To jest przykładowe powiadomienie, można tutaj coś zareklamować, pokazać, itp.

Czytaj więcej Zamknij

Sprawdziliśmy się jako solidny partner

„Atutem naszego przedsiębiorstwa jest kompleksowość, obejmująca przygotowanie projektu, wykonanie instalacji oraz ich rozruch, która w połączeniu z terminowością i mobilnością wynikającą z ulokowania biur projektowych w różnych częściach kraju, przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług”, mówi Joanna Rosół – Wienczek, Wiceprezes Zarządu Konsorcjum Projektowo – Wykonawczego Ekobudowa Sp. z o.o. w Bełchatowie.

Joanna Rosół – Wienczek, Wiceprezes Zarządu Konsorcjum Projektowo – Wykonawczego Ekobudowa Sp. z o.o. w Bełchatowie Funkcjonujemy na polskim rynku już blisko 20 lat. Wysoka jakość usług przynosi firmie uznanie nie tylko w postaci kolejnych zleceń, ale również w formie nagród i wyróżnień.

Image
Specjalizujemy się w realizacji wszelkiego typu instalacji, np. wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych czy gazowych oraz wszystkich innych specjalistycznych instalacji technologicznych wraz z pełną automatyką niezbędną do prawidłowego funkcjonowania wykonanych instalacji i obiektu. Atutem naszego przedsiębiorstwa jest kompleksowość, obejmująca przygotowanie projektu, wykonanie instalacji oraz ich rozruch, która w połączeniu z terminowością i mobilnością wynikającą z ulokowania biur projektowych w różnych częściach kraju, przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny czuwając nad poprawnością funkcjonowania zrealizowanych przez nas projektów.Nasze przedsiębiorstwo od lat posiada system ISO 9001:2008, system zarządzania jakością spawania materiałów metalowych ISO 3834:2007 oraz wewnętrzny system zarządzania jakością, zobowiązujący każdego pracownika na każdym szczeblu organizacyjnym do dbałości o wysoki poziom usług.

Jak w każdej organizacji sukces umożliwiają ludzie. Doskonale wiemy, że nie byłby możliwy bez ich zaangażowania i ciągłych ulepszeń organizacyjnych, dzięki którym możemy coraz sprawniej spełniać oczekiwania naszych klientów oraz partnerów biznesowych. Dysponujemy wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrą inżynieryjno-techniczną, która przechodzi wszystkie niezbędne szkolenia. Staramy się być innowacyjni i aktywnie poszerzamy naszą ofertę. Szczególną wagę przykładamy do wyposażenia pracownika w odpowiednie narzędzia i ubiór, gdyż wychodzimy z założenia, że na profesjonalizm składa się wiele najdrobniejszych nawet elementów. Na nasz sukces złożyło się dużo czynników. Odpowiednie zaplecze ludzkie oraz własny specjalistyczny sprzęt umożliwia nam podjęcie się realizacji najbardziej skomplikowanego zlecenia i wykonujemy je na najwyższym jakościowo poziomie.
Cieszą nas zatem kolejne zamówienia inwestorów nie tylko polskich, ale także japońskich. Od lat współpracujemy z takimi kontrahentami, jak: Takenaka, Shimizu, JTI, Fuji Seal. Współpraca z wieloma z nich ma charakter stały i długofalowy, co potwierdza, że sprawdziliśmy się jako solidny partner. W ostatnich latach zrealizowaliśmy wiele inwestycji m.in. dla inwestorów zagranicznych, co wpłynęło na znaczny wzrost naszej pozycji na rynku budowlanym. Najlepiej obrazują to liczne nagrody i wyróżnienia takie jak: Gazela Biznesu, Jakość Roku, Solidna Firma, Polish Exclusive, które utwierdzają nas, że obrana przez nas droga jest właściwa.Konsorcjum Projektowo – Wykonawcze Ekobudowa Sp. z o.o. w Bełchatowie została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2012  i  V edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2012.

5 lat temu przez w Efektywna Firma , Gepardy Biznesu. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał RSS. Zostaw odpowiedź, lub trackback ze swojej własnej strony.

Zostaw odpowiedź

Wymagane