To jest przykładowe powiadomienie, można tutaj coś zareklamować, pokazać, itp.

Czytaj więcej Zamknij

Auma, Brylant Polskiej Gospodarki 2017, będzie gościem Balu Przedsiębiorców i Mediów

AUMA Polska Sp. z o.o. w Sosnowcu została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017, X edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2017 i X edycji Konkursu Efektywna Firma 2017 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Auma to czołowy światowy producent napędów elektrycznych do automatyzacji armatury przemysłowej. Właściciel marek AUMA, Sipos, Drehmo (Dremo), AUMA I&M, GFC.

Auma Polska to krajowy lider w zakresie automatyzacji armatury na obiektach przemysłowych w napędy elektryczne. Dostawca napędów dla przemysłu energetycznego, wodno-kanalizacyjnego, ropy, gazu innych obiektów przemysłowych a jednocześnie, równolegle producent części z dostarczanych na krajowy rynek urządzeń.

W skali roku dostawca około 4000 urządzeń, które jednocześnie objęte są krajowym wysokiej jakości serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Przedstawiciele firmy AUMA Polska Sp. z o.o. w Sosnowcu będą gościli na Balu Przedsiębiorców i Mediów w Warszawie 20 stycznia 2018 r.

 

 

2 miesiące temu przez w Efektywna Firma , Gepardy Biznesu , Konferencje , Polskie Brylanty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał RSS. Zostaw odpowiedź, lub trackback ze swojej własnej strony.

Zostaw odpowiedź

Wymagane