653 Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Łódź 63 -22,1 10,3
1654 Mercedes Benz Ubezpieczenia Sp. z o.o. Warszawa 62 256,0 23,2
1655 Dubiel Vitrum Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 62 -6,7 13,1
1656 Havas Media Sp. z o.o. Warszawa 62 20,5 1,7
1657 SAMINDRUK Sp. z o.o. Brodnica 62 -32,4 2,4
1658 Zarmen FPA Sp. z o.o. Warszawa 62 46,0 5,3
1659 Smulders Polska Sp. z o.o. Chocianów 62 -6,1 9,1
1660 Notedeco Sp. z o.o. sp.k. Poznań 62 16,1 25,2
1661 BT Topbeton Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 62 4,4 3,8
1662 METALBARK Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś Wielka 62 -30,5 6,4
1663 Lupus Sp. z o.o. Kraków 62 -5,6 57,8
1664 Renolit Polska Sp. z o.o. Szeligi 62 33,7 4,1
1665 ARGOS Translations Sp. z o.o. Kraków 62 10,9 12,5
1666 Sizer sp.j. M. A. Ciężar Kadzidło 62 28,1 9,7
1667 Top Market Saller Sp. z o.o. Wrocław 62 130,7 83,3
1668 CELL-FAST Słabik i Słabik S.J. Stalowa Wola 62 -5,5 105,1
1669 TT – Thermo King Sp. z o.o. Grzędy 62 25,2 3,9
1670 PIONIER Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Kielce 62 2,7 6,7
1671 Armacell Poland Sp. z o.o. Środa Śląska 62 -6,3 2,6
1672 Partner Serwis Sp. z o.o. Elbląg 62 -9,4 4,4
1673 Hosso Holding H1 Sp. z o.o. Szczecin 62 33,0 53,5
1674 KRUSZGEO Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o. Poznań 62 -33,2 5,2
1675 Bester Medical System Sp. z o.o. Nowa Dęba 62 7,0 39,5
1676 Oświata – Ochota Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 62 -2,5 14,9
1677 Ref-Con Service A.Ostrowski & Wspólnicy sp.j. Gdynia 62 27,4 27,4
1678 PRZYLESIE Spółdzielnia Mieszkaniowa Lubin 62 10,6 1,3
1679 Phn Spv 10 Phn K Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 61 2,0 16,2
1680 ARCOM S.J. Artur Wilk, Robert Zięba Rzezawa 61 23,3 10,1
1681 Victory Precision Technology Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 61 72,5 6,3
1682 Hollywood Textile Service Sp. z o.o. Sierpc 61 -11,3 19,2
1683 Klocek Sp. z o.o. Gdynia 61 -58,3 74,6
1684 CONVEX – GLASS Sp. z o.o. Chmielek 61 4,6 6,1
1685 Grupa Azoty Police Serwis Sp. z o.o. Police 61 96,1 2,1
1686 ENERGOTECHNIKA – ENERGOROZRUCH S.A. Gliwice 61 -20,2 4,8
1687 NOMET Sp. z o.o. Toruń 61 47,1 3,8
1688 GÓRNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa Jaworzno 61 -13,6 3,1
1689 Południe Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 61 -1,4 4,0
1690 Stiegelmeyer Kępno Sp. z o.o. Kępno 61 -19,8 5,6
1691 MLP Poznań II Sp. z o.o. Pruszków 61 -22,0 92,9
1692 Ikea Purchasing Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 61 61,6 5,8
1693 Heiztechnik Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 61 5,4 12,5
1694 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Krak – System S.A. Kraków 61 -13,8 16,2
1695 Unilever Poland Services Sp. z o.o. Warszawa 61 19,1 3,6
1696 Profesor Marek Wierzbowski i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Warszawa 61 -29,1 54,9
1697 Spółdzielnia Mieszkaniowa W ŚREMIE Śrem 61 4,3 3,1
1698 Solec 22 Sp. z o.o. Warszawa 61 -3,7 33,6
1699 TRANSPOL Kopalnia Kruszywa Zenon Poliński Łojewo 61 -62,0 24,2
1700 Randstad Services Apo Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 61 25,5 6,9
1701 HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Co. S.K. Komorniki 61 62,9 4,3
1702 Instytut Biochemii i Biofizyki PAN Warszawa 61 -18,1 4,7
1703 Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. Warszawa 61 -44,2 2,1
1704 PPHU Piaseczno Sp. z o.o. Piaseczno 61 37,4 27,0
1705 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Nowy Dom Sp. z o.o. Lublin 61 18,5 27,4
1706 Grand Investment Polska Sp. z o.o. Świecie 61 3,6 45,7
1707 TRANSMAG R.S. Mularczyk Sp.J. Bogucin 61 191,5 21,0
1708 Schur Flexibles Poland Sp. z o.o. Bogucin 60 -30,1 2,4
1709 Sodexo Benefits And Rewards Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 60 1,8 7,5
1710 Świętokrzyska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kielcach Kielce 60 3,8 8,5
1711 TLC Sp. z o.o. Gorlice 60 69,7 11,0
1712 Cablex – P Sp. z o.o. Łódź 60 8,0 5,5
1713 EPP Sp. z o.o. Łęg 60 17,6 7,2
1714 PPUH GAL Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 60 26,3 20,2
1715 Instytut Pojazdów Szynowych TABOR Poznań 60 -3,9 11,6
1716 Metro Properties Real Estate Management Sp. z o.o. Warszawa 60 18,6 2,2
1717 Spółdzielnia Mieszkaniowa KOLEJARZ Szczecin 60 -4,9 3,6
1718 IIYAMA POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 60 79,3 202,2
1719 TABOR DĘBICA Sp. z o.o. Dębica 60 16,4 5,1
1720 Moderator Inwestycje Sp. z o.o. Bydgoszcz 60 135,8 35,8
1721 Altrans Koczerski I, Kobierecki Z., Miloch A., Sarzyński P. S.J. Oleśnica 60 96,4 41,1
1722 Invista S.A. Warszawa 60 498,9 97,8
1723 Zakład Metalowy Tomabo Dereżyńscy, S.J. Gorzów Wielkopolski 60 51,3 20,5
1724 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe AMID Piotr Mikołajczyk Ostrowiec Świętokrzyski 60 -4,9 9,1
1725 PARTNER S.J. Police 60 -40,0 58,9
1726 Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa KOLEJARZ Lublin 60 -10,0 3,7
1727 Kampmann Polska Sp. z o.o. Łęczyca 60 39,2 8,7
1728 The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 60 73,7 2,8
1729 Wystawa Klocków Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 60 -8,1 38,9
1730 Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o. Koprki 60 48,7 11,0
1731 DAFO PLASTICS Sp. z o.o. Nowy Targ 60 1391,4 4,6
1732 Heinz Plastics Polska Sp. z o.o. Działdowo 60 15,9 10,3
1733 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Oska Zbigniew Oskwarek, Kazimierz Kasprowicz, Jarosław Kasprowicz sp. j. Białe Błota 60 19,4 29,2
1734 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Sopot 59 5,2 6,0
1735 Mediaexpert Sp. z o.o. Warszawa 59 30,6 7,6
1736 Komex S.J. Kraków 59 16,2 26,7
1737 ORLEN OCHRONA Sp. z o.o. Płock 59 47,4 4,4
1738 Pocztowa Agencja Usług Finansowych S.A. Warszawa 59 25,1 28,3
1739 PUH LOBO Sp. z o.o. Poznań 59 54,6 32,9
1740 Wagran Sp. z o.o. Łódź 59 26,6 19,9
1741 REPROGRAF S.A. Warszawa 59 -1,8 1,0
1742 SKM Sp. z o.o. Złotów 59 141,4 15,6
1743 Gww Grynhoff i Partnerzy Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi sp.p. Warszawa 59 -34,5 32,4
1744 Seacom Sp. z o.o. Kościan 59 2279,3 9,6
1745 Automatic Sp. z o.o. Skawina 59 8,4 11,4
1746 Business Managament Sp. z o.o. Warszawa 59 -45,3 103,2
1747 Elektro-Plast Tadeusz Czachorowski S.J. Nasielsk 59 32,2 6,7
1748 Totem.Com.Pl Sp. z o.o. Sp.K. Inowrocław 59 156,1 15,0
1749 Zok – Tech Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 59 0,9 14,1
1750 FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 59 -0,7 5,7
1751 PAI Sp. z o.o. Properties S.K. Warszawa 59 222,2 33,5
1752 Galeria MM SPV Sp. z o.o. Poznań 59 29,5 3,4
1753 CHESPA KLISZE Sp. z o.o. Krapkowice 59 8,5 6,8
1754 CLAR SYSTEM S.A. Poznań 59 7,4 6,4
1755 ABJ Sp. z o.o. SP.K. Bochnia 59 36,5 24,2
1756 Dnb Investment Polska Sp. z o.o. Warszawa 58 -20,9 27,4
1757 Hartownia TS Zbąszynek Sp. z o.o. Zbąszynek 58 16,8 30,9
1758 Wyszogrodzki i Wspólnicy sp.j. Warszawa 58 -11,1 91,7
1759 Izoterm Mariusz Wałek S.J. Goździelin 58 -17,8 8,3
1760 EBA Sp. z o.o. Krosno 58 34,9 9,3
1761 FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA KOBEX REMBISZ STANISŁAW Kamień 58 71,2 9,9
1762 Plasimet sp.j. Kijas, Uziębło Warszawa 58 17,7 19,0
1763 Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej MZGM Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 58 -22,0 4,9
1764 Azora International Management Sp. z o.o. Warszawa 58 8,8 57,5
1765 Tarmet S.J. Tarnowo Podgórne 58 196,7 19,5
1766 Gemo – Silesia Sp. z o.o. Chorzów 58 193,4 6,5
1767 Dalpo Poland Sp. z o.o. Trading S.K. Poznań 58 20,5 33,9
1768 WENA STUDIO REKLAMY TOMASZ JURCZAK Oława 58 126,6 16,4
1769 Łódzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 58 19,3 5,5
1770 Seito Polska Sp. z o.o. Toruń 58 10,8 4,7
1771 Efigence S.A. Warszawa 58 56,0 18,5
1772 PW Kotłorembud Leszek Cichosz Bogdan Szatlach S.J. Bydgoszcz 58 16,6 17,6
1773 Majster-Pol Sp. z o.o. S.K. Cegłów 58 5,8 13,0
1774 SHL Production Sp. z o.o. Kielce 58 8,0 1,5
1775 INOFAMA S.A. Inowrocław 58 74,5 2,9
1776 Komo Marianna i Krzysztof Orzeszak sp. j. Sękocin Nowy 58 -72,3 52,8
1777 RAUSCHERT Sp. z o.o. S.K. Mysłakowice 58 26,7 13,2
1778 JB Development Sp. z o.o. S.K. Poznań 58 39,6 23,8
1779 WIS-GROUP Sp. z o.o. Opoczno 58 -18,6 11,6
1780 A – Lakiernia Sp. z o.o. Lębork 57 12,3 8,9
1781 CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 57 -35,6 2,5
1782 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Turek 57 0,3 2,6
1783 Agata 11 Sp. z o.o. Katowice 57 -8,5 43,1
1784 FLORIMEX A. Więckowski, W. Okrzeja, A. Adamowicz S.J. Zaborów 57 8,5 45,5
1785 Zakład Obróbki Aluminium ZOBAL Krzysztof Zakrzewski Siedlisko 57 37,8 10,2
1786 METAL SERVICE Sp. z o.o. Kraków 57 15,7 7,5
1787 Imperia Group S.A. Wągrowiec 57 6,2 7,1
1788 Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-Rat Sp. z o.o. Bytom 57 81,9 10,4
1789 Wemax Metal Janusz Mazurek Krasnystaw 57 -9,0 24,0
1790 Instytut Metalurgii Żelaza Im. Stanisława Staszica Gliwice 57 -38,6 8,1
1791 HASBRO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 57 0,9 18,3
1792 Moda Wrocław S.A. Wrocław 57 56,3 83,4
1793 BLECH-STAL Blecharscy S.J. Koszyce Wielkie 57 15,2 26,4
1794 Stal – Systems S.A. Wólka Pełkińska 57 80,0 4,2
1795 Koedu Sp. z o.o. Łódź 57 -9,0 24,4
1796 Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 57 -13,8 46,3
1797 DSV International Shared Services Sp. z o.o. Ołtarzew 57 75,5 4,1
1798 ELANDERS POLSKA Sp. z o.o. Płońsk 57 45,5 2,7
1799 ENGAS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 57 28,6 10,1
1800 Wojskowy Instytut Łączności Im. Prof. dr hab. Janusza Groszkowskiego Zegrze 57 -40,3 6,2
1801 Grizzly International Sp. z o.o. Stargard 57 274,8 31,9
1802 Spółdzielnia Mieszkaniowa BIEŃCZYCE Kraków 57 33,9 2,6
1803 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Jana Zamoyskiego w Zamościu Zamość 57 75,4 4,9
1804 Hospital System Sp. z o.o. Poznań 57 -1,1 30,1
1805 WOJEWODZIANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 57 7,7 4,1
1806 Dialcom24 Sp. z o.o. Poznań 57 -20,4 14,0
1807 Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy S.K. Warszawa 57 16,4 32,4
1808 KZWM Ogniochron S.A. Andrychów 56 2,3 6,4
1809 Magellan Pro – Service Sp. z o.o. Kielce 56 27,2 200,0
1810 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach Świebodzice 56 26,3 1,5
1811 Bentech Sp. z o.o. Wiórek 56 26,5 10,5
1812 Conficap Polska Sp. z o.o. Warszawa 56 1,4 54,3
1813 EBS S.A. Warszawa 56 72,1 3,1
1814 Stec sp. j. Chrzanów 56 -16,9 56,0
1815 POLITECHNIKA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 56 16,4 9,0
1816 APLEX Sp. z o.o. ZPCh Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Bydgoszcz 56 114,7 11,1
1817 Spółdzielnia Mieszkaniowa ROW Wodzisław Śląski 56 -6,9 1,4
1818 Randstad Payroll Solutions Sp. z o.o. Warszawa 56 7,6 22,2
1819 Centrum Rozliczania Ubezpieczeń Sp. z o.o. Warszawa 56 74,4 72,1
1820 Euroinvest Saller Sp. z o.o. Wrocław 56 1396,7 63,6
1821 Fabryka Maszyn ROTOX Sp. z o.o. Zieleniec 56 -1,2 9,0
1822 Nowe Miasto Spółdzielnia Mieszkaniowa w Rzeszowie Rzeszów 56 -5,2 2,9
1823 Spółdzielnia Mieszkaniowa RUDNIK Lublin 56 77,2 0,4
1824 Jarmex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jarosław Jaskólski Radom 56 15,1 7,2
1825 Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa Puławy 56 -10,2 3,4
1826 Astromal Sp. z o.o. Wilkowice 56 -5,9 9,7
1827 Mullenlowe Mediahub Sp. z o.o. Warszawa 56 -23,0 2,0
1828 SESCOM S.A. Gdańsk 56 61,8 7,3
1829 Nettle S.A. Wrocław 56 55,2 22,4
1830 Promotech Sp. z o.o. Białystok 56 -0,1 6,2
1831 SŁUŻEWIEC Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 56 -19,7 9,9
1832 MEGARON S.A. Szczecin 56 -9,8 10,2
1833 CERAMIKA GRES S.A. Końskie 56 48,5 1,8
1834 AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 56 -7,7 29,3
1835 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe And Sp. z o.o. Bytom 56 22,2 10,2
1836 IMC 2 Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k. Kraków 55 47,5 52,2
1837 CCR Polska Sp. z o.o. Warszawa 55 22,6 48,4
1838 WIP Sp. z o.o. S.K. Aleksandrów Kujawski 55 -13,8 2,7
1839 KB FOLIE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 55 97,1 2,0
1840 METALURGIA S.A. Radomsko 55 743,9 1,4
1841 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa POPOWICE Wrocław 55 -18,2 3,8
1842 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielawa 55 52,2 4,7
1843 Instytut Chemii Fizycznej PAN Warszawa 55 -29,4 7,1
1844 Klinkier Przysucha S.A. Skrzyńsko 55 -35,6 10,6
1845 Ceramika Pilch Sp. z o.o. S.K. Jasienica 55 50,4 6,2
1846 Sivantos Sp. z o.o. Poznań 55 -7,8 5,8
1847 FAGUMIT Sp. z o.o. Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych Wolbrom 55 36,7 8,7
1848 Thomas – Koziarski Consulting sp.j. Opole 55 16,0 48,2
1849 Wejherowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Wejherowo 55 17,3 4,4
1850 Muehlhan Polska Sp. z o.o. Szczecin 55 -15,5 3,1
1851 Abrava Sp. z o.o. IGP S.K.A. Świecie 55 3,0 14,8
1852 BILPLAST S.A. Łódź 55 18,3 3,3
1853 Schilsner Industry Group Sp. z o.o. Wrocław 55 -0,7 10,8
1854 ROZTOCZE ZUP Roman Rak Tomaszów Lubelski 55 2,5 6,5
1855 Nowosolska Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa Sól 55 79,9 3,8
1856 Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Bydgoszcz 55 14,7 18,5
1857 Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 55 9,3 14,7
1858 Profilex Property Sp. z o.o. sp.k. Orchów 55 2248,8 47,1
1859 Koszalińska Spółdzielniania Mieszkaniowa NA SKARPIE Koszalin 55 5,8 1,7
1860 Jagiellońska Centrum Logistyczne Sp. z o.o. Warszawa 55 -42,6 14,1
1861 3W Investment Sp. z o.o. Warszawa 55 1062,2 11,8
1862 Kubas, Kos, Gałkowski Adwokaci sp.p. sp.k. Kraków 55 -25,7 41,5
1863 Lmm Development Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 55 100,3 31,8
1864 Bieniak, Wielhorski, Wojnar i Partnerzy. Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 55 81,4 34,0
1865 Cube Group S.A. Warszawa 54 190,4 6,9
1866 LEANN STAŃCZYK S.A. Słupsk 54 -4,1 6,6
1867 Schrader Internationale Logistyk Sp. z o.o. Poznań 54 -34,4 15,7
1868 Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKATOR Zduńska Wola 54 -0,5 4,2
1869 EGL Coral Sp. z o.o. Leszno 54 1,7 16,8
1870 Mysłowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Mysłowice 54 1,7 2,3
1871 Sales & More S.A. Warszawa 54 -14,9 4,0
1872 Automatix Sp. z o.o. Spółka komandytowa Świdnica 54 31,4 62,2
1873 Telbridge Sp. z o.o. Kielce 54 4,1 11,7
1874 Fabryka Naczyń Kamionkowych MANUFAKTURA S.J. Smoleński & Zwierz Bolesławiec 54 -13,8 29,6
1875 Biuro Patentów i Znaków Towarowych Sp.J. Warszawa 54 43,4 21,5
1876 Zabi Sp. z o.o. Czaniec 54 19,0 9,1
1877 Canvas Sp. z o.o. SP.K. Warszawa 54 -9,5 24,3
1878 AUTOMATYKA – MIEDŹ Sp. z o.o. Głogów 54 89,1 7,7
1879 ASG – PL Sp. z o.o. Wólka Kosowska 54 14,1 23,5
1880 METRIX METAL Sp. z o.o. Tczew 54 7,1 13,7
1881 MLP Poznań Sp. z o.o. Pruszków 54 15,6 295,9
1882 Instytut Nafty i Gazu – Państwowy Instytut Badawczy Kraków 54 -2,6 2,7
1883 Instytut Energetyki Warszawa 54 -8,2 1,8
1884 FAST-FOL Gadomscy Sp.J. Mława 54 19,7 14,7
1885 Inter Best 97 Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 54 59,7 6,6
1886 B&B Opakowania Sp. z o.o. Małomice 54 4,5 4,3
1887 Muzeum Zamkowe w Malborku Malbork 54 83,2 7,8
1888 PHZ DRIMER Małgorzata Seredyn Toruń 54 70,4 10,2
1889 Pro Cam Polska (Holdings) Sp. z o.o. Gdańsk 53 -5,6 195,6
1890 INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy S.J. Nowa Wieś 53 23,8 8,1
1891 Adecco Consulting Sp. z o.o. Warszawa 53 -1,9 3,2
1892 Nowy Świat 29 Sp. z o.o. Warszawa 53 5,1 59,0
1893 Spółdzielnia Mieszkaniowa WSPÓLNOTA Będzin 53 15,2 1,1
1894 Spółdzielnia Mieszkaniowa ROZSTAJE Gdańsk 53 -33,5 3,3
1895 Peakside Polonia Management Sp. z o.o. Warszawa 53 55,3 31,6
1896 MISTRZEJOWICE – PÓŁNOC Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 53 -30,9 8,3
1897 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Tomyślu Nowy Tomyśl 53 -0,3 6,5
1898 Agencja Finansowa Grosz Sp. z o.o. Wrocław 53 233,3 9,1
1899 Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. S.K. Koło 53 -12,8 11,0
1900 Chełmska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chełmie Chełm 53 -6,3 0,9
1901 Knight Frank Sp. z o.o. Warszawa 53 9,9 9,5
1902 Polconsult Interservice Sp. z o.o. Warszawa 53 3,0 52,0
1903 Mr Sub 1 Sp. z o.o. Alfa S.K.A. Poznań 53 251,9 1855,1
1904 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 53 -8,5 8,6
1905 International Mall Company Polska Sp. z o.o. Swadzim 53 1,3 39,8
1906 Central European Engine Services Sp. z o.o. Warszawa 53 18,1 15,2
1907 Beskidzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsko-Biała 53 -3,7 5,1
1908 Reha-Bed Sp. z o.o. Czeladź 53 25,9 13,3
1909 Ceramika Artystyczna Spółdzielnia Rękodzieła Arystycznego w Bolesławcu Bolesławiec 53 36,2 7,3
1910 Transtools Sp. z o.o. Lublin 53 29,4 9,2
1911 Laserstar Sp. z o.o. S.K. Toruń 53 -0,9 20,4
1912 AE Group Polska Sp. z o.o. Strzelce Krajeńskie 53 10,6 1,2
1913 DEVELEY IMMOBILIEN Sp. z o.o. Warszawa 53 53,1 10,4
1914 Przedsiębiorstwo Górniczo- Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie Złotoryja 53 8,1 3,1
1915 Centrum Teresy 100 Sp. z o.o. sp.k. Łódź 53 7,9 49,0
1916 Praska Giełda Spożywcza S.A. Ząbki 53 0,3 18,7
1917 Tygro Tymoteusz Warmiński, Grzegorz Skórzewski Sp. J. Ceków 53 32,4 24,3
1918 Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 53 122,7 42,7
1919 WAN 44 Sp. z o.o. Warszawa 53 67,3 16,7
1920 Metrum Cryoflex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Blizne Łaszczyńskiego 53 59,4 17,9
1921 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Płońsku Płońsk 53 -2,7 6,0
1922 Stalgast Radom Sp. z o.o. Warszawa 53 13,5 7,3
1923 Mip Sp. z o.o. S.K.A. Stawiguda 53 129,2 51,8
1924 Nile Invest Sp. z o.o. Warszawa 53 4136,3 64772,5
1925 Lorenz Snack-World Logistics Sp. z o.o. Sady 53 16,3 5,7
1926 Solid Mcg Sp. z o.o. Warszawa 53 -18,5 2,9
1927 VALMONT POLSKA Sp. z o.o. Siedlce 53 -31,4 4,3
1928 Multitec Sp. z o.o. sp.k. Gniezno 53 288,9 37,4
1929 Instytut Chemii i Techniki Jądrowej Warszawa 53 26,8 10,2
1930 BISK S.A. Łubna 52 -19,2 3,9
1931 Coleus Sp. z o.o. Warszawa 52 -40,1 83,6
1932 Ontop Polska Sp. z o.o. Wiewiórczyn 52 19,6 15,1
1933 Izolacja Matizol Sp. z o.o. Gorlice 52 -7,6 7,0
1934 El-Box Sp. z o.o. S.K. Warszawa 52 42,1 18,0
1935 IPOPEMA SECURITIES S.A. Warszawa 52 -45,5 5,1
1936 Chiltern International Sp. z o.o. Warszawa 52 12,6 16,6
1937 KPMG Sp. z o.o. Warszawa 52 -23,4 2,2
1938 AKPOL ADAM KUŚ Kraśnik 52 -2,4 12,3
1939 Igopak Sp. z o.o. S.K. Witoszów Dolny 52 27,0 16,4
1940 PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o. Warszawa 52 -50,5 46,2
1941 Meritum 24 Sp. z o.o. S.K. Ziempniów 52 50,7 29,7
1942 BSC Pharmacenter Sp. z o.o. Poznań 52 -11,8 13,1
1943 Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A. Szczecin 52 -17,7 1,5
1944 A3 Producent Flag M. Szymura, M. Szymura S.J. Gliwice 52 1,6 29,4
1945 Sweco Consulting Sp. z o.o. Poznań 52 11,9 3,8
1946 Konimpex Invest Sp. z o.o. Konin 52 -24,5 178,0
1947 ESV Serwis Sp. z o.o. Wrocław 52 8,3 39,6
1948 MOSTOSTAL KIELCE S.A. Kielce 52 39,6 2,2
1949 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsk Podlaski 52 -3,0 5,2
1950 Sanha Polska Sp. z o.o. Legnica 52 -35,5 0,7
1951 KERN-LIEBERS POLAND Sp. z o.o. Sp.Komandytowa Myszków 52 44,6 13,1
1952 Fraikin Polska Sp. z o.o. Warszawa 52 -13,9 2,7
1953 Spółdzielnia Mieszkaniowa OGNIWO Łódź 52 -3,3 3,4
1954 Kaliskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kalisz 52 86,3 16,3
1955 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Nysa 52 1,8 4,2
1956 Franklin Templeton Investments Poland Sp. z o.o. Warszawa 52 -3,8 3,6
1957 Centrum Handlowe Wiatraczna Sp. z o.o. Warszawa 52 1354,7 37,9
1958 PPWG WOLMOT Sp. z o.o. Wolbrom 51 36,3 6,8
1959 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Dombud Sp. z o.o. Będzin 51 4,3 30,2
1960 Magnusson, Tokaj i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 51 7,8 30,1
1961 Net Marine Marine Power Service Sp. z o.o. Szczecin 51 48,7 7,9
1962 ERG Bieruń Folie Sp. z o.o. Bieruń 51 66,1 2,7
1963 Nomos Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Straszyn 51 -5,3 27,6
1964 Takeda Polska Sp. z o.o. Warszawa 51 13,3 4,0
1965 Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Słupsk 51 152,7 35,9
1966 KUŹNIA SUŁKOWICE S.A. Sułkowice 51 0,0 1,8
1967 Spółdzielnia Mieszkaniowa Mamry w Giżycku Giżycko 51 58,0 9,3
1968 Spółdzielnia Mieszkaniowa Chemik Police 51 0,7 4,1
1969 Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego Mińsk Mazowiecki S.A. Mińsk Mazowiecki 51 -25,9 1,7
1970 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kole Koło 51 -18,2 1,0
1971 Aro Tubi Components Poland Sp. z o.o. Wrocław 51 -23,5 10,9
1972 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZACISZE Zielona Góra 51 -39,9 1,9
1973 Cynkomet Sp. z o.o. Czarna Białostocka 51 5,9 5,8
1974 Nielsen Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 51 21,8 3,8
1975 Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ustka 51 54,7 35,5
1976 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zlem Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 51 6,3 21,1
1977 WPP Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 51 10,2 30,8
1978 Lubelski Rynek Hurtowy S.A. Ciecierzyn 51 -30,6 3,8
1979 Margol Stanisław MARGOMED Przedsiębiorstwo Produkcyjne Lublin 51 7,3 11,0
1980 Probatus Sp. z o.o. Warszawa 51 -16,6 534,6
1981 NP Polska Sp. z o.o. Tychy 51 123,9 5,1
1982 GPP Business Park S.A. Katowice 51 -1,9 26,5
1983 ABS Investment S.A. Bielsko-Biała 51 3,1 318,8
1984 COVANCE (POLSKA) Sp. z o.o. Warszawa 51 16,5 7,1
1985 PLASTMOT, JERZY GÓRKIEWICZ, S.J. Zator 51 -9,6 24,4
1986 SOFT ELEKTRONIK Sp. z o.o. Szczecin 51 -30,3 9,4
1987 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Merkury Warszawa 51 1,3 1,6
1988 Euro – Weld J. Wenerski – M. Wenerski S.J. Pszczółki 50 12,4 19,2
1989 Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa Ostrołęka 50 -7,1 6,7
1990 W&A Michałowscy S. J. Kieszek 50 12,8 54,6
1991 Produkcja Elementów Złącznych CONNECTOR S.J. Marek Kociok, Wojciech Konieczko Bytom 50 -18,2 21,4
1992 Summit Packaging Polska Sp. z o.o. Warszawa 50 1,9 7,2
1993 Innotec Sp. z o.o. Recz 50 81,6 13,2
1994 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Brodnicy Brodnica 50 22,4 2,3
1995 BUDOWLANI Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 50 -14,4 4,0
1996 Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Kraków 50 148,3 15,6
1997 Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań 50 6,6 13,3
1998 BAYERSYSTEM Grzenia S.J. Lisi Ogon 50 28,2 8,1
1999 Fabryka Turas Sp. z o.o. Słupsk 50 1,3 11,4
2000 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych FIRMUS Sp. z o.o. Olkusz 50 2,4 10,3
2001 NASZ DOM Spółdzielnia Mieszkaniowa w Radomiu Radom 50 43,7 1,2
2002 Over Trading GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Leszno 50 -1,9 45,3
2003 Sportowa Centrum Sp. z o.o. Gdynia 50 83,5 4,1
2004 Apricot Capital Group Sp. z o.o. Warszawa 50 426,9 16,4
2005 AMG Sp. z o.o. PPH Lębork 50 -4,7 7,9
2006 Cartamundi Polska Sp. z o.o. Kraków 50 64,5 11,3
2007 CM3 – POLSKA Sp. z o.o. Wykroty 50 450,4 7,3
2008 Stalmax Sp. z o.o. Wadowice Górne 50 18,0 7,9
2009 INSTYTUT TECHNOLOGII EKSPLOATACJI – PIB Radom 50 -12,1 10,9
2010 EHN S.A. Jankowice 50 25,0 15,4
2011 MIKROSTYK S.A. Gniew 50 67,1 9,0
2012 Pierwsza Wojskowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 50 -1,2 5,0
2013 Glass-Service Sp. z o.o. S.K. Tychy 50 5,5 15,4
2014 Einhell Polska Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 50 1,3 7,2
2015 Przeds. Usług, Produkcji i Handlu Incermet Sp. z o.o. Kraków 50 -15,7 20,4
2016 Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o. Chorzów 50 11,0 9,7
2017 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych AGRO S.A. Warszawa 50 6,4 46,9
2018 H. NIEMEYER-POLSERW Sp. z o.o. Gogolin 50 115,5 8,0
2019 Kr Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 50 41,8 22,5
2020 Albatros Aluminium Sp. z o.o. Poznań 50 -92,8 2,2
2021 SPÓŁDZIELCA Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 50 32,7 7,7
2022 Genoa Sp. z o.o. Toruń 50 43,1 43,2
2023 Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy Sopot 50 -31,3 45,8
2024 Spółdzielnia Mieszkaniowa Staszica w Gorzowie Wielkopolskim Gorzów Wielkopolski 49 4,3 2,6
2025 SPIROFLEX Sp. z o.o. Mielec 49 -1,9 14,7
2026 Maxcess Sp. z o.o. Bugaj 49 12,8 4,4
2027 Alfa Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 49 -12,3 16,4
2028 Zenith Poland Sp. z o.o. Warszawa 49 -17,3 0,8
2029 Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Szczecinek 49 -29,4 1,5
2030 ELA Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o. Ostrów 49 -32,4 3,0
2031 Metlife Services Sp. z o.o. Warszawa 49 6,2 0,5
2032 Radcliffe Investments Sp. z o.o. Warszawa 49 236,8 12,6
2033 Avi – Vet Service S.J. Tarnowo Podgórne 49 6,8 18,9
2034 Inter Partner Assistance Polska S.A. Warszawa 49 663,7 2,9
2035 Spółdzielnia Mieszkaniowa Żelazna Brama Warszawa 49 4,4 21,0
2036 Galfa OT Polska Sp. z o.o. Kaniów 49 -1,3 15,2
2037 KAMET S.A. Reńska Wieś 49 20,3 14,0
2038 Pilskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Piła 49 6,6 22,1
2039 Masz – Zap Sp. z o.o. Przeds. Remontowe Maszyn i Armatur Puławy 49 19,6 15,6
2040 Promet S.A. Starachowice 49 16,3 7,4
2041 Kieleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kielce 49 166,7 15,7
2042 Ernst&Young Sp. z o.o. Usługi Księgowe sp.k. Warszawa 49 28,1 12,6
2043 Baltec Marine Sp. z o.o. Gdańsk 49 236,2 15,6
2044 Lorenz Services Sp. z o.o. Sady 49 47,6 6,0
2045 Josera Nieruchomości Sp. z o.o. Paproć 49 207,2 32,5
2046 FINKORP Sp. z o.o. Warszawa 49 6,3 0,9
2047 Bech Packaging Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 49 47,2 6,4
2048 FKS Sp. z o.o. Okucia Okienne i Drzwiowe Śmigiel 49 19,5 6,3
2049 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. A. Mickiewicza w Białymstoku Białystok 49 1,7 3,8
2050 Krośnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Krosno 49 605,6 1,7
2051 Filmweb Sp. z o.o. Warszawa 49 2,8 26,2
2052 PPUH Promus – Ruda Śląska Sp. z o.o. Ruda Śląska 49 -36,5 4,1
2053 KOCIEWIE Spółdzielnia Mieszkaniowa Starogard Gdański 49 9,7 2,0
2054 CD Locum Sp. z o. o. II S. J. Warszawa 49 -2,4 23,6
2055 EKOLAN S.A. Sopot 49 -22,0 5,5
2056 DOMAX Sp. z o.o. Łężyce 48 45,6 3,3
2057 RADMOT Sp. z o.o. S.K. Wola Gutowska 48 11,3 12,7
2058 Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o. Warszawa 48 3,5 12,9
2059 PGK – CENTRUM Sp. z o.o. Poznań 48 17,1 12,6
2060 GWW Ladziński, Cmoch i Wspólnicy S.K. Warszawa 48 -26,6 39,4
2061 Gotkowicz, Kosmus, Kuczyński i Partnerzy – Adwokaci Gdańsk 48 52,1 59,7
2062 Spółdzielnia Mieszkaniowa ODRA Police 48 0,8 4,0
2063 ZPU Kazimierz Jońca Sp. z o.o. Międzyrzecz 48 -35,0 3,8
2064 Cembet Stachnik S. J. Kraków 48 437,5 3,8
2065 Gotech Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 48 -20,4 4,9
2066 Montrem Servis Sp. z o.o. Kraków 48 28,2 8,9
2067 REGENERSIS (WARSAW) Sp. z o.o. Raszyn 48 71,2 0,9
2068 Adro Adam Rymarski, Jolanta Darznik sp. j. Rumia 48 156,4 9,8
2069 CIS Sp. z o.o. Pogwizdów 48 -27,1 4,6
2070 SURMIN KAOLIN S.A. Kopalnie Surowców Mineralnych Nowogrodziec 48 10,7 11,8
2071 CERACO UBP Sp. z o.o. Warszawa 48 -4,7 33,6
2072 Leasingteam Brand Management Sp. z o.o. Warszawa 48 229,9 56,5
2073 Eurographic Group Sp. z o.o. Szczecin 48 0,3 26,6
2074 Gaura Investments Sp. z o.o. Warszawa 48 142,6 32,5
2075 Krakowskie Zakłady Ekspolatacji Kruszywa S.A. Kraków 48 0,0 3,2
2076 Jsf Silikon S. Flak sp.j. Niepołomice 48 14,3 41,0
2077 Iskra Centrum Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o. Kielce 48 4,8 6,6
2078 TARNÓW S.A. Zakłady Mechaniczne Tarnów 48 -35,6 1,6
2079 Spółdzielnia Turystyczna Wypoczynek w Poznaniu Poznań 48 3032,7 297,1
2080 High Street Reim Sp. z o.o. S.K. Warszawa 48 8,5 88,2
2081 Odlewnia Kaw-Met Marek Kawiński Orły 48 7,8 16,8
2082 Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej Warszawa 48 -5,2 0,5
2083 Huta Szkła w Jaśle S.A. Jasło 48 61,3 7,8
2084 VOICETEL COMMUNICATIONS S.A. Warszawa 48 97,7 75,8
2085 GIZEH DISPOFORM Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 48 74,7 2,5
2086 Leszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Leszno 48 -17,7 2,5
2087 Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o. Berzyna 48 -3,1 1,3
2088 Versutus Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 48 2294,7 582,9
2089 Tfg Asset Management Sp. z o.o. Gdańsk 48 22,9 3,2
2090 KOPALNIA SUROWCÓW SKALNYCH WISŁA S.A. Wisła 48 9,8 25,1
2091 Kliny Zacisze S.A. T B S Kraków 48 -11,9 24,2
2092 POLKEMIC Sp. z o.o Rzeszów 48 -1,5 4,4
2093 Wytwórnia Sterylgaz Sp. z o.o. Płock 48 6,3 57,8
2094 Jamalex Sp. z o.o. Rydzyna 47 -2,6 8,5
2095 Pack System M. Piwowar Sp. J. Ropczyce 47 7,8 10,6
2096 Mckinsey Emea Shared Services Sp. z o.o. Poznań 47 41,4 3,5
2097 Pricewaterhousecoopers Service Delivery Center Poland Sp. z o.o. Warszawa 47 66,0 4,1
2098 IKEA DISTRIBUTION SERVICES S.A. Janki 47 4,6 3,3
2099 Metaltech Cynkownia Sp. z o.o. Płońsk 47 40,7 6,1
2100 ZAMER Zdzisław Żuromski S.K. Kraszewo 47 -7,7 33,9
2101 Ajaks S.A. Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Poznań 47 -37,4 9,1
2102 OPAKOFARB Zakład Produkcji Opakowań Sp. z o.o. Włocławek 47 96,8 3,9
2103 Rytm-L Sp. z o.o. Tychy 47 25,2 9,1
2104 T.W.CO. Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 47 204,6 183,0
2105 FSMNW Poznań Sp. z o.o. Warszawa 47 284,4 62,6
2106 Kronospan BS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 47 -1,4 28,1
2107 ELSTAR R. Gloger, S. Szymański S.J. Poznań 47 13,4 42,6
2108 Europejskie Centra Handlowe Sp. z o.o. Legnica 47 -32,3 53,4
2109 Clar System Sp. z o.o. Poznań 47 61,9 1543,1
2110 JAEGER POLSKA Sp. z o.o. Gryfino 47 105,5 11,1
2111 KROSGLASS S.A. Krosno 47 646,1 2,0
2112 SRS Ship Repair Services Sp. z o.o. S.K. Gdynia 47 75,2 45,0
2113 Mead Johnson Nutrition Poland Sp. z o.o. Warszawa 47 -2,5 7,2
2114 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ster Szczecin 47 -12,2 2,3
2115 GTX HANEX PLASTIC Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 47 -27,9 1,5
2116 Rafineria w Jaśle Sp. z o.o. Katowice 47 46,2 5,0
2117 Alas Utex Sp. z o.o. Tworków 47 -24,8 14,1
2118 Ekstraklasa S.A. Warszawa 47 -6,8 3,0
2119 Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu Zabrze 47 35,1 12,9
2120 Galwanizer Sp. z o.o. Dzierżoniów 47 16,5 15,4
2121 Firma Gibowski Sp. z o.o. Przyborki 47 51,9 3,7
2122 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Marki Sp. z o.o. Warszawa 47 41,3 15,8
2123 Kopalnia Piasku KOTLARNIA S.A. Kotlarnia 47 -38,4 4,4
2124 DRUK – INTRO S. A. Inowrocław 47 57,4 2,7
2125 Spółdzielnia Mieszkaniowa Załęska Hałda Katowice 47 1,2 3,4
2126 ZIAD BIELSKO – BIAŁA S.A. Bielsko-Biała 47 -34,3 23,2
2127 Spółdzielnia Mieszkaniowa Krakowiak Kraków 47 4,7 4,8
2128 POL-OSTEG Sp. z o.o. Bydgoszcz 46 62,2 3,1
2129 Otto Work Force Polska Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 46 129,9 2,3
2130 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hemar Henryka i Marek Musialik Sp. J. Wola Hankowska 46 43,5 15,6
2131 Zakład Poligraficzny OFFSET DRUK Adam Motyka Rogoźnica 46 -21,1 19,0
2132 Porea Sp. z o.o. Warszawa 46 109,2 39,8
2133 Galwanotechnika Mrągowo Sp. z o.o. Mrągowo 46 8,7 17,0
2134 Śląskie Kamienice S.A. Katowice 46 125,6 46,8
2135 RUSSEL REYNOLDS ASSOCIATES Sp. z o.o. Warszawa 46 -31,4 16,9
2136 Target S.A. Krokowa 46 9,2 8,8
2137 Franspol Sp. z o.o. Konin 46 1,9 4,3
2138 Grzybkowski Guzek i Partnerzy Adwokacka sp.p. Poznań 46 -9,7 50,0
2139 Sigma Group DK Sp. z o.o. S.K. Katowice 46 136,5 28,1
2140 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa MOTOR Lublin 46 -0,8 2,9
2141 Muller – Die Lila Logistik Polska Sp. z o.o. Gliwice 46 18,4 3,1
2142 SBN Runowo Sp. z o.o. Runowo Krajeńskie 46 123,9 5,7
2143 Maciej I Tadeusz Popielawscy Pimet S.J. Piastów 46 0,7 18,8
2144 VOGEN Sp. z o.o. Gdynia 46 -9,5 12,7
2145 Wre Projekt Sp. z o.o. Nieruchomości Komercyjne sp.k. Wrocław 46 -32,4 75,4
2146 POLIFOLIA Sp. z o.o. Poniatowa 46 10,1 3,8
2147 Soufflet Facilities Poland Sp. z o.o. Poznań 46 -17,6 16,6
2148 Olkuska Spółdzielnia Mieszkaniowa Olkusz 46 -6,5 2,4
2149 Kwazar Corporation Sp. z o.o. Budy-Grzybek 46 92,2 5,2
2150 EKF-Diagnostyka Sp. z o.o. Kraków 46 34,2 41,1
2151 Dart Dg Staszak Kełpiński S.J. Gdańsk 46 80,0 61,3
2152 BORGA Sp. z o.o. Gdańsk 46 870,8 1,9
2153 Kołobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa Kołobrzeg 46 27,5 0,3
2154 JAP Sp. z o.o. Gdańsk 46 69,3 2912,1
2155 Hutnicze Przeds. Remontowe Zakład Remontów Mechanicznych Sp. z o.o. Kraków 46 636,8 3,5
2156 Elżanowski Cherka & Wąsowski Kancelaria Prawna sp.k. Warszawa 46 19,3 33,1
2157 Mybenefit Sp. z o.o. Wrocław 46 59,2 15,4
2158 Ulenberg Sp. z o.o. Główczyce 46 -6,9 4,8
2159 CeMat ’70 S.A. Centrum Naukowo – Produkcyjne Materiałów Elektronicznych Warszawa 46 19,1 10,5
2160 Crown Packaging Polska Sp. z o.o. Goleniów 46 2,8 0,8
2161 Brandt Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Warszawa 46 393,8 31,5
2162 Polmet Recykling S.A. Kraków 46 -27,4 42,4
2163 Centrum Badań Jakości Sp. z o.o. Lubin 46 121,3 2,8
2164 Zakład Odlewniczy Metali Nieżelaznych PRESS Jerzy Musialik Lgota-Nadwarcie 46 44,2 13,2
2165 GNP Sp. z o.o. S.K. Blizne Jasińskiego 46 40,0 10,9
2166 PPH AGAPLAST Sp. z o.o. Olsztynek 45 15,5 8,0
2167 METALKAS Sp. z o.o. Bydgoszcz 45 14,4 2,3
2168 PLAST-FARB Sp. z o.o. S.K. Toruń 45 -1,5 5,6
2169 ACE RICO POLAND Sp. z o.o. Bielawa 45 51,0 4,5
2170 Muzeum Historyczne Miasta Krakowa Kraków 45 4,1 8,5
2171 Zeller Plastik Poland Sp. z o.o. Wola Rębkowska 45 -25,4 4,3
2172 Agencja Reklamowa Plus S.J. Białystok 45 5,7 68,4
2173 DEKOR PLASTICS Sp. z o.o. Działdowo 45 -23,8 10,3
2174 TCM Polska Tool Consulting & Managment Sp. z o.o. Polkowice 45 17,7 7,8
2175 M.A.K. Ubezpieczenia Sp. z o.o. Warszawa 45 336,8 4,0
2176 KRAKOWSKIE BIURO FESTIWALOWE Kraków 45 4,9 5,3
2177 Viasat Monitoring Sp. z o.o. Warszawa 45 -7,5 19,6
2178 Logistic City Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 45 -17,4 36,9
2179 Inphotech Sp. z o.o. Warszawa 45 3,3 82,2
2180 Bristol – Myers Squibb Services Sp. z o.o. Warszawa 45 15,3 4,8
2181 Mont – Inox Sp. z o.o. Sanok 45 212,8 8,2
2182 Spółdzielnia Mieszkaniowa CENTRUM-WOLA Warszawa 45 -6,6 6,3
2183 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Warszawa 45 2,1 24,0
2184 Kret Brand Property Sp. z o.o. S.K. Radom 45 100,1 60,3
2185 Kietzmann Coatings Sp. z o.o. Żagań 45 102,8 17,3
2186 BRANDDEX Sp. z o.o. Stargard 45 28,1 18,8
2187 INTERMINGLASS Sp. z o.o. Wałbrzych 45 88,1 9,0
2188 AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o. Warszawa 45 260,0 1,5
2189 Phinance S.A. Poznań 45 80,3 6,3
2190 Baumabrick Sp. z o.o. Wrocław 45 24,6 18,1
2191 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wichrowe Wzgórze Kielce 45 23,8 4,6
2192 Borkomet Sp. z o.o. S.K. Szczekociny 45 -13,2 32,3
2193 Invest – Nieruchomości Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 45 -25,6 46,9
2194 Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie Imienia Profesora Dr Hab.n.med. Jana Nielubowicza Warszawa 45 -2,8 15,6
2195 Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Organizacyjno-Technicznego PROMONT Sp. z o.o. Świebodzice 45 317,2 1,9
2196 Firma Budowlana BUDPOL Piotr Smolarczyk Częstochowa 45 -51,2 10,7
2197 Dried Flowers Export Import Produkcja Sp. z o.o. Tarnów Bycki 45 17,1 27,1
2198 Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego Warszawa 45 6,9 9,4
2199 COLPAK Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 45 -2,4 10,7
2200 STAHL-MONT Sp. z o.o. sp.k. Słońsk 45 166,9 29,7
2201 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świdnicy Świdnica 45 126,5 1,6
2202 Apollo PSF Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 45 396,1 33,8
2203 Spółdzielnia Mieszkaniowa PIEKARY Legnica 45 431,5 0,4
2204 Control Process S.A. Kraków 44 -66,0 2,0
2205 Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o. Wrocław 44 36,0 8,7
2206 Neovia Logistics Services Polska Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 44 -4,1 15,7
2207 Cermont sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 44 30,0 3,9
2208 PPH TEKLA KRZYSZTOF TEKLA Strumień 44 18,1 17,0
2209 Zakład Usługowo – Produkcyjny Ergom Sp. z o.o. Szemud 44 -10,1 30,6
2210 LAAM Sp. z o.o. Warszawa 44 1729,4 2,3
2211 Narodowy Instytut Fryderyka Chopina Warszawa 44 -58,7 5,3
2212 MSB Invest Property Sp. z o.o. Warszawa 44 36,6 44,3
2213 ZND CE Sp. z o.o. Opole 44 157,4 10,1
2214 Development And Business Consulting Gniazdowski i Partnerzy Spółka Komandytowa Łódź 44 -12,9 29,6
2215 APN Service Sp. z o.o. Boguszyce 44 57,1 16,3
2216 Wrocław Industrial Park Sp. z o.o. Warszawa 44 58,7 142,7
2217 Gdańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 44 1,8 2,7
2218 NAREV INWESTYCJE Sp. z o.o. Ostrołęka 44 -12,1 22,4
2219 Multimag Cisowski I Wspólnicy Sp.j. Poznań 44 16,3 35,5
2220 Hubix Sp. z o.o. Huta Żabiowolska 44 1,2 25,2
2221 Abrava Sp. z o.o. & Co. Pgi 2 sp.k. Świecie 44 35,8 13,8
2222 Agencja K2 Sp. z o.o. Warszawa 44 2,0 5,4
2223 Hermes Polska Sp. z o.o. Poznań 44 -16,2 3,4
2224 Smart Design Expo Sp. z o.o. Wysogotowo 44 268,3 7,9
2225 Centrum Odszkodowań Drb Sp. z o.o. S.K. Legnica 44 20,3 12,4
2226 ADPOL Sp. z o.o. Warszawa 44 -65,6 6,7
2227 ELKOP S.A. Płock 44 -10,2 29,0
2228 Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. Kielce 44 30,1 2,4
2229 VICTORIA Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 44 8,5 3,8
2230 Kołobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kołobrzeg 44 22,7 14,8
2231 Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrzeszcz Gdańsk 44 -1,4 8,3
2232 M.B.B. Logistics Sp. z o.o. Słubice 44 57,3 10,1
2233 NIFF Rubber Industry Sp. z o.o. Kraków 44 7,2 51,2
2234 Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszyw Mineralnych i Lekkich Sp. z o.o. Gliwice 44 -15,5 4,7
2235 Zielony Rynek 4 Bt Kapitał Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 44 4454,3 75,3
2236 RKKW Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 44 -8,3 40,8
2237 Dako Work Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 44 216,6 6,3
2238 Lemvigh-Müller A/S S.A. Oddział W Polsce Świnoujście 44 80,0 3,5
2239 Tevema Automotive Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 44 -2,0 20,8
2240 GETIN FLEET S.A. Wrocław 44 96,4 4,1
2241 GBT Polska Sp. z o.o. Rogowiec 44 -30,3 15,9
2242 Mikrokasa S.A. Gdynia 44 44,6 25,8
2243 Safe Co Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 44 7,7 4,3
2244 Alu Pro Polska Sp. z o.o. Opole 44 1,1 5,9
2245 Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Jasło 44 -18,6 3,7
2246 Etiko Sp. z o.o. Trzeszczyn 44 5,3 13,7
2247 Zakład Budowlano-Drogowy Dukt Sp. z o.o. sp.k. Włoszczowa 44 -2,0 20,0
2248 POLDENT Sp. z o.o. Warszawa 44 32,5 11,3
2249 Kolita Sp. z o.o. Społka Komandytowa Poznań 44 -27,1 11,7
2250 Heads Sp. z o.o. Kraków 44 13,0 15,4
2251 Aib Sp. z o.o. S.K. Knurów 44 10,1 7,0
2252 Słowiński Park Narodowy Smołdzino 44 9,3 42,5
2253 Grupa Gezet Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 44 23,8 39,4
2254 P P U H Perfopol Sp. z o.o. Starachowice 44 106,4 2,4
2255 Kancelaria Notarialna I. Bogusławska R. Choromańska R. Giler W. Gładkowski M.Teperek G. Giler Notariusze sp.p. Warszawa 44 17,7 65,1
2256 Saga Poland Sp. z o.o. Teresin 44 8,7 11,5
2257 KGHM Cuprum sp. z o.o. – Centrum Badawczo-Rozwojowe Wrocław 44 56,8 2,8
2258 Colgate-Palmolive Services (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 44 10,1 4,0
2259 STAL IMPEX Sp. z o.o. Krosno 44 18,0 4,3
2260 SABA Sp. z o.o. Płock 44 -34,0 11,3
2261 Plexiflex Sp. z o.o. S.K. Sadowa 44 479,3 30,6
2262 INTERTON Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 44 44,2 13,7
2263 Beckmann Volmer Technology Sp. z o.o. Żukowo 44 22,0 7,3
2264 Km 7 Sp. z o.o. sp.k. Przeźmierowo 44 4,2 43,7
2265 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Do – Met Dominik Wyciszkiewicz Sanok 44 3,6 18,9
2266 I.T.R. Poland Sp. z o.o. Wrocław 43 18,1 21,8
2267 Ikea Business Service Center Sp. z o.o. Janki 43 12,4 4,1
2268 Doradca Sp. z o.o. Centrum Szkoleń I Rehabilitacji Kraków 43 54,0 74,7
2269 Borowskie Kopalnie Granitu i Piaskowca – SKALIMEX Sp. z o.o. S.K. Kostrza 43 -23,8 8,5
2270 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Górnicze Row-Jas Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 43 -18,9 5,3
2271 Bota Technik Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 43 35,5 27,3
2272 Spółdzielnia Mieszkaniowa Muranów Warszawa 43 15,5 6,2
2273 Puławska 366 Michał Chruszcz S.j. Warszawa 43 2,3 45,6
2274 Securitas East Sp. z o.o. Łomża 43 101,7 5,8
2275 Generali Finance Sp. z o.o. Warszawa 43 5,5 1,9
2276 Enitra Sp. z o.o. Wałbrzych 43 -2,2 13,6
2277 Seen Holding Sp. z o.o. Warszawa 43 3243,4 6,9
2278 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAKRZEWO Elbląg 43 -5,4 2,4
2279 Deltaplast Poland Sp. z o.o. Piaseczno 43 65,4 3,9
2280 Inter – Mark Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kokoszczyn 43 -1,6 15,8
2281 Babiaczyk, Skrocki I Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 43 6,0 51,7
2282 Centrum Handlowe Stara Kablownia Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 43 -3,1 29,1
2283 Dewon Sp. z o.o. Jarnołtówek 43 -7,2 15,5
2284 Lumina Investments Sp. z o.o. Poznań 43 -39,0 14,2
2285 Nełsa Sp. z o.o. Opole 43 235,3 9,8
2286 Astek Polska Sp. z o.o. Warszawa 43 42,0 5,8
2287 Poland Business Park IV Sp. z o.o. Warszawa 43 -13,2 20,3
2288 Ernst & Young Law Tałasiewicz, Zakrzewska i Wspólnicy sp.k. Warszawa 43 27,2 20,7
2289 FIRMA Codogni S. J. Stalowa Wola 43 -9,1 9,2
2290 Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy S.J. Kraków 43 -3,5 29,1
2291 Kancelaria Bezpieczeństwa Rapacki I Wspólnicy S.K. Warszawa 43 25,9 70,4
2292 SCHOPA BUCHBINDEREI Sp. z o.o. Stargard 43 -2,6 9,5
2293 Reinfuss i Mastalerz S.J. Warszawa 43 -10,4 92,3
2294 Wrocławski Dom Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 43 18,8 1,3
2295 SM Publishing Poland Sp. z o.o. Warszawa 43 -5,9 16,9
2296 XS Sp. z o.o. Września 43 -12,5 30,8
2297 GP Sp. z o.o. Szczecin 43 32,9 14,4
2298 Zakład Mechaniczno Odlewniczy Brzeziński Józef Jastrzębia 43 -0,2 10,1
2299 DEKRA CERTIFICATION Sp. z o.o. Wrocław 43 12,0 15,6
2300 Dekra Polska Sp. z o.o. Warszawa 43 56,5 10,3
2301 KAN Trademark Sp. z o.o. Łódź 43 4,5 55,5
2302 Lenpo, ABJ Investors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 43 4,0 67,5
2303 MAN Accounting Center Sp. z o.o. Poznań 43 16,9 8,5
2304 ORANGE PRODUCTS EUROPE Sp. z o.o. Płońsk 43 5,2 13,6
2305 Centrum Milenium Sp. z o.o. Warszawa 43 -22,3 10,7
2306 GD & K Investment Sp. z o.o. & S-ka – Projekt Mogilska Spółka Komandytowa Kraków 43 12,7 44,5
2307 LITPOL Sp. z o.o. Suwałki 43 -18,3 549,2
2308 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Dako Sp. z o.o. Gliwice 43 14,4 2,8
2309 Combros Orzechowscy S.J. Kraków 43 0,4 33,7
2310 Cri – Val Polska Sp. z o.o. Łęg 43 74,9 4,9
2311 HRK S.A. Warszawa 43 1,7 9,2
2312 OEX CURSOR S.A. Warszawa 43 15,0 2,1
2313 Pulire Warehouse Sp. z o.o. Katowice 43 1057,7 7,0
2314 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bryza w Szczecinie Szczecin 43 -26,9 5,1
2315 ENERGOPOMIAR Sp. z o.o. Zakłady Pomiarowo – Badawcze Energetyki Gliwice 42 8,0 3,1
2316 Spółdzielnia Mieszkaniowa Siarkowiec W Tarnobrzegu Tarnobrzeg 42 19,3 6,0
2317 Matserwis Sp. z o.o. Sławków 42 43,8 2,8
2318 ACS Sp. z o.o. Warszawa 42 919,8 4,5
2319 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa ODRA Oława 42 7,6 1,5
2320 Fortunato S.A. Wrocław 42 1230,3 15,2
2321 Refleks Sp. z o.o. Białystok 42 -17,0 29,2
2322 Drukarnia Ellert Sp. z o.o. Wiązowna 42 3,4 2,6
2323 AKCES GROUP Sp. z o.o. S.K. Mianowice 42 -6,4 4,9
2324 Roxy Realestate Sp. z o.o. Warszawa 42 63,8 28,4
2325 Zakład Technologii Wysokoenergetycznych Explomet Gałka, Szulc Sp.J. Opole 42 -0,4 29,2
2326 Alcomex Springs-Pol Sp. z o.o. Zielonka 42 37,7 10,2
2327 Vitroterm – Murów S.A. Murów 42 -12,9 6,4
2328 METPOL Sp. z o.o. Suchy Las 42 62,5 1,9
2329 Grupa POWEN – WAFAPOMP S.A. Warszawa 42 -47,5 1,2
2330 Płomyk Cierniewscy S.J. Koźminiec 42 21,0 17,2
2331 Vanitystyle Sp. z o.o. Warszawa 42 38,9 7,6
2332 Aluron Sp. z o.o. Zawiercie 42 10,7 1,8
2333 Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC w Kraśniku Kraśnik 42 -19,8 3,4
2334 ZPRE Jedlicze Sp. z o.o. Jedlicze 42 -48,9 8,6
2335 IMG S.A. Gdynia 42 81,4 9,1
2336 Form – Plastic Sp. z o.o. Ciechocinek 42 43,7 8,2
2337 JESTIC J.K. Cykowiak S.M. Cykowiak S.J. Krąplewo 42 3,7 4,4
2338 Dolby Poland Sp. z o.o. Wrocław 42 6,4 15,1
2339 Lcp Estelle Investments Sp. z o.o. Warszawa 42 -43,3 50,9
2340 Jet Line Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 42 -5,2 19,0
2341 METAL UNION Sp. z o.o. Częstochowa 42 25,1 7,2
2342 Famag E. M. Krzyżaniak S.J. Poniec 42 29,8 10,7
2343 Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 42 -7,9 4,7
2344 Tegometall Polska Sp. z o.o. Pniewy 42 -30,7 45,0
2345 Vet Planet Sp. z o.o. Łomianki 42 59,1 15,5
2346 Index Nieruchomości H.J.M. Skrzyniarz S. J. Szczecin 42 94,3 34,9
2347 Pro Metis Sp. z o.o. sp.k. Prudnik 42 -1,8 25,2
2348 TRANS – JAN Sp. z o.o. Katowice 42 -21,2 3,8
2349 Siropol Sp. z o.o. Bydgoszcz 42 -28,4 8,2
2350 Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka Wieliczka 42 38,3 12,6
2351 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 42 -4,1 6,3
2352 Laguna Sp. z o.o. Gdańsk 42 18,4 91,4
2353 Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 42 -50,7 3,9
2354 Metalpol – Węgierska Górka Sp. z o.o. Węgierska Górka 42 -28,6 4,5
2355 Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum Kraków 42 -2,1 5,5
2356 Jarocin Sport Sp. z o.o. w Jarocinie Jarocin 42 60,9 0,6
2357 Banqsoft Sp. z o.o. Gdańsk 42 58,3 19,2
2358 SMZ Polska Sp. z o.o. Poznań 42 68,7 29,2
2359 Spółdzielnia Mieszkaniowa KRZEMIONKI Ostrowiec Świętokrzyski 42 -3,8 2,3
2360 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Remont 4 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 42 37,2 9,3
2361 Zakład Produkcyjno-Usługowy Automex Mgr Inż.stanisław Ociepa Częstochowa 42 -24,7 11,0
2362 Budland Sp. z o.o. Kraków 42 151,4 26,1
2363 Fast Service Group Sp. z o.o. Bis sp.k. Błonie 42 802,1 11,0
2364 Hartownia Szkła Szotkiewicz – Marek Szotkiewicz, Ewa Uciechowska – S.J. Krotoszyn 41 5,8 35,2
2365 Instytut Spawalnictwa Gliwice 41 386,5 5,5
2366 Spółdzielnia Budowlano- Mieszkaniowa Zachód Warszawa 41 8,1 19,0
2367 Renz Sp. z o.o. Gądki 41 47,1 7,7
2368 Mawo Technology S. Manicki M. Wojtasik sp.j. Zduńska Wola 41 22,6 40,3
2369 SPOMASZ S.A. Fabryka Konstrukcji Stalowych i Maszyn Żary 41 2,8 1,3
2370 Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych SPETECH Sp. z o.o. Bielsko-Biała 41 1026,7 4,3
2371 RGB Elektronika Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 41 32,2 29,7
2372 Plastic Worx Polska Sp. z o.o. sp.k. Kraków 41 39,7 21,1
2373 Hadepol Flexo Sp. z o.o. Rypin 41 3,1 6,1
2374 West – Pol Sp. z o.o. Chojnice 41 -19,8 3,7
2375 Retech Sp. z o.o. Mielec 41 -11,1 4,4
2376 Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. Kraków 41 17,1 5,6
2377 MTC PLUS Sp. z o.o. Białystok 41 83,3 159,1
2378 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA im. W. Łukasińskiego Zamość 41 3,0 3,0
2379 ISS Facility Services Sp. z o.o. Warszawa 41 80,8 2,0
2380 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa ZAWKRZE w Mławie Mława 41 -10,1 1,3
2381 Spółdzielnia Mieszkaniowa Świętochłowice 41 38,8 1,9
2382 Veolia Industry Polska Sp. z o.o. Poznań 41 -10,8 5,7
2383 R2 Investment Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 41 3,8 26,9
2384 CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Poznań 41 170,7 44,9
2385 Bituminium Sp. z o.o. Linia 41 -22,9 30,5
2386 Forystek i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Kraków 41 -0,5 47,3
2387 ARCHIDOC S.A. Chorzów 41 6,1 7,3
2388 Kruszywa Pietrzak S.J. Krzywda 41 -29,5 28,0
2389 DGP DOZORBUD GRUPA POLSKA Sp. z o.o. Legnica 41 -28,7 12,0
2390 Pro Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolno 41 -1,5 55,8
2391 LANG TEAM Sp. z o.o. Warszawa 41 -12,6 12,0
2392 Drukarnia Impresta Tadeusz Rybczyk S.J. Poznań 41 207,5 16,1
2393 ENERGO-COMPLEX Sp. z o.o. Piekary Śląskie 41 13,4 18,8
2394 Maxus Sp. z o.o. sp.k. Kraków 41 33,6 26,5
2395 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna Warszawa 41 -43,8 0,8
2396 Nosag Polska Sp. z o.o. Tychy 41 56,3 9,1
2397 Tarnowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tarnów 41 10,0 20,3
2398 Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. Lędziny 41 0,4 8,1
2399 Zakłady Ceramiczne Bolesławiec w Bolesławcu Sp. z o.o. Bolesławiec 41 31,7 6,2
2400 Emca S.A. Warszawa 40 129,3 5,1
2401 PHD Media Direction Sp. z o.o. Warszawa 40 23,3 1,3
2402 Restauracja Stary Dom Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 40 18,0 25,3
2403 Zachodnia Korporacja Finansowa Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 40 -9,4 23,9
2404 Spółdzielnia Mieszkaniowa Suchanino Gdańsk 40 -3,8 3,9
2405 Eco In Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 40 -8,8 7,4
2406 Kancelaria Radców Prawnych Oleś & Rodzynkiewicz Spółka Komandytowa Kraków 40 -16,1 45,8
2407 Stalmech Bogumił Księżakowski Nowa Biała 40 -50,6 4,0
2408 Ktl.Pl Plus Sp. z o.o. sp.k. Gorzkowice 40 50,0 18,2
2409 Maruta Wachta sp.j. Warszawa 40 9,3 42,1
2410 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Trzciance Trzcianka 40 61,0 1,6
2411 Mobi Sp. z o.o. S.K. Kraków 40 22,1 29,0
2412 Crido Legal J. Ziółek i Wspólnicy sp.k. Warszawa 40 261,3 22,5
2413 Artegence Sp. z o.o. Warszawa 40 48,3 21,9
2414 Koszelowskie Zakłady Kredowe E.Kałabun, J.Chajęcki S.J. Koszelówka 40 -32,6 55,6
2415 Drogbud – Larix Sp. z o.o. Olesno 40 -23,0 12,1
2416 Invent Sp. z o.o. Wrocław 40 2,3 9,7
2417 Karpacka Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsko-Biała 40 -3,3 4,3
2418 Budar Logistic Sp. z o.o. Królewiec Poprzeczny 40 250,7 6,0
2419 ME Invest Sp. z o.o. Złotów 40 -3,0 31,0
2420 Kulikowska & Kulikowski S.K. Warszawa 40 17,8 29,0
2421 HOLDING – ZREMB GORZÓW S.A. Gorzów Wielkopolski 40 1974,8 2,4
2422 JASKÓŁKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Tarnów 40 -1,6 4,8
2423 Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Ostrowiec Świętokrzyski 40 -6,9 2,9
2424 TIBERIUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 40 -6,4 11,9
2425 AMLUX Sp. z o.o. Warszawa 40 -27,1 3,1
2426 SIPEKO Sp. z o.o. Makowisko 40 55,4 9,0
2427 Nadwiślańska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. Brzeszcze 40 -2,7 1,1
2428 Spółdzielnia Mieszkaniowa KRAKUS Kraków 40 0,2 6,8
2429 TARET Sp. z o.o. S.K. Milanówek 40 95,7 14,0
2430 Q-Service Equipment Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kajetany 40 8,4 44,4
2431 Spółdzielnia Cotton – Tech Warszawa 40 196,9 53,4
2432 Centrum Logistyczne Mełgiewska Sp. z o.o. S.K. Lublin 40 701,3 45,2
2433 P.P.H.U. Efekt Sp.J. Janusz Frąckowiak i Spółka Podzborów 40 1,1 6,9
2434 KOTŁOMONTAŻ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Montażowe Siemianowice Śląskie 40 25,1 3,5
2435 MAYENNE SPÓŁKA Z O.O. Węgrów 40 9,5 12,2
2436 Czeladzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Czeladź 40 -3,1 2,5
2437 Procan Logistyka Sp. z o.o. S.K. Sady 40 6,4 28,7
2438 Maco Polska Sp. z o.o. Gliwice 40 120,8 25,9
2439 Poltech Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 40 46,4 6,2
2440 NASZA CHATA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 40 8,7 2,5
2441 Steel Rbb Sp. z o.o. sp.k. Jarocin 40 99,3 6,3
2442 Elan Sp. z o.o. S.K. Brzozów 40 14,7 8,6
2443 JEDNOŚĆ Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Bydgoszcz 40 -0,1 2,1
2444 Arti – Bau Sp. z o.o. Wrocław 40 46,3 9,0
2445 BUDOWLANI Spółdzielnia Mieszkaniowa Radom 40 0,3 3,1
2446 Cermax S.J. Radom 40 23,6 12,2
2447 Moventum Sp. z o.o. Warszawa 40 -17,7 14,0
2448 Partner Of Promotion Sp. z o.o. Warszawa 40 28,9 6,1
2449 BRUGMAN Fabryka Grzejników Sp. z o.o. Legnica 40 7,1 4,4
2450 Stalbau Piotr Frączek Sp. Komandytowa Wadowice 40 109,9 9,7
2451 Sanocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Sanok 40 -9,7 2,6
2452 GRUPA WOLFF Sp. z o.o. S.K. Kraków 40 -8,6 11,1
2453 Kopalnia Surowców Mineralnych S. Mroczek, T. Szczepański S.J. Parsęcko 39 -29,2 10,3
2454 MPC Metal Sp. z o.o. Lublin 39 81,1 7,2
2455 Saferoad RRS Polska Sp. z o.o. Gdańsk 39 3961,8 2,7
2456 INDOS S.A. Chorzów 39 -17,5 23,9
2457 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Warex Sp. z o.o. Wałbrzych 39 86,0 7,6
2458 RG Bogdanka Sp. z o.o. Bogdanka 39 232,9 7,8
2459 Inter-Apartments Sp. z o.o. sp.k. Kraków 39 6,1 45,5
2460 Gestin Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 39 -10,2 4,7
2461 Przedsiębiorstwo Zagraniczne MAZUR-TOM Krystyna Jurczyk Wójtowo 39 11,7 10,5
2462 ML System S.A. Zaczernie 39 -54,6 14,3
2463 INSTYTUT PRZEMYSŁU ORGANICZNEGO Warszawa 39 115,3 6,0
2464 PMT Marketing System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 39 -20,3 7,3
2465 Frankonia Poland Sp. z o.o. Dzierżoniów 39 62,6 6,3
2466 Otto Work Force Solutions Sp. z o.o. Opole 39 335,4 2,5
2467 Prawol Alicja Wolska, Jerzy Wolski sp.j. Warszawa 39 -0,4 25,5
2468 Orunia Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 39 83,2 2,0
2469 Wapps Sp.J. Piekacz, Wilk Chorzów 39 12,7 21,2
2470 Spółka Usług Górniczych Sp. z o.o. Jaworzno 39 326,6 3,5
2471 Kolejarz Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 39 8,6 3,6
2472 ITIB Poland Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 39 21,9 15,1
2473 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Cza -Ta Niciak Sp.J. Piotrków Trybunalski 39 24,0 10,4
2474 MDDP Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 39 16,0 151,6
2475 Neko Plexi Design S.J. Wesoła 39 -37,6 27,0
2476 PLASTIMEX Sp. z o.o. Psary 39 64,1 3,1
2477 Remtor Sp. z o.o. Sępólno Krajeńskie 39 106,7 11,1
2478 KONSALNET KONWÓJ Sp. z o.o. Warszawa 39 1055,7 2,1
2479 Herbewo International S.A. Kraków 39 38,7 27,0
2480 Hel – Wita Sp. z o.o. Zielonka 39 100,5 7,5
2481 Vistra Fund Services Poland Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 39 26,4 16,4
2482 Womak Gamma Sp. z o.o. Wrocław 39 -10,5 27,5
2483 Ato Signa Ge Sp. z o.o. Kalisz 39 13,1 8,6
2484 Fox Fittings Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wilamowice 39 -4,2 15,2
2485 Socialyse Sp. z o.o. Warszawa 39 -1,3 6,1
2486 Weinhaus Jakob Gerhardt – Polonia Sp. z o.o. Gdańsk 38 137,9 10,7
2487 Aluship Technology Sp. z o.o. Gdańsk 38 1,9 3,8
2488 AEP Rybicki, Zawada S. J. Zębowice 38 0,7 19,6
2489 Jes Opakowania Sp. z o.o. sp.k. Koszalin 38 19,6 10,5
2490 AP Vector Sp. z o.o. SP.K. Poznań 38 63,4 12,3
2491 Wałecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Wałcz Wałcz 38 28,9 1,3
2492 CUF Sp. z o.o. Poznań 38 41,4 44,0
2493 Garnizon Sp. z o.o. Gdańsk 38 20,3 13,5
2494 MEX Polska S.A. Łódź 38 -19,4 40,5
2495 Hotel Klif Jk Inwest-Hel Sp. z o.o. sp.k. Chłapowo 38 1343,1 11,6
2496 ZOWER Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 38 2,8 7,2
2497 Just Sp. z o.o. sp.k. Poznań 38 -0,8 12,3
2498 Seminex Izdebski sp.j. Warszawa 38 4,1 83,9
2499 Kite Duo Sp. z o.o. w likwidacji Warszawa 38 -45,4 121,6
2500 EGIS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 38 15,5 2,9
2501 Universe Properties Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 38 -47,0 46,1
2502 Konsalnet Sp. z o.o. As Pak sp.k. Konin 38 -22,2 12,8
2503 Mediacap S.A. Warszawa 38 -4,9 13,7
2504 Nasz Dom Spółdzielnia Mieszkaniowa Bytom 38 7,2 2,3
2505 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Sochaczewie Sochaczew 38 -14,6 5,2
2506 Politech Sp. z o.o. Osielsko 38 30,3 10,6
2507 MCS – Metal Cleaning Service Sp. z o.o. Stalowa Wola 38 2,0 22,6
2508 Kopalnia Dolomitu Rek Sp. z o.o. sp.k. Tychy 38 -23,5 31,6
2509 SCHURHOLZ POLSKA Sp. z o.o. Komorniki 38 86,9 6,4
2510 Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego Posteor Sp. z o.o. Sopot 38 -38,9 23,2
2511 Ipsos Sp. z o.o. Warszawa 38 10,8 5,0
2512 P3 Poznań Park Sp. z o.o. Warszawa 38 -59,9 205,6
2513 CHM Sp. z o.o. Juchnowiec Kościelny 38 -33,3 4,7
2514 LCM Sp. z o.o. Warszawa 38 70,8 22,2
2515 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Szczecinek 38 75,6 1,6
2516 Wro-Office Sp. z o. o. sp. k. Wrocław 38 205,0 11,2
2517 Signal Consulting Scn Sp. z o.o. S.K. Poznań 38 -27,8 9,2
2518 Legnicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Legnica 38 1,0 1,3
2519 System Pruszyński Sp. z o.o. Drzewica 38 -13,0 9,0
2520 Misiewicz, Mosek i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Gdańsk 38 -11,3 53,4
2521 Spółdzielnia Mieszkaniowa Widok Kraków 38 -9,1 7,0
2522 Szwoleżerów Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 38 13,2 15,6
2523 Versus Sp. z o.o. S. K. Gdańsk 38 -50,7 13,7
2524 Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe RENOX Mirosław Wielechowski S.J Olsztyn 38 -26,8 16,3
2525 Instytut Transportu Samochodowego Warszawa 38 8,6 1,3
2526 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dakmet M.j.m. Dzik sp. j. Wolanów 38 64,2 10,7
2527 Żubr Zakład Usług Leśnych Trzcińscy sp.j. Szczytno 38 3,5 36,3
2528 Plexus Sp. z o.o. Nowy Targ 38 -7,5 25,5
2529 PHU DOMAR Sp. z o.o. Rzeszów 38 48,0 26,7
2530 VERONI Bogusław Warżel Wąbrzeźno 38 -24,4 4,2
2531 ACRYLEX S.J. Ewa Rychert i Piotr Rychert Goręczyno 38 -30,8 19,6
2532 Spółdzielnia Mieszkaniowa Krowodrza Kraków 38 -15,0 11,9
2533 Bramster Sp. z o.o. sp.k. Nakło Śląskie 38 19,8 23,0
2534 Morskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. Gdańsk 38 43,5 18,8
2535 Pajo Plus Sp. z o.o. Luboń 37 363,0 17,6
2536 CH Gołąbkowice Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Nowy Sącz 37 -5,9 27,2
2537 STEKOP S.A. Zakład Pracy Chronionej Warszawa 37 77,6 2,7
2538 Sky Estate Sp. z o.o. Warszawa 37 -4,5 14,7
2539 Novar Sp. z o.o. Gliwice 37 9,2 5,8
2540 Silesia Oil Sp. z o.o. Łaziska Górne 37 -12,1 6,4
2541 Prodata Consult Sp. z o.o. Warszawa 37 18,9 7,4
2542 MDDP Sp. z o.o. Finanse i Księgowość sp.k. Warszawa 37 30,3 14,7
2543 Zakłady Metalowe DEZAMET S.A. Nowa Dęba 37 -0,1 0,8
2544 Agencja Reklamowa Opus B B.Budzik, J.Kozłowska-Miroch sp.j. Kraków 37 -18,4 20,1
2545 Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy S.J. Suwałki 37 152,4 10,1
2546 Skierniewice Investment Sp. z o.o. Warszawa 37 0,0 80,9
2547 USTRONIE IV Spółdzielnia Mieszkaniowa Lubin 37 -3,1 2,2
2548 Wojnar, Smołuch i Wspólnicy. Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 37 10,2 43,4
2549 RICOH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 37 -14,5 2,8
2550 Petrofac Facilities Management Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce Warszawa 37 -2,8 2,7
2551 TUV Rheinland Polska Sp. z o.o. Warszawa 37 1262,0 4,2
2552 Polskie Górnictwo Skalne MINERAŁ Artur Widłak Kielce 37 -44,9 23,4
2553 Wimed Sp. z o.o. Tuchów 37 65,5 1,7
2554 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zacisze w Oleśnicy Oleśnica 37 -12,3 5,6
2555 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arpol Rafał Predenkiewicz Toruń 37 2,2 18,0
2556 Gemius S.A. Warszawa 37 -19,1 12,5
2557 Submet Sp. z o.o. Tczew 37 -31,2 57,1
2558 Sigma Service Sp. z o.o. S.K. Lubin 37 15,7 25,3
2559 Konsalnet Security Sp. z o.o. Warszawa 37 -27,5 0,8
2560 Red8 Advertising Sp. z o.o. Warszawa 37 15,9 9,4
2561 AGNES S.A. Rogoźno 37 -24,9 3,0
2562 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu Luboń 37 -8,3 2,2
2563 Radiatym Sp. z o.o. Gliwice 37 -49,6 22,3
2564 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kabel Kraków 37 0,5 11,4
2565 Bic Electric sp. z o.o. Szczecin 37 34,2 9,7
2566 Mezap Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury i Remontów Specjalistycznych Puławy 37 24,1 4,5
2567 Instytut Biotechnolog II i Antybiotyków Warszawa 37 -81,6 1,4
2568 Spółdzielnia Mieszkaniowa na Kozłówce Kraków 37 29,9 7,1
2569 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Prokocim Kraków 37 -0,6 1,8
2570 Techbud Cydzik, Żuchowski S.J. Przeds. Wielobranżowe Toruń 37 123,3 10,3
2571 Bardusch – Polska Sp. z o.o. Prudnik 37 -12,0 10,8
2572 Terra Casa S.A. Kraków 37 190,4 36,1
2573 Van Den Blocke.Pl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bąkowo 37 160,6 24,5
2574 Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o. Warszawa 37 9,1 5,9
2575 Polskie Budownictwo Infrastrukturalne Sp. z o.o. Sandomierz 37 2,0 2,9
2576 PPUH DOLOMIT S.A. Kopalnia Ząbkowice Dąbrowa Górnicza 37 2,6 6,1
2577 ENREM – POŁANIEC SP. Z O.O Tursko Małe 37 19,7 5,0
2578 JAK SZKŁO Przeds. Handlowo-Usługowe. Eksport-Import-Hurt S.J. Żogała Krzysztof, Żogała Halina, Żogała Janusz Goczałkowice-Zdrój 37 50,5 10,3
2579 Lions S.A. Warszawa 37 3142,1 12,2
2580 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Konstancinie Konstancin-Jeziorna 37 42,7 2,6
2581 3gon Europe Sp. z o.o. & Wspólnicy S.K. Warszawa 37 111,5 105,9
2582 Idealne Mieszkanie Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 37 22,3 4,6
2583 Lenso Sp. z o.o. Poznań 37 -17,5 13,3
2584 Fast Gritblasting Sp. z o.o. Gdynia 37 -5,3 9,2
2585 SM Prądnik Biały Zachód Kraków 37 12,2 6,4
2586 Horus Zbigniew Raczyński Spółka Komandytowa Warszawa 37 -57,0 16,2
2587 Rpc Bramlage Warszawa Sp. z o.o. Otwock 37 24,1 4,2
2588 Odlewnia Żeliwa Bydgoszcz Sp. z o.o. Bydgoszcz 37 3,4 6,2
2589 MKF-ERGIS Sp. z o.o. Warszawa 37 -19,7 1,8
2590 Strefa – Glass Sp. z o.o. Grzybów 37 100,8 6,2
2591 ALBEDO Marketing Sp. z o.o. Poznań 37 50,4 7,0
2592 Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom Dla Młodych Kraków 37 -14,5 1,3
2593 TMPM Sp. z o.o. Łaziska Górne 36 319,4 841,4
2594 Ravimed Sp. z o.o. Z P S M Legionowo 36 286,5 8,8
2595 Hemag H.Guziak Sp.J. Kraków 36 29,5 28,1
2596 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pomezaniaw Kwidzynie Kwidzyn 36 -10,7 4,0
2597 Tower Investments S.A. Warszawa 36 -35,1 84,5
2598 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Jarocinie Jarocin 36 688,9 3,7
2599 DAS Company Sp. z o.o. Trzebinia 36 70,2 18,2
2600 ABF Zakład Obróbki Skrawaniem Sp. z o.o. Sp.K. Działdowo 36 24,6 13,6
2601 Sireo Immobilienfonds NO.4 Warszawa Renaissance Plaza Sp. z o.o. Warszawa 36 -30,6 14,7
2602 Magnezyty Grochów S.A. Brzeźnica 36 -7,8 11,1
2603 K-B Sp. z o.o. sp.k. Nowy Targ 36 -6,4 53,5
2604 Innova Capital Sp. z o.o. S.K. Warszawa 36 -50,1 31,4
2605 Spółdzielnia Mieszkaniowa WASZYNGTONA Warszawa 36 9,6 5,3
2606 Dolfamex Sp. z o.o. Jelenia Góra 36 10,1 10,3
2607 Spółdzielnia Mieszkaniowa TĘCZA w Turku Turek 36 20,4 1,3
2608 Kuman-Art A-Z D. Mróz i Ł. Kumański sp. j. Kielce 36 20,1 16,7
2609 Obsługa i Pośrednictwo Finansowe Plus Sp. z o.o. S.K. Zgorzelec 36 -10,1 0,2
2610 Kordas Sp. z o.o. sp.k. Srebrna Góra 36 -33,2 11,2
2611 Kosd Przedsiębiorstwo Produkcyjne PP Sp. z o.o. S.K. Rudawa 36 -49,7 9,5
2612 Partner Stocznia Sp. z o.o. Police 36 -11,9 2,4
2613 AD 1990 Sp. z o.o. Sopot 36 -8,6 34,0
2614 Steelpress Sp. z o.o. Poznań 36 99,8 5,4
2615 Białostockie Zakłady Graficzne S.A. Białystok 36 -6,1 7,9
2616 Drukarnia Ekspres Z. Adamska, W. Adamski, Z. Kaczmarek Sp. J. Inowrocław 36 12,5 15,1
2617 ING Usługi Dla Biznesu S.A. Katowice 36 6,8 15,4
2618 Firma Zegar Wojciech Dzikowski i Alicja Zyder sp.j. Tarnów 36 39,4 25,9
2619 Chemix Sp. z o.o. Kraków 36 54,2 8,3
2620 Towarzystwo Eksploatacji Surowców Mineralnych Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 36 39,4 9,8
2621 Drukarnia JASŁO Kosiba S.J. Jasło 36 212,8 13,0
2622 Oriolus Investments Sp. z o.o. Poznań 36 -16,4 17,3
2623 Alspaw Group Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 36 471,5 8,6
2624 Społem Spółdzielnia Produkcji Spożywczej Szczecin 36 25,5 46,9
2625 GĄDÓW Sp-nia Mieszkaniowa Wrocław 36 49,7 6,9
2626 NAWEC Sp. z o.o. Białystok 36 3,8 24,1
2627 JUTRZENKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 36 -7,6 6,1
2628 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Józefów 36 45,0 16,6
2629 Maxima Kustusz, Kyrcz S.J. Gdańsk 36 -2,7 30,9
2630 Stiegelmeyer Sp. z o.o. Stolno 36 -28,6 2,1
2631 Zarząd Majątkiem Górczewska Sp. z o.o. Warszawa 36 -21,3 58,2
2632 KOMET – URPOL Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 36 -5,3 5,4
2633 Hoffman i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 36 110,8 51,3
2634 Marcin Łytek APM 2 Sp.K. Katowice 36 493,5 5586,4
2635 RIMSA PLUS Sp. z o.o. Piekary Śląskie 36 18,1 5,3
2636 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe PLASTPOM Świdwin Szwabis Beata Świdwin 36 70,4 7,0
2637 Euro-Tax.pl S.A. Poznań 36 60,1 530,4
2638 Alphabet Insurance Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 36 40,8 72,6
2639 Zakład Artykułów Ściernych Armes Sławomir Zadrużniak Nisko 36 4,8 9,7
2640 METALWELD FIPROM POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec 36 -3,8 12,1
2641 Euro Capital Sp. z o.o. Gdynia 36 107,6 161,0
2642 MIKA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 36 64,1 2,2
2643 Machura Bros Corporation S. J. Suchy Las 36 36,3 19,6
2644 Gostynińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gostynin 36 4,2 3,7
2645 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa ZAMEK Ciechanów 36 -4,9 1,5
2646 POMELAC Sp. z o.o. Wyszków 36 20,3 6,9
2647 Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór Gdańsk 36 -8,7 5,9
2648 BUDOWLANKA Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Oświęcim 36 -2,7 2,1
2649 Boehringer Ingelheim Marketing Sp. z o.o. Warszawa 36 -7,0 2,5
2650 Hornet Sp. z o.o. Łódź 36 -13,0 11,5
2651 Wrocławski Park Technologiczny S.A. Wrocław 36 -27,7 4,0
2652 Eg+ Worldwide Sp. z o.o. Warszawa 36 13,0 10,0
2653 Centrum Mody Warszawa Sp. z o.o. Kajetany 36 80,8 28,1
2654 Ewa Strękowski S.J. PPHU Wygoda 36 -4,4 17,4
2655 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Głogów 36 13,0 9,1
2656 Przedsiębiorstwo Rewitalizacji Obiektów Podziemnych Sp. z o.o. Kraków 36 47,0 44,1
2657 Metatech sp. z o.o. Orzesze 36 39,6 9,8
2658 Bartling Polska Sp. z o.o. Brzeg 36 -28,8 2,6
2659 ASKOM Sp. z o.o. Gliwice 35 -19,2 9,3
2660 Agmet Sp. z o.o. S.K. Marianki 35 113,8 12,6
2661 GELG Sp. z o.o. Ćmachowo 35 87,6 4,2
2662 Lebronze Alloys Poland Sp. z o.o. Rydzyna 35 -19,3 10,5
2663 Variosteel Sp. z o.o. Lębork 35 -7,0 9,8
2664 Peac (Poland) Sp. z o.o. Poznań 35 -49,7 3,4
2665 CP Tychy Sp. z o.o. Pruszków 35 -6,8 104,8
2666 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Augustowie Augustów 35 3,9 2,1
2667 KHS Polska Sp. z o.o. Warszawa 35 39,6 22,7
2668 DEKADA NOWY TARG Sp. z o.o. Warszawa 35 83,3 58,1
2669 Admit Sp. z o.o. sp.k. Górki Wielkie 35 -6,5 2,6
2670 Verallia Polska Sp. z o.o. Gniezno 35 29,6 5,3
2671 Dubiński Jeleński Masiarz i Wspólnicy sp.k. Warszawa 35 -12,6 32,0
2672 CONTROLTEC Sp. z o.o. Wrocław 35 51,0 2,7
2673 Ostrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Ostrów Wielkopolski 35 -10,7 0,5
2674 Novo Nordisk Pharmaceutical Services Sp. z o.o. Warszawa 35 276,1 0,3
2675 Bodex – Invest Sp. z o.o. Wrocław 35 -22,2 34,7
2676 Horyzont S. J. Arkadiusz Burdzik Tychy 35 9,2 23,6
2677 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kielnia Szczecin 35 643,8 1,0
2678 Mont-Inox Sp. z o.o. S.K. Warszawa 35 11,0 30,2
2679 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie Warszawa 35 54,1 9,2
2680 Krakowskie Centrum Biurowe Pilotów 2 Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Kraków 35 -5,5 32,6
2681 MDM Polska Sp. z o.o. Jarosław 35 9,2 3,0
2682 Roedl Outsourcing Sp. z o.o. Warszawa 35 36,9 6,1
2683 GALIA S.A. Dąbrowa Górnicza 35 32,9 29,3
2684 KLIM-EKO 2 Sp. z o.o. Łódź 35 91,5 4,7
2685 Wojas Marketing Sp. z o.o. Nowy Targ 35 20,9 27,9
2686 BBR Polska Holding Sp. z o.o. Warszawa 35 -11,3 43,3
2687 Ciesiółka Auto Group sp. j. Leszno 35 37,0 5,1
2688 Grupa Kupsik Sp. z o.o. sp.k. Konin 35 27,9 4,4
2689 Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 35 -6,4 2,5
2690 BETA Sp. z o.o. Warszawa 35 64,2 8,5
2691 Ecosteel Sp. z o.o. PPU Zawiercie 35 183,4 1,5
2692 Orizzonte Polska Sp. z o.o. Kornica 35 -10,1 24,1
2693 Centrum Naukowo – Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy Józefów 35 31,5 9,1
2694 Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o. Bielsko-Biała 35 -8,2 5,4
2695 Rybexim Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 35 55,2 14,8
2696 Bieno Sp. z o.o. Warszawa 35 23,2 3,7
2697 Spółdzielnia Mieszkaniowa Placówka 2 Warszawa 35 15,1 2,9
2698 Fabryka Przewodów Energetycznych S.A. Będzin 35 -9,5 0,8
2699 Bdo Legal Łatała i Wspólnicy sp.k. Kraków 35 -2,9 52,2
2700 Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Gacmet Pelagia Gacka, Gizela Gacka S.J. Miedary 35 27,3 21,3
2701 Muller Technik Koszalin Sp. z o.o. Koszalin 35 98,8 3,0
2702 Ups Global Business Services Polska Sp. z o.o. Wrocław 35 7,9 3,2
2703 WKKS Sp. z o.o. Gdańsk 35 18,5 18,2
2704 Multiconsult Polska Sp. z o.o. Warszawa 35 88,4 5,5
2705 Universum Spółdzielnia Pracy Poznań 35 -27,2 10,7
2706 Awdom Artur Chmiel Wiesław Chmiel S.J. Poznań 35 23,0 29,8
2707 MJB M. Mierzejewska, T.J. Brzezińscy S.J. Nicponia 35 -9,3 20,3
2708 Ekolan Inwestycje Sp. z o.o. Beta Spółka Komandytowa Gdynia 35 89,5 43,3
2709 Ingenico Polska Sp. z o.o. Warszawa 35 6,7 5,0
2710 FMC Technologies Sp. z o.o. Kraków 35 -36,2 8,3
2711 Sonion Polska Sp. z o.o. Szczecin 35 -20,3 6,2
2712 Marszał Sp. z o.o. S.K. Wydartowo 35 -1,3 27,5
2713 Kopalnia Granitu Kamienna Góra Celiny Sp. z o.o. Micigózd 35 83,6 2,8
2714 Elmax Group Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś 35 -10,2 11,9
2715 Fbserwis Dolny Śląsk Sp. z o.o. Ścinawka Dolna 35 44,3 13,4
2716 Irriga Lech Bohdanowicz Sp.J. Warszawa 35 0,9 23,5
2717 Sandomierska Spółdzielnia Mieszkaniowa Sandomierz 35 -21,7 3,8
2718 Brand Limax Spółka Z Ogarniczoną Odpowiedzialnością S.J. (Dawniej: Limax Brand Sp. z o.o.) Żodyń 35 36,1 72,8
2719 Ratpol Sp. z o.o. Kartoszyno 35 19,2 16,1
2720 FINOMAR Sp. z o.o. Szczecin 34 128,2 4,2
2721 Kopalnia Żwiru I Piasku – Emanuel Kowalczyk, Daniel Kowalczyk S.J. Wojdal 34 19,3 28,7
2722 Rebel Sp. z o.o. Gdańsk 34 37,1 7,1
2723 J.R. Purtec Sp. z o.o. Międzyrzecz 34 2,3 6,2
2724 Devco Sp. z o.o. Wrocław 34 -43,6 4,4
2725 Batory Giżycko Sp. z o.o. Gdynia 34 85,7 72,1
2726 FADO Sp. z o.o. Bydgoszcz 34 17,9 10,7
2727 Drukarnia SKLENIARZ Włodzimierz Skleniarz Kraków 34 -6,3 8,2
2728 RDJ KLIMA S.J. W.DYBICZ, R.JÓZEFOWICZ, M.RAPICKI Włocławek 34 -5,0 27,4
2729 Zakład Mechaniczny Roolex Sp. z o.o. sp.k. Janikowo 34 39,7 16,0
2730 Prądnik Czerwony Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 34 -11,4 6,3
2731 POLIPAK Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 34 13,6 2,4
2732 Iexpert.pl S.A. Warszawa 34 44,2 33,3
2733 Ceramika Color Sp. z o.o. Końskie 34 43,1 1,1
2734 Mega-Krusz Małgorzata Napiórkowska, Filip Wilczyński sp.j. Ostrołęka 34 148,4 9,6
2735 Leadec Sp. z o.o. Gliwice 34 -1,8 2,9
2736 Tarsago Media Group Sp. z o.o. Warszawa 34 -7,8 785,3
2737 Grunty Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 34 38,8 8,8
2738 PAKS’D Sp. z o. o. Tychy 34 6,9 2,2
2739 Partnex St.Grabowski, J.Szarejko sp.j. Gdańsk 34 -39,1 14,3
2740 Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 34 17,5 11,3
2741 PPHU EKO-INŻ Misztal S.J. Pińczów 34 -5,2 13,8
2742 City Sp. z o.o. sp.k. Kraków 34 -16,7 10,5
2743 Fiuka Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 34 170,4 5,4
2744 Solbika Sp. z o.o. Maków 34 13,2 8,7
2745 BARTEK CANDLES Małgorzata i Janusz Bryłkowscy S.J. Bystrzyca 34 -0,3 7,2
2746 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bolesławianka w Bolesławcu Bolesławiec 34 -4,6 0,7
2747 Schöck Sp. z o.o. Tychy 34 13,2 10,2
2748 Orix – Print Łęcki i Wspólnik S.J. Warszawa 34 4,6 46,6
2749 Synevo Central Lab Sp. z o.o. Warszawa 34 293,5 11,2
2750 POLCHAR ASSET MANAGEMENT Sp. z o.o. S.K.A. Police 34 -60,8 10,9
2751 Minda Ktsn Plastic Andtooling Solutions Sp. z o.o. Bydgoszcz 34 -4,1 7,5
2752 Konbo Sp. z o.o. Warszawa 34 25,5 51,3
2753 C.Ulrich Założone w 1805 Roku w Warszawie S.A. Gdynia 34 9,8 107,5
2754 Szadółki Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 34 -1,8 1,5
2755 Megasystem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych Kraków 34 -0,7 17,7
2756 Sondex Poland Sp. z o.o. Koleczkowo 34 5,5 5,1
2757 Carbospec M. Jaśniok S.J. Mikołów 34 -13,7 15,1
2758 Spółdzielnia Mieszkaniowa Łobzów Kraków 34 -11,2 9,1
2759 Fundacja Ochrony Zdrowia Inwalidów w Warszawie Warszawa 34 -31,2 21,5
2760 MCX Sp. z o.o. Warszawa 34 -35,9 8,3
2761 Impel Rental Pro Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 34 8,2 8,0
2762 Ela Container Polska Sp. z o.o. Wołomin 34 -10,7 19,9
2763 KBP-3 Sp. z o.o. Zabierzów 34 -7,2 23,5
2764 Spółdzielnia Mieszkaniowa Podwawelska Kraków 34 -5,0 9,6
2765 Cermag Invest Sp. z o.o. Wrocław 34 21,5 42,0
2766 Metrox Plast Sp. z o.o. Tczew 34 55,4 14,4
2767 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Busku-Zdroju Busko-Zdrój 34 -13,1 2,8
2768 Gremi Inwestycje S.A. Karniowice 34 -41,8 1529,6
2769 Instytut Ochrony Środowiska Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 34 15,4 2,9
2770 Blyss Polska Sp. z o.o. Praszka 34 95,3 5,1
2771 Kalenborn Bazalt Sp. z o.o. Starachowice 34 15,0 6,6
2772 Żywieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Żywiec 33 20,6 5,0
2773 Innogy Business Services Polska Sp. z o.o. Kraków 33 142,9 2,0
2774 Contralog Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 33 -12,7 80,9
2775 TRELLA & NOLTE Sp. z o.o. Łódź 33 73,1 9,8
2776 Morski Instytut Rybacki – Państwowy Instytut Badawczy Gdynia 33 24,2 3,2
2777 Spółdzielnia Mieszkaniowa Elemencik w Białymstoku Białystok 33 -7,2 2,4
2778 Property Secured Fund S.A. Warszawa 33 108,6 88,6
2779 PCC Apakor Sp. z o.o. Brzeg Dolny 33 20,8 7,5
2780 Synergia 99 Sp. z o.o. Gdańsk 33 -29,2 8,5
2781 TEPCO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jawor 33 2,9 62,1
2782 Grupa Doradcza Sienna Sp. z o.o. Warszawa 33 -8,1 44,8
2783 Spółdzielnia Mieszkaniowa INWESTOR Lubin 33 604,0 2,5
2784 Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o. Żnin 33 -24,0 3,8
2785 Smulders Sp. z o.o. Rakoniewice 33 71,8 10,6
2786 Spółdzielnia Mieszkaniowa Cegiełka Wrocław 33 -0,3 0,3
2787 Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A. Ćmielów 33 7,6 2,2
2788 Pfk 2towarzystwo Inwestycyjne Investing Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 33 482,2 17,5
2789 Ered Sp. z o.o. Warszawa 33 -20,8 23,5
2790 LAKMA Sp. z o.o. Cieszyn 33 41,9 10,5
2791 Webolit Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Chorzów 33 199,7 60,2
2792 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 33 16,2 6,6
2793 Kazmieruk Cnc Sp. z o.o. S.K. Poznań 33 -24,3 39,0
2794 Securitas Polska Sp. z o.o. Warszawa 33 -24,2 2,6
2795 M.W. Mizgier S.J. Kijewo 33 -46,0 6,7
2796 EKOTRADE Sp. z o.o. Warszawa 33 7,4 1,1
2797 AG Test Hr Sp. z o.o. S.K. Kraków 33 42,9 36,5
2798 Colours Factory Sp. z o.o. Piła 33 5,8 2,0
2799 WOBI-STAL Sp. z o.o. Warszawa 33 47,9 2,6
2800 Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze WOSTAL Sp. z o.o. Wolbrom 33 46,7 3,8
2801 BRILLANCE Sp. z o.o. Kraków 33 41,3 22,2
2802 Airwent System Sp. z o.o. Stare Babice 33 246,8 8,8
2803 Studio Filmowe OTO Sp. z o.o. S.K. Warszawa 33 127,6 12,1
2804 Remship Ozygała, Bogucki S.J. Szczecin 33 7,6 64,8
2805 Arma Sp. z o.o. Warszawa 33 30,0 10,5
2806 Leasingteam Sp. z o.o. Warszawa 33 -33,9 1,3
2807 Aluplastika Bis Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Aluplastika Sp. z o.o.) Kępno 33 2,5 12,3
2808 WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. Wysoka 33 4,2 49,0
2809 PROMAG Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Żelisławice 33 8,8 11,3
2810 Zakład Usług Leśnych Beata Skłodowska, Dariusz Kaczyński sp.j. Szczytno 33 61,3 13,8
2811 Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani Wrocław 33 -38,4 2,5
2812 NEROPO Sp. z o.o. Studzieniec 33 19,5 28,7
2813 Zakłady Porcelany Stołowej KAROLINA Sp. z o.o. Jaworzyna Śląska 33 48,8 4,1
2814 Tomasz Ochmann Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kobierno 33 252,2 3,4
2815 Pro-Fund Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Nowa Dęba 33 4,9 3,4
2816 Spes City Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 33 1496,0 13,5
2817 Spółdzielnia Mieszkaniowa MECHANIK Mińsk Mazowiecki 33 4,6 5,8
2818 MTM CEE Sp. z o.o. S.K. Wola 33 11,8 14,9
2819 Mastercard Europe S.A. Oddział w Polsce Warszawa 33 14,9 3,7
2820 M.Gonta, M.Ignatowicz, T.Barańczyk, M.Chomiuk, A.Jarosz, R.Dróbka, S.Krempa, T.Kassel, J.Wacławek, P.Wiewiórka, B.Jasiołek, M.Laskowska, R.Jurkiewicz Doradcy Podatkowi sp.k. Warszawa 33 -24,9 91,9
2821 ZJEDNOCZENI Spółdzielnia Mieszkaniowa Bydgoszcz 33 -30,7 1,3
2822 Grupa Drogopol Sp. z o.o. Katowice 33 57,5 29,7
2823 Spółdzielnia Mieszkaniowa Student Szczecin 33 37,2 0,5
2824 WIELKOBLOKOWA Spółdzielnia Budowlano- Mieszkaniowa w Białymstoku Białystok 33 -28,8 3,5
2825 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski D Warszawa 33 -42,5 15,1
2826 Print Systems Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Suchy Las 33 9,2 18,6
2827 Atradius Collections B.V. Sp. z o.o. – Oddział w Polsce Warszawa 33 -23,1 16,0
2828 Warter Fuels S.A. Warszawa 33 -45,8 0,5
2829 Konstruktion Sp. z o.o. Skawina 33 246,8 3,5
2830 Pharmaceutical Research Assiociates Sp. z o.o. Warszawa 33 6,5 2,9
2831 MDI Strategic Solutions Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 33 202,7 60,2
2832 Ślusarstwo Stasiak sp.j. Ostrów Wielkopolski 33 -6,8 43,2
2833 TBWA Sp. z o.o. Warszawa 33 8,7 39,0
2834 PPH Wader – Woźniak Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 33 5,5 2,5
2835 SEKA S.A. Warszawa 33 -5,8 4,6
2836 KALENBORN DELMA Sp. z o.o. Strzegom 33 -15,4 12,1
2837 PF Logo Express Sp. z o.o. Robakowo 32 7,2 3,7
2838 Zwierzyniecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w KRAKOWIE Kraków 32 21,3 7,5
2839 Tegeno Sp. z o.o. Kielce 32 1,7 43,3
2840 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wieliczka 32 -45,5 24,0
2841 Huta Szkła Feniks 2 Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 32 -14,0 20,6
2842 Cewe Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 32 323,2 2,7
2843 Łukowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Łuków 32 1,7 2,4
2844 Kaszuby Inwest S.A. Wejherowo 32 9,8 41,2
2845 Pimont Sp. z o.o. Blachownia 32 -18,2 21,1
2846 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Sierpc 32 4,1 1,8
2847 Contrain Poland Sp. z o.o. Poznań 32 124,8 1,9
2848 UGOREK Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 32 11,6 5,8
2849 STYROPIANEX Produkcja Sprzedaż Styropianu Eugeniusz Bucior Leżajsk 32 -10,5 6,3
2850 Capital Towers Sp. z o.o. S.K.A. Rzeszów 32 110,3 10,5
2851 Automationstechnik Sp. z o.o. Kraków 32 127,2 5,2
2852 Real Properties 3 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 32 140,4 45,8
2853 Bilewska I Wspólnicy S.K. Warszawa 32 44,0 65,9
2854 GEORG UTZ Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 32 -42,1 4,9
2855 Hls Stalbud Konstrukcje i Urządzenia Galwaniczne Sp. z o.o. Mrągowo 32 792,1 5,8
2856 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lemar Sp. z o.o. Potrzanowo 32 -10,9 5,6
2857 Pryzmat Sp. z o.o. Wrocław 32 249,1 39,3
2858 Przedsiębiorstwo Produkcyjne D. K. Lamin S.J. Daniluk, Kiersnowski Białystok 32 3,8 11,4
2859 KRUSZBET S.A. Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych Suwałki 32 -9,8 4,0
2860 SACA Sp. z o.o. Wrocław 32 40,5 28,0
2861 Kancelaria Corpus Iuris Sp. z o.o. Warszawa 32 -20,9 33,2
2862 Firma Usługowa BŁYSK Sp. z o.o. Dębica 32 -6,6 6,4
2863 Logmag Sp. z o.o. SK. Wrocław 32 -35,4 6,8
2864 Eksel Buchowiecki Sp.k. Warszawa 32 -62,4 2,5
2865 Kerzen Ryszard Orlicki S.K. Dzikowiec 32 -30,0 9,1
2866 Ślązak, Zapiór i Wspólnicy – Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. Katowice 32 -1,0 34,4
2867 PARK-M Sp. z o.o. Stary Sącz 32 -19,8 5,2
2868 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stoczniowiec We Wrocławiu Wrocław 32 39,8 5,8
2869 FOLPOL R. Barczyk, J. Cygan S.J. Wólka Załęska 32 25,9 6,3
2870 DCM MASCHINENBAU Sp. z o.o. Wałcz 32 149,2 6,4
2871 Fujifilm Sericol Polska Sp. z o.o. Warszawa 32 22,7 5,2
2872 Kamienny Potok Spółdzielnia Mieszkaniowa w Sopocie Sopot 32 -8,9 4,3
2873 Carlson Wagonlit Ecenter Polska Sp. z o.o. Warszawa 32 14,7 4,0
2874 Hausengel International Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 32 -4,5 61,5
2875 Przedsiębiorstwo SKOPLAST Stanisław i Krzysztof Szkopek S.J. Kaczory 32 -78,9 9,8
2876 SZEWCZAK, TARCZYŃSKI WIMEST S.J. Przasnysz 32 8,2 20,7
2877 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Energetyk Wrocław 32 13,3 5,8
2878 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kuźniki Wrocław 32 2,5 2,6
2879 Wald – Gold Sp. z o.o. Brańsk 32 -21,8 12,9
2880 SAPA Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 32 -19,0 12,7
2881 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubartowie Lubartów 32 10,1 3,7
2882 AOW FAKTORING S.A. Częstochowa 32 -6,9 23,0
2883 Przedsiębiorstwo Automatyki Przemysłowej, J. Drzał, E. Selwa S.J. Rzeszów 32 16,9 41,9
2884 Planco Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Blizne Łaszczyńskiego 32 55,9 28,7
2885 Techmarine K. Hanć S.J. Gdańsk 32 97,6 15,8
2886 International Plastik Polska Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 32 7,6 8,2
2887 MAXI PLAST ZBIGNIEW ZASIKOWSKI Kobyłka 32 -13,2 11,4
2888 Max-Polska Sp. z o.o. Ustroń 32 -1,3 13,9
2889 SWISSPOR POLSKA Sp. z o.o. Chrzanów 31 -27,0 1,3
2890 CENTRUM NAUKI KOPERNIK Warszawa 31 -32,3 4,4
2891 Bikkoplast Sp. z o.o. Wrocław 31 45,8 5,3
2892 LUG S.A. Zielona Góra 31 -16,8 99,1
2893 TIMORO Sp. z o.o. Gdynia 31 -13,0 6,9
2894 KMW Engineering Group Sp. z o.o. Solec Kujawski 31 -40,5 182,2
2895 Przedsiębiorstwo Wytwórcze Usługowo-Handlowe PLAST-ROL S.J. J. J. Kałuża Lotyń 31 -25,0 8,1
2896 Fair Packaging Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gałowo 31 -11,3 10,7
2897 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osowska Warszawa 31 204,8 7,1
2898 TRIBAG S.A. Siewierz 31 -7,8 11,8
2899 DLD Sp. z o.o. Jaworzno 31 -19,5 20,1
2900 Mebu Sp. z o.o. Tarnobrzeg 31 171,6 3,3
2901 Stelweld Sp. z o.o. Miłoszyce 31 232,8 1,3
2902 Spółdzielnia Mieszkaniowa Batory – Wschód Warszawa 31 3,2 13,4
2903 Kino – Vision Sp. z o.o. Gdańsk 31 -4,3 24,0
2904 Buchalter Skłodowcy Sp.J. Marki 31 8,1 40,8
2905 DOLINKI Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gorzowie Wlkp Gorzów Wielkopolski 31 10,4 6,8
2906 MDH Sp. z o.o. Łódź 31 74,3 2,5
2907 KBSR Kamiński Baranowska Seweryn Rajewicz Staszowska Zembala Notariusze sp.p. Wrocław 31 49,8 38,2
2908 Polska Grupa Biogazowa S.A. Warszawa 31 335,4 10,3
2909 INC Research Poland Sp. z o.o. Kraków 31 -5,5 3,5
2910 KLS Księżopolski Laszczyk sp.j. Bytom 31 143,7 14,1
2911 Nova Panorama Sp. z o.o. Poznań 31 -32,6 5,9
2912 Form – Plast S.A. Bydgoszcz 31 -2,5 3,3
2913 ŚRODULA Spółdzielnia Mieszkaniowa Sosnowiec 31 5,9 3,7
2914 Spółdzielnia Mieszkaniowa METALURG Częstochowa 31 -37,1 0,1
2915 Plastwil Sp. z o.o. Ujście 31 -55,2 6,2
2916 POLANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 31 0,8 6,7
2917 Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. sp.k. Tarnowo Podgórne 31 2,9 5,0
2918 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wasilkowie Wasilków 31 10,8 2,0
2919 Przedsiębiorstwo Rolnicze, Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pierwoszów Sp. z o.o. Pierwoszów 31 1022,1 19,8
2920 Data Invest Sp. z o.o. S.K.A. Toruń 31 -57,3 25,8
2921 Zakład Mechaniczny HML Nosewicz Jednostka Innowacyjno-Wdrożeniowa S. J. Lidzbark Warmiński 31 403,8 11,9
2922 Pwc Legal Pawłowski, Żelaźnicki sp.k. Warszawa 31 -10,4 16,6
2923 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZATORZE Konin 31 -17,3 3,3
2924 Marol Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Poznań 31 -11,2 37,4
2925 Eldrut Sp. z o.o. S.K. Przebendów 31 -10,0 22,2
2926 Hanyang Polska Sp. z o.o. Świdnik 31 -28,2 3,9
2927 Adsystem Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 31 66,4 12,2
2928 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyczółek Grochowski Warszawa 31 4,6 6,2
2929 Gebhardt – Stahl Polska Sp. z o.o. Stare Miasto 31 76,5 3,5
2930 Krasnostawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Krasnystaw 31 -25,5 8,3
2931 Centrum Jasna Sp. z o.o. Warszawa 31 3,3 20,2
2932 Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o. Żarów 31 -25,0 5,8
2933 Global Blue Polska Sp. z o.o. Warszawa 31 11,2 12,5
2934 Glenport Sp. z o.o. Elbląg 31 -31,9 1,4
2935 Sondex Braze Sp. z o.o. Żelazkowo 31 28,4 6,7
2936 Baukrane Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 31 226,4 7,8
2937 MACGREGOR POLAND Sp. z o.o. Gdynia 31 -47,1 6,6
2938 Targi w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 31 208,0 4,6
2939 TWORZYWA SZTUCZNE PZL MIELEC Sp. z o.o. S.K. Mielec 31 -28,6 21,1
2940 Europejskie Centrum Gospodarcze Sp. z o.o. Głowno 31 11,7 1,8
2941 DSW AFM Sp. z o.o. Kobyłka 31 1124,1 53,0
2942 Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 31 8,3 31,5
2943 Belma S.A. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Białe Błota 31 -64,6 7,6
2944 MACRO SYSTEM Warszawa 31 196,9 7,0
2945 Staamp Poland Sp. z o.o. Błonie 31 35,1 5,6
2946 Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 31 -34,4 14,0
2947 PKE Polska Sp. z o.o. Warszawa 31 48,9 3,0
2948 Zakład Poligraficzny WIKING – GRAF S.J. T. Jakubowski Łódź 31 -9,0 8,7
2949 ALFA BROKERS Sp. z o.o. Toruń 31 12,9 30,2
2950 AG – COMPLEX Sp. z o.o. Warszawa 31 67,7 3,4
2951 Energa Serwis Sp. z o.o. Ostrołęka 31 21,9 2,2
2952 Starachowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Starachowicach Starachowice 31 -15,4 2,1
2953 Etanco Sp. z o.o. Gdynia 31 2161,0 1,7
2954 CIECHOLEWSKI – WENTYLACJE Sp. z o.o. Koźmin 31 58,9 1,8
2955 P.P.H.U. Erjox A. Mazur & J. Mazur sp.j. Równa 31 116,7 3,8
2956 ANMART S.J. Podrzecze 31 24,9 17,2
2957 Siedleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Siedlce 31 378,3 10,7
2958 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Hajnówce Hajnówka 31 10,9 2,0
2959 Topq Bucior Bukowski S.J. Gdańsk 31 20,6 26,0
2960 ART – Deweloper Sp. z o.o. Wrocław 31 108,5 13,4
2961 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski C Warszawa 31 11,2 16,7
2962 Shadok Av Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 30 15,5 19,4
2963 KAZET Sp. z o.o. Głogów 30 -5,5 9,0
2964 Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Konin 30 25,5 3,4
2965 Kristensen Group Investments Sp. z o.o. Warszawa 30 -52,4 164,0
2966 FIM Polska Sp. z o.o. Komorniki 30 6,2 27,4
2967 A.M.I. M.A. Machnio Eksport-Import sp.j. Radom 30 4,1 16,3
2968 SILESIA Sp. z o.o. Zabrze 30 -58,7 2064,1
2969 Maxto Sp. z o.o. S.K.A. Modlniczka 30 -42,0 3,6
2970 GRUPA WEBA Sp. z o.o. Poznań 30 16,6 8,3
2971 Lasland Sp. z o.o. Grądy 30 -6,7 7,4
2972 Bel-Pol Pankiewicz, Mielniczyn sp. j. Świdnica 30 135,0 15,4
2973 Phoenix Poland Sp. z o.o. S.K. Szczecin 30 -3,0 30,3
2974 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Przasnyszu Przasnysz 30 -16,5 2,2
2975 Premont Włocławek Białobrzewski, Kasprzak sp. j. Włocławek 30 3,1 48,5
2976 PPU ROBEX Sp. z o.o. Lębork 30 -33,1 10,4
2977 DB Print Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 30 80,1 6,9
2978 Barbara Lichota Sp.K. Pętkowice-Kolonia 30 51,2 32,5
2979 Instytut Techniki Górniczej KOMAG Gliwice 30 15,0 3,6
2980 Konecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Końskie 30 1782,7 1,8
2981 P U Sabra-Service S.J. Maciej Taranda i Paweł Wielopolski Szczecin 30 -12,5 11,1
2982 Eurorent Sp. z o.o. Warszawa 30 24,5 1,6
2983 PPD POLAND Sp. z o.o. Warszawa 30 -2,6 2,2
2984 Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska Sp. z o.o. S.K. Opole 30 -1,0 40,0
2985 Odlewnia Metali Szopienice Sp. z o.o. Katowice 30 82,6 3,5
2986 OPOLGRAF S.A. Opole 30 -35,5 7,4
2987 Śląski Rynek Hurtowy Obroki Sp. z o.o. Katowice 30 34,6 2,6
2988 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa W Suwałkach Suwałki 30 13,5 2,3
2989 Glasmark Sp. z o.o. Krosno 30 34,2 9,6
2990 Kancelaria Radców Prawnych Maciej Kuźnicki, Sławomir Pasieka Spółka Komandytowa Wrocław 30 200,1 119,1
2991 Heye – Polska Sp. z o.o. Poznań 30 6,5 34,7
2992 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Pomorska Szczecin 30 -42,3 3,2
2993 Niezależne Laboratorium Badawcze Stanlab Sp. z o.o. Bielawy 30 24,0 23,2
2994 ŻABIANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 30 -43,1 1,6
2995 Smulders Groep Poland Sp. z o.o. Żary 30 10,8 15,8
2996 SUBOPOL Sp. z o.o. Łaziska Górne 30 176,0 3,2
2997 Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc Grójec 30 50,0 2,7
2998 Czarny Koń M.T.W. Skóra, M. Glewicz S.J. Łódź 30 3,4 0,9
2999 Eques Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Gdańsk 30 77,4 7,7
3000 Drabest Sp. z o.o. Mników 30 700,1 2,9
3001 Gajowy Sp. z o.o. Witoszyn 30 2524,7 1,5
3002 EXXONMOBIL POLAND Sp. z o.o. Warszawa 30 -17,3 9,6
3003 Biacolor Sp. z o.o. Wasilków 30 102,9 7,0
3004 TPA Sp. z o.o. Pruszków 30 0,9 5,7
3005 SGP – Sorting Group Poland sp. z o.o. Częstochowa 30 6,6 5,9
3006 Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o. Lublin 30 27,7 5,1
3007 Katarzynki Akcesoria Meblowe Sp. z o.o. Katarzynki 30 -10,8 8,3
3008 Ceva Animal Health Polska Sp. z o.o. Warszawa 30 20,8 2,4
3009 Zakład Wyrobów Metalowych Metal-System Sp. z o.o. Myszków 30 24,1 4,5
3010 Axell Real Estate Sp. z o.o. Rakoniewice 30 4,6 37,1
3011 Norblin Industrial Park Sp. z o.o. Warszawa 30 -39,3 5,1
3012 GWARANT AGENCJA OCHRONY S.A. Opole 30 -16,0 7,2
3013 Remstat Piotr Pochwatka, Andrzej Szcześniak sp.j. Chwaszczyno 30 37,3 26,7
3014 Posterscope Polska Sp. z o.o. Warszawa 30 3,2 4,8
3015 Portus Sp. z o.o. Kraków 30 6,9 40,9
3016 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Jelcz-Laskowice 30 -33,8 6,8
3017 Trefl Toys Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 30 -28,4 37,6
3018 BSB Poland Sp. z o.o. Ciechocin 30 13,1 3,0
3019 Spółdzielnia Mieszkaniowa Dzierżoniów 30 -9,0 0,8
3020 Park Wodny Sopot Sp. z o.o. Sopot 30 -32,4 17,8
3021 Platinium Wellness Sp. z o.o. Kraków 30 -63,7 80,0
3022 Łódzki Rynek Hurtowy ZJAZDOWA S.A. Łódź 30 34,5 8,9
3023 DM System G. Figlarski, S. Kędzior, J. Napruszewski S.J. Kraków 30 12,5 21,8
3024 Agata I Sp. z o.o. Katowice 30 -1,2 54,6
3025 Przedsiębiorstwo Pomiarów i Automatyki PIA-ZAP Sp. z o.o. Puławy 30 1,9 4,2
3026 Odlewnia Żeliwa Fansuld J. Postuła, R. Rudziński, R. Postuła S.j. Końskie 30 67,1 3,9
3027 GVM Properties Sp. z o.o. Warszawa 30 -11,8 25,2
3028 Ozorkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Ozorków 30 -2,9 3,2
3029 BRANDT NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. Warszawa 30 6331,4 7,7
3030 Zofa Sp. z o.o. S.K. Stary Staw 30 -61,5 304,2
3031 Eximus Sp. z o. o. S. K. Gdańsk 30 106,9 196,9
3032 MEDAX Sp. z o.o. Kruszów 30 -23,3 6,4
3033 Carl Zeiss Shared Services Sp. z o.o. Poznań 30 28,5 13,7
3034 Deutsche Leasing Polska S.A. Warszawa 30 -30,4 4,1
3035 ARPIS S.A. Kraków 30 156,7 46,1
3036 Transsystem S.A. Łańcut 30 -28,4 2,3
3037 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Chojnice 30 190,6 6,4
3038 Bdo Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 30 -17,2 4,4
3039 OMIS Wiesław Szczepkowski Ostrołęka 30 -25,2 8,6
3040 Fol-Poz Sp. z o.o. Polska S.K.A. Poznań 29 -57,9 15,2
3041 Tm Flota Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29 -14,8 13,3
3042 Wrzesińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Września 29 51,1 1,4
3043 BIAGLASS Huta Szkła Białystok Sp. z o.o. Białystok 29 419,0 6,0
3044 Tekton Sp. z o.o. Wrocław 29 45,4 17,6
3045 Spółdzielnia Mieszkaniowa Łada Biłgoraj 29 22,8 3,4
3046 Vistra Corporate Services Sp. z o.o. Warszawa 29 -16,7 7,4
3047 PROTEA Sp. z o.o. Gdańsk 29 -43,9 0,4
3048 Colian Logistic Sp. z o.o. Opatówek 29 25,8 2,3
3049 Biavita Polska S.A. Białystok 29 78,4 11,4
3050 KLEIB Sp. z o.o. Pikutkowo 29 45,5 3,1
3051 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bacieczki Białystok 29 -10,9 1,7
3052 Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Gdańsk 29 -24,8 106,4
3053 MOSTOSTAL POMORZE S.A. Gdańsk 29 -20,3 1,9
3054 Nissin Logistics Poland Sp. z o.o. Ostaszewo 29 24,3 12,9
3055 Compania DE Distribucion Integral Logista Polska Sp. z o.o. Warszawa 29 26,8 7,3
3056 MAROLEX Sp. z o.o. Łomianki 29 30,5 11,2
3057 Partner TBS Sp. z o.o. Słupca 29 -4,4 29,5
3058 SANGLASS S.A. Mielec 29 3,5 6,9
3059 Odlewnia SILUM Sp. z o.o. Czarnożyły 29 61,2 1,5
3060 PZU Centrum Operacji S.A. Warszawa 29 153,9 0,2
3061 Mitek Industries Polska Sp. z o.o. Legnica 29 24,4 16,8
3062 Instytut Technologii Elektronowej Piaseczno 29 -4,2 2,3
3063 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wągrowcu Wągrowiec 29 -0,9 3,8
3064 New Zinc Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 29 38,8 11,7
3065 KK Service Plus Sp. z o.o. Golina Wielka 29 -21,0 13,6
3066 Panek S.A. Warszawa 29 85,8 3,8
3067 ZAMBROWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA Zambrów 29 -1,0 1,7
3068 Topmed Plus Sp. z o.o. S.K. Poznań 29 83,3 22,5
3069 Ayming Polska Sp. z o.o. Warszawa 29 12,4 15,0
3070 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Twój Dom Warszawa 29 51,0 1,3
3071 Pakform Group Sp. z o.o. S.K. Pruszków 29 2809,9 10,2
3072 Kościańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Kościan 29 7,5 3,0
3073 HALSANG Sp. z o.o. Targowisko 29 69,8 8,3
3074 Spółdzielnia Mieszkaniowa Tomaszów Lubelski 29 7,8 6,4
3075 Plettac Distribution Sp. z o.o. Ostrzeszów 29 119,8 10,1
3076 Remet S.A. Stalowa Wola 29 -44,0 6,2
3077 OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. Warszawa 29 -1,6 5,8
3078 MORSPOL S.A. Chłodnie Warszawskie Warszawa 29 -5,1 18,0
3079 TM Nord S.J. Gdańsk 29 40,2 92,6
3080 CFB Manufaktura Sp. z o.o. Kraków 29 -4,7 10,1
3081 Investrem Sp. z o.o. S.K. Konin 29 -0,1 23,7
3082 Pwcapital Sp. z o.o. Poznań 29 -64,4 550,2
3083 Ryszard Mężyk – Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Nowy Sącz 29 -2,7 7,0
3084 Ströer Polska Sp. z o.o. Warszawa 29 -30,5 3,5
3085 PHU Piotr Sopoliński Twardogóra 29 41,9 3,6
3086 Schüle Polska Sp. z o.o. Świebodzice 29 0,5 3,3
3087 Bisnode D&B Polska Sp. z o.o. Warszawa 29 49,5 7,5
3088 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Grochów w Warszawie Warszawa 29 6,2 6,0
3089 SP Moulding Poland Sp. z o.o. Sieradz 29 -11,6 6,2
3090 EPRD Sp. z o.o. Biuro Plityki Gospodarczej i Rozwoju Regionalnego Kielce 29 72,0 4,4
3091 CUPRUM Spółdzielnia Mieszkaniowa w Polkowicach Polkowice 29 5,0 2,0
3092 Benefia Ubezpieczenia Sp. z o.o. Warszawa 29 1669,3 7,3
3093 Osdruk Sp. z o.o. Ostrołęka 29 -9,9 21,0
3094 Lubaz Sp. z o.o. S.K. Wieczfnia-Kolonia 29 17,2 11,5
3095 SYR Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 29 21,8 15,7
3096 Inpharm Sp. z o.o. Services S.K. Warszawa 29 19,2 60,5
3097 CEZAL SPÓŁKA AKCYJNA OLSZTYN Olsztyn 29 4,3 28,7
3098 Kensus Sp. z o.o. SP.K. Gołdap 29 43,1 30,7
3099 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kłodzku Kłodzko 29 57,1 2,4
3100 Climatic Sp. z o.o. sp.k. Reguły 29 975,6 2,7
3101 Ars Thanea S.A. Warszawa 29 100,9 9,3
3102 Rai Sp. z o.o. S.K. Kieleńska Huta 29 -20,1 9,2
3103 Real Development Group Sp. z o.o. sp.k. Łódź 29 -0,7 1,3
3104 Mtz Clinical Research Sp. z o.o. Warszawa 29 6880,4 13,5
3105 IQS Sp. z o.o. Warszawa 29 170,5 9,0
3106 Nowotarska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Targu Nowy Targ 29 -19,3 1,7
3107 First Property Poland Sp. z o.o. Warszawa 29 -12,1 23,2
3108 Bio – Produkty – Torf – Kora – Palety Sp. z o.o. Szczecin 29 27,5 4,4
3109 Park Projects Sp. z o.o. Warszawa 29 24,4 36,2
3110 Nl-Leasing Polska Sp. z o.o. Gdańsk 29 -14,2 4,6
3111 Fp Multimedia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 29 30,4 52,3
3112 Spółdzielnia Mieszkaniowa JEDNOŚĆ Piaseczno 29 -15,9 2,6
3113 Samodzielna Pracownia Diagnostyki Obrazowej Tomograf Sp. z o.o. Tychy 29 13,7 16,1
3114 Basma Security Sp. z o.o. Warszawa 29 208,9 6,7
3115 ITM Baza Paznańska Sp. z o.o. Swadzim 29 -15,4 1,4
3116 DECORATUM Sp. z o.o. Poznań 28 35,8 5,8
3117 Nordic Services Sp. z o.o. Gdańsk 28 -3,3 30,4
3118 DSA Sp. z o.o. Warszawa 28 -17,7 7,9
3119 Hardtop Centrum Odlewnictwa Sp. z o.o. Miechów-Charsznica 28 93,8 12,8
3120 Awena Sp. z o.o., sp.k. Warszawa 28 -19,2 25,0
3121 Stewart Title Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce Warszawa 28 -22,4 34,0
3122 Provalliance Poland Sp. z o.o. Warszawa 28 189,3 3,2
3123 Staphyt Sp. z o.o. Poznań 28 21,1 15,5
3124 Bsjp Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson sp.k. Warszawa 28 -7,9 17,9
3125 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chojnicach Chojnice 28 -9,4 3,8
3126 Rigall Arteria Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 28 -44,3 47,0
3127 Palatine Ventures Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 28 20454,2 114,6
3128 Gortex Adam Górski sp.j. Nowy Sącz 28 835,9 25,3
3129 Digital Alea Sp. z o.o. Warszawa 28 40,7 12,8
3130 SOCOPOL Sp. z o.o. Warszawa 28 20,5 2,9
3131 Damech – Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. Jabłonowo Pomorskie 28 -24,3 31,7
3132 Salestube Sp. z o.o. Warszawa 28 216,3 8,5
3133 Eko-Styl Rental Sp. z o.o. S.K. Leżajsk 28 53,9 17,0
3134 Dalpo Usługi Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 28 -5,3 99,6
3135 Spółdzielnia Mieszkaniowa Blok Poznań 28 -12,0 3,6
3136 Mauer Sp. z o.o. Królów 28 130,1 5,7
3137 KOMUNALNI Spółdzielnia Mieszkaniowa Bydgoszcz 28 -3,2 0,6
3138 POLHO Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 28 14,0 2,0
3139 Malow Skand Sp. z o.o. Świnoujście 28 31,3 14,6
3140 Instytut Elektrotechniki Warszawa 28 -38,3 1,0
3141 MM Sp. z o.o. Wrocław 28 4,3 104,9
3142 Polytechnik Polska Sp. z o.o. Gdynia 28 -37,4 22,2
3143 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Pod Kopcem Warszawa 28 9,2 6,0
3144 Gaeu Consulting Sp. z o.o. Kraków 28 36,5 54,1
3145 Kobus Organizacja i Zarządzanie Sp. z o.o. Wrocław 28 10,1 294,3
3146 AERO-BW K. Domagała S.J. Chrzanów 28 11,1 9,8
3147 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Sokółce Sokółka 28 -1,1 4,5
3148 Galess Sp. z o.o. Świdnica 28 415,4 9,2
3149 Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Sobieski Warszawa 28 13,8 5,4
3150 Spółdzielnia Mieszkaniowa im w.Z. Nałkowskich Lublin 28 54,6 2,6
3151 Słupskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Słupsk 28 -24,4 15,7
3152 Grzegórzki Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 28 -29,4 1,2
3153 MINOVA ARNALL Sp. z o.o. Golce 28 90,2 1,6
3154 Związkowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 28 132,1 7,4
3155 POLSKA AGENCJA PRASOWA S.A. Warszawa 28 -47,8 2,3
3156 Pami Arkadiusz Denkiewicz, Paweł Łukaszewski S.J. Poznań 28 41,2 27,9
3157 Plastsystem Rzeszów Sp. z o.o. Rogoźnica 28 64,8 8,5
3158 DĄŻNOŚĆ Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Nowy Dwór Mazowiecki 28 -10,1 0,9
3159 BALTICON S.A. Gdańsk 28 0,3 0,5
3160 AgioFunds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 28 40,6 3,6
3161 Spółdzielnia Mieszkaniowa Felin Lublin 28 -43,5 0,6
3162 NASZ DOM Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Ostrów Mazowiecka 28 -21,5 4,4
3163 Jwp Rzecznicy Patentowi Dorota Rzążewska S.K. Warszawa 28 -14,1 14,9
3164 Ethosenergy Sp. z o.o. Wrocław 28 -78,1 1,9
3165 ATRIUM TOWER Sp. z o.o. Warszawa 28 -11,3 9,9
3166 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rak – Bud, Raczkowski i Wspólnicy S.J. Księżyno 28 77,0 3,2
3167 Fm Aldentro Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 28 73,0 23,2
3168 Białogardzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Białogard 28 -3,5 4,9
3169 NDS P. Szostak M. Szymula sp. j. Grudziądz 28 -0,5 21,0
3170 Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum Bytom 28 2,9 3,5
3171 Kubala Sp. z o.o. Ustroń 28 -0,7 6,5
3172 Remagum Sp. z o.o. Sp.K. Mysłowice 28 -36,7 10,4
3173 DANKS-Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A. Warszawa 28 2,7 43,6
3174 Finow Polska Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 28 4,0 5,8
3175 Euro-Box Sp. z o.o. Ługów 28 -21,5 6,4
3176 Egon Zehnder Sp. z o.o. Warszawa 28 33,3 22,2
3177 Partner Holding Sp. z o.o. Warszawa 28 24,8 11,7
3178 Drogowiec – PL Sp. z o.o. Kielce 28 171,8 1,5
3179 Witmet Sp. z o.o. PPHU Witkowice 28 -13,2 6,4
3180 Grandes Kochonos Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 28 21,6 31,3
3181 Abriso Sp. z o.o. Jaraczewo 28 3,4 5,7
3182 Kwe AB Energy Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 28 -12,8 11,4
3183 Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej KRAKSERVIS Sp. z o.o. Kraków 28 74,6 6,5
3184 TUV Nord Polska Sp. z o.o. Katowice 27 -9,9 6,9
3185 R&G Plast Sp. z o.o. Mielec 27 0,2 9,1
3186 Impuls Security Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 27 61,1 22,3
3187 Advertiva Sp. z o.o. S.K. Poznań 27 106,9 9,4
3188 Park Przemysłowy Kędzierzyńsko – Kozielski Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 27 7881,7 37,6
3189 Iq Metal Sp. z o.o. Szczecin 27 313,0 2,7
3190 Insurance Service Sp. z o.o. Warszawa 27 55,0 11,0
3191 Olan Południe Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 27 18,2 4,0
3192 Mylan Healthcare Sp. z o.o. Warszawa 27 13,1 2,6
3193 Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Kąpielisko Morskie Sopot Sp. z o.o. Sopot 27 16,7 19,8
3194 Fundacja Digital Knowledge Observatory Warszawa 27 -20,5 25,0
3195 CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o. Warszawa 27 414,2 0,5
3196 Jacpol Sp. z o.o. Mysłowice 27 60,8 2,3
3197 Sprecher Automation Polska Sp. z o.o. Świdnica 27 -23,6 28,1
3198 STALMIT Murzyła K. Murzyła M. S.J. Bełchatów 27 -24,7 21,5
3199 Polskie Konsorcjum Gospodarcze S.A. Warszawa 27 -3,1 20,5
3200 Getio IP Sp. z o.o. Katowice 27 -14,1 20,7
3201 NAD JAREM Spółdzielnia Mieszkaniowa Elbląg 27 17,4 2,5
3202 DYNPAP Sp. z o.o. Szczecin 27 35,4 13,5
3203 LOTOS LAB Sp. z o.o. Gdańsk 27 -21,2 9,0
3204 Perlipol K. Kuśmierek, G. Derlatka, J. Benben S.J. Bełchatów 27 7,6 15,6
3205 STOMIL S.A. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Bydgoszcz 27 68,7 1,6
3206 Firma Corundum Sp. z o.o. Wrocław 27 47,4 11,7
3207 Hotele Olsztyn Sp. z o.o. Olsztyn 27 2551,9 31,3
3208 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Malec Jolanta Malec, Marianna Malec, Henryk Malec S.J. Poniatowa 27 16,2 9,0
3209 MONETIA Sp. z o.o. Warszawa 27 49,7 4,8
3210 Open Partner Matusiak i Wspólnicy sp. j. Włocławek 27 13,3 26,6
3211 Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. Janowiec Wielkopolski 27 418,4 4,2
3212 Conti Sp. z o.o. Kraków 27 124,2 57,5
3213 W.A . Investment Sp. z o.o. Warszawa 27 -27,0 333,8
3214 Dynamic Development Sp. z o.o. Nowa Wola 27 -40,3 18,5
3215 Interkadra Sp. z o.o. Kraków 27 25,4 1,0
3216 LJW Management Sp. z o.o. Warszawa 27 39,7 264,7
3217 Valeant Med Sp. z o.o. Warszawa 27 -25,6 8,6
3218 Sonata Park Sp. z o.o. Białystok 27 -26,0 8,9
3219 Polkowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Polkowice 27 -46,8 5,5
3220 Animal Pharma Pomorze-S.J. Olsztyn 27 10,0 32,4
3221 Wygodne Mieszkanie Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław 27 100,9 6,0
3222 Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. Poznań 27 -12,4 2,9
3223 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TECHNOMEX Sp. z o. o. Gliwice 27 8,0 4,2
3224 Effective Media Solutions Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 27 -42,6 14,1
3225 Kancelaria Prawna TKZ B. Kapuściński, M. Zaręba i Wspólnicy sp.k. Warszawa 27 35,6 23,8
3226 Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasz Dom Koszalin 27 -13,2 4,9
3227 Nowy Świat 64 Sp. z o.o. Warszawa 27 54,6 30,3
3228 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zielone Wzgórza w Murowanej Goślinie Murowana Goślina 27 2,9 3,7
3229 Global Park Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 27 79,8 110,0
3230 Dudziak Sp. z o.o. S.K.A. Wtórek 27 -23,8 19,1
3231 FPHU ARMAKAN-PVC Krzysztof Kiebus Oleśnica 27 49,8 3,7
3232 Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych FASER S.A. Tarnowskie Góry 27 -27,0 6,0
3233 GLASPO Sp. z o.o. Wrocław 27 -61,2 6,5
3234 Zakład Mechaniczno-Handlowy ZAMEH Sp. z o.o. Łagiewniki 27 -30,4 19,2
3235 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Stefana Batorego Łęczna 27 5,6 1,7
3236 Kans-Pol Sp. z o.o. Płaza 27 -0,9 8,4
3237 Apella S.A. Gdynia 27 -41,0 2,7
3238 Swissmed Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 27 -8,8 24,1
3239 Obornicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Oborniki 27 -0,2 1,6
3240 EXPOM S.A. Kurzętnik 27 -16,6 5,0
3241 Portfel Alliance Silesia III Sp. z o.o. Warszawa 27 65,6 42,5
3242 Hanbud Henryk Pruszyński Bielsk Podlaski 27 3,1 4,3
3243 Autowynajem.Eu Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 27 29,2 2,4
3244 Projekt STO 33 Sp. z o.o. SP.K. Warszawa 27 -5,5 34,1
3245 Sopot Dolny Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Sopot 27 12,0 7,3
3246 MTB Sp. z o.o. Krępna 27 -2,6 11,9
3247 Platinum Financial Sp. z o.o. sp.k. Poznań 27 87,1 21,6
3248 Copyland Sp. z o.o. Szczecin 27 74,2 15,5
3249 ERMET S.J. Piotr Pięta i Wspólnicy Stąporków 27 9,3 15,4
3250 Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 27 -7,6 7,1
3251 Icopal Awak Sp. z o.o. Buk 27 10,4 6,3
3252 JARO S.A. Jaroszów 27 30,6 4,5
3253 Aforti Holding S.A. Warszawa 27 49,8 125,5
3254 Malborska Spółdzielnia Mieszkaniowa Malbork 27 -15,6 2,3
3255 Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 27 -69,9 19,4
3256 STOMET Sp. z o.o. Sanok 27 -6,7 6,0
3257 Prophold Sp. z o.o. Warszawa 27 -22,1 32,1
3258 Cadm Automotive Sp. z o.o. Kraków 27 16,2 17,7
3259 Alphatron Marine Poland Sp. z o.o. Szczecin 27 -12,9 16,0
3260 MIGAPOL Sp. z o.o. Wałbrzych 27 -19,2 10,3
3261 Peter Nielsen & Partners Law Office Sp.Komandytowa Warszawa 27 -1,5 48,5
3262 Felgenhauer Investment Sp. z o.o. Jasień 27 367,3 2,5
3263 Extrudan Sp. z o.o. Dąbrówka 27 11,2 8,5
3264 Astron Buildings Sp. z o.o. Warszawa 27 72,6 4,0
3265 Meramont Automatyka Sp. z o.o. Szczecin 27 16,9 30,7
3266 Kpszw S.A. sp.k. Wrocław 26 -5,8 41,7
3267 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 26 -56,6 2,8
3268 Zakład Transportu Kolejowego SIARKOPOL Sp. z o.o. Tarnobrzeg 26 -55,1 17,6
3269 INTER$ Sp. z o.o. Kępno 26 -13,2 2,4
3270 Spółdzielnia Mieszkaniowa PIASKI Białystok 26 -6,8 6,1
3271 Megadex Expo Sp. z o.o. Gdynia 26 5,0 27,9
3272 Rekord Nieruchomości Sp. z o.o. I Spółka S.K. Warszawa 26 -16,1 49,3
3273 Asma Polska Sp. z o.o. Wola Ducka 26 -7,2 10,3
3274 PROMAT Sp. z o.o. Zakład Inowacyjny Technik Energetycznych Chwaszczyno 26 351,8 4,0
3275 A1 Piotrowski, Wielgus sp. j. Warszawa 26 -23,2 22,8
3276 GEYER & HOSAJA Sp. z o.o. Zakłady Gumowe w Mielcu Mielec 26 327,4 0,6
3277 FHUP Blachodach Janusz i Bartosz Bochnak S.J. Tarnów 26 110,1 4,3
3278 PBM Konstrukcje Sp. z o.o. Warszawa 26 87,6 11,3
3279 AMROP Polska Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa 26 0,5 34,1
3280 FAB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zakręt 26 -25,5 33,3
3281 Alkam System Sp. z o.o. Legnica 26 -15,6 10,0
3282 SOS Music Remigiusz Trawiński I Wojciech Zaguła sp.j. Toruń 26 41,7 27,7
3283 Delta Security Sp. z o.o. Wrocław 26 -18,0 7,2
3284 Doradztwo Podatkowe WTS & SAJA Sp. z o.o. Poznań 26 16,6 24,4
3285 Know How Krzysztof Krasuski Anna Szymańska S.J. Marki 26 -14,8 23,7
3286 Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarżysko-Kamienna 26 131,4 1,2
3287 Q4GLASS, ABJ INVESTORS Sp. z o.o. S.K. Koszalin 26 -38,7 8,5
3288 Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni Kraków 26 -27,2 64,4
3289 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Metrol sp.j. W. Klimczuk Kamieniec Ząbkowicki 26 27,3 29,9
3290 Cynel – Unipress Sp. z o.o. Warszawa 26 49,2 2,6
3291 Spółdzielnia Mieszkaniowa Regalica Gryfino 26 21,6 2,0
3292 ZM Kolno S.A. Kolno 26 9,2 13,2
3293 Rolub Sp. z o.o. Szczecin 26 46,2 100,0
3294 Zakład Obsługi Leśnictwa Hanna Skrodzka-Bałata, Piotr Bałata sp.j. Tarnobrzeg 26 -24,7 16,0
3295 Zakład Metalowy Zelmet Sp. z o.o. Rzeszów 26 76,6 6,2
3296 Mölnlycke Health Care Polska Sp. z o.o. Warszawa 26 -1,8 3,2
3297 Partnerski Serwis Detaliczny S.A. Warszawa 26 10,6 5,5
3298 Horizont ROLOS Sp. z o.o. Wyszków 26 110,0 4,8
3299 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Suwałki 26 3,6 1,9
3300 Szymmar Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 26 -17,4 16,3
3301 GI Group Sp. z o.o. Katowice 26 4,0 1,4
3302 Stowarzyszenie Elektryków Polskich Warszawa 26 -40,9 5,4
3303 METAL – DACH Paweł Dorobisz Nowa Sól 26 5,1 4,2
3304 Klonex-VCS Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sp. z o. o. S. J. Opole 26 -36,2 80,0
3305 Unibet Sp. z o.o. Zielona Góra 26 14,5 39,5
3306 Energocenter Sp. z o.o. Katowice 26 14,3 17,8
3307 DMS – DIRECT MARKETING SERVICES S.J. Poznań 26 27,8 19,3
3308 ASTOR Sp. z o.o. Poznań 26 70,9 1,8
3309 Walko Walkowiak S.J. Kiszewo 26 33,9 8,4
3310 Auraeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Warszawa 26 18,3 25,9
3311 Zmaj Inwestycje Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 26 258,8 92,9
3312 ABET – PAWLAK S.J. Siechnice 26 -14,3 69,3
3313 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa w Siemiatyczach Siemiatycze 26 7,5 2,1
3314 Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. Warszawa 26 6,6 11,6
3315 Optimum Garwolin Sp. z o.o. Warszawa 26 145,1 16,0
3316 Firma GRILEX Stanisław Kozioł, Jan Szura S.J. Łużna 26 -5,9 19,8
3317 Nowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Lubin 26 -51,6 0,8
3318 Stesar Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 26 -22,5 21,8
3319 Azz Wsi Sp. z o.o. Radom 26 5,9 8,0
3320 Spółdzielnia Mieszkaniowa Agromet Wrocław 26 55,6 0,6
3321 Zakład Tworzyw Sztucznych ARTGOS S.A. Brzozów 26 220,1 4,4
3322 Work Express Sp. z o.o. Katowice 26 -26,4 1,2
3323 Muzeum Zamkowe Pszczyna 26 87,4 3,5
3324 Solivan B. Miszkurka, J. Chabocka, Adwokaci i Radcy Prawni sp.p. Warszawa 26 -23,2 66,9
3325 Hta Consulting Sp. z o.o. S.K. Kraków 26 36,3 27,9
3326 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stoczniowiec Gdynia 26 -12,3 2,0
3327 BJ HOT COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Wrocław 26 14,5 28,2
3328 Instytut Odlewnictwa Kraków 26 -12,2 6,4
3329 Plas.co.tech Poland Sp. z o.o. Zabrze 26 42,6 2,6
3330 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. gen. J. Sowińskiego Warszawa 26 57,4 2,9
3331 Zakład Naprawczy Taboru Kolejowego OŁAWA Sp. z o.o. Oława 26 -16,4 5,9
3332 RASTER R. Nowak i S-ka S.J. Kielce 26 29,0 22,7
3333 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Viva Marek Ławicki, Małgorzata Ławicka Grolier sp. j. Suchy Las 26 76,5 37,1
3334 Sigvaris S.A. Warszawa 26 4,3 7,1
3335 MIŁA Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 26 2,1 8,6
3336 VTM HOLDING Sp. z o.o. Pszczyna 26 25,9 10,5
3337 Asterias Sp. z o.o. Tarnów 26 23,4 7,9
3338 MDT Sp. z o.o. Kraków 26 11,6 8,2
3339 BondSpot S.A. Warszawa 26 -22,9 15,6
3340 Jogra 6 Sp. z o.o. Wrocław 26 95,7 9,9
3341 Euros Sp. z o.o. Rojów 26 0,4 16,7
3342 Muzeum Lubelskie w Lublinie Lublin 26 -34,7 6,3
3343 FORGLASS Sp. z o.o. Kraków 26 596,8 4,1
3344 Mallson Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 26 35,9 63,8
3345 Exploris Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26 0,3 95,6
3346 Promesa Plus Sp. z o.o. Warszawa 26 -9,4 21,2
3347 Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. Poznań 26 -9,1 2,5
3348 ATT Sp. z o.o. Kraków 26 79,0 3,9
3349 SEEPOINT Sp. z o.o. Goleniów 26 36,8 9,0
3350 Huber + Suhner Sp. z o.o. Tczew 26 34,5 1,5
3351 BPD Property Sp. z o.o. Łódź 26 16,7 21,9
3352 Quickpack Polska Sp. z o.o. Jędrzejów 26 85,8 1,5
3353 Łozowska & Reczyńska – Ratajczak Spółka Komandytowa Warszawa 26 -10,1 73,7
3354 POL Supply Sp. z o.o. Gdynia 26 25,8 43,3
3355 Żwirownia Dolata Beton Dolata Agnieszka Dolata Dąbrowa 26 -40,4 1,5
3356 MAGA Sp. z o.o. Kraków 26 48,5 4,8
3357 Muzeum Sztuki w Łodzi Łódź 26 -73,9 107,1
3358 Generalne Towarzystwo Leasingowe S.A. Swarzędz 26 -8,4 50,0
3359 PRIMO PROFILE Sp. z o.o. Żory 26 -8,8 2,3
3360 W & B Metal Wb Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 26 14,1 9,2
3361 Zaira Investments Sp. z o.o. Warszawa 26 33,3 42,0
3362 Investpol 700 Mila S.A. sp.j. Inowrocław 26 -65,2 329,7
3363 Grupa RB Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 25 6,9 24,5
3364 PPHU Palbox sp.j. Jan Kurdyk i Danuta Kurdyk Zbiersk 25 42,0 16,0
3365 Tim Call Center Spółka Komandytowa Warszawa 25 -1,1 24,9
3366 Goglio East Europe Sp. z o.o. Kraków 25 24,6 6,7
3367 Przedsiębiorstwo Handlowe EKO-LIVE sp.j. M.Kubiczek, R.Kałuża Bielsko-Biała 25 -51,0 9,1
3368 Konsmetal Sp. z o.o. Warszawa 25 4,0 1,3
3369 Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Ad Casum Dębska, Kosmala, Paczkowski i Partnerzy sp.p. Warszawa 25 -33,7 45,9
3370 Nowodvorski II Sp. z o.o. Częstochowa 25 -27,3 865,1
3371 Dr. Max Sp. z o.o. Wrocław 25 43,9 4,5
3372 Don-Plast Beata I Tadeusz Michorczyk sp.j. Kraków 25 5,1 25,7
3373 Koperski I Wspólnicy S.J. Mszczonów 25 11,1 26,1
3374 Pomorze Invest Sp. z o.o. Świecie 25 -2,8 26,6
3375 Akademicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 25 25,4 0,9
3376 Podlaski Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o. Białystok 25 21,1 93,9
3377 Mnp Pres Sp. z o.o. sp.k. i Wspólnicy sp.j. Toruń 25 -58,1 18,2
3378 Rofa Polska Sp. z o.o. Rzeszów 25 -42,3 10,7
3379 Pro Produkcja Sp. z o.o. Bielsko-Biała 25 30,2 8,5
3380 DETAL – MET Sp. z o.o. Włocławek 25 79,7 3,2
3381 Strabag Bmti Sp. z o.o. Pruszków 25 152,3 1,3
3382 Transpiach Kopalnia Kruszywa Wiesława, Stefan Piotrowscy S.J. Zachowice 25 -21,8 49,0
3383 Bombardier Transportation (Rail Engineering) Polska Sp. z o.o. Warszawa 25 -37,5 11,8
3384 Spółdzielnia Mieszkaniowa SKARBEK w Łęcznej Łęczna 25 -2,3 2,3
3385 DC System Company Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 25 -6,4 6,6
3386 Piwowar Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 25 75,9 14,4
3387 Metalton S.j. Poniatowa 25 40,6 14,6
3388 Alstar J. Kotynia Spółka Komandytowa Kraków 25 -19,5 78,4
3389 Ipopema Business Consulting sp. z o.o. Warszawa 25 559,9 5,7
3390 SAG Sp. z o.o. Katowice 25 149,8 2,0
3391 Bialbud Halina i Jarosław Nikitiuk Choroszcz 25 25,2 10,7
3392 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Trzebnicy Trzebnica 25 0,4 6,3
3393 Retail Concept Sp. z o.o. Warszawa 25 129,0 47,5
3394 POM Sp. z o.o. Przeds. Usługowo Produkcyjne Krapkowice 25 -50,4 3,1
3395 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Imperium Warszawa 25 -10,7 4,8
3396 Dafni Sp. z o.o. Warszawa 25 2,5 21,4
3397 BBF Sp. z o.o. Poznań 25 13,2 7,8
3398 Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 25 -32,5 4,0
3399 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Brzesku Brzesko 25 13,2 4,8
3400 BPS FAKTOR SPÓŁKA AKCYJNA Warszawa 25 14,3 20,4
3401 Hico Group Sp. z o.o. Bydgoszcz 25 42,1 6,2
3402 Global Business Travel Poland S.A. Warszawa 25 15,1 3,7
3403 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jadwiżyn Piła 25 3,7 0,8
3404 Nuvalu Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 25 46,5 26,4
3405 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAKONICZYN Gdańsk 25 -19,8 4,1
3406 Pomoc Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kraśniku Kraśnik 25 32,3 3,1
3407 Spółdzielnia Mieszkaniowa Strzelce Opolskie 25 -44,5 0,9
3408 Hermes PSF Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 25 140,6 16,7
3409 CATERPILLAR FINANCIAL SERVICES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 25 -48,9 6,8
3410 Socialformance Sp. z o.o. Warszawa 25 17,3 7,1
3411 AMP Logistyka Sp. z o.o. Warszawa 25 -1,8 12,3
3412 POWEN S.A. Zabrze 25 -28,2 9,3
3413 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lęborku Lębork 25 39,3 2,8
3414 Viewpoint Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k. Warszawa 25 -44,5 62,6
3415 Konstrukcje Żywiec Sp. z o.o. Węgierska Górka 25 79,5 3,0
3416 Powiśle Spółdzielnia Mieszkaniowa w Puławach Puławy 25 148,3 2,2
3417 Estim Consulting Rudniccy, sp. j. Warszawa 25 51,0 17,4
3418 Prokstal Sp. z o.o. Trębaczew 25 98,1 6,0
3419 Unifeq Europe Sp. z o.o. Warszawa 25 -55,9 7,0
3420 BK Glass Sp. z o.o. Tarnobrzeg 25 -15,9 23,0
3421 Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Koziegłowy 25 -4,4 20,6
3422 Mobus Sp. z o.o. Rzeszów 25 14,9 8,7
3423 Izobud Sp. z o.o. Łąki Kozielskie 25 -38,8 4,8
3424 CB Panel System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 25 -14,5 42,0
3425 CSA Sp. z o.o. Stężyca 25 39,7 13,3
3426 Engie Services Sp. z o.o. Warszawa 25 93,6 1,3
3427 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Partner Golek S.J. Smugi 25 -16,7 24,7
3428 Claro Sp. z o.o. sp.k. Wieliczka 25 -5,4 37,7
3429 Frohe Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 25 294,6 4,7
3430 Okręgowa Izba Radców Prawnych Warszawa 25 82,0 2,3
3431 Zakłady Usługowe EZT S.A. Sosnowiec 25 334,3 2,5
3432 Centrum Kart S.A. Warszawa 25 -20,1 0,9
3433 Przedsiębiorstwo Gospodarcze CROSS Sp. z o.o. Chorzów 25 72,3 4,7
3434 Andrema Tex Sp. z o.o. Myślenice 25 1,3 8,5
3435 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Bolesława Krzywoustego Wrocław 25 11,3 6,3
3436 Odlewnia Rafamet Sp. z o.o. Kuźnia Raciborska 25 -17,4 3,7
3437 Alkor Sp. z o.o. Gdańsk 25 -36,0 11,6
3438 GALWANO-PERFEKT Joanna Leśniewska Sp.J. Poznań 25 87,0 9,6
3439 Spółdzielnia Mieszkaniowa Domy Pogodnej Jesieni Kraków 25 85,3 8,8
3440 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wadowicach Wadowice 25 26,3 3,4
3441 ZPHU POLMET Mgr Inż. Henryk Kinder Zakład Pracy Chronionej Starogard Gdański 25 8,6 2,7
3442 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość Kluczbork 25 -14,2 3,0
3443 Intralog Sp. z o.o. Dobra 25 -12,9 20,0
3444 Media Concept Sp. z o.o. S.K. Warszawa 25 32,1 7,7
3445 Techspring Sp. z o.o. Bielawa 25 -16,2 27,0
3446 Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Warszawa 25 174,9 9,8
3447 JUTRZENKA Sp-nia Mieszkaniowa Koszalin 25 8,8 1,8
3448 JRW Jerzy Domski i Wojciech Domski Sp.J. Kraków 25 -33,8 76,8
3449 Animal Pharma Olsztyn-Kruszyński, Pieczkowski, Rapkowski S.J. Olsztyn 25 52,1 17,6
3450 Galwa – Kor Sp. z o.o. Płock 25 19,5 11,8
3451 K.R. Group Sp. z o.o. Tax sp.k. Warszawa 25 45,0 28,9
3452 Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Modła Królewska 25 -0,2 7,6
3453 Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o. Polkowice 25 -40,7 19,3
3454 EMERGOPHARM Sp. z o.o. S.K. Konstancin-Jeziorna 25 75,8 26,1
3455 Nieruchomości Lalak Properties Sp. z o.o. S.K.A. Lublin 25 -5,1 25,8
3456 Drukarnia Franczak Sp. z o.o. Bydgoszcz 25 -9,5 6,5
3457 XPO Supply Chain Poland Sp. z o.o. Warszawa 25 -11,0 1,9
3458 PROINTECH Sp. z o.o. Przeds. Projektowania i Realizacji Katowice 25 8,7 10,1
3459 SONIA Sp. z o.o. Rzeszów 25 180,4 1,7
3460 Zielony Rynek 6 Bt Kapitał Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 25 -45,0 48,2
3461 Van Berde Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mielec 25 -1,6 11,3
3462 Hester Sp. z o.o. Pieszyce 25 20,3 12,3
3463 Morska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 25 -4,8 7,1
3464 Unilogo Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Warszawa 24 55,6 11,7
3465 FallWork Sp. z o.o. Poznań 24 47,7 6,2
3466 Multi Truck Center Sp. z o.o. Brzeg Dolny 24 -23,6 28,8
3467 Accedit Sp. z o.o. Toruń 24 27,4 3,4
3468 Rö Radwan-Röhrenschef, Petruczenko, Piechota sp.k. Warszawa 24 69,1 40,2
3469 Fabryka Zamków Błyskawicznych Persyl S.Peryt-Atak S.J. Łódź 24 10,8 11,4
3470 Modus Sp. z o.o. S.K. Warszawa 24 50,4 6,1
3471 DTS Holding Sp. z o.o. Warszawa 24 133,0 199,9
3472 MP Management Sp. z o.o. Łódź 24 57,1 4,8
3473 Instytut Tele-i Radiotechniczny Warszawa 24 -11,7 4,1
3474 PGNIG Serwis Sp. z o.o. Lublin 24 126,7 2,7
3475 RAMP Sp. z o.o. Łódź 24 103,8 6,0
3476 Bwhs Bartkowiak Wojciechowski Hałupczak Springer S.K. Warszawa 24 -3,3 37,0
3477 Przeds. Max Sp. z o.o. Kielce 24 10,9 10,0
3478 Drukarnia INTER – DRUK Grzech, Polkowski, Zdrojewski S.J. Białystok 24 8,3 21,1
3479 STELMET S.J. Stec i Gątarski Pstrągowa 24 5,0 10,2
3480 SPYRA-PRIMO POLAND Sp. z o.o. Mikołów 24 -39,7 2,9
3481 Natalii Sp. z o.o. Rokietnica 24 -25,1 6,1
3482 Consensus Sp. z o.o. Łódź 24 30,6 13,1
3483 Modern & Kotły Sp. z o.o. Wodzisław 24 9,2 6,6
3484 Semeco Telematics Sp. z o.o. S.K. Warszawa 24 177,1 46,4
3485 Pawar Sp. z o.o. sp.k. Rybnik 24 5,2 16,8
3486 Metal-Handel S.J. Jacek Galas i Piotr Galas Końskie 24 -13,6 15,6
3487 Direx S.J. Sulejówek 24 -22,5 9,1
3488 Bis – Pak Sp. z o.o. Świdwin 24 3,9 7,6
3489 SYSTEM Władysław Kędziora, Urszula Kędziora – S.J. Dworzysko 24 -11,8 8,3
3490 Ligum Pol Sp. z o.o. Głogów 24 34,7 6,6
3491 OMIS S.A. Ostrołęka 24 -30,6 3,2
3492 MM Systemy Sp. z o.o. Kąty Opolskie 24 53,7 5,0
3493 Connie Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 24 -32,1 30,9
3494 Radna Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 24 14,9 25,0
3495 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Kętach Kęty 24 12,9 3,9
3496 WALPAS Sp. z o.o. Milanówek 24 303,1 6,7
3497 Gillmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 24 37,2 6,8
3498 White AND Case (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 24 -48,3 56,0
3499 Gostyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gostyń 24 -3,5 1,4
3500 Niras IC Sp. z o.o. Warszawa 24 18,0 5,7
3501 Technik Polska Sp. z o.o. Płock 24 605,1 13,2
3502 Calbud – Developer – Gackowski, Osina, Węgrzyniak sp.j. Szczecin 24 45,8 45,0
3503 Expack Sp. z o.o. sp.j. Kraków 24 -9,5 5,3
3504 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Powiśle Warszawa 24 -31,3 10,5
3505 Neubauer Dienstleistung Logistik & Service Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Barnim 24 -53,6 19,4
3506 Krakowskie Konsorcjum Inwestycyjne Kki Sp. z o.o. sp.k. Kraków 24 13,0 15,6
3507 Carfree Sp. z o.o. Warszawa 24 580,6 12,3
3508 Gegenbauer – Polska Sp. z o.o. Kraków 24 3,4 3,2
3509 Spółdzielnia Mieszkaniowa Marysin Wawerski Warszawa 24 -3,8 6,3
3510 Pegas Sp. z o.o. Zimnodół 24 -6,7 9,9
3511 Komunikacja Plus Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 24 112,7 30,2
3512 ABW SUPERBRUK Antoniuk, Bargłowski, Waszkuć Sp.J. Hryniewicze 24 -19,2 94,9
3513 MAGNIFLEX POLSKA Sp. z o.o. Rogiedle 24 140,2 8,3
3514 INTERPLAST PLASTIC PRODUCTS Sp. z o.o. Bytom 24 49,7 6,0
3515 Fairwind Sp. z o.o. Szczecin 24 -49,6 5,6
3516 Polgravel Sp. z o.o. Gdańsk 24 -0,2 4,4
3517 Spółdzielnia Mieszkaniowa Polne Lubin 24 -35,4 2,5
3518 Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 24 55,3 3,6
3519 GRANT Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 24 -12,9 7,6
3520 Farma Iluzji Sp. z o.o. Mościska 24 -24,4 20,3
3521 Sitaco Sp. z o.o. S.K. Kraków 24 365,4 35,5
3522 Open Brokers S.A. Warszawa 24 300,0 9,4
3523 Arena Media Communications Sp. z o.o. Warszawa 24 8,9 3,3
3524 INWEMER SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 24 12,1 1,3
3525 Vitroszlif Sp. z o.o. Częstochowa 24 7,0 7,2
3526 Agencja Ochrony Osób I Mienia Grom Sp. z o.o. Olsztyn 24 4,1 11,7
3527 Q – Systems Sp. z o.o. Leszno 24 -15,6 7,8
3528 Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. Wrocław 24 -5,1 6,4
3529 Lender Centrum Finansowe Sp. z o.o. Warszawa 24 16,2 79,0
3530 R & R Poland Sp. z o.o. Kraków 24 193,0 92,4
3531 Michael Page International (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 24 13,6 6,2
3532 Przedsiębiorstwo Usługowe clean – Bud sp.j. Jarosław Romanowski, Hanna Romanowska Gdynia 24 51,2 9,9
3533 Kart Sp. z o.o. Kraków 24 -18,5 47,5
3534 PPUH KONSTALEX Sp. z o.o. Radomsko 24 2,5 2,8
3535 VIA SMS Pl Sp. z o.o. Warszawa 24 -7,4 8,6
3536 Metropolis Design Hotel Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 24 100,7 17,7
3537 K2 TM Sp. z o.o. Warszawa 24 23,3 56,5
3538 B.S. Sp. z o.o. Czaplinek 24 4,8 6,2
3539 Lp Pro Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 24 235,5 44,5
3540 Capricorn S.A. Świebodzice 24 260,2 1,3
3541 VERBALUX Sp. z o.o. Szczecin 24 18,7 11,8
3542 Metalerg Sp. z o.o. S.K. Oława 24 -45,4 21,4
3543 Budopex S.A. S.K.A. Świebodzin 24 -38,9 14,7
3544 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Odra Świnoujście 24 -0,2 7,4
3545 ARSBUD Tarczyńska Sp. z o.o. Warszawa 24 -91,3 44,9
3546 Exposite Polska Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 24 -37,1 28,4
3547 Dantex Sp. z o.o. Wilcza Spółka Komandytowa Warszawa 24 -64,4 20,8
3548 BCC IP Sp. z o.o. Złotniki 24 108,7 26,3
3549 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piastowie Piastów 24 -20,8 4,8
3550 Zakład Mechaniki Maszyn BUKPOL Łagodziński Sp.J. Bukowiec 24 15,1 13,6
3551 Protec Budowa Prototypów Itechnika Wytłaczania Sp. z o.o. Chróścice 24 13,0 2,3
3552 Igloport Sp. z o.o. Gdynia 24 -24,2 22,7
3553 Moto Transus Sp. z o.o. Warszawa 24 26,9 18,5
3554 Rolplan Holding Sp. z o.o. S.K. Kleczew 23 40,9 51,0
3555 ENEA Pomiary Sp. z o.o. Poznań 23 -28,6 5,9
3556 Integro Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 23 38,0 7,2
3557 Biogen Poland Sp. z o.o. Warszawa 23 -2,5 5,3
3558 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. B. Prusa Wrocław 23 8,6 3,7
3559 Fol Druk Flexo Sp. z o.o. Płock 23 51,2 8,1
3560 Spółdzielnia Mieszkaniowa W Garwolinie Garwolin 23 -8,7 4,5
3561 MNO Sp. z o.o. S.K. Wrocław 23 6,1 62,0
3562 Zakłady Remontowe Energetyki Elko Sp. z o.o. Racibórz 23 2,7 5,4
3563 Spółdzielnia Mieszkaniowa KORAB w Ustce Ustka 23 0,6 5,6
3564 Viki Plast S.A. Skarżysko-Kamienna 23 8,8 10,9
3565 Przedsiębiorstwo Remontowo – Usługowe WIBREM Sp. z o.o. Wrocław 23 -53,9 15,7
3566 Facinelli 1 Sp. z o.o. Warszawa 23 42,9 224,8
3567 Kromet Sp. z o.o. Elbląg 23 -25,5 4,8
3568 ZEC Service Sp. z o.o. Wrocław 23 34,1 3,2
3569 Wytwórnia Naturalnych Wód Mineralnych USTRONIANKA Michał Bożek Ustroń 23 -24,4 29,4
3570 Montostal Sp. z o.o. Janikowo 23 12,2 5,0
3571 Prąd Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 23 57,4 16,6
3572 Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Jasień Gdańsk 23 -42,6 1,9
3573 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przylesie w Lesznie Leszno 23 53,3 2,7
3574 Sondex Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 23 7,2 5,8
3575 Marsh Services Sp. z o.o. Warszawa 23 101,3 38,2
3576 Waldemar Doliński, Marian Syposz, Robert Syposz Sydo Sp.J. Wrocław 23 41,4 388,1
3577 Stepstone Services Sp. z o.o. Warszawa 23 19,7 4,9
3578 THC Fund Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 23 2,7 100,0
3579 Solid Sp. z o.o. Kraków 23 370,6 1,6
3580 KON-INS-BUD MONTAŻ Sp. z o.o. Tarnów 23 -20,4 8,6
3581 LENA WILKÓW Sp. z o.o. Nowy Kościół 23 -28,4 8,3
3582 Huta Szkła Gloss S.J. Poniec 23 -2,1 6,3
3583 Dom Marki Max Von Jastrov Inwestycje Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 23 20,7 24,2
3584 Aval-Consult Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Ostrowska, Szychowski, Krawczyk, Korpusik, Grzechowiak i Partnerzy Spółka Partnerska Gdańsk 23 -8,2 45,9
3585 Opegieka Sp. z o.o. Elbląg 23 -62,1 7,3
3586 Dipol Plastic Technology Sp. z o.o. Jasionka 23 14,4 14,9
3587 BTBB Sp. z o.o. Grzybów 23 -36,6 1,2
3588 IPER Sp. z o.o. Poznań 23 -27,9 31,4
3589 Partner Crls Sp. z o.o. sp.k. Reguły 23 58,9 8,9
3590 Inter – Vis Sp. z o.o. Warszawa 23 91,3 56,8
3591 Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 23 5,7 3,3
3592 Spółdzielnia Mieszkaniowa MAŁOPOLSKA w Gorlicach Gorlice 23 16,4 5,2
3593 Gea Westfalia Separator Polska Sp. z o.o. Warszawa 23 2,5 5,3
3594 Pro-Bau Sp. z o.o. Warszawa 23 1158,7 5,3
3595 Schrag Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 23 -30,6 6,5
3596 Firma Gwarant – Tomczyk S.J. Głogów 23 7,8 12,0
3597 Esteve – Dwd Polska Sp. z o.o. Zagwiździe 23 -13,8 11,1
3598 Agroprodukt sp. j. Wspólnicy Ryż i Dzwoniarkiewicz Rzepowo 23 -12,0 42,0
3599 Instytut Mechaniki Precyzyjnej Warszawa 23 -15,9 1,2
3600 Dwór Polski Tymawa Sp. z o.o. Warszawa 23 4,5 142,8
3601 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa w Grajewie Grajewo 23 -6,8 1,4
3602 Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Spółka z o.o. Poznań 23 -2,9 8,2
3603 Spółdzielnia Mieszkaniowa Podlasianka W Węgrowie Węgrów 23 55,9 3,9
3604 Neoinvest Group Sp. z o.o. Poznań 23 310,2 22,5
3605 Watex Sp. z o.o. Barlinek 23 25,8 3,8
3606 Location First Sp. z o.o. S.K. Kraków 23 67,2 127,5
3607 Astoria Sp. z o.o. i Wspólnicy S.J. Warszawa 23 -52,5 294,3
3608 Zrzeszenie Rybaków Morskich – Organizacja Producentów Władysławowo 23 132,9 17,9
3609 Spółdzielnia Mieszkaniowa W Sulęcinie Sulęcin 23 -5,8 1,1
3610 BBC COMPANY CZAJA i WSPÓLNICY S.J. Nagawczyna 23 -32,8 94,2
3611 ASPI Sp. z o.o. S.K. Suwałki 23 42,0 6,1
3612 Jedynka Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 23 17,0 3,9
3613 OMD Sp. z o.o. Warszawa 23 -29,8 0,7
3614 Mechanika – Service Wózki Widłowe Tomasz Goc, Adam Chmielowiec Sp.J. Dębno 23 -12,3 13,5
3615 S & K Service S. Marzec M. Marzec S.J. Warszawa 23 29,4 20,0
3616 Galwa Met Romuald Frankowski Brzeźno 23 15,6 8,0
3617 Polma Real Estate Sp. z o.o. Poznań 23 -36,1 153,8
3618 Alfa Pro Capital Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 23 3,4 70,2
3619 Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza S.K. Warszawa 23 59,9 30,1
3620 Spółdzielca Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lublinie Lublin 23 3,0 2,0
3621 DOLEZYCH Sp. z o.o. Katowice 23 111,3 2,0
3622 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek Kielce 23 -24,3 5,3
3623 Konsalnet Ochrona Sp. z o.o. Warszawa 23 413,3 0,1
3624 Dentsu Aegis Network Polska Sp. z o.o. Warszawa 23 -50,4 8,4
3625 Tabiplast Sp. z o.o. Pietrzykowice 23 -33,2 3,0
3626 Techniczna Obsługa Przemysłu Top Sp. z o.o. Bielsko-Biała 23 -24,1 11,0
3627 VICOTEL Sp. z o.o. PHU Wałbrzych 23 -18,3 14,1
3628 Energo-Remont Sp. z o.o. Kwidzyn 23 -1,5 4,1
3629 Cass Construction And Steel Structures Sp. z o.o. Staszów 23 239,8 8,7
3630 Skromak Sp. z o.o. Warszawa 23 575,1 4,1
3631 Lewiatan Podlasie Sp. z o.o. Porosły 23 21,8 8,8
3632 Herbewo S.A. Kraków 23 6,8 72,3
3633 Hunters Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 23 83,4 2,5
3634 Dromet Sp. z o.o. S.K. Chylice-Kolonia 23 28,0 4,0
3635 HEKOBENTONITY Sp. z o.o. Korzeniów 23 35,1 11,3
3636 Erif Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Warszawa 23 64,8 17,4
3637 BIELINEX-BETON Sp. z o.o. Szczecin 23 22,0 3,5
3638 Marek Kolibski, Andrzej Nikończyk, Michał Dec i Partnerzy Kancelaria Doradców Podatkowych i Radców Prawnych sp.p. Warszawa 23 2,0 39,6
3639 Przesiębiorstwo Handlu Wewnętrznego Sp. z o.o. Puławy 23 54,0 8,5
3640 SCHADE STAL POLSKA Sp. z o.o. Turek 23 -22,2 6,4
3641 Zdrofit Sp. z o.o. Warszawa 23 3,8 11,7
3642 TH – Beton Sp. z o.o. Wrocław 23 -18,7 4,4
3643 RBI Management Sp. z o.o. S.K. Kraków 23 120,9 64,8
3644 Paweł Cendrowicz, Wojciech Janas S.J. PAWOTEX Łódź 23 -7,9 20,7
3645 SCHLICK ZAGÓRÓW Sp. z o.o. Konin 23 -5,4 42,1
3646 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Golubiu-Dobrzyniu Im. Henryka Rogowskiego Golub-Dobrzyń 23 12,4 1,7
3647 Sport Grupa sp. z o.o. Warszawa 23 -15,3 11,5
3648 Weilandt Elektronik sp. z o.o. Tarnowskie Góry 22 16,2 16,6
3649 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA w Pińczowie Pińczów 22 -15,7 4,4
3650 Carework Sp. z o.o. S.K. Poznań 22 41,1 3,5
3651 PROPART Sp. z o.o. Kępno 22 -8,4 3,6
3652 KSM Poland Sp. z o.o. Legnica 22 187,6 6,4
3653 Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszewo Szczecin 22 39,1 5,0
3654 Armpol Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Sp. z o.o. Krubki-Górki 22 154,0 5,0
3655 Spółdzielnia Mieszkaniowa Prudnik 22 19,4 3,7
3656 Gravity Park Sp. z o.o. Warszawa 22 313,5 19,5
3657 RONDO Sp. z o.o. Warszawa 22 -12,2 16,7
3658 Energo Kontrol Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 22 -19,9 33,5
3659 NG Invest sp. z o.o. S.K.A. Poznań 22 131,5 77,6
3660 Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A. w Niemodlinie Niemodlin 22 1,2 3,2
3661 Wytwórnia Wyrobów Z Drutu Sp. z o.o. Włocławek 22 -5,6 16,1
3662 Eco Plan S.A. Słupsk 22 68,4 17,5
3663 Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. Wałbrzych 22 57,0 10,7
3664 Dominus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 22 89,3 147,5
3665 Perkinelmer Shared Services Sp. z o.o. Kraków 22 15,3 3,8
3666 Przeds. Wielobranżowe Lumac Sp. z o.o. Kowal 22 -28,5 8,0
3667 Rur-Dan Marian, Danuta Misztal i Synowie S.J. Częstochowa 22 1,5 5,7
3668 Boig Tenants Coordination Sp. z o.o. Pm sp.k. Warszawa 22 90,0 31,8
3669 Zakład Usług Przemysłowych CERTUS Sp. z o.o. Olkusz 22 39,9 6,4
3670 Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bielsku-Białej Bielsko-Biała 22 -45,2 0,3
3671 Paragon Siechnice Sp. z o.o. Siechnice 22 10646,6 1,5
3672 Implantcast Polska Sp. z o.o. Warszawa 22 -14,9 5,0
3673 KBD Sp. z o.o. Wrocław 22 598,3 175,2
3674 Bytowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Bytów 22 -7,0 3,5
3675 LABO PRINT S.A. Poznań 22 6,7 4,1
3676 Private Care Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 22 33,0 7,8
3677 Spółdzielnia Mieszkaniowa Małe Kabaty Warszawa 22 -10,6 2,2
3678 Eccowood Sp. z o.o. Katowice 22 64,3 2,3
3679 Lubelskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A. Lublin 22 -40,7 16,9
3680 Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Chrzanowie Sp. z o.o. Chrzanów 22 -25,4 10,8
3681 Gryfitlab Sp. z o.o. Łozienica 22 147,8 24,4
3682 Impress Towarzystwo Inwestycyjne Investing Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 22 -35,9 118,2
3683 Biuro Ochrony Osób i Mienia Alkon Sp. z o.o. Warszawa 22 5300,9 8,7
3684 TPP Thermoplastics Polska sp. z o.o. Solec Kujawski 22 109,6 5,7
3685 Press – Service Monitoring Mediów Sp. z o.o. Poznań 22 2,7 9,3
3686 Fincrea S.A. Wrocław 22 84,2 5,3
3687 ACNielsen POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 22 -30,2 2,6
3688 Studio Gambit Sp. z o.o. Gdańsk 22 24,9 13,2
3689 Rolling Sp. z o.o. Nowa Wieś 22 16,7 21,5
3690 Kuźnica Centrum Sp. z o.o. Kraków 22 260,1 32,2
3691 Orange Real Estate Sp. z o.o. Warszawa 22 -24,8 3,3
3692 Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Toruń 22 -29,8 3,7
3693 SAVILLS Sp. z o.o. Warszawa 22 65,2 6,5
3694 Pulire Sp. z o.o. Katowice 22 15,1 5,7
3695 Copernicus Sp. z o.o. Szczecin 22 219,0 7,4
3696 Ewex Sp. z o.o. Łódź 22 29,5 13,5
3697 Elrob Sp. z o.o. Warszawa 22 32,4 7,3
3698 Gravel Sp. z o.o. Gdańsk 22 1395,7 7,5
3699 A8 Sp. z o.o. Katowice 22 -29,7 88,5
3700 Promipol Development Sp. z o.o. Wrocław 22 315,4 93,7
3701 Keila Investments Sp. z o.o. Poznań 22 -35,5 22,4
3702 Zakład Gminny Mrzeżyno Sp. z o.o. Mrzeżyno 22 662,7 44,9
3703 Grządziel Investment sp. z o.o. Włocławek 22 182,7 5,4
3704 Domy Spółdzielcze Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 22 18,5 13,0
3705 Akademicki Związek Sportowy Zarząd Główny Warszawa 22 -20,4 2,9
3706 Area Sp. z o.o. Końskie 22 301,4 11,6
3707 Hm Grupa Sp. z o.o. Jabłonna 22 223,0 25,9
3708 INFORSYS S. A. Radzymin 22 12,5 0,1
3709 Fast Shipyard Services Sp. z o.o. Gdynia 22 85,2 2,8
3710 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emeres-Produkt Ryszard Malman, Jan Orzechowski S.J. Sosnowiec 22 -5,6 33,6
3711 T+S Sp. z o.o. Kęty 22 74,6 17,0
3712 Polskie Centra Handlowe Sp. z o.o. Legnica 22 -19,7 51,5
3713 Dozo – Pak Sp. z o.o. Bydgoszcz 22 -16,3 21,0
3714 Caspar Asset Management S.A. Poznań 22 55,8 16,1
3715 Kota Blue Sp. z o.o. Warszawa 22 246,1 17,1
3716 Wspólnota – Dąbie Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 22 -3,8 4,8
3717 Świebodzińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Świebodzin 22 40,0 1,9
3718 OC&C Strategy Consultants Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22 -4,4 88,1
3719 Spółdzielnia Mieszkaniowa Koński Jar – Nutki Warszawa 22 -12,9 15,6
3720 Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o. Warszawa 22 -49,9 4,9
3721 Met – Roll Sp. z o.o. Wolbrom 22 -10,5 11,0
3722 KPM Invest Sp. z o.o. Kraków 22 34,9 119,0
3723 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 22 -16,0 7,5
3724 Pameni Polska Sp. z o.o. Gdańsk 22 -9,8 14,8
3725 Tritec Production Sp. z o.o. Słupsk 22 6,9 10,7
3726 Black & Decker Limited Bvba Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 22 31,5 4,3
3727 Crawford Polska Sp. z o.o. Warszawa 22 31,9 11,3
3728 Mgd Mws Sp. z o.o. sp.k. Wadowice 22 -31,1 12,8
3729 Marketing Services Group Sp. z o.o. Poznań 22 -31,3 26,3
3730 Orlen Administracja Sp. z o.o. Płock 22 119,8 2,5
3731 Lubuski Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Zielona Góra 22 0,8 13,0
3732 Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o. Mirosławiec 22 -44,9 2,0
3733 Sellbytel Group GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 22 86,6 19,2
3734 Copernicus Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 22 67,5 1,8
3735 Delta Business Service Sp. z o.o. Wrocław 22 17,6 16,8
3736 ZTS Uniplast Sp. z o.o. sp.k. Nowe Miasto 22 73,7 1,9
3737 Raymond James Cee Sp. z o.o. Warszawa 22 121,6 47,3
3738 Canpol Sp. z o.o. S.K. Osinów Dolny 22 29,6 4,5
3739 Krajowa Izba Producentów Ryb Ustka 22 882,2 11,3
3740 Spółdzielnia Mieszkaniowa Cieszynianka w Cieszynie Cieszyn 22 4,9 2,9
3741 FFP Sp. z o.o. Mogilno 21 -4,0 3,8
3742 Archon Sp. z o.o. Trzebinia 21 33,3 14,5
3743 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Enklawa Poznań 21 -13,4 3,3
3744 Animal Pharma Lublin-Kruszyński, Pieczkowski, Rapkowski, sp.j. Olsztyn 21 15,0 17,9
3745 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa BATORY Warszawa 21 11,0 14,5
3746 Ena Ltd Sp. z o.o. Warszawa 21 21,9 12,1
3747 PH HAMAR S.J. B. i H. Grzesiak Gdynia 21 -0,6 8,2
3748 Spółdzielnia Mieszkaniowa KASZUBY Kartuzy 21 -1,3 3,7
3749 Unobrand S.J. Bartniczak A i Kropornicki R Drozdowo 21 357,4 46,8
3750 Yasa Motors Poland Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Mielec 21 168,1 5,8
3751 KONSTAK Sp. z o.o. Mzurki 21 21,4 8,6
3752 Auguri S.A. Warszawa 21 -28,2 43,9
3753 FA Krosno S.A. Warszawa 21 -24,9 4,9
3754 Dermscan Poland Sp. z o.o. Gdańsk 21 48,0 13,1
3755 Biesse Sp. z o.o. Warszawa 21 102,8 8,7
3756 Megaserwis Sp. z o.o. Bogatynia 21 -3,7 2,9
3757 Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Rolmech A.czech, K.kuprianiec, J.maternowski, J.swobodziński Sp. J. Mirosławiec 21 20,7 18,7
3758 WRĘBOWA Sp. z o.o. Rybnik 21 81,8 5,3
3759 Przedsiębiorstwo DECH-POL Sp. z o.o. Gdynia 21 47,3 14,6
3760 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Zjednoczenie Wolsztyn 21 6,3 2,7
3761 Ferrpol Bracia Matuszewscy Sp. z o.o. Sierakowo 21 -1,7 2,7
3762 Option One Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 21 -9,8 7,9
3763 TUV SUD Polska Sp. z o.o. Warszawa 21 19,5 7,0
3764 fallklandy Stanisław i Edward Fal sp.j. Sanok 21 -21,4 14,2
3765 HHP Sp. z o.o. Warszawa 21 -3,8 8,2
3766 Towarzystwo Inwestycji Społeczno Ekonomicznych S.A. Warszawa 21 25,5 4,8
3767 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Żoliborz Warszawa 21 -3,5 16,1
3768 ECOL Sp. z o.o. Rybnik 21 -16,1 2,6
3769 Paczuski Taudul Doradcy Podatkowi Spółka Partnerska Warszawa 21 32,3 22,1
3770 R.Olszewski i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 21 -21,9 33,9
3771 Stolarek i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 21 -8,2 41,4
3772 FARMAK Sp. z o.o. Warszawa 21 2,9 21,8
3773 O2A Polska Sp. z o.o. Oława 21 10,2 8,4
3774 Profigips Wiśnik Pecyna S.J. Rzeczyca 21 12,8 10,8
3775 Copal Sp. z o.o. Trzcianka 21 42,1 3,7
3776 Daga Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 21 -24,8 131,7
3777 Sealab Sp. z o.o. Gdynia 21 -0,6 33,1
3778 E=R=G Polska Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 21 -43,8 24,5
3779 BHH – MIKROHUTA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 21 -40,1 3,0
3780 Erbud Industry Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 21 -18,5 6,4
3781 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH Ząbkowice Śląskie 21 29,7 6,5
3782 BMS Bakery Multi Serwis Sp. z o.o. Końskie 21 100,8 32,0
3783 Hut Technika Środowiska Sp. z o.o. Zielona Góra 21 -16,2 13,9
3784 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kleosinie Kleosin 21 0,9 1,2
3785 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Żaganiu Żagań 21 -8,6 3,6
3786 W.M Pomtor Wyroby Metalowe i Inne Sp. z o.o. Warnice 21 15,0 12,2
3787 Żukowo Sp. z o.o. Żukowo 21 20,7 9,2
3788 APC Instytut Sp. z o.o. Warszawa 21 35,7 3,6
3789 MERATRONIK S.A. Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej Warszawa 21 -8,8 6,3
3790 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Zjednoczenie w Warszawie Warszawa 21 -0,4 11,5
3791 Kapitałowa Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Warszawa 21 85,8 3,0
3792 RENOMA Sp. z o.o. Zakłady Wielobranżowe Sopot 21 74,5 6,7
3793 PPH WILK Sp. z o.o. Chełm 21 247,0 3,7
3794 Mslgroup Sp. z o.o. Warszawa 21 0,2 8,0
3795 Sygnium K I A Lisińscy T. Kaczmarek M. Machnicka S.J. Łódź 21 -2,4 41,9
3796 Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Kraków 21 14,9 39,2
3797 WM-Sport Sp. z o.o. Warszawa 21 151,7 22,1
3798 Axi Immo Group Sp. z o.o. Warszawa 21 -0,9 12,0
3799 Materiały Ścierne Korsil S.J. Myślęcinek 21 5,7 20,3
3800 BSD Sp. z o.o. Warszawa 21 -26,2 20,9
3801 Heiche Polska Sp. z o.o. Stanowice 21 27,6 5,6
3802 POL – ORSA Sp. z o.o. Żary 21 1175,7 26,7
3803 DP System sp. z o.o. Łódź 21 -46,0 4,0
3804 BiLift Polska Sp. z o.o. Falenty Nowe 21 3,5 12,5
3805 Pruszyński S.J. Paczkowo 21 41,3 2,7
3806 D. DOBKOWSKI Spółka Komandytowa Warszawa 21 -23,1 18,8
3807 Consiglio International Sp. z o.o. Kłecko 21 31,9 2,7
3808 E-Muzyka S.A. Warszawa 21 10,3 6,2
3809 Dzieci Probier Leasing Sp. z o.o. sp.k. Kowale 21 -8,6 49,0
3810 Werner Janikowo Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 21 68,8 1,6
3811 AB Industry S.A. Macierzysz 21 -30,0 3,3
3812 Jedność Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego w Łomży Łomża 21 -30,5 8,5
3813 Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników Toruń 21 17,7 1,4
3814 PPHU TEL-POŻ-SYSTEM ISKRA Sp. z o.o. Poznań 21 6,8 5,0
3815 RASZ – MET Sp. z o.o. Pysząca 21 43,8 13,8
3816 Rgis Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o.o. Warszawa 21 43,3 7,6
3817 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wiczlino Gdynia 21 -21,7 1,3
3818 Atrium sp.j. M.T. Piechowicz Siemianowice Śląskie 21 25,6 16,8
3819 Wamex Sp. z o.o. S.K. Łęczna 21 -39,4 22,3
3820 Rina Poland Sp. z o.o. Gdańsk 21 22,5 29,4
3821 ZAPTECH S.J. Sobańscy Janikowo 21 65,4 11,5
3822 STARK PARTNER Sp. z o.o. Urszulin 21 173,9 3,3
3823 Drukarnia Leyko Sp. z o.o. Kraków 21 -12,2 6,0
3824 DOM S.A. Warszawa 21 36,8 38,5
3825 ENERGOREMONT Przeds. Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o. Krasnystaw 21 -29,4 5,3
3826 Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalowiec Gorzów Wielkopolski 21 -21,2 1,4
3827 Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych We Wrocławiu Sp. z o.o. Nasławice 21 173,4 34,2
3828 KENTEL Polska Sp. z o.o. Szamotuły 21 76,3 5,3
3829 Zakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Zastal Zielona Góra 21 -10,6 0,2
3830 PIKA Sp. z o.o. Gdańsk 21 41,6 5,0
3831 MONREM Sp. z o.o. S.K. Poznań 21 37,8 10,9
3832 SATURN Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 21 42,4 6,1
3833 KURP-DACH Sp. z o.o. Troszyn 21 10,2 5,9
3834 LFC Sp. z o.o. Zielona Góra 21 174,3 10,0
3835 Confex-Product Sp. z o.o. S.K. Warszawa 21 2,5 14,5
3836 Magna Real Estate Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 21 3,7 39,7
3837 FENES S.A. Fabryka Narzędzi Skrawających Siedlce 21 -3,0 2,1
3838 Centrum Handlowe Domus 2 Sp. z o.o. S.K. Jastrzębie-Zdrój 21 15,3 55,6
3839 Negro Sp. z o.o. Rusiec 21 5,4 34,1
3840 BPS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 21 -31,4 15,7
3841 Zakład Projektowo- Usługowy Radix Sp. z o.o. Kraków 21 92,5 12,7
3842 Aventus Group Sp. z o.o. Białystok 21 131,7 14,0
3843 PRG Linter S.A. Łęczna 21 13,8 2,3
3844 Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP Warszawa 21 1,1 1,2
3845 Centrum Serwisowe Mik S.J. Radom 21 12,7 9,4
3846 Simga-Bags Stanisław Dzięgielewski, Ryszard Dzięgielewski, Karol Łojewski, Anna Kaczorowska sp.j. Kiełczew Smużny Pierwszy 21 37,2 8,0
3847 Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K. Gdynia 21 -8,8 27,1
3848 BGC Group Sp. z o.o. Sp.k. Wrocław 21 66,8 46,1
3849 Xelon Sp. z o.o. Warszawa 21 2,4 85,0
3850 PPHU Kam-Eko Sp. z o.o. Kamień Krajeński 21 36,9 7,3
3851 J.T.C. S.A. Będzin 21 -50,9 2,9
3852 PPUH SUPRON 3 Sp. z o.o. Radom 21 -12,2 5,1
3853 CIBET Sp. z o.o. Przed. Naukowo Techniczne Warszawa 21 -33,1 47,2
3854 Przedsiębiorstwo Dom Książki Sp. z o.o. DK S.K.A. Białystok 21 5,5 23,3
3855 Vivenge Produkcja 1 Sp. z o.o. Siedlce 20 24,8 2,2
3856 TOM-MARG ZPCH Sp. z o.o. Kraków 20 346,8 1,6
3857 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Międzyrzecz 20 5,2 3,5
3858 NAP Invest Alfa Sp. z o.o. Warszawa 20 1,3 44,8
3859 Staromiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 20 -21,4 6,4
3860 Zakład Usługowo-Handlowy REM KĘPNO Sp. z o.o. Łęka Opatowska 20 35,0 5,6
3861 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bogatynia 20 33,2 3,8
3862 Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej BLACHOWNIA Kędzierzyn-Koźle 20 297,5 0,9
3863 Metal-Trans Sp. z o.o. Częstochowa 20 -18,6 10,4
3864 Contrain Group Sp. z o.o. Poznań 20 279,1 10,4
3865 GUMET Sz. Geneja S.J. Kraśnik 20 9,9 24,1
3866 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szarotka Kamienna Góra 20 70,4 4,1
3867 DOMAR S.A. Wrocław 20 -34,5 10,1
3868 Log-Tech Konstrukcje Sp. z o.o. S.K. Syców 20 -19,1 17,1
3869 Perlit AF Sp. z o.o. Kamienica 20 23,0 14,1
3870 Stal – Krak Sp. z o.o. Kraków 20 274,6 2,9
3871 KOLB Sp. z o.o. FPH Kolonowskie 20 -28,8 2,9
3872 POLTING – FOAM Sp. z o.o. Gliwice 20 -2,4 7,0
3873 Hoist Polska Sp. z o.o. Wrocław 20 142,8 3,4
3874 Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. Warszawa 20 20,5 5,1
3875 Dogma Sp. z o.o. Tychy 20 -7,4 1126,3
3876 TNS Design Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 20 -11,0 52,0
3877 Spółdzielnia Mieszkaniowa SŁONECZNA Kielce 20 -10,8 0,4
3878 GREY Worldwide Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 20 -31,6 3,8
3879 Medical Network Marek Woynarowski, Jarosław Kierkuś S.J. Warszawa 20 39,1 39,3
3880 Arla Global Financial Services Centre Sp. z o.o. Gdańsk 20 3,8 3,5
3881 Nestor Springs Sp. z o.o. sp.k. Oświęcim 20 114,1 7,4
3882 Typograf Zbigniew Karcz, Grzegorz Orwat sp.j. Września 20 5,0 14,0
3883 ALF-SENSOR S.J. Kraków 20 -5,0 8,9
3884 ABL – Technic Sp. z o.o. Stalowa Wola 20 -13,7 39,7
3885 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Jola Bi M. I T. Widerlik Sp. z o.o. Bychawa 20 49,1 4,5
3886 INVESTOR Sp. z o.o. Bydgoszcz 20 -10,5 6,4
3887 Rawi Met Sp. z o.o. Rawicz 20 64,4 11,3
3888 GTB Metropolis Sp. z o.o. Katowice 20 61,5 13,5
3889 Mastal Sp. z o.o. Stalowa Wola 20 9,9 6,4
3890 Praca.pl Sp. z o.o. Warszawa 20 -23,5 11,8
3891 KRAKODLEW S.A. Kraków 20 7,6 1,0
3892 Argon Legal Adam Miłosz i Sławomir Lisiecki sp.k. Warszawa 20 12,4 39,5
3893 Aronn Sp. z o.o. Bydgoszcz 20 48,2 16,0
3894 CGS Studio Kubiak i Wspólnicy S.J. Mrowino 20 370,5 22,8
3895 Micro Technologie Sp. z o.o. S.K. Tulce 20 68,1 45,1
3896 ART. EXPO D.SIKORSKI, M.SIKORSKI S.J. Pruszków 20 33,5 9,2
3897 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko- Własnościowa Kępno 20 -15,3 3,5
3898 Emporio sp. z o.o. Zielona Góra 20 38,9 34,2
3899 RTC ŚWIERADOWSKA Sp. z o.o. Warszawa 20 -25,0 23,5
3900 Wrzosel Sp. z o.o. sp.k. Toruń 20 19,2 16,5
3901 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych Warszawa 20 -87,2 1,9
3902 CT Polska Sp. z o.o. Święta Katarzyna 20 -14,3 13,8
3903 Hills Investments Sp. z o.o. S.K. Katowice 20 226,4 54,5
3904 Spółdzielnia Pralex Gorzów Wielkopolski 20 261,5 32,9
3905 RTB House S.A. Warszawa 20 115,5 2,1
3906 MICHAŁÓW Spółdzielnia Mieszkaniowa Radom 20 -24,7 1,0
3907 Stnux Chiliński I Wspólnicy S.J. Warszawa 20 19,1 35,4
3908 Przedsiębiorstwo Alplast Piotr Przybyliński i Jarosław Tyczyński sp. j. Bydgoszcz 20 26,6 16,1
3909 URBAN – METAL Sp. z o.o. Rachowice 20 1,9 4,3
3910 GIDE Pologne Sp. z o.o. Warszawa 20 -13,6 15,2
3911 PPHU Eurokrusz Sp. z o.o. Nowe Miasto 20 -7,0 12,7
3912 Astem Sp. z o.o. Tarnów 20 89,6 13,8
3913 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski Nowe w Krakowie Kraków 20 8,6 7,1
3914 Fun Time Sp. z o.o. Bielsko-Biała 20 -34,8 44,0
3915 EURO LEASING Sp. z o.o. Kołbaskowo 20 4064,1 3,2
3916 Spółdzielnia Mieszkaniowa REDA Reda 20 2,6 2,4
3917 Koncept WS Sp. z o.o. S.K. Poznań 20 -56,9 2,4
3918 Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy sp.k. Poznań 20 -40,7 40,3
3919 Pedersen&Partners Sp. z o.o. Warszawa 20 3,7 37,3
3920 GLG Sp. z o.o. Rumia 20 32,3 12,4
3921 TOWARZYSTWO INWESTYCJI KAPITAŁOWYCH S.A. Poznań 20 30,2 99,0
3922 Nieruchomości 2 Lalak Properties Sp. z o.o. S.K.A. Lublin 20 2486,6 5,1
3923 Epp Facility Management Grupa Epp Sp. z o.o. sp.k. Kielce 20 3,9 34,9
3924 TECHEM – Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. Poznań 20 -36,0 3,2
3925 Darxa Sp. z o.o. I Wspólnicy Sp.k. Lubicz Dolny 20 66,6 23,8
3926 Energo – Inwest – Broker S.A. Toruń 20 -21,4 6,4
3927 SHIM – MED Polska Sp. z o.o. Warszawa 20 -11,4 8,7
3928 Fundusz Pomerania Sp. z o.o. Szczecin 20 -20,0 8,7
3929 ISS RS Sp. z o.o. Warszawa 20 4,3 6,3
3930 Krajowe Biuro Brokerskie S.A. Warszawa 20 20,4 49,6
3931 Inox Desing Sp. z o.o. Wronki 20 -6,1 14,1
3932 Dzidowski Kowalczyk Muster Spółka Komandytowa Warszawa 20 57,8 68,4
3933 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Warszawa 20 100,2 0,0
3934 Diners Club Polska Sp. z o.o. Warszawa 20 189,0 3,5
3935 Abrava Sp. z o.o. Pgi 1 S.K.A. Świecie 20 1,7 33,3
3936 Inmed-Karczewscy Sp. z o.o. S.K. Krępice 20 -30,9 10,8
3937 Lauda Metalplast Sp. z o.o. sp.k. Wielkie Drogi 20 20,7 18,3
3938 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa CEPELIANKA Warszawa 20 7,6 12,6
3939 ZEC ENERGOSERVICE Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 20 -1,0 5,8
3940 Nep Investment Sp. z o.o. S.K. Warszawa 20 14,9 28,1
3941 Pruftechnik – Wibrem Sp. z o.o. Wrocław 20 141,6 6,1
3942 Lemarpol Sp. z o.o. Koprki 20 -21,6 21,0
3943 Veolia Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Poznań 20 10,2 4,3
3944 Hosso Kołobrzeg H1 Sp. z o.o. Szczecin 20 0,9 27,8
3945 Sol Broker Sp. z o.o. Warszawa 20 19,4 29,9
3946 ANDREAS Sp. z o.o. Szczecin 20 -34,0 14,3
3947 Poszukiwacze Przygód Pająk Kochanowski S. J. Gdańsk 20 29,8 16,1
3948 Promot – Zakłady Metalowe Sp. z o.o. Cieszyn 20 64,2 4,6
3949 Elplast + Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 20 -58,3 4,0
3950 Spółdzielnia Mieszkaniowa Sarni Stok w Bielsku-Białej Bielsko-Biała 20 7,6 4,7
3951 Krevox Europejskie Centrum Ekologiczne Sp. z o.o. Warszawa 20 30,1 2,5
3952 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Środa Wielkopolska 20 -4,7 2,1
3953 Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków – Wschód Sp. z o.o. Kraków 20 -12,1 9,7
3954 Reas Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 20 3,4 33,8
3955 Terytorium Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 20 342,9 9,1
3956 PU TOMBOR Celina Toam, Jerzy Toman S.J. Katowice 20 15,5 4,2
3957 GAL-DRUK Drukarnia Krzysztof Łużyński Brzeźnio 20 -9,3 6,6
3958 Contact Center Sp. z o.o. Toruń 20 8,6 8,7
3959 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SEMAKO Sp. z o.o. Łany Wielkie 20 -42,8 27,3
3960 Urbanum Sp. z o.o. sp.k. Poznań 20 -7,8 26,0
3961 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie Warszawa 20 -32,7 3,3
3962 ELGUM – PLUS Sp. z o.o. S.K. Warszawa 20 -22,9 13,1
3963 Fonte Sp. z o.o. Zator 20 30,3 5,7
3964 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pod Jaworami Wrocław 20 -15,2 8,1
3965 Hydro – Truck Sp. z o.o. Radom 20 50,3 2,1
3966 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Inowrocław 20 -42,5 1,0
3967 Spółdzielnia Mieszkaniowa WARMIA Lidzbark Warmiński 20 -8,4 2,1
3968 Akpa Polska Press Sp. z o.o. Warszawa 20 -15,0 14,8
3969 Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Wrocław 20 -10,9 3,1
3970 Międzyzakładowa SM Grabów Warszawa 20 18,0 13,0
3971 ANRO Firma Poligraficzno-Handlowa Sp. z o.o. Zawiercie 20 63,5 10,9
3972 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Usługowe Alfa Sp. z o.o. Andrychów 20 3,5 12,5
3973 Sprzedaż i Marketing DRB Sp. z o.o. S.K. Legnica 20 217,3 0,1
3974 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Pomel Sp. z o.o. Lubin 20 -2,6 41,0
3975 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Chadmet Bogdan Chadaj I wspólnicy S.J. Paproć 20 15,9 9,0
3976 Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o. Gdynia 19 52,5 20,5
3977 Samolej ZTS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Włynkówko 19 20,6 13,4
3978 AP System Sp. z o.o. Warszawa 19 372,3 8,6
3979 Centrum Ubezpieczeń i Leasingu Wiktorski/Wielgórecki Sp. z o.o. Konin 19 34,9 16,8
3980 RT Steel Sp. z o.o. S.K. Poznań 19 79,2 19,1
3981 Kp Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19 32,3 15,8
3982 P.A. Nova Invest 1 Sp. z o.o. Gliwice 19 6,9 44,2
3983 Rumet Wacław Rudzik i Wspólnicy S.J. Ostrołęka 19 39,9 3,0
3984 Na Lato Sp. z o.o. Warszawa 19 65,4 9,9
3985 Pietrzak Siekierzyński Bogen S.J. Warszawa 19 -28,7 43,4
3986 European Finance & Trade Corporation S.A. Gdańsk 19 -33,8 94,0
3987 ZORZA Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa Myślenice 19 -5,0 5,9
3988 Tettsui Security Sp. z o.o. S.K. Ostrołęka 19 1,7 43,5
3989 Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla Zabrze 19 2,6 3,2
3990 ORLEN Centrum Serwisowe Sp. z o.o. Opole 19 -41,3 3,5
3991 Brandcomm Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19 23,0 17,9
3992 Simple PM Sp. z o.o. Warszawa 19 569,0 266,4
3993 Athletic Sp. z o.o. Kluczbork 19 85,2 2,5
3994 TARGPIAST Sp. z o.o. Wrocław 19 72,3 4,7
3995 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa w Mońkach Mońki 19 0,8 3,2
3996 Kopalnia Wapienia MORAWICA S.A. Morawica 19 -44,4 4,6
3997 Mae Multimedia Art. & Education Sp. z o.o. Gdańsk 19 151,4 7,4
3998 Ekro Knyż S.J. Wolica 19 -19,9 4,9
3999 Przedsiębiorstwo Konserwacji Zabytków Mateusz Spółka Komandytowa Warszawa 19 -1,8 26,1
4000 Green Hunters Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Grodzisk Wielkopolski 19 -6,7 7,3
4001 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Jawor 19 33,5 0,7
4002 BESTIM K. Skórzewski, C. Rektor S.J. Ceków-Kolonia 19 -37,0 46,9
4003 PLATAN GROUP Sp. z o.o. Warszawa 19 7,8 6,6
4004 Inwestycje Ekochron Sp. z o.o., S.K. Ogrodzona 19 20,9 35,0
4005 Stalprodukt Wamech Sp. z o.o. Bochnia 19 62,6 4,4
4006 Spółdzielnia Mieszkaniowa WĘGLINEK Lublin 19 21,3 0,6
4007 Inwestycje Polskie Sp. z o.o. Katowice 19 86,5 54,5
4008 Grupacon Sp. z o.o. Warszawa 19 54,9 1,4
4009 Turzyn Sp. z o.o. Szczecin 19 35,6 15,9
4010 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dębicy Dębica 19 -22,1 0,8
4011 JANTAR 2 Sp. z o.o. Słupsk 19 122,5 2,3
4012 Fibrax Sanok Sp. z o.o. Sanok 19 8,5 9,8
4013 Delta Skowroński i Skowroński sp.j. Kolbuszowa 19 42,2 7,1
4014 Koma Sp. z o.o. Stalowa Wola 19 49,1 46,6
4015 Universal McCann Sp. z o.o. Warszawa 19 -37,3 1,3
4016 Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. Tarnów 19 2,8 10,1
4017 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chełmnie Chełmno 19 14,2 2,0
4018 Ideaon Sp. z o.o. Kielce 19 11,1 6,7
4019 JM PARK Sp. z o.o. Kłodzko 19 1146,4 24,7
4020 Budotechnika Sp. z o.o. Pilchowice 19 -29,3 12,0
4021 Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Warszawa 19 0,9 3,2
4022 Qiagen Business Services Sp. z o.o. Wrocław 19 8,5 5,1
4023 Firma Latek Zdzisław Latek i Wspólnicy S.J. Czyste 19 10,7 6,9
4024 Filtrowent Sp. z o.o. S.K. Boruja Nowa 19 -8,5 27,2
4025 Europoles Sp. z o.o. Krągola 19 -47,1 1,3
4026 Riello Delta Power Sp. z o.o. Warszawa 19 29,3 2,9
4027 7r S.A. Kraków 19 27,3 4,6
4028 TEKNOMET SPÓŁKA Z O.O. Goleszów 19 95,1 5,0
4029 IP & S Sp. z o.o. Lubiczów 19 45,2 8,6
4030 GPR Guma i Plastik Recycling Sp. z o.o. Zarzecze 19 54,3 4,7
4031 Müller Dairy Polska Sp. z o.o. Poznań 19 7,0 0,9
4032 Rejonowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Choszcznie Choszczno 19 -9,0 6,0
4033 Bittner Packaging Sp. z o.o. S.K. Ożarów Mazowiecki 19 -34,1 7,7
4034 Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego Im. Prof. Wacława Dąbrowskiego Warszawa 19 51,0 0,8
4035 Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. Kielce 19 -32,5 383,6
4036 DSV SOLUTIONS Sp. z o.o. Pęcice 19 97,0 1,1
4037 WIFAMA – PREXER Sp. z o.o. Przedsiębiorswo Innowacyjno Wdrożeniowe Łódź 19 -34,7 2,2
4038 M.O.L. Romgum Ławicki i Spółka sp.j. Suchy Las 19 -48,8 58,1
4039 SSC Baltic Wind Sp. z o.o. Tuchom 19 7,7 7,9
4040 Aurum Sp. z o.o. S.K. Wrocław 19 7,3 16,9
4041 Sirit Poland Sp. z o.o. Świercze 19 161,1 16,2
4042 Banasik Woźniak i Wspólnicy S.K. Warszawa 19 -14,6 45,9
4043 Stada Poland Sp. z o.o. Piaseczno 19 -0,1 3,9
4044 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Międzyrzecu Podlaskim Międzyrzec Podlaski 19 -7,2 1,7
4045 Wyrób Artykułów z Tworzyw Sztucznych Bożena Grzyb i Wspólnicy S.J. Straszęcin 19 1,3 14,5
4046 Elkom Trade S.A Warszawa 19 0,0 3,9
4047 Karol Fuchs, Piotr Salamon S.J. Wrocław 19 -0,8 1,3
4048 Business Sense Agencja SEM Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 19 31,3 10,1
4049 MTC Polska Sp. z o.o. Pruszków 19 -27,1 1,6
4050 Montax Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 19 8,0 11,5
4051 JUST Sp. z o.o. Kraków 19 80,5 19,1
4052 STARGLASS PPHU Ltd Sp. z o.o. Ostrołęka 19 -11,7 6,2
4053 Park Emerson Sp. z o.o. S.j. Piotrków Trybunalski 19 -25,0 31,7
4054 Publicis Sp. z o.o. Warszawa 19 -21,5 4,5
4055 M i K Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 19 36,6 2,8
4056 Plafor Sp. z o.o. Kobiernice 19 141,0 6,2
4057 DSV Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 19 44,5 6,7
4058 Berlinerluft.Technik Sp. z o.o. Białogard 19 -14,2 1,7
4059 Sine Qua Non TS Centrum Telemarketingu Sp. z o.o. Sosnowiec 19 67,1 5,1
4060 Hkk Biegli Rewidenci Sp. z o.o. sp.k. Kraków 19 21,3 64,2
4061 Pamexpol Sp. z o.o. Końskie 19 -3,7 9,5
4062 Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o. Wysogotowo 19 -23,2 3,6
4063 Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Pib Grodziec Śląski Imienia Prof. Mieczysława Czai Sp. z o.o. Świętoszówka 19 -17,2 0,5
4064 Świt Pharma Sp. z o.o. Warszawa 19 298,5 5,9
4065 Poltramp Yard S.A. Świnoujście 19 -40,4 2,0
4066 Novarent Sp. z o.o. Szczecin 19 106,5 13,0
4067 Wagas S.A. Warszawa 19 76,7 11,1
4068 Polimergraf Sp. z o.o. Jatne 19 21,5 31,4
4069 P.P.H. Adamex J.Karoń, E.Kasprzyk, A.Kasprzyk Sp. J. Częstochowa 19 6392,0 2,2
4070 ECM Group Polska S.A. Warszawa 19 -12,2 2,4
4071 AGPOL S.A. Warszawa 19 -49,6 25,2
4072 Zakład Usług Technicznych Energoaudyt Sp. z o.o. Warszawa 19 -53,1 6,3
4073 Kruszywo Sp. z o.o. Linia 19 -10,8 1,8
4074 Małopolski Regionalny Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o. Kraków 19 -57,8 248,2
4075 Wytwórnia Pianek Poliuretanowych Sp. z o.o. Bydgoszcz 19 -7,1 8,4
4076 Delta Property Sp. z o.o. S.K. Wrocław 19 32,9 34,6
4077 Małgorzata Rentflejsz i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 19 18,7 49,7
4078 EXG Investments S.A. Częstochowa 19 32,4 0,5
4079 ZREM-BUD Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 19 122,1 1,2
4080 Spółdzielnia Mieszkaniowa POŁANIEC Połaniec 19 20,9 2,0
4081 Spółdzielnia Mieszkaniowa DĘBINA Poznań 19 -8,2 3,1
4082 KOMAK PPHU Sp. z o.o. Głogów 18 -11,6 14,5
4083 EC Siekierki Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 18 -19,7 1,8
4084 Glob Sp. z o.o. Fabryka Narzędzi Bielsko-Biała 18 -1,5 7,5
4085 Merx Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 18 75,7 2,5
4086 TELTAR Kobielski I Sech Sp.J. Chmielów 18 -36,1 12,8
4087 Agro Humański, Janiszewski sp. j. Kutno 18 21,0 7,0
4088 Oficyna Wydawnicza READ ME Włodzimierz Bińczyk Sp.J. Warszawa 18 -2,9 7,7
4089 EP Centrum Finansowe Sp. z o.o. Katowice 18 -7,5 13,0
4090 Wojskowe Zakłady Kartograficzne Sp. z o.o. Warszawa 18 -25,5 5,8
4091 El Padre Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18 454,2 68,9
4092 ALFAKREDYT Sp. z o.o. Warszawa 18 -27,9 17,4
4093 Fol-Plast Zawadka Sp. z o.o. sp.k. Pilawa 18 -20,5 5,1
4094 STOKOTA Sp. z o.o. Elbląg 18 320,5 0,4
4095 Futura Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 18 219,3 199,1
4096 Click – Pack Sp. z o.o. Warszawa 18 40,1 7,1
4097 Joker L. Wilczek sp.j. Szczecin 18 33,3 0,1
4098 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubaniu Lubań 18 22,7 4,7
4099 Zakład Poligraficzny MOŚ I ŁUCZAK S.J. Poznań 18 -2,2 9,6
4100 Zakład Mechniczny Eltech Sp. z o.o. Elbląg 18 -11,5 8,8
4101 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Capital Sp. z o.o. Gdańsk 18 8,6 28,7
4102 Neonlight Sp. z o.o. S.K. Zabór 18 28,4 15,1
4103 Fitness Club 24 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 18 -4,7 7,8
4104 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Mazowsze Ciechanów 18 -11,0 1,1
4105 RICK Sp. z o.o. Toruń 18 108,7 1,9
4106 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Zjednoczenie Krapkowice 18 4,1 3,2
4107 Energoprem Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 18 8,9 3,6
4108 Legnicki Park Technologiczny Letia S.A. Legnica 18 -39,1 18,2
4109 Simplex Group Sp. z o.o. Warszawa 18 69,0 7,5
4110 FIDENS FOODS Sp. z o.o. Śrem 18 1474,3 21,0
4111 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 18 5,1 37,8
4112 HERKULES Sp. z o.o. Rydułtowy 18 38,3 9,3
4113 PP1 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18 44,8 11,4
4114 Netecs Sp. z o.o. Stare Olesno 18 22,1 10,1
4115 JCG Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Andrychów 18 205,7 3,0
4116 Ipsen Poland Sp. z o.o. Warszawa 18 -2,1 3,9
4117 Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe Sp. z o.o. Warszawa 18 33,2 20,8
4118 Na Wzgórzu Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 18 58,1 0,3
4119 QW Sp. z o.o. Poznań 18 160,8 48,6
4120 Spółdzielnia Mieszkaniowa Michał Siemianowice Śląskie 18 0,5 5,0
4121 Europejski Fundusz Medyczny S.A. Wrocław 18 37,5 18,5
4122 Cleaner Sp. z o.o. Łódź 18 -12,5 5,7
4123 Administration Personnel Services Sp. z o.o. Warszawa 18 1,6 5,7
4124 Balticberg Consulting Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18 9,9 39,7
4125 Pabianicka Fabryka Narzędzi PAFANA S.A. Pabianice 18 4,9 2,6
4126 Polskie Górnictwo Skalne Sp. z o.o. Kielce 18 -58,4 8,7
4127 Voke Sp. z o.o. Młodzieszyn 18 -44,3 4,7
4128 Workforce Sp. z o.o. Opole 18 130,5 36,8
4129 Mobideko Sp. z o.o. Świerkówki 18 2,1 10,9
4130 Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani Gorzów Wielkopolski 18 -23,3 1,3
4131 Huta Szkła Marta 2 Sp. z o.o. Chełm 18 653,5 3,5
4132 NORD PARTNER Sp. z o.o. Toruń 18 -7,3 3,7
4133 Regulus-System Wójcik sp. j. Bielsko-Biała 18 33,0 14,7
4134 MEDIA GROUP Sp. z o.o. Warszawa 18 -9,9 3,4
4135 H&S Construction Sp. z o.o. Sopot 18 -11,7 27,1
4136 MBS Plus Sp. z o.o. Sady 18 13,7 29,4
4137 Invest-Mot Sp. z o.o. Warszawa 18 33,8 41,1
4138 Dolnośląski Fundusz Gospodarczy Sp. z o.o. Wrocław 18 4,8 15,1
4139 FUGOR Sp. z o.o. Krotoszyn 18 5,9 1,3
4140 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gołdapi Gołdap 18 -4,5 6,4
4141 A.M.C. System Tomasz Morawiec, Józef Żurawski Sp.J. Brzezie 18 -15,6 10,2
4142 Waldrex Sp. z o.o. S.K. Mielec 18 8,2 6,1
4143 Holmes Place Poland Sp. z o.o. Warszawa 18 -29,4 8,4
4144 Boig Project Management Sp. z o.o. S.K. Kraków 18 -25,9 44,4
4145 Almot Mikołaj Sibora Sp.K. Gniewkówiec 18 -41,3 4,8
4146 BUDA S.J. Koteże 18 35,8 14,8
4147 Ażur Małgorzata i Mirosław Miś Sp.J. Bestwinka 18 0,8 12,9
4148 Trawers Sp.j. Piotr Urbaniak, Maciej Matelski, Robert Mańczak Przeźmierowo 18 -22,2 24,0
4149 Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Kaliszu Kalisz 18 12,6 1,9
4150 Spółdzielnia Mieszkaniowa Cegielniana Kraków 18 14,5 7,8
4151 Figaro Fabric Fhm Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 18 -30,6 26,5
4152 Altana Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 18 82,5 24,0
4153 Krakowska Spółdzielnia Mleczarska Kraków 18 39,4 20,3
4154 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zadworze Kraków 18 51,5 7,5
4155 Namysłowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Namysłów 18 118,9 0,8
4156 Prettl Elektrotechnika Polska Sp. z o.o. Poznań 18 9,8 27,7
4157 Kontekst Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18 15,5 19,6
4158 Squire Patton Boggs Święcicki Krześniak sp.k. Warszawa 18 -48,3 13,9
4159 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Bielsko-Biała 18 105,2 16,4
4160 Skawtech S.J. Skawina 18 41,6 16,4
4161 CSS Corp Sp. z o.o. Wrocław 18 -29,9 11,2
4162 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno – Usługowa Oświęcim 18 -0,5 11,1
4163 Teatr Wielki – Opera Narodowa Warszawa 18 -29,7 0,0
4164 PBS Finanse S.A. Sanok 18 -42,0 3,2
4165 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Pleszew 18 15,2 1,8
4166 Point Of View Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Piaseczno 18 -8,5 7,3
4167 Aldesa Polska Services Sp. z o.o. Warszawa 18 -29,4 5,4
4168 Gnom Sp. z o.o. Łódź 18 -57,7 11,9
4169 GOLDENLINE Sp. z o.o. Warszawa 18 158,7 5,6
4170 Neptunus Manufacturing Sp. z o.o. Wrocław 18 37,6 1,8
4171 Grupa Maciaszczyk Sp. z o.o. S.K. Poznań 18 25,8 18,3
4172 SWS Kancelaria Prawna Strykowski Wachowiak sp.k. Poznań 18 -1,2 34,2
4173 Daicon Sp. z o.o. S.K. Łódź 18 37,2 18,5
4174 Narodowe Muzeum Morskie Gdańsk 18 -38,0 7,2
4175 BILSTEIN – POLSKA Sp. z o.o. Wolbrom 18 20,1 15,0
4176 Kancelaria Prawna Lexus M. Bobolewski i Spółka, S.K. Wrocław 18 -21,4 13,8
4177 Spółdzielnia Mieszkaniowa Żak Wrocław 18 -18,2 1,9
4178 Mundipharma Polska Sp. z o.o. Warszawa 18 15,7 7,1
4179 Centrum Innowacji Stb Sp. z o.o. sp.k. Tczew 18 -39,4 21,0
4180 Spółdzielnia Mieszkaniowa Sympatyczna Łódź 18 2,1 4,5
4181 Spółdzielnia Mieszkaniowa Komunalnik Wrocław 18 9,4 3,9
4182 LCT Invest Sp. z o.o. Kleosin 18 325,7 63,0
4183 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Górze Kalwarii Góra Kalwaria 18 -46,3 1,4
4184 Nexans Polska Sp. z o.o. Racibórz 18 -53,8 4,3
4185 Euro-Pegaz Sp. z o.o. Logistyka S.K. Warszawa 18 -16,9 15,4
4186 MULTIMET Sp. z o.o. Przemków 18 -3,2 1,3
4187 Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o. Warszawa 18 17,6 9,8
4188 Versatilis Sp. z o.o. Warszawa 18 44,8 51,7
4189 Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom Nad Słupią Słupsk 18 -0,7 1,9
4190 Prywatna Korporacja Inwestowania Sp. z o.o. Warszawa 18 36,7 97,5
4191 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piast Złotów 18 4,4 3,1
4192 MCI Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 18 -12,7 0,5
4193 KRJ Display Sp. z o.o. Konin 18 58,7 4,1
4194 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kutnie Kutno 18 108,1 3,7
4195 Monergy Area Sp. z o.o. S.K. Nowy Tomyśl 18 9,4 26,3
4196 Chemont Sp. z o.o. Oświęcim 18 17,6 5,7
4197 Opinion Strefa Druku Sp. z o.o. Gliwice 18 246,2 1,9
4198 Pro-Select Sp. z o.o. Murowana Goślina 18 -7,3 15,9
4199 SKRIVANEK Sp. z o.o. Warszawa 18 73,7 7,0
4200 MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A. Warszawa 18 100,3 4,3
4201 Moeschle Polska Sp. z o.o. Dynów 18 -0,4 3,5
4202 Asfor Poznański Sp.J. Chełmek 18 -16,0 25,6
4203 Amnet Polska Sp. z o.o. Warszawa 18 443,3 4,4
4204 Forgex Polska Sp. z o.o. Rzeszów 18 -9,2 4,5
4205 Hagemann Jan Ziemianek i Robert Ziemianek, sp.j. Kowary 18 129,2 30,7
4206 VITBIS Sp. z o.o. PPH Złotoryja 18 31,1 3,8
4207 MN Polska Sp. z o.o. Lublin 18 -19,1 21,2
4208 Meliński Minuth Sp. z o.o. Poznań 18 46,4 9,0
4209 SMS Sp. z o.o. Warszawa 18 -18,7 7,1
4210 Dragon Rouge Sp. z o.o. Warszawa 18 92,8 14,2
4211 CELTECH Sp. z o.o. Poznań 18 -66,9 6,7
4212 BENTOM S.A. Koziegłowy 18 -4,8 1,9
4213 Empac Polska Sp. z o.o. Zduny 18 -14,6 9,3
4214 PPUH JOPP-POL Eksport-Import Ryszard Jopp – Krzysztof Jopp S.J. Ryczywół 18 6,7 9,8
4215 Biuro Handlowe Netto Plus Sp. z o.o. S.K. Białystok 17 62,6 5,2
4216 Tyrolit Poland Sp. z o.o. Warszawa 17 4,1 4,0
4217 Facebook Poland Sp. z o.o. Warszawa 17 123,6 3,6
4218 Coface Poland Insurance Service Sp. z o.o. Warszawa 17 47,4 10,8
4219 ABA PAPIER INT. Sp. z o.o. Szczecin 17 -45,1 13,0
4220 Schwinn Polska Sp. z o.o. Kraków 17 34,9 2,8
4221 Hoffman Sp. z o.o. Śmigiel 17 -4,3 2,1
4222 Zakład Graficzny Colonel S.A. Kraków 17 -35,1 3,5
4223 Lubelskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Lublin 17 -17,3 3,9
4224 Euromar-PL Sp. z o. o. Alwernia 17 13,3 9,7
4225 Andrychowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Andrychów 17 -14,5 1,2
4226 Instytut Chemii Organicznej PAN Warszawa 17 120,2 0,9
4227 Palgetrans Handel – Transport Sp. z o.o. Wykroty 17 146,6 6,6
4228 VMG Print Sp. z o.o. Poznań 17 -0,8 7,9
4229 Seahouse Sp. z o.o. Ząbki 17 -47,9 12,7
4230 METPOL Józef Łukasiak i Piotr Freund S.J. Jezierzyce 17 26,6 6,9
4231 Enterprise Investors Sp. z o.o. Warszawa 17 -2,6 3,4
4232 Apartamenty Piekarnicza Sp. z o.o. Gdańsk 17 223,5 29,8
4233 Kancelaria Prawna Domański I Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 17 -7,8 38,7
4234 Lotniczy Dworzec Towarowy Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 17 49,3 10,7
4235 Deutsche Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 17 3,5 5,8
4236 Peronelle Investment Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17 2995,4 124,6
4237 JOWIX – TRIOMET Sp. z o.o. Świętochłowice 17 109,8 4,0
4238 Filharmonia Narodowa Warszawa 17 -15,3 0,0
4239 Państwowe Muzeum Na Majdanku Lublin 17 -6,7 3,6
4240 Zakład Ślusarsko – Galwanizacyjny S.G. Kaczor – sp.j. Wieliczka 17 4,0 19,4
4241 Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o. Wrocław 17 -18,0 24,3
4242 Gumat Róg, Pawlikowski sp.j. Sędziszów Małopolski 17 14,1 18,5
4243 Hay Group Sp. z o.o. Warszawa 17 239,6 5,0
4244 Amilia Sp. z o.o. Siekierczyn 17 83,1 4,8
4245 Questa Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 17 28,5 68,8
4246 DYNAXO Sp. z o.o. Wronki 17 41,2 4,8
4247 FP Wenglon Sp. z o.o. sp.k. Dobra 17 -26,2 19,5
4248 AGROHURT S.A. Podkarpackie Centrum Hurtowe Rzeszów 17 -8,8 10,3
4249 Telekadra Sp. z o.o. S.K. Kraków 17 25,5 6,8
4250 PW MS – Ortis Produkt S.J. Dziekanów Leśny 17 17,3 12,4
4251 Warmos Sp. z o.o. Warszawa 17 -12,0 4,5
4252 Banfi Sp. z o.o. Warszawa 17 -40,3 74,7
4253 Interdom A. Klecha i Wspólnicy S.J. Kraków 17 -25,9 75,8
4254 Streetcom Polska Sp. z o.o. Warszawa 17 19,7 21,6
4255 Necks IMP Sp. z o.o. Toruń 17 291,0 1,4
4256 Odlewnia Cema-Mystal Sp. z o.o. Myszków 17 -33,1 4,1
4257 POLPLAST Sp. z o.o. Olsztyn 17 -15,1 12,5
4258 Pro Academica Sp. z o.o. Czerwonak 17 -19,2 4,7
4259 Motivation Direct Sp. z o.o. Warszawa 17 43,1 9,2
4260 Bladt Industries Polska Sp. z o.o. Szczecin 17 -14,9 21,4
4261 Polman S.A. Warszawa 17 4000,6 4,7
4262 Mold WB Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17 66733,8 20,6
4263 DRG AGRO GROUP Daniel Gogolewski Tuszyn 17 -23,3 6,7
4264 Spółdzielnia Mieszkaniowa Gardno Nowogard 17 25,2 3,0
4265 PMICOMBERA Sp. z o.o. Warszawa 17 -0,6 4,2
4266 Europejskie Technologie Górnicze Sp. z o.o. Sławków 17 55,2 1,3
4267 Przedsiębiorstwo Ekotronik Sp. z o.o. Gdańsk 17 19,9 11,0
4268 Nordbeton Sp. z o.o. Kobylnica 17 29,6 9,1
4269 BRAZCO MANUFACTURING Sp. z o.o. Gliwice 17 129,6 9,2
4270 Przedsiębiorstwo Technicznej Obsługi Przemysłu PAREM Sp. z o.o. Bielawy 17 303,8 10,8
4271 Damech Kurleto sp. j. Ochojno 17 -22,8 31,4
4272 DTL Sp. z o.o. Porąbka 17 8,9 9,2
4273 Repro – Service Pol Sp. z o.o. Kamień Pomorski 17 -57,8 21,6
4274 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Wr Sp. z o.o. Przasnysz 17 3,5 6,5
4275 ABC Events Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17 207,6 11,2
4276 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ceramika Artystyczna Wiza Sp. z o.o. Osiecznica 17 3,8 14,3
4277 Migra Sp. z o.o. Paczków 17 68,2 12,5
4278 Pumech Sp. z o.o. Bytom 17 -3,8 9,2
4279 Job Impulse Polska Sp. z o.o. Poznań 17 -6,8 1,3
4280 Gold – Art – Polska Sp. z o.o. Rokitki 17 47,3 12,9
4281 DTA Investment Sp. z o.o. S.K. Smolec 17 22,6 27,0
4282 99rent Sp. z o.o. Warszawa 17 144,1 1,2
4283 Przedsiębiorstwo Usługowe SED – HUT S.A. Kraków 17 15,0 10,9
4284 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Nadzieja w Zambrowie Zambrów 17 -19,2 2,2
4285 ELPOREM i ELPOAUTOMATYKA Sp. z o.o. Zawada 17 -11,5 2,2
4286 WARBUD – Beton Sp. z o.o. Warszawa 17 -21,5 2,2
4287 Vigo-Ortho Polska Sp. z o.o. Łódź 17 -26,9 11,6
4288 Graffiti Studio Sp. z o.o. Jaworzno 17 55,8 4,3
4289 Mega Sport A.K. Strykowski sp.j. Bielsko-Biała 17 33,9 15,0
4290 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Regą Gryfice 17 -21,1 6,1
4291 Nebula Exhibits Poland Sp. z o.o. Poznań 17 254,2 9,2
4292 GO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 17 -1,4 11,4
4293 Echo Investment ACC – Grupa Echo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kielce 17 -49,8 46,8
4294 Aga Kompozyty Sp. z o.o. S.K. Pisarzowice 17 -9,2 7,7
4295 Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów S.J. Kraków 17 81,9 44,3
4296 Clickad S.A. Warszawa 17 -44,5 38,7
4297 Italiana- Construzioni Sp. z o. o. Wrocław 17 -15,0 12,7
4298 Dekofilm Polska Sp. z o.o. Warszawa 17 -12,4 2,2
4299 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych MINEC Sp. z o.o. Świętochłowice 17 272,3 6,2
4300 Spółdzielnia Mieszkaniowa Oś Saska Warszawa 17 15,4 15,8
4301 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH I BUDOWLANYCH SERWIS UTRZYMANIA RUCHU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Garki 17 40,9 5,5
4302 Spółdzielnia Mieszkaniowa Morena Kostrzyn nad Odrą 17 10,4 1,7
4303 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Bieżanów Kraków 17 -14,3 2,2
4304 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Witolda Kasperskiego Kraków 17 -20,3 2,6
4305 Brand Stores Sp. z o.o. Warszawa 17 -12,3 46,6
4306 Fritz Group S.A. Kraków 17 16,5 0,0
4307 PPH Konmet S.J. Złotów 17 28,8 9,8
4308 KSP T.Srokosz i Wspólnicy sp.k. Katowice 17 0,7 32,9
4309 Mastpol Sp. z o.o. S.K. Kosakowo 17 -34,7 12,1
4310 Prometeusz Finanse Sp. z o.o. Kielce 17 -59,7 22,5
4311 Inter – Folia Sp. z o.o. Pabianice 17 -22,4 6,8
4312 SIRTEL Sp. z o.o. Warszawa 17 -2,3 10,2
4313 Opti Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 17 100,5 20,9
4314 Juvenes Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 17 -9,8 4,4
4315 BRAND CONNECTION Sp. z o.o. Warszawa 17 -42,9 9,4
4316 SCHMITTENBERG-POL Sp. z o.o. Szczecin 17 -21,5 13,3
4317 Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o. Pruszków 17 80,1 3,9
4318 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kopalnia Ogorzelec Sp. z o.o. Kamienna Góra 17 -3,3 4,4
4319 Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid Czystość S.J. Wołomin 17 -7,8 6,9
4320 Altavia Polska Sp. z o.o. Warszawa 17 -1,2 1,4
4321 Nature Green Production Radzików Sp. z o.o. Radzików 17 136,2 6,7
4322 Axces Production Sp. z o.o. Młyny 17 -36,3 11,1
4323 Odlewnia Żeliwa J. Terlecki Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gruszewnia 17 8,3 4,2
4324 Secura B.C. Sp. z o.o. Warszawa 17 1,8 4,8
4325 Antczak Kubicki sp. j. Kalisz 17 172,6 38,1
4326 Guma Wicherek S.J. Oborniki 17 21,4 5,4
4327 POZNAŃSKI FUNDUSZ PORĘCZEŃ KREDYTOWYCH Sp. z o.o. Poznań 17 -18,7 93,0
4328 Profi Enamel Sp. z o.o. Wronki 17 130,5 6,6
4329 BFM – BTH Sp. z o.o. Legnica 17 47,7 15,6
4330 Seepoint Sp. z o.o. S.K. Goleniów 17 6,8 67,6
4331 BHH MIKROMED Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 17 29,0 9,0
4332 Bankowe Biuro Nieruchomości Sp. z o.o. Poznań 17 2,1 28,0
4333 Serwal Sp. z o.o. Warszawa 17 0,0 11,6
4334 WB ZAKŁAD METALOWY PRODUKCJA. HANDEL. USŁUGI WIESŁAW BOŻEK. MARIA BOŻEK Sp.J. Wola Mielecka 17 134,5 14,0
4335 SPAWSTAL Sp. z o.o. PPHU Środa Wielkopolska 17 4,3 4,0
4336 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA METALURG Dąbrowa Górnicza 17 -0,1 6,7
4337 Eversis Sp. z o.o. Warszawa 17 198,5 4,5
4338 Osm Sp. z o.o. Poznań 17 33,8 21,6
4339 Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o. Warszawa 17 -6,2 21,0
4340 ABC – Sevice S.J. Wrocław 17 -16,0 8,8
4341 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Cerplast Sp. z o.o. sp.k. Oleśnica 17 179,3 5,3
4342 KBK Beata i Krzysztof Kubiak sp.j. Częstochowa 17 0,0 39,3
4343 Electronics Box Magierski, Majewski, Magierski S.J. Łódź 17 -3,0 8,9
4344 Complex Pro Sp. z o.o. sp.k. Kraków 17 37,8 6,9
4345 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa WANACJA Starachowice 17 160,8 1,1
4346 Goleniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Goleniów 17 15,7 7,8
4347 PPH Terlecki S.J. Częstochowa 17 -11,3 17,8
4348 Bukowińska Development Sp. z o.o. Warszawa 17 -27,1 93,1
4349 Balaguer East Europe Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 17 9,9 15,9
4350 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zatoka w Braniewie Braniewo 16 45,8 3,8
4351 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z Siedzibą w Jelczu-Laskowicach Jelcz-Laskowice 16 22,2 20,8
4352 Nt Serwis Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 16 -26,2 34,3
4353 Zakład Metalowy S.j. Stargard 16 19,2 10,5
4354 ELIT – B. Gancarz, K. Błaszkowski – S.J. Elbląg 16 9,5 16,5
4355 Cromsource Sp. z o.o. Warszawa 16 -4,2 4,8
4356 Firma Handlowo Usługowa Stal Bud Bogusław Malski Sędziszów Małopolski 16 21,5 3,3
4357 PRAWTECH Sp. z o.o. Wolbrom 16 299,1 6,0
4358 ROTAR – POLAND Sp. z o.o. Toruń 16 80,6 2,3
4359 Mazurskie Real Estate Sp. z o.o. Olsztyn 16 -20,5 11,5
4360 Przedsiębiorstwo Wyrobów Stalowych Sp. z o.o. Grudziądz 16 43,5 3,9
4361 Forint Sp. z o.o. Cieszyn 16 -7,7 467,3
4362 Logipark RHC Sp. z o.o. Toruń 16 -2,1 15,4
4363 Zakład Mechaniczny Progress Leszek Sawicki Nowa Wieś Książęca 16 -29,9 5,1
4364 Kopel Nieruchomości Z.Srokowski S.J. Toruń 16 33,7 12,2
4365 Cgs Drukarnia Sp. z o.o. Mrowino 16 73,2 1,1
4366 Clip Ubezpieczenia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jasin 16 -2,5 27,6
4367 Centrum Handlowe Manhattan Sp. z o.o. Leszno 16 16,8 16,8
4368 Kompresjan Kostrowiccy sp.j. Perzów 16 -8,0 16,5
4369 Luwix Zajkowski S.J. Nowy Dwór Mazowiecki 16 -4,9 11,3
4370 Royal Group Services Sp. z o.o. Gdańsk 16 -5,3 28,0
4371 Sierociuk – Kazana – Sierociuk Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Stok – Rol S.J. Łazy 16 123,8 9,7
4372 TB Nieruchomości Sp. z o.o. Wolica 16 -16,6 28,3
4373 Spółdzielnia Mieszkaniowa BESKID Nowy Sącz 16 70,9 10,9
4374 Metal-Technik Sp. Cywilna Jarosław Adamski, Joanna Adamska Łomża 16 -29,7 6,7
4375 Edica Sp. z o.o. Poznań 16 -21,7 0,8
4376 Media Sp. z o.o. Katowice 16 51,9 5,8
4377 Borowiak Sp. z o.o. Inowrocław 16 -3,4 6,4
4378 BJM Sp. z o.o. Wołomin 16 38,1 18,5
4379 Jard S C Łańcut 16 -43,2 9,3
4380 RBS Stal Sp. z o.o. Kraków 16 -19,9 3,4
4381 Amargo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koprki 16 -17,2 23,9
4382 ELFEKO INWESTYCJE Feil, Piwko S.J. Gdynia 16 -46,1 30,6
4383 Italian Hause Sp. z o.o. Lublin 16 10,9 36,4
4384 Therm-Trade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Komorów 16 159,0 3,2
4385 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorska – Własnościowa Jubilatka Maków Mazowiecki 16 -38,8 3,6
4386 MG Dom Sp. z o.o. Białystok 16 5,5 35,6
4387 Saybolt Poland Sp. z o.o. Gdynia 16 2,2 18,3
4388 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im . Jana III Sobieskiego Wrocław 16 7,9 5,1
4389 Zielony Rynek 5 Bt Kapitał Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 16 -74,8 63,2
4390 Eurologis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 16 58,4 18,8
4391 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lublinie Lublin 16 47,2 3,9
4392 Diesel Engine Service Sp. z o.o. Szczecin 16 234,9 10,1
4393 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ADW Sp. z o.o. Wyry 16 -13,9 4,6
4394 Materialise S.A. Bielany Wrocławskie 16 -10,4 10,6
4395 Lta Doradztwo Prawne Dopierała i Wspólnicy Sp.k. Warszawa 16 -9,0 44,7
4396 Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka Komandytowa Wrocław 16 -3,5 11,8
4397 BSM Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 16 -0,8 16,9
4398 DSA Investment S.A. Wrocław 16 31,5 6,4
4399 Radunia Spółdzielnia Mieszkaniowa Pruszcz Gdański 16 16,0 5,0
4400 SMS Kredyt Sp. z o.o. Wrocław 16 -70,3 19,3
4401 KOMPAN.PL Sp. z o.o. Warszawa 16 4,5 7,4
4402 Sels Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 16 22,8 16,8
4403 BT Kapitał Sp. z o.o. Krotoszyn 16 92,3 44,1
4404 Vaco Sp. z o.o. Wrocław 16 100,9 3,7
4405 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Południowa Warszawa 16 -23,2 2,1
4406 ROEDL, Majchrowicz-Bączyk, Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 16 -18,8 8,8
4407 VHP Plus Sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 16 -0,7 6,4
4408 Platinum Towers Management sp. z o.o. Warszawa 16 58,0 11,9
4409 Viva-Zip Sp. z o.o. Kiełpin 16 9,6 14,1
4410 Warta Management Marinwest Sp. z o.o. S.K. Poznań 16 -39,8 79,9
4411 Kancelaria Prawna G. Bobrowski i Wspólnicy sp.k. Wrocław 16 -6,7 97,9
4412 POL – TOR S.J. Złotoryja 16 -2,7 19,0
4413 Kraj Sp. z o.o. Katowice 16 -30,2 13,7
4414 VIVO KIDS Sp. z o.o. Pianowo 16 84,4 9,8
4415 Agencja Rynku Energii S.A. Warszawa 16 3,3 11,0
4416 PW Partner Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 16 185,0 9,8
4417 Contra Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 16 39,7 11,4
4418 Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani Leszno 16 72,9 4,6
4419 FENIKS Sp. z o.o. F P H U Radom 16 -21,5 11,5
4420 Ahrens Textil – Service Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 16 -12,3 7,7
4421 CRH ŻAGIEL Sp. z o.o. Lublin 16 38,9 43,7
4422 WIK Sp. z o.o. Kostkowice 16 56,1 3,6
4423 Krajowy Obrót Papierów Wartościowych Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 16 -5,4 73,1
4424 Zimmerman I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 16 -14,9 43,8
4425 RANBAXY (POLAND) Sp. z o.o. Warszawa 16 -32,3 3,2
4426 Spółdzielnia Mieszkaniowa Selfa w Szczecinie Szczecin 16 -5,5 5,1
4427 COMMUNICATION UNLIMITED Sp. z o.o. Warszawa 16 -6,9 4,1
4428 Renta Sp. z o.o. Warszawa 16 -2,8 9,3
4429 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Argon-Spaw sp.j. L.Rygasiewicz i S-Ka Gdańsk 16 -1,9 51,6
4430 PND Futura S.J. Wrocław 16 94,5 30,7
4431 BASTION ADVISORY SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 16 -38,6 13,8
4432 Spółdzielnia Mieszkaniowa Transportowiec z Siedzibą w Lublinie Lublin 16 41,4 1,9
4433 Immobilus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 16 -4,3 43,9
4434 Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa Warszawa 16 -9,5 6,7
4435 Agencja Reklamowa Pemape Sp. z o.o. Warszawa 16 17,0 33,3
4436 Klepierre Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 16 -36,5 10,9
4437 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pogodno Mierzyn 16 27,5 2,2
4438 Vivenge Sp. z o.o. Siedlce 16 24,4 1,7
4439 Drukarnia Pegwan Sp. z o.o. Lubartów 16 37,5 2,6
4440 Fabryka Elementów Złącznych Normal – Met Sp. z o.o. Lublin 16 281,7 4,4
4441 Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Tarnowo Podgórne 16 -43,8 2,5
4442 MBR Finance S.A. Wrocław 16 75,8 28,8
4443 Simply Service Sp. z o.o. Warszawa 16 36,4 9,5
4444 GM 5 Developers Sp. z o.o. Warszawa 16 4,3 49,5
4445 Galeria Mallwowa Sp. z o.o. S.K. Poznań 16 47,4 16,3
4446 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe Klaudia Sp. z o.o. Ustroń 16 -32,3 7,9
4447 Solski Communications Sp. z o.o. Warszawa 16 15,7 14,6
4448 Centrum Rozwojowo – Wdrożeniowe – TELESYSTEM – MESKO Sp. z o.o. Lubiczów 16 47,7 1,9
4449 Goodmorning Sp. z o.o. Złotów 16 48,0 31,0
4450 Bojar Sp. z o.o. Buczki 16 12,1 5,6
4451 Logisfera FI Sp. z o.o. Sopot 16 16,6 14,0
4452 Interchange Polska Sp. z o.o. Warszawa 16 269,2 1,7
4453 RED Prawn Sp. z o.o. Warszawa 16 -38,0 33,1
4454 Metsä Group Services Sp. z o.o. Gdańsk 16 -32,0 7,4
4455 Spółdzielnia Mieszkaniowa POD ŚNIEŻKĄ w Kowarach Kowary 16 -6,1 1,9
4456 Sartorius Stedim Poland sp. z o.o. Kostrzyn 16 -31,4 13,8
4457 PLASTIC FORM B. Jagiełło-Waszkiel A. Waszkiel J. Wiśniewska A. Wiśniewski S.J. Świdwin 16 4,1 2,8
4458 BBS Projekt Sp. z o.o. I S.K. Kalisz 16 99,5 24,6
4459 Reprise Media Sp. z o.o. Warszawa 16 -12,4 6,5
4460 Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców SPOŁEM Warszawa 16 518,1 64,3
4461 Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. Warszawa 16 -13,5 7,7
4462 EUROSTEEL Sp. z o.o. Kielce 16 1,5 10,0
4463 D&H Manufacturing Poland S.A. Niezabyszewo 16 18,3 11,1
4464 Betor Składy Budowlane Sp. z o.o. Toruń 16 -36,1 2,0
4465 Wojskowy Instytut Chemii I Radiometrii Warszawa 16 -26,1 9,9
4466 Interinvest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 16 124,9 36,0
4467 Patronacka Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 16 -5,3 1,2
4468 International Quick Service Polska Sp. z o.o. Gliwice 16 44,5 7,6
4469 SM Nieruchomości Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 16 48,4 16,7
4470 NARZĘDZIOWNIA Sp. z o.o. Zakład Wykonastwa Urządzeń Precyzyjnych Łódź 16 -12,2 2,3
4471 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bochni Bochnia 16 7,4 4,0
4472 Grayling Poland Sp. z o.o. Warszawa 16 28,8 11,2
4473 AGTOS POLSKA Sp. z o.o. Konin 16 48,5 3,8
4474 REMO KOTŁY MALITA Sp. z o.o. Warszawa 16 18,1 16,8
4475 Spółdzielnia Mieszkaniowa OSTOJA Jelenia Góra 16 10,7 13,9
4476 Kwiatkowski Sp. z o.o. Lwówek 16 -6,0 4,5
4477 Biurfol sp. z o.o. Toruń 16 69,8 2,4
4478 HW Inwestycje Sp. z o.o. Węgrzce 16 13,6 44,2
4479 SEA TEC Sp. z o.o. Łęgowo 16 1782,4 12,6
4480 Biuro Informacji Kapitałowych Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 16 33,8 69,5
4481 Sales Group Sp. z o.o. Warszawa 16 -2,2 1,8
4482 Garel Plast Lucyna Biernat Wrzaskowska Sp.j. Kijewo 16 32,5 13,2
4483 Trazmet Lager Technik Sp. z o.o. Kalisz 16 6,2 8,1
4484 HERBEWO City S.A. Kraków 16 10,5 42,3
4485 REBHAN – OPAKOWANIA Sp. z o.o. Plewiska 16 48,9 6,1
4486 Działdowska Agencja Rozwoju S.A. Działdowo 16 6,6 11,2
4487 Kaczor, Klimczyk, Pucher, Wypiór – Adwokaci Spółka Partnerska Kraków 16 -13,9 41,7
4488 Promet Majewski, Ziemba, Żarnowski Sp.J. Szczecin 16 -14,3 19,0
4489 Konsorcjum Sp. z o.o. Świdnik 15 8,6 13,8
4490 Nerło Sp. J. Nadma 15 250,9 10,7
4491 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wamet Hieronim Firlej, Władysław Masztalerz, Marian Nowak sp.j. Dąbcze 15 -15,0 27,2
4492 Controlex Sp. z o.o. Opole 15 5,0 8,7
4493 Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej T B S Sp. z o.o. Płock 15 1024,0 1,3
4494 DIGIPRINT Sp. z o.o. Hornówek 15 54,2 1,9
4495 Hanse Prospect Shipping Services Sp. z o.o. Szczecin 15 50,0 13,7
4496 ETMAL Sp. z o.o. Gdynia 15 -45,5 10,1
4497 BERLING PROMOTIONS Sp. z o.o. Warszawa 15 -14,9 6,8
4498 180heartbeats/JVM Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 15 77,5 6,4
4499 Konbet Poznań Sp. z o.o. Poznań 15 510,1 8,9
4500 ŚFUP Development Sp. z o.o. Wrocław 15 -29,7 48,7
4501 CX-80 Polska Agata Nadera, Dariusz Nadera S.J. Kalisz 15 -16,3 9,5
4502 HURTOSTAL 2 Sp. z o.o. Szczecin 15 257,1 1,0
4503 Darmex Casing Sp. z o.o. Świecie 15 -24,8 6,8
4504 Sleever International Sp. z o.o. Karczew 15 28,0 5,7
4505 Spółdzielnia Pracy Huta Szkła SŁAWA w Kielcach Kielce 15 22,5 3,2
4506 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk Wrocław 15 5,2 5,7
4507 Linter Mining Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 15 887,6 0,5
4508 TEDEX S.A. Warszawa 15 -2,2 1,7
4509 Project Sp. z o.o. Warszawa 15 -26,0 21,6
4510 SERDECZNA TROSKA Sp. z o.o. Kraków 15 84,7 4,7
4511 Radzyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Radzyń Podlaski 15 5,9 5,0
4512 Dalprint Sp. z o.o. Komorniki 15 -12,3 13,7
4513 Szlif Glass Urszula Szurek i Piotr Szurek sp.j. Pieńsk 15 17,3 16,3
4514 FTS Sp. z o.o. Bierkowo 15 -4,8 2,4
4515 Poligrafia Kłyszewski Justyn i Połosak Andrzej Sp.J. Otwock 15 2,6 19,3
4516 Vive Properties Sp. z o.o. Kielce 15 30,4 51,4
4517 Esjot Stanisław Janowski sp.k. Wałcz 15 68,5 7,9
4518 Man Energy Solutions Poland Sp. z o.o. Gdańsk 15 51,3 23,3
4519 Impreglon Engineering Sp. z o.o. Oddział w Polsce Wałcz 15 47,0 8,8
4520 Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Cieszynie Cieszyn 15 13,8 0,9
4521 Alures Sp. z o.o. Boguchwała 15 51,5 3,8
4522 Agencja Ochrony Osób i Mienia Optoscan Mirosław Bąk Adam Czaplicki sp.j. Kłodzko 15 -31,3 30,3
4523 Magorex Sp. z o.o. S.K. Żary 15 -30,0 6,4
4524 Credo Sp. z o.o. S.K. Szczecinek 15 -20,3 19,9
4525 PLASTMER Sp. z o.o. S.K. Smolec 15 -13,7 3,2
4526 Elbes Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 15 52,8 37,2
4527 Drukarnia Perfekt S.A. Warszawa 15 28,4 0,5
4528 Polski Instytut Sztuki Filmowej Warszawa 15 -18,0 199,7
4529 Robyg Księgowość Sp. z o.o. Warszawa 15 -63,1 14,6
4530 Intek Sp. z o.o. Lubawa 15 -61,5 4,0
4531 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Instal-Art S.j. Stanisław Rudzki,Wojciech Rudzki,Alicja Rudzka,Janusz Gajewski,Alicja Gajewska Czaniec 15 -6,7 11,5
4532 Elbląskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Elbląg 15 -14,5 10,3
4533 Amir Sp. z o.o. Warszawa 15 48,1 10,4
4534 A+V Sp. z o.o. Wrocław 15 -35,0 7,5
4535 Przedsiębiorstwo OPA-LABOR Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 15 17,5 4,5
4536 Zakład Produkcyjno Usługowy Józef I Danuta Szarwark S.J. Gniezno 15 -17,7 12,8
4537 MECACONTROL POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15 37,4 8,3
4538 WZD Sp. z o.o. Pszczyna 15 -15,4 2,3
4539 RKB Sp. z o.o. Wrocław 15 92,9 11,4
4540 Optimo Polska Sp. z o.o. Warszawa 15 3,5 44,7
4541 M- Pago Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leszno 15 -50,3 35,5
4542 Spółdzielnia Mieszkaniowa Domhut Warszawa 15 0,2 1,6
4543 LABTAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Tarnów Opolski 15 -5,4 4,3
4544 Azpiaran Doga Polska Sp. z o.o. Wojkowice 15 66,4 2,7
4545 Armeton Polska Produkcja Wyrobów z Betonu, Metalu i Plastiku Sp. z o.o. Stanowice 15 -34,5 1,6
4546 ROSA-MET RADOM Sp. z o.o. Radom 15 17,4 3,5
4547 TOOLMAX Sp. z o.o. Białe Błota 15 49,2 18,6
4548 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej w Lublinie Lublin 15 -14,3 0,7
4549 KORPORACJA WSCHÓD Sp. z o.o. Warszawa 15 405,2 8,5
4550 Panorama Sp. z o.o. Kraków 15 37,7 17,1
4551 Surfland Sp. z o.o. S.K. Wrocław 15 7,6 9,1
4552 Red 8 Digital Sp. z o.o. Warszawa 15 7,4 23,2
4553 Axamed S.J. Siemianowice Śląskie 15 156,4 415,6
4554 Bieniak Smołuch Wielhorski Wojnar i Wspólnicy S.K. Warszawa 15 483,3 5,2
4555 PRINTXL DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. S.K. Poznań 15 44,4 5,7
4556 Odrodzenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 15 -4,9 4,0
4557 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Fol-Pak Krystian Grabka, Stanisław Olesiak sp.j. Mysłowice 15 34,5 20,4
4558 Kotło-Rem Cetera, Maluch, Szczerba S.J. Sędziszów 15 -40,7 29,7
4559 Simple Holding Sp. z o.o. Warszawa 15 554,4 1,4
4560 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Skrawmet W.Olejniczak, S.Solka I J.Stachurski Sp.J. Sierpc 15 19,3 24,3
4561 Rodan Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 15 8,7 17,3
4562 Limax Nieruchomości Sp. z o.o. Żodyń 15 130,0 20,5
4563 Eastprod Société A Responsabilité Limitée sp.k. Warszawa 15 288,8 46,2
4564 Avalia Sp. z o.o. Sopot 15 132,0 25,5
4565 Ricor Polska Sp. z o.o. Starczanowo 15 289,0 2,3
4566 Zakopiańskie TBS Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. Zakopane 15 69,1 6,8
4567 Dom Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bydgoszczy Bydgoszcz 15 24,9 1,8
4568 Górnik Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa Ruda 15 -6,1 5,3
4569 Top-4 Sp. z o.o. Warszawa 15 -8,6 35,2
4570 INSTYTUT MORSKI Gdańsk 15 -40,3 5,6
4571 Tiga Cynk Sp. z o.o. Legnica 15 239,4 3,7
4572 Politan Sp. z o.o. S.K.A. Rybnik 15 -36,2 2,2
4573 Comensal Sp. z o.o. Warszawa 15 38,1 2,2
4574 Fabryka Sprzętu Okrętowego MEBLOMOR S.A. Czarnków 15 4152,0 1,9
4575 Centrala Farmaceutyczna Hasco-Lek Sp. z o.o. Wrocław 15 73,9 1,7
4576 Kruszbud B. Danilewicz, H. Szczepański sp.j. Drawsko Pomorskie 15 -61,6 34,5
4577 AB-Projekt Invest Sp. z o.o. Tychy 15 11,5 31,7
4578 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z siedzibą w Ciechanowie Ciechanów 15 37,3 3,3
4579 CMI Defence Polska Sp. z o.o. Warszawa 15 2931,8 99,0
4580 Trinac Polska Sp. z o.o. Warszawa 15 -12,8 2,9
4581 Spółdzielnia Mieszkaniowa We Włodawie Włodawa 15 -9,3 2,0
4582 Mine Master Sp. z o.o. Marketing S.K. Wilków 15 21,1 56,2
4583 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa w Kolnie Kolno 15 48,3 1,9
4584 Odlewnia Metali Kolorowych D. I A. Kowala S.J. Ustroń 15 65,9 12,0
4585 RAVAK POLSKA S.A. Kałęczyn 15 61,8 1,4
4586 Mdm-Druk Sp. z o.o. S.K. Poznań 15 -41,7 7,1
4587 Astra Bis Sp. z o.o. Wrocław 15 -2,5 25,8
4588 Luna Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 15 -3,0 54,8
4589 Remontowa LNG Systems Sp. z o.o. Rumia 15 26,5 3,8
4590 Krynicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa w Krynicy Zdroju Krynica-Zdrój 15 56,8 2,7
4591 Krzycka Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 15 2,9 8,9
4592 Inwencja Sp. z o.o. sp.k. Gorzów Wielkopolski 15 -7,3 19,1
4593 Csi Serwis Zbigniew Aleksandrowicz sp.j. Warszawa 15 -0,3 7,4
4594 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólnota Skoczów 15 -22,8 1,7
4595 Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe Sp. z o.o. S.K. Trzebnica 15 -49,6 2,3
4596 Długie Ogrody Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 15 -37,1 5,3
4597 Activ-Montage Sp. z o.o. Oświęcim 15 29,5 22,9
4598 AM Art – Media Agencja PR Sp. z o.o. Warszawa 15 42,7 6,2
4599 Südpack Kłobuck Sp. z o.o. Kłobuck 15 56,0 0,5
4600 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAWIŚLANKA w Puławach Puławy 15 -23,6 5,8
4601 Office Futura Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 15 4,8 24,2
4602 VC Capital Sp. z o.o. Łęgowo 15 -22,2 22,9
4603 Spółdzielnia Mieszkaniowa Marokańska Warszawa 15 42,5 10,4
4604 Printmax D. Kunysz, A. Szor S.J. Warszawa 15 -11,0 5,6
4605 PETROSOL Sp. z o.o. Kraków 15 34,5 11,5
4606 APP Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Września 15 -27,2 83,0
4607 Media System Sp. z o.o. Bydgoszcz 15 16,9 7,6
4608 Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Radom 15 -17,3 9,6
4609 Brill AV Media Sp. z o.o. Warszawa 15 -7,5 7,6
4610 Attis Broker Sp. z o.o. Warszawa 15 256,1 8,7
4611 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mszczonowie Mszczonów 15 -1,7 3,8
4612 Śremskie TBS Sp. z o.o. Śrem 15 13,6 14,6
4613 NIRO Sp. z o.o. Lubin 15 36,7 0,6
4614 STARACHOWICE S.A. Specjalna Strefa Ekonomiczna Starachowice 15 -24,0 10,1
4615 DAN – MARK Joanna Danys Wrocław 15 -4,1 1,5
4616 Ustka Apartamenty Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Słupsk 15 -1,5 4,1
4617 Frapo – Inwestycje Sp. z o.o. Konin 15 1,1 64,1
4618 JET Sp. z o.o. Warszawa 15 51,3 2,5
4619 Intrum Justitia Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 15 -22,1 38,6
4620 Kraktransrem Sp. z o.o. Kraków 15 3,7 2,5
4621 Alfa Immobilien Sp. z o.o. Wrocław 15 -3,1 39,1
4622 Krzys – Pol Sp. z o.o. Poznań 15 6,9 9,9
4623 ISOROC POLSKA S.A. Nidzica 15 -21,4 0,8
4624 Pharma Distribution Group Sp. z o.o. Wrocław 15 16,5 22,9
4625 Beditom-Z.Bednarczyk sp.j. Gdynia 15 -8,0 9,8
4626 Przedsiębiorstwo Obsługi Gazownictwa POL-GAZ Sp. z o.o. Jarosław 15 152,2 6,4
4627 Battara Bartoszek Kuliński BBK Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Spółka Partnerska Warszawa 15 15,2 26,7
4628 Nowe Centrum Sp. z o.o. Poznań 15 -3,8 25,1
4629 Gmw Sp. z o.o. Wadowice 15 637,3 10,1
4630 Lechpol Logistics Marcin Leszek Spółka Komandytowa Miętne 15 -18,5 27,2
4631 Cartrack Polska Sp. z o.o. Warszawa 14 82,3 10,2
4632 Pressta – Narzędziownia Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 14 -7,2 17,0
4633 Brandex Sp. z o.o. Warszawa 14 3,1 21,2
4634 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szczęśliwice Warszawa 14 -11,0 2,4
4635 MARS Sp. z o.o. Zamość 14 5,6 20,2
4636 Temrex-Dynatech Sp. z o.o. Nadarzyn 14 -19,6 3,0
4637 Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o. Wrocław 14 27,6 38,6
4638 Prodigious Sp. z o.o. Warszawa 14 2949,4 28,3
4639 INT. Production JCS Sp. z o.o. Barlinek 14 28,8 10,8
4640 Abrava Sp. z o.o. Pgi 4 Spółka Komandytowo Akcyjna Świecie 14 4,8 27,8
4641 ASCOT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 14 194,8 54,1
4642 Instytut Maszyn Przepływowych P.A.N. Gdańsk 14 23,7 2,3
4643 Centrum Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14 -10,2 22,5
4644 HR Consulting Sp. z o. o. S. K. Poznań 14 1,4 4,4
4645 Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN Warszawa 14 -44,1 0,3
4646 Merservice Sp. z o.o. Warszawa 14 3,7 3,8
4647 PB Eko Sp. z o.o. Gdańsk 14 -18,7 5,7
4648 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe TALBUD-A Sp. z o.o. Skawina 14 3,0 9,9
4649 ACE Instal Sp. z o.o. Katowice 14 -40,1 3,1
4650 Zremb E. Dudek i Wspólnicy sp.k. Kraków 14 -12,0 27,2
4651 Grupa Doradczo-Inwestycyjna Konsultant Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14 46,9 32,0
4652 Greloch Jaworski Stanis Adwokaci Spółka Komandytowa Warszawa 14 9,9 51,1
4653 Celmag Andrzej Ośmiałowski S.J. Mareza 14 -22,4 31,7
4654 TPA Sp. z o.o. S.K. Poznań 14 284,0 5,1
4655 Centrum Techniki Okrętowej S.A. Gdańsk 14 -75,0 6,6
4656 Property Experts Sp. z o.o. Warszawa 14 29,2 5,6
4657 Presa Sp. z o.o. Poznań 14 59,0 32,1
4658 G&M Sp. z o.o. Pacanów 14 34,0 12,2
4659 Profil Sp. z o.o. Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Piła 14 -41,1 0,6
4660 PROGRESS CONSULTING Sp. z o.o. Wrocław 14 313,5 20,9
4661 General Electric Poland Sp. z o.o. Warszawa 14 -20,8 2,4
4662 OST – POL Sp. z o.o. Tychy 14 175,8 12,3
4663 Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej Im.Mirosława Mossakowskiego PAN Warszawa 14 -52,6 2,7
4664 Sabic Poland Sp. z o.o. Warszawa 14 11,4 28,3
4665 Wwglass Sp. z o.o. S.K. Gościcino 14 184,8 4,1
4666 Alspaw Group Sp. z o.o. IP S.K. Ostrów Wielkopolski 14 58,1 99,6
4667 Mazury Sp. z o.o. Ostróda 14 -66,5 11,3
4668 Genesis Sp. z o.o. Kraków 14 5,5 44,0
4669 Kopalnia i Prażalnia Dolomitu ŻELATOWA S.A. Chrzanów 14 -31,6 2,1
4670 Guy Carpenter & Company GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 14 6,3 19,2
4671 Expo – Linia Sp. z o.o. Buk 14 -17,7 6,0
4672 Perfekton Ltd. sp.k. Warszawa 14 47,9 13,2
4673 BINGO CENTRUM Sp. z o.o. Katowice 14 29,8 0,1
4674 Zarząd Pałacu Kultury i Nauki Sp. z o.o. Warszawa 14 18,5 2,8
4675 3M PROJEKT MARIUSZ MOJSAK, MIECZYSŁAW LEGUS SPÓŁKA JAWNA Białystok 14 -4,4 21,7
4676 Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych Poznań 14 15,1 4,8
4677 Stel-Mark Sp. z o.o. Warszawa 14 139,7 1,6
4678 Firma Handlowo-Usługowa MATPOL Roman Sagan Sp. z o.o. Sp.K. Skawina 14 -16,7 9,2
4679 Plastpur Sp. z o.o. Bydgoszcz 14 -1,5 7,9
4680 PAKTAINER Sp. z o.o. Starogard Gdański 14 22,9 10,8
4681 Redspol Sp. z o.o. Warszawa 14 -6,0 79,8
4682 Spółdzielnia Mieszkaniowa Głubczyce 14 -1,8 2,6
4683 POLMET Sp. z o.o. Warszawa 14 99,8 5,3
4684 Sellpoint Sp. z o.o. Warszawa 14 438,8 3,6
4685 Łempicka Mincewicz Ścibor Kancelaria Radców Prawnych sp.p. Warszawa 14 6,3 69,6
4686 SSC Sp. z o.o. sp.k. Mielec 14 -21,9 11,6
4687 Spółdzielnia Mieszkaniowa FENIX Warszawa 14 -1,0 40,6
4688 GIMPLAST Sp. z o.o. Sosnowiec 14 -25,3 0,8
4689 Horeca Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14 12,7 19,3
4690 Coinlade Polska Sp. z o.o. Łęg 14 138,0 3,8
4691 Budosprzęt Sp. z o.o. Bytom 14 300,9 1,7
4692 Lubelskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Lublin 14 -12,8 9,2
4693 Industrial Center 9 Sp. z o.o. Warszawa 14 -9,1 37,3
4694 Listemann – Polska Sp. z o.o. Kraków 14 20,8 23,0
4695 Zakład Elementów Sprężystych i Lotniczych Sp. z o.o. Warszawa 14 -0,3 17,5
4696 HRT Henryk I Roman Tyszkiewicz , Wanda Szkudlarek S.J. Kołobrzeg 14 0,1 21,8
4697 DKA Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 14 0,5 5,9
4698 EY Global Markets Services Sp. z o.o. Wrocław 14 181,9 17,4
4699 Kancelaria Prawna P. Grzelka & Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 14 55,9 74,4
4700 Grasp Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 14 -34,4 29,4
4701 MOSTOSTAL-MET Sp. z o.o. Biłgoraj 14 7,5 2,8
4702 Hollywood Rental Sp. z o.o. Sierpc 14 59,0 20,0
4703 Sangaku Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 14 -2,7 96,0
4704 Kancelaria Prawnicza A. Całus, A. Kratiuk, M. Szmelter I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 14 -1,0 38,8
4705 Maślice Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Wrocław 14 14,4 10,7
4706 Galeria Orkana Sp. z o.o. Warszawa 14 19,8 10,1
4707 Handwit Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 14 -2,6 10,5
4708 Firma Produkcyjno Handlowa Magnat sp. j., Marek Jarocki, Krzysztof Dąbrowski Kąty Wrocławskie 14 8,8 8,0
4709 Muzeum Miejskie Wrocławia Wrocław 14 581,6 2,0
4710 CN CORP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 14 19,1 9,2
4711 HMT Polska Sp. z o.o. Warszawa 14 0,0 35,6
4712 Wytwórnia Sprężyn Grześkowiak Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 14 -4,4 15,9
4713 LIFOCOLOR FARBPLAST Sp. z o.o. Bydgoszcz 14 32,1 5,5
4714 Mardom Home Sp. z o.o. S.K. Lipniki Stare 14 -8,5 4,4
4715 Zakład Inwestycji Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego Warszawa 14 37,4 0,6
4716 Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o. Sieniawa 14 126,2 3,7
4717 Horizon New Media Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14 -31,8 20,6
4718 Pro – Wam Sp. z o.o. Koszalin 14 51,2 1,0
4719 Hlb M2 Sp. z o.o. Tax & Audit sp.k. Warszawa 14 0,2 29,2
4720 Archicenter – K. Dobrowolski, T. Myszkowski i S – Ka S.J. Kraków 14 -21,2 19,4
4721 Allenort Capital Fund Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14 236,9 284,0
4722 Base Group Sp. z o.o. Koszwały 14 -6,7 2,3
4723 Alopak Sp. z o.o. Ostrzeszów 14 36,2 7,1
4724 ASB Poland Sp. z o.o. Warszawa 14 51,6 12,1
4725 Odlewnia Żeliwa Drawski S.A. Drawski Młyn 14 25,2 1,4
4726 Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Komandytowa Izabella Żyglicka i Wspólnicy Katowice 14 -22,2 35,9
4727 Pandora Jewelry Shared Services Sp. z o.o. Warszawa 14 37,7 3,7
4728 SDH Za Odrą Sp. z o.o. Opole 14 1,9 32,2
4729 TOMEX S.A. Kraków 14 441,7 8,5
4730 RABUGINO Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 14 25,1 0,5
4731 Przedsiębiorstwo Handlowe Olimpic Georgios Orfanos Sp. J. Gdynia 14 7,8 45,9
4732 Garrick Investments Sp. z o.o. Warszawa 14 -40,1 140,5
4733 Diverse Cg Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14 70,8 5,4
4734 Żebrowski, Żebrowska Imba Sp.J. Brodnica 14 -5,2 7,8
4735 Zeller + Gmelin Sp. z o.o. Mirków 14 -13,7 9,0
4736 Hrubieszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Stanisława Staszica Hrubieszów 14 6,7 1,8
4737 Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Gdańsk 14 -10,0 1,8
4738 Ofama Sp. z o.o. Opole 14 -58,1 10,2
4739 ZUT Wągrowiec Józef Kosiński Wągrowiec 14 -38,8 9,1
4740 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Własne Mieszkanie w Błoniu Błonie 14 -35,4 1,4
4741 GALERIA ZIELONA Sp. z o.o. Puławy 14 -40,1 12,1
4742 Ciepło – Jawor Sp. z o.o. Jawor 14 14,8 8,7
4743 UNITRA Towarzystwo Handlowo-Przemysłowe S.A. Warszawa 14 -1,2 1,6
4744 RV Metal Sp. z o.o. Opole 14 -4,6 11,3
4745 Avida Sp. z o.o. Warszawa 14 11,8 10,3
4746 Sarmaticus Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14 22,7 89,4
4747 Gibo Sp. z o.o. Sieradz 14 -20,8 5,8
4748 Wytwórnia Elementów Kominowych TARNAWA S.J. Tarnów 14 282,5 2,3
4749 Rakoczy Stal Sp. z o.o. Stalowa Wola 14 31,3 7,4
4750 Martis Consulting Sp. z o.o. Warszawa 14 -20,7 12,9
4751 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Słupcy Słupca 14 51,2 1,4
4752 PPH WADEX S. A. Wrocław 14 0,7 2,6
4753 TM Drutpol Sp. z o.o. Golub-Dobrzyń 14 36,5 7,2
4754 Przedsiębiorstwo Usług Naukowo-Technicznych Pro Novum Sp. z o.o. Katowice 14 -18,5 3,2
4755 Thesar Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Warszawa 14 209,6 1,5
4756 Ludus Sp. z o.o. Bobrów 14 9,4 79,6
4757 Agro Almari Sp. z o.o. Szczecin 14 -20,3 76,2
4758 Mds Systems Sp. z o.o. Wrocław 14 108,4 7,3
4759 Deierling i Ska Sp. z o.o. Poznań 14 56,8 16,2
4760 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zacisze w Ustroniu Ustroń 14 -11,9 3,7
4761 Yamaha Music Europe Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 14 18,0 1,7
4762 IMAWEX Sp. z o.o. S.K. Chrzanów Duży 14 43,3 22,5
4763 Montomet Service Sp. z o.o. Zawiercie 14 20,9 4,3
4764 Ros Zak Chłodnictwo Klimatyzacja Sp. z o.o. S.K. Solec Kujawski 14 21,2 2,8
4765 Grupa Cbp Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14 -3,0 27,7
4766 Metalpress Sp. z o.o. Dolsk 14 12,5 3,6
4767 Lawanda Sp. z o.o. Kępno 14 -13,2 3,6
4768 Spółka Prawnicza Blc Bartłomiejczuk Czarniecki Dobrzyń Gil Zadykowicz sp.k. Białystok 14 14,7 46,1
4769 Pollygraf Sp. z o.o. Gdańsk 14 5296,9 13,9
4770 Bakra Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 14 -6,4 0,3
4771 ASP Polska Sp. z o.o. Głogów 14 513,4 1,1
4772 Ato – R. Łuczak, J. Łuczak, K. Krawczyk Sp.J. Kalisz 14 -16,8 249,0
4773 Zakład Produkcji Usług i Handlu Rozest L. Rodzewicz, S. Żabnicki Sp.J. Ząbkowice Śląskie 14 29,0 14,8
4774 EKONIP Sp. z o.o. Radziejowice 14 8,1 6,7
4775 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa ZNICZ Bydgoszcz 14 -9,4 14,2
4776 Styropian Plus Sp. z o.o. Czarne Dolne 14 -43,0 1,0
4777 Felbermayr Polska Sp. z o.o. Wrocław 14 -10,1 19,2
4778 Metbud-Gończyce Sp. z o.o. Gończyce 14 56,1 5,1
4779 Firma Produkcyjno-Handlowa M&A Mateusz Michnik, Adam Michnik S.J. Kończyce Wielkie 14 34,0 15,5
4780 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość Jędrzejów 14 -3,2 2,6
4781 DBP PRODUCTS Sp. z o.o. Rawicz 14 -27,6 1,0
4782 Zakopiańska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zakopanem Zakopane 14 0,0 1,4
4783 APEX-ELZAR Sp. z o.o. Włocławek 14 44,4 4,0
4784 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Międzychód 14 -0,4 6,0
4785 Fun Park Sp. z o.o. Puławy 14 117,1 13,4
4786 Zona Sp. z o.o. S.J. Warszawa 14 -66,9 51,1
4787 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Południe Sp. z o.o. Kraków 14 -3,4 22,6
4788 TEDMARK Sp. z o.o. Szczecin 14 90,5 1,8
4789 Schnee Polska Sp. z o.o. Trojanów 14 1490,2 2,7
4790 Sigma Business Consulting Sp. z o.o. Warszawa 14 54,4 22,5
4791 STAL – SERVICE Sp. z o.o. Warszawa 14 -42,8 1,2
4792 Spółdzielnia Pionier Prudnik 14 12,8 5,2
4793 Kantar Polska S.A. Warszawa 14 -2,6 1,8
4794 Koenig & Bauer (Cee) Sp. z o.o. Warszawa 14 -55,1 3,3
4795 INRECO EMULSJA Sp. z o.o. Marcelin 14 -5,7 8,8
4796 LT SERVICE Sp. z o.o. Poznań 14 450,3 5,9
4797 S.K.K. FARM-VET Sp. z o.o. Sp.K. Opole 14 4,1 15,8
4798 Introl – Energomontaż Sp. z o.o. Chorzów 14 -25,0 1,3
4799 Spółdzielnia DOZÓR Gniezno 14 56,9 7,4
4800 Amway Business Centre-Europe Sp. z o.o. Zabierzów 14 11,0 1,9
4801 INTER – MAX SZCZERBA S.J. Pułtusk 14 30,3 6,0
4802 Frankiewicz Kapela Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Kraków 14 14,9 44,9
4803 Hyab Alucrom Kielce Sp. z o.o. Morawica 14 11,5 9,6
4804 Dawsonrentals Polska Sp. z o.o. Warszawa 14 -19,3 20,9
4805 CLONEX Sp. z o.o. S.K. Węgrzce 14 29,2 10,9
4806 SARPOL Sp. z o.o. Śmiardowo Złotowskie 14 6,7 6,9
4807 Sicher Bautechnik Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 14 2,7 4,3
4808 Mexad Sp. z o.o. Warszawa 14 32,2 18,3
4809 EMET Sp. z o.o. Szczecinek 14 42,9 3,2
4810 DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o. Poznań 14 12,1 4,6
4811 Spółdzielnia Mieszkaniowa Chodzież 14 -13,4 1,5
4812 STOLTUR S.J. Jan i Marian Miller Turek 14 -10,1 5,5
4813 Anmar Sp. z o.o. Gdynia 14 -0,5 23,3
4814 KAS-BOKS Sp. z o.o. Zieliniec 14 -47,4 5,8
4815 Spółdzielnia Mieszkaniowa Siła Nowy Sącz 14 -20,7 1,2
4816 Eres Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tarnów 14 35,2 17,4
4817 Domodi Sp. z o.o. Wrocław 14 -9,4 6,7
4818 Łukasik i Kropka Kancelaria Prawna S.K. Katowice 14 0,0 51,7
4819 Prolight Sp. z o.o. Pruszków 14 -42,0 5,4
4820 Connect Sp. z o.o. Sokołów Małopolski 14 15,3 7,4
4821 WROBUD – ZABYTKI Sp. z o.o. Wrocław 14 -31,7 7,5
4822 PRZYSZŁOŚĆ Spółdzielnia Inwalidów Trzcianka 14 256,3 0,7
4823 Szydłowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szydłowcu Szydłowiec 14 1,2 6,5
4824 Modro Sp. z o.o. Gniezno 14 -23,2 8,0
4825 Dieffenbacher Maschinenfabrik Sp. z o.o. Kościan 14 17,5 12,1
4826 Intertek Poland Sp. z o.o. Warszawa 14 132,7 2,6
4827 Borimex Sp. z o.o. Borowa 14 1689,8 3,8
4828 Eurowater Sp. z o.o. Izabelin 14 -42,6 5,8
4829 JANOSCHKA POLSKA Sp. z o.o. Góra Kalwaria 13 -11,2 5,0
4830 Kloepfel Consulting Sp. z o.o. Warszawa 13 633,0 18,5
4831 Energezap Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów Energetycznych Puławy 13 22,7 6,0
4832 Partners Studio Potrzebowski Żółtak sp.j. Kielce 13 65,3 25,9
4833 PSE Innowacje Sp. z o.o. Warszawa 13 34,1 8,0
4834 Bloomberg Poland Sp. z o.o. Warszawa 13 -5,6 4,6
4835 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Stanisława Staszica w Lubinie Lubin 13 3,3 4,3
4836 FOB – DECOR Sp. z o.o. Turza 13 -26,7 2,3
4837 WIST Andrzej Morawski i Wspólnicy S.J. Rogalinek 13 66,6 3,2
4838 Kollamat Sp. z o.o. Wrocław 13 3772,8 29,2
4839 Gorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gorzów Wielkopolski 13 16,1 2,8
4840 Prochem Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 13 -34,8 32,4
4841 Ewimi Böhm S.J. Warszawa 13 159,5 19,1
4842 Centrum Rekreacji I Sportu Kolorowa Sp. z o.o. Karpacz 13 20,8 29,5
4843 Alaris 1 Sp. z o.o. Warszawa 13 -35,1 12,0
4844 AB FOTO Sp. z o.o. Warszawa 13 58,6 1,3
4845 Medical Finance Group S.A. Warszawa 13 346,5 5,7
4846 Go Ahead Sp. z o.o. S.K. Poznań 13 -5,1 8,9
4847 WAN 29 Sp. z o.o. Warszawa 13 -52,1 5,8
4848 Isopak Poland Sp. z o.o. Radomsko 13 -34,1 3,2
4849 MDT Production Sp. z o.o. S.K. Poznań 13 111,5 11,2
4850 Financial Invest Group Sp. z o.o. Poznań 13 -55,4 36,3
4851 CALANBAU TPI Sp. z o.o. Warszawa 13 85,7 3,4
4852 Beton Stal Kopalnia Kruszywa – Ostrołęka Sp. z o.o. Ostrołęka 13 484,8 4,9
4853 PPHU Stomar S.J. Nowa Wieś 13 17,5 1,9
4854 Watex-2 S.J. W. Kuczer, A. Pakosz, H. Przibilla Barlinek 13 15,8 33,6
4855 Avoria Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13 36,9 19,3
4856 Instytut Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy Im. Sylwestra Kaliskiego Warszawa 13 -12,3 0,8
4857 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Strzelcach Krajeńskich Strzelce Krajeńskie 13 6,1 2,8
4858 Proelectric W. Kucharski S.J. Gdańsk 13 81,0 22,2
4859 Vidicon Investments Sp. z o.o. Wrocław 13 54,3 14,7
4860 Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. Opole 13 24,8 0,8
4861 Accelevation WBD Sp. z o.o. Warszawa 13 863,2 10,9
4862 PPHU ROWITEX Sp. z o.o. Poznań 13 34,5 3,7
4863 Fabud Spółdzielnia Mieszkaniowa Siemianowice Śląskie 13 28,9 1,8
4864 U2 MEDIA Sp. z o.o. Warszawa 13 -47,4 6,3
4865 CONTRAIN Sp. z o.o. Łódź 13 124,9 2,5
4866 Przedsiębiorstwo PREXER Sp. z o.o. Łódź 13 -33,0 13,5
4867 PUNTO PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. Michałowice 13 -22,6 2,0
4868 Mera-Serwis SGL Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Grodzisk Mazowiecki 13 361,9 0,7
4869 AAC Sp. z o.o. Kraków 13 -10,0 6,6
4870 Sukces Sp. z o.o. Chełm 13 70,3 9,2
4871 P.P.H.U. TECHTRANS S.J. Andrzej Szmit i Ireneusz Ziemiński Elbląg 13 -8,2 5,6
4872 BGI Polska Sp. z o.o. Leśna 13 81,5 9,6
4873 TDM Electronics S.A. Rembertów 13 -0,2 2,6
4874 Spółdzielnia Mieszkaniowa Włókno Gorzów Wielkopolski 13 -7,7 0,9
4875 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ożarów Ożarów Mazowiecki 13 20,9 3,1
4876 ADVISERS S.A. Warszawa 13 -60,0 20,2
4877 S i A PIETRUCHA Sp. z o.o. Ksawerów 13 -35,1 5,5
4878 Ekoceramika Sp. z o.o. Bolesławiec 13 -23,5 6,5
4879 P P H GWAREK Sp. z o.o. Katowice 13 -38,7 6,2
4880 Gospodarstwo Rolne Agrofarm Sp. z o.o. Jurkowice 13 -20,9 5,6
4881 Grupa Kok Sp. z o.o. Zabrze 13 65,4 0,6
4882 Betoniarnia Janik S.J. Podegrodzie 13 15,6 8,0
4883 Sas Investment Sp. z o.o. sp.k. Puszczykowo 13 22,8 34,4
4884 Robert Jędrzejczyk i Wspólnicy S.K. Warszawa 13 97,3 31,1
4885 Brass Polska Sp. z o.o. Poniatowa 13 20,4 6,0
4886 Hfs Sp. z o.o. S.K. Poznań 13 185,5 5,6
4887 Zakład Usług Pralniczych Henryka Różalska, Katarzyna Karasiewicz S.J. Mielenko 13 36,6 8,0
4888 Spółdzielnia Mieszkaniowa Uniwersytet Szczecin 13 -15,7 1,4
4889 Argis Sp. z o.o. Radom 13 -13,8 15,3
4890 Gruppo Trade Service-Polska Sp. z o.o. Warszawa 13 -28,2 3,3
4891 Admit Consultancy Sp. z o.o. I Wspólnik Spółka Komandytowa Sopot 13 -55,9 79,5
4892 Lexbridge Groński Adwokaci i Radcowie Prawni S.K. Wrocław 13 13,2 26,2
4893 Plej Sp. z o.o. Warszawa 13 1438,9 2,2
4894 Business Sport Solutions Sp. z o.o. KI S.K.A. Poznań 13 -84,1 51,4
4895 Jot-Ce. Concept Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 13 11,7 28,7
4896 Kaj Sp. z o.o. Działdowo 13 -31,7 6,7
4897 Monday Public Relations Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13 14318,7 8,0
4898 Accord Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 13 12,0 29,1
4899 Inco Paprotna II Sp. z o.o. Warszawa 13 -2,9 34,4
4900 Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13 -24,8 4,6
4901 DEZA POLSKA Sp. z o.o. Szczecin 13 -2,5 4,5
4902 Moderno Mundo Sp. z o.o. Robakowo 13 49,2 5,3
4903 Ross 2 Sp. z o.o. Warszawa 13 -19,3 27,0
4904 Euro-Tax.Pl Zwrot Podatku S.A. Wrocław 13 3,4 15,8
4905 Nairobia Sp. z o.o. Warszawa 13 153,8 3,6
4906 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Działdowie Działdowo 13 -9,4 2,8
4907 INSTALCOMPACT – SERVICE Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 13 -6,2 11,6
4908 ECOMS CONSULTING Sp. z o.o. Wrocław 13 17,0 19,1
4909 Techno – Tex Sp. z o.o. Tczewskie Łąki 13 8,8 16,6
4910 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wysokiem Mazowieckiem Wysokie Mazowieckie 13 -5,5 3,5
4911 Elmine Sp. z o.o. Głogów 13 176,2 22,4
4912 Grenkeleasing Sp. z o.o. Poznań 13 -41,7 5,3
4913 Medax Zdzisław Mozal I Leszek Naumiuk S.J. Ostrowiec Świętokrzyski 13 -2,8 18,6
4914 Pilz Polska Sp. z o.o. Warszawa 13 123,3 4,0
4915 Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o. Wrocław 13 -4,3 5,5
4916 2C Partners S.A. Warszawa 13 27,6 10,1
4917 Kantor Wymiany Walut Stanisław Sobolski, Józef Sinior, Beata Sinior sp.j. Gorzów Wielkopolski 13 12,6 0,2
4918 Loyalty Point Sp. z o.o. Warszawa 13 51,8 6,4
4919 Spółdzielnia Mieszkaniowa Agrodom Szczecin 13 7,2 1,5
4920 Agro – Interstar Sp. z o.o. Młynek Nieświński 13 63,4 9,2
4921 Mr Nieruchomości Ryczek, Małdzińska S.J. Piła 13 1,9 41,7
4922 Lina Medical Polska Sp. z o.o. Sady 13 -19,8 9,3
4923 Jokś Budowa Maszyn Sp. z o.o. Sp.K. Dębno 13 19,9 14,6
4924 Sinkos Sp. z o.o. Police 13 -0,5 5,2
4925 Z 27 Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 13 -31,6 25,8
4926 ASPOL Hanna i Leszek Olszewscy Sp.J. Tłuszcz 13 -12,0 16,6
4927 MC Anklar Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13 23,6 1,5
4928 KONSTAL – BRALIN Sp. z o.o. Bralin 13 58,1 7,7
4929 Muzeum Archeologiczne w Biskupinie Biskupin 13 81,8 7,3
4930 Everest Development Spółka Komandytowa Śrem 13 8,0 13,0
4931 PW POLER Drewniak, Dudzik, Pitala S.J. Mszana Dolna 13 -4,6 14,2
4932 Spółdzielna Mieszkaniowa w Sulechowie Sulechów 13 -49,5 2,3
4933 Technologia I Styl Sp. z o.o. Wrocław 13 10,6 17,3
4934 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość w Myśliborzu Myślibórz 13 61,1 3,6
4935 Jerzykowski i Wspólnicy. sp. k. Szczecin 13 -5,5 47,4
4936 Ekus Sp. z o.o. Krzemieniewo 13 18,2 3,8
4937 Arti Polska Sp. z o.o. Warszawa 13 -35,4 8,5
4938 Vabank Sp. z o.o. Toruń 13 52,8 44,0
4939 ELIPSA Sp. z o.o. Gliwice 13 -25,4 10,3
4940 Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum Sp. z o.o. Katowice 13 92,6 8,2
4941 3DS Sp. z o.o. Warszawa 13 2,2 48,2
4942 Ośrodek Sportu i Rekreacji OSIR Stargard Sp. z o.o. Stargard 13 -36,9 1,0
4943 NEOLIT MEDIA Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13 49,9 4,1
4944 Constans Grupa Sp. z o.o. Poznań 13 22,7 18,0
4945 Promus Nieruchomości Gliniecki S.K. Ruda Śląska 13 78,1 21,0
4946 Huber Holding Sp. z o.o. Warszawa 13 -1,4 4,2
4947 Międzywojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów Rzeszów 13 16,2 5,6
4948 SP Medical Sp. z o.o. Zduńska Wola 13 -48,6 5,4
4949 Damir Sp. z o.o. Gdańsk 13 -5,1 2,3
4950 CHATA Żukowski, Puchalski, Żynda S.J. Suwałki 13 -1,4 71,7
4951 Fabryka Sprężyn Mazowianka Sp. z o.o. Warszawa 13 98,2 0,9
4952 Przedsiębiorstwo Technicznej Obsługi Przemysłu OPOLREM Sp. z o.o. Chorula 13 18,6 4,3
4953 Gry-Online S.A. Kraków 13 -17,5 20,3
4954 Pirlo Poland Sp. z o.o. Działki Suskowolskie 13 -6,6 6,7
4955 Lokal Serwis Marcin Wiśniewski Spółka Komandytowa Warszawa 13 33,5 60,2
4956 Marbad Sp. z o.o. Warszawa 13 13,0 5,1
4957 Energetyk Spółdzielnia Mieszkaniowa Wejherowo 13 27,3 2,0
4958 Mdruk Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13 -16,5 11,0
4959 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zielonce Zielonka 13 0,4 2,9
4960 Zakład Wielobranżowy Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Simet Sp. z o.o. Tworóg 13 -14,0 7,9
4961 VS Poland Sp. z o.o. Gdynia 13 171,7 3,1
4962 Sekwencja Sp. z o.o. Consulting sp.k. Warszawa 13 -57,8 68,1
4963 Landmark Global (Pl) Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 13 2,5 4,2
4964 Meltmann Sp. z o.o. Pawłowiczki 13 44,7 19,3
4965 Hurtownie Polskie Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 13 22,4 36,2
4966 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Klabacha Sp. z o.o. Pustków 13 41,8 3,5
4967 Wicke Polska Sp. z o.o. Łoziska 13 13,2 10,1
4968 Odlewnia Żeliwa Rawica K. Polak, A. Krok sp.j. Rawica-Kolonia 13 -19,9 16,8
4969 Euro – Kerze Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 13 32,8 2,3
4970 KLAKSON Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lublinie Lublin 13 -14,8 1,1
4971 Pralnia Hevelius Sp. z o.o. Gdynia 13 32,9 9,1
4972 Elzam – Zamech Sp. z o.o. Zakład Mechaniczny Elbląg 13 -36,9 10,7
4973 Qartis S.A. Solec Kujawski 13 15,9 1,9
4974 SNW Sp. z o.o. Warszawa 13 70,5 1,2
4975 Pyrzycka Spółdzielnia Mieszkaniowa Pyrzyce 13 -4,2 4,5
4976 Dom Katolicki Sp. z o.o. Warszawa 13 -19,2 41,9
4977 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mogilnie Mogilno 13 8,6 1,1
4978 Telecommunications Operations & Service Centre (ACN) Sp. z o.o. Wrocław 13 5,3 5,5
4979 Firma Art Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 13 4,9 5,6
4980 Unigreg Energia Sp. z o.o. Warszawa 13 47,4 9,4
4981 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Promerol S.A. Liszki 13 -12,8 4,0
4982 Metal Concept Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 13 26,9 34,1
4983 Advicero Tax Nexia Sp. z o.o. Warszawa 13 120,9 18,4
4984 Aspera Sp. z o.o. Bodzechów 13 542,4 8,9
4985 Elstar Engineering Sp. z o.o. Elbląg 13 -31,3 3,0
4986 Food Machines Sp. z o.o. sp.k. Ustanów 13 -77,9 23,8
4987 Valeant Sp. z o.o. Warszawa 13 159,4 92,6
4988 Baran, Książek, Bigaj Kancelaria Prawna sp.k. Kraków 13 20,0 49,2
4989 Coronel Sp. z o.o. Gniechowice 13 29,6 26,6
4990 MPC Foam Sp. z o.o. S.K. Rogoźno 13 5,4 4,6
4991 MK Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 12 -32,6 7,1
4992 Anudal Polska Sp. z o.o. Warszawa 12 16,6 28,0
4993 Wiek II Sp. z o.o. Warszawa 12 17,6 43,7
4994 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa Płonia Szczecin 12 -5,4 1,6
4995 Takeda SCE Sp. z o.o. Łódź 12 24,8 3,0
4996 NORSPOL Sp. z o.o. Warszawa 12 29,9 21,7
4997 Pretorius Sp. z o.o. Kielce 12 -21,3 14,4
4998 Branch Brothers Sp. z o.o. sp.k. Poznań 12 8,2 11,1
4999 Full Colour Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 12 -29,1 36,4
5000 Wodrol Inwestycje Sp. z o.o. Lublin 12 13,7 25,2
5001 Odlewnia Żeliwa WULKAN S.A. Częstochowa 12 -3,3 2,0
5002 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Zrzeszeni w Pile Piła 12 20,4 2,4
5003 B-19 Sp. z o.o. Kołobrzeg 12 7,7 65,9
5004 Holo J.Pawlak, P.Wójtowicz sp.j. Warszawa 12 0,0 15,0
5005 VOIGT PROMOTION Sp. z o.o. Police 12 1,8 2,5
5006 Spółdzielnia Mieszkaniowa Rotunda Wrocław 12 30,7 1,1
5007 Park Przemysłowy Luvena Sp. z o.o. Luboń 12 7,1 28,5
5008 Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Akademii Rolniczej w Lublinie Lublin 12 -31,9 1,3
5009 Ibet Sp. z o.o. Reda 12 45,8 7,3
5010 Tomczak i Partnerzy Spółka Adwokacka Warszawa 12 -36,9 32,7
5011 City Core Sp. z o.o. Warszawa 12 18,0 6,2
5012 Hosso Szczecinek H1 Sp. z o.o. Szczecin 12 129,6 9,1
5013 Rączkowski, Kwieciński Adwokaci sp.j. Warszawa 12 4,4 12,8
5014 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Głuchołazy 12 23,3 2,6
5015 Aviva Services Sp. z o.o. Warszawa 12 23,2 3,1
5016 Spółdzielnia Mieszkaniowa Agat w Złotoryi Złotoryja 12 39,9 3,5
5017 Wojcieszak, Basiński i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Spółka Komandytowa Poznań 12 9,6 37,3
5018 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jutrzenka Łobez 12 -12,2 9,5
5019 Firma Handlowo-Usługowa PLUS-BIS Józef Gonet, Andrzej Gonet S.J. Korczyna 12 -23,8 9,2
5020 Chema Sp. z o.o. Dębe Wielkie 12 166,4 37,6
5021 PPHU DOMUS Sp. z o.o. Gliwice 12 -25,4 12,9
5022 Lewiatan Opole Sp. z o.o. Opole 12 -14,6 9,6
5023 PROF – US PUH Spółdzielnia Kraków 12 0,1 3,3
5024 PHARM – OLAM INTERNATIONAL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12 127,6 3,4
5025 Hasco-Service& Consulting Sp. z o.o. Kępice 12 -24,8 84,2
5026 Laser – Stal Sp. z o.o. Konin 12 -4,0 9,4
5027 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Rykach Ryki 12 -11,4 4,2
5028 Amer Sports Financial Shared Service Sp. z o.o. Kraków 12 89,0 3,0
5029 Spółdzielnia Mieszkaniowa Naftobudowa Kraków 12 -23,1 4,1
5030 EBC Solicitors Alternatywa Spółka Inwestycyjna S.A. Warszawa 12 -23,9 43,3
5031 BS Logistyka Sp. z o.o. Gdynia 12 62,0 9,4
5032 Prus Development Sp. z o.o. Poznań 12 -11,6 16,8
5033 PHP TES Sp. z o.o. Niwki Daleszyckie 12 -29,0 4,5
5034 Abris Capital Partners Sp. z o.o. Warszawa 12 -0,9 4,8
5035 ABL Technic Polska Sp. z o.o. Stalowa Wola 12 -12,2 24,1
5036 Generations Sp. z o.o. Warszawa 12 1027,9 4,0
5037 Towarzystwo Budownictwa Społecznego ABK Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 12 -39,4 45,2
5038 Spółdzielnia Mieszkaniowa BARBAKAN Tczew 12 0,6 0,3
5039 JAWAR Sp. z o.o. Ciechanów 12 -10,9 7,7
5040 Faserbeton Sp. z o.o. Fałków 12 -4,8 13,0
5041 BROKERS UNION Sp. z o.o. Wrocław 12 1,4 14,8
5042 AQUAFILTER EUROPE Sp. z o.o. Łódź 12 27,7 2,3
5043 GB Logistics Sp. z o.o. Warszawa 12 4,3 10,6
5044 Omida S.A. Finance sp.k. Gdańsk 12 61,3 23,8
5045 XDEEP Sp. z o.o. Sp.K. Góra 12 3,9 19,8
5046 M. i A. Gracz Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Euro – Eko – Pak sp.j. Poznań 12 17,0 9,7
5047 Metro Advertising Sp. z o.o. Warszawa 12 -46,6 2,9
5048 Invest – Rent Sp. z o.o. Gdańsk 12 -43,2 71,1
5049 Jupiter AS S.Bondyra i A.Rynkiewicz sp. j. Szczecin 12 2,0 0,2
5050 KAJA Bogdan Bańczyk Mikołów 12 -10,0 3,3
5051 Intercolor Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 12 41,3 19,3
5052 Altum Investment Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 12 5,2 7,6
5053 Kragum Sp. z o.o. Sosnowiec 12 7,9 10,4
5054 AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o. Bydgoszcz 12 -11,2 4,9
5055 Drukarnia Beltrani Sp.J. Kraków 12 -14,2 6,1
5056 Agro Merchants Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 12 300,1 5,0
5057 Ancora Sp. z o.o. Gdańsk 12 -6,9 17,2
5058 Clickad Interactive Sp. z o.o. Warszawa 12 -8,3 4,6
5059 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wybrzeże Sławno 12 18,1 1,4
5060 Podlaski Fundusz Kapitałowy Sp. z o.o. Białystok 12 -3,3 115,6
5061 PPHU HEAN Głuszko & Pawlak Sp.J. Mścice 12 66,3 6,7
5062 ŚWIT Sp. z o.o. Tarnów 12 19,7 9,0
5063 Techpak Development Sp. z o.o. Białężyce 12 55,8 1,7
5064 Ślusarstwo Józef Niemiec Sp. z o.o. S.K. Goleszów 12 21,8 14,2
5065 Spółdzielnia Mieszkaniowa Własny Dach Gdynia 12 17,6 0,5
5066 Mr Bogdanka Sp. z o.o. Bogdanka 12 36,7 4,4
5067 ORION S.A. Lublin 12 125,1 3,2
5068 Mako Pharma Sp. z o.o. Kiełpin 12 -12,9 15,6
5069 Konig Metall Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 12 56,1 5,2
5070 Servis Trans Sp. z o.o. S.K. Bocheniec 12 -30,6 33,6
5071 SM im. J. I. Kraszewskiego w Sopocie Sopot 12 1,8 2,9
5072 Rebel Media Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12 -41,8 9,6
5073 IBQ PARTNERS Sp. z o.o. Exchange S.K. Warszawa 12 12,9 1,3
5074 Centrum Sopot Sp. z o.o. Sopot 12 -86,6 7,6
5075 Argali Investment Sp. z o.o. Mielec 12 69,8 8,2
5076 B.B.K. Polska Sp. z o.o. Szlachtowa 12 50,4 4,3
5077 Mechanika Maszyn Joachim i Wawrzyniec Ziegert Sp. J. Brodnica 12 20,3 6,1
5078 Spółdzielnia Mieszkaniowa ARBUZOWA Warszawa 12 -4,9 4,1
5079 Zakład Pomiarowo-Badawczy Energetyki Energopomiar-Elektryka Sp. z o.o. Gliwice 12 -38,2 4,4
5080 ASC Invest Sp. z o.o. Świebodzice 12 4,8 53,3
5081 Kancelaria Brokerska Modus Sp. z o.o. Warszawa 12 7,0 29,6
5082 Tower Building Sp. z o.o. Łódź 12 -11,4 19,9
5083 Przedsiębiorstwo Instalacyjne E. Jankowiak, W. Tomczak S.J. Bydgoszcz 12 -60,0 32,7
5084 Emt-Systems Sp. z o.o. Gliwice 12 -10,0 15,2
5085 Walter Herz Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12 35,5 35,3
5086 Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. Skierniewice 12 -43,1 0,9
5087 Begimo Media Sp. z o.o. Warszawa 12 4,9 25,4
5088 Adrino Sp. z o.o. Warszawa 12 149,3 8,4
5089 Zakład Elektromechaniczny Elrem Sp. z o.o. Bydgoszcz 12 -40,6 13,4
5090 Laboratoria Badań Batory Sp. z o.o. Chorzów 12 13,7 16,9
5091 Kozienicka Ceramika i Materiały Budowlane Sp. z o.o. Kozienice 12 -2,5 35,2
5092 Folmet Ebjkp Darmas sp.j. Sosnowiec 12 -22,7 14,5
5093 Proautomation Sp. z o.o. Olszewnica Stara 12 20,7 17,6
5094 Gildia Gdańska S.A. Gdańsk 12 -7,2 32,1
5095 Braughman Group Media Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 12 -23,6 5,0
5096 Total Fitness Concept Sp. z o.o. Kraków 12 31,3 4,0
5097 Vera Artis Sp. z o.o. Lublin 12 -39,0 20,4
5098 Cynkpol Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 12 172,9 5,4
5099 PHP JG S.J. W. Fedyk i Spółka Chełmża 12 -28,2 13,4
5100 Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLICKA Warszawa 12 9,5 8,0
5101 Alpha Bio Polska Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 12 84,9 10,1
5102 ADD Asfalt Sp. z o.o. Kraków 12 -45,9 7,4
5103 PRZEMYSŁÓWKA Sp. z o.o. Toruńskie Przeds. Budownictwa Przemysłowego Toruń 12 -4,9 3,4
5104 Simplicity Printing House Sp. z o.o. S.K. Poznań 12 5,9 10,4
5105 Legmod S.J. Zakłady Modelarsko – Odlewnicze Legnica 12 -6,6 18,4
5106 Spółdzielnia Mieszkaniowa Staszic w Pile Piła 12 -35,0 2,7
5107 Korn/ Ferry International Sp. z o.o. Warszawa 12 22,8 6,2
5108 Pokatos Sp. z o.o. Warszawa 12 -8,2 28,5
5109 PPHU IZOLMET Sp. z o.o. w Zawoni Zawonia 12 -8,8 1,5
5110 Lotos Straż Sp. z o.o. Gdańsk 12 68,9 3,7
5111 Emmerson Evaluation Sp. z o.o. Warszawa 12 118,5 4,4
5112 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe Instalmet sp.j. Łukasz Kowalski & Mariusz Opaliński Grudziądz 12 -17,9 15,1
5113 Antikor Sp. z o.o. w likwidacji Świdnica 12 38,3 4,0
5114 Benox S.J. Kamień 12 -10,6 9,5
5115 Steel Protection Poland Sp. z o.o. Gdynia 12 -55,2 35,9
5116 Invest Klima Krzysztof Diakowski S.K. Gdynia 12 -15,4 13,5
5117 Acron Sp. z o.o. Warszawa 12 12,6 6,2
5118 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Staszowie Staszów 12 -6,3 0,3
5119 Massada Logistics Eu Sp. z o.o. Warszawa 12 -3,1 24,9
5120 Metallex Sp. z o.o. S.K. Bytom Odrzański 12 -0,9 9,4
5121 Zakład Usługowo-Serwisowy Labmatic Sp. z o.o. Brzeg Dolny 12 1279,4 1,9
5122 Wido – Profil Sp. z o.o. Kraków 12 340,5 7,2
5123 APP Sp. z o.o. Kraków 12 11,4 6,2
5124 Citro Invest Sp. z o.o. Warszawa 12 15,7 22,9
5125 Dekor – Publidecor Sp. z o.o. Dębe Wielkie 12 647,6 1,1
5126 Ramot I.F.M. Poland Sp. z o.o. Warszawa 12 226,6 11,1
5127 Spółdzielnia Mieszkaniowa Celuloza Kostrzyn nad Odrą 12 121,3 6,0
5128 Armex Sp. z o.o. Rybnik 12 33,6 12,8
5129 GNS Sp. z o.o., S.K. Warszawa 12 -9,5 46,0
5130 Dfusion Communication Sp. z o.o. Warszawa 12 136,2 19,6
5131 ET Inwestycje Sp. z o.o. Węgrów 12 86,4 25,7
5132 MIB – Pol Sp. z o.o. Przytoczna 12 684,4 1,0
5133 Crido Taxand Sp. z o.o. Warszawa 12 142,8 1,4
5134 Rutgers POLAND Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 12 -54,5 1,6
5135 Zentar Trzaskowski, Łańczak S.J. Poznań 12 11,7 72,2
5136 UL International Polska Sp. z o.o. Sękocin Nowy 12 736,2 2,7
5137 Spedimex Sp. z o.o. Stryków 12 31,5 0,2
5138 KANTOR CENT SZULC I CZARNOTA SPÓŁKA JAWNA Wrocław 12 -3,8 497,9
5139 Spekom Sp. z o.o. Katowice 12 18,1 17,3
5140 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LEAR Lech i Artur Kostrzewski S.J. Świdwin 12 42,0 12,9
5141 Skarem Sp. z o.o. Stalowa Wola 12 -21,7 1,8
5142 Nauta Turbo Sp. z o.o. PPUH Gdynia 12 -23,3 14,5
5143 Agencja Ochrony Lion Sp. z o.o. S.K. Śrem 12 26,3 13,7
5144 Aqmet Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 12 -41,2 0,5
5145 ECOR PRODUCT Sp. z o.o. Stęszew 12 33,3 0,7
5146 NORTHPACK Sp. z o.o. Małkowo 12 32,1 0,9
5147 Chemiplastyka Sp. z o.o. Kielce 12 0,8 3,6
5148 Poniatowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Poniatowa 12 -4,4 2,8
5149 Nestro Przeds. Produkcyjno- Handlowo – Usługowe Sp. z o. o. Olesno 12 -6,6 4,2
5150 BKM Serwis Sp. z o.o. Bolesławiec 12 11,4 7,2
5151 AP Geotechnika Sp. z o.o. S.K. Studzienice 12 -27,9 27,0
5152 CZAH S.A. PW Katowice 12 -6,0 21,0
5153 AC Elektro Installation Sp. z o.o. Gdańsk 12 190,5 9,6
5154 Rolno Spożywczy Rynek Hurtowy GIEŁDA ELBLĄSKA S.A. Elbląg 12 -23,8 5,5
5155 Norodowy Stary Teatr Im. H. Modrzejewskiej w Krakowie Kraków 12 -30,6 2,5
5156 Zakład Usługowo-Produkcyjny EKRAN Sp. z o.o. Sędziszów 12 143,5 9,5
5157 Apena-Remont Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12 875,5 2,0
5158 Lundbeck Business Service Center Sp. z o.o. Kraków 12 0,0 3,5
5159 Lang Nieruchomości Spółka Komandytowa Wrocław 12 336,7 392,4
5160 Perfekt Instal Sp. z o.o. Sp.K. Szczecin 12 -3,8 26,6
5161 Beskidzkie Biuro Inwestycyjne S.A. Bielsko-Biała 12 35,5 78,0
5162 Big Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe Świebodzin 12 512,2 1,2
5163 Buos Sp. z o.o. Warszawa 12 -17,2 10,6
5164 Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych PROMAX Sp. z o.o. Giebnia 12 27,1 3,6
5165 Girder Sp. z o.o. Włocławek 12 50,6 6,9
5166 Carbomet Sp. z o.o. Bogdanka 12 20,8 5,0
5167 ORLEN BUDONAFT Sp. z o.o. Limanowa 12 28,3 3,3
5168 Spółdzielnia Mieszkaniowa Komunalnik Chorzów 12 -1,5 1,5
5169 NOWOGRODZKA Sp. z o.o. Warszawa 12 39,2 38,0
5170 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Skawinie Skawina 12 8,4 0,8
5171 Fabryka Wyrobów Metalowych Brat-Met Sp. z o.o. Zwoleń 12 7,1 3,6
5172 Becker Sp. z o.o. Droginia 12 34,8 6,6
5173 Econocom Polska Sp. z o.o. Warszawa 12 -53,8 11,3
5174 Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o. Warszawa 12 272,9 4,8
5175 Vistra Shelf Companies Sp. z o.o. Warszawa 12 142,8 11,0
5176 4T & T Sp. z o.o. Sulejówek 12 35,4 63,6
5177 Kolmet – Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 12 236,9 318,1
5178 Allround JOB Services Sp. z o.o. Szczecin 12 14,3 5,2
5179 A. Kustra, E.Trybuchowska,T. Dunikowski sp.k. Wrocław 12 -19,6 41,1
5180 Zakład Wydobywczy KRUSZYWO Sp. z o.o. Gdynia 12 120,8 17,4
5181 Inlader Sp. z o.o. Plewiska 12 191,0 9,0
5182 PBI Sprzęt Sp. z o.o. Sandomierz 12 -35,6 9,9
5183 PERBUD Sp. z o.o. Warszawa 12 33,2 17,1
5184 MAJOR Sp. z o.o. Tychy 12 -26,1 6,9
5185 Bis Media Łosowska sp. j. Włocławek 12 3,8 20,6
5186 QUADRUM FOODS Sp. z o.o. Kraków 12 51,7 67,6
5187 PMPKonmet Sp. z o.o. Jelenia Góra 12 5,7 3,7
5188 Spółdzielnia Mieszkaniowa Tęcza Szczecin 12 -28,4 2,2
5189 Spółdzielnia Mieszkaniowa Barbara Chorzów 12 90,0 5,8
5190 Firma Architektoniczno Budowlana Restauracji Zabytków Architekton Leszek Peljan, Leszek Link S.J. Głogów 12 85,4 13,0
5191 UHY ECA S.A. Kraków 12 19,1 34,0
5192 Narodowe Centrum Kultury Warszawa 12 -44,2 2,5
5193 Huta Szkła i Kryształów Alicja Watra Sp. z o.o. Tarnów 12 10,4 3,0
5194 Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A. Dzierzgoń 12 68,7 61,9
5195 IZOMET PISKORZ S.J. Wolsztyn 12 33,0 4,5
5196 Roztoczański Związek Pszczelarzy w Tomaszowie Lubelskim Tomaszów Lubelski 11 79,8 4,1
5197 2P Poland Sp. z o.o. Godzikowice 11 1169,7 1,6
5198 Cassiopeia Sp. z o.o. Szczecin 11 -19,4 11,1
5199 WILSHIRE HOLDING Sp. z o.o. Błonie 11 14,1 5,5
5200 Gigaboard Polska Sp. z o.o. Warszawa 11 62,1 5,0
5201 LAC – MET Sp. z o.o. sp.k. Szczytno 11 0,7 12,7
5202 Exploreo Sp. z o.o. Wrocław 11 56,9 3,8
5203 Marwitpak Sp. z o.o. S.K. Stanisławów 11 189,9 10,0
5204 Zaspa Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 11 -28,7 13,0
5205 Invest Biasov Sp. z o.o. S.J. Biała Podlaska 11 40,8 10,1
5206 Centrum Logistyczne Gryf Sp. z o.o. Szczecin 11 -33,3 15,6
5207 Brink’s Global Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 11 -4,3 16,1
5208 Womak Delta Sp. z o.o. Wrocław 11 -7,7 12,2
5209 WX Management Services Sp. z o.o. Warszawa 11 56,4 15,4
5210 Moda Media Sp. z o.o. Świecie 11 35,8 5,1
5211 WMB Drogbud Sp. z o.o. Lubojenka 11 -36,5 4,0
5212 Kantor Wymiany Walut ZAL Nowacki sp. j. Oświęcim 11 -16,7 2,1
5213 Navikon Ship Repair Yard G. Sobczyk, M. Kowalski S.J. Świnoujście 11 45,3 33,1
5214 MTR Media Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11 0,8 15,0
5215 I.M.C. Engineering Poland Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 11 -54,4 3,4
5216 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piast w Barlinku Barlinek 11 -8,9 1,3
5217 Magneto Sp. z o.o. Częstochowa 11 3548,3 6,5
5218 OBST BERNARD OBST, NORBERT OBST, NINA OBST SPÓŁKA JAWNA Pszczew 11 24,7 40,9
5219 Pucka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Puck 11 19,9 1,9
5220 Broset Sp. z o.o. Wałcz 11 329,0 3,1
5221 Metal – System Sp. z o.o. Stalowa Wola 11 1,2 5,3
5222 Spółdzielnia Sip Zakład Pracy Chronionej Krosno 11 189,2 2,1
5223 ILOX Sp. z o.o. Toruń 11 14,9 16,1
5224 Leithäuser Industrieterrain Sp. z o.o. Leszno 11 8,1 51,0
5225 Zakład Mechaniki Jege S.J. Przyszowice 11 -5,1 30,2
5226 Mp 59 Grzegorz Bierecki, Andrzej Sosnowski sp. j. Gdynia 11 -0,4 66,3
5227 Laminore Invest S.A. Gdańsk 11 108,7 38,8
5228 Ubezpieczenia Plus Sp. z o.o. Gdańsk 11 28,4 26,0
5229 Wadwicz Grupa Sp. z o.o. Warszawa 11 231,6 0,7
5230 Roka – Niewiadomski Spółka Komandytowa Szczecin 11 8,4 6,2
5231 Personal – Service – Ost – West Sp. z o.o. Bydgoszcz 11 15,8 9,4
5232 Futuro Finance Sp. z o.o. Wrocław 11 396,1 5,5
5233 Holland Tank Sevice Sp. z o.o. Poznań 11 35,1 2,1
5234 Igielski Ochrona Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 11 44,0 42,7
5235 Artech Chwołka Piotr Rybnik 11 40,2 1,9
5236 Stacja Narciarska Małe Ciche Sp. z o.o. Małe Ciche 11 10,6 6,3
5237 Startrade Sp. z o.o. Lublin 11 -6,9 4,7
5238 Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Włodzimierza Trzebiatowskiego PAN Wrocław 11 99,9 0,8
5239 Modico Plus Zbigniew Kielban S.K. Poznań 11 14,1 33,3
5240 Martship Sp. z o.o. S.K. Nowy Dwór Gdański 11 12,2 14,4
5241 Alucrom Sp. z o.o. Wrocław 11 -47,6 3,1
5242 DOMREL Sp. z o.o. Biuro Usług Inwestycyjnych Szczecin 11 -74,6 14,4
5243 EUROKADRA S.A. Zabrze 11 6,5 3,0
5244 Zielony Rynek BT Kapitał Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 11 8,4 82,1
5245 Carserwis Sp. z o.o. Kościan 11 -2,6 36,2
5246 Karlińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Karlino 11 783,6 1,1
5247 TRASKO-STAL Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 11 -14,5 1,9
5248 Neumannbrown Sp. z o.o. sp.k. Kraków 11 565,8 69,9
5249 Festa Sp. z o.o. sp.k. Legionowo 11 464,0 52,4
5250 Podlaskie Centrum Rolno – Towarowe S.A. Białystok 11 -20,0 6,5
5251 KMC – Services Sp. z o.o. Kraków 11 38,4 1,9
5252 Nttechnologia Sp. z o.o. Kraków 11 11,4 0,7
5253 MLP Pruszków III Sp. z o.o. Pruszków 11 -43,5 40,3
5254 O-I Jarosław Centrum Serwisowe Maszyn Sp. z o.o. Jarosław 11 181,5 2,0
5255 EUREKA Sp. z o.o. Dąbrowa 11 6,6 2,7
5256 Federal Express Service Center Poland Sp. z o.o. Kraków 11 492,7 4,7
5257 Spółdzielnia Mieszkaniowa Chemik Wrocław 11 -3,4 0,8
5258 OPTIBUY Sp. z o.o. Warszawa 11 162,0 9,0
5259 Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski MOP 83 Sp. z o.o. Gronowo Górne 11 46,8 1,9
5260 Spółdzielnia Mieszkaniowa Dolna Odra Gryfino 11 29,0 1,2
5261 ORTHDRUK Sp. z o.o. Białystok 11 2,3 5,5
5262 Godmar M.R.P. Godzińscy sp.j. Milejewo 11 15,2 15,2
5263 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Dworze Gdańskim Nowy Dwór Gdański 11 0,1 0,1
5264 TS Group Sp. z o.o. Suchy Dwór 11 629,8 0,6
5265 Purinvest Sp. z o.o. Warszawa 11 -2,8 8,6
5266 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lipnie Lipno 11 28,9 5,6
5267 Przewozy Autobusowe Gryf Sp. z o.o. S.K. Żukowo 11 -39,3 3,2
5268 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świeciu Świecie 11 -3,5 2,7
5269 Spółdzielnia Mieszkaniowa Niedźwiadek Warszawa 11 29,7 5,2
5270 WIGROPOL Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 11 67,0 16,7
5271 Demarko Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 11 -39,5 7,4
5272 Globart Print A. Gołębicki, M. Horba,T. Łaski S.J. Białystok 11 277,0 3,1
5273 Brzóstowska I Wspólnicy sp. j. Poznań 11 9034,4 259,5
5274 Feelgood Sp. z o.o. Kraków 11 127,7 4,9
5275 DAGAT-ECO SPÓŁKA Z O.O. Poznań 11 -32,1 4,1
5276 Raubo i Wspólnicy S.J. Sibin 11 38,6 11,5
5277 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Sztumie Sztum 11 -5,8 4,1
5278 Białogardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Białogard 11 -6,8 13,0
5279 Simtec Sp. z o.o. Katowice 11 57,2 24,5
5280 PROGRES Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 11 30,9 0,7
5281 RR Security Grupa Sp. z o.o. Warszawa 11 97,5 4,6
5282 Granit Sp. z o.o. Legionowo 11 88,7 8,3
5283 Bud Rental Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Paczkowo 11 -14,6 42,9
5284 Apinex Technika Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Legnica 11 17,5 10,3
5285 Technomatik Paweł Ulfik sp.j. Witoszów Dolny 11 62,8 34,2
5286 Legis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 11 51,2 52,9
5287 Endu Events Sp. z o.o. 1 S.K.A. Poznań 11 -0,5 43,9
5288 Spółdzielnia Mieszkaniowa CISY Nowogard 11 -37,3 0,2
5289 West Sp. z o.o. Gortatowo 11 17,4 6,1
5290 Stella Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Tychy 11 -0,8 3,0
5291 Zakłady Elektroniczne MICRONET Sp. z o.o. Gdańsk 11 15,8 3,4
5292 Lcl Drukarnia Sp. z o.o. Łódź 11 8,2 4,9
5293 Kruk Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Wrocław 11 52,6 1,3
5294 Savoir Group Sp. z o.o. Warszawa 11 33,3 2,9
5295 Soprema Polska Sp. z o.o. Pass 11 -35,3 3,1
5296 AIR-TECH-BUD Sp. z o.o. Bochnia 11 -15,2 2,7
5297 Leader Logistics Sp. z o.o. Wrocław 11 -19,8 9,1
5298 Dynacars Sp. z o.o. Jawornik 11 -33,2 13,9
5299 PGKIM Sp. z o. o. Drezdenko 11 23,6 4,2
5300 VT Real Estate Sp. z o.o. Łęgowo 11 -12,5 30,3
5301 Funke Polska Sp. z o.o. Prusy 11 -52,2 5,0
5302 BUJALSKI Sp. z o.o. Dywity 11 -16,2 1,6
5303 Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 11 1913,5 29,1
5304 Fggk Freliszka Gosk-Grodzka Karwowski Adwokaci Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 11 29,1 50,7
5305 Blue Ivy Marketing Solutions Sp. z o.o. Warszawa 11 183,9 14,3
5306 P P U WAR-NO Sp. z o. o. Kraków 11 49,7 4,8
5307 Krakowskie Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Kraków 11 -7,8 44,3
5308 Sulex Group Sp. z o.o. Warszawa 11 -10,9 16,6
5309 Marstal Mariusz Cypel, Stanisław Zakrzewski sp. j. Wronki 11 -27,2 12,4
5310 Handle Service Sp. z o.o. Toruń 11 -1,0 17,3
5311 Expert Sp. z o.o. Kruszyn Krajeński 11 20,1 7,5
5312 Commercial Point Sp. z o.o. Warszawa 11 172,2 9,3
5313 Techno Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Jan Ziomek Sp.J. Wrocław 11 11,7 9,8
5314 Izolacja Jarocin S.A. Jarocin 11 200,1 1,2
5315 Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum Lublin 11 31,4 4,2
5316 Glen Dimplex Polska Sp. z o.o. Poznań 11 -3,1 4,3
5317 Scena Capitol Sp. z o.o. Warszawa 11 8,3 5,3
5318 Isurvival Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11 12,4 47,4
5319 NOVO-PAK Sp. z o.o. Całowanie 11 0,1 4,2
5320 Metalex Sp. z o.o. Nowy Sącz 11 6,9 15,0
5321 ZAMPAP S. A. Zakłady Mechaniczne Krapkowice 11 19,6 3,7
5322 FM GROUP POLSKA Artur Trawiński Wrocław 11 -51,9 5,0
5323 Agata 5 Sp. z o.o. Katowice 11 -14,0 29,2
5324 Art-Security Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11 118,1 5,0
5325 DFE Security Sp. z o.o. Warszawa 11 14,4 15,0
5326 4 PIK Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11 16,5 11,9
5327 ŻUROMINIANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa Żuromin 11 89,3 4,6
5328 Amc Tech Sp. z o.o. Kraków 11 6952,2 10,6
5329 VGL Distribution Services Sp. z o.o. Gdańsk 11 6,0 13,6
5330 Vertigo Capital Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11 -33,7 98,5
5331 Biochemik Sp. z o.o. Laboratorium Usługowo – Badawcze Śmiłowo 11 92,8 3,4
5332 VOIT CENTER Sp. z o.o. Wrocław 11 -23,1 31,1
5333 LAQ Sp. z o.o. Warszawa 11 19,9 41,1
5334 Energo-Serwis Sp. z o.o. Radomsko 11 -18,5 19,1
5335 Bapro-Met Sp. z o.o. Błotnica 11 27,8 3,9
5336 Balsax E. Łabowicz M. Łabowicz sp.j. Kłodzko 11 -9,3 18,3
5337 Auraeko Baterpak Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Warszawa 11 44,9 40,0
5338 TB Hydro Sp. z o.o. sp.k. Poznań 11 -42,9 43,7
5339 Polremaco Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Polsko – Amerykańskie Kraków 11 3399,9 0,9
5340 Dom&House Sp. z o.o. S.K. Sopot 11 20,4 8,8
5341 Kantor Wymiany Walut Jarosław Szczygieł S.K. Stary Sącz 11 25,5 0,0
5342 Odlewnia Świdnica Sp. z o.o. Świdnica 11 -5,2 4,7
5343 Szkło Sp. z o.o. Lidzbark Warmiński 11 11,1 2,1
5344 SPIREX – Energetyka Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Energetycznych Reda 11 8,1 13,3
5345 Trag Sp. z o.o. Sp.K. Swadzim 11 -3,1 17,0
5346 Retermozanex Holding Sp. z o.o. Warszawa 11 5,6 13,5
5347 Fundusz Udziałowy S.A. Gdańsk 11 91,9 1186,5
5348 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Promet Kazimierz Gabryś, Ewa Gabryś-Staszałek sp.j. Bestwina 11 -1,3 3,0
5349 Diament Sp. z o.o. Inowrocław 11 28,8 6,1
5350 Sparks Polska Sp. z o.o. Warszawa 11 24,6 41,0
5351 IVS Sp. z o.o. Dębica 11 42,1 3,7
5352 Logistic City Sp. z o.o. II sp.k. Piotrków Trybunalski 11 -33,3 35,1
5353 CSWP Audyt Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11 81,0 22,3
5354 Adboard Sp. z o.o. Sielinko 11 -54,9 5,4
5355 Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk Warszawa 11 -48,6 2,5
5356 Młodzieżowa Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Promyk Lublin 11 19,4 0,4
5357 Ipso Iure Liberski Kita Ambroziak Majewska sp.k. Warszawa 11 8,1 14,7
5358 Uniserv Jarosław Sp. z o.o. Jarosław 11 -43,6 4,9
5359 POLPENTEL Sp. z o.o. Osielsko 11 20,7 15,8
5360 Kolejarz Spółdzielnia Mieszkaniowa Łapy 11 -3,1 2,1
5361 Spółdzielnia Mieszkaniowa Karolina Tychy 11 3,0 2,5
5362 Bezpieczna Pożyczka Sp. z o.o. sp.k. Kraków 11 -29,7 79,1
5363 Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania Kraków 11 -44,9 0,2
5364 KSH Invest Sp. z o.o. Śrem 11 -5,2 26,3
5365 Silesia Commercial Investment Sp. z o.o. Sp. K. Warszawa 11 295,6 5,3
5366 Bonus Development Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 11 38,0 17,3
5367 Centrum Motoryzacyjne Polmozbyt Kielce Sp. z o.o. Kielce 11 -13,0 11,9
5368 POLCARGO INTERNATIONAL Sp. z o.o. Szczecin 11 112,6 1,9
5369 Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy S.A. Warszawa 11 15,1 9,9
5370 Zakład Usługowo-Produkcyjny Metal sp.j. Józef Kciuk Myszków 11 0,1 16,5
5371 Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Tczewie Tczew 11 0,6 2,2
5372 Serta Polska Sp. z o.o. Piaseczno 11 90,6 5,3
5373 S & A SERVICE Sp. z o.o. Wrocław 11 -34,7 4,7
5374 Global Propulsion Service Sp. z o.o. S.K. Trutnowy 11 -22,1 58,3
5375 AUXILIA S.A. Wrocław 11 37,3 6,3
5376 Gong Sp. z o.o. Gliwice 11 82,7 4,9
5377 Polfin Sp. z o.o. Jankowa 11 19,2 5,1
5378 Rodox Sp. z o.o. Tychy 11 -13,2 33,0
5379 Rodan Development Sp. z o.o. Warszawa 11 -23,0 12,7
5380 Farmacol ITB Sp. z o.o. Katowice 11 2002,5 0,6
5381 IPS S.A. Jasin 11 41,4 14,8
5382 SCHOLZ & FRIENDS WARSZAWA Sp. z o.o. Warszawa 11 13,3 5,4
5383 Miejski Zarząd Budynków Sp. z o.o. Wałbrzych 11 -0,7 1,6
5384 STALPRODUKT – SERWIS Sp. z o.o. Bochnia 11 623,9 3,4
5385 Wietpol Aerospace Sp. z o.o. S.K. Jasionka 11 18,8 5,8
5386 GEORG FISCHER Sp. z o.o. Sękocin Nowy 11 -1,7 1,5
5387 BUDTECH Sp. z o.o. Warszawa 11 27,3 0,9
5388 BBF Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11 -37,7 30,7
5389 SCT-Broker Sp. z o.o. Warszawa 11 158,1 42,3
5390 Techspeed Bendkowski, Mazur sp.j. Katowice 11 29,5 6,6
5391 BARBOR Sp. z o.o. Skowarcz 11 172,4 5,3
5392 BIOERG S.A. Warszawa 11 174,3 15,3
5393 Inwest – Dom Regionalna Spółdzielnia Inwestycji Mieszkaniowych w Koszalinie Koszalin 11 13,6 1,0
5394 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rolmag Sp. z o.o. Opalenie 11 479,2 1,3
5395 Firma Kasperczyk sp.j. Będzin 11 14,1 18,6
5396 PLAST-FOL Sp. z o.o. Sampława 11 64,8 4,4
5397 Mobiem Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11 47,2 17,8
5398 A.P. Instruments Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11 -50,5 12,2
5399 Clear-Intec Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11 123,5 44,7
5400 Lena Serwis Sp. z o.o. Nowy Kościół 11 -10,6 15,8
5401 IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 11 52,8 1,7
5402 FKT Polska Sp. z o.o. Goraj 11 101,5 10,1
5403 Beskidzki Hurt Towarowy S.A. Bielsko-Biała 11 -16,7 12,9
5404 Airtech Solution Sp. z o.o. Warszawa 11 -31,8 16,2
5405 Kennametal Produkcja Sp. z o.o. Żory 11 -15,2 4,2
5406 Zakład Produkcyjno-Usługowy STYRCZULA Sp.J. H. J. Styrczula Siepraw 11 -36,1 6,8
5407 Sezamex Sadowska Stypczyński S.J. Bydgoszcz 11 15,5 62,6
5408 W – M Glass Sp. z o.o. Bartoszyce 11 -35,4 1,2
5409 Łaszczuk i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 11 -54,5 29,1
5410 Trendglass Sp. z o.o. sp.k. Radom 11 -4,3 2,8
5411 DIMA Sp. z o.o. Żychlin 11 -3,9 4,6
5412 Krakowskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego Sp. z o.o. Kraków 11 -10,3 42,8
5413 Media Republic Sp. z o.o. Warszawa 11 355,7 4,0
5414 Zakłady Badań i Atestacji Zetom im. prof. F.Stauba w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 11 90,2 9,4
5415 Firma Handlowa SUKCES Sp. z o.o. Olsztyn 11 -33,2 32,3
5416 Mera Park 2 Sp. z o.o. Warszawa 11 -2,4 18,5
5417 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Igum Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11 -2,3 13,0
5418 Narzędziownia-Przylep Nowakowski, Wasilewski, Wiśniewski sp.j. Zielona Góra 11 43,5 19,1
5419 Spółdzielnia Mieszkaniowa – Fampa w Jeleniej Górze Jelenia Góra 11 -12,5 4,8
5420 Access Business Group International Polska Sp. z o.o. 11 -5,4 4,0
5421 IGO Sp. z o.o. Warszawa 11 -26,8 22,7
5422 Heitman Financial Sp. z o.o. Warszawa 11 -7,1 6,9
5423 Pragma Plus Sławomir Majtyka sp.j. Kraków 11 -15,2 10,3
5424 TJX European Distribution Sp. z o.o. Warszawa 11 -11,6 2,3
5425 Centrum Biurowe Żurawia Sp. z o.o. Warszawa 11 -14,3 7,5
5426 INTERFREZ Sp. z o.o. Tarnów 11 -64,4 9,8
5427 Agencja Ochrony Osób I Mienia K2 Sp. z o.o. Nowa Ruda 11 14,9 12,9
5428 Tam Polska Sp. z o.o. Wrocław 11 -7,1 12,1
5429 Akala – Faraone Sp. z o.o. Goleniów 11 198,3 2,5
5430 Anodesign Sp. z o.o. Góra Kalwaria 11 1833,6 9,1
5431 DIKPAK S.J. Białystok 11 27,3 7,1
5432 Konrem Met Sp. z o.o. Jastrząb 11 102,6 3,4
5433 Sulzer Turbo Services Poland Sp. z o.o. Lublin 11 8,2 2,8
5434 BONER Sp. z o.o. Białystok 10 34,5 8,6
5435 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Szamotułach Szamotuły 10 -32,0 0,1
5436 Defabryka Development Sp. z o.o. Warszawa 10 25,1 1,9
5437 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Hardi Sp. z o.o. Duchnice 10 36,7 4,5
5438 SAF S.A. Sosnowiec 10 -40,8 4,8
5439 Malczewskiego 1 Invest Sp. z o.o. Warszawa 10 13,5 23,2
5440 Optimet Sp. z o.o. Czarnków 10 17,3 9,7
5441 CUBATO Sp. z o.o. Pogorzela 10 -47,4 2,6
5442 Stowarzyszenie Archiwistów Polskich Warszawa 10 27,2 8,9
5443 Logit – Magazyn Sp. z o.o. Konin 10 3,1 30,4
5444 RB3 Sp. z o.o. Gdynia 10 4,6 39,9
5445 SMT Shipmanagement And Transport Gdynia Ltd Sp. z o.o. Sopot 10 -11,3 12,8
5446 P.H.U.P. KRAK-OLD Sp. z o.o. Kraków 10 6,4 3,3
5447 Spółdzielnia Inwalidów Telemik Balin 10 -12,1 15,8
5448 Spółdzielnia Mieszkaniowa Świt w Drawsku Pomorskim Drawsko Pomorskie 10 -2,2 6,9
5449 STYRO-MAR Sp. z o. o. Szczecin 10 1,6 8,3
5450 Gikk Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 10 10,7 18,3
5451 KSM Zeman Sp. z o.o. Rajcza 10 91,9 3,2
5452 WS Sp. z o.o. Tupadły 10 65,3 4,9
5453 S + Sumisławski&Sumisławski P.J. Wrocław 10 14,4 37,9
5454 ZJ – Invest Sp. z o.o. Cieszyn 10 -65,3 16,2
5455 PINK PEPPER MEDIA SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 10 8,0 4,9
5456 Cadence Design Systems Gazdasági Szolgátató Korlátolt Felelősségű Társaság (Sp. z o.o.) Oddziałw Polsce Katowice 10 27,2 3,1
5457 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szubinie Szubin 10 -5,8 1,4
5458 Cat Traffic Sp. z o.o. Poznań 10 5,5 11,8
5459 SEMAG Sp. z o.o. S.K. Katowice 10 3713,8 2,9
5460 Incobex – Elplast Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10 403,2 1,9
5461 PEG Sp. z o.o. Warszawa 10 123,4 59,9
5462 WOBET Sp. z o.o. S.K. Miłowo 10 4,5 9,3
5463 ART Plast Sp. z o.o. Rzgów 10 337,5 2,9
5464 Industrial Quimica Del Nalon Polonia Sp. z o.o. Szczecin 10 21,7 4,5
5465 Hutnicza Sp. z o.o. Centrum Magazynowe Gdynia 10 8,3 22,7
5466 MPW MED Instruments Spółdzielnia Pracy Warszawa 10 8,8 4,8
5467 Tioman Sp. z o.o. sp.k. Toruń 10 1,0 2,4
5468 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość Miechów 10 -3,6 1,3
5469 Spółdzielnia Mieszkaniowa Transportowiec Solec Kujawski 10 -4,7 1,8
5470 Spółdzielnia Mieszkaniowa Grodzka Kraków 10 14,8 0,5
5471 All4affiliate Sp. z o.o. Warszawa 10 16,2 4,9
5472 Artystyczna Odlewnia Metali Art-Odlew Sp. z o.o. Opole 10 54,4 14,7
5473 Crist Konstrukcje Sp. z o.o. Gdynia 10 29,1 4,8
5474 Stefship Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 10 -36,3 48,6
5475 Strefa Aktywności Gospodarczej Sp. z o.o. Legnica 10 52,4 1,8
5476 Badford Continental Sp. z o.o. Katowice 10 37,8 9,8
5477 Wierzbowski Eversheds Sutherland sp.k. Warszawa 10 -44,7 13,9
5478 Róźany Potok Uniwersytecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 10 2,9 0,6
5479 Forno Sp. z o.o. Rybnik 10 726,8 6,0
5480 DWD System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 10 160,8 2,7
5481 Kazimierz Szymański, Roman Zasadziński Karo – Plast Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych sp.j. Konstancin-Jeziorna 10 -2,7 13,5
5482 Polska Izba Handlu Zagranicznego Certyfikacja Sp. z o.o. Gdynia 10 -3,2 30,9
5483 Golec Fabryka Sp. z o.o.-sp.k. Milówka 10 -34,5 32,6
5484 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KAR-MET. S.J. Kazimierz Neumueler I Spółka Lębork 10 -11,2 18,4
5485 DLG Agrofood Sp. z o.o. Poznań 10 -1,5 20,1
5486 Ergo-Plast Sp. z o.o. Świebodzice 10 170,3 4,6
5487 Instytut Dendrologii Polskiej Akademii Nauk Kórnik 10 -3,3 5,3
5488 Fractal Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 10 54,6 11,6
5489 Agencja Ochrony Ares Service Jan Zbigniew Wośko Sp. z o.o. Gdańsk 10 18,4 15,5
5490 Tivien Sp. z o.o. Warszawa 10 9,7 5,7
5491 Hal – Spaw Sp. z o.o. Blękwit 10 -4,3 3,7
5492 Ferrum Marketing Sp. z o.o. Katowice 10 94,7 34,3
5493 Yudo Poland Sp. z o.o. Wrocław 10 20,4 23,1
5494 Resolutions Sp. z o.o. Sopot 10 361,4 50,3
5495 Banking Retail System Sp. z o.o. Warszawa 10 288,0 5,7
5496 Wdrożenia Nowych Wyrobów i Technologii Sp. z o.o. Krokowa 10 58,9 6,2
5497 Merplast Sp. z o.o. Poznań 10 160,3 21,2
5498 Kancelaria Prawna Via Lex L. Szcześniak I Wspólnicy S.K. Wrocław 10 57,0 9,5
5499 Limatherm Components Sp. z o.o. Chorzów 10 19,6 4,1
5500 Kantor Wymiany Walut Ewa Wójcicka, Wojciech Wójcicki S.J. Mińsk Mazowiecki 10 21,2 0,3
5501 Tech-Pomp Serwis Sp. z o.o. Warszawa 10 526,3 11,0
5502 Zakład Mechaniczno – Remontowy Chemrem – Organika Sp. z o.o. Nowa Sarzyna 10 11,2 3,1
5503 Metalsolution Sp. z o.o. Zabrze 10 28,0 5,1
5504 Q1 Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10 58,3 74,1
5505 Medyk Spółdzielnia Mieszkaniowa Lublin 10 146,0 1,8
5506 Alumet Sp. z o.o. Daleszewo 10 16,5 7,5
5507 Kernel Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 10 29,3 27,1
5508 Inter – Metal S.J. Radom 10 -26,0 20,2
5509 Intergeo Real Estate Development Sp. z o.o. Kraków 10 -46,1 7,8
5510 MK Financial Partners Sp. z o.o. Warszawa 10 49,0 30,1
5511 Magnusson International Rudzińska i Wspólnicy sp. j. Warszawa 10 8,0 34,0
5512 Kic-Pak Sp. z o.o. Płock 10 330,7 9,5
5513 KEY COMPANY Sp. z o.o. Białystok 10 -23,8 5,6
5514 VRP Sp. z o.o. Poznań 10 -42,6 4,6
5515 Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Tar-Stal J. i J. Kawa sp.j. Sieradza 10 -63,9 15,5
5516 Fritsch Polska Sp. z o.o. Wrocław 10 14,5 167,2
5517 Nasza Chata Spółdzielnia Mieszkaniowa Lubin 10 95,5 0,8
5518 VIA TECHNIKA OBRÓBKI POWIERZCHNIOWEJ Sp. z o.o. Komorniki 10 12,2 13,1
5519 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubsku Lubsko 10 -3,5 2,2
5520 Galeria Osielsko Sp. z o.o. S.K. Niemcz 10 1,8 29,4
5521 Card 2000 Sp. z o.o. Gdańsk 10 0,6 36,4
5522 Lindem Sp. z o.o. Wrocław 10 13,4 6,4
5523 Eksploatacja Dźwignic Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 10 -9,8 12,8
5524 Dazi Investment Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10 -56,7 318,8
5525 Pminvest Sp. z o.o. S.K. Sopot 10 -10,2 50,5
5526 Nowogrodzka Invest Sp. z o.o. Warszawa 10 15,1 44,3
5527 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólnota w Łęcznej Łęczna 10 -3,6 2,2
5528 P. H. JAREXS Sp. z o.o. Legnica 10 54,5 0,9
5529 Rabbit Action Sp. z o.o. Warszawa 10 83,8 2,0
5530 Control Union Poland Sp. z o.o. Zielona Góra 10 44,6 17,5
5531 Zatoka S.A. Ostróda 10 25,2 10,5
5532 Kancelaria Radców Prawnych Leszek Czarny, Wojciech Budny i Wsólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 10 90,4 20,5
5533 Poli Invest Sp. z o.o. Suwałki 10 -19,2 66,0
5534 Cez Towarowy Dom Maklerski Sp. z o.o. Warszawa 10 16,6 35,1
5535 Metro Services Pl Sp. z o.o. Szczecin 10 22,9 3,8
5536 FMG INTERNATIONAL S.A. Warszawa 10 -30,0 9,0
5537 Zachęta Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Szczecin 10 -17,2 7,6
5538 Bydgoska Fabryka Urządzeń Chłodniczych Sp. z o.o. Bydgoszcz 10 27,9 26,2
5539 Pro Duct By Business Friends Sp. z o.o. Warszawa 10 148,3 5,4
5540 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szaserów Warszawa 10 -44,3 26,9
5541 Danuta Monarcha Consulting I Doradztwo Podatkowe Spółka Komandytowa Poznań 10 7,2 21,3
5542 GASKET Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10 -34,1 1,1
5543 Apack Sp. z o.o. Kowanowo 10 -15,7 6,4
5544 Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki Warszawa 10 -21,0 2,4
5545 GZD Sp. z o.o. sp.k. Jonkowo 10 -54,9 9,3
5546 Neamb Sp. z o.o. Rymań 10 1,2 51,9
5547 Pesmenpol Sp. z o.o. Myślenice 10 -33,1 5,0
5548 Almark Sp. z o.o. Properties S.K. Leszno 10 111,4 44,4
5549 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Grodzisku Wielkopolskim Grodzisk Wielkopolski 10 -29,9 2,9
5550 J&J Sport Center Hajtek sp.j. Kraków 10 -2,8 19,3
5551 For All Seasons Packing Sp. z o.o. Olsztyn 10 24,3 23,8
5552 Abbeys Europejskie Doradztwo Finansowe Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 10 4,9 43,8
5553 Meteogroup Polska Sp. z o.o. Warszawa 10 -24,2 26,0
5554 Altrad Końskie Sp. z o.o. Końskie 10 -10,5 23,9
5555 Margostal Rewolińscy S.J. Margonin 10 -19,6 5,9
5556 TMR Plastics Sp. z o.o. Bydgoszcz 10 66,9 1,5
5557 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zdrój Kamień Pomorski 10 -46,0 0,3
5558 Carda Consultancy S.A. Warszawa 10 178,1 9,2

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu  na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownie handlowe.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2015-2016,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2016 roku,

3. Zysk netto w latach 2015 i 2016 wyższy niż 1 tys. zł.

4. Kapitał własny w latach 2015 i 2016 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm liczona jest w porównaniu do spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej

W końcu  marcu 2017 r.:  C/Z:  20,1, a  C/WK: 1,34.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW
Według wskaźników giełdowych z  marca 2017 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w końcu marca 2017 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2016 r.  i wskaźnika C/Z w końcu marca 2017 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2016 r.  i wskaźnika C/Wk w końcu marca 2017 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to wartość rynkowa firmy w końcu marca 2017.