Efektywne Firma 2015 Branży Handlowej

Spośród 39 729 przedsiębiorstw, których wyniki finansowe we wrześniu 2016 r. przeanalizował Instytutu Europejskiego  Biznesu, tylko tytuł Efektywna Firma 2015 uzyskało 4249 firm branży handlowej, bo średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2013-2014 wyniósł w nich minimum 5 proc. Na podium znalazły się Merkury Market S.A.,  Premium Distributors Sp. z o.o. i  NAVIMOR INTERNATIONAL Sp. z o.o.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Efektywna Firma od 2008 r. Przez dziewięć lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw.

Przedstawiamy najnowszy ranking efektywnych firm według  średniego stosunku zysku netto do przychodów w latach 2013-2014

We wrześniu 2016 r.  wywiadownia handlowa InfoCredit dostarczyła IEB dane finansowe 39 729 przedsiębiorstw.

Do analizy zostały wybrane  firmy, które w latach 2013 -2014 miały każdego roku ponad pół milion złotych przychodów netto, więcej niż 10 tys. zł zysku netto,  a wartość ich kapitału była dodatnia.

 Instytutu Europejskiego Biznesu policzył średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2013-2014.

Image

Statuetka Efektywna Firma dla firm, wyróżnionych w IV edycji Konkursu Efektywna Firma 2011.

 

Image

Statuetka Efektywna Firma dla firm, wyróżnionych w VI edycji Konkursu Efektywna Firma 2013, i wzór logo promocyjnego Efektywna Firma 2013.

Tytuł Efektywna Firma 2015 uzyskały przedsiębiorstwa, w których średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2013-2014 wyniósł minimum 5 proc..

Firmy te mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Efektywna Firma 2015 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Efektywna Firma 2015 oraz  dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Prosimy więc  nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku statuetki Efektywna Firma, gdyż jej zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Efektywne Firma 2015  Branży Handlowej
Lp. Nazwa firmy Siedziba Stosunek zysku netto do przychodów w proc.
 Rok 2013 Rok 2014 Średni w latach 2013 i 2014
1 Merkury Market S.A. Krosno 3164,6 10,3 1587,5
2 Premium Distributors Sp. z o.o. Warszawa 18,8 1366,8 692,8
3 NAVIMOR INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 433,3 945,8 689,5
4 Pgf Zachód Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 806,9 36,9 421,9
5 LIBRA Sp. z o.o. FHU Gdynia 23,3 767,4 395,3
6 Green Lights Holding Sp. z o.o. Warszawa 132,0 440,9 286,4
7 ELKOND – Kakareko, Olszewski, Panas S.J. Białystok 315,5 66,0 190,8
8 Incoga Sp. z o.o. Lublin 49,8 317,0 183,4
9 HAMPOL Marek Burliga S.J. Wieliczka 304,4 32,6 168,5
10 Pelion S.A. Łódź 67,0 269,6 168,3
11 ARDO S.A. Warszawa 332,1 1,8 167,0
12 Przedsiębiorstwo Handlowe Nomax W. Nowakowski Sp. J. Sumin 21,2 296,8 159,0
13 PH Sopexim Anna Sopeki i Adam Sopek Sp. J. Aleksandrów Łódzki 122,7 122,3 122,5
14 Anek Sroczyński sp.j. Warszawa 169,0 73,8 121,4
15 TM Nord S.J. Sopot 92,8 107,3 100,1
16 Domino Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 99,1 99,4 99,3
17 RK Niedziałek – Krzysztof Niedziałek , Robert Niedziałek S.J. Lublin 101,7 80,3 91,0
18 DOSCHEM Sp. z o.o. Rekcin 86,4 95,4 90,9
19 Zmaj Inwestycje Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 138,9 41,8 90,4
20 PTHW Sp. z o.o. Lublin 173,3 5,2 89,3
21 Orbis Kontrakty Sp. z o.o. Warszawa 88,5 88,4 88,4
22 CEFARM CZĘSTOCHOWA S.A. Kamyk 77,1 97,3 87,2
23 Finnair S.A. Oddział w Polsce Warszawa 87,0 87,3 87,2
24 Andersen Poland Sp. z o.o. S.K. Oświęcim 147,2 20,8 84,0
25 Tiger Investment Sp. z o.o. Sp.k. Gdańsk 81,6 85,9 83,7
26 Rejonowa Spółdzielnia Ogrodniczo – Pszczelarska W Pleszewie Pleszew 6,0 157,5 81,8
27 Gemi Trading Sp. z o.o. S.K.A. Łaziska Górne 98,3 51,8 75,1
28 P.p.h.u. Inter $ sp. j. Irena Walczak, Edward Walczak, Waldemar Walczak, Wojciech Walczak Kępno 68,7 77,5 73,1
29 Jelonek S.J. Strumień 75,7 66,1 70,9
30 Lemken Polska Sp. z o.o. Żalęcino 112,2 29,4 70,8
31 Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Płock 70,7 70,0 70,3
32 P.H. „POSEJDON” LEWANDOWSKI SŁAWOMIR, GRONEK JANUSZ SPÓŁKA JAWNA Grudziądz 49,6 89,5 69,6
33 Tarmax Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 110,5 25,5 68,0
34 Gomuła S.J. Tadeusz Gomuła, Mariusz Gomuła Józefów 64,0 68,3 66,2
35 Eura – Tech J.Obszyński S.J. Wejherowo 50,1 82,1 66,1
36 Prodent Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 59,4 72,1 65,7
37 Opus Macha – Nawrat i S-ka S.J. Gliwice 64,1 66,9 65,5
38 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowo-Handlowe Bukorol Sp. z o.o. Bukowie 24,9 104,7 64,8
39 Towarowa Giełda Energii S.A. Warszawa 72,5 53,0 62,7
40 Ahag Grabska sp.k. Warszawa 60,3 65,0 62,7
41 Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 60,5 58,8 59,6
42 Inspiracja Puziuk S.J. Choroszcz 58,8 60,2 59,5
43 Inees Polska Sp. z o.o. Augustów 111,6 5,8 58,7
44 Uni-Car Dwa Sp. z o.o. z Siedzibą w Toruniu Samochody Spółka Komandytowa Toruń 53,3 62,9 58,1
45 Simone Plitzko Corporate Fashion International Sp. z o.o. S.K. Poznań 63,3 51,0 57,2
46 Art-Metal Piguła i Wspólnicy Sp. J. Konin 60,1 52,7 56,4
47 PRO – SERWIS Sp. z o.o. Kraków 54,5 55,9 55,2
48 PREGO S.A. Bielawa 74,1 36,0 55,0
49 Lbf Marketing Sp. z o.o. sp.k. Stara Kamienica 48,4 60,6 54,5
50 Tate & Lyle Poland Sp. z o.o. Łódź 58,1 50,5 54,3
51 Esswell International LTD Sp. z o.o. Świecie 51,4 57,3 54,3
52 Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowo-Handlowe Trans-Arm-Ex Mariusz Mruk, Barbara Mruk sp. j. Broniszew 48,7 59,6 54,1
53 Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Ochota w Warszawie Warszawa 40,9 66,8 53,8
54 Ediro Edward I Robert Łukaszewicz sp.j. Warszawa 57,0 49,9 53,4
55 BIS Sp. z o.o. Warszawa 40,7 65,9 53,3
56 Nuovo Technical And Commercial Service Sp. z o.o. Gdańsk 45,5 57,8 51,6
57 Groblewski S.J. Sopot 44,7 58,3 51,5
58 Sabic Innovative Plastics Poland Sp. z o.o. Warszawa 52,3 50,7 51,5
59 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Machbud S.J. Tadeusz Machalski, Anna Kowalska Częstochowa 86,1 16,1 51,1
60 K. S. D. Polska S. Stryjewski, D. Krawczyk Sp. J. Toruń 59,0 42,9 51,0
61 Agata 3 Sp. z o.o. Katowice 52,8 48,5 50,7
62 Versalis International Societe Anonyme S.A. Oddział w Polsce Warszawa 45,6 53,7 49,6
63 Jordan Matcon Investment Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 47,4 51,8 49,6
64 Tonnies – Fleisch Polska Sp. z o.o. Kalisz Pomorski 49,2 49,8 49,5
65 Firma Handlowa Midex Sp. J. D.J.Starzycki i M.G. Łabędź Kraków 53,2 45,9 49,5
66 Formed P. i P. Dziuba sp. j. Sulejówek 54,7 44,3 49,5
67 HAVO Sp. z o.o. Białystok 3,8 94,9 49,3
68 Welser Profile Sp. z o.o. Kraków 43,2 55,3 49,2
69 TTI Poland Sp. z o.o. Górki 47,4 48,8 48,1
70 CCR Polska Sp. z o.o. Warszawa 43,6 52,5 48,0
71 FARM EKSPERT Włodzimierz Liczmański i Syn S.J. Toruń 56,6 37,3 46,9
72 BNI Sp. z o.o. S.K. Warszawa 55,4 36,5 45,9
73 Ab Auto Adam Borysiewicz i Wspólnicy sp. j. Kuriany 45,9 45,6 45,7
74 LUBO AGRA Sp. z o.o. Lubogoszcz 40,0 50,9 45,5
75 Big – Active Sp. z o.o. Warszawa 21,6 69,0 45,3
76 Benzol-Oil Sp. z o.o. Ostrołęka 39,8 50,7 45,2
77 Centrobeer Sp. z o.o. Piaseczno 68,6 21,5 45,0
78 Bebio Sp. z o.o. Warszawa 47,0 42,9 44,9
79 Mardom Decor A. Biniek, R. Janecki sp.j. Łódź 45,6 43,8 44,7
80 Gustav Kindt Sp. z o.o. Golub-Dobrzyń 45,6 43,4 44,5
81 AUTO – PLAST PRODUKT S.A. Września 29,8 59,0 44,4
82 Auto-Test Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Brzeście Nowe 44,6 43,9 44,2
83 Apteka Prywatna Mgr Maria Ciepła Arkadiusz i Paweł Ciepły S.j. Sandomierz 43,3 45,2 44,3
84 Signal F SB Sp. z o.o. S.K. Luboń 36,3 49,8 43,0
85 Mayr-Melnhof Karton Polska Sp. z o.o. Poznań 43,4 42,4 42,9
86 Autoonline Sp. z o.o. Warszawa 36,8 48,0 42,4
87 Pharma Innovations Sp. z o.o. Warszawa 14,5 70,2 42,3
88 Vimec Polska Sp. z o.o. Warszawa 40,7 43,7 42,2
89 David Vasco sp. j. Grzegorz Stekla Mariusz Michalik Bielsko-Biała 44,1 40,2 42,1
90 Batory Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 31,5 52,2 41,8
91 La Sal Gallery Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 24,3 59,4 41,8
92 Mds Advanced Program Tech Sp. z o.o. Warszawa 34,4 47,4 40,9
93 ARS Sp. z o.o. Grupa Producentów Polskich Olesno 17,1 63,4 40,3
94 Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 41,2 39,0 40,1
95 Virum Sp. z o.o. Wągrowiec 76,1 2,8 39,4
96 INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 43,0 35,6 39,3
97 WWNS Marek Szczytowski S.K.A. Warszawa 7,5 70,9 39,2
98 Arteriae Sp. z o.o. Łódź 29,1 49,0 39,0
99 Doradztwo I Handel W Sektorze Sanitarnym Sp. z o.o. Warszawa 47,7 28,7 38,2
100 Budinpol S.J. Wrocław 33,9 41,9 37,9
101 Mcpolska.Pl Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 44,3 30,9 37,6
102 Docufield Sp. z o.o. sp.k. Poznań 43,6 30,3 36,9
103 Polltex Distribution Sp. z o.o. Kraków 37,6 35,9 36,7
104 Skovs Korn Polska Sp. z o.o. Warszawa 33,5 40,0 36,7
105 Unimet S.J. Rzeszów 23,2 50,2 36,7
106 Knorr-Bremse Polska SFN Sp. z o.o. Warszawa 38,7 34,6 36,7
107 Real Line Rlm Sp. z o.o. sp. k. Warszawa 35,7 37,6 36,6
108 Agnus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rybnik 32,6 40,7 36,6
109 Bimmertech Matysiak S.K. Warszawa 30,6 42,5 36,6
110 Fami Poland Sp. z o.o. Warszawa 30,6 42,3 36,4
111 Polmozbyt – Głogów Sp. z o.o. Głogów 36,6 36,2 36,4
112 Palladium S.J. Piotr Paluszkiewicz i Spółka Szczecin 12,8 59,7 36,3
113 Reiski Investments Sp. z o.o. Białe Błota 27,2 44,9 36,0
114 Silka Sp. z o.o. Stanomino 45,6 26,2 35,9
115 Gut-Pol Sp. z o.o. Pilaszków 27,7 44,1 35,9
116 Ittermann Polska Sp. z o.o. Wrocław 41,3 30,3 35,8
117 E-R2 Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 39,1 32,3 35,7
118 Polski Holding Obronny Sp. z o.o. Warszawa 3,7 67,6 35,6
119 Polski Lek Dystrybucja Sp. z o.o. Wadowice 46,1 24,8 35,4
120 Agroprodukt sp. j. Wspólnicy Ryż i Dzwoniarkiewicz Rzepowo 34,7 35,5 35,1
121 Grafe Polska Sp. z o.o. Lubliniec 34,4 35,1 34,7
122 KME Nieruchomości Sp. z o.o. Tarnów 31,1 38,0 34,5
123 Andrzej Oliwkowski, Krzysztof Zwierełło Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowo – Produkcyjne AUTO – TRAK Sp.J. Pliszki 42,7 26,3 34,5
124 Eko – Invest Sp. z o.o. Szczecinek 20,7 48,1 34,4
125 Jaszpol K. Jaroszewicz H. Szpruch sp. j. Zgierz 34,0 34,4 34,2
126 Enervision J. Gruszecka S.J. Bielsko-Biała 31,5 36,1 33,8
127 Gtv Nieruchomości Sp. z o.o. Pruszków 38,3 29,0 33,7
128 Instytut Praktycznej Edukacji Sp.K. Osielsko 35,2 32,1 33,7
129 Carota Sp. z o.o. Przyłęk 58,5 8,8 33,6
130 Karmag Pośrednictwo i Handel Jerzy Dziedzic Adam Sawicki sp.j. w Zielonej Górze Zielona Góra 29,8 37,0 33,4
131 Dealer Olszowiec Sp. z o.o. Poznań 37,1 29,4 33,3
132 Liny Stalowe Brugg Sp. z o.o. S.K. Stobiec 33,5 32,7 33,1
133 Phu M. i A. Kohlbrenner sp. j. Kraków 27,4 38,5 32,9
134 SOFTIN Sp. z o. o. P U P Wrocław 28,6 36,8 32,7
135 Syngen Biotech Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 35,8 29,0 32,4
136 Exall D.sobieszczańska,T.wapiński, J.skawiński sp. j. Rzeszów 30,6 34,1 32,4
137 Techmed Lidziński, Pawłowski, Kandefer S.J. Kobylnica 32,8 31,8 32,3
138 Skalski i Grzybowski S.J. Warszawa 34,0 30,4 32,2
139 Bonus Sp. z o.o. Kraków 5,0 59,4 32,2
140 Kamix Sp. z o.o. Warszawa 33,5 30,7 32,1
141 LIBRA S.J. PUH Bielsko-Biała 2,4 61,5 32,0
142 Pneumatig A. Wojciechowski L. Wojciechowski S. J. Gdynia 34,9 28,6 31,7
143 FIRMENICH Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 32,1 31,3 31,7
144 BGM Molydal S.J. C. Borowiecki R. Gil Sobótka 32,4 31,0 31,7
145 TOS Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 30,3 32,5 31,4
146 MTA POLSKA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 37,9 24,7 31,3
147 CT CREATIVE TEAM S.A. Warszawa 32,6 29,6 31,1
148 Vigor Sp. z o.o. sp.k. Osiek 28,4 33,9 31,1
149 Janusz Kalicki i Wspólnicy sp. j. Choroszcz 31,2 30,3 30,7
150 Biopoint S.J. Stawiguda 29,6 32,0 30,8
151 Firma Handlowa Annco Krzysztof Pierścionek i Mirosław Szary sp.j. Kraków 34,5 27,0 30,7
152 Profis sp.j. Elżbieta Szlendak, Zenon Szlendak Klembów 28,3 33,1 30,7
153 Transcom International S.J. Paczków 29,5 31,1 30,3
154 Habita Sp. z o.o. Poznań 23,7 37,0 30,3
155 Jenerix Sp. z o.o. Łódź 29,3 31,3 30,3
156 ROVESE S. A. Kielce 2,2 58,3 30,2
157 Agamet Sp. z o.o. S.K. Marki 28,1 32,3 30,2
158 Centrala Nasienna Inowrocław sp. z o.o. Jacewo 20,3 39,7 30,0
159 Gold – Pol Jastrzębscy S.J. Warszawa 31,2 28,8 30,0
160 F. H. Roan E. i M. Włodarczyk Sp.J. Kraków 28,1 31,8 29,9
161 Vimex Center Sp. z o.o. Gdańsk 31,5 28,4 30,0
162 Tarczyński Marketing Sp. z o.o. Ujeździec Wielki 35,3 24,5 29,9
163 Azja Auto Skiba i Wspólnicy S.J. Olsztyn 32,5 27,3 29,9
164 Magnetyty Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 38,5 21,3 29,9
165 MARTOM II S.J. Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Zawidów 28,2 31,4 29,8
166 Amberbaths Sp. z o.o. Warszawa 35,2 24,2 29,7
167 Wielkopolska Giełda Odzieżowa Sp. z o.o. Poznań 40,2 19,1 29,6
168 Eko – Rol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne Gościno 22,9 36,2 29,5
169 K.T.M. Sp. z o.o. Gorzesław 16,5 42,6 29,5
170 Eurotaxpol S.J. Gdańsk 44,1 15,0 29,5
171 KOBEX Sp.J. Waldemar Kotlarz Andrzej Wilkocki Wrocław 29,6 29,0 29,3
172 EP Development Sp. z o.o. Baranowo 15,4 42,9 29,2
173 MAG KRAK A. i R. Pluta S.J. Kraków 21,8 36,6 29,2
174 Topaz Olszański sp.j. Łódź 33,5 24,9 29,2
175 OPW FTG Polska S.J. Korczyk, Sulimierski Wilamowice 32,6 25,4 29,0
176 Ekman Polska Sp. z o.o. Gdynia 31,4 26,3 28,8
177 Zatoka Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 27,4 30,2 28,8
178 Spółdzielnia Handlowo – Usługowa Samopomoc Chłopska w Łomiankach Łomianki 7,7 49,7 28,7
179 Servipan Sp. z o.o. Warszawa 25,4 31,5 28,5
180 PZM Wimet S.J. Józefów 31,2 25,3 28,2
181 D-Tech Sp. z o.o. Rumia 24,3 32,0 28,2
182 Pulimed Sp. z o.o. Polskie Usługi Laboratoryjne i Medyczne Warszawa 31,2 24,7 28,0
183 Kolsam Sp. z o.o. Oświęcim 16,4 39,2 27,8
184 RADMIN S.J. Wilczyńscy i Mąkosa Radom 25,7 29,7 27,7
185 J.B.G. Sp. z o.o. Katowice 23,6 31,6 27,6
186 Karat International Sp. z o.o. Sopot 26,6 28,7 27,6
187 Layster Group Sp. z o.o. Warszawa 20,7 34,4 27,5
188 FIMTEC-Polska Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 20,9 33,9 27,4
189 Centrum Rurociągów Sp. z o.o. Żory 43,5 11,2 27,4
190 Dobre Sp. z o.o. Warszawa 29,7 24,8 27,3
191 Polman, A. Cellary, E. Wysoczańska, M. Cellary, Sp.J. Michałowice 30,5 24,1 27,3
192 Malkom D. Malińska I Wspólnicy Sp.J. Warszawa 35,6 18,8 27,2
193 Inkom Instruments Co W.Kuliński & R.Kłosiński S.J Warszawa 30,0 24,3 27,2
194 Agentools Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 26,6 27,7 27,2
195 Firma Exportowo-Importowa Serwis Kop Wacław Rędziniak sp.j. Rzeszów 26,2 28,0 27,1
196 Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych S.J. Gdańsk 26,9 27,3 27,1
197 Chemetall Polska Sp. z o.o. Warszawa 28,9 25,2 27,0
198 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Styromax Sukiennik Jerzy Sp. J. Łyszkowice 24,1 29,8 27,0
199 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Raciąż 26,3 27,3 26,8
200 Perfect Way Popiński i Wspólnicy Sp. z o.o. S.K. Opoczno 30,1 23,3 26,7
201 Helikon-Tex Sp. z o.o. Wrocław 30,2 23,0 26,6
202 Demps Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 22,5 30,5 26,5
203 Ecovarm Sp. z o.o. Pierzchnica 26,0 27,0 26,5
204 Manpowergroup Solutions Sp. z o.o. Warszawa 22,4 30,4 26,4
205 PPHU Martech – Plus S.J. Ruda Śląska 28,3 24,4 26,3
206 Grupa Producentów Zbóż Adkonis Sp. z o.o. Kwakowo 3,4 49,2 26,3
207 Gloria Corporation Sp. z o.o. Warszawa 7,9 44,6 26,3
208 NFM Property Sp. z o.o. Potęgowo 24,8 27,5 26,1
209 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Motodemont Piotr i Janusz Dunder sp.j. Kaźmierz 20,9 31,3 26,1
210 Domowe Sanatorium – Zimnoch, S.J. Białystok 17,7 34,5 26,1
211 MMCC Polska Dariusz Muszyński Grażyna Jaworska – sp.j. Wrocław 19,9 32,0 25,9
212 Rawa Walendowski i Wspólnicy sp.j. Świdnica 27,9 23,9 25,9
213 Comac International Sp. z o.o. Warszawa 19,6 32,1 25,9
214 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paal Andrzej Pieszak, Andrzej Lis S.J. Środa Wielkopolska 26,1 25,5 25,8
215 Ekomed Sp. z o.o. Warszawa 25,6 25,9 25,7
216 Cintamani Poland S.J. Piaseczno 30,2 21,2 25,7
217 Amateo Sp. z o.o. Kielce 9,8 41,5 25,7
218 Fabimex S.J. Warszawa 25,8 25,5 25,7
219 PHU MART S.A. Bytów 17,6 33,7 25,7
220 Arcoff Tomasz Rakowski Spółka Komandytowa Goleszów 26,1 25,1 25,6
221 Aluflam Sp. z o.o. Wierzchowiska Drugie 29,1 21,9 25,5
222 TOM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego I Elektronicznego S.A. Szczecin 22,5 28,2 25,4
223 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Igo Ignacy Gostomczyk S.j. Chojnice 5,3 45,2 25,2
224 Olszewski Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Nowy Sławacinek 10,6 39,9 25,3
225 DXN SOLUTIONS E.J.ŁOŚ SPÓŁKA JAWNA Gdynia 4,5 46,1 25,3
226 GNP Magnusson Aparatura Medyczna Sp. z o.o. Olsztyn 30,4 20,1 25,3
227 INTER SAN Sp. z o.o. Łomianki 13,6 36,6 25,1
228 Metalexport – S Sp. z o.o. Warszawa 29,5 20,4 24,9
229 Targor Rutkowscy S.J. Ostrołęka 23,7 25,9 24,8
230 PM Nieruchomości Sp. z o.o. Sopot 22,5 27,0 24,8
231 Mitramed S. J. Paweł Wysocki, Piotr Wachaczyk Warszawa 33,6 15,8 24,7
232 Wacker – Chemia Polska Sp. z o.o. Warszawa 23,9 25,5 24,7
233 Naturell Polska S.A. Kraków 25,5 23,8 24,6
234 Terra Kora Sp. z o.o. Zembrzyce 20,6 28,5 24,6
235 Jott Joanna i Leonard Pieraccy S.J. Szczecin 25,9 23,0 24,5
236 SEA LIGHT Sp. z o.o. Gdańsk 25,7 23,2 24,4
237 Polmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 33,2 15,7 24,5
238 DDB Auto Bogacka S.J. Szczecin 44,4 4,3 24,4
239 BAMAR – POL S.J. Opole 23,6 25,1 24,3
240 J.Chodacki, A.Misztal, Medica sp.j. Lubin 22,4 26,0 24,2
241 Labo Baza Zawielak i Wspólnicy S.J. Jelonek 25,7 22,6 24,2
242 PPHU Westech Sp. z o.o. Kielce 24,4 23,6 24,0
243 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe R. Łukaszczyk & L. Turek S.J. Obrzycko 21,4 26,5 23,9
244 MKR – TPE Sp. z o.o. Białogard 31,3 16,4 23,9
245 Axes System J.Raczyński i S.Raczyńska sp. j. Gdańsk 27,4 20,3 23,9
246 Profesja Sp. z o.o. Grupa Producentów Rolnych Bystrze 22,3 25,4 23,8
247 Beam P. Podbielski S.J. Szczecin 20,7 26,9 23,8
248 Warsfoll Zyśk, Tarnowicz S.J. Warszawa 23,5 24,1 23,8
249 Lekcom Sp. z o.o. Warszawa 20,3 27,2 23,7
250 Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o. Gdańsk 21,5 25,8 23,6
251 Bowa International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotkowo 24,2 23,2 23,7
252 Lanster Sp. z o.o. Kraków 28,0 19,1 23,6
253 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Biuroservice Sp. z o.o. Kraków 22,0 25,1 23,6
254 Doster Puławy Jacek Mrozek Spółka Komandytowa Puławy 27,1 19,9 23,5
255 Solimar Sp. z o.o. Czeladź 7,8 39,1 23,4
256 Aspen Distribution Sp. z o.o. Warszawa 26,9 19,9 23,4
257 KOPEX S.A. Katowice 19,9 26,9 23,4
258 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Inter – Technik Spółka Z Ograniczoną Odpo Wiedzialnością S. K. Zgorzelec 20,5 26,2 23,3
259 SPIRAX SARCO Sp. z o.o. Warszawa 23,3 23,4 23,3
260 S.A.S. S.J. Świdnica 18,9 27,8 23,3
261 PHU Kreg Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 23,9 22,7 23,3
262 Clean & Carbon Trade Sp. z o.o. Stargard 8,4 38,2 23,3
263 Centrum Handlowe TGG Sp. z o.o. Wrocław 22,7 23,9 23,3
264 Omega System Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 17,5 28,8 23,2
265 Nat Sp. z o.o. Długołęka 19,8 26,4 23,1
266 Nlab B. Pałys M. Pałys S.J. Warszawa 22,7 23,5 23,1
267 LEDATEL Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Warszawa 22,2 23,7 23,0
268 ALFA Sp.J. Antoni Janik, Jan Janik, Józef Janik Nowy Sącz 22,4 23,6 23,0
269 ROLMEX – Misiuda S. J. Kielce 21,0 24,9 22,9
270 Józef Kurgan, Mariusz Piotrowski, Krzysztof Kurgan Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Gan – Rem sp.j. Gdynia 23,8 22,1 22,9
271 Forklift Polska Sp. z o.o. Brzozowiec 21,6 24,2 22,9
272 Chore – Time Europe Sp. z o.o. Strykowo 21,4 24,4 22,9
273 Naturhouse Sp. z o.o. Łódź 20,9 24,8 22,8
274 Vigget Sp. z o.o. sp.k. Koźmin Wielkopolski 25,4 20,3 22,9
275 Wojciech Białecki, Dariusz Wacławek Przedsiębiorstwo Eureka sp.j. Gdynia 19,1 26,6 22,9
276 Grohe Polska Sp. z o.o. Warszawa 24,2 21,3 22,8
277 KATPOL Wajcowicz i Wspólnicy S. J. Lubin 22,0 23,6 22,8
278 Nord Plus Sp. z o.o. Gdańsk 22,3 23,3 22,8
279 Protab Sp. z o.o. Warszawa 31,9 13,6 22,7
280 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stoper-Bis Mariusz Radomski i Aleksandra Radomska S.J. Bydgoszcz 22,5 22,9 22,7
281 F.I. Manta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zawadzkie 27,0 18,4 22,7
282 Abacosun G. Cichocka sp.j. Gdynia 21,5 23,8 22,7
283 PHU DOMAR S.A. Lublin 5,1 40,2 22,6
284 PPH TEMAR Sp. z o.o. S.K. Katowice 25,9 19,2 22,6
285 Amis J Mamątow S.J. Olsztyn 10,2 35,0 22,6
286 P P H Exima Agriculture 2000 S. J. Jeziorko 18,6 26,5 22,6
287 RECKITT BENCKISER (Poland) S.A. Nowy Dwór Mazowiecki 28,1 17,2 22,6
288 Axed jakubowski Wojciechowski Sp.J. Poznań 23,6 21,5 22,6
289 Hydrosan J. Klęczaj, E. Klęczaj, I. Klęczaj, J. Siara S.J. Radom 24,1 20,8 22,5
290 KTW Office Sp. z o.o. Bydgoszcz 20,1 24,9 22,5
291 PHP ALEXIS S.J. Warszawa 21,6 23,2 22,4
292 Martexpol Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 25,3 19,4 22,4
293 Wittchen S.A. Kiełpin 21,2 23,5 22,3
294 SIGNAL PUH Ostrowiec Świętokrzyski 20,8 23,9 22,3
295 Thyssenkrupp Materials Trading Poland Sp. z o.o. Katowice 21,8 22,9 22,4
296 Radioautomatyka Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 17,6 26,9 22,3
297 Ag Dekor-G.augustyniak sp.j. Dygowo 23,5 21,1 22,3
298 ZIPPER Sp. z o.o. S.K. Łódź 21,2 23,3 22,3
299 Brunali Sp. z o.o. S.K. Wrocław 29,7 14,8 22,2
300 Builder Leszek Tomaszewski i Janusz Sznajder sp. j. Gliwice 15,3 29,0 22,1
301 MAR – OL Development Sp. z o.o. Poznań 24,7 19,5 22,1
302 Wega-Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 21,7 22,4 22,1
303 Uvex Safety Polska Sp. z o.o. sp.k. Reńska Wieś 22,6 21,5 22,0
304 Gminna Sp-Nia Samopomoc Chłopska w Kostrzynie Wlkp Kostrzyn 21,7 22,3 22,0
305 Biuro Projektowo – Handlowe Klimatech S.J. Wrocław 21,5 22,5 22,0
306 BTC Czapka S.J. Skoczów 22,1 21,7 21,9
307 REDAN S.A. Łódź 22,2 21,5 21,8
308 Piasta Hurtownia Rowerów sp.j. Krzysztof Młynarczyk, Iwona Młynarczyk, Grażyna Kwaśniewska Łódź 21,6 22,1 21,9
309 Aisko Artur Jackowicz Sp. J. Magdalenka 19,2 24,4 21,8
310 Dabex Marian Kołodziej I Marek Jęczmionka S.J. Ruda Śląska 19,9 23,7 21,8
311 Prozam S.J. Kalisz 27,5 15,9 21,7
312 PASAŻ Sp. z o.o. Przeźmierowo 19,0 24,4 21,7
313 Klara Sp. z o.o. Reda 22,1 21,4 21,7
314 Aqua Lab A.Sierzputowski i Wspólnicy S.J. Warszawa 19,7 23,5 21,6
315 Eprus Czesław Gornowicz S.K.A. Bielsko-Biała 22,5 20,7 21,6
316 Claro Red Sp. z o.o. Tulce 23,5 19,6 21,6
317 Pakom Sp. z o.o. Chwaszczyno 20,1 23,0 21,5
318 Firma Handlowa Alta Tadeusz Zygarowicz Brzozów 19,9 23,2 21,5
319 Cospack Sp. z o.o. Bydgoszcz 20,8 22,2 21,5
320 International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. Rudno 27,4 15,4 21,4
321 Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. S.K. Lesznowola 12,5 30,4 21,4
322 Rafbol BRW S.J. Żernica 20,5 22,3 21,4
323 Filip i S-ka Dromader S.J. Łódź 22,7 20,1 21,4
324 Mistero Milano Sp. z o.o. Rzeszów 19,6 23,2 21,4
325 Gasso Polska Sp. z o.o. S.K. Wilamowice 20,2 22,6 21,4
326 BOREALIS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 22,8 19,9 21,4
327 King Tony Polska M. Chudy, J. Siemienas, M. Szymankiewicz Sp.J. Komorniki 20,4 22,3 21,4
328 Ursapharm Poland Sp. z o.o. Łomianki 26,0 16,7 21,4
329 Firma Handlowa SAKS S.J. Richert Mirosław i S-Ka Pruszcz Gdański 21,4 21,2 21,3
330 Aidpol Sp. z o.o. Warszawa 22,8 19,9 21,3
331 TSL Silesia Group Sp. z o.o. S.K. Bytom 17,9 24,7 21,3
332 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jantar Kielno Kielno 8,5 34,0 21,3
333 Hogmax Sp. z o.o. Nowy Sącz 16,1 26,4 21,3
334 Leg-Film Czesław Pietrewicz i Spółka sp.j. Legnica 22,5 19,9 21,2
335 Biomed Neurotechnologie Sp. z o.o. S.K. Wrocław 19,2 23,2 21,2
336 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Pleśnej Pleśna 30,5 11,9 21,2
337 Firma Handlowa Geko Grzegorz Kowalczyk Kietlin 18,8 23,3 21,1
338 Larix 2 Piotr Brukiewicz,Michał Ligacz S.J. Katowice 19,0 23,0 21,0
339 Emaks Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 21,0 20,9 20,9
340 Polimex.net Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 20,4 21,4 20,9
341 FHU GAL-POL Paluch Piotr, Knurek Wiesław S.J. Sanok 21,0 20,7 20,8
342 Woprol S.J. Łeknica 21,1 20,6 20,8
343 AGA S.J. Gdynia 22,0 19,6 20,8
344 Firma Handlowa Żmijkowski S. J. Łomianki 24,2 17,3 20,8
345 Global Concepts 2000 Polska Sp. z o.o. Szczecin 20,6 20,9 20,7
346 ARGIP Sp. z o.o. Poznań 20,4 20,9 20,7
347 Roma Robert Biegański, Małgorzata Biegańska S.J. Warszawa 24,4 17,0 20,7
348 Best Meble sp.j. T. Kluska, D .Kluska, P. Kluska, A. Kluska Syców 18,3 23,0 20,7
349 Głuchy i Spółka S.J. Gorzów Wielkopolski 24,6 16,7 20,6
350 Amii Sp. z o.o. Łódź 20,3 21,0 20,6
351 Bio-Kosmetyka Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janina Skórczyńska, Bożena Bieńkowska, Leszek Skórczyński, sp.j. Wrocław 20,4 20,9 20,7
352 ENTHONE Sp. z o.o. Łódź 20,0 21,3 20,6
353 Domo A. Żochowski Sp. J. Straszyn 36,6 4,6 20,6
354 Autoimex Sp. z o.o. sp.k. Marki 21,7 19,5 20,6
355 NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 19,7 21,4 20,6
356 Norpol Sp. z o.o. Goleniów 21,2 20,0 20,6
357 Przedsiębiorstwo Handlowo – Transportowe Omega S.J. Płock 20,5 20,5 20,5
358 Enes Magnesy Paweł i Tomasz Zientek sp.k. Warszawa 19,4 21,6 20,5
359 Quest – Dystrybucja Sp. z o.o. Wrocław 18,8 22,2 20,5
360 ASA S.J. Wilkowice 21,4 19,5 20,5
361 Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 19,7 21,2 20,4
362 Jakob Gerhardt Sp. z o.o. Gdańsk 20,4 20,4 20,4
363 Polstar Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 21,0 19,7 20,4
364 NFK J. Kopa S.J. Rąbień 16,8 23,9 20,4
365 Thormex Sp. z o.o. Warszawa 17,9 22,9 20,4
366 ABP Bus & Coach Sp. z o.o. S.K. Włynkówko 17,3 23,4 20,3
367 Kaspo Lab Sp. z o.o. Gdańsk 19,1 21,6 20,3
368 Medsolution Sp. z o.o. Wrocław 15,7 24,9 20,3
369 Parksystem Automotive Sp. z o.o. Wrocław 19,0 21,5 20,3
370 UP System Sp. z o.o. Gdynia 13,5 26,8 20,2
371 Q-SERVICE Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 21,2 19,0 20,1
372 Record R. Nowak; M. Sawicki; M. Choszcz Sp. J. Słupsk 24,2 16,0 20,1
373 Agra Glapiński S.J. Opole 16,3 23,8 20,1
374 Biokom S.J. Raszyn 22,3 17,8 20,0
375 Livia Corsetti Fashion Sp. J. W. L. Żentała Koszalin 22,5 17,6 20,1
376 Green Steam Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Dojazdów 19,8 20,3 20,0
377 Trytyt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21,3 18,7 20,0
378 4M M. Zięciak, P. Gałęski, R. Rabęda S.J. Krosno Odrzańskie 28,8 11,1 20,0
379 EVERTS-POL Sp. z o.o. Warszawa 19,3 20,4 19,9
380 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Art-Hen Helena Zdrzałek, Henryk Zdrzałek, Artur Zdrzałek sp.j. Racibórz 22,6 17,2 19,9
381 Womag Bułajew, Zadrożny Sp.J. Wrocław 19,3 20,3 19,8
382 Burgo Polska Sp. z o.o. Warszawa 19,3 20,4 19,8
383 Święty Wojciech Dom Medialny Sp. z o.o. Poznań 26,7 13,1 19,9
384 Car-Garantie GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 2,4 37,2 19,8
385 Hager Polonia Sp. z o.o. Wrocław 15,8 23,8 19,8
386 Timor sp.j. Z.Bach, M.Buch Gdańsk 21,2 18,4 19,8
387 Dylen Sp. z o.o. Łódź 35,1 4,5 19,8
388 Dalprint Sp. z o.o. S.K. Komorniki 20,3 19,2 19,8
389 JT7 Sp. z o.o. Pleszew 19,1 20,3 19,7
390 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kruszywo J.Krajewski, A.Sękowski, J.Zawadzki – Sp. J. Pruszków 26,7 12,7 19,7
391 PRH Buczak S.J. Siekierki Wielkie 18,3 21,1 19,7
392 DAF TRUCKS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 23,0 16,4 19,7
393 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Techsam” Woch sp. j. Lublin 19,4 20,0 19,7
394 RAND Sp. z o.o. Wrocław 36,3 3,1 19,7
395 Plener S.J. Katowice 23,2 16,1 19,6
396 Gps-Log Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 21,2 18,1 19,6
397 PUH Xenon S.J. Koszalin 18,8 20,5 19,6
398 Myecolife sp. z o.o. Warszawa 14,0 25,2 19,6
399 Euro Vinyl Sp. z o.o. Macierzysz 21,9 17,2 19,6
400 Unitol A. Strycharz, S. Siwa S.J. Warszawa 25,8 13,4 19,6
401 Mcalpine Polska Krysiak -S. J. Karpin 20,6 18,4 19,5
402 Sułowski Grzegorz York Hurtownia Radom 20,4 18,6 19,5
403 Polver Sp. z o.o. S.K. Kraków 16,4 22,6 19,5
404 HARTMANN – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 21,4 17,7 19,5
405 Promotor-JP Ponikowscy S.J. Gdańsk 18,4 20,5 19,5
406 Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o. Kraków 24,8 14,1 19,5
407 Consultant Sp. z o.o. Gliwice 18,3 20,5 19,4
408 Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. sp.k. Sułkowice 18,8 19,9 19,4
409 PH Polder i Rajder Derkacz S.J. Sieradz 18,6 20,1 19,4
410 Micro-Res Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 19,4 19,2 19,3
411 ATE Technology Sp. z o.o. Błonie 10,0 28,7 19,4
412 Protelbit Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 22,9 15,8 19,3
413 SMS Martime Services Sp. z o.o. Szczecin 17,6 21,0 19,3
414 Holenderska Genetyka Plus Sp. z o.o. Łomża 20,6 17,9 19,3
415 Trade & Consult LTD. Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Stara Iwiczna 15,4 23,0 19,2
416 Enza Zaden Poland Sp. z o.o. Warszawa 20,0 18,4 19,2
417 Petro-Kompleks Marek Klęczar i Wspólnicy Sp. j. Nowa Wieś 11,0 27,4 19,2
418 MT – Metal M. Miążkiewicz, T. Perkowski Sp.J. Białystok 19,6 18,8 19,2
419 Stego Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 19,0 19,4 19,2
420 TECHNOZBYT – WITAN S.J. Gdańsk 19,3 19,0 19,2
421 Kontex Balcerek sp.j. Suchy Las 19,1 19,2 19,2
422 DG Sp. z o.o. Straszyn 18,4 19,8 19,1
423 Dom Aukcyjny Polswiss Art Sp. z o.o. Warszawa 9,7 28,5 19,1
424 Ośrodek Obsługi Osób z Wadą Słuchu Oticon Polska Sp. z o.o., Dorota Banaszkiewicz Lipińska S.J. Bydgoszcz 15,6 22,5 19,1
425 Firma Handlowa Kolanko Sp.J. Marek Papierski Janusz Skawiński Chwaszczyno 16,2 21,6 18,9
426 Constel Sp. z o.o. Katowice 19,3 18,5 18,9
427 P.P-U ROXY D. Piszczek, E. Piszczek Sp.J. Gierałtowice 18,5 19,3 18,9
428 SUMI AGRO Poland Sp. z o.o. Warszawa 18,2 19,5 18,9
429 Przedsiębiorstwo AMS Sp. z o.o. Jagodnik 28,0 9,7 18,8
430 FURUNO POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 20,6 17,1 18,9
431 Greinplast Prim Sp. z o.o. Krasne 16,2 21,4 18,8
432 Berthold Sichert Sp. z o.o. Bydgoszcz 17,1 20,5 18,8
433 Eko-Light Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 18,6 19,1 18,8
434 RM Logistics Europa Sp. z o.o. Katowice 24,0 13,6 18,8
435 Sovrana Polska S.J. M. Szastak, R. Kaim Olkusz 15,5 22,1 18,8
436 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Łódź 8,3 29,3 18,8
437 AWW Wawrzyniak S.J. Niedźwiady 18,9 18,7 18,8
438 Jelux Sp. z o.o. Mikołów 32,7 4,8 18,7
439 LL – Oil Sp. z o.o. Szczecin 21,6 15,8 18,7
440 Polska Grupa Farmaceutyczna Łódź Sp. z o.o. Łódź 22,8 14,6 18,7
441 AIFO GROUP Zając, Zięcik, Stabrawa S.J. Bochnia 23,4 13,9 18,7
442 PHP Max Wit S.J. Osielsko 18,3 18,9 18,6
443 Gospodarstwo Rolne Jaśkowo Sp. z o.o. Łasin 7,8 29,4 18,6
444 Przedsiębiorstwo Rolniczo-Handlowe Rolmix Sp. z o.o. Przelewice 19,5 17,7 18,6
445 Komes Sp. z o.o. Szubin 18,7 18,5 18,6
446 Aksa Sp. z o.o. Wrocław 15,9 21,3 18,6
447 Jelczanka Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 32,2 4,9 18,6
448 Elektrit Sp. z o.o. Łapy 19,6 17,6 18,6
449 ELS Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 21,7 15,4 18,5
450 Lech-Bor Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 20,1 16,9 18,5
451 Biuro Handlu Zagranicznego K&M S.J. Andrychów 19,0 18,0 18,5
452 Agro-Kombi Sp. z o.o. Budzów 20,5 16,6 18,5
453 Ewax Ewa i Jacek Duniec sp.j. Wrocław 20,9 16,0 18,4
454 Altro – Marine Sp. z o.o. Gdańsk 23,7 13,3 18,5
455 JK Animals Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Skoczów 25,6 11,2 18,4
456 Kemppi Sp. z o.o. Warszawa 17,8 19,0 18,4
457 Ecowater Systems Poland Sp. z o.o. Poznań 14,2 22,6 18,4
458 Spec-Poż Mańkowski, Średziński S.J. Białystok 18,1 18,7 18,4
459 Dornwell S.J. Rymaszewski, Rymaszewska Warszawa 16,7 20,1 18,4
460 Tendens Sp. z o.o. Warszawa 28,8 8,0 18,4
461 Przedsiębiorstwo Rolne Kost – Rol Sp. z o.o. Kostów 19,4 17,3 18,3
462 Floko S.J. Wrocław 17,5 19,2 18,4
463 American – Austrian Corporation – Rainbow Sp. z o.o. Wrocław 18,6 18,1 18,4
464 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Jawor Genowefa Grajkowska, Regina Libner sp.j. Mogilno 17,2 19,3 18,3
465 Kipp Polska Sp. z o.o. Wrocław 22,6 13,9 18,3
466 Budmiar Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 16,8 19,8 18,3
467 Biuro Techniczno-Handlowe Testing Sp. z o.o. Katowice 18,8 17,8 18,3
468 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego i Informacji Techniczno-Handlowej INTREX Wanda Szperlińska Sady 20,6 15,8 18,2
469 Spax Polska Sp. z o.o. Wieliczka 26,7 9,8 18,2
470 JMP WÓZKI WIDŁOWE PALUCHIEWICZ S.J. Białystok 16,5 19,8 18,2
471 Partex Marking Systems Sp. z o.o. Lubicz Dolny 16,6 19,8 18,2
472 AWD Interior S.J. B. Rajewska i S-Ka Bielsko-Biała 17,4 19,0 18,2
473 Leader Tech Ltd Sp. z o.o. Wielki Konopat 15,1 21,3 18,2
474 Urgent R. Szczęsny, M. Więźniak S.J. Skępe 18,2 18,2 18,2
475 R. D. I. Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15,5 20,9 18,2
476 Be Poland Think, Solve & Execute Sp. z o.o. Poznań 22,4 14,0 18,2
477 BLACK-FISH S.J. M. Prusinowski i Wspólnicy Olsztyn 15,7 20,7 18,2
478 Medical Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 17,7 18,6 18,2
479 Cordes Polen Sp. z o.o. Mogilno 15,5 20,7 18,1
480 Maktek Jerzy Zalewski Siedlce 17,0 19,2 18,1
481 Nordson Polska Sp. z o.o. Warszawa 16,8 19,4 18,1
482 Tajwańskie Biuro Techniczne K.Celińska Mysław sp.j. Warszawa 21,2 15,0 18,1
483 Auto-Spa Sp. z o.o. T 1 Spółka Komandytowo Akcyjna Wrocław 24,4 11,7 18,0
484 Przedsiębiorstwo Multi Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Opole 17,9 18,2 18,0
485 B-CROSS Sp. z o.o. S.K. Słupca 24,5 11,6 18,1
486 Polski Beton Sp. z o.o. sp.k. Katowice 15,9 20,0 18,0
487 Dieseltechnika-Sp. z o.o. Lublin 11,5 24,4 18,0
488 Rustika Sp. z o.o. Warszawa 10,3 25,7 18,0
489 Wibako Sp. z o.o. Kojszówka 18,4 17,6 18,0
490 GP Agro – Koss Sp. z o.o. Źródła 30,0 5,8 17,9
491 Biuro Handlowo Usługowe Orion sp.j. Paweł Cieśliński i Wspólnicy Bełchatów 18,7 17,2 18,0
492 APC POLSKA Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 17,6 18,1 17,9
493 AUTOMET GROUP Sp. z o.o. S.K. Sanok 15,5 20,2 17,8
494 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe STOLLIDO Lidia i Stanisław Kulejewscy S.J. Cyganka 17,6 18,2 17,9
495 Tox Pressotechnik Sp. z o.o. Wrocław 16,1 19,6 17,9
496 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Paksol Leszek i Małgorzata Witczak sp.j. Damasławek 18,1 17,6 17,8
497 „DAPI FOODS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Łódź 15,4 20,3 17,8
498 Romos Dom Sp. z o.o. Poznań 14,7 20,8 17,7
499 CX-80 Polska Agata Nadera, Dariusz Nadera S.J. Kalisz 25,4 10,0 17,7
500 AET Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 18,9 16,5 17,7
501 Mak S.J. Karpińscy Wrocław 17,5 17,8 17,7
502 Hass Wasiluk sp.j. Białystok 15,3 20,1 17,7
503 Arteriae Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 18,9 16,5 17,7
504 Sklep Wielobranżowy Eldom Sp. j. Beata Carius, Marek Carius Złotów 17,1 18,1 17,6
505 Hydro Aluminium Rolled Products Polska Sp. z o.o. Kraków 20,2 15,0 17,6
506 Agrobil Roman i Gabriela Bilscy sp.j. Racibórz 17,4 17,7 17,6
507 Centrum Handlowe Ryś Sp. z o.o. Sanok 4,1 31,1 17,6
508 Hurt-Janina Sp. z o.o. Libiąż 17,8 17,3 17,5
509 Volt Polska Sp. z o.o. Sopot 16,7 18,4 17,5
510 Trans-Technik Poland Sp. z o.o. Wieluń 16,0 19,0 17,5
511 P.P-U-H. Perfexim Ltd Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 7,5 27,5 17,5
512 PHU Elektromax W. Binkowski S.J. Leszno 15,3 19,7 17,5
513 Pneumatyka Plus Marcin Romański Jacek Romański sp. j. Olsztyn 19,6 15,4 17,5
514 Borysowski & Spółka S.J. Dziekanów Leśny 16,9 18,1 17,5
515 Harting Polska Sp. z o.o. Wrocław 20,1 14,8 17,5
516 Western Equipment For Sport And Other Technologies – Polska Sp. z o.o. Wrocław 16,8 18,1 17,5
517 Tormec Reduktor P. Mariański, D. Tomicki, Z Wiśniewski S.J. Toruń 15,2 19,7 17,4
518 Alfa Sp. z o.o. Katowice 20,8 14,1 17,4
519 57 Concepts Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 19,5 15,4 17,4
520 Jupro Taim K.Krawczyńska i S-Ka Sp. J. Konin 16,0 18,8 17,4
521 Braitrim Deutschland Sp. z o.o. Oddział w Polsce Poznań 19,8 15,0 17,4
522 Texim Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 19,9 14,8 17,3
523 REA Elektronik Sp. z o.o. Kawczyn 18,6 16,1 17,4
524 ORFIX Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 19,1 15,6 17,3
525 Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o. Piaseczno 16,7 17,9 17,3
526 Morgan Carbon Polska Sp. z o.o. Warszawa 18,6 16,0 17,3
527 Magsy Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 15,3 19,3 17,3
528 Outsourcing And Managment Services Company Sp. z o.o. Wrocław 17,9 16,7 17,3
529 DS Sp. z o.o. Kluczewo 18,6 15,8 17,2
530 Truck-Center A Sp. z o.o. Antoniów 8,4 26,0 17,2
531 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Metal Max J.świętochowski, M.świętochowska sp. j. Wyszków 21,8 12,6 17,2
532 Ortocentrum Sp. z o.o. Warszawa 15,4 19,0 17,2
533 Dymek Miśkiewicz S. J. Ogrodzieniec 16,6 17,7 17,2
534 Krak Tol Katarzyna i Artur Tolak sp.j. Targowisko 14,8 19,5 17,1
535 KMT Sp. z o.o. Warszawa 17,8 16,5 17,1
536 Lenz-Urządzenia Dla Elektroniki S. J. Tychy 17,1 17,2 17,1
537 Max S.J. Warszawa 18,1 16,1 17,1
538 Best-Office J. Jakubiak, B. Jakubiak sp. j. Ostrołęka 17,2 17,0 17,1
539 Royal-Baltic M.W.Burzyńscy sp. j. Ustka 18,6 15,6 17,1
540 Motir-ABS Niewiadomscy S.J. Sokołów Podlaski 18,0 16,1 17,0
541 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Energo-Puls Sp. z o.o. Katowice 19,5 14,6 17,0
542 Greenie Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14,3 19,8 17,0
543 Safe Fleet Management Sp. z o.o. Wrocław 9,5 24,5 17,0
544 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Mgs S.j. Gniechowice 14,9 19,1 17,0
545 Foodpol-Service Sp. z o.o. S.K. Piła 17,6 16,4 17,0
546 Revlan Společnost S Ručenim Omezeným Sp. z o.o. Oddział w Polsce Jarnołtówek 16,7 17,2 17,0
547 Przedsiębiorstwo Mięsne Hanna I Tomasz Wilczek S.J. Cieszyn 15,0 18,9 16,9
548 CMS Auto A. Cieśluk S. J. Sulejówek 20,3 13,5 16,9
549 TPL Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 13,9 19,9 16,9
550 Statsoft Polska Sp. z o.o. Kraków 19,6 14,2 16,9
551 Texland S.J. Aleksandrów Łódzki 14,9 18,9 16,9
552 M & A Trading Sp. z o.o. Poznań 16,9 16,8 16,8
553 CONNECTOR.PL Sp. z o.o. S.K. Niepruszewo 6,3 27,4 16,8
554 Ol – Term S.J. Olsztyn 17,2 16,5 16,9
555 Sanlab J. Kaczorek, M. Bińczak S.J. Warszawa 21,4 12,3 16,9
556 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Mini Max Sp. z o.o. Poznań 12,5 21,2 16,9
557 Tamipol T. M. D. Polańscy sp.j. Poznań 16,7 17,0 16,9
558 PHU Żuchliński G.a. Żuchlińscy – S.J. Gdynia 16,8 16,9 16,9
559 SMT Scharf Polska Sp. z o.o. Tychy 18,1 15,6 16,8
560 Silchem Beata Żebrowska sp.k. Warszawa 21,9 11,7 16,8
561 KB Folie Sp. z o.o. Warszawa 1,3 32,2 16,8
562 PW Ekorol Plus Sp. z o.o. Piechcin 16,6 16,9 16,8
563 Auto Sp. z o.o. FHU Kędzierzyn-Koźle 15,7 17,7 16,7
564 Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. Wiązowna 18,9 14,5 16,7
565 Poligrafia Szczecin Best Sub Poland Sp. z o.o. Lipiany 17,5 15,9 16,7
566 Eurobolt sp. j. B. Brenskott R. Brylska Bielsko-Biała 15,9 17,5 16,7
567 Firma Handlowa Baza Szejko S.J. Pruszcz Gdański 20,1 13,3 16,7
568 WIS J. Wantuch, G.Sipiora Sp.J. Tarnów 17,5 16,0 16,7
569 RIM Kowalczyk S.J. Janki 16,4 16,9 16,7
570 Iow Trade Sp. z o.o. Warszawa 16,9 16,4 16,6
571 PHU Euro Sp. z o.o. Bytom 17,7 15,5 16,6
572 WSK International Sp. z o.o. Skawina 17,7 15,6 16,7
573 Motive Power Baterie I Prostowniki P. Chodoła, M. Obłażewicz sp.j. Gdańsk 15,7 17,6 16,6
574 Mecconti S.A.R.L. Sp. z o.o. Warszawa 17,6 15,8 16,7
575 Euro-Klima Sp. z o.o. Gdańsk 18,1 15,1 16,6
576 HYDROSYSTEM Sp. z o.o. Głuchowo 21,0 12,2 16,6
577 APG CO. S.J. Białystok 15,5 17,7 16,6
578 Firma Handlowa Mac – Mor S.Morawski, M.Maciejewski sp.j. Piaseczno 17,1 16,1 16,6
579 2K Serwis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 27,4 5,7 16,6
580 BPM Lighting Polska Sp. z o.o. Ozorków 21,4 11,7 16,6
581 KF Furniture Sp. z o.o. S.K. Duszniki 20,3 12,8 16,5
582 Macaroni Tomato Sp. z o.o. Warszawa 20,1 13,0 16,6
583 Axpharm Sp. z o.o. Bydgoszcz 16,9 16,1 16,5
584 VIVI POLSKA Sp. z o.o. S.K. Książenice 20,4 12,6 16,5
585 Eobuwie.pl S.A. Zielona Góra 16,1 16,9 16,5
586 Eilfix Polska sp. j. Łagowska Taulitz Wrocław 19,4 13,5 16,5
587 Trade Pallumo Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 23,2 9,8 16,5
588 Dav-Import E. Kopeć Sp. z o.o. S.K. Warszawa 8,8 24,0 16,4
589 Agro – Handel Sp. z o.o. Wapnica 14,0 18,8 16,4
590 Stimex – Agro Sp. z o.o. Osowo 9,5 23,4 16,4
591 ABC Zdzisław Bonkowski Kościerzyna 18,5 14,3 16,4
592 Inter Decor Pro Sp. z o.o. Warszawa 14,6 18,2 16,4
593 Abic Polska Sp. z o.o. Śrem 19,4 13,4 16,4
594 Słoneczko Sp.J. Mgr Farm. Katarzyna Gałaj, Dariusz Gałaj Zduny 16,7 16,0 16,4
595 Galeria Portius Sp. z o.o. Krosno 17,6 15,1 16,4
596 COLEMAN INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 16,2 16,5 16,3
597 POHL & POHL Sp. z o.o. Racibórz 16,1 16,6 16,4
598 Hydropol – Dekor S.J. Przesiębiorstwo Zaopatrzenia Klimatyzacji Wrocław 18,4 14,2 16,3
599 Kamar S.J. Jolanta Knapkiewicz, Leszek Knapkiewicz Bydgoszcz 16,4 16,3 16,3
600 Pearson Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 13,3 19,4 16,3
601 ATMOMAT Szatkowski, Ryniec Sp.J. Włocławek 15,8 16,8 16,3
602 Alfa – Zeta Sp. z o.o. Łódź 14,3 18,2 16,3
603 Techno Plus Janusz Baranowski sp. j. Gdańsk 15,2 17,4 16,3
604 P P H U Kos – Imex Sp. z o. o. Lubaczów 7,2 25,4 16,3
605 BJM Technology Sp. z o.o. Stary Sącz 17,7 14,9 16,3
606 NOVUS Polska Sp. z o.o. Warszawa 24,2 8,4 16,3
607 Wadowicka Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Wadowicach Ul. Legionów 18 Wadowice 2,3 30,2 16,3
608 Contix Invest Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 18,9 13,5 16,2
609 Pezetel Aviation Sp. z o.o. Warszawa 18,3 14,2 16,2
610 Maro S.J. Firma Produkcyjno Handlowa Bąków 15,6 16,8 16,2
611 Roxtec Poland Sp. z o.o. Reda 15,9 16,5 16,2
612 Farmilk T. Więch S.J. Białystok 16,2 16,2 16,2
613 Andrzej Wieczorek, Aleksandra Pęcherska – Wieczorek Witaminka sp.j. Opole 17,1 15,4 16,2
614 Ermin Sp. z o.o. Łódź 15,0 17,4 16,2
615 Orlicki Design Sp. z o.o. Warszawa 14,7 17,7 16,2
616 Apteka Królewska Elżbieta Mnitowska, Małgorzata Hajduk, Krzysztof Mnitowski, Kazimierz Hajduk sp.j. Z/S w Strzegomiu Strzegom 18,6 13,9 16,2
617 Grabikowski – Grabikowska PPHU INEX S.J. Giżycko 14,5 17,7 16,1
618 Promopol Sp. z o.o. Opole 25,0 7,3 16,2
619 Delta Service Stanisław Echilczuk, Iwona Kuziuk, Robert Wargenau S.J. Zielonka 16,5 15,8 16,1
620 Mona Pro Moda Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17,1 15,2 16,2
621 Canpol Bis Sp. z o.o. Bydgoszcz 6,9 25,4 16,1
622 Gminna Spółdzielnia Rolników w Oleśnicy Oleśnica 6,2 26,1 16,2
623 BD Poland Sp. z o.o. Konstantynówek 11,1 21,0 16,1
624 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EKO Tomasz Borecki i Adam Pasek-S.J. Olkusz 16,2 16,0 16,1
625 Przedsiębiorstwo – Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Diagrolmet Wspólnicy i M. Kotlarski sp.j. Wolsztyn 17,4 14,7 16,0
626 Auto-Boss Sp. z o.o. Bielsko-Biała 17,8 14,4 16,1
627 Advisor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 21,9 10,2 16,0
628 Sonomedical Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 23,1 9,0 16,1
629 Bladecom Przybysławski S.J. Radom 19,2 12,9 16,1
630 FHU Wilmat L. Matecki, A. Wiśniewski S.J. Toruń 14,2 17,8 16,0
631 Hurtownia Obuwia Janmar sp.j. Jan Kobiałka, Mariusz Kobiałka Kraków 18,3 13,7 16,0
632 AJS Parts Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 15,2 16,8 16,0
633 Promedica Toruń Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Toruń 18,9 13,0 16,0
634 Rober J & J Wojtas S.J. Kraków 15,5 16,5 16,0
635 Falesia Systemy Sp. z o.o. Warszawa 20,2 11,6 15,9
636 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Gniew 5,7 26,2 15,9
637 Norsteel Sp. z o.o. Świdnica 16,3 15,6 16,0
638 Warmińska Księgarnia Diecezjalna Hosianum Sp. z o.o. Olsztyn 15,9 16,0 16,0
639 Expert J.Rusinkiewicz i Wspólnicy S.J. Olsztyn 16,0 15,8 15,9
640 Matix E.M. Matysiak S.J. Święciechowa 16,5 15,3 15,9
641 Hid S. J. R.Hucaluk, Ł.Kłosowski Zabrze 14,3 17,4 15,9
642 Sukces Technology Group Dziemiańczuk sp. j. Wasilków 18,5 13,2 15,8
643 Agro Hurt Żołyński, Smoliński sp.j. Warszawa 17,8 13,9 15,8
644 Nielsen Polska Sp. z o.o. Warszawa 16,0 15,6 15,8
645 Apteka Gemini Hütter Sp. z o.o. Wejherowo 15,6 16,0 15,8
646 Best Coffee Systems Sp. z o.o. Wrocław 19,5 12,1 15,8
647 Rolmet S.J. Inowrocław 13,0 18,6 15,8
648 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Mosinie Mosina 11,8 19,9 15,8
649 Bimar S.J. Radom 20,0 11,6 15,8
650 Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o. Łomża 17,8 13,7 15,7
651 COMESA Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,0 21,4 15,7
652 Poltechnik Sp. z o.o. sp.k. Miękinia 16,2 15,2 15,7
653 TEKSTYLIA Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Grochowski Robert Brzozowska Teresa S.J. Nadolice Wielkie 13,8 17,6 15,7
654 Starfax S.J. Warszawa 12,5 18,9 15,7
655 Dynamic – Seat Beata Król-Miezianko S.J. Oleśnica 10,0 21,4 15,7
656 KODE KOMOROWSKI S.J. Warszawa 16,2 15,1 15,7
657 Hal Group Sp. z o.o. Łódź 18,1 13,3 15,7
658 R & B Creations Sp. z o.o. Warszawa 14,8 16,6 15,7
659 Komin Service Sp. z o.o. Wrocław 21,4 10,0 15,7
660 Farmar Kozak S.J. Bielsko-Biała 15,7 15,4 15,5
661 Lisec Polska Sp. z o.o. Warszawa 14,2 16,9 15,5
662 Armatura Grzegorz Tutaj, Jerzy Piotrowski S.J. Kielce 16,5 14,6 15,5
663 Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi Stalimport Marcinkowski i Wspólnicy sp.j. Lipno 14,7 16,4 15,5
664 TCN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 14,7 16,4 15,5
665 Hydrohurt Sp. z o.o. Warszawa 12,5 18,6 15,6
666 Apteka Marzeń Sp. z o.o. Wrocław 16,4 14,6 15,5
667 DAGMA Sp. z o.o. Katowice 15,5 15,5 15,5
668 Cda Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 12,0 19,0 15,5
669 LOJACK S.A. Warszawa 15,4 15,6 15,5
670 Optimal K. Figiel i S. Migasiewicz S.J. Kalisz 14,4 16,6 15,5
671 E.G.O. Central And Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 9,7 21,3 15,5
672 Surtec Polska Sp. z o.o. Wrocław 16,1 14,9 15,5
673 CSV Sp. z o.o. Szczecin 15,5 15,5 15,5
674 TECHSAN PISAŃSKI KULCZEWSKI KOWALÓWKA Sp.J. Szczecin 13,1 17,9 15,5
675 Celgene Sp. z o.o. Warszawa 14,3 16,6 15,4
676 Ca Technologies Sp. z o.o. Warszawa 20,2 10,7 15,4
677 Firma Handlowa Specjal Kurkiewicz S. J. Kraków 15,3 15,6 15,4
678 Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o. Warszawa 14,1 16,8 15,5
679 Wende Recyclingtech S C Ewa i Piotr Pantoł Kościerzyce 18,6 12,2 15,4
680 Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16,5 14,3 15,4
681 Alto Computers M. Borowiak, R. Wróbel S.J. Zabrze 18,8 12,0 15,4
682 Gipexim S.J. Płock 14,7 16,1 15,4
683 UNI-SERW D. Głowacki, W. Borowski S.J. Grudziądz 14,5 16,3 15,4
684 Cmyk Sp. z o.o. Agencja Reklamowo – Handlowa Kielce 14,8 16,0 15,4
685 TESA TAPE Sp. z o.o. Poznań 17,1 13,6 15,4
686 Formedic Sp. z o.o. Swarzędz 16,1 14,6 15,4
687 POSNET POLSKA S.A. Warszawa 16,0 14,6 15,3
688 PH Polsirhurt Borys Tadeusz Borys Jerzy S.J. Sieradz 16,6 14,0 15,3
689 Andrzej Beata Szablewscy Paste Group sp. j. Poznań 16,4 14,2 15,3
690 Avanti Marczyk Sp.J. Łódź 17,6 13,0 15,3
691 Labcenter Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,5 19,1 15,3
692 PHARMENA S.A. Łódź 13,4 17,1 15,3
693 BUSCH POLSKA Sp. z o.o. Włocławek 15,8 14,7 15,2
694 FUTURE ELEKTRONICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 15,7 14,8 15,3
695 Arcelormittal Commercial Long Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 16,1 14,4 15,2
696 Biofarm – Hurt Sp. z o.o. Poznań 2,6 27,8 15,2
697 Grupa Bałtycka Sp. z o.o. Warszawa 26,2 4,2 15,2
698 Magnum Polska Sp. z o.o. Kielce 17,9 12,4 15,2
699 KONKRET Dagmara Fik, Marcin Mazurkiewicz S.J. Chełmno 19,5 10,7 15,1
700 MAR Andrzejewski S.J. Łódź 13,9 16,4 15,2
701 Freeway OMT Sp. z o.o. Dopiewiec 17,4 13,0 15,2
702 Otxcare Sp. z o.o. Warszawa 19,8 10,5 15,1
703 Przeds. Handlu Zagranicznego Profit Sp. z o.o. Bydgoszcz 17,5 12,7 15,1
704 Firma Handlowo-Usługowa „Jazgot” Jan Krzywdzik Sp. J. Rzeszów 14,4 15,8 15,1
705 Suer Polska Sp. z o.o. Bonikowo 14,0 16,2 15,1
706 RECTUS POLSKA Sp. z o.o. Gumna 15,1 15,1 15,1
707 Aesseal Polska Sp. z o.o. Mazańcowice 16,2 14,1 15,1
708 Separator Spares Int. Poland sp. z o.o. Kraków 14,7 15,6 15,1
709 ATEQ PL Sp. z o.o. Warszawa 14,0 16,2 15,1
710 PHU Impromex Szafrański S.J. Zielona Góra 15,2 15,0 15,1
711 Mico Electric Sp. z o.o. Nowe Oborzyska 18,2 12,0 15,1
712 Monnari Trade S.A. Łódź 11,7 18,5 15,1
713 PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 17,7 12,5 15,1
714 Newell Poland Sp. z o.o. Poznań 4,3 25,8 15,1
715 Corner R.Bojarski, B.Malski Sp.J. Tarnów 15,0 15,1 15,1
716 Modern-Expo S.A. Spółka Komandytowa Lublin 14,5 15,7 15,1
717 Sonia Draga Sp. z o.o. Katowice 22,3 7,8 15,0
718 Technopomiar Sp. z o.o. Wrocław 14,4 15,7 15,1
719 DEPOL Sp. z o.o. Warszawa 18,1 11,9 15,0
720 Apteka Pod Złotą Wagą Dorota Przybylska, Alicja Rosińska S.J. Milicz 14,9 15,1 15,0
721 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Eurotom sp. z o.o. Warszawa 14,1 16,0 15,0
722 Paso-Trading Sp. z o.o. Pabianice 15,0 15,1 15,0
723 Biomin Polska Sp. z o.o. Warszawa 13,6 16,4 15,0
724 Airnet Sp. z o.o. Warszawa 27,6 2,3 15,0
725 BKG – Polska Robert Grębosz Iwspólnicy sp.j. Straszyn 14,7 15,4 15,0
726 A.D. SYSTEM Limited Sp. z o.o. S.K. Trzemeszno 16,7 13,3 15,0
727 SE-MAR S.J. Błonie 15,3 14,6 15,0
728 Italfresco Dowgier i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 19,3 10,6 15,0
729 Suzo Happ Sp. z o.o. Koninko 13,3 16,6 15,0
730 Apla Amerykańskie Technologie Sitodruku Edwin Kuffel S.J. Sopot 11,1 18,8 15,0
731 PHS Hospital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 12,6 17,3 14,9
732 Soleco Pro Sp. z o.o. sp.k. Skawina 14,8 15,0 14,9
733 Zakład Usługowo-Handlowy S.J. Okrzesik Mieczysław Kolonko Henryk Kocierz Moszczanicki 14,1 15,6 14,9
734 Irma Sp. z o.o. sp.k. Siepraw 13,5 16,2 14,9
735 Therma – Klim Iżykowski S.J. Wrocław 13,7 16,0 14,9
736 Fryzela Elżbieta Chwicewska, Stanisław Chwicewski S.J. Białystok 14,6 15,1 14,9
737 Speed Accessories Sp. z o.o. Szczecin 13,0 16,7 14,8
738 K.M.F. Sp. z o.o. Kolbuszowa 14,5 15,2 14,9
739 Indasa Polska Sp. z o.o. Gdańsk 15,5 14,1 14,8
740 Thorex Laskowscy S.J. Łódź 14,1 15,5 14,8
741 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ELJOT Jacek Jurkiewicz, Włodzimierz Lewandowski Sp.J. Kowalewo Pomorskie 17,0 12,5 14,8
742 Norgpol Czerwiński S.J. Warszawa 19,1 10,6 14,8
743 Lawa Gortat Sp. J. Łódź 23,0 6,6 14,8
744 Hurtownia Tkanin Plus Maciej Plust, Andrzej Dominiak sp.j. Gorzów Wielkopolski 11,6 18,0 14,8
745 BEE & HONEY Sp. z o.o. Klecza Dolna 16,4 13,2 14,8
746 P.U.H. Nel – Tech J. Dutka, J. Baran, M. Piętka – S.J. Nowy Sącz 14,2 15,3 14,8
747 A 2 Sp. z o.o. Banino 14,0 15,5 14,7
748 DOW Agrosciences Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,1 19,5 14,8
749 Vitaprodukt Sp. z o.o. Kraków 12,6 16,8 14,7
750 VEA Anna Żochowska, Barbara Kłoczewiak S.J. Warszawa 16,1 13,4 14,7
751 Dr Piktel Medic@L Systems Sp. z o.o. Białystok 12,8 16,7 14,8
752 Polmozbyt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno – Handlowe Gdańsk 16,0 13,4 14,7
753 Auto-Gh Sp. z o.o. S.K. Lublin 15,0 14,4 14,7
754 JASPER Sp. z o.o. Kraków 15,6 13,7 14,7
755 P.H.U. Auto – Color Jarosław Niewiadomski S.J. Aleksandrów Łódzki 15,5 13,9 14,7
756 Czerwińscy Sprzedaż Artykułów Sanitarnych i Przemysłowych S.J. Łowicz 14,9 14,5 14,7
757 Climamedic Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Reguły 13,9 15,6 14,7
758 Mebelland Sp. z o.o. S.K. Wrocław 20,2 9,2 14,7
759 FPC Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 11,5 18,0 14,7
760 Hexar Sp. z o.o. Warszawa 16,5 12,9 14,7
761 Nexus sp. j. Bojar i Kaminiarz Gryfice 12,4 16,9 14,7
762 DMS Sp. z o. o. Rybnik 18,7 10,6 14,6
763 Ideal Partner Sp. z o.o. S.K. Choroszcz 13,5 15,8 14,7
764 Sensient Food Colors Poland Sp. z o.o. Warszawa 12,4 17,0 14,7
765 Pulver Polska Grzegorz Ośko S.K. Sulejówek 16,2 13,1 14,6
766 Racksystem Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 13,3 16,0 14,6
767 Biuro Inżynieryjno-Techniczne Mar-Tet Małgorzata Kopiel, Tadeusz Gidziński S.J. Kraków 17,3 12,0 14,7
768 Apteka Tęczowa S.J. Dzierżoniów 14,0 15,3 14,7
769 Cichowlas Polskie Warzywa Jędrzej Cichowlas Staniszewo 14,6 14,6 14,6
770 Bau Trade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rączna 17,0 12,2 14,6
771 Poltra Sp. z o.o. Stalowa Wola 13,9 15,4 14,6
772 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Wagner-Service P.S.W. Wilczek sp.j. Świętochłowice 15,1 14,1 14,6
773 Pol – Intech Towarzystwo Przemysłowo – Handlowe Sp. z o.o. Łódź 14,0 15,3 14,6
774 Yasumi Sp. z o.o. S.K. Kalisz 15,3 13,9 14,6
775 GCE Sp. z o.o. Warszawa 15,4 13,8 14,6
776 A&K Traders Sp. z o.o. S.K. Wałcz 15,1 14,1 14,6
777 Lampalampa Sp. z o.o. Wrocław 15,8 13,3 14,6
778 Centrum Antykorozji Resin J. Janiszewski, M. Gawlik, H. Luba S.J. Jurczyce 16,0 13,3 14,6
779 Olimpia Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 13,4 15,8 14,6
780 CONTAR TARASKA S.J. Poznań 14,3 14,8 14,6
781 Ariel Sp. z o.o. Białystok 13,1 15,9 14,5
782 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Inter-S Piotr Sielski Międzyborów 13,5 15,5 14,5
783 Rader S.J. Piła 12,6 16,4 14,5
784 Nikos Sp. z o.o. sp.k. Sygneczów 16,3 12,7 14,5
785 Alfako Sp. z o.o. Kłecko 12,6 16,3 14,5
786 Perfectfashion S.J. Kraków 13,8 15,3 14,5
787 Titus Polska Sp. z o.o. Suchy Las 12,8 16,1 14,4
788 Euro Driveshafts Limited – Sp. z o.o. Oddział w Polsce Łomianki 14,4 14,4 14,4
789 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Leszcz Tomasz Stępień, Wojciech Stępień-Sp. J. Radom 14,7 14,1 14,4
790 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Radomsku Radomsko 13,3 15,4 14,4
791 SUMAX Elektronarzędzia Suszycki S.J. Wrocław 16,0 12,7 14,4
792 CPS Sp. z o.o. Warszawa 22,9 5,9 14,4
793 ADM TRADING POLSKA Sp. z o.o. Szamotuły 17,2 11,5 14,4
794 MaXgear Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tychy 14,6 14,1 14,4
795 Toptel Anna I Wiktor Wołkowicz S.J. Kraków 13,1 15,6 14,3
796 Modo24 Group Sp. z o.o. S.K. Gądki 15,7 13,0 14,3
797 Moto-Tank Spółka z o.o. Warszawa 17,0 11,5 14,3
798 BO-WA Sp. z o.o. Nowa Wieś 22,3 6,2 14,3
799 Euphora Grzegorz Wnęk sp. j. Kraków 12,8 15,7 14,3
800 Staltex Śliwonik Sp.J. Nadarzyn 14,7 13,8 14,3
801 Medsystems Sp. z o.o. Lublin 11,9 16,7 14,3
802 Powergate Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 13,8 14,8 14,3
803 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Unicar sp.j. Włodzimierz i Dorota Jaguścik Zakład Pracy Chronionej Radomsko 13,7 14,7 14,2
804 DTP – Soft Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 12,8 15,6 14,2
805 Billmed Sp. z o.o. Warszawa 12,5 16,0 14,2
806 Nipro Europe S.A. Oddział w Polsce Warszawa 21,1 7,3 14,2
807 Designer Plus Tomasz Wojciuszkiewicz S.K. Zielona Góra 18,8 9,8 14,3
808 Bamet S.J. Środa Wielkopolska 15,4 13,0 14,2
809 Warzywniak Sp. z o.o. Niegardów 7,6 20,6 14,1
810 Castel Engineering Polska Sp. z o.o. Tomaszowice-Kolonia 14,1 14,1 14,1
811 Firma Handlowa Elektron Hurtownia Artykułów Elektrycznych Piotr i Elżbieta Balcerzak sp.j. Gostynin 11,0 17,2 14,1
812 Schmersal – Polska S.J. Warszawa 12,9 15,4 14,1
813 ASSAI Sp. z o.o. PHZ Wrocław 11,2 17,0 14,1
814 UPAŁTY – ROL Sp. z o.o. Giżycko 6,2 21,8 14,0
815 Bejo Zaden Poland Sp. z o.o. Konotopa 13,6 14,5 14,1
816 AVERY DENNISON POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 13,2 14,9 14,1
817 Ker-Her Marek Hermann, Marek Budziński, Tadeusz Hermann S.J. Poznań 15,9 12,2 14,0
818 NEXT S.J. Białystok 16,0 12,1 14,0
819 Agra-Technologie Przyszłości Tomasz Piotrowski i Wspólnicy S. J. Września 22,4 5,6 14,0
820 Chemsol St. Polinowski S.J. Bydgoszcz 15,1 13,0 14,0
821 Getcar Sp. z o.o. Kielce 10,0 18,1 14,0
822 Auto Starter Danuta Kaszubowska Gdańsk 13,5 14,5 14,0
823 Eltom Sp. z o.o. Piaseczno 16,2 11,8 14,0
824 Centrum Budowlane Stanisław i Marcin Guzowicz S.J. Darłowo 10,3 17,7 14,0
825 Klimaty B.B. Klim Sp.J. Olsztyn 13,8 14,2 14,0
826 Chemmot S.J. Skawina 14,0 14,0 14,0
827 Damen Sp. z o.o. Marki 6,6 21,4 14,0
828 PHU AMC Andrzej Ciszewski & Krystyna Śmiałek S.J. Morawica 13,7 14,3 14,0
829 PKZ Knap S.J. Trawniki 13,5 14,5 14,0
830 BM Partner Sp. z o.o. Kraków 26,9 1,1 14,0
831 Komandor Warszawa S.A. Marki 12,0 16,0 14,0
832 Poland – Services Cold Store Sp. z o.o. Gdynia 16,8 11,1 13,9
833 Auto-Spa Sp. z o.o. 1 S.K.A. Wrocław 22,2 5,7 13,9
834 Zakłady Urządzeń Elektrycznych ZELTECH S.A. Łódź 13,5 14,4 14,0
835 Optim S.J. Turek 11,6 16,3 14,0
836 A.B. Berren – Handlowy Sp. z o.o. Michałowice 14,1 13,8 13,9
837 TKM Industry Katarzyna Rybkowska, Janusz Rybkowski S.J. Plewiska 14,4 13,6 14,0
838 Mag Instal Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14,2 13,6 13,9
839 Bonotex S.J. Małgorzata Borótko, Kazimierz Nosal Bielsko-Biała 13,4 14,5 13,9
840 Niver Niwińscy S.J. Łódź 25,4 2,6 14,0
841 Safrano Dariusz Nowakowski sp.j. Poznań 10,9 17,0 14,0
842 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Stal-Bud Ryszard Syta, Elżbieta Kajmowicz sp.j. Skoczów 9,1 18,7 13,9
843 Tartak Sulechów Sp. z o.o. Sulechów 26,4 1,4 13,9
844 AVANTI Sp. z o.o. Warszawa 25,1 2,7 13,9
845 Grafmaj AM Aneta Szczublińska Poznań 17,6 10,1 13,9
846 Maritex PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 15,2 12,5 13,9
847 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Diana Halina & Andrzej Sawulak S.J. Dębno 14,2 13,5 13,9
848 Raypath International Sp. z o.o. S.K. Rząska 16,8 10,9 13,9
849 Produkcja – Handel – Usługi Ekoma Sp.J. Józef Walat Bogdan Mądry Białe Błota 17,1 10,6 13,8
850 Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 14,9 12,8 13,8
851 BIMEX – BOLLHOFF Sp. z o.o. Krzemienica 12,8 14,8 13,8
852 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Tawol M.bajek, C.bajek, D.piegza Sp. j. Chęciny 16,8 10,8 13,8
853 Belse Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15,0 12,6 13,8
854 Exna – Pol Sp. z o.o. Otrębusy 14,8 12,8 13,8
855 MTM CEE Sp. z o.o. S.K. Wola 13,3 14,3 13,8
856 RANT Sp. z o.o. Siedlce 6,0 21,7 13,8
857 Qlab Sp. z o.o. Katowice 8,3 19,3 13,8
858 Biuro Consult Karczmarz Kwiatkowski sp.j. Warszawa 12,4 15,2 13,8
859 Kebohr Polska Sp. z o.o. Wejherowo 17,1 10,6 13,8
860 BOGDAŃSKI S.J. Jan i Czesław Bogdańscy Nowy Sącz 14,8 12,8 13,8
861 AROMATIC POLSKA Sp. z o.o. Łódź 12,8 14,7 13,8
862 IOW SERVICE Sp. z o.o. Kochlice 15,7 11,9 13,8
863 EMU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 13,5 14,0 13,8
864 Peka Sp. z o.o. Jasin 12,6 14,9 13,7
865 Akces i J.Ostrowscy S.J. Ożarów Mazowiecki 13,7 13,7 13,7
866 Pale S.J. PPHU Łódź 14,0 13,6 13,8
867 JML COLOR – L. Kowalczyk, M. Waśniewski, J. Bylica S.J. Warszawa 13,9 13,6 13,7
868 Spartan 4 Life Sp. z o.o. S.K. Kraków 12,2 15,2 13,7
869 Data Auto Grzegorz Data, Krzysztof Data Sp. J. Tychy 13,8 13,5 13,7
870 Swisspol Sp. z o.o. Piła 9,2 18,2 13,7
871 BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o. Słupsk 13,9 13,6 13,7
872 Cth Jędrzejewski, Maj sp. j. Zabrze 18,6 8,8 13,7
873 Amager Sp.J. Myszczyński, Bazyluk Łyski 13,4 14,0 13,7
874 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Olko D. Rybicka, Z. Olko S.J. Sopot 12,9 14,5 13,7
875 Drewmet FHUP S.J. Mogilany 13,3 14,0 13,7
876 Speed Pack J. Górecki Sp.J. Kraków 13,7 13,6 13,6
877 Infosfera Sp. z o.o. Wrocław 7,3 19,9 13,6
878 GT Sport sp.j. Marek Gwizdała, Dariusz Tryk Gdynia 18,4 8,9 13,6
879 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Star-Hurt Barbara Pergoł, Wojciech Pergoł S.J. Działdowo 10,9 16,4 13,6
880 SOPP Packaging Sp. z o.o. Kamienna Góra 11,8 15,4 13,6
881 Koree Sp. z o.o. Reguły 13,7 13,4 13,6
882 Delta Optical G. Matosek H. Matosek S.J. Nowe Osiny 12,7 14,5 13,6
883 Medyceusz Jan Kowalik, Marcin Kowalik, sp.j. Gdańsk 13,7 13,5 13,6
884 PHU Birex S.J. Józefów 13,4 13,8 13,6
885 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Komponent sp. j. Teresa Będkowska, Sławomir Noszczyk, Michał Noszczyk Mysłowice 15,1 12,0 13,6
886 Anpol S.J. Warszawa 12,0 15,2 13,6
887 Przedsiębiorstwo Handlowe Imex Sp. z o.o. Gdynia 14,3 12,9 13,6
888 Industrian Sp. z o.o. & Co Sp. Komandytowa Janikowo 14,0 13,2 13,6
889 Welmax + Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 12,7 14,4 13,5
890 Polymed Polska Sp. z o.o. Stare Babice 12,9 14,3 13,6
891 Amocarat S.A. Czaniec 12,9 14,2 13,6
892 Rudex – J. Rudek, M. Rudek Spółka Jawna Częstochowa 12,5 14,6 13,5
893 Konwerga Sp. z o.o. Poznań 9,1 18,0 13,5
894 CHMARA – LIPIANIN S.J. Nowa Ruda 15,9 11,2 13,5
895 Imperial P.R.K. Andrzejewscy Spółka Jawna Bydgoszcz 15,0 12,1 13,5
896 Westerberg Komponenty Sp. z o.o. Jaworzno 12,4 14,7 13,6
897 Odzysk Sp. z o.o. Przeds. Gospodarowania Odpadami Białystok 21,5 5,5 13,5
898 Wiko Klebetechnik Sp. z o.o. Częstochowa 12,9 14,1 13,5
899 Diamond Investment Company T. Kwiatkiewicz M. Kwiatkiewicz Poznań 13,9 13,2 13,5
900 Kolnex Zajko i Wspólnicy S.J. Białystok 13,2 13,9 13,6
901 Vietlex Sp. z o.o. Gdynia 13,3 13,8 13,6
902 Przedsiębiorstwo Góralmet Małgorzata i Józef Góral Import – Export S.J. Czchów 13,2 13,7 13,5
903 Tragar Trąbka sp.j. Izdebnik 12,2 14,9 13,5
904 PZT – ELMETOR Sp.J. D.Borońska i Wspólnik Toruń 13,6 13,4 13,5
905 Eckhard Toben Sp. z o.o. Zielona Góra 13,5 13,5 13,5
906 KAEM Sp. z o.o. S.K. Baranowo 11,3 15,5 13,4
907 Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Spółka Komandytowa Poznań 13,4 13,4 13,4
908 PHU KRAKBUD S.J. Adam Krakowski, Bogdan Malik Zakliczyn 12,8 14,0 13,4
909 Audio Klan Janusz Prządka Sp. j. Warszawa 14,4 12,4 13,4
910 MAJMASZ Henryk Majsterek, Robert Majsterek S.J. Łódź 13,8 13,1 13,4
911 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Tabit Sp. z o.o. Otwock 14,6 12,3 13,4
912 Esperanza S.J. Poterek Ożarów Mazowiecki 13,4 13,4 13,4
913 Apteka Vita Godawska I Wspólnicy sp.j. Brzostek 14,4 12,4 13,4
914 Apteka Na Wzgórzu – Maria Jakubowska, Grzegorz Jakubowski S.J. Konin 13,9 12,9 13,4
915 Apteka Pod Białym Orłem sp.j. Mgr Maria Kukurowska i S-Ka Jelcz-Laskowice 13,6 13,2 13,4
916 Tech-Art Sp. z o.o. S.K. Toruń 16,6 10,2 13,4
917 Silesia Flavours Polska Sp. z o.o. Warszawa 12,7 13,9 13,3
918 N.E.T. WOOD Sp. z o.o. Warszawa 13,3 13,4 13,3
919 Stalco Sp. z o.o. S.K.A. Skawina 14,3 12,4 13,3
920 Eurostandard S.J., Firma Rodzinna Klauzo Topole 14,4 12,3 13,3
921 Elda Sp. z o.o. Nidzica 11,3 15,4 13,3
922 For Sp. z o.o. Pruszków 14,9 11,8 13,3
923 Innovad Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 12,4 14,2 13,3
924 Budus – Lubin Zmuda i Łęgowik sp. j. Wrocław 9,8 16,7 13,2
925 Leja Sp.J. Wrocław 13,7 12,8 13,3
926 Speed Sp. z o.o. Mikołów 4,8 21,7 13,3
927 Sherwin-Williams Poland Sp. z o.o. Głuchowo 14,2 12,2 13,2
928 Toma Sp. z o.o. Przeźmierowo 13,7 12,8 13,3
929 Polcasting Sp. z o.o. Warszawa 6,0 20,5 13,3
930 Profit Plus Sp. z o.o. Warszawa 12,3 14,2 13,2
931 Zakład Produkcyjno Handlowy Basta Stanisław Barczyk Wolbrom 14,1 12,4 13,2
932 ATA Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 9,2 17,2 13,2
933 FHU Relax Bobula S.J. Jasło 12,8 13,5 13,2
934 SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12,4 14,0 13,2
935 Fero S.J. PH Środa Wielkopolska 15,9 10,5 13,2
936 Oris Jan Jasiołek S.J. Wołowice 10,6 15,8 13,2
937 Przedsiębiorstwo Handlowe Rafbi Rafał Adamus – S.j. Wrocław 12,3 14,2 13,2
938 KEMIN POLAND Sp. z o.o. Warszawa 4,9 21,5 13,2
939 Comex Sp. z o.o. Warszawa 13,5 12,8 13,1
940 Zeba Serwis Jaroszek i Wspólnicy, S.J. Wrocław 13,8 12,5 13,1
941 PRYM FASHION POLSKA Sp. z o.o. Łódź 13,3 12,9 13,1
942 Polgen Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 11,9 14,4 13,1
943 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Żary 13,0 13,4 13,2
944 WINDSPORT Andrzej Roszkowski, Maksymilian Śpiewak S.J. Kraków 14,9 11,4 13,2
945 Logika Sp. z o.o. Olsztyn 12,4 13,8 13,1
946 Tavrida Electric Polska Sp. z o.o. Tychy 12,3 13,9 13,1
947 Gosmet Sp. z o.o. Nowa Wieś Wielka 13,8 12,6 13,2
948 Jamax Piotr Jastrzębski, Piotr Machlowski S.J. Bielsko-Biała 15,5 10,8 13,1
949 Moto – Remo S.J. Iława 12,8 13,5 13,1
950 Metal Team Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rzeszów 15,6 10,6 13,1
951 Agrol S.J. Nowa Ruda 13,4 12,8 13,1
952 FHU Globe Sp. z o.o. Piaseczno 11,5 14,7 13,1
953 Apteka Verbena Maria Cichocka – Koralewska, Wanda Wanowska-Frączek sp.j. Szczecin 13,7 12,5 13,1
954 ARCELORMITTAL FCE POLAND Sp. z o.o. Kraków 12,7 13,5 13,1
955 TROPEX Sp. z o.o. Koszalin 12,6 13,6 13,1
956 Sisa Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 12,6 13,6 13,1
957 Faneco Bis Sp. z o.o. S.K. Poznań 11,5 14,7 13,1
958 Fin Sp. z o.o. Kolbuszowa 14,7 11,5 13,1
959 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ARPOL Sp. z o.o. Zielona Góra 10,1 16,0 13,0
960 MAKITA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,5 13,6 13,1
961 National Oilwell Varco Poland Spółka z Ogranczoną Odpowiedzialnością Gdańsk 11,5 14,6 13,0
962 Kurowski Group Sp. z o.o. Jelenia Góra 15,0 11,1 13,1
963 K & C Polska Sp. z o.o. Wrocław 14,2 11,9 13,0
964 BIWAL Sp. z o.o. Białystok 13,5 12,5 13,0
965 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pryzmat A.W.Sulewscy sp.j. Mojsławice 10,1 15,9 13,0
966 Holdbox Frączkiewicz sp. j. Żabia Wola 15,4 10,6 13,0
967 Kabeltech Sp. z o.o. sp.k. Katowice 12,4 13,7 13,0
968 Toj- Hand Przedsiębiorstwo Handlowo- Produkcyjne Osypiuk sp.j. Lublin 16,4 9,5 13,0
969 Bogucki Engineering Spółka Komandytowa Warszawa 18,9 7,1 13,0
970 Piekarnia Warmińska S.J. Braniewo 14,0 11,9 13,0
971 SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa Warszawa 12,8 13,1 13,0
972 Rem – Tech S.J. Warszawa 11,7 14,1 12,9
973 Gespar – G. Pyjor, A. Olszewski, M. Sutkowski – sp.j. Warszawa 13,4 12,5 12,9
974 Aparaty Słuchowe Sp. z o.o. Gdynia 12,6 13,3 12,9
975 Apteka Szwedzka Krzysztof Wojtych S.J. Kraków 10,3 15,6 13,0
976 RockChem Sp. z o.o. S.K. Smolec 13,1 12,8 13,0
977 Martin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zawiercie 13,0 12,7 12,9
978 FLUID CONTROL SYSTEMS Sp. z o.o. Warszawa 15,0 10,8 12,9
979 BLUM POLSKA Sp. z o.o. Jasin 13,0 12,8 12,9
980 Wojciech Wójcik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zof – Stal Tychy 12,1 13,6 12,9
981 H.A.K. Lewandowscy S.J. Świnoujście 12,7 13,0 12,9
982 Ergosystem Sp.J. R.Makuch, M.Wolski, J.Wiatr Warszawa 10,6 15,2 12,9
983 Inter Consult MD Sp. z o.o. S.K. Łódź 12,6 13,2 12,9
984 Orthomed S. J. Opole 14,0 11,8 12,9
985 Enerbit Sp. z o.o. Warszawa 12,9 12,9 12,9
986 EWPA Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Komorniki 3,1 22,7 12,9
987 Malik Budownictwo Sp. z o.o. Bochnia 14,0 11,7 12,9
988 ALBECO Sp. z o.o. Plewiska 12,2 13,6 12,9
989 Garden A. Trąbka, K. Zbiciak S.J. Lubartów 13,0 12,7 12,8
990 Ran-Synchron Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 5,7 20,1 12,9
991 Błysk Ł. Klimek A. Kałużna S.J. Tomaszów Mazowiecki 10,4 15,3 12,8
992 Feniks Team Sp. z o.o. Gdańsk 10,1 15,5 12,8
993 Mactronic Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12,8 12,9 12,8
994 Sir-Ha Sp. z o.o. PPHU Sieradz 12,3 13,3 12,8
995 Sped Malaga Edward, Malaga Renata sp. j. Wrocław 11,8 13,8 12,8
996 WIPOL Sp. z o.o. Firma Handlowo – Konsultingowa Gdynia 13,5 12,0 12,7
997 Qpharma Sp. z o.o. Warszawa 10,9 14,6 12,7
998 Mariusz Grzelczak, Dariusz Zuber S.J., Przedsiębiorstwo Handlowe DAR-POL-STAL Tarnowskie Góry 12,8 12,8 12,8
999 Instalator R.i B. Kopacz, B. Kubit Sp. J. Krosno 12,4 13,2 12,8
1000 Acer Nowakowscy Sp.J. Łomża 14,4 11,1 12,8
1001 AZ ARMATUREN POLSKA Sp. z o.o. Opoczno 12,4 13,0 12,7
1002 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe „Mapex” sp. j. P.lesz, A.lesz, M.wlaźlak Pabianice 13,1 12,4 12,7
1003 KSM Kumor, Stańdo sp.j. C.A.T. Nowy Targ 4,0 21,5 12,7
1004 Donna Fashions Sp. z o.o. Sękocin Nowy 9,0 16,5 12,8
1005 Mobi Contract Sp. z o.o. Nieszkowice Wielkie 19,1 6,4 12,8
1006 Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Łódź 12,6 12,8 12,7
1007 Azmet Radom Sp. z o.o. sp.k. Radom 13,1 12,3 12,7
1008 Isotek Sp. z o.o. Poznań 11,9 13,5 12,7
1009 Elproma Elektronika Sp. z o.o. Łomianki 17,1 8,3 12,7
1010 Dominus Marek Szybisty i Spółka sp. j. Koszalin 13,2 12,2 12,7
1011 Schimar Sp. z o.o. sp.k. Łódź 12,4 13,0 12,7
1012 Baltic Company Sp. z o.o. Warszawa 11,9 13,5 12,7
1013 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kamiennej Górze Kamienna Góra 16,8 8,7 12,7
1014 PPUH AUTOCENTRUM S.J. Mielec 13,8 11,5 12,7
1015 Warszawska Spółka Usług Samochodowych Warsus Sp. z o.o. Warszawa 5,1 20,2 12,7
1016 POZKRONE S.A. Tarnowo Podgórne 12,5 12,8 12,7
1017 APART Sp. z o.o. Suchy Las 12,0 13,4 12,7
1018 Lucta Polska Sp. z o.o. Katowice 12,4 12,9 12,7
1019 PH Polsab Spółka Komandytowa Opole 11,3 14,0 12,6
1020 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Bogusława i Paweł Jankowiak Sp.J. Rawicz 13,2 12,1 12,7
1021 Torfan Sp. z o.o. Skierniewice 10,0 15,3 12,6
1022 Topgal Novum Sp. z o.o. Cieszyn 8,5 16,8 12,7
1023 Elektron Krzysztof Borowiec I Paweł Rzadkiewicz S.J. Poznań 13,6 11,7 12,6
1024 Arc-Interiors Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 15,2 10,1 12,7
1025 De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Pieńków 13,1 12,2 12,6
1026 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Vein T. M. R. i B. Żyła sp.j. Jankowice 10,3 14,8 12,6
1027 Abook Sp. z o.o. Warszawa 12,6 12,5 12,6
1028 Bizuu Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 13,0 12,1 12,6
1029 Bat S.J. Bronisze 15,7 9,5 12,6
1030 Retail Partner Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 12,1 13,2 12,6
1031 Reliasoft Corporation Poland Sp. z o.o. Warszawa 16,4 8,8 12,6
1032 TTT Invest Sp. z o.o. Medic-Mar Hurtownia Sprzętu Medycznego S.K. Łódź 14,9 10,2 12,6
1033 Magboss Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11,3 13,9 12,6
1034 Przedsiębiorstwo Handlowe GT Ibis G. Berent, T. Zakrzewski S.J. Częstochowa 16,3 8,9 12,6
1035 AB Cosmetique Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,8 14,4 12,6
1036 Jerzy Sp. z o.o. Dzięgielów 18,9 6,3 12,6
1037 MAKROCHEM S.A. Lublin 24,7 0,5 12,6
1038 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Jawal Sp.J. Waligóra Jan I Elżbieta Morawica 1,5 23,7 12,6
1039 Firma Handlowa Pik sp. j. Hubert i Krystyna Piksa Świerklany 13,5 11,6 12,5
1040 PARTNER TELE.COM Sp. z o.o. S.K. Kraków 12,7 12,4 12,5
1041 Sigma Bk Bartosz, Korchow i Wspólnicy sp.j. Kielno 13,1 12,0 12,5
1042 DELTA SPORT WRONA Sp.J. Siedlce 13,6 11,5 12,5
1043 THC Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 11,9 13,2 12,6
1044 Provitel Polska Sp. z o.o. Luboń 12,4 12,7 12,6
1045 Tissimpex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Swarzędz 16,1 9,0 12,6
1046 PCC Polska T. Jarmuszczak S. J. Wrocław 14,5 10,7 12,6
1047 Jd Tools Polska Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 12,7 12,5 12,6
1048 Apteka – Anna Jamontt I Wspólnicy S.J. Wrocław 11,6 13,5 12,6
1049 KONSUS Centrum Systemów Zabezpieczeń i Nadzoru Sp. z o.o. Lublin 13,0 12,0 12,5
1050 Attech Sp. z o.o. Kobielice 11,8 13,3 12,6
1051 Homefitness Sp. z o.o. Leszno 12,3 12,8 12,6
1052 Agro – Hydzik Sp. z o.o. Gola Świdnicka 24,2 0,8 12,5
1053 CHDE Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rzeszów 14,3 10,6 12,5
1054 Military Aerospace Components Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 20,4 4,5 12,5
1055 Aqua-World Sp. z o.o. Szczecin 5,8 19,1 12,4
1056 Nik – Mar Pneumatyka Nikodem sp.j. Godzikowice 7,5 17,4 12,5
1057 Polmax S.A. S.K.A. Świebodzin 24,7 0,2 12,5
1058 Aplauz Sp. z o.o. Łomianki 16,4 8,4 12,4
1059 Hafner Pomagier Trzebuchowscy sp. j. Toruń 11,6 13,3 12,5
1060 D2 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11,8 13,2 12,5
1061 WIMAD S.J. Wrocław 13,4 11,5 12,4
1062 Giełda Okęcie Sp. z o.o. Warszawa 13,5 11,4 12,4
1063 ŚRUBY – 1 Sp. z o.o. Wrocław 12,0 13,0 12,5
1064 JAI Kudo Polska Sp. z o.o. Poznań 12,2 12,6 12,4
1065 MULTI SERVICE Sp. z o.o. Lubelskie Centrum Zaopatrzenia Lublin 11,7 13,1 12,4
1066 Kokos Frymus i Zuckerman S.J. Jaroszyn 12,6 12,2 12,4
1067 Econnect Sp. z o.o. Warszawa 14,5 10,3 12,4
1068 Goshe Sp. z o.o. Olsztyn 13,3 11,5 12,4
1069 Agencja Inwestycyjno- Handlowa V- Project Sp. z o.o. Warszawa 16,3 8,5 12,4
1070 Triada Augusto Pomorze D. i T. Aleksandrowicz S.J. Chwaszczyno 11,7 13,0 12,4
1071 PLASMET – JESION S.J. Kalisz 12,3 12,5 12,4
1072 Jubitom S.C. Kazimierz Tomasiewicz Lucyna Tomasiewicz Rumia 14,5 10,2 12,3
1073 Larix, Janusz Pieła – Spółka Jawna Bielsko-Biała 13,3 11,4 12,4
1074 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Zielonej Górze Zielona Góra 10,2 14,4 12,3
1075 Layher Sp. z o.o. Siestrzeń 14,9 9,8 12,3
1076 Verder Polska Sp. z o.o. Katowice 14,1 10,6 12,3
1077 Market – Jeans S.J. PH Włocławek 8,0 16,7 12,4
1078 PUPH Solfum Sp. z o.o. Rąbień AB 10,0 14,6 12,3
1079 MILA PAPIER Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 13,9 10,7 12,3
1080 ARKA Aleksander Czarny i Wspólnicy S. J. Kraków 13,6 11,0 12,3
1081 KOMERC Sp. z o.o. Chojnów 12,9 11,7 12,3
1082 JPZ Janusz Zięba, Janina Zięba, Piotr Zięba Sp. J. Ostrołęka 12,1 12,5 12,3
1083 Interlab Sp. z o.o. Warszawa 10,6 14,0 12,3
1084 Pateh – Jan Petryna sp. j. Warszawa 13,1 11,6 12,3
1085 Alfimpex Sp. z o.o. Warszawa 10,0 14,5 12,3
1086 Solpharm Sp. z o.o. Warszawa 11,2 13,4 12,3
1087 Leding Sp. z o.o. Bydgoszcz 17,6 7,1 12,3
1088 Kondor Sp. z o.o. Łódź 13,5 11,1 12,3
1089 Auto-Promyk Sp. z o.o. Ligota Piękna 14,3 10,2 12,3
1090 Investpol Sp. z o.o. Łapino 14,2 10,3 12,3
1091 Firma Handlowa Pekar Piotr Miszkurka, Jerzy Dziedzic, Maria Miszkurka S.J. Kraków 12,1 12,5 12,3
1092 CBM Technology Sp. z o.o. Niepruszewo 11,8 12,7 12,2
1093 Agro-Trans Fischer sp.j. Gniezno 11,6 12,8 12,2
1094 AOG Artwik, Ostafin, Gaczorek S.J. Kraków 10,9 13,5 12,2
1095 Wedco Polska Sp. z o.o. Oleśnica 11,5 12,9 12,2
1096 Metal-Max S.J. A. i W. Sławińscy Białystok 11,1 13,2 12,2
1097 Micros S.J. W. Kędra i J. Lic Kraków 11,7 12,6 12,1
1098 L ‚OREAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,9 13,4 12,1
1099 PHZ Vipol Spółka z Ogranizoną Odpowiedzialnością Warszawa 11,6 12,6 12,1
1100 FM Produkty Dla Stomatologii Wojciech Feć, Beata Feć S.J. Kraków 14,1 10,1 12,1
1101 Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Pneumatic Complex Osojca J i P S.J. Zgórsko 11,0 13,3 12,1
1102 Cezar Cezary Machnio I Piotr Gębka S. J. Radom 10,3 14,0 12,1
1103 Busch Polska Sp. z o.o. Kraków 9,9 14,4 12,2
1104 Madal Bal Sp. z o.o. Wejherowo 10,6 13,7 12,1
1105 SCM Sp. z o.o. Warszawa 12,6 11,6 12,1
1106 Vinci Skład Win Sp. z o.o. Kraków 7,2 16,9 12,1
1107 Sawhal Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 14,8 9,3 12,1
1108 Wist W. Skwarło, S. Oleksy Sp. j. Dębica 13,3 10,9 12,1
1109 PROFES Sp. z o.o. Wrocław 2,7 21,5 12,1
1110 Pas Katowice Sp. z o.o. Imielin 12,5 11,6 12,1
1111 Profi S.J. Zielona Góra 14,4 9,8 12,1
1112 Pollda Sp. z o.o. Zabrze 2,7 21,5 12,1
1113 Pepe Sp. z o.o. Solec Kujawski 11,2 13,0 12,1
1114 Tanik V Cieszkowska sp. j. Chyliczki 11,9 12,4 12,1
1115 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Polanicy Zdroju Polanica-Zdrój 22,4 1,8 12,1
1116 OŻGA & BANASIK-KOKOSZKA S.J. Ostrowiec Świętokrzyski 11,9 12,4 12,1
1117 DHA Dolpharma Sp. z o.o. Wrocław 10,9 13,3 12,1
1118 Sprzęt Laboratoryjny I Medyczny Labpartner Kbs Sp. z o.o. Warszawa 10,2 14,0 12,1
1119 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „GÓRNIK” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Bogdanka 10,1 14,0 12,1
1120 Salon Budowy Kram Sieniccy S.J. Świnoujście 11,8 12,4 12,1
1121 Hortorus Bartosiewicz S.J. Warszawa 9,9 14,3 12,1
1122 Seger Cutting Tools Ozga Mikuszewski sp. j. Wiśniowa 9,7 14,4 12,0
1123 Amaltea sp. j. Bogna Szkudlarczyk Warszawa 6,0 18,1 12,1
1124 B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Poznań 12,9 11,1 12,0
1125 WAMET.COM Sp. z o.o. Olesno 13,6 10,5 12,1
1126 Marux Sp. z o.o. S.K. Leszno 11,7 12,4 12,0
1127 TRANSMAG R.S. S.J. Bogucin 11,2 12,9 12,0
1128 Hilpress Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 11,3 12,8 12,1
1129 Proxima Adhesives Sp. z o.o. Bełchatów 11,5 12,6 12,0
1130 Oasa Sp. z o.o. Bronisze 13,5 10,6 12,0
1131 Bispol Sp. z o.o. Kurów 13,5 10,5 12,0
1132 Resorrex Shop & Service sp.j. Marek Nowak i Cezary Piwek Ożarów Mazowiecki 12,1 11,9 12,0
1133 Amper B Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 11,9 12,1 12,0
1134 PASSEROTTI Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,6 13,4 12,0
1135 Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. Warszawa 11,8 12,2 12,0
1136 Wab Artykuły Poligraficzne S.J. Lublin 11,9 12,2 12,0
1137 SMJ Sport Sp. z o.o. Warszawa 13,7 10,3 12,0
1138 Eurona Trade Sp. z o.o. Bydgoszcz 11,1 12,9 12,0
1139 Góral Andrzej i Wspólnicy S.J. Roczyny 11,0 13,0 12,0
1140 Pack – Center Kołodziej i Wspólnicy S.J. Katowice 12,0 12,0 12,0
1141 Toy Planet Sp. z o.o. Wrocław 21,5 2,5 12,0
1142 Apteka Zamkowa U. Lis, Z. Lis, M. Lis S.J. Ostrzeszów 12,8 11,3 12,0
1143 Voss Automotive Polska Sp. z o.o. Legnickie Pole 11,7 12,2 12,0
1144 OLEK MOTOCYKLE Aleksander Gwóźdź Bielsko-Biała 10,7 13,2 11,9
1145 SPÓŁKA JAWNA CITY MARKET Adam Czekajewski i inni Kraków 11,6 12,2 11,9
1146 Krak – Gastro Cygankiewicz, Chyrek S.J. Kraków 11,9 12,0 12,0
1147 Freudenberg Vilene Sp. z o.o. Łódź 9,4 14,5 12,0
1148 Dolpima Sp. z o.o. Kielce 10,3 13,6 11,9
1149 Awis Sp. z o.o. Gdańsk 9,6 14,2 11,9
1150 Seltek-System Sp. z o.o. Rumia 16,1 7,8 12,0
1151 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Krys-Pak Krystyna I Zdzisław Grajek S. J. Damasławek 13,0 10,8 11,9
1152 UNIPAK POLSKA Sp. z o.o. Zielona Góra 12,1 11,8 11,9
1153 Jasno Shutters Sp. z o.o. Rawicz 10,7 13,0 11,9
1154 Plichta S.J. Wejherowo 5,9 18,0 11,9
1155 Riela Polska Sp. z o.o. Kartoszyno 14,0 9,8 11,9
1156 Pfizer Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,8 13,0 11,9
1157 Imponar S.J. Radomsko 12,8 11,0 11,9
1158 Clima Tech Polska Sp. z o.o. Wrocław 10,3 13,5 11,9
1159 ACO-TEC Adam Litner, Artur Litner S.J. Bielsko-Biała 13,0 10,8 11,9
1160 SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW Oborniki 15,3 8,5 11,9
1161 PROREMUS Sp. z o.o. Firma Consultingowo – Handlowa Piasek 4,0 19,8 11,9
1162 WAMEX Sp. z o.o. Warszawa 11,5 12,3 11,9
1163 Centrum Budowlane Sirbud Daniel Sip, Dorota Barańska Sp.j. Wałbrzych 10,8 13,0 11,9
1164 Lontex Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 17,7 6,0 11,8
1165 Hranipex Sp. z o.o. Złotniki 12,2 11,6 11,9
1166 SILCO Sp. z o.o. Gdańsk 9,0 14,7 11,9
1167 Haldex Sp. z o.o. Kowale 13,2 10,4 11,8
1168 GEDEON Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15,6 8,1 11,9
1169 Tezap Spółka Jawna Tomasz Jurgiewicz, Jan Ćwirko Dzierżoniów 11,8 11,9 11,9
1170 BNC Bardzo Niskie Ceny Pilch sp. j. Chorzów 12,5 11,2 11,9
1171 Apteki Gdańskie Sp. z o.o. Wejherowo 10,9 12,8 11,8
1172 Corus Sp. z o.o. Warszawa 20,7 3,0 11,8
1173 Maad Sp. z o.o. Częstochowa 11,0 12,6 11,8
1174 PPH ESKULAP M. Furyk, J. Matłosz S.J. Gliwice 10,8 12,8 11,8
1175 Pro-Industry Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 7,0 16,7 11,8
1176 Protekta Sp. z o.o. Warszawa 10,2 13,4 11,8
1177 Apteka S.J. Bolesław Cetnarowski, Zofia Królczyk, Tomasz Błaszczyk, Maria Wójsik, Marian Pierzchała, Beata Szarek Nowy Sącz 10,5 13,1 11,8
1178 Apteka Medican Kłącz, Wołoszyn S.J. Rzeszów 12,9 10,7 11,8
1179 Przedsiębiorstwo Handlowe Eurospark Leszek Płaszecki sp. j. Kraków 12,0 11,7 11,8
1180 TITO Sp. z o.o. Wysoka 13,2 10,4 11,8
1181 Eurobud Chajewscy S.J. Starogard Gdański 12,2 11,3 11,8
1182 Orkla Health Sp. z o.o. Warszawa 11,5 12,1 11,8
1183 Enamor Sp. z o.o. Gdynia 10,8 12,7 11,7
1184 Paw Sp. z o.o. Gdańsk 12,7 10,8 11,8
1185 F.H.U.P. GERONIMO M. Dziadur S.J. Węgrzce 11,9 11,6 11,8
1186 Mahr Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,6 12,9 11,7
1187 Silwena Andrzej Szymaniuk S.K. Pszenno 12,6 11,0 11,8
1188 Meritum Tomasz Cieślak, Filip Cieślak sp. j. Łódź 12,3 11,2 11,8
1189 Ensinger Polska Sp. z o.o. Leszno 11,4 12,1 11,8
1190 Orfamak Sp. z o.o. sp.k. Proszowice 11,1 12,3 11,7
1191 Michalczyk i Prokop Sp. z o.o. Łódź 10,9 12,5 11,7
1192 TlC Łożyska Sławomir Tenderenda, Edward Lesiński,Tomasz Paweł Cudny sp. j. Warszawa 11,1 12,3 11,7
1193 Saxum S.A. Katowice 1,0 22,4 11,7
1194 Per – Med S.J. Biuro Handlowe Skoczów 12,0 11,3 11,7
1195 Firma Handlowo-Usługowa Wod.Kan.C.O.I Gaz Jachowicz i Synowie S.J. Grybów 11,3 12,1 11,7
1196 EU Pharmacia Sp. z o.o. Warszawa 4,7 18,7 11,7
1197 Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym Agroma Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 21,8 1,7 11,7
1198 Norcospectra Sp. z o.o. Sońsk 11,2 12,2 11,7
1199 Eclipse Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 11,5 11,9 11,7
1200 Commercium World Contract Carpet Sp. z o.o. Katowice 10,1 13,3 11,7
1201 Z. Karczmarczyk i Wspólnicy Biuro Łożysk Tocznych Biloz S.J. Warszawa 12,5 10,9 11,7
1202 B2B-Europe.Pl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 8,9 14,6 11,7
1203 Promotech K. Roszak, W. Michalik sp.j. Czarnków 11,8 11,6 11,7
1204 Prince R. Kmieciak, J. Krauze sp.j. Poznań 11,4 11,9 11,7
1205 PHU BAJER S.J. Nowy Sącz 0,3 23,0 11,7
1206 WNT Polska Sp. z o.o. Kraków 9,6 13,7 11,6
1207 Delta Controls Sp. z o.o. Kraków 14,8 8,5 11,7
1208 Siemag Tecberg Polska Sp. z o.o. Katowice 3,9 19,4 11,7
1209 Dietrich’s Polska Sp. z o.o. Wrocław 17,7 5,6 11,7
1210 Jpl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14,8 8,5 11,6
1211 Metal – Hurt S.J. Toruń 10,7 12,5 11,6
1212 Łącznik S.J. Nochowicz i Wspólnicy Poznań 9,9 13,4 11,6
1213 PAN DRAGON Sp. z o.o. Gdańsk 11,2 12,0 11,6
1214 Atlantic Marine Sp. z o.o. sp.k. Augustów 11,3 11,9 11,6
1215 PH Spoko Szostak sp. j. Wałbrzych 11,2 12,0 11,6
1216 Ekochem – Tech Sp. z o.o. Żarów 7,4 15,8 11,6
1217 BSD Sp. z o.o. Słubice 16,3 6,9 11,6
1218 Karolina Wojciech Maiejewski sp.k. Deszczno 11,5 11,5 11,5
1219 Pewag Polska Sp. z o.o. Buczkowice 11,7 11,4 11,6
1220 Spectra Lighting Sp. z o.o. Warszawa 9,9 13,2 11,5
1221 Donegal Sp. z o.o. Rzeszów 10,3 12,8 11,5
1222 MD Connect Sp. z o.o. Dobrodzień 9,1 14,1 11,6
1223 Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. Kraków 14,0 9,1 11,6
1224 PW Tramad – Elbląg Sp. z o.o. Elbląg 8,9 14,2 11,5
1225 Koopman International Polska Sp. z o.o. Komorniki 4,8 18,3 11,5
1226 Purolite Sp. z o.o. Gdynia 8,7 14,5 11,6
1227 Gotta Sp. z o.o. Promnice 7,5 15,5 11,5
1228 Pro-Wellness Jurczyk, Abu El Ella, Cyran, Szpak sp.j. Katowice 10,9 12,2 11,6
1229 Firma Piekarz U.Z. Piekarz Sp. J. Warszawa 11,3 11,7 11,5
1230 Impression Sp. z o.o. S.K. Łódź 12,5 10,5 11,5
1231 Socomore Sp. z o.o. Warszawa 9,0 14,1 11,6
1232 Allium Grupa Producentów Sp. z o.o. Osowa Sień 9,8 13,1 11,5
1233 Kukwisz i Spółka sp. j. Złotów 12,5 10,6 11,5
1234 Świat Drzwi i Okien Dariusz Wrzeszcz i Zbigniew Kucharczyk S.J. Piła 14,5 8,5 11,5
1235 Exon Sp. z o.o. Poznań 18,4 4,6 11,5
1236 SOLGAR POLSKA Sp. z o. o. Warszawa 11,1 11,9 11,5
1237 Technika Podwodna Sp. z o.o. Warszawa 14,7 8,4 11,5
1238 TMC Sp. z o.o. Grudziądz 13,8 9,2 11,5
1239 Dan-Mar sp.j. Danuta Selwiet, Maria Gulińska, Anna Selwiet-Chojnacka Katowice 12,6 10,4 11,5
1240 HOPEA S.J. Warszawa 9,5 13,5 11,5
1241 Zara Polska Sp. z o.o. Warszawa 12,7 10,2 11,4
1242 HH POLAND S.A. Gliwice 5,5 17,4 11,4
1243 Valmet Automation Sp. z o.o. Gliwice 10,5 12,4 11,4
1244 Aniro Sp. z o.o. Toruń 12,1 10,8 11,4
1245 MODERN – EXPO S.A. Lublin 9,8 13,1 11,4
1246 Camdivision Sp. z o.o. Błonie 10,7 12,2 11,4
1247 TELE-HURT Sp. z o.o. S.K. Szczecin 14,3 8,5 11,4
1248 BW Auto Produkt Sp. z o.o. Zławieś Wielka 10,3 12,6 11,4
1249 Eximp Grzegorz Kuta, Marek Kuta S.J. Warszawa 9,1 13,9 11,5
1250 KMT Mac Dermid Sp. z o.o. Łysomice 9,8 13,1 11,5
1251 LECH S.J. L.P. SYKUŁA Biłgoraj 11,5 11,3 11,4
1252 Inter WW Sp. z o.o. Tuchom 15,4 7,4 11,4
1253 MIRPOL S.J. Kołobrzeg 10,7 12,1 11,4
1254 Termo – San S.J. Białystok 10,3 12,5 11,4
1255 Medica M. Oziębło i A. Oziębło Wieczorek Sp. J. Sucha 17,8 5,0 11,4
1256 Techmiks Sp. z o.o. Bydgoszcz 12,9 9,9 11,4
1257 Kosbud Bracia Kosińscy Adam Kosiński, Mariusz Kosiński, Marcin Kosiński S.J. Dziękowizna 11,3 11,4 11,3
1258 RIHO Polska Sp. z o.o. Łódź 10,7 11,9 11,3
1259 Optotech Medical Sp. z o.o. S.K. Wieliczka 10,4 12,4 11,4
1260 Grospol Jędruch S. J. Ząbki 11,4 11,3 11,3
1261 PHARM SUPPLY Sp. z o.o. Warszawa 10,1 12,5 11,3
1262 Schmalz Sp. z o.o. Złotniki 10,6 12,1 11,4
1263 Mat Usługi Informatyczne Sp. z o.o. S.k. Kraków 12,4 10,3 11,3
1264 Mapro Polska Sp. z o.o. Częstochowa 16,0 6,8 11,4
1265 ANB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 13,7 8,9 11,3
1266 APTEKA VITAFARM Z.SOCHACKA, M.NOWAK, M.SOCHACKI S.J. Poznań 12,5 10,2 11,4
1267 Omnia S.J. K. i Z. Raczyńscy Bydgoszcz Bydgoszcz 9,1 13,6 11,3
1268 Metalzbyt Poznań Spychała i Haze S.J. Poznań 10,3 12,4 11,4
1269 Mipama E.Z.Szafarz sp.j. Opatówek 9,1 13,5 11,3
1270 Sklepy Cukiernicze Sowa S.J. Bydgoszcz 12,6 9,9 11,3
1271 PAGAZ Bogdan Pazgan Krzeszów 4,3 18,4 11,3
1272 ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 10,7 11,9 11,3
1273 AMIX S. J. Konik & Bietkał Białystok 10,1 12,5 11,3
1274 Lifton Polska Sp. J. Marek Misiak, Mariusz Kuberski Zabrze 11,9 10,8 11,3
1275 Bufab Poland Sp. z o.o. Gdańsk 10,4 12,2 11,3
1276 Przedsiębiorstwo KPS Sp. z o.o. Poznań 11,4 11,2 11,3
1277 Agro-Big-Pol-Import-Eksport S.J. Stanisław Bukowski & Jan Paszkiewicz Cybinka 11,8 10,9 11,3
1278 Privacon Technics Sp. z o.o. Zławieś Mała 12,0 10,7 11,3
1279 Firma Usługowo-Handlowa Semaco Jerzy Skałoń, Marek Strojniak sp. j. Kraków 14,1 8,5 11,3
1280 Prospecta Sp. z o.o. Warszawa 8,8 13,9 11,3
1281 JJH Medical Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 9,9 12,8 11,3
1282 Partlan Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 9,5 13,1 11,3
1283 Shimano Polska Bicycle Parts Sp. z o.o. Żerniki 10,0 12,6 11,3
1284 Inbras Energoserwis Sp. z o.o. Inowrocław 10,6 12,0 11,3
1285 Polski Asfalt Sp. z o.o. Kraków 12,1 10,4 11,3
1286 Sobótka Materiały Budowlane Broda i Wspólnicy Sp.J. Połczyn-Zdrój 11,4 11,2 11,3
1287 PPHU BONARKA Sp. z o.o. Kraków 6,2 16,3 11,2
1288 Mct Global Sp. z o.o. Bydgoszcz 17,7 4,9 11,3
1289 Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Wajm Wiesław, Janusz Malęgowscy Sp. J. Gniezno 12,6 9,9 11,3
1290 SANBUD W.LESZCZUK I K.GŁUCHOWSKI SPÓŁKA JAWNA Siedlce 11,0 11,4 11,2
1291 Hifi Filter Polska Sp. z o.o. Siestrzeń 10,3 12,2 11,3
1292 Syno Sp. z o.o. Wrocław 9,9 12,5 11,2
1293 Lasermed Sp. z o.o. Kalisz 11,8 10,7 11,3
1294 STOMED S.J. Warszawa 11,3 11,2 11,3
1295 Polanik Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 10,5 12,0 11,2
1296 Tajfun Poland Sp. z o.o. Warszawa 10,6 11,8 11,2
1297 Leco Polska Sp. z o.o. Tychy 15,7 6,9 11,3
1298 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe MIREX K. I H. Mirek Sp.J. Człuchów 10,5 11,9 11,2
1299 Delta Zbigniew Różycki Katowice 10,6 11,8 11,2
1300 MTD Sp. z o.o. Tyczyn 11,0 11,3 11,2
1301 Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o. Łódź 11,2 11,3 11,2
1302 Eurofirany B. B. Choczyńscy S. J. Żywiec 12,6 9,7 11,2
1303 John Crane Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,0 10,4 11,2
1304 Ekopumpen Sp. z o.o. Leszno 7,6 14,8 11,2
1305 Aqua Paweł Karasiewicz Spółka Komandytowa Piaseczno 8,6 13,8 11,2
1306 Viton Sp. z o.o. P P U Dąbrowa Górnicza 9,8 12,6 11,2
1307 Vollmer – Basen Serwis Sp. z o.o. Zgorzelec 12,0 10,4 11,2
1308 Stalówka Sp. z o.o. Opole 12,7 9,7 11,2
1309 Chemical Solutions Sp. z o.o. Brzeg Dolny 15,8 6,6 11,2
1310 BROAD GATE S.A. Warszawa 16,5 5,8 11,1
1311 ITP S.A. Warszawa 7,4 15,0 11,2
1312 OPTYKA OXYS S.J. P. Gołębiowski, M. Kulas Będzin 12,3 10,0 11,2
1313 PID Polska Sp. z o.o. Warszawa 14,4 7,9 11,1
1314 Anitech 2 Ogulewicz S.J. Bartoszyce 10,1 12,2 11,2
1315 Wirex S. J. Jerzy, Jan Wirek Będzin 17,5 4,8 11,2
1316 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anmar Sp. z o.o. S.K. Tychy 11,4 10,9 11,1
1317 Anvis Szewczyk & Szewczyk Sp. J. Rokietnica 9,9 12,4 11,1
1318 TCP Tecnocenter Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 9,9 12,4 11,1
1319 Tribotec Polska Sp. z o.o. Wrocław 11,0 11,2 11,1
1320 Perforacja Blachy Perforowane Sp. z o.o. Kraków 10,3 12,0 11,1
1321 Almi Polska Sp. z o.o. Tychy 10,8 11,5 11,1
1322 DARS Adamczak, Stanek Sp.J. Wschowa 10,5 11,7 11,1
1323 BISAN Sp. z o.o. Warszawa 12,5 9,7 11,1
1324 PHU Beskid Plus Roman Tyrna, Janusz Cybuch, Bartosz Tyrna S.J. Cieszyn 10,9 11,3 11,1
1325 AGTES S.A. Warszawa 11,6 10,6 11,1
1326 Vipstar – Sp. z o.o. Siedlce 10,9 11,3 11,1
1327 Zalco Sp. z o.o. Warszawa 7,9 14,4 11,1
1328 Apteka Im. J. Korczaka Czerniakowska Nagel sp.j. Toruń 11,2 10,9 11,1
1329 Virtual Magic Sp. z o.o. sp.k. Marki 10,5 11,8 11,1
1330 FHU Instal S.J. Jasło 10,1 12,0 11,0
1331 Prostaf S.J. Poznań 10,4 11,7 11,1
1332 Dom Gaz Madej i Wspólnicy S.J. Centrum Handlowo Usługowe Nisko 10,2 11,9 11,1
1333 Firma Usługowo – Handlowa Andrzej Pałyszka Stanisław Kaczka sp.j. Bełchatów 11,4 10,7 11,0
1334 Balzen- Plast Maria Balejko, Zenon Balejko sp. j. Katowice 9,4 12,6 11,0
1335 Adesso Sp. z o.o. Andrychów 16,0 6,1 11,1
1336 Infinity Line Sp. z o.o. Babice 9,3 12,8 11,1
1337 Hydroland Chorobik Gawęda Malec Wojtycza Sp.J. Myślenice 9,2 12,8 11,0
1338 Saatbau Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 11,1 10,9 11,0
1339 Elektra S.J. Zielonka 9,4 12,6 11,0
1340 STOKVIS TAPES POLSKA Sp. z o.o. Kowale 10,1 12,0 11,0
1341 Sepix P H U S. J. Słupsk 10,2 11,8 11,0
1342 Mondex Anna i Jerzy Affek S.J. Olsztyn 9,5 12,5 11,0
1343 Firma DAX S.J. Katowice 8,3 13,7 11,0
1344 KARGO S.J. PHU Łomża 10,4 11,6 11,0
1345 Apteka Eskulap D. Niewiadomska-Śliwińska i Spółka Sp. J. Rawa Mazowiecka 11,6 10,5 11,0
1346 Ko-Be S. Beba & B. Kołodziej sp.j. Głogów 19,5 2,4 11,0
1347 Arysta LifeScience Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,3 10,6 10,9
1348 TOYA S.A. Wrocław 11,0 11,0 11,0
1349 OTCF S.A. Wieliczka 11,7 10,2 11,0
1350 GTV Sp. z o.o. S.K. Pruszków 9,8 12,1 11,0
1351 Fabryka Armatury HAWLE Sp. z o.o. Koziegłowy 10,7 11,2 11,0
1352 Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o. Tychy 10,4 11,5 10,9
1353 P. H. U. PIASTPOL J. L. ŁANGOWSKI SZYPRYT SPÓŁKA JAWNA Chojnice 9,7 12,2 11,0
1354 Mekanika Sp. z o.o. Gorlice 8,2 13,7 10,9
1355 Sobar, Socha, Bartosik S.J. Katowice 9,9 12,0 10,9
1356 Apteka nad Kamienną S.J. Dymitrakis Balarys, Paweł Lis Piechowice 10,3 11,6 11,0
1357 PROMARK Sp. z o.o. Warszawa 11,5 10,4 10,9
1358 CER MOTOR Sp. z o.o. Warszawa 10,1 11,7 10,9
1359 Auto-Części J.J.Łajca i K.Łajca S.J. Nowy Dwór Gdański 13,7 8,1 10,9
1360 Becrond Polska Sp. z o.o. Warszawa 9,7 12,1 10,9
1361 ARGENTA MIKROBIOLOGIA Sp. z o.o. S.K. Poznań 11,1 10,7 10,9
1362 Partner Sp. J. Mirosław i Sławomir Lasota Białystok 8,2 13,6 10,9
1363 Brzeskie Centrum Handlowe Marko Scelina Marek Spółka Komandytowa Brzeg 1,3 20,5 10,9
1364 Gemini Sp. z o.o. Wejherowo 10,0 11,8 10,9
1365 A.A. Majchrzak S.J. Pniewy 12,5 9,4 10,9
1366 Brados Sp.J. T. Grzesiak, A. Kobyliński, P. Pawlak Wrocław 12,0 9,8 10,9
1367 Alda, D. Bajer, G. Olszówka sp. j. Pabianice 11,9 9,9 10,9
1368 Foton – Bis Sp. z o.o. Bydgoszcz 12,0 9,9 10,9
1369 GASTROMAX Wojciech Sarżaliński, Robert Chojnacki S.J. Nasiegniewo 13,2 8,5 10,8
1370 J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o. Rumia 10,0 11,7 10,8
1371 Firma Handlowa AUTO-MOTO-VALDI G. Kluza, W. Kluza S.J. Brzeźnica 12,0 9,7 10,9
1372 FH ELEKTRET S.J. Limanowa 12,0 9,7 10,8
1373 Info Global Marek Dąbrowski, Dariusz Śron sp. j. Ostrów Wielkopolski 12,6 9,2 10,9
1374 ELMET Sp. z o.o. Warszawa 9,0 12,6 10,8
1375 Bentley Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 15,7 6,0 10,9
1376 DOMO – STYL S.J. Gliwice 9,7 11,9 10,8
1377 Panaceum Krystyna Gierjatowicz S. J. Gdynia 13,4 8,2 10,8
1378 ITBPS.Pl Sp. z o.o. Warszawa 8,5 13,2 10,9
1379 Womarec Sp. z o.o. Łęczyca 17,1 4,7 10,9
1380 Granimex Więcko Sp. z o.o. Warszawa 10,6 11,1 10,8
1381 Solpol Solar Sp. z o.o. Poraj 8,9 12,8 10,9
1382 B2B Partner Sp. z o.o. Kraków 15,9 5,8 10,9
1383 Hossa Andrejczuk, Wiśniewscy sp.j. Białystok 8,6 13,0 10,8
1384 Kaja. K. Czarnecka sp.j. Łódź 10,1 11,5 10,8
1385 Szatkowski i Syn Sp.J. Teresin 9,7 11,8 10,8
1386 Dorfner Minerals Polska Sp. z o.o. Legnica 11,9 9,6 10,8
1387 Bona Z. Wróblewski i Wspólnicy S.J. Porosły-Kolonia 11,3 10,3 10,8
1388 LPS INVESTOR Sp. z o.o. Świdnik 9,4 12,3 10,8
1389 Dago Centrum Tower Sp. z o.o. Warszawa 9,7 11,9 10,8
1390 Sorimex Sp. z o.o. S.K. Toruń 8,8 12,7 10,8
1391 POLYGEN Sp. z o.o. Gliwice 12,2 9,4 10,8
1392 Izoservice Sp. z o.o. Marki 7,3 14,3 10,8
1393 Spółka Jawna Biuro Perfekt Foltyn Adam Bielsko-Biała 11,0 10,5 10,8
1394 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo – Usługowe Victor S.J. Ewa Janus I Barbara Potrzeszcz Skarżysko-Kamienna 12,0 9,6 10,8
1395 Anda Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 9,8 11,8 10,8
1396 Compart International S.J. M.M.Kałużni Warszawa 11,0 10,6 10,8
1397 Burmatex Sp. z o.o. Poznań 15,8 5,8 10,8
1398 Przedsiębiorstwo Obrotu Artykułami Rolnymi sp.j. Anna i Mieczysław Kłak Złotoryja 10,0 11,5 10,8
1399 Przedsiębiorstwo IDAL Sp. z o.o. Gdynia 17,9 3,6 10,7
1400 Sultof. Bratkowski i Sobieski. sp.j. Warszawa 10,3 11,2 10,7
1401 Hectronic Polska Sp. z o.o. Częstochowa 7,4 14,0 10,7
1402 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Delta Sp.J. Anna Grabowska Krzysztof Grochowski Lublin 10,2 11,3 10,8
1403 PZE Elektromont – Wojtowicz S.J. Bydgoszcz 11,1 10,4 10,8
1404 Apteka Pod Orłem Z. Halkiewicz, M. Halkiewicz-Ujazdowska, D. Ujazdowski S.J. Kcynia 12,0 9,5 10,7
1405 STEFANIA S.J. Kempski i Wspólnicy Tychy 10,6 10,8 10,7
1406 Czadrob Rafał Czaja, Michał Czaja sp.j. Bielsko-Biała 9,9 11,5 10,7
1407 Eurolift Lech sp.j. Kalety 11,6 9,8 10,7
1408 Nordglass Sp. z o.o. Koszalin 6,4 15,0 10,7
1409 VORWERK POLSKA Sp. z o.o. S.K. Wrocław 8,5 12,9 10,7
1410 ASGARD Sp. z o.o. Baranowo 11,4 10,0 10,7
1411 Mitsubishi Corporation S.A. Oddział w Polsce Warszawa 5,7 15,6 10,7
1412 Rem J. Markiewicz S.J. Lublin 14,4 6,9 10,7
1413 Outlet Eurocomfort Sp. z o.o. Leszno 10,4 11,0 10,7
1414 Mobicom Sp. z o.o. Szczecin 9,0 12,4 10,7
1415 Qartex Sp. j. Marek Małkiewicz, Jacek Małkiewicz, Artur Ulanowski, Dorota Kardasz Tuplice 11,8 9,7 10,7
1416 Entrack – Pol Sp. z o.o. Wrocław 11,0 10,3 10,7
1417 Canpol Art&Smart Sp. z o.o. sp.k. Poznań 7,6 13,7 10,6
1418 WADIM PLAST Narojek S.J. Reguły 8,1 13,2 10,7
1419 Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o. Racibórz 11,3 10,0 10,7
1420 Alexis II S.J. Reguły 11,1 10,2 10,7
1421 PPUH MACPOL Sp. z o.o. Ruda Śląska 11,1 10,2 10,6
1422 IGAZ Sp. z o.o. Wąsosz 9,5 11,9 10,7
1423 Fair Play Plus Marek Krzemieniewski S.J. Ząbki 10,0 11,3 10,6
1424 Apteka Arnika Mgr Farm. Teresa Jarzemska, Mgr Farm. Paulina Jarzemska – Wróblewska sp.j. Gryfice 13,1 8,3 10,7
1425 Ladenbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11,3 10,0 10,6
1426 Eglo Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,6 10,7 10,6
1427 SZMIDT S.J. Ligota Piękna 10,1 11,3 10,7
1428 Bagsik Sp. z o.o. Gliwice 11,6 9,7 10,6
1429 Agronom Friut Sp. z o.o. Zienki 12,1 9,1 10,6
1430 HYDROSOLAR Sp. z o.o. MAŁOPOLSKA S.K. Kraków 10,9 10,3 10,6
1431 FATRO POLSKA Sp. z o.o. Kobierzyce 10,5 10,7 10,6
1432 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kantorex S.J. A. Sołtysek J. Kantor Rajcza 9,7 11,4 10,6
1433 Formed Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Żywiec 15,6 5,6 10,6
1434 Mk Elektronik Krzysztof Grudzień, Honorata Kołomyjska sp. j. Gdańsk 9,1 12,1 10,6
1435 Garden Parts Sp. z o.o. Warszawa 9,9 11,3 10,6
1436 P P H U Vega Meble S. J. Księżyno 9,5 11,7 10,6
1437 JK Box Sp. z o.o. Cieszyn 7,4 13,7 10,6
1438 HRV-Biocardio Sp. z o.o. Warszawa 17,4 3,9 10,6
1439 Delikatesy Z. & W. Świątkowscy Sp. z o.o. Warszawa 20,1 1,0 10,5
1440 MARMORIN B&J Sp. z o.o. Wschowa 8,7 12,4 10,6
1441 HYDROPRESS Wojciech Górzny Elbląg 10,9 10,1 10,5
1442 Marcelin Management Sp. z o.o. Poznań 2,1 19,0 10,6
1443 Eiffage Polska Koleje Sp. z o.o. Warszawa 1,6 19,6 10,6
1444 NOVASPINE Sp. z o.o. Tyniec Mały 11,9 9,2 10,6
1445 M i G Import Eksport Głowacki sp. j. Białystok 11,0 10,1 10,6
1446 ZIRCON POLAND Sp. z o.o. Warszawa 14,5 6,6 10,5
1447 JANEX – ELEKTRO Jan i Jadwiga Mieszczak S.J. Lubin 8,8 12,3 10,5
1448 Lanius Przedsiębiorstwo Handlowe, Halina Bobrowska Czesław Bobrowski sp.j. Poznań 9,3 11,7 10,5
1449 LKB Biotech Violetta Kochmańska i Marek Wełnicki S.J. Warszawa 17,0 4,1 10,6
1450 APR Sp. z o.o. Warszawa 10,0 11,0 10,5
1451 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Głogówek 10,1 11,1 10,6
1452 Bakerfix Sp. z o.o. Żnin 9,1 12,0 10,5
1453 Uno Foods Dubicki i Wspólnicy sp.j. Bydgoszcz 7,8 13,2 10,5
1454 Remmers Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 8,7 12,3 10,5
1455 MRÓZ – CHEMAL S.J. Rzeszów 4,7 16,3 10,5
1456 Systemy Budowlane S.J. Czapla Ginalski Krzykawka 10,7 10,3 10,5
1457 BRADAS Adam i Jan Tyrała S.J. Olesno 9,3 11,8 10,5
1458 PHPU EKODOM – GAJEK Sp. z o.o. Lublin 11,9 9,1 10,5
1459 Agat S.J. Lidzbark Warmiński 9,5 11,5 10,5
1460 Forcar – Mrugała Piotr, Czaja Robert S.J. Nowy Targ 6,7 14,3 10,5
1461 CRACOVIA RENTALS Sp. z o.o. Kraków 11,4 9,6 10,5
1462 Sporting S.J. Sylwia Chodaniewicz; Wojciech Chodaniewicz Wałbrzych 9,9 11,1 10,5
1463 SKLEP SPOŻYWCZO – PRZEMYSŁOWY BARTOSZ LELENO, WIESŁAWA LELENO SPÓŁKA JAWNA Leszno 10,2 10,8 10,5
1464 Neodynamic Sp. z o.o. Tyniec Mały 12,8 8,2 10,5
1465 Stawosan J. Szczepański Sp. J. Stalowa Wola 10,4 10,6 10,5
1466 Asset Waldemar Olik sp. j. Wrocław 8,9 12,1 10,5
1467 Apteka Prywatna im. Mgr. Farm. Józefa Stopy Sp.J. Sucha Beskidzka 10,7 10,4 10,5
1468 PL Sp. z o.o. Warszawa 8,7 12,4 10,5
1469 Tekturek Sp. z o.o. Bydgoszcz 4,4 16,6 10,5
1470 Apteka Św. Łukasza I. Adamek, B. Chudziak sp.j. Oborniki 10,9 10,1 10,5
1471 SNC S.J. Rudawa 12,3 8,7 10,5
1472 Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j. Zielona Góra 10,8 10,0 10,4
1473 Toto Hair Company Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 10,5 10,4 10,4
1474 Lege Artis – C. Daniłowicz i G. Daniłowicz S.J. Wrocław 10,9 9,9 10,4
1475 METIMPEX Sp. z o.o. Kraków 11,5 9,4 10,5
1476 Dienes Polska sp. z o.o. Inowrocław 10,3 10,5 10,4
1477 Davide Lifestyle Sp. z o.o. Warszawa 10,0 10,9 10,5
1478 Marant Polska Sp. z o.o. Gdańsk 7,6 13,2 10,4
1479 Aakerman Trading Sp. z o.o. Gdynia 8,2 12,6 10,4
1480 Scan Spec Sp. z o.o. Chełm 4,0 16,8 10,4
1481 SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,8 9,1 10,4
1482 Impall Sp. z o.o. S.K. Łódź 9,8 11,0 10,4
1483 ASWO PL Pobrotyń S.J. Koszalin 11,0 9,8 10,4
1484 NITTO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6,2 14,6 10,4
1485 Agro – Star S.J. Kalisz 10,9 9,8 10,4
1486 Pexim Sp. z o.o. Stare Babice 9,2 11,5 10,4
1487 Essa S.J. Rzeszów 10,4 10,3 10,4
1488 SOFRALUX Sp. z o.o. Warszawa 11,0 9,8 10,4
1489 Elhurt Sp. z o.o. Warszawa 9,7 11,0 10,3
1490 Quickson II Sp. z o.o. sp.k. Łódź 11,6 9,1 10,3
1491 Alfa Wassermann Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,4 10,3 10,3
1492 HANDEL ARTI 34 S.J. SŁAWOMIR KISIEL ARTUR RZEPPA Gdańsk 11,1 9,6 10,3
1493 Flavon Group Polska Sp. z o.o. Kraków 8,5 12,2 10,3
1494 Central sp.j. Kochanowscy, Rupińscy Legionowo 10,0 10,7 10,3
1495 Interteg Sp. z o.o. Puchaczów 11,9 8,8 10,3
1496 WIT S.J. Łódź 11,2 9,5 10,3
1497 Apex Dynamics Polska Sp. z o.o. Balice 8,8 12,0 10,4
1498 NAVIMOR INTER-TRADE SP. Z O.O. S.K. Sopot 9,5 11,2 10,3
1499 Firma Bartosz S.J. Białystok 7,0 13,7 10,3
1500 Efen Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 10,8 9,8 10,3
1501 Inter – Car Sp. z o.o. Suchy Las 10,1 10,5 10,3
1502 Geotechnology Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 10,4 10,2 10,3
1503 CSF Polska Sp. z o.o. Rzeszów 10,8 9,9 10,3
1504 Apteka Pogodna R.lewandowska-Wetoszka, J.wetoszka-Puchalska S.J. Szczecin 10,0 10,6 10,3
1505 E3 Office Sp. z o.o. Warszawa 2,7 17,9 10,3
1506 Papier-Mettler Polska Sp. z o.o. Wrocław 10,4 10,2 10,3
1507 KMP PRINTTECHNIK Polska Sp. z o.o. Sękocin Stary 9,6 11,0 10,3
1508 Fibrain Sp. z o.o. Zaczernie 9,7 10,9 10,3
1509 FLK Sp. z o.o. Bydgoszcz 11,3 9,3 10,3
1510 Browary Regionalne Jakubiak Sp. z o.o. Dziekanów Leśny 8,0 12,4 10,2
1511 Przedsiębiorstwo Handlowe „Inter Kram” Jerzy Andrzejak, Maria Andrzejak sp. j. Wolsztyn 8,3 12,2 10,2
1512 Jawit A.i J. Białas, L.i W. Lampara sp. j. Krosno 9,8 10,7 10,3
1513 Welta S.J. Wieliczka 10,7 9,8 10,2
1514 Mal – Fur S.J. Radom 10,2 10,3 10,2
1515 Bendiks Zajkowska sp. j. Łomianki 11,2 9,3 10,3
1516 Josera Polska Sp. z o.o. Paproć 9,5 11,0 10,2
1517 Hydro ZNPHS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,0 10,5 10,2
1518 Lux S.J. FHU Sokołów Podlaski 14,4 6,1 10,2
1519 Wrotex T.A.S.K. Wrotek S.J. Piaseczno 14,3 6,2 10,2
1520 Shark S.J. Poznań 9,4 11,1 10,2
1521 Emergraf W. Ryppa R. Mączka sp.j. Wieliczka 10,6 9,8 10,2
1522 Centrala Handlu Zagranicznego Inter-Aim Sp. z o.o. Lipno 8,0 12,4 10,2
1523 ADTV Sp. z o.o. Warszawa 14,0 6,5 10,3
1524 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe AMPER Sp.J. Jerzy Pawełkowicz, Zbigniew Nasiukiewicz Oborniki Śląskie 10,7 9,8 10,3
1525 Sato Polska Sp. z o.o. Wrocław 7,9 12,6 10,2
1526 Pregel – Polska Sp. z o.o. Rzgów 10,4 10,0 10,2
1527 TIMEX S.A. Warszawa 13,5 6,9 10,2
1528 Alt S.J. Jarosław 14,1 6,3 10,2
1529 ARGO S.A. Gdańsk 8,6 11,8 10,2
1530 HIT – KODY KRESKOWE G.J.J. Iglewscy S.J. Suchy Las 10,3 10,1 10,2
1531 Olimp Danuta I Janusz Włodarczyk S.J. Olsztyn 5,6 14,8 10,2
1532 Falcon Medical Polska Sp. z o.o. Łódź 10,8 9,5 10,2
1533 Denar Marek Dembiński I Wspólnicy S.J. Rożnowo 8,5 11,9 10,2
1534 Softhard S.A. Płock 13,2 7,1 10,2
1535 Libram Sp. z o.o. Lubin 9,8 10,6 10,2
1536 Asklepios Jeszke-Ochendal S.J. Tuchola 10,8 9,5 10,2
1537 LM Line Sp. z o.o. Szczecin 8,8 11,6 10,2
1538 4 BABY Sp. z o.o. Lublin 9,9 10,5 10,2
1539 AMC Pharma Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Gdańsk 14,6 5,8 10,2
1540 KLINKIER-BUD Czesław Penconek PPUH Konstancin-Jeziorna 12,3 8,0 10,2
1541 GRUPA WEBA Sp. z o.o. S.K. Paczkowo 9,4 10,9 10,2
1542 Telmar Rybiccy S.J. Nowe Miasto Lubawskie 11,6 8,7 10,2
1543 TWA Retail Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 12,1 8,2 10,2
1544 POLPAK POLAND Sp. z o.o. Warszawa 8,8 11,5 10,1
1545 Przedsiębiorstwo Transportowo – Sprzętowe Transbud- Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 15,5 4,8 10,2
1546 Kominki Dovre sp.j. Kochmański Olsztyn 10,3 10,1 10,2
1547 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import, Jacek Bińczyk, Wojciech Bińczyk sp. j. Radom 7,5 12,8 10,2
1548 EMKA Polska Sp. z o.o. Będzin 11,9 8,3 10,1
1549 ARTPOL Koc, Szymański Sp.J. Gdańsk 11,7 8,6 10,1
1550 SMB Jędrzejuk S.J. Marki 10,3 10,0 10,2
1551 Harken Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,6 9,7 10,2
1552 N.B.C. POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9,0 11,3 10,1
1553 PHU Uni – Trade Export – Import S.J. Płock 11,8 8,5 10,1
1554 ENSTO POL Sp. z o.o. Straszyn 9,5 10,8 10,2
1555 AVP Stal Sp. z o.o. Suchy Las 10,2 10,2 10,2
1556 PPUH Energo – Usługa Sp. z o.o. Ruda Śląska 10,4 9,9 10,2
1557 Sklepy Wm Maria Nowak, Wiesław Osowski Sp. J. Gdańsk 8,9 11,4 10,1
1558 TJT Żak i Spółka. S.J. Bielsko-Biała 15,2 5,0 10,1
1559 JARO-FILTR Robert Szewczyk, Jacek Wrzosek S.J. Warszawa 3,8 16,4 10,1
1560 PHU BOMI Michalina Kołcz Przemyśl 8,1 12,1 10,1
1561 360 Circus Sp. z o.o. Rzeszów 13,9 6,3 10,1
1562 N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne Głogów 9,8 10,4 10,1
1563 Dipol Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp. j. Kraków 9,4 10,7 10,1
1564 Torfarm Sp. z o.o. Toruń 9,2 10,9 10,1
1565 Artvinyl-Pol Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 10,7 9,6 10,1
1566 KALIBER Sp. z o.o. Warszawa 11,3 8,8 10,1
1567 TOPSERW Stanisław Echilczuk, Mirosław Kuziuk S.J. Zielonka 8,3 11,8 10,1
1568 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ferrum – Krzysztof Sikora I Paweł Sikora – S.J. Krotoszyn 9,1 11,1 10,1
1569 Datecs – Polska Sp. z o.o. Warszawa 18,9 1,3 10,1
1570 Kaiser + Kraft Sp. z o.o. Warszawa 9,9 10,3 10,1
1571 Zephyr Polska Sp. z o.o. Garby 9,4 10,8 10,1
1572 Danar Danuta Dąbrowska i Wspólnicy S.J. Warszawa 10,4 9,8 10,1
1573 Tendo Jarosław Nawrot Sp.J. Gdańsk 13,0 7,2 10,1
1574 Roberto & Franco Sp. z o.o. Warszawa 11,5 8,6 10,1
1575 Kantech Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 10,0 10,0 10,0
1576 Solida Radosław Muszyński sp. j. Warszawa 5,5 14,7 10,1
1577 Kamino Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12,4 7,8 10,1
1578 Grosik S.J. PHU Białobrzegi 9,2 10,9 10,1
1579 MDM Firany Sp. z o.o. Łódź 9,9 10,2 10,1
1580 HALMAR A. Mysior, W. Gąsiorski Sp. Komandytowa Stalowa Wola 9,6 10,6 10,1
1581 Grupa Chorten Sp. z o.o. Białystok 11,5 8,6 10,1
1582 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PWF Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 11,4 8,7 10,0
1583 Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o. Katowice 12,9 7,2 10,1
1584 Equimed S.J. Kraków 9,6 10,4 10,0
1585 Nova Sp. z o.o. Poznań 9,6 10,5 10,0
1586 Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o. Gdańsk 10,6 9,4 10,0
1587 Sabur Sp. z o.o. Warszawa 12,6 7,4 10,0
1588 Spectro – Lab Sp. z o.o. Łomianki 8,8 11,3 10,1
1589 Apteka Staromiejska Jadwiga Różycka Teresa Spalińska sp.j. Gdańsk 10,5 9,6 10,1
1590 MENNICA POLSKA OD 1766 SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 5,4 14,7 10,0
1591 BOMAKS Marszałek Bogdan, Krzyżak Stanisław Sp.J. Kielce 10,2 9,8 10,0
1592 Agro – Nas Sp. z o.o. Swadzim 17,2 2,8 10,0
1593 Aleksandra Błażek Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Akces PPH Akces Kępno 11,0 8,9 10,0
1594 SABA POLSKA Sp. z o.o. Kostrzyn 14,5 5,5 10,0
1595 PUH SZUPEX Dystrybucja Farmaceutyczna Jan Szupina, Piotr Szupina S.J. Żywiec 5,4 14,6 10,0
1596 Danje – Polymer Sp. z o.o. Warszawa 10,2 9,8 10,0
1597 Derkom S.J. Zamość 5,4 14,6 10,0
1598 Castell Alicja Szymańska i Marek Szymański, S.J. Płock 9,2 10,8 10,0
1599 Masterlux Sp. z o.o. Warszawa 10,0 10,0 10,0
1600 Firma Księgarska Olesiejuk Sp. z o.o. sp. j. Ożarów Mazowiecki 12,4 7,6 10,0
1601 ACV Polska Sp. z o.o. Włocławek 10,4 9,7 10,0
1602 Nova Trade Sp. z o.o. Łódź 8,6 11,4 10,0
1603 PIONIER PSS Koszalin 12,2 7,6 9,9
1604 Essence Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 10,5 9,4 9,9
1605 Małachowski i Spółka – Hurtownia Materiałów Budowlanych – S.J. Chodzież 9,6 10,3 10,0
1606 Gust Sp. z o.o. Pajęczno 10,1 9,8 10,0
1607 Ecoproof Polska Sp. z o.o. Stara Iwiczna 2,5 17,4 9,9
1608 E-Moto Sp. z o.o. Wrocław 11,5 8,4 10,0
1609 Kramer S.A. Gietrzwałd 7,9 12,0 10,0
1610 Bossard Poland Sp. z o.o. Radom 9,8 10,1 9,9
1611 Vilmorin Garden Sp. z o.o. Komorniki 8,7 11,1 9,9
1612 Europompy Hanc Rafał Boniecki Jacek S.J. Kielce 15,8 4,1 10,0
1613 Jan Trochimczyk i S-ka Linea Trade Import-Export S.J. Zabrze 10,3 9,6 10,0
1614 Ran Plus Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 11,7 8,3 10,0
1615 Ogrodowa S.J. Dorota Inglot i S-ka Wrocław 8,9 11,0 10,0
1616 DAJA Jan Sławiński,Danuta Wojciechowska S.J. Gorzów Wielkopolski 10,1 9,8 10,0
1617 Centrumtechniki Narzędziowej Elektromet Zalewa S.J. Chełm 9,9 9,9 9,9
1618 Stoltronic – Polska Sp. z o.o. Toruń 9,2 10,7 9,9
1619 Arealamp Sp. z o.o. Budy Kozickie 14,9 5,0 10,0
1620 Apteka Arnica, – M.Kłak, A.Kłak – Skubis Sp.J. Hrubieszów 10,7 9,3 10,0
1621 Apteka Rodzinna Teresa i Jerzy Kałaska sp.j. Garwolin 8,8 11,1 9,9
1622 Victor International Sp. z o.o. Poznań 9,5 10,3 9,9
1623 Frankort & Koning Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 10,9 8,9 9,9
1624 Nova Sp. z o.o. i Wspólnicy – Sp. Komandytowa Łódź 10,8 9,0 9,9
1625 HYDAC Sp. z o.o. Mikołów 10,4 9,5 9,9
1626 Apteki J i J Koczorowscy S.J. Rawicz 10,1 9,6 9,9
1627 Społem Kupiecko – Wytwórcza Spółdzielnia Pracy Malbork 8,8 11,0 9,9
1628 Stecko Meble Gabriela Stecko, Andrzej Stecko sp. j. Szczecin 6,9 12,9 9,9
1629 Meblux S.J. Łomża 8,1 11,7 9,9
1630 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ADARA Sp. z o.o. Warszawa 9,2 10,6 9,9
1631 INSTAL-MET Alina Bromber, Anna Galasińska S.J. Pniewy 9,7 10,1 9,9
1632 Cognitran Sp. z o.o. Warszawa 12,7 7,0 9,9
1633 Unidem Ltd S. K. Tychy 2,1 17,8 9,9
1634 Sanitop – Wingenroth Polska Sp. z o.o. Kraków 9,4 10,4 9,9
1635 Nasza Łazienka S.J. Łódź 10,4 9,3 9,8
1636 Metro Andrzej Lipka i Wspólnicy sp. j. Sokołów 7,0 12,7 9,8
1637 MARTES SPORT Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9,2 10,6 9,9
1638 Apteka Familia Iwona Johan, Barbara Kryjak sp. j. Wałbrzych 10,7 9,1 9,9
1639 Aereco Wentylacja Sp. z o.o. Warszawa 11,2 8,6 9,9
1640 Fortuna Familia Ciota S.J. Warszawa 7,9 11,9 9,9
1641 PLUS AGD RTV Andrzej, Dariusz i Piotr Przytarscy S.J. Nakło nad Notecią 12,0 7,8 9,9
1642 CHEM&POL Sp. z o.o. Warszawa 9,5 10,2 9,9
1643 Indusoft Polska Sp. z o.o. Wrocław 16,7 3,0 9,8
1644 Hermes Sławomir Zalech S.J. Mirosław 9,4 10,3 9,8
1645 Haribo Sp. z o.o. Warszawa 8,8 10,8 9,8
1646 Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Krowiego Pałuczanka w Wągrowcu Wągrowiec 9,6 9,9 9,8
1647 Vds Czmyr Kowalik sp.k. Świętochłowice 10,4 9,2 9,8
1648 Junjin Polska Sp. z o.o. Kraków 1,8 17,8 9,8
1649 BIZERBA POLSKA Sp. z o.o. Lublin 10,9 8,7 9,8
1650 Baza Sp. z o.o. Toruń 8,7 10,9 9,8
1651 Centroodlew Badowski i Stoszek sp. j. Łódź 9,4 10,2 9,8
1652 Spaw Sp. z o.o. Kraków 8,1 11,5 9,8
1653 Primotex Moda Styl Sp. z o.o. Łódź 10,7 8,9 9,8
1654 Tfci Sp. z o.o. Końskie 9,2 10,4 9,8
1655 Jab – Pol Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 9,0 10,6 9,8
1656 Sinograf S.A. Toruń 8,1 11,4 9,8
1657 NSS Sp. z o.o. Warszawa 9,9 9,6 9,8
1658 Alfa Kucharski S.J. Włocławek 3,8 15,7 9,8
1659 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Trio Lipniacki i Wspólnicy sp.j. Siedlce 10,3 9,2 9,7
1660 Bio Energy Sp. z o.o. S.K. Gryfice 6,4 13,1 9,7
1661 Unibox IT Sp. z o.o. Toruń 9,0 10,5 9,7
1662 Apteka Farmasol Krystyna Sikorska – Rymaszewska, Jan Rymaszewski, Iwona Dwernicka S.j. Poznań 9,6 9,9 9,7
1663 Dignus IT Solutions Sp. z o.o. Warszawa 15,1 4,4 9,8
1664 Amcor Europe Sp. z o.o. Warszawa 12,2 7,3 9,7
1665 Kinsky Spółka Sp. z o.o. Pelplin 11,5 8,0 9,8
1666 Trans-Gum Jasiewicz – Jedlińska , Świerk – Sp.J. Kraków 9,3 10,1 9,7
1667 Lancerto S.A. Łańcut 9,9 9,5 9,7
1668 PIXEL Sp. z o.o. Osielsko 12,8 6,7 9,7
1669 INTEX Sp. z o.o. Katowice 13,3 6,2 9,7
1670 Przedsiębiorstwo Handlowe SIBUK S.J. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis Puck 9,0 10,4 9,7
1671 Art – Met Narzędzia sp. j. Angelika Karasek-Kramarczyk, Robert Łaciok Bielsko-Biała 9,9 9,4 9,7
1672 Apteka Stara Piechula S. J. Mikołów 13,1 6,3 9,7
1673 Cyganek S.J. Skoczów 8,8 10,6 9,7
1674 Pomorskie Zakłady Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Ortomax Ewa Niksa sp.j. Chojnice 11,8 7,6 9,7
1675 SNAJGE POLSKA Sp. z o.o. Dębica 8,7 10,8 9,7
1676 Vistula Group S.A. Kraków 13,5 5,8 9,7
1677 Power-Tech Janusz Marcin Ejma Wałcz 8,4 11,0 9,7
1678 Kanex Sp. z o.o. Kleosin 8,8 10,6 9,7
1679 BUDO – MARKET Robert Wojdyna, Marek Skwarski, Jerzy Wojdyna S.J. Marki 9,9 9,4 9,7
1680 KWS POLSKA Sp. z o.o. Poznań 9,5 9,9 9,7
1681 Roltech E. Majka Sp.J. Poznań 9,5 9,8 9,6
1682 Przedsiębiorstwo Handlowe Usługowe Domański Jerzy I Paweł Domańscy S.J. Bodzentyn 10,3 9,0 9,6
1683 Avo – Werke Sp. z o.o. Wierzbice 9,8 9,5 9,6
1684 Light Prestige Sp. z o.o. S.K. Skawina 11,0 8,3 9,6
1685 PINIA Sp. z o.o. Jarocin 8,2 11,2 9,7
1686 ARA PNEUMATIK. L.T.M. Kościelniak. S.J. Wrocław 7,6 11,7 9,6
1687 Feniks K&W Sp. z o.o. i Spółka – Spółka Komandytowa