To jest przykładowe powiadomienie, można tutaj coś zareklamować, pokazać, itp.

Czytaj więcej Zamknij

Członkowie Klubu Nowoczesnego Biznesu 17 listopada 2017 r.

17 listopada 2017 r. Klubu Nowoczesnego Biznesu liczył 251 członków. Od połowy lutego 2017 r. Klub Nowoczesnego Biznesu ma nowe logo, symbolizujące różnych ludzi, o różnych kolorach skóry, siedzących przy okrągłym stole, oraz końcówki procesorów.

 

 

Image

Nowe logo Klubu Nowoczesnego Biznesu

Klub Nowoczesnego Biznesu powstał w październiku 2006 r. jako Klub Gepardów Biznesu. W pierwszych latach jego członkami mogły być tylko firmy wyróżnione w Konkursie Gepardy Biznesu. Od 2009 r. również firmy wyróżnione w konkursach Efektywna Firma i Brylant Polskiej Gospodarki. Uczestnictwo w klubie było bezpłatne.

Od 2017 r. do Klubu Nowoczesnego Biznesu może przystąpić każda firma. Uczestnictwo w klubie jest płatne.

Poniżej przedstawiamy listę członków Klubu Nowoczesnego Biznesu 17 listopada 2017 r. w kolejności alfabetycznej.

Członkowie Klubu Nowoczesnego Biznesu
Lp. Nazaw firmy lub banku
1 AGENCJA AMK Sp. z o.o.
2 Agencja Inwestycyjno – Handlowa V-PROJECT sp. z o. o.
3 Agro Food SA w Pilicy
4 Agroplon spółka z o.o. w Pile
5 Aktim Sp. z o.o.
6 ALISMA CONSTRUCTION S.A.
7 ALKAL S.A.
8 ANIMEX – TRANS Sp. z o.o.
9 Ankol Sp. z o.o.
10 Arka Mega S.A.
11 Art-Series Sp. z o.o.
12 ATEŃSKA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa
13 Aurum Sp. z o.o. Chemicals S.K.
14 AUTO-CENTRUM Sp. z o.o.
15 Avrio Media Sp. o.o. w Kostrzynie
16 Axan Sp. z o.o. w Bielanach
17 AXIOM Sp. z o.o. PPHU
18 Bałtycki Bank Spółdzielczy
19 Bank Spółdzielczy „Mazowsze” w Płocku
20 Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej
21 Bank Spółdzielczy w Białobrzegach
22 Bank Spółdzielczy w Biłgoraju
23 Bank Spółdzielczy w Brodnicy
24 Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu
25 Bank Spółdzielczy w Cycowie
26 Bank Spółdzielczy w Gnieźnie
27 Bank Spółdzielczy w Iławie
28 Bank Spółdzielczy w Jabłonce
29 Bank Spółdzielczy w Lipce
30 Bank Spółdzielczy w Mikołajkach
31 Bank Spółdzielczy w Olsztynku
32 Bank Spółdzielczy w Pionkach
33 Bank Spółdzielczy w Połańcu
34 Bank Spółdzielczy w Poniatowej
35 Bank Spółdzielczy w Przemkowie
36 Bank Spółdzielczy w Sejnach
37 Bank Spółdzielczy w Sierakowicach
38 Bank Spółdzielczy w Sośnicowicach
39 Bank Spółdzielczy w Staszowie
40 Bank Spółdzielczy w Tczewie
41 Bank Spółdzielczy w Węgorzewie
42 Bank Spółdzielczy w Wisznicach
43 BART Sp. z o.o.
44 BAUTECH Sp. z o.o.
45 Beliso Sp. z o. o. w Warszawie
46 Bełchatowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
47 Beninca Polonia Sp. z o.o.
48 Benteler Distribution Poland Sp. z o.o.
49 Bibus Menos Sp. z o.o.
50 BIOGAZ INWESTOR Sp. z o.o.
51 BOLSPED Sp. z o.o.
52 Britop Lighting Sp. z o.o. w Bierawie
53 BUDNER S.A.
54 BUDOPOL Sp. z o.o.
55 Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o. we Wrocławiu
56 Centrum Edukacji Grupa ORLEN w Płocku
57 CENTRUM MAZUR S.A. Przedsiębiorstwo Turystyczne
58 CFT- Grupa Informatyczna Spółka z o.o. w Gdańsku
59 Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy ESPEFA
60 CIEPŁOWNIA SIEMIANOWICE Sp. z o.o.
61 Cloud Logistics Sp. z o.o. w Warszawie
62 Comp Soft Sp. z o.o.
63 CZAKRAM Jacek Okoński Sp. J.
64 Danish Farming Consultants Sp. z o.o.
65 DAR-POL-STAL S.J.
66 Dawar Sport Sp. z o.o. w Poznaniu
67 DEZAKO Sp. z o.o. Dębickie Zakłady Komunalne
68 DLM Sp. z o.o. w Suchym Dworze
69 Domena & Trade Sp.z o. o.
70 Domu Wina Sp. z o.o.
71 DRUK Markuszewscy Sp. z o.o.
72 DRUTEX S.A.
73 DYNAMIX Sp. z o.o.
74 ECO-ABC Sp. z o.o. w Bełchatowie
75 EGEN POLSKA S.A.
76 EHN S.A. w Studzienicach
77 EKO – WOD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych
78 Ekocentrum – Wrocławski Ośrodek Usług Ekologicznych Sp. z o.o.
79 EKOINSTAL Sp. z o.o.
80 EKORD Sp. z o.o.
81 EKOWODROL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska
82 Euro – Wiert Sp. z o.o. w Tarnobrzegu
83 EUROLPOL Sp. z o.o.
84 FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
85 Fabryka Wentylatorów FAWENT S.A.
86 FENIKS Sp. z o.o.
87 Firma Handlowa „AGZIS” Agnieszka Fiutowska  w Cielądzu
88 Firma Księgarska Olesiejuk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
89 FLEXPOL Sp. z o.o.
90 Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. w Kielcach
91 Geneva Trust Polska Sp. z o.o. w Gdyni
92 GEO-SYSTEM Sp. z o.o. w Warszawie
93 GetBack S.A. we Wrocławiu
94 GIGA  – TRANS Sp. z o.o.
95 GIMAR Sp. z o.o.
96 GRASO Zenon Sobiecki
97 Grast & MTB Sp. z o.o.
98 Grupa Atnt Sp. z o.o. sp.k.
99 GS „Samopomoc Chłopska” w Czempinie
100 GTX HANEX PLASTIC Sp. z o.o.
101 Helukabel Polska Sp. z o.o.
102 Herbapol Warszawa Sp. z o. o.
103 Higiena Serwis K. Pietrzyk-Bilewicz Sp. J. w Warszawie
104 HIT – Kody Kreskowe Sp. J.
105 Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. – Grupa IHAR
106 HUBBARD POLSKA Sp. z o.o.
107 Inel Sp. z o.o. Przeds. Informatyczno – Elektroniczne
108 INPROD Sp. z o.o.
109 INSBUD Sp. z o.o PPH
110 Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji Bosmal Sp. z o.o.
111 Instytut Energii Atomowej Ośrodek Radioizotopów POLATOM.
112 Interkrąż Sp. z o.o. w Trzyciąż
113 Inter-Lers Sp. z o.o. w Kłecku
114 Intermech Sp. z o.o. PPUH
115 ITeam SA
116 JDS Consulting sp. z o.o. sp.k. w Warszawie
117 KALASOFT sp. z o.o. w Poznaniu
118 KAMET Sp. z o.o. w Piątkach
119 KBH – Invest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
120 KLGS sp. z o.o. w Myślenicach
121 KOM – ROL Kobylniki Sp. z o.o.
122 KONS – BUD S.A. Konsorcjum Budowlane
123 Konsorcjum Olejów Przepracowanych Organizacja Odzysku S.A.
124 Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o.
125 Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. w Krakowie
126 Lang Team Sp. z o.o.
127 LAPS Sp. z o.o.
128 Linegal  Chemicals Sp. z o.o.
129 LUG LIGHT FACTORY Sp. z o.o.
130 ŁĄCCY – KOŁCZYGŁOWY Sp. z o.o.
131 ŁOSOŚ Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne
132 MGJ sp. z o.o.
133 Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II KRAKÓW – BALICE Sp. z o.o.
134 MILA Sp. z o.o. w Częstochowie
135 MISTAL Sp. z o.o.
136 MLEKTAR S.A.
137 MTA Engineering Sp. z o.o. w Rzeszowie
138 Natalii Sp. z o.o. w Rokietnicy
139 Netmark Dom Ekologiczny Sp. z o.o. w Warszawie
140 Ochrona Osób i Mienia Asekuracja Sp. z o.o.
141 Odlewnia Ciśnieniowa Meta – Zel Sp. z o.o.
142 Odlewnia Żeliwa „DRAWSKI” S.A. w Drawskim Młynie
143 Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno – Kartograficzne Sp. z o.o. w Olsztynie
144 Orkis Sp. z o.o.
145 Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.
146 P.P.U.H. PODKOWA S.J. Boguszewscy, Perkowscy
147 P.W. Masterchem S.J. w Przylepie
148 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie
149 Perfect Niezależne Doradztwo Finansowe S.A. w Gdańsku
150 PH ELMAT Sp. z o.o.
151 PHPU ARKOL Sp. z o.o.
152 Plams Bronisław, Krzysztof i Henryka Żłobikowscy Sp. J.
153 Podkarpacki Bank Spółdzielczy
154 Polskie Konsorcjum Gospodarcze S.A. w Warszawie
155 Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno – Torowe Sp. z o.o.
156 Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu
157 PPH JAG Sp. z o.o.
158 PPU „PROINVAL” S.A. w Jeleniej Górze
159 PPU POLIN Sp. z o.o.
160 PREFABET EŁK Sp. z o.o.
161 Profix Targosz i Wspólnicy S.J. w Krakowie
162 PRO-INHUT Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej
163 Promas Sp. z o.o.
164 Propharma Sp. z o.o. w Warszawie
165 PROXIMA NTR Sp. z oo.
166 Przedsiębiorstw0 Wielobranżowe  Import – Export Broset Sp. z o.o. w Wałczu
167 Przedsiębiorstwo Ceramiki Budowlanej S.A. w Plecewicach
168 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Strzyżowie
169 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie Sp. z o.o.
170 Przedsiębiorstwo Handlowe Milo Wojdakowski Robert i Joanna Sp. J.
171 Przedsiębiorstwo Hurtowo-Detaliczne KSIĄŻNICA POLSKA Sp. z o.o.
172 Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Usługowe GAZOPOL Sp. z o.o.
173 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe ZAP-KOOPERACJA Sp. z o.o.
174 Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji PROINTECH Sp. z o.o. w Chorzowie
175 Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych P & P Sp. z o.o.
176 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S.A.
177 PUH ZETO S.A.
178 PW Hutnik Bobkiewicz, Cholewiński Spółka Komandytowa
179 PW Stal – Gaz S.J. Jan i Zbigniew Makarewicz
180 PZM Wimet S.J. w Józefowie
181 RASZ-MET Sp. z o.o. w Pyszącej
182 RCC Nova Sp. z o.o.
183 REDO Sp. z o.o.
184 Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie
185 RIALEX sp. z o.o.
186 ROVERS POLSKA Sp. z o.o.
187 Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego Warszawa Ursynów
188 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Żoliborz
189 Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota
190 Sanit-Plast Filipczak S.J. w Szczytnie
191 SCITEEX Sp. z o.o.
192 SCORPIO Sp. z o.o.
193 SFM Filtry Łuczak Sp. J.‎
194 Sharda Europe Sp. z o.o.
195 Shark Błaszczyk-Szejko Sp. J.
196 Sieć Budowlana.pl Sp. z o.o. w  Krakowie
197 SIEĆ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Portowe
198 SITCONTEC Polska S.A.w Bolesławcu
199 SKOK „Śląsk” w Rudzie Śląskiej
200 Skorut Systemy Solarne Sp. z o.o.
201 SoftHard S.A. w Płocku
202 SOLIDEX S.A.
203 Społe” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bochni
204 SPOŁEM Augustowska Spółdzielnia Spożywców
205 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Robotnik” w Zamościu
206 SPOŁEM PSS
207 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Brusach
208 Spółdzielnia Agro w Małdytach
209 Spółdzielnia Mieszkaniowa HUTNIK w Zawierciu
210 Spółdzielnia Mieszkaniowa JEDNOŚĆ
211 Spółdzielnia Mieszkaniowa NASZ DOM w Radomiu
212 Spółdzielnia Mieszkaniowa TĘCZA w Turku
213 Stacje Paliw Jespol Sp. z o.o. w Lesznie
214 Stal-Gaz w Bartoszycach
215 STARPAP T.Z.A.Woźniak SP.J.
216 Suwalskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowego WITAL, Kolenkiewicz, Uździło S.J.
217 System sp. j. A.T. Skowrońscy, T. Hnidziejko
218 SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. w Bielsku- Białej
219 Średzka Woda Sp. z o.o. w Środzie Śląskie
220 TARBONUS Sp. z o.o.
221 Tarnopak Sp. z o.o. Zakład Produkcji Opakowań
222 TERPLAST Sp. z o.o.
223 Texet Poland Sp. z o.o. w Poznaniu
224 Tobo Datczuk S.J.
225 TONEL Sp. z o.o. Przeds. Wdrożenia Postępu Technicznego
226 TRAVEL SERVICE Sp. z o.o.
227 TSL Intermodal Sp. z o.o. Sp. K. w Warszawie
228 TWELVE ELECTRIC Sp. z o.o.
229 VIBA Sp. z o.o. PPU
230 VIPHARM S.A.
231 Vistul Bank Spółdzielczy
232 Voice Net Sp. z o.o.
233 WARICOP S.J.
234 Weilburger Grafik – Polska Sp. z o.o.
235 Werbena Art Sp. z o.o. w Warszawie
236 Wesem D.M.T. Hajduk S.J.
237 Wimat Wiechno& Matlińscy Sp.J.
238 WODEX Sp. z o.o. ZPH
239 WODKAN Sp. z o.o.
240 Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach
241 Wytwórnia Makaronu Domowego POL-MAK Sp. z o.o.
242 Zakład Drzewny NAPIWODA Sp. z o.o.
243 ZAKŁAD FARMACEUTYCZNY AMARA Sp. z o.o.
244 Zakład Komunalny Sp. z o.o.
245 Zakład Laminatów Poliestrowych  TROKOTEX Sp. z o.o.
246 Zakład Mleczarski Sp. z o.o. w Łaszczowie
247 Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy ROLLING S.J.
248 Zakład Produktów Naftowych S.J.
249 Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Remigiusz Chełchowski w Milanówku
250 ZAPEL SERVICE Kompleksowe Centrum Usług Sp. z o.o.
251 ZIARN-POL Sp. z o. o. w Górkach

 

źródło: Klub Nowoczesnego Biznesu

3 tygodnie temu przez w Klub. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał RSS. Zostaw odpowiedź, lub trackback ze swojej własnej strony.

Zostaw odpowiedź

Wymagane